PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Far Cry 2

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

S A A M
26-10-2008, 09:47
اساتید عزیز
7300 gs اجراش میکنه
زود اخه بازی رو میخام بخرم
ram 2
بله عزیز اجرا میکنه بخرش:46:

JING3LKHAN
26-10-2008, 10:59
سلام.دوستان نمیدونم شما وار هد رو با چه سیستمی بازی کردین ولی اگه با گرافیک اخرش اجرا کرده باشین متوجه میشید که فار کرای جز افکت چیزی نداره.

king-hitler2
26-10-2008, 11:08
یعنی فارکری فقط از افکت استفاده میکنه

mohammad_twe
26-10-2008, 12:01
اخه دوسته من چه ربطی داره اینجا به وارهد که شما میای کل کل میکنی ؟؟؟؟ واقعا بعضیا چه فکری میکنن ها اینجا تاپیک farcry2 هست نه crysis یه خورده هم کم بیارین دیگه عجبا !!! اگه farcry1 رو تو زمانه خودش بازی میکردی اینقدر اینجا کل کل نمیکردی !!مدیران خواهشا رسیدگی کنن از پستهایه منفرد و الکی بعضی دوستان.
در ظمن p30world جایه کل کل نیست

joey jordison
26-10-2008, 12:50
بابا چرا دارین خودتون را اذیت میکنین و این مسئله را بزرگ میکنین!!!این یک مقایسه هست و باید هم انجام بشه چه بخواهین چه نخواهین!!!!بیشتر از این چیزی نیست!!!
محمد اقا Farcry 1 را کرایتیک ساخته که الان کرایسیس بازیشون هست و Farcry 2 هم دخلی به یکش نداره که بخوایم در مورد اون بگیم!!!
بحث مقایسه باید انجام بشه حالا نه با بی منطقی بلکه از روی واقعیت!!!!!
البه من خودم بازی طبق معمول به دستم نرسیده و خدا داند کی میرسه اما تریلرهای که دیدم حداقل از نظر گرافیکی به پای Crysis نمیرسه البته میگم باید خود بازی کنم ونظر بدم و تا اونموقع هم مقایسه نمیکنم!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی دوستان وضع حیواناتش چگونه هست فیل . زرافه . سوسمار . داره!!
یادمه گفته بودند پشه مالاریا هم هست چه جوریاست؟؟

mohammad_twe
26-10-2008, 13:25
اخه عزیز اینجا جایه مقایسه هسـت ؟؟؟ نه خدایی اینجا جایه مقایسه هست ؟؟؟ عجب!!

joey jordison
26-10-2008, 13:34
اخه برادر اینجا جاش نباشه کجا هست!!!البته نباید فرت و فرت مقایسه بشه ولی خوب باید یک گریزی هم بزنیم!!!
و اینطور نباشه هر کس بیاد و بگه نه این بازی به پای Crysis نمیرسه!!نه بلکه بیاد نظرشون اول در مورد بازی بگه بعد مختصری هم با Crysis مقایسه کنه!!!
این بازی بازی بزرگی هست و نباید با این حرفهای بی منطق گونه ارزشش بیاد پایین !!!البته بحث سلیقه هم هست و لی از نظر واقعیت این بازی نمیتونه با کرایسیس رقابت اما من نظرمو در موقع بازی کردن میگم!!!چه بسا حتی عقیدم عوض شد!!!
ممنون

shahramcat
26-10-2008, 13:36
راستی دوستان وضع حیواناتش چگونه هست فیل . زرافه . سوسمار . داره!!
یادمه گفته بودند پشه مالاریا هم هست چه جوریاست؟؟

من تا الان که 42٪ بازی رو رفتم خبری از زرافه سوسمار نیست ! اما آهو / گورخر / گاو وحشی / بز / مرغ اینا هست که البته کاری هم بکارت ندارن و برای نشون دادن جلوهای آفریقا بکار گرفته شدن ! در مورد پشه مالاریا هم من ندیم که مستقیما تو بازی باشن اما کاراکتر بازی که شما باشین مریضی مالاریا داره که باید برای بدست آوردن دارو هر چند وقت هم ماموریت برای کسی که داروش رو به شما میده انجام بدید چون یهو مریضیش اود میکنه و حالش بد میشه !

در مورد گرافیک هم باید بگم بسیار عالی کار شده و کاملا میشه گفت یک بازی نسل جدید از این نظر هست همون طوری که کرایسیس هست ! البته من تو نظر سنجی به کرایسیس رای دیدم !

اینم بگم در ادامه بازی اتفاقات جالبی میفته که غیر منتظرس اما نمیگم که مزش از بین نره تا خودتون ببینید !

SIMON137
26-10-2008, 13:58
ممنون ميشم يكي بگه چه كنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا من اينو كجا بيابم ؟ كجاست؟

mohammad_twe
26-10-2008, 14:43
آقا من اينو كجا بيابم ؟ كجاست؟

عزیز این که فقط یکی نیست ولی اولیش که باید بیابی تویه اون واگن قطار بقل همون جایی هست که یارو میگه

ali_ranger22
26-10-2008, 14:54
چقدر برای ن یه لحظه باگ داشت
چمن ها هیچ کدوم لود نمیشد و خیلی مشکلات دیگه کلا قاطی کرده بود!

cgp
26-10-2008, 16:00
سلام
سه تا سوال دارم
1- وسايل نقليه كلان چند تان؟
2- محيط بازي 50 كيلومتر مربع يا 50 در 50؟
3- اون Dlc كه قرار بود حيووناي وحشي به بازي اضافه كنه كي مياد؟

جواب بديد:19:

[siavah]
26-10-2008, 16:10
مگه بازي اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط 2 روزه كه به اين تايپيك سر نزدم.......
واسه فروش هستش سفارش بديم؟؟؟؟

shahramcat
26-10-2008, 17:36
;3110597']مگه بازي اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط 2 روزه كه به اين تايپيك سر نزدم.......
واسه فروش هستش سفارش بديم؟؟؟؟

آقا بازی از 4شنبه هفته قبل تو بازار هست !

فکر نکنم اینجا آورده باشه ... اما هست بیرون به تعداد زییییاد !

shahramcat
26-10-2008, 17:40
جواب بديد:19:

وسایل نقلیه کلا 7 الی 8 مورد هست از جیپ کروک گرفته تا کامیون و کایت و 2نوع قایق و غیره .....

بازی تو 50 کیلومتر مربع در واقیعیت قرار داره !

حیوانات وحشی هستن اونم برای به وجود اومدن جو واقعیتر آفریقا مثل گورخر / آهو / گاو وحشی و بز و اینا ......

M.s.95
26-10-2008, 18:34
دوستان من رفتم بازار دیدم بازی 1 Dvd هستم نگرفتم ! می خواستم بدونم که بازی اصلش هست 1 Dvd یا چه جوریاس ؟!!!

اگه میشه یه کمکی بکنید که من برم بگیرم ! ممنون

mohammad_twe
26-10-2008, 19:02
دوستان من رفتم بازار دیدم بازی 1 Dvd هستم نگرفتم ! می خواستم بدونم که بازی اصلش هست 1 Dvd یا چه جوریاس ؟!!!

اگه میشه یه کمکی بکنید که من برم بگیرم ! ممنون
برو بگیر عزیز درسته

king-hitler2
26-10-2008, 19:09
من امروز رفتم برای خرید بهم گفتن 2000 تومن
گفتن چون بهترین بازی هستش
استغفرالله >>

jericho-sina
26-10-2008, 20:09
آقا بازی رو تموم کردم
خداییش خیلی زیبا بود....
ارزش دوباره رفتن رو داره
دوستانی که در نک dvd بودن بازی شک دارن خیالشون راحت باشه چون با تک dvd خودم بازی رو تموم کردم

در ضمن اول گفته بودم که dvd شرکت next مشکل داره حالا حرفم پس می گیرم امیدوارم سوتفاهم نشه

mehdy.z
26-10-2008, 20:19
من با این توصیفات به یه چیز شک کردم.
گیم پلی این بازی چجوریه اخه با این توصیفاتی که من دیدم از قبیل خریدن اسلحه و تعمیر ماشین و از این قبیل کارها کم کم دارم شک میکنم که نکنه یه چیزی توی مایه های gta باشه چون من اصلا از سبک بازی gta خوشم نیومد(شاید این حرفم باعث تعجب خیلی ها بشه ولی خوب هر کسی سلیقه ای داره) اصلا گیم پلی این بازی هیچی از نسخه اول به ارث برده یا نه؟

jericho-sina
26-10-2008, 20:25
من با این توصیفات به یه چیز شک کردم.
گیم پلی این بازی چجوریه اخه با این توصیفاتی که من دیدم از قبیل خریدن اسلحه و تعمیر ماشین و از این قبیل کارها کم کم دارم شک میکنم که نکنه یه چیزی توی مایه های gta باشه چون من اصلا از سبک بازی gta خوشم نیومد(شاید این حرفم باعث تعجب خیلی ها بشه ولی خوب هر کسی سلیقه ای داره) اصلا گیم پلی این بازی هیچی از نسخه اول به ارث برده یا نه؟

دوست عزیز خرید سلاح برای اینه که سلاح دشمن ها در بازی کارکرده و قدیمی هستش و در هنگام استفاده گیر می کنند ولی سلاح هایی که می خرین این مشکلات رو در ابتدا نداره ولی در صورت کار زیاد با دقیقا یک اسلحه این مشکلات پیش میاد

ماشین وقتی صدمه میبنه نیاز به تعمیر داره وگر نه بعد از چند کیلومتر نیاز به یکی دیگه داری

S A A M
26-10-2008, 21:12
دوستان وقتی تو نقشه چیزی نیست (منظورم اون علامت قرمز هست) باید چیکار کنم ؟

vitamin2002
26-10-2008, 21:15
دوستان وقتی تو نقشه چیزی نیست (منظورم اون علامت قرمز هست) باید چیکار کنم ؟

وقتی ماموریت نداری باید به جاهایی بروی که علامت تعجب داره یعنی بعضی از خونه ها و جاها باید بری که در روشون علامت تعجب طوسی رنگ دارن از اونجا ها باید ماموریت بگیری

آقا بازی رو تموم کردم
خداییش خیلی زیبا بود....
ارزش دوباره رفتن رو داره
دوستانی که در نک dvd بودن بازی شک دارن خیالشون راحت باشه چون با تک dvd خودم بازی رو تموم کردم

در ضمن اول گفته بودم که dvd شرکت next مشکل داره حالا حرفم پس می گیرم امیدوارم سوتفاهم نشه

می شه یک عکس از آخرین سیوت بزاری تا ما هم 100 % شدن بازی را ببینیم :31:
بازی یکم خسته کننده است چون وقتی ماموریت می گیری باید از یک طرف به طرف دیگر بروی ( البته اتوبوس را می دونم ولی در خیلی از ماموریت ها اتوبوس دوره ) و در کل بازی یک ریتم تکراری دارد منکه یکم حوصله ام سر می رود وقتی بازی می کنم

mohsen.rajabi
26-10-2008, 23:06
ببخشید دوستانی که بازی کردن ، بازی در اون حدی که تبلیغات شده بود و براش 4 سال وقت گذاشتن بوده؟ (هنوز بازی تو شهر ما نیومده خودم بازی نکردم)

mohammad_twe
26-10-2008, 23:20
ببخشید دوستانی که بازی کردن ، بازی در اون حدی که تبلیغات شده بود و براش 4 سال وقت گذاشتن بوده؟ (هنوز بازی تو شهر ما نیومده خودم بازی نکردم)

والا الان اگه من نظر بدم هزار جور حرف میشنوم ولی من که فکر نمیکنم به اندازه سر و صدایی که کرد باشه ..

pedram_sad
26-10-2008, 23:57
والا الان اگه من نظر بدم هزار جور حرف میشنوم ولی من که فکر نمیکنم به اندازه سر و صدایی که کرد باشه ..
تاييد ميشه
درسته كه فوق العادس و خيلي هم سر و صدا كرده و نو اوري هاي جالبي هم داره
ولي در اون حدي كه fan ها انتظار داشتن ار نسخه 2 نبود

cdcenter
27-10-2008, 01:44
من امروز بازی رو خریدم. 2 دی وی دی هست و مربوط به شرکت میتیدن بگذریم
در مورد بازی گرافیک واقعا عالیست . سبک بازی هم یک جورایی به gta شباهت داره . ماموریت میگیری با ماشین میری اون طرف جنگل و یا .......
خلاصه بازی باحالیه .....
فقط بعضی جاهاش خسته کننده هست . گاهی باید بشینی 5 دقیقه ببینی سیاه پوستها چی بهت میگن ...

در کل عالیست

Damian
27-10-2008, 02:32
در مورد بازی گرافیک واقعا عالیست . سبک بازی هم یک جورایی به gta شباهت داره . ماموریت میگیری با ماشین میری اون طرف جنگل و یا .......
خلاصه بازی باحالیه .....
فقط بعضی جاهاش خسته کننده هست . گاهی باید بشینی 5 دقیقه ببینی سیاه پوستها چی بهت میگن ...

در کل عالیست
چرا 2 تا dvd
ببخشید اگه جاش اینجا نیست ولی دوست عزیز میتیدن بازی های دیگه مثل آندرکاور - ان بی ای 2k - گیتار هیرو رو اورده بود؟
بازم شرمنده

Öracle
27-10-2008, 03:05
خلاصه بازی باحالیه .....

در کل عالیست

دوست عزیز میشه بگی چقدر فضای نصب گرفته برای شما ؟
ممنون میشم .

starn
27-10-2008, 03:31
مال شرکت وست گیم مشکلی که نداره؟ من فردا می خوام برم بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

S A A M
27-10-2008, 07:15
دوست عزیز میشه بگی چقدر فضای نصب گرفته برای شما ؟
ممنون میشم .
منم از شرکت میتیدن خریدم 2 تا DVD با حجم 4.90 GB

king-hitler2
27-10-2008, 09:12
من دارم میرم بازیش کنم
به سلامتی گرافیک کسانی که پایینه که همیشه میسوزن و دم نمیارن

M i L @ D
27-10-2008, 13:52
بچه ها میشه این بازی رو به صورت High رو گرافیک 4850 اجرا کرد ؟

ali_ranger22
27-10-2008, 13:56
بچه ها میشه این بازی رو به صورت High رو گرافیک 4850 اجرا کرد ؟

میشه با ultra high بازی کرد عزیز ...! :دی
منم همین گرافیکو دارم

Mostafa.yey
27-10-2008, 14:05
سلام
با اين سيستم چطور و با چه رزوليشني ميشه بازي كرد؟
graphic ASUS 9600GT 512DDR3
Ram 3 GIG
CPu 2180
Main Elite P43T
Monitor 1932 Wide
ممنون

Rude Boy
27-10-2008, 14:28
سلام !
قصد توهین ندارم و حرفم فقط یه نظر شخصی هست ....
این بازی اصلا انتظارات را برآورده نکرد ....
اصلا قابل مقایسه با کرایسیس نیست ....

S A A M
27-10-2008, 14:45
اونایی که باید خوششون بیاد میاد! دیگه این بازی را با کرایسی مقایسه نکنید! فعلا که تو نظر سنجی پوز کرایسی به خاک مالیده شده:27:

resident_evil
27-10-2008, 14:47
به نظر من خيلي بهتر از اين ميتونست باشه!!!شايدم من نتونستم بازيو درست و كامل بفهمم.

ali_ranger22
27-10-2008, 14:56
به نظر من خيلي بهتر از اين ميتونست باشه!!!شايدم من نتونستم بازيو درست و كامل بفهمم.

بابا من نمی فهمم شما از یه بازیه Fps چی میخواین آخه ؟
گیم پلی ناب
محیط های بزرگ
گرافیک خیلی زیبا
چی میخواین آخه بابا
مشکل شما اینه چون احتمالا زبانتون ضعیفه همچین بازی ای براتون سخت میشه وگرنه من مشکلی ندارم دارم لذت میبرم

mohammad_twe
27-10-2008, 15:07
علی جون اگه با من هم هستی که من فقط میگم در اون حد که میگفتن از اب در نیومد وگر نه باز هم توپسه

S A A M
27-10-2008, 15:28
جون مادرتون یه کمکی بکنید وقتی بهم ماموریت نمیده باید چیکار کنم؟

بهم میگه نقشه را باز کن و هر وقت اون چراغ سبز رنگ چشمک زد واسا باید چیکار کنم یکی به دادم برسه:19:

mosolim
27-10-2008, 15:35
سلام به همه دوستان تو نتيجه نظر خواهي far cry از crysis امتيازش بيشتر بود.من از بازي كردن crysis واقعا لذت بردم. با اين حساب پس بايد برم و far cry رو حتما بگيرم. من تو انتخاب بازي خيلي وسواس دارم. قبل از بازي خريدن هم هميشه ميام تو اين انجمنا ببينم كدوم بازي بيشتر مورد پسسند بچه هاست تا من هم همونو بگيرم.

vitamin2002
27-10-2008, 15:40

بهم میگه نقشه را باز کن و هر وقت اون چراغ سبز رنگ چشمک زد واسا باید چیکار کنم یکی به دادم برسه:19:

فکر کنم همون اولی در این بازی برای خرید وسابل باید diamond جمع کنی که به دو طریق زیر ان جام می گیرد
1 ) انجام عملیات و ماموریت و گرفتن دستمزد که به صورت دیاموند به شما داده می شود
2 ) پیدا کردن دیاموند های مخفی در جاهای مختلف در نقشه که در روی نقشه قابل مشاهده نیست شما باید برای پیدا کردن نقشه را باز کنید اگر چراغ سبز رنگ روشن شد باید بدانید در آن اطراف دیاموند وجود دارد البته خیلی دور نیست تقریبا به شعاع مثلا 10 متر را باید بگردید وقتی شما به دیاموند ها نزدیک شدید شروع به زدن چراغ سبز به صورت مکرر و تنتد تند می گردد و شما باید بدانید که باید به دیاموند نزدیکتر شده اید دیاموند ها در داخل کیف های نقره ای است وقتی که شما خیلی به این کیف های محتوای دیاموند نزدیک تر شدید یک صدای بوق ماند را می شنوید
این چراغ به عنوان یک دستگاه ردیاب فلز می باشد

jericho-sina
27-10-2008, 16:15
می شه یک عکس از آخرین سیوت بزاری تا ما هم 100 % شدن بازی را ببینیم :31:
بازی یکم خسته کننده است چون وقتی ماموریت می گیری باید از یک طرف به طرف دیگر بروی ( البته اتوبوس را می دونم ولی در خیلی از ماموریت ها اتوبوس دوره ) و در کل بازی یک ریتم تکراری دارد منکه یکم حوصله ام سر می رود وقتی بازی می کنم

این هم منو save های من

اون چند درصد شامل مراحل اضافی می شه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king-hitler2
27-10-2008, 17:01
شده 96 در صد

من بازی رو گرفتم ونصبش کردم
خیلی راحت اجرا شد
تعجب کردم اخه کریسیس رو نتونست خوب ساپورت کنه
گرافیکش خیلی تغییر کرده

بازی در سطح خیلی بالایی هستش
گیم پلی خیلی راحته
یه سوال من تو عکسها و دموها دیدم اسلحه نشونه داره ولی مال من نداره مال شما چی

ali_ranger22
27-10-2008, 17:39
برای من هم نشونه نداره البته با درجه سختی Hard core بازی میکنم...
فک کنم بازی با گرافیک سری 4800 مشکل داره همیشه بعد از یه مدت بازی قاطی میکنه صفحه سیاه میشه و.....

Little Sparrow
27-10-2008, 18:27
این بازی برای کسانی که تازه کارن وانگلیسی ضعیفی دارن بازی سختی هستش و چندان به دلشون نمی چسبه.همچنین برای کسانی که انتظار زیادی از این بازی داشتند نیز جالب نیست ولی به نظر من که خیلی خوبه.
موفق باشید.

shahramcat
27-10-2008, 18:35
خوب این بازی رو هم تموم کردم ...

من با کاراکتر حکیم اچابی که الجزایری بود رفتم ... در آخر 2 تا انتخاب داری که 2 پایان هم داره نمیگم تا خودتون ببینید ! کاراکتر من که در آخر مرد !

بازی قشنگی بود خیلی روش کارکرده بودن انگار از روی واقعیت هم بوده چون جکال که تو بازی بود شخصیت واقعی بوده ......

skhammari
27-10-2008, 19:40

سلام دوست من
یه روش دیگه هم غیر از روش هایی که بچه ها تو پستهای قبلی گفتن هم وجود داره به این ترتیب که شما وقتی نقشه رو میزنی و اون چراغ شروع به چشمک زدن میکنه شما سر جات وایستا و فقط بچرخ و چشمت به اون چراغه باشه - همینطوری که داری می چرخی ( دور خودت ) هرجا اون کیف الماسه باشه چراغه ثابت میشه و شما اگه در حین چرخیدن به دور خودت هر جا دیدی چراغه ثابت شد یا تند شد باید به همون طرف بری تا الماس رو پیدا کنی ( الماس تو یه کیف نقره ای است ) کیفه هم صدا میده هم علامت پس وقتی نزدیکش شدی راحت میتونی پیداش کنی
یه چیزم بگم اگه همون اولین باره که بهت میگه برو الماسو وردار ( توی منطقه fresh fish) همونجا کنار ساختمون یه گاراژ
هست که توشم یه ماشین پارکه ته گاراژ پشت ماشینه کنار دیوار کیف الماس هست .:46:

starn
27-10-2008, 21:21
کسی فرق بین نسخه ی 1 دی وی دی و 2 دی وی دی رو فهمید؟؟؟؟؟

jericho-sina
27-10-2008, 21:37
کسی فرق بین نسخه ی 1 دی وی دی و 2 دی وی دی رو فهمید؟؟؟؟؟

تا اونجا که من می دونم فرقی نداره
من با نسخه تک dvd رفتم

حالا انتخاب با خودته

mehdy.z
28-10-2008, 01:22
تا اونجا که من می دونم فرقی نداره
من با نسخه تک dvd رفتم

حالا انتخاب با خودته

خوب وقتی دوستمون میگه که با نسخه تک dvd تونسته تا اخرش بره دیگه مطمئن باشید که بین نسخه تک dvd و دو dvd هیچ فرقی وجود نداره مخصوصا از نظر کیفیت بازی چون کلا موتور بازی و نرم افزارهایی که این بازیهای نسل جدید با هاش نوشته میشه خیلی پیچیده تر از این حرفهاست که این شرکتهای منتشر کننده بازی بخوان توش دست کاری کنند فقط در بعضی موارد خاص اونم توی بازیهایی که فایلهای movie بازی در پوشه ای جدا از بازی به صورت فایلهایی از قبیل bik نصب میشه اینها قدرت دخالت توی فیلمهای بازی رو ممکنه داشته باشندکه برای زدن بعضی از صحنه های مبتذل و یا خشن بازی توی اونها دست کاری کنند وگرنه تقریبا دخالت دیگری توی بازی نمیتونند بکنند.

در مورد دو dvd بودن هم می تونم بگم شاید بعضی از شرکتها عمدا چنین کاری میکنند تا یه خورده میزان
سودشونو بیشتر کنند(به خاطر dvd دوم)که بعید هم به نظر نمیاد..

starn
28-10-2008, 04:44
نسخه ی تک دی وی دی چقدر فضا می گیره بعد از نصب بازی؟

king-hitler2
28-10-2008, 08:45
نسخه ی تک دی وی دی چقدر فضا می گیره بعد از نصب بازی؟

تو خود فایل بازی نوشته 10 گیگ
ولی 4 گیگ میشه

dkhx2000
28-10-2008, 09:58
سلام به برو بچ عزیز
من بازی فارکرای 2 رو تا 20 درصد رفتم حالا 2 تا مشکل دارم :19:

1. قرص های من تموم شده و حالش بد میشه :2:دیگه قرص ندارم و بعدش هم حالا دیگه بعد از اینکه چند بار قرص هاش تموم شده دیگه میمیره:40: و برمیگرده اول مرحله (سوال: از کجا می تونم قرص پیدا کنم؟:21:)

2. من یه ماموریت گرفتم که توی همون شهر وسط نقشه یه ماموریت از یه پدر روحانی گرفتم که اگه اشتباه نکنم بهم گفت که پولی ندارم بهت بدم :20:و یه تعداد پاسپورت (یا یه همچین چیزی) گرفتم و رفتن یه نقطه زرد که یه خونه بود ولی چیزی یا کسی نبود که این پاسپورت ها رو بهش بدم حالا چیکار کنم؟ (اصلا پول نخواستم:41:)

با تشکر
موفق باشید:11:

JING3LKHAN
28-10-2008, 10:06
منم مشکل سوال اولdkhx جان رو دارم.ممنون میشم کسی کمک کنه!.

jericho-sina
28-10-2008, 10:19
منم مشکل سوال اولdkhx جان رو دارم.ممنون میشم کسی کمک کنه!.

اگه در بازی با مشکل کمبود قرص مواجه شدید برین اون شهر وسط نقشه که توش آتش بس اعلام کردن برین ....وارد کلیسا بشین( محلی که روی نقشه با یک مشت جم شده معلوم شده) و از پدر روحانی یک ماموریت دریافت می کنین که جایزش قرص هستش
ماموریت هاش هم آسونه فقط باید در یک منطقه عده کمی رو بکشین بعد مدارکی رو که پدر روحانی به شما داده به شخصی خواص بدین

dkhx2000
28-10-2008, 11:22
اگه در بازی با مشکل کمبود قرص مواجه شدید برین اون شهر وسط نقشه که توش آتش بس اعلام کردن برین ....وارد کلیسا بشین( محلی که روی نقشه با یک مشت جم شده معلوم شده) و از پدر روحانی یک ماموریت دریافت می کنین که جایزش قرص هستش
ماموریت هاش هم آسونه فقط باید در یک منطقه عده کمی رو بکشین بعد مدارکی رو که پدر روحانی به شما داده به شخصی خواص بدین

دست شما در نکنه من همین کار رو کردم ولی موضوع اینکه که من وقتی ماموریت رو می گیرم همه رو می کشم اما کسی رو پیدا نکردم که مدارک رو بهش بدم فقط یه خونه هست که یه ماشین هم کنارش گذاشته!!!!!

skhammari
28-10-2008, 11:39
دست شما در نکنه من همین کار رو کردم ولی موضوع اینکه که من وقتی ماموریت رو می گیرم همه رو می کشم اما کسی رو پیدا نکردم که مدارک رو بهش بدم فقط یه خونه هست که یه ماشین هم کنارش گذاشته!!!!!

دوست من شما mission complete میگیرید ؟
اگه شما همه رو میکشی باید بعد از کشتن آخرین نفر mission complete بگیرید - بعد که گرفتید میتونید برید توی یکی از اون خونه ها که چند نفر آدم اونجا هستند که معمولا یکی وسط اتاقه و یکی دیگه دم در اتاق دیگه ( اتاق کوچیکه) و بقیه داخل همون اتاق کوچیکه هستند : شما اول باید بری پیش همون که وسط اتاق اصلی وایستاده و اون از شما تشکر میکنه و بعد میرید پیش نفر دوم که دم در اتاق کوچیکه وایستاده مدارکو بهش میدین و اون به شما قرص میده ( با یه لبخند به عنوان تشکر :31: )

jericho-sina
28-10-2008, 12:14
کسانی که بازی رو رفتن یا در حاله رفتن هستن
تونستن هیچ یک از نوار های صوتی jackal رو پیدا کنند (jackal tapes) ؟

S a f a 6 4
28-10-2008, 12:23
یه سئوال , بازی pc چند تا دی وی دیه ؟

من رفتم خریدم ولی یدونه دی وی دیه , هرچی به فروشنده گفتم که باید بیشتر باشه با قاطعیت میگفت که مطمعنه یدونه بیشتر نیست

حالا آیا سرم کلاه رفته ؟

shahramcat
28-10-2008, 12:42
کسانی که بازی رو رفتن یا در حاله رفتن هستن
تونستن هیچ یک از نوار های صوتی jackal رو پیدا کنند (jackal tapes) ؟

من دیروز بازی رو تموم کردم .... 3 تا نوار هم پیدا کردم .

shahramcat
28-10-2008, 12:47
یه سئوال , بازی pc چند تا دی وی دیه ؟

من رفتم خریدم ولی یدونه دی وی دیه , هرچی به فروشنده گفتم که باید بیشتر باشه با قاطعیت میگفت که مطمعنه یدونه بیشتر نیست

حالا آیا سرم کلاه رفته ؟

بیشتر ار 20 پست تو این تاپیک در مورد این مسئله گفته شده !

در هر حال درست گرفتی بازی 1 دی وی دی هست ....

jericho-sina
28-10-2008, 12:48
من دیروز بازی رو تموم کردم .... 3 تا نوار هم پیدا کردم .
save تو برام میزاری؟

shahramcat
28-10-2008, 12:51
save تو برام میزاری؟

سیو کل بازی من 450 مگ هست ! حالا میرم ببینم میشه کم کنم حتما برات میزارم . . . . .

vitamin2002
28-10-2008, 13:06
سیو کل بازی من 450 مگ هست ! حالا میرم ببینم میشه کم کنم حتما برات میزارم . . . . .

مجبور نیستی که همش را بزاری یکی را بزاری کافی است
پوشه سیو را باز کن آخرین سیو را بزار در حدود 2 مگا است

LORD GAMES
28-10-2008, 16:04
زمانی که ماموریت نمیده باید چه کار کرد من تازه بازی رو خریدم وتو مرحله ای هستم که میری از تو اون کلیسا قرص میگیری دیگه بهم ماموریت نمیده باید چه کار کنم

davoodf
28-10-2008, 16:19
سلام
بازی به دستم رسید.
فقط یک کلمه اون هم اینه که خیلی پایین تر از انتظاری که از این بازی داشتم هست.
این هم اشکالاتی که توی این 1 ساعتی که بازی کردم بدست اوردم که به نوع خودشون به نظر من اشکال بزگری هستن!
1.افکت اب وقتی که تیر می خوره بهش اصلا قشنگ کار نشده و کلا افکت اب توی این بازی خوب کار نشده.
2.ابجکت ها داخل محیط اصلا قابل تخریب نیستن!مثلا من با راکت به یه جعبه چوبی شلیک کردم جعبه اصلا از جای خودش تکون نخورد یا به یه کلبه شلیک کردم کلبه اصلا تخریب نشد!
3.موقع ماشن رانی اصلا عوض کردن دنده ی ماشین مشاهده نمیشه!فقط با یه دنده عقب و جلو میره!
4.گرافیک بازی اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود!گرافیکش اصلا با کریسیس مخصوصا warhead اصلا قبل مقایسه نیست و پایین تر هست!پس کو اون گرافیکی که سازنده ها میگفتن؟!یادمه می گفتن بازی کنان گرافیک این بازی رو با کریسیس مقایسه کنن پس چی شد اون حرف؟!
من به این بازی نمره ی 8 میدم!امیدوارم طرفدارای بازی ناراحت نشن من نظر خودم رو گفتم!
اون تریلرهایی که میدیدم نوید یه بازی پر هیجان و عالی رو میدادن ولی متاسفانه اصلا این طوری نبود!
گیم پلی بازی که خوبه ولی انتظار خیلی بیشتری از همه نظر با توجه به اون تریلرها از این بازی داشتم!

ali_ranger22
28-10-2008, 17:54
Far Cry 2 ATI Hotfix Patch - Vista

65.04 MB

cgp
28-10-2008, 18:05
من 12 درصد بازي رو رفتم اما نه شهر ديدم نه منطقه‌ي مسكوني نه آدم عادي
اين چيزا رو نداره؟
راستي كسي عكسي از كل مپش داره اگه داره بي زحمت بذاره؟

Draken
28-10-2008, 18:22
سلام
من می دونم که اینجا ربطی به ترینر نداره اما نمیشه کسی ترینر این بازی را از cheat happenبگیره چون member می خواد پس ترینر این بازی یا رمزس بزارید

B U L U T
28-10-2008, 18:38
سلام
من می دونم که اینجا ربطی به ترینر نداره اما نمیشه کسی ترینر این بازی را از cheat happenبگیره چون member می خواد پس ترینر این بازی یا رمزس بزارینيازي نيست حتما از اونجا بگيري

r2t
28-10-2008, 18:50
سلام به همگی من یه سوال دارم تو مرحله ی اول گیر کردم یکی از دوستان منو راهنمایی کرد گفت برو اینجا حالا می رم اینجا هیچ کیف الماسی تو گاراژ نیست اینم عکسی از کاراژ:

amirtaker
28-10-2008, 20:40
مال من وسط بازی همون اوایل یهو میپره بیرون مشکل از چیه؟

3Dmajid
28-10-2008, 20:54
من هم یه چند روزیه فارکرای دو رو نصب کردم رو سیستم ...

واقعا کار شاهکاریه. نسبت به نسخه ی اول خیلی قشنگتر شده ...

ولی حیف که سه تا ضد حال از تو بازیش خوردم :

1- وقتی سوار ماشین میشه نگا میکنی به پاهاش ترمز میگیری یا گاز میدی پاهاش اصلا تکون نمیخوره :41:

2- وقتی با سرعت از علف ها رد میشی بعضی از علف ها از توی ماشینت رد میشن انگاری فیزیک ندارن :41:

3- تو اون اسلحه فروشی با کامپیوتر اسلحه میخری و میری خونه بغلی میبینی اسلحه ت اونجا ظاهر میشه ... خوب کی بهش اسلحه میده ؟ :41:

ولی خیلی بازی شاهکاریه و اینقدر قشنگه که این ضعف های بازی زیاد به چشم نمیخوره. :11:

Mohammad_Sn2001
28-10-2008, 21:48
دوستان یک کمک خواهیه فوری من این بازی رو نصبش کردم ولی نمیارتش سیستمم هم خیلی بالاست طوری که کرایسس ها رو با اخرین گرافیکش بازی میکردم دو تا سوال دارم
1 - حجم کل این بازی بعد نصب شدن چقدره
2 - ایا این بازی برای اجرا شدن نیاز به کرک داره یا بعد نصب دیگه کرک نمیخواهد
به نظرم میاد این بازیه که من خریدمش کامل نیست چون خریدنی 2 تا Dvd بود بعد نصب کردم کلش شد 3.16 Gb

shahramcat
28-10-2008, 22:03
دوستان یک کمک خواهیه فوری من این بازی رو نصبش کردم ولی نمیارتش سیستمم هم خیلی بالاست طوری که کرایسس ها رو با اخرین گرافیکش بازی میکردم دو تا سوال دارم
1 - حجم کل این بازی بعد نصب شدن چقدره
2 - ایا این بازی برای اجرا شدن نیاز به کرک داره یا بعد نصب دیگه کرک نمیخواهد
به نظرم میاد این بازیه که من خریدمش کامل نیست چون خریدنی 2 تا Dvd بود بعد نصب کردم کلش شد 3.16 Gb

1- حجم بازی بعد از نصب تو هارد 3.15 گیگ هست مطمئن باش درسته .

2- بله هر بازی کرک میخاد 90٪ بازیها باید کرک رو دستی کپی کنی اما بعضی از شرکتها مثل تکین تو برخی از بازیها اینکار رو اتوماتیک انجام دادن و دیگه نیازی به کپی کردن نیست ! این بازی 1 دی وی دی هست مشکلی نیست .

Mohammad_Sn2001
28-10-2008, 22:14
1- حجم بازی بعد از نصب تو هارد 3.15 گیگ هست مطمئن باش درسته .

2- بله هر بازی کرک میخاد 90٪ بازیها باید کرک رو دستی کپی کنی اما بعضی از شرکتها مثل تکین تو برخی از بازیها اینکار رو اتوماتیک انجام دادن و دیگه نیازی به کپی کردن نیست ! این بازی 1 دی وی دی هست مشکلی نیست .

اخه توی ReadMe خودش نوشته که 6 گیگ جای خالی میخواهد
ببخشید میشه بگید که کرکش رو از کجا میشه دانلودش کرد ؟

khorh
28-10-2008, 23:16
دوستان عزیز چرا واسه من نشانگر شلیک نداره باید اسلحه رو زوم کنم تا دقیق شلیک کنم! منظورم اینه (+)
خود بازی اینطوریه یا تنظیماتی داره که ما ندیدیم!

davoodf
28-10-2008, 23:19
دوستان یه سوالی هست که روی مخم داره راه میره.
چی شد یه دفعه سازندگان حجم بازی رو از 12 گیگ به 3.7 گیگ کاهش دادن؟!؟!؟!
یک یا دو ما پیش حجم مورد نیاز 12 گیگ بود چطور شد 3.7؟!؟!
والا من هنوزم میگم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست اما بگذریم!می دونم این بازی اورجینال هست و از طرف خود یوبی به طور رمسی ریلیز شده اما من فقط توی حجم بازی موندم!

shahramcat
28-10-2008, 23:47
دوستان عزیز چرا واسه من نشانگر شلیک نداره باید اسلحه رو زوم کنم تا دقیق شلیک کنم! منظورم اینه (+)
خود بازی اینطوریه یا تنظیماتی داره که ما ندیدیم!

Aim یا همون نشانگر اسلحه داره این بازی ...

sinaset
28-10-2008, 23:57
سلام دوستان
این بازی چه جوریه ؟
قشنگه؟
ارزش خریدن داره؟
اصلان داستانی داره برای بازی کردن ؟
یا فقط بکوش بکوش بدون داستانه...
یه توضیح کوچیک بدید ممنون می شم ...

davoodf
29-10-2008, 00:45
راستی دوستان یه چیز خیلی مسرخه و جالب دیگه هم کشف کردم!
با ار پی جی به ماشین بزنین منفجر نمیشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط خراب میشه و بعد برای اینکه بتونین سوارش بشین میرین جلوی کاپوت ماشین و کاپوت ماشین رو باز میکنین و با یه اچار یه پیچ رو میچرخونه و بعد سوار میشین!به نظر شما ماشینی که ار پی جی خورده بهش با یه اچار میشه درستش کرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یکی از همه مسخره تر بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چیز دیگه هم هست اینه که وقتی میری به طرف دیوار و بهش میچسپی بازم راه میره عوض اینکه وایسته!
توی بازی فکر کنم هیچ فیزیکی وجود نداره!کلبه ها و ابجکت های توی محیط و ماشین ها اصلا قابل تخریب شدن نیست!حتی با ار پی جی!!به غیر از درختان و چند تا چیز کوچیک دیگه!کلا فیزیکش خیلی مسخره هست!
واقعا که دیگه این تیم montreal یوبی سافت اخرشن!ابروی فار کرای 1 رو هم بردن!:41:
نظرم عوض شد امتیازم رو به این بازی به 5 کاهش میدم!سازندگان بازی رو کاملا از حالت realistic دور کردن!

shahramcat
29-10-2008, 01:11
با ار پی جی به ماشین بزنین منفجر نمیشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط خراب میشه و بعد برای اینکه بتونین سوارش بشین میرین جلوی کاپوت ماشین و کاپوت ماشین رو باز میکنین و با یه اچار یه پیچ رو میچرخونه و بعد سوار میشین!به نظر شما ماشینی که ار پی جی خورده بهش با یه اچار میشه درستش کرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یکی از همه مسخره تر بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چیز دیگه هم هست اینه که وقتی میری به طرف دیوار و بهش میچسپی بازم راه میره عوض اینکه وایسته!
توی بازی فکر کنم هیچ فیزیکی وجود نداره!کلبه ها و ابجکت های توی محیط و ماشین ها اصلا قابل تخریب شدن نیست!حتی با ار پی جی!!
نظرم عوض شد امتیازم رو به این بازی به 5 کاهش میدم!سازندگان بازی رو کاملا از حالت realistic دور کردن!

خوب البته کلا 2 نوع موشک انداز دستی هست تو بازی که یکیش همین RPG معمولی هست یکیش هم نوع قویتری هست که لوله ای ماننده اگر با اون بزنید همه چی میره رو هوا !

davoodf
29-10-2008, 01:13
خوب بگو ببینم مگه این ار پی جی معمولی قوی نیست مگه؟!نباید وقتی به یه کلبه خورد کلبه رو داغون کنه؟!نباید ماشین رو منفجر کنه؟!من واقعیت رو گفتم!خدایی از این مسخره تر وجود نداره!به نظر تو ماشینی که ار پی جی خورده رو میشه با یه اچار فسقلی تعمیر کرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad_Sn2001
29-10-2008, 02:07
دوستان یه سوالی هست که روی مخم داره راه میره.
چی شد یه دفعه سازندگان حجم بازی رو از 12 گیگ به 3.7 گیگ کاهش دادن؟!؟!؟!
یک یا دو ما پیش حجم مورد نیاز 12 گیگ بود چطور شد 3.7؟!؟!
والا من هنوزم میگم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست اما بگذریم!می دونم این بازی اورجینال هست و از طرف خود یوبی به طور رمسی ریلیز شده اما من فقط توی حجم بازی موندم!

اگر که توی فایل ریدمی خود بازی رو نگاه کنین نوشته فضای مورد نیاز 6 گیگ به نظر میاد که دموهاشو حذف کردن

چون تو پوشه Video فقط یک فایل اونم با حجم خیلی کم هستش

توی بازی فکر کنم هیچ فیزیکی وجود نداره!کلبه ها و ابجکت های توی محیط و ماشین ها اصلا قابل تخریب شدن نیست!حتی با ار پی جی!!به غیر از درختان و چند تا چیز کوچیک دیگه!کلا فیزیکش خیلی مسخره هست!

به نظر من تو RPG این بازی از باروتهای چینی استفاده کردن که ابروی هرچی RPG هستو بردن

شده کبریت کم خطر

skhammari
29-10-2008, 02:17
سلام به همگی من یه سوال دارم تو مرحله ی اول گیر کردم یکی از دوستان منو راهنمایی کرد گفت برو اینجا حالا می رم اینجا هیچ کیف الماسی تو گاراژ نیست اینم عکسی از کاراژ:

ببخشی دوست من من اشتباه کردم اینجا برو توی همون نقشه ( این گاراژ ) :

برید اینجا توی گاراژ هست : Fresh Fish

skhammari
29-10-2008, 02:20
سلام
نه دوستان اونطور که شما میگین هم نیست دیگه ...
مثلا من چند تا ماموریت از اون یارو که تفنگ میفروشه گرفتم که همش نابودی چند تا ماین در حال حرکت بودن - بعد من از دور با Rpg معمولی همشونو میزدم بطوری که کاملا منفجر میشدن و ماموریت تمام می شد
پیشنهاد می کنم شما تمام تنظیمات رو روی آخر بگذارید مخصوصا یه جا از تنظیمات هست که مال فیزیک بازی هست بعد امتحان کنید ...

sam_sali
29-10-2008, 03:44
من در مورد آخر بازی 3 تا سوال دارم که برام مبهم مونده

1-Jackal کی رو میخواست بکشه؟
2-الماسها رو برای چی داد به اون یارو ارتشیه؟
3-چرا کوه رو منفجر کرد؟

اگه جواب بدین متشکر میشم!

S A A M
29-10-2008, 06:53
سلام دوستان
این بازی چه جوریه ؟
قشنگه؟
ارزش خریدن داره؟
اصلان داستانی داره برای بازی کردن ؟
یا فقط بکوش بکوش بدون داستانه...
یه توضیح کوچیک بدید ممنون می شم ...
بازیش عالیه! پست اول را بخون روشنت میکنه:

king-hitler2
29-10-2008, 09:04
کسانی که مشکل تو مرحله اول دارن برای پیدا کردن الماس تو گاراژ

این دقیقا جایی هستش که الماس اونجا هستش {توی کابین قطار

ali_ranger22
29-10-2008, 11:17
با ار پی جی به ماشین بزنین منفجر نمیشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط خراب میشه و بعد برای اینکه بتونین سوارش بشین میرین جلوی کاپوت ماشین و کاپوت ماشین رو باز میکنین و با یه اچار یه پیچ رو میچرخونه و بعد سوار میشین!به نظر شما ماشینی که ار پی جی خورده بهش با یه اچار میشه درستش کرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که تا حالا خداد تا ماشین با RPG ترکوندم
اگه قرار بود همه ی چیز ها در بازی فیزیک خدا گون داشت باید 1 سال دیگه صبر می کردیم تا بازی بیاد
البته منم قبول دارم که یکم عجله کرد یوبی سافت

davoodf
29-10-2008, 12:40
من که تا حالا خداد تا ماشین با Rpg ترکوندم
اگه قرار بود همه ی چیز ها در بازی فیزیک خدا گون داشت باید 1 سال دیگه صبر می کردیم تا بازی بیاد
البته منم قبول دارم که یکم عجله کرد یوبی سافت
والا من هر چی به ماشین میزنم نمیترکه!!!نمی دونم شاید مال من مشکل داره؟!؟!
نقد یوزرهای گیم اسپات هم خوندم اونها هم گفته بودن این جوریه.خلاصه خییییییییلی پایین تر از حد انتظار من بود.من راضی بودم که دو سال دیگه بیاد ولی حداقل ابروی فار کرای 1 رو نبرن به این شکل افتضاح!

mosolim
29-10-2008, 12:57
سلام من بازي گرفتم و دارم بازي ميكن . انقد رها بد نيست كه بچه ها ميگن شايد يه اشكالات اين چنيني كه دوستان مي گن داشته باشه. ولي واقعا ارزش بازي كردن داره. آدم ميتونه تا يه مدتي سرگرم بشه. حالا بماند از اينكه انتظارات رو برآورده نكرد. ولي هرچي كه هست فعلا مي تونيم به عنوان يك بازي خوب تو بازي ها ي موجود در بازار ازش نام برد.

king-hitler2
29-10-2008, 12:58
نقد یوزرهای گیم اسپات هم خوندم اونها هم گفته بودن این جوریه.خلاصه خییییییییلی پایین تر از حد انتظار من بود.من راضی بودم که دو سال دیگه بیاد ولی حداقل ابروی فار کرای 1 رو نبرن به این شکل افتضاح!

سبک بازی خوب بود
حالا چرا شما ایراد ازش میگیرین
درسته به پای بزرگان بازی نمیرسه
ولی در حد اندازه خودش ضاهر شد
امتیاز 8.8

mohammad_twe
29-10-2008, 12:59
منم با rpg زدم ترکید که !!!!

shahramcat
29-10-2008, 13:36

آقا فکر کنم RPG شما چینی هست !

ali_ranger22
29-10-2008, 14:55

بعضی از انتظارات رو برآورده نکرد
مثلا توی یه تریلر نشون میده که شما با اسنایپ از راه دور به پای دشمن شلیک میکنی بعد اون میفته زمین تا دوستش بیاد کمکش کنه بعد شما جفتشون رو میکشتی ....ولی همچین چیزی اصلا در بازی اصلی وجود نداره!
یا اینکه این محیط خیلی باز کسل کننده میشه بعد از یه مدت همش باید با ماشین بری این ور و اونور

LORD GAMES
29-10-2008, 15:29
زمانی که ماموریت نمیده باید چه کار کرد من تازه بازی رو خریدم وتو مرحله ای هستم که میری از تو اون کلیسا قرص میگیری دیگه بهم ماموریت نمیده باید چه کار کنم
کسی نمیدونه یا کسی نمیخواد بگه؟:13:

ali_ranger22
29-10-2008, 15:40
کسی نمیدونه یا کسی نمیخواد بگه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو جاهایی تو نقشه که علامت تعجب داره...

king-hitler2
29-10-2008, 16:41

بچه ها حالا چی کار کنم

ماموریتی که تو نقشه نیشت

S A A M
29-10-2008, 16:42
دوستان این بازی چقدر سخته !! نفسم برید:31:

فکر کنم شما به قول دوستمون از آر پی جی چینی استفاده میکنی!:31:
من تا حالا کلی ماشین با آرپی جی پکوندم! همشون از بین میرن!

اصلا میشه این بازی را Far Cry 1 مقایسه کرد؟!!!:18: شما میگی آبروی Far Cry 1 را برده .

king-hitler2
29-10-2008, 17:02
دوستان این بازی چقدر سخته !! نفسم برید:31:
.
من که روی نرمال گزاشتم خیلی اسونه

resident_evil
29-10-2008, 17:07
خدايي بي انصافي!!!خيلي از farcry 1 بهتره از هر نظر .فقط اين مپ بزرگ بازي و اينكه بايد بري اين ور اون ور يكم كسل كنندس ولي خوب در عوض جنگاش خيلي خوبه و ادم و سر حال مياره.

shahramcat
29-10-2008, 17:16

بچه ها حالا چی کار کنم

ماموریتی که تو نقشه نیشت

امکان نداره نباشه !

شما وقتی نقشه تو دستت هست یکبار دکمه R رو بزن تا بزرگتر بشه بعدش ببین کجا علامت زرد داره !

یا میتونی با دکمه Esc تو منو بری و Object های بازی رو ببینی اونجا مینویسه الان باید چکار کنی .

armia
29-10-2008, 17:22
من بازی رو نصب کردم و اجرا میشه ولی خیلی سرعت بازی پائینه و تقریبا با فریم فریم نشون میده . گرافیکم geforce 7300 هست . راهی هست درست بکنمش؟

davoodf
29-10-2008, 19:14
من تا حالا کلی ماشین با آرپی جی پکوندم! همشون از بین میرن!

اصلا میشه این بازی را Far Cry 1 مقایسه کرد؟!!! شما میگی آبروی Far Cry 1 را برده .
والا کاش که یک یا دو ماه دیرتر بازی رو میدادن بیرون اما این اشکالات رو بر طرف می کردن و اگر کامت های یوزرهای گیم اسپات رو بخونین میفهمین من چی میگم.حتی بعضی ها به این بازی لقب gta afirka دادن!
من این چیزهایی رو که با چشمهای خودم دیدم رو میگم و هیچ دشمنی هم با این بازی ندارم.نظر همه هم برای خودشون محترمه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtaker
29-10-2008, 20:08
آقا اینجا من اسلحه ها رو برمیدارم بعدشم اون آمپولارو رو دیوار بعد چی کار کنم؟

king-hitler2
29-10-2008, 20:33
یکی بگه چیکار کنم من :19::19::19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآقا اینجا من اسلحه ها رو برمیدارم بعدشم اون آمپولارو رو دیوار بعد چی کار کنم؟

باید چند بار باهاشون صحبن کنی

amirtaker
29-10-2008, 21:22
باید چند بار باهاشون صحبن کنی

چه جوری؟:31:

*hamedkhatar*
29-10-2008, 21:26
بازی رو نصب کرم اجرا شد
نسخه 2 دی وی دی حجم بازی نصب شده:4.90 گیگ هستش
هنوز زیاد بازی نکردم ولی به نظر قشنگ میاد
ممنون

bayern
29-10-2008, 22:02
سلام
بنظر من فوق العاده اس
من تمام تنظیمات رو رو بالاترین گذاشتم و راحت اجرا شد

linkinkurd
29-10-2008, 22:37
نه... در حد و اندازه های خودش نبود... اما با این وجود هم باز جزو بازیهایی هست که باید بازی کرد.

soliman
29-10-2008, 23:01
من تازه امروز باري رو گرفتم . بازيش خيلي جالبه و گرافيكش اونقدر زيبا و طبيعي هستش كه من يك اسكرين شات از محيط بازي گرفتم و به عنوان تصوير زمينه دسكتاپ قرارش دادم. فقط چيزي كه ذهن منو به خودش مشغول كرده اينه كه چرا اين بازي فقط 3.395 گيگا بايت رو از فضاي هارد اشغال كرده . من انتظار داشتم كه حجمش خيلي بيشتر از اينا باشه.
در ضمن بازي روي سيستمم خيلي راحت اجرا شد و از اون رانندگي مرحله اول هم خيلي اذت بردم همون مرحله اي كه اون راننده سياه پوسته مناطق اطرافو نشون ميده.

bayern
29-10-2008, 23:26
سلام
من فکر میکردم این بازی نصبش زیاد طول بکشه اما تو کثری از ثانیه نصبش تموم شد
از این بهتر نمیشه
کور از خدا چی میخواد یه تلویزیون ال سی دی

*hamedkhatar*
29-10-2008, 23:31
آقا خوش به حالتون که با گرافیکش حال میکنید
من با گرافیک 8400 مجبورم روی مدیوم بازی کنم اصلا گرافیکش حال نمیده
ولی حد اقل با گیم پلی میتونم حال کنم
ولی گیم پلی کرایسیس رو یکم بیشتر دوست داشتم

bayern
29-10-2008, 23:37
آقا خوش به حالتون که با گرافیکش حال میکنید
من با گرافیک 8400 مجبورم روی مدیوم بازی کنم اصلا گرافیکش حال نمیده
ولی حد اقل با گیم پلی میتونم حال کنم
ولی گیم پلی کرایسیس رو یکم بیشتر دوست داشتم

گیم پلی موقعی حال میده که گرافیک خوب داشته باشی
با گرافیک پایین خیلی از صحنه های زیبا رو از دست میدی:18:

soliman
29-10-2008, 23:48
مال شما حجمش چقدر بود؟

bayern
30-10-2008, 00:06
مال من حجمش اینقدره 3.16 Gb

soliman
30-10-2008, 00:24
پس چرا تو مشخصات سيستم مورد نيازش نوشته 12 گيگ؟

مال من حجمش اینقدره 3.16 Gb
مال منم همين اندازه است فقط من دقيقترشو نوشتم.
راستي من الان به اون رستوران يا كافه رسيدم هموني كه اون دختره هم هست نميدونم چيكار بايد بكونم؟ منظورم منطقه MIKE'S BAR هستش.

bayern
30-10-2008, 00:45

راستي من الان به اون رستوران يا كافه رسيدم هموني كه اون دختره هم هست نميدونم چيكار بايد بكونم؟ منظورم منطقه MIKE'S BAR هستش.

سلام
من هنوز به اینجا نرسیدم
راستش اونقدر بازی رو سیستمم نصب کردم گیج شدم کدومو اول بازی کنم:18:

cdcenter
30-10-2008, 01:35

دوست عزیز شما باید کمد رو هول بدی جلوی درب که کسی نیاد داخل . بعد همه دشمن ها به خونه حمله میکنن و شما باید از پنجره تیر اندازی کنی . در این مرحله همه کشته میشن شما هم زخمی میشین و .......
در کویر از پشت یک گاری به زمین میخورید و ..... ادامه بازی ...

king-hitler2
30-10-2008, 09:10

.

دوستان بحث روی حجم این بازی تموم شده بود
چون خجم اصلی بازی همون 3.4 هستش

dkhx2000
30-10-2008, 12:29
سلام به همگی
من چند روز پیش یه پست دادم که یه ماموریت گرفتم از یه پدر روحانی توی شهر و وقتی که من می رم همه رو می کشم باید یه نفر بیاد و مدارک رو از من بگیره و بعدش هم یه سری قرص به من بده که منم همه رو کشتم ولی کسی چیزی به ما نداد و من هم اگه این قرصا رو نگیرم می میرم
حالا من چند تا عکس گرفتم که نوشته باید چیکار کرد ممنون میشم کسی کمک کنه

عکس 1 :که می بینید نوشته باید چیکار کرد اما من که زیاد متوجه نشدم:19:

عکس شماره 2: این هم موقعیت ماموریت روی نقشه

عکس شماره 3: جزئیات دقیق تر

عکس شماره 5 : شما هم ببینید که من همه رو کشتم اما کسی نمیاد که من بهش قرص ها رو بدم ( در خونه هم باز نمیشه)

با تشکر فراوان

shahramcat
30-10-2008, 12:34
سلام به همگی
من چند روز پیش یه پست دادم که یه ماموریت گرفتم از یه پدر روحانی توی شهر و وقتی که من می رم همه رو می کشم باید یه نفر بیاد و مدارک رو از من بگیره و بعدش هم یه سری قرص به من بده که منم همه رو کشتم ولی کسی چیزی به ما نداد و من هم اگه این قرصا رو نگیرم می میرم
حالا من چند تا عکس گرفتم که نوشته باید چیکار کرد ممنون میشم کسی کمک کنه

عکس 1 :که می بینید نوشته باید چیکار کرد اما من که زیاد متوجه نشدم:19:
عکس شماره 2: این هم موقعیت ماموریت روی نقشه
عکس شماره 3: جزئیات دقیق تر

عکس شماره 5 : شما هم ببینید که من همه رو کشتم اما کسی نمیاد که من بهش قرص ها رو بدم ( در خونه هم باز نمیشه)

با تشکر فراوان

کسی نباید بیاد به شما قرص بده ! شما باید تشریف ببرید !

باید بری تو کلبه ای که اونجا هست و پاسپورتهایی که از کشیش گرفتی به اون مرد بدی و بعد تو همون کلبه پشت سرت یک اتاق هست که 3 نفر نشستن رو زمین اونا مهاجر هستن و میخان فرار کنن ! از اونا قرص رو میگیری و تمام !‌

Benygh
30-10-2008, 14:34
سلام
من یک مشکلی دارم و اون اینه که من توی این بازی در بازه های زمانی مشخصی Fps به صفر میرسه و دوباره میره بالا !
از نظر سیستم هم مشکلی نیست ! آخرین داریور نصب هست !
کسی به این مشکل برخورده ؟

shahramcat
30-10-2008, 15:06
سلام
من یک مشکلی دارم و اون اینه که من توی این بازی در بازه های زمانی مشخصی Fps به صفر میرسه و دوباره میره بالا !
از نظر سیستم هم مشکلی نیست ! آخرین داریور نصب هست !
کسی به این مشکل برخورده ؟

عجیبا و غریبا !

یعنی تو صحنهای درگیری و .... یهو فریز میشه بازی ؟!

خیلی عجیبه ! مثلا مثال بزن کجاها ؟

سیستم رو هم بگو ....

dkhx2000
30-10-2008, 15:23
کسی نباید بیاد به شما قرص بده ! شما باید تشریف ببرید !

باید بری تو کلبه ای که اونجا هست و پاسپورتهایی که از کشیش گرفتی به اون مرد بدی و بعد تو همون کلبه پشت سرت یک اتاق هست که 3 نفر نشستن رو زمین اونا مهاجر هستن و میخان فرار کنن ! از اونا قرص رو میگیری و تمام !‌

آی گفتی
ولی اون اتاق 2 تا در داره که هیچکدوم از درها باز نمیشه؟:13:

shahramcat
30-10-2008, 15:36
آی گفتی
ولی اون اتاق 2 تا در داره که هیچکدوم از درها باز نمیشه؟:13:

آقا اون کلبه که تو صحنه درگیری میبینی منظور من هست ! برو تو کلبه بعد که پاسپورت رو میدی پشتت یک اتاق هست که اصلا در نداره ! توش 3 نفرن که قرصها رو باید بگیری ..

حالا شما میگی اتاق 2 تا در داره که باز نمیشه منظورت خود کلبه هست فکر کنم ! دقت کن رفتی جلو در کلبه دستگیره در رو نگاه کن علامت دست میاد حتما بعد هم کلید E رو بزن .

Benygh
30-10-2008, 16:15
عجیبا و غریبا !

یعنی تو صحنهای درگیری و .... یهو فریز میشه بازی ؟!

خیلی عجیبه ! مثلا مثال بزن کجاها ؟

سیستم رو هم بگو ....
نه .. نه ..
تو صحنه های شلوغ نه .. فرقی نمیکنه .. البته مشکل رو حل کردم ! از دانلود هام بوده ! که شاید به هارد فشار میاورده و یا شاید هم بالا پایین شدن Network Lagtency باعث میشده ولی حل شد ..
حالا اعصاب خورد کنیش با اسلحه هاست :دی
یک اسلحه ی سالم نیست که قفل نکنه :دی
تو رزولشن 1680*1050 و همه چیز روی High و Trees و Fire و Physics روی Ultra High میانگین 40-45 میگیرم ...
سیستم رو هم بالا گفته بودم ...
Q6600 - 8800GTX - 2 GB 800 ..
البته همه اینها اورکلاک شده اند .. البته نه زیاد ..

Mohammad_Sn2001
30-10-2008, 18:57
دوستان بحث روی حجم این بازی تموم شده بود
چون خجم اصلی بازی همون 3.4 هستش

اقایون این بازی دموهاش حذف شدن اگه داخل پوشه Video را نگاه بکننین به این نتیجه میرسید

shadowfax
30-10-2008, 19:34
دوستان از کسایی که این بازیو خریدن خواهش میکنم کرکشو اینجا بزارن...
من دانلودش کردم ولی کرکش کار نمیکنه......

ممنون.

davoodf
30-10-2008, 20:23

S A A M
30-10-2008, 20:45
کسانی که میگن Far Cry 2 انتظار ها را براورده نکرد!تریلر زیر را ببینند (اگه در حد این تریلر گرافیکتون را تنظیم کنید میفهمین این بازی یعنی چی...)

دانلود با کیفیت خوب:

دانلود با کیفیت عالی:

S A A M
30-10-2008, 21:31
سلام

این هم از تعریفات گیم اسپات:

نکات خوب:
*آزادی عمل فوق العاده برای انجام هر مأموریت
*50 کیلومتر مربع چشم انداز میخکوب کننده از آفریقا
*بازی در حالت single player حداقل 30 ساعت گیم پلی برای شما به ارمغان می آورد
*سیستم آپگرید و reward متنوع بازی به خوبی با هم هماهنگ شده اند
*سیستم ویرایش نقشه(Map Editor) قدرتمند برای هر سه نسخه

نکات بد:
*روایت داستانی در پاره ای از موارد چندان هیجان انگیز نیست
*مسافرت کردن در مسیرهای طولانی ممکن است خسته کننده شود

*IN*
30-10-2008, 21:38
این بازی رو میشه با چنتا شخصیت بازی کرد
داستان هرکدوم فرق میکنه؟

The Jackal
30-10-2008, 21:51
نه فقط شخصیت هاش عوض میشن:8:

Masoud King
30-10-2008, 22:26
امروز بالاخره وقت کردم و رفتم این بازی رو گرفتم!
عجب چیزی هستش! به نظر من بهترین بازی شوتر open-world هستش!
این Map Editor خیلی جالب هستش خیلی کارا میشه توش کرد!
گرافیک بازی خیلی خوب هستش و یک مزیت که نسبت به بقیه بازیها داره این هستش که تو تنظیمات پائین هم از گرافیک خوبی برخوردار هستش!

این بازی رو میشه با چنتا شخصیت بازی کرد
داستان هرکدوم فرق میکنه؟
بازی یک شخصیت قابل بازی داره!
در ضمن سایت IGN به نسخه PC نمره بالاتری رو نسبت به دو نسخه X360 و PS3 داده که به PC نمره 8.8 و دو نسخه یاد شده دیگر نمره 8.7 رو داده و هم چنین سایت Videogamer هم نسخه PC رو ریویو کرد و بهش نمره 9 رو داده که به گرافیک نمره 10 رو داد که این در حالی است که به دو نسخه X360 و PS3 در قسمت گرافیک بازی نمره 9 رو داده بود!

soliman
30-10-2008, 22:28
دوست عزیز شما باید کمد رو هول بدی جلوی درب که کسی نیاد داخل . بعد همه دشمن ها به خونه حمله میکنن و شما باید از پنجره تیر اندازی کنی . در این مرحله همه کشته میشن شما هم زخمی میشین و .......
در کویر از پشت یک گاری به زمین میخورید و ..... ادامه بازی ...
ممنون دوست من ولي اگه منظورت اون يخچال سبز رنگه من هر كاري كردم نتونستم هولش بدم يعني نه علامت دستي نشون ميده و نه كليدي روش كار ميكنه كه هلش بده. حال شما بگيد دقيقا بايد چيكار كنم.

cdcenter
31-10-2008, 01:26
ممنون دوست من ولي اگه منظورت اون يخچال سبز رنگه من هر كاري كردم نتونستم هولش بدم يعني نه علامت دستي نشون ميده و نه كليدي روش كار ميكنه كه هلش بده. حال شما بگيد دقيقا بايد چيكار كنم.

دقیقا یادم نیست یخچال بود یا کمد . فقط یکی از افراد خودی رو به روش ایستاده . شما به سمت چپ در باید بروید و به کمک یار خودی یخچال رو هول بدین . تصویر دست هم ظاهر میشه ..... تنها راهش همینه ....

منظورم از سمت جپ در .... پشت یخچال هست که وقتی آن را رو به جلو هول میدین میاد جلوی در رستوران

playstation 3
31-10-2008, 08:00
سلام من این بازی رو تازه گرفتم
راستی چرا اسم crytek اولش نبود فقط نوشته بودbased on crytek.s original farcry
و من تو مرحله اول اونجا که دو تا واگن هست گیر کردم اونجا باید چکار کنم؟

farhad07
31-10-2008, 09:29
farcry2 را باید رو چه تنظیماتی گذاشت تا با کیفیت اون دمویی که گذاشتید بازی کرد؟

gap
31-10-2008, 09:38
رو اين سيستم با پايين ترين حتي اجرا ميشه؟؟؟
گرافيك:7300 جيفورس
رم:1 گيگ
سي پي يو:
Intel(R)
3.01 GHz

S A A M
31-10-2008, 09:50
رو اين سيستم با پايين ترين حتي اجرا ميشه؟؟؟
گرافيك:7300 جيفورس
رم:1 گيگ
سي پي يو:
Intel(R)
3.01 GHz
بله عزیز اجرا میشه:46:

farcry2 را باید رو چه تنظیماتی گذاشت تا با کیفیت اون دمویی که گذاشتید بازی کرد؟
خوب معلومه دوست عزیز باید همهیه تنظیمات را روی آخر بزاری Ultra High و ATT را هم روی 8X

alborz_k
31-10-2008, 11:27
سلام من این بازی رو تازه گرفتم
راستی چرا اسم crytek اولش نبود فقط نوشته بودbased on crytek.s original farcry
و من تو مرحله اول اونجا که دو تا واگن هست گیر کردم اونجا باید چکار کنم؟
سلام. چون دیگه شرکت کرایتک این بازی رو نمی سازه و شرکت یوبی سافت این کار رو انجام می ده (کرایتک سرش با کرایسس گرمه) . در ضمن حتی دیگه از موتور cry engine هم برای ساخت این بازی استفاده نشده.

J E N I F E R
31-10-2008, 11:45
چرا دیگه کرایتیک نمیسازه این بازی را مگه نسخه یکش را اون نساخت؟:41:

sam_sali
31-10-2008, 13:12
بازی یک شخصیت قابل بازی داره!

کی یه همچین حرفی زده؟:13: همه شخصیتهای بازی قابل بازی هستن.مثلا من با Josip و یکی دیگه از دوستان در همین تاپیک با Hakim بازی رو تموم کردیم!:20:

ali_ranger22
31-10-2008, 13:16
موتور بازی دنیا به نظر من از کرای انجین برتره
چون میتونه خیلی بهتر رندر بگیره
مطمئن باشین یوبی سافت میتونست گرافیک رو در حد کرایسیس بالا ببره ولی این کارو نکرد که خیلی هم خوب شد که این کارو نکرد
کرایسیس فقط از پولی گون های خیلی خیلی زیاد برای افزایش گرافیک استفاده میکنه که کار درستی برای بازی سازی نیست

S A A M
31-10-2008, 13:46
موتور بازی دنیا به نظر من از کرای انجین برتره
چون میتونه خیلی بهتر رندر بگیره
مطمئن باشین یوبی سافت میتونست گرافیک رو در حد کرایسیس بالا ببره ولی این کارو نکرد که خیلی هم خوب شد که این کارو نکرد
کرایسیس فقط از پولی گون های خیلی خیلی زیاد برای افزایش گرافیک استفاده میکنه که کار درستی برای بازی سازی نیست
آره دمشون گرم بازی رو سیستم من رویه Very High روون اجرا میشه!

فکر کنم این یوبی سافت میخواد تو Far Cry 3 همه را جبران کنه...

Benygh
31-10-2008, 14:28
خوب برای یوبی سافت جلب مشتری همیشه اولین فاکتور بوده !
در ضمن الان هم بد نیست که !

mohsen.esf
31-10-2008, 14:52
من با بازیهای یوبی سافت همیشه مشکل داشتم اما این بازی خیلی راحت و بدون مشکل اجرا شد

*IN*
31-10-2008, 17:04
کی یه همچین حرفی زده؟:13: همه شخصیتهای بازی قابل بازی هستن.مثلا من با Josip و یکی دیگه از دوستان در همین تاپیک با Hakim بازی رو تموم کردیم!:20:

پایانها همه یکی هستن ؟
من تازه بازیو شروع کردم
با اون شخصیت اول
بازی کلا چند ساعت گیم پلی داره؟

Benygh
31-10-2008, 17:26
قضیه ی چند شخصیت چیه ؟
بازی یک شخصیت برای بازی نداره اونا دوستانت هستن که بهت کمک میکنن بعضی مواقع !

S A A M
31-10-2008, 17:28
پایانها همه یکی هستن ؟
من تازه بازیو شروع کردم
با اون شخصیت اول
بازی کلا چند ساعت گیم پلی داره؟
دو تا پایان داره بازی ! همه پایان ها هم یکی هستن!

بازی به گفته گیم اسپات 30 ساعت گیم پلی داره!

قضیه ی چند شخصیت چیه ؟
بازی یک شخصیت برای بازی نداره اونا دوستانت هستن که بهت کمک میکنن بعضی مواقع !
قضیش اینه که : همون اول بازی 12 شخص هستند که میتونی یکی از اونا را انتخاب کنی و بازی کنی!
در بازی همون 12 شخصیت به کمکت میان!

king-hitler2
31-10-2008, 18:07
من با بازیهای یوبی سافت همیشه مشکل داشتم اما این بازی خیلی راحت و بدون مشکل اجرا شد

منظورت از گرافیک بازی های یوبی سافت هستش

Benygh
31-10-2008, 18:13
قضیش اینه که : همون اول بازی 12 شخص هستند که میتونی یکی از اونا را انتخاب کنی و بازی کنی!
در بازی همون 12 شخصیت به کمکت میان!
کجاش ؟
تو منو هاست یا همون حرف زدن هاست ?
منظورتون Buddy هاست ؟

Alireza Taji
31-10-2008, 20:20
من بازی را چند روز هست خریدم.
در مجموع بازی خوبی هست. و از بازی کردن توش لذت می برم.

من الان تویکی از مراحل که میری در یکجا که گویا ایستگاه قطار هست گیر کردم اونجا یک تانکر گاز هست که فکر کنم باید به جایی ببریش من نمی دونم اینجا باید چیکار کرد!

kamran2000
31-10-2008, 20:41
به نظر منcrysis جالبتره. توي crysis كنترل بازي راحتره. farcry2 بعد از سه سال كه از يكش ميگذره بازي خوبيه ولي عالي نيست.

linkinkurd
31-10-2008, 21:42
بازی فارکرای 2 فوق العادست... اما از نظر گرافیک واقعا : 1-اگه در حد دموهاش بود بله میشه گفت که از کرایسیس سرتره 2- الان که در او حد نیست (گرافیکش) باید همواره کرایسیس را زیباترین (گرافیک) بازی بدانیم. درضمن میشه به فارکرای عنوان جی تی ای در آفریقا رو داد. بسیار بازی کردن در این سبک لذتبخشه...

دوستان بنده بازی رو در یک دی وی دی دارم و اولش هم 12 نفر نگزاشت جلوم که انتخاب کنم... درضمن 3.7 گیگ فضا اشغال کرده روی هاردم... دمو که نیست نسخه من نه ؟؟؟؟

shahramcat
31-10-2008, 21:45
من بازی را چند روز هست خریدم.
در مجموع بازی خوبی هست. و از بازی کردن توش لذت می برم.

من الان تویکی از مراحل که میری در یکجا که گویا ایستگاه قطار هست گیر کردم اونجا یک تانکر گاز هست که فکر کنم باید به جایی ببریش من نمی دونم اینجا باید چیکار کرد!

جایی نباید ببری ! باید منفجرش کنی !

*hamedkhatar*
31-10-2008, 23:31
هر چی این فارکرای رو بازی میکنم بیشتر دلم برای Crysis Warhead تنگ میشه
خداییش تو فارکرای هر چی تیر میزنیم به یارو هیچیش نمیشه حتما باید تیر تو سرش بخوره تا بمیره یا باید حد اقل 10 تا تیر تو شکم و پاش بزین تا از پا در بیاد
یه بار با اسنایپ 3 بار زدم تو شکم یارو نمرد بار چهارم زدم تو سرش مرد
کلن کنترل اسلحه زیاد جالب نیست
ولی کنترل ماشینش از کرایسیس فکر کنم باحال تره چون تو کرایسیس اصلا سوال ماشین نمیشدم
نقشه هم خیلی خوب طراحی شده

مراحل هم اکثرا تکراری هستند
هی میریم یه منطقه چند نفر رو میکشیم بعد یه ماموریت دیگه میریم باز چند تا رو میکشیم مینویسه ماموریت کامل شد
البته من زیاد بازی نکردم شاید هر چی برم جلوتر جالب تر بشه

راستی یه سوال تو اون اتاق ها که میریم برای سیو که یه تخت خواب هم اونجاست علامت یه ساعت میاد اونجا باید چکار کنیم؟ من تو تریلر دیدم ساعت رو میتابوند چطور باید این کار رو بکنم و به چه دردی میخوره؟
ممنون

shahramcat
31-10-2008, 23:43
خداییش تو فارکرای هر چی تیر میزنیم به یارو هیچیش نمیشه حتما باید تیر تو سرش بخوره تا بمیره یا باید حد اقل 10 تا تیر تو شکم و پاش بزین تا از پا در بیاد
ولی کنترل ماشینش از کرایسیس فکر کنم باحال تره چون تو کرایسیس اصلا سوال ماشین نمیشدم

هی میریم یه منطقه چند نفر رو میکشیم بعد یه ماموریت دیگه میریم باز چند تا رو میکشیم مینویسه ماموریت کامل شد

راستی یه سوال تو اون اتاق ها که میریم برای سیو که یه تخت خواب هم اونجاست علامت یه ساعت میاد اونجا باید چکار کنیم؟ من تو تریلر دیدم ساعت رو میتابوند چطور باید این کار رو بکنم و به چه دردی میخوره؟
ممنون

به نظر من هم کرایسیس در کل بهتر و جذابتر هست ....

اون ساعت کار خاصی نمیکنه فقط برای گذشت زمان بازی و تغییر ساعت تو بازی به کار میاد ... صبح ظهر عصر شب رو به وجود میاره و حس گذشت زمان و تغییر مکان آفتاب و نور رو تو بازی به بازیگر نشون میده .... فقط به جلو میره !

r2t
31-10-2008, 23:45
اما بازی های Ubisoft حرف نداره اون از اون Assassins creed که واقعا حرف نداشت و الان منتظر دوش هستیم که بیاد بترکونه:20:

KING OF SPEED
01-11-2008, 02:51
سلام
يه سوال داشتم از دوستاني كه كرايسيس بازي كردن و لذت بردن ...فار كراي2 چطوره؟(نه از لحاظ گرافيك)از لحاظ گيم پلي و داستان و جذابيت در مقايسه با كرايسيس چون واسه خريدنش ترديد دارم كمي..

Mohammad_Sn2001
01-11-2008, 03:06
کرایسس رنگهای بازیش جذابتر بود فارکرای 2 یجوریه انگاری سیاه سفید درستش کردن بعضی از چیزهاشم خالی بندی شده ولی درکل

چون بازی ساخت Ubisoft هستش باید بهش احترام گذاشت

milky way
01-11-2008, 04:01
منم بازی رو تازه دانلود کردم البته گفتم نظرم رو بگم البته حدود نیم ساعت بیشتر بازی نکردم شاید جلوتر نظرم تغییر کنه , خوب من فکر میکنم تا اینجا بازی در حد همون امتیاز 8.5 که GameSpot داد بهش نه بیشتر , نمیشه خیلی با Crysis مقایسش کرد به نظر من Crysis از نظر گرافیک که خیلی سرتر و البته سنگینتر یعنی من FarCry2 رو جزئیات رویه VeryHigh و رزولوشن 1680x1050 بازی میکنم ولی بنظرم Crysis در حالت Medium که بازی میکردم کاملا گرافیکش یه سروگردن بالاتره و کلا محیطش با اینکه مشابه محیط FarCry2 در جنگله ولی خیلی زنده تره انگار همچی رنگی تره و بهتره . از نظر GamePlay هم Crysis به نظرم بهتره البته باید بازم بازی کنم تا نظر قطعی رو بگم ولی بدون شک به خوبی Crysis نخواهد بود . ماشینشم من یکی بیشتر تا الان سوار نشدم ولی به نظرم میتونست خیلی بهتر باشه یکمی غیر طبیعیه مثلا با سرعت 70-80 تا داری میری ترمز میکنی ماشین تقریبا درجا وایمیسته یا اصلا انگار دنده عوض نمیکنه همینطور میره فقط .

keshish
01-11-2008, 08:02
سلام
یه سوال دارم یعنی یه راهنمایی:
من گرافیکم Gf8600gt هست با رم گرافیکی 512 واقعی.رم دستگاه هم 2 گیگ هست.می خوام بدونم با چه تنظیمات گرافیکی بهتر می تونم این بازی رو انجام بدم.رزولوشن رو چند باشه؟
ممنون

S A A M
01-11-2008, 08:47

ممنون
ولی واسه من اینطوری نیست وقتی با اسنایپر توی شکم یارو میزنم درجا میمیره!

مراحلش هم جز 2 مرحله اولیش که باید دو نفر شخص خاص را باید بکشی چیز دیگه ای نیست!

در گرافیک من قبول دارم کرایسی بهتره ولی در گیم پلی Far Cry 2 خداییش سر تره

حیف که مثل تریلر ها از آب در نیومد مگر نه بهتون میگفتم...

ali_ranger22
01-11-2008, 12:16
کرایسس رنگهای بازیش جذابتر بود فارکرای 2 یجوریه انگاری سیاه سفید درستش کردن بعضی از چیزهاشم خالی بندی شده ولی درکل

چون بازی ساخت Ubisoft هستش باید بهش احترام گذاشت
عزیز این جا آفریقاست نه جزیره وسط دریا...

king-hitler2
01-11-2008, 12:23
وقتی من با اسنایپر شلیک میکنم گلوله بهش نمیخوره بعد از چند ثانیه الکی میچرخه بعدش نمیمیره باید یه تر دیگه بهش بزنم
شما میگین از باگ هستش
دوستمونم گفت دنده عوض نمیکنه
یه دستی وایمسیه بعد همون یه دستی در حالی که نقشه تو دسنشه حرکت میکنه
نمیدونم ماشین جیپم دنده اتوماتیک داره ؟

shahramcat
01-11-2008, 12:31
سلام
یه سوال دارم یعنی یه راهنمایی:
من گرافیکم Gf8600gt هست با رم گرافیکی 512 واقعی.رم دستگاه هم 2 گیگ هست.می خوام بدونم با چه تنظیمات گرافیکی بهتر می تونم این بازی رو انجام بدم.رزولوشن رو چند باشه؟
ممنون

خوب شما سیستمت شبیه به من هست !

با این مشخصات میتونی روی Very Hight بازی کنی ! رزولشن هم بستگی داره من مانیتور 19 واید دارم روی 1440 در 900 با Very Hight بازی کردم .... اما یادت باشه گزینه Shadow رو بزاری رو Medum !

سلام
يه سوال داشتم از دوستاني كه كرايسيس بازي كردن و لذت بردن ...فار كراي2 چطوره؟(نه از لحاظ گرافيك)از لحاظ گيم پلي و داستان و جذابيت در مقايسه با كرايسيس چون واسه خريدنش ترديد دارم كمي..

فارکرای بازی Open World هست ! شبیه به FallOut 3 . سیر داستان خطی نیست و شما بر اساس کارها و ماموریتهایی که انجام میدی باید بازی رو تموم کنی ... میتونی فقط ماموریتهای اصلی رو انجام بدی و بازی رو تموم کنی یا نه میتونی از هر 3 نوع ماموریت که بهت میدن استفاده کنی .

در کل کرایسیس چون داستان خطی داره و حواشی بازی کم هست میتونه بازی باز رو بهتر جذب کنه اما فارکرای به درد کسایی که حوصله چندانی برای بازیهای طولانی و داستان غیر خطی ندارن زود خسته کننده میشه !

soliman
01-11-2008, 13:04
ميگم اين فار كراي 2 چقدر شبيه به gta ساختنش . يعني ما خودمون بايد بريم و دنبال ماموريت بگرديم يا تلفني بهمون ماموريت ميدند و مثل نسخه قبل نيست فقط بايد ماموريت هارو انجام بديم الان هم من دارم ماموريت هاي اون دكل هاي مخابراتي رو انجام ميدم. اخرش هم فكر كنم شخصيت بازي با اين the jakal همدست ميشه.

king-hitler2
01-11-2008, 16:43
اگه بازی مثل بازی های اکشن امروزی ماموریت بداد خیلی بهتر میشد
ابن نسخه باید بگردی به این ور اون ور به قول دوستمون soliman مثل gta میمونه

daneshjooyan
01-11-2008, 17:08
با سلام خدمت دوستان
من يه انتقادي از بازي far cry2 داشتم
من تازه اين بازي به دستم رسيده ولي فقط يک dvd هست که به نظرم براي همچين بازيي کم هست به نظر شما اين نسخه که الان تو بازار هست به صورت کامله يا يه چيزي مثل دمو هست؟؟
و حالا انتقادم اين بود که به نظرم، من که منتظر اين بازي بودم اصلا رضايتم رو جلب نکرد و اصلا در حد اندازه اي که بايد باشه و ازش اينهمه تبليغ و تمجيد شده نبود حتي به نظر من در حد نصف بازي crysis نيست ولي خيلي جاها خوندم گرافيک و هوش مصنوعيش از Crysis هم بهتره که اصلا اينطور نبود و محيط بازي و درختا خيلي خشک و بي روح و مصنوعي درست شده (برخلاف شاهکار crysis) که مي تونست خيلي بهتر باشه و يه چيز ديگه که واقعا افتضاح بود هوش مصنوعي اين بازي هست!!!!

(خودتون قضاوت کنيد!!!) مثلا من در يه صحنه از بازي از پشت به کارکتر دشمن نزديک شدم حالا اينکه اين دشمن بخت برگشته اصلا صداي پاي منو نشنيد که بماند حتي به خودش زحمت نداد که پشت سرشو يه نگاهي بندازه و من به راحتي از فاصله يک متري بهش شليک کردم که زخمي شد ولي شايد باورتون نشه ولي اون دشمن حتي بازم به پشت سرش نگاه نکرد که ببيني که بهش شکيل کرده و تازه بعد از چند ثانيه که چرخيد و منو ديد بازم از اسلحش استفاده نکرد و بر و بر ايستاد و منو نگاه مي کرد که ديگه خون جلوي چشامو گرفت و خلاصش کردم!!! حالا نمي دونم شايد تقصير اين بدبخت هم نبوده و يوبيسافت دشمن هاي کر و کور توي بازي آورده!!!!!!!!!!!!
ولي خداييش من که اصلا از اين بازي خوشم نيومد و حال نکردم شمارو چطور نميدونم
ولي هميشه گفتم و ميگم که حالا حالا ها هيچ بازي اي از نظر گرافيک و افکت به بازي crysis و موتور گرافيک cry engin نمي رسه
ببخشيد که مختونو خوردم و اميدوارم که far cry دوستها ناراحت نشده باشند
يا حق

mehdy.z
01-11-2008, 18:25
بابا شانس ما رو می بینی این Ubisoft هم داره سبک بازیاشو این جور می کنه(منظورم سبک gta هستش):41:
حالا چرا نمی دونم این از far cry2 که اینقدر براش سر وصدا کردند اونم از assassin من که خودم به هیج وجه بااین سبک بازی حال نمیکنم به نظر من اگه assassin سبکش مثل prince of persia و این بازی هم مثل سبک far cry بود فکر میکنم طرفدارای این دو بازی خیلی بیشتر میشد چون تقریبا کسی پیدا نمیشه که از سبک بازی far cry و prince بدش بیاد ولی این مدل؟!

S A A M
01-11-2008, 18:28
با سلام خدمت دوستان
من يه انتقادي از بازي far cry2 داشتم
من تازه اين بازي به دستم رسيده ولي فقط يک dvd هست که به نظرم براي همچين بازيي کم هست به نظر شما اين نسخه که الان تو بازار هست به صورت کامله يا يه چيزي مثل دمو هست؟؟
و حالا انتقادم اين بود که به نظرم، من که منتظر اين بازي بودم اصلا رضايتم رو جلب نکرد و اصلا در حد اندازه اي که بايد باشه و ازش اينهمه تبليغ و تمجيد شده نبود حتي به نظر من در حد نصف بازي crysis نيست ولي خيلي جاها خوندم گرافيک و هوش مصنوعيش از Crysis هم بهتره که اصلا اينطور نبود و محيط بازي و درختا خيلي خشک و بي روح و مصنوعي درست شده (برخلاف شاهکار crysis) که مي تونست خيلي بهتر باشه و يه چيز ديگه که واقعا افتضاح بود هوش مصنوعي اين بازي هست!!!!

(خودتون قضاوت کنيد!!!) مثلا من در يه صحنه از بازي از پشت به کارکتر دشمن نزديک شدم حالا اينکه اين دشمن بخت برگشته اصلا صداي پاي منو نشنيد که بماند حتي به خودش زحمت نداد که پشت سرشو يه نگاهي بندازه و من به راحتي از فاصله يک متري بهش شليک کردم که زخمي شد ولي شايد باورتون نشه ولي اون دشمن حتي بازم به پشت سرش نگاه نکرد که ببيني که بهش شکيل کرده و تازه بعد از چند ثانيه که چرخيد و منو ديد بازم از اسلحش استفاده نکرد و بر و بر ايستاد و منو نگاه مي کرد که ديگه خون جلوي چشامو گرفت و خلاصش کردم!!! حالا نمي دونم شايد تقصير اين بدبخت هم نبوده و يوبيسافت دشمن هاي کر و کور توي بازي آورده!!!!!!!!!!!!
ولي خداييش من که اصلا از اين بازي خوشم نيومد و حال نکردم شمارو چطور نميدونم
ولي هميشه گفتم و ميگم که حالا حالا ها هيچ بازي اي از نظر گرافيک و افکت به بازي crysis و موتور گرافيک cry engin نمي رسه
ببخشيد که مختونو خوردم و اميدوارم که far cry دوستها ناراحت نشده باشند
يا حق
من که تا حالا که 2بار این بازی را تموم کردم و حالا با نفر سوم دارم بازی میکنم همچین چیزی ندیدم !:18:

شاید شما اشتباه میکنید! مطمئنید که اون شخص دشمن بود؟ در بعضی از مناطق دوستان شما در اونجا قرار دارن کاری باهاتون ندارن!ولی بازم اگه به اونا تیر بزنید به سراغتون میان!

در ضمن دشمن شما از 20 متری ببینه شناساییتون میکنه! من از پشت سرشون اگه نشینم و حرکت کنم صدای پاهامو میشنون و بهم شلیک میکنند!

vitamin2002
01-11-2008, 18:30
من که بعد از رفتن 72 % بازی امروز صبح بازی را پاک کردم
بازی خیلی تکراری است
ماموریت بگیر بعد آدم بکش ماموریت بگیر آدم بکش و .........
حداقل gta آدم را خسته نمی کرد و می تونستیم در صورت خستگی ماشین سواری هم بکنیم اونم ماشین هایی با سرعت و گیم پلی بالا در فارکرای آدم وقتی می خواهد ماشین برونه خسته می شود
من که امروز قاطی کردم و بازی را آنیستال کردم

king-hitler2
01-11-2008, 18:40
یه طوریه این بازی
وقتی رانندگی میکنم باهاش دستم در میگیره شما چی

daneshjooyan
01-11-2008, 19:19
بله من مطمئم كه اون شخص دشمن بود چون اصلا من تو مقر دشمن بودم و همه داشتن به من تيراندازي مي كردند ولي خداييش رو بخواهيد اين بازي اصلا اون چيزي كه بچه هاي گيمر منتظرش بودند نبوده قبول داريد؟؟؟
به هر حال من الان كه بازي ديگه اي ندارم مجبورم به همين بازي قانع باشم
البته اگه از حق نگذريم far cry بازي زياد بدي هم نيست ولي چون ما به تازگي بازي crysis رو بازي كرديم كه يه شاهكار در همه موارد بوده (به نظر من) براي همين به اين far cry بيچاره زياد گير مي ديم و ايراد در مياريم چون توقع بيشتري ازش داشتيم
يا حق

vitamin2002
01-11-2008, 19:23
یه طوریه این بازی
وقتی رانندگی میکنم باهاش دستم در میگیره شما چی

این به خاطر کند بودن رانندگی چون از بس یواش می رود که آدم دگمه را فشار می دهد :31: بلکه با فشار دادن به جلو بره من که با بازی کردن این بازی با اندازه 1 سالم حرص خوردم :31:

M.s.95
01-11-2008, 20:01
دوسان کی تو بازی کایت گرفته ؟ اگه کسی گرفته لطفا یه آدرسی عکسی بزاره از مکانش ! :d

ولی انصافا بازی جالبی بود ولی گرافیکش اونقدری نبود که قبل از انتشار میگفتن ! ولی خیلی بازی جالبی بود !فقط اگه یکی از دوستان جای کایت رو بزاره ممنون میشم ! :d

davoodf
01-11-2008, 20:38
دوستان ترینر این بازی هم ساختیم:

هر مشکلی دیدین بهم بگین تا درستش کنم.

EHHASSATNI
01-11-2008, 21:24
اقا یه سوال سیستم من اینه
گرافیک 256 geforce 8600 gt
رم 2 گیگ
cpu هم dual core intel
هارد هم 250 گیگ هست
بازی رو چه تنظیماتی خوب اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_ranger22
01-11-2008, 21:32
دوسان کی تو بازی کایت گرفته ؟ اگه کسی گرفته لطفا یه آدرسی عکسی بزاره از مکانش ! :d

منم خیلی تو کفم که کایت پیدا کنم !

mostafa_gm
01-11-2008, 21:53
آقا این بازی چند گیگ رو هارد جا میگیره؟ من یه نسخه گرفتم چون یه dvd بود شک کردم از یارو پرسیدم کامله؟ گفت آره. ولی 3 گیگ رو هارد ریخت و مرحله سومش هم تو loading گیر میکنه و جلوتر نمیره؟ یعنی این کامل نیست؟!

soliman
01-11-2008, 22:08

منم خیلی تو کفم که کایت پیدا کنم !
اتفاقا من يكيشون رو پيدا كرده بودم . حالا دوباره ميرم پيداش ميكنم و براتون عكس ميزارم و هم محل دقيقشو روي نقشه برايتون علامت ميزنم.

آقا این بازی چند گیگ رو هارد جا میگیره؟ من یه نسخه گرفتم چون یه dvd بود شک کردم از یارو پرسیدم کامله؟ گفت آره. ولی 3 گیگ رو هارد ریخت و مرحله سومش هم تو loading گیر میکنه و جلوتر نمیره؟ یعنی این کامل نیست؟!
حجم دقيق بازي 3.16 گيگا بايت هستش و به نظرم مال شما كامل هستش . اگه گير كرد دوباره لودش كن درست ميشه.

mostafa_gm
01-11-2008, 22:30
حجم دقيق بازي 3.16 گيگا بايت هستش و به نظرم مال شما كامل هستش . اگه گير كرد دوباره لودش كن درست ميشه.
آره، از دی وی دی نیست. چون تنظیمات رو پایین آوردم زود لود شد! ولی اونطوری نزدیک به یک ربع صبر کردم نشد!
ولی انصافا از crysis سبکتره و گرافیکش پایین تر.

M.s.95
01-11-2008, 22:33
مرسی ممنون ! خیلی تو کف کایت بودم ! اگه بزاری ممنو میشم !:10:

soliman
01-11-2008, 23:22
خوب اينم از كايت و موقعيتش تو نقشه:

اينو كه ميبينيد خود كايت هستش:

اينم موقعت كايت تو نقشه كلي:

موقعيت كايت در نقشه منطقه:

اينم عكس سواري با كايت :

خوب اميدوارم بتونيد پيداش كنيد.

Öracle
01-11-2008, 23:29
ایول .
دمت گرم .
بریم کایت سواری ...

[siavah]
01-11-2008, 23:47
بچها من كه دارم واسه اين michel (دختره) جون ميكنم آخرش چيزي نصيبمون ميشه.....(((صحنه داره؟)))
ولي خداييش اخر بازيه....

*hamedkhatar*
01-11-2008, 23:58
من کم کم داره از بازی خوشم میاد
یعنی دارم عادت میکنم
فقط هنوز با کنترلش مشکل دارم
یعنی مشکل ندارما ولی اون حسی که آدم تو کرایسیس آدم میکشت رو بهم دست نمیده
فقط وقت با اسنایپ مخ یارو رو میترکونه و خون میپاشه خیلی حال میده با کلت هم خیلی حال میکنم ولی متاسفانه وقتی تفنگهای مسلسل مانند دستت میگیری اصلا لذت نمیبری
آقا من Rpg میخوام یه دونه پیدا کردم اول بازی ولی خراب شد دیگه پیدا نکردم تو فروشگها هم که اکثرا قفل هستند چه کنم؟
ممنون

soliman
02-11-2008, 00:06
آقا من Rpg میخوام یه دونه پیدا کردم اول بازی ولی خراب شد دیگه پیدا نکردم تو فروشگها هم که اکثرا قفل هستند چه کنم؟
ممنون
هر اسلحه اي كه خراب شد يا گير كرد كليد R رو بزن خودش درستش ميكنه اگر هم نشد تو يكي از مرحله ها تو خونه اون دختره يه ار پي جي بهتر هست كه قدرت زوم بالاي داره . اگه اونو پيدا كني خيلي بهتره.

S!LENCE
02-11-2008, 00:47
سلام دوستان
من امروز رفتم بازی رو بخرم فروشنده گفت یک دی وی دی هست که مپ هاش کامل نیست و مرجوعی داشته (راست و دروغش با خودش) و دو دی وی دی هست با مپ کامل البته دومی شرکتش معتبر نیست
حالا شما میگید همین یک دی وی دی که تو بازار بیشتره و شرکتای بیشتری می فروشن بخرم یا دو دی وی دی رو؟
ممنون اگه سریع جواب بدید که چه بهتر
بازم ممنون

shahramcat
02-11-2008, 01:10
سلام دوستان
من امروز رفتم بازی رو بخرم فروشنده گفت یک دی وی دی هست که مپ هاش کامل نیست و مرجوعی داشته (راست و دروغش با خودش) و دو دی وی دی هست با مپ کامل البته دومی شرکتش معتبر نیست
حالا شما میگید همین یک دی وی دی که تو بازار بیشتره و شرکتای بیشتری می فروشن بخرم یا دو دی وی دی رو؟
ممنون اگه سریع جواب بدید که چه بهتر
بازم ممنون

تورو خدا 2 صفحه قبل رو هم بخونید دوست من ! بیشتر از 20 تا 30 پست در این مورد وجود داره و آخر هم بحث در مورد اینکه این بازی 1 دی وی دی هست تموم شد !

شما همون 1 دی وی دی رو بگیرید درسته ....

Sam Fisher 11
02-11-2008, 03:20
فقط وقت با اسنایپ مخ یارو رو میترکونه و خون میپاشه خیلی حال میده با کلت هم خیلی حال میکنم ولی متاسفانه وقتی تفنگهای مسلسل مانند دستت میگیری اصلا لذت نمیبری

ممنون
آره مسلسل مخصوصا سنگینش خیلی حال نمیده... یه جور انگار زیادی سنگینه و وقتی شروع به تیراندازی کردی خیلی سخته حرکتش بدی. نمیدونم شاید واسه ریل تر کردن بازی بوده ولی خوب رو روانه...
منم دیشب یه چندتا هدشات کردم خیلی فاز داد : دی چند بار هم ماشین زیرم کرد: دی
ولی کلا بازیش حوصله میخواد... خیلی جزییات داره!!!
این گسترش آتشش منو کشته.... ماشینو گذاشتم تو علفا چند متر اونطرف تر آتش روشن کردم رسید بشه رفت رو هوا... با این روش میشه عرصه رو هم بر دشمن تنگ کرد انداختش وسط جهنم : دی

و چند چیز دیگه که توجهم رو جلب کرد:
کیفیت بافتها فوق العاده بالاست + خیلی متنوع و به جا به کار برده شدن
هندلینگ خودروهای مختلف متفاوت و اکثرا خوش فرمونن...
سایه ها و نورپردازی خیلی خیلی زیبا کار شده...طوریکه در ساعت 12 تابش و انعکاس نور چشم شمارو میزنه و سایه های نرم درختهایی که با وزش باد به زیبایی تکون میخورن آدم رو دیوانه میکنه!!! در شب وقتی با یه خودرو حرکت میکنید نور لامپ ها خیلی طبیعی هستن و حس گشت گذار در شب رو به شما القا میکنن
عمق دید خیلی خوبه و محیط وضوح و شفایت کافی رو داره
ایده خود درمانی و خوردن قرص زد مالاریا و تعمیر خودرو و همچنین یافتن الماس با دستگاه gps هم خیلی جالبه...
انفجارها هم عالی هستن و موج انفجار هر چیزی رو به اطراف پرتاب میکنه .... یه بار یه آر پی جی زدم وسط دشمن یکیشون عین تف پرت شد چسبید به دیوار: دی
آب بازی هم خوبه و حس آب تنی رو به شما القا میکنه...

اگر جایزه بهترین گرافیک سال رو به Gears of War 2 ندن(که به احتمال قوی میدن) باید به این بای بدن!

king-hitler2
02-11-2008, 09:40
این گسترش آتشش منو کشته.... ماشینو گذاشتم تو علفا چند متر اونطرف تر آتش روشن کردم رسید بشه رفت رو هوا..
!

البته شرمنده سام
اتیش برا چی روشن کردی
خبری بود :46::46:

M.s.95
02-11-2008, 13:07
خوب اينم از كايت و موقعيتش تو نقشه:

اينو كه ميبينيد خود كايت هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم موقعت كايت تو نقشه كلي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموقعيت كايت در نقشه منطقه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم عكس سواري با كايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب اميدوارم بتونيد پيداش كنيد.

خیلی ممنون !

دیشب هم خودم گشتم یکی دیگه هم پیدا کردم ! اگه کسی خواست بگه بزارم !

ممنون

[siavah]
02-11-2008, 14:59
دوستان من يه جايي خوندم كه نوشته بود اسلحه هاي بازي قابل ارتقا هستن....(مثل كرايسيس) ولي من نتونستم.... كسي نميدونه چجوري ميشه اين كارو كرد؟؟؟ (((((((((((ولي اين قايق سواريش منو كشته...)))))))))

Masoud King
02-11-2008, 16:01
و چند چیز دیگه که توجهم رو جلب کرد:
باید آسمون شب رو هم بهش اضافه کرد!
من نیم ساعت داشتم بهش نگاه میکردم که ببینم شهایب چیزی رد نمی شه که رد هم نشد! : دی
و اینکه تیر اندازی با مسلسل یکمی مشکل داره چون با کلت یکی میزنی تو سر هدشات میکنه یاد زمانی که کانتر باز بودم افتادم! ولی با مسلسل باید یه چند تا بزنی تا شاید هدشات بکنه!

انفجارها هم عالی هستن و موج انفجار هر چیزی رو به اطراف پرتاب میکنه
مخصوصا وقتیکه تو جنگل نارنجک میندازی و برگ درختا میریزه!
در کل انگار سازندگان این بازی به محیط های جنگلی خیلی علاقه مند هستند تو شماره هم محیط همینجور پر از جنگل بود! و یه چیز دیگه که تو نسخه بود این بود که وقتی نارنجک مینداختی زمین رو کمی گود میکرد ولی تو شماره 2 چنین چیزی نبود!

دوستان من يه جايي خوندم كه نوشته بود اسلحه هاي بازي قابل ارتقا هستن....(مثل كرايسيس) ولي من نتونستم.... كسي نميدونه چجوري ميشه اين كارو كرد؟؟؟ (((((((((((ولي اين قايق سواريش منو كشته...)))))))))
تو صفحه ای که اسلحه می خری صفحه دوم مربوط به آپگرید ها هستش!

king-hitler2
02-11-2008, 18:01
این کایت کجا هستش
چون من گشتم نبود

S A A M
02-11-2008, 18:51
این کایت کجا هستش
چون من گشتم نبود
بیشتر در ارتفاعات هستش!

king-hitler2
02-11-2008, 18:59
بیشتر در ارتفاعات هستش!

یعنی جاشون ثابت میمونه
هر بار که یکیشو پیدا کردم دیگه همون جاست یا اگه باهاش پرواز کردم میپره

تا چه قدر میتونم باهاش پرواز کنم

[siavah]
02-11-2008, 20:23
یعنی جاشون ثابت میمونه
هر بار که یکیشو پیدا کردم دیگه همون جاست یا اگه باهاش پرواز کردم میپره

تا چه قدر میتونم باهاش پرواز کنم

اگه سيوش نكني نه..... حدود 30-40 ثانيه هم ميتوني باهاش پرواز كني...

king-hitler2
02-11-2008, 20:31
;3135660']اگه سيوش نكني نه..... حدود 30-40 ثانيه هم ميتوني باهاش پرواز كني...

فقط همین
حیف شد
میگم از هلی کوپتر یا هواپیمای شخصی خبری توش نیست

l o v e
02-11-2008, 20:47
اقا کسی سیو 31% به بالا رو داره من یه جاش گیر کردم بد فرم.
دمتون گرم

mostafa_gm
02-11-2008, 21:26
وای این دیگه چه بازی ایه؟ اصلا با شماره 1 قابل مقایسه نیست؟ این گیم پلیش مثل بازیهای 7-8 سال قبله. نحوه حرکت افراد، تیر اندازی و ... آب رو نگو که افتضاح درست کردن!
شماره 1 زمان خودش یه شاهکار بود. این فقط گرافیکش امروزیه تازه اونم بعضی جاها مثل همین آب بدتره!
بابا کرایسیس در مقایسه با این خدا بود. اینو کیا درست کردن؟! چرا ندادن همون تیم کرایسیس بسازه که اینطوری آبروریزی نشه؟!

silent-assassin
02-11-2008, 21:45
سلام دوستان

میگم کسی اینجا نیست که کارت ati أاشته باشه؟

من خیلی با این کرش های بازی تو ویندوز مشکل دارم!
پچی یا آپدیتی هیچی نیست؟

در ضمن من شنیده بودم همه چی تو این بازی فیزیک داره ولی تا الان که من چیزی ندیدم!
خداییش گرافیک و فیزیک کرایسیس خیلی بهتر و سرتر از این بازیه. کرافیک این بازی فقط افکت و حرکت آتش بود!( که انصافا خوب بود)

[siavah]
02-11-2008, 21:53
دوستان من توي صفحه هاي بعد رو نگاه كردم و بيشترشونو خريدم ولي هيچي به اصلحه هام اضافه نشد.....تو اون يكي خونه ي بغلدست هم هيچ خبري از تفنگ هاي ارتقا يافته نبود فقط تفنگاي قبلي بودن كه قبلا سفارش داده بودم.....@@@@خواهشا كمك كنيد خيلي حياتيه...@@@@

Spaniuly
02-11-2008, 22:42
من رفتم یه کمی فاز نداد اصلا اصلا به کریسیس نمیرسه من فکر کردم چیزی مشابه کریسیس هست کلا بدم میاد از Ubisoft

S A A M
02-11-2008, 22:49
من رفتم یه کمی فاز نداد اصلا اصلا به کریسیس نمیرسه من فکر کردم چیزی مشابه کریسیس هست کلا بدم میاد از Ubisoft
جون مادرتون دیگه این بازی را با کرایسیس مقایسه نکنید نظر سنجی هم واسه همین بسته شد که همینطور بحث الکی سر این دو بازی نشه!

هر کس خوشش تومد بازی کنه هرکسک خوشش نیومد بازی نکنه مجبور که نیستین!

peymankameli
02-11-2008, 22:52
آقا ما نفحميدم ماموريتهاي اصلي را چه طوري بايد انجام دارد من كل بازي كردم ولي هنوز 4 درصد رفتم

soliman
03-11-2008, 00:56
آقا ما نفحميدم ماموريتهاي اصلي را چه طوري بايد انجام دارد من كل بازي كردم ولي هنوز 4 درصد رفتم
خوب چند را هي هست .
1- بايد بري كنار دكل هاي مخابراتي و فعالشون كني تا باهات تماس گرفته بشه و يه مرد با صداي عجيبي بهت ماموريت ميده.
2- بايد بري افرادي رو پيدا كني كه بهت مدارك يا اسنادي رو بدند كه براشون به يه جايي ببري مثل اون كشيشه.
3- گاهي وقتا هم اون دختره با هات تماس ميگيره و بايد پيشش بري تا بهت ماموريت بده.
من فعلا همينارو فهميدم.

Öracle
03-11-2008, 02:58
ماموریت های اصلی فکر کنم باید بری اونجایی که 2 گروه هستن که باهم دشمن هستند .
اول باید برای یکیشون کار کنی ( مال من اینطوریه )

Sam Fisher 11
03-11-2008, 02:58
باید آسمون شب رو هم بهش اضافه کرد!
من نیم ساعت داشتم بهش نگاه میکردم که ببینم شهایب چیزی رد نمی شه که رد هم نشد! : دی
و اینکه تیر اندازی با مسلسل یکمی مشکل داره چون با کلت یکی میزنی تو سر هدشات میکنه یاد زمانی که کانتر باز بودم افتادم! ولی با مسلسل باید یه چند تا بزنی تا شاید هدشات بکنه!

مخصوصا وقتیکه تو جنگل نارنجک میندازی و برگ درختا میریزه!
در کل انگار سازندگان این بازی به محیط های جنگلی خیلی علاقه مند هستند تو شماره هم محیط همینجور پر از جنگل بود! و یه چیز دیگه که تو نسخه بود این بود که وقتی نارنجک مینداختی زمین رو کمی گود میکرد ولی تو شماره 2 چنین چیزی نبود!

پس تو فارکرای هم شب زنده داری: دی...نه زیاد دقت نکردم... من تو دنیای مجازی شبا میخوابم: دی

درسته زمین رو گود نمیکنه...چیزی که در BIA:HH هم شاهدش بودیم....
اما زمین سیاه میشه و اگر باد در حال وزیدن باشه خرده چوب و برگ ها رو با خودش میبره...

یه بدی که نسخه 360 داره اینه که تو صحنه های شلوغ یکم افت فریم داره...البته دیشب به لطف آپدیت جدید بازی رو نصب کردم و چند جا امتحان کردم که خدارو شکر تقریبا این نقیصه اش برطرف شده...

راستی اثر گلوله روی اشیا و محیط 1 دقیقه و چاقو 30 ثانیه باقی میمونه!

king-hitler2
03-11-2008, 09:06
پس تو فارکرای هم شب زنده داری: دی...نه زیاد دقت نکردم... من تو دنیای مجازی شبا میخوابم: دی

درسته زمین رو گود نمیکنه...چیزی که در BIA:HH هم شاهدش بودیم....
اما زمین سیاه میشه و اگر باد در حال وزیدن باشه خرده چوب و برگ ها رو با خودش میبره...

یه بدی که نسخه 360 داره اینه که تو صحنه های شلوغ یکم افت فریم داره...البته دیشب به لطف آپدیت جدید بازی رو نصب کردم و چند جا امتحان کردم که خدارو شکر تقریبا این نقیصه اش برطرف شده...

بابا شما واقعا گیم خورین
فکر کنم شما ها اول یه یه ساعتی تو بازی میگردین تا محیط بازی بیاد تو دستتون :18::18:
من یه بار به اسمونش نگاه کردم سرم گیج خورد

shahramcat
03-11-2008, 12:53
ماموریت های اصلی فکر کنم باید بری اونجایی که 2 گروه هستن که باهم دشمن هستند .
اول باید برای یکیشون کار کنی ( مال من اینطوریه )

تایید میشه ماموریتهای اصلی در شهری که توش آتش بس اعلام شده هست .

dkhx2000
03-11-2008, 15:46
سلام مجدد به همه
من قبلا هم چند تا پست دادم که توی اونا همش مشکل اینو داشتم که اون در لعنتی که باید باز کنی و مدارکی که از کشیش گرفتی رو بدی به نفرات اونجا تا بهت قرص بدن ولی متاسفانه اون در باز نمی شه هر کاری هم کردم فایده نداشت

حالا من اومدم save game بازی رو فشرده کردم و آپلودش کردم اگه یه نفر پیدا بشه لطف کنه و اون در رو باز کنه و قرص ها رو بگیره خیلی به من کمک کرده و من رو مدیون خودش کرده

این هم آدرس save Game

حجمش هم 417 کیلو بایته

M659
03-11-2008, 16:27
سلام دوستان

میگم کسی اینجا نیست که کارت ati أاشته باشه؟

من خیلی با این کرش های بازی تو ویندوز مشکل دارم!
پچی یا آپدیتی هیچی نیست؟

در ضمن من شنیده بودم همه چی تو این بازی فیزیک داره ولی تا الان که من چیزی ندیدم!
خداییش گرافیک و فیزیک کرایسیس خیلی بهتر و سرتر از این بازیه. کرافیک این بازی فقط افکت و حرکت آتش بود!( که انصافا خوب بود)

سلام
من 4850 دارم و هیچ مشکلی ندارم.
جالب بود من شخصا هیچ کرکی نصب نکردم.
بازی بسیار روان هستش و 25-30 فریم رو در آخرین حد تنظیمات در رزولوشن 1680*1050 رو میگرم.
من شخصا از far cry چیز دیگه ای تو ذهنم بود.
---
به نظر من یک جوری تقلید از GTA هستش و انصافا واقعا خوب عمل کردن.
محیط بازی بسیار خوبه و اشکالات سبکی GTA هم برطرف شده (مثل همون قضیه ی تنظیم ساعت)
ولی بعضی چیزها در بازی اضافی هستش. مثلا شما در هر لحظه امکان سیو و لود دارین من واقعا درک نمیکنم دیگه چه نیازی بود که توی بازی مکان های سیو دیگه هم بذارند؟
گیم پلی به پای کرایسیس و سیستم Cloak و suit mode ها نمی رسه ولی در کل برای این بازی که مولفه هایGTA رو دنبال کرده بد نیست.
محیط بی اندازه جالبه و پیاده سازی بسیار خوب انجام شده.
کلا من خیلی ذوق زده نیستم. به نظرم در حال Crysis برای FPS بازها معنی دیگه ای میده.
گرچه این نظر شخصی خودم هستش.

king-hitler2
03-11-2008, 16:49
سلام مجدد به همه
من قبلا هم چند تا پست دادم که توی اونا همش مشکل اینو داشتم که اون در لعنتی که باید باز کنی و مدارکی که از کشیش گرفتی رو بدی به نفرات اونجا تا بهت قرص بدن ولی متاسفانه اون در باز نمی شه هر کاری هم کردم فایده نداشت

حالا من اومدم save game بازی رو فشرده کردم و آپلودش کردم اگه یه نفر پیدا بشه لطف کنه و اون در رو باز کنه و قرص ها رو بگیره خیلی به من کمک کرده و من رو مدیون خودش کرده

این هم آدرس save Game

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش هم 417 کیلو بایته

من برات انجام میدم
چند در صد از بازی رفته

mojtaba007
03-11-2008, 17:47
شرکت دارینوس هم داره این بازی رو دوبله میکنه

Benygh
03-11-2008, 17:49
سلام
من هم اون دری رو که باید توی اون قسمتی که خروس جنگی هست ! Cock Fighters ...
نمیتونم باز کنم !
چیکار کنمش ؟ همونی که پشت اون انباره است رو میگم !
نزدیکی های PALA ..

دقیقا ! گیمش نکات جالبی داره ! ولی یک سوال من تقریبا 7 ساعت بازی کردم ولی هیچ گونه تغییری توی اب و هو ندیدم ! منظورم باران بود ولی یک بار رفتم بخوام دیدم داره توی اون Fast Mode باران میاد ..

[siavah]
03-11-2008, 19:35
بابا چرا جواب نميدين......براي بار سوم::::چه طوري ميشه اسلحه هاي توي بازي رو ارتقا داد....صفحه هاي دوم و سوم هم نگاه كردم و بيشترشونو خريدم(حدود 130 تا الماس داشتم)ولي هيچي به اسلحه هام اضافه نشد.....@@@جون مادرتون جواب بدين@@@

JING3LKHAN
03-11-2008, 19:35
من امروز بازی رو گرفتم .به نظرم اصلا بازی خوبی نیست .با گرافیک اخر دارم بازی میکنم ولی اصلا حال نکردم.کرایسیس یه چیز دیگه بود.

[siavah]
03-11-2008, 19:45
دوستان داستان كامل بازي رو ميخوام....كسي داره يا ميدونه چطوري بايد گيرش بيارم؟؟؟ آخه ميخوام بدونم اين دوستاش رو چرا ميكشه؟؟

jericho-sina
03-11-2008, 19:50
;3139083']بابا چرا جواب نميدين......براي بار سوم::::چه طوري ميشه اسلحه هاي توي بازي رو ارتقا داد....صفحه هاي دوم و سوم هم نگاه كردم و بيشترشونو خريدم(حدود 130 تا الماس داشتم)ولي هيچي به اسلحه هام اضافه نشد.....@@@جون مادرتون جواب بدين@@@

تو بازی نمیتونی برای اسلحه چیزی مانند دوربین یا صدا خفه کن بخری
تنها اسلحه با دوربین ( مسلسل) AR-16 هستش.اگه اسم اشتباه ببخشید

در صفحه دوم میتونین اسلحه رو از نظر دقت و عدم گیرکردن upgrade کنین
در صفحه سوم upgrade های ammo هستش

mosolim
03-11-2008, 19:50
شرکت دارینوس هم داره این بازی رو دوبله میکنه
سلام
این بازی که از نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و این جور جاها یک بازی ممنوعه است. حتی من تو نمایشگاه تهران هم که رفتم و این بازی رو خواستم اونا گفتن ممنوعه است . ما اینجا نداریم. پس چطور یه شرکت ایرانی داره میاد اونو ترجمه کنه و می فرسته تو بازار.

a.salireza
03-11-2008, 19:51
من هفته ی پیش بازی رو خریدم . من خودم یکی از طرفداران پر و پا قرص این بازی تا امروز بودم . ولی امروز نظرم عوض شد ...:41:
بازی اصلآ در حد اون وعده هایی که یوبی سافت داده بود نیست . هوش مصنوعی دشمنان واقعآ پایین هست . مثلآ در جایی از بازی من رو به روی طرف وایستادم ، ولی اون به یه طرف دیگه نشونه رفته ...:13:آتش هم بعضی مواقع خوب عمل نمیکنه... و خیلی مشکلات دیگه. واقعآ این بازی بعد از این هم قول و قرار از یوبی سافت بعید بود ... :exclamati

S A A M
03-11-2008, 19:58
من هفته ی پیش بازی رو خریدم . من خودم یکی از طرفداران پر و پا قرص این بازی تا امروز بودم . ولی امروز نظرم عوض شد ...:41:
بازی اصلآ در حد اون وعده هایی که یوبی سافت داده بود نیست . هوش مصنوعی دشمنان واقعآ پایین هست . مثلآ در جایی از بازی من رو به روی طرف وایستادم ، ولی اون به یه طرف دیگه نشونه رفته ...:13:آتش هم بعضی مواقع خوب عمل نمیکنه... و خیلی مشکلات دیگه. واقعآ این بازی بعد از این هم قول و قرار از یوبی سافت بعید بود ... :exclamati
آره خوب به خیلی از قول هایی که داده بود عمل نکرد :41: خوب اینم از سیاست Ubisoft هست (فکر میکنین خودشون نمیدونستن این چیزارا؟!) این بازی را میتونست حتی بالاتر از کرایسیس بسازه ولی...تو تریلر ها چیزه دیگه ای نشون میداد اما کلا بازی قشنگیه من که خیلی باهاش حال کردم مخصوصا از کایت سواریش خیلی لذت بخشه:20:

درضمن Far Cry 3 هم در راهه Ubisoft گفته نسخه سوم این بازی هم در آفریقا اتفاق میفته!

king-hitler2
03-11-2008, 20:07
باز افریقا
خسته شدم از بیابون

E2
04-11-2008, 03:34
بازی جالبی بود و خیلی حال کردم
در مورد هوش مصنوعی بازی باید بگم که در بعضی موارد درسته و دشمن های ما خیلی گاگول میشن ولی اگه روی High بازی کنی هوش بهتر میشه و بالا میره ولی در کل خیلی حال داد.
من فعلا با dead space دارم حال میکنم :31: 1 روز نمیشه خریدمش علان chapter 7 رو تموم کردم,پیشنهاد میدم حتما بازیش کنید :21:

tina salehe
04-11-2008, 12:39
من دانلودش کردم اما بازی اجرا نمیشه و سریال میخواد:41:

S!LENCE
04-11-2008, 15:03
سلام دوستان
منم بازیو خریدم. قشنگه ولی یه چند تا مشکل دارم
اولشکه می خواد اجرا بشه ارور میده که درایور کارت گرافیکت قدیمیه و به روزش کن. از کجا می تونم آخرین درایور رو برای 9600 Gso بگیرم؟؟؟
مشکل دیگه وقتی سوار ماشین میشه نمیشه زاویه دوربین رو تغییر داد؟ آخه این جوری سخته یه کم.
ممنون

dkhx2000
04-11-2008, 15:25
سلام مجدد به همه

این هم آدرس save Game

حجمش هم 417 کیلو بایته

کماکان در انتظار:19:

shahramcat
04-11-2008, 17:03
سلام دوستان
اولشکه می خواد اجرا بشه ارور میده که درایور کارت گرافیکت قدیمیه و به روزش کن. از کجا می تونم آخرین درایور رو برای 9600 Gso بگیرم؟؟؟
مشکل دیگه وقتی سوار ماشین میشه نمیشه زاویه دوربین رو تغییر داد؟ آخه این جوری سخته یه کم.
ممنون

خوب راست میگه دیگه ! بیا از لینک زیر آخرین درایور انویدیا رو بگیر :

ورژن 178.24 برای XP :

من بازی رو 10 روز پیش تموم کردم یادم نیست دقیقا میشه یا نه ! اما فکر کنم میشد دوربین رو عقب جلو برد !

shahramcat
04-11-2008, 17:04
کماکان در انتظار:19:

آقا مگه میشه اون در کلبه باز نشه ! مطمئنی میری سره همون خونه ؟

king-hitler2
04-11-2008, 17:08
سلام دوستان
ممنون

زاویه دوربین همینه
و نمیشه تغیرش داد
زاویه دید که عالیه

اپدید رو هم از اینجا

M.s.95
04-11-2008, 20:26

آقا من که وقتی سوار هر وسیله ای میشم راحت با موس می تونم زاویه رو عوض کنم و خیلی قشنگ هم هست ! یا می شه با کلیک زاویه رو عوض کرد ولی فقط چپ و راست میشه ! ولی با حرکت موس حتی پشتم میشه دید ! و دل به خواهی میشه تغییر داد !

دوستان من اگه بخوام ببینم که چند فریم میگیرم از بازی باید چه کنم ؟ اگه میشه یه توضیحی بدید یا اگه برنامه ای چیزی میزی هست لینک بزارید ! مرسی !

king-hitler2
04-11-2008, 20:40
دوستان من اگه بخوام ببینم که چند فریم میگیرم از بازی باید چه کنم ؟ اگه میشه یه توضیحی بدید یا اگه برنامه ای چیزی میزی هست لینک بزارید ! مرسی !

تو قسمت درخاست نرم افزار مطرح کن

M.s.95
04-11-2008, 21:05
داشتم میگشتم پیدا کردم تو خود بازی از رو start بری فایل بنچ مارک داره !:31:

smallfrank
04-11-2008, 21:52
چرا اسلحش نشونه نداره؟
چیکار کنم بیاد؟

mostafa_gm
04-11-2008, 23:30
چرا اسلحش نشونه نداره؟
چیکار کنم بیاد؟
باید تو تنظیمات در قسمت game گزینه Crosshair رو روی yes قرار بدی.

dkhx2000
05-11-2008, 08:16
آقا مگه میشه اون در کلبه باز نشه ! مطمئنی میری سره همون خونه ؟

باور کن باز نمیشه خیلی سعی کردم
شاید از بازی باشه چون من از طریق دانلود آفلاین گرفتمش (تازه رفیقم هم همین مشکل رو داره)

این هم ذخیره بازی
اگه یه نفر برای من فقط همین قسمت رو بره کافیه (دعوت نامه parsa space هم براش می فرستم برای آپلودش)

حجم 417 کیلو بایت

king-hitler2
05-11-2008, 10:04
باور کن باز نمیشه خیلی سعی کردم
شاید از بازی باشه چون من از طریق دانلود آفلاین گرفتمش (تازه رفیقم هم همین مشکل رو داره)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم ذخیره بازی
اگه یه نفر برای من فقط همین قسمت رو بره کافیه (دعوت نامه parsa space هم براش می فرستم برای آپلودش)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم 417 کیلو بایت

من ردش کردم
شما بایستی اون علامتهای زرد کم رنگ رو رد کنی
اون علامت زرد رنگ ماموریت اصلی نیست

از رپید برات اپ کنم یا پرژین

این لینک رپید
این SAVE تک هستش
فقط پوشه SAVE توشه

dkhx2000
05-11-2008, 15:05
من ردش کردم
شما بایستی اون علامتهای زرد کم رنگ رو رد کنی
.
.
.

دستت درد نکنه
خیر از جوونیت ببینی
اگه جایی کمکی از من بر بیاد کوتاهی نمی کنم
با تشکر فراوان

daneshjooyan
05-11-2008, 15:24

اگه كارت گرافيكت ati هست مي توني از برنامه ati tray tools استفاده كني كه خودش وقتي مي روني توي هر بازي فركانس رو بهت نشون مي ده

a.salireza
05-11-2008, 18:09
سلام
این بازی که از نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و این جور جاها یک بازی ممنوعه است. حتی من تو نمایشگاه تهران هم که رفتم و این بازی رو خواستم اونا گفتن ممنوعه است . ما اینجا نداریم. پس چطور یه شرکت ایرانی داره میاد اونو ترجمه کنه و می فرسته تو بازار.
چطور COD 4 رو که الان ممنوع اعلام شده دوبله کردند ،:27: بعد اینو دوبله نکن؟:21:

king-hitler2
05-11-2008, 18:24
چطور COD 4 رو که الان ممنوع اعلام شده دوبله کردند ،:27: بعد اینو دوبله نکن؟:21:

فکر کنم این دوبلر ها زیر زمینی کار میکنن

linkinkurd
05-11-2008, 20:01

چرا از بنچمارکی که بهمراه بازی نصب میشه استفاده نمی کنی ؟ بهترین ابزاره واسه فریم گیری خود بازی...

Masoud King
05-11-2008, 20:56
بعد از چند روز دوباره نشستم پای بازی ویه چیزایی نظرم رو جلب کرد:
اول اینکه وقتی که از داخل فضاهای سرپوشده یا خانه در موقع ظهر بیرون میای نور خورشد چشم آدم رو میزنه که این خیلی جالب هستش و اینکه چرا تو بازی خود بازیکن سایه نداره؟؟!!
همچنین تغییرات آب و هوایی بازی خیلی خوب کار شده برای مثال داشتم با چیپ رانندگی میکردم که یهو بارون گرفت و یه لحظه یاد شمال افتادم ولی سریع خودم به یک برکه آّ رسوندم تا که ببینم موقع بارون آیا برخورد قطرها با آب چطوری هستش که خوب کار نشده بود!همچنین در موقعی که طوفان میشه و هوا گردخاکی هست آدم واقعا این شرایط رو احساس میکنه!
در ضمن کثیف شدن ماشین موقع رانندگی هم در نوع خودش جالب توجه هستش!