PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قضیه تبدیل سیمکارت دایمی به اعتباری ایرانسل چیه

Hamid Reza
06-05-2008, 16:23
سلام
الان وقتی تو ایرانسل*130# را شماره میگیری نوشته تبدیل سیمکارت دایمی به اعتباری
آیا اگه این کارو کنی پولی بهت میدن
اصلا چه سودی داره؟:41:

shimanelou
06-05-2008, 23:23
شما باید گوشیتو به اندازه 60 هزار تومن شارژ کنی(مثلا 3 تا شارژ 20 هزار تومنی) بعد کد رو میزنی و تبدیل میشه به دائمی.
دیگه نیازی به شارژ نداری و برات قبض میاد در خونه.البته اگه آدرس رو درست داده باشی.
مزیتش هم اینه که پول مکالمه ات رو 2 ماه بعد میدی و گرنه هیچ فرقی نداره. جفتشون تو آنتن دهی افتضاح هستند.

Hadi King
07-05-2008, 00:29
الان وقتی تو ایرانسل*130# را شماره میگیری نوشته تبدیل سیمکارت دایمی به اعتباری

شما باید گوشیتو به اندازه 60 هزار تومن شارژ کنی(مثلا 3 تا شارژ 20 هزار تومنی) بعد کد رو میزنی و تبدیل میشه به دائمی.
دیگه نیازی به شارژ نداری و برات قبض میاد در خونه.البته اگه آدرس رو درست داده باشی.
مزیتش هم اینه که پول مکالمه ات رو 2 ماه بعد میدی و گرنه هیچ فرقی نداره. جفتشون تو آنتن دهی افتضاح هستند.

فكر كنم اون دوستمون سوالي ديگه كرده بود شما اشتباهي جوابشون رو دادي!!!!

من وقتي اين كد رو ميزنم اين نوشته واسه نمياد اين مياد عدد گزينه و سند!
1.اطلاع از موجودي
2.زبان
3.خدمات ايرانسل
4.ثبت نام
5.غيره
ايني كه شما گفتين برا من نيومد!!!

موفق باشيد!:40:

hamkar1981
07-05-2008, 06:20
منم نشنيدم.
تا اونجايي كه مي دونم اعتباري رو دائمي مي كردن.
اميدوارم دوستان ديگه كمكتون كنند.
موفق باشي

amini_bio
07-05-2008, 07:42

لطفاً بگید اونجایی که شما هستید آنتن دهی افتضاحه.
نه همه جا.
من که از آنتن دهیش تو اصفهان بیشتر از همراه اول راضیم.

تا بحث داغه یه سوالی:
دوستانی که دایمی ایرانسل دارند، قبضشون چجوری میاد؟
آبونمان داره؟ خدمات ویژه؟ مالیات؟
کلاً یه توضیحی بدید ببینیم میرزه دایمیش کنیم یا نه؟

اعتباری به دایمی هم من تاحالا نشنیده بودم.
یه زنگ به خدمات مشترکینش بزنید.

mostafaeshghi
07-05-2008, 14:22
دوستان عزیز! طبق اعلام غیر رسمی! :دی من از کی از دوستان اپراتورم پرسیدم قششیه چیه؟! گفت: هنوز هیچ تصمیم ندارند فقط مهندسین! ایرانسل دارند شبکه را چک و تست میکنند برای این موضوع و هچنان تصمیمی برای عملی کردنش نگرفتند!

Hamid Reza
07-05-2008, 14:25
سلام کدو اشتباه وارد کردم
درستش اینه #1*130*

در ضمن من پرسیدم دایمی را به اعتباری تبدیل میکنم
همتون دارین اعتباری به دایمی را توضیح میدین اینو خودم میدونستم:13:

Hamid Reza
07-05-2008, 14:27
دوستان عزیز! طبق اعلام غیر رسمی! :دی من از کی از دوستان اپراتورم پرسیدم قششیه چیه؟! گفت: هنوز هیچ تصمیم ندارند فقط مهندسین! ایرانسل دارند شبکه را چک و تست میکنند برای این موضوع و هچنان تصمیمی برای عملی کردنش نگرفتند!

اگه تصمیمی برای عملی شدنش ندارن چرا در داخل #1*130* گذاشتنش:13::13::13:

mostafaeshghi
07-05-2008, 14:29
اگه تصمیمی برای عملی شدنش ندارن چرا در داخل #1*130* گذاشتنش:13::13::13:

فکر کنم جوابشو نوشتم براتون! یه کم دقت خواهشا !

اصلا شما فرض بگیر کرم دارند! :31:

shahshahani
07-05-2008, 14:49
نه همه جا.

تا بحث داغه یه سوالی:

اعتباری به دایمی هم من تاحالا نشنیده بودم.
یه زنگ به خدمات مشترکینش بزنید.

من که آدرسمو عوض کردم ولی با اس ام اس هر دفعه میگن چقدر باید بسلفی.
سرجمع آبونمان و عوارضش از دولتی کمتره.
اینکه می ارزه دائمیش کنی یا نه بستگی به میزان صحبت کردنت داره.

H M R 0 0 7
07-05-2008, 16:07
خوب اولا كه اين گزينه فقط براي اونايي كه دائمي دارن نمايش داده ميشه.
دوما فعلا فعال نيست و به گفته اخبار درز كرده از شركت تابستون راه ميفته(يعني تو طرح تابستونه)

قبضمون اصلا نمياد.اين يك چيز عاديه.توي اين 15 ماهي كه سيم كارتو دارم فقط 3 بار اومده.البته 20بار آدرس دقيق رو دادم.جالبه وقتي با 130 تماس بگيري اولين سوالي كه ازت ميپرسن اينه كه قبض موبايل براتون مياد يا نه!

آبونمان و ماليات هم داره!خدمات ويژه فقط رومينگ بين الملل رو اضافه داره نسبت به اعتباري
نمي ارزه! اينجوري حساب دخل و خرجت رو نداري. اصلا به نظرم دائمي چه ايرانسل و چه دائمي چيز چرتيه(اصلامنظورم با آنتن دهي نيست) همونطور كه تو خارج اكثرا اعتباري هستن.

Hamid Reza
07-05-2008, 16:58
قبضمون اصلا نمياد.اين يك چيز عاديه.توي اين 15 ماهي كه سيم كارتو دارم فقط 3 بار اومده.البته 20بار آدرس دقيق رو دادم.جالبه وقتي با 130 تماس بگيري اولين سوالي كه ازت ميپرسن اينه كه قبض موبايل براتون مياد يا نه!

آبونمان و ماليات هم داره!خدمات ويژه فقط رومينگ بين الملل رو اضافه داره نسبت به اعتباري
نمي ارزه! اينجوري حساب دخل و خرجت رو نداري. اصلا به نظرم دائمي چه ايرانسل و چه دائمي چيز چرتيه(اصلامنظورم با آنتن دهي نيست) همونطور كه تو خارج اكثرا اعتباري هستن.

تایید میشه شدیدا
تایید
من هزار بار آدرس دادم اما بازم قبض نمیاد

shimanelou
09-05-2008, 01:55
نه همه جا.

ببخشید نمیدونستم بهتون بر میخوره وگرنه میگفتم ایرانسل بهترین اپراتور دنیاست:18:

دوما فعلا فعال نيست و به گفته اخبار درز كرده از شركت تابستون راه ميفته(يعني تو طرح تابستونه)

واسه ما که قبضش همیشه میاد اونم با پست پیشتاز.پستچی هر وقت قبض رو میاره امضا هم میگیره.
به غیر از قبض تبلیغات طرحهای رنگارنگش هم میده.

H A M E D
09-05-2008, 02:29
من هم كه تا حالا قبض نديدم! مثل بچه آدم ميريم بانك ملت و پولشو ميديم.

shahshahani
11-05-2008, 07:57

حالا واسه شما نمیاد چرا به کل تعمیمش میدی؟
برای من هم میاد ولی در خونه قبلی مون. منم هر وقت حال داشتم میرم چندتایی جمعشون میکنم.میریزم دور:31:

H M R 0 0 7
11-05-2008, 10:13
حالا واسه شما نمیاد چرا به کل تعمیمش میدی؟
برای من هم میاد ولی در خونه قبلی مون. منم هر وقت حال داشتم میرم چندتایی جمعشون میکنم.میریزم دور:31:

عزيز، از پيش خودم كه نميگم. يه سر برو كلوپ ام تي ان ايرانسل ميفهمي!