PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساخت Bootable CD برای Windows Vista

mgreza
05-05-2008, 07:53
با سلام خدمت تمام عزیزان و دوستان

در تایپکی نحوه ساخت Bootable CD برای Windows XP بصورت واضع و تصوریری اموزش داد شد
سوال و مشکل من اینست که به چه صورت در مورد ویستا می شه عمل کردی
منظورم اینه که من ویندوزی در اینتر دان کردم که ویستا است ولی نمی تونم به چه صورت می تونم اینکار انجام بدم اگر عزیزان منو راهنمایی کنند ممنون می شم
من یک کامیپوتر دارم که بصورت اوریجنال ویندوز ایکس پی روش نصب حالا میخوام ویستا را نصب کنم ولی حقیقتش نمی تونم Bootable CD درست کنم تا بشه نصب کرد اگر اموزش یا راه حلی هست لطف کنید و منو راهنمایی کنید

بازم از همه شما خوبان متشکرم

قربان همگی شما رضا

mgreza
07-05-2008, 16:30
با سلام

دوستان خواهشا اگر کسی اگر در این مورد اطلاعات دراد لطف کن و منو راهنمایی کند

ممنون

Farahmand Farshidy
08-05-2008, 06:26
سلام دوست عزیز!:11::11:

در تایپکی نحوه ساخت Bootable CD برای Windows XP بصورت واضع و تصوریری اموزش داد شد
سوال و مشکل من اینست که به چه صورت در مورد ویستا می شه عمل کردی
شما فایل IMAGE.zip رو از آدرسی که در پایین میزارم دانلود کنید و بعد از استخراج نمودن از حالت Zip اونو در روی Desktop ذخیره نمایید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به آدرسی که در پایین میزارم برید و تمام مراحل را مانند اون انجام دهید.متوجه باشید که در عوض استفاده نمودن از فایل BootImage.img شما از فایل IMAGE.img استفاده کنید.من در آنجا فایل های ویندوز XP رادر داخل برنامه Nero کپی کرده ام اما شما فایل های ویندوز ویستا رو در داخل برنامه Nero کپی کنید (البته در مرحله مربوطه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن بخاطر کاری که برام پیش اومده شاید چند روزی نتونم بیام اینجا.

اگر با مشکلی روبرو شدید، از دوست عزیزم و همکار انجمن بحث های نرم افزاری و سیستم عامل، آقای mahdi7610 و دیگر دوستان عزیز این انجمن کمک بگیرید.

مؤفق و کامگار باشید!:11::11:
فرهمنـــــــد