PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Unreal Tournamet 3 رو آنلاين بازى كنيد!!!

prince_fable
10-05-2008, 00:36
سلام به همه

اين بازي رو هم مثل بقيه بازي ها ميشه با hamachi بازي كرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو اين نتورك join شيد:
Network Name: UT3D3aTH
Password: 123456

براي بازي هم احتياجي به پچ نيست.(با هر ورژني كار ميكنه ولي بهتره بروز باشه:5:)
وارد بازي كه شديد اگه اكانت نساختيد بسازيد.بعد از ساخت اكانت وارد Multiplayer شويد.
اگه ميخوايد سرور شيد Host Game رو بزنيد و اگه مي خوايد به سروري متصل شيد Join بزنيد.

تو قسمت host بعد از اين كه نوع بازي(dethmatch و ...)و نقشه رو انتخاب كرديد تو Server , server type رو LAN بزنيد بعد تو max player تعداد بازيكن ها رو مشخص كنيد بعدش تو Setting هم كه تنظيمات بازي به دست خودتون.حالا start game رو بزنيد.

براي join هم تو server type گزينه LAN رو بزنيد.حالا Search رو بزنيد تا سرور ها پيدا شن بعد تو سرور مورد نظر كليك كرده و join شيد.

بريد حالشو ببريد.:26:
(در ضمن ADSL هم لازمه):thumbsup:

farhadx5
10-05-2008, 09:46
مرسي.ولي يه عكس بزار از بازيش ببينيم چيه

---

prince_fable
10-05-2008, 14:57
اين بازي سبكش First-Person Shooter) FPS) يه همون تير اندازي اول شخصه.البته سوار ماشين و هواپيما و اينجور چيزا هم ميشه.:5:
اينم 2 تا عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhadx5
10-05-2008, 18:56
ايول الان سريع ميزنم دانلود

mazi_z_PSP
13-05-2008, 22:28
دوستان ميشه يک راهنمايی بکنيد؟ اون فايل دانلودی چيه؟ برای چيه؟ چيکار باهاش بکنم؟ من بازی رو دارم و خيلی علاقه دارم آنلاين بازی کنم. با اینترنت 128. کم نميارم؟ چون گرافيکش بالای؟ بچه های ایرانی زيادن؟ تو سرور اصلی ميشه بازی کرد يا از این سرور های متفرقه هست؟

alizshah
13-05-2008, 22:45
این لینک دانلود نرافزار hamachiهست که باهاش میخوای این بازی رو انلاین بازی کنی
این لینک رو دانلود کن بعدش
اموزش این نرافزار که توسط StormWielder نوشته شده

در پنجره برنامه اون پایین سه تا Button وجود داره ، سمت چپ که Power هست ، سمت راست مخصوص Configuration (تنظیمات ) و در کنار آن ، Networks هست . ما با این Button کار داریم :

با انتخاب Create a new network ، یه پنجره باز میشه که میتونید با انتخاب User و Pass یه شبکه جدید بسازید و فقط اشخاصی که این User و Pass رو به اونها بدید میتونن وارد شبکه شما بشن .

اگر User و Pass یک شبکه رو دارید ، با انتخاب گزینه Networks و بعد Join an existing network پنجره ای رو می بیند که باید User و Pass رو در اون وارد کنید . با وارد شدن به هر شبکه اسم اون شبکه میاد تو لیست.

حالا اگه می خواین از یه شبکه خارج بشین روی اسم شبکه در لیست کلیک سمت راست می کنید و Leave Network رو انتخاب می کنید .ولی حواستون باشه اگه خودتون یه شبکه رو درست کرده باشید به جای Leave Network ، گزینه Delete Network وجود داره که با انتخاب اون همه رو از شبکه پرت می کنید بیرون !!!!

--------------
و در اخر
شما احتیاجی ندارید یک network درست کنید
join این network بشید :

Network Name: UT3D3aTH
Password: 123456

mazi_z_PSP
13-05-2008, 22:50
ممنون دوست عزيز. ضمن اینکه ميخوام به سوالهای ديگم هم پاسخ بديد. من نميتونم دانلود کنم. ميگه NOT FOUND.
قضيه چيه؟ چيکار کنم؟

mazi_z_PSP
13-05-2008, 23:05
دوستان من این نرم افزار رو از يک لينک ديگه دانلود کردم. اما نسخه تريال هست و نياز به پسورد برای فعال کردن مدل پريميوم دارم. اگر ممکنه بهم این پسورد رو بدين. يا برم در بخش نرم افزار درخواست بدم؟!
راستی دوستان این بازی رو حتما بايد با این نرم افزار بازی کرد؟ مگه چه فرقی با WoWميکنن که به این نياز دارن؟ کلا چه بازی های ديگه ای رو با این نرم افزار ميشه بازی کرد؟

alizshah
13-05-2008, 23:29
دوستان من این نرم افزار رو از يک لينک ديگه دانلود کردم. اما نسخه تريال هست و نياز به پسورد برای فعال کردن مدل پريميوم دارم. اگر ممکنه بهم این پسورد رو بدين. يا برم در بخش نرم افزار درخواست بدم؟!

راستی دوستان این بازی رو حتما بايد با این نرم افزار بازی کرد؟ مگه چه فرقی با WoWميکنن که به این نياز دارن؟ کلا چه بازی های ديگه ای رو با این نرم افزار ميشه بازی کرد؟

یک نرمافزار هست برای بازیها اکثرشون مثلا من general بازی مینم باهاشون
به تازگی باهاش سرور wow هم راه میندازن
سئوال اخر میتونی بازیهارو امتحان کنی نمیدونم

mazi_z_PSP
13-05-2008, 23:33
عزيز به همش جواب دادی هم به اصليه جواب ندادی که.
سريال این نرم افزار ؟!

alizshah
13-05-2008, 23:41
عزيز به همش جواب دادی هم به اصليه جواب ندادی که.

سريال این نرم افزار ؟!

من دنبالش نمیرم
در قسمت کرک و سریال درخواست بده اگه خبری شد ما رو هم بی خبر نزار :46:

mazi_z_PSP
14-05-2008, 00:26
يعنی اگر ورژن بيسيک هم بده مشکلی پيش نمياد؟ لازم نيست پريميوم باشه؟!

aliani
14-05-2008, 14:57
نه لازم نیست.ماله خودمم پرمیوم نیست.هر بازی هم میشه بازی کرد.

mazi_z_PSP
14-05-2008, 23:16
سلام. من آنريل رو گرفتم اما چند تا مشکل اساسی دارم.
1- اینکه من تمام مراحل رو طبق راهنما انجام دادم. اول هاماچی رو آن کردم. بعد وارد سروری که پسوردشو داده بوديد شدم. بعد رفتم تو بازی يک پروفايل برای خودم ساختم. بعد رفتم تو مولتی پلير و سرور رو گزاشتم رو لن. اما رو لن نميشه مود بازی رو انتخاب کرد.! اما تو راهنما گفته که اینکارو بکنيد. عجيبه.!! بعد که ميزنم سرچ کنه هيچی پيدا نميکنه. اما موقعی که سرور رو ميزارم رو اینترنت يک عالمه سرور پيدا ميکنه که وارد هيچ کدوم نشدم.!
با توجه به کارهايی که کردم ، بگيد درسته يا نه؟
تاحالا کيا این بازی رو آنلاين تجربه کردن؟ تورو خدا کمکم کنيد که 3500 علکی پول به دی وی ديش نداده باشم.!

prince_fable
15-05-2008, 14:41
سلام. من آنريل رو گرفتم اما چند تا مشکل اساسی دارم.

1- اینکه من تمام مراحل رو طبق راهنما انجام دادم. اول هاماچی رو آن کردم. بعد وارد سروری که پسوردشو داده بوديد شدم. بعد رفتم تو بازی يک پروفايل برای خودم ساختم. بعد رفتم تو مولتی پلير و سرور رو گزاشتم رو لن. اما رو لن نميشه مود بازی رو انتخاب کرد.! اما تو راهنما گفته که اینکارو بکنيد. عجيبه.!!

آره راس ميگي من حواسم نبود ببخشيد:11:

بعد که ميزنم سرچ کنه هيچی پيدا نميکنه. اما موقعی که سرور رو ميزارم رو اینترنت يک عالمه سرور پيدا ميکنه که وارد هيچ کدوم نشدم.!

با توجه به کارهايی که کردم ، بگيد درسته يا نه؟

تاحالا کيا این بازی رو آنلاين تجربه کردن؟ تورو خدا کمکم کنيد که 3500 علکی پول به دی وی ديش نداده باشم.!

خوب بايد اول بايد با يه نفر كه تو هاماچي آن هست قرار بزاري تا يكيتون host شه يكيتونم join شه.:46:

mazi_z_PSP
15-05-2008, 15:54
تو هاماچی چطور مشخص ميشه که کی آنلاين هست و کی آفلاين؟ علامتش چيه؟ بعد نميتونم وارد اون سرور های ديگه بشم؟ يکسری زدم روشون که نوشت کانکتينگ اما يکمقدار واستادم. نرفت تو ، منم بيخييال شدم.!
خوب اگر ميخوايم خودمون بازی کنيم که بياين تو همين تاپيک قرار ها رو بزاريم ديگه. من پايم حسابی. حداقل 8 نفر بشيم که دوتا تيم 4 نفره بازی کنيم.

prince_fable
16-05-2008, 19:14
تو هاماچی چطور مشخص ميشه که کی آنلاين هست و کی آفلاين؟ علامتش چيه؟ بعد نميتونم وارد اون سرور های ديگه بشم؟ يکسری زدم روشون که نوشت کانکتينگ اما يکمقدار واستادم. نرفت تو ، منم بيخييال شدم.!

خوب اگر ميخوايم خودمون بازی کنيم که بياين تو همين تاپيک قرار ها رو بزاريم ديگه. من پايم حسابی. حداقل 8 نفر بشيم که دوتا تيم 4 نفره بازی کنيم.

تو هاماچي كنار هر يوزر يه ستاره يا يه دايره هست.اگر اون دايره يا ستاره سبز بود(چشمك زن نباشه)اون يوزر آنه. من كه فعلا تا تابستون ديال ام.اون سرور هاى ديگه هم باس بازيت اصل باشه.:27:

prince_fable
01-06-2008, 00:21
دو نتورك آمريكايي كه با ورژن 1.2 كار ميكنند:
1-
Network:URT3 FM3
Password:urt3
2-
Network:URT3 FM5
Password:urt3
البته تقريبا هر دوشون عين هم اند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]