PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : pcmci card

maheasemoon
07-05-2008, 12:55
سلام
امیدوارم خوب باشین.یه سوال داشتم
من برای لپ تاپم کارت pcmci مودم خریدم .ولی وقتی تو device manager میرم برای نصبش .زرد نصب میشه و کار نمی کنه.
می خواستم بپرسم چه جوری باید راه اندازی اش کنم؟

REGISTERED USER
07-05-2008, 16:56
خیلی راحت ... دستگاه رو خاموش میکنی ... کارت رو جا می اندازی و بعد روشن اش میکنی ... توی ویندوز که اومد plug & Play نصب میشه و بعد از درخواست درایور و نصب نرم افزاری شرو به کار میکنه

اگر سی دی درایوری باهاش نبود اتوماتیک نصب میشه

اگر علامت زرد روی آیکونش هست چند علت ممکنه داشته باشه :

1- ممکنه با دستگاهست و شکاف pc سازگار نباشه و یا از نظر فیزیکی بد جا افتاده باشه
2- ممکنه با سیستم عامل ات سازگار نباشه
3- درایور رو با خطا نصب کردی

maheasemoon
07-05-2008, 21:54
سلام .ممنون از پاسختون ولی
من این کارایی که گفتین رو کردم ولی نشده .
بزارید سوالمو این جوری بپرسم بهتره.
موضوع اینه که من قبلا دادم لپ تاپمو همون جایی که ازشون کارت گرفتم و درست کردن و من ندیدیم چی کار کردن که درست شد (یعنی نزاشتن ببینم)فقط می دونم کارت رو عوض نکردن.و از سی دی درایور هم استفاده نکردند.یعنی به سیستمم می خوره .و فقط نتیجش معلوم هست .اونم اینکه :موقعی که flash به usb وصل می کنیم یه علامت به اسم safely remove hardware تو taskbar می اد .برای من همیشه این تو تسک بارم هست و وقتی روش کلیک می کنم اسم کارت مودمم رو می اره و میتونم حتی اون رو stop بزنم البته خوب چون نمی دونستم چه جوری دوباره فعالش کنم نزدم .ولی حالا باید ویندوزم و عوض کنم و فکر کنم اون بره واسه همین می خوام بدونم باید چی کار کنم ؟
کسی می دونه؟ کمک

REGISTERED USER
07-05-2008, 23:09
اسم کارت مودمم رو می اره و میتونم حتی اون رو stop بزنم البته خوب چون نمی دونستم چه جوری دوباره فعالش کنم نزدم

اون فقط لاین usb رو از کار می اندازه تا شما بتونید دوباره فعالش کنید ... نیازی هم به فعال کردن نداره اگر دوباره کارت را قرار بدید فعال میشه

احتمالا روش خاصی برای راه اندازی اش داره یا همون کشکل از ویندوزه ... کاتالوگی حتما باید داشته باشه که ارور ها رو حل کنه چون تمام pc کارتها plug & play و اتوماتیک راه اندازی میشوند