PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی به نام Iranian_UFO@yahoo.com

H..P
04-05-2008, 23:14
توی بعضی از درایو هام که میرم بک گراندشون شده یه عکسی که زیرشم همین اسمو نوشته Iranian_UFO@yahoo.com بعد روی بعضی از پوشه ها هم کلیک میکنم میندازه بیرون . چی کار کنم ؟

siadate
05-05-2008, 22:01
سلام منم دچار این مشکل شدم یکی کمک کنه

مرسی !

f.kh0935
14-05-2008, 07:56
سیستم منم دچار همین مشکل شده...
تازه شما ها اول راهین هنوز
تو رو خدا ببینید کسی می تونه کمکم کنه
اول از همه سرعت سیستمم به طرز وحشتناکی پایین اومد.
بعد اسم درایو C سیستمم عوض شد و آخرش یک 21 اضافه شد.
بعد از چند روز عکس پس زمینه ویندوزم عوض شد و یک صفحه سفید شد که روش نوشته iranian hacker boys
در این حالت آیکن های روی دسکتاپم هم دیده نمی شد و منوی استارت هم نداشتم.برای دسترسی به درایوام که وارد پنجره task manager می شم رو هر درایو دابل کلیک می کنم کل پنجره ها بسته می شن و نمی ذارن هیچ کار کنم .
به نظر شما من چکار کنم.
تو رو خدا راهنمایی کنید

f.kh0935
29-05-2008, 06:45
بچه ها من راه حل رو پیدا کردم ، (راس می گن که عاقبت جوینده یابنده است)
فایل زیر رو دانلود و اجرا کنید ویروس رو پاک می کنه.
برای کسایی هم که دوس دارن بدونن فایل رو چه طور پاک می کنه باید بگم یک فایل داسه با حجم 4k و دستوراتی که اجرا می کنه رو می تونید ببینید و بفهمید که چکار می کنه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadegh12718
01-07-2008, 09:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من نتونستم این رو دانلود کنم.
اگر ممکنه یک جای دیگه آپلود کنید
ممنون میشم

Mahrud
01-07-2008, 10:09
از اطلاعات مسئله درست استفاده کنید ...

نوشته بوده Iranian ---- Boys ...
من سرچ کردم دیدم که یک گروه هکر خفن هستند.باور نمیکنید در Google سرچ کنید ..کلی از سایتا رو نوشته...
HACKED BY IRANIAN HACKER BOYS BLACK HAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب در نتیجه دوحالت داره:

الف : که در این مورد همینه ...
شما به ویروسی یا badware ری از طرف اونا دچار شدی که به طور غیر مستقیم به سیستم شما راه یافته که من احتمال میدم که یه backdoor یا rootkit هم همراهشه .البته این احتمال هم وجود داره که فقط یه spyware-badware باشه .که با همین utylity های موجود و یا anty spyware ها برطرف میشه.

ب : شما با این گروه در افتادی ... اونا هم اینجوری کردن.آیا شما به سایت هایی که با اونا درافتادن نرفتی ؟یا خود شما صاحب یکی از اونا نیستی ؟( در این حالت یا با ip بهت حمله کردن یا با email آلوده)
که گر این جوریه توصیه می کنم یه مدت با اون pc به اینترنت وصل نشو چون 100% backdoor یا rootkit داره.و از قوی ترا کمک بخواه که من هم نمی دونم باید چیکار کنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

این ویروس ها و badware-spyware ها دارن عین خرگوش زاد و ولد می کنن !
باید جلوی این گروه IRANIAN HACKER BOYS BLACK HAT رو سریع تر گرفت!!!

iranian_ufo
11-11-2008, 17:33
سلام
راستش من سوالی نداشتم فقط برای اون ویروس ufo آنتیش تو وبلاگ زیر هست که اونایی که سیستم شون مشکل پیدا کرده می تونن برن داونلود کنن:

iranian_ufo
12-11-2008, 10:23
توی بعضی از درایو هام که میرم بک گراندشون شده یه عکسی که زیرشم همین اسمو نوشته Iranian_UFO@yahoo.com بعد روی بعضی از پوشه ها هم کلیک میکنم میندازه بیرون . چی کار کنم ؟

سلام
راستش من سوالی نداشتم فقط برای اون ویروس ufo آنتیش تو وبلاگ زیر هست که اونایی که سیستم شون مشکل پیدا کرده می تونن برن داونلود کنن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

nahid20
29-11-2008, 17:58
iranian_ufo عزیز لینک معرفی شما مشکلمو حل کرد
واقعا دستتون درد نکنه