PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ گرفتن از ويندوز ويستا برای لپتاپ دل با همه ی برنامه ها

behz4d
06-05-2008, 22:13
بهترين روش برای بکاپ گرفتن از ويندوز vista home basic با همه ی برنامه هايی که روش نصب کرديم چيه؟
برای لپتاپ دل ميخوام
مثلاً system restore يا norton ghost يا... ؟

REGISTERED USER
07-05-2008, 16:47
Norton ghost V 12.0 (bootable Disc

و یا

Acronis True Image (bootable disc

با کمترن از 2000 تومن میتونی سی دی یا دی وی دی اش رو تهیه بکنی و از طریف بوت بک آپ کلی بگیری روی DVD

behz4d
07-05-2008, 22:34
Norton ghost V 12.0 (bootable Disc

و یا

Acronis True Image (bootable disc

با کمترن از 2000 تومن میتونی سی دی یا دی وی دی اش رو تهیه بکنی و از طریف بوت بک آپ کلی بگیری روی DVD

ممنون دوست من حالا کدوم بهتره؟
لينک دانلود هم دارن يا فقط خريدنی هست؟

REGISTERED USER
07-05-2008, 23:09
بهتره بری بخری

دومی بهتره
اولی امکاناتش جالبتره

keynet
20-07-2008, 13:32
سلـــام

من يه لبتاب Hp خريدم که ريکاوري اون توي درايو D هست.
سوال من اينجاست اگه نام درايو رو از D به X تغيير بدم براي ريکاوري مشکلي پيش نمياد . منظورم اينه که بازم ريکاوري اجرا مي شه يا نه فقط بايد توي درايو D باشه.

خيلي ممنون

REGISTERED USER
20-07-2008, 23:18
پیش میاد ... پارتیشن ریکاوری نه باید تغییر نام در drive letter داده بشه نه MBR ها دستکاری بشه

کاری بهش نداشته باشید چون فقط پارتیشن دوم D رو میخونه

keynet
21-07-2008, 05:31
مخفي کنم اشکالي نداره .چون خودش مخفي نبود.

dkhx2000
21-07-2008, 20:09
سلام به برو بچ
شما می تونید از برنامه nero استفاده کنید مثلا ورژن 7.7.5
بعد از اینکه نصب کردی می تونید از برنامه nero back it up اون استفاده کنید و سمت چپ گزینه Drive Backup رو برزنید و بعد از اینکه هارد شما رو شناخت می تونید یه درایو رو انتخاب کنید یا کل هارد رو انتخاب کنید که در حالت دوم فکر کنم باید مستقیم روی سی دی یا فلش بریزید و یه درایو اگه بخواید پشتیبان بگیرید دیگه می تونید داخل درایو های دیگه بریزید ضمنا وقتی که می خواید پشتیبان بگیرید یه بار کامل چک می کنه و یه error کوچولو میده که نمی تونه این درایوی که ویندوز داخلشه رو قفل کنه و شما هم گزینه ignore رو بزنید و پشتیبان گیری به خوبی و خوشی تموم میشه

برای برگردوندن پشتیبان هم می تونید از nero back it up استفاده کنید و توی منوی tools البته اگه اشتباه نکنم گزینه creat bootable disk رو انتخاب کرده و یه سی دی رایت کنید
و سیستم رو ریست کنید و به وسیله سی دی بوت بشید (با لینوکس بوت میشه) و دیگه خودتون از عهده اش برمیاید

خب با اجازه

amd>intel
05-07-2010, 10:04
نورتون گاست از همه بهتره