PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Far Cry 2

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

arizona
02-01-2009, 13:26
چیزی یافت نشد!!

Spaniuly
02-01-2009, 13:50
عجیبه که بازی به این پرباری و باحالی این قدر سست تموم میشه کاش بعد تموم شدن یه چیزهایی به بازی اضافه میشد ولی کلا بازی جالبه ولی کاش مثل gta sa بعد تموم کردن بازی ادامه پیدا میکرد تا آدم بتونه اون چیزهایی رو که انجام نداده انجام بده مثلا من فقط نصف اون کیف های الماس رو پیدا کردم یا همه اسلحه ها رو خرید نکردم ولی باز هم جالب بود. 2 تا سوال:

1- خبری از اون پچ رسمی نشد؟ همون که قرار بود یه شاتگان جدید به بازی اضافه کنه؟
2- کلا جریان بازی چیه؟ ما کی هستیم برای چی وارد آفریقا میشیم چه هدفی داریم نقش ما به عنوان اول شخص مثبت هست یا منفی اگه ما آدم خوبی هستیم چرا تو اون مرحله آخر از طرف بادی های خودمون مورد حمله قرار میگیریم چرا واسه کسانی که کار میکنیم بعدا می کشیمشون؟

soliman
02-01-2009, 14:45
- خبری از اون پچ رسمی نشد؟ همون که قرار بود یه شاتگان جدید به بازی اضافه کنه؟
ما هم بیخبریم

کلا جریان بازی چیه؟ ما کی هستیم برای چی وارد آفریقا میشیم چه هدفی داریم نقش ما به عنوان اول شخص مثبت هست یا منفی اگه ما آدم خوبی هستیم چرا تو اون مرحله آخر از طرف بادی های خودمون مورد حمله قرار میگیریم چرا واسه کسانی که کار میکنیم بعدا می کشیمشون؟
خوب جریان بازی اینه که شما در طور بازی یه ماموریت اصلی دارید و اون هم کشتن یه دلال اسلحه به اسم jakal هستش . همون فردی که اولای بازی وقتی شخصیت بازی بر اثر مالاریا رو تخت خوابیده و با چشمان تیره و تار اون شخص رو میبینه که بعد از کمی صحبت یه چاقوی بزرگ (همون که شما در طول بازی ازش استفاده میکنید) رو در دیوار فرو میکنه و شما بعد از بهبودی اون بر میدارید.
در اخر بازی هم شما با همون jakal همدست میشید و با افرادی که در طول بازی بهشون کمک کردین باید باهاشون بجنگید. در کل شما فرد مزدوری هستید که از طرف اون افراد پول گرفته اید تا جاکال رو بکشید ولی بعدا متوجه میشید که این جاکال داره برای مردم بی سرپرست و فقیر افریقا این کارا رو میکنه و برای همین هم هست که طرف بازی باهاش همکاری میکنه پس نتیجه میگیریم که این شخصیت بازی فرد خوبی است.

unname47
02-01-2009, 17:04
سلام . من تو قسمتی از بازی هستم که یه قطاری هست که بالاش یه الماسه .
کسی میدونه چطور میشه رفت بالای اون قطار؟

Spaniuly
02-01-2009, 22:37
سلام . من تو قسمتی از بازی هستم که یه قطاری هست که بالاش یه الماسه .
کسی میدونه چطور میشه رفت بالای اون قطار؟

یه بار مثل من بازی رو تموم کنی می بینی تلاش برای یافتن جعبه ها بی فایده هست اولا وقتی که برای پیدا کردنشون می ذاری همون رو بذاری بری ماموریت ها رو رد کنی کلی سود کردی اینکه می گم تلاش برای پیدا کردن جعبه هایی که توی جاهای سخت هستند به این دلیل هست که من با تمام تلاشی که برای پیدا کردن جعبه ها کردم فقط نصف اونها رو پیدا کردم یعنی چیزی حدود 120 تا جعبه پس بهتره خیلی مته به خشخاش نذاری واسه پیدا کردنشون

unname47
03-01-2009, 09:05
یه بار مثل من بازی رو تموم کنی می بینی تلاش برای یافتن جعبه ها بی فایده هست اولا وقتی که برای پیدا کردنشون می ذاری همون رو بذاری بری ماموریت ها رو رد کنی کلی سود کردی اینکه می گم تلاش برای پیدا کردن جعبه هایی که توی جاهای سخت هستند به این دلیل هست که من با تمام تلاشی که برای پیدا کردن جعبه ها کردم فقط نصف اونها رو پیدا کردم یعنی چیزی حدود 120 تا جعبه پس بهتره خیلی مته به خشخاش نذاری واسه پیدا کردنشون

سلام دوست من . من اکثر جعبه ها رو پیدا کردم رو چند تا موندم البته مراحل بازی هم 60 % رفتم به همراه مراحل فرعی که بازی داره در کل همه چیز عالی بود.
krauser جان می دونم که اینجا جاش نیست ولی در تایپیک pes 2009 مشکلمو مطرح کردم ولی انگار هیچکی نمیبینتش این رسمه که اعضای جدیدو بهش محل نمیذارن؟ :31: آخه تو خیلی توی اون تایپیک فعالی اینه که از خواهش میکنم اگه میتونی به مشکلم رسیدگی کن. بازم ممنون.

hosseincode2008
06-01-2009, 17:20
من بعد از 8 % رفتن و پاك كردن بازي دوباره به سرم زد و نصبش كردم و ايندفعه هرطوري كه بود ادامه دادم الان تقريبا 60 % هستم . حالا سوال من اينجاست انجام دادن مراحل فرعي و يا Buddy Mission ها و يا پيدا كردن اون كيف الماس ها و يا آزاد كردن Safe House ها و يا محل گاردها تاثيري در كامل شدن بازي و يا داستان داره يا نه ؟ چون وقتي انجامش ميدم درصدي اضافه نميشه . اگه تاثيري نداره بريم فقط مراحل اصلي ؟؟! ... (مراحل اسلحه رو همشو رفتم!‌)

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 18:31
من بعد از 8 % رفتن و پاك كردن بازي دوباره به سرم زد و نصبش كردم و ايندفعه هرطوري كه بود ادامه دادم الان تقريبا 60 % هستم . حالا سوال من اينجاست انجام دادن مراحل فرعي و يا buddy mission ها و يا پيدا كردن اون كيف الماس ها و يا آزاد كردن safe house ها و يا محل گاردها تاثيري در كامل شدن بازي و يا داستان داره يا نه ؟ چون وقتي انجامش ميدم درصدي اضافه نميشه . اگه تاثيري نداره بريم فقط مراحل اصلي ؟؟! ... (مراحل اسلحه رو همشو رفتم!‌)

دوست عزیز فکر نکنم تاثیری داشته باشه .
مهم اون مراحلی هست که شما میری پیش اون 2 گروه انجام میدی . :46:

hosseincode2008
07-01-2009, 20:19
يك سوال ديگه و ديگر هيچ :
وقتي ما مراحل اصلي رو ميگيريم روي نقشه علامت دايره قرمز مياد ، بعد تلفن زنگ ميزنه و يه علامت مربع آبي هم مياد . ميشه درموردش يكمي توضيح بديد ؟ مثلا اگر بريم اون آبي رو انجام بديم ديگه قرمزه كنسل ميشه ؟ با انتخاب هر كدوم داستان عوض ميشه ؟ واگر چيز اضافي ميدونيد دريغ نكنيد !

Big-Boss
07-01-2009, 20:29
يك سوال ديگه و ديگر هيچ :
وقتي ما مراحل اصلي رو ميگيريم روي نقشه علامت دايره قرمز مياد ، بعد تلفن زنگ ميزنه و يه علامت مربع آبي هم مياد . ميشه درموردش يكمي توضيح بديد ؟ مثلا اگر بريم اون آبي رو انجام بديم ديگه قرمزه كنسل ميشه ؟ با انتخاب هر كدوم داستان عوض ميشه ؟ واگر چيز اضافي ميدونيد دريغ نكنيد !

نه در حقیقت اون آبی تکمیل قرمزه هست!
اگه اول آبی رو انجام بدی قرمزه رو راحت تر میتونی انجام بدی.

اگه دقت کردی باشی آبی رو دوستمون به عنوان راهنما یا میانبر ماموریت اصلی (قرمز) به ما معرفی میکنی

Spaniuly
08-01-2009, 00:53
نه دوست عزیز میانبر همون قرمز هست رفتن مسیر از طریق دایره آبی کار ما رو بیشتر می کنه ولی حسنش اینه که اون کسی که بهت زنگ میزنه صمیمیت و هیستریت میره بالا راه طولانی میشه قرمز رو انجام بدی بلافاصله ماموریت تموم میشه حالت راحت طلبانه انجام قرمز هست

Big-Boss
08-01-2009, 01:03
نه دوست عزیز میانبر همون قرمز هست رفتن مسیر از طریق دایره آبی کار ما رو بیشتر می کنه ولی حسنش اینه که اون کسی که بهت زنگ میزنه صمیمیت و هیستریت میره بالا راه طولانی میشه قرمز رو انجام بدی بلافاصله ماموریت تموم میشه حالت راحت طلبانه انجام قرمز هست

راست میگی نباید کلمه میانبر استفاده میکردم . ولی یه جوری مکمل هست.

soliman
12-01-2009, 17:50
دوستان عزیز من یه مشکل برام پیش اومده . به عکس زیر نگاه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دنباله اسلحه و تو صورت و بدن کاراکتر ها این لکه های سیاه رنگ وجود دارند . به نظر شما مشکل از کجاست.

Oracle_Eldorado
12-01-2009, 18:09

دنباله اسلحه و تو صورت و بدن کاراکتر ها این لکه های سیاه رنگ وجود دارند . به نظر شما مشکل از کجاست.

دوست من یه پچ واسه این بازی اومده ( البته خیلی وقت پیش )
یه گشتی توی همین تاپیک بزن پیداش میکنی :46:

Spaniuly
12-01-2009, 18:35
دوست من یه پچ واسه این بازی اومده ( البته خیلی وقت پیش )
یه گشتی توی همین تاپیک بزن پیداش میکنی :46:

چه پچی ؟ از اون پچ شاتگان هم خبر نشد ها یوبی سافت هم همه رو گذاشت تو خماری اون شاتگان کاش بده پچ رو به هوس اون بشینم یه بار دیگه تموم کنم حال داد دفعه اول کامل تموم نشد هنوز اسلحه هایی مونده بودن که نخریده بودمشون

Big-Boss
12-01-2009, 19:19

سایه رو حذف کن ببین بازم اینجوریه!

arizona
13-01-2009, 21:26

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم،چند صفحه قبل هم اینو مطرح کردم،اما.....
تنظیمات مربوط به گرافیک بازی رو هر جور که بخای تغییر دادم،اما تغییری نکرد.کارت گرافیکم 9400gt

SHADEL
14-01-2009, 04:40
سلام بچه ها اگه زحمتی نیست یکی برام سیو بازی 70 خوره ای درصد بازی که طی شده بذاره.آخه ویندوزمو عوض کردم سی2وش پرید.
منون:40::46::40:

Spaniuly
14-01-2009, 16:55
سلام بچه ها اگه زحمتی نیست یکی برام سیو بازی 70 خوره ای درصد بازی که طی شده بذاره.آخه ویندوزمو عوض کردم سی2وش پرید.
منون:40::46::40:

اینجوری که حال نمیده بازیکنت هم اینجوری ممکنه عوض بشه جای تو باشم از اول می رم اگه هدف تموم کردنه بازیه کافیه اون ماموریتهای وسط شهر رو انجام بدی دنبال الماس و سیو هاوس و خرید اسلحه اینا هم نباشی که البته لطف بازی به همیناس

sonyericsson_w
15-01-2009, 00:42
سلام دوستان يه راهنمايي ميخواستم
من گرافيكم 8400 هستش با cpuدو هسته اي و رم يك گيگ ولي نميدونم چرا وسط بازيم گير ميكنه يا كند ميشه يا لكه هاي سياه مياد تو تصويرم
ممنون

Spaniuly
15-01-2009, 02:04
سلام دوستان يه راهنمايي ميخواستم
من گرافيكم 8400 هستش با cpuدو هسته اي و رم يك گيگ ولي نميدونم چرا وسط بازيم گير ميكنه يا كند ميشه يا لكه هاي سياه مياد تو تصويرم
ممنون

خوب سیستمت اونقدر قوی نیست که بتونی بازی رو با خیال راحت و روی هر کیفیتی اجرا کنی کلا تعدیل گرافیکی بده و گزینه ها رو بذار روی LOW و سایه و اینطور امکانات گرافیکی بازی رو off کن

AmiRreZA_RAcEr
15-01-2009, 21:27
سلام بچه ها ، درختا و بوته ها برای من مثل یک صفحه سبز رنگ هستند و انگار کاغذ است ، عیب از چیه ؟

sonyericsson_w
15-01-2009, 23:04
گزینه ها رو بذار روی LOW و سایه و اینطور امکانات گرافیکی بازی رو off کن
كيفيت بازي خيلي مياد پايين حال نميده
ميشه واسه اين باشه كه گرافيكمو over clock كردم؟

Spaniuly
15-01-2009, 23:11
كيفيت بازي خيلي مياد پايين حال نميده
ميشه واسه اين باشه كه گرافيكمو over clock كردم؟

بله احتمالش هست به حالت اولیه برگردون کیفیت بازی رو هم بذار روی نرمال امتحان کن

AmiRreZA_RAcEr
18-01-2009, 21:55
سلام بچه ها ، درختا و بوته ها برای من مثل یک صفحه سبز رنگ هستند و انگار کاغذ است ، عیب از چیه ؟

کسی نبود جواب بده ؟؟؟:41:

Spaniuly
18-01-2009, 22:49
کسی نبود جواب بده ؟؟؟:41:

خوب یکمی عجیبه مشکلت برای من که سیستمم از مال تو پایین هست این مشکل پیش نیومده بود

AmiRreZA_RAcEr
20-01-2009, 13:43
برای خودمم عجیبه هرچی فکر میکنم نمیدونم از چیه ):

Masoud King
20-01-2009, 14:48
برای خودمم عجیبه هرچی فکر میکنم نمیدونم از چیه ):
شاید مشکل از dvd بازیت باشه!

Spaniuly
22-01-2009, 11:09
یه بار تنظیمات رو به صورت دیفالت در بیار امتحان کن ببین بازم اونطوری میشه؟

AmiRreZA_RAcEr
22-01-2009, 21:57
ممنون دوست عزیز تنظیمات رو دیفالت کردم و دوباره به حالت قبل برگردوندم درست شد ، نمیدونم عیبش چی بوده

AmiRreZA_RAcEr
22-01-2009, 21:57
راستی کسی میدونه این الماسا کجاست ؟ d: من که تا یکم میخوام برم اینور اونور این مالاریاش میزنه بالا میفته زمین !

resident_evil
22-01-2009, 22:36
راستی کسی میدونه این الماسا کجاست ؟ d: من که تا یکم میخوام برم اینور اونور این مالاریاش میزنه بالا میفته زمین !

بيخيال اون الماسا بابا !!!
برا هر ماموريت 15 تا 20 الماس ميده ديگه !!!
بس نيست ؟؟؟!!!

Spaniuly
22-01-2009, 23:26
بيخيال اون الماسا بابا !!!
برا هر ماموريت 15 تا 20 الماس ميده ديگه !!!
بس نيست ؟؟؟!!!

تایید میشه چون واقعا هر کاری هم می کنی نمیتونی هش رو گیر بیاری اینم یه نقطه شباهت دیگه که با gta sa داره توی gta هم نمیتونستی همه نوشته های رو دیوار رو پاک کنی یا صدف های زیر آبی رو پیدا کنی و یا نعل ها رو پیدا کنی

HoJJaT_007
23-01-2009, 15:43
تایید میشه چون واقعا هر کاری هم می کنی نمیتونی هش رو گیر بیاری اینم یه نقطه شباهت دیگه که با gta sa داره توی gta هم نمیتونستی همه نوشته های رو دیوار رو پاک کنی یا صدف های زیر آبی رو پیدا کنی و یا نعل ها رو پیدا کنی
کی گفته نمیشه ؟ من یه هفته تابستون وقت گذاشتم همشونو جمع کردم . بعضی هاشون یه جاهایی بود که وانتد لول میومد . اما بعضیاشونم توی مراحل بود ! مثلا الان داری چند نفرو میکشی یهو یه تگ (دیوار نوشته) میبینی میری پاکش میکنی دوباره میزنی :d

EHHASSATNI
25-01-2009, 23:45
اقا ما همون اولش گیر کردیم
دو تا ماموریت انجام دادم میگه باید سه تا buddy پیدا کنی من 2 تا پیدا کردم سومی که میگه تو بار هست و زن و دکتر هست رو نمیتونم پیدا کنم

Spaniuly
26-01-2009, 01:48
اقا ما همون اولش گیر کردیم
دو تا ماموریت انجام دادم میگه باید سه تا buddy پیدا کنی من 2 تا پیدا کردم سومی که میگه تو بار هست و زن و دکتر هست رو نمیتونم پیدا کنم

عزیز من توی شهر اول فقط یه دونه بار هست میری اونجا از تو نقشه هم می تونی پیدا کنی با آدمایی که اونجا هستن حرف میزنی و یکیشون بهت میگه که چطور میتونی قرص ضد مالاریا گیر بیاری همونی که نشسته پشت میز توی بار

hamidR15
26-01-2009, 15:00
سلام
حداقل سيستم مورد نياز اين بازي چيه؟

Masoud King
26-01-2009, 15:06
سلام
حداقل سيستم مورد نياز اين بازي چيه؟

Minimum requirements
CPU:
Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz
AMD Athlon 64 3500+ or better
Video card:
NVIDIA 6800 or ATIX1650 or better
Shader Model 3 required
256 Mb of graphic memory
Memory:
1 GB
Media reader:
DVD-ROM
Hard drive space:
~12 (Gig or HD space. (tbd

Recommended
CPU:
Intel Core 2 Duo Family
AMD64 X2 5200+, AMD Phenom or better
Video card:
NVIDIA 8600 GTS or better
ATIX1900 or better
512 Mb of graphic memory
Memory:
2 GB
Sound:
5.1 sound card recommended
Media reader:
DVD-ROM
Supported Video cards
NVIDIA 6800, NVIDIA 7000 series, 8000 series, 9000 series, 200 series. 8800M and 8700M supported for laptops.
ATI X1650-1950 series , HD2000 series , HD3000 series , HD4000 series.

Spaniuly
26-01-2009, 17:04
مسعود می گم خیلی تعجب آور هست ها cpu من سمپرون 2800 هست ولی راحت میاره بازی رو از مینیموم هم کمتره و اصلا 12 گیگ فضای هارد نمیگیره همش 5 گیگ پر میکنه فکر میکنی یوبی سافت هدفش از ارائه این مینیموم سیستم چیه؟ مارو چی فرض کرده؟

behrad66
27-01-2009, 10:55
سلام دوستان، امیدوارم سوالم تکراری نباشه. من این بازی رو نصب کردم و راحت هم اجرا میشه ولی وقتی بازی شروع میشه، یعنی همونجایی که در و دیوار رو نشون میده و بعد روی یه تخته سنگ از خواب پا میشه، تمام تصویر رو یه مه آبی رنگ پوشونده و تا وقتی کاملا به چیزی نزدیک نشم، جز تصویر مه آلود آبی چیز دیگه ای نمیبینم.

پچی که دوستان لطف کرده بودند در این تاپیک گذاشته بودند رو هم که 1.02 بود دانلود کردم ولی وقتی میام پچ رو اجرا کنم میگه نمیتونه Far Cry 2 رو پیدا کنه. آخرین ورژن درایور کارتم رو هم دانلود کردم ولی کارساز نبود. چند بار هم بازی رو نصب کردم ولی باز هم نشد. وقتی رو اینترنت سرچ کردم دیدم خیلی ها همین مشکل رو دارن!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میخوام ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا برای دوستان دیگه هم همینطوریه؟ راه حلی چیزی؟

سیستمم هم ویستا 32 بیتی، Pentium 4 3.2 dual core intel با 2 گیگ رم و کارت GeForce 8600GT 512MB

با پایین ترین کیفیت هم تست کردم همینطور بود ولی روی Very High هم که گذاشتم خیلی روان و سریع بود ولی اون مه آبی همیشه هست!

sonyericsson_w
29-01-2009, 13:11
سلام يه سوال داشتم
وقتي بعد از ماموريتي كه نسرين داور ميگه يكي رو بكش انجام ميدم ميگه برو به يه بار تا يه نفرو ببيني ولي در بار باز نميشه كسي ميدونه چيكار كنم؟

Spaniuly
29-01-2009, 14:46
سلام يه سوال داشتم
وقتي بعد از ماموريتي كه نسرين داور ميگه يكي رو بكش انجام ميدم ميگه برو به يه بار تا يه نفرو ببيني ولي در بار باز نميشه كسي ميدونه چيكار كنم؟

نسرین داور کیه؟

بار 2 تا در داره ها یکیش بسته هست از اون یکی وارد شو

sonyericsson_w
29-01-2009, 17:29
نسرین داور کیه؟
بابا همون زنه كه تاجيكه شايد buddyهاي من با شما فرق داره
ماموريتش اينه:Meet Reuben at the Mariana bar

هر دو در هاش بستس
ميدونيد كه Mariana bar كجاس؟

majid_cat
30-01-2009, 10:27
سلام دوستان.
هدف این بازی چیه؟ همش باید بریم ماموریت بگیریم؟ این که خیلی تکراری می شه! راستی هر ماموریتی که انجام می دیم 4% اضافه می شه؟من چند تا ماموریت انجام دادم اما رو همون 8% موند.تا اینکه رفتم به اون قسمت مرکزی که اصلحه ممنوعه.از اونجا که ماموریت گرفتم 4 % زیاد شد.
یکی توضیح بده روش صحیح چیه؟
به نظر من کرایسیس گرافیکش خیلی بهتر از این بازیه.از لحاظ تکراری نبودن هم کرایسیس واقعا جالبتره به خصوص نسخه ی Warhead

Spaniuly
30-01-2009, 11:05
سلام دوستان.
هدف این بازی چیه؟ همش باید بریم ماموریت بگیریم؟ این که خیلی تکراری می شه! راستی هر ماموریتی که انجام می دیم 4% اضافه می شه؟من چند تا ماموریت انجام دادم اما رو همون 8% موند.تا اینکه رفتم به اون قسمت مرکزی که اصلحه ممنوعه.از اونجا که ماموریت گرفتم 4 % زیاد شد.
یکی توضیح بده روش صحیح چیه؟
به نظر من کرایسیس گرافیکش خیلی بهتر از این بازیه.از لحاظ تکراری نبودن هم کرایسیس واقعا جالبتره به خصوص نسخه ی warhead

درست مثه gta sa هست دیگه هدف بازی اینه که شما لذت ببرید در ضمن اون دوتا ماموریت وسط شهر درصد رو جلو می بره

mahyarSAMSUNG
30-01-2009, 11:36
یعنی واقعا از نظر شما فارکرای سرتره !!!!!!!!!!!!!!!!!! به داستان بازی فارکرای رو هنوز نفهیدم ولی از نظر گرافیک پایین تر کرایسس ! کرایسس واقعا طبیعی !

این بازی رو دیروز نصب کردم ! همون اولش که توی اتاق تنفگ رو برمیدار ه سیو کردم تا بعدا برم !

hosseincode2008
30-01-2009, 12:09
یعنی واقعا از نظر شما فارکرای سرتره !!!!!!!!!!!!!!!!!! به داستان بازی فارکرای رو هنوز نفهیدم ولی از نظر گرافیک پایین تر کرایسس ! کرایسس واقعا طبیعی !

این بازی رو دیروز نصب کردم ! همون اولش که توی اتاق تنفگ رو برمیدار ه سیو کردم تا بعدا برم !
نه بابا اگه منظورت نظر سنجي هست بايد بگم كه اين نظر سنجي قبل از انتشار فاركراي 2 بود و وقتي بازي انتشار يافت نظر سنجي بسته شد ! در مورد خود بازي هم چيزي نگم بهتره :19:

sonyericsson_w
30-01-2009, 14:01
--------------------------------------------------------------------------------

نقل قول:
نسرین داور کیه؟

ماموريتش اينه:meet reuben at the mariana bar

نقل قول:

هر دو در هاش بستس
ميدونيد كه mariana bar كجاس؟
بابا يكي جواب منو بده بد جور تو اين قسمتش موندم نميدونم چيكار كنم

Spaniuly
30-01-2009, 23:23

Far Cry 2 بهترین بازی اول شخصی هست که تو عمرم بازی کردم جریان و داستان بازی هم مثله بقیه چیزهایی هست که از روی GTA SA کپی شده اگه بگم میشه 100 نکته تفاهم بین فارکرای 2 و GTA SA پیدا کردم غلو نکردم حتی داستان هم مثل سان آندریاس هست مثل CJ وارد جایی میشه (اینجا وارد آفریقا میشه) درست مثه اون دوستانی پیدا می کنه که باهاشون دوسته بعد برای گروه ها و آدم های گردن کلفتی کار می کنه بعد با پیشرفت داستان بازی همونهایی که براشون کار کرده و ازشون پول گرفته میکشه و در آخر کسانی با همون کسی که قرار بود بکشتش دوست میشه و دوستان قبلی خودش رو میکشه کاملا روند GTA SA بود اگه تا َآخر برید بازی رو می فهمید که چرا میگم این بازی نسخه اول شخص GTA هست از لحاظ گرافیک هم هیچ باگی ندیدم نمره من به این بازی 9.7 از 10 هست

hamidR15
31-01-2009, 01:08
CPU:pentium 4@3.00GHz
گرافیک Geforce 7300 GS 256/512 DDR2
میشه این بازی رو با این سیستم انجام داد؟آخه رمم 1 گیگ هست ولی کارت گرافیک 256 تاشو بر میداره.
البته با توجه به چند پست بالا دو به شک شدم .چون من هم نظر سنجی رو دیدم کف کردم:18:

pes68
01-02-2009, 11:31
گوشه ی راست و بالا مانیتور من در هنگام این بازی مرتب یه مستطیل سیاه خاموش روشن می شه علتش چیه؟
e7200
8600gt (driver 181.22
20 inch wide monitor
که من این بازی رو با رزولوشن 1680 در 1050 بازی می کنم که بازی روون اجرا میشه ویندوزم هم ایکس پی سرویس پک 3 هستش

Spaniuly
01-02-2009, 12:48
cpu:pentium 4@3.00ghz
گرافیک geforce 7300 gs 256/512 ddr2
میشه این بازی رو با این سیستم انجام داد؟آخه رمم 1 گیگ هست ولی کارت گرافیک 256 تاشو بر میداره.
البته با توجه به چند پست بالا دو به شک شدم .چون من هم نظر سنجی رو دیدم کف کردم:18:

یه کم پایین هست فک نکنم بتونی اجرا کنی تازه اگه هم بشه نمیتونه بازده مطلوب داشته باشه

گوشه ی راست و بالا مانیتور من در هنگام این بازی مرتب یه مستطیل سیاه خاموش روشن می شه علتش چیه؟
e7200
8600gt (driver 181.22
20 inch wide monitor
که من این بازی رو با رزولوشن 1680 در 1050 بازی می کنم که بازی روون اجرا میشه ویندوزم هم ایکس پی سرویس پک 3 هستش

یه بار تنظیمات رو دیفالت کن

sonyericsson_w
01-02-2009, 15:45
نقل قول:
نسرین داور کیه؟

ماموريتش اينه:meet reuben at the mariana bar

نقل قول:

هر دو در هاش بستس
ميدونيد كه mariana bar كجاس؟
تو رو خدا يكي منو راه نمايي كنه الان1 هفتس بازي نكردم چجوري درا باز ميشه
يكي جواب منو بده

Spaniuly
01-02-2009, 17:54
تو رو خدا يكي منو راه نمايي كنه الان1 هفتس بازي نكردم چجوري درا باز ميشه
يكي جواب منو بده

ببین شاید اصلا قرار نیست بری اونجا برو فعلا یه ماموریت دیگه انجام بده

sonyericsson_w
01-02-2009, 23:39
ببین شاید اصلا قرار نیست بری اونجا برو فعلا یه ماموریت دیگه انجام بده
آخه ماموريت ديگه اي رو صفحه نيست فقط يه بار هست كه دورش علامت قرمزه و در هاشم بستس

Alireza.M67
01-02-2009, 23:48
من یه سوال مهم داشتم ...
من ورژن 1 این گیم رو بازی کردم و اصلا خوشم نیومد .
واسه همینم دلم نیومد farcry 2 رو بخرم .
ولی یکی از بچه ها گفت که این با یکش فرق داره .
حالا می خوام بدونم واقعا تغییرات اساسی کرده یا فقط گرافیکش بهتر شده ؟
کرایسیس فوق العاده بود می خوام بدونم این farcry 2 هم اینطور هست یا نه ؟

resident_evil
02-02-2009, 00:15
من یه سوال مهم داشتم ...

گرافيكش كه خيلي بهتر شده !!!
بازيم Open World شده كه من باهاش حال نكردم !!!
اگه مرحله مرحله ميشد مثل 1 بهتر بود ...

Spaniuly
02-02-2009, 00:52
من یه سوال مهم داشتم ...

اولا زمین تا آسمون با Far Cry فرق کرده چه گرافیک چه گیم پلی حال و هواش با کریسیس هم فرق میکنه اگه میخوای یه تصور کلی از این بازی داشته باشی فرض کن GTA San Andreas رفته رو دوربین اول شخص در واقع نسخه اول شخص همون سان آندریاس هست 100 نکته مشابه هم می تونی بین این 2 تا بازی پیدا کنی اونوقت میفهمی چرا می گم فار کرای 2 کاملا از روی GTA SA کپی برداری شده تنها فرق اساسی دوربین های گیم هست که GTA بازی سوم شخص بود این فار کرای 2 اول شخص و این که محیط بازی GTA توی آمریکا اتفاق میافته Far Cry 2 تو آفریقا اینا تنها تفاوت های بازی هستند شاید به اندازه انگشتهای یک دستت بتونی تفاوت های دیگه پیدا کنی. به عنوان یه گیمر نکته سنج بنده حقیر این بازی رو تحسین می کنم و ازش به عنوان یک گیم موفق نام می برم. جالبه بدونید من بار اول که بازی رو نسب کردم بعد یه 10 دقیقه بازی خوشم نیومد پاکش کردم ولی دومین بار که نسب کردم بعد یه مدت تازه فهمیدم چی هست عجیب آدم غرق بازی میشه همون خاصیتی که GTA SA هم داشت

mahyarSAMSUNG
02-02-2009, 01:58
من همون اول بازی که چاقو رو از دیوار در میاره و تنفگ بدست هستش وقتی که از ساختمون رفتم ییرون اینقدر آدم گشتم که دیگه خونم کم شد و مردم ! حالا توی یه خونه سر در اوردم ! آیا این جز بازی ؟؟؟ یعنی اونجا که دارن تیر اندازی میکنن من باید میمردم ؟ یا میشه نمیرم ؟!

Spaniuly
02-02-2009, 02:50
من همون اول بازی که چاقو رو از دیوار در میاره و تنفگ بدست هستش وقتی که از ساختمون رفتم ییرون اینقدر آدم گشتم که دیگه خونم کم شد و مردم ! حالا توی یه خونه سر در اوردم ! آیا این جز بازی ؟؟؟ یعنی اونجا که دارن تیر اندازی میکنن من باید میمردم ؟ یا میشه نمیرم ؟!

میشه نمیری ولی حتی بعد فرار نیش مالاریا از پا درت میاره و میوفتی زمین

sonyericsson_w
02-02-2009, 19:49
خب مثل اينكه قراره من ديگه اين بازي رو بازي نكنم چون بد جوري تو اين مرحلش گير افتادم.
نميدونم چطوره هيچ كدومتون نميدونه

Spaniuly
02-02-2009, 20:36
خب مثل اينكه قراره من ديگه اين بازي رو بازي نكنم چون بد جوري تو اين مرحلش گير افتادم.

کاش بازی نصب بود سیوت رو میدادی برات یه جوری رد میکردم آدم ندید نمیتونه بگه

Alireza.M67
02-02-2009, 23:58
اولا زمین تا آسمون با far cry فرق کرده چه گرافیک چه گیم پلی حال و هواش با کریسیس هم فرق میکنه اگه میخوای یه تصور کلی از این بازی داشته باشی فرض کن gta san andreas رفته رو دوربین اول شخص در واقع نسخه اول شخص همون سان آندریاس هست 100 نکته مشابه هم می تونی بین این 2 تا بازی پیدا کنی اونوقت میفهمی چرا می گم فار کرای 2 کاملا از روی gta sa کپی برداری شده تنها فرق اساسی دوربین های گیم هست که gta بازی سوم شخص بود این فار کرای 2 اول شخص و این که محیط بازی gta توی آمریکا اتفاق میافته far cry 2 تو آفریقا اینا تنها تفاوت های بازی هستند شاید به اندازه انگشتهای یک دستت بتونی تفاوت های دیگه پیدا کنی. به عنوان یه گیمر نکته سنج بنده حقیر این بازی رو تحسین می کنم و ازش به عنوان یک گیم موفق نام می برم. جالبه بدونید من بار اول که بازی رو نسب کردم بعد یه 10 دقیقه بازی خوشم نیومد پاکش کردم ولی دومین بار که نسب کردم بعد یه مدت تازه فهمیدم چی هست عجیب آدم غرق بازی میشه همون خاصیتی که gta sa هم داشت

از اونجایی که به gta sa علاقه دارم این بازی رو می گیرم.
ولی واااااااااای به حالت اگه بازی ... باشه ، با همون چاقوی کراوزر گردنتو می زنم :31:
(شوخی بود ، خیلی آقایی):10:

Spaniuly
03-02-2009, 00:55
از اونجایی که به gta sa علاقه دارم این بازی رو می گیرم.
ولی واااااااااای به حالت اگه بازی ... باشه ، با همون چاقوی کراوزر گردنتو می زنم :31:
(شوخی بود ، خیلی آقایی):10:

نگران نباش مطمئنم خوشت میادبخصوص وقتی بری با پولات اسلحه بخری دیگه معتاد میشی

a.salireza
03-02-2009, 12:53
من هم همونجا گیر افتادم. همونجا که در ها بسته هست و هیچ مرحله ی دیگه ای نیست و یه اتاقک هم هست که توش سه نفر نشستن ...:27:

MOHAMMAD2010
03-02-2009, 12:58
سلام دوستان
کسی راهنمای کامل این بازی رو نداره ؟

Spaniuly
03-02-2009, 14:42
سلام دوستان
کسی راهنمای کامل این بازی رو نداره ؟

عزیز راهنما نمیخواد بازی از این راحت تر دیگه چی می خوای کلا ماموریت انجام میدی پول در میاری میری اسلحه میخری من نمیدونم این دوستای خوب ما کجای بازی گیر کردند سیوتون رو آپلود کنید رد کنم براتون

black-devil
03-02-2009, 19:51
دوستان تو فار کرای چیزی به نام نانو سوییت هست(لباس جنگی کرایسس) ، تفنگاش فرق زیادی دارند.
البته من هنوز نگرفتمش

mahyarSAMSUNG
04-02-2009, 02:18
بازی جالبی قلقش داره میاد دستم ! فقط این پیدا کردن مسیر تا رسیدن به مرحله یه خورده سخته . هی دائم باید نشه رو بیاری هی ببری !

Spaniuly
04-02-2009, 03:08
بازی جالبی قلقش داره میاد دستم ! فقط این پیدا کردن مسیر تا رسیدن به مرحله یه خورده سخته . هی دائم باید نشه رو بیاری هی ببری !

من که گفتم اگه بازی کنید کم کم می بینید چه بازی محشریه در ضمن معلومه که به نقشه نیاز پیدا میکنیم همش جنگل و کوه و دشت سان آنریاس نیست که از هر جا بری برسی

black-devil
06-02-2009, 09:53
صرفداران این بازی یه سری به سایت زیر بزنن.
چیزای باحالی داره. اما انگلیشه

Spaniuly
06-02-2009, 15:09
البته سایت اصلی farcraygame دات کام هست البته عجیبه که پچ 1.01 رو واسه دانلود نذاشته البته دانلود کردن پچ به هیچ دردی نمیخوره چون برای سینگل پلیر فقط یه گزینه wide screen میاره که بیخود هست همینجوری هم اگه روی رزولیشن مخصمص مونیتور واید اسکرین بذاری همون آب و همون کاسه میشه من الان دوباره بازی رو شروع کردم کلی حال میده

pishoolii
06-02-2009, 19:51
سلام بچه ها ..... من سیستمم اینه به نظرتون میتونه FarCry 2 رو ساپورت کنه؟

رم : 1 گیگ

Spaniuly
06-02-2009, 23:00
سلام بچه ها ..... من سیستمم اینه به نظرتون میتونه farcry 2 رو ساپورت کنه؟

رم : 1 گیگ

رم 1 گیگ بد نیست ولی خوب هم نیست ولی عکسی که گذاشتی لود نشده برام نوشتاری بنویس ببینم چیه سیستمت تازه میتونی مطابقت بدی با حداقل سیستم مورد نیاز فکر کنم توی پست اول باشه

sonyericsson_w
07-02-2009, 10:20
کاش بازی نصب بود سیوت رو میدادی برات یه جوری رد میکردم آدم ندید نمیتونه بگه
نميدونم چجوري سيوش رو بهت بدم
ولي اونجوري كه دوستمون گفت مال من اونطوري نيست نميدونم كجا 3 نفر نشستن
فقط كنار يه مردابه كه يه بار هست با 2 تا در و هيچكدومشم باز نميشه
توي زمان هاي مختلف هم اومدم گفتم شايد باز بشه ولي نشد.

pishoolii
07-02-2009, 11:50
رم 1 گیگ بد نیست ولی خوب هم نیست ولی عکسی که گذاشتی لود نشده برام نوشتاری بنویس ببینم چیه سیستمت تازه میتونی مطابقت بدی با حداقل سیستم مورد نیاز فکر کنم توی پست اول باشه

Intel(R) Pentium(R) Dual CpU E2180 @ 2.00GHz

Spaniuly
07-02-2009, 16:03
intel(r) pentium(r) dual cpu e2180 @ 2.00ghz

روی هم رفته سیستم بالایی نیست وی برای بازی کردن فارکرای 2 توی کمترین تنظیمات می تونی راحت اجرا کنی

mahyarSAMSUNG
08-02-2009, 02:16
اصلا جریان این بازی چیه ؟ باید چکار کنیم ؟ اول بازی به من توی نقشه میگفت که باید کجا برم و چکار کنم ولی الان دیگه چیزی از اون علامت قرمزه من نمیبینم ! فقط توی نقشه اون آیکونهایی که قفل هستند رو تک تک دارم آزاد میکنم ! بازی یکنواخت شده !

ali_ranger22
08-02-2009, 12:47
اصلا جریان این بازی چیه ؟ باید چکار کنیم ؟ اول بازی به من توی نقشه میگفت که باید کجا برم و چکار کنم ولی الان دیگه چیزی از اون علامت قرمزه من نمیبینم ! فقط توی نقشه اون آیکونهایی که قفل هستند رو تک تک دارم آزاد میکنم ! بازی یکنواخت شده !

شما یک Mercenary (مزدور) هستید که با گرفتن پول به شما ماموریت میدن که Jackal رو بکشید چون باعث شده آتش جنگ روشن بمونه بین دو گروه بازی ... چون بهشون اسلحه می فروشه
آره متاسفانه بعد از یه مدت بازی تکراری میشه
شما به جاهایی برو که علامت تعجب داره تا ماموریت بگیری

Spaniuly
08-02-2009, 18:28
شما یک mercenary (مزدور) هستید که با گرفتن پول به شما ماموریت میدن که jackal رو بکشید چون باعث شده آتش جنگ روشن بمونه بین دو گروه بازی ... چون بهشون اسلحه می فروشه

من که هیچ یکنواختی توی بازی ندیدم پر از هیجان هست از gta iv لعنتی نفرینی چرند خیلی بهتره

بردیا
08-02-2009, 21:07
سلام
منم این بازیو ریختم
با آخرین رزولیشن و گرافیک اجراش میکنم.
بازی توی کدوم کشور آفریقایی اتفاق میفته؟
اینطور که تا الان فهمیدم مامور کشتن یکی از افراد تبهکار هستیم که قاچاق اسلحه میکنه ولی به جاش خودم مالاریا میگیرم و بعد به استخدام یکی از سران محلی درمیام تا براش کار کنم.تو همین مایه هاست نه؟

Spaniuly
08-02-2009, 23:49
سلام
منم این بازیو ریختم
با آخرین رزولیشن و گرافیک اجراش میکنم.
بازی توی کدوم کشور آفریقایی اتفاق میفته؟
اینطور که تا الان فهمیدم مامور کشتن یکی از افراد تبهکار هستیم که قاچاق اسلحه میکنه ولی به جاش خودم مالاریا میگیرم و بعد به استخدام یکی از سران محلی درمیام تا براش کار کنم.تو همین مایه هاست نه؟

بله تقریبا توی همین مایه هاست فقط موضوع اینه که ما به استخدام هیچ کس در نمیایم میگردیم هرکی ماموریت داد انجام میدیم و زیر دست هیچ کسی هم نیستیم و البته در پایان بازی مشخص میشه همین تبهکار یعنی جناب جاکال شخصیت مثبتی داره و شغل قاچاق رو برای کمک به مردم بحران زده آفریقا انجام میده و اصولا آدمی هست ناسیونالیست و وطن پرست البته در جواب سوالت که توی کدوم کشور هست باید بگم اصولا مشخص نیست و توی بازی هم اشاره ای به این موضوع نشده ولی اونچه که به نظر میاد توی مرکز یا قسمت شمالی هست. در کل بازی بی عیب و نقصی هست خیلی هم جذابه

black-devil
10-02-2009, 08:48
نمیدونم چرا اصلا از این بازی سر در نمی یارم، همون اول یلزی وقتی یه مرده منو میبره هتتل بهد از یه عالمه فیلم کنترل شخصو بهم میده ، میرم چند نفرو میکشم، یهو بدون این که کسی منو بکشه یارو میفته پایین ،بعد یه اتاق دیگه لود میشه. که اول میگه سیو کن بعد چند تا نفنگ بر میدارم، دیگه معلوم نیست باید چیکارکنم؟

mahyarSAMSUNG
10-02-2009, 09:49
شما یک Mercenary (مزدور) هستید که با گرفتن پول به شما ماموریت میدن که Jackal رو بکشید چون باعث شده آتش جنگ روشن بمونه بین دو گروه بازی ... چون بهشون اسلحه می فروشه

آها من اینو نمیدونستم thx :31:

poloton7
10-02-2009, 21:41
یک بدی اینکه اسلحه ها نشانگر هدف ندارد باید چند تیر شلیک کنی تا به هدف بخورد---

black-devil
11-02-2009, 04:40
جوابی نبود؟
تو قسمت چند تا درم هست که همه بستن ، یه جعبه هم رو دیواره که تیرهو روشن میشه.
تا الآن مجبور شدم برم سراغ ادیتور.
از ادیتورش که خیلی با حال بود.

Optimus Prime
11-02-2009, 09:56
کایت سواری هم خیلی حال میده. برای گرفتن بعضی از الماس ها باید برای رسیدن بهشون هم از کایت یا همون گلایدر استفاده کنید. بازیش بد نبود فقط درگیری های متعدد با این Guard Post ها اعصاب منو خرد کرد.

Spaniuly
11-02-2009, 14:35
نمیدونم چرا اصلا از این بازی سر در نمی یارم، همون اول یلزی وقتی یه مرده منو میبره هتتل بهد از یه عالمه فیلم کنترل شخصو بهم میده ، میرم چند نفرو میکشم، یهو بدون این که کسی منو بکشه یارو میفته پایین ،بعد یه اتاق دیگه لود میشه. که اول میگه سیو کن بعد چند تا نفنگ بر میدارم، دیگه معلوم نیست باید چیکارکنم؟

ادامه بدی می فهمی باید چیکار کنی میری اون ماشین که بیرون هست و ازش دود بلند میشه تعمیر میکنی اون اوایل فقط tutorial هستند

یک بدی اینکه اسلحه ها نشانگر هدف ندارد باید چند تیر شلیک کنی تا به هدف بخورد---

نه اشتباه میکنی داره وقتی نشانه نمیری هدف قرمز میشه رنگش وقتی هم نشانه میری هم که خیلی خوب میتونی به هدف بزنی البته اسلحه ها با هم متفاوت هستند

کایت سواری هم خیلی حال میده. برای گرفتن بعضی از الماس ها باید برای رسیدن بهشون هم از کایت یا همون گلایدر استفاده کنید. بازیش بد نبود فقط درگیری های متعدد با این Guard Post ها اعصاب منو خرد کرد.

بله خیلی حال میده چیز جالبی هست ولی توی شهر اول 2 تا جعبه الماس هست که عمرا نمیشه بر داشت یکی که توی صحرای بی آب علف هست روی یه سنگ بزرگ و قرار گرفته دورتا دورش هم چرخیدم ولی راهی برای رفتن روی اون سنگ نیست دور و برش هم برهوت هست جای مرتفعی هم نیست

Little Sparrow
11-02-2009, 20:42
این کایت کجا بود که من ندیدم؟؟از کجا اوردین؟

Spaniuly
11-02-2009, 23:36
این کایت کجا بود که من ندیدم؟؟از کجا اوردین؟

نیاوردیم توی بازی هست بخصوص توی شهر دوم تعدادشون زیادتر هم هست روی قسمت های مرتفع که پرتگاه هستند می تونی پیدا کنی توی شهر دوم هم یه دونه اش اصلا کنار safe house هست آماده و حاضر برا پرواز خیلی فاز میده. من فقط یه اشکال به این بازی وارد میکنم اونم نحوه تموم شدن هست وقتی بازی تموم میشه میتونست برگرده به بازی که مثلا الماس ها یا چیزهای باقی مونده رو انجام بدیم اسلحه بخریم و ... و یه اشکال هم اینکه وقتی کمپ های گارد رو آنلاک میکنیم دیگه دوباره اونجا محافظ ها نباشند مثه safe house باشه اینجوری چون اصلا آنلاک کردن کمپ ها بی معنی میشه وقتی باز هم سر کله محافظ ها پیدا میشه

ali_ranger22
12-02-2009, 10:39
ولی کایت خیلی زود ارتفاع کم میکنه اصلا حال نمیده نمیشه برای مسافت های طولانی ازش استفاده کرد

Spaniuly
12-02-2009, 16:21
ولی کایت خیلی زود ارتفاع کم میکنه اصلا حال نمیده نمیشه برای مسافت های طولانی ازش استفاده کرد

خوب کایت صرفا برای مسافرت نیست بلکه برای فرود اومدن امن هست واسه همین روی ارتفاعات گذاشتن

black-devil
12-02-2009, 17:09
مپ تو ادیتورش رو ، چه جوری باید سیو کرد؟

Spaniuly
12-02-2009, 17:40
مپ تو ادیتورش رو ، چه جوری باید سیو کرد؟
ctrl + S میزنی خیلی ساده هست!

soltanarash
12-02-2009, 18:10
به نظر من که این نظر سنجی زیاد جالب نیست.( نه اینکه بخوام توهین کنم) ولی به هیچ وجه far cry به crysis نمی رسه. با اومدن crysis دهن همه ی کنسول ها بسته شد.

resident_evil
12-02-2009, 18:22
با اومدن crysis دهن همه ی کنسول ها بسته شد

اگر يك مقداري مؤدبانه تر نظرتون رو ميگفتين
و به كنسول ها كاري نداشتين خيلي بهتر بود !!!
چون امكان داره دوباره بحث مقايسه ي pc و كنسول ها شروع بشه !!!
ممنون ...

soltanarash
12-02-2009, 19:58
اگر يك مقداري مؤدبانه تر نظرتون رو ميگفتين
و به كنسول ها كاري نداشتين خيلي بهتر بود !!!
چون امكان داره دوباره بحث مقايسه ي pc و كنسول ها شروع بشه !!!
ممنون ...

من منظورم توهین به کنسول یا علاقه مند های کنسول نبود.و مقصودم نشان دادن برتری crysis بود و این حرفم بخاطر این بود که تا زمانی که gear of war 2 نیومده بود کنسول دیگه حرفی برای گفتن نداشت.

Spaniuly
12-02-2009, 20:38
به نظر من که این نظر سنجی زیاد جالب نیست.( نه اینکه بخوام توهین کنم) ولی به هیچ وجه far cry به crysis نمی رسه. با اومدن crysis دهن همه ی کنسول ها بسته شد.

نه عزیز کریسیس فقط و فقط گرافیک داشت دیگه تمام نه موضوع جذابی داره نه به عنوان یه بازی اکشن فارکرای کاملترین هست به نظر وجود 30 اسلحه واقعی توی بازی کافیه که حتی از لحاظ غنی بودن اسلحه ها از بازیهایی نظیر cod هم سرتر باشه گیم پلی و هوش مصنوعی دقیق بازی دقت روی جزئیات بازی واقعا توی farcry 2 یه افتخار برای بازیهای کامپیوتری محسوب میشه شما اگه وقت کردی پست اول همین تاپیک رو مطالعه کن اونوقت متوجه میشی که چه ویژگیهای منحصر به فردی توی بازی هست فارکرای 2 تا مدتها به عنوان نمونه بازیهای کامپیوتری مطرح میشه یه بازی با این همه کیفیت و داستان بلد و داشتن این همه آبجکت فقط توی 1 دی وی دی جا شده در حالیکه بازی مضخرف توروک که یکی از افتضاح ترین بازیهای اول شخص مطرح شد و کاملا هم تائئد میشه این مسئله میبینی 3 دی وی دی هست این نشون میده که این بازی یعنی فارکرای 2 چقدر روش کار شده و براش هزینه شده به نظرم فارکرای 2 شاهکار یوبی سافت هست و من فارکرای 2 رو به عنوان بهترین بازی (که توی سال 2008 بازی کردم) انتخاب میکنم من شخصا به عنوان یه کابر توی انجمن که توی تعدادی از تاپیک های بازیهای پرطرفدار مشترک بحث هستم هیچ بازی رو به اندازه فارکرای 2 تحسین نمیکتم. در کل من به نظر شما احترام میذارم من هم کریسیس رو شدیدا دوست دارم و بخصوص وارهد رو مخصوص دوست دارم تنها نقطه مشترک کریسی و فارکرای 2 توی دوربین اول شخص هست جایی برای مقایسه این دو بازی نیست به نظر من و بهتر بود حتی توی نظر سنجی هم این 2 تا مقایسه نمیشد ولی خوب من به شخص با تمام علاقه ای که به کریسیس دارم امتیاز بهتر و بالا رو به فارکرای2 میدم

soltanarash
13-02-2009, 08:14
نه عزیز کریسیس فقط و فقط گرافیک داشت دیگه تمام نه موضوع جذابی داره نه به عنوان یه بازی اکشن فارکرای کاملترین هست به نظر وجود 30 اسلحه واقعی توی بازی کافیه که حتی از لحاظ غنی بودن اسلحه ها از بازیهایی نظیر cod هم سرتر باشه گیم پلی و هوش مصنوعی دقیق بازی دقت روی جزئیات بازی واقعا توی farcry 2 یه افتخار برای بازیهای کامپیوتری محسوب میشه شما اگه وقت کردی پست اول همین تاپیک رو مطالعه کن اونوقت متوجه میشی که چه ویژگیهای منحصر به فردی توی بازی هست فارکرای 2 تا مدتها به عنوان نمونه بازیهای کامپیوتری مطرح میشه یه بازی با این همه کیفیت و داستان بلد و داشتن این همه آبجکت فقط توی 1 دی وی دی جا شده در حالیکه بازی مضخرف توروک که یکی از افتضاح ترین بازیهای اول شخص مطرح شد و کاملا هم تائئد میشه این مسئله میبینی 3 دی وی دی هست این نشون میده که این بازی یعنی فارکرای 2 چقدر روش کار شده و براش هزینه شده به نظرم فارکرای 2 شاهکار یوبی سافت هست و من فارکرای 2 رو به عنوان بهترین بازی (که توی سال 2008 بازی کردم) انتخاب میکنم من شخصا به عنوان یه کابر توی انجمن که توی تعدادی از تاپیک های بازیهای پرطرفدار مشترک بحث هستم هیچ بازی رو به اندازه فارکرای 2 تحسین نمیکتم. در کل من به نظر شما احترام میذارم من هم کریسیس رو شدیدا دوست دارم و بخصوص وارهد رو مخصوص دوست دارم تنها نقطه مشترک کریسی و فارکرای 2 توی دوربین اول شخص هست جایی برای مقایسه این دو بازی نیست به نظر من و بهتر بود حتی توی نظر سنجی هم این 2 تا مقایسه نمیشد ولی خوب من به شخص با تمام علاقه ای که به کریسیس دارم امتیاز بهتر و بالا رو به فارکرای2 میدم

چه چیز far cry از crysis بهتر بود.مراحلش که تکراری بود. یا باید می رفتی یک جا را پاک سازس می کردی( تازه اونجا پاک نمی شد و می رفتی و بر می گشتی دوباره پر از آدم می شد.)یا باید می رفتی کتاب می دادی قرص می گرفتی.اصلحه هاش که upgrade درست و حسابی نداشت و وسیله ی دیگری روی اصلحه نمی تونستی بندازی و یا شخصیت های جالبی نداشت و یا صحنه های گرافیکی نداشت که یک مقدار به این بازی هیجان بده. در کل چند مرحله که می رفتی بازی برات تکراری می شد.این تمام چیز هایی بود که crysis داشت و far cry نداشت.البته من به نظر شما احترام می ذارم.بالاخره هر کسی یک نظری داره و قابل احترام.

Spaniuly
13-02-2009, 09:19
بله مشکل بزرگ فارکرای تکراری بودن ماموریت ها بود و اینکه نکته ای که شما اشاره کردی البته من گفته بودم تو تاپیک این مسئله رو که وقتی یه منطقه گارد رو پاکسازی میکردی برگشتنی بازم پر میشد حتی وقتی تصرف میکرد و آنلاک میشد

soltanarash
13-02-2009, 09:48
بله مشکل بزرگ فارکرای تکراری بودن ماموریت ها بود و اینکه نکته ای که شما اشاره کردی البته من گفته بودم تو تاپیک این مسئله رو که وقتی یه منطقه گارد رو پاکسازی میکردی برگشتنی بازم پر میشد حتی وقتی تصرف میکرد و آنلاک میشد

من نمی گم بازی بدی بود. خیلی عالی بود و روش خیلی کار شده بود ولی به نظر من به crysis نمی رسه.
یه سوال داشتم اینکه این صلاح بمب انداز از راه دور نشانه ای نداره و فقط باید با درجه ی روی خودش نشانه بگیری؟

black-devil
14-02-2009, 21:58
من میگم با اینکه روش کارشده(فار کرای 2) اما داستان جالبو و جذابی نداره، بهتر بود رو داستان بازی بیشتر کار میشد.

soltanarash
15-02-2009, 06:06
من میگم با اینکه روش کارشده(فار کرای 2) اما داستان جالبو و جذابی نداره، بهتر بود رو داستان بازی بیشتر کار میشد.

اصلا داستانی نداره که روش کار شه. شما همش ماموریت های تکراری می رید و هیچ هیجانی تو بازی نیست.

شـیـفــو
15-02-2009, 06:38
سلام دوستان عزیز
من چندتا مشکل برام پیش اومده . به عکس زیر نگاه کنید.

من گرافيكم 8400 هستش با cpu دو هسته اي و رم يك گيگ ولي نميدونم چرا وسط بازيم گير ميكنه يا كند ميشه يا دنباله اسلحه و تو صورت و بدن کاراکتر ها این لکه های سیاه رنگ وجود دارند . به نظر شما مشکل از کجاست.

Spaniuly
15-02-2009, 10:53
من نمی گم بازی بدی بود. خیلی عالی بود و روش خیلی کار شده بود ولی به نظر من به crysis نمی رسه.
یه سوال داشتم اینکه این صلاح بمب انداز از راه دور نشانه ای نداره و فقط باید با درجه ی روی خودش نشانه بگیری؟
بله تنظیم نداره که بخوای نشانه بری ولی من موندم چیه کریسیس رو شما برتری میدی نسبت به این بازی فقط گرافیک که ملاک نیست

farcry خیلی از crysis بهتر و زیباتر بود.
هم گرافیک زیباتری داشت و هم بازیش روانتر و جذابتر بود.
شرکت برتر ubisoft.
ارش دهنتو ببند.

منم میگم از کریسیس بهتره ولی خوب نه از لحاظ گرافیک کلا موتور کرای انجین الهه بی چون و چرای گرافیک بازیهای کامپیوتری هست فعلا همه موتور های گرافیکی در سجده کرای انجین هستند تو این که اصلا بحثی وجود نداره ولی همونطور که گفتم غنای اسلحه توی فارکرای2 خیلی جذابیت بخشیده به بازی

در ضمن حالا اگه با هم شوخی دارید هیچ ولی به کاربرای دیگه اهانت نکنید لطفا

بله داستانش رو میتونستند یه جریان جذاب تر بدند البته به طور کلی داستان مشخصی داره ولی این مسئله در طول بازی به چشم نمیاد و هرجا میری میکشی و از بین میبری

اصلا داستانی نداره که روش کار شه. شما همش ماموریت های تکراری می رید و هیچ هیجانی تو بازی نیست.

نه بابا چی چی داستان نداره دلیل نمیشه شما انگلیسیتون خوب نیست و صحبت ها رو نمی فهمید وگرنه داستان بازی رو اگه میخوایید بفهمید پست اول رو مطالعه کنید برای پست اول زحمت زیادی کشیده شده

سلام دوستان عزیز

من گرافيكم 8400 هستش با cpu دو هسته اي و رم يك گيگ ولي نميدونم چرا وسط بازيم گير ميكنه يا كند ميشه يا دنباله اسلحه و تو صورت و بدن کاراکتر ها این لکه های سیاه رنگ وجود دارند . به نظر شما مشکل از کجاست.

دوست عزیز از 8400 جی اس و رم 1 گیگ بیشتر از این هم انتظار نداشته باشید گرافیک رو کلا بذارید روی مینیمم. تازه همینجوری هم چشمم آب نمیخوره...

soltanarash
15-02-2009, 14:24
بله تنظیم نداره که بخوای نشانه بری ولی من موندم چیه کریسیس رو شما برتری میدی نسبت به این بازی فقط گرافیک که ملاک نیست

بله داستانش رو میتونستند یه جریان جذاب تر بدند البته به طور کلی داستان مشخصی داره ولی این مسئله در طول بازی به چشم نمیاد و هرجا میری میکشی و از بین میبری

نه بابا چی چی داستان نداره دلیل نمیشه شما انگلیسیتون خوب نیست و صحبت ها رو نمی فهمید وگرنه داستان بازی رو اگه میخوایید بفهمید پست اول رو مطالعه کنید برای پست اول زحمت زیادی کشیده شده

من حرفم سر گرافیک نیست. به نظر همه چیز crysis از فارکرای بهتره.بعد من بازی های نقش آفرینی بازی می کنم که کمتر کسی بازی میکنه پس انگلیسیم ضعیف نیست.قرار نیست هر بازی یک داستان داشت بگوییم از نظر داستان کامله. فار کرای داستان داره ولی فقط ده تا بیستا ماموریت های بازی مرلوط به داستان و بقیش همش یک کار انجام میدی.اونم کار بی خود.

Spaniuly
15-02-2009, 15:28
من حرفم سر گرافیک نیست. به نظر همه چیز crysis از فارکرای بهتره.بعد من بازی های نقش آفرینی بازی می کنم که کمتر کسی بازی میکنه پس انگلیسیم ضعیف نیست.قرار نیست هر بازی یک داستان داشت بگوییم از نظر داستان کامله. فار کرای داستان داره ولی فقط ده تا بیستا ماموریت های بازی مرلوط به داستان و بقیش همش یک کار انجام میدی.اونم کار بی خود.

خوب وقتی شما در مورد فارکرای 2 می فرمایید داستان نداره فقط یه چیز استنباط میشه از صحبت های شما اونم اینکه انگلیسیتون خوب نیست ولی خوب اگه خوب هست و میتونید بفهمید که برای چی این کار ها رو انجام میدید نباید به فارکرای 2 خورده بگیرید. در کل بهتره بیخیال مقایسه بشیم. من قبل اینکه فارکرای 2 رو ببینم کریسی و کریسیس وارهد رو در حد پرستش میخواستم الانم تحسین میکنم واقاد برادران یرلی شاهکار کردند با این 2 تا بازی و البته نباید بازی فارکرای اولی که شاهکار بازی های کامپیوتری بود اونموقع و توسط کرای تک ساخته شده بود رو نا دیده بگیریم. در کل هر کدوم از اینها قابلیت های خاص خودشون رو دارند در ثانی کمی باهم فرق دارند کریسیس و فارکرای 2 به حر حال فارکرای 2 به صورت Open World هست کارهایی که میکنه فرق داره ولی اینکه من فارکرای 2 رو بیشتر می پسندم به خاطر خاصیت سرگرم کننده اش هست.

titanium_zarin
15-02-2009, 15:56
من نصب کردم اینو یه ذره هم بازی کردم...الان میخوام دوباره برم تووووووو میگه
"desktop is not set to 32bit mode ...unable to be continue"
این یعنی چی؟؟؟

soltanarash
15-02-2009, 16:35
خوب وقتی شما در مورد فارکرای 2 می فرمایید داستان نداره فقط یه چیز استنباط میشه از صحبت های شما اونم اینکه انگلیسیتون خوب نیست ولی خوب اگه خوب هست و میتونید بفهمید که برای چی این کار ها رو انجام میدید نباید به فارکرای 2 خورده بگیرید. در کل بهتره بیخیال مقایسه بشیم. من قبل اینکه فارکرای 2 رو ببینم کریسی و کریسیس وارهد رو در حد پرستش میخواستم الانم تحسین میکنم واقاد برادران یرلی شاهکار کردند با این 2 تا بازی و البته نباید بازی فارکرای اولی که شاهکار بازی های کامپیوتری بود اونموقع و توسط کرای تک ساخته شده بود رو نا دیده بگیریم. در کل هر کدوم از اینها قابلیت های خاص خودشون رو دارند در ثانی کمی باهم فرق دارند کریسیس و فارکرای 2 به حر حال فارکرای 2 به صورت open world هست کارهایی که میکنه فرق داره ولی اینکه من فارکرای 2 رو بیشتر می پسندم به خاطر خاصیت سرگرم کننده اش هست.

بهتره این مقایسه را دیگه ادامه ندیم.منم متقاعد شدم که این دو یازی تفاوت های زیادی دارند و قابل مقایسه نیستند.

titanium_zarin
15-02-2009, 17:57
سلام.من چندتا ماموریت انجام دادم.اما حالا دیگه هیچی رو نقشه نیست...کجا باید برم؟؟؟؟

779
15-02-2009, 20:48
به نظر من فار کرای یک تحولی در بازی ها ایجاد کرد!!!
کرایسیس که من صبح نشستم شب تموم شد!!!!
ولی این خیلی جالبه مخصوصا نقشه یا مثلا پیدا کردن چیزی مثل الماس ها که خیلی جالب طراحی شده!!!
تازه ماشین ها خیلی قشنگ طراحی شدن انگار داری خودت رانندگی می کنی !!!
به نظر من این بازی فوق العاده بود فقط اگه این پست های راهشو کم تر می کردن بهتر بود ( همش به من گیر میدن ) راستی راهی نیست که کلیک راست کنی هدفت ثابت بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soliman
15-02-2009, 21:29
منم با کمی حوصله تمومش کردم. ولی حیف اون اخرش بد تموم شد و مارتین یا هر کدم از شخصیتهای دیگه که باهاشون بازی میکنید خودشون رو میکشند.

به نظر من این بازی فوق العاده بود فقط اگه این پست های راهشو کم تر می کردن بهتر بود
به نظر من برای مسیرهای طولانی با اتوبوس برید بهتره چون نه خیلی وقت میبره و نه در طول مسیر با افراد مسلح رو به رو میشید

titanium_zarin
15-02-2009, 21:42
بابا جان تورو خدا مشکلات رو حل کنید نه اینکه اینقدر نقدهایی رو که خوندین به رخ هم بکشید...توی همه تاپیکها همین شده.این مسولا کجااااااااانننننننننننننن نن

Alireza.M67
15-02-2009, 22:09
منم این بازیو خریدم
بازی جالبی بود .
ولی از اون چیزی که انتظار داشتم پایین تر بود .
چند تا مشکل داشت
مثلا فضای بازی و رنگ بندی یکم با اعصاب آدم بازی میکنه .
اون قسمتش هم که باید از این سر نقشه بکوبی بری اون سرش واقعا عذابه .
البته اتوبوس تا حدی مشکل رو حل میکنه ولی ایکاش مثل gta یه خورده بیشتر رو این موضوع فکر می کردن .

Spaniuly
15-02-2009, 23:42
به نظر من فار کرای یک تحولی در بازی ها ایجاد کرد!!!
کرایسیس که من صبح نشستم شب تموم شد!!!!
ولی این خیلی جالبه مخصوصا نقشه یا مثلا پیدا کردن چیزی مثل الماس ها که خیلی جالب طراحی شده!!!
تازه ماشین ها خیلی قشنگ طراحی شدن انگار داری خودت رانندگی می کنی !!!
به نظر من این بازی فوق العاده بود فقط اگه این پست های راهشو کم تر می کردن بهتر بود ( همش به من گیر میدن ) راستی راهی نیست که کلیک راست کنی هدفت ثابت بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه توگل هست و مثه cod4 یا 5 نیست که راست کلیک کردنی ثابت بمونه نشانه

بابا جان تورو خدا مشکلات رو حل کنید نه اینکه اینقدر نقدهایی رو که خوندین به رخ هم بکشید...توی همه تاپیکها همین شده.این مسولا کجااااااااانننننننننننننن نن

عزیز کدوم مشکل فارکرای 2 به قدری شسته رفته هست که تقریبا بین همه بازیهایی که دیدم بی ایراد اجرا میشه بازی به این عظمتی حتی یه دی وی دی رو هم پر نکرده واقعا باید خیلی از شرکت های گیم سازی جهت آموزش برن از یوبی سافت چیز یاد بگیرند. واقعا باید به یوبی سافت احسن گفت من هنوز هم موندم بازی توی این سطح چه طور توی یک دی وی دی جا شده این نشون میده یوبی سافت بهینه سازی کرده بازی رو

یه سوال من خیلی سعی کردم از اتوبوس استفاده کنم ولی نمیتونم چطور باید سوار شم وقتی میرم به ایستگاه اتوبوس باید چیکار کنم؟

titanium_zarin
16-02-2009, 00:23
من قرصامو از اون مرده گرفتم...حالا چه کار باید کنم؟؟کجا برم؟؟؟

نه توگل هست و مثه cod4 یا 5 نیست که راست کلیک کردنی ثابت بمونه نشانه

عزیز کدوم مشکل فارکرای 2 به قدری شسته رفته هست که تقریبا بین همه بازیهایی که دیدم بی ایراد اجرا میشه بازی به این عظمتی حتی یه دی وی دی رو هم پر نکرده واقعا باید خیلی از شرکت های گیم سازی جهت آموزش برن از یوبی سافت چیز یاد بگیرند. واقعا باید به یوبی سافت احسن گفت من هنوز هم موندم بازی توی این سطح چه طور توی یک دی وی دی جا شده این نشون میده یوبی سافت بهینه سازی کرده بازی رو

یه سوال من خیلی سعی کردم از اتوبوس استفاده کنم ولی نمیتونم چطور باید سوار شم وقتی میرم به ایستگاه اتوبوس باید چیکار کنم؟

منظورم مشکلات جلو بردن بازی هست توسط ما تازه کارا...نه مشکلات اجرای بازی...

واسه سوار شدن من میرفتم رو نقشه ها که کنار ایستگاه بود بعدشم معلومه...:10:

دوستان سعی کنیم کمک کنیم که همه از بازی لذت ببرن.

Spaniuly
16-02-2009, 09:32
من قرصامو از اون مرده گرفتم...حالا چه کار باید کنم؟؟کجا برم؟؟؟

قرص گرفتی h بزن یکی بنداز که مالاریا گزیدگیدت خوب بشه ون بسته تموم شد باید برگردی پیش پدر روحانی توی کلیسا و بازم ازش بخوای تا ماموریت آنر گراند بده تا بازم قرص بری بگیری از مسافران قاچاق.
بازی واقعا چیز مبهمب نداره من این بار دوم هست که بازی رو شروع کردم بار اول با همون آمریکاییه رفتم الان با اون یارو خوش تیپه میرم فکر کنم ملیتش هم اسرائیلی هست خیلی با نمکه بادی ها هم فرق میکنه با قبلی الانم توی شهر دوم هستم 54 درصد

arizona
16-02-2009, 13:57
سلام دوستان عزیز

منم این مشکل رو داشتم،درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن،مشکلت حل میشه.

779
16-02-2009, 17:54
یعنی هیچ راهی نیست که بشه این پست های راه رو تصرف کرد؟؟؟؟؟؟
مثل SafeHouse برای خودت بشه؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
16-02-2009, 19:28
مثل SafeHouse برای خودت بشه؟؟؟؟؟؟

نه دیگه safe house ها که مال خود آدم میشه اون گارد های سر راهی خالی نمیشن هرچی میکشی یا تصرف می کنی بازم نیروی گارد میاد

black-devil
16-02-2009, 20:12
همون اول بعد از یکم درگیری بدون این که بمیرم، میفته پایین بعد به خونه میره که یه جعبه ی آبی ، چند تا تفنگ با یه جهبه ی قرمز هست، با اولی سیو میکنم، تفنگارو بر میدارم ، با سومی نمیرونم چیکار کنم، درا هم همه بستن.

نه دیگه safe house ها که مال خود آدم میشه اون گارد های سر راهی خالی نمیشن هرچی میکشی یا تصرف می کنی بازم نیروی گارد میاد

یکی از بدیاشم همینه چون بازیو یکم گنگ میکنه.

titanium_zarin
16-02-2009, 21:15
همون اول بعد از یکم درگیری بدون این که بمیرم، میفته پایین بعد به خونه میره که یه جعبه ی آبی ، چند تا تفنگ با یه جهبه ی قرمز هست، با اولی سیو میکنم، تفنگارو بر میدارم ، با سومی نمیرونم چیکار کنم، درا هم همه بستن.

اون سومی کمکای اولیه هست...یه کم با همون مردا صحبت کن خودش در رو واست باز میکنه...:10:

779
16-02-2009, 21:24
آقا من بازی رو دوباره دارم میرم سیوام پرید!!!
یکی سیو 15 یا 16 دصد نداره اگه داره آپ کنه.
چون دیگه برای بار دوم اصلا حوصله ندارم.

titanium_zarin
16-02-2009, 22:04
من توی 31% گیر کردم.
یه مرد سیاه پوست منو فرستاد به یه جای کافه مانند که 3تا از دوستام اونجا بودن.ولی یه دفعه ریختن اونجا و همه رو کشتن...منم نمیدونم کدوم ور و بزنم و چه کار کنم...خیلی شلوغغغغغههههه...در رو هم با یه چیز سنگین بستم...باز نمیشه...چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
17-02-2009, 01:10

ببین عزیز اوایل بازی کلا Tutorials هست همه کارهایی که می کنید جنبه آموزشی داره.
سیو کردن استفاده از جعبه کمک های اولیه و خود درمانی تعمیر وسیله نقلیه نحوه پیدا کردن الماس همه اینها اوایل بازی به شما آموزش داده میشه پس حوصله به خرج بدید و عجول نباشید

من توی 31% گیر کردم.
یه مرد سیاه پوست منو فرستاد به یه جای کافه مانند که 3تا از دوستام اونجا بودن.ولی یه دفعه ریختن اونجا و همه رو کشتن...منم نمیدونم کدوم ور و بزنم و چه کار کنم...خیلی شلوغغغغغههههه...در رو هم با یه چیز سنگین بستم...باز نمیشه...چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

کشته میشی و بعد دچار طوفان شن میشی یه بار دیگه جاکال به دادت میرسه و نجاتت میده بعد هم اکت 2 یا همون شهر دوم کم کم آغاز میشه... البته بهتر بود خودت بازی میکردی و این ها رو میدیدی نه اینکه من بگم ولی چه کنیم که شماها عجولید

sirwanonline
17-02-2009, 18:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام دوستان عزیز من این بازی رو نصب کردم و در حال گذراندن بازی می باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تو 31% گیر کردم یک کار خیلی عجیب هست که پیغام این کار هم اینه این متن پایین هست من گیر کردم ممنون میشم اگه کمکم کنید ^.^
آقا این نوع مرحله 4 نفر هستن توی اون مغازه آبجو نوشته هستن 2 تا زن و 2 ت مرد نمی دونم اوجا چیکار کنم کمک کنید دوستان.

Spaniuly
17-02-2009, 18:35
وای وای وای... خدا کنه گیر نکرده باشه اونجا گیر میکنه بعضا ولی اگه لود کنی سیو اخیر رو مشکلی پیش نمیاد روند کار رو من میگم نشد سیو یکی به آخری رو لود کن دوباره روند رو ادامه بده:

اول میری پیش پدر روحانی یه چیزایی میگه بعد باید برگردی به بار پیش بادی گارد های خودت میری داخل و به دوستتت کمک میکنی که یخچال کنار در رو هل بدید جلوی در میری پشت یخچال وایمیستی هل میدی اگه هل نداد و عکس دست ظاهر نشد یعنی گیر کرده میتونی لود کنی دوباره این کار رو بکنی

779
17-02-2009, 19:21
یک سوال:
این ماموریت های آبی با قرمز و زرد چه فرقی داره؟
و چرا مثلا آبی رو رد میکنی قرمزه میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza Azimy_RW
17-02-2009, 20:36
این بازی از کرایسیس با حالتره ؟

behnam_n80
17-02-2009, 20:43
مثل safehouse برای خودت بشه؟؟؟؟؟؟

چرا دیگه
وقتی به پستا میرسی
برو نزدیکه مهمات که رو میزه یا جعبه کمک های اولیه
اونجاها که وایسی پست ماله تو میشه

Spaniuly
17-02-2009, 22:14
چرا دیگه
وقتی به پستا میرسی
برو نزدیکه مهمات که رو میزه یا جعبه کمک های اولیه
اونجاها که وایسی پست ماله تو میشه

شدنش ک میشه بعد وقتی برمیگردی بازم تشریف میارن سربازهای گارد من هر 57 تا رو تصرف کردم

sirwanonline
18-02-2009, 10:11
ممنون krauser بیبینم می تونم درستش کنم ممنون...

Spaniuly
18-02-2009, 13:35
ممنون krauser بیبینم می تونم درستش کنم ممنون...

اوکی من رسیدم به آخر حالا با جاکال می خواییم فرار کنیم باطری رو باید یکمون برداریم یکیمون هم الماس ها رو برداریم

soltanarash
18-02-2009, 18:10
این بازی از کرایسیس با حالتره ؟

نه.این دو بازی سبکشون با هم فرق داره و قابل مقایسه نیستند. ولی اگه قابل مقایسه هم بودند هیج جوره به پای کریسیس نمی رسید.

779
18-02-2009, 19:49
نه.این دو بازی سبکشون با هم فرق داره و قابل مقایسه نیستند. ولی اگه قابل مقایسه هم بودند هیج جوره به پای کریسیس نمی رسید.

کرایسیس فقط گرافیک داره ولی این بازی شاهکاره!!!
بهترین بازی های Open - World جنگیه نقش اول رو یا هم نقش سوم رو یوبی سافت میزنه البته به پای راک استار نمیرسه ولی تعداد بازی هاش از اون بیشتره!!!!!
این بازی بسیاز زیباتر از بازی های دیگر بود ما نباید فقط به گرافیک کار داشته باشیم!!!!!!!
آقا یک چیزی این کایت سواری کجایه؟؟؟؟

Spaniuly
18-02-2009, 23:57
کرایسیس فقط گرافیک داره ولی این بازی شاهکاره!!!
بهترین بازی های Open - World جنگیه نقش اول رو یا هم نقش سوم رو یوبی سافت میزنه البته به پای راک استار نمیرسه ولی تعداد بازی هاش از اون بیشتره!!!!!
این بازی بسیاز زیباتر از بازی های دیگر بود ما نباید فقط به گرافیک کار داشته باشیم!!!!!!!
آقا یک چیزی این کایت سواری کجایه؟؟؟؟

قبلا هم گفته بودم توی ارتفاعات قرار میگیره معمولا کنار safe house هایی که بالای ارتفاعات هستند و یا کنار بعضی ماموریتهای آنتن هست

MILIN3M
19-02-2009, 13:09
دوستان یک اپدیت 5 مگی قبلا گذاشته بودید که نوشته بودین یک مرحله جدید اضافه میکنه به بازی..این فایل رو باید تو کدوم شاخه بازی بریزم؟؟

Spaniuly
19-02-2009, 14:21
دوستان یک اپدیت 5 مگی قبلا گذاشته بودید که نوشته بودین یک مرحله جدید اضافه میکنه به بازی..این فایل رو باید تو کدوم شاخه بازی بریزم؟؟

کدوم آپدیت؟

مگه یه همچین چیزی هست؟

MILIN3M
19-02-2009, 15:57
کدوم آپدیت؟

مگه یه همچین چیزی هست؟
صفحه 96 پست شماره957.میشه بگید اینو کجا بریزم.
.
.
راستی تو پست اول راجع به بازی این چیزها رو من نمیبینم شما دیدی؟؟

نكته جالب ديگري كه مشاهده شد و براي من تازگي داشت طراحان كمي حالت صحنه آهسته يا بهتر بگوييم bullet-time را مقداري به عنوان چاشني اظافه نموده‌اند كه حرفه‌اي و زيبا كار شده، اين افكت وقتي اجرا مي‌شود كه شما ميان تعدادي از دشمنان گرفتار شده‌ايد و مي‌خواهيد همه آن‌ها را نابود كنيد و با اسلحه‌ خود مدام به هدف شليك مي‌كنيد در اين لحظه اگر سيستم تشخيص دهد شما بر دشمن مسلط شده‌ايد وقتي به هدف ديگري تير اندازي مي‌كنيد پوكه خارج شده به صورت آهسته با آن حرارت و دود خاص خود لحظه‌اي دور اسلحه چرخش مي‌كند و صحنه آهسته مي‌شود كه در جاي خود افكت بسيار جالبي به بازي داده است

تعداد npc‌ هاي شهروند هم فراوان است اين انسان‌ها كار خود را مي‌كنند و در خانه‌هاي چوبي فقيرانه‌اي زندگي مي كنند، اينان همان مردم آفريقا هستند كه اگر كاري به كارشان نداشته باشيد به كمك شما نيز خواهند آمد اما اگر كمي آذار دهيد بلافاصله همه آنها با اتحادي كه دارند بر سرتان خراب مي‌شوند و دخلتان در‌مي‌آورند، بعضي مواقع كه بي‌هياهو بين آن ها حركت مي‌كنيد به نحوه‌ي رفتار آنان توجه كنيد تا قدرت واقعي هوش مصنوعي يك npc‌ را ببينيد

اصولا طبق گفته‌ي كارگردان بازي آقاي clint hocking حدود 40 دقيقا آتش مي‌ماند

mehdi30nema
19-02-2009, 16:07
بچه ها اول بازی این طوریه : سواره یه ماشین هستیم تو جاده های آفریقه و یه راننده ما رو سوار کرده و میبره ؟
من 5 دقیقه وایسادم دیدم فقط خوده ماشینه داره میره بی خیال شدم و اومدم از بازی بیرون .
حالا بقیه اش چی میشه ؟ از کی کنترل بازی میاد دسته خودمون ؟

EASPORTS-FIFA
19-02-2009, 16:11
من تا حالا این بازی رو نکردم.میشه بگید ارزششو داره وقت بذارم پاش؟آخه خیلی بازیها الکی خریدم خوشم نیومده انداختم یه گوشه اتاق

Spaniuly
19-02-2009, 17:33
من تا حالا این بازی رو نکردم.میشه بگید ارزششو داره وقت بذارم پاش؟آخه خیلی بازیها الکی خریدم خوشم نیومده انداختم یه گوشه اتاق
مونده به سلیقت اگه اول شخص باز باشی و gta باز این بازی شدید فاز میده بهت

779
19-02-2009, 19:56
من آخر نفهمیدم واضح بگین.
ببینید توی شهر Pala دو مکان ماموریت هست که میری میگیری بعدش یکی بهت زنگ میزنه ( که همون دوستاتن ) بهت یک چیزایی میگه و یک ماموریت آبی هم میاد!!
آقا من موندم کدومش بهتره؟
آبیه رو برم که خیلی طولانیه ولی می خوام بدونم کدوم بهتره!؟؟؟؟؟

mehdi30nema
19-02-2009, 21:05
بچه ها اول بازی این طوریه ? سواره یه ماشین هستیم تو جاده های آفریقه و یه راننده ما رو سوار کرده و میبره ؟
من 5 دقیقه وایسادم دیدم فقط خوده ماشینه داره میره بی خیال شدم و اومدم از بازی بیرون .
حالا بقیه اش چی میشه ؟ از کی کنترل بازی میاد دسته خودمون ؟

کسی این سوال ما رو جواب نمیده ؟

779
19-02-2009, 21:23
کسی این سوال ما رو جواب نمیده ؟

ای بابا یکم حوصله داشته باش :31:
ماشینه میره بعد تو حالت بد میشه بعد میری یک قسمت که باید بمیری :دی
بعدش از یک اتاق میای بیرون که تازه تمرینی شروع میشه!!

Spaniuly
19-02-2009, 22:12
من آخر نفهمیدم واضح بگین.
ببینید توی شهر pala دو مکان ماموریت هست که میری میگیری بعدش یکی بهت زنگ میزنه ( که همون دوستاتن ) بهت یک چیزایی میگه و یک ماموریت آبی هم میاد!!
آقا من موندم کدومش بهتره؟
آبیه رو برم که خیلی طولانیه ولی می خوام بدونم کدوم بهتره!؟؟؟؟؟

اگه قرمز ها رو انجام بدید بازی پیشرفتش سریع میشه ولی انجام ماموریتهای آبی رنگ باعث افزایش لول شما میشه مثلا سیف هاوس شما رفته رفته آپگرید میشه و درست مثه gta رسپکت شما بالا میره وقتی بالا میره برخورد سایرین با شما بهتر میشه وقتی وارد منطقه آتش بس میشید اوایل چپ و راست سیاه پوستان مامور بهتون فحش رکیک میدن و یه کمی پاتون رو چپ بذارید شما رو تهدید میکنن ولی وقتی رسپکت شما افزایش پیدا میکنه حتی از پشت بهشون بخورید قلقلکشون ماد می خندن و بعد برمیگردن باشما چاق سلامتی میکنن و حتی وقتی وارد میشید به پای شما پا میشن یا مامور های دربان موقع خلع سلاح کردن شما مودبانه از شما میخوان که باید بگردند شما رو

MILIN3M
19-02-2009, 22:14
کدوم آپدیت؟

مگه یه همچین چیزی هست؟ صفحه 96 پست شماره957.میشه بگید اینو کجا بریزم.
.
.
راستی تو پست اول راجع به بازی این چیزها رو من نمیبینم شما دیدی؟؟

نقل قول:
نكته جالب ديگري كه مشاهده شد و براي من تازگي داشت طراحان كمي حالت صحنه آهسته يا بهتر بگوييم bullet-time را مقداري به عنوان چاشني اظافه نموده‌اند كه حرفه‌اي و زيبا كار شده، اين افكت وقتي اجرا مي‌شود كه شما ميان تعدادي از دشمنان گرفتار شده‌ايد و مي‌خواهيد همه آن‌ها را نابود كنيد و با اسلحه‌ خود مدام به هدف شليك مي‌كنيد در اين لحظه اگر سيستم تشخيص دهد شما بر دشمن مسلط شده‌ايد وقتي به هدف ديگري تير اندازي مي‌كنيد پوكه خارج شده به صورت آهسته با آن حرارت و دود خاص خود لحظه‌اي دور اسلحه چرخش مي‌كند و صحنه آهسته مي‌شود كه در جاي خود افكت بسيار جالبي به بازي داده است
نقل قول:
تعداد npc‌ هاي شهروند هم فراوان است اين انسان‌ها كار خود را مي‌كنند و در خانه‌هاي چوبي فقيرانه‌اي زندگي مي كنند، اينان همان مردم آفريقا هستند كه اگر كاري به كارشان نداشته باشيد به كمك شما نيز خواهند آمد اما اگر كمي آذار دهيد بلافاصله همه آنها با اتحادي كه دارند بر سرتان خراب مي‌شوند و دخلتان در‌مي‌آورند، بعضي مواقع كه بي‌هياهو بين آن ها حركت مي‌كنيد به نحوه‌ي رفتار آنان توجه كنيد تا قدرت واقعي هوش مصنوعي يك npc‌ را ببينيد
نقل قول:
اصولا طبق گفته‌ي كارگردان بازي آقاي clint hocking حدود 40 دقيقا آتش مي‌ماند
یکی ج.اب این سوال منو بده:13:

Spaniuly
19-02-2009, 23:28
بله دیدم ولی لینک دانلود اصلا حاکی از یه فایل سالم نیست من یکی شک دارم واقعی باشه وگرنه توی سایت رسمی یا گیم اسپات این پچ گذاشته میشد تازه چرا توی یه سایت به این زپرتی آپلود شده پچ به این مهمی چرا روی سرورهای خوب آپلود نشده فکر میکنم سر کاری باشه شما دانلودش کردی؟

black-devil
20-02-2009, 11:36
اون سومی کمکای اولیه هست...یه کم با همون مردا صحبت کن خودش در رو واست باز میکنه...:10:
منظورت اینه که اگه همینطوری وایسم درو باز میکنه (بعد از استفاده از اونا) یا باید خودم با هاشون حرف بزنم.

Spaniuly
20-02-2009, 13:44
منظورت اینه که اگه همینطوری وایسم درو باز میکنه (بعد از استفاده از اونا) یا باید خودم با هاشون حرف بزنم.

نه میری به طرفش باهاش حرف میزنی

mehdi30nema
20-02-2009, 14:10
ای بابا یکم حوصله داشته باش :31:
ماشینه میره بعد تو حالت بد میشه بعد میری یک قسمت که باید بمیری :دی
بعدش از یک اتاق میای بیرون که تازه تمرینی شروع میشه!!

مرسی حوصله کردم دقیقا این طوری شد .
حالا یه سوال : فرقی نداره با کدوم شخصیت بازی رو شروع کنیم ؟ یعنی هیچ کدوم برتری خاصی ندارن ؟

779
20-02-2009, 14:20
مرسی حوصله کردم دقیقا این طوری شد .
حالا یه سوال : فرقی نداره با کدوم شخصیت بازی رو شروع کنیم ؟ یعنی هیچ کدوم برتری خاصی ندارن ؟

نه فرقی نداره هرچی خودت می خوای انتخاب کن!!
بستگی به سلیقه ی خودت داره!

MILIN3M
21-02-2009, 20:02
بله دیدم ولی لینک دانلود اصلا حاکی از یه فایل سالم نیست من یکی شک دارم واقعی باشه وگرنه توی سایت رسمی یا گیم اسپات این پچ گذاشته میشد تازه چرا توی یه سایت به این زپرتی آپلود شده پچ به این مهمی چرا روی سرورهای خوب آپلود نشده فکر میکنم سر کاری باشه شما دانلودش کردی؟

اره دان شد...ولی ستاپی نیست

Spaniuly
21-02-2009, 20:22
اره دان شد...ولی ستاپی نیست

سايت كه از اون تابلو ها بود مشخص بود توش فايل فيك گذاشتن واسه دانلود. به اسم فاركراي اگه بود سر و صدا ميكرد الكيه

MILIN3M
22-02-2009, 00:37
سايت كه از اون تابلو ها بود مشخص بود توش فايل فيك گذاشتن واسه دانلود. به اسم فاركراي اگه بود سر و صدا ميكرد الكيه
ببینم توی 2 تا پست قبلیم یه نوشته هایی از کارگردان بازی که تو صفحه اول بود گذاشته بودم شما اینها رو تو بازی دیدی/؟؟

Spaniuly
22-02-2009, 01:01
ببینم توی 2 تا پست قبلیم یه نوشته هایی از کارگردان بازی که تو صفحه اول بود گذاشته بودم شما اینها رو تو بازی دیدی/؟؟

نه ابدا هيچ شهروندي هم بي آزار نيست توي بازي همه مردم آزار هستند بيرون هيچ كس هم به جز بادي رسكيو ها به دادمون نميرسن اونم وقتي كه خودمون بريم و توي سيف هاوس بسپاريم بهشون. اگه هم توي اون وسط شهر به ما كاري ندارند به خاطر منقه هست كه آتش بس هست و اگه آتش بس رو بشكنيم دخلمون رو ميارن مگه اينكه فرار كنيم محاله كه بتونيم باهاشون بجنگيم حتما بايد ترك كنيم منطقه رو شايد اين نوشته ها مال قبل انتشار بود و به همين دليل موثق نيستند

mohamad_beauty
27-02-2009, 13:59
سلام اوایل بازی توی 1% توی اون مرحله کهباید با gpsحرکت کنی و وقتی چراغت سبز شد با کلیک راست از تفنگ و ماشین عکس بگیری من از یکی از تفنگ ها و ماشین عکس گرفتم دیگه باید از کجا عکس بگیرم که مرحله تموم بشه؟ دو روزه دارم از زاویه های مختلف از همه جا منیدونم باید دیگه از کجا عکس بگیرم؟:41:

Spaniuly
27-02-2009, 14:43
سلام اوایل بازی توی 1% توی اون مرحله کهباید با gpsحرکت کنی و وقتی چراغت سبز شد با کلیک راست از تفنگ و ماشین عکس بگیری من از یکی از تفنگ ها و ماشین عکس گرفتم دیگه باید از کجا عکس بگیرم که مرحله تموم بشه؟ دو روزه دارم از زاویه های مختلف از همه جا منیدونم باید دیگه از کجا عکس بگیرم؟:41:

نه عزيز قرار نيست با gps كار كني وقتي دستت gps هست راست كليك كن تا دوربينش رو در بياره دوربين مال يه اسنايپر هست با اون بايد عكس بگيري تازه وقتي سبز شد يعني بايد از جعبه دارو عكس بندازي

mehdi30nema
27-02-2009, 18:41
یه سوال :
من تایم بازیم 3 ساعت شده و 5 درصد هم پیشرفت کردم ولی ماموریت هایی که میگیرم فعلا همه در حد از بین بردن کاروان هایی شامل دو یا سه تا ماشین هست .
ماموریت های متنوع تر نداره ؟ یا چه جوری میشه ماموریت های دیگه گرفت ؟

Spaniuly
27-02-2009, 21:11
یه سوال :
من تایم بازیم 3 ساعت شده و 5 درصد هم پیشرفت کردم ولی ماموریت هایی که میگیرم فعلا همه در حد از بین بردن کاروان هایی شامل دو یا سه تا ماشین هست .
ماموریت های متنوع تر نداره ؟ یا چه جوری میشه ماموریت های دیگه گرفت ؟

ما چند نوع ماموريت داريم:

- ماموريت هاي گروه هاي apr و ucl (فكر كنم اشتباه نوشتم) خلاصه اون دو گروهي كه مقر هر دو توي وسط شهر در منطقه آتش بس هست اونا باعث پيشرفت درصد بازي ميشن كه وقتي هم ميگيري اونها رو از بادي هات پيشنهاد دريافت ميكني كه براي افزايش لول بهتره پيشنهاد هاي بادي ها رو جدي بگيري و اون آبي ها رو انجام بدي.

- ماموريت هايي كه بادي ها خودشون به شما ميدن كه براي گرفتنشون بايد به بار بري جايي كه جمع ميشن باديهات

- ماموريت هاي آنتن كه به شما دستور داده ميشه شخصي رو از بين ببري

- ماموريت هاي زير زميني كه براي بدست آوردن قرص زد مالاريا گزيدگي لازم داريد.

- ماموريت هاي ويژه كه در صورت پيدا كردن چند نوار تيپ جاكال به شما داده ميشه و انجام دادنشون كاملا اختياري هست و طي اون شما نوار هاي خاص و شخصي جاكال رو به دست مياريد.

در كل اكثر كارهاي شما حالت ترميناتور داره و مي كشيد يا منفجر مي كنيد

MILIN3M
27-02-2009, 22:25
- ماموريت هاي ويژه كه در صورت پيدا كردن چند نوار تيپ جاكال به شما داده ميشه و انجام دادنشون كاملا اختياري هست و طي اون شما نوار هاي خاص و شخصي جاكال رو به دست مياريد.
این نوارها کجان من 50درصد بازی رفتم فقط 1دونه دارم اونم اول بازی پیداش کردم

Spaniuly
27-02-2009, 23:02
این نوارها کجان من 50درصد بازی رفتم فقط 1دونه دارم اونم اول بازی پیداش کردم

دقيقا نحوه پيدا كردنشون مثل پيدا كردن جعبه الماس هاست با اون gps كه دستت هست قابل رديابي هستند

mohamad_beauty
28-02-2009, 00:22
نه عزيز قرار نيست با gps كار كني وقتي دستت gps هست راست كليك كن تا دوربينش رو در بياره دوربين مال يه اسنايپر هست با اون بايد عكس بگيري تازه وقتي سبز شد يعني بايد از جعبه دارو عكس بندازي
دوست عزیز هر کاری کردم از جعبه های دارو عکس نمیگیره اصلا چطوری عکس میگیره؟فقط وقتی با دوربین به تفنگ های رگبارچی نگاه میکنم چراغش سبز میشه و من کلیک چپ میکنم تا عکس بگیره بعدشم هیچی
لطفا کمک کنید

Spaniuly
28-02-2009, 00:41
دوست عزیز هر کاری کردم از جعبه های دارو عکس نمیگیره اصلا چطوری عکس میگیره؟فقط وقتی با دوربین به تفنگ های رگبارچی نگاه میکنم چراغش سبز میشه و من کلیک چپ میکنم تا عکس بگیره بعدشم هیچی
لطفا کمک کنید

بگرد بازم بايد يه چيزهايي پيدا كني واسه عكس گرفتن شايد به چيزهاي ديگه اون دور و برا بايد نگاه كني

mehdi_vsgh
28-02-2009, 19:57
یه سوال محل‌هایی که باید ماموریت انجام بدیم تو نقشه با چی نشون داده میشه؟
ایا باید به همه کلبه‌ها بریم یا خیر؟

mehdi_vsgh
28-02-2009, 20:16
یه سوال دیگه
پیدا کردن الماسها چه تاثیری داره؟؟؟

ینی شرط رد کردن مرحله ایا فقط الماسه؟

T I M S A R
28-02-2009, 22:24
یه سوال دیگه

با الماسها میتونی اسلحه بخری یا اونها رو ارتقا بدی و کلبه ها هم برای سیو بازی وگرفتن مهمات و خون هستند که اگر بیشترشون رو تصاحب کنی بهتره.

Spaniuly
28-02-2009, 22:27
یه سوال دیگه

نه هيچ تاثيري نداره صرفا براي تفنن هست پيدا كردنشون هيچ ربطي به مراحل نداره

یه سوال محل‌هایی که باید ماموریت انجام بدیم تو نقشه با چی نشون داده میشه؟
ایا باید به همه کلبه‌ها بریم یا خیر؟

توي داخل منوي بازي يه گزينه هست به اسم Legends اون رو بزني كامل ترين جواب براي سوالت رو ميگيري

mehdi_vsgh
28-02-2009, 23:04
نه هيچ تاثيري نداره صرفا براي تفنن هست پيدا كردنشون هيچ ربطي به مراحل نداره

توي داخل منوي بازي يه گزينه هست به اسم legends اون رو بزني كامل ترين جواب براي سوالت رو ميگيري
ممنون ولی این مثل‌ثهای زرد رنگ ینی باید برم اونجا تا بهم ماموریت بدن بعدش برم اون قسمت قرمز رنگ

اخه گفته برو اونجا تا ماموریت جدید بگیری
من رفتم ولی اتفاقی نیوفتاد برام!؟؟

چطوریاس؟

Spaniuly
01-03-2009, 10:02
ممنون ولی این مثل‌ثهای زرد رنگ ینی باید برم اونجا تا بهم ماموریت بدن بعدش برم اون قسمت قرمز رنگ

اخه گفته برو اونجا تا ماموریت جدید بگیری
من رفتم ولی اتفاقی نیوفتاد برام!؟؟

چطوریاس؟

ميري داخل ساختمون اول ميگرده دربان تورو بعد ميري داخل طبقه بالا ازشون ماموريت مي گيري و در ازاي اون الماس مي گيري ازشون

S A M S U N G
11-03-2009, 17:56
دوستان میشه در مورد نحوه بازی توضیح بدین !

من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم یا کجا برم .

فقط میمیرم !

Sha7ab
11-03-2009, 20:10
شما یه نقشه در اختیار داری که میشه گفت همه چیزته . توی نقشه یه محب هایی وجود داره که میتونی از اون ها ماموریت بگیری و انجام بدی . شما فکر کنم الان وارد دهکده شدی احتمالا ... شما نباید اونجا به کسی شلیک کنی فقط دنبال یه خونه بگرد تا ازش ماموریت بگیری . توی نقشه مشخصه . یه بار که بتونی ماموریت بگیری تمومه .

Aseman e ghermez 2
11-03-2009, 20:49
شما یه نقشه در اختیار داری که میشه گفت همه چیزته . توی نقشه یه محب هایی وجود داره که میتونی از اون ها ماموریت بگیری و انجام بدی . شما فکر کنم الان وارد دهکده شدی احتمالا ... شما نباید اونجا به کسی شلیک کنی فقط دنبال یه خونه بگرد تا ازش ماموریت بگیری . توی نقشه مشخصه . یه بار که بتونی ماموریت بگیری تمومه .
من که اعصابم خورد شد سر اینکه چه طوری توی دهکده برم هی هر چی میکشتم یه لشکر میومدن :31:
خلاصه یه دفعه فهمیدم که نباید به کسی شلیک کنیم:5:

Sha7ab
11-03-2009, 21:14
من که اعصابم خورد شد سر اینکه چه طوری توی دهکده برم هی هر چی میکشتم یه لشکر میومدن :31:
خلاصه یه دفعه فهمیدم که نباید به کسی شلیک کنیم:5:
یه راهنمایی دیگه هم بهت بکنم . اگه بخوای ماموریت های جانبی رو هم بری بازی به شدت طولانی و خسته کننده میشه پس اول بگیر فقط ماموریت های اصلی رو برو تا بازی کامل بشه بعد اگه خواستی ماموریت های جانبی رو برو .
اگه اشتباه نکنم ماموریت های اصلی تو نقشه با رنگ قرمز مشخص ان .:11:

Spaniuly
11-03-2009, 23:06
یه راهنمایی دیگه هم بهت بکنم . اگه بخوای ماموریت های جانبی رو هم بری بازی به شدت طولانی و خسته کننده میشه پس اول بگیر فقط ماموریت های اصلی رو برو تا بازی کامل بشه بعد اگه خواستی ماموریت های جانبی رو برو .
اگه اشتباه نکنم ماموریت های اصلی تو نقشه با رنگ قرمز مشخص ان .:11:

نه عزيز اينطورها هم نيست شما براي به دست آوردن قرص به ماموريت هاي آندر گراند نياز داري براي استفاده از خريد اسلحه و باز شدن اسلحه هايي كه براي بازي نياز داري بايد ماموريت هاي مربوط به فروشنده اسلحه ها رو انجام بديد تازه وقتي وارد act3 يا حومه شهر دوم ميشيد ديگه راه بازگشتي به شهر نداريد

Sha7ab
12-03-2009, 01:30
نه عزيز اينطورها هم نيست شما براي به دست آوردن قرص به ماموريت هاي آندر گراند نياز داري براي استفاده از خريد اسلحه و باز شدن اسلحه هايي كه براي بازي نياز داري بايد ماموريت هاي مربوط به فروشنده اسلحه ها رو انجام بديد تازه وقتي وارد act3 يا حومه شهر دوم ميشيد ديگه راه بازگشتي به شهر نداريد
رفیق من در طول بازی فقط یبار برای گرفتن قرص مجبور شدم ماموریت فرعی برم . برای خرید اسلحه هم میشه کارای دیگه ای هم کرد . به هر حال ماموریت های فرعی رو رفتن به شدت به گیم پلی بازی لطمه میزنه . حالا شما دوست داری برو :20:

Spaniuly
12-03-2009, 01:54
رفیق من در طول بازی فقط یبار برای گرفتن قرص مجبور شدم ماموریت فرعی برم . برای خرید اسلحه هم میشه کارای دیگه ای هم کرد . به هر حال ماموریت های فرعی رو رفتن به شدت به گیم پلی بازی لطمه میزنه . حالا شما دوست داری برو :20:
پس بازي رو تموم نكردي يه بار تموم كني ميفهمي كه بايد حداقل 3 بار ماموريت زير زميني بري:46: براي اسلحه هم هيچ كارايي نميشه كرد ماموريت هاي آنتن هم باعث ميشه لول ما بالا بره يا سيف هاوس اينا آپگريد بشه اين ها اگه آپگريد نشن نميشه بازي رو تموم كرد رفيق

MSHOCK
12-03-2009, 02:45
درسته . احتمالا دلیل اینکه بازی واسه من 96% شد همینه

Sha7ab
12-03-2009, 03:11
بازی رو اتفاقا تموم کردم . فقط بار اول که به قرض آنفولانزا نیاز داشتم رفتم پیش طرف و ازش گرفتم . دفعات بعد میزاشتم که بمیرم و خودش میرفت ماموریت ها رو میگرفت . پایانی که من دیدم اینجوری بود که تمام Budy ها رو تو یه منطقه کشتم و بعد کیف رو به jakal دادم و از یه مکان دور صحنه ی انفجار رو دیدم . برای اسلحه ها هم من الماس های محیطو جمع کردم و یا با رفتن ماموریت ها پولی که بدست میاوردم صرف خریدن اسلحه میکردم . ضمنا بنده بازی رو هم اون موقع برای سایت ویدئوگیمز نقد کردم که میتونی بری بخونی .
اگر هم خواستی save های بازی رو هم هنوز دارم که میتونم بدم بهت امتحان کنی(اگه خواستی pm بده) . ببینی safe house هارو آپگرید کردم ؟ یا چند تا ماموریت جانبی رفتم ؟

حالا دیگه من نیازی به ادامه دادن این بحث توی تاپیک با کسی که داره اینجوری و به راحتی تهمت میزنه نمیبینم . موفق باشین .

شـیـفــو
12-03-2009, 04:43
این بازی رمزی ترینری چیزی نداره ؟
اگه داره بذارید . البته واسه خودم نمی خوام چون اصلا سیستمم بهش نمی خوره واسه رفقا می خوام !
ممنون .

Spaniuly
12-03-2009, 09:37
بازی رو اتفاقا تموم کردم . فقط بار اول که به قرض آنفولانزا نیاز داشتم رفتم پیش طرف و ازش گرفتم . دفعات بعد میزاشتم که بمیرم و خودش میرفت ماموریت ها رو میگرفت . پایانی که من دیدم اینجوری بود که تمام budy ها رو تو یه منطقه کشتم و بعد کیف رو به jakal دادم و از یه مکان دور صحنه ی انفجار رو دیدم . برای اسلحه ها هم من الماس های محیطو جمع کردم و یا با رفتن ماموریت ها پولی که بدست میاوردم صرف خریدن اسلحه میکردم . ضمنا بنده بازی رو هم اون موقع برای سایت ویدئوگیمز نقد کردم که میتونی بری بخونی .
اگر هم خواستی save های بازی رو هم هنوز دارم که میتونم بدم بهت امتحان کنی(اگه خواستی pm بده) . ببینی safe house هارو آپگرید کردم ؟ یا چند تا ماموریت جانبی رفتم ؟

حالا دیگه من نیازی به ادامه دادن این بحث توی تاپیک با کسی که داره اینجوری و به راحتی تهمت میزنه نمیبینم . موفق باشین .

شما 1000 تا هم الماس داشته باشي وقتي يه چيزي آنلاك نشده چطور مي خواي بخري؟ سيو هاوس ها هم زماني آپگريد ميشه كه شما مامورت هاي آبي يا همون بادي ها رو انجام بدي.

rouzbeh_ziafati
16-03-2009, 19:18
دوستان من سایت رسمی بازی رفتم اینجا patch ی برای دانلود نبود .
این patch که دوستان می گند غیر رسمیه ؟ یا جریان چیز دیگست ؟

ICEBOYS
16-03-2009, 19:44
سلام من اول بازی هستم

یک پیغام میاد به این صورت

prees right ALT open your map and use the diamond tracker

باید چی کار کنم

Spaniuly
16-03-2009, 20:21
سلام من اول بازی هستم

یک پیغام میاد به این صورت

prees right alt open your map and use the diamond tracker

باید چی کار کنم

خوب دكمه alt سمت چپ رو بزن تا نقشه رو بياره ديگه 360 درجه دور خودت بچرخ يواش هر جا سبز ثابت شد مستقيم برو ميرسي به الماس

siavashjal
18-03-2009, 12:53
بچه ها من یه سوال دارم

وقتی میرم به safe house یا post guard و همه کسانی که اونجا هستند رو می کشم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی مثلا safe house از حالت lock در نمیاد. میشه بگین من باید چی کار کنم؟

Kaptian Black
18-03-2009, 15:29
بچه ها من یه سوال دارم

وقتی میرم به safe house یا post guard و همه کسانی که اونجا هستند رو می کشم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی مثلا safe house از حالت lock در نمیاد. میشه بگین من باید چی کار کنم؟
post Guard ها که unlock نمیشن . safe House ها هم حتما یکیو نکشتی ! دور و بر خونه رو خوب بگرد یکی پیدا میشه

Spaniuly
18-03-2009, 21:58
بچه ها من یه سوال دارم

براي تصاحب Safe House بايد 3 نفري كه دارن ازش محافظت مي كنن رو بكشي براي آنلاك كردن گاردها نيازي به كشتن نيست كافيه بري كناره زاغه مهمات در بعضي ها هم كه زاغه مهمات نيست بايد بري به سمت جعبه دارو و جلوش وايسي

musi
18-03-2009, 23:25
اگه ماموریت هایی که قرمز هستن رو انجام بدیم درصد اضافه نمیشه؟حتما باید بریم رو آبی؟

Spaniuly
19-03-2009, 00:24
اگه ماموریت هایی که قرمز هستن رو انجام بدیم درصد اضافه نمیشه؟حتما باید بریم رو آبی؟

چرا ميشه ولي آبي ها رو اصولا بايد انجام بدي اينطوري Repiutiation و لول شما افزايش پيدا مي كنه

Turok-71
19-03-2009, 04:15
من بازی رو یه ماه پیش تموم کردم. ولی با تاخیر دو ماه باورتون میشه. آخه نمی دونستم چجوری باید پیش بری
هرچی هم سرچ کردم راهنما گیر نیوردم. تا اخرش اتفاقی توی بازی فهمیدم. چطور جلو بری.
بازیه خوبی بود اصلا کلا خوب حس توی افریقا بودن رو بهت القا میکردو طبیعت بازی که مثل یه مستند بود که داره
از شبکه چهار پخش میشه. من بیشتر بازی رو با شات گان رفتم هیجان داشت اوجش وقتی بود وسط مهلکه گیر میزد.
راستی چرا رفیقاش بهش حمله کردن برای الماسها بود؟ اخر بازی هم اون انفجار کشتش یا زنده موند؟؟(نقش اول)

Spaniuly
19-03-2009, 15:04
من بازی رو یه ماه پیش تموم کردم. ولی با تاخیر دو ماه باورتون میشه. آخه نمی دونستم چجوری باید پیش بری
هرچی هم سرچ کردم راهنما گیر نیوردم. تا اخرش اتفاقی توی بازی فهمیدم. چطور جلو بری.
بازیه خوبی بود اصلا کلا خوب حس توی افریقا بودن رو بهت القا میکردو طبیعت بازی که مثل یه مستند بود که داره
از شبکه چهار پخش میشه. من بیشتر بازی رو با شات گان رفتم هیجان داشت اوجش وقتی بود وسط مهلکه گیر میزد.
راستی چرا رفیقاش بهش حمله کردن برای الماسها بود؟ اخر بازی هم اون انفجار کشتش یا زنده موند؟؟(نقش اول)

هدف كشتن و از بين بردن جاكال هست ولي جاكال بالاخره ما رو متقاعد ميكنه كه حق با اونه و ما هم در آخر به جاكال كمك مي كنيم بنابراين به عنوان خائن شناخته ميشيم و بقيه سعي مي كنن كه ما رو از بين ببرن در آخرين مرحله كار جايي كه با جاكال هستيم يا الماس ها رو بر ميداريم و ميبريم تحويل ميديم و جاكال ميره بمب رو جاسازي ميكنه يا برعكس ما ميريم بمب ميذاريم و جاكال الماس ها رو برميداره تفاوتي در روند نداره 100 % اختياري هست و تفاوتي ندارند باهم به هر حال بعدش كه انفجار صورت ميگيره اون سياه پوست از ما عكس ميگيره و نقش اول ما هستيم و وقتي داريم با خيال راحت عكس ميندازيم يعني اينكه زنده هستيم

Benygh
19-03-2009, 15:11
مسیر سیو ها رو میشه دقیقا بگید !؟

Turok-71
19-03-2009, 16:34
من یه جا خوندم بیماریه طرف مالاریاست یکی از دوستان تویه پستهای بالا گفته آنفولانزا هست. فک کنم اشتباه کرده.

Kaptian Black
19-03-2009, 16:56
مسیر سیو ها رو میشه دقیقا بگید !؟
MyDocuments / My Games / FarCry2

من یه جا خوندم
Zبیماریه طرف مالاریاست یکی از دوستان تویه پستهای بالا گفته آنفولانزا هست. فک کنم اشتباه کرده.
درسته

mosi2x@yahoo.com
19-03-2009, 22:39
چطوری باید از آنتن مامورین گرفت؟ من اصلا راه رسیدن به آنتن رو پیدا نمی کنم!!!

huggy
19-03-2009, 23:52
سلام من تفنگم گیر کرده چی کار کنم درست بشه ؟؟

رایف هاشو نمیشه زومشو کم و زیاد کرد ؟؟

soliman
20-03-2009, 00:23

رایف هاشو نمیشه زومشو کم و زیاد کرد ؟؟

برای درست کردن تفنگ باید زود زود کلیدی رو بزنی که باهاش خشاب اسلحه رو پر میکنی یا همون کلید r
برای سوال دومت هم باید بگم که نه نمیشه.

Benygh
20-03-2009, 23:17
سلام
یک مشکل در یکی از ماموریت های بازی دارم ...
الان در جایی هستم که یک Arena برای جنگ خروس هست که پشتش هم یک خونه هست که درش باز نمیشه !
اینجا ماموریتم اینه که یک نفر رو باید نجات بدم و یا همچین چیزی ولی من نمیدونم باید چیکار کنم ...
کسی میدونه چه میتونم کنم ؟!

Kaptian Black
21-03-2009, 00:09

اگه زیاد از یه اسلحه استفاده کنی خراب میشه ! { زنگ میزنه } . بهتره اسلحه ای رو که دوست داری بخری
و تند تند یه جا هست پیشه اسلحه فروشی اونجا عوضش کنی
اگه زیاد از یه اسلحه استفاده کنی داغون میشه

Spaniuly
21-03-2009, 00:19
سلام
یک مشکل در یکی از ماموریت های بازی دارم ...
الان در جایی هستم که یک Arena برای جنگ خروس هست که پشتش هم یک خونه هست که درش باز نمیشه !
اینجا ماموریتم اینه که یک نفر رو باید نجات بدم و یا همچین چیزی ولی من نمیدونم باید چیکار کنم ...
کسی میدونه چه میتونم کنم ؟!

من اصلا منظورت رو از Arena و جنگ خروس نفهميدم كدوم ACT هستي؟

huggy
21-03-2009, 00:46
من تفنگم در حین تیر اندازی فکر کنم میشکنه یا یه چیزی تو این مایه ها و پرتش میکنه اونور راه حلی نداره که اون جوری نشه ؟؟؟

piishii
21-03-2009, 01:24
من تفنگم در حین تیر اندازی فکر کنم میشکنه یا یه چیزی تو این مایه ها و پرتش میکنه اونور راه حلی نداره که اون جوری نشه ؟؟؟
سلام
جوابتون رو دوستان دادند دیگه مشکل چیه ؟
باید r رو بزنید
زمانی که دیگه درست نشه اون پایین یک پیغامی میده
برای اینکه این کار نشه یا دیر بشه باید آپ گرید کنید در قسمت خرید اسلحه
==========
من 73% از بازی رو رفتم الان هیچ ماموریتی ندارم برم جز یک ماموریت که میری جای او دوگروه که در حال جنگ با یکدیگرند یکی از اونها روی نقشه معلومه ماموریتی داره زمانی که من میرم اونجا و اسلحه تحویل میدم و میرم توی ساختمون قبلا که میرفتم طبقه بالا یک در بازی بود و ... الان اون در بسته هست
قبل از این چند تا ساید میشن بود اونا رو رفتم به این امید که باگ از دی وی دی که من خریدم باشه ولی این ساید میشن ها تموم شد و اون در همچنان بستست و من نمیدونم چیکار کنم
پیشنهادی چیزی ؟

Spaniuly
21-03-2009, 09:07
سلام
جوابتون رو دوستان دادند دیگه مشکل چیه ؟
باید r رو بزنید
زمانی که دیگه درست نشه اون پایین یک پیغامی میده
برای اینکه این کار نشه یا دیر بشه باید آپ گرید کنید در قسمت خرید اسلحه
==========
من 73% از بازی رو رفتم الان هیچ ماموریتی ندارم برم جز یک ماموریت که میری جای او دوگروه که در حال جنگ با یکدیگرند یکی از اونها روی نقشه معلومه ماموریتی داره زمانی که من میرم اونجا و اسلحه تحویل میدم و میرم توی ساختمون قبلا که میرفتم طبقه بالا یک در بازی بود و ... الان اون در بسته هست
قبل از این چند تا ساید میشن بود اونا رو رفتم به این امید که باگ از دی وی دی که من خریدم باشه ولی این ساید میشن ها تموم شد و اون در همچنان بستست و من نمیدونم چیکار کنم
پیشنهادی چیزی ؟

مشكل خرابي اسلحه برطرف شدني نيست اون دوستي هم كه گفتن اگه از يه اسلحه زياد استفاده كني گير ميكنه اشتباه راهنمايي كردن اگه Accuracy يك اسلحه پايين باشه اين اتفاق يعني گير كردن اسلحه اتفاق مي افته استفاده زياد از يه اسلحه باعث خرابي اون ميشه براي هميشه
اون دري كه بسته هست اون اتاق نيست اتاق اونطرف پله ها باز هست بايد بريد به اويكي اتاق

وقتي از يه تفنگ زياد استفاده ميكنيد داغ ميكنه و خراب ميشه براي هميشه و راهي هم نداره

Hossein_nasa62
22-03-2009, 02:19
سلام
من اين دي ودي رو تهيه كردم
ولي ناباورانه حجمش در حد 3گيگ است
واقعا عجيب است
آيا نسخه اي كه گرفتم كامل است ؟

masoud93
22-03-2009, 09:37
سلام
واقعا عجيب است

اره کامل همه تعجب کردند.:18:

Spaniuly
22-03-2009, 19:24
سلام
واقعا عجيب است

واقعا يوبي سافت رو بايد يك استاد در صنعت گيم سازي تلقي كنيم يك بازي به اين عظمت فقط يك دي وي دي هست اين نشون ميده بازي كاملا بهينه سازي شده بازيهايي نظير توراك كه خيلي ضعيف تر و كوتاه تر از اين بازي هستند 3 تا دي وي دي پر هستند كه 15 گيگ فضا اشغال ميكنه اين نشون ميده يك شركت گيم سازي وقتي اين همه در گيم پلي و گرافيك موفق ميشه و يك بازي موفق ارائه ميده اين موفقيت تصادفي نيست وقتي از يك بازي اول شخص اينقدر تمجيد ميشه تو اين جور مواقع هست كه آدم به حقانيت اين تمجيد پي مي بره

piishii
22-03-2009, 19:46
سلام

اون دري كه بسته هست اون اتاق نيست اتاق اونطرف پله ها باز هست بايد بريد به اويكي اتاق
سلام
داخل اون ساختمون در طبقه ی همکف 4 تا اتاق هست 3 تاش بسته هست و یکیش هم برای خروج هست
در طبقه ی بعد هم 2 تا اتاق هست یکیش که همیشه میرفتم و بسته هست و یکی دیگه که اونم بسته هست
کجا رو الان باید ببینم ؟
این دی وی دی رو از کسی که گرفتم که خودش بازی رو تموم کرده
پس مشکل از جای دیگست
لازم به ذکر که من به علت فضای زیادی که سیو های بازی میگرفت و خیلی خیلی هم سیو میکردم یک عالمه از سیو های اولیه ام رو پاک کردم
به هر حال کسی میتونه کمک کنه
خیلی ضد حاله :19:

masoud93
22-03-2009, 20:08
حجم خود بازی کمه اما تنها بدیه بازی سیوهای بازیه که حجم بالا میگیره.

Spaniuly
22-03-2009, 22:49
حجم خود بازی کمه اما تنها بدیه بازی سیوهای بازیه که حجم بالا میگیره.

خوب شما اگه حرفه اي باشي ديگه نياز نيست تند تند Quick Save كني تازه هر بار كه از بازي خارج ميشيد مي تونيد سيو هاي قديمي رو پاك كنيد و چند تاي آخري رو نگه داريد

MSHOCK
22-03-2009, 23:35
دلیله اصلی شکستن اسلحه زنگ زدن اوناست که به مرور تو بازی این روند رو مشاهده میکنید

Hossein_nasa62
23-03-2009, 01:52
سلام
واقعا كه خيلي عالي
من تفاوتي با واقعيت حس نكردم
تما اشيا قابل تخريبا
ميتوني جنگل رو به آتش بكشي
واقعا شاهكاره

در ضمن من 2 تا ماموريت انجام دادم
ولي ديگه تمام نقشه علامت قرمز يا آبي نداره
آيا بازي تمام شده
از كجا بايد بفهميم كه چند درصد بازي رو طي كردم

Spaniuly
23-03-2009, 09:00
سلام
واقعا كه خيلي عالي
من تفاوتي با واقعيت حس نكردم
تما اشيا قابل تخريبا
ميتوني جنگل رو به آتش بكشي
واقعا شاهكاره

در ضمن من 2 تا ماموريت انجام دادم
ولي ديگه تمام نقشه علامت قرمز يا آبي نداره
آيا بازي تمام شده
از كجا بايد بفهميم كه چند درصد بازي رو طي كردم

تعداد ماموريت ها كه زياده انواع اقسام ماموريت داريم شما براي اينكه به راهنمايي ما نياز نداشته باشي داخل منو بازي يه قسمت هست ب اسم Legend اونجا آيكن هايي كه روي نقشه هست رو شرح داده مثلا آيكن هاي زرد رنگ كه هميشه در وسط نقشه هست جايي هست كه شما ميتونيد ماموريت ها رو اونجا بگيريد در واقع انجام اون ماموريت ها هست كه روند بازي رو پيش مي بره ساير ماموريت ها رو هم مي تونيد انجام بديد ولي اصلي ها اون زرد ها هستند كه در منتطقه آتش بس واقع شدند از همون منو بازي هم درصد پيشرفت بازي رو نشون ميده شما احتمال اونقدر جذب اين بازي قشنگ شديد كه منو رو اصلا حال نميكنيد بگرديد:31: خداييش اگه منو رو خوب بگردي استاد ميشي توي اين بازي هرچي لازم داري اونجا نوشته همه چيز رو تازه كجاشو ديدي ميري جلو تر دوست و رفيق پيدا ميكني ميري از اسلحه فروشي اسلحه ميخري تقويت ميكني اسلحه ها رو الماس جستجو ميكني با GPS و خيلي آيتم هاي ديگه كه هرچي بازي كني مي بينيشون

piishii
23-03-2009, 16:01
سلام.
من سیو اینجایی که نمیتونم جلوتر برم رو بذارم
کسی میره برام ؟
فقط بره هم ماموریت رو بگیره و تموم

Spaniuly
23-03-2009, 17:43
سلام.
کسی میره برام ؟

حيف الانه نصب نيست بازي وگرنه سوت رو برات رد مي كردم هر طوري بود

rw280s
23-03-2009, 20:39
بچه ها راهی نیست که یه خورده از رانندگی ها کم شه؟
واسه یه ماموریت باید از اینور نقشه بری اونور نقشه.خسته شدم بس که رانندگی کردم nfs

Kaptian Black
23-03-2009, 20:49
سلام.
کسی میره برام ؟
بذار من بیکیارم :31:

بچه ها راهی نیست که یه خورده از رانندگی ها کم شه؟
واسه یه ماموریت باید از اینور نقشه بری اونور نقشه.خسته شدم بس که رانندگی کردم nfs

بهترین راه فعلا استفاده از اتوبوسه . بعضی جاها هم بعضا قایق به درد میخوره :46:

piishii
24-03-2009, 12:00
بذار من بیکیارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بیا عزیزم

باید همین درست باشه
آخرین سیوم هست
من الان اینجا جای ساختمون هستم و میخوام برم تو ماموریت بگیرم اما در بسته هست شما هم بتونی بری تو و ماموریت رو بگیری و بیای بیرون و به من سیو رو بدی ممنونت میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omidshsh
24-03-2009, 22:49
چه جور میشه سوار اتوبوس شد!؟
من توی نقشه پیداشون می کنم با ماشین میرم اونجا ولی نمی تونم سوار اتوبوس بشم
چی کار کنم؟

soliman
24-03-2009, 23:06
خوب اگه کنار اون اتوبوس ها درو وبرتو خوب نگاه کنی میبینی چهار تا تابلو هستند که هر کدومشون یه نقطه از اون منطقه رو مشخص کرده اند . شما باید مقصدتون رو انتخاب کنید و بعد yes رو بزنید.

rouzbeh_ziafati
24-03-2009, 23:19
خیلی خیلی هوش دشمن ها توی این بازی پایین هست .
خیلی مواقع میشه به جایی حمله می کنم و می بینم طرف پشتش به من هست علی رغم شلیک و سروصدای زیاد ... شما هم این مشکل رو داشتید ؟
اصلا patch رسمی برای این بازی تولید شده ؟

amirpers
25-03-2009, 01:24
خیلی مواقع میشه به جایی حمله می کنم و می بینم طرف پشتش به من هست علی رغم شلیک و سروصدای زیاد ... شما هم این مشکل رو داشتید ؟

مال من که اینجوری نیست دوست عزیز .
نتاسفانه من با اینکه زیاد فار کرای رو بازی نمی کنم (من همون موقعی که اومد خریدمش اما الان تازه 12 درصد رفتم جلو) اما به نظرم خیلی مراحلش تکراریه و طولانی .

779
25-03-2009, 01:33
عزیز ببین برای اومدن پچ رسمی ناراحتی ای نداره فقط موقعی که توی اینترنت هستید بزنید روی FarCry 2 و یک چیزی میاد که اگه پچی اومده باشه خودش اتومات دانلود و نصب میکنه!
واقع یوبیسافت غوغا کرده با این بازیش همه چیش کامله!

Spaniuly
25-03-2009, 10:15

بله يه پچ اومده ولي اصولا واسه آنلاين پلي هست ولي براي من كه اينطور كه مي گي نيست. هوش مصنوعي با تغيير درجه سختي بازي تغيير ميكنه توي آسون ترين درجه هوش مصنوعي پايين ميشه شما بذار روي سخت ترين درجه بعد برو حالشو ببر

siavashjal
25-03-2009, 11:49
دوستان من یه مشکلی دارم.

وقتی که قرص مالاریام تموم میشه میره تو کلیسا و اون کسی که تو کلیساس یه سری کتاب میده میگه ببر بده به فلانی!!!!!!!

اما من نفهمیدم که این کتاب ها یا اسناد رو باید به کی یا کجا تحویل بدم.

میشه کمک کنید. چون وسط بازی یه هو به خاطر مالاریا میمیره و دوباره میاد پیش اون مرده تو کلیسا.

Kaptian Black
25-03-2009, 11:57
دوستان من یه مشکلی دارم.

وقتی که قرص مالاریام تموم میشه میره تو کلیسا و اون کسی که تو کلیساس یه سری کتاب میده میگه ببر بده به فلانی!!!!!!!

اما من نفهمیدم که این کتاب ها یا اسناد رو باید به کی یا کجا تحویل بدم.

میشه کمک کنید. چون وسط بازی یه هو به خاطر مالاریا میمیره و دوباره میاد پیش اون مرده تو کلیسا.

خوب وقتی از او یارو تو کلیسا کتابا رو گرفتی تو نقشه یه علامت زرد هست باید بری اونجا و یه چند نفری رو که تونجان بکشی تا یه خونه هست اونجا آزاد بشه بعد میری توش یه نفر هست بهش کتاب رو میدی اونم بهت قرص میده

siavashjal
25-03-2009, 13:02
آخه مشکل همین جاست من تا حالا دو بار رفتم تو او علامت زرد و دو سری همه کسانی رو که اونجا بودن کشتم ولی خونه هنوز آزاد نشده.

piishii
25-03-2009, 13:24
آخه مشکل همین جاست من تا حالا دو بار رفتم تو او علامت زرد و دو سری همه کسانی رو که اونجا بودن کشتم ولی خونه هنوز آزاد نشده.
سلام
وارد خونه میشین و بعد یک سیاه پوستی هست با شما حرف میزنه و بعد میرین اتاق پشتی و اونجا چندین نفر هستن بهشون پاسپورت ها رو میدین و یکی از اونها هم بهتون داروتون رو میده
===
یکی سیو من رو هم یک نگاهی بندازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaptian Black
25-03-2009, 13:28
سلام
یکی سیو من رو هم یک نگاهی بندازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز الان میرم

پ.ن : اولین باریه که میبینم که وقتی میری در بسته است ! شاید قبلش یه کاری کردی یا کسی گشتی که نباید میکشتی یا کسیو نکشتی . من که بازیو تموم کردم یه بارم ندیدم تو اون 2تا خونه داخل دهکده در بسته باشه ! باز ببین بچه ها چی میگن

siavashjal
25-03-2009, 14:22
آخه مشکل اینه که اصلا وارد خونه نمی شه که بخواد با سیاه پوسته حرف بزنه. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaptian Black
25-03-2009, 14:31
آخه مشکل اینه که اصلا وارد خونه نمی شه که بخواد با سیاه پوسته حرف بزنه. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما یکیو نکشتی . تا همه کشنه نشن خونه باز نمیشه

piishii
25-03-2009, 16:03
شاید قبلش یه کاری کردی یا کسی گشتی که نباید میکشتی یا کسیو نکشتی
سلام.
نمیدونم ولا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaptian Black
25-03-2009, 16:06
سلام.
نمیدونم ولا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبل از این مرحله کدوم مرحله رو رفتین ؟

piishii
26-03-2009, 10:57
قبل از این مرحله کدوم مرحله رو رفتین ؟
سلام
یادم نمیاد ولا
من نمیدونم چه ماموریتی رو انجام دادم بعد روی نقشه میتونستم چنتا مامورین بگیرم یکی اینکه برم جای دوستم توی اون کافه اون بهم ماموریت بده یکی دیگه اینکه بیام اینجا
من اومدم اینجا دیدم بستست
گفتم شاید باگی چیزی باشه
رفتم جای دوستم از اون 4 5 بار ماموریت گرفتم و انجام دادم بعد دیگه هیچی نموند انجام بدم جز همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اومدم باز اینجا دیدم همون آش و همون کاسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rw280s
27-03-2009, 00:02
حرف کاپتان تایید میشه
حتما کسی رو نکشتی

piishii
27-03-2009, 14:39
سلام

حرف کاپتان تایید میشه
حتما کسی رو نکشتی
خوب کی رو نکشتم ؟
از کجا بدونم کی رو نکشتم زمانی که روی نقشه هم هیچی نشون داده نمیشه ؟ یا ماموریتی ندارم انجام بدم ؟
چکار کنم الان من یعنی ؟

omidshsh
27-03-2009, 22:18
اگه همه رو بکشی برات می نویسی که یک مکان زیرزمینی دیگر آنلاک شد

piishii
27-03-2009, 23:53
اگه همه رو بکشی برات می نویسی که یک مکان زیرزمینی دیگر آنلاک شد

سلام
چه ربطی داشت به این مشکل من برادر ؟
با من بودی شما اصلا ؟
من الان ماموریتی از نوع Underground ندارم اگه داشتم روی نقشه معلوم بود که انجام نشده نه ؟ چرا دیگه معلوم بود
من میگم روی نقشه ی من هم هیچی نیست جز همون جا
حالا فردا عکس میگیرم نشون میدم

MSHOCK
28-03-2009, 00:15
سلام
چه ربطی داشت به این مشکل من برادر ؟
با من بودی شما اصلا ؟
من الان ماموریتی از نوع Underground ندارم اگه داشتم روی نقشه معلوم بود که انجام نشده نه ؟ چرا دیگه معلوم بود
من میگم روی نقشه ی من هم هیچی نیست جز همون جا
حالا فردا عکس میگیرم نشون میدم

باگای این بازی با load مجدد درست نمیشه پس مراقب باش کجا سیو کنی . . .
من سیو شمارو دیدم باگ هست گریبانه منم گرفته یکی دوباری ولی کاریش نمیشه کرد باید دو سیوه بازی کنی که به این مشکل بر نخوری . . .شما 73% بازی رو رفتی من سیوه خودمو که 69% و 77% قبل و بعده ماموریت شما هست و با شخصیت اول بازی هستش رو میزارم که کارتون راه بیفته:

Spaniuly
28-03-2009, 09:19
مشكل استفاده از سيو ديگري اينه كه اولا ممكن ورژن ها يكي نباشن كه الته بعيد ميدونم تو اين تاپيك كسي ورژن 1.10 رو نصب كرده باشه چون اصولا فرقي به حال سينگل پلير نداره و ثانيا آدم كه نميخواد سيو يكي ديگه رو بره چون شخصيتي كه انتخاب مب كنيم يا بادي هايي كه داريم فرق خواهد كرد و يه جوري آدم غرييه ميشه

siavashjal
28-03-2009, 11:54
دوستان من یه مشکلی دارم در قسمت پایانی act 1

تو نقشه میگه که یا باید بری داخل کلیسا و با پدر ملاقات کنی یا بری mikes bar . وقتی میرم داخل کلیسا هیچ اتفاقی نمی افته و مسئول کلیسا هیچ واکنشی نشون نمیده. وقتی هم می رم توی mike افرادی که bar رو محاصره کردن می کشم و وقتی داخل بار می شم بازم می بینم که چند نفر مسلح آماده دفاع هستند و باز هم هیچ اتفاقی نمی افته. حتی اون کسی که تو نقشه میگه باید بری ملاقاتش میرم ولی واکنش نشون نمیده. میشه بگید من باید چی کار کنم الان 31 درصد بازی رو رفتم. امیدوارم که تونسته باشم مشکل رو خوب توضیح داده باشم.

MSHOCK
28-03-2009, 13:56
مشكل استفاده از سيو ديگري اينه كه اولا ممكن ورژن ها يكي نباشن كه الته بعيد ميدونم تو اين تاپيك كسي ورژن 1.10 رو نصب كرده باشه چون اصولا فرقي به حال سينگل پلير نداره و ثانيا آدم كه نميخواد سيو يكي ديگه رو بره چون شخصيتي كه انتخاب مب كنيم يا بادي هايي كه داريم فرق خواهد كرد و يه جوري آدم غرييه ميشه

شما زیاد جوش نزن سیو ایشون به بنده هم خورده چاره ای نیست .
حالا هم از ماها یه کمک خواسته . . .؟؟؟!!! شما چه پیشنهادی داری؟؟؟

siavashjal
28-03-2009, 15:48
دوستان من یه مشکلی دارم در قسمت پایانی act 1

تو نقشه میگه که یا باید بری داخل کلیسا و با پدر ملاقات کنی یا بری mikes bar . وقتی میرم داخل کلیسا هیچ اتفاقی نمی افته و مسئول کلیسا هیچ واکنشی نشون نمیده. وقتی هم می رم توی mike افرادی که bar رو محاصره کردن می کشم و وقتی داخل بار می شم بازم می بینم که چند نفر مسلح آماده دفاع هستند و باز هم هیچ اتفاقی نمی افته. حتی اون کسی که تو نقشه میگه باید بری ملاقاتش میرم ولی واکنش نشون نمیده. میشه بگید من باید چی کار کنم الان 31 درصد بازی رو رفتم. امیدوارم که تونسته باشم مشکل رو خوب توضیح داده باشم.

کسی که جواب نداد ولی خودم از طریق کتابچه راهنمای انگلیسی فهمیدم باید چی کار کنم.

siavashjal
29-03-2009, 10:25
بچه ها من بالاخره نفهمیدم این قرص های مالاریا رو باید چه جوری گیر بیارم . هر چی میرم سراغ اون نقاطی که با علامت زرد نشون داده و همه کسانی که بیرون هستند میکشم باز هم نمیشه وارد خونه شد. واقعا گیج شدم.

من رسیدم به act2 حالا چون قرص مالاریا ندارم می افتم زمین ولی هر چی صبر می کنم نمی میرم. فقط صفحه بازی سفید میشه و صدای درد کشیدن خودم می یاد. به نظر شما این باگ هستش یا این که چیز دیگه؟

Spaniuly
29-03-2009, 12:18
بچه ها من بالاخره نفهمیدم این قرص های مالاریا رو باید چه جوری گیر بیارم . هر چی میرم سراغ اون نقاطی که با علامت زرد نشون داده و همه کسانی که بیرون هستند میکشم باز هم نمیشه وارد خونه شد. واقعا گیج شدم.

من رسیدم به act2 حالا چون قرص مالاریا ندارم می افتم زمین ولی هر چی صبر می کنم نمی میرم. فقط صفحه بازی سفید میشه و صدای درد کشیدن خودم می یاد. به نظر شما این باگ هستش یا این که چیز دیگه؟

من تعجبميكنم چطور شما نميتوني وارد بشي البته شما اشكالي تو كارت هست شما اول بايد بري پيش پدر روحاني يا يه دكتر كه معمولا توي منطقه آتش بس هستند بعد شما بايد بريد به ماموريت آندرگراند

Hossein_nasa62
30-03-2009, 01:29
با سلام
بعضي اسلحه ها علامت قفل دارن
ونميتونيد بخريد
الماس كافي وجود داره
ولي روي اسلحه ها قفل است
چگونه ميشه اونها رو فعال كرد
در ضمن در منو وقسمت additional promisin هم پسورد مي خواد
اين پسورد كجا كاربرد داره ؟

Big-Boss
30-03-2009, 01:37
با سلام
بعضي اسلحه ها علامت قفل دارن
ونميتونيد بخريد
الماس كافي وجود داره
ولي روي اسلحه ها قفل است
چگونه ميشه اونها رو فعال كرد

شما باید برای اسلحه فروشی ماموریت انجام بدید تا اسلحه های جدیدتر در دسترس باشه

MSHOCK
30-03-2009, 01:43

اون پسوورد نمیدونم چی هست ولی این قسمت مربوط به اضافات بازی هست.

Spaniuly
30-03-2009, 09:43
من پسوردها رو دارم بعضي ها رو قبول مي كنه ولي بعضي ها رو نه البته من تغييري نديدم بعد وارد كردنشون

masoud93
31-03-2009, 10:24
برای بازی رمز یا ترینری می خواستم که تمام چیزها قفلشان باز بشه زمانی که پشت کامپیوتر میشینه.

MSHOCK
31-03-2009, 10:58
برای بازی رمز یا ترینری می خواستم که تمام چیزها قفلشان باز بشه زمانی که پشت کامپیوتر میشینه.

یه سر به اینجا بزن خیلی راحته. کارتم راه میفته: