PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Far Cry 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

omidshsh
31-03-2009, 19:10
من رسیدم به این ماموریت
Objective: Go to the TaeMoCo mine and kill Voorhees and his aide.
حدود 84% بازی رو رفتم
باید بریم یه جایی و 2 نفر رو بکشیم
بعد از اینکه نفر اول رو می کشم نفر دوم پیشنهاد میده که به جای کشتن اون بر گردم و رییس اصلی که ازش دستور گرفتم رو بکشم
من می خوام این کار رو بکنم
برمی گردم توی شهر
اون یارو توی ساختموشه یه نفر هم جلوی در وایساده نمیذاره برم تو
اون رو که بکشم بازم نمی تونم برم تو ساختمون
و شهر وارد شورش میشه
چی کار کنم؟

Spaniuly
31-03-2009, 22:26
من رسیدم به این ماموریت
objective: Go to the taemoco mine and kill voorhees and his aide.
حدود 84% بازی رو رفتم
باید بریم یه جایی و 2 نفر رو بکشیم
بعد از اینکه نفر اول رو می کشم نفر دوم پیشنهاد میده که به جای کشتن اون بر گردم و رییس اصلی که ازش دستور گرفتم رو بکشم
من می خوام این کار رو بکنم
برمی گردم توی شهر
اون یارو توی ساختموشه یه نفر هم جلوی در وایساده نمیذاره برم تو
اون رو که بکشم بازم نمی تونم برم تو ساختمون
و شهر وارد شورش میشه
چی کار کنم؟

بايد بري بالاي ساختمان روبه روييش طرف رو با اسنايپ ترور كني دقيقا روبروي همون نگهبان رو نگاه كني ميبيني يه ساختمان هست يه نردبان داره از نردبان ميري بالا يارو جلو پنجره قدم ميزنه مي كشيش

Hossein_nasa62
02-04-2009, 13:44
من پسوردها رو دارم بعضي ها رو قبول مي كنه ولي بعضي ها رو نه البته من تغييري نديدم بعد وارد كردنشون

حتما تغييري وجود داره
اگر دارين لطف كنين بزارين
شايد جايي بدرد خورد

Spaniuly
02-04-2009, 13:52
اين چند تايي هست كه از نت پيدا كردم ولي همه شون كار نميكنن بزرگ كوچك بودن كاراكتر ها حساس هست

THaCupR4
SpujeN7x
2Eprunef
6aPHuswe
96Cesuhu
Cr34ufrE
JeM8Spaw
sa7eSUPR
tar3QuzU
tr99pUkA
ZUmU6Rup

شـیـفــو
03-04-2009, 06:10
کمک کمک
بعد از نصب و اجرای بازی ، بازی درخواست به روز رسانی داد ، منم به روزش کردم اما حالا شماره سریال می خواد !!!
شماره سریالش چیه ؟

Hossein_nasa62
03-04-2009, 10:40
سلام بازي من رو 8درصد موند
هرچي ماموريت انجام ميدم
همون 8 درصد است علت چيست

Spaniuly
03-04-2009, 12:05
سلام بازي من رو 8درصد موند
هرچي ماموريت انجام ميدم
همون 8 درصد است علت چيست

دوست عزيز فقط ماموريت هايي كه اون وسط شهر از اون آدم هاي داخل خونه ميگيري درصد بازي رو پيش ميبره بقيه جانبي هستند و ربطي به درصد ندارند

اماستیاف
06-04-2009, 21:48
عجب بازی جالبیه !
تازه دو روزه گرفتم و دارم بازی میکنم....

فعلا دنبال ماموریت نیستم.
فقط آدم میکشم !

SnoWall
07-04-2009, 17:22
هر بازی رو که ubisoft ساخته تا به حال هیچ عیبی نداشته...

مگر اینکه بعضی ها بخوان........................................ ...............................................

SnoWall
07-04-2009, 17:25
بچه ها من بالاخره نفهمیدم این قرص های مالاریا رو باید چه جوری گیر بیارم . هر چی میرم سراغ اون نقاطی که با علامت زرد نشون داده و همه کسانی که بیرون هستند میکشم باز هم نمیشه وارد خونه شد. واقعا گیج شدم.

من رسیدم به act2 حالا چون قرص مالاریا ندارم می افتم زمین ولی هر چی صبر می کنم نمی میرم. فقط صفحه بازی سفید میشه و صدای درد کشیدن خودم می یاد. به نظر شما این باگ هستش یا این که چیز دیگه؟

با انجام دادن ماموریتهای UnderGround که با علامت یک مشت بسته است شما بعد از انجام هر ماموریت یک شیشه قرص میگیرید...

N.O.M.A.D
07-04-2009, 18:24
هر بازی رو که ubisoft ساخته تا به حال هیچ عیبی نداشته...

مگر اینکه بعضی ها بخوان........................................ ...............................................

بله يوبي سافت در سال هاي اخير نشون داده كه واقعا در صنعت گيم سازي موفق بود ولي به نظر من در ساخت بازي Driver Paralel Lines خوب عمل نكرده بود اين نظر شخصي بنده هست شايد به خاطر اين بود كه اين بازي رو با GTA SA مقايسه مي كردم

Benygh
19-04-2009, 14:12
سلام
یک مشکل در یکی از ماموریت های بازی دارم ...
الان در جایی هستم که یک Arena برای جنگ خروس هست که پشتش هم یک خونه هست که درش باز نمیشه !
اینجا ماموریتم اینه که یک نفر رو باید نجات بدم و یا همچین چیزی ولی من نمیدونم باید چیکار کنم ...
کسی میدونه چه میتونم کنم ؟!

من اصلا منظورت رو از Arena و جنگ خروس نفهميدم كدوم ACT هستي؟
سلام
من در منطقه ای به نام Cock-fights هستم ! act اول فکر کنم ... نمیدونم دقیق ...

ماموریت هم Free the captive from bricked building at cock fighting arena که نقشه هم یک خونه رو نشون میده در پشت اون محوطه ولی در بسته است و باز نمیشه !

SnoWall
19-04-2009, 16:52
سلام
من در منطقه ای به نام Cock-fights هستم ! act اول فکر کنم ... نمیدونم دقیق ...

ماموریت هم Free the captive from bricked building at cock fighting arena که نقشه هم یک خونه رو نشون میده در پشت اون محوطه ولی در بسته است و باز نمیشه !

میشه بیشتر توضیح بدی آخه همون اوایل بازی توسط فردی نجات پیدا میکنی و سر از CockFight در میاری....

Benygh
19-04-2009, 18:15
میشه بیشتر توضیح بدی آخه همون اوایل بازی توسط فردی نجات پیدا میکنی و سر از CockFight در میاری....

اره اوایل بازی هستم !
توی همون منطقه Cock Fight یک قسمت هست که یک انبار ماننده ! توش خروس هم هست چند تا ... کلا یک پایگاه کوچیکه با چند تا بشکه قرمز ! اینجا باید بری تو انبار اصلیه و پشتش یک خونه هست که باید ری توش ولی درش بسته است و هیچ کاری هم نمیشه کرد !

piishii
19-04-2009, 18:49
اره اوایل بازی هستم !
توی همون منطقه cock fight یک قسمت هست که یک انبار ماننده ! توش خروس هم هست چند تا ... کلا یک پایگاه کوچیکه با چند تا بشکه قرمز ! اینجا باید بری تو انبار اصلیه و پشتش یک خونه هست که باید ری توش ولی درش بسته است و هیچ کاری هم نمیشه کرد !
سلام
یادم نمیاد زیاد اما نمیتونی چیزی رو با نارنجک اینا منفجر کنی ؟

Spaniuly
19-04-2009, 18:53
سلام
من در منطقه ای به نام cock-fights هستم ! Act اول فکر کنم ... نمیدونم دقیق ...

ماموریت هم free the captive from bricked building at cock fighting arena که نقشه هم یک خونه رو نشون میده در پشت اون محوطه ولی در بسته است و باز نمیشه !

دقیق نمیدونم کجا هست ولی شاید شما باید به بالا پایین برید ممکن اونجایی که وایسادید درست بالای سرتون باشه یا زیر پله ها مسلما شما باید از جایی بالا برید یا پاین برید و هم سطح بشید با جایی که مشخص شده. خوب بگرد شاید نردبان و یا چیز بالا یا پایین رفتنی اون دور و برها باشه. می تونی سیوت رو برام آپلود کنی؟ نگاه می کنم ببینم چه جوری هاست راهنمایی می کنم خودت رد کنی

Benygh
20-04-2009, 13:26
این هم عکس از اون محیط !

با نارنجک و RPG و ... نمیشه کاری کرد !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MSHOCK
20-04-2009, 15:26
این هم عکس از اون محیط !

با نارنجک و RPG و ... نمیشه کاری کرد !

سلام.
اگه باگ نگرفته باشه باید با e درو باز کنی و یکی از دوستانت رو توی اون خونخ آزاد کنی.

Spaniuly
20-04-2009, 16:03
بنی سیوت رو بفرست ببینم چی کارش می تونم بکنم آپ کن رو 2shared

SnoWall
20-04-2009, 16:57
سلام.
اگه باگ نگرفته باشه باید با e درو باز کنی و یکی از دوستانت رو توی اون خونخ آزاد کنی.

اگه اشتباه نکنم بعد از آزاد کردن یک نفر که عضو گروهت میشه و آزاد کردن یک Safe House میباشد.

به احتمال زیاد باگ گرفته که نمیتونه درب رو باز کنه.

با این حال Escape رو بزن تا صفحه منو بیاد. اونجا ماموریت رو نوشته اگر بازم چیزی دستگیرت نشد یه عکس از صفحه منو (ماموریت) بزار تا بگم باید چه کار کنی...

MSHOCK
20-04-2009, 17:17
سلام رفیق.
اشتباه شده کاربر beny-nvidia مشکل داشته یا شما اشتباهی نقل قول منو زدی.

Benygh
20-04-2009, 19:29
سلام
این هم سیو ...
باگ ؟! چطور رفع میشه ؟

MSHOCK
20-04-2009, 20:26
شاید لود مجدد.

Spaniuly
21-04-2009, 00:21
سلام
این هم سیو ...
باگ ؟! چطور رفع میشه ؟

بله متاسفانه خراب شده سیو شما قبلی تر رو لود کن این به درد نمیخوره گیر کرده برا منم چندین بار پیش اومده بود

Benygh
21-04-2009, 18:59
خوب من چه کنم ؟! :دی
میشه یک سیو به من بدید که از اینجا کمی بعد تر باشه ؟!

Spaniuly
21-04-2009, 23:28
خوب من چه کنم ؟! :دی
میشه یک سیو به من بدید که از اینجا کمی بعد تر باشه ؟!

معمولا كسي سيو 20% رو نگه نميداره. البته كلا اگه سيو ديگه استفاده كني بديش اينه كه شخصيتت كس ديگه اي هست و بادي هات فرق مي كنه من 2 بار تموم كردم بازي رو بار اول اصلا نسرين داور بادي نشده بود ولي بار دوم با اون پسره اسرائيلي رفتم جالب شده بود بادي هام. مارتي آلنسر خيلي دنگ و فنگ داره كلافه مي كنه آدم رو. در ضمن سيو قبل از اين رو نگه نداشتي ؟ هميشه سعي كن 3 تا سيو اخير رو نگه داري. يه بار ديگه شروع كن ولي سعي كن سيوهاي اخير رو پاك نكني

SnoWall
23-04-2009, 14:45
من این بازی رو تا آخر رفتم و تمام Save های بازی رو دارم (حتی 20%) اگر تونستم حتما برات میزارمش...

Benygh
23-04-2009, 19:09
ممنون میشم بذارید ! من سیو ها قبلش رو هم دارم ولی از کجا شروع کنم ؟! از خیلی قبل ؟! همه سیو ها رو دارم ... من تمامی سیو های تمامی بازی هام رو دارم :دی

Spaniuly
23-04-2009, 19:52
ممنون میشم بذارید ! من سیو ها قبلش رو هم دارم ولی از کجا شروع کنم ؟! از خیلی قبل ؟! همه سیو ها رو دارم ... من تمامی سیو های تمامی بازی هام رو دارم :دی

نه ديگه چند سيو مونده به آخري رو لود كن نياز نيست خيلي برگردي اونجا گير كرده. پس حله نگراني نيست:46:

اماستیاف
24-04-2009, 18:19
یک سوال فنی :
من چه جوری اون الماس رو که بالای واگن قطار هست بدست بیارم ؟

اینم عکس موقعیتش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
24-04-2009, 20:02
تازه سخت تر از اينها هست يه دونه توي آكت 2 هست بالاي يك تپه هست كه دور تا دورش هيچ راهي براي رسيدن نيست حتي با كايت هم نميشه پرواز كرد تا بالاي اون تپه زياد وقت نذار واسه الماس هايي كه جاهاي سخت قرار دارند اونهايي كه جاي سخت هستند توشون فقط 1 دونه الماس ميشه اونهايي كه جلو چشم هستند بيشتر هست توشون منم زياد واسه اون جعبه ها تلاش مي كردم ولي از وقتي با مواردي كه عرض كردم روبرو شدم بيخيال شدم براي اون واگن ميتوني از ماشين استفاده كني يه ماشين پارك كن از روش بپر

SnoWall
26-04-2009, 18:40
من این بازی رو تا آخر رفتم... نمیگم آخرش چی میشه چون هیجان بازی از دست میره...

به هر حال اگر کسی سوالی داشت بپرسه تا شاید بتونم کمکش کنم...:46:

Spaniuly
26-04-2009, 21:24
من این بازی رو تا آخر رفتم... نمیگم آخرش چی میشه چون هیجان بازی از دست میره...

به هر حال اگر کسی سوالی داشت بپرسه تا شاید بتونم کمکش کنم...:46:
اكثر دوستاني كه توي اين تاپيك هستند تموم كردند. من هم دوبار تموم كردم بار اول الماس خا رو برداشتم بار دوم بمب رو جا سازي كردم شما كدوم رو انتخاب كردي؟

SnoWall
27-04-2009, 19:08
اكثر دوستاني كه توي اين تاپيك هستند تموم كردند. من هم دوبار تموم كردم بار اول الماس خا رو برداشتم بار دوم بمب رو جا سازي كردم شما كدوم رو انتخاب كردي؟

من اولش مثل خودت الماسها رو برداشتم ولی کنجکاو شدم ببینم اگر باتری(بمب رو بردارم چی میشه؟ راستش رو بخوای از دومی (برداشتن بمب) زیاد خوشم نیومد (حالم گرفته شد):41:

اماستیاف
10-05-2009, 17:59
بالاخره بازی رو نم نم تموم کردم !!!!!
خیلی قشنگ بود !

فکر کنم این اولین بازی توی عمرم باشه که بدون تقلب تمومش کردم !!!:31:

Spaniuly
10-05-2009, 19:17
خیلی قشنگ بود !

مبارك باشه علتش مي دوني چيه وقتي تموم مي كني مي چسبه به آدم؟ واسه اينكه عين GTA SA هست يه جورايي واسه همين لذت تموم كردنش به اندازه GTA هست. بازي هاي Open World كلا جالب هستند

اماستیاف
10-05-2009, 19:23
مبارك باشه علتش مي دوني چيه وقتي تموم مي كني مي چسبه به آدم؟ واسه اينكه عين GTA SA هست يه جورايي واسه همين لذت تموم كردنش به اندازه GTA هست. بازي هاي Open World كلا جالب هستند
دقیقا !
منم برای همین گفتم نم نم تمومش کردم.
اوایل بیشتر توی نقشه ول میچرخیدم و پایگاهها رو پاکسازی میکردم !!!!

Oracle_Eldorado
10-05-2009, 19:29
خیلی قشنگ بود !

خداییش چند ماه رو این بازی بودی ؟!

اماستیاف
10-05-2009, 19:43
خداییش چند ماه رو این بازی بودی ؟!
بعداز تعطیلات عید خریدمش.
اما توی دو هفته اخیر بیشتر دنبال ماموریتها بودم.
قبلش خیلی کم و عشقی بازی میکردم !!!!

S A A M
13-05-2009, 08:39
یک آپدیت بزرگ برای Far Cry 2

کمپانی یوبی‌سافت بازی Far Cry 2 را پچ کرد که با این‌کار خطر corrupted save data( خراب شدن فایل‌های سیو) را کاهش داد. این پچ بسیاری از مشکلات قسمت تک‌نفره و آنلاین را نیز حل کرده است.

همچنین یک مود “Hardcore”( حرفه‌ای) نیز به بازی اضافه شده است که به سلاح‌ها قدرت تخریب بیشتری می‌دهد.

منبع

Spaniuly
13-05-2009, 08:51
مرسي سامي جون اما اين يوبي هم حسابي دبه كرد ها من اون اوايل انتشار بازي ها توي ضميه كليك خونده بودم مي خواد يه پچ بده كه شاتگان جديد اضافه كنه. اصلا خبري نشد.

Oracle_Eldorado
13-05-2009, 09:43
مرسي سامي جون اما اين يوبي هم حسابي دبه كرد ها من اون اوايل انتشار بازي ها توي ضميه كليك خونده بودم مي خواد يه پچ بده كه شاتگان جديد اضافه كنه. اصلا خبري نشد.

عزیز اونو بیخیال .
واسه خودش زیاد ..... مینویسه !
منم یه مدت پی حرف اونا رفتم ولی هیچیش درست از آب در نیومد !

vahid2253
14-05-2009, 10:33
سلام دوستان عزیز
تو بازی در act 2 که 77% بازی هستی توی اتاقی که 2 نفر هستند توی دهکده کسی نیست و هیچ ماموریتی روی نقشه نیست که انجام بدم . باید چیکار کنم ؟
ممنون .

MSHOCK
14-05-2009, 11:51
سلام دوستان عزیز
تو بازی در act 2 که 77% بازی هستی توی اتاقی که 2 نفر هستند توی دهکده کسی نیست و هیچ ماموریتی روی نقشه نیست که انجام بدم . باید چیکار کنم ؟
ممنون .
عسک میذاری برار.
ولی فک کنم شما تو زندانی که سقفش هم نرده ای هست آره؟!
اگه اونجایی دیواره سمت راستت رو با E خراب کن و الفرار به سمت ماموریت.
اگه نه که عسک بزار.

vahid2253
14-05-2009, 14:26
سلام
از 69% دوباره بازی کردم زیر پل بزرگه باید یکی رو می کشتم که نکشته بودم . الان درست شد عزیز .

unname47
17-05-2009, 08:52
سلام . من مدت زیادی میشه که بازیو گرفتم ولی مقداری مشکل دارم . مثلا همون مرحله دوم که توی pala هست از دو نفر یه پرونده میگیره و باید یه کار سری انجام بده تا از خونه میام بیرون paul زنگ میزنه و وقتی میرم پیشش یه مرحله جدید بهم میده . میخواشتم ببینم چیکار باید بکنم تا فقط روی یه مرحله کار کنم نه چند تا با هم .

Spaniuly
17-05-2009, 20:07
سلام . من مدت زیادی میشه که بازیو گرفتم ولی مقداری مشکل دارم . مثلا همون مرحله دوم که توی pala هست از دو نفر یه پرونده میگیره و باید یه کار سری انجام بده تا از خونه میام بیرون paul زنگ میزنه و وقتی میرم پیشش یه مرحله جدید بهم میده . میخواشتم ببینم چیکار باید بکنم تا فقط روی یه مرحله کار کنم نه چند تا با هم .

ببينيد شما وقتي ماموريتي مي گيريد به شما زنگ زده ميشه در مورد اون ماموريت دوستان شما از شما مي خوان ماموريت رو طوري انجام بديد كه به نفع اونها باشه مثال مي گم مثلا شما ماموريت دارين يه كاميون رو بتركونيد ولي به محض اينكه شما مي رين اين ماموريت رو انجام بديد دوستتون به شما زنگ مي زنه و به شما مي گه كه قبل تركوندن كاميون بار كاميون رو برداره و بهش تحويل بده و كاميون رو بعدا بتروكونه مي بينيد كه انجام دادن خواسته دوستان باعث ميشه همون مرحله طولاني بشه در واقع پيگيزي آبي يعني انجام خواسته دوستانتون و پيگيري قرمز يعني فقط انجام دادن اون غريبه ها ولي اينكه آبي رو انجام بديد باعث ميشه محبوبيت بيشتري بين دوستانتون داشته باشيد لولبيشتري بگيريد و چند مزيت ديگه كه در اثر گوش كردن به حرف دوستتون مي تونيد بدست بياريد

unname47
17-05-2009, 22:01
ببينيد شما وقتي ماموريتي مي گيريد به شما زنگ زده ميشه در مورد اون ماموريت دوستان شما از شما مي خوان ماموريت رو طوري انجام بديد كه به نفع اونها باشه مثال مي گم مثلا شما ماموريت دارين يه كاميون رو بتركونيد ولي به محض اينكه شما مي رين اين ماموريت رو انجام بديد دوستتون به شما زنگ مي زنه و به شما مي گه كه قبل تركوندن كاميون بار كاميون رو برداره و بهش تحويل بده و كاميون رو بعدا بتروكونه مي بينيد كه انجام دادن خواسته دوستان باعث ميشه همون مرحله طولاني بشه در واقع پيگيزي آبي يعني انجام خواسته دوستانتون و پيگيري قرمز يعني فقط انجام دادن اون غريبه ها ولي اينكه آبي رو انجام بديد باعث ميشه محبوبيت بيشتري بين دوستانتون داشته باشيد لولبيشتري بگيريد و چند مزيت ديگه كه در اثر گوش كردن به حرف دوستتون مي تونيد بدست بياريد

سلام krauser .
یه سوال : یعنی وقتی به قسمت آبی میرم و مراحل اونو انجام میدم کل اون mission بطور کامل تموم میشه ؟ آخه من یه بار امتحان کردم یعنی یک بار به قسمت قرمز رفتم مکانها و کارهایی که باید انجام میداد فرق داشت با مرحله آبی .

Spaniuly
18-05-2009, 00:43
سلام krauser .
یه سوال : یعنی وقتی به قسمت آبی میرم و مراحل اونو انجام میدم کل اون mission بطور کامل تموم میشه ؟ آخه من یه بار امتحان کردم یعنی یک بار به قسمت قرمز رفتم مکانها و کارهایی که باید انجام میداد فرق داشت با مرحله آبی .

خوب معلومه ديگه براي اينكه شما ماموريت رو طوري انجام ميدين كه هم خواسته اون آدما براورده ميشه و هم كار دوستتون رو راه مي ندازين. بعضي وقتها ممكن هست اصلا ماموريت ي طوره ديگه پيش بره. ولي كلا شما اگه ماموريت رو با آبي بريد در واقع ماموريت رو كامل انجام دادين يعني هموني كه مد نظر بازي هست. و بهتره شما براي اينكه كامل يه ماموريت رو انجام بديد آبي رو پيگير باشيد نه قرمز. انجام ماموريت قرمز مثل ميان بر و اسكيپ كردن اون ماموريت هست. چون بلافاصله مي تونيد ماموريت رو انجام و به پايان برسونيد. ولي وقتي آبي رو پيگيري كنيد كار شما سخت و طولاني ميشه براي انجام همون ماموريت. تصميم با خود شماست

unname47
19-05-2009, 21:51
خوب معلومه ديگه براي اينكه شما ماموريت رو طوري انجام ميدين كه هم خواسته اون آدما براورده ميشه و هم كار دوستتون رو راه مي ندازين. بعضي وقتها ممكن هست اصلا ماموريت ي طوره ديگه پيش بره. ولي كلا شما اگه ماموريت رو با آبي بريد در واقع ماموريت رو كامل انجام دادين يعني هموني كه مد نظر بازي هست. و بهتره شما براي اينكه كامل يه ماموريت رو انجام بديد آبي رو پيگير باشيد نه قرمز. انجام ماموريت قرمز مثل ميان بر و اسكيپ كردن اون ماموريت هست. چون بلافاصله مي تونيد ماموريت رو انجام و به پايان برسونيد. ولي وقتي آبي رو پيگيري كنيد كار شما سخت و طولاني ميشه براي انجام همون ماموريت. تصميم با خود شماست

از کمکات ممنونم دوست من . راه حل مشکلاتم بود .

reza2pars
20-05-2009, 08:03
سلام
توي اين بازي سطح هاي بازي رو كه انتخاب ميكني فقط توي سطح آخر كه سطح واقعگرا هست گشته ميشي و توي سطح هاي آسان و متوسط و.... كشته نميشي و بازي تا حدي بي حال و كم هيجان ميشه يكي بگه چه جوري تنظيمش كنم تا كشته هم بشم....

amirpers
27-05-2009, 15:54
دوستان مشکل من رو هیچ کس نداشته ؟
من تو مراحل آخر بازی به جایی رسیدم که گفته در Marina و در Mike's Bar به دیدن Reuben برم . اما جالبه که اونجا که می رم ، در Bar با نمیشه .
ظاهرا یه باگه . تو فرومهای خارجی دیدم که گفته شده باگه و باید به سیو 64 % برگشت . من این سیو رو هم ندارم . حالا چه کار کنم .
راه حل دیگه ای دوستان ندارند ؟

mhv_kntu
04-06-2009, 19:01
من این بازی رو روی سیستمم(داخل امضا) نصب کردم. به مشکل برخوردم!؟
همه تنظیمات رو روی حداکثر گذاشتم بازی با fps بالا اجرا میشه ولی گرافیک درخت ها و کوه ها و طبیعت در حد بازی های 10 سال پیش هست و مثلا یه در خت از یه مستطیل قهوهای + 20 تا مربع سبز کوچیک و بزرگ درست شده و برعکس آدم ها و انفجار ها فوق العاده هستن و گرافیک بالایی دارن مشکل از کجاست؟

Majid-6120
04-06-2009, 19:16
منم سیستم قدرتمندی دارم ولی همین مشکل شما رو دارم.ولی با نصب ویستا مشکلم حل شد.اگه برای شما هم مقدور هست ویندوز ویستا نصب کن و تویه تنظیمات DirectX رو از 9 به 10 تغیر بده تا بازی با گرافیک فوق العاده ای اجراشه.

خوش باشی

mhv_kntu
04-06-2009, 19:20
منم سیستم قدرتمندی دارم ولی همین مشکل شما رو دارم.ولی با نصب ویستا مشکلم حل شد.اگه برای شما هم مقدور هست ویندوز ویستا نصب کن و تویه تنظیمات DirectX رو از 9 به 10 تغیر بده تا بازی با گرافیک فوق العاده ای اجراشه.

خوش باشی
من بازی ها رو همیشه رو ویستا انجام میدم مخصوصا این بازی که dx10 داره. مشکل از ویستا نبود.

A.Fire
17-06-2009, 15:32
سلام به همه ی FC2 بازها. کسی میدونه تو این بازی چه طوری میشه چاقو پرت کرد؟

danial_848
17-06-2009, 19:46
من این بازی رو روی سیستمم(داخل امضا) نصب کردم. به مشکل برخوردم!؟
همه تنظیمات رو روی حداکثر گذاشتم بازی با fps بالا اجرا میشه ولی گرافیک درخت ها و کوه ها و طبیعت در حد بازی های 10 سال پیش هست و مثلا یه در خت از یه مستطیل قهوهای + 20 تا مربع سبز کوچیک و بزرگ درست شده و برعکس آدم ها و انفجار ها فوق العاده هستن و گرافیک بالایی دارن مشکل از کجاست؟
برای درخت ها باید تو بخش display گزینه real treeو bloom و vegetation دستکاری بشه

Retired User
23-06-2009, 20:43
من يه سوال داشتم
ما اصلا توي اين بازي ميميريم؟
من تازه از امروز ظهر وقت كردم كه بازي كنم

aghamajid1369
23-06-2009, 21:02
من يه سوال داشتم
من تازه از امروز ظهر وقت كردم كه بازي كنم
من این بازی رو زیاد بازی نکردم ولی میدونم مردن داره. چون 1 بار جونم تموم شد و دوستم نجاتم داد. بعدش دوبارخ کشتنم دیگه باختم و بازی رو لود کردم

a.z.p.z
23-06-2009, 22:43
سلام ببخشید این به نسخه ی 1 ربط خاصی یا داستانی نداره اصلا ؟
میشه یکی بگه؟
بعد خبری از نسخه بدیش نشده که مییاد یا نه کلی میگم یعنی بازی اینده داری هست ؟
ممنون

Retired User
24-06-2009, 11:36
يه سوال ديگه هم دارم
اين مناطقي كه اسمش گارد پست هست و ما اونهارو پاكسازي ميكنيم چرا دوباره سرباز توش پيدا ميشه؟
تا آخر بازي همينطوره؟

a.z.p.z
24-06-2009, 11:39
کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟؟

mehdi_360
24-06-2009, 11:49
سلام ببخشید این به نسخه ی 1 ربط خاصی یا داستانی نداره اصلا ؟
میشه یکی بگه؟
بعد خبری از نسخه بدیش نشده که مییاد یا نه کلی میگم یعنی بازی اینده داری هست ؟
ممنون

نه ربطی نداره به شماره اولش...
نه خبری نیست:دی

a.z.p.z
24-06-2009, 12:11
خوبه مهدی جون ربط نداره یعنی بازی اینده داری نیست پس من فکر میکردم خوب فروش کرده و باعث میشه که نسخه های بدیش
هم در چند سال اینده بییاد!!!

Legend
24-06-2009, 12:14
سلام
بچه ها این بازی تو گیم پلی و گرافیک با اویل 5 چطور میبینید؟ اویل رو یه 20 باری تموم کردم: دی دیگه حالشو ندارم...میخوام ببینم بعد از اون ارزش اینو بگیرم؟
ممنون، شاد باشید:40:

mehdi_360
24-06-2009, 13:35
یازیش قشنگه...
گرافیکش از نظر من بهتر از اویل نباشه چیزی ازش کم نداره..
خلاصه بگیر بازی کن حالشو ببر
اولای بازی شاید خسته کننده باشه ولی هر چی جلوتر میری باحال تر میشه

Retired User
24-06-2009, 14:02
نقشه رو چه جوري با زوم كمتري نشون بدم؟
اون سوالاي قبلي رو هم لطفا بگيد

a.z.p.z
24-06-2009, 14:23
گرافیک و فیزیک بازی بنظرم عالی کار شده !!!
کلا بازی توپی هست و لذت بخش
ببخشید حالت مولتی پلیر هم داره؟

farhad_s5
24-06-2009, 16:59
بچه ها اين بازي far cry ورژن 1 و 2 اون به چه سيستمي نياز داره؟!

ممنون

danial_848
24-06-2009, 17:33
بله!

اين مناطقي كه اسمش گارد پست هست و ما اونهارو پاكسازي ميكنيم چرا دوباره سرباز توش پيدا ميشه؟
تا آخر بازي همينطوره؟
گاردپست ها بله ولی safe houseها اینطوری نیستن

نقشه رو چه جوري با زوم كمتري نشون بدم؟
R رو بزن

Retired User
24-06-2009, 17:41
شرمنده من اينقدر سوال ميكنم
اين الماس هايي كه پيدا ميكنيم فقط به درد اسلحه فروشي ميخورن يا فايده ديگه اي هم دارن؟

danial_848
24-06-2009, 19:11
اين الماس هايي كه پيدا ميكنيم فقط به درد اسلحه فروشي ميخورن يا فايده ديگه اي هم دارن؟
فقط اسلحه فروشی. البته تواسلحه فروشی چیزایی غیر اسلحه هم هست

بچه ها اين بازي far cry ورژن 1 و 2 اون به چه سيستمي نياز داره؟!
برای 2 حداقل گرافیک 256 رم 1 گیگ و سی پی یو 3.2

davidjoker
24-06-2009, 19:20
من از بازی کردن این بازی یه جوریم میشد

فکر کنم بد بهشون حمله می کردم ( بدون نقشه قبلی و ... همین طوری تفنگ را می گرفتم دستم و می زدم به خط دشمن به زور زنده بیرون میومدم )

تا اینکه کم کم یاد گرفتم و بازی جذاب شد

شب می زدم به قرار گاه دشمن . دونه دونشون را با چاقو نفله می کردم ( البته تا اون جا که میشدا ) بعدشم با نارنجک و رگبار اخراشم از این تفنگه که 5 تا نارنجک ؟ توش جا می گیرند استفاده می کردم عجب حالی می داد

در کل بازی خیلی قشنگی بود یادش بخیر

اون صحنه اخرش عکس هایی که نشون می داد خیلی روی من تاثیر گذاشت

ممنون که حرف هامو گوش دادید :11:

اگر راهنمایی در مورد استراتژی حمله هم داشته باشید با جون و دل گوش می کنم

a.z.p.z
24-06-2009, 20:03
این بازی تعیین درجه داره؟
و اینکه از کال اف دیوتی 4 سخت تره؟
ممنون

MSHOCK
24-06-2009, 20:12
ممنون
بازی به صورت open world هستش.
جستجو تو این بازی اهمیت زیادی داره.
و اینکه مهمات هم تا حد محدودی تو دسترس شماست. و . . .

davidjoker
24-06-2009, 20:20
ممنون

از تایین درجه منظورتون ایناست ؟

BBFC: 18
ESRB: M
OFLC: MA15
PEGI: 16
USK: 18

فکر کنم معروف ترینش همینه دیگه ESRB: M یعنی بالای 17 سال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع

ESRB.org

من فکر کنم سخت تره یه نفری می زنی به قلب دشمن :46:

MSHOCK
24-06-2009, 20:21
من از بازی کردن این بازی یه جوریم میشد

فکر کنم بد بهشون حمله می کردم ( بدون نقشه قبلی و ... همین طوری تفنگ را می گرفتم دستم و می زدم به خط دشمن به زور زنده بیرون میومدم )

تا اینکه کم کم یاد گرفتم و بازی جذاب شد

شب می زدم به قرار گاه دشمن . دونه دونشون را با چاقو نفله می کردم ( البته تا اون جا که میشدا ) بعدشم با نارنجک و رگبار اخراشم از این تفنگه که 5 تا نارنجک ؟ توش جا می گیرند استفاده می کردم عجب حالی می داد

در کل بازی خیلی قشنگی بود یادش بخیر

اون صحنه اخرش عکس هایی که نشون می داد خیلی روی من تاثیر گذاشت

ممنون که حرف هامو گوش دادید :11:

اگر راهنمایی در مورد استراتژی حمله هم داشته باشید با جون و دل گوش می کنم
درود.
استراتژی خاصی نمی خواد.
سرعت عمل در تیر اندازی و مخفی کاری ها. بهتره از اسنایپ استفاده بکنی عده ای رو از فاصله دور بزنی
کارت راحت تر بشه. ( تک تیراندازا )
همچنین در استفاده از آمپولها.
و فرار کردن.
یا علی dude.

davidjoker
24-06-2009, 20:31
درود.
استراتژی خاصی نمی خواد.
سرعت عمل در تیر اندازی و مخفی کاری ها. بهتره از اسنایپ استفاده بکنی عده ای رو از فاصله دور بزنی
کارت راحت تر بشه. ( تک تیراندازا )
همچنین در استفاده از آمپولها.
و فرار کردن.
یا علی dude.

خوب تمام مرحله هاش نمیشد ازشون استفاده کرد

باید تو یه موقیت خوب قرار داشته داشته ( دید خوب )

بعد شما سه تا اصلحه هم بیشتر ندارید

مثلا من یه مدت از تیرانداز به عنوان اسلحه دوم ، رگبار اسلحه سوم و بمب دستیه ( برای ماموریت هایی که اون اسلحه فروشه بهم میداد ) به عنوان اسلحه اول استفاده می کردم.

اول از همه تیرهای تک تیراندازم زود تموم میشد ( تو بازی غرق میشدم استرس وجودم رو پر میکرد برای هر نفر به طور متوسط 2 تیر باید استفاده میکردم )

دوم رگبار دقتش زیاد بالا نبود یکم یه روی هدف می گرفتم سر تفنگ میرفت رو به بالا و بقیه مشکلاتش ...

سوم یادم نمیاد :31:

ممنون از توجهت

Moh@mm@:d
25-06-2009, 01:37
سلام
اين تانكر رو بايد چه جوري نابود كنم؟

soltanarash
25-06-2009, 09:21
هنوز این تاپیک سر پاست .واقعا اصلا ارزش بازی کردن نداره.فقط گرافیکی داره.

25-06-2009, 12:28
اين نظر شماست

سلام

كسي نميدونه؟
2 روزه روش موندم
در act 1 و 14% هستم

masoud93
25-06-2009, 13:05
سلام

یه نارنجک بنداز کنارش میره تو هوا.
یا با ارپیجی بزن بهش.

masoud93
25-06-2009, 13:08

آرش دهنتو ببند این بازی از نظر خیلیها بهترین بازی هست.:8:
بهتر به نظر سنجی یه نگاه بندازی.

25-06-2009, 17:45
سلام
كسي نقشه الماس هارو داره؟
ترينري هم براي بازشدن همه اسلحه ها ميخوام از كجا پيدا كنم؟

soltanarash
25-06-2009, 21:04
آرش دهنتو ببند این بازی از نظر خیلیها بهترین بازی هست.:8:
بهتر به نظر سنجی یه نگاه بندازی.

یعنی تو می خوای بگی که این بازی از کریسیس بهتره. تو هم بهتره به گیم اسپات یه سری بزنی.مسعود ازت نا امید شدم.

MSHOCK
25-06-2009, 21:44
یعنی تو می خوای بگی که این بازی از کریسیس بهتره. تو هم بهتره به گیم اسپات یه سری بزنی.مسعود ازت نا امید شدم.
این بحثا دیگه کلیشه و قدیمی شد.
نظرها رو محترم بدون؛هرکس یه دیدی به بازی ها داره. ولی منصفانه.

Spaniuly
25-06-2009, 22:48
بله بهتره بحث نشه اصولا فاركراي 2 شاهكار بود اينكه بعضي ها مثل اقاي سلطان آرش ازش خوشش نمياد به خاطر اينه كه بازي نكرده واسه همين ان نظر رو ميده. اگه كسي فاركراي 2 بازي كنه ديگه نمي تونه مثل ارش خان به بازي بگه بازي مضخرف. من عاشق كريسيس هستم ولي بايد عرض كنم هم كريسيس 1 و هم وارهد پيش فاركراي 2 جوجه هستند هم از لحاظ گيم پلي و هم هم ظاهر بازي كريسيس روي كيفيت Very high كريسيس هست وقتي ما با سيستم هاي نه ندان قوي نمي تونيم روي هاي بازي كنيم پس ديگه نكته مثبتي نميشه براي كريسيس در نظر گرفت ولي شما وقتي فاركراي 2 رو روي نهايت گرافيك مي ذاريد واقعا يادتون مي ره كه توي افريقا نيستيد بلكه داريد گيم بازي مي كنيد صداي ساراند و سه بعدي بازي بي نظير ترين صدا گذاري بود كه توي عمرم توي يك بازي كامپيوتري ديده بودم. داستان بازي هم خيلي باحال تر از داستان كريسيس هست.
موفق و گيمر باشيد

soltanarash
26-06-2009, 08:47
بله بهتره بحث نشه اصولا فاركراي 2 شاهكار بود اينكه بعضي ها مثل اقاي سلطان آرش ازش خوشش نمياد به خاطر اينه كه بازي نكرده واسه همين ان نظر رو ميده. اگه كسي فاركراي 2 بازي كنه ديگه نمي تونه مثل ارش خان به بازي بگه بازي مضخرف. من عاشق كريسيس هستم ولي بايد عرض كنم هم كريسيس 1 و هم وارهد پيش فاركراي 2 جوجه هستند هم از لحاظ گيم پلي و هم هم ظاهر بازي كريسيس روي كيفيت Very high كريسيس هست وقتي ما با سيستم هاي نه ندان قوي نمي تونيم روي هاي بازي كنيم پس ديگه نكته مثبتي نميشه براي كريسيس در نظر گرفت ولي شما وقتي فاركراي 2 رو روي نهايت گرافيك مي ذاريد واقعا يادتون مي ره كه توي افريقا نيستيد بلكه داريد گيم بازي مي كنيد صداي ساراند و سه بعدي بازي بي نظير ترين صدا گذاري بود كه توي عمرم توي يك بازي كامپيوتري ديده بودم. داستان بازي هم خيلي باحال تر از داستان كريسيس هست.
موفق و گيمر باشيد

آقای کروسر ببخشید که من از کلمه مضخرف استفاده کردم.من این بازی تا ته رفته ام وبازی بسیار خوبی است.کیفیت عالی و گیم پلی خوب. ولی من می گم این بازی به کریسیس نمی رسه. شرکت ها با یک مقدار بالا بردن کیفیت رنگ و نور زیبایی تصویر را بالا می برند.ولی در کریسیس شما وقتی از لای بوته ها نور آفتاب را می بینی مثل اینه که داری فیلم نگاه می کنی.

Spaniuly
26-06-2009, 09:35
آقای کروسر ببخشید که من از کلمه مضخرف استفاده کردم.من این بازی تا ته رفته ام وبازی بسیار خوبی است.کیفیت عالی و گیم پلی خوب. ولی من می گم این بازی به کریسیس نمی رسه. شرکت ها با یک مقدار بالا بردن کیفیت رنگ و نور زیبایی تصویر را بالا می برند.ولی در کریسیس شما وقتی از لای بوته ها نور آفتاب را می بینی مثل اینه که داری فیلم نگاه می کنی.

نه خواهش مي كنم عزيز....

بله كلا گرافيك كريسيس زياده بخصوص اين زيبايي توي وارهد بيشتر به چشم مياد واقعا كريسيس وارهد شاهكاره گرافيكي محسوب ميشه. چون شركتي به اسم كراي تك داره ميسازه. شركتي قدرتمند ترين موتور گرافيكي رو داره بي خود نيست بازي وارهد براي كنسول ها منتر نميشه چون عاجز از اجراش هستند. ولي فاركراي 2 رو كه تموم كرديدي بايد قبول كنيد كه يك بازي زيبا و عالي و شبيه سان آندرياس هست. كلا با بازي فاركراي 2 خيلي رابطه خوبي تونستم برقرار كنم رابطه اي كه آدم با سان آندرياس برقرار مي كنه. واقعا بازي بي عيب و نقصي هست گرافيك بازي فاركراي 2 هم يك شاهكار بود و اين شاهكار رو فقط يوبي سافت مي تونست خلق كنه. در هر صورت همون اول هم گفتم نظرات دوستان متفاوت و در عين حال قابل احترام هست و هر كس مي تونه توي اين تريبون آزاد نظراتش رو بگه خود من هميشه گفتم تاپيك يه بازي جايي براي تمجيد و عبادت اون بازي نيست بلكه بايد همه نكات ضعف و قوت بازي بيان بشه. راستي بازي call of juarez رو فاركراي 2 باز ها از دست ندن:46: تا چند روز ديگه قرارا ريليز بشه

soltanarash
26-06-2009, 14:19
نه خواهش مي كنم عزيز....

بله كلا گرافيك كريسيس زياده بخصوص اين زيبايي توي وارهد بيشتر به چشم مياد واقعا كريسيس وارهد شاهكاره گرافيكي محسوب ميشه. چون شركتي به اسم كراي تك داره ميسازه. شركتي قدرتمند ترين موتور گرافيكي رو داره بي خود نيست بازي وارهد براي كنسول ها منتر نميشه چون عاجز از اجراش هستند. ولي فاركراي 2 رو كه تموم كرديدي بايد قبول كنيد كه يك بازي زيبا و عالي و شبيه سان آندرياس هست. كلا با بازي فاركراي 2 خيلي رابطه خوبي تونستم برقرار كنم رابطه اي كه آدم با سان آندرياس برقرار مي كنه. واقعا بازي بي عيب و نقصي هست گرافيك بازي فاركراي 2 هم يك شاهكار بود و اين شاهكار رو فقط يوبي سافت مي تونست خلق كنه. در هر صورت همون اول هم گفتم نظرات دوستان متفاوت و در عين حال قابل احترام هست و هر كس مي تونه توي اين تريبون آزاد نظراتش رو بگه خود من هميشه گفتم تاپيك يه بازي جايي براي تمجيد و عبادت اون بازي نيست بلكه بايد همه نكات ضعف و قوت بازي بيان بشه. راستي بازي call of juarez رو فاركراي 2 باز ها از دست ندن:46: تا چند روز ديگه قرارا ريليز بشه

شاید مشکل همین جاست چون من با gta هم رابطه خوبی نتونسم برقرار کنم.خوب آقای کروسر مثل اینکه داره بحث قدیمی شروع می شه.بهتره تا کش دار نشده همین جا تمومش کنیم.من به خاطر حرف های شما این بازی رو یک بار دیگه بازی میکنم.ممنون از خبر call of juarez من کلا با بازی های این سبک خیلی حال می کنم.آقای کروسر یک گروهی تو این فروم نیست که گروه طرفداران سرسخت pc باشه؟

aghamajid1369
26-06-2009, 14:47
شاید مشکل همین جاست چون من با gta هم رابطه خوبی نتونسم برقرار کنم.خوب آقای کروسر مثل اینکه داره بحث قدیمی شروع می شه.بهتره تا کش دار نشده همین جا تمومش کنیم.من به خاطر حرف های شما این بازی رو یک بار دیگه بازی میکنم.ممنون از خبر call of juarez من کلا با بازی های این سبک خیلی حال می کنم.آقای کروسر یک گروهی تو این فروم نیست که گروه طرفداران سرسخت pc باشه؟
به به. بحث کرایسیس :دي

آقای کروسر یک گروهی تو این فروم نیست که گروه طرفداران سرسخت pc باشه؟
اینجوری فکر نکنم داشته باشیم
1 گروه داشتیم consol vs pc که همش با هم دعوا میکردیم و تو سر و کله هم میزدیم :دي
یادش بخیر.
فعلا که گروه ها ترکیده :دي
من خودم به شخصه با far cry زیاد حال نکردم. نمیدونم چرا.
این گارد پست ها که دوباره آدم ها توشون ظاهر میشدن خیلی مسخره بودو دهن آدم سرویس میشد.
نقشه مسخره. وقتی داشتی رانندگی میکردی نمیدونستی موس رو کجا بگیری؟؟؟؟
یا باید میاوردی پایین تا نقشه رو ببینی یا باید جاده رو میدیدی.

در ضمن. مقایسه کردن کرایسیس و فار کرای خیلی کار عجیبیه
اصلا این 2 تا بازی سبکشون فرق میکنه!!!!!!
اگه میخواستین نظر سنجی بذارین باید 1 نظر سنجی بین
Far cry
fall out
stalker
بذارین. نه 2 تا بازی که اصلا ربطی به هم ندارند.

soltanarash
26-06-2009, 15:57

1 گروه داشتیم consol vs pc که همش با هم دعوا میکردیم و تو سر و کله هم میزدیم :دي
یادش بخیر.
این گارد پست ها که دوباره آدم ها توشون ظاهر میشدن خیلی مسخره بودو دهن آدم سرویس میشد.

Far cry
fall out
stalker

آخ شما همان کسی هستید که من دنبالش هستم.واقعا حرف دل من را زدید.ولی fall out بحثش با این بازی فرق داره. fall out یه نقش آفرینی که گیمر می تونه ویژگی های اخلاقی خودشو توی شخص اول بازی جا بده.این نوع بازی به نظر من عالی ترین هستند.مثلا من وقتیwitcher را تمام کردم تا یک ماه دیگر هیچ بازی به نظر جالب نمی آمد.چون اون بازی با بازی که از قبل شخصیت نقش اول بازی معلومه کلا متفاوته.امکان انتخاب خیلی وسیعه.

starn
26-06-2009, 17:51
بچه ها یادمه بازی وقتی اومد خریدم یه مرحله بازی کردم بعدنمی دونم پی شدویندوز عوض کردم دیگه بازی رو نصب نکردم
ولیامروز دوباره نصب کردم این اول اول (ا.ایل بازی) وقتی می ری توی کلیسا چی به چارو نوار می دی بعد اون بت قرص می ده بعد می ای بیرون باید چی کار کرد؟؟؟؟(لازم به دکر که نباید هیچ درگیری نباید پیش بیاد)
اینم عکس

MSHOCK
26-06-2009, 18:33

یادش بخیر.

Far cry
fall out
stalker
به به . . .
خب فارکرای بازی کردن هم مهارت می خواد که شما نه مهارتشو داری نه حوصله و نه چشمشو.درسته؟:31:
پس برای شما این بازی ها توصیه نمی شود.حرفمو باور نداری یه تفعلی به حافظ بزن.:8:
قربونت dude.:31:

بچه ها یادمه بازی وقتی اومد خریدم یه مرحله بازی کردم بعدنمی دونم پی شدویندوز عوض کردم دیگه بازی رو نصب نکردم
ولیامروز دوباره نصب کردم این اول اول (ا.ایل بازی) وقتی می ری توی کلیسا چی به چارو نوار می دی بعد اون بت قرص می ده بعد می ای بیرون باید چی کار کرد؟؟؟؟(لازم به دکر که نباید هیچ درگیری نباید پیش بیاد)
اینم عکس

هرجا فلش تو نقشه نشان میدهد تشریف ببرید.(فلش قرمز معموریت اصلی، آبی فرعی، زرد معمولا برای گرفتن قرص مالاریا.)

aghamajid1369
26-06-2009, 18:43
به به . . .
خب فارکرای بازی کردن هم مهارت می خواد که شما نه مهارتشو داری نه حوصله و نه چشمشو.درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس برای شما این بازی ها توصیه نمی شود.حرفمو باور نداری یه تفعلی به حافظ بزن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت dude.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون که 100 البته :دي
به هر حال این نظر من بود. من کوچولو که در برابر شما بازی خوره ها نباید چیزی بگم.
حالا نمیخواد تک تک بیاین 2 تا فحش بدین برین :دي
دیگه هم بیخیال شین که اگه ادامه پیدا کنه تاپیک نابود میشه.
موفق باشید.

starn
26-06-2009, 18:56
هرجا فلش تو نقشه نشان میدهد تشریف ببرید.(فلش قرمز معموریت اصلی، آبی فرعی، زرد معمولا برای گرفتن قرص مالاریا.)

دادا عکسی که گذاشتم رو اصلا نگاه کردی؟!
شما توی عکسی که گداشتم فلش می بینی؟!!!!!!!!!!!!!!

MSHOCK
26-06-2009, 19:11
دادا عکسی که گذاشتم رو اصلا نگاه کردی؟!
شما توی عکسی که گداشتم فلش می بینی؟!!!!!!!!!!!!!!
نه والا نگاه نکردم.
اصلا ما کورو کچلا کی دیدم که این بار دوم باشه.
ولی جدی دو تا مکان توی نخشه ی شما هست که یکی دایره ی سفیدیه که توش با یک دایره ی کوچکتر سیاه پر شده، یه جای دیگه هم هست که عسکش شبیه گیلاس مشروب خوریه. اسمشو خودت بگو من نمیدونم.
این دوتا هروقت رنگ زرد شدن یعنی ماموریتی در انتظار شماست که باید
به یک از این دوتا جا بری ماموریتتو بگیری.

MSHOCK
26-06-2009, 19:13
اون که 100 البته :دي
به هر حال این نظر من بود. من کوچولو که در برابر شما بازی خوره ها نباید چیزی بگم.
حالا نمیخواد تک تک بیاین 2 تا فحش بدین برین :دي
دیگه هم بیخیال شین که اگه ادامه پیدا کنه تاپیک نابود میشه.
موفق باشید.
شمام موفق باشی عزیز دل برادر.:46:

starn
26-06-2009, 19:23
نه والا نگاه نکردم.
اصلا ما کورو کچلا کی دیدم که این بار دوم باشه.
ولی جدی دو تا مکان توی نخشه ی شما هست که یکی دایره ی سفیدیه که توش با یک دایره ی کوچکتر سیاه پر شده، یه جای دیگه هم هست که عسکش شبیه گیلاس مشروب خوریه. اسمشو خودت بگو من نمیدونم.
این دوتا هروقت رنگ زرد شدن یعنی ماموریتی در انتظار شماست که باید
به یک از این دوتا جا بری ماموریتتو بگیری.
ما گه نفهمیدیم شما چی می گی
گیلاس چی ؟
والا من که تو این عکسی که گذاشتم چیزی شبیه گیلاس نمی بینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ما که نفهمیدیم باید چی کار کنم ولی به هر حال ممنون
-----
کس دیگه ای دقیق تر نمی تونه راحتمایی کنه (اوایل بازی )اولش

danial_848
26-06-2009, 19:38
والا من که تو این عکسی که گذاشتم چیزی شبیه گیلاس نمی بینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عکس رو ندیدم ولی تو نقشه هست با اسم Mike's bar
escape رو بزنید یکی از گزینه ها همه این علایمو توضیح داده

mahyarSAMSUNG
26-06-2009, 19:55
واقعا چه بازی چرتیه ! حدود 5 6 درصدش رو بازی کردم یکنواخت بود ! تقلیدی از جی تی آ

Darviiish
26-06-2009, 20:39
ما گه نفهمیدیم شما چی می گی
گیلاس چی ؟

ما که نفهمیدیم باید چی کار کنم ولی به هر حال ممنون
-----
کس دیگه ای دقیق تر نمی تونه راحتمایی کنه (اوایل بازی )اولش
دوست عزیز این بنده خدا درست گفت برات.
شما یه نگاه به نقشت بنداز اینایی رو که گفتن رو می بینی.

Darviiish
26-06-2009, 20:48
باید بری سمت همون قسمتی که علامت نقشه ی آفریقا با علامت تعجب داره.

starn
26-06-2009, 20:57
ممنون دوستان عزیز مشکلم حل شد گذروندم از همه ممنون

a.z.p.z
26-06-2009, 21:39
حالا دوستان واقعا این بازی از کرایسیس باحالتره اگه باشه چرا خیلیا نا امید هستن از بازی ای بابا!!!

MSHOCK
26-06-2009, 21:51
حالا دوستان واقعا این بازی از کرایسیس باحالتره اگه باشه چرا خیلیا نا امید هستن از بازی ای بابا!!!
شما خودت باید ببینی. نگا کن اینجا هرکی یه نظری داره سلیقه ها جورواجور است.
سبکش با کرایسیس از بعضی لحاظ متفوته عزیز جان.
خودت ببینی بهتره. ولی ارزش چند ساعت بازی کردنو از نظر من داره تا بفهمی چیه.

soltanarash
26-06-2009, 23:21
به به . . .
خب فارکرای بازی کردن هم مهارت می خواد که شما نه مهارتشو داری نه حوصله و نه چشمشو.درسته؟:31:
پس برای شما این بازی ها توصیه نمی شود.حرفمو باور نداری یه تفعلی به حافظ بزن.:8:
قربونت dude.:31:

آقا شما می گید که من حوصله ی بازی کردن ندارم.من سلطان بازی های نقش آفرینی هستم. بازی هایی که همش حوصله می خواهد.گاهی اوقات سر بعضی ماموریت ها چهار پنج روز می ماندم ولی بازی رو ول نمی کردم.اگه قبول ندارید از سلطان مسعود که طرفدار شدید فار کرای است بپرسید.اگه می خواهید حوصله را امتحان کنید بازی هایی مثل witcher. fallout 3.oblivion و از این قبیل رو بصورت کامل کامل بروید.البته من می دانم که در ایران به بازی های نقش آفرینی بها داده نمی شه.حتی در این فروم تاپیک fall outسریع به صفحات بعد رفت

aghamajid1369
27-06-2009, 00:17
آقا شما می گید که من حوصله ی بازی کردن ندارم.من سلطان بازی های نقش آفرینی هستم. بازی هایی که همش حوصله می خواهد.گاهی اوقات سر بعضی ماموریت ها چهار پنج روز می ماندم ولی بازی رو ول نمی کردم.اگه قبول ندارید از سلطان مسعود که طرفدار شدید فار کرای است بپرسید.اگه می خواهید حوصله را امتحان کنید بازی هایی مثل witcher. fallout 3.oblivion و از این قبیل رو بصورت کامل کامل بروید.البته من می دانم که در ایران به بازی های نقش آفرینی بها داده نمی شه.حتی در این فروم تاپیک fall outسریع به صفحات بعد رفت
عزیز Mshock به من فحش داد :دي
برای خودش همینجوری 1 چیزی گفت. شما کاری باهاش نداشته باش. فکر کن اصلا پست نمیده :دي قاط داره طفلک :دي

1 کم بیشتر توضیح میدی مهدی جان؟؟؟
کجا ها شبیه هم هستن و کجاها نیستن؟؟؟

MSHOCK
27-06-2009, 01:56
1 کم بیشتر توضیح میدی مهدی جان؟؟؟
کجا ها شبیه هم هستن و کجاها نیستن؟؟؟

شما درست می فرمایید.
در ضمن خودتنو ناراحت نکنین. برای هورمون رشدتون مضر هست.:31::40:

masoud93
27-06-2009, 08:57
بله سلطان بازیهای نقش آفرینی soltanarash هست که بسیار حوصلهی زیادی به خرج میده.
فار کرای که از کرایسیز به من بیشتر حال داد حالا من نه به امتیاز gamespot کار دارم و نه به حرف دیگران.
MSHOCK هم درست کفتن باید حوصله داشته باشید مگه اول بازیه assassins creed یادتون نیست یه کمی از بازیو که میرفتی تازه میفهمیدی که بازی چه شاهکاری هست.

aghamajid1369
27-06-2009, 09:45
شما درست می فرمایید.
در ضمن خودتنو ناراحت نکنین. برای هورمون رشدتون مضر هست.:31::40:
این دیگه چه جوابیه؟؟؟؟
من مامانم مواظب رشد من هست :دي
هر روز 100 تا لیوان شیر میخورم :دي
شما 1 کم در مورد
توضیح میدین تا من هم یک چیزی یاد بگیرم؟؟؟؟

a.z.p.z
27-06-2009, 10:27
بیاید حالشو ببرید!!!
FAR CRY3 تایید شد باز هم در افریقا!!!!!

اقای Patrick Redding که narrative chap(به نوعی مشخص کننده ی خط اصلی و داستانی بازی) بازی Far Cry 2 هست اعلام کرد که Ubi Montreal استودیوی سازنده ی بازی در مراحل اولیه و مقدماتی اماده سازی شماره ی بعدی از سری بازی Far Cry یعنی شماری سوم این بازی هست
و این که تیم سازنده بازی وابستگی و مسئولیت خواصی به افریقا در ساخت بازی پیدا کرده !!
"و تیم ما هنوز تعهد بزرگی رو نسبت به افریقا احساس میکنه"
و وقتی مشخصا این سوال از وی شد که ایا شماری بعد بازی نیز در افریقا ایا اتفاق میفته ایشون جواب دادن:
در افریقا هنوز چیز های بزرگی برای کاوش و انجام دادن برای ما وجود داره و بله ما همچنان میخوایم به جستوجو های خودمون در افریقا ادامه بدیم.
ما در بازی بعدی میخوایم بازی اصلی رو تکامل بدیم و چیز های جدید دیگه رو نیز بهش اضافه کنیم
البته ما هنوز در مراحل ابتدایی کار قرار داریم
همچنین وی به این موضوع هم اشاره میکنه که موتور بازی به نحوی طراحی و ساخته شده که قابلیت این که بازی رو در هر شرایت و منطقه ای طراحی کنه رو داره
و حتی اگر ما بخوایم بازی رو در جنگل های جنوب امریکا نیز طراحی کنیم باز ما میتوینم این کار رو انجام بدیم
در اخر اقای Redding میگه یکی از دلایل مهمی که ما افریقا رو انتخاب کردیم اینه که مردم در بقیه ی بازی و یا فیلم ها به خوبی این شانس رو نداشتند که بتونن این منطقه و فضا رو به طور کامل مشاهد و لمس کنن

منبع:

MSHOCK
27-06-2009, 11:53
این دیگه چه جوابیه؟؟؟؟
من مامانم مواظب رشد من هست :دي
هر روز 100 تا لیوان شیر میخورم :دي
شما 1 کم در مورد
توضیح میدین تا من هم یک چیزی یاد بگیرم؟؟؟؟
مجید الان من بیام بحث تکراری راه بندازم نمیان بگن برا چی باز شروع کردید اینارو؟؟
ولی برا گل روی شما این یه دفه کوچمولو توضیح میدم برات.
شباهت ها:
1. اکشن اول شخص.
2. فیزیک بالا.
3. محیط زیبا.
. . .
تفاوتها:
آتش سوزی جنگل ها در فارکرای.
دقت تیر اندازی بیشتر در کرایسیس.
کرای انجین 2 در کرایسیس که خودش یه شاهکاره.
رئال بودن موضوع و محیط فارکرای.
. . .
نظر شمارم بدونم دیگه عالی میشه.

soltanarash
27-06-2009, 11:55
چه خیری از farcry 2 دیدیم که از farcry 3 ببینیم.ها ها.جدی نگیرید شوخی کردم.حالا این حتمیه.شاید ما هم به farcry علاقه مند شدیم.

soltanarash
27-06-2009, 22:07
ویژگی های بازی FAR CRY2:
- موتور بسیار قدرتمند DUNIA ENGINE که توسط تیم Ubisoft Montreal انخصارا برای بازی بزرگ Far Cry 2 طراحی و ساخته شده است و طبیعی ترین و واقعی ترین محیط را یک بازی رایانه ای ارائه می کند.
- جلوه های ویژه خیره کننده، گردش طبیعی شب و روز در بازی، سیستم موزیک و آهنگ دینامیک بازی هوش مصنوعی کاملا پویا و از پیش تعیین نشده دشمنان و بسیاری موارد دیگر
- سیستم روایی بسیار زیبا و Real-Time بازی، سیستم ترمیم قوا و Auto Healing
- بازی نسبتا دشوار که شما به تنهایی در برابر انسنان هایی قرار می گیرید که جان هزاران انسان را تهدید می کنند
- تعدد سلاح های مخرب و قدرتمند و لذت یک شلیک عالی به هدف که به خوبی به بازیکن منتقل می شود.
- تغییر فیلم نامه بازی و عدم وجود هیولاها در این نسخه که به هرچه طبیعی تر شدن بازی کمک کرده است
- دنیای بی انتهای بازی که به شما امکان گشت و گذار در بیش از 50 کیلومتر مربع از محیط بسیار عظیم و زیبا طراحی شده بازی را طی این بازی مهیج می دهد .
- استفاده از وسایل متعدد نقلیه که امکان رانندگی با اتومبیل های سبک و سنگین مختلف، خلبانی کردن و راندن قایق و ... را می دهد.

کمپانی سازنده : Ubisoft Montreal
محدوده سنی: بالای 17 سال
امتیاز بازی: 8.5

آقای کروسر اینو بعنوان عذر خواهی از من بپذیرید.

aghamajid1369
27-06-2009, 23:13
مجید الان من بیام بحث تکراری راه بندازم نمیان بگن برا چی باز شروع کردید اینارو؟؟
ولی برا گل روی شما این یه دفه کوچمولو توضیح میدم برات.
شباهت ها:
1. اکشن اول شخص.
2. فیزیک بالا.
3. محیط زیبا.
. . .
تفاوتها:
آتش سوزی جنگل ها در فارکرای.
دقت تیر اندازی بیشتر در کرایسیس.
کرای انجین 2 در کرایسیس که خودش یه شاهکاره.
رئال بودن موضوع و محیط فارکرای.
. . .
نظر شمارم بدونم دیگه عالی میشه.
ممنون مهدی جان.کامل بود.
ولی با این شباهت ها نمیشه بازی ها رو باز هم مقایسه کرد.
مثل اینکه بخوایم بازی red alert 3 رو با total war مقایسه کنیم.
بگیم چون جفتشون استراتژیک هستن بیاین با هم مقایسه کنیم.
ولی در کل ممنون. موفق باشی.

a.z.p.z
28-06-2009, 00:25
من این بازی رو نکردم حالا من بعضیا رو دیدم که میگن بازی باحال نبود و .... چرا بنظر که خوبه از چه لحاضی گفتن بده؟
اصلا داستان بازی چیه ماموریت هاس چیه ماله چه سالیه اسلحه هاش چیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

capitan black
28-06-2009, 02:13
دوستان موقعی که اسلحه میخریم چطوری اونو با اسلحه قدیمی عوض کنیم؟...من که چیزی ندیدم !..مرسی

soltanarash
28-06-2009, 06:51
همیشه کنار خونه ی که توی اون اسللحه می خری یک خونه است که اسلحه هایی که خریدی می ریزه اونجا برو اونجا بردار.

masoud93
28-06-2009, 09:54
ویژگی های بازی FAR CRY2:
- موتور بسیار قدرتمند DUNIA ENGINE که توسط تیم Ubisoft Montreal انخصارا برای بازی بزرگ Far Cry 2 طراحی و ساخته شده است و طبیعی ترین و واقعی ترین محیط را یک بازی رایانه ای ارائه می کند.
- جلوه های ویژه خیره کننده، گردش طبیعی شب و روز در بازی، سیستم موزیک و آهنگ دینامیک بازی هوش مصنوعی کاملا پویا و از پیش تعیین نشده دشمنان و بسیاری موارد دیگر
- سیستم روایی بسیار زیبا و Real-Time بازی، سیستم ترمیم قوا و Auto Healing
- بازی نسبتا دشوار که شما به تنهایی در برابر انسنان هایی قرار می گیرید که جان هزاران انسان را تهدید می کنند
- تعدد سلاح های مخرب و قدرتمند و لذت یک شلیک عالی به هدف که به خوبی به بازیکن منتقل می شود.
- تغییر فیلم نامه بازی و عدم وجود هیولاها در این نسخه که به هرچه طبیعی تر شدن بازی کمک کرده است
- دنیای بی انتهای بازی که به شما امکان گشت و گذار در بیش از 50 کیلومتر مربع از محیط بسیار عظیم و زیبا طراحی شده بازی را طی این بازی مهیج می دهد .
- استفاده از وسایل متعدد نقلیه که امکان رانندگی با اتومبیل های سبک و سنگین مختلف، خلبانی کردن و راندن قایق و ... را می دهد.

کمپانی سازنده : Ubisoft Montreal
محدوده سنی: بالای 17 سال
امتیاز بازی: 8.5

آقای کروسر اینو بعنوان عذر خواهی از من بپذیرید.

عذر خواهیت پذیرفته شد دیگه پرو بازی در نمییاریا.:31:

a.z.p.z
28-06-2009, 10:38
اقا کسی نیست جواب منو بده میگم این بازی که طاخرا داستان جالبی با امکانات و نواوری های خوبی داره تازه گرافیک و فیزیک بازی
هم خیلی خوبه واسه چی میگن بده اخه کجاش بده البته من بازی نکردم
راستی حالت مولتی پلیر داره این بازی؟
خیلی ممنون میشم جواب بدید

Reza Azimy_RW
28-06-2009, 11:28
بازی خیلی عالیه فقط یکم از اینور به اونور رفتنش خسته کنندس . ولی به نظر من Crysis باحالتر بود خصوصا Warhead . ولی اینو روی حرکاتش خیلی بیشتر کار کردند خیلی تبیعیتره . مثلا تیر رو از دستش در میاره یا ...
مولتی پلایر هم فکر کنم داره

Benygh
28-06-2009, 16:36
سلام
چند سوال :
آیا از اخر بازی که دو حالت پیش میاد چیزه دیگری هم هست که ما ندونیم ولی تو داستان ها و نت اومده باشه ؟!
من دو راه رو هم رفتم ...
فقط این سوال شده ...

davidjoker
28-06-2009, 19:37
بازی خیلی عالیه فقط یکم از اینور به اونور رفتنش خسته کنندس

من با اتوبوس میرفتم ( مفتی هم بود :31: )

خودم را میرسوندم به نزدیک ایستگاه و از اونجا می روندم تا مکان :27:

danial_848
28-06-2009, 19:49
من به شخصه تو این بازی فقط با حرکت های بی سرو صدا حال میکردم. چاقو رو هم به هر اسلحه دیگه ترجیح میدادم!! بعد از اون دراگانف و اون یکی اسنایپر ه و اسلحه های صدا خفه کن دار و البته اون بمب های ساعتی (که سه تا بودن و یکیش هم شبیه قابلمه بود:31:) اونا هم جاهای شلوغ موقع رفتن تو موقعیت کار میزاشتم و موقع برگشتن(فرار ) که معمولا نگهبان ها منو میدیدن برای بازکردن راه منفجر میکردم و یه ماشیشنم هم همیشه رو به جاده پارک میکردم که سریع بشینم و فرار : دی
کلا بازی خیلی هیجانی و توپی بود

davidjoker
29-06-2009, 07:03
بمب های ساعتی (که سه تا بودن و یکیش هم شبیه قابلمه بود:31:) اونا هم جاهای شلوغ موقع رفتن تو موقعیت کار میزاشتم و موقع برگشتن(فرار ) که معمولا نگهبان ها منو میدیدن برای بازکردن راه منفجر میکردم و یه ماشیشنم هم همیشه رو به جاده پارک میکردم که سریع بشینم و فرار

خیلی از طرحت خوشم اومد :31:

طرح قشنگیست به دوستانی که می خواهند تازه شروع کنند این راه عملی را پیشنهاد می کنیم :27:

soltanarash
29-06-2009, 07:50
من به شخصه تو این بازی فقط با حرکت های بی سرو صدا حال میکردم. چاقو رو هم به هر اسلحه دیگه ترجیح میدادم!! بعد از اون دراگانف و اون یکی اسنایپر ه و اسلحه های صدا خفه کن دار و البته اون بمب های ساعتی (که سه تا بودن و یکیش هم شبیه قابلمه بود:31:) اونا هم جاهای شلوغ موقع رفتن تو موقعیت کار میزاشتم و موقع برگشتن(فرار ) که معمولا نگهبان ها منو میدیدن برای بازکردن راه منفجر میکردم و یه ماشیشنم هم همیشه رو به جاده پارک میکردم که سریع بشینم و فرار : دی
کلا بازی خیلی هیجانی و توپی بود

اگه بازیش این قابلیت ها رو نداشت من اصلا اون یک دفعه هم نمی رفتم.ولی حالا که فکرشو می کنم می بینیم بازیه خوبی بود.الان بازی های جدیدو می بینیم حالم بهم می خوره.

Spaniuly
29-06-2009, 23:16
سلام
چند سوال :
آیا از اخر بازی که دو حالت پیش میاد چیزه دیگری هم هست که ما ندونیم ولی تو داستان ها و نت اومده باشه ؟!
من دو راه رو هم رفتم ...
فقط این سوال شده ...

نه فقط همون جا هست كه دو راه داري فرقي نمي كنه كلا فقط كاري كه بايد بكني متفاوت هست بعد انجام هر كدوم بازي به حالت يكساني تموم ميشه ولي اي اش ميشد بعد اتمام برگرديم مثل GTA

sinak3
30-06-2009, 21:46
دوستان ببخشید من الان 1 ماه شب و روز بازی میکنم.میخوام ببینم این بازی کی تموم میشه؟آخه تو 1 دی وی دی چه جوری این همه مرحله جا دادن؟:31:

bardiaizad
01-07-2009, 11:41
منم این بازیو مدت زیادی بازی کردم. به نظر من خیلی چرته:40:

sinak3
01-07-2009, 12:43
منم این بازیو مدت زیادی بازی کردم. به نظر من خیلی چرته:40:
به نظر من هم اینطوره.البته نظر شخسیمه.گرافیک باازی و فیزیک و تخریب پذیری فوقوالعاده است.اما از نظر داستانی اصلا جالب نیست.

a.z.p.z
01-07-2009, 12:45
از چه لحاظ چرته که شما میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_360
01-07-2009, 13:10
بازی باحالیه
فقط از داستانش آدم سر در نمیاره
کنترل روون و با حالی رو داره
خیلی بازی باحالیه

sinak3
01-07-2009, 13:54
بازی باحالیه
فقط از داستانش آدم سر در نمیاره
کنترل روون و با حالی رو داره
خیلی بازی باحالیه

آره منم همینه میگم.من 1 ماه بازی کردم اما آخر نفهمیدم کیم چی کار می کنم کجا میرم.:31:
دوستان آخر بازی چی میشه.تو نسخه من هیچ دمویی نبود.واسه شما هم اینطوریه؟:40:

m2stech
01-07-2009, 14:08
Buddy ها به صورت رندم پیدا میشن یا هر کدوم جای مشخصی هستن ؟

Retired User
01-07-2009, 14:52
خيلي خسته كننده است
من تا 30 درصد رفتم ديگه خسته شدم
توش اصلا تنوع نداره

Spaniuly
01-07-2009, 16:05
من ديگه عمرا اين تاپيك نميام حتي براي راهنمايي هم نميام چون واقعا براي خيليا متاسفم اونهايي كه صرفا چون بلد نيستن انگليسي بخونن يا حال و حوصله ندارن در مورد داستان بازي از كسي سوال بپرسن ميان و خيلي راحت مي گن بازي چرت هست چرا؟... چون اينها نفهميدن جريانش چيه. واقعا كه. پس يعني اگه يه فيلم ژاپني و زبان اصلي نگاه كنيم و هيچي نفهميم اونوقت مي تونيم بگيم فيلم چرت هست ديگه نه؟

بازي گرافيكش عالي بود
داستاني پر معنا و پر از حرف هاي ناگفته كساني بود كه حرفشون رو دنيا نمي شنوه
گيم پلي عالي بود
يه بازي اول شخص شوتر بود كه بهترين فرصت براي بازي اول شخص بود.
محيط بازي رئال بود و دقيقا مي دونستيم كه توي آفريقا و نقطه اي از زمين هستيم مثل بازي هايي نبود كه توش زمان و مكان معلوم نيست.
غناي اسلحه توي فاركراي 2 كمي بيش از مدرن وارفار يك بود.

حال بريد روي ميكرو سوپر ماريو بازي كنيد حالش رو ببريد. اينارو گفتم فقط واسه اون دسته از عزيزاني كه حتي موقع نقد كردن هم نمي تونن دليل بيارن واسه بد بودن بازي. خداحافظ

sinak3
01-07-2009, 17:16
من ديگه عمرا اين تاپيك نميام حتي براي راهنمايي هم نميام چون واقعا براي خيليا متاسفم اونهايي كه صرفا چون بلد نيستن انگليسي بخونن يا حال و حوصله ندارن در مورد داستان بازي از كسي سوال بپرسن ميان و خيلي راحت مي گن بازي چرت هست چرا؟... چون اينها نفهميدن جريانش چيه. واقعا كه. پس يعني اگه يه فيلم ژاپني و زبان اصلي نگاه كنيم و هيچي نفهميم اونوقت مي تونيم بگيم فيلم چرت هست ديگه نه؟

بازي گرافيكش عالي بود
داستاني پر معنا و پر از حرف هاي ناگفته كساني بود كه حرفشون رو دنيا نمي شنوه
گيم پلي عالي بود
يه بازي اول شخص شوتر بود كه بهترين فرصت براي بازي اول شخص بود.
محيط بازي رئال بود و دقيقا مي دونستيم كه توي آفريقا و نقطه اي از زمين هستيم مثل بازي هايي نبود كه توش زمان و مكان معلوم نيست.
غناي اسلحه توي فاركراي 2 كمي بيش از مدرن وارفار يك بود.

حال بريد روي ميكرو سوپر ماريو بازي كنيد حالش رو ببريد. اينارو گفتم فقط واسه اون دسته از عزيزاني كه حتي موقع نقد كردن هم نمي تونن دليل بيارن واسه بد بودن بازي. خداحافظ

عزیز من چرا ناراحت میشی من که گفتم بازی از هر لحاظ عالی.من فقط گفتم داستانش مشکل داره.شما نگاه کن craysis & farcry2 هردو ماله یه شرکته . اما ببین داستان crysis چقدر واضح و روشنه.در ضمن من که گقتم نظر شخصیمه.باز هم اگه باعث ناراحتی کسی شدم معذرت میخواهم:11::40:

Spaniuly
01-07-2009, 20:30
عزیز من چرا ناراحت میشی من که گفتم بازی از هر لحاظ عالی.من فقط گفتم داستانش مشکل داره.شما نگاه کن craysis & farcry2 هردو ماله یه شرکته . اما ببین داستان crysis چقدر واضح و روشنه.در ضمن من که گقتم نظر شخصیمه.باز هم اگه باعث ناراحتی کسی شدم معذرت میخواهم:11::40:

ببين اولا نه سازنده و نه ناشر اين دو بازي كه گفتي يكي نيست ناشر فاركراي 2 يوبي سافت هست ناشر كريسيس الكترونيك آرتز... سازنده فاركراي 2 يوبي مونترال و سازنده كريسيس كراي تك هست. خوب اين از اين بعدش داستان فاركراي 2 هم كاملا واضح هست حتي لازم نيست انگليسي بدوني ما به آفريقا ميريم مثل ساير فرصت طلب ها چون اونجا رو آشوب زده مي بينيم ميريم و سعي مي كنيم الماس گير بيارم حتي از زمين ولي قانع نيستيم مي ريم و براي گروه هاي عليه هم مزدوري مي كنيم آدم مي كشيم به خاطر الماس و پول حتي حاضريم كساني رو كه براشون كار كرديم بكشيم و دوستاني رو هم پيدا مي كنيم كه قربون بند كيفمون هستند و به خاطر كارهايي هست كه براشون انجام ميديم حتي دوستان ما چشمشون دنبال پول ماست و اونها هستند كه ما رو بر عليه جاكال كه قاچاقچي اسلحه هست مي شورونن ولي وقتي جاكال به ما توضيح ميده كه همه تلاش اون در پول درآوردن و جلوگيري حتي الامكان از خروج الماس ها و ثروت طبيعي آفريقا به خاطر حمايت از مردم فقير آفريقا هست ما متوجه ميشيم كه چه كار اشتباهي كرديم و به جاكال ملحق مي شيم. و به همين خاطر بادي هاي ما سعي در كشتن ما دارند. اصولا حق با جاكال هست آفريقا تحت استثمار تمامي كشورهاي فرصت طلب هست كه مبارزان و شجاعاني مثل جاكال سر بر ميارن و مبارزه مي كنن موضوع و داستان به اين عميقي بعد شما مي گيد داستان ضعيف داستان ضعيف مال كريسيس هست يه چيز موهومي و غير واقعي. ولي گيم پلي كريسيس واقعا عالي هست و يكي از بازي هاي مورد علاقه من هست. ولي خوب بايد واقعيت رو قبول كرد هر دو اين بازي ها عالي هستند ولي فاركراي 2 عالي تر هست. تازه اصلا مقايسه اين دو بازي صحيح نيست من نمي دونم شما چرا اصرار دارين اين دو رو با هم مقايسه كنيد اصلا كلي تفاوت داره ژانر اين دو بازي. به هر حال...

موفق و گيمر باشيد

sinak3
01-07-2009, 22:37
ببين اولا نه سازنده و نه ناشر اين دو بازي كه گفتي يكي نيست ناشر فاركراي 2 يوبي سافت هست ناشر كريسيس الكترونيك آرتز... سازنده فاركراي 2 يوبي مونترال و سازنده كريسيس كراي تك هست. خوب اين از اين بعدش داستان فاركراي 2 هم كاملا واضح هست حتي لازم نيست انگليسي بدوني ما به آفريقا ميريم مثل ساير فرصت طلب ها چون اونجا رو آشوب زده مي بينيم ميريم و سعي مي كنيم الماس گير بيارم حتي از زمين ولي قانع نيستيم مي ريم و براي گروه هاي عليه هم مزدوري مي كنيم آدم مي كشيم به خاطر الماس و پول حتي حاضريم كساني رو كه براشون كار كرديم بكشيم و دوستاني رو هم پيدا مي كنيم كه قربون بند كيفمون هستند و به خاطر كارهايي هست كه براشون انجام ميديم حتي دوستان ما چشمشون دنبال پول ماست و اونها هستند كه ما رو بر عليه جاكال كه قاچاقچي اسلحه هست مي شورونن ولي وقتي جاكال به ما توضيح ميده كه همه تلاش اون در پول درآوردن و جلوگيري حتي الامكان از خروج الماس ها و ثروت طبيعي آفريقا به خاطر حمايت از مردم فقير آفريقا هست ما متوجه ميشيم كه چه كار اشتباهي كرديم و به جاكال ملحق مي شيم. و به همين خاطر بادي هاي ما سعي در كشتن ما دارند. اصولا حق با جاكال هست آفريقا تحت استثمار تمامي كشورهاي فرصت طلب هست كه مبارزان و شجاعاني مثل جاكال سر بر ميارن و مبارزه مي كنن موضوع و داستان به اين عميقي بعد شما مي گيد داستان ضعيف داستان ضعيف مال كريسيس هست يه چيز موهومي و غير واقعي. ولي گيم پلي كريسيس واقعا عالي هست و يكي از بازي هاي مورد علاقه من هست. ولي خوب بايد واقعيت رو قبول كرد هر دو اين بازي ها عالي هستند ولي فاركراي 2 عالي تر هست. تازه اصلا مقايسه اين دو بازي صحيح نيست من نمي دونم شما چرا اصرار دارين اين دو رو با هم مقايسه كنيد اصلا كلي تفاوت داره ژانر اين دو بازي. به هر حال...

موفق و گيمر باشيد

تایید میشه.من حرفمو پس میگیرم.به نظرم حرف شما درسته و این بازی ها زمین تا آسمون با هم فرق دارن.الانم که شما داستانش رو توضیح دادی برام بازی زیباتر شد.با تشکر

soltanarash
02-07-2009, 08:00
بابا چرا گیر دادی به این بازی. من خودم زیاد با این بازی حال نکردم چون از داستانش خوشم نیومد ولی داستان داشت.با گیم پلیش حال نکردم ولی می دونم از نظر گیم پلی جز بازی های اول است.من کلا با بازیش حال نکردم ولی بازی از نظر خیلی ها خوب است.در کل بازی عالی بود ولی به نظر من به پای کریسیس نمی رسید.

aghamajid1369
02-07-2009, 10:24

موفق و گيمر باشيد
آرمین من بدبخت که 1 سال دارم میگم نباید این دو تا بازی رو با هم مقایسه کنیم ولی کو گوش شنوااااااااا؟؟؟

شما نگاه کن craysis & farcry2 هردو ماله یه شرکته
دوست من شما 1 اشتباه کوچولو کردی اونم اینکه اون far cry 1 بود که کرایتک سازنده شون بوده.

capitan black
02-07-2009, 17:43
سلام...دوستان چطوری میشه همه اسلحه ها رو unlock کرد؟...مرسی

Darviiish
02-07-2009, 17:55
سلام.جوون.
بین باید ماموریت هایی که از اتاق خرید اسلحه دریافت می کنی رو انجام بدی تا اسلحه ی جدید برات باز بشه.

Spaniuly
02-07-2009, 19:26
سلام...دوستان چطوری میشه همه اسلحه ها رو unlock کرد؟...مرسی

با انجام دادن ماموريت براي اسلحه فروش ها

capitan black
02-07-2009, 22:46
با انجام دادن ماموريت براي اسلحه فروش ها

نه اینو که میدونم منظورم یه چیتی چیزی..:31:

Spaniuly
03-07-2009, 00:32
نه اینو که میدونم منظورم یه چیتی چیزی..:31:

نه والا اون رو نمي دونم من براي فاركراي 2 چيت استفاده نكردم

Leon-117
03-07-2009, 10:31
بازي خيلي خوبي هست.من 3 روزه شروع كردمقبلا سيستمم پايين بود اجرا نمي شد.

DJ POLESTAR
06-07-2009, 12:16
اون دسته از دوستایی که میگن بازی داستان خوبی نداره, باید با احتراما بگم که اول داستان خودتونو درست کنید و برید انگلیسی یاد بگیرید بعد بیاد در مورد داستان بازی ها نظر بدید؟!؟!؟!؟!؟!

sinak3
06-07-2009, 13:21
اون دسته از دوستایی که میگن بازی داستان خوبی نداره, باید با احتراما بگم که اول داستان خودتونو درست کنید و برید انگلیسی یاد بگیرید بعد بیاد در مورد داستان بازی ها نظر بدید؟!؟!؟!؟!؟!

خوب حالا انگلیسی مون خوب شد.اینکه هی برو الماس بیار بده هی برو پای دکل تلفن بزن شد داستان.به نظر من این بازی غیر از داستانش همه چیزش خوب بود.لا اقل میشد توش دو تا دمو توش گذاشت.شما کرایسیس رو ببین.داستانش عالیه و بسیار جذابه.هیچ چیش هم کسل کننده نیست.فارکرای2 خیلی کسل کننده است.اصلا تو داستانش تنوع نداره.

h_r_v
07-07-2009, 20:36
قرص مالاریا از کجا گیر میارن؟
آیکونش تو نقشه چه شکلیه؟
برای استفاده کدوم دکمه رو باید بزنی؟

R.P.G
07-07-2009, 20:57
آیکونش تو نقشه چه شکلیه؟
باید بعضی از کارای فرعی رو انجام بدی.

Spaniuly
07-07-2009, 22:51
آیکونش تو نقشه چه شکلیه؟

ماموريت آندرگراند آيكنش شبيه يه مشت گره كرده اس حداقل من به اون شباهتش ميدم حالا شايد يه چيز ديگه باشه ولي اسمش Underground Mission هست

capitan black
08-07-2009, 01:20
دوستان من وسط های بازی هستم ولی وقتی سیو میزنم و خارج میشم دفعه بعد سیو قبلیم نیست ..چیکار کنم؟..

Leon-117
08-07-2009, 08:31
سلام.من الان 20% رفتم همه ماموريت فرعي هارو هم رفتم.اما اين اسلحه فروشي ماموريت نمياره برم تفنگ باز كنم.

AnarchAshkan
08-07-2009, 09:07
دوستان من وسط های بازی هستم ولی وقتی سیو میزنم و خارج میشم دفعه بعد سیو قبلیم نیست ..چیکار کنم؟..

احتمالا تاریخ کامپیتر ت را عوض کردی و سیو ی که کردی میره انتهای لیست سیو ها :5:

Spaniuly
08-07-2009, 14:51
سلام.من الان 20% رفتم همه ماموريت فرعي هارو هم رفتم.اما اين اسلحه فروشي ماموريت نمياره برم تفنگ باز كنم.

عجله نكن مياره. ببينم نكنه نميري طرف يارو اون يارو كه توي اسلحه فروشي هست پشت طور ايستاده برو نزديكش E بزن اگه اونجا كسي ايستاده باشه حتما بهت ماموريت ميده شك نكن

MAHDIAGENT47
08-07-2009, 14:51
خوب حالا انگلیسی مون خوب شد.اینکه هی برو الماس بیار بده هی برو پای دکل تلفن بزن شد داستان.به نظر من این بازی غیر از داستانش همه چیزش خوب بود.لا اقل میشد توش دو تا دمو توش گذاشت.شما کرایسیس رو ببین.داستانش عالیه و بسیار جذابه.هیچ چیش هم کسل کننده نیست.فارکرای2 خیلی کسل کننده است.اصلا تو داستانش تنوع نداره.
درسته اين بازي دوتا دونه دمو نداره فقط رانندگي با اين بازي يه حالي ميده همين بقيشو ولش:27:

h_r_v
08-07-2009, 15:30
فضای تو FarCry1 با FarCry2 یه دنیا فرق داره!
اون همش سبز و...
این همش قهوه ای و...
ولی در کل بازی قشنگیه!!
داستانش هم که بد نیست!!

sinak3
08-07-2009, 16:45
درسته اين بازي دوتا دونه دمو نداره فقط رانندگي با اين بازي يه حالي ميده همين بقيشو ولش:27:

منم همینو میگم.اگه به من بگن به بازی نمره بده به گیم پلی گرافیک نوآوری صداگذاری همش 10 میدم اما تو داستان کوتاهی کردن مگر نه farcry2 یکی از بهترین هاست.

danial_848
08-07-2009, 18:01
منم همینو میگم.اگه به من بگن به بازی نمره بده به گیم پلی گرافیک نوآوری صداگذاری همش 10 میدم اما تو داستان کوتاهی کردن مگر نه farcry2 یکی از بهترین هاست.اینقدر نزنین تو سرش واسه داستانش دیگه..! اتفاقا داستانش (آخرای بازی) خیلی تاثیرگذار بود فقط شاید چون یکم طولانی و اینا.. بود اینطوری به نظر میاد
راستی صحبت از داستانش شد یه ابهام هنوز واسه من برطرف نشد اونی که بمب رو بر میداره میمیره. پس چطوری آخر کار اون سیاه پوسته ازما عکس گرفت؟:13:

MAHDIAGENT47
09-07-2009, 09:58
اینقدر نزنین تو سرش واسه داستانش دیگه..! اتفاقا داستانش (آخرای بازی) خیلی تاثیرگذار بود فقط شاید چون یکم طولانی و اینا.. بود اینطوری به نظر میاد
راستی صحبت از داستانش شد یه ابهام هنوز واسه من برطرف نشد اونی که بمب رو بر میداره میمیره. پس چطوری آخر کار اون سیاه پوسته ازما عکس گرفت؟:13:

دوست عزيز اين كه نشد داستان يه نفر مالاريا داره مياد افريقا واسه خودش قرص جمع كنه هدفشم كشتن تاجر اصلحه باشه خيلي هم زود تكراري ميشه ولي من گرافيكشو قبول دارم عاليه از كال اف ديوتي 4 سرتر نيست ولي تو همون مايه هاست

capitan prise
13-07-2009, 18:52
[quote=MAHDIAGENT47;3949191]دوست عزيز اين كه نشد داستان يه نفر مالاريا داره مياد افريقا واسه خودش قرص جمع كنه هدفشم كشتن تاجر اصلحه باشه خيلي هم زود تكراري ميشه ولي من گرافيكشو قبول دارم عاليه از كال اف ديوتي 4 سرتر نيست ولي تو همون مايه هاست

گرافیک بازی بسیار افتضاحه به نظر من اگه کسی بخاطر گرافیکش بگیره
کلاه گشادی سرش رفته در حالی که گیم پلی بازی خوب وقابل قبوله

capitan prise
13-07-2009, 18:55
[quote=MAHDIAGENT47;3949191]دوست عزيز اين كه نشد داستان يه نفر مالاريا داره مياد افريقا واسه خودش قرص جمع كنه هدفشم كشتن تاجر اصلحه باشه خيلي هم زود تكراري ميشه ولي من گرافيكشو قبول دارم عاليه از كال اف ديوتي 4 سرتر نيست ولي تو همون مايه هاست

شما هیچی رو با cod 4 مقایسه نکن واسه اینکه cod4 شاهکاریه که دومی نداره:46:

sinak3
13-07-2009, 19:34

عزیز من یکی از منتقدین سر سحت داستان این بازی اگه صفحات قبل رو ببینی با خیلیا بحثم شده ولی اینو قبول ندارم که گرافیک پایینی داشته.اصلا قبول ندارم.:46:

Leon-117
13-07-2009, 20:00
گرافيك بازي خيلي خوب بود.از cod4 بهتر بود.فيزيك بازي هم كه خوبه.گيم پلي هم خوبه.يكم داستان براش ميزاشتم بهتر مي شد.

Leon-117
13-07-2009, 20:01
در ضمن دوستاني كه بازي رو very highبازي كردن ميدونن گرافيك اين بازي چيه.

capitan prise
14-07-2009, 19:08
در ضمن دوستاني كه بازي رو very highبازي كردن ميدونن گرافيك اين بازي چيه.

عزیزم من این بازی رو رو very high اجرا کردم اینومیگم موتور گرافیکی بازی
افتضاح همه چی شبیه پلاستیکه حتی خوده شخصت اصلی حالا دارو درخت بماند:13:

mahmood85
14-07-2009, 19:35
cod4 که تو گرافیک سوسکه پیش farcry2 .
cod4 رو با یه گرافیک 128 هم میشه بازی کرد.
cod4 که اصلا درختاش تکون نداشت.
به نظر من تکون خوردن درختهای فارکرای2 از کرایسیز هم بهتره.

mf.designing
14-07-2009, 19:45
cod4 که تو گرافیک سوسکه پیش farcry2 .
cod4 رو با یه گرافیک 128 هم میشه بازی کرد.
cod4 که اصلا درختاش تکون نداشت.
به نظر من تکون خوردن درختهای فارکرای2 از کرایسیز هم بهتره.

ببخشید . ولی اینا از بی اطلائی شماست !
اینکه cod4 رو میشه با 128 اجرا کرد نه تنها عیب نیست بلکه مزیتی هست واسه cod 4 . این رو هم بدونید که سالی که cod4 اومد ، بازی برتر شد و گرافیکش از gamespot نمره 10 گرفت که farcry 2 نتونست !
گرافیک farcry 2 هم قشنگه ولی اینا با هم متفاوتند
اینم در آخر بگم که خود farcry2 هم با گرافیکهای قدیمی رو low مثه cod4 اجرا میشه !

sinak3
14-07-2009, 19:51
اینکه cod4 رو میشه با 128 اجرا کرد نه تنها عیب نیست بلکه مزیتی هست واسه cod 4 . این رو هم بدونید که سالی که cod4 اومد ، بازی برتر شد و گرافیکش از gamespot نمره 10 گرفت که farcry 2 نتونست !
اینم در آخر بگم که خود farcry2 هم با گرافیکهای قدیمی رو low مثه cod4 اجرا میشه !

آقا چرا همش بحث میکنید.؟الان زمان اتحاد.لطفا به نظرات هم احترام بذارید.هر دو بازی تو جای خودشون عالین.

mf.designing
14-07-2009, 19:54
آقا چرا همش بحث میکنید.؟الان زمان اتحاد.لطفا به نظرات هم احترام بذارید.هر دو بازی تو جای خودشون عالین.

خوب من هم همینو میگم ! سبک اینها یجوری هست که گرافیکشون قابل مقایسه نیست ! و البته گرافیک هر دو خیلی خوبه و جزو 10 گرافیک برتر هستش:40:

MAHDIAGENT47
15-07-2009, 16:33

دوست عزيز كل افراد تاپيك ميگن گرافيكش خوبه گيم پلي بده اون وقت شما دقيقا برعكس ميگيد واقعا جالبه

MAHDIAGENT47
15-07-2009, 16:35

در اين مورد كاملا باهات موافقم از آواتارت معلومه خيليي بازيو دوست داري :10:

رضا جنگنده
15-07-2009, 19:02
به نظر من دو تاشون گرافیکشون خوبه اما خوب farcry آزادی بیشتری داره و وسایل و اسلحه هاش متنوع تره.البته منم معتقدم که call of duty4 بازی ای که دومی نداره وfarcry همجلوش کم میاره.

MAHDIAGENT47
18-07-2009, 09:55
به نظر من دو تاشون گرافیکشون خوبه اما خوب farcry آزادی بیشتری داره و وسایل و اسلحه هاش متنوع تره.البته منم معتقدم که call of duty4 بازی ای که دومی نداره وfarcry همجلوش کم میاره.
با نظرت كاملا موافقم تنوع اسلحه تو فاركراي خيلي كار شده

mahmood85
19-07-2009, 11:03

در مورد تکون خوردن درختها چی میگی هان.
خداییش قبول کنید که گرافیک farcry 2 از cod4 بیشتر بود.

sinak3
19-07-2009, 11:21
در مورد تکون خوردن درختها چی میگی هان.
خداییش قبول کنید که گرافیک farcry 2 از cod4 بیشتر بود.

ای بابا چرا ولکن نیستید.زمان عرضه cod و fracry مگه یکیه.خوب معلومه گرافیک farcry خیلی بالاست.اما cod4 هم داستان فوقوالعاده ای داشت.کلا هر دو تا بازی تو جای خودشون عالی هستن.

soltanarash
19-07-2009, 16:32
کروسر جان فقط به ما گیر می ده.اقایون این دو بازی سبکشون انقدر متفاوته که مقایسه انها غیر قابل قبوله. بعدش مافیا هم زمان خودش گرافیک خیلی بالایی داشت پس با صحبت های شما می تونیم بگیم گرافیکش از فار کرای بیشتره.گیم اسپات امتیاز گرافیک call of duty بخاطر اینکه با گرافیک کم زیبایی تصویر بالایی داره.ولی به هیچ وجه نه زیبایی تصویر و نه گرافیک call of duty به فار کرای می رسه.گیم اسپات مقایسه ای امتیاز میده.چون به call of duty ده داده اصلا نمی تونیم بگیم گرافیکش از فار کرای بهتره.

ما حداقل کریسیس را با فارکرای مقایسه میکردیم.

capitan prise
19-07-2009, 19:35
کروسر جان فقط به ما گیر می ده.اقایون این دو بازی سبکشون انقدر متفاوته که مقایسه انها غیر قابل قبوله. بعدش مافیا هم زمان خودش گرافیک خیلی بالایی داشت پس با صحبت های شما می تونیم بگیم گرافیکش از فار کرای بیشتره.گیم اسپات امتیاز گرافیک call of duty بخاطر اینکه با گرافیک کم زیبایی تصویر بالایی داره.ولی به هیچ وجه نه زیبایی تصویر و نه گرافیک call of duty به فار کرای می رسه.گیم اسپات مقایسه ای امتیاز میده.چون به call of duty ده داده اصلا نمی تونیم بگیم گرافیکش از فار کرای بهتره.

ما حداقل کریسیس را با فارکرای مقایسه میکردیم.

عزیزم ماتو مقایسه فارکرای با call of duty موندیم اونوقت شمارفتی سراغ کریسیس .....!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟:41:

sinak3
19-07-2009, 19:56
عزیزم ماتو مقایسه فارکرای با call of duty موندیم اونوقت شمارفتی سراغ کریسیس .....!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟:41:
عزیز ایشون بحثی رو که ما تو چند صفحه قبل داشتیم رو گفت.حقیقتش هم همینه.این دو تا بازی رو با هم مقایسه کردن اشتباه بزرگی هست.

soltanarash
19-07-2009, 20:36

سینا جان ببخشید من این بحث را ادامه می دم. اقا اگه شما یک مقدار اطلاعات داشتید می دانستید که کریسیس و فار کرای هر دو open world هستند.البته باز این دو بازی سبکشون متفاوته. ولی call of duty و فارکرای رو فقط شما مقایسه می کنید.:41::41::41::41:

sinak3
19-07-2009, 21:51
سینا جان ببخشید من این بحث را ادامه می دم. اقا اگه شما یک مقدار اطلاعات داشتید می دانستید که کریسیس و فار کرای هر دو open world هستند.البته باز این دو بازی سبکشون متفاوته. ولی call of duty و فارکرای رو فقط شما مقایسه می کنید.:41::41::41::41:
کاملا درسته.تایید میشه.

DJ POLESTAR
20-07-2009, 22:01
اونایی که میگن FAR CRY 2 به گرد Call of Duty 4 یا 5 نمیرسه حتما بازی رو تو Ultra High بازی نکردن حالا Ultra High بماند تو Very high هم محشره البته من نمیگم CoD گرافیکش بده خیلی هم گرافیک خیره کننده ای داره ولی Far Cry 2 یه چیز دیگه هست.

alireza2099
20-07-2009, 22:20
مسئله گرافیک نیست .البته تو گرافیک هم به نظر من حرفی برای گفتن در برابر crysisیا cod4&5نداره.در کل بازی خسته کننده ای هست (نظر شخصی)

capitan prise
20-07-2009, 22:21
کاملا درسته.تایید میشه.

قابل تو جه شما عزیزان

اگر فکر میکنید Far Cry بازی خوش ساخت و عالی بود پس اظهارات سازندگان بازی دربارهFar Cry 2 را بخوانید.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::
چند سال پیش وقتی سازنده آلمانی بازی یعنی Crytek با ساخت نسخه اول این بازی همه را شگفت زده کرد,ناشر فرانسوی بازی یعنی Ubisoft بعد از موفقیت اجتناب ناپذیر این بازی به جای تمدید قرار داد با Crytek برای نسخه های بعدی شروع به کار بر روی نسخه های کنسول این بازی کرد.در همین بین هم Crytek که به موفقیت عظیمی دست پیدا کرده بود بر روی موتور جدیدش همون کرای انجین 2 کار کرد و با بزرگترین ناشر آمریکایی و دنیا قرار داد ساخت بازی Crysis را بست.ولی Ubisoft بی کار ننشسته و از چندی پیش خبر ساخت نسخه وم این بازی را اعلام کرد.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::
در زیر مصاحبه ای با Louis-Pierre Pharand : تولید کننده و Clint Hocking : کارگردان بازی
__________________________________________________ ________________________
Q:الان 3 سال از عرضه نسخه اصلی بازی می گذرد برای چی بعد از این زمان طولانی شرکت Ubisoft اعلام کرد که بر روی نسخه جدید این بازی برای PC کار میکند؟

Louis-Pierre Pharand:ما یک تعهد بزرگ داریم اون هم این است که ما قصد داریم دوباره Far Cry را درست و زنده کنیم و همچنین Ubisoft را به عنوان یکی از بهترین ناشران بازی مطرح کنیم پس به همین خاطر اخت این بازی زمان زیادی می گیرد.
Q: بازی Far Cry یک بازی گیرا و تاثیر گذار بود و در بعضی جاها این صحبت بود که این بازی حتی از Half-Life 2 هم بهتر بوده و حالا آیا بازی Far Cry 2 به همون مقدار یا بیشتر تاثیر گذار و گیرا هست و آیا می تواند از بقیه بازی های هم سبک خودش در این دوره بهتر باشد؟

Pharand:ما می دانیم که توقع از بازی Far Cry 2 بسیار بالا هست.ما در این 2 سال اخیر خیلی خیلی سخت بر روی این بازی کار کردیم تا از بازی قبلی بسیار بهتر باشد و Ubisoft از این بازی یک high-quality title انتظار دارد.
در همین راستا برای رسیدن به هدفمان یک موتور کاملا اختصاصی و جدید همراه با تکنولوژی های بی نظیر برای این بازی طراحی کردیم.
صادقانه بگم با این موتور ما توانایی ساخت دنیایی به بزرگی 50 کیلومتر مربع را داریم.و همچنین ایم موتور شامل یک سیستم انیمشن جدید به نام LivePosture هست.با این موتور یک دنیای پویا طراحی کردیم.یعنی در این بازی گیاهان و ... قابلیت تخریب دارند همچنین همه عوامل بر روی هم تاثیر میگذارند.وهمچنین ما یک سیستم آب و هوای پویا نیز داریم.(بارندگی,طوفان,روز یا شب و همچنین سیستم ابرهای متحرک)
ما همچنین سیسمی برای آتش داریم که با وجود ین سیستم هر چیز قابل اشتعال در بازی قابلیت سوختن و آتش گرفتن دارد.
همه این المان ها برای واقعی تر و قابل باور تر کردن بازی ایجاد شده اند.

Q:ما انتظار داریم بیشتر گیمرها این بازی را با بازی عظیم Crysis ساخت شرکت Crytek مقایسه کنند آیا این بازی در برابر Crysis توانایی پیروزی را دارد؟

Pharand: ما وجه اشتراک زیادی بین این دو بازی برای مقایسه کردنشان نمی بینیم.ما یک بازی بزرگ برای گیمرها تهیه کردیم و مطمئن هستیم تمام PC بازها این دو بازی شگفت انگیز را در کنار هم تجربه میکنند.
Q: یکم درباره خط داستانی بازی توضیح دهید و آیا ما دوباره قهرمان بی میل نسخه قبل یعنی Jack Carver را می بینیم؟
Pharand: شما در Far Cry 2 با Jack Carver بازی نمیکنید.همچنین هیچ کدام از شخصیت های اصلی و فرعی یا شخصیت هایی که روی نسخه کنسول بازی قبلی بودنند در این بازی حضور ندارد.
بازی در Far Cry 2 در منطقه ای از آفریقا دنبال می شود.که هنوز در آشوب به سر می برد.شما به این منطقه اعزام می شوید تا یک دلال اسلحه فراری که به دو طرفی که در حال جنگ هستند اسلحه می فروشد را پیدا کرده و دستگیر کنید تا به جنگ های داخلی پایان دهید.شما برای پیدا کردن این دلال اسلحه باید به طرفین جنگ باج یا رشوه بدهید یا ماموریتی برای انها انجام دهید.

Q:برای ما درباره تفنگ ها و ماشین ها و وسایل حمل و نقل توضیح دهید.

Pharand: Far Cry 2 چیزی بیشتر از 30 اسلحه مختلف را در بر دارد مثل machine guns, flamethrower, mortar or rocket launcher همچنین قابلیت آپگرید هم برای آنها در نظر گرفته شده.

در یک بازی open world مثل Far Cry 2 وسایل نقلیه خیلی مهم هستند.در این بازی چیزی حدود 14 ماشین وجود دارد مثل:4X4, jeeps, ATV, multiple water vehicles و البته glider! (همون هواپیمای بدون موتور)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Q:یکی از کارهای بزرگ Crytek در بازی Far Cry هوش مصنوعی (AI) دشمنان در بازی بود کار شما در این زمینه چگونه است؟
Pharand:هوش مصنوعی بازی در 50 کیلومتر مربع بازی زنده است.ما در این بازی 24 ساعت واقعی در هر روز را داریم که با استفاده از سیستم آب و هوایی بازی ایجاد می شود. AI در این بازی به هر حرکتی که بازیکن انجام میدهد واکنش نشان می دهد.ما این امکان را برای بازیباز قرار دادیم که خودش تصمیم بگیرد چگونه بازی را انجام دهد:مخفیانه,بزن بکش یا حتی می تواند از مهلکه فرار کند.و AI آماده است تا با شما مقابله کند.
AI بازی این قابلیت را برای دشمنان شما ایجاد کرده که آنها می توانند برای پیدا کردن یا رسیدن به شما هر کاری که شما می توانید انجام دهید مثل پریدن بر روی ماشین یا بالا رفتن از ساختمان یا ... را انجام دهند

حالا موتور گرافیکیcrysis به نام Cry Engine 2ساخت شرکت Crytek هست که بسیار بسیار قویتر و پیشرفته تر از موتور گرافیکیFar Cry که ساخت شرکت UBISOFTهست
پس نتیجه میگیریم این بازیهای مورد بحث و به هیچ عنوان نمیشه باهم مقایسه کرد(مخصوصا با crysis )
به این لینکاهم توجه کنید

اگه اطلاعات بیشتری خواستین در خدمتم در ضم سبک همه این بازی هاfirst-person shooter هستش
(قابل توجه بعضیا):5:

capitan prise
20-07-2009, 22:22
قابل تو جه شما عزیزان

اگر فکر میکنید Far Cry بازی خوش ساخت و عالی بود پس اظهارات سازندگان بازی دربارهFar Cry 2 را بخوانید.

چند سال پیش وقتی سازنده آلمانی بازی یعنی Crytek با ساخت نسخه اول این بازی همه را شگفت زده کرد,ناشر فرانسوی بازی یعنی Ubisoft بعد از موفقیت اجتناب ناپذیر این بازی به جای تمدید قرار داد با Crytek برای نسخه های بعدی شروع به کار بر روی نسخه های کنسول این بازی کرد.در همین بین هم Crytek که به موفقیت عظیمی دست پیدا کرده بود بر روی موتور جدیدش همون کرای انجین 2 کار کرد و با بزرگترین ناشر آمریکایی و دنیا قرار داد ساخت بازی Crysis را بست.ولی Ubisoft بی کار ننشسته و از چندی پیش خبر ساخت نسخه وم این بازی را اعلام کرد.
در زیر مصاحبه ای با Louis-Pierre Pharand : تولید کننده و Clint Hocking : کارگردان بازی
Q:الان 3 سال از عرضه نسخه اصلی بازی می گذرد برای چی بعد از این زمان طولانی شرکت Ubisoft اعلام کرد که بر روی نسخه جدید این بازی برای PC کار میکند؟

Louis-Pierre Pharand:ما یک تعهد بزرگ داریم اون هم این است که ما قصد داریم دوباره Far Cry را درست و زنده کنیم و همچنین Ubisoft را به عنوان یکی از بهترین ناشران بازی مطرح کنیم پس به همین خاطر اخت این بازی زمان زیادی می گیرد.
Q: بازی Far Cry یک بازی گیرا و تاثیر گذار بود و در بعضی جاها این صحبت بود که این بازی حتی از Half-Life 2 هم بهتر بوده و حالا آیا بازی Far Cry 2 به همون مقدار یا بیشتر تاثیر گذار و گیرا هست و آیا می تواند از بقیه بازی های هم سبک خودش در این دوره بهتر باشد؟

Pharand:ما می دانیم که توقع از بازی Far Cry 2 بسیار بالا هست.ما در این 2 سال اخیر خیلی خیلی سخت بر روی این بازی کار کردیم تا از بازی قبلی بسیار بهتر باشد و Ubisoft از این بازی یک high-quality title انتظار دارد.
در همین راستا برای رسیدن به هدفمان یک موتور کاملا اختصاصی و جدید همراه با تکنولوژی های بی نظیر برای این بازی طراحی کردیم.
صادقانه بگم با این موتور ما توانایی ساخت دنیایی به بزرگی 50 کیلومتر مربع را داریم.و همچنین ایم موتور شامل یک سیستم انیمشن جدید به نام LivePosture هست.با این موتور یک دنیای پویا طراحی کردیم.یعنی در این بازی گیاهان و ... قابلیت تخریب دارند همچنین همه عوامل بر روی هم تاثیر میگذارند.وهمچنین ما یک سیستم آب و هوای پویا نیز داریم.(بارندگی,طوفان,روز یا شب و همچنین سیستم ابرهای متحرک)
ما همچنین سیسمی برای آتش داریم که با وجود ین سیستم هر چیز قابل اشتعال در بازی قابلیت سوختن و آتش گرفتن دارد.
همه این المان ها برای واقعی تر و قابل باور تر کردن بازی ایجاد شده اند.

Q:ما انتظار داریم بیشتر گیمرها این بازی را با بازی عظیم Crysis ساخت شرکت Crytek مقایسه کنند آیا این بازی در برابر Crysis توانایی پیروزی را دارد؟

Pharand: ما وجه اشتراک زیادی بین این دو بازی برای مقایسه کردنشان نمی بینیم.ما یک بازی بزرگ برای گیمرها تهیه کردیم و مطمئن هستیم تمام PC بازها این دو بازی شگفت انگیز را در کنار هم تجربه میکنند.
Q: یکم درباره خط داستانی بازی توضیح دهید و آیا ما دوباره قهرمان بی میل نسخه قبل یعنی Jack Carver را می بینیم؟
Pharand: شما در Far Cry 2 با Jack Carver بازی نمیکنید.همچنین هیچ کدام از شخصیت های اصلی و فرعی یا شخصیت هایی که روی نسخه کنسول بازی قبلی بودنند در این بازی حضور ندارد.
بازی در Far Cry 2 در منطقه ای از آفریقا دنبال می شود.که هنوز در آشوب به سر می برد.شما به این منطقه اعزام می شوید تا یک دلال اسلحه فراری که به دو طرفی که در حال جنگ هستند اسلحه می فروشد را پیدا کرده و دستگیر کنید تا به جنگ های داخلی پایان دهید.شما برای پیدا کردن این دلال اسلحه باید به طرفین جنگ باج یا رشوه بدهید یا ماموریتی برای انها انجام دهید.

Q:برای ما درباره تفنگ ها و ماشین ها و وسایل حمل و نقل توضیح دهید.

Pharand: Far Cry 2 چیزی بیشتر از 30 اسلحه مختلف را در بر دارد مثل machine guns, flamethrower, mortar or rocket launcher همچنین قابلیت آپگرید هم برای آنها در نظر گرفته شده.

در یک بازی open world مثل Far Cry 2 وسایل نقلیه خیلی مهم هستند.در این بازی چیزی حدود 14 ماشین وجود دارد مثل:4X4, jeeps, ATV, multiple water vehicles و البته glider! (همون هواپیمای بدون موتور)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Q:یکی از کارهای بزرگ Crytek در بازی Far Cry هوش مصنوعی (AI) دشمنان در بازی بود کار شما در این زمینه چگونه است؟
Pharand:هوش مصنوعی بازی در 50 کیلومتر مربع بازی زنده است.ما در این بازی 24 ساعت واقعی در هر روز را داریم که با استفاده از سیستم آب و هوایی بازی ایجاد می شود. AI در این بازی به هر حرکتی که بازیکن انجام میدهد واکنش نشان می دهد.ما این امکان را برای بازیباز قرار دادیم که خودش تصمیم بگیرد چگونه بازی را انجام دهد:مخفیانه,بزن بکش یا حتی می تواند از مهلکه فرار کند.و AI آماده است تا با شما مقابله کند.
AI بازی این قابلیت را برای دشمنان شما ایجاد کرده که آنها می توانند برای پیدا کردن یا رسیدن به شما هر کاری که شما می توانید انجام دهید مثل پریدن بر روی ماشین یا بالا رفتن از ساختمان یا ... را انجام دهند

حالا موتور گرافیکیcrysis به نام Cry Engine 2ساخت شرکت Crytek هست که بسیار بسیار قویتر و پیشرفته تر از موتور گرافیکیFar Cry که ساخت شرکت UBISOFTهست
پس نتیجه میگیریم این بازیهای مورد بحث و به هیچ عنوان نمیشه باهم مقایسه کرد(مخصوصا با crysis )
به این لینکاهم توجه کنید

اگه اطلاعات بیشتری خواستین در خدمتم در ضم سبک همه این بازی هاfirst-person shooter هستش
(قابل توجه بعضیا):5:

sinak3
20-07-2009, 23:07
عزیز شما چرا هی این تاپیک قدیمی رو بالا میاری؟مثل اینکه از بحث کردن خوشت میاد.آقا من غلت کردم مقایسه کردم این دو تا بازیو . بیخیال میشی؟

MAHDIAGENT47
21-07-2009, 19:23
دوستان بي خيالش بريم سره يه بحثه ديگه حالا iv رو با فاركراي مقايسه كنيد ( شوخي )

farhad357
09-08-2009, 11:11
سلام به همگي
منم يك كم بازي كردم .گرافيكش خيلي عالي و طبيعي كارشده.
سيستم خيلي قوي هم نميخواهد
من روي لپ تاپ بازي كردم.cpu core 2duo 2.4
ram 4
vga 8600gt فريم 35 روي مديوم ازش گرفتم
ولي گيم پلي زياد جالبي نداره و يك كمي خسته كنندست.

Spaniuly
09-08-2009, 14:52

اولا بهتره بیخیال مقایسه بشید که جز کل کل فایده نداره . در ضمن کریسیس هم یه حالت خطی داره و شما حق انتخاب برای انتخاب مرحله ندارید هر مرحله پیش نیاز بعدی هست ولی توی بازی هایی مثل فارکرای یا GTA که بهشون Opern World گفته میشه شما مختارید مرحله ای رو قبل از مرحله دیگه انجام بدید شما حق انتخاب چند کار مختلف رو دارید در حالیکه کریسیس اینطور نیست از پیش کشیدن این مسئله قصد ادامه بحث مقایسه رو نداشتم فقط دیدم چون این مسئله رو نادرست اشاره کردید قصدم راهنمایی بود. موفق و پیروز باشید

malkemid
11-08-2009, 18:42
من اولای بازی هستم...خیلی هیجانش کمه!! تا آخر همینه؟اصلا بهم حال نداد

system1000
11-08-2009, 21:32
اقا اگه شما یک مقدار اطلاعات داشتید می دانستید که کریسیس و فار کرای هر دو open world هستند.
والا تا اونجا که من یادمه crysis آزادی عمل زیادی توی گشت و گذار در هر منطقه به ما میداد اما اسمش رو نمیشه open world گذاشت.چون با اینکه میتونستیم هر جای نقشه که دلمون میخواست بریم اما وقتی رفتنمون هیچ تاثیری توی روند بازی نداشت و حتما باید مطابق اون عملیاتی که توی یه جای خاص نقشه مشخص شده بود میرفتیم برای همین میشه گفت در ترتیب انجام عملیات همه بازیکنها مثل هم هستن و به قول دوستمون روند 100% خطی هست. ما باید طبق روند ثابتی که سازنده ها برای بازی قرار دادن بازی رو تموم کنیم.اما توی far cry2 یا gta خودمون از بین چند ماموریت انتخاب میکردیم که کدوم عملیات رو کی انجام بدیم.
در نتیجه در بازی crysis تمامی بازیکنها به یک نحو بازی رو انجام دادن و میدن و شکی توش نیست!

Turok-71
11-08-2009, 22:43
من اولای بازی هستم...خیلی هیجانش کمه!! تا آخر همینه؟اصلا بهم حال نداد
بازی یه روند کسل کننده داره و هیجان آنچنانی نداره.بیشتر کسایی که سراغ FC2 میرن به خاطر گرافیک و OP بودن بازی هستش.

farhad07
28-08-2009, 16:57
دوستان من اونجایی که در 88% میگه برو ملاقات ریوبن گیر کردم میرم پیش اون ساختمان اما در باز نمیشه هر کاری کردم نشد
اینم عکی اونجا

titanium_zarin
28-08-2009, 18:27
دوستان من اونجایی که در 88% میگه برو ملاقات ریوبن گیر کردم میرم پیش اون ساختمان اما در باز نمیشه هر کاری کردم نشد
اینم عکی اونجا

نمیدونم کجا هستی دقیقا...ولی اونجا شاید در دیگه ای داشته باشه...یه کم بگرد...:27:

farhad07
28-08-2009, 19:29
نه دو تا در داره که باز نمیشن نمیدونم چرا اخرای بازی هستم بعد از کشتن اون دوتا نفر به اینجا اومدم ؟

basketball
28-08-2009, 22:30
راستش این بازی مثل نسخه یکش خیلی طولانیه

یه مشکل من دارم بعد از این بازی رو سیو می کنم دوباره میام تو نشونه تفنگم غیب میشه!

ویندوزم عوض کردم ولی درست نشد

Layken
29-08-2009, 00:03
مطمئن هستی که سیستمت جوابگو هست..؟؟

farhad07
01-09-2009, 14:33
کسی نبود در ضمن یکی از دوستام گفته بود مشکل از باگ هستش که اون دره باز نمیشه ایا راهی نیست که این باگ حذف بشه حتی بازی رو از چند مرحله قبلتر هم رفتم اما باز هم نشد لطفا راهنمایی کنید

MSHOCK
02-09-2009, 00:45
کسی نبود در ضمن یکی از دوستام گفته بود مشکل از باگ هستش که اون دره باز نمیشه ایا راهی نیست که این باگ حذف بشه حتی بازی رو از چند مرحله قبلتر هم رفتم اما باز هم نشد لطفا راهنمایی کنید
باگ که داره.
واسه بیشتر افراد این مشکلات پیش اوومده.
یه عکس از جایی که هستی بذار.

magsood
06-09-2009, 15:27
با سلام
آخرین patch و کرک مربوط به آن را می خواستم.
با تشکر

peymansh
06-09-2009, 21:39
میگن خیلی مزخرفه من که نخریدم

mohsenabs
07-09-2009, 01:24
بچه ها کسی نمی دونه چرا وسط بازی یهو میپره بیرون ؟ سیستم خیلی قویه!

magsood
08-09-2009, 14:06
OK :41::41::41:

titanium_zarin
08-09-2009, 14:51

OK :41::41::41:

به نظر من که جالب اومد...باید ببینی دنبال چی هستی....یه کم بری جلو جالب میشه واست...اما انتظار کرایسیس نداشته باش...نمیخوام مقایسه کنم...اخه دوتا چیزه جدان...:8:

R.P.G
08-09-2009, 15:14
بستگی داره چه کسایی گفته باشن مزخرفه !:27:
حتماً تو زمینه تشخیص مزخرفیت خیلی حرفه ای بودن !:31:

بازی قشنگیه - گرافیکشم خداست.:40:

mahddi
09-09-2009, 00:08
عجله نكن مياره. ببينم نكنه نميري طرف يارو اون يارو كه توي اسلحه فروشي هست پشت طور ايستاده برو نزديكش E بزن اگه اونجا كسي ايستاده باشه حتما بهت ماموريت ميده شك نكن
اون آیکن ماموریت اومده وقتی E میزنم فقط حرف میزنه و ماموریت نمیده

Bs_panzer
09-09-2009, 00:31
گرافیکش فقط خفن بود

من همش حوصلم سر می رفت علفا رو آتیش می زدم :34:

devil28
09-09-2009, 01:29
واسم از همه بیشتر مقایسه این بازی با crysis و جواب نظرسنجیه!!!

گیرم ابن دو تا بازی قابل مقایسه هم باشن، ولی اصلا نتیجه باور کردنی نیست
البته به مظر دوستان احترام میذارم (ایکون گل)

IOG
10-09-2009, 17:38
من خریدم حالا حال میکنم.

peymansh
11-09-2009, 08:20
من مونده بودم اینو بگیرم یا کال آو دیوتی 5 که آخر هم اونو گرفتم :دی

YARMANGOLI
12-09-2009, 02:31
تو CRYSIS چمن ميكنه بعد 2روز رشد ميكنه سايه ابر ميوفته رو زمين و زلزله و بهمن مياد.طوفان و هاك و ... پيشكش ولي كسايي كه سيستمشون CRYSIS رو نميكشه ميگن FAR CRY بهتره خجالت بكشيد CRYSIS شده افتخار كامپيوتر بعد شما ميگين FAR CRY خوبه

MB3d
12-09-2009, 08:12
تو CRYSIS چمن ميكنه بعد 2روز رشد ميكنه سايه ابر ميوفته رو زمين و زلزله و بهمن مياد.طوفان و هاك و ... پيشكش ولي كسايي كه سيستمشون CRYSIS رو نميكشه ميگن FAR CRY بهتره خجالت بكشيد CRYSIS شده افتخار كامپيوتر بعد شما ميگين FAR CRY خوبه
الان منظورت چيه بلاخره farcry خوبه يا بده ؟؟؟

S A A M
12-09-2009, 09:12
دوستان لصفا این بحث بین این دو بازی را تمومش کنین بیش از نصف پست های این تاپیک مربوط به مقایسه این دو بازیه هر کسی از یه سبکی خوشش میاد مثلا خود من من با Far Cry 2 بیشتر حال کردم تا کرایسیس و هیچ وقتم نیومدم بگم Far Cry 2 بهتر از اونه پس این بحث را تمومش کنید.

devil28
12-09-2009, 13:29
دوستان لصفا این بحث بین این دو بازی را تمومش کنین بیش از نصف پست های این تاپیک مربوط به مقایسه این دو بازیه هر کسی از یه سبکی خوشش میاد مثلا خود من من با Far Cry 2 بیشتر حال کردم تا کرایسیس و هیچ وقتم نیومدم بگم Far Cry 2 بهتر از اونه پس این بحث را تمومش کنید.

سلام دوست عزیز
از اولشم قرار نبوده بحث اینجوری شه!
ولی شما ببین کسی که تاپیکو ساخته چه نظرسنجی جالبی گذاشته!!!
ولی در کل حق با شماست! بهتره در این تاپیک در مورد خود بازی بحث شه تا بخوایم یه مقایسه بین 2 تا بازی مقایسه نشدنی راه بندازیم...
---
ویرایش:(بدون شرح!)
رفتم اولین پست و سازنده تاپیکو دیدم کیه(محض کنجکاوی)
دیدم خود شمایید!!!!

YARMANGOLI
12-09-2009, 17:48
من ميگمFARCRY خوبه ولي خوب برا كسايي كه سيستمشونCRYSYS رو نميكشه OOOOOOOOK

MB3d
12-09-2009, 18:19
من ميگمFARCRY خوبه ولي خوب برا كسايي كه سيستمشونCRYSYS رو نميكشه OOOOOOOOK

يعني ما كه مي كشيم نخريم از call of jigooli هم كم كيفيت تره ؟

Spaniuly
12-09-2009, 20:31
تاپیک رو خود S A A M زده دستش هم درد نکنه همه بازی ها خوبن هم Farcry2 هم کریسیس هم CoD چه گیری دادین این دو تا رو مقایسه می کنین اصلا این دو تا بازی برای هم رقیب نیستن به اون صورت هر کدوم یه حال و هوای مخصوص خودشون رو دارن مثلا میشه فیفا و PES رو به جای همدیگه استفاده کرد ولی فارکرای 2 و کریسیس رو که نه من به نظرم آدم اگه هر کدوم از اینا رو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست یعنی این دو بازی طوری نیست که یکی بیاد بگه من فارکرای 2 بازی می کنم پس چرا باید کریسیس بازی کنم اصلا شرایط و داستان و جریان و گیم پلی یکسانی ندارن این دو بازی که ما بخواییم یکی رو بازی کنیم و به اون یکی ترجیح بدیم. عجیبه که بعضیا میان به این بازی گیر میدن عین اینه که بخوای بگی وقتی آدم می تونه بتمن آسایشگاه آرکام رو بازی کنه چرا باید بره GTA IV بازی کنه؟ آخه چه ربطی داره هر بازی زیبایی های خاص خودش رو داره فقط تعداد کمی بازی هت که شما می تونی به جای یکی دیگه بازی کنی نمونه اش همین فوتبال هست یا بازی های ریسینگ که توی یک سبک هستند. یا بازی های فول اکشن شوتر که خط داستان ثابت و یکسان دارن. کریسیس که اصلا نوع داستانش و نحوه پیشرفتش با فارکرای 2 فرق داره. بهتره دیگه اینقدر مقایسه نکنید چون جایی برای مقایسه نداره نظر سنجی هم به خاطر این نبوده که این دو بازی باهم مقایسه بشه فقط یک نظر سنجی ساده بود که زننده تاپیک S A A M عزیز خواسته بدونه چقدر از گیمر ها از این بازی استقبال می کنن و این استقبال آیا بهتر از کریسیس هست یا بدتر. حالا این دلیل نمیشه ما بیاییم بگیم کافیه یکی از این دو بازی رو انجام بدیم هر دو ارزش بازی کردن دارن و گیم موفق محسوب می شن.

موفق باشید دوستان

YARMANGOLI
14-09-2009, 01:44
:11:دوستان عذر منو بپزيريد من نبايد به طرفتارهاي FARCRY 2 ميگفتم CRYSIS قشنگتره پشيمون شدم:11::40:

REZAt1980
14-09-2009, 06:34

سلام.

دوستان یکی بیاد بگه که این الماس اینچا کجاست؟ دور تا دورش صخره های بلنده ، هر جا گشتم نتونستم برم بالا.

لطفا زودتر بگید

REZAt1980
14-09-2009, 18:55
راستی وقتی که اسلحه زیاد گیر میکنه ، باید برم یه دونه نو بخرم؟؟

Spaniuly
14-09-2009, 20:19
راستی وقتی که اسلحه زیاد گیر میکنه ، باید برم یه دونه نو بخرم؟؟

نه وقتی گیر می کنه باید R بزنی تا خودش تعمیر کنه

سلام.

دوستان یکی بیاد بگه که این الماس اینچا کجاست؟ دور تا دورش صخره های بلنده ، هر جا گشتم نتونستم برم بالا.

لطفا زودتر بگید

دنبال الماس ها نرو نصیحتم اینه چون در هر صورت همه اش رو نمیتونی پیدا کنی تا می تونی پیدا کن ولی اگه دیدی جاش خیلی سخت از خیرش بگذر

REZAt1980
14-09-2009, 21:10
دوستان هر کی میتونه بره اینجایی که تو عکس هست، بگه الماسش کجاست؟؟

یه جورایی باید برم پیداش کنم، یعنی تا نرم نمی خوابه

danial_848
15-09-2009, 04:53
ظاهرا روی پل هستی اگه ار که زیره پل باید باشه
اگر هم طرف کوهها میگیری چراغ روشن میمونه(یعنی اگه رو سنگ هاست) گرفتنش راحت نیست
کلا الماس هارو بیخیال

harrypotter2007
21-09-2009, 21:13
من تازه این بازی را نصب کردم و همون مرحله اول توی جنگل گیر کردم وقتی میرم اون دختره را از تو کلبه آزاد میکنم نمیدونم کجا باید بروم میروم پیش اونی که دستور میده نمیدونم ازم چی میخواد و نمیدونم کجا بروم ممنون میشوم کمکم کنید.

titanium_zarin
22-09-2009, 10:27
من تازه این بازی را نصب کردم و همون مرحله اول توی جنگل گیر کردم وقتی میرم اون دختره را از تو کلبه آزاد میکنم نمیدونم کجا باید بروم میروم پیش اونی که دستور میده نمیدونم ازم چی میخواد و نمیدونم کجا بروم ممنون میشوم کمکم کنید.

مگه نقشه نداری؟؟؟رو نقشه نگاه کن ببین چیزی هست؟؟؟
در ضمن اگه از ماموریتت عکس بذاری خیلی خوبه...
ممکنه باید دنبال الماس بگردی...اگه اینجوره از او جی پی اس استفاده کن...همون کوچیکه که مثل موبایل هست...

harrypotter2007
23-09-2009, 15:34
مگه نقشه نداری؟؟؟رو نقشه نگاه کن ببین چیزی هست؟؟؟
در ضمن اگه از ماموریتت عکس بذاری خیلی خوبه...
ممکنه باید دنبال الماس بگردی...اگه اینجوره از او جی پی اس استفاده کن...همون کوچیکه که مثل موبایل هست...

فکر کنم دنبال الماس باشه چون نوشته دایموند . ولی کجا میشه پیداش کرد تی نقشه که نیست و بعضی قسمت ها هم که میری سری مریض میشه و میفته.:13:

titanium_zarin
23-09-2009, 15:54
فکر کنم دنبال الماس باشه چون نوشته دایموند . ولی کجا میشه پیداش کرد تی نقشه که نیست و بعضی قسمت ها هم که میری سری مریض میشه و میفته.:13:

وقتی به الماسا میرسی چراغ روی دستگاهت تندتر چشمک میزنه...این جوری میتونی بفهمی...

danial_848
23-09-2009, 19:21
اون ربطی به مکان بازیکن نداره هرچندوقت حالش بد یشه که باید H (فکرکنم همین بود) رو بزنی برای الماس هموقتی نزدیک شدی h80درجه بچرخ وقتی LED بدون چشمک روشن موند یعنی الماس روبرو ت هست

light
01-10-2009, 11:49
كسي ميدونه اين object رو بايد چيكار كنم ؟

اول ميگه مپ رو باز كن و بعد ميگه
the flashing light shows a diamond case. it flashes faster when your're close and stays on when you're aimed at the case

Layken
01-10-2009, 12:48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول ميگه مپ رو باز كن و بعد ميگه
the flashing light shows a diamond case. it flashes faster when your're close and stays on when you're aimed at the case
در مورد فلش صحبت میکنه شما برو به یه جایه تاریک چراغ قوته روی اشیا امتحان کن ببین
چی میشه...

ناشر..: Square Enix

سازنده..:HexaDrive

ژانر..: Adventure

پلتفرم..: psp

Number of Players: 1

تاریخ انتشار..: برای ژاپن منتشر شده...:.
Japan: December 22, 2010

us..:TBA

Europe: TBA

Australia: TBA

PEGI: RP
OFLC: RP

Also Available On: Wireless

Square Enix این شرکت نامی از دیرباز بازی هایی منتشر کرده که هر کدام به نوعی کاملا خاص محبوبیت دارند و بازیبازان با دید متفاوتی به بازی های این کمپانی نگاه می کنن. بازی های معروفی مانند سری بازی های FF یا Parasite eve و ... که هر کدام ژانرهای خاصی را دنبال می کنند.
سبکی که خاص دوستداران شرق بود تا این که با گستره تولیدات این بازی ها به بازار جهانی معرفی شدند. در این بین بازی Parasite eve از جمله بازی هایی بود که کاملا طرفداران خاص خودش را پیدا کرد و به نوعی از ابر بازی هایی مثل Evil یا Silent hill جلو زد سبک نوبتی یا JRPG که تحولی خاص در حال و هوای ترسناک یا اصطلاح HOrror را در بین بازیبازان ایجاد کرد. این بار بعد چند سال طولانی وقفه نسخه جدید از این بازی با عنوان The 3rd birthday بر روی کنسول دستی Psp منتشر و هواداران زیر خاک مانده خود را از موزه ها ی گذشته قلبشان تکانی داد و به وجد اورد.یک سال پیش اعلام شد بازی ساخته خواهد شد هر روز با نمایش های جدید خود شکوهی جدید در بین هواداران ایجاد می کرد.کار ساخت بازی بر عهده HexaDrive که از زیر مجموعه های اسکووار هست هستش.

همانطور که گفته شد گیم پلی بازی در سری های قبل سبک نوبتی داشت اما این بار کاملا متحول شده و سبک سوم شخص اکشن رو اورده با این که سازندگان کمی رگه های نوبتی را حفظ کردند اما به کلی درگرگون بودن نحوه دیده می شود مثل گذشته سیستم اپگرید های مختص خود بازی اما این بار نه ترکیب و تولید سلاح بلکه با به دست اوردن اسلحه های مختلف در کنار امتیازات یا Lvel های بالامی توان جان ، سلاح ها ی خود را اپگرید کرد. سیستم بازگشت خون بازی خودکار بوده و از ان شور و هیجان ترکیبات جان که در سری های قبلی بود ندارد
و با کاو رگرفتن در گوشه ای جان باز میگردد میشه گفت 4 شخصیت اصلی از دست اندر کاران بازی بودند (Yoshinori Kitase, Hajime Tabata, Motomu Toriyama
Iasmu Kamikokuryo) این افراد کارد تهیه ، سناریو نویسی ،و کارگردانی بازی بر روی psp را بر عهده دارند و در ابتدا قرار بود که بازی همزمان برای wii هم منتشر شود اما خب مصر بودن سونی مانع از این کار شد

داستان بازی .، شخصیت معروف و دوست داشتنی aya Bera این شخصیت یک کاراگاه Fbi هستش که در اولین قسمت این بازی در یک اپرا با حنه هی فجیهی مواجه می شودشخصیت منفی داستان همه را می کشد اما می بیند که هر کاری می کند این اعمال تاثیری روی aya ندارد aya خود نیز متوجه شده و وارد عمل می شود.
کل شهر منهتن به منجلابی غریب فرو میروند تا این که aya با تدابیر خود شهر را نجات میدهد اما رد پای خواهر خود را میبیند خواهری که تا حالا از وجودش بی خبر بود در قسمت دوم در قسمت دوم Aya باز با خواهر شیطانی خود روبرو شده و اتفاقات فوق العده دیگری رخ میدهد که بازیباز را در دنیای خود غرق میکند
این قسمت از بازی نه یک قسمت شماره دار بلکه یک spin-off از این سری خواهد بود (چند تن از شخصیت های مهم قسمت های قبل نیز حضور دارند)
Tetsuya Nomura گفته که تماس های زیادی برای ما شده که ایا این قسمت عنوان شماره دار هستش ؟ ایا این Parasite eve 3 بود اما ما و مسئولان اسکوار جواب میدادند نه این یک قسمت شماره دار نیست و Square Enix فعلا قصد ساخت قسمت سوم رو ندارد..در این قسمت باز منهتن همراه برج ازادی در استانه کریسمس قرار دارند و ناگهان همه چیز به هم می خورد موجوداتی بزرگ عجیب از زیر زمین رشه درمیارن و همه را میبلعند تا این که باز مامور FBI یعنی aya وارد عمل می شود تا د رکنار ماموران NPC حضور خواهد داشت اما این حضور د رکنار انها تاثیر کاملا خاص و مستقیمی روی گیم پلی بازی دارد...

Hajime Tabata درباره گیم بازی توضیح میدهد..
این بار نه با یک RPG بلکه با یک TPS یا اکشن سوم شخص روبرو هستیم. او می گوید ژانر بازی TPS خواهد بود و نوعی اکشن RPG با تحولات
کاملا خاص خواهد بود اما نه به شدت بازی های گذشته بازیباز با AyA همراه با NPC خواهد بود با تنوع زیاد اسلحه ها خواهد بود که می تواند
با قفل کردن روی اهداف شلیک کند و انها را از پا دربیاود.از جمله تغییرات اساسی این که این بار یک نوع سیستم جادو Magic یا ادرنالین َAya وجود دارد که با پر شدن ان می توان حالت بازی را برای Aya تغییر داد و قدرت او ، جهش او، تیراندازی او را چند برابر می کند که البته این وابسته به میزان لول پر شده خواهد بود یکی دیگر از سیستم ها
جهش خواهد بود AyA می تواند در ان واحد به وجود NPC های اطراف وارد شود (سربازان دوست) حالتی که وقتی AYA یک طرف و سرباز دیگری ان سوی خیابان یا بالای ساختمان هست سریع جابجا می شود در حالی که مهماتی از ان سرباز نیز در اختیار AYA میگیرد از tabata پرسیدند که این امر چطور برای aya امکان پذیر هست ؟ جواب داد که اگر قسمت های قبلی رو بازی کرده باشید می فهمید.

گرافیک بازی کی از خوب های Psp خواهد بود اما مهتر از انها و سرتر از انها پیش نمایش های رندر شده بازی خواهد بود که اگر
بازی های Square Enix را دنبال میکنید با این میان پرد های فوق العاده اشنا هستید واقعا دیدنی و در عین حال احساس برانگیز هستند
سعی شده تا لباس های مختلی برای Aya به وجود اید که در بازی با توجه به رخدادها به روی او لباس ها کاملا پاره و تیکه تیکه می شوند.

تریلرهایی از بازی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدpsp-manhattan-infeste-00006772.htm

ویدئو با کیفیت HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بندازید دسکتاپ مانیتورتون....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم لینک دانلود بازی ..اما ژاپنی...:

Masoud King
01-10-2009, 13:24
کد:

اول ميگه مپ رو باز كن و بعد ميگه
مربوط به پیدا کرن الماس ها هستش!
شما اگه به اااونا نزدیک بشین یه چراغ سبزی که بالای اون GPS هستش هی روشن و خاموش میشه!
هر چقدر که به محل اونا نزدیک تر بشن چراغ تند تر روشن و خاموش میشه!

light
01-10-2009, 18:00
ممنوني آقاي Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ميدونم نزديك بشم چراغ سبز بيشتر ميزنه ولي نميدونم چيو بايد پيدا كنه و چيكار كنم
اگه نزديك بشم چراغ سبز ميمونه يا تند تند فقط ميزنه ؟

danial_848
01-10-2009, 18:13
ببین اگه نزدیک میشی تند تند مینه. اما اگه الماس در راستای جهتی که داری باشه چراغ ثابت میمونه یعنی صاف باید بری جلو
کلا هرجا دیدی داره چشمک میزنه ۳۶۰ درجه بچرخ هر جا چراغ ثابت روشن موند صاف بدون تغییر جهت برو جلو

B U L U T
01-10-2009, 21:29
ممنوني آقاي Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ميدونم نزديك بشم چراغ سبز بيشتر ميزنه ولي نميدونم چيو بايد پيدا كنه و چيكار كنم
اگه نزديك بشم چراغ سبز ميمونه يا تند تند فقط ميزنه ؟
برو توی قطار یه کیف هست اون همون چیزی هست که میخواهی

kinder
01-10-2009, 22:32

اون ربطی به مکان بازیکن نداره هرچندوقت حالش بد یشه که باید H (فکرکنم همین بود) رو بزنی برای الماس هموقتی نزدیک شدی h80درجه بچرخ وقتی LED بدون چشمک روشن موند یعنی الماس روبرو ت هست
مریض نمی شه پشه مالاریا نیش میزنه و به قسمت های نقشه کاری نداره هر چند وقت یکبار پشه نیش میزنه

Behnam_o2
15-10-2009, 16:17
بازیه واقعآ مشتیه ,هرکی نخریده حتمآ تهیه کنه.

REZAt1980
19-10-2009, 17:14
سلام.

من این بازی رو تا 84% رفتم . اما قاطی کرده . یعنی، دیگه نمیشینه، و تیراندازی نمیکنه و اسلحه عوض نمیکنه . اما نقشه رو میاره و سوار ماشین میشه و رانندگی میکنه.

خداییش کمک کنید، تا اینجا اومدم خیلی حالگیری تمومش نکنم.

در ضمن این بازی ام هم اورجیناله و روی کارت گرافیکم بوده. در ضمن همون اولش هم یعنی 4 ماه پیش خودش آپدیش کرد و 60 مگ هم بود.

لطفا کمک کنید.

REZAt1980
19-10-2009, 17:41
سلام.

من این بازی رو تا 84% رفتم . اما قاطی کرده . یعنی، دیگه نمیشینه، و تیراندازی نمیکنه و اسلحه عوض نمیکنه . اما نقشه رو میاره و سوار ماشین میشه و رانندگی میکنه.

خداییش کمک کنید، تا اینجا اومدم خیلی حالگیری تمومش نکنم.

در ضمن این بازی ام هم اورجیناله و روی کارت گرافیکم بوده. در ضمن همون اولش هم یعنی 4 ماه پیش خودش آپدیش کرد و 60 مگ هم بود.

لطفا کمک کنید.

کسی نبود؟ کمک کنه؟

در ضمن با تیربار قایق تیراندازی میکنه و مشکلی هم نداره.!!!

siavashjal
19-10-2009, 19:22
خوب یه کم دیگه تلاش کن اگه نشد باید بازی رو uninstall کنی . فایل سیو هات رو یه جا تو کامپیوترت سیو کن بعد بازی رو دوباره نصب کن و فایل سیو هات رو تو محل مورد نظر بذار و بازی رو ادامه بده.

Quantic
19-10-2009, 20:15
اگه درست نشد ، به احتمال زياد ايراد از ويندوزه !

REZAt1980
20-10-2009, 22:10
خوب یه کم دیگه تلاش کن اگه نشد باید بازی رو uninstall کنی . فایل سیو هات رو یه جا تو کامپیوترت سیو کن بعد بازی رو دوباره نصب کن و فایل سیو هات رو تو محل مورد نظر بذار و بازی رو ادامه بده.

خوب الان سیو دیگه ی بازی رو که در 62% هست رفتم. سالم بود اونجا.

پس احتمالا دوباره هم نصب کنم . درست نمیشه.

اگه درست نشد ، به احتمال زياد ايراد از ويندوزه !

احتمالش هست چون ایکس پی قدیمی هست.

اما اگه از ویندوزه باید دوتا سیو خراب باشه.
حالا میشه ویندوز رو درست کرد.

یا اصلا با نصب پچ درست میشه؟

Spaniuly
20-10-2009, 23:08
دوست عزیز قبلا هم مشکل خرابی سیو دیده شده مشکل نه از بازیتونه نه از ویندوز متاسفانه سیوتون خراب شده. آخر بدشانسیه البته بترین کار انه که همیشه 4 یا 5 سیو آخر رو نگه دارید تا اگه سیو آخری خراب شد سیو های اخیر رو لود کنید من همیشه این کار رو می کردم حتی برای خودم خرابی سیو پیش اومده بود ولی چون 5 سیو اخیر رو پاک نمی کردم گریبان گیرم نمیشد

ab2reza1360
21-10-2009, 10:03
آقا من Farcry2 رو رو لپ تاپم نصب کردم، واسه اینکه کیبوردم آسیب نبینه می خوام با Gamepad بازی کنم، اما نمیشه که!!!؟؟؟چه باید بکنم؟؟در ضمن Gamepadم فراسو هستش

Spaniuly
21-10-2009, 14:02
آقا من Farcry2 رو رو لپ تاپم نصب کردم، واسه اینکه کیبوردم آسیب نبینه می خوام با Gamepad بازی کنم، اما نمیشه که!!!؟؟؟چه باید بکنم؟؟در ضمن Gamepadم فراسو هستش
فکر نکنم گیم پد ساپورت کنه

ab2reza1360
21-10-2009, 15:24
فکر نکنم گیم پد ساپورت کنه
گیم پدو که میدونم ساپورت نمیکنه؛ دنبال راه حل هستم.مثلا یه برنامه مث Pinnacle Game Profiler که بشه دکمه های گیم پدو جایگزین موس کرد. نسخه اای از این برنامهکه روی ویستا کار کنه یا بهتر از اینو می خوام.

REZAt1980
21-10-2009, 20:12
سلام.

من یه بار با اون کیف الماس تمومش کردم.

اما وقتی باطری رو برمیداره، نمیدونم باید چه کار کنم؟

میرم طرف اون دایره ی قرمز اما ، کاری نداره که انجام بدم؟

باید چی کار کنم؟

danial_848
22-10-2009, 13:59
میری بالای صخره ها
بعد یه سری دینامیت اونجاست F(فکرکنم) میزنی خودتو و اون صخره ها میرین هوا :دی راه بسته میشه و بازی تموم میشه

aramesh_61
15-12-2009, 00:19
سلام
نمیدونم اینجارو هنوز کسی میخونه یا نه ولی من این بازیو رو ultra high نمیتونم بازی کنم، با اینکه افت فرم ندارم و fps حدود 40 هست ولی بازم بازی تیک میزنه، درایوره کارت گرافیکم وزژن 9.11 هستش و hotfix ati رو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد. مشخصات سیستمم اینه:

cpu: amd phenum II x4 810 2.6 4mb
graphic: ati radeon 4890 1gb ddr5
ram: 4 gig ddr3 bus 1333
win 7 64 bit ultimate

کسی میتونه کمکم کنه؟