PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن وزن با کمربند لاغری

fawad_qadri
09-05-2008, 00:36
سلام خدمت تمام واساتید محترم دوستان عزیز
می خواستم بپرسم که از دوستان تا حالا کسی از کمربند لاغری استفاده کرده و اصلا" اسفاده از کمر بند لاغری تعصیر در آب کردن چربی ها دارد یا خیر
و دیگر اینکه آیا نوشیدن آّب زیاد موقع صرف غذا یا غذا های چرب در اضافه کردن وزن تعصیر دارد
با تشکر

delta05
18-01-2009, 20:30
این سوال خیلی هاست دلم می خواد من هم جوابشو بدونم. آیا این کمربندها کاری می کنند؟

delta05
19-01-2009, 08:03
سلام دوستان، چرا جوابی به سوالم ندادید؟ من یه جواب قانع کننده می خوام اگه جوابشو نمی دونید حداقل بگید از کی بپرسم یا از کجا پیداش کنم؟

number_23
19-01-2009, 12:37
تا اونجایی که من می دونم کمربند های لاغری، یا دستگاه های ویبراتور این وسایل کمک به حرکت چربی از اون ناحیه ای که قرار دادید می کنه. که این حرکت چربی همیشه خوب نیست حتی می تونه مشکلات زیادی هم ایجاد کنه مثل گرفتگی عروق یا حرکت به جاهایی که نباید چربی وجود داشته باشه!
اگه از این دستگاه به مدت کم و به همراه یک رژیم غذایی و ورزش استفاده کنی میتونه سرعت لاغر شدن فرد رو افزایش بده خصوصاً کسانی که چاقی موضعی دارند. وگرنه در حالت عادی هیچ تاثیری به جز جا به جایی چربی در بدن نداره!

delta05
19-01-2009, 21:17
ممنون یعنی من اگر ورزش نکنم و رژیم نگیرم با این کمربند به تنهایی کاری نمی تونم بکنم؟ ممنون از هشدارت نامبر 23.

s2010
19-01-2009, 21:21
ازنظرکاری.که کارانجام میده ولی هیچ چیزمثل رژیم غذایی درست کارایی نداره

s2010
19-01-2009, 21:23
سلام خدمت تمام واساتید محترم دوستان عزیز
می خواستم بپرسم که از دوستان تا حالا کسی از کمربند لاغری استفاده کرده و اصلا" اسفاده از کمر بند لاغری تعصیر در آب کردن چربی ها دارد یا خیر
و دیگر اینکه آیا نوشیدن آّب زیاد موقع صرف غذا یا غذا های چرب در اضافه کردن وزن تعصیر دارد
با تشکر
استفاده کمربند تاثیربسزایی دارد.این دوموردکه اشاره کردی بیشترین تاثیرروداره

kiarash3500
20-01-2009, 01:19
تا اونجایی که من می دونم کمربند های لاغری، یا دستگاه های ویبراتور این وسایل کمک به حرکت چربی از اون ناحیه ای که قرار دادید می کنه. که این حرکت چربی همیشه خوب نیست حتی می تونه مشکلات زیادی هم ایجاد کنه مثل گرفتگی عروق یا حرکت به جاهایی که نباید چربی وجود داشته باشه!
اگه از این دستگاه به مدت کم و به همراه یک رژیم غذایی و ورزش استفاده کنی میتونه سرعت لاغر شدن فرد رو افزایش بده خصوصاً کسانی که چاقی موضعی دارند. وگرنه در حالت عادی هیچ تاثیری به جز جا به جایی چربی در بدن نداره!

ببین
من 4 ماه استفاده کردم تاثیر نداشت
عین واقعیت رو میگم
اتفاقا بخاطر استفاده دائم مشکلات دفع در روده هام بوجود اومده بود
هیچ کاری مثل تحرک و ورزش و کم خوردن موثر نیست...

85703167101
02-02-2009, 10:46
بله من هم شنیدم جز جابجایی چربی کاری انجام نمیده وگاهی باعث رسیدن به قلب هم میشه

sanazijoon
11-09-2009, 14:59
سلام
من استفاده کردم
ویبروشیپ ویبره حرارتی 2 ماه پیش از این سایت خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این دو ماه هم 4 سانت دور کمرم کم شده و 1 سانت دور ران هایم کم شده
راضی ام ازش
فقط هم روزی 10 دقیقه استفاده می کنم
به نظر من شما هم یکی بگیری تاثیر داره
من نتیجه گرفتم
جدیدا تلویزیون هم تبلیغ میکنه شبکه 3 اگه بد بود تلویزیون تبلیغ نمی کرد

ARSENAL.COM
27-09-2009, 21:29
بدون ورزش اثری نداره ... من استفاده از ورزش + ی چربی سوز خوب رو ترجیح میدم

Scrat
30-01-2010, 17:55
سلام
من استفاده کردم
ویبروشیپ ویبره حرارتی 2 ماه پیش از این سایت خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این دو ماه هم 4 سانت دور کمرم کم شده و 1 سانت دور ران هایم کم شده
راضی ام ازش
فقط هم روزی 10 دقیقه استفاده می کنم
به نظر من شما هم یکی بگیری تاثیر داره
من نتیجه گرفتم
جدیدا تلویزیون هم تبلیغ میکنه شبکه 3 اگه بد بود تلویزیون تبلیغ نمی کرد

اگر دلقک بازی در می آوردی چهره ی زیباتری داشتی تا با این وضع تبلیغت !! معنی تابلو بودن را کاملاً در پستت دیدیم . لااقل به این تابلویی تبلیغ نمیکردی . از رو میخواندی ؟ یا حفظ کرده بودی ؟

امثال سود جویی همانند تو با ساخت نام های کاربری متفاوت با فریب و چرند گویی سعی میکنند مشتری به دام بیاندازند . ولی کور خوانده اید . مردم زرنگ ترند . همه میدانند که با نشستن و تنبلی درصدی وزن یا سایز کم نمیکنند .

Guts
30-01-2010, 18:03
یکمی ورزش کنید، راه برید حداقل این مسخره بازیا چیه. واقعاً خجالت آوره آدم برای کاهش وزن هر کاری حاضر باشه بکنه و هر هزینه‌ای بکنه ولی حاضر نباشه روزی نیم ساعت یه تکونی بخوره البته ورزش به تنهایی نمیتونه باعث کاهش وزن بشه بدون شک ورزش در کنار رژیم غذایی مناسب خیلی خوبه.

morsadr
30-01-2010, 18:50
یکمی ورزش کنید، راه برید حداقل این مسخره بازیا چیه. واقعاً خجالت آوره آدم برای کاهش وزن هر کاری حاضر باشه بکنه و هر هزینه‌ای بکنه ولی حاضر نباشه روزی نیم ساعت یه تکونی بخوره البته ورزش به تنهایی نمیتونه باعث کاهش وزن بشه بدون شک ورزش در کنار رژیم غذایی مناسب خیلی خوبه.

کاملا موافقم
این وسایل سایز بعضی از قسمت ها را بصورت موقت کم می کنند و تاثیر چندانی در وزن کلی بدن ندارند. بهترین کار کنترل کالری مصرفی و افزایش فعالیت روزانست :46:

Arpanet
30-01-2010, 22:02
وزن بستگي به ميزان دريافت و مصرف كالري داره كمربند فقط عضلات رو ميلرزونه ولي عضلات بايد خودشون كار كنند تا كالري مصرف بشه درضمن لاغري موضعي از نظر علمي بي معني است لاغري در كل بدن رخ ميده .با ورزش كالري مصرف كردن كارمشكليه يعني ورزش بايد طولاني و شديد باشه مثل دويدن يا كوه پيمايي بمدت طولاني.راه راحت كم خوردنه