PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Far Cry 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

mehdy.z
19-12-2009, 21:02
من هم از بی بازیی رفتم و اینو گرفتم(زمان عرضه اش اینقدر بچه ها ازش بد گفتن که دلم نرفت بگیرم:13:)
ولی یه سوال من نمی فهمم چرا این بازی اینقدر گرافیکش افتضاحه این میخواست خیر سرش رقیب کرایسیس باشه واقعا کفم برید وقتی گرافیکش رو دیدم...بابا این بازی که اصلا طیف رنگش یک سوم کرایسیس هم نیست!!!
اینقدر گرافیکش ابتداییه که من حتی شک کردم نکنه بازی من یه مشکلی داشته باشه:18:حالا دوستان من اشتباه میکنم یا واقعا این بازی در حد اون عکسهایی که قبل از اومدنش نشون داده شده بود نیست؟؟؟

kinder
19-12-2009, 21:06
من هم از بی بازیی رفتم و اینو گرفتم(زمان عرضه اش اینقدر بچه ها ازش بد گفتن که دلم نرفت بگیرم:13:)
ولی یه سوال من نمی فهمم چرا این بازی اینقدر گرافیکش افتضاحه این میخواست خیر سرش رقیب کرایسیس باشه واقعا کفم برید وقتی گرافیکش رو دیدم...بابا این بازی که اصلا طیف رنگش یک سوم کرایسیس هم نیست!!!
اینقدر گرافیکش ابتداییه که من حتی شک کردم نکنه بازی من یه مشکلی داشته باشه:18:حالا دوستان من اشتباه میکنم یا واقعا این بازی در حد اون عکسهایی که قبل از اومدنش نشون داده شده بود نیست؟؟؟
نه بابا بی انصافی نکنیم اون قدر گرافیکش بد نیست درسته در حد کرایسیس نیست ولی اون قدر بد هم نیست

Spaniuly
19-12-2009, 21:55
نه مهدی جان فارکرای 2 یکی از اعجاب انگیز ترین بازیها از نظر گرافیک و کیفیت هست تا جایی که یک سنگ محک برای تست درایور هایی هست که از سوی Nvidia برای محصولات GeForce عرضه میشه قبول دارم که کرایزس غول بی همتای گرافیک هست. ولی فارکرای 2 در رده دوم هم نباشه مسلما سوم هست از نظر من فارکرای 2 یک شاهکار هست. و شاید بشه مواردی رو ذکر کرد که توی اون موارد بتونه کرایزس رو سر جاش بنشونه البته من شدیدا عشق کرایزس هستم و کلا باهاش حال می کنم ولی فارکرای 2 یک ویدیو گیم بی نظیر و به یاد ماندنی هست. جالبه بدونید یکی از بهترین صدا گذاری هایی که دنیای گیم به خودش دیده توی همین فارکرای 2 تجربه شد. به هر حال اینکه کرایزس به لحاظ گرافیکی بالاتر هست حرفی نیست ولی این اصلا نمی تونه نشون بده که فارکرای 2 از لحاظ گرافیک خوب نیست.

راستی توی چه درجه گرافیکی بازی می کنی؟ اگه بالاتر ببری کیفیت رو شاید نظرت عوض بشه. خیلی تصویر طبیعی و بی نقصی داره به نظرم

mehdy.z
19-12-2009, 22:17
نه مهدی جان فارکرای 2 یکی از اعجاب انگیز ترین بازیها از نظر گرافیک و کیفیت هست تا جایی که یک سنگ محک برای تست درایور هایی هست که از سوی Nvidia برای محصولات GeForce عرضه میشه قبول دارم که کرایزس غول بی همتای گرافیک هست. ولی فارکرای 2 در رده دوم هم نباشه مسلما سوم هست از نظر من فارکرای 2 یک شاهکار هست. و شاید بشه مواردی رو ذکر کرد که توی اون موارد بتونه کرایزس رو سر جاش بنشونه البته من شدیدا عشق کرایزس هستم و کلا باهاش حال می کنم ولی فارکرای 2 یک ویدیو گیم بی نظیر و به یاد ماندنی هست. جالبه بدونید یکی از بهترین صدا گذاری هایی که دنیای گیم به خودش دیده توی همین فارکرای 2 تجربه شد. به هر حال اینکه کرایزس به لحاظ گرافیکی بالاتر هست حرفی نیست ولی این اصلا نمی تونه نشون بده که فارکرای 2 از لحاظ گرافیک خوب نیست.

راستی توی چه درجه گرافیکی بازی می کنی؟ اگه بالاتر ببری کیفیت رو شاید نظرت عوض بشه. خیلی تصویر طبیعی و بی نقصی داره به نظرم

خوب آرمین جان اولا از جواب کاملتون ممنون:40: و باید بگم نظر شما هم کاملا محترمه فقط میخواستم بگم که توی ذوقم خورد همین چون انتظار بیشتر از این حرفها رو داشتم!!
در مورد سوالتون هم باید بگم همه رو بردم تا ته یعنی ultra high ولی خیلی چنگی به دلم نمیزنه:13:
بازم با احترام به نظر شما خوب هر کس برای خودش نظری داره:20:

Spaniuly
20-12-2009, 00:09
مهدی جان همچین آدم رو چوبکاری می کنی و با شخصیت حرف می زنی آدم توی این سرما عرق می کنه:31: ایول ادامه بده در همین کیفیت شاید به بخاری و رادیات اصلا نیاز نشه

البته همونطور که گفتم کرایزس کیفیت گرافیکی واقعا عالی داره واسه همین هست که کیفیت فارکرای 2 رو نپسندیدی البته اوایلش زیاد چشمگیر نیست وقتی به مناطق مختلف می ری کم کم می بینی که کیفیت تصویر و واقع گرایی خاصی توی جلوه های بصری به کار رفته که واقعا این کار یوبی سافت تحسین برانگیز هست.

قربونت مهدی جان بحث کردن و تبادل نظر با تو برام همیشه لذت بخش بود دوست خوبم:10:

Layken
20-12-2009, 00:21
من بپرم وسط حرفتون......:31:
تازه گیا یک سیستم رو با Farcry2....resident evil5...Crysis warhead...و گاهی اوقات Fallout3 رو میبینم که
مورد ازمایش و تست قرار میدن. که همشون گرافیک خیلی بالایی دارند.

Masoud King
20-12-2009, 12:28
مشخصا بازی کیفیت تریلر ها و شات های قبل انتشارش رو نداشت :13:
بازی خیر سرش شوتر هم بود .با مسلسل 10 تا تیر میزدی تو سر طرف هد شات نمیشد ولی با کلت دوتا میزدی هد شات میشد ولی در کل شوتر خوبی بود!
داستان مالی نداشت!
صدا گذاری خیلی خوبی داشت!
می خواستی از یه جای مپ بری جای دیگه رست کشیده میشد!
عمق دید عالی داشت!
کلا گرافیک بازی خیلی خوب بود ولی عالی نبود!
نمره 8.5 براش خیلی مناسب هستش!!

mahammad_reza
20-12-2009, 14:15
سلام
برای فارکرای 2 پتچی اومده برای زیباتر کردنش و ایا اضافه کننده حیوانات وحشی اومده؟لینک بدین؟
از فارکرای 3 چه خبر؟
ورژن جدید Far Cry® 2 Benchmark Tool اومده؟

LeBron 1
22-12-2009, 17:51
بازی خوبی بود ولی خیلی درازش کرده بودن. اگه میخاستی یه ماموریت بری باید افریقا رو از این سرش تا اون سرش بری

LeBron 1
22-12-2009, 17:52
ولی خداییش کرایسس سرتره.

Spaniuly
22-12-2009, 21:35
برای رفتن فاصله های طولانی از اتوبوس باید استفاده می کردی البته اوایل بهتره با ماشین بری که بتونی سر مسیر الماس پیدا کنی همیشه و توی هر 2 تا اکت توی 5 نقطه ایستگاه اتوبوس هست یکیش وسط شهر و 4 تا دیگه توی 4 گوشه نقشه. اینطوری لازم نیست درگیر بشید با کمپ های بین راهی

aramesh_61
23-12-2009, 01:10
به نظر من گرافیک بازی تو بعضی موارد از کرایسیس سرتره، مثلا سیستم پویای تغییر آب و هوا و گردش روز و شب، مناظر طبیعی واقعا عالی کار شده ولی تنوع رنگ تو بازی کمه، اکثرا از رنگهای سبز و خاکستری و کرم استفاده شده، تیر اندازی کردن با تفنگهاش هم اصلا مثل کرایسیس حال نمیده، ولی داستان جالبی داشت و با اینکه یک دی وی دی بود زمان بازی نسبتا طولانی بود، من خودم شخصا با این بازی بیشتر از کرایسیس حال کردم

Spaniuly
23-12-2009, 08:13
به نظر من گرافیک بازی تو بعضی موارد از کرایسیس سرتره، مثلا سیستم پویای تغییر آب و هوا و گردش روز و شب، مناظر طبیعی واقعا عالی کار شده ولی تنوع رنگ تو بازی کمه، اکثرا از رنگهای سبز و خاکستری و کرم استفاده شده، تیر اندازی کردن با تفنگهاش هم اصلا مثل کرایسیس حال نمیده، ولی داستان جالبی داشت و با اینکه یک دی وی دی بود زمان بازی نسبتا طولانی بود، من خودم شخصا با این بازی بیشتر از کرایسیس حال کردم

آره شاید ا من بپرسن عشقت کدوم بازیه بلافاصله می گم : کرایزس

ولی من بر عکس شما از تیرندازی فار کرای 2 بیشتر خوشم می اومد. تنها ایرادی که به تیراندازی فارکرای وارد هست اینه که Hardcoreش کم هست. می بینی با دوشگا مخ یکی رو به گلوله بستی عین کرگدن جلو بارون گلوله داره دوش گلوله می گیره:31: این همیشه منو ناراحت می کرد بهتر بود هارد کور گلوله ها رو یه ذره بیشتر می کردند. به هر حال قبول دارم که تنوع رنگ در فارکرای 2 کمه ولی این مشخصا عمدی هست و با این جلوه بصری نارنجی خواستند هوای گرم آفریقا رو منعکس کنند. در هر صورت فارکرای 2 برای من یکی از به یاد موندنی بازیهاست

Dark Soul
23-12-2009, 11:11
من نمی دونم چرا برعکس همه به نظر من گرافیک این بازی از کرایسیس بهتره:18:
شاید بخاطر اینکه محیط این بازی بیشتر به چشم من میومد و بازی خیلی به واقعیت نزدیک بود بر عکس کراسیس که تخیلی بود
کهنگی اسلحه هاش هم خیلی جالب بود و همینطور صدا گذاری بازی مخصوصا صدای شلیک ها که فوق العاده بود
تنها ضعف بازی به نظر من یکنواخت بودن مرحله هاش بود

joe_satriani
23-12-2009, 20:22
من نمی دونم چرا برعکس همه به نظر من گرافیک این بازی از کرایسیس بهتره:18:
شاید بخاطر اینکه محیط این بازی بیشتر به چشم من میومد و بازی خیلی به واقعیت نزدیک بود بر عکس کراسیس که تخیلی بود
کهنگی اسلحه هاش هم خیلی جالب بود و همینطور صدا گذاری بازی مخصوصا صدای شلیک ها که فوق العاده بود

آره خداييش يكنواخته به اضافه اينكه خنك هم تموم ميشه :31:

sir payman
24-12-2009, 14:53
far cry گرافیکش خیلی خوبه ولی بی انصافیه اگه بگیم از کرایسیس بالاتره:13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far cry2

mehdy.z
10-01-2010, 21:57
خوب منم بازی رو به سلامتی تموم کردم:31:
می دونم بعد یه سال یه کم(فقط یه کم)دیره ولی لازم دیدم با توجه به صحبتهای قبلی یه توضیحات(نه نقد چون فقط چند خطه)در مورد بازی بدم تا حداقل برای خیلی از دوستان مثل خود من رفع ابهام شه چون اون زمون که بازی اومد کسی نیومد بگه برای چی بازی خوبه و چرا بده فقط میومدند می گفتند بازی خوبه...بازی بده!!

گرافیک:

گرافیک بازی همونطور که قبلا گفتم اگه بخوایند به امید گرافیکی مثل crysis بیایند سراغ این بازی خوب سر خورده میشید چون همونطور که قبلا گفتم طیف رنگ توی این بازی خوب تقریبا یه چیزی حدود 60 درصد بازی crysis هست ولی به قول دوستان(مخصوصا آرمین عزیز)وقتی یه کم جلو میرید و با تنوع بسیار عالی محیط بازی (از جنگل و ساوانا گرفته تا بیابونهای بی آب و علف) مطمئنا مثل من می تونه شما رو راضی کنه مخصوصا چرخه عالی روز وشبش که محشره و همچنین نور پردازی واقعا توی این بازی عالی کار شده:46:

صداگذاری:

این بازی توی صداپردازی واقعا یک شاهکار به تمام معناست چون تقریبا برای تمام عوامل موجوددر بازی یک صدای خاص با کیفیت عالی در نظر گرفته شده مثلا وقتی که فقط همون اول صبح که از safe house خارج میشید صدای زیبای پرندگان و حیوانات جنگل به شما واقعا این حس رو میده که اول صبح توی یک جنگل استوایی هستید:8:
البته خوب موسیقی این باز نه اینکه کیفیتش کم باشه ولی در کل ترکیبی از همون آهنگهای سنتی آفریقایی هست که البته اونم در جایگاه خودش واقعا عالیه ولی نباید انتظار موسیقی وحشتناک مدرنی مثل بازیهایی از قبیل dmc باشید:20:

گیم پلی:

خوب گیم پلی این بازی در کل مثل بازیهایی مثل gta و assassins هست یعنی شما به یک نقطه خاص میرید و ماموریت میگرید و سپس باید برید ماموریت محول شده رو انجام بدید خوب در ابتدا برای شما ماموریتها متنوع هست ولی یه خورده که از بازی میرید(حدود50%)دیگه ماموریتها اون جذابیت اولیه رو براتون نداره ولی اگه مثل من برید یه sniper بخرید و اصلا از اتوبوس(وسیله نقلیه سریع برای جابجایی مکان)استفاده نکنید و درست قبل از هر کمپ برید روی یک صخره و با sniper کلک یکی یکی از نگهبانها رو بکنید :27:واقعا براتون جذاب میشه:5:
البته در بازی هم تقریبا مثل far cry می تونید از وسایل نقلیه گوناگون با تونایی های شلیک متفاوت استفاده کنید مخصوصا قایقها که بهترین وسیله جابجایی در بازی برای لذت بردن از مناظر هست...

داستان:

خوب میشه گفت یکی از ضعفهای اصلی این بازی که البته به نظر من باعث شد بعضی از بچه ها از این بازی خوششون نیاد و یا مثلا از تکراری بودن بازی گله کنند داستان این بازیه چون می دونید مشکل اصلی این بازی چیه؟؟
داستان این بازی کاملا حالت محاوره ای داره یعنی اصلا مصور نیست(نه حتی در حد crysis) واین باعث میشه نه تنها بچه هایی که زیاد از انگلیسی سر در نمی آورند بلکه افرادی مثل خود من هم به علت عدم وجود هیجان زیاد دقت نکنند که چی میگن و توی بازی دقیقا چه خبره:13:
به نظر من اگه حداقل توی این بازی میومدند و یک داستان مصور قشنگ هم میگذاشتند مطمئنا تعداد طرفداران این بازی خیلی بیشتر میشد!!

خوب در کل منم نظراتم رو درمورد این بازی گفتم تا کسانی که مثل من سردرگم بودند که این بازی رو بگیرن یا نه(حدس میزنم کم هم نباشن)بهتر بتونن تصمیم بگیرند:20:

موفق باشید:46:

Spaniuly
10-01-2010, 22:46
مهدی جان حتی یک اشکال هم نمی تونم در مورد نقدی که کردی بتراشم واقعا نقد درست و تکمیل و عادلانه ای بود. واقعا احسن به تو که یک گیمر نکته سنج و ریز بین و دقیق هستی.

Alireza.M67
11-01-2010, 22:01

یکنواخت که ماله صبحونشه .
اصلا کلا من هیچ تنوعی جز اسلحه و آپدیتش ندیدم که خود اونم یکنواخت بود .
اینم بذارید کنار Assassins creed 1 سلطان همه بازیهای یکنواخت عالم .

joe_satriani
11-01-2010, 22:05
یکنواخت که ماله صبحونشه .
اصلا کلا من هیچ تنوعی جز اسلحه و آپدیتش ندیدم که خود اونم یکنواخت بود .
اینم بذارید کنار Assassins creed 1 سلطان همه بازیهای یکنواخت عالم .

قسمت اول حرفت تاييد ميشه!!!! به نظره من سلطان همين Far Cry هست . خداييش اندشه!!! :31:

mostafabad2007
09-02-2010, 06:25
حالا كسي براي اين بازي رمز داره كه الماساش زياد بشه

Advanced Ali-001
09-02-2010, 10:43
حالا كسي براي اين بازي رمز داره كه الماساش زياد بشه

خب خب خب حالا بزارید یه حرفه ای که این بازی رو بیش از30بار تموم کرده بیاد تو آقا هرکی سوال یا مشکلی داشت درخدمتیم درضمن از فاز رمز وممزم بزنید به چاک
OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Advanced Ali-001
09-02-2010, 10:56
درباره نظر سنجی اینجوری بهتون بگم که:
کرایسیس دارای گرافیک بسیار بسیار بسیار بسیار بالایی هست وگیم لی بسیار خوبی داره ولی ازنوع بازی های آینده هست یعنی بازی واقعیت نداره وخیلی هم تخیلی وفکری هست ویه اکشن تند داره وزیبایی بازی به اولشه که هیچی نمیدونن منظورم اینه که از اون موجودات میترسند و4تا از کایسی هارو هم ازدست میدند که یکیش برمیگرده:31:
بازی FAR CRY2 یه بازی ازنوع دیگه اکشن کهتو صحرا است وزیبایی بازی به مقدار خون مریضی مالاریا و الماساو اون امپولهاو اوق هایی که دکمه H رو میزنی حالت بهم میخرهو........
درکل روز وشب داره ساعت داره سلاحهای متنوع وبسیار زیادی هم داره که خیلی جالبه سلاحاشم خراب میشن کهباید بادکمه R درستشون کنه واون منطقه هایی که الماسا هستن که وقی نقشه دستته اون نور سبزرنگ اون گوشه نشانه اینه که داری به الماس یابه اون نوارها نزدیک میشه یا اینکه اون خونه هارو باید آزاد کنی یا اونکه باید اون منطقه های دفاعی قفلداررو باز کنیو........................ که این بازی رو به خاطر4سال تاخیر UBISOFT توجیح میکنه :2:
درکل به نظر من بازی FAR CRY 2 خیلی بهتر از بازی کرایسیسه:31:

Advanced Ali-001
09-02-2010, 11:40
هیشکی نبود ؟
رفتیمااااااااااااا

Advanced Ali-001
11-02-2010, 15:23
ای بابا سال به دوازده ماه هیشکی نمیادتو این تایپیک؟:19::19::19:

sinak3
11-02-2010, 15:42
ای بابا سال به دوازده ماه هیشکی نمیادتو این تایپیک؟:19::19::19:
منظورت نظرسنجیه؟عزیز ما یه بار این کار کردیم کم مونده بود همدیگر رو بکشیم.بیخیالش شو

Advanced Ali-001
11-02-2010, 17:10
منظورت نظرسنجیه؟عزیز ما یه بار این کار کردیم کم مونده بود همدیگر رو بکشیم.بیخیالش شو

نظر سنجی مگه اون بسته نیست؟:18::18::18:
خوب پس یه تایپیک واسه این بازی FAR CRY هم نیست؟
من که باورم نمیشههههههههههههههههههههه ههههههه:18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18:

abolfazlx
25-02-2010, 21:06
سلام من دران مرحله باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

تو مرحله اول وقتی میام بیرون بعد چند لحضله میافتم بعد اینجا پامی شم چیکار کنم؟

Advanced Ali-001
25-02-2010, 23:29
سلام من دران مرحله باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

تو مرحله اول وقتی میام بیرون بعد چند لحضله میافتم بعد اینجا پامی شم چیکار کنم؟

خب دکمه h روبزن تا خودشو ترمیم کنه بعد یارو میره کنار به حرفای اون یکی گوش کنو سلاحارو با تلفونتو تحویل بگیر
من خدای این بازی هستم فقط من!

abolfazlx
26-02-2010, 09:31
خدای بازی نه خوره بازی :31: دکمه h رو میزنم هیچ کاری نمیکنه

Advanced Ali-001
26-02-2010, 10:11
خدای بازی نه خوره بازی :31: دکمه h رو میزنم هیچ کاری نمیکنه

اون گوشه اون پایین سمت چپ اون خونته اول از اون جعبه هه امپول وردا بعد H رو بزن بعد یه کارایی میکنه که من که اولش دیدم گلاب بروتون بالا......................
بماند مواظب باش تو بال...............نیاری..........
بازم میگیم من خدای این بازی هستم 10تا اسلحه مخفی 221الماسا 21از اون نوارا و...........گرفتم فقط من OK

Khan gholi
26-02-2010, 11:18
عزیز شما که god این بازی هستی میتونی یکم دربارهی اخرش توضیح بدی چی شد داستان؟

Advanced Ali-001
26-02-2010, 11:31
عزیز شما که god این بازی هستی میتونی یکم دربارهی اخرش توضیح بدی چی شد داستان؟

آخرش اون مرده سیاه پوسته میخواست اهالی رو که از اون جا در رفتنو پیدا کنه وبرگردونه واسه همسن گفت که برو تو اون زندانه با جکال ملاقات کن منم جکالا میخواستم بکشم ولی دوست شده بود از اون نور آبی ها اومد منم مجبور شدم بهش آمول بزنم خوب شه بلند شه بعدشم گفت که منم پشیمونم آیم سوریو از این جور حرفا بعدشم خودشو تو اون خونه هه آتیش زد منم با بمب رفتم تو اون قسمت که مافیا ها بودن یعنی جکال گفت برم بعد اونجارو فرستادم هوا تا مافیای اصلی بازی که جکالو اجیر کرده بودن برن هوا:27:
اون همکارامونم تو اون خونه هه تو اون دریاچههه نمکرده بودن همشون با اون مافیایه اصلی بازی هم دست بودن آخرشو دیدی ؟

xeNociDe
26-02-2010, 13:00
میگم بازیش به پای Call of Duty : Modern Warfare Series میرسه!!!؟؟؟

Advanced Ali-001
26-02-2010, 22:56
میگم بازیش به پای Call of Duty : Modern Warfare Series میرسه!!!؟؟؟

عمرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
هیچی به پاش نمیرسه 100تضمین میکنم:46:

abolfazlx
27-02-2010, 07:48
استاد وقتی پشه نیشت میزنه باید چیکار کنی تانمیری؟

Advanced Ali-001
27-02-2010, 08:06
استاد وقتی پشه نیشت میزنه باید چیکار کنی تانمیری؟

اون بیماری مالاریا داره دکمهhروبزنید تا خوب بشه یعنی درجعبه قرشوباز میکنه یکی میخوره سیم ثانیه بعد خوب میشه گرفتی؟

abolfazlx
28-02-2010, 05:38
تو این مرحله هدف چیه و باید چی کار کنیم؟

من همه رو کشتم بهم میگه نقشه رو بیار بعد اون بالا یه چیزی می نویسه منم که سواد ندارم چطوری باید تموم کنم؟

Advanced Ali-001
28-02-2010, 07:22
تو این مرحله هدف چیه و باید چی کار کنیم؟

من همه رو کشتم بهم میگه نقشه رو بیار بعد اون بالا یه چیزی می نویسه منم که سواد ندارم چطوری باید تموم کنم؟

خب من الن هیچ جوری نمیتونم راهمناییتون کنم چون20تا مرحله هست که میگه نقشرو بیار:41:
شما دقیق تر توضیح بده تا مشکلتو حل کنم:31:

xeNociDe
28-02-2010, 17:22
علی جان بازیو گرفتم...اون اولش که ملت میریزن پایین جر میخوریم...
باید چیجوری فرار کرد...( تیر میخوره به پات با چاقو درش میاره!!!:18:):دی

Advanced Ali-001
28-02-2010, 17:50
علی جان بازیو گرفتم...اون اولش که ملت میریزن پایین جر میخوریم...
باید چیجوری فرار کرد...( تیر میخوره به پات با چاقو درش میاره!!!:18:):دی

خب حالا حالمو بهم زدی با کدوم رفتی؟
اون اول که باید از پنجره بپیچونی بلد نیستی یه کلیپ موبایل واست میرم میزارم چاکریم:13:

...ALI...
28-02-2010, 18:19
آقا با این سیستم می شه این رو بازی کرد؟؟ در حد خوب

vga:9400 gt
cpu:e5200 2.5 dual
ram:4gb

Advanced Ali-001
28-02-2010, 18:30
آقا با این سیستم می شه این رو بازی کرد؟؟ در حد خوب

vga:9400 gt
cpu:e5200 2.5 dual
ram:4gb

آره که میشه دوست من سیستمت قدرتمنده یلی واسه خودش:19:

xeNociDe
28-02-2010, 19:43
آقای من...میدونم جانم تا میای در بری میزننت میفتی میان بالا سرت...اَه داره از قیافشون حالم بهم میخوره!!!

Advanced Ali-001
28-02-2010, 19:50
آقای من...میدونم جانم تا میای در بری میزننت میفتی میان بالا سرت...اَه داره از قیافشون حالم بهم میخوره!!!

اون جزو فیلمهی بازیه نگرانی نداره که :46:

xeNociDe
28-02-2010, 19:53
میگم...چرا بعضی بازیها مثل فیلمه...آدم فکر میکنه داره فیلم بازی میکنه در ضمن متن کامل داستان Call of Duty : MW2 بزودی در انجمن بازی های کامپیوتری!!!

...ALI...
01-03-2010, 01:24
آره که میشه دوست من سیستمت قدرتمنده یلی واسه خودش:19:

نه بابا مطمئنی؟؟؟ ddr2 هست هااا؟؟!!!

abolfazlx
01-03-2010, 07:34
علی تو مرحله دو میگم وقتی همه رو کشتم نقشه رو درمیارم

Advanced Ali-001
01-03-2010, 11:32
علی تو مرحله دو میگم وقتی همه رو کشتم نقشه رو درمیارم

مرحله دو نگرفتم اوایل بازی رومیگی که اونا کنار دریاچه باید بکشی بعد میری تو اون خونه هه اون بدبختو از تو اون زندانه نجات میدی طبق معمول منتظر کلیپی که خودم میرم باش امروز میزارم :46:

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

نه بابا مطمئنی؟؟؟ ddr2 هست هااا؟؟!!!

ای بابا معلومه که کار میکنه چیه دیگه؟ برو بازی کن آره بابا معلومه که DDR2هم کار میکنه
سیستمتم خوبه برو بگو یاعلی:46:

xeNociDe
01-03-2010, 16:02
میگم علی پچ اسلحه برای این بازی نداری...؟
اصلحه های خیلی تخیلیه!!!:دی
راستی پچ لباس دلقک برای دشمنان بازی MW2 رو دارم آماده میکنم ببینی تز خنده می ترکی!!!:دی

abolfazlx
01-03-2010, 22:51
دستت درد نکنه خودم یاد گرتم هوندا جون. سپاس

abolfazlx
03-03-2010, 20:18
علی جون نگاه کن زمان بازیم و مرحله های طی کرده ام .

4.54 دقیقه بازی 4 در صد از بازی رو تمام کردم من از اینجور بازیها خوشم میاید طولانی باشن سریع تمام نشن مثل جنگهای مدرن 13 مرحله که رفتم تموم شد همش تو یه روز تمامش کردم حالم بهم خورد.

Advanced Ali-001
03-03-2010, 20:21
علی جون نگاه کن زمان بازیم و مرحله های طی کرده ام .

4.54 دقیقه بازی 4 در صد از بازی رو تمام کردم من از اینجور بازیها خوشم میاید طولانی باشن سریع تمام نشن مثل جنگهای مدرن 13 مرحله که رفتم تموم شد همش تو یه روز تمامش کردم حالم بهم خورد.

هه هه هه هه هه............:27:
خیلی جالب بود واسه اون96 درصد دیگه باید 1ماه وقت بزاری ولی این حرفت خیلی جالب بود:27:
مطمئن باش که 96درصد دیگه خیلی طولانیه :27:
این بازی درطول 4 سال ساخته شده به نظرت کوتاهه:46:

abolfazlx
04-03-2010, 00:26
هوندا جون اون بالا چی نوشته چی می خواد .5.30 دقیقه بازی کردم لامصب همون 4 گیر کرده

Advanced Ali-001
04-03-2010, 11:37
اوه اوه دوست عزیز اون منطقه که شما الان توشی منطقه غیر نظامیه یعنی اونجا صلح برقراره چون دوتا مافیای بازی اونجا هستند مگه وقتی وارد میشه اسلحشو بالا نیگیره؟
اون جا نباید دست از پا خطا کنی شما دست از پا خطا کردی :27:
اون بالا هم نوشته که از اون منطقه فرار کنید چون جونتون درخطره :31:

p_p_k
04-03-2010, 20:39
سلام. همون اوايل بازي كه يهgps بهش ميده بايد چيكار كرد؟ همون كه وقتي نقشه رو مياريم يه چراغ سبز هميتو ميزنه. اينم عكسش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Advanced Ali-001
04-03-2010, 22:40
ببین دوست عزیز اونجا میگه که وقتی به کیف الماس یا به نوارو و.......
نزدیک میشی اون GPS که دسته راستشه اون گوشش یه چراغ داره که نور سبز داره اون چشمک میزنه وهر چقدرم که نزدیکترش بشی سریعتر چشمک میزنه بعد یه حالتیم داره که خیلی نزدیکش بشی صدای دینگ دینگ میاد:27:
شما باید این الماسارو که221هست بدست بیاریو بری اسلحه بخری وهرچند وقت اسلحه هاتو عوض کن گرفتی:46:
بعدش وقتی که اون نور چشمکزن سبز این اون ورو نیگا کن یه لحضه هست که دیگه چشمک نمیزنه منظورش اینه که باید همین جوری مستقیم بری تا بهش برسی گرفتی؟:18:

abolfazlx
05-03-2010, 19:00
سلام دوباره .

علی دادشی میشه یه توضیح درباره طی کردن مراحل بدی که چطوری و چیکار کنم که 4 درصد مرحله کامل به 5 در صد برسه راهش چیه.

الان 7 ساعت که دارم بازی می کنم لامصب همون 4 گیره

Spaniuly
05-03-2010, 19:33
سلام دوباره .

علی دادشی میشه یه توضیح درباره طی کردن مراحل بدی که چطوری و چیکار کنم که 4 درصد مرحله کامل به 5 در صد برسه راهش چیه.

الان 7 ساعت که دارم بازی می کنم لامصب همون 4 گیره

با اجازه علی جان

ببین دوست عزیز فارکرای 2 یک بازی Open World هست به صورت جالبی ابتدای بازی یک Tutorial هست یعنی به گونه ای هست که شما زیاد احساس نمی کنید که دارید بخش ها تمرینی رو انجام می دیدی کار هایی که از شما می خواد اوایل بازی برای این هست که شما یاد بگیرید که در طول بازی چه کار هایی رو می تونید به دلخواه انجام بدید مثال عرض می کنم:
از شما می خواد که از محلی که استراحت می کنید فرار کنید همون جایی که جاکال با کاردش به دیوار ضربه می زنه و شما تنها سلاحتون کارد جاکال هست شما از اون جا فرار می کنید چون اونجا آشوب به پا شده و اونجا منطقه حفاظت شده و آتش بس هست ولی شما بعد فرار کردن (ممکنه نتونید فرار کنید که فرقی نمی کنه) به دلیل مالاریا گزیدگی دوباره بد حال میشید اما شما توسط افرادی که در اونجا هستند به جای امنی منتقل میشی اونجا جعبه کمک های اولیه و جعبه سیو هست به شما می گه که زمانی که جونتون کم میشه می تونید خودتون رو با سورنگ ها مداوا کنید و این سورنگ ها رو از جعبه های کمک های اولیه باید پیدا کنید و در ادامه هم به شما می گه که GPS شما چیه و چطوری باید ازش استفاده کنید در مورد چراغ چشمک زن ردیاب الماس هم میگه که چطوری باید پیدا کنی اونها رو ... یعنی هر جا که که چراغ ثابت موند باید به اون طرف حرکت کنی و ... شما اوایل بازی تمام کارات به خاطر اینه که یاد بگیری چه کارهایی رو می تونی به دلخواه انجام بدی مثل همین کار ها که گفتم و یا تعمیر ماشینی که ازش دود بلند میشه. شما همه اینها رو به نوعی یاد می گیری... بازی فارکرای 2 یک شاهکار هست که برای هر گیمر تموم کردن و بازی کردنش توصیه میشه

موفق و گیمر باشید:40:

Advanced Ali-001
05-03-2010, 20:53
با اجازه علی جان

ببین دوست عزیز فارکرای 2 یک بازی Open World هست به صورت جالبی ابتدای بازی یک Tutorial هست یعنی به گونه ای هست که شما زیاد احساس نمی کنید که دارید بخش ها تمرینی رو انجام می دیدی کار هایی که از شما می خواد اوایل بازی برای این هست که شما یاد بگیرید که در طول بازی چه کار هایی رو می تونید به دلخواه انجام بدید مثال عرض می کنم:
از شما می خواد که از محلی که استراحت می کنید فرار کنید همون جایی که جاکال با کاردش به دیوار ضربه می زنه و شما تنها سلاحتون کارد جاکال هست شما از اون جا فرار می کنید چون اونجا آشوب به پا شده و اونجا منطقه حفاظت شده و آتش بس هست ولی شما بعد فرار کردن (ممکنه نتونید فرار کنید که فرقی نمی کنه) به دلیل مالاریا گزیدگی دوباره بد حال میشید اما شما توسط افرادی که در اونجا هستند به جای امنی منتقل میشی اونجا جعبه کمک های اولیه و جعبه سیو هست به شما می گه که زمانی که جونتون کم میشه می تونید خودتون رو با سورنگ ها مداوا کنید و این سورنگ ها رو از جعبه های کمک های اولیه باید پیدا کنید و در ادامه هم به شما می گه که GPS شما چیه و چطوری باید ازش استفاده کنید در مورد چراغ چشمک زن ردیاب الماس هم میگه که چطوری باید پیدا کنی اونها رو ... یعنی هر جا که که چراغ ثابت موند باید به اون طرف حرکت کنی و ... شما اوایل بازی تمام کارات به خاطر اینه که یاد بگیری چه کارهایی رو می تونی به دلخواه انجام بدی مثل همین کار ها که گفتم و یا تعمیر ماشینی که ازش دود بلند میشه. شما همه اینها رو به نوعی یاد می گیری... بازی فارکرای 2 یک شاهکار هست که برای هر گیمر تموم کردن و بازی کردنش توصیه میشه

موفق و گیمر باشید:40:

دوست عزیزمون راست میگه فقط اون قسمت اولش که چیزه باید تو اون رستورانه که اون چاقو رو با اون pistol که جکال واست میزاره اونجا باید از یه پنجره که واستون عکسشو میزارم بپیچونی از منتقه شمال دربری این جوری میتونی داستان اول بازیو کاملتر بری و اون قسمتی که میان میبرنت تو اون خونه هرو ببینی:46:

abolfazlx
06-03-2010, 06:22
خیلی ممون از توضیحاتتون.

اما من فکر نکنم مثل هر گیمری ای بازی رو تموم کنم چون 7:13 دقیقه هست که بازی کردم اما فقط 4 درصد بازی رو تمام کردم نمی دونم چطوری مراحل رو بگذرونم.

علی تو خودت چطوری مراحل رو تمام کرد به هر کی بگم 7 ساعت دارم یه بازی رو بازی می کنم اما4 دصدش رو تموم کردن بهم میخندن جز علی .

علی بهم نخندیها

Advanced Ali-001
06-03-2010, 07:01
خیلی ممون از توضیحاتتون.

اما من فکر نکنم مثل هر گیمری ای بازی رو تموم کنم چون 7:13 دقیقه هست که بازی کردم اما فقط 4 درصد بازی رو تمام کردم نمی دونم چطوری مراحل رو بگذرونم.

علی تو خودت چطوری مراحل رو تمام کرد به هر کی بگم 7 ساعت دارم یه بازی رو بازی می کنم اما4 دصدش رو تموم کردن بهم میخندن جز علی .

علی بهم نخندیها

ببین عزیز من اینجوریه بازی خب نیگاه:
1- این بازی چندینتا دکل داره که روشون علامت تعجب زرد رنگ دارن خب اونجا یعنی باید بریو اوندکلو از کار بندازی بعد جکال به گوشیت زنگ میزنه صداشو عوض میکنه میگه فلانی رو حال توهرمنطقه ای که باشه واسه من بکش بعدش مرحله جدید میگیریو نقشرو نیگاه کن علامت قرمزه بعدش میگه که اونو کشتی 10تا یا15 تا الماس بهت میدم بعضی جاها 15 تا میده:18:
2-ببین این بازی تو اون اسلحه خونه ها یه علامت تعجب عین همون یکی ها داره که باید بری اونجا با اون همکاره صحبت کنی میشین جدیدو که ترکوندن یه کامیونرو قبول کنی که دو تا از اون ماشینا اسکورتش میکنن باید با آرپی جی بترکونیش:27: بعد اون همکارت اسلحه هایی که قرارداد بستیرو واست باز میکنه گرفتی؟ فکر کنم تا آخر بازی 7-8 تا از اینا باشه تا همه اسلحه ها باز شن
3-اون قسمت هایی که قفل هستنو روشون علامت گارد داره همشونو باید باز کنی گرفتی؟ بعدشم تموم خونه هارو باید آنلاک کنی
4- تو این بازی 221 دونه الماس تو کیفا هستش که اونجوری که گفتم باید بگردی دنبالش دمب ساعت مخفیشو ونقشرو باز کن اگه ورد داری یه راهنمای توپ واست بزارم ورد2007 داری؟
5- اون منطقه وسط که درصد بازی اونجا بالا میره دوتا ساختمون داره بزرگن اونجا دونفر جلوی درشون وایسادن اسلحه هاتو بهشون بده تا اجازه عبور بهت بدن بعد میری طبقه دومو اونجا مافیای بازی که APR ,UFLL هستن باهاشون قرار داد میبندی که فلان ما موریتو واسشون اجرا کنی بعد که قبول کردیو تموم شد بهت الماس میدن گرفتی؟ بعد از اینکه از ساختمون اومدی بیرون دوستت که تو اون استپ میزنی اون پایین میاد اون به گوشیت زنگ میزنهو بهت میگه این کاری که من میگمو انجام بده خب بعد اگه حرفشو گوش کنی اون واست تو اون خونه ها اسلحهو تیرو از این جور چیزا میاره که دیگه مجبور نباشی کنار اسلحه خونه ها بریو خودتو شارژ کنی گرفتی ؟:46:
خب جای دقیق221 تا الماس و.... واست میزارم :10:
فقط بگو ورد 2007 داری ؟:19::19:

abolfazlx
07-03-2010, 06:39
فقط بگو ورد 2007 داری ؟

Advanced Ali-001
08-03-2010, 16:25
فقط بگو ورد 2007 داری ؟

این چیه نوشتی؟ میگم یه راهنما ازاین بازی تویه فیل ورد میزارم واسه دانلود این چیه نوشتی؟:5:

xeNociDe
08-03-2010, 16:58
فکر کنم منظورش اینه که تو اگه داری برای دانلود بزار؟؟؟
راستی علی جان من رفتم اونجایی رو که میگی اگر میشه بزار منم یاد بگیرم توکفش موندم!:18:

Advanced Ali-001
08-03-2010, 21:30
فکر کنم منظورش اینه که تو اگه داری برای دانلود بزار؟؟؟
راستی علی جان من رفتم اونجایی رو که میگی اگر میشه بزار منم یاد بگیرم توکفش موندم!:18:

پنجره هرو میگی خیلی باحاله فکر کنم30-40نفرو میپیچونی اونقدر خنده داره که من اولش مردم این راهو که دیدیم:27:

abolfazlx
08-03-2010, 22:13
علی یه پست ادد زدم م اینکه ادد نشد .اخرشم نوشتم نه

Advanced Ali-001
08-03-2010, 22:37
خب خب نیگا این بید اول از اینجا میری تو اون اتاقه بعد از اون عکس دوم از پشت ساختمون میپیچونی به همین راحتی30-40نفرو فال میزاری واز اون پل پشتی درمیری گرفتین!:19::19::19:
این اول اول بازیه: برین تو اون اتاق روبرو که پنجرش کرکره داره بعد پنجره بقلیش بازه تو عکس دوم بپیچونین:31::
تشکر تشکر تشکر تشکر!!!!!!!!!!
این اولی:

اینم اون یکی:

p_p_k
13-03-2010, 23:33
سلام. داخل يكي از ماموريتها ميري پيش يه تانكر حمل سوخت. كه من زماني كه رسيدم اونجا همشونو از بالاي كوه با دوربين دار زدم.

پيش تانكر هم همش واگن قطاره. اونجا بايد چيكار كنيم؟؟ تانكرو ميگم؟؟

Advanced Ali-001
14-03-2010, 08:15
سلام. داخل يكي از ماموريتها ميري پيش يه تانكر حمل سوخت. كه من زماني كه رسيدم اونجا همشونو از بالاي كوه با دوربين دار زدم.

پيش تانكر هم همش واگن قطاره. اونجا بايد چيكار كنيم؟؟ تانكرو ميگم؟؟

باید بترکونیش دیگه بعدشم روی یکی از اون کانتینرا که تو اون خرابه بزرگ هست یه الماس روشه یادت نره:46:

Electronic-Arts
14-03-2010, 15:30
باید بترکونیش دیگه بعدشم روی یکی از اون کانتینرا که تو اون خرابه بزرگ هست یه الماس روشه یادت نره:46:

xeNociDe
14-03-2010, 17:12
آقايون كسي ميدونه چطوري ميشه James‌رو كشت!؟

p_p_k
14-03-2010, 17:20
سلام. خو.ب اون تانكرو چجوري بتركونم.؟؟ هر چي تيرش ميزنم چيزيش نميشه؟؟

فقط اخراش از بالاش و كنارش اتيش زد بيرون. ولي نپوكيد؟؟

Advanced Ali-001
14-03-2010, 18:04
آقايون كسي ميدونه چطوري ميشه James‌رو كشت!؟

ای خدا از دست شماها دوستان خوبم آخرش کجال رو ما نمیکشیم بلکه خودش خودکشی میکنه:27: اونجا اعتراف میکنه تو اون کلبه کوچیک بعد میگه که گناهگاره وخودشو میسوزونه مارم بیرون میکنه ولی وقتی داره درو میبنده من تو نستم با نارنجک تفنگی بکشمش سریع که اسلحم اومد همون نارنجک بود زدمو مرد:31:
درضمن دوست عزیز اون تانکررو باید با یه چیز انفجاری بکشی مثل آرپی جی نارنجکو و..........

bahar_1389
10-06-2010, 17:27
سلام
اگه میشه سیو بازی فارکرای 2 و نحوه استفاده از آن را قرار دهید.
با تشکر

mehdy.z
10-06-2010, 21:12
سلام
اگه میشه سیو بازی فارکرای 2 و نحوه استفاده از آن را قرار دهید.
با تشکر

بیا اینم سیو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون رو توی پوشه زیر کپی کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bahar_1389
10-06-2010, 22:26
سلام
کپی کردم باز هم نشد.:41:

mehdy.z
10-06-2010, 23:10
سلام
کپی کردم باز هم نشد.:41:
یعنی چی که کار نمیکنه؟؟!!!

bahar_1389
11-06-2010, 09:57
وقتی وارد بازی می شم گزینه story mod را می زنم بعد وقتی اون رو زدم سه گزینه وجود داره یعنی continue , load game , new stor .
وقتی که load game رامیزنم سیو نمیاره.

اگه میشه بگین چه کار باید بکنم؟

mehdy.z
11-06-2010, 15:25
وقتی وارد بازی می شم گزینه story mod را می زنم بعد وقتی اون رو زدم سه گزینه وجود داره یعنی continue , load game , new stor .
وقتی که load game رامیزنم سیو نمیاره.

اگه میشه بگین چه کار باید بکنم؟
یعنی گزینه ای وجود نداره یا اصلا load نمیکنه...
در ضمن گزینه continue هم کار نمیکنه؟؟

bahar_1389
11-06-2010, 15:49
در load game من فقط سیو های خودم است نه چیز دیگه.

وقتی continue را می زنم به آخرین سیو خودم میره.

باید چه کار کنم؟

mehdy.z
11-06-2010, 18:43
در load game من فقط سیو های خودم است نه چیز دیگه.

وقتی continue را می زنم به آخرین سیو خودم میره.

باید چه کار کنم؟
خوب پس احتمالا شما درست کپی نمیکنی!!!
شما باید ابتدا فایل رو از حالت فشرده خارج سپس اون رو توی پوشه saved game کپی کنی...حالا اگه اولین سیوت نباشه حتما یکی از سیوهات قرار میگیره...

mahammad_reza
26-06-2010, 22:46
سلام اون پتچی که گفته بودن حیوانات وحشی رو به FAR CRY 2 اضافه میکرد هنوز نیومده؟

Spaniuly
27-06-2010, 13:04
سلام اون پتچی که گفته بودن حیوانات وحشی رو به FAR CRY 2 اضافه میکرد هنوز نیومده؟
یه پچ هم گفته بودن قراره بده شاتگان جدید اضافه کنه از اونم خبری نشد... یادش بخیر صفایی کردیم با این بازی... خیلی ناب بود اگه فرصت داشتم یه دست دیگه می رفتمش

رضا جنگنده
14-09-2010, 20:44
سلام
يه زماني بود فاركراي رو تو همين تايپيك با كال اف ديوتي 4 مقايسه مي كرديد.
حالا به نظر شما فاركراي بهتره يا كال اف ديوتي 6؟

Spaniuly
14-09-2010, 23:52
سلام
يه زماني بود فاركراي رو تو همين تايپيك با كال اف ديوتي 4 مقايسه مي كرديد.
حالا به نظر شما فاركراي بهتره يا كال اف ديوتي 6؟
شر درست نکن بابا با کرایزس مقایسه می کردن ... ولی فارکرای 2 به نظر بیشتر باید با GTA SA مقایسه بشه. فقط این اول شخص هست و دارای گرافیک ریالیتی در حالیکه GTA SA سوم شخص هست با گرافیک فانتزی. البته مقایسه فارکرای 2 با کال آف نتیجه جالبی نخواهد داشت چون اصلا نمیشه گفت بازی کردن یکی از این دو کافیه اصلا یکسان نیستند آخه کال آف خطیه ... کوتاهه داستان محدودی داره نوع استامینا یا حمون به قول خودمون خون فرق داره کال آف خون نداره و وقتی آسیب ببینی کافیه کمی بری یه گوشه وایسی تا به حالت نرمال برگردی.. ولی فارکرای باید خون داشته باشی و کلا خیلی فرق های دیگه.... فقط می تونم بگم فارکرای 2 یک شاهکاره و اگه کسی واقعا فرصت داشته باشه باید بازی کنه

LiverBarca
15-09-2010, 00:29
منم این بازی رو تموم کردم...به جز قسمت مخفی کاری که افتضاحه مشکل دیگه ای ندیدم...کلا از این سبک بازی خیلی خوشم میاد...

Masoud King
15-09-2010, 00:51
فقط می تونم بگم فارکرای 2 یک شاهکاره و اگه کسی واقعا فرصت داشته باشه باید بازی کنه
نه بابا به نظر من در حد یه بازی خوب هست فقط!
+
شوتر درست و حسابی نداشت!
با مسلسل باید چنتا تیر بزنی به کله یارو تا بمیره بعد با کلت یکی میزنی میمیره!
کنترل خوبی هم نداشت ...
+
بازی فریز نمیشد که میشد... سیو ها فرت نمیشدن که میشدن... که البته برا سیو ها سه ماه بعد انتشار یه پچ اومد که ما اون موقع پاک کرده بودیم بازی.... ولی برا کرش شدن بازی هیچی نیومد..
+
اون مقایسه و نظرسنجی اول تاپیک هم توهمی بیش نبود که بر اثر تبلیغات یوبی ایجاد شده بود ولی وقتی بازی اومد همه دیدن اصلا بازی یه جور دیگس مخصوصا گرافیکش!!

در کل تنها نکته ی مثبت بازی محیط بسیار بزرگ و ویژگی های بصری اون بود...

peymankameli
24-03-2017, 18:15
حله:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

p30g
24-03-2017, 18:19
حله:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

حله چشاته:n19: