PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Far Cry 2

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

[siavah]
05-11-2008, 21:10
دوستان كسي داستان كامل بازي رو نداره؟؟؟

S A A M
05-11-2008, 21:29
;3146164']دوستان كسي داستان كامل بازي رو نداره؟؟؟
پست اوا همین تاپیک را بخون از کامل هم یه چیزی بالاتره!

[siavah]
05-11-2008, 22:19

اخه داستان بازي توش فقط چند خطه و نوشتين چيز بيشتري فعلا در دسترس نيست!!!

داستان بازي در حدود 2-3 خطه!!!

SADEGH 7
06-11-2008, 03:25
سلام
من این بازی رو روی xp نصب کردم.الآن پست اول رو خوندم.سوالی که برام پیشاومده اینه تو ویستا بازی رو اجرا کنم بهتره یا تو xp.
خواهشا سوالم رو فقط کسانی که خودشون امتحان کردن جواب بدن.
مرسی

S A A M
06-11-2008, 07:00
سلام
من این بازی رو روی xp نصب کردم.الآن پست اول رو خوندم.سوالی که برام پیشاومده اینه تو ویستا بازی رو اجرا کنم بهتره یا تو xp.
خواهشا سوالم رو فقط کسانی که خودشون امتحان کردن جواب بدن.
مرسی
شما اول مشخصات سیستمت را بگو تامن راهنماییت کنم!

در کل XP سرعتش نسبت به Vista بهتره!به نظر من تو XP اجراش کنی بهتره

mohsen.rajabi
06-11-2008, 09:10
ببخشید این یارویی که ما باهاش بازی می کنیم (شخصیت اصلی) چرا همش غش می کنه؟

shahramcat
06-11-2008, 10:03

غشی نیست بدبخت بابا !

بیماری مالاریا داره برای همین هر چند وقت یکبار باید قرص بگیری بخوری ! قرص هم باید یک ماموریت از بخش Under Ground بگیری ...

king-hitler2
06-11-2008, 10:17

دوستمون گفت مالاریا
ولی من چند بار بار که حالش بد شد زود امدم عقب دیدم تو منطقه ممنوعه هستم

ali_ranger22
06-11-2008, 12:04
دوستمون گفت مالاریا
ولی من چند بار بار که حالش بد شد زود امدم عقب دیدم تو منطقه ممنوعه هستم

چون قرص رو نخوردی

king-hitler2
06-11-2008, 12:09
چون قرص رو نخوردی

یعنی منظورت این مشکل از بیماریست یا رفتن تو منطقه ممنوعه

ali_ranger22
06-11-2008, 14:23
Far Cry 2 Retail 1.01 Patch

42.30 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[siavah]
06-11-2008, 17:20
دوستان كسي نداشت داستان بازي رو؟؟ درضمن اون پچي كه حيوانات وحشي رو به بازي اضافه ميكنه رو از كجا بايد دانلود كنم؟؟

a.salireza
06-11-2008, 17:35
;3148717']دوستان كسي نداشت داستان بازي رو؟؟ درضمن اون پچي كه حيوانات وحشي رو به بازي اضافه ميكنه رو از كجا بايد دانلود كنم؟؟
این پچ هنوز عرضه نشده ...:10:

tina salehe
06-11-2008, 20:35
سلام دوستان
من یه جای بازی مشکل دارم اگه بهتون بگم خندتون میگیره
اون اول بازی که میخواد از روی یه صندوق چوبی بپره من هر چی Space رو میزنم نمیتونه بپره :31:شما چطوری پریدین یعنی آیا باید کلید دیگری غیر از Space فشار دهیم ؟

soliman
06-11-2008, 20:44
اگه ميپره ولي نميتوني بري اون طرف كليد Shift رو همراه Space بزن تا با سرعت بپره . اگر هم كلا نميتوني بپري برو تو قسمت تنظيمان كنترل و تنظيمات رو به حالت اوليه در بيار.

king-hitler2
06-11-2008, 20:47
سلام دوستان
من یه جای بازی مشکل دارم اگه بهتون بگم خندتون میگیره
اون اول بازی که میخواد از روی یه صندوق چوبی بپره من هر چی Space رو میزنم نمیتونه بپره :31:شما چطوری پریدین یعنی آیا باید کلید دیگری غیر از Space فشار دهیم ؟

یه عکس بزار

tina salehe
06-11-2008, 21:22
آره شیفت رو گرفتم پرید
شخصیت اصلی بازی که مردنیه یه آدم سالم نبود جاش بذارن

king-hitler2
06-11-2008, 21:26
آره شیفت رو گرفتم پرید
شخصیت اصلی بازی که مردنیه یه آدم سالم نبود جاش بذارن

فکر کنم به علت بیماری این طوری ضعیف شده

Big-Boss
06-11-2008, 22:04
دوستان یه راهنمایی ساده می خوام
تو Folder بازی چند و چه folder هایی هست؟
اسماشونو می گید

mohandes1369
06-11-2008, 22:09
من بازي farcry2 رو نصبيدم موقع اجرا اين error رو ميده
your video card is old please update it
كارتم Geforce 7200 256 هستش
اگه بايد اپديت كنم نميدونم كجاس اگه شد لينك بزاريد

soliman
06-11-2008, 22:34
من بازي farcry2 رو نصبيدم موقع اجرا اين error رو ميده
your video card is old please update it
كارتم Geforce 7200 256 هستش
اگه بايد اپديت كنم نميدونم كجاس اگه شد لينك بزاريد
اين اختطار مربوط به كات گرافيك نيست بلكه مربوط به درايو كارت گرافيك هست . مال منم همين اخطار رو ميده . من اخرين درايوي رو كه داشتم نصب كردم ولي بازم همين اخطار رو داد و نميدونم كه اين بازي چه ورژني ار درايو كارت گرافيك رو ميخواد.

Tashanoj
06-11-2008, 22:38
بازی اصلش 1 Dvd هست یا 2dvd?

soliman
06-11-2008, 22:40
همون 1 Dvd هستش.

mohandes1369
06-11-2008, 22:41
اين اختطار مربوط به كات گرافيك نيست بلكه مربوط به درايو كارت گرافيك هست . مال منم همين اخطار رو ميده . من اخرين درايوي رو كه داشتم نصب كردم ولي بازم همين اخطار رو داد و نميدونم كه اين بازي چه ورژني ار درايو كارت گرافيك رو ميخواد.
مدل كارت شما چيه؟

Big-Boss
06-11-2008, 22:56
دوستان یه راهنمایی ساده می خوام
تو Folder بازی چند و چه folder هایی هست؟
اسماشونو می گید

کسی نبود این سوال رو جواب بده؟ بابا یه نگاه تو پی سی تون کنید دیگه

یه درخواست دیگه هم دارم میشه لینک فایل کرک رو بدین
می دونم جاش اینجا نیست ولی خیلی سریع لازم دارم

M.s.95
07-11-2008, 10:52
اقا من پچ رو دانلود کردم ولی وقتی نصبش کردم برای بازی کردن باید یه سریال بدم که بازی کار کنه ! وگرنه میگه بازی بی اعتباره !!!!
کسی نمیدونه چه کر کنم ؟

اینم لینک پچ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 42.3 MB

امکانات :

Fixed Dolby 5.1 support for most sound cards.
- Fixed mission objectives marker after a loading a save game.
- Fixed for difficulty level not changing health when updated.
- Fixed Jackal Tapes and Partner Tapes pages.
- Fixed Field Manuals not unlocking after game mode change.
- Fixed glider key remapping.
- Fixed keyboard controls remapping in single mode that didn't carry into multiplayer mode.
- Prevent a buddy from getting stuck when healing him while receiving damages.
- Fixed stats of favorite weapon not properly reset between loaded save games.
- Fixed the mortar moving the player through wall.
- When creating a dedicated server with PunkBuster enabled then close it to create another but this time with PunkBuster disabled, PunkBuster will still be considered ON, on this new server.
- Display server's IP address in lobby, beside the match’s name (for direct IP join to work)
- Fixed a problem where a player could get stuck (and couldn’t get killed) after pressing the interaction key while wounded and getting rescued by a teammate at the same time.
- Fixed vehicles not being respawned if they were never used.
- A ranked match that is already started will not be listed in the match list.
- Fixed users not being able to see a match if the host switched match mode after a rank. Prevent the host from changing the server setting in a Ranked Match through the console.
- Fixed a glitch that could make a player invisible to another.
- Improved match start conditions. Ranked games can now also start if the player max is attained and everybody but the host is ready.
- Fixed if a user has too many user maps and tries to enter the map rotation menu in a Player or Ranked match, he would get disconnected.
- Fixed incorrect check for negative values when adjusting diamond count.
- Fixed a problem where a player would render through objects if healing a wounded playing while being wounded at the same time.
- Fixed players with same name by using identifiers instead of names.
- Always validate the diamond pool after class upgrades, reset or rank up to avoid getting more diamonds than the player is supposed to for his rank.
- Fixed reload not being interrupted on the host when a client picks a weapon while reloading.
- Fixed crash when creating a LAN game without a network cable.
- Fixed a random crash when joining a game.
- Fixed to make sure game is minimized in order to show the website when clicking on ubi.com
- Fixed crash in editor when deleting many objects in very rapid succession.
- Fixed crash in editor during parsing of the map headers.
- Fixed a random crash that could happen when pressing ESC to cancel a Benchmark run.
- Added CPU Intensive benchmark test run.
- Allow launching the Dedicated Server Launcher in command line

[siavah]
07-11-2008, 11:41
Far Cry 2 Retail 1.01 Patch

42.30 MB

اين پچ مال چيه؟

Benygh
07-11-2008, 12:51
سلام
من اون در رو که پشت یک انباریه چطور باز کنم ؟

;3150903']اين پچ مال چيه؟
اضافه کردن حیوانات وحشی ...

S!LENCE
07-11-2008, 22:57
سلام دوستان
بعد از چند روز بازی یه سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
یکی این که من این جای فروشگاه اسلجه رو گم کردم کجا می تونم پیداش کنم؟ و این فروشگاه گوشت فروشیه که اول توش بودیم و اسلحه داد
دوم این که بعضی وقتا این چمدونای الماس یه جاهاییه که دسترسی بهشون سخته. آیا کار خاصی باید بکنیم. مثلن من یه بار روی سر یه واگن قطار پیدا کردم که هر کاری می کنم نمی تونم برم بالاش.
سوم این که من با این تنظیمات بازی می کنم آیا برای سیستمم کم نیست؟ (درایور گرافیکم آپدیته)
رزولوشن رو که فرقی نمی کنه زیاد یا کم کنم گیر نمی کنه.
اما قسمت Overall رو باید رو High بذارم اگه بیشتر بذارم سرعتش کم میشه. Anti Aliasing هم حد اکثر رو 4 میذارم بیشتر بشه گیر می کنه.
اینم سیستم:
Core 2Quad6600
Geforce 9600 GSO
2*1Gig Kingmax 1066

ممنون که جواب میدید

SADEGH 7
08-11-2008, 03:02
سلام
من هر جا می رم همه می خوان من رو بکشن.قضیه چیه؟ آدم حوصلش سر می ره.البته فقط 8% بازی رو رفتم.
ولی هرچی ماموریت بهم دادن این بوده که برم تو یه منطقه که پر از آدمه و برم تو یه اتاق یا خونه که هزار نفر جلوش وایسادن.کل بازی همینجوریه؟آخه اینجوری که تکراری می شه.چه تو شب باشه چه صبح همه بیدارن و نزدیک شدن به در خونه بدون کشتن سخته.
یه مشکل دیگه که هست اینه که تو جاده خیلی ها کمپ زدن.آدم تا همشون رو نکشه نمی تونه با ماشین از اون قسمت رد شه.اینم خسته می کنه آدم رو چون تکرار داره.راهی هست که دوستانه از جلوشون رد شم و بهم تیر اندازی نکنن؟
من هر ماموریتی می گیرم این دختره زنگ می زنه کنسلش می کنه.راه دختره رو برم یا کاری که بهم گفتن انجام بدم؟
ببخشید که سوال هام زیاد شد.ممنون می شم کامل جواب بدید.
مرسی

king-hitler2
08-11-2008, 08:58
سلام
من هر جا می رم همه می خوان من رو بکشن.قضیه چیه؟ آدم حوصلش سر می ره.البته فقط 8% بازی رو رفتم.
ولی هرچی ماموریت بهم دادن این بوده که برم تو یه منطقه که پر از آدمه و برم تو یه اتاق یا خونه که هزار نفر جلوش وایسادن.کل بازی همینجوریه؟آخه اینجوری که تکراری می شه.چه تو شب باشه چه صبح همه بیدارن و نزدیک شدن به در خونه بدون کشتن سخته.
یه مشکل دیگه که هست اینه که تو جاده خیلی ها کمپ زدن.آدم تا همشون رو نکشه نمی تونه با ماشین از اون قسمت رد شه.اینم خسته می کنه آدم رو چون تکرار داره.راهی هست که دوستانه از جلوشون رد شم و بهم تیر اندازی نکنن؟
من هر ماموریتی می گیرم این دختره زنگ می زنه کنسلش می کنه.راه دختره رو برم یا کاری که بهم گفتن انجام بدم؟
ببخشید که سوال هام زیاد شد.ممنون می شم کامل جواب بدید.
مرسی

اونایی که بهت شلیک میکنن از دشمنان تو هستن
اکشن بازی تکراری هستش
بیشتر وقتها میتونی پنهانی رد بشی

دشمنان از گروه مخالف تو هستش

M.s.95
08-11-2008, 10:29
آقا کسی پچ بازی رو نگرفته ! یکی کمک کنه من پچ رو نصب کردم الا دیگه نمیتونم بازی کم سریال می خواد !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
08-11-2008, 11:32
آقا کسی پچ بازی رو نگرفته ! یکی کمک کنه من پچ رو نصب کردم الا دیگه نمیتونم بازی کم سریال می خواد !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو تاپیک درخواست سریال و کرک بگو بهت بدن!

mohsentanha
08-11-2008, 19:00
سلام من 8 در صدش رو رد کردم ولی دیگه مرحله ای نیست باید چیکار کنم؟؟؟؟/

Masoud King
08-11-2008, 19:15
سلام من 8 در صدش رو رد کردم ولی دیگه مرحله ای نیست باید چیکار کنم؟؟؟؟/
بابد بری تو قسمت هایی از نقشه که بصورت علامت تعجب نارنجی هستش و ماموریت بگیری! مثل !gta

دوستان چرا هوش دشمنا در حد هویچ پخته هستش!!
بعضی وقتا میبینی که یکی از کنارت رد میشه بعد متوجه میشی که دشمنت هستش!
نه تیری میزنن و نه واکنشی نشون میدن!

mosolim
08-11-2008, 19:44
سلام
من یه نکته ای رو تو این بازی متوجه شدم اونم اینه که تمام اسلحه ها و اتومبیل ها ساخت چین هستند. زیرا ماشینها با دوتا برخورد با چمن زود جوش میارن و خراب میشن. اسلحه ها هم که دیگه آخرشن. یه خشاب باشون شلیک کنی سر خشاب دوم گیر می کنه و دیگه شلیک نمیکنه. وقتی R رو می زنی که مثلا درست بشه . مثلا درست میشه ولی یه چند بار شلیک کنی کل سیستمش میریزه به هم و از جا در میره.

mohsentanha
08-11-2008, 21:57
تا 12 در صد رفتم جلو ولی بهم حال نداد دارم پاکش میکنم کرایسیس خیلی از این بیشتر حال میده
با اون که تخیلی هست ولی جذابه
بعد این هوش مصنوعی که باید بگم اصلا هوشی در کار نیست بعد کلی شلیک تازه می فهمن بعد هم می خوان بلند شن نمی تونن و مثل فرفره دور خودشون می چرخن ماشین ها رو هم که پست بالا توضیح داده
این صحنه ها رو چند بار دیدم

Masoud King
08-11-2008, 21:58
سلام
من یه نکته ای رو تو این بازی متوجه شدم اونم اینه که تمام اسلحه ها و اتومبیل ها ساخت چین هستند. زیرا ماشینها با دوتا برخورد با چمن زود جوش میارن و خراب میشن. اسلحه ها هم که دیگه آخرشن. یه خشاب باشون شلیک کنی سر خشاب دوم گیر می کنه و دیگه شلیک نمیکنه. وقتی R رو می زنی که مثلا درست بشه . مثلا درست میشه ولی یه چند بار شلیک کنی کل سیستمش میریزه به هم و از جا در میره.
این قسمت گیر کردن سلاح موقع شلیک رو فکر کنم که از روی gears of war گرفته باشن!(البته نه به این شدت و جزئیات زیاد)
در کل کار جالبی هستش که سلاحی که زیاد ازش استفاده میکنی خراب بشه!
به نظر من اصلا بازی هیجان انگیزی نیستش و امتیازهایی هم که گرفته کافی هستش(اگه زیاد نباشه)!!
در ضمن بازی یه مشکل دیگه هم داره که وقتی با اسنایپ از فاصله دور به کسی شلیک میکنی بعضی وقتا که تیر به دشمنت میخوره بعد از چند لحظه مکث طرف خودشو میندازه زمین و می میره! مثل فیلم های حاجی سیدت رو کشتن : دی

reza_lion67
08-11-2008, 22:25
سلام دوستان
من فارکرای رو نصب کردم
وقتی که بازی رو اجرا میکنم این خطا رو میده
your video card drivers are too old .please update them
lگرافیک من nvidia geforce 7200 با 512 مگابایت حافظه هست .رم هم یک گیگ هست . سی پی یو هم 3800 اینتل هست
آخرین درایور کارت گرافیک هم دانلود کردم و نصب کردم
ولی باز وقتی اجرا میکنم بعد از پیغام وقتی رو اون ok کنم وارد بازی میشود
بعد وسطای مرحله اول وقتی که میخواد از ایست بازرسی رد بشه نزدیک پل که رسید خود به خود از بازی میاد بیرون
نمیدونم چی کارش کنم
خواهش میکنم کمکم کنید
از زحمتاتون ممنونم

resident_evil
08-11-2008, 22:36
من كه با كلت راحت تر مي كشم تا با مسلسلاش!!!واقعا با مسلسل خيلي تير بايد بزنم تا بميرن.
head shotهم كه به سلامتي نداره

shahramcat
09-11-2008, 00:03
سلام دوستان
من فارکرای رو نصب کردم
وقتی که بازی رو اجرا میکنم این خطا رو میده
your video card drivers are too old .please update them
lگرافیک من nvidia geforce 7200 با 512 مگابایت حافظه هست .رم هم یک گیگ هست . سی پی یو هم 3800 اینتل هست
آخرین درایور کارت گرافیک هم دانلود کردم و نصب کردم
ولی باز وقتی اجرا میکنم بعد از پیغام وقتی رو اون ok کنم وارد بازی میشود
بعد وسطای مرحله اول وقتی که میخواد از ایست بازرسی رد بشه نزدیک پل که رسید خود به خود از بازی میاد بیرون
نمیدونم چی کارش کنم
خواهش میکنم کمکم کنید
از زحمتاتون ممنونم

شما باید درایور کارتت رو بروز کنی لینک دانلود رو پایین میدم برو بگیر :

Big-Boss
09-11-2008, 00:32
به سلامتی نصب کردم
من رو درجه سختی Infamous بازی میکنم(سخت ترین مود)
با این حال َAI دشمنان به شدت پایینه
بر و بر وایمیسن منو میبینن دور خودشون می چرخن هر از گاهی هم واسه خالی نبودن عریضه تیری شلیک میکنن
NPC هم که انگار تو این بازی نیست هر کی چشش به من میوفتده با ماشینم که باشه میاد دنبالم تا بجنگه

SADEGH 7
09-11-2008, 01:09
من تو پست 782 فقط یه سوال پرسیدم و یه کم از بازی گله کردم.ولی مثل اینکه همه دلشون از این بازی پره.دقیقا بعد پست من فقط از این بازی گله شده.
دوستان خواهشا زیاد از بدی های بازی نگید.چون کسانی که بازی رو دوست دارن هم می خوره تو ذوقشون.بازی با همه ی مشکلاتی که داره سرگرم کنندس.اگه به بعضی کمبود هاش توجه نکنید مطمئن باشید حوصلتون سر نمی ره.در ضمن نقاط قوتی هم داره.مثلا اگه شب برید به به قسمت و بخواید همه رو بکشید دیگه عمرا هیچ کس نمی بینتتون.حتی اگه مستقیم تو چشمتون نگاه کنه.من با این یه تیکش خیلی حال می کنم.یه خوبی دیگه ای هم که داره اینه که دشمنا الکی قایم نمی شن و مثل یه مرد می جنگن.واسه همین قسمت های خسته کننده ی بازی زود تموم می شه.
موفق باشید

reza_lion67
09-11-2008, 11:37
سلام shahramcat . ممنون از راهنماییت .من دارم درایور رو دانلود میکنم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط خدا کنه دیگه بهم گیر نده .
بازم میگم دستت درد نکنه .

شما باید درایور کارتت رو بروز کنی لینک دانلود رو پایین میدم برو بگیر :

ممنون دوست عزیز .دانلود کردم
نصب هم کردم .الان وقتی بازی رو اجرا میکنم دیگه اون پیغامه نمیده
ولی هنوز وقتی که ایست بازرسی رو رد میکنه بعد از پل خود به خود از بازی میاد بیرون
ممکنه مشکل از سخت افزرام باشه یا جواب نده؟
ممنون که وقت گذاشتی
اگه میتونی این یکی هم حل کنید
ممنونم

joey jordison
09-11-2008, 13:19
دوستان بنده تازه بازی را نصب کردم!!!یکم رفتم راستی چرا نشانه اسلحه نداره !!!

davoodf
09-11-2008, 13:51
وارد اپشن بازی بشو و cross air رو فعال کن.

Benygh
09-11-2008, 14:07
دوستان بنده تازه بازی را نصب کردم!!!یکم رفتم راستی چرا نشانه اسلحه نداره !!!
درجه سختی بازی رو باید روی سومی یا پایین تر بذارید تو Game Option و بعد نشانه رو هم از همون جا فعال کنید !

cdcenter
09-11-2008, 14:48
من که بازی رو بعد از گذشت چیزی حدود 85 درصد پاک کردم . واقعا خسته کننده و تکراری هست . از این سر دنیا باید بری اون سر دنیا ماموریت انجام بدی . تازه بعضی وقتا داری میری به سمت ماموریت یکهو یک کوه جلوت سبز میشه که نمیشه ازش عبور کرد تازه متوجه میشی مسیرو اشتباه اومدی ....

من که با این بازی خسته کننده حال نکردم .... متنوع نیست ... این همه بازی کردیم 1 صحنه نداشت.....ههههههه ...

فقط GTA ... اینشالا که این جدیده هم یک چیزی تو مایه هاا پچ hot cofe داشته باشه ...

[siavah]
09-11-2008, 15:44
آقا يكي به منم درايور 8600gt روي ويندوز ويستا 32bit رو بده....اجرش با امام زمان!(كارت خودم ati4870 هستش و مشكلي ندارم ولي نميدونم چرا در مورد geforce مساله فرق ميكنه؟؟؟)

ali_ranger22
09-11-2008, 17:55
جالبه که ارشاد این بازی رو ممنوع کرد !

Big-Boss
09-11-2008, 18:03
جالبه که ارشاد این بازی رو ممنوع کرد !

واسه چی؟؟؟؟؟:41:
نکنه چون توش 3تا شخصیت مونث هستن!!!!!:21:

king-hitler2
09-11-2008, 18:17
کسی دلیلش رو بلده

pandemonium
09-11-2008, 19:22
با farcry واقعا حال میکردم .

ولی با این اوصافی که در اینجا از Farcry 2 میبینم بی خیال این نسخه جدید شدم ...

sepehr_x50
09-11-2008, 19:55
با farcry واقعا حال میکردم .

ولی با این اوصافی که در اینجا از Farcry 2 میبینم بی خیال این نسخه جدید شدم ...

سلام.

میشه بگی چه دلایلی؟:46:

S A A M
09-11-2008, 19:58
سلام.

اینا همش نظرات شخصیه خودت بازی کنی مطمئنم ازش لذ میبری!:46:

Oracle_Eldorado
09-11-2008, 22:30
سلام.

به نظرم فکر کنم بهترین دلیلش اینه که آزادی .
ولی تو شماره قبلی این بازی با اینکه محیط گرافیکی خیلی بزرگی داشت ولی داستان خیلی قشنگ و جذابی داشت .
اینم شده مثل Stalker :13:
منم دیگه باهاش حال نمیکنم .
مگه اینکه بازی نباشه برم طرفش ...

Big-Boss
09-11-2008, 22:55
سلام.

مشکل بزرگ این بازی خراب شدن این همه ایده والمان جذاب بوده(چیزی که در حال حاضر زیاد شاهدش هستیم)
مثلا یه دشت آفریقایی پهناور به خودی خود زیباست ولی وقتی برای هر ماموریت از این سر نقشه تا اون سر بری میشه اعصاب خورد کن
یا آمدن و رفتن با اتوبوس جالبه ولی وقتی می بینی تو ایستگاه اتوبوس کلاغ هم پر نمیزنه عجیبه
یا مردمی رو میبینی که تا تو رو می بینن از ماشین پیاده میشن و بنگ بنگ
یا منطقه شهری فوق العاده کوچک فقط 3-4 کوچه

با این وضعی که شرکت ها جدیدا پیش گرفتن یعنی سوق دادن بازی به بخش مولتی پلیر متاسفانه به مسائلی مثل داستان و هیجان بخش سینگل پلیر کمتر رسیدگی میشه

pandemonium
10-11-2008, 01:29
سلام.

سلام

خب یه سری دلایل که کافی هستند تا سراغ یک بازی نرم رو دارم در اینجا میخونم ...

مثل این مورد که همه بالاتفاق معتقدند هوش مصنوعی بازی پایینه ...

یا محیط خسته کننده و یکنواخته و مدام از این سر باید بری اون سر ...

و...

خب من وقت زیادی ندارم که خیلی بازیها رو امتحان کنم ...شاید حد اکثر در حد یک بازی ...

با این اوصاف همون COD 5 رو میگیرم بازی میکنم ...خیلی هم ازش تعریف شنیدم . شماره 4 اش هم که بازی کردم خوب بود ...

البته NFS هم جاش محفوظه !
نمیدونم این جدیده تو بازار اومده یا نه .
خدا کنه تو مایه proStreet نباشه که اصلا خوشم نیومد ...
کاش یه چیزی تو مایه Most Wanted باشه که برای من خداترین نسخه تاریخ NFS بود ...

همه چیز قاطی هم شد تو این پست ...

Big-Boss
10-11-2008, 14:43
با این اوصاف همون COD 5 رو میگیرم بازی میکنم ...خیلی هم ازش تعریف شنیدم . شماره 4 اش هم که بازی کردم

دوستان نزارید این هم مثل gta بشه که جدیدا به 7و 8و9 هم رسیده
از این به بعد سری Call of Duty شماره گذاری نمیشه اسم این سری هم: Call of Duty:world at war هست
با تشکر

در مورد Farcry2 اون اوایل که شخصیت انتخاب میکنم از لحاظ داستانی یا قابلیت ها کارکترها با هم فرق میکنن ؟

[siavah]
10-11-2008, 14:45
;3157718']آقا يكي به منم درايور 8600gt روي ويندوز ويستا 32bit رو بده....اجرش با امام زمان!(كارت خودم ati4870 هستش و مشكلي ندارم ولي نميدونم چرا در مورد geforce مساله فرق ميكنه؟؟؟)

دوستان ............HELP ............. كنيد

davoodf
10-11-2008, 14:53
عزیز من وقتی 4870 داری چرا میری طرف این کارتی که کلا از رده خارج شده و خییییلی ضعیفتر از 4870 هست؟
این غول رو ول کردی رفتی طرف 8600؟!؟!

Benygh
10-11-2008, 16:05
سلام
بچه ها من این در رو چطور باز کنم ؟ اصلا باز نمیشه اونی که پشت اون انبار هست ..
در ضمن این بازی خیلی خسته کننده است !
سیستم ساعتش هم انگار که نه انگار تکون نمیخوره !

king-hitler2
10-11-2008, 16:30
سلام
بچه ها من این در رو چطور باز کنم ؟ اصلا باز نمیشه اونی که پشت اون انبار هست ..
در ضمن این بازی خیلی خسته کننده است !
سیستم ساعتش هم انگار که نه انگار تکون نمیخوره !

عکس بزار چون خیلی در هست :27::27:

بزار بری جلوتر قشنگ میشه

[siavah]
10-11-2008, 20:37
عزیز من وقتی 4870 داری چرا میری طرف این کارتی که کلا از رده خارج شده و خییییلی ضعیفتر از 4870 هست؟
این غول رو ول کردی رفتی طرف 8600؟!؟!

2 تا سيستم دارم يكي تو خونه اون يكي........مل تو خونه 4870 هستش

H M R 0 0 7
10-11-2008, 22:55
امروز بازی رو نصب کردم
نو آوری نسبت به نسخه قبل خیلی زیاد شدهههههه و دیگه خطی نیست...
گرافیکشم خوبه.بیخود چیز میز اضافه نکردن بهش که کارت گرافیکها باهاش مشکل نداشته باشن.در حد قابل قبول و خوبیه.
ولی کاش محیطش مثل نسخه قبلی سرسبز و جذابتر بود نه صحرایی
فعلا که زیاد بازی نکردم.نظرات بعدی رو میزارم بعد یه مدت که بازی کردم :دی

S!LENCE
10-11-2008, 23:43
سلام دوستان
من که کلا دارم لذت می برم. به زودی هم COD5 رو کنارش نصب می کنم ببینیم چی میشه. فکر کنم بی خیال میان ترمای این ترم باید بشیم
یه سوال دارم
کسی می دونه این Map Editor و Benchmark ایا بازی که همراش نصب میشن به چه درد می خورن؟ در ضمن Benchmark برای من باز نمیشه و ارور میده
ممنون

havas_1980
11-11-2008, 01:05
سلام دوستان...
یه سوال دارم
کسی می دونه این Map Editor و Benchmark ایا بازی که همراش نصب میشن به چه درد می خورن؟...

FC2BenchmarkTool.exe - ابزار تست اجرای بازی که در حین انجام تست موارد زیر (و بعد از تست به صورت نمودار) نشون میده :

FPS, تعداد فریم در ثانیه
Frame, تعداد فریم های سپری شده
Time, تعداد زمان سپری شده بر حسب ثانیه

FC2Editor.exe - برنامه ساخت نقشه که برای مود چند نفره کاربرد داره.

... در ضمن Benchmark برای من باز نمیشه و ارور میده
ممنونایراد نمایش داده شده رو بیان کنین.

Big-Boss
11-11-2008, 01:10
من که کلا دارم لذت می برم. به زودی هم COD5 رو کنارش نصب می کنم ببینیم چی میشه.

با این اوصاف همون COD 5 رو میگیرم بازی میکنم ...خیلی هم ازش تعریف شنیدم . شماره 4 اش هم که بازی کردم خوب بود ...

دوستان خواهش می کنم به این نکته زیر دقت کنید تا هم موجب سردرگمی خودتون و همی تو ضیحات اضافه ما نشید

دوستان نزارید این هم مثل gta بشه که جدیدا به 7و 8و9 هم رسیده
از این به بعد سری Call of Duty شماره گذاری نمیشه اسم این سری هم: Call of Duty:world at war هست
با تشکر

SADEGH 7
11-11-2008, 04:31
;3160812']دوستان ............HELP ............. كنيد

شما این لینک رو باز کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اونجا Geforce 8 Series و ویندوز دلخواهتو انتخاب کن و دکمه ی Search رو بزن.بعدش هم که Download .ولی FarCry 2 اصلا ارزش نصب رو هم نداره.من بعد از حدود 16% بازی رو از رو سیستمم پاک کردم.در حال حاضر بازی فقط Cod: World At War

Mehdi-HTC
11-11-2008, 11:01
Sharmane Tooye In Systemam Farsi Nemitoonam Type Konam...Bacheha Tooye Ye Marhale Gir Kardam Ke Taghriban Hamoon Marahele Avale bazi hast.....Hamoonjayee ke ye 100 Taye adam Mirize Roo saro kalat.....Harchi Mikosham Eyne Mooro Malakh Mirizan....Oon Bala Ham Ye Chizi Neveshte Ghermeze Faghat Kalame Avalesh ke Neveshte Escape Ro Yadame...Lotfan Rahnamayee Konid.........

soliman
11-11-2008, 16:32
خوب دوست عزیز شما حتما یا یکی از افرادشون رو کشتی و یا رئیسشون رو که در این حالت شما باید چند دقیقه ای ازشون دور بشی و از اون منطقه بیرون بری تا اوضاع اروم بشه بعد از چند دقیقه اون نوشته کنار میره و شما میتونید به اون منطقه برگردید.

hosseincode2008
11-11-2008, 17:34
وقتي بازي از گيم اسپات 8.5 گرفت گفتم عجب نامردايي هستن كه به اين بازي كمتر از 9 دادن ولي وقتي ديروز بازي رو نصب كردم فهميدم كه عجب نامردايي هستن كه به بازي بالاتر از 8 دادن !‌ واقعا بازي مضخرفه ؛ همه جا كه زرد و قهوه اي هست و تنوع رنگي تو بازي وجود نداره ،‌ هوش مصنوعي هم كه نگم بهتره ، محيط خسته كننده ي بازي و اينكه تو هر چند قدم بايد هزار تا آدم بكشي اونم بايد يه انبار مهمات روش خالي كني تا بميرن ، خراب شدن واقعا بد اسلحه ها كه با يك شليك گير ميكنن ،‌ سيستم بد مردن يا زخمي شدن تو بازي ، اينكه تير دشمنان از پشت ديوار يا فاصله هاي خيلي دور به من ميخوره ولي مال من به اونا نميخوره ، افكت واقعا افتضاح برخورد تير به آب ،‌ تعداد و نحوه ي نگه داشتن اسلحه ها واقعا بد هست : يكيش كه چاقو هست اون يكي RPG يكي هم كلت ؛ ميمونه يه جاي خالي كه اونم نميدوني بين اين همه اسلحه كدوم رو برداري ، لااقل بايد يه كاري ميكردن كه بتونيم مثلا شاتگان روبا AK 47 باهم داشته باشيم !! وقتي مثلا H رو ميزنم و گلوله رو از بدنش درمياره يا دستش رو كه شكسته درست ميكنه يعني اصلا دردي نداره كه كاراكتر ما يك آه هم نميكنه ؟!!!! وقتي ما ميتونيم هر جا كه خواستيم سيو كنيم ديگه چه لزومي داشت تو Safe House هم جا براي سيو بذارن ؟! قسمت ماشين رانيش هم خودتون ميدونيد بعد چتد تا تير خوردن دود ميكنه و مجبوري حتما بري فقط با محكم كردن يه پيچ (!)‌ درستش كني و در آخر هم اين كه بازي حتي تو Easy هم واقعا سخته و به قول S A A M جان نفس آدم ميبره !
بقيه ي مسايل هم بماند ولي به نظر من اگه بازي رو مثل فاركراي 1 ادامه ميدادن و يه داستان خوب هم بهش ميچسبوندن خيلي بهتر از اين ميشد .

همه نظرشون رو گفتن اينم نظر من بود ! ( كه از طرفداران سرسخت اين بازي قبل از انشارش بودم )

king-hitler2
11-11-2008, 17:54
وقتي بازي از گيم اسپات 8.5 گرفت گفتم عجب نامردايي هستن كه به اين بازي كمتر از 9 دادن ولي وقتي ديروز بازي رو نصب كردم فهميدم كه عجب نامردايي هستن كه به بازي بالاتر از 8 دادن !‌ واقعا بازي مضخرفه ؛ همه جا كه زرد و قهوه اي هست و تنوع رنگي تو بازي وجود نداره ،‌ هوش مصنوعي هم كه نگم بهتره ، محيط خسته كننده ي بازي و اينكه تو هر چند قدم بايد هزار تا آدم بكشي اونم بايد يه انبار مهمات روش خالي كني تا بميرن ، خراب شدن واقعا بد اسلحه ها كه با يك شليك گير ميكنن ،‌ سيستم بد مردن يا زخمي شدن تو بازي ، اينكه تير دشمنان از پشت ديوار يا فاصله هاي خيلي دور به من ميخوره ولي مال من به اونا نميخوره ، افكت واقعا افتضاح برخورد تير به آب ،‌ تعداد و نحوه ي نگه داشتن اسلحه ها واقعا بد هست : يكيش كه چاقو هست اون يكي RPG يكي هم كلت ؛ ميمونه يه جاي خالي كه اونم نميدوني بين اين همه اسلحه كدوم رو برداري ، لااقل بايد يه كاري ميكردن كه بتونيم مثلا شاتگان روبا AK 47 باهم داشته باشيم !! وقتي مثلا H رو ميزنم و گلوله رو از بدنش درمياره يا دستش رو كه شكسته درست ميكنه يعني اصلا دردي نداره كه كاراكتر ما يك آه هم نميكنه ؟!!!! وقتي ما ميتونيم هر جا كه خواستيم سيو كنيم ديگه چه لزومي داشت تو Safe House هم جا براي سيو بذارن ؟! قسمت ماشين رانيش هم خودتون ميدونيد بعد چتد تا تير خوردن دود ميكنه و مجبوري حتما بري فقط با محكم كردن يه پيچ (!)‌ درستش كني و در آخر هم اين كه بازي حتي تو Easy هم واقعا سخته و به قول S A A M جان نفس آدم ميبره !
بقيه ي مسايل هم بماند ولي به نظر من اگه بازي رو مثل فاركراي 1 ادامه ميدادن و يه داستان خوب هم بهش ميچسبوندن خيلي بهتر از اين ميشد .

همه نظرشون رو گفتن اينم نظر من بود ! ( كه از طرفداران سرسخت اين بازي قبل از انشارش بودم )

خوب دیگه تو افریقا هستش :27::27::27:

Mehdi-HTC
11-11-2008, 18:43
آقا کسی جواب مارو ندادا....من اون جا باید چیکار کنم که همه ریختن سرم ؟؟؟؟....

king-hitler2
11-11-2008, 18:55
آقا کسی جواب مارو ندادا....من اون جا باید چیکار کنم که همه ریختن سرم ؟؟؟؟....

فکر کنم soliman جواب شمارو داد

خوب دوست عزیز شما حتما یا یکی از افرادشون رو کشتی و یا رئیسشون رو که در این حالت شما باید چند دقیقه ای ازشون دور بشی و از اون منطقه بیرون بری تا اوضاع اروم بشه بعد از چند دقیقه اون نوشته کنار میره و شما میتونید به اون منطقه برگردید.

Ali_p30
11-11-2008, 19:11
کسی راهنمای بازیو داره؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
11-11-2008, 20:27
کسی راهنمای بازیو داره؟؟؟؟

اگه انگلیسی به دردت میخوره »

3Dmajid
11-11-2008, 22:01
حیف که بازی به این قشنگی خسته کننده س ... هی میری با ماشین دو ساعت اون ور ماموریت میگیری بعد باید بری دوباره دو ساعت با اون ور ماموریتت رو انجام بدی !

Ariarman85
11-11-2008, 23:05
درود:
بالاخره تموم شد خیلی طولانی بود.
در مجموع بازی خوبی بود ولی مثل هر بازی دیگه ای ضعف هایی هم داشت.
آخرش خیلی جذاب شود اصلا قابل پیش بینی نبود و گیمر و سوپرایز می کنه.
به نظر من بزرگترین ضعف بازی نورپردازی افتضاحش بود در حالی که بازی تو آفریقاست وباید سوختن رو احساس کرد در حالی که نورپردازی بیشتر به مناطق کوهستانی شبیه!هوش مصنوعی هم که نگو!
ولی در کل ارزش بازی کردن رو داشت.

clapton
11-11-2008, 23:39
سکوت جاده ها رو دوست داشتم و حیوانات زیبای تو جاده ها
اما بازی تکرار مکررات بود و خالی از جذابیت یک بازی اکشن

king-hitler2
12-11-2008, 08:57
درود:
بالاخره تموم شد خیلی طولانی بود.
در مجموع بازی خوبی بود ولی مثل هر بازی دیگه ای ضعف هایی هم داشت.
آخرش خیلی جذاب شود اصلا قابل پیش بینی نبود و گیمر و سوپرایز می کنه.
به نظر من بزرگترین ضعف بازی نورپردازی افتضاحش بود در حالی که بازی تو آفریقاست وباید سوختن رو احساس کرد در حالی که نورپردازی بیشتر به مناطق کوهستانی شبیه!هوش مصنوعی هم که نگو!
ولی در کل ارزش بازی کردن رو داشت.

شما گفتین هوش مصنوعی خوبه و نحوه سوختن بده
در حالی که همه از بد بودن هوش و نحوه سوختن عالی حرف میزدن

joey jordison
12-11-2008, 12:01
بازی را دارم میرم ولی واقعا یک بازی خسته کننده و بی روح هست!!!البته منکر خوبی هاش نمیشم ولی هنگام بازی ادم تا مرز خوابیدن پیش میره!!!
من نمیدونم چرا نمیتونم از این بازی لذت ببرم!!!حداقلش که تا جایی که رفتم لذت نبردم ببینیم ادامش چی میشه!!!اگه دوام بیارم و پاکش نکنم

virus2009
12-11-2008, 14:06
یک سوال:
توی مرحله اول که تو شهر جنگه و مرده مریضه باید چکار کنم.
که تو نقشه یک ایستگاه اتوبوس هست.

Big-Boss
12-11-2008, 14:08
یک سوال:

از محدوده شهری فرار کن هر کجا بری مهم نیست فقط از شهر برو!!!

virus2009
12-11-2008, 14:54
از محدوده شهری فرار کن هر کجا بری مهم نیست فقط از شهر برو!!!

من از شهر میرم بیرون ولی یکم که دور میشم سرش گیج میره و میمیره.
و وقتی سرش گیج میره یک قوطی قرص در میاره میبینه خالی بعد میافته رو زمین.

Big-Boss
12-11-2008, 15:15

باید همین جوری بشه دیگه!!!!!!!!!!!!
بعدا یه جا بهوش میای بهت ماموریت میدن

S A A M
13-11-2008, 14:38
كسي ميدونه جايه كايت ها كجاست من يكي بيشتر پيدا نكردم:41:

خوب عزيز نبايد از اون محدوده اي كه نقشه تعييد كرده بيشتر بري!

یک سوال:
بايد ماموريت بگيري قرص بهت ميدن

بازی را دارم میرم ولی واقعا یک بازی خسته کننده و بی روح هست!!!البته منکر خوبی هاش نمیشم ولی هنگام بازی ادم تا مرز خوابیدن پیش میره!!!
من نمیدونم چرا نمیتونم از این بازی لذت ببرم!!!حداقلش که تا جایی که رفتم لذت نبردم ببینیم ادامش چی میشه!!!اگه دوام بیارم و پاکش نکنم
شما ادامه بده من مطمئنم خوشت مياد بازيه زيباييه من نميدونم شما از يه بازي چي ميخواين؟!!!!

S A A M
13-11-2008, 14:52
خوب اين هم بررسي گرافيك بازي توسط گيم اسپات:

وقتی کرایتک کرایسیس را منتشر کرد کامپیوترها به واقع گریستند!کرایسیس حتی قدرتمندترین سیستم ها را برای اجرای بازی در بالاترین کیفیت به چالش کشید.خوشبختانه فارکرای 2 که بر پایه موتور Dunia ی Ubisoft Montreal ساخته شده است به هیچ وجه این گونه نیست.فارکرای 2 از یک انجین direct x 10 جدید استفاده می کند.مانند بقیه ی فارکرای ها،فارکرای 2 نیز draw distance عظیم،جنگل های انبوه،سایه های بسیار دقیق و افکت های آتش دیدنی دارد.برای اجرای بازی در حداقل کیفیت نیز به کامپیوتری مدرن نیاز دارید اما برای اجرای خوب بازی به نوع هیولایی از PC نیاز ندارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بررسی اجرای بازی در بهترین حالت و گرفتن بهترین فریم در ثانیه ما 5 بخش برای اجرای بازی را بررسی کرده ایم:
Settings
فارکرای 2 که از لحاظ بصری پیچیدگی های فراوانی دارد از تعدادی setting های پیچیده برخوردار است که می تواند سرعت اجرای بازی را کاهش دهد.ما 2 یا 3 تا setting را پیدا کردیم که اگر می خواهید سرعت فریم بازی شما تقویت شود باید آنها را دستکاری کنید.
کارت های گرافیک
مانند تمامی FPS ها فارکرای 2 هم به یک GPU خوب علاقه ی زیادی دارد.ما تقریباٌ 20 کارت گرافیک را تست کردیم. از Radeon 4870 X2 2 گیگابایتی قدرتمند گرفته تا GeForce 6800 پیر!
CPU
فارکرای 2 واقعاٌ تحت تأثیر پردارنده هاست.ما از Core2 های اینتل و AMD Phenom ها گرفته تا پنیتیوم 4 را برای تخمین تأثیر CPU بر اجرای بازی تست کردیم.
رم
فارکرای 2 به 1 گیگابایت رم برای اجرای بازی در ویندوز XP و 2 گیگابایت رم برای اجرا در ویندوز ویستا نیاز دارد و تست های ما این نکته را تأیید کرد.چیزی پایین تر از این به کیفیت بازی صدمه خواهد زد.
سیستم ها
حداقل سیستم مورد نیاز از یک CPU 3.2 گیگاهرتزی پنتیوم 4،یک گیگابایت رم و یک کارت گرافیک در کلاس GeForce 6800 تشکیل شده است.در این سیستم بازی دچار کرش می شد اما با پایین آوردن تمامی setting ها و پایین آوردن رزولوشن در حالت حداقل مشکل کرش برطرف شد و بازی روان اجرا شد.عملکرد بازی را با یک سیستم توصیه شده با یک Core 2 Duo 2.4 GHz اینتل،2 گیگابایت رم،GeForce 8600 GTS و سیستم عامل ویستا 32 بیتی تست کردیم.این بهترین کیفیت نبود اما بازی را در رزولوشن های متوسط و setting های باکیفیت به خوبی اجرا می کرد.برای یک سیستم high end از یک CPU چهار هسته ای 3.2 گیگاهرتزی و Radeon 4870 X2 دو گیگابایتی استفاده کردیم که در این حالت فارکرای 2 در بالاترین رزولوشن و بهترین کیفیت اجرا می شد.

سیستم ها
سیستم high end:
Intel Core2 QX9650, eVGA 780i, 2GB Corsair XMS Memory (1GBx2), 750GB Seagate 7200.11 SATA Hard Disk Drive, Windows Vista 32-bit SP1. Graphics Card: Radeon 4870X2, beta Catalyst HotFix 70517
سیستم توصیه شده:
Intel Core2 Duo E6600 2.4GHz, eVGA 680i, 2GB Corsair XMS Memory (1GBx2), 750GB Seagate 7200.11 SATA Hard Disk Drive, Windows Vista 32-bit SP1. Graphics Card: GeForce 8600 GTS, beta Nvidia

ForceWare 180.42

ترجمه از خودمه دنبال منبع نگردين !
منبع :

Jocker
13-11-2008, 17:52
سلام دوستان

من هفته پیش سیو بازی را از دست دادم و از یکی دوستان سیو بازی را گرفتم

ولی نمی‌توانم تیراندازی کنم.

بازی را دوباره نصب کردم و حتی کیبورد را به حالت defult هم گذاشتم ولی نشد

ولی وقتی از اول بازی را شروع می‌کنم مشکل تیراندازی ندارم ولی وقتی با سیو دوستان می‌روم نمی‌توانم تیراندازی کنم

مشکل از کجاست

B U L U T
13-11-2008, 18:55
سلام دوستان

من هفته پیش سیو بازی را از دست دادم و از یکی دوستان سیو بازی را گرفتم

ولی نمی‌توانم تیراندازی کنم.

بازی را دوباره نصب کردم و حتی کیبورد را به حالت defult هم گذاشتم ولی نشد

ولی وقتی از اول بازی را شروع می‌کنم مشکل تیراندازی ندارم ولی وقتی با سیو دوستان می‌روم نمی‌توانم تیراندازی کنم

مشکل از کجاست
شايد دكمه اش رو عوض كرده يا يه نوع باكه
يا خود شركت گذاشته نميدونم

Jocker
13-11-2008, 20:19
مسعود جان ممنون از جوابت

موفق باشید

می‌گردم تا پیدا کنم عیب نداره البته بعد از اینکه dead space را تمام کردم

Ariarman85
13-11-2008, 20:42
شما گفتین هوش مصنوعی خوبه و نحوه سوختن بده
در حالی که همه از بد بودن هوش و نحوه سوختن عالی حرف میزدن

درود:
شما منظور من و متوجه نشودین منظورم از سوختن شبیه سازی آفتاب داغ بود نه نحوه ی سوختن:27:
درباره ی هوش مصنوعی هم منظورم این بود که تعطیله.

mohandes1369
13-11-2008, 22:05
بعد از نصب FarCry2 با اين Error مواجه شدم....
Your Video Card Driver is too old.please update theme
الان چيكارش كنم درست شه
1 gig ram
cpu 3.4
vga nvidia geforce 7200

Big-Boss
13-11-2008, 22:09
بعد از نصب FarCry2 با اين Error مواجه شدم....
Your Video Card Driver is too lod.please update theme
الان چيكارش كنم درست شه
1 gig ram
cpu 3.4
vga nvidia geforce 7200

update

واسه من هم همینو میگفت ولی ok که میکردم میرفت تو بازی(آخرین آپدیت هم داشتم)

B U L U T
13-11-2008, 22:13
Your Video Card Driver is too old.please update theme
درايو كارت گرافيكتون بايد اپديت بشه كارت گرافيكتون چه مدلي هست

mohandes1369
13-11-2008, 22:21
[quote=masud7;3171743]درايو كارت گرافيكتون بايد اپديت بشه كارت گرافيكتون چه مدلي هست[/quo
با تشكر....
بالا گفته بودم
Nvidia Geforce FX 7200
يه چيز ديگه اونم اين فايلش 35 mb و با اين اينترنت نفتي نميشه دانلود كنم....

[siavah]
14-11-2008, 00:00
دوستان اون پچ حيوانات وحشي هنوز نيومده؟؟؟

B U L U T
14-11-2008, 00:22
يه چيز ديگه اونم اين فايلش 35 mb و با اين اينترنت نفتي نميشه دانلود كنم....با DAP ميتوني
Download Accelerator Plus

mosolim
14-11-2008, 12:41
سلام
به نظر من این بازی رو بیخیال شید. من که داشتم بازی می کردم حالا که call of duty اومده نصف و نیمه ولش کردم رفتم دارم اونو بازی می کنم. شما هم همین کارو بکنید. این بازی مال موقعی که هیچ بازی جذابی در دسترس نباشه.

[siavah]
14-11-2008, 12:58
كاملا تاييد ميشه....بازي farcry 2 ديگه خيلي داشت تكراري ميشد...من تا اونجا رفتم كه بايد از زندان فرار كنه

vegas
14-11-2008, 13:09
به نظر من که بازی زیبایی هست ....

toorajjj
14-11-2008, 15:21
سلام دوستان بازی تمام شد اما یک سوالی داشتم در آخر بازی یکی گفته بود آدم سوپرایز میشه ولی مال من چمدان الماس را تحویل دادم و jackal نیز رفت پی کار خودش و بازی تمام شد و هیچ چیز جالبی ندیدم ایا شما جور دیگری تمام کردید اگر فرق داشته لطفا آخرش بگید مال شما چطور شد

miladddd
14-11-2008, 16:03
اگه فار كراي 2 بازي زياد خوبي نبوده، پس چرا تو نظر سنجيه بالا بيشتر راي آورده؟
واقعا عجيبه ها!

franch
14-11-2008, 16:35
من ميخوام برم بازي رو بخرم. بالاخره نفهميديم بازيش خوبه يابده. با توجه به اينكه جي تي اي 4 هم چند روز ديگه مياد به نظر شما مي ارزه بازيش رو بخرم؟

resident_evil
14-11-2008, 16:46
من ميخوام برم بازي رو بخرم. بالاخره نفهميديم بازيش خوبه يابده. با توجه به اينكه جي تي اي 4 هم چند روز ديگه مياد به نظر شما مي ارزه بازيش رو بخرم؟

به نظر من اگه حوصله داريو از اينكه هي بري اين ور اون ور اونم تو آفريقاخسته نمي شي بخرش...

franch
14-11-2008, 16:52
به نظر من اگه حوصله داريو از اينكه هي بري اين ور اون ور اونم تو آفريقاخسته نمي شي بخرش...
منظورت اينكه مراحلش خيلي زياد و خسته كننده هست!(البته far cry 1 كه اينطوري بود)

resident_evil
14-11-2008, 17:06

خوب بستگي داره با كدوم درجه سختي بري.ولي هوش مصنوعي پايين بازيو راحت كرده تا حدودي
مراحلم زياده البته هم مراحل اصلي داره هم غير اصلي كه مي توني انجام نديشون
بازي تو آفريقاس ديگه همش جنگل و بيابونه.هركيم تو جاده ببينتت بهت شليك مي كنه!!!
اگرم وسط راه ماشينت بتركه بايد پياده بري كه خوب بسيار سخته و حوصله ميطلبه...
به نظر من بازي هاي open world بايد محيط زنده ترو جذاب تري داشته باشن كه خسته كننده نباشه...
ولي خوب من خيلي دوست مي داشتم كه مثل farcry1 مرحله مرحله باشه...
بازم من نظر شخصيمو مي گم و خوب خيليا حال كردن با اينكه بازي open world شده

mosolim
14-11-2008, 17:22
واقعا عجيبه ها!
سلام
منم نمی دونم چرا. ولی اگر شما کرایسیس رو بازی کرده باشید راحت متوجه میشید که خیلی بهتر از فار کرایه. البته من نظر خودمو می گم. ولی سایتهای بازی هم نمره بیشتری داره. فارکرای بازی نیست که اصلا نخوای بازی کنی. اتفاقا بدهم از آب در نیومده. ولی تو این شلوغی بازی که هست و بازی هایی مثل کال آف دیوتی و یا نید فور اسپید و جی تی ا که دارن میان فعلا لزومی نداره فار کرای رو که کلی هم طول میکشه تموم بشه و هی اینورو اونور بری بازی کنی.

Big-Boss
14-11-2008, 17:27
خوب بستگي داره با كدوم درجه سختي بري.ولي هوش مصنوعي پايين بازيو راحت كرده تا حدودي
مراحلم زياده البته هم مراحل اصلي داره هم غير اصلي كه مي توني انجام نديشون
بازي تو آفريقاس ديگه همش جنگل و بيابونه.هركيم تو جاده ببينتت بهت شليك مي كنه!!!
اگرم وسط راه ماشينت بتركه بايد پياده بري كه خوب بسيار سخته و حوصله ميطلبه...
به نظر من بازي هاي open world بايد محيط زنده ترو جذاب تري داشته باشن كه خسته كننده نباشه...
ولي خوب من خيلي دوست مي داشتم كه مثل farcry1 مرحله مرحله باشه...
بازم من نظر شخصيمو مي گم و خوب خيليا حال كردن با اينكه بازي open world شده

من هم با نظرات شما موافقم دنیای openworld برای خودش جذابیت های زیادی داره به شرکتی که ازش درست و مناسب استفاده بشه (کاری که این چند سال اخیر rockstar با gta کرده)
مگر نه در صورت استفاده نابجا از این فاکتور شکستی هم که به همراه داره (مثل موفقیتش) خیلی سنگینه

یکی از نکاتی که باید در سبک openworld بهش توجه بشه تنوع و تفاوت بین مناطق بازیه که بازیکن از رفت آمد بین مناطق( چه در حال ماموریت و چه در حال گشت و گذار آزاد) خسته نشه
متاسفانه Farcry2 از یکنواختی بیش از حد محیط ها(جدا از معایب بسیار دیگه) رنج میبره به طوری که فقط شامل یک نوع طراحی محیطی(به استثنا منطقه کوچک شهری) یعنی همون دشت افریقایی هستیم
اگه باز هم به سری gta نگاهی بندازیم می بینم از تنوع محیطی بسیاری برخورداره مثل محلات فقیر نشین محله چینی ها مناطق با ساختمان های بزرگ و شیک جاده های بین راهی اسکله ها فرودگاه اقیانوس و دریا و............

بهتر بود farcry2 همون روند ماموریت به ماموریت رو پیش میگرفت (مثل نسخه اول خودش و همچنین عنوان موفق cyrsis) اینجوری اون روند کسالت بار تا حدودی حل میشد

البته این تنها یکی از مشکلات این بازیه و موارد زیاد دیگه ای هم هست که شدیدا به این بازی لطمه زده!!!

hosseincode2008
14-11-2008, 19:00
واقعا عجيبه ها!
عزيزم به اين خاطر هست كه قبل از انتشار بازي و به خاطر تبليغات دروغين‌ (!) و زياد همه به Far Cry 2 راي ميدادن ( مثل خود من ) و چون تقريبا بعد از انتشار بازي نظر سنجي تعطيل شد ديگه همين نظرات قبل از انتشار باقي موند وگرنه همه به ضرر فاركراي 2 كه باشه به كرايسيس راي ميدادن !‌ ( از جمله خود من ) :13:

mostafa_gm
14-11-2008, 23:44
والا من که بازی رو گرفتم دیدم واقعا غیر از گرافیک نسبتا بالا از بازی های امروزی چیزی به ارث نبرده تازه اونش هم در حد کرایسیس اولی نبود. واقعا چیزی برای گفتن نداره. 2-3 مرحله بازی کردم و گذاشتم کنار. البته چون 1 dvd هست شاید در ازای 1000 تومن ارزش امتحان کردن داشته باشه. بازی که این روزها منتشر بشه و 1 dvd باشع معلومه چی باید بشه دیگه!

mInI_ClockEr
15-11-2008, 03:13
عزيزم به اين خاطر هست كه قبل از انتشار بازي و به خاطر تبليغات دروغين‌ (!) و زياد همه به Far Cry 2 راي ميدادن ( مثل خود من ) و چون تقريبا بعد از انتشار بازي نظر سنجي تعطيل شد ديگه همين نظرات قبل از انتشار باقي موند وگرنه همه به ضرر فاركراي 2 كه باشه به كرايسيس راي ميدادن !‌ ( از جمله خود من ) :13:
:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:
درسته اینو هممون میدونیم دیگه امیدوارم بعضی ها تو رو در باسی گیر نکنن ........:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::1 0::10:

JUST CRYSIS

franch
15-11-2008, 12:40
از صحبت دوستان اين طور ميشه برداشت كرد كه گرافيك بازي خيلي خوبه ولي مراحل بازي خسته كننده هست.البته فار كراي 1 رو كه من رو درجه خيلي سختش بازي ميكردم هم همينطوري بود يعني بعضي از مراحلش واقعا خسته كننده بود و كلا خيلي مرحله داشت.
ما كه از خريد اين بازي منصرف شديم!

Big-Boss
15-11-2008, 12:57
در باره گرافیک ومقایسه 2 عنوان FarCry2 و Crysis نکته ای که باید گفت اینه:
FarCry2 با موتور(انجین) Duniya ساخنه شده و برای پلتفرم های نسل حاضر pc xbox360 ps3 عرضه شده
crysis که با موتورcryengine طراحی شده به خاطرات گرافیک خیلی بالا و طراحی فراتر از نسل حاضر روی کنسول ها عرضه نشد!!!!
یا اینکه ناشرش EA هست و به multiplatform بودن معروف. میدونید چرا؟ چون روی کنسول ها اصلا قابل اجرا نیست!!!!

همین کافیه که به عظمت crysis پی ببرید(حالا اگه سیستم شما crysis رو کامل و با جزئیات تمام اجرا نمیکنه دلیل بر گرافیک کمتر اون نیست!!!!)
و می دونم اکثر چون Farcy2 رو راحت و بدون مشکل با گرافیکش خوبش بازی کردید شاید فکر کنید بالاتر از Crysis هست

البته این نظر سنجی بالا همون جور که دوستان اشاره کردن مربوط به قبل از انتشار میشه اگه یه نظز سنجی جدید وجود داشت اونوقت مشخص میشد!!!!

mammad*2
15-11-2008, 15:00
چرا اینقدر از این بازی انتقاد میشه به نظر من که بازی خوبی بود وچیزهایی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای دیده نشده بود مثل سیستم آتش سوزی فوق العاده آتش رو در این بازی با کرایسیس مقایسه کنید-زمان دینامیک صحنه های طلوع وغروب خورشید واقعا نفس گیر بودند - وسعت نقشه 50 کیلومتری -گرافیک عالی که با سیستم متوسط هم خوب اجرا می شد من خودم با 8400GS روی very high بازی می کردم

Oracle_Eldorado
15-11-2008, 16:33
چرا اینقدر از این بازی انتقاد میشه به نظر من که بازی خوبی بود وچیزهایی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای دیده نشده بود مثل سیستم آتش سوزی فوق العاده آتش رو در این بازی با کرایسیس مقایسه کنید-زمان دینامیک صحنه های طلوع وغروب خورشید واقعا نفس گیر بودند - وسعت نقشه 50 کیلومتری -گرافیک عالی که با سیستم متوسط هم خوب اجرا می شد من خودم با 8400GS روی very high بازی می کردم

دوست عزیز این سیستم آتش سوزی در بازی COD:WAW هم گذاشته شده !!!
سیستم جدیدی نیست . فقط یکی تعمیر ماشینش جالب بود .
مراحلش که واقعا خسته کنندس . من خودم تا الآن 25% بازی رو رفتم ولی به زور !
چون شنیدم از یه جای بازی نقشه عوض میشه و خیلی چیز های جدیدی به بازی اضافه میشه .

Big-Boss
15-11-2008, 16:36
چون شنیدم از یه جای بازی نقشه عوض میشه و خیلی چیز های جدیدی به بازی اضافه میشه .

منم اینوشنیدم!!
کسی تا حالا دیده؟؟؟؟
اگه راست بود (عوض شدن نقشه و رفتن به یه لوکیشن دیگه) سیو بازیت رو بزار ما هم ببینیم چون اصلا حوصله ندارم اینو بازی کنم:2:

vegas
15-11-2008, 16:41
همان طور که دوستان گفتند گرافیک بازی عالی کار شده طوری که وقتی بارون شدید میشه کل گیاهان جنگل تکان میخورن !!!

Oracle_Eldorado
15-11-2008, 16:44
منم اینوشنیدم!!
کسی تا حالا دیده؟؟؟؟
اگه راست بود (عوض شدن نقشه و رفتن به یه لوکیشن دیگه) سیو بازیت رو بزار ما هم ببینیم چون اصلا حوصله ندارم اینو بازی کنم:2:

دوستان اگه یکمی صبر کنید من میرم از همون طرف سیوش رو میگیرم و اینجا واستون میزارم .
خودش که میگه تا 70% رفته !!!

S A A M
15-11-2008, 16:48
دوستان اگه یکمی صبر کنید من میرم از همون طرف سیوش رو میگیرم و اینجا واستون میزارم .
خودش که میگه تا 70% رفته !!!
من 80 درصد بازیو رفتم چیز خاصی تویه نقشه ندیدم همونه که اول بوده! فقط ماموریت ها زیاد تر شده!

hosseincode2008
15-11-2008, 18:40
من 6 % بازيو رفته بودم كه پاكش كردم ولي ميخوام بعد از تموم كردن امضام يه بار با چيت برم ( اگه سكته هه رو نزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

skhammari
15-11-2008, 18:50
من 80 درصد بازیو رفتم چیز خاصی تویه نقشه ندیدم همونه که اول بوده! فقط ماموریت ها زیاد تر شده!

نه دوستان واقعا میره تویه لوکیشن جدید با نقشه جدید ، buddy های جدید و ماموریت های جدید من این بازیرو تا آخر رفتم:46:

Big-Boss
15-11-2008, 18:52
نه دوستان واقعا میره تویه لوکیشن جدید با نقشه جدید ، buddy های جدید و ماموریت های جدید من این بازیرو تا آخر رفتم:46:

یه عکسی چیزی از محیط جدید میزاری
دیگه تو آفریقا نیست؟؟؟

toorajjj
15-11-2008, 21:50
آقا چرا کسی جواب ما رو نمیده اونایی که بازی را تمام کردن میشه بگن اخرش چی میشه یکی میگفت اخرش فیلم نشون میده مال من هیچی نداشت مثل اینکه مال من ضد حال تمام شده

سلام دوستان بازی تمام شد اما یک سوالی داشتم در آخر بازی یکی گفته بود آدم سوپرایز میشه ولی مال من چمدان الماس را تحویل دادم و jackal نیز رفت پی کار خودش و بازی تمام شد و هیچ چیز جالبی ندیدم ایا شما جور دیگری تمام کردید اگر فرق داشته لطفا آخرش بگید مال شما چطور شد

soliman
16-11-2008, 00:21
من هنوز بازي رو تموم نكرده ام ولي مال موبايلشو تموم كردم و اخرش هم اين بود كه شخصيت بازي حالا هر كدوم كه باشه اخر بازي ميميره يعني با يه كاميون از يه پل رد ميشه و بعد كاميون منفجر ميشه. ولي نميدونم كه ايا اخر بازي پي سي هم همينطوره يا نه؟

Oracle_Eldorado
16-11-2008, 11:07

یعنی نقشه ی بازی عوض نشده ؟
جیپ ها عوض نشدن ؟؟؟ به جای مسلسل روی جیپ ها بمب افکن نذاشتن ؟؟؟

skhammari
16-11-2008, 13:04
یعنی نقشه ی بازی عوض نشده ؟
جیپ ها عوض نشدن ؟؟؟ به جای مسلسل روی جیپ ها بمب افکن نذاشتن ؟؟؟

چرا دوست من تمام اینایی که گفتی با بازی اضافه میشه ولی از بعد آفریقا خارج نمیشه :20:

capitan black
16-11-2008, 17:04
دوستان من روی ویستا بازی رو که اجرا میکنم مشکلی نیست ولی همینکه dx9 رو به dx10 چنج میکنم دیگه موقع اجرای بازی ارور میده و اجرا نمیشه !..کسی به همچین مشکلی برخورده؟!

Oracle_Eldorado
16-11-2008, 17:33
دوستان من روی ویستا بازی رو که اجرا میکنم مشکلی نیست ولی همینکه dx9 رو به dx10 چنج میکنم دیگه موقع اجرای بازی ارور میده و اجرا نمیشه !..کسی به همچین مشکلی برخورده؟!

دوست عزیز کارت گرافیکت چیه ؟

toorajjj
16-11-2008, 18:21
دوستان سلام من بازی را تمام کردم اما خبری از باران نشد یک جا دیدم گفتن چتر نجات کوچک برای پریدن ما که چیزی ندیدیم شما چطور ؟ من اصلا مردم عادی و زن وبچه ندیدم یعنی با نوع بازی من داستان و نقشه بازی عوض شده؟آیا بازی با هر شخصیت و نحوه بازی یک جور تمام میشود اینکه نشد باید ده بار با این حساب بازی کرد اصلا خوب نیست حداقل کسانی که بازی را تمام کردند یک توضیح کوچوله بدند که در جریان کل بازی همه قرار گیرند

Big-Boss
16-11-2008, 19:51
دوستان سلام من بازی را تمام کردم اما خبری از باران نشد یک جا دیدم گفتن چتر نجات کوچک برای پریدن ما که چیزی ندیدیم شما چطور ؟ من اصلا مردم عادی و زن وبچه ندیدم یعنی با نوع بازی من داستان و نقشه بازی عوض شده؟آیا بازی با هر شخصیت و نحوه بازی یک جور تمام میشود اینکه نشد باید ده بار با این حساب بازی کرد اصلا خوب نیست حداقل کسانی که بازی را تمام کردند یک توضیح کوچوله بدند که در جریان کل بازی همه قرار گیرند

نه کلا بازیش همینجوری
دقایق اول همون جور پیش مره که دقایق آخر بازی پیش میره
کلا شهری تو این بازی نیست که بخواد زن و یا بچه توش باشه
با تمام شخصیت ها هم بازی یک جور تمام میشه
چتر رو نمیدونم ولی پاراگلایدر یا کایت هست تو صفحات قبل مکانش روی نقشه با عکسش بچه ها گذاشتن

ma4nafar
16-11-2008, 20:11
دوستان سریال یا کلید ساز این بازی را ندارید ؟

چون با پچ این بازی مشکل دارم

gap
16-11-2008, 20:28
اي بابا!!!
خدا بده شانس........
1 هفته پيش بازي رو خريدم...
يادم رفت خريدم و نريختمش...
امروز صبح كه ريختمش ديدم دي وي دي 2 مال دي وي دي 1 pes 2009 هستش....
_
دوستان ميشه بگين كه ارزش داره دوباره پول بدم و بخرم يا نه؟؟؟؟؟؟
اونجوري كه گفتن هستش يا نه؟؟؟
آخه ميگفتن خيلي طبيعي هست بازي و يك 10-20 نفري رو فرستادن كه برن عكس بگيرن از آفريقا تا بازي رو مثل اونا بسازن...درسته؟؟؟بازيش قشنگه؟؟؟؟؟چند روز قيل تو ياهو مسنجر كه خيلي تبليغش ميكرد....

capitan black
16-11-2008, 20:53
دوست عزیز کارت گرافیکت چیه ؟

سروش جون کارت گرافیکم 8600gt هستش و اخرین درایور رو هم نصب کردم..!

sepehr_x50
17-11-2008, 00:01
سلام.

بچه ها اینو امروز شروع کردم.

خیلی جالبه. شانس ؟ آوردم که زبان بلدم وگرنه امکان پیش روی در بازی وجود نداشت!

Big-Boss
17-11-2008, 00:15
اي بابا!!!
خدا بده شانس........
1 هفته پيش بازي رو خريدم...
يادم رفت خريدم و نريختمش...
امروز صبح كه ريختمش ديدم دي وي دي 2 مال دي وي دي 1 pes 2009 هستش....
_
دوستان ميشه بگين كه ارزش داره دوباره پول بدم و بخرم يا نه؟؟؟؟؟؟
اونجوري كه گفتن هستش يا نه؟؟؟
آخه ميگفتن خيلي طبيعي هست بازي و يك 10-20 نفري رو فرستادن كه برن عكس بگيرن از آفريقا تا بازي رو مثل اونا بسازن...درسته؟؟؟بازيش قشنگه؟؟؟؟؟چند روز قيل تو ياهو مسنجر كه خيلي تبليغش ميكرد....

بازیه ارزشمندی نیست
حرف زیاد میزنن احتمالا منظورشون این بوده که چند تا عکس از افریقا دیدیم بعدا بازی رو ساختیم
خیلی بتونه جذبت کنه 1ساعت بعدش یا میزاری کنار یا از فرط بیکاری بازی میکنی و اعصاب خودتو خط خطی

سلام.

همه ما شروع کردیم ولی اکثرا حال تموم کردن نداشتیم!!!!

آره چون روند بازی پیچدست حتما آشنایی عمیق در حد تافل به زبان انجلیزی نیازه

MILIN3M
17-11-2008, 01:23
من فکر میکردم الان که اومده با چه گرافیکی روبرو میشیم!! اما خدایی گرافیکش واقعا بیخود و سطحی هست من رو8800 gts 512 اجرا کردم اصلا حال نکردم

S A A M
17-11-2008, 13:55
سلام.

به به سپهر جان:40: مطمئنن ازش بيشتر لذت ميبري:46:

sepehr_x50
17-11-2008, 15:08
به به سپهر جان:40: مطمئنن ازش بيشتر لذت ميبري:46:

خوبی؟!:11:

آره جالبه.:40:

تازه الان با گرافیک 7100 بازی کردم 2-3 روز دیگه 4870 میگیرم ....:46:

ولی بازیش خیلی شبیه Just Cause هستش ها!:27:

:40:

kamran2000
17-11-2008, 17:21
من 50در صد باز ي رو رد كردم . خسته كننده و تكراري شده. ماموريتها خيلي شبيه هم هستند.

Mostafa NBA
18-11-2008, 01:45
من میخوام بازیو نصب کنم بعد یک کد قفل گشایی میخواد.فایلی به نام Serial هم ندارم.

میشه کسی از دوستان یک کد فعال سازی به ما بده؟؟

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 01:52
من میخوام بازیو نصب کنم بعد یک کد قفل گشایی میخواد.فایلی به نام Serial هم ندارم.

میشه کسی از دوستان یک کد فعال سازی به ما بده؟؟

ببین این کار میکنه ؟

FCY-7LDD-GVNG-2YGP-FVNB

you_love_sky1
18-11-2008, 03:29
سلام.یه مشکلی داشتم.هر کاری میکنم رمز بازی باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید؟farcry2

amir082
19-11-2008, 00:48
كمانه كردن rpg من كشته

mehdi_vsgh
19-11-2008, 10:53
دوستان چند سوال
1. وقتی داریم حرکت میکنیم یا میدویم یه لحظه صفحه حالت محوی میگیره!! دلیلش چیه؟
2. چطور میشه اسلحه خرید؟ این بخش shop کجاس؟
3. اینکه ببخشید دیگه من تازه بازی رو گرفتم و تازه کار بیدم

mostafa2426
19-11-2008, 11:23
بازی خیلی قشنگیه به نظرم .
من که هر وقت خسته میشم میرم تو خونه میخوابم ساعت 5.5 تا 6 بیدار میشم میرم یه دوری تو جنگل و لب رودخونه میزنم این طلوع افتاب واقعا محشره .

mostafa2426
19-11-2008, 11:26
با اجازه دوستان :
اون محوی به خاطر خسته شدن کارکتر شماست . که بعد از چند ثانیه رفع میشه .
برا خرید اسلحه هم باید به فروشگاه ها بری . رو نقشه با علامت یه اسلحه مشخص شده میری داخل و با کامپیوتر اسلحه رو می خری یا آپ میکنی بعدم میری اتاق کناریش اسلحه رو بر میداری . فقط باید diamond داشته باشی

Oracle_Eldorado
19-11-2008, 11:29
دوستان چند سوال
1. وقتی داریم حرکت میکنیم یا میدویم یه لحظه صفحه حالت محوی میگیره!! دلیلش چیه؟
2. چطور میشه اسلحه خرید؟ این بخش shop کجاس؟
3. اینکه ببخشید دیگه من تازه بازی رو گرفتم و تازه کار بیدم

اگه منظورت اینه بعضی وقتا صفحه زرد میشه ، اون اثرات نیش پشه ی مالاریا هست !
اونطور مواقع شما باید دکمه ی H رو توی کیبورد بزنی تا یه قرصی بخوره و حالش خوب بشه .

برای خرید اسلحه شما دکمه ی 5 تو کیبورد رو بزن نقشه رو واست میاره .
تو نقشه نگاه کن یه جایی هست که شکل تفنگ داره .
میتونی بری از اونجا اسلحه بخری .

موفق باشید .

بازی خیلی قشنگیه به نظرم .
من که هر وقت خسته میشم میرم تو خونه میخوابم ساعت 5.5 تا 6 بیدار میشم میرم یه دوری تو جنگل و لب رودخونه میزنم این طلوع افتاب واقعا محشره .

آره مخصوصا اگه سیستم بالایی داشته باشی و بزنی به آخرین تنظیمات !

mehdi_vsgh
19-11-2008, 11:56
واسه اينه كه 4 نفر ميان يه نظر بيخود ميدن و ميرن نميدونن بازي ساختن چقدر سخته! من نميدونم از يه بازي چي ميخوان؟!!!:13:
خوب اجازه بده من بگم از یه بازی اکشن چه انتظاری دارم!!

1. گرافیک قابل قبول و خوب!
2. هیجان بالا
3. هوش مصنوعی بالا!!!!
4. وجود اسلحه‌های متنوع و به قولی خفن!!!:دی

البته من تازه بازی رو شروع کردم ولی فقط موارد 1 را دیدم
تا الان هیجانی ازش ندیدم
اتفاق خاصی هم نیوفتاده تا بشه درصد هوش دشمنان را شناسایی کرد!!
بنابراین نمیشه نظر داد تا یه کم دستم راه بیوفته برم جلو ببینم چطوره!!!

(تا الان توی تمام عمرم فقط یه بازی دیدم که از لحاظ هوش مصنوعی در حد فراتر از انتظارم بوده که فوق العاده کار کرده بودن اونم بازی F.e.a.r بود هیچوقت این بازیو فراموش نمیکنم)

pedram_sad
19-11-2008, 11:57
خوب این بازی هم امروز به اتمام رسید
ولی واقعا شماره اول این بازی تو یک سطح دیگه از تمام فاکتورهای بازی سازی قرار داشت
و فوق العاده قوی تر و موفق تر بود
موفق باشید

vegas
19-11-2008, 17:25
خوب این بازی هم امروز به اتمام رسید
ولی واقعا شماره اول این بازی تو یک سطح دیگه از تمام فاکتورهای بازی سازی قرار داشت
و فوق العاده قوی تر و موفق تر بود
موفق باشید
وقتی شرکت سازنده بازی تغییر میکنه همین اتفاق هم میفته !!!:31:

Big-Boss
19-11-2008, 18:13
وقتی شرکت سازنده بازی تغییر میکنه همین اتفاق هم میفته !!!:31:

متاسفانه اکثر گیمرها(ایندفه استثنا نه فقط ایران همه ی دنیا:21:) بیشتر با IP بازی و شرکت پخش کننده آشنا هستند
مثل همین Farcry2 چون هم اسم Farcry هست و ناشر هم Ubi پس خیلی فکر میکنن سازندش هم همون گروه قبلیه:41:
در صورتی که اصلا این جور نیست و سازنده Farcy اورجینال شرکت crytek پس از ساخت بازی به EA پیوست و Crysis رو ساخت (دلیل تعجب خیلی ها از اینکه چرا farcy1 و crysis چرا اینقدر از نظر مکان و خصوصیات های بازی شبیه هم اند)
یا بازی gitarhero که سازندش harmonix پس از ساخت نسخه دوم از activision جدا شد و به Mtv پیوست تا بازی Rockband رو تولید کنه در صورتی که gitahero III باز هم زیر نظر activision صاحب امتیاز IP این بازی ساخته شد .اما توسط شرکت دیگه ای تولید شد

و بار اصلی ساخت بازی به دوش سازندست که معمولا کمتر باهاش اشنایی دارن

علت فراز و نشیب ها COD هم همینه اگه نگاه کنین از اول تا حالا چندین سازنده روی این عنوان کار کردن

vendee
20-11-2008, 15:40
ماله من وسط بازی هی گیر میکنه و بازی خیلی کند اجرا میشه!!!

مشکل از کجاست.

ممنون:40:

Kianoosh
20-11-2008, 16:18
ماله من وسط بازی هی گیر میکنه و بازی خیلی کند اجرا میشه!!!

مشکل از کجاست.

ممنون:40:

سلام

افت فریم دلایل زیادی داره!:46:
مشخصات سیستمت رو بگو!ویندوزت فرش هست!؟ویروس!؟آخرین درایور کارت گرافیک!؟و....

:11:

vendee
21-11-2008, 01:43
سلام

افت فریم دلایل زیادی داره!:46:
مشخصات سیستمت رو بگو!ویندوزت فرش هست!؟ویروس!؟آخرین درایور کارت گرافیک!؟و....

:11:

اره وقتی می خوام بازی را شروع کنم می گه درایور کارت را باید اپدیت کنید.:40:

از کجا؟؟؟:40:

Oracle_Eldorado
21-11-2008, 01:46
اره وقتی می خوام بازی را شروع کنم می گه درایور کارت را باید اپدیت کنید.:40:

از کجا؟؟؟:40:

شما کافیه اون لحظه که اون پیغام رو میده یه لحظه وصل بشی به اینترنت .
بعد خودش میره داخل بازی :46:
بعدشم شما میتونی آپدیت رو دانلود کنی .
مدل کارت گرافیکت چیه ؟

vendee
21-11-2008, 11:24
شما کافیه اون لحظه که اون پیغام رو میده یه لحظه وصل بشی به اینترنت .
بعد خودش میره داخل بازی :46:
بعدشم شما میتونی آپدیت رو دانلود کنی .
مدل کارت گرافیکت چیه ؟

اپدیت رو انجام میده ولی بعد رمز میخواهد.

هر کاری میکنم یه اشکالی میده:40:

کارت گرافیکم 7300gt

یعنی اون اپدیت همون اپدیت درایور کارت هست

you_love_sky1
21-11-2008, 17:15
سلام.یه مشکلی داشتم.من بازیfar cry1 نصب کردم.ولی وقتی میخواهم بازیو اجرا کنم درخواست رمز میکنه و من نمی تونم بازی کنم لطفا راهنمایی کنید اگه کرک و سریال هست بدین تا بازش کنم

ali_ranger22
22-11-2008, 11:05

قرار شده یک DLC برای این بازی در نوامبر عرضه بشه که این موارد رو به بازی اضافه میکنه

Single-Player Mode
Three new weapons

Silenced shotgun
Sawed-off shotgun
Crossbow

Two new vehicles

Unimog
Quad

Multiplayer Mode
Four new maps

Cheap Labor
Last Resort
Lake Smear
Fort Fury

Big-Boss
23-11-2008, 22:07
نه اشتباه نمیومدید اینجا تاپیک pes یا FIFA نیست

اینو همین چند دقیقه پیش که داشتم بازی میکردم فهمیدم :
میدونستید می تونید تو farcry2 تکل بزنید یا همون رو زمین سر بخورید
کافیه وقتی دارید با سرعت میدوید (پیش فزض Shift ) کلید نشستن (پیش فرض c ) رو بزنید
اونوقت کارکترتون مثل یه بازیکن فوتبال تکل میزنه یا همون سر میخوره
برای وقتی که خط آخر خونتون داره چشمک میزنه و زیر آتش هم هستین خیلی خوبه می تونید سریع برید پشت یه سنگ یا درخت و خودتونو مداوا کنید

reza_lion67
24-11-2008, 12:52
سلام عزيزان
من يه سوال دارم
ميخواستم بدونم اين بازي تا آخرش اينجوريه كه بايد اون مرد به من مامورين بده و من برم اونا رو انجام بدم؟
اگه اين جوري باشه خيلي بازي سردي هست

soliman
24-11-2008, 15:06
البته فقط اون مرده نيست كه بهت ماموريت ميده بلكه چند نفر ديگري هم هستند.

Oracle_Eldorado
24-11-2008, 16:44
البته فقط اون مرده نيست كه بهت ماموريت ميده بلكه چند نفر ديگري هم هستند.

درسته .
بعضی اسلحه فروش ها ، دکل های آنتن ! و خلاصه هرجا که علامت ! نارنجی هست .
ولی در کل بازی سردیه . کاش بعد از تموم کردن هر مرحله یه ChekPoint میزاشتن که اگه مردی نیاد از اول |:
تاحالا 1000بار این بلا سر من اومده .

resident_evil
24-11-2008, 16:49
واقعا چرا بازيو open world ساختن!!!من فقط 12% رفتم و هر بار كه مي خوام بازي كنم وقتي به اين كه بايد 10 15تا تير بزنم تا بميرن فكر مي كنم
پشيمون مي شم و ميرم سراغ بازي هاي ديگه!!!اي كاش اينجوري نبود و بازي مرحله مرحله بود مثل farcry1 !!! حيف شد

Masoud King
24-11-2008, 16:55
مضامین جدید برای FARCRY 2 تائید شد!

یوبی سافت اعلام داشت که اولین DLC این بازی بزودی برای Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد! این پک شامل وسایل نقلیه و سلاح جدید برای هردوی single-player و multiplaye هستش به اضافه 4 نقشه جدید برای ملتی پلیر!
سلاح ها:
- Silenced shotgun
- Sawed-off shotgun
- Crossbow
وسایل نقلیه:
- Unimog
- Quad
نقشهای ملتی پلیر:
1. Cheap Labor
2. Last Resort
3. Lake Smear
4. Fort Fury
اسکرین های زیر هم مریوط به همین موضوع هستند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S!LENCE
25-11-2008, 00:35
سلام دوستان
این سوالو قبلنم پرسیدم حالا یه جور دیگه می پرسم
اگه از دوستان کسی هست که بازی رو رو تنظیمات Ultra High و Anti Aliasing *8 بازی می کنه روون سیستمشو بگه تا ما ببینیم چیکاره ایم
من با سیستم زیر می تونم رو High و Anti Aliasing *4 و تنظیمات بقیه هم روی آخرش، روون بازی کنم ولی وقتی بیشتر می کنم به قول خودمون تیک تیک میشه
Core 2Q6600
9600GSO
2*1Gig bass 1066=ram
...
ممنون

The Jackal
25-11-2008, 23:37
دوستان اين بازي چندتا پايان داره؟

S!LENCE
27-11-2008, 14:34
سلام به همه دوستان
به سلامتی امروز تموم شد. محض اطلاع دوستان بگم ماموریت آخر رو فرقی نمی کنه کدومو برید هر دوتاش پایان بازی یکیه. آخراش جالب میشه.
در کل خیلی باش حال کردم و تنها مشکلش این بود که بعضی وقتا دشمنا خیلی گیج میزدن یه کم هم تکراری بود ولی درکل خیلی عالی بود. به نظر شخصی من هم از کزایسیس خیلی سر تر بود.
به امید عرضه بازی بعدی از شرکت بزرگ ubisoft
موفق باشید

ali_ranger22
29-11-2008, 11:03

- Fixed Dolby 5.1 support for most sound cards.
- Fixed mission objectives marker after a loading a save game.
- Fixed for difficulty level not changing health when updated.
- Fixed Jackal Tapes and Partner Tapes pages.
- Fixed Field Manuals not unlocking after game mode change.
- Fixed glider key remapping.
- Fixed keyboard controls remapping in single mode that didn't carry into multiplayer mode.
- Prevent a buddy from getting stuck when healing him while receiving damages.
- Fixed stats of favorite weapon not properly reset between loaded save games.
- Fixed the mortar moving the player through wall.
- When creating a dedicated server with PunkBuster enabled then close it to create another but this time with PunkBuster disabled, PunkBuster will still be considered ON, on this new server.
- Display server's IP address in lobby, beside the match’s name (for direct IP join to work)
- Fixed a problem where a player could get stuck (and couldn’t get killed) after pressing the interaction key while wounded and getting rescued by a teammate at the same time.
- Fixed vehicles not being respawned if they were never used.
- A ranked match that is already started will not be listed in the match list.
- Fixed users not being able to see a match if the host switched match mode after a rank. Prevent the host from changing the server setting in a Ranked Match through the console.
- Fixed a glitch that could make a player invisible to another.
- Improved match start conditions. Ranked games can now also start if the player max is attained and everybody but the host is ready.
- Fixed if a user has too many user maps and tries to enter the map rotation menu in a Player or Ranked match, he would get disconnected.
- Fixed incorrect check for negative values when adjusting diamond count.
- Fixed a problem where a player would render through objects if healing a wounded playing while being wounded at the same time.
- Fixed players with same name by using identifiers instead of names.
- Always validate the diamond pool after class upgrades, reset or rank up to avoid getting more diamonds than the player is supposed to for his rank.
- Fixed reload not being interrupted on the host when a client picks a weapon while reloading.
- Fixed crash when creating a LAN game without a network cable.
- Fixed a random crash when joining a game.
- Fixed to make sure game is minimized in order to show the website when clicking on ubi.com
- Fixed crash in editor when deleting many objects in very rapid succession.
- Fixed crash in editor during parsing of the map headers.
- Fixed a random crash that could happen when pressing ESC to cancel a Benchmark run.
- Added CPU Intensive benchmark test run.
- Allow launching the Dedicated Server Launcher in command line.

من خودم این پچ رو نصب کردم مشکلاتش واقعا برطرف شده توصیه میکنم حتما نصب کنید

resident_evil
29-11-2008, 13:20
منم ديشب بالاخره نشستم بازي كردم و 23% رفتم و به نظرم اونقدرام بد نيست الانم يه machine gun خريدم
دارم حالشو مي برم و ديگه دشمنام دير نميميرن و يكم طبيعي تر شده احتمالا اسلحم مشكل داشته چون با
AK47 مشكلي نداشتم و راحت ميكشتم :19: خلاصه اينكه بازيه خوبيه :5:

mafia69
29-11-2008, 14:55
بازیش همش چاخان بازاره

با انبر دست و چاقو تیر و از بدنش در میاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به همین راحتی.

sepehr_x50
29-11-2008, 15:08

- fixed dolby 5.1 support for most sound cards.
- fixed mission objectives marker after a loading a save game.
- fixed for difficulty level not changing health when updated.
- fixed jackal tapes and partner tapes pages.
- fixed field manuals not unlocking after game mode change.
- fixed glider key remapping.
- fixed keyboard controls remapping in single mode that didn't carry into multiplayer mode.
- prevent a buddy from getting stuck when healing him while receiving damages.
- fixed stats of favorite weapon not properly reset between loaded save games.
- fixed the mortar moving the player through wall.
- when creating a dedicated server with punkbuster enabled then close it to create another but this time with punkbuster disabled, punkbuster will still be considered on, on this new server.
- display server's ip address in lobby, beside the match’s name (for direct ip join to work)
- fixed a problem where a player could get stuck (and couldn’t get killed) after pressing the interaction key while wounded and getting rescued by a teammate at the same time.
- fixed vehicles not being respawned if they were never used.
- a ranked match that is already started will not be listed in the match list.
- fixed users not being able to see a match if the host switched match mode after a rank. Prevent the host from changing the server setting in a ranked match through the console.
- fixed a glitch that could make a player invisible to another.
- improved match start conditions. Ranked games can now also start if the player max is attained and everybody but the host is ready.
- fixed if a user has too many user maps and tries to enter the map rotation menu in a player or ranked match, he would get disconnected.
- fixed incorrect check for negative values when adjusting diamond count.
- fixed a problem where a player would render through objects if healing a wounded playing while being wounded at the same time.
- fixed players with same name by using identifiers instead of names.
- always validate the diamond pool after class upgrades, reset or rank up to avoid getting more diamonds than the player is supposed to for his rank.
- fixed reload not being interrupted on the host when a client picks a weapon while reloading.
- fixed crash when creating a lan game without a network cable.
- fixed a random crash when joining a game.
- fixed to make sure game is minimized in order to show the website when clicking on ubi.com
- fixed crash in editor when deleting many objects in very rapid succession.
- fixed crash in editor during parsing of the map headers.
- fixed a random crash that could happen when pressing esc to cancel a benchmark run.
- added cpu intensive benchmark test run.
- allow launching the dedicated server launcher in command line.

من خودم این پچ رو نصب کردم مشکلاتش واقعا برطرف شده توصیه میکنم حتما نصب کنید

سلام.

این پچ چجوری نصب میشه؟!

فایل ست آپ داره؟!

+

وقتی این قرص (مالاریا فکر کنم) تموم میشه چیکار باید کرد؟!

- من الان 12 درصد از بازی رو رفتم ولی الان مدت زیادی هستش که ماموریت اصلی بهم ندادند. همش این ماموریت های اضافی (همونایی که مثلا اون یارو سلاح فروشه میده) رو میرم. چجوریه؟!

:46:

Big-Boss
29-11-2008, 15:36
سلام.

این پچ چجوری نصب میشه؟!

فایل ست آپ داره؟!

+

وقتی این قرص (مالاریا فکر کنم) تموم میشه چیکار باید کرد؟!

- من الان 12 درصد از بازی رو رفتم ولی الان مدت زیادی هستش که ماموریت اصلی بهم ندادند. همش این ماموریت های اضافی (همونایی که مثلا اون یارو سلاح فروشه میده) رو میرم. چجوریه؟!

:46:
بله به صورت فایل setup هست
البته برای من نصب نشد:41:

برای قرص مالاریا باید ماموریت های گروه های underground رو انجام بدی
بهتره به کلیسا بری و از کشیش ماموریت بگیری (همون که توی شهره و با ایکون مشت هست)

ماموریت اصلی رو باید از دو گروهی که در شهر پایگاه دارن بگیری یه سر به شهر بزن
اگرهم نبود یکم پایین تر تو جاده یه کافه هست به اونجا هم سر بزن

Benygh
29-11-2008, 15:46
سلام
دوستان کسی میتونه کرک رو جداگانه برام بذاره ؟ :-؟

Big-Boss
29-11-2008, 15:49
سلام
دوستان کسی میتونه کرک رو جداگانه برام بذاره ؟ :-؟

کرک آپدیت رو یا کرک اولیه رو؟

کرک با آپدیت که 23 مگ بیشتر نیست همون بالایی رو دانلود کن
کرک اصلی هم تو همین تاپیک هست یه سرچی کنی پیدا میشه!!

Benygh
29-11-2008, 20:29
کرک با آپدیت که 23 مگ بیشتر نیست همون بالایی رو دانلود کن
کرک اصلی هم تو همین تاپیک هست یه سرچی کنی پیدا میشه!!
سلام
منظورم کرک آپدیت هست ...
فعلا اکانت رپید شیر ندارم و به همین خاطر از دانلود معذورم ...
ممکنه کسی به صورت مستقیم برام قرار بده ؟
در ضمن توی این پچ حیوانات اضافه می شوند ؟ :-؟

Big-Boss
30-11-2008, 13:41
سلام
منظورم کرک آپدیت هست ...
فعلا اکانت رپید شیر ندارم و به همین خاطر از دانلود معذورم ...
ممکنه کسی به صورت مستقیم برام قرار بده ؟
در ضمن توی این پچ حیوانات اضافه می شوند ؟ :-؟

اکانت نمی خواد Free دانلود کن حجمش 23 مگ بیشتر نیست!!:8:

Benygh
30-11-2008, 20:53
اکانت نمی خواد Free دانلود کن حجمش 23 مگ بیشتر نیست!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گیر دادی ها انجل ... :دی
نمیشه خوب من اهل دانلود نیستم من Queue کار میکنم که FRee به کارم نمیاد :دی
حالا میذارید ؟ :دی

vegas
30-11-2008, 21:25
گیر دادی ها انجل ... :دی
نمیشه خوب من اهل دانلود نیستم من Queue کار میکنم که FRee به کارم نمیاد :دی
حالا میذارید ؟ :دی
کرک به صورت جداگانه خدمت شما !

brain
01-12-2008, 16:47
سلام ...

گرافیک بازیش براچی انقدر پایینه ؟ (شاید برامن اینطوریه)
گرافیکش به پای کرایسیس نمیرسه.....این اصلا motion blur نداره ...shadow کریسیس کجا این کجا....حالا بگذریم...ولی خود بازی از کریسیس خیلی بهتره ... هم به خاطر اینکه open world هست هم به خاطره اینکه دیگه جکو جونور نداره ....
من الان یه جاش گیر کردم بعد از اون کلیسا که نوارو میدیم به کشیش باید کجا بریم....کلا این عکس هایی که تو نقشه زده چیه ؟ (خیلی هست مثلا یکیش عکسه قفل داره ... یکیش علامت تعجب و غیره) از کجا میتونم برم تو قسمتی که گورخر ها و حیوونا هستند .... اینجایی که من هستم هوا خیلی شرجی و گرفتس میخوام برم یه جای بیابونی...آیا همچین جایی داره ؟

ممنون

ali_ranger22
01-12-2008, 17:34
سلام ...

گرافیکش به پای کرایسیس نمیرسه.....این اصلا motion blur نداره ...shadow کریسیس کجا این کجا....حالا بگذریم...ولی خود بازی از کریسیس خیلی بهتره ... هم به خاطر اینکه open world هست هم به خاطره اینکه دیگه جکو جونور نداره ....

شما احتمالا با جرییات پایین بازی میکنی این اینطوریه

soliman
02-12-2008, 01:23
اره تنظيمات گرافيكشو بالا ببر اونوقت ميبيني كه گرافيكش چقدر طبيعي و جالبه.

davoodf
02-12-2008, 10:54
سلام ...

جان من دیگه بیخیال مقایسه ی این بازی با کریسیس بشین!این یه بحث بود و به نتیجه رسید و تموم شد!

S A A M
02-12-2008, 14:47
سلام ...

من الان یه جاش گیر کردم بعد از اون کلیسا که نوارو میدیم به کشیش باید کجا بریم....کلا این عکس هایی که تو نقشه زده چیه ؟ (خیلی هست مثلا یکیش عکسه قفل داره ... یکیش علامت تعجب و غیره) از کجا میتونم برم تو قسمتی که گورخر ها و حیوونا هستند .... اینجایی که من هستم هوا خیلی شرجی و گرفتس میخوام برم یه جای بیابونی...آیا همچین جایی داره ؟

ممنون
دوست عزيز اين بازي همه چيشه اين گرافيكش مخصوصا Shadow شما اگه رو حالت Ultra High بزاري پاي كامپيوتر ميخكوب ميشي Motion Blur هم داره!

brain
02-12-2008, 15:17
من گرافیکم 8500 gt هستش ... یادمه کرایسیس رو high میکردم افت فریم زیادی داشتم....ولی این بازی رو ultra high میکنم یکمی افت فریم میده ... و موشن بلور هم نداره یا اگه داره خیلی کمه چون من اصلا نمی بینم ... شاید سیستمم قاطی کرده ... آخه high با ultra high اصلا فرق نداره .... نمیدونم چرا اینجوریه .... حالا بگذریم از این قضیه ... کلا راجع به خود بازی یکم بگید که در اصل ما چیکاره ایم و این buddi چیه و ازش باید چه جوری استفاده کنیم...آیا نقشه اش فقط همینه؟ توفیلماش دیدم که تو یه صحرا بود میخوام برم اونجا...تو این نقشه هستش اگه نیست الکی دنبالش نگردم.....ممنون

S A A M
02-12-2008, 17:00
من گرافیکم 8500 gt هستش ... یادمه کرایسیس رو high میکردم افت فریم زیادی داشتم....ولی این بازی رو ultra high میکنم یکمی افت فریم میده ... و موشن بلور هم نداره یا اگه داره خیلی کمه چون من اصلا نمی بینم ... شاید سیستمم قاطی کرده ... آخه high با ultra high اصلا فرق نداره .... نمیدونم چرا اینجوریه .... حالا بگذریم از این قضیه ... کلا راجع به خود بازی یکم بگید که در اصل ما چیکاره ایم و این buddi چیه و ازش باید چه جوری استفاده کنیم...آیا نقشه اش فقط همینه؟ توفیلماش دیدم که تو یه صحرا بود میخوام برم اونجا...تو این نقشه هستش اگه نیست الکی دنبالش نگردم.....ممنون
شما باید چند مرحله را رد کنید تا نقشه کامل براتون باز بشه ! بعد برین حالشو ببرین!

خدائیش این بیایان هاش خیلی به من حال داد خیل طبیعی طراحیش کردن:46:

Mehdi-HTC
02-12-2008, 19:01
من آخر نفهمیدم کجای نقشه باید برم.....
باید همه جای نقشه رو هرجا که خواستم برم ؟؟ یا باید حتما به ترتیب برم ؟؟؟؟

Big-Boss
02-12-2008, 21:05
من آخر نفهمیدم کجای نقشه باید برم.....
باید همه جای نقشه رو هرجا که خواستم برم ؟؟ یا باید حتما به ترتیب برم ؟؟؟؟

هر جا علامت ! داره
نه ترتیب مهم نیست

فقط اگه می خوای زودتر تموم کنی بیشتر ماموریت های اصلی رو انجام بده (داخل شهر)

sinaset
05-12-2008, 11:36
سلام دوستان
کارت گرافیک من 4870 روی اخرین درجه روی ویندوز اکسپی بازیش کردم
به نظر من گرافیک far cry2 با کرایسیس فرق داشت (یعنی نمی شه این دو رو با هم مقایسه کرد)
البته از نظر من
با تشکر

[siavah]
05-12-2008, 12:39
من يه بار با 8600 بردمش آخر....الان 4870 1گيگ دارم ولي ديگه نصبش نكردم....به نظر شما ارزششو داره دوباره با 4870 بازيش كنم؟؟يعني فرقي ميكنن يا زياد تفاوت ندارن؟؟؟؟

sinaset
06-12-2008, 11:49
سلام دوست من
راستش نمی دونم بستگی به خودتون داره
ولی به نظر من بازی به قشنگ هست ولی در سطح خیلی خوب نیست
کمی حوصله ادم هم سر می ره بعضی موقعه به خاطره اینکه از سر این قسمت باید برید به اون قسمت در نقشه
و ایست بازرسی هم تقریبان شبیه هم هستن
من پیشنهاد می کنم بازی نکنید
البته خودم هنوز تمامش نکردم ولی زیاد به اون صورت راضی نبود
فقط گرافیکش خوبه نحوه تیر زدن و اب و چند مورد دیگه
ولی نحو چیدن نقشه اینجور چیز به اون صورت خوب نیست
درکل می شه بهش نمره 5/8 رو داد
با تشکر

jivara
06-12-2008, 22:21
دوستان من این بازی رو دارم ولی هنوز نصبش نکردم چون در حال بازی کردن call of duty world at war هستم.
به نظر شما گرافیک بازی جالبی یا جذابیت یا ... در حد call of duty هست.

resident_evil
06-12-2008, 22:52
دوستان من این بازی رو دارم ولی هنوز نصبش نکردم چون در حال بازی کردن call of duty world at war هستم.

به همون بازي كردن COD ادمه بده دوست عزيز بعد كه تموم شد برو سراغ farcry البته اين نظر منه.به نظر من جذابيت COD بالاتره

S A A M
06-12-2008, 23:31
اینم نظر منه:

من حالم از COD امسال بهم خورد ولی با این بازی یعنی Far Cry 2 خیلی حال کردم خدائیش عالی بود...

خودت بازی کن متوجه حرف های من میشی...
:40::40::40:

mosolim
07-12-2008, 00:11
سلام دوست من
دوستان دوتا جواب متناقض دادن. منم یه چیزی میگم.
شما همون cod رو بازی کن. بعد که تموم شد. چندتا گزینه داری. البته به ترتیب الویت می گم:
1:prince of persia که ترکونده
2: gta iv البته فعلا مشکل داره.
3: nfs undercover اگه اهل بازی کردن این سبک باشی بت حال میده
آخرش هم می تونی بری سراغ فار کرای .
فار کرای در عین گرافیک بی نظیر و چشمگیرش روند بسیار کند و کسالت باری رو داره. که آدم زود خسته میشه.حالا تصمیم با خودته. و البته مطالب این تاپیک رو بیشتر مطالعه کن تا با نظرات بچه ها بیشتر آشنا بشی.

mafia69
07-12-2008, 01:16
در کل میتونه بازیه باحالی باشه به شرط اینکه سریع بازی نکنید و نخواین زود تمومش کنید.اگه روزی یک ساعت فار کرای 2 بازی کنید دیگه زده نمیشین.من این بازی رو تو سه روز تموم کردم.کاملا زده شدم.خیلی تکراری میشه براتون اگه پشت سر هم بازی کنین

atilaa
07-12-2008, 05:48
من یکی از طرفداران فار کرای 1 بود ولی از فار کرای 2 خال نکردم یک ساعت که بازی کنی خوابت میگیره
از اینور باید سوار ماشین یا قایق بشی بری اونور دنیا یکی را بکشی بعد برگردی یک گوشه دیگه نقشه یک ماموریت جدید بگیری بری اون انجام بدی
ولی تو گرافیک کم نگذاشتن یعنی آخرش ولی چه فایده بازیش کسل کننده هست

starn
07-12-2008, 14:42
آقا بازی رو من تازه نصبکردم 2 هفته ای می شه خریدم ولی کلی بازی دیگه بود که اینو امروز وقت کردم نصب کردم النتوی مپ هیچی نیست کجا برم؟؟؟

sinaset
07-12-2008, 15:39
در کل میتونه بازیه باحالی باشه به شرط اینکه سریع بازی نکنید و نخواین زود تمومش کنید.اگه روزی یک ساعت فار کرای 2 بازی کنید دیگه زده نمیشین.من این بازی رو تو سه روز تموم کردم.کاملا زده شدم.خیلی تکراری میشه براتون اگه پشت سر هم بازی کنین
سلام
نظر این دوست منون رو کامالان تایید می شه
این بازی بدرد این می خوره روزی یک ساعت تا 3 ساعت ولی ببین 1 تا 2 ساعت بهتر
چون ادم کمی حوصله اش سر میره از این ور نقشه هی بره اون ور نقشه و ....
در کل اگر روزی یک ساعت بازی کنید جذابیتش بهتر می شه
البته من خودم روز 2 تا 3 یا بعضی موقعه ها 1 و ساعت بازی می کنم
بازی خوبی ولی به شرط بالا......
با تشکر

Big-Boss
07-12-2008, 15:45
آقا بازی رو من تازه نصبکردم 2 هفته ای می شه خریدم ولی کلی بازی دیگه بود که اینو امروز وقت کردم نصب کردم النتوی مپ هیچی نیست کجا برم؟؟؟

باید اطراف همون کمپ بگردی تا چراغ سبز gps چشمک بزنه :46:(رد یاب الماس هست:18:)
حالا الماس رو چجوری میشه با gps رد یابی کرد خود بماند!!!!!! :21:
بعد با توجه به سیگنالهایی که از سرعت چشمک زدن میاد فاصلت با الماس مشخص میشه
و اگه هم راستا بشی با جهت الماس چراغ ثایت سبز میشه
باید الماس رو که تو یه سامسونت هست پیدا کنی

saman_k2
08-12-2008, 00:18
سلام دوستان. من این بازی رو در حدود سه هفته پیش بازی کردم. ولی نیمه کاره ولش کردم.
یکی از دلایلش این بود که بیخودی اسم فارکرای رو یدک میکشه.
دلیل دومش هم اینه که هوش مصنوعی دشمنها خیلی عجیبه. فقط کافیه متوجه حضور تو در اونجا بشن. حتی اگر پشت اونها هم به طرف من باشه و به یه سمت دیگه شلیک کنند، گلوله هاشون می خوره به من. و این خیلی مسخره است.
در ضمن این آماری که در بالای صفحه قرار داره و کرایسیس رو با فارکرای2 مقایسه میکنه، اون هم مسخره است. من کرایسیس رو چهار بار بازی کردم و باز هم دلم می خواهد که بازی کنم. ولی فارکرای 2 رو نیمه کاره پاکش کردم.

starn
08-12-2008, 13:03
آقا من می خوم اسلحم حدف داشته باشده دیگه خودم هدف نگیرم نمی شه
منظورم ی دایده یا یک + هست که هدف اسلحه رو نمیوشن می ده چطور اونو باید بیارم توی تنظیمات کدام قسمت
الان ببینید نداره

havas_1980
08-12-2008, 13:30
آقا من می خوم اسلحم حدف داشته باشده دیگه خودم هدف نگیرم نمی شه
منظورم ی دایده یا یک + هست که هدف اسلحه رو نمیوشن می ده چطور اونو باید بیارم توی تنظیمات کدام قسمت
الان ببینید نداره

برای فعال کردن نشانه اسلحه از منوی بازی, قسمت Options و بعد Game رو انتخاب کنید. سپس Crosshair رو در حالت Yes قرار بدین.

J U N I P E R
08-12-2008, 14:52
دوستان كسي ميتونه يك سيو از اواخر بازي بذاره؟
اگه كامل باشه خيلي بهتره
ممنون

[siavah]
08-12-2008, 15:33
دوستان من يه بار فاركراي 2 رو نصب كردم بعدش پاك كردم.....حالا كه ميخوام دوباره نصبش كنم ميگه:would you like to remove far cry 2???بعد كه من yes ميزنم بعد از 1 ثانيه از صفحه ستاپ خارج ميشه و ديگه نميتونم بازي رو نصب كنم.......اشكال هم از dvd نيست چون 2 تا خريدم........دوستان خواهشا كمك كنيد......خيلي حياتيه.....

mostafa_gm
08-12-2008, 15:53
;3251826']دوستان من يه بار فاركراي 2 رو نصب كردم بعدش پاك كردم.....حالا كه ميخوام دوباره نصبش كنم ميگه:would you like to remove far cry 2???بعد كه من yes ميزنم بعد از 1 ثانيه از صفحه ستاپ خارج ميشه و ديگه نميتونم بازي رو نصب كنم.......اشكال هم از dvd نيست چون 2 تا خريدم........دوستان خواهشا كمك كنيد......خيلي حياتيه.....
خوب چون شما قبلا بازي رو پاك كرديد و uninstall نكرديد اينطوري ميشه.
ايني هم كه ميپرسه يعني اينكه "شما ميخوايد بازي رو حذف كنيد؟" و شما هم دكمه تاييد رو فشار ميديد!

ali_ranger22
08-12-2008, 20:37
Far Cry 2 Intel Bonus Missions

این یک پچ هست که مرحله ی جدیدی رو به نسخه ی PC اضافه میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nshot_ak47_running_01.jpg

5.86 MB

Big-Boss
08-12-2008, 23:37
FarCry2 Official Game Guide

kourosh4
11-12-2008, 23:00
سلام خدمت دوستان
من بازی رو نصب کردم و بعد از دو سه ساعت بازی پاکش کردم به نظر من افتضاح بود چون بعد از دو سه ساعت بازی ادم سر در گم میشه حالش گرفته می شه و به نظر من اصلا به گرد crysis نمیرسه

brain
12-12-2008, 22:58
بابا بعد از اونجا که اون نوار رو میدیم به اون کشیش تو دهکده باید کجا بریم ... چرا اینجوریه بازیش ... الان من بخوام ماموریت اصلی هارو برم باید کجا برم ... اصلا هدفه اصلی چیه ؟

resident_evil
12-12-2008, 23:07
بابا بعد از اونجا که اون نوار رو میدیم به اون کشیش تو دهکده باید کجا بریم ... چرا اینجوریه بازیش ... الان من بخوام ماموریت اصلی هارو برم باید کجا برم ... اصلا هدفه اصلی چیه ؟

شما برو توي اون قسمتي كه همه باهات دوستنو بهت شليك نمي كنن دقيقا مركز map بعد اون 2تا خونه اي كه
رو به روي هم هستن ماموريت هاي اصليو به شما ميدن و توي map هم با علامت ! مشخص شده.
در ضمن بازيش چجوريه دوست عزيز؟؟؟:31:

brain
13-12-2008, 00:00
همه چیش عالیه و تنها بدیش داستان و ماست بودنه بازیه .... اگه یکم بهش هیجان داستانی میدادن بد نبود ...مثه فال اوت 3..آدم دوست داره داستانو دنبال کنه ببینه چی میشه ولی این اصلا اونطور نیست ... شاید اگه یه نگاه به دیگر بازیهای open world میکردن بهتر میشد ...
ولی من خودم باش کلی حال کردم ..هم به خاطر گرافیکش هم اینکه دیگه جک وجونور نداره ......اونجاش که گورخرا هستن خیلی باحاله .... در کل چاشنی داستانیش کمه ....

mooli70
16-12-2008, 14:34
دوستان من یکی از بادیهام کشته شد ( همون پیرمرده که اصلی بود ) حالا مشکلی برام پیش میاد یا نه؟

mehdi_vsgh
16-12-2008, 20:42
سلام
یه سوال
تو همون اوایل 4٪ یه جارسیدم یه نفرو کشتم
بعدش رادار رو که فعال میکنم درست روی جنازه اون چراغه چشمک زنه ثابت میشه و یه بوقی هم شروع به زدن میکنه
هرچی اون اطرافو گشتم چیزی پیدا نکردم

نمیدونم چه کنم؟
چراغه چشمک زنه درست وقتی روبروی جنازس ثابت میشه

Oracle_Eldorado
16-12-2008, 21:00
سلام
یه سوال
تو همون اوایل 4٪ یه جارسیدم یه نفرو کشتم
بعدش رادار رو که فعال میکنم درست روی جنازه اون چراغه چشمک زنه ثابت میشه و یه بوقی هم شروع به زدن میکنه
هرچی اون اطرافو گشتم چیزی پیدا نکردم

نمیدونم چه کنم؟
چراغه چشمک زنه درست وقتی روبروی جنازس ثابت میشه

فکر کنم اونجا باید یه الماسی رو پیدا کنی .
یکم بگرد ببین چیزی پیدا میکنی ؟

دوستان من یکی از بادیهام کشته شد ( همون پیرمرده که اصلی بود ) حالا مشکلی برام پیش میاد یا نه؟

فکر کنم داستان بازی عوض میشه .

mehdi_vsgh
16-12-2008, 21:07
میدونم باید الما باشه ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

نمیدونم کجاست دقیقا؟؟

خواستم عکس بگیرم از محیط بازی با printscreen که گرفتم دیدم خیلی تاریک افتاده

Big-Boss
17-12-2008, 01:12

نمیدونم کجاست دقیقا؟؟

اینجا توضیح دادم . دقت کن راهش همینه!

باید اطراف همون کمپ بگردی تا چراغ سبز gps چشمک بزنه :46:(رد یاب الماس هست:18:)
حالا الماس رو چجوری میشه با gps رد یابی کرد خود بماند!!!!!! :21:

mooli70
17-12-2008, 12:05

نمیدونم کجاست دقیقا؟؟

دقیقا جنازه کجاس؟ تو اتاقه؟ شاید احتمالا بالای سرت روی پشت بوم باشه ...!:18:

mehdi_vsgh
17-12-2008, 12:18
باید اطراف همون کمپ بگردی تا چراغ سبز gps چشمک بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](رد یاب الماس هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا الماس رو چجوری میشه با gps رد یابی کرد خود بماند!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم همیشه الماس توی کیف سامسونت هستش؟

[ دقیقا جنازه کجاس؟ تو اتاقه؟ شاید احتمالا بالای سرت روی پشت بوم باشه ...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QUOTE]
[/QUOTE]

ببینم مگه میشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (یکی بهم بگه چطوری عکس بگیرم که تصویر تاریک نشه؟؟)
حالا چطوری میشه پشت بوم را بگردیم؟؟

resident_evil
17-12-2008, 14:23
ببینم همیشه الماس توی کیف سامسونت هستش؟

[ دقیقا جنازه کجاس؟ تو اتاقه؟ شاید احتمالا بالای سرت روی پشت بوم باشه ...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QUOTE]

ببینم مگه میشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (یکی بهم بگه چطوری عکس بگیرم که تصویر تاریک نشه؟؟)
حالا چطوری میشه پشت بوم را بگردیم؟؟[/QUOTE]

شما همون اولين الماسو كه بهت ميگه بايد پيدا كنيو پيدا كن ديگه نمي خواد دنبال الماس بري.چون براي انجام هر
مرحله به اندازه ي كافي بهت الماس ميده و لازم نيست ديگه GPSرو بگيري دستت و راه بيفتي دنبال الماس.

mehdi_vsgh
17-12-2008, 19:08
ب
شما همون اولين الماسو كه بهت ميگه بايد پيدا كنيو پيدا كن ديگه نمي خواد دنبال الماس بري.چون براي انجام هر
مرحله به اندازه ي كافي بهت الماس ميده و لازم نيست ديگه gpsرو بگيري دستت و راه بيفتي دنبال الماس.
[/quote]
پس چه ماموریتی داریم؟ کلا؟

فقط باید بریم جلو ادم بکشیم؟ اون کلبه‌هایی که تو نقشه عکسه قفل داره را باز کنیم همین؟؟

ali_ranger22
17-12-2008, 22:16
این بازی هم تموم شد ولی ما که درس حسابی نفهمیدیم آخرش چی شد !
جمله های آخر بازی اینقدر سریع میرفت که نفهمیدیم چی شد
شخصیت اول مفقودالاثر شد آره ؟!

ali_ranger22
17-12-2008, 22:19
Far Cry 2 Retail 1.02 Patch

51.76 MB

resident_evil
17-12-2008, 22:41
پس چه ماموریتی داریم؟ کلا؟

فقط باید بریم جلو ادم بکشیم؟ اون کلبه‌هایی که تو نقشه عکسه قفل داره را باز کنیم همین؟؟

اون جاها كه عكس قفل داره اگه حال نكردي باز نكن.شما ماموريت هاي اصليو فقط از اونجا كه وسط map هستش بگير.
همون 2تا خونه كه روبه روي هم هستن.هر ماموريتم 15 تا 20 الماس بهت ميده.

sepehr_x50
17-12-2008, 22:50
far cry 2 retail 1.02 patch

51.76 mb

این بر چیه؟!

با اون قبلی فرق میکنه؟!

ali_ranger22
17-12-2008, 23:58
این بر چیه؟!

با اون قبلی فرق میکنه؟!

نوشته بود مشکلاتی که برای واید اسکرین بود حل کرده با مشکلات مولتی پلیر

Optimus Prime
18-12-2008, 00:05
این بازی هم تموم شد ولی ما که درس حسابی نفهمیدیم آخرش چی شد !
جمله های آخر بازی اینقدر سریع میرفت که نفهمیدیم چی شد
شخصیت اول مفقودالاثر شد آره ؟!
اگر به حرف Jackal گوش کرده باشی و دره را منفجر کنی میگه کشته شدن حتما 100% هست. حتما مردی!:31: ما همه مردیم! جمله میگه که اون داستان خبرنگار در مورد جنگهای داخلی مورد قبول واقع نشد و باورش نکردند و همه زحمتاش به هدر رفت.

mehdi_vsgh
18-12-2008, 18:32
اون جاها كه عكس قفل داره اگه حال نكردي باز نكن.شما ماموريت هاي اصليو فقط از اونجا كه وسط map هستش بگير.
همون 2تا خونه كه روبه روي هم هستن.هر ماموريتم 15 تا 20 الماس بهت ميده.
اقا من یه کم ناحرفه‌ای هستم:دی

روی نقشه محل‌های ماموریت با چه شکلی نشون میده؟؟

resident_evil
18-12-2008, 18:37
اقا من یه کم ناحرفه‌ای هستم:دی

روی نقشه محل‌های ماموریت با چه شکلی نشون میده؟؟

وقتي mapرو بياري دقيقا وسط map علامت ! ميبيني.اون 2تا ماموريت هاي اصليو بهت ميدن.
يه مدل ديگم هست كه يارو بهت ميزنگه ماموريت ميده خواستي انجام ميدي نخواستيم نميدي.

saeedkord
22-12-2008, 01:18
من این بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمی شه
موقع اجرا میگه باید به اینترنت وصل بشم بعد ازاتصال یک فایل 54 مگابایتی رو به عنوان آپدیت دانلود میکنه که با سرعت اینترنت من یه ماه طول میکشه
آیا همه موقعه اجرا باید این فایل رو دانلود کنن
مشکل من از کجاست
حتی چند بار هم دوباره نصبش کردم ولی نشده

ali_ranger22
22-12-2008, 11:51
من این بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمی شه
موقع اجرا میگه باید به اینترنت وصل بشم بعد ازاتصال یک فایل 54 مگابایتی رو به عنوان آپدیت دانلود میکنه که با سرعت اینترنت من یه ماه طول میکشه
آیا همه موقعه اجرا باید این فایل رو دانلود کنن
مشکل من از کجاست
حتی چند بار هم دوباره نصبش کردم ولی نشده

یه سری فایل های اجرایی باید درون dvd باشه اونها رو اجرا کنید

soliman
22-12-2008, 11:54
دوست عزیز احتیاجی به دانلود نیست در ضمن این پیغام رو موقعی نشون میده که شما به اینترنت متصل باشید.

soliman
22-12-2008, 11:55
پست تکراری

Spaniuly
22-12-2008, 14:00
توی ضمیمه کلیک یه مطلب خوندم که نوشته بود قراره یه پچ رسمی ارائه بشه شاتگان جدید به بازی اضافه بشه این راسته؟

ali_ranger22
22-12-2008, 15:37
توی ضمیمه کلیک یه مطلب خوندم که نوشته بود قراره یه پچ رسمی ارائه بشه شاتگان جدید به بازی اضافه بشه این راسته؟

بله این خبر رو منم قبلا گذاشته بودم

Spaniuly
22-12-2008, 16:00
بله این خبر رو منم قبلا گذاشته بودم

منظورم اینه که این پچ اومده یا هنوز قراره بیاد؟

miladddd
22-12-2008, 16:01
دوستان من تازه بازي رو گرفتم
اون پچ حيوانات وحشي رو چجوري بايد گير بيارم

armin_software
22-12-2008, 16:13
این بازی با ati 4830 چه طوره؟

ali_ranger22
22-12-2008, 17:12
دوستان من تازه بازي رو گرفتم
اون پچ حيوانات وحشي رو چجوري بايد گير بيارم

قبلا گذاشتم
یه سرچ کنی پیدا میکنی

miladddd
22-12-2008, 20:35
سرچ كردم، نبود، يعني فقط سوالاتي كه در مورد اين پچ شده بود پيدا شد، پس حداقل بگو چه عبارتي رو دقيقا سرچ كنم، ممنون
حالا بعد از نصب اين پچ، چه اتفاقي تو بازي ميافته

Spaniuly
23-12-2008, 00:08
یه پیشنهاد دارم لطفا دانلود های مهم مثل پچ ها و اپدیت هایی که برای بازی منتشر شده توی پست اول قرار بدید که دیگه وقتی کسی درخواست این جور چیزها رو می کنه راحت بتونه با مراجعه به اون پست تهیه اش کنه

mooli70
23-12-2008, 22:30
دوستان همگی خسته نباشید - آقا این ویندوز ما پرید حالا همه سیوهام پاک شده و یادم نبود که بک آپ بگیرم ازشون - اگه اینجا کسی هست که 50 درصد رفته باشه سیوشو برام بزاره ممنون میشم - ( راستی من سیو 50 درصدو میخوام بر ندارید سیو 100درصد رو بزارید ) متشکرم .

Spaniuly
24-12-2008, 00:46
دوستان همگی خسته نباشید - آقا این ویندوز ما پرید حالا همه سیوهام پاک شده و یادم نبود که بک آپ بگیرم ازشون - اگه اینجا کسی هست که 50 درصد رفته باشه سیوشو برام بزاره ممنون میشم - ( راستی من سیو 50 درصدو میخوام بر ندارید سیو 100درصد رو بزارید ) متشکرم .

اینطوری که حال نمیده جای تو باشم از اول شروع میکنم ولی سیو یکی دیگه رو ادامه نمیدم. فکر کن یه بار رفتی اینم بار دوم هست که میخوای بازی کنی

saeedkord
26-12-2008, 00:55
دوست عزیز احتیاجی به دانلود نیست در ضمن این پیغام رو موقعی نشون میده که شما به اینترنت متصل باشید.
آخه این بازی اصلا اجرا نمیشه
فکر میکنم به خاطر همون فایل باشه
درضمن همه چیز های قابل نصب سی دی رو نصب کردم ولی باز اجرا نمیشه

گرافیک: 4670 . 512 ati
cpu:3000 2m
ram: 1.5 gig

Spaniuly
27-12-2008, 16:42
آدم خیلی ضد حال میخوره تو این بازی نمیدونم چرا یه اتو سیو نذاشته واسه بازی آدم می بینی یه چند تا ماموریت میره یه دفعه میمیره باز برمیکرده عقب

arizona
29-12-2008, 23:39
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم،حتی با لول بالا کاملا رونه و بدون مشکل،اما نمیدونم چرا روی صورت آدما و لباساشون سایه های سیاه میوفته!من با این سیستم codwaw رو با بالاترین گرافیک بدون مشکل بازی کردم.خلاصه اعصابمو حسابی به هم ریخته،کسی میدونه مشکل از کجاست؟
nvidia gforce 9400gt
2gig ram

Oracle_Eldorado
29-12-2008, 23:58
سلام دوستان
من بازی رو نصب کردم،حتی با لول بالا کاملا رونه و بدون مشکل،اما نمیدونم چرا روی صورت آدما و لباساشون سایه های سیاه میوفته!من با این سیستم codwaw رو با بالاترین گرافیک بدون مشکل بازی کردم.خلاصه اعصابمو حسابی به هم ریخته،کسی میدونه مشکل از کجاست؟
nvidia gforce 9400gt
2gig ram

توی همین تاپیک یه پچ واسه بازی گذاشتن .
اونو امتحان کن احتمالا مشکلت حل میشه .

arizona
30-12-2008, 00:10
ممنون،اما آخه 100 صفحه رو چه جوری بگردم؟

Oracle_Eldorado
30-12-2008, 00:58
ممنون،اما آخه 100 صفحه رو چه جوری بگردم؟

و خداوند جستجو در تاپیک را آفرید !

arizona
30-12-2008, 20:04
و خداوند جستجو در تاپیک را آفرید !

عزیز دلم،از یاد آوریت ممنونم.بیشتر منظورم این بود که نمیدونم دقیقا باید دنبال چه پچی بگردم،به هر حال سعیمو میکنم.