PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي هك كردن حسابهاي E-Gold

M.R.M
20-11-2005, 14:00
سلام دوستان عزيز.
امروز در اينترنت برنامه اي رو پيدا كردم كه ممكنه براي خيلي از شما دوستان جالب باشه !
اين برنامه براي هك كردن حسابهاي e-gold استفاده ميشه !!!
حتما همه شما اطلاعاتي راجع به اين بانك اينترنتي معروف داريد ، من واقعا از ديدن اين برنامه تعجب كردم.
بهتره شما هم ببينيد و نظرتون رو بگيد. من در مورد اين برنامه زياد اطلاعات دقيقي ندارم ، بنابراين اگر علاقمند بوديد ميتوانيد دانلود كنيد و با آن آشنا شويد. تنها چيزي كه توجه من را بيش از هر چيز به اين برنامه جلب كرد همين عبارت E-Gold ---- بود كه در مقابل نام اين بانك بزرگ اينترنتي واقعا تعجب آور بود !!!
اگر كسي با اين برنامه به نتيجه اي رسيد حتما نتيجه را براي ساير دوستان نيز اعلام كند تا همه با كاركرد آن آشنا شويم.
البته اين برنامه نسخه Demo ميباشد و من نتوانستم كركي براي آن پيدا كنم ، از دوستان اگر كسي كركي برايش پيدا كرد همين جا معرفي نمايند.
اين هم تصويري از محيط برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين برنامه را ميتوانيد از آدرس زير دانلود نماييد :
اين هم آدرس سايت اصلي برنامه براي افرادي كه ميخواهند اطلاعات تكميلي در مورد آن بدست آورند :
شاد و پيروز و موفق باشيد.

baba barghi
20-11-2005, 21:03
سلام مدیر انجمن کامپیوتر
ممنون بابت برنامه ولی بدون سریال به هیچ عنوان کار نمی ده حالا یه چیزی بهت بگم این برنامه دروغی هست و یک نوع کلاه برداری هست چون این برنامه 39.99 دلار هست و یکی می تونه راحت با ایگولد این پول رو بده و 10 ها برابر این پول رو کش بره و یه چیزه دیگه چرا خود سایت دزدی نمی کنه در حالی که این برنامه رو داره حالا اگر کسی پولداره می تونه با ایگولد مبلغ 39.99 دلار به حساب اینا بریزه و سریال رو بزاره اینجا اگر با مرام باشه و تو سایت های سریال و کرک چنین چیزی نیست و یا اگر کسی از این پیدا کرد برای ما بزاره خلاصه ی مطلب فکر کنم این برنامه خودش کلاه برداری و دروغه و ایگولد سایت به این بی خودی نیست که بشه به این راحتی هکش کرد
همین

ممنون
بای

baba barghi
20-11-2005, 21:06
راستی تا یادم نرفته بگم که اگر این طور هست چرا برنامه رو برای برداشتن تا مبلغ 5 دلار رایگان نمی زاره تا تستش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس این برنامه در کل الکی و کلاه برداری هست و چنین چیزی وجود نداره و ما حروم خور نیستیم
حالا اگر سریال یا کرکش پیدا شد شاید حروم خور بشم چون نزدیک 50000 تومن از دست دادم تو این ایگولد دلم می خواد همین 50000 تومن رو در بیارم از این ایگولد به هر حال دنبال کرک یا سریالش هستم شما هم باش

ممنون
بای

Suse
20-11-2005, 23:13
جواب نداد.اگه كسي تونست باش كار كنه ما را هم خبر كنه

Harry Potter
21-11-2005, 02:01
M.R.M جان که گفتن این نرم افزار دمو ست اما من هم مثل بقیه دوستان فکر میکنم خالی بندی باشه.
من خودم در E-Gold حساب دارم و میدونم امنیتش خیلی بیشتر از اینه که با نرم افزار هک بشه!
صد در صد خالی بندیه و حتی ممکنه که باعث هک شدن خود شما هم بشه! (مثلا پسورد E-gold شما رو بدزده)
پیشنهاد میکنم حتی نصبش هم نکنید، مگر اینکه امنیت سیستمتون کامل باشه.

harrypotter
21-11-2005, 06:22
بچه ها کسی اون کد script رو داره که تو ie میزدی و timer راپیدشیر از کار میافتاد؟
اگه کسی داره بزاره ممنون

moneyed
21-11-2005, 08:30
من هم با نظر ولی زاده موافقم
به قول حسین ممکنه حتی خود ما رو حک کنه
این جوری هم ببخشد ( هم از آخور میخوره هم از توبره) با عرض ÷وزش که ایو گفتم

M.R.M
21-11-2005, 08:41
سلام دوستان عزيز.
ممنون از اينكه نظرات خودتان را در مورد اين برنامه گفتيد. من خودم هم در مورد كاركرد دقيق اين برنامه دچار شك و تريد هستم و دقيقا با نظر حسين عزيز موافقم كه امنيت ايگولد بايد خيلي بيشتر از اينها باشه كه يك چنين برنامه اي بخواهد با آن مبارزه نمايد.
در هر صورت همين عنوان مسئله بود كه من را به تعجب وا داشت و كمي كنجكاو شدم كه اين برنامه چگونه ممكن است اين كار را انجام دهد.
سايت ايگولد با توجه به تدابير امنيتي بسيار خاصي كه دارد ( مانند PIN Code و تشخيص شماره IP و ارسال ايميل و ... ) بسيار بعيد به نظر ميرسد كه يك برنامه به اين سادگي بتواند آن را از پاي در آورد.
در اين لينك به صورت خلاصه طرز كار اين برنامه شرح داده شده است :
عملكرد اين برنامه تقريبا ( و نه دقيقا ) همانند ديكشنري هاي هك يوزر و پسورد ياهو عمل ميباشد. بنابراين نميتوان انتظار عملكرد صد در صد از آن را داشت و اينجاست كه ميتوان در مورد كاركرد آن انتظار دروغ و ... را باور كرد. اما با توجه به اينكه در دنياي كامپيوتر غير ممكن وجود ندارد بنابراين شما ميتوانيد به اين كنجكاوي من حق بدهيد !
حجم حدود 3.5 مگي اين برنامه ، نظر ويروس بودن آن را كلا منتفي ميكند و اينكه امروزه آنتي ويروسها به اندازه قدرتمند شده اند كه اگر تروجاني با اين حجم وجود داشته باشد ( كه مسلما بايد در آن مقادير بسيار زيادي Plugin به كار رفته باشد ) را به سادگي هر چه تمامتر شناسايي و نابود نمايند.
من خودم در حال دانلود اين برنامه هستم و ميخواهم از كار آن سر در آورم. بنابراين توصيه ميكنم شما دوستان عزيز فعلا اگر به گفته حسين عزيز از لحاظ امنيتي سيستمي مطمئن نداريد از نصب و اجراي آن جدا پرهيز نماييد تا نتيجه نهايي در مورد آن اعلام شود.
در هر صورت اين نكته را مجددا متذكر ميشون كه اين برنامه صرفا براي اين معرفي شد كه افراد علاقمند به اين قبيل برنامه ها سر از كار آن در آورند و نه براي استفاده عمومي ( همان طور كه در قسمت اول توضيحات عرض كردم ). بنابراين توصيه اكيد ميكنم آن را مانند هر نرم افزار ديگري و تنها براي استفاده خاص دانلود ننماييد ، زيرا حتي اگر 10 درصد هم احتمال تروجان بودن و ... داده شود ، هيچ كاربر عادي نبايد با استفاده از آن دچار مشكل شود. در صورت اين امر من شخصا تاپيك را خواهم بست تا كاربران عادي گرفتار كنجكاوي من نشوند ( زيرا هدف من چيز ديگري بوده است ).
با تشكر از همكاري و نظرات شما عزيزان.

baba barghi
21-11-2005, 10:17
سلام مدیر جان
از حسن نیت شما تشکر میکنم
ولی بعضی از عزیزان مبلغ هنگفتی ازشون کش رفتن و می خوان اون مبلغ رو از همین طریق در بیارن مثل من که 50000 تومن ضرر کردم حالا این چیزی نیست بعضی از عزیزان 500000 ممکن هست ضرر کرده باشن پس اگر کسی سریالش رو داره و من فقط می خوام همین 50000 تومن رو در بیارم وگرنه من حروم خور نیستم دوستان عزیز هم اینو بدونن و من چیزی برای از دست دادن ندارم راستی آقای مدیر با این حساب چه کار می کنی؟تو سایت ها سرمایه گذاری می کنی؟یا می ری تو سایت های تبلیغاتی؟یا عضو پیدا می کنی؟ من که هر سه تاش رو امتحان کردم و دروغ محض بود

ممنون
بای

M.R.M
21-11-2005, 13:25
سلام آقاي ولي زاده عزيز.
در مورد اينكه اين برنامه براي بازپس گيري پول افراد و كلاه برداري و ... ميباشد ، بايد عرض كنم كه تا به اين لحظه كه من آن را دانلود نمودم متوجه شدم كه نه ويروسي در كار است و نه تروجاني !!!
و اما در مورد كلاهبرداري ! ببينيد دوست عزيز اين برنامه اگر بنا را بر كلاهبرداري ميگذاشت قاعدتا هيچ قسمتي براي رجيستر كردن آن نميگذاشت كه كركر ها بتوانند آن را كرك نموده و به صورت رايگان استفاده نمايند !!! بنابراين قضيه كلاهبرداري اين برنامه تا به اينجا منتفي ميشود.
و اما در مورد اينكه بنده از حساب ايگولد استفاده ميكنم يا خير ، شما بسيار با قاطعيت اين جمله را فرموديد ، اما در پاسخ به سوالات شما اين را ميگويم كه بنده نه از حساب ايگولد استفاده ميكنم و نه تمايلي به آن و نه به كارهايي كه شما عرض كرديد دارم. زيرا عقل انسان به سادگي غير منطثي بودن اين كارها را ثابت ميكند ، در مورد اينكه چرا بعضي ها هنوز هم به اين كارها دست ميزنند ، متاسفانه جز تاسف خوردن كاري از دست ما بر نمي آيد. باز هم تاكيد ميكنم هدف تنها عنوان نرم افزار است كه آيا واقعا ميتواند حساب معروف ايگولد را هك نمايد يا خير ، و نه هيچ چيز ديگر. بنابراين خواهش ميكنم دوستان بحث را به حاشيه نبرند.
براي اطمينان ساير دوستان هم ميگويم من اين برنامه را دانلود و نصب نمودم و اين برنامه آلوده به هيچ ويروس و يا تروجاني نبود ( نوع آنتي ويروس Nod32 ) . بنابراين از اين لحاظ دوستان ميتوانند مطمئن باشند. در مورد كرك هم خودم سعي ميكنم آن را بيابم.
با تشكر از شما عزيزان.

Harry Potter
21-11-2005, 14:17
سلام M.r.m جان
من هم میدونم شما هدفتون از معرفی این نرم افزار خیر بوده و فقط اون تذکر رو برای دوستانی نوشتم که اطلاعات و امنیت کافی ندارند و ممکنه مشکلی براشون پیش بیاد.

حالا از قضیه ویروس یا تروجان بودن این نرم افزار که بگذریم باز هم معتقدم که نمیتونه جواب بده. (حتی یک درصد)
اگر شما نتیجه ای گرفتی به ما هم بگو.

baba barghi
21-11-2005, 19:58
سلام مدیر جان
ممنون
لطفا دنبال سریالش باشید منم هستم
--------------------------------------------------------------------------------------------
من دنبال کار هستم می تونید به لینک زیر برید و اگر کاری هست به من بگید
--------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون
بای