PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپ لایه شفاف و نامرئی

sorrowdancer
05-05-2008, 20:35
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم ببینم چگونه می شه بر روی کارت های پرسنلی که چاپ می کنیم لایه ای شفاف و نامرئی چاپ کنیم که تنها در نور قابل رویت باشه و آن ها را انحصاری بکنه

saviss
07-05-2008, 19:39
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم ببینم چگونه می شه بر روی کارت های پرسنلی که چاپ می کنیم لایه ای شفاف و نامرئی چاپ کنیم که تنها در نور قابل رویت باشه و آن ها را انحصاری بکنه
سلام
می تونیدازمرکبuvهولوگرام استفاده کنید(معمولا این جورچاپ هارومی گن سکیوریتی یاهمون امنیتی خودمون)
این جور چاپ هاخواص مختلف و مدل های متنوعی دارن.....مثلاهمین کاربردی که سوال کردین...یا مثل چک پول هاکه توی نور uvواکنش نشون میدن...یک نمونه ی بارزودم دستش همین کارت ملی هست

sorrowdancer
08-05-2008, 16:09
ممنون از توجهتون میشه دقیقا بگید برای این کار به چه پرینتری و کلا به چه چیزهایی نیازمندیم

و از کجا میشه تهیه کرد

تا بعنوان مثال بتوانیم یک مهر را بر روی یک کارت پرسنلی به همین صورتی که گفتید داشت (در نور قابل رویت باشه)

سپاس

saviss
08-05-2008, 21:33
ممنون از توجهتون میشه دقیقا بگید برای این کار به چه پرینتری و کلا به چه چیزهایی نیازمندیم

و از کجا میشه تهیه کرد

تا بعنوان مثال بتوانیم یک مهر را بر روی یک کارت پرسنلی به همین صورتی که گفتید داشت (در نور قابل رویت باشه)

سپاس
نمیشه
ببینید...
من گفتم بامرکب های امنیتی ونه جوهرها...
یک تفاوتی هست بین مرکب...وجوهر...
این کاری که میخوایدبکنید(که می دونم چیه:27:)...
بهتره ازسرتون بیرون کنید...
احتمال داره که بتونید یک چیزی رو جای یک چیز دیگه قالب کنید...
اما عینا نمی تونید..و
گیرمی افتید....
مرکب های امنیتی ساختار مشخص امابسیارپیچیده ای دارن....که حتی خریدوفروششون هم(بدون مجوزهای لازم)غیرقانونیه...(تنهابا مجوز امکان داره)ضمنا مشابه شون هم زیردستگاه های کنترل کاملا تابلوهست...
==========
توصیه ی ایمنی:دی
بهتره به چیزدیگه ای فکرکنیدودنبال اینجورراه ها نباشید:10:

sorrowdancer
11-05-2008, 14:01
سلام نه انگار بد متوجه شدید
لازم دیدم بیشتر توضیح بدم
برای تمام افغانی ها مغیم تهران باید کارت پرسنلی بزنیم
کارت ها هم باید یک همچین عملی روشون انجام بشه
کار ما کاملا دولتی و قانونی هست و اگر بتونید راهنماییم کنید کجا این مرکب ها رو می تونم تهیه کنم تاییدیه یا چیزی هم بخواد براش جور می کنیم.

چون مسئله داره سکوریتی :d میشه ممنون میشم شماره تماستون رو از طریق پیام خصوصی بهم بدید تا بتونیم با هم کار کنیم.

سپاس

saviss
11-05-2008, 20:35
سلام نه انگار بد متوجه شدید
لازم دیدم بیشتر توضیح بدم
برای تمام افغانی ها مغیم تهران باید کارت پرسنلی بزنیم
کارت ها هم باید یک همچین عملی روشون انجام بشه
کار ما کاملا دولتی و قانونی هست و اگر بتونید راهنماییم کنید کجا این مرکب ها رو می تونم تهیه کنم تاییدیه یا چیزی هم بخواد براش جور می کنیم.

چون مسئله داره سکوریتی :d میشه ممنون میشم شماره تماستون رو از طریق پیام خصوصی بهم بدید تا بتونیم با هم کار کنیم.

سپاس
سلام
pmشماروخوندم....
ممنون ازتوجه تون
اما ترجیح میدم اینجا جواب بدم:11:
اول ازتون میخوام که این سه لینکی روکه میذارم بدقت بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=======
خب....
اگرکه شما شرایطی روکه در3تالینک بالا نوشته شده میتونیدرعایت کنید...
مشکلی نیست ....
==
اداراتی که متولی این کارهستند (که اسامی شون درسایت های بالا هست+اداره ارشاد)یک مجوزقرص ومحکم به شما میدن که میبریدش به یک چاپخونه ی موردتائیدوزارت ارشاد...
اون چاپخونه هم برچسب های موردنیازشماروبایدقانونا وباتهیه ی صورت جلسه ی رسمی از هر3ارگانی که ذی ربط هستند...چاپ کنه....شمارش کنه...وتحویل بده ورسیدبگیره...
وخلاص....
========
اما درکل از اونجائی که توی این مملکت همه چیز باپول قابل خریدوفروشه....حتی جون آدم ها...
میشه این مرکب هاروازبازارآزادهم تهیه کرد(که من متاسفانه آدرسشوندارم)
====
اما یادمه 2سال پیش که برای کاری(البته بامجوزلازمه )میخواستم مرکب هلوگرام روبخرم قیمت رسمی اش کیلوئی475000تومن بود....
======================
گمونم الانه بشه باکمتراز اینها بصورت بدون مجوز تهیه شون کرد(آخه کشورغرایب هست کشورما....):5:

S.J.M
18-06-2008, 18:54
سلام ؛

اگر شما شرایطی رو که saviss عزيز مطرح كردند میتونید رعایت کنید ، من ميتونم يه راه ميان بر نشونتون بدم

(خدايا اين دو تا چشم پاك رو از ما نگير ..... )