PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوق ضروری و فوق تخصصی درباره ی مودم و اینترنت 128 کیلوبیتی

farsweb
06-05-2008, 20:02
سلام بر دوستان عزیز p30world
بچه ها من دیروز adsl لم وصل شد . خیلی خوشحال بودم , فکر کردم خب دیگه مشکلات سرعت و اینها تموم شده اما درست دو ساعت پس از نصب مودم و سایر موارد , گرفتاری من شروع شد . متاسفانه فقط در چند ساعت ابتدایی اتصال به 118 کیلوبیت در ثانیه (از 128 کیلوبیت ثبت نامی) برای دانلود دسترسی داشتم .

اما چند ساعت پس از نصب ناگهان سرعت با افت عجیبی روبرو شد و از همه بدتر این مودم بود که اتصال usb رو به خوبی پوشش نمی داد و ناگهان پهنای باند رو قطع می رد اما کانکشن همچنان برقرار بود و من فقط سند و ریسیو نداشتم و تمامی صفحه ها cant find server میشدن . ! ضمنا بگم که مادربرد من به usb حساسیت عجیبی داره و معمولا دستگاهای usb با دنگ و فنگ نصب میشن .

خلاصه مجبور بودم بعد از دقایقی usb رو در بیارم و مودم رو خاموش کنم و دوباره به یه پورت خالی دیگه وصل کنم تا یک بار دیگه کانکت شم و به همین منوال . مسئول نصب که متاسفانه کمتر از من میدونه میگفت از مادربردته من هم در این مورد باهاش موافقم اما دوستان آیا با توجه به عکس زیر و مارک مودم من که td-link 8811 باشه آیا امکانش هست که به جای usb , من یه کارت شبکه داخل مادربرد نصب کنم و از طریق کابل مشخص شده در تصویر زیر اتصال cat5 بین مودم و کارت شبکه برقرار کنم تا شاید از اون طریق دیگه usb کاره ای نباشه ؟؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسئول اتصال میگفت ممکنه به مودم آسیب بزنه . لطفا اگه مطمئن نیستید جواب ندید .

ممنونم دوستان

ardalan_zapata
06-05-2008, 20:19
دوست عزیز USb بیخیال شو و از کابل شبکه استفاده کن پهنای باندش خیلی بیشتره و مشکلات USb هم نداره
مسئول هم واسه حودش گفته مودم آسیب میبینه

farsweb
06-05-2008, 20:23
دوست عزیز USb بیخیال شو و از کابل شبکه استفاده کن پهنای باندش خیلی بیشتره و مشکلات USb هم نداره
مسئول هم واسه حودش گفته مودم آسیب میبینه

دستت درد نکنه دوست عزیز - تضمینیه دیگه انشاالله ؟

vahid_civil
06-05-2008, 21:05
کارت شبکه رو همه کامپیوترا دارن؟

zed2
06-05-2008, 21:32
سلام بر دوستان عزیز p30world
بچه ها من دیروز adsl لم وصل شد . خیلی خوشحال بودم , فکر کردم خب دیگه مشکلات سرعت و اینها تموم شده اما درست دو ساعت پس از نصب مودم و سایر موارد , گرفتاری من شروع شد . متاسفانه فقط در چند ساعت ابتدایی اتصال به 118 کیلوبیت در ثانیه (از 128 کیلوبیت ثبت نامی) برای دانلود دسترسی داشتم .

اما چند ساعت پس از نصب ناگهان سرعت با افت عجیبی روبرو شد و از همه بدتر این مودم بود که اتصال usb رو به خوبی پوشش نمی داد و ناگهان پهنای باند رو قطع می رد اما کانکشن همچنان برقرار بود و من فقط سند و ریسیو نداشتم و تمامی صفحه ها cant find server میشدن . ! ضمنا بگم که مادربرد من به usb حساسیت عجیبی داره و معمولا دستگاهای usb با دنگ و فنگ نصب میشن .

خلاصه مجبور بودم بعد از دقایقی usb رو در بیارم و مودم رو خاموش کنم و دوباره به یه پورت خالی دیگه وصل کنم تا یک بار دیگه کانکت شم و به همین منوال . مسئول نصب که متاسفانه کمتر از من میدونه میگفت از مادربردته من هم در این مورد باهاش موافقم اما دوستان آیا با توجه به عکس زیر و مارک مودم من که td-link 8811 باشه آیا امکانش هست که به جای usb , من یه کارت شبکه داخل مادربرد نصب کنم و از طریق کابل مشخص شده در تصویر زیر اتصال cat5 بین مودم و کارت شبکه برقرار کنم تا شاید از اون طریق دیگه usb کاره ای نباشه ؟؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسئول اتصال میگفت ممکنه به مودم آسیب بزنه . لطفا اگه مطمئن نیستید جواب ندید .

ممنونم دوستان

پیشنهاد می کنم درایو های جدید مادربورد را از سایت سازنده بگیری تا مشکلت حل شود.
احتمالا با گرفتن درایو های جدید دیگر مشکل پورت usb را نداری.

کارت شبکه رو همه کامپیوترا دارن؟

تمام کامپیوتر های جدید کارت شبکه انبرد دارن .قدیمی ها هم بیشترشان دارن(بجز مدل های ارزان که شاید نزاشته باشن)

farsweb
06-05-2008, 21:50
عرض کنم مال من کارت شبکه نداره مدلش رو میگم اگه امکان داره بگین درایورش تو چه سایتیه. ضمنا در مورد کارت شبکه میشه اونکار رو کرد ؟

مدل مادربرد : گیگابایت پنتیوم 4 سری titan مدل ga-8idx

zed2
06-05-2008, 23:16
سری این مدل را من داشتم .usb اش سالم بود.(البته روش xp نصب نکردم)
این لینک درایو(اگر مدل را درست داده باشی):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببین مدل درایوی که تو سایت هست از مدل شما جدیدتر است یا نه.اگر بود دریافت و نصب کن.

flatrish
07-05-2008, 02:02
سلام
فکر می کنم اگه usb شما مشکلی نداشته باشه نیاز به کارت شبکه نباشه.
آخه من همین مودمو دارم مادر بوردم قدیمیه ولی هیچ مشکلی ندارم
درایور مودم مشکلی نداره؟
البته میتونی از سایتش بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون نرم افزاری که تو سی دی همراه مودم هست اجرا کن ببین چی مینویسه.

farsweb
07-05-2008, 06:53
از راهنماییه همه ممنونم . دارم آزمایش می کنم .

Mohsen khan
07-05-2008, 10:00
مسئول نصب اشتباه به شما گفته
اصلا خود شركت ها اكثرا مي گويند به جاي usb از كارت شكه استفاده كنيد
اگر مشكل usb حل نشد از همون كارت شبكه استفاده كنيد
همراه خود مودم هم بايد كابل شبكه داشته باشيد

farsweb
07-05-2008, 11:08
مسئول نصب اشتباه به شما گفته
اصلا خود شركت ها اكثرا مي گويند به جاي usb از كارت شكه استفاده كنيد
اگر مشكل usb حل نشد از همون كارت شبكه استفاده كنيد
همراه خود مودم هم بايد كابل شبكه داشته باشيد

بله پورت CAT5 همراهشه یه کارت شبکه ی دست دوم هم خریدم 5 تومان . امیدوارمبا کمک شما دوستان مشکلم حل بشه .