PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بدونم پشت لپتاپم باز شده یا نه؟؟؟

aria_electric_fars
08-05-2008, 14:35
سلام دوستان
تا اونجایی که یادم هست پشت لپتاپم برچسب گارانتی داشت بعد بردم پیش نمایندگی البته گارانتی دبی بود حالا که آوردمش می بینم که برچسب گارانتی نیست اصلا و اثری از چسب و اینا نیست حالا یا اصلا نداشته من یادم نیست یا اینکه بازش کردن و کندش؟؟؟من از کجا بدونم که قطعات لپتاپم رو عوض کردن یا نه؟؟؟کارتنش رو هم دارم
فقط فوری که اگر عوض کردن برم خفتشون رو بگیرم؟؟؟

REGISTERED USER
08-05-2008, 18:45
یک نمایندگی معتبر مثل ایران رهجو وقت این کارا رو نداره که بیاد در لپ تاپ تو رو باز کنه
راهی نیست شاید اگر روی پیچ ها اثر خوردگی بود بفهمی ... همین

eng.mehrdad
08-05-2008, 19:18
زیر پیچ ها یه گردی بود یه زمونی ، نمیدونم الان هست یا نه

aria_electric_fars
08-05-2008, 21:31
سلام
درسته این نمایندگی ایران رهجو بود ولی مثل اینکه تازه کار بودن و اطلاعات درست و حسابی نداشتن بعد اصلا ظاهر شرکت مثل شرکت های درپیت می زد آخه می دونی چرا مشکوک شدم؟؟آخه برچسب گارانتی هست که روی پیچ پشت لپتاپ می زنن این رو یادم بود که داشت یعنی 90 درصد فکر می کنم که داشت ولی الان نگاه می کنم می بینم که نداره!!!ببینم لپتاپی که از دبی میاری بعد تو کارتن هست پشتش برچسب گارانتی مگه نداره روی پیچ ها؟؟؟

با تشکر
بای

REGISTERED USER
08-05-2008, 23:35
دل رو دیدم اما سونی و اچ پی برچسب نداره ... البته بازم بستگی داره از کجا خریدی
ول کن این بحث ها رو ... مثبت فکر کن

aria_electric_fars
08-05-2008, 23:43
سلام
آره والا
گفتی مثبت فکر کنم همش به خودم اینو می گم ولی از بس مردم گرگ شدن نمی شه به هیچ کس اعتماد کرد
گور باباش می سپارمش به خدا

aria_electric_fars
08-05-2008, 23:45
مثلا نمی شه یه برنامه ای چیزی باشه که سریال سی پی یو و کش و اینا رو بده(این چیزایی که قابلیت برداشتن و عوض کردن داشته باشه) بعد من با روی کارتن یا فاکتور چک کنم؟؟

REGISTERED USER
08-05-2008, 23:49
هست اما من توی کارش نبودم ... اسم برنامه : CPU-z