PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد برنامه نود

ila
05-05-2008, 22:19
سلام من چند تا سوال دارم که فکر کنم بهترین جا باید باشه
اول این که من به وسیلهulead studio 8 فیلم های هندی کم سونی رو توکامپیوتر میریزم...بهترینتنظیمات برای بالا بردن کیفیت چیه؟
2- اگه برنامه نود رود یده باشید بعضی قسمتها که مثلا یه فوتبالیست یه کاری رومیکنه که باعث تعجب میشه یه علامت تعجبحرکتیمیزارن رو فرد و به صورت فلش با یه صدای جالب حرکت میکنه و بعد دوباره بهصورت اسلومیشن پخش میکنه
میخواستم ببینم با چه نرم افزاری این کار رو میکنن؟
دوم این که دیدید تو همین برنامه دوره یه بازیکن روشن میمونه و بقیه تاریک برای جلب توجه؟
این باچه نرم افزاریه؟

Saeed kmss-D
06-05-2008, 17:09
سلام...

دوست عزیز،

------------------------------------

در مورد اولی تو انجمن میکس و مونتاژ تاپیک وجود داره که با جستجو پیدا میکنی!

در مورد دومی هم خب، اون فلش یا دایره یا هر شکل دیگه ای رو با برنامه ای مثل فتوشاپ ( البته ممکنه خود برنامه مصرفی هم این قابلیت رو داشته باشه ) ایجاد میکنن و با برنامه ای مثل همین یولید اونو فریم به فریم روی فیلم میزارن که همراه با موضوع حرکت کنه!

در مورد آخری ، به صورت فیلم رو میگی؟

موفق باشی♥♥♥

graphmax
06-05-2008, 22:14
معمولا شما با افتر افکت میتونید جلوه های ویژه فوق العاده ای خلق کنید.

shahroozvaz
07-05-2008, 01:34
سلام من چند تا سوال دارم که فکر کنم بهترین جا باید باشه
اول این که من به وسیلهulead studio 8 فیلم های هندی کم سونی رو توکامپیوتر میریزم...بهترینتنظیمات برای بالا بردن کیفیت چیه؟

با سلام ؛

خوب تنظیمات رو که همه جوره میشه ست کرد ، اما باید ببینی که دوربینت حداکثر با چه کیفیتی تصاویرت رو ضبط می کنه ، چون بیشتر از کیفیت دوربینت نمی تونی فیلمی داشته باشی و اگه بخوای تنظیماتت رو بالا تر از کیفیت تصاویر هندی کمت ست کنی اون چیزی که به دست میاری واقعی نیست و حتما افت داره ... اما من فکر نمی کنم که هندی کم شما بتونه بیشتر از PAL استاندارد یا NTSC استاندارد فیلم بگیره ، پس بهتره تنظیماتت رو یا پال استاندارد و یا ان تی اس سی استاندارد قرار بدی ... خود نرم افزارت این دو نوع تنظیم رو می تونه برات لود کنه ...

موفق باشی

arash_irani
07-05-2008, 17:50
در مورد سوال دومت :
بهترین راه موشن ترکینگ هستش تو اکثر نرم افزارهای ساخت جلوه های ویژه امکانش وجود داره

ila
08-05-2008, 22:31
بهترین نرم افزار چیه برای این کار ها؟
برای ویرایش فیلم و اضافه کردن اون چیزایی که گفتم...ممنون

Javad_Ed
08-05-2008, 23:56
بهترین نرم افزار چیه برای این کار ها؟
برای ویرایش فیلم و اضافه کردن اون چیزایی که گفتم...ممنون
برای ویرایش :ادیوس یا پریمیر
برای جلوه های ویژه:افترافکت

masoudtr
12-05-2008, 19:18