PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه ای بین ، موزیک پلیر برندهای مختلف

perjixen
05-05-2008, 12:19
یه چند وقتی هست همش دارم فکر میکنم ، کدوم برند موزیک پلیر قویتری داره...........!!! البته بگم من فقط تنضیمات موزیک پلیر و آپشن هاش مد نظر هست........... پس دوستان نیان بگن صدای فلان گوشی خداس...........!!!!
بیشتر هم مد نظرم رده واکمن و موزیک اکسپرس هست...........!!! خودم هم گوشیم سامسونگ هست..!!!
پس دوستان لطف کنن ، گزینه های موجود در موزیک پلیر گوشی هاشون رو بگن....!!! اگر عکس قرار بدین ممنون میشم.
دلیل اینکار هم اینه چون به موزیک خیلی گوش میدم.....!!! میخوام یه گوشی بگیرم ، که تنظیمات موزیک پلیرش قوی باشه.

ali racer
05-05-2008, 13:50
من با خیلی از نوکیا ها کار کردم و خیلی سونی اریکسون ها
تفکیک صدای نوکیا رو پلیر سونی اریکسون نداره (حتی دابلیو 960)
ولی در عوض مگا باس سونی اریکسون هم که میراثی از سونی هستش
رو هیچ کدام از گوشی های نوکیا ندارند

R@R#M@N
05-05-2008, 13:57
من کلآ زیاد با اکسپرس موزیک های نوکیا کار نکردم !!!
ولی خداییش از نظر حجم صدا وقتی صدای 5700 رو شنیدم دیدم در برابر دبلیو 810 حرفی برای گفتن نداره !!!
ولی خداییش تفکیکش عالی بود و کیفیتش هم عالی بود
البته ناگفته نماند که دبلیو 810 از والکمن پلیر 1 استفاده میکنه و واکمن پلیر جدید 3 هست که من هنوز باش کار نکردم
با ورژن 2 هم کار کردم خداییش عالیه !!!

SAEED_BARCELONA
05-05-2008, 14:21
مسلما تا الان هیچ موزیک فونی به کاملیه 960 نیومده.
آیفونم تعریفشو شنیدم ولی نمیدونم چطوریه تنظیماتش

perjixen
05-05-2008, 14:39
میشه دوستان لطف کنن درباره ، منوی اصلی و پشتیبانی تگهای موزیک آخرین ورژن واکمن توضیح بدن. البته از دوستان اگر کسی ، اکسپرس داره هم بگه.

Nabakhshoode
05-05-2008, 14:43
در مورد 5700 فقط میتونم بگم : ساختن پلی لیست توش خیلی مضخرفه یعنی کل آهنگارو میذاره پیش روت و تو باید بینشون انتخاب کنی و پلی لیست بسازی ( اینجور که میگن تو گوشی های جاوای جدیدشم همینجوریه مثه 5610 و ... ! گوشی های جاوای قبلیشم که پلی لیست رو باید تو کامپیوتر میساختی " همین فرمت M3u و... که خوب چندان جالب نیست ! پلیراشم چه تو گوشی های سیمبین چه جاوا قابل مینیمایز شدنه ) ... برعکس واکمن سونی که میتونی بر اساس فولدر انتخاب کنی و به راحتی پلی لیست بسازی ... 5700 باس بوستر یا مگا باس یا ... تو اکولایزراش نداره ...
فکر میکنم موزیک اکسپرسایه جدیدش مثه 5610 یا 5310 داشته باشن این اکولایزرو ( 3250 هم فکر میکنم داشته باشه ... یه ایراد دیگه یی که تا ادیشن 4 سری 40 تو موزیک پلیر هست اینه که مثلا آهنگ رو بخوای جلو یا عقب ببری 5 ثانیه به 5 ثانیه میبره نه به حالت نرمال و جذابی... که تو خیلی ام پی تری پلیرا و یا واکمن سونی یا حتی گوشی های سیمبین نوکیا میبینیم ... ! ( تو ادیشن 5 سری 40 مثه 5610 نمیدونم تغییر کرد یا نه ! )
سونی هم واکمن ورژن یکش یه ضعف کوچیک داشت که ریپیت آهنگ رو نداشت ( البته میشد با ترفندایی یه آهنگ رو ریپیت و تکرار کرد اما خوب تو تنضیمات خودش نداشت ) اکولایزرای کاملی داشت به خصوص مگا باسش که بدون اون گوش کردن به موزیک هیچ لذتی نداره ! پلی لیست ساختن توش راحت و پرفکت و کامل بود ... کار باهاش آسون بود ...دسترسی به نرم افزار با دو کلید که یکی بقل گوشی یکیم معمولا کنار کلیدایه جهتی هست به راحتی صورت میپذیره ! نرم افزار ظاهر زیبایی داره ! از زمان W810 با قابلیت مولتی تسکی که این گوشی داشت میشد همزمان از موزیک پلیر و یک برنامه استفاده کرد ! وحتی هر دو رو مینیمایز کرد و ...!
در کل نرم افزار واکمن سونی به نظر من از بقیه برندا جذابتره!

Highbury
05-05-2008, 16:37
من همیشه اهنگهام رو به صورت پلی لیست میذارم که درست کردن پلی لیست توی نوکیا واقعا مزخرفه.منکه از سه برند استفاده کردم اما از نظر امکانات واقعا واکمن سونی اریکسون یه چیز دیگه هستش مخصوصا این واکمن3 واقعا واسه خودش شاخیه

SAEED_BARCELONA
05-05-2008, 17:12
پست 6 و 7 کاملا تائید میشه.
به نظر من اگه میخوای موزیک فون بگیری یا 960 بگیر یا 910.
WooooooooooooooooooooooooW

rainysky50
05-05-2008, 17:13
من که با موزیک پلیر دبل810 کار کردم اصلا بعدش یادم رفت اهنگ یعنی چی از بس که مضخرف بود!!!
هر کی با هر گوشی ای که کار کرده به اون عادت داره!کسی که با سونی اریک و واکمنش کار کرده دیگه به اون عادت کرده یا کسی مثل من با علی ریسر جان که فقط با نوکی کار کردیم مسلما با اون خو گرفتیم و با محیطش اشنا هستیم !پس این دلیل نمیشه که باز هم سونی اریکی ها بیان وسط هی بگن واکمن 1 واکمن 2 واکمن3!!!ااخرش هم کار رو به سایبر شات بکشونند!!!!!!!!!!!در ضمن در تمام ریویوها مشخص شد که دبل 960 نه در زمینه ی موزیک خوبه و نه در دوربین!!!!!برید ریویوها رو بخونید!!!!

SAEED_BARCELONA
05-05-2008, 17:26
داداش اینقد نزن تو سر مال. هممون ماشالا اینقد گوشکوبای نوکی دورمون هست که حسابی باشون کار کردیم و میدونیم چه خبره. تو خونه ما 3ماه n73 بود (رزق و روزی از خونمون دور شده بود، شبا جن میدیدیم تو اتاقامون)میدونم که خیلی راحت تره کار با واکمن تا موزیک پلیرهای نوکی!
تازه اون موقع هنوز گوشی واکمن نیومده بود که بعد از مدتی w850 اومد. اینم پلیر شاخی داره
درضمن اینجا تنها کسی که 2روز 1بار گوشی عوض میکنه کاظمه. از همه برندا هم گوشی داشته حتی تاژ
دیدی که اونم گفت واکمن بهتره

Highbury
05-05-2008, 17:32
من فقط از لحاظ نرم افزار گفتم کاری به کار کیفیت صدا و بلندی صدا و ریویوها ندارم.واقعا کار کردن با تنظیمات واکمن حال میده.حتی همون کا800 هم بسیار راحت هستش و راحت میتونی همه کار بکنی.تنها واکمنی که ازش ناراضی بودم دبلیو950 بود اون اعصابم رو خراب کرده بود مخصوصا وقتی میخواستی پلی لیست درست کنی.توی نوکیا وقتی میخوای لیست درست کنی کل اهنگهای گوشی میاد جلوی چشمات اگه مثل من کلی اهنگ داشته باشی دهنت اسفالت میشه من 23 تا اهنگ ابی انداختم روی گوشیم بعد از کلی گشتن فقط تونستم 18 تاش رو پیدا کنم.

perjixen
05-05-2008, 17:45
من بیشتر ، سادگی و کامل بودن امکانات موزیک پلیر برام مهم هست....!!! به نظرم یو 600 تو گوشیهای هم رده و قیمتش بهترین موزیک پلیر رو داره.......... که البته یه اشکالاتی هم بش هست....!!!!
میخوام اینو بپرسم ، من با ان 73 و ان 82 ، که کار میکنم ، محیط پلیرش یه جوره نچسبی هست... از ساخت پلی لیست هم که دوستان گفتن.......!!! با بالاترین رده واکمنی هم که کار کردم ، 880 و 850 بوده که والا به دلم ننشست...........!!! ولی نسبت به 600 سرعت بهتری داشتن!!! الان موندم چیکار کنم؟؟؟؟ برم یه رده واکمن شاخ بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟ که والا به نظرم هیچکدومشون قشنگ نیستم......!!! یا نه با همین امکانات معمولی بسازم........!!!
دوستان اینجا کسی ، اطلاعاتی درباره F210 ، سامسونگ نداره؟؟؟؟؟
راستی واکمن ، کدوم ورژن ID3v رو پشتیبانی میکنه؟؟؟؟؟ میشه مثل ان 73 ، اسم خواننده و و آلبوم و.... رو با خود گوشی تغییر داد؟؟؟؟؟؟ با کاور آلبومها از نظر سایز مشکلی نداره؟؟؟؟

S A M S U N G
05-05-2008, 18:19
سلام رضا جان گل ....

فقط خودت میتونی تشخیص بدی کدوم صدا بهتره و سادگی بیشتری داره و اینکه ماها بگیم این بهتره یا اون مطمئن باش به نتیجه نمیرسی تا وقتی که خودت تک تک امتحان نکنی ...

نظر من :

گوشی به این خوشگلی داری و به نظر من نفروش و یه چیز دیگه بگیر چون کسی که زیاد با Ultra سامسونگ کار میکنه زیاد براش خوشایند نیست گوشی دیگه بگیره ( حداقل من اینطوریم )

شما همین گوشیو داشته باش و برو MP3 Player بخر ... بهترین مدلی که میتونم بهت پیشنهاد کنم P2 هستش که امکاناتشو خودت میدونی .... اینطوری هم یه گوشی باکلاس داری و هم یه MP3 Player عالی ... من بودم اینکارو میکردم ....

موفق باشی ...

rainysky50
05-05-2008, 18:29
توی نوکیا میشه تمام مشخصات و عکس کاور موزیک رو به قول شما تغییر داد!برو حال کن!!!

noisymind
05-05-2008, 18:37
من که با موزیک پلیر دبل810 کار کردم اصلا بعدش یادم رفت اهنگ یعنی چی از بس که مضخرف بود!!!
هر کی با هر گوشی ای که کار کرده به اون عادت داره!کسی که با سونی اریک و واکمنش کار کرده دیگه به اون عادت کرده یا کسی مثل من با علی ریسر جان که فقط با نوکی کار کردیم مسلما با اون خو گرفتیم و با محیطش اشنا هستیم !پس این دلیل نمیشه که باز هم سونی اریکی ها بیان وسط هی بگن واکمن 1 واکمن 2 واکمن3!!!ااخرش هم کار رو به سایبر شات بکشونند!!!!!!!!!!!در ضمن در تمام ریویوها مشخص شد که دبل 960 نه در زمینه ی موزیک خوبه و نه در دوربین!!!!!برید ریویوها رو بخونید!!!!

خدمت دوستمون عرض کنم که اتفاقا همه روییو ها از همون اول ( W800) واکمن رو آی پاد مقایسه میکردن.
و جدیدترهای واکمن رو هم با آیفون. حالا سایت موبایل روییو چی شده که w960 رو کوبیده! خدا داند.احتمالا W960 از گوشیهای قبلی واکمن پایینتر اومده و کیفیتش کم شده شاید!!!!!!!!!
ضمن اینکه همون سایت که در مقایسه W960 با N81 سعی کرده W960 رو بکوبه . با مسایلی که اونها رو جمع بندی کرده و مبنا قرار داده مثل: دیزاین!! رادیو! و سوکت مخصوص هدفون و ... که اینها رو به N81 نمره مثبت و W960 منفی داده دیگه این مورد رو ( Player’s abilities) نتونسته انکار کنه و به W960 امتیاز داده .

B L A S T E R
05-05-2008, 19:53
همه میان به برندایی که علاقه دارن رای میدن.خداییش 2 صفحه رو نگاه کنید...
واکمن خیلی موزیک پلیر شاخی داره!
w960 رو نگاه کنید در مقایسه با n81

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nabakhshoode
05-05-2008, 20:24
احتمالا خیلیاتون میدونین ولی واکمنهای سونی ورژن 3 از امکان SensMe برخوردارن که به کاربر اجازه میده با توجه به وضع روحیش ( شاد , غمگین و... ) به موزیکهای با همون ریتم گوش کنه ( حتما میدونین که این قابلیت اول روی ام پی تری پلیر های واکمن سونی اومد ...)... ضمن اینکه گوشیاییش که موشن سنسور دارن با حرکت دادن گوشی به آهنگ بعدی یا قبلی برن !

دیدن این لینک خالی از لطف نیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali racer
05-05-2008, 20:38
بحث به انحراف داره کشیده میشه بازم دعوای سونی نوکیا !!!
من با 960 و ان 81 آهنگ گوش دادم
اعلام میکنم
تفکیک صدای ان 81 بهتر از دابلیو 960 است !
ولی مگا باس دابلیو 960 خیلی بهتر از ان 81 هستش

rainysky50
05-05-2008, 20:45
و جالبتر اینکه درعکسهایی که بلاستری جان گداشته بود سادگی و کارامدی بیشتر موزیک پلیر ان81 مشخصه!!!موزیک پلیر دبل960 از بس پیچیده و بدون هدف چیده شده شبیه محیط نرم افزار core player میمونه!!!!!!!

B L A S T E R
05-05-2008, 20:49
و جالبتر اینکه درعکسهایی که بلاستری جان گداشته بود سادگی و کارامدی بیشتر موزیک پلیر ان81 مشخصه!!!موزیک پلیر دبل960 از بس پیچیده و بدون هدف چیده شده شبیه محیط نرم افزار core player میمونه!!!!!!!
بابا بیخیال امین جون:18:
موزیک پلیرش مث 6630 بابام میمونه:27:

S A M S U N G
05-05-2008, 20:49
چند پست قبل گفتم که با حرفهای ماها به نتیجه نمیرسی رضا جان !

جدا من خودم گیج شدم !!!

B L A S T E R
05-05-2008, 20:53
احتمالا خیلیاتون میدونین ولی واکمنهای سونی ورژن 3 از امکان SensMe برخوردارن که به کاربر اجازه میده با توجه به وضع روحیش ( شاد , غمگین و... ) به موزیکهای با همون ریتم گوش کنه ( حتما میدونین که این قابلیت اول روی ام پی تری پلیر های واکمن سونی اومد ...)... ضمن اینکه گوشیاییش که موشن سنسور دارن با حرکت دادن گوشی به آهنگ بعدی یا قبلی برن !

دیدن این لینک خالی از لطف نیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
05-05-2008, 20:56
خب یه نمودار جالب ان 81 ویو 600 سامسونگ
ان 81 رنگ سفید

noisymind
05-05-2008, 21:56
بابا بیخیال امین جون:18:
موزیک پلیرش مث 6630 بابام میمونه:27:

همین. منم توش چیز خاصی ندیدم:27:

Highbury
05-05-2008, 22:11
واقعا من تعجب میکنم که پلیر سامسونگ و نوکیا رو با واکمن مقایسه میکنید.واکمن به نظرم بهترینه.کار کردن با اون فوق العاده هستش.مخصوصا واکمن3تازه اگه یه واکمن خوب و زیبا و جمع و جور میخوای دبلیو580 بهترینه که خیلی خیلی هم زیباست تنوع رنگ زیادی هم داره.

SAEED_BARCELONA
05-05-2008, 22:25
موزیک پلیر دبل960 از بس پیچیده و بدون هدف چیده شده شبیه محیط نرم افزار core player میمونه!!!!!!!
من نمیدونم. آخه کجاش پیچیدست؟
بالا که اپراتورو زده پاییشن سمت چپ مدت زمانی که از آهنگ گذشته وسطش آرم واکمن سمت راست هم که play mode هستش
پائینترشم که اسم آهنگو آرتیستو اسم آلبوم و و و
کجاش پیچیدست؟
----------------------------------
حال کن. w850 در حال پخش یکی از آهنگای انیو موریکونه (در حالت مینیمایز)

perjixen
05-05-2008, 22:53
دوستان بخاطر شرکت در بحث و کفتمان مرسی..........!!! ولی من مشکل دوربین هم دارم........!!! یعنی به موزیک پلیر سطح بالا ، با دوربین خوب.....!!!! مسلما هرچی پولش کمتر باشه ، بهرام بهتره.......!!!
راستی میشه اون قیاس 81 و 600 و به زبون زیر دیپلم ترجمه کنید.

D o l f i n
06-05-2008, 06:41
من یکی هم آیفون داشتم بعد w960 رو گرفتم فروختم یه n81 گرفتم الانم یه 5610 دارم گوشی های قبلیم هم اولین گوشیم w850 بوده بعدیش n73 موزیک
کلی بگم بهترین صدا رو سری والکمن سونی داره شکی هم توش نیست پس نیاز به بحث کردن نیست هر کی بیاد غیر اینو بگه یا از رو تعصبه یا اطلاعات پایین من بعد آیفون w960 رو گرفتم بلندی صدای آیفون 960 رو میخوره ولی مگاباس سونی محشره به نظر من اگه کسی موزیک براش مهمه فقط باید بره سراغ موزیک پلیر های سونی بعدشم آیفون بقیه برندها در مقابل اینها هیچن
perjixen جان شما نمی تونی همه چی رو با هم داشته باشی اگه پول داری w960 رو بگیر که هم دوربین خوبی داره و هم صدای محشر
در غیر این صورت من میگم w850 بگیر که واقعا تو صدا عالیه دوربینشم خوبه

B L A S T E R
06-05-2008, 12:17
پلیر p1 هم خوبه!

actooor
06-05-2008, 12:58
موزیک پلیر فقط دبیلیو900 و ان81...

perjixen
06-05-2008, 13:14
دوستان ، کسی آماری از اف 500 سامسونگ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی درباره سیستم مگا باس ، خوب چون یه امکان انحصاری هست ، طبیعی هست که قدرت خروجی خوبی داره...... با نویز کم. ولی بقیه گوشی هاهم بالاخره یه سیستم انحصاری دارن.....!!

SAEED_BARCELONA
06-05-2008, 13:30
بقیه گوشی هاهم بالاخره یه سیستم انحصاری دارن.....!!
میشه اسم ببری؟

Mobilecowboys
06-05-2008, 13:57
سلام دوستان من نمی دونم شما به چیه موزیک پلیر های نوکیا می نازید من 2 هفته پیش یه K850i 373 و یه N81 8gb 372 خریدم به نظر من از نظر زیبایی پلیر K850 بهتر از N81 بود با این که واکمن نیست و از نظر اسپیکر بگم که K850 این یه اسپیکر پخش میکرد یعنی هم صدای بمش واقعی بود هم صدای زیر ولی در عوض N81 فقط دیس دیس میکرد و اصلا تفکیکش رو قبول نداشتم
این قضیه در مورد صدای هندزفری هم همینطور بود . K850 با کیفیت تر ولی N81 با صدای بیشتر و دیس دیس بیشتر ولی غیر واقعی...ولی K850 یه کمی سرعتش توی مدیا سنتر کم بود وقتی که تو رمش آهنگ ریختیم این مشکل رو فهمیدیم...

S A M S U N G
06-05-2008, 15:58
دوستان ، کسی آماری از اف 500 سامسونگ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی درباره سیستم مگا باس ، خوب چون یه امکان انحصاری هست ، طبیعی هست که قدرت خروجی خوبی داره...... با نویز کم. ولی بقیه گوشی هاهم بالاخره یه سیستم انحصاری دارن.....!!

همينو بگير حالشو ببر :

R@R#M@N
06-05-2008, 20:45
داداش احتمالآ قانع شدی که واکمن بهترین موزیک فون هست !!!
به نظر من روی دبلیو 960 فک کن
اگرم میخای ارزون تر بگیری بدون شک دبلیو 910 رو بگیر که پلیرش هم 3 هست !!!

S A M S U N G
06-05-2008, 20:48
این رضا که من میشناسم عمرا به غیر از سامسونگ نمیگره ! حالا چرا این تاپیکو زده خدا میدونه و خودش :دی

total_overdose
06-05-2008, 22:26
نظرتون راجب پلیر 6600 چیه ؟
به نظر من که رودستش نیست !!!!!!!!!!!:27:

B L A S T E R
06-05-2008, 22:52
اره دیگه!با n81 فرقی نداره

absorb3000
06-05-2008, 22:57
برو بچ اینو داششته باشن که فعلن روی هدفون سونی چیزی نیومده .. بهترین پلیر هم داشته باشی بدون هدفون خوب یعنی صفر و انجاست که سونی در تلفیق پلیر عالی و هدفونهای عالیتر ترکونده

SAEED_BARCELONA
06-05-2008, 23:31
پست بالا تائید میشه. هدفونای خودش که عالین ولی اگه بتونی یه هدفون sony Ear bud بگیری دیگه حرف نداره.
البته یه خورده خرجت میره بالا!!!!!

amir2011
07-05-2008, 02:58
من تقریبا با همه اکسپرس موزیکها نوکیا و چند تا والکمن سونی (w810,w850.w900) کردم در بین گوشیهای سونی و نوکیا به جز یک مورد موزیک پلیر برتر رو گوشیهای سونی میدونم (البته مقایسه درخروجی (ایرفون یا هر ابزاری که بشه باهاش کیفیت رو مقایسه کرد ) هست و من اصلا با اسپیکرهای گوشی کاری ندارم...
تنها تجربه برتر نوکیا در زمینه موزیک رو n91 میدونم که کلا بحث موزیک پلیرش با بقیه گوشیها نوکیا فرق داره...(شاید تنها شباهتش در رابط کاربری یکسان با سر ی موزیک ادیشن باشه )...
این گوشی تقریبا دارای یک اکولایزر کامله که در هیچ گوشی دیگه ای نیست (چیزی شبیه اکولایزر برنامه Lcj jukebox) و جک مستقیم 3.5 میلی متری,دکمه های میانبر موزیک پلیر به همراه قدرت و کیفیت خروجی عالی ...
ولی متاسفانه به دلیل اینکه ساختار گوشی به گونه ای است که سرعت پایینی داره و کاربر پسند نیست یک گوشی ناموفق شکل گرفت..!
ولی نمیدونم چرا نوکیا این موزیک پلیر موفق رو روی هیچ گوشی دیگه ای به کار نبرد...!

Ali_BlueBoy
07-05-2008, 07:57
به نظر من برو یه تبدیل 3.5 واسه یو 600 بخر بعد یه هدفون سری واکمن رو واسش بگیر مشکلت حل میشه!!!

به نظر من هیچ کدوم از برند ها پلیرشون در حد Se نیستند البته بیشتر به خاطر هدفونشاشه اگه شما روی

یو 600 یه هدفون درست درمون بزارید متوجه میشید که چیز زیادی از واکمن های Se کم نداره!!(فقط یه مگا باس کم داره)

البته پست بالا هم تایید میشه قدرت خروجی N91 خیلی با بقیه نوکیا ها فرق داره

R@R#M@N
07-05-2008, 11:44
درسته ان 91 نوکیا هم واقعآ خروجی قوی داره
ولی من هدفونای سری دبلیو رو روش امتحان کردم روی ولوم آخر خش خش میکرد !!!!

perjixen
07-05-2008, 19:14
دوستان از راهنمایی های دلسوزانه....(----------!!!) ، همه تشکر میکنم.!!
آخر تصمیم ، اف 500 شد.........!!! نزنید ها ، والا میخواستم تفاوت پلیرها رو بدونم که دوستان راهنمایی کردند......!!! از 960 هم خوشم میاد ( به جز سیستم عاملش و قیافش!!!) ولی خوب فعلا گرونه........!!!!:11:

B L A S T E R
07-05-2008, 21:47
اقا امیر اشاره کردن که اخر سامسونگ میخری!((:

corey
07-05-2008, 21:56
دوستان i550 وارد ایران نشده؟
واقعا آخرت گوشیه

S A M S U N G
07-05-2008, 22:10
دوستان i550 وارد ایران نشده؟
واقعا آخرت گوشیه
به زودی توسط پارس میکروتل وارد میشه ...

آخر تصمیم ، اف 500 شد.........!!! نزنید ها ، والا میخواستم تفاوت پلیرها رو بدونم که دوستان راهنمایی کردند......!!! از 960 هم خوشم میاد ( به جز سیستم عاملش و قیافش!!!) ولی خوب فعلا گرونه........!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

گوشی شیک و طراحی عالی داره ... موزیک فون قوی هم هستش .... مبارکت باشه ...

absorb3000
07-05-2008, 22:33
فقط هدفوناش برات مشک ایجاد میکنه که فکر کنم با تعویض اونها کارت راه بیفته

R@R#M@N
08-05-2008, 00:27
آره
هدفوناش رو حامآ عوض کن و سری دبلیو بگیر !

nima_989
08-05-2008, 16:23
شما که به سامسونگ علاقه دارید چرا i450 نمی خری. گوشی نازیه . پلیر باحالی هم داره.
ولی W910 یه چیز دیگه است/

Ali_BlueBoy
08-05-2008, 18:11
آخر تصمیم ، اف 500 شد.........!!! نزنید ها ، والا میخواستم تفاوت پلیرها رو بدونم که دوستان راهنمایی کردند......!!! از 960 هم خوشم میاد ( به جز سیستم عاملش و قیافش!!!) ولی خوب فعلا گرونه........!!!!:11:

من چند وقت پیش واسه یکی از دوستام یدونه F500 خریدم گوشیه خیلی باحالیه فقط 2 تا مشکل داره یکی دوربینشه که واقعا افتضاحه (البته از اول معلوم بود به خاطر لتز خیلی کوچیکش) دومین مشکلشم اینه که همه چیز رو در هم نشون می ده (یه چیز تو مایه های پلیر های نوکیا) یعنی می تونی فلدر درست کنی ولی وقتی از LCD پشتی استفاده می کنی هم رو در هم نشون میده

مثلا شما یه عکس رو داری از LCD جلویی نگاه میکنی وقتی می خوای اون عکس رو از LCD پشتی ببینی یه گزینه داره وقتی میزنی اون عکس از اونLCD نشون داده میشه ولی دیگه فلدری در کار نیست!! وهر چی عکس توی گوشی داری به طور درهم میادش اونجا

ولی خب یه چیزای با حالی هم داره که یکیش LCD اونه که حرف نداره شاید از ان 95 هم بهتر باشه(با اینکه 262)
و باطریشم عالیه چون 2 تا باطری داره (یدونش توی کیف همراشه) هدفوناشم زیاد خوب نیست ولی لامصب خیلی گوشی خشگلیه!!!!:10:

metal_militia
08-05-2008, 20:58
چیزی که خودم تست کردم و960 اصلا نمیارزه هم ولومش کمه هم تفکیکش انچنان جالب نیست(البته نسبت به گوشی های که الام میگم)

خداییش ن81 چه تو تفکیک.بیس.تریبل و...واقعا شاهکاره
و910 هم تفکیک و بیس خدایی داره

ن95 هم اگه حالت اسنریو وایدینگ روشن باشه صدای خوبی داره یه حد میانگینی ه از تفکیک و بیس و تریبل

ولی اصلا در حد اون 2تا بالایی نیست
ولی نسبت به گوشی های دیگه بهتره

metal_militia
08-05-2008, 21:05
ولی جدی میگم

ک850 با اینکه دوربین ضایعی داره خداییش خیلی صداش عالیه

(البته منظورم تو هندزفری هست)

مشکل ÷لیر نوکیا هم ساس یک ÷لی لیست با وین ام÷ بسازید
ولی خداییش بگم سونی از نظر ÷لی لیست خیلی ساذده تر هست

ولی نه میشه توش چندتا اکولایزر داشت
نه عکس اهنگ رو درست حسابی نشون میده
نه ویزوالیشن درست حسابی داره (تو نوکیا با اهنگ حرکت میکنه ولی شما و950 یا و960 رو نگاه کنید )
و ......

البته واکمن های سیمبیان هم همین مشکل نوکیا رو تو ÷لیر داره

Reza82N
10-05-2008, 21:00
چیزی که خودم تست کردم و960 اصلا نمیارزه هم ولومش کمه هم تفکیکش انچنان جالب نیست(البته نسبت به گوشی های که الام میگم)

خداییش ن81 چه تو تفکیک.بیس.تریبل و...واقعا شاهکاره
و910 هم تفکیک و بیس خدایی داره

ن95 هم اگه حالت اسنریو وایدینگ روشن باشه صدای خوبی داره یه حد میانگینی ه از تفکیک و بیس و تریبل

ولی اصلا در حد اون 2تا بالایی نیست
ولی نسبت به گوشی های دیگه بهتره

واقعا ان 81 از 960 سرتره؟
من از 950 استفاده ميكردم بدك نبود.ageواقعا ان 81 از 960 تو بيس و تفكيك سر باشه كه dige ‎دابل 960 به chish ‎بايد بنازه! با اون قيمت !

ali racer
10-05-2008, 23:00
نه بابا هیچ پلیری مگا باس سونی (سونی اریکسون)
رو نداره واقعا محشر و بی رقیبه
ولی به نظر من تفکیک ان 81 از 960 بیشتره...

perjixen
11-05-2008, 12:58
آره
هدفوناش رو حامآ عوض کن و سری دبلیو بگیر !
محاله.....................!!!!! هدفونه خودش ، خیلی عالی هست ، درضمن از این لوله ای ها اصلا خوشم نیماد!!!! البته تو فکر یه بی اچ 270 هستم.

شما که به سامسونگ علاقه دارید چرا i450 نمی خری. گوشی نازیه . پلیر باحالی هم داره.

چون سیمبین هست...............!!!! وگرنه بدون شک بهترین گزینه هست......!!!

من چند وقت پیش واسه یکی از دوستام یدونه F500 خریدم گوشیه خیلی باحالیه فقط 2 تا مشکل داره یکی دوربینشه که واقعا افتضاحه (البته از اول معلوم بود به خاطر لتز خیلی کوچیکش) دومین مشکلشم اینه که همه چیز رو در هم نشون می ده (یه چیز تو مایه های پلیر های نوکیا) یعنی می تونی فلدر درست کنی ولی وقتی از LCD پشتی استفاده می کنی هم رو در هم نشون میده
مثلا شما یه عکس رو داری از LCD جلویی نگاه میکنی وقتی می خوای اون عکس رو از LCD پشتی ببینی یه گزینه داره وقتی میزنی اون عکس از اونLCD نشون داده میشه ولی دیگه فلدری در کار نیست!! وهر چی عکس توی گوشی داری به طور درهم میادش اونجا
ولی خب یه چیزای با حالی هم داره که یکیش LCD اونه که حرف نداره شاید از ان 95 هم بهتر باشه(با اینکه 262)
و باطریشم عالیه چون 2 تا باطری داره (یدونش توی کیف همراشه) هدفوناشم زیاد خوب نیست ولی لامصب خیلی گوشی خشگلیه!!!!:10:
علی جان ، هنوز که منتظرم ، برای گوشی (یکی از بچه ها اف 210 گرفته ، دارم روی اون مانور میدم ببینم چی میشه!!!)
اینکه گفتی همه چی رو نشون میده ، که اصلا خوب نیست!!!! ولی خوب دیگه هر گوشی یه حسنی داری ، یه عیبی دیگه.........!!! فیلم برداریش در عوض خوبه 30 فرم در ثانیه که فکر کنم 240*320 میگیره.....!!! البته میگن فریمور جدیدش تا 640*480 هم پشتیبانی میکنه که اگر صحت داشه باشه ، محشره....!!!
به نظرم ، باطریش هم یه عجوبه ایی هست.........!!!! در نهایت همونطور که گفتی خوشگله......!!!
آقا آرزو میکنم هیچ وقت فکر تعویض گوشی به ذهنتون نرسه!!!! مخ آدم رو کنسل میکنه!!! زندگی رو تعطیل!!!

metal_militia
11-05-2008, 13:15
نه عزیزان

و960 هیچ چی سر به ن81 نداره||(البته از نظر ÷لیر )

اگه خوب تست کنید متوجه میشید

ن81 اونقدر بیس داره که هدفون از گوش ادم در میاد(نکته هدفونای استاندارد خودش 2زار نمیارزه ها ولی اگه سری و سونی بندازید خیلی عالی میشه)

farhoode
27-05-2008, 14:15
بسم الله الرحمن الرحیم

صحبت طرفداران نوکیا رو شنیدیم اینطور که پیداست ببخشید اینو میگم ولی همه طرفداران نوکیا بخاطر بی تجربه گی کار با گوشی های سونی اریکسون دچار اشتباهاتی در ابراز نظر شدند

در وهله اول ایراد گرفتند و گفتند گوشی های واکمن سونی اریکسون تفکیک صدای خوبی ندارند من منظور دوستان نوکیا پرست رو از تفکیک صدا ندونستم تا اونجایی که من موبایل فروش با تمام گوشی های نوکیا کار کردم میتونم بگم 90 درصد گوشی های نوکیا صدای تیزی دارند تا اینکه کیفیت خوبی داشته باشه این قضیه و صدای تیز موقع گوش دادن با هدفون باعث خورد شدن اعصاب و آسیب پرده گوش میشه

در گوشی های سری واکمن سونی اریکسون از استاندارد صدا استفاده شده یعنی اینکه شما هیچ وقت روی هدفون های سری واکمن نمیتونی ولوم خیلی زیادی داشته باشید

ادامه دارد..

huti_421
27-05-2008, 18:13
بهترین موزیک پلیر تعبیه شده توی گوشی ها بدون شک iPod هستش که مال iPhone !!!

ببینید شما اگه بخواید پلیر ها رو با هم مقایسه کنید می بینید رتبه بندیشون به ترتیب اینطوریه :

1) Apple
2) Samsung
3) Creative
4) Sony
5) Cowon

پس ببینید فاصله ی تکنولوژی سونی و اپل در زمینه ی پخش موزیک چقدره !!!

actooor
27-05-2008, 18:55
پس نوکیا چی؟؟؟
نوکیا رو یادت رفت تو لیست بذاری...

huti_421
27-05-2008, 19:25
پس نوکیا چی؟؟؟
نوکیا رو یادت رفت تو لیست بذاری...

داداش گل نوکیا که Music Player نداده بیرون !!!

ببین فلسفه رو نگرفتی !!!!

من با استناد به قدرت و کیفیت دستگاه های player اینا گوشیاشون رو مقایسه کردم !!!

به نظر من که تو گوشی ها نوکیا تو مقام سومه ( بعد از اپل و سونی اریکسون ( نه همشون ) ) البته مدل به مدل فرق می کنه ( اکسپرس موزیک ها یا موزیک ادیشن ها )

perjixen
27-05-2008, 19:33
ببینید شما اگه بخواید پلیر ها رو با هم مقایسه کنید می بینید رتبه بندیشون به ترتیب اینطوریه :
1) Apple
2) Samsung
3) Creative
4) Sony
5) Cowon

شما ، دیگه به اینجا سر نزن...................!!!!
الان که دوستان عزیز ، رگ تصبشون .................................................. ..........
البته در اینکه ، رتبه اول پلیرهای موسیقی از آن اپل هست شکی نیست..............!!! ولی وقتی این تاپیک رو ایجاد کردم و نظر دوستان رو پرسیدم ، نظرم این بود یه گوشی با امکانات موسیقیایی خوب...................!!! ولی الان فهمیدم هر دستگاهی برای یه فلسفیه ساخته شده........... و تجربه ثابت کرده دستگاهای چند منظوره فقط نیاز اولیه رو رفع میکنن.
در ضمن این قیاس دوستمون فقط در پلیرهای برندهای گوناگون هست ، نه موبایل............

farhoode
27-05-2008, 22:43

1) Apple
2) Samsung
3) Creative
4) Sony
5) Cowon

توی عمل چی؟

فاصله بین سونی اریکسون و Apple

huti_421
27-05-2008, 23:03
شما ، دیگه به اینجا سر نزن...................!!!!
الان که دوستان عزیز ، رگ تصبشون .................................................. ..........
البته در اینکه ، رتبه اول پلیرهای موسیقی از آن اپل هست شکی نیست..............!!! ولی وقتی این تاپیک رو ایجاد کردم و نظر دوستان رو پرسیدم ، نظرم این بود یه گوشی با امکانات موسیقیایی خوب...................!!! ولی الان فهمیدم هر دستگاهی برای یه فلسفیه ساخته شده........... و تجربه ثابت کرده دستگاهای چند منظوره فقط نیاز اولیه رو رفع میکنن.
در ضمن این قیاس دوستمون فقط در پلیرهای برندهای گوناگون هست ، نه موبایل............

من با توجه به کیفیت گفتم ... نظر شخصی نیست ... آمار و ارقامه ... اون که بله !!!

قیاس من توی موبایل هم تا حدودی صادقه !!!

توی عمل چی؟

فاصله بین سونی اریکسون و Apple

اون قدر نیست که عاشق های سونی اریکسون رو به سمت اپل بکشونه !!!

تکنولوژیشون فرق می کنه به طبع سلیقه ها هم فرق می کنه ...

نظر خودم اپل

absorb3000
05-06-2008, 20:09
به نظر من با اینکه apple برند خوبی برای موزیک پلیر هست ولی از لحاظ کاربردی و سادگی و کمابیش کیفیت هیچ چیز سونی نمیشه هم در پلیر و هم در هدفون
هدفونهای apple یکی از مشکلات این گوشی هست که زیاد کاربردی و راحت نیستند

huti_421
05-06-2008, 20:26
به نظر من با اینکه apple برند خوبی برای موزیک پلیر هست ولی از لحاظ کاربردی و سادگی و کمابیش کیفیت هیچ چیز سونی نمیشه هم در پلیر و هم در هدفون
هدفونهای apple یکی از مشکلات این گوشی هست که زیاد کاربردی و راحت نیستند

دوست عزیز تو به این میگی غیر کاربردی و ناراحت :

با یه بار فشار دادن اون مستطیل سفید موزیک پاز میشه و با دو بار مشت سر هم زدن میره آهنگ بعدی و میتونی تماس رو هم جواب بدی ...

absorb3000
09-06-2008, 19:50
دوست عزیز تو به این میگی غیر کاربردی و ناراحت :

با یه بار فشار دادن اون مستطیل سفید موزیک پاز میشه و با دو بار مشت سر هم زدن میره آهنگ بعدی و میتونی تماس رو هم جواب بدی ...

شما اگر هدفونهای سری w سونی رو امتحان کنی هیچ وقت همچین حرفی رو نمیزنی .. هدفونهای حرفه ای w نویز گیر دارند که هدفونهای اپل در هیچکدام از سریهای پلیرش نداره :27:

Sasan Info
11-06-2008, 00:02
تاپیکهای مقایسه ای اجازه ی ایجاد
دارند ولی اجازه ی ادامه فعالیت ندارند.

مخلصیم

قفل شد

ممنون