PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی بودن کامپیوتر و موبایل

mohsen200339
04-05-2008, 09:34
با سلام
من موبایل W300 دارم که فارسی در آن نصب است . وقتی که از ویندوز معمولی XP ( سرویس پک 2) استفاده می کنم فایل های MP3 که می خواهم در گوشی بذارم و گوش کنم رو در کامپیوتر در قسمت Summary نام های خواننده و آلبوم رو فارسی می نویسم و در موبایل هم بدون به هم ریختن فونت نشان می دهد .اما اکنون که ویندوز MRT و نیز Double Up را نصب کرده ام اسم های فارسی که اکنون در کامپیوتر نوشته ام در موبایل به هم می ریزد حتی با نصب بعضی از برنامه های فارسی هم چنین مشکلی پیش می آید !!!
لطفا راهنمایی کنید .

Linux Learner
09-05-2008, 15:34
اگه بتونی از رم ریدر استفاده کنی یا مستقیما فایل ها رو تو رم گوشیت بریزی، این مشکل بوجود نمیاد.
این مشکل مربوط میشه به pc suite

mohsen200339
11-05-2008, 09:08
اگه بتونی از رم ریدر استفاده کنی یا مستقیما فایل ها رو تو رم گوشیت بریزی، این مشکل بوجود نمیاد.
این مشکل مربوط میشه به pc suite

سلام
من اصلا از pc suite استفاده نمی کنم و مستقیم فایل ها را با usb و زمانی که تمام امکانات گوشی غیر فعال می شود فایل ها را منتقل می کنم .

Hadi King
11-05-2008, 10:06
با سلام
من موبایل W300 دارم که فارسی در آن نصب است . وقتی که از ویندوز معمولی XP ( سرویس پک 2) استفاده می کنم فایل های MP3 که می خواهم در گوشی بذارم و گوش کنم رو در کامپیوتر در قسمت Summary نام های خواننده و آلبوم رو فارسی می نویسم و در موبایل هم بدون به هم ریختن فونت نشان می دهد .اما اکنون که ویندوز MRT و نیز Double Up را نصب کرده ام اسم های فارسی که اکنون در کامپیوتر نوشته ام در موبایل به هم می ریزد حتی با نصب بعضی از برنامه های فارسی هم چنین مشکلی پیش می آید !!!
لطفا راهنمایی کنید .

دوست عزيز خودت جواب خودتو دادي مشكل از ويندوز هستش ديگه::18:ويندوز هاي MRT بيشترشون همينجوري هستن دستكاري شده اين ويندوز:21:
پوشه رو بريز تو موبايل و تو موبايل پوشه رو تغيير اسم بده خودت هم گفتي كه فارسي در ان نصب است!!!

موفق باشيد!:40:

Hadi King
11-05-2008, 10:11
aQoa پاك شود!!!

mohsen200339
14-05-2008, 13:42
پوشه رو بريز تو موبايل و تو موبايل پوشه رو تغيير اسم بده خودت هم گفتي كه فارسي در ان نصب است!!!

با سلام
مشكل من اسم خواننده و نام آلبوم است كه درون تب خلاصه از قسمت Properties درج مي شود كه با اين ويندوز وقتي در آن فارسي مي نويسم در موبايل به هم مي ريزد ، اين قسمت را نمي توان از طريق موبايل نام گذاري كرد .
نام اصلي فايل ها و پوشه هاي فارسي به هم نمي ريزد .