PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دماسنج خودرو

dokhtaroneh
03-05-2008, 23:25
:20:سلام.من یه دماسنج می خوام برای اینکه دمای دقیق داخل ماشین و اگه بشه دمای بیرون رو بهم نشون بده.
اولا از کجا باید گیر بیارم؟
دوما کجا باید نصبش کنم؟
قیمت؟
چون یه ساعت دیجیتال داشتم که دماسنج داشت و اون رو توی ماشین کنار لامپ سقف ماشین(206) نصب کردم اما خیلی دما رو بالا نشون می ده البته به خاطر شکلش بود که مجبور بودم اونجا نصبش کنم چون جای دیگه جاش نمی شد. حالا اگه برای خرید یه دماسنج خوشگل بهم کمک کنید ممنون می شم.

xqg50
04-05-2008, 10:13
اکه ماشینتون پژو405 بود من پیشنهاد میکردم دستگاه کاکپیت رو روش نصب کنید شاید رو 206 هم نصب شد مشکل جاشه چون به جای ساعت405 نصب میشه کلی امکانات داره هن دمای داخلو نشون میده هم خارجو قطب نما هم داره شیب جاده رو هم نشون میده قیمتش هم حدود 30-40 تومنه فکر کنم کارخونش ماله دزد گیر تله متیکس باشه

dokhtaroneh
04-05-2008, 11:12
از کجا می تونم گیرش بیارم.حالا شاید یه جوری توی 206 هم جاش دادیم.اگه عکسی ازش بزاری ممنون می شم.

xqg50
07-05-2008, 12:33
میتونی از دزد گیر فروشی ها پیداش کنی ولی فکر کنم باید دزدگیر ماشینت هم تله ماتیکس باشه تا بشه نصبش کرد یه پیشنهاد دیگم دارم میتونید از دماسنجای دیجیتالی که تو آکواریم هم استفاده میشه استفاده کنید این دماسنج به اندازه یه ساعت مچیه و یه تیکه سیم داره که حسگرش به سیم وصله و انتهای سیم یعنی همون حسگرو هرجا بزارین دمای همون جا رو نشون میده و قیمتش هم حدود 2-3 تومنه و تو مغازه هایی که لوازم آکواریوم میفروشن میتونی پیداش کنی

dokhtaroneh
07-05-2008, 14:19
می شه یه عکس از این دماسنج برام بزاری؟صفحه دیجیتالش رو باید کجا نصب کرد؟البته اگه یه عکس بزاری بهتر می تونم بفهمم چی کارش کنم.
از راهنماییت هم ممنون.

xqg50
10-05-2008, 12:24
اصلا فرقی نمیکنه که صفحه دیجیتال رو کجا بزارین چون ابعادی داره تقریبا 3*4 با عرض کمتر از 1 سانتی متر مهم انتهای سیمیه که بهش وصله و سنسور به اون متصله