PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد پریمیر

شیدا
21-11-2005, 07:48
سلام
وقتي تصوير رو وارد تايم لاين ميکنيم سرعتش پايين مياد( وقتي پخش ميشه صحنه آهسته
نشون ميده) علتش چيه.
البته بعضي وقتها و بعضي از جاهاي فيلم.

Aftabgardan-cc
21-11-2005, 07:58
بعد از اينكه خروجي مي‌گيريد يا موقع play كردن موقت؟

alirafaat
21-11-2005, 23:54
سلام
دو علت ممکنه داشته باشه
1.تصویر رو بدون رندر کردن نگاه می کنید ابتدا رندر کنید بعد نگاه کنید
2.ممکنه یه پلاگین اضافی بهش اضافه کرده باشید که در این صورت بهتره اون پلاگین رو انیستال کنید

HR
22-11-2005, 00:32
ممکنه که سیستم سنگین شده باشه
یه خورده ویندوزتون رو خلوت کنید ... هنگامی که با پریمایر کار میکنید نرم افزار دیگه ای رو اجرا نکنید ...
اکسپورت که میگیرید هم نرم افزاری رو اجرا نکنید و نرم افزارهای اضافی رو ببندید ....
مشخصات سیستمتون چیه ؟ ....

amirpers
24-11-2005, 02:40
معمولا این مشکل دو دلیل دارد :
1 - نا سالم بودن این ورژن از برنامه که در دست شماست .
2 - ضعیف بودن سخت افزارها مخضوضا Ram و VGA .

arasharyani
15-08-2006, 20:57
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

arasharyani
18-08-2006, 16:31
دوباره سلام
چند تا سوال دیگه
آقا اصلا این کارت مونتاژ چیه و کارش چیه ؟ اگه توضیح کامل باشه ممنون میشم
اصطلاح real time یعنی چی ؟
تورو خدا نخندید ها؟؟؟؟؟
یا علی

mamalizadeh
21-08-2006, 15:48
دوستان سلام من با پريمير 6.5 کار میکنم و یک مشکلی دارم که ممنون میشم مرا راهنمایی کنید. بعد اتمام کار موقع گرفتن خروجي بصورت "آوی " درست مدت 19 دقیقه از پروژه ذخیره میشود چطوری میتونم زمان انرا کم یا زیاد کنم با توجه به اینکه مدت فیلم من بیشتر از نیم ساعت است؟