PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كجاي تهران منبع قطعات سخت افزاري است؟

Mahiar0
04-05-2008, 20:57
اقا تو تهران منبع قطعات سخت افزاري درمورد كامپيوتز كدام قسمت است؟
قيمت هاش هم ارزان باشه كه ازشون بخريم يعني قيمت همكار
كدام محل پاساژ مجتمع و...
ادرس بديد درست كه ما شهرستاني بتوانيم پيدا كنيم

yoosef_st
04-05-2008, 21:09
فکر کنم تو سخت افزار بهترین پاساژ ایران باشه.
خ ولیعصر ، بالاتر از تقاطع طالقانی و پایین تر از میدان ولیعصر.

eng.mehrdad
04-05-2008, 21:20
خ انقلاب - چها راه ولیعصر - بازار کامپیوتر رضا

Mahiar0
04-05-2008, 21:27
فکر کنم تو سخت افزار بهترین پاساژ ایران باشه.
خ ولیعصر ، بالاتر از تقاطع طالقانی و پایین تر از میدان ولیعصر.

ممنون
پس اينجا قيمت ها ارزان است ديگه :31:

raptor22
04-05-2008, 21:27
يكي فكر كنم پايتخت باشه روبروي ساختمان اسكان تو ونك

peyman1987
04-05-2008, 21:46
الان چهارجا توی تهران بورس قطعات کامپیوتره:

1- پاساژ ایران: خ ولیعصر - نرسیده به تقاطع طالقانی
اینجا فعلا بهترین ، ارزونترین و پر تنوعترین پاساژ قطعات کامپیوتریه. من خودم همیشه خریدامو از اینجا میکنم.

2- بازار رضا: خ ولیعصر - نرسیده به چهار راه ولیعصر
اینجا هم قبلا بازار خوبی بود ولی الان خیلی معذرت میخوام دزد بازار شده. قطعه ای که 500 متر بالاتر توی پاساژ ایران 90 تومنه اینجا 100 تومنه. میگی هم میگن برو از همونجا بخر. بیشتر الان رفته سراغ گیم.

3- بازار پایتخت: خ ولیعصر - ابتدای بلوار میرداماد
اینجا هم چون بالاشهر حساب میشه و خریداراش بیشتر از یک سوم بالایی شهر میان قیمتاش نسبت به ایران گرونتره. الان خوراک لپ تاپ و ipod و pocket pc و از این جور ابزاره.

4- پاساژ علاالدین : خ جمهوری - تقاطع پل حافظ
اینجا یه زمانی طبقه اولش بورس بینظیر گوشی موبایل بود و طبقه دومش هم بهترین بازار کامپیوتر تهران. الان همش شده بازار موبایل. یعنی شاید دو سه تا مغازه هنوز کار کانپیوتر توش میکنن.

با توجه به مطالبی که گفتم مورد یک از همه بهتره. مخصوصا اگه آشنا بشی با یکی از فروشنده ها دیگه معرکه س. راحت شش هفت تومن روی یه قطعه از بقیه جاها ارزونتر در میاد.

bagher_mo68
04-05-2008, 21:50
به نظر منم پایتخت و رضا و ایران خوبن و به جواب میرسه ... و ایرانم فک میکنم کاملتر و بهتر باشه ...

البته یه پاساژی هم یه 1 2 سالی هست بین رضا و ایران باز شده اسمشم پارسیانه اونم بدک نیست ... اگه ایران رفتی پیاده بیا سمت رضا میبینیش یا بلعکس :11:

Mahiar0
06-05-2008, 10:13
ممنون از دوستان
پاساژ ها خوب ولي خدايش ادم گيج ميشه!
ولي بيشترشون قيمت هاشون يك قيمت است
شايد ما شوت زديم چون قيمتايي كه ميدادند همكار با يوزرش 500تا 1000تومان فرق داره شايد اينجا اينطوري ولي توي رشت كه اختلافها چند برابري ميشه بين همكار ويوزر

پاساژ پارسيان رو هم اره ديدم ولي ازبس خسته شديم ديگه حال اونجا رفتن نداشتيم!!

rmb_ali
06-05-2008, 10:25
خ انقلاب - چها راه ولیعصر - بازار کامپیوتر رضا

منظورت دزد بازار تهران هست دیگه
اگر میخوای چیزی تو پاچت بره به همینجا یه سر کوچیک بزن

Mahiar0
06-05-2008, 13:53
راستي اين يك مغازه اي توي همين پاساژ رضا همين اول ورودي بود چي گران ميداد مثلا دي وي دي رايتر سوني رو ميداد 41هزار تومان!!!!!!!! درحالي كه 31و32 تومان بود وتو رشت هم قيمت يوزرش 36تا38بوده!!

alidadash
12-05-2008, 11:57
سلام

بازار رضا از نظر قیمت بهترین هست.
فروشنده های این بازار با زیر فروشی قطعات خیلی حال میکنن

Bracket
12-05-2008, 16:03
یه بازار جدیدم بین این دو بازار هست به نام بازار پارسیان . 1-2 تا بازار دیگه هم تو همون خیابون ولیعصر بین میدون و چهارراه هستن .

سلام

بازار رضا از نظر قیمت بهترین هست.
فروشنده های این بازار با زیر فروشی قطعات خیلی حال میکنن

یه زمانی معروف بود به بازار دزدا اونجا . کلا بازار ایران که بهتره البته نه بخاطر ارزونتر بودن بخاطر اینکه تقریبا دو برابر شایدم بیشتر از بازار رضا مغازه داره , قیمت ها هم ربطی به بازار نداره مربوط به فروشنده ها میشه که البته بازار کامپیوتر اونقدری سود نداره که بتونید اختلاف قیمت خیلی زیاد ببنید مگه اینکه واقعا فروشنده ای بخواد جنسی رو تو پاچه یکی بکنه . البته تعدادی از مغازه ها که مربوط به شرکت یا شخصی هستن در دو بازار شعبه ای دارن .