PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : apply کردن

sanih
05-05-2008, 20:04
دوستان کسی میدونه چه دانشگاه های خارجی از دبیرستان دانشجو می پذیرن؟
رزومه کاریمون رو چه طور میشه واسشون فرستاد؟ ایمیلی از اساتید یا وب سایتی که بشه اینترستاش رو فهمید سراغ ندارید؟
چه دانشگاه هایی مدارکشون تو ایران معتبره؟

soheilsmart
09-05-2008, 16:14
شما کدوم دبرستان هستی؟؟(علامه حلی؟؟)
تا حالا ندیدم کسی از دبرستان اپلای کنه
با این حال به سایت چند تا دانشگاه که میشناسم سر میزنم ببینم به کجا میرسه!!
نتیجه رو میگم

A r c h i
09-05-2008, 16:20
دوست عزیز:
برای اپلای گرفتن از دبیرستان، باید اونجا برید کالج و باید برای کالج اپلای بفرستید.. شاید دانشگاه هایی باشند که دیپلم اینجا را قبول داشته باشند..البته شاید

در مورد شرایط پذیرش گرفتن، هر دانشگاهی با دانشاه دیگه فرق می کنه، شما باید برید تو سایت دانشاه یا کالج مورد نظر، و اینترنتی پذیرش می گیرید. هردانشگاهی هم که بخواین به راحتی با سرچ در اینترنت سایتش را پیدا می کنید.
تو سایت نوشته که برای پذیرش باید چه مدارکی ارائه بدید. مثل ریز نمره، نمره تافل یا آیلتس و غیره.

به هر حال توصیه اکید من اینه که از دبیرستان خارج نرید. چون عملا 2-3 سال از عمرتون را تو کالج تلف می کنید..حالا بعد از کالج آیا در رشته ای که می خواین می تونین برین دانشگاه یا نه. به جای اون 4 سال اینجا لیسانس بگیرید و با خیال راحت برای فوق پذیرش بگیرید.

موفق باشید :11:

sanih
10-05-2008, 17:50
یکی از اساتید شریف که من با هاش رابطه دارم گفت اگه بتونی همین الان بری بهتره با توجه به رزومه کاریت راحت میتونی پذیرش بگیری و لی دانشگاه خاصی معرفی نکرد.
در ضمن من در شرف گرفتن تافل هستم.
اینو هم بگم که من میخوام برق مخابرات بخونم فکر کنم این میتونه تو معرفی دانشگاه کمکتون کنه.

اگه ایمیل استادی رو هم دارید خوبه تو کشوری باشه که یا زبونشون آلمانی باشه یا انگلیسی.
آها اینو نگفتم که من از یه دبیرستان معروف در اهوازم.
واقعا از توجه تون ممنونم.امید وارم بتونم جبران کنم.
یاحق

sanih
10-05-2008, 17:54
اینو هم گفت که اکثرا که میرن اول یا taمیشن یا sa فکر کنم بتونم saبشم در غیر اینصورت باید به چه عنوانی درسمو اومنجا ادامه بدم؟

واقعا تاحالا کسی از بیرستان اپلای نگرفته؟

sanih
10-05-2008, 18:07
ببخشید یادم رفت بپرسم تو کنکور دانشگاههای خارجی میشه شرکت کرد؟

A r c h i
11-05-2008, 20:42
ببخشید یادم رفت بپرسم تو کنکور دانشگاههای خارجی میشه شرکت کرد؟

دوست عزیز دانشگاه های خارج که کنکور ندارن!!! از طریق همین پذیرش کردن دانشگاه می گیرن. شما حداقل یک دانشگاه سرچ کن ببین چه مدارکی می خواد!!! و آیا مدارک ایران را قبول دارن؟؟؟
و اینکه اصلا کدوم کشور می خوای بری؟؟ این همه دانشگاه تو دنیا!!!

ا taمیشن یا sa

حداقل بپرسید که این دو تا مخفف چه کلمه هایی هستند؟؟؟
تا آنجا که من می دونم یک ta دارن اون هم به معنای teacher assistant هست و برای دانشجوهای دکتراست!!!

sanih
13-05-2008, 01:44
دوست عزیز دانشگاه های خارج که کنکور ندارن!!! از طریق همین پذیرش کردن دانشگاه می گیرن. شما حداقل یک دانشگاه سرچ کن ببین چه مدارکی می خواد!!! و آیا مدارک ایران را قبول دارن؟؟؟
و اینکه اصلا کدوم کشور می خوای بری؟؟ این همه دانشگاه تو دنیا!!!

حداقل بپرسید که این دو تا مخفف چه کلمه هایی هستند؟؟؟
تا آنجا که من می دونم یک ta دارن اون هم به معنای teacher assistant هست و برای دانشجوهای دکتراست!!!

عزیزم امید وارم که ناراحت نشی:31:

من اگه نمی دونستم ta وsa چیه اصلا اسمشون رو نمی آوردم :31:ta رو شما گفتی saرو من میگم میشه دستیار تحقیق:10:

ببینم ممکنه شما سایت چندتا دانشگاه رو معرفی کنید؟ در ضمن فکر کنم قبلا تو پستام گفته بودم الویتم با آلمانه:31:

یک دنیا ممنون:40: