PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك گزينه ي عالي براي نوشتن يك اموزش ارزشمند

fire-wizard
07-05-2008, 17:00
سلام به همگي دوستان ...

چند روز پيش يكي از افراد داخل يك سايت يك فايل ساخته بود و به عنوانCrackME گذاشته بود اونجا . يكم تعجب كردم ... با وجود كركرهاي حرفه اي كه من توي اين انجمن ديدم و نتيجه گرفتم كه ايران هم كركر هاي بزرگي داره ولي اونجا نميدونم چرا هيچ كس فايل اين اقا رو كرك نكرده بود ... اين اقا هم همش توي امنيت فايلش به خودش مينازيد و حال ميكرد با خودش ....

تا كه امروز دوباره سر زدم اونجا ديدم نه خير ... هيچ كس كركش نكرده و يارو از خوشحالي به خودش بيست داده كه فايلش اخر امنيته .... منم نامردي نكردم و اومدم P30World تا به بروبچس خفن كرك اينجا اطلاع بدم تا پوست فايلش رو بكنن ... البته خودم هم تلاش كردم و خيلي از محدوديتهاي اجراييش رو بعد از انپك از بين بردم ... ولي هر كاري كردم تابع چك كردن مقدار ريجستري رو پيدا نكردم كه نكردم ... ( از اين اطمينان دارم كه شماها ميتونيد چون قبلا با كرك مي هاي خودم خدمت اساتيد اينجا ارادت داشتم ... در صورتي كه اين در مقابل كرك مي هاي من خيلي ضعيف تر ... پس بدون شك شكسته ميشه همون طور كه مال من شكسته شد ... )

الان لينكش رو ميزارم تا دانلود كنيد ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب فقط اگه كركش كردين حتما يك اموزش كامل از كركش بزاريد چون نكته هاي ارزشمندي توش هست كه خودمم هم دوست دارم بدونمشون ....

منتظر شاهكارتون هستم دوستان عزيز ....

fire-wizard
07-05-2008, 22:10
دوستان من دارم شاخ در ميارم .... من تصور ميكردم من تازه كارم و نميتونم ... فكر ميكردم اينجا 1 ساعت بيشتر دوام نمياره ... واقعا عجيبه ... يعني اينقدر امنيتش بالاست ؟؟؟

lvl@ster
08-05-2008, 08:03
الان دارم دانلود می کنم ؟ ببینم قضیه چیه؟

اگه کرک شد که هیچ > اگر کرک نشد یه راهی بهتون میگم که 100 درصد کرک میشه

صبر کنید

lvl@ster
08-05-2008, 08:14
Application wont start: qtintf70.dll was not found

fire-wizard
08-05-2008, 12:00
اين فايل رو اگه دلفي داشتي نياز نداشت ... خوب در هر صورت برات اپلودش ميكنم ياشار جان ....

منتظر كرك كردنش هستم ... من كه هر كاري كردم نتونستم ...

lvl@ster
08-05-2008, 12:16
این برنامه سرکاری هست یه جورایی (برای اون ارور هم مجبور شدم دلفی را رو سیستمم نصب کنم)
کرک کردن crackme خیلی خیلی سخت تر از کرک کردن برنامه های بزرگ هست.
چون کرک می بدنه اصلی نداره . فقط و فقط طرف روی پیچوندن کار کرده. هدف خیلی مبهم میشه
من خودم یه قفل سخت افزاری کرک کردم که خیلی طرف پیچونده بودش ولی با یه هوک ساده قضیه حل شد. ولی کرک می برنامه حساب نمیشه . من خودم میخوای یه کرک می بنویسم بزاریم ببینیم کی میتونه کرک کنه . 1000 تا ایتم را چک می کنم و بعد تو کرک می از الگوریتم های هش و کرایپتور ها استفاده کنم و بعد با یه پکر قوی پکش کنم . و علاوه بر اینها تو کرک می ام از متد آنتی دیباگ و ... استفاده کنم. ببینم کی وقت میزاره اینو کرک کنه.
البته این همه چیزهایی که گفتم تو برنامه های کاربردی میشه دور زد ولی تو کرک می نمیشه. چون هیچ بدنه اصلی وجود نداره
این برنامه بعد از اینکه آنپک میشه اجرا نمیشه بخاطر چک کردن crc و حجم فایل و تاریخ ساخت فایل و اسم فایل و .....
علاوه بر این وقتی برنامه را اجرا میکنی یه پیغام میده " برنامه نویس گرامی این برنامه رجیستر نمی باشد. لطفا را خریداری کنید"
به جای کاربر نوشته برنامه نویس
اخرشم نوشته را را خریداری کنید.
طرف قصدش اذیت هست.
شما فرض کن یه برنامه خریدی آوردی خونه برنامه بهت میگه وقتش تموم شده . این طرف اینقدر ترسو بوده که نزاشته خود چهارچوب اصلی دیده بشه
ولی در کل روی متد آنتی دیباگش فوق العاده خوب کار کرده . سعی کرده از توابع ویندوز استفاده نکنه . تا حد امکان
وقتی برنامه را آنپک کردی با peid به قسمت Κrypto ANALyzer برو . اینقدر الگوریتم هش و کرایپتور می بینی که اصلا اجازه نفس کشیدن به ادمو نمیده. من اصلا این الگوریتم ها را بلد نیستم.
بعد از آنپک بهتره که TimeDateStampو TlsTable را صفر کنی .
خلاصه اینکه کار من یکی نیست . اگه میخوای کرک بشه پیغام خصوصی تو چک کن

fire-wizard
08-05-2008, 12:31
من خودم تمامي محدوديتهاش اعم از CRC و انتي ديباگ و چك كردن حجم فايل و .... رو از بين بردم ... يعني به راحتي با olly الان ميشه رو كار كرد .... فقط اون قسمت چك كردن قفلش رو نميتونم گير بيارم ... لعنتي معلوم نيست چيكار كرده ...

SadeghPM
11-05-2008, 18:45
در بین فایل های برنامه Special.dll مطعلق به برنامه SVK-Protector هست !!! که شامل این توابع هست:

SVKP_CheckTrial
SVKP_GetHWInfo
SVKP_GetRegistrationInformation
SVKP_GetTrialDays
SVKP_GetTrialExecs
SVKP_KillDebugger
SVKP_LockKeyboard
SVKP_RebootComputer
SVKP_UnLockKeyboard

به نظر برنامه نویس این کرک می از این توابع داخل برنامش استفاده کرده... فکر نمی کنم از خودش چیزی داشته باشه !!! بهتر ه fire-wizard اون فایلی که محدودیت هاش رو برداشتن رو بزارن تا دیگران هم بتونن روی قسمت چک قفلش کار کنن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirgooran
09-06-2008, 16:25
فعلا آموزش آنپک کردنش رو داشته باشین،تا بعد....

SadeghPM
10-06-2008, 09:33
فعلا آموزش آنپک کردنش رو داشته باشین،تا بعد....

ممنون.... ولی پیدا کردن محل چک Crc رو مثله اینکه به طور غریزی پیدا کرده بودین :)