PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كامپیوتر خود را سرور کنم ؟

RatAtouille
10-05-2008, 19:53
چگونه می شود بدون آن که فضا خرید کامپیوتر خودم را سرور کنم؟ آیا برنامه ای می خواهد ؟

rozbeh85
10-05-2008, 21:42
به اینترنت خفن پر سرعت دسترسی داری؟
از شبکه و Iis چیزی میدونی؟

alizshah
11-05-2008, 13:34
خیلی سخته یک نفر حرفه ای با اینترنت بسیار پرسرعت
اونم اخرش میشه امنیت کم

بدرد نمیخوره

bijibuji
11-05-2008, 22:07
اگه منظورت اینه که می خوای کامپیوترت رو Web Server کنی خوب باید به قول دوستان هیلی مفاهیم اولیه رو بدونی.
سرعت اینترنت بالا هم لزوما نمی خواد.
اما تا با ساختار شبکه آشنا نباشی, تقریبا عیر ممکنه.
سایتت رو بذار روی یکی از همین Host های مجانی ...

tabriz-info
12-05-2008, 07:24
وقتی بلد نیستید چرا جواب اسپم میدید شما با استفاده از نرم افزار wamp میتونید این کارو انجام بدهیم

برای دانلود میتونید از امضام به اموزش نیوک برید اونجا تو پست اول قرار دادم

alizshah
12-05-2008, 15:32
وقتی بلد نیستید چرا جواب اسپم میدید شما با استفاده از نرم افزار wamp میتونید این کارو انجام بدهیم

برای دانلود میتونید از امضام به اموزش نیوک برید اونجا تو پست اول قرار دادم

صد درصد مشکلات خودش رو خواهد داشت ( مگر طرف حرفه ای باشه در غیر این صورت بدون یک هفته بعد
میره یه هاست دیگه )

tabriz-info
12-05-2008, 18:46
صد درصد مشکلات خودش رو خواهد داشت ( مگر طرف حرفه ای باشه در غیر این صورت بدون یک هفته بعد
میره یه هاست دیگه )

مسلما همینطور هست که شما می فرمائید

همه چی مشکلات داره ولی من یه دوستی دارم که با این روش سایت درست کردیم
الان هم داریم میل سرور درست میکنیم
یعنی داریم روش تحقیق میکنیم

RatAtouille
12-05-2008, 19:10
من کار ندارم .می شه یانه اگر برناهه می خواهد برام بگذار . تمام!

tabriz-info
12-05-2008, 19:19
گفتم لینک دانلود تو اموزش نیوک هست که تو امضام لینک اون هست

alizshah
12-05-2008, 21:45
گفتم لینک دانلود تو اموزش نیوک هست که تو امضام لینک اون هست

خوب اگه حرفه ای باشه طرف اشکالی نداره
ولی بازم اگه حرفه ای باشم اینکارو نمیکنم

tabriz-info
13-05-2008, 09:17
خوب اگه حرفه ای باشه طرف اشکالی نداره
ولی بازم اگه حرفه ای باشم اینکارو نمیکنم

درسته ولی بعضی مواقع هست که خیلی خوب هست
البته از لحاظ امنیتی کار خوبی نیست مخصوصا که رو ویندوز هست

اما خیلی چیزا یاد میگیرید که هیچ کس بهتون یاد نمیده و خیلی کارای دیگه

b30m
03-08-2008, 12:01
اقا محمد میشه همین کار رو اموزشش رو شروع کنید
هرچی که یاد گرفتید
یا حداقل در حد راه اندازیش.
ممنون

rozhan_8915
04-08-2008, 16:54
من apache نصب کردم کار نکرد این کار میکنه؟
2. از طریق ای پی باید واردش شد؟

tabriz-info
04-08-2008, 17:03
به ای پی ربطی نداره باید افلاین باشید

ومپ رو نصب کنید خودش اتوماتیک لوکال هاست رو میاره
127.0.0.1

Bill Gates
04-08-2008, 17:19
سلام
مرسی بابت توضیحات اولیه :31: خوب بعدش چی ؟!:31:

Bill Gates
04-08-2008, 17:23
سلام
خوب بعد نصب این نرم افزار که الان دارم دانلود میکنم باید چیکار کنیم؟

به ویندوز سرور هم نیاز داریم؟! :31:

Bill Gates
04-08-2008, 22:22
من با اینکار میتونم سایتم رو رو این سیستم قرار بدم و به عنوان یک سایت به نمایش بگذارم؟

rozhan_8915
04-08-2008, 22:26
به ای پی ربطی نداره باید افلاین باشید

ومپ رو نصب کنید خودش اتوماتیک لوکال هاست رو میاره
127.0.0.1

اینکه ادرس لوکال هاسته خو من اگه بخوام یکی دیگه وارد سایتم بشه چی؟

Ultimator
04-08-2008, 22:51
محمد جون فکر کنم باید با آی پی بیان تو سیستممون درسته ؟ 

اگه دامین بخوایم هم باید تو Dns آی پی بدیم ؟ اینم درسته یا اشتباه میکنم ؟ 

اگه میخوایم بقیه هم بتونن ببینن نیاز به Ip ولید داریم که همه ندارن باید واسش پول بدین .. ( این درسته ! ) 

nimamani
13-08-2008, 20:13
محض اطلاع بگم که بدون IP ولید هم میشه
باید برید تو سایت DynDns.com
یک سری تنظیمات داره با یک نرم افزار که می تونید
یک DNS رایگان ثبت کنید
و کارتون رو ادامه بدید

(The Rock)
15-08-2008, 02:11
همون جور که اقا محمد (tabriz-info) فرمودند باید ومپ نصب کنید اما بقیه ی ماجرا

شما وقتی که ومپ نصب کردین اگه روی ستارت کلیک کنید در واقعیه سرور مجازی درست کردین
در عین حال آپی شما یه سرور آنلاین هست که اگه کسی اونو توی browser خودش اجرا کنه وارد فولدر www(Root) ومپ شما می شه حالا اگه شما بیایو این سیستم و همیشه روشن نگه دارید هارد دیسک شما تبدیل به فضای موجود شما در نت می باشد و رم شما هم در واقع سرعت سرور شما رو مشخص می کنه البته اینو یگم که باید یه اینترنت پر سرعت بدون محدویت دانلود داشته باشید بدمی تونید فالهاتونو توی فولدر www ومپ کپی کنید و ادرس اونو به این صورت قرار بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] name file به جای 212.16.77.148 اپیه سرورتونو وارد کنید
موفق باشید:10:

E2
15-08-2008, 02:28
با سلام

نمیخام وارد بحث بشم هر کاری تخصص خودش رو داره 2 سال پیش خلی کنج کاو بودم برای یه کاری که به یکی از مباحث هک مربوط می شد (دارم میگم فقط میخاستم امتحان کنم و دفعه اولم هم بود) یه win server 2000 نصب کردم بعد IIS ؤو روش Actic کزدم وقتی داشتم وینو نصب میکردم بعد که یه مقدار باهاش ور رفتم اون موقع ها من یه مودم دایال آپ داشتم (آیپی ثابتم که نداشتم) ولی تونستم وقتی وصل بودن به نت با رفتن به اون آدرس آیپی خودم صفحه ای که میخاستم رو ببینیم مثل اینکه خودم شده بودم یه هات و بعد ها کشفیدم که localhost خیلی راحت تره و نیازی نیست یه ویندوز بندازم راه و ... خیلی راحت ولی امنیت = 0 به هر حال به تجربه کردن چیز بدی نیست آدم چیزایه جدید یاد میگیره امید وارم که همیشه موفق و پیروز باشی

یا حق

bijibuji
07-03-2009, 12:03
همونطور که همه می دونیم، سرویس هی مختلفی بر روی یک سیستم عامل سرور (مثل ویندوز سرور) اجرا میشه که اون رو از نسخه های Client (مثل ویندوز XP) متمایز میکنه. در حقیقت وجه تمایز یک ویندوز سرور با ویندوز غیر سرور همین سرویس ها هستند.
این سرویس قابلیت هایی رو به سیستم عامل سرور می دن که بتونه به کامپیوترهای مشتری (Client) سرویس بده.
یکی از این سرویس ها سرویس وب هست که باعث می شه بتونیم یک برنامه (Application) رو به صورت تحت وب به Client ها، سرویس بدیم.
برای این کار، باید سیستم عامل ما مجهز به یک وب سرور (Web Server) بشه.
این وب سرور می تونه Appachi Server یا Internet Information Services (IIS) Server یا ... باشه.
آپاچی سرور اغلب برای برنامه های Open Source نظیر PHP و سرور مایکروسافتی IIS اغلب برای سلوشن های مایکروسافتی کاربرد داره.
وقتی که وب سرورتون (آپاچی یا IIS) رو راه اندازی کردید، باید برنامه سمت سرور (Server Side) رو که PHP یا ... هست رو نصب و راه اندازی کنید.
در این بین قطعا به یک بانک اطلاعاتی یا نرم افزار DataBase برای پشتیبانی از بانک های داده نیاز خواهید داشت.
این برنامه می تونه سرور بانک اطلاعاتی مایکروسافت (Microsoft SQL Server) یا برنامه های Open Source نظیر MySQL باشه.
نرم افزارهایی هم جهت مدیریت ساده این بانک های اطلاعاتی نظیر PHPMyAdmin وجود دارند که به شما کمک می کنند، با داشتن مختصر اطلاعاتی در مورد بانک های اطلاعاتی اونها رو مدیریت کنید.

می بینید که حجم کار خیلی وسیعه و داشتن یک وب سرور (به جز معضل اینترنت با پهنای باند بالا) واقعا دردسر سازه.
این مشکل وقتی دوچندان می شه که بدونین تعداد افرادی که موفق شدن PHP رو روی سرور های مایکروسافتی (ویندوزی) راه اندازی کنند به تعداد انگشتهای دستتونه!!!).
یه بنده خدایی اومد این وسط دید ملت خیلی شاکین.
گفت چیکار کنم؟؟؟؟
یه فکری به ذهنش رسید.
اومد تمام این چیزایی که لازمه روی ویندوز نصب بشه تا بتونید سلوشن هاتون رو روی ویندوز تست بکنید (کامپیوترتون رو تبدیل به وب سرور بکنین) همشونو جمع کرد توی یک برنامه به نام Wamp :

Windows - Apachi - MySql - PHP

تازه از همه مهمتر به ملت گفت برین مجانی این نرم افزار رو دانلود کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا واسه شادی روح پدربزرگش، هرکی می خواد صلوات بفرسته یه تشکر هم از این پست بکنه که خستگی از انگشتای من در بیاد ...