PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / NBA | انتهای فصل 08-2007 و فصل 09-2008

Masoud King
14-02-2008, 12:11
پیروزی تیمهای صدرنشین و شكست كلیولند در بسكتبال Nba

مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با پیروزی تیمهای صدرنشین و شكست كلیولند پیگیری شد .
به گزارش شبكه خبر ، كلیولند كاوالیرز 105 به 112 برابر میهمانش سن آنتونیو اسپرز مدافع عنوان قهرمانی نتیجه را واگذار كرد ،
بوستون سلتیكس صدرنشین كنفرانس شرق 111 بر 103 نیویورك نیكس را شكست داد، دیترویت پیستونز تیم دوم كنفرانس شرق هم 96 بر 80 ایندیانا پیسرز را مغلوب كرد و دهمین پیروزی پیاپی خود را جشن گرفت ، نیو اورلینز هورنتس تیم دوم كنفرانس غرب 111 بر 107 از سد میلواكی باكس گذشت و دالاس ماوریكس تیم سوم كنفرانس غرب 96 بر 76 پورتلند بلیزرز را درهم كوبید .

در دیگر بازیها تیمهای اورلاندو مجیك ، لس آنجلس لیكرز ، شارلوت بابكتس ، یوتا جاز ، تورنتو راپتورز ، واشنگتن ویزاردز ، هیوستون راكتس ، گلدن استیت واری یرز و فیلادلفیا سونی سیكس ارز برابر حریفان خود صاحب برتری شدند .

Kasra 91
14-02-2008, 12:22
اگه میشه از مسابقات عکس و فیلم هم بزارین

Masoud King
15-02-2008, 15:46
پیروزی تیم فنیكس مقابل دالاس

مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با دو بازی پیگیری شد.
به گزارش شبكه خبر ، در بازی های امروز تیم فنیكس سانز با حساب 109 به 97 تیم دالاس ماوریكس را شكست داد و شیكاگو بولز با نتیجه 99 به 92 از سد میهمان خود تیم میامی هیت گذشت .‌

در این بازی ، كرك هنریچ ، گارد 27 ساله تیم شیكاگو با 24 امتیاز ، 7 ریباند و 4 پاس گل موثرترین بازیكن تیمش بود و در آنسوی میدان دوین دوید گارد 26 ساله هیت با 30 امتیاز ، 7 ریباند و 7 پاس گل برترین بازیكن مسابقه لقب گرفت اما نتوانست مانع شكست تیمش شود

Masoud King
18-02-2008, 12:15
دیدار ستارگان مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای ، امروز در نیواورلینز برگزار شد.

به گزارش شبكه خبر ، در این بازی كه بین دو تیم بهترین بازیكنان كنفرانس شرق و بازیكنان برتر كنفرانس غرب برگزار شد ، تیم منطقه شرق موفق شد با نتیجه 134 به 128 حریف خود را شكست دهد.

Masoud King
20-02-2008, 11:43
شكست دیترویت در بازی های امروز بسكتبال ان بی ای

مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای با شكست تیم های دیترویت و كلیولند پیگیری شد.
به گزارش شبكه خبر ، در مهمترین بازی های امروز ، تیم دیترویت پیستونز كه در رده دوم جدول كنفرانس شرق قرار دارد پس از 10 پیروزی پیاپی با نتیجه 85 به 103 برابر میهمان خود ‌‌اورلاندو مجیك شكست خورد و هیوستون راكتس با نتیجه 93 به 85 بر كلیولند كاوالیرز غلبه كرد و دهمین پیروزی پیاپی خود را رقم زد.

‌در دیگر بازی ها نیز ، دنور ناگتس 124 به 118 ازسد بوستون سلتیكس صدرنشین كنفرانس شرق گذشت و سن آنتونیو اسپرز 85 به 65 شارلوت بابكتس را درهم كوبید.

Masoud King
21-02-2008, 11:23
پیروزی نیواورلینز لیكرز و تورنتو و شكست نیویورك در بسکتبالnba

مسابقات بسكتبال ان بی ای با پیروزی تیمهای نیواورلینز لیكرز و تورنتو و شكست سنگین تیم نیویورك پیگیری شد .
به گزارش شبکه خبر ، فیلادلفیا سونی سیكس ارز با 40 امتیاز اختلاف و با نتیجه 124 به 84 نیویورك نیكس را درهم كوبید ،
تورنتو راپتورز تیم چهارم جدول كنفرانس شرق نیز 127 بر 110 تیم ارولاندو مجیك را مغلوب كرد ، نیواورلینز هورنتس 104 بر 93 برابر دالاس ماوریكس فائق آمد و لس آنجلس لیكرز تیم سوم جدول كنفرانس غرب 130 بر 124 از سد میزبانش فنیكس سانز تیم دوم همین كنفرانس گذشت .

در دیگر بازیها نیز كلیولند كاوالیرز ، نیوجرزی نتس ، میلواكی باكس ،ساكرامنتو كینگز ، لس آنجلس كلیپرز برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند .

Masoud King
23-02-2008, 14:21
نتایج مسابقات امروز بسكتبال ان بی ای

4اسفند

رقابتهای بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با 9 دیدار پیگیری شد.به گزارش شبكه خبر ، ‌‌در بازیهای امروز ، شارلوت 128 به 116 ساكرامنتو را شكست داد ، ایندیانا 113 به 103 برابر نیوجرزی به برتری دست یافت ، اورلاندو 115 به 99 مقابل فیلادلفیا به برتری رسید ، نیویورك 103 به 99 تورنتو را برد ،كلیولند90 به 89 بر واشنگتن غلبه كرد ، دالاس 98 به 83 بر ممفیس چیره شد ، دیترویت 127 به 100 میلواكی را مغلوب كرد ، هیوستون100 به 80 بر نیو اورلینز فائق آمد و شیكاگو 135 به 121 مقابل دنور به پیروزی رسید

mohammad_dj_kazin
25-02-2008, 23:52
سلام من تازه اين تلپيك رو پيدا كردم.چند روزي بود مشهد بودم نبودم.من عاشق allen inverson هستم.denever بازي ميكنه.البته امسال به اين تيم اومده چند تا عكس ازش ميخواستم اگه داريد بزارين ممنون ميشم:10:

mohammad_dj_kazin
25-02-2008, 23:54
راستي كسي شبكه اي از ماهواره نميشناسه كه مسابقات بسكتبال پخش كنه.:20:

avax7
26-02-2008, 15:18
این میامی هم که همش داره می بازه

mohammad_dj_kazin
26-02-2008, 16:23
ميامي چيه!!!!!!!!!!!!!!!!
denver رو عشقه

avax7
26-02-2008, 20:03
ميامي چيه!!!!!!!!!!!!!!!!
denver رو عشقه
حتما بخاطره alen iverson !
نه داداش من کل تیم میامی رو دوست دارم البته شکیل اونیلو بیشتر!

Masoud King
26-02-2008, 21:35
پیروزی سن آنتونیو ، دیترویت ، دالاس و بوستون در بسكتبال Nba

مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با پیروزی تیمهای مدعی سن آنتونیو ، دیترویت ، دالاس و بوستون پیگیری شد .
به گزارش شبكه خبر ، در این بازیها سن آنتونیو اسپرز تیم دوم كنفرانس غرب 89 بر 74 آتلانتا هاوكس را شكست داد و پنجمین پیروزی پیاپی عنوان خود را ثبت كرد .
دالاس ماوریكس 102 بر 94 شیكاگو بولز را از پیش رو برداشت ، دیترویت پیستونز تیم دوم جدول كنفرانس شرق 98 بر 93 برابر دنور ناگتس به پیروزی رسید ، واشنگتن ویزاردز 95 بر 92 از سد میزبانش نیوواورلینز هورنتس تیم سوم جدول كنفرانس غرب گذشت و تورنتو راپتورز 102 بر 98 مقابل ایندیانا پیسرز صاحب برتری شد .

MoJtaBa.R
27-02-2008, 20:35
ستاره بسکتبال چین و بازیکن لیگ حرفه ای امریکا از ناحیه پا بشدت مصدوم شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان ، یائو مینگ ستاره ورزشی و محبوب چین و عضو تیم بسکتبال هیوستون راکت ان بی ای ؛لیگ حرفه ای بسکتبال امریکا ، که از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شده است ، مجبور شد پیش از پایان این فصل ، ان بی ای را ترک کند. پزشکان پیش بینی کردند :
وی از حضور در رقابتهای المپیک پکن نیز محروم شود. هواداران چینی امیدوار بودند با هدایت مینگ ، تیم ملی بسکتبال کشورشان ، در رقابتهای تابستانی المپیک صاحب مدال شود.

mohammad_dj_kazin
29-02-2008, 02:17
حتما بخاطره alen iverson !
نه داداش من کل تیم میامی رو دوست دارم البته شکیل اونیلو بیشتر!
دقيقا زدي تو خال من طرفدار سر سخت و پرو پا قرصه allen inverson هستم.ببخشيدا ولي شكيل اونيل زيباي خفته است:31:ولي خوب هر كي طرفداره يه تيميه ديگه راستي كسي يه عكس بزرگ ازallen inverson نداره.من هرچي گشتم گير نياوردم همش كوچيك بود.اگه دارين بزارين ممنون ميشم.اينم دو تا عكس از allen inverson.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_dj_kazin
29-02-2008, 02:22
ستاره بسکتبال چین و بازیکن لیگ حرفه ای امریکا از ناحیه پا بشدت مصدوم شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان ، یائو مینگ ستاره ورزشی و محبوب چین و عضو تیم بسکتبال هیوستون راکت ان بی ای ؛لیگ حرفه ای بسکتبال امریکا ، که از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شده است ، مجبور شد پیش از پایان این فصل ، ان بی ای را ترک کند. پزشکان پیش بینی کردند :
وی از حضور در رقابتهای المپیک پکن نیز محروم شود. هواداران چینی امیدوار بودند با هدایت مینگ ، تیم ملی بسکتبال کشورشان ، در رقابتهای تابستانی المپیک صاحب مدال شود.
عزيزم yao ming يه زماني ستاره بود ولي ديگه نيست!!!!!!!!!!!!!!
تازه امسال هم كه از allstar west انداختنش بيرون:31:

mohammad_dj_kazin
29-02-2008, 02:24
اين چند تا عكس از عروسي آقاي yao ming

avax7
03-03-2008, 11:51
تقدیم به mohammad_dj_kazin! اتفاقا از iverson هم عکس زیاد دارم هم فیلم

avax7
03-03-2008, 11:55
اینم عکس قشنگیه از allen iverson

Masoud King
03-03-2008, 12:51
نتایج بازی های امروز بسكتبال ان بی ای
سابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با 11 دیدار پیگیری شد.‌‌ به گزارش شبكه خبر ، در این بازی ها ، تیم هیوستون 103 به 89 بر‌ دنور فائق آمد ، میامی هیت ‌‌109 به 120 در مقابل ساكرامنتو شكست خورد ، گلدن استیت 110 به 104 ‌‌مقابل پورتلند به پیروزی دست یافت ، كلیولند با نتیجه 95 به 86 شیكاگو بولز را شكست داد ، دالاس ماوریكس 104 به 108 مغلوب لس آنجلس لیكرز شد ، واشنگتن 101 به 84 بر نیواورلینز غلبه كرد ، سن آنتونیو 93 - 83 مقابل نیوجرزی به برتری رسید ، شارلوت 110 به 98 تورنتو راپتورز را شكست داد ، ایندیانا 128 به 106 میلواكی را از پیش رو برداشت ،آتلانتا 88 - 98 مغلوب بوستون شد و سیاتل 111 به 108 مینه سوتا را برد

mohammad_dj_kazin
03-03-2008, 16:36
اینم عکس قشنگیه از allen iverson
عزيزم واقعا ازت تشكر ميكنم عكس هاي باحالي بود فقط دوتا خواهش داشتم يكي اينكه اگه عكس بزرگ ازش داري بزار و اينكه اگه كليپ هاي باحال هم ازش داري برامون بزار نميدونم با چه زبوني ازت تشكر كنم

mohammad_dj_kazin
03-03-2008, 16:40
سابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با 11 دیدار پیگیری شد.‌‌ به گزارش شبكه خبر ، در این بازی ها ، تیم هیوستون 103 به 89 بر‌ دنور فائق آمد ، میامی هیت ‌‌109 به 120 در مقابل ساكرامنتو شكست خورد ، گلدن استیت 110 به 104 ‌‌مقابل پورتلند به پیروزی دست یافت ، كلیولند با نتیجه 95 به 86 شیكاگو بولز را شكست داد ، دالاس ماوریكس 104 به 108 مغلوب لس آنجلس لیكرز شد ، واشنگتن 101 به 84 بر نیواورلینز غلبه كرد ، سن آنتونیو 93 - 83 مقابل نیوجرزی به برتری رسید ، شارلوت 110 به 98 تورنتو راپتورز را شكست داد ، ایندیانا 128 به 106 میلواكی را از پیش رو برداشت ،آتلانتا 88 - 98 مغلوب بوستون شد و سیاتل 111 به 108 مینه سوتا را برد
عزيزم از شما هم به خاطر اخباري كه ميزاري تشكر ميكنم.شما اين اخبار رو از سايت ميگيري يا از ماهواره ميبيني اگه از ماهواره مي بيني بگو چه شبكه اي هست.راستي ميامي كه دوباره باخت:11:
دنور هم باخت:19::18:

LeBron
03-03-2008, 16:48
آقا ایول این تاپیکو ندیده بودم!
منتظر بقیه ش هستم

Masoud King
03-03-2008, 20:18
عزيزم از شما هم به خاطر اخباري كه ميزاري تشكر ميكنم.شما اين اخبار رو از سايت ميگيري يا از ماهواره ميبيني اگه از ماهواره مي بيني بگو چه شبكه اي هست.راستي ميامي كه دوباره باخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دنور هم باخت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Antonio Andolini
03-03-2008, 20:42
درود

کسی برنامه پخش ان بی ای از شبکه 3 رو نداره؟ ...... دوستان اگر از آیورسون عکس دارند بگذارند... اون شب که بازیش رو شبکه 3 نشون داد آیورسون عالی بود

Masoud King
03-03-2008, 21:14
کسی برنامه پخش ان بی ای از شبکه 3 رو نداره؟
صبح هاي جمعه البته غير مستقيم

avax7
04-03-2008, 13:28
این هم عکسی با سایز بالا برای صفحه دسکتاپ شما!

avax7
04-03-2008, 13:35
این هم عشق من:40: استاد شکیل اونیل

shahshahani
04-03-2008, 14:10
آقا فقط سن آنتونیو و فقط امانوئل ژینوبلی:40::40::40::40:

دست شما درد نکنه.
میگم اگه ممکنه مثل فوتبال نتایج رو بنویس. مثلا اینجوری:

سن آنتونیو 1000 - 10 دالاس
میامی 90 - 90 ممفیس
بوستون 95 - 95 شیکاگو بولز
.
.
.
.
اینجوری خوندنش راحت تره.در ضمن اگه در پایان هر مرحله جدول رده بندی رو هم بزاری ممنون میشم.آخه همش میگن فلان تیم برد یا فلان تیم باخت ولی نمیگن الان با این برد چند پله صعود کرد یا اصلا چند امتیاز داره و کجای جدوله؟
ممنون.

mohammad_dj_kazin
04-03-2008, 15:49
این هم عکسی با سایز بالا برای صفحه دسکتاپ شما!
اقا دستت درد نكنه خيلي صفا كردم كليپ نداري ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:40:

mohammad_dj_kazin
04-03-2008, 15:49
صبح هاي جمعه البته غير مستقيم
چه ساعتي عزيزم؟

mohammad_dj_kazin
04-03-2008, 15:52
آقا ایول این تاپیکو ندیده بودم!
منتظر بقیه ش هستم
اين تاپيك داره كم كم رو مياد(منظورم اينه كه معروف ميشه)خوبه بايد همينطوري ادامه بديد اصلا آدرس اين تاپيك رو توي امضاتون بازرين

mohammad_dj_kazin
04-03-2008, 15:54
من كه هرچي توي اين سايته گشتم چيزي در مورده NBA پيدا نكردم.

avax7
05-03-2008, 19:18
ساعت 6:30 صبح های جمعه بازیهای Nbaبه طور غیر مستقیم پخش میشه البته بعضی از شبها هم مثل یکشنبه ها ساعت 1:30 شب هم میتونین بازیهای ان بی ایو تماشا کنید

avax7
05-03-2008, 19:22
اقا دستت درد نكنه خيلي صفا كردم كليپ نداري ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:40:
کلیپ هام حجمش بالا هست اگه میخواین بگین فرمتشو 3gp کنم بزارم با این حال هم این سرعت dial up ما این اجازه رو به ما نمیده باید یه روز برم کافی نت اونجا آپ کنم

Antonio Andolini
05-03-2008, 20:30
ساعت 6:30 صبح های جمعه بازیهای Nbaبه طور غیر مستقیم پخش میشه البته بعضی از شبها هم مثل یکشنبه ها ساعت 1:30 شب هم میتونین بازیهای ان بی ایو تماشا کنید
برنامشو که مثلا معلوم باشه این هفته بازی کی با کی رو پخش می کنه رو ندارید؟

mohammad_dj_kazin
06-03-2008, 15:54
کلیپ هام حجمش بالا هست اگه میخواین بگین فرمتشو 3gp کنم بزارم با این حال هم این سرعت dial up ما این اجازه رو به ما نمیده باید یه روز برم کافی نت اونجا آپ کنم
خوب با فرمت موبال بزار.حجمش خيلي كمتر ميشه.
ممنون جيگر

Masoud King
06-03-2008, 17:11
اينم از ويدئو هائي كه سايت اختصاصيه nba بود:

Masoud King
06-03-2008, 17:13

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: March 5, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: March 4, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: March 3, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: March 2, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: March 1, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 29, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 28, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 27, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 26, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 25, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 24, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 23, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 22, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 21, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 20, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Photo Gallery: Feb. 19, 2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
06-03-2008, 17:16

اينا تعدادي از عكس هاي 5 مارس بود براي ديدن تمام عكس ها به لينك زير برويد:

Masoud King
08-03-2008, 12:52
پیگیری بسكتبال Nba

رقابتهای بسكتبال حرفه ایِ ان بی ای با پیروزی صدرنشین كنفرانس شرق پیگیری شد.
به گزارش شبكه خبر، بوستون سلتیكس تیم نخست كنفرانس
شرق با نتیجه 116 بر 93 مقابل شیكاگو به برتری رسید ، تورنتو راپتورز 106 به 110 مغلوب واشنگتن ویزاردز شد ، شارلوت بابكتس 108 بر 93 مقابل آتلانتا هاكس به پیروزی رسید ، فیلادلفیا سونی سیكسرز 117 بر 83 سیاتل سوپرسونیكس را شكست داد ، گلدن استیت وری یرز 134 بر 99 بر میامی هیت چیره شد ، دیترویت پیستونز 101 بر 97 نیویورك نیكس را برد ، نیو اورلینز 107 بر 96 مقابل نیوجرزی نتس به پیروزی دست یافت ،پورتلند 103 بر 101میلواكی باكس را از پیش رو برداشت و یوتا جاز 126 به 118 بر فنیكس سانز پیروز شد.

mohammad_dj_kazin
08-03-2008, 16:05
پیگیری بسكتبال Nba

رقابتهای بسكتبال حرفه ایِ ان بی ای با پیروزی صدرنشین كنفرانس شرق پیگیری شد.
به گزارش شبكه خبر، بوستون سلتیكس تیم نخست كنفرانس
شرق با نتیجه 116 بر 93 مقابل شیكاگو به برتری رسید ، تورنتو راپتورز 106 به 110 مغلوب واشنگتن ویزاردز شد ، شارلوت بابكتس 108 بر 93 مقابل آتلانتا هاكس به پیروزی رسید ، فیلادلفیا سونی سیكسرز 117 بر 83 سیاتل سوپرسونیكس را شكست داد ، گلدن استیت وری یرز 134 بر 99 بر میامی هیت چیره شد ، دیترویت پیستونز 101 بر 97 نیویورك نیكس را برد ، نیو اورلینز 107 بر 96 مقابل نیوجرزی نتس به پیروزی دست یافت ،پورتلند 103 بر 101میلواكی باكس را از پیش رو برداشت و یوتا جاز 126 به 118 بر فنیكس سانز پیروز شد.
از خبر هاي جديدت تشكر ميكنم.
ممنون بازم خبر بزار

Antonio Andolini
10-03-2008, 01:50
درود
الان داره بازی لس آنجلس لیکرز رو با نیویورک می زاره هر که آن هست بره نگاه کنه منم رفتم

mohammad_dj_kazin
10-03-2008, 16:35
درود
الان داره بازی لس آنجلس لیکرز رو با نیویورک می زاره هر که آن هست بره نگاه کنه منم رفتم
ممنون كه خبر دادي ولي من تازه الان پستت رو ديدم.

Masoud King
11-03-2008, 11:47
پیروزی هیوستون و بوستون در بسكتبال Nba

مسابقات بسكتبال حرفه ای ان بی ای امروز با تداوم پیروزی های هیوستون و بوستون پیگیری شد .
به گزارش شبكه خبر ، تیم بوستون سلتیكس كه پیش از این صعود خود را به مرحله حذفی مسجل كرده است با نتیجه 100 بر 85 میزبانش فیلادلفیا سونی سیكس ارز را شكست داد ، هیوستون راكتس هم 91 بر 73 میهمانش نیوجرزی نتس را مغلوب كرد ، سن آنتونیو اسپرز تیم دوم جدول كنفرانس غرب 107 بر 103 از سد دنور ناگتس گذشت و به مكان نخست صعود كرد.

در دیگر بازیها نیز تیمهای كلیولند كاوالیرز ، اورلاندو مجیك ، لس آنجلس كلیپرز و دالاس ماوریكس برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتن

mohammad_dj_kazin
30-03-2008, 02:23
چرا ديگه كسي اخبار نميزاره بابا تازه اين تاپيك داشت جون ميگيرفت

Masoud King
02-04-2008, 11:52

‌رقابت های بسكتبال حرفه ای ان بی ای ، امروز با برگزاری 8 دیدار پیگیری شد.
به گزارش شبكه خبر ، ‌‌در بازی های امروز ، ‌تیم ‌بوستون سلتیكس با نتیجه 106-92 تیم شیكاگو بولز را شكست داد ، دنور ناگتس 126 به 120 مقابل فنیكس ‌‌سانز به پیروزی رسید ، میلواكی باكس با حساب 119 به 115 از سد ‌‌نیویورك نیكس گذشت ، نیواورلینز هورنتس با نتیجه 98 - 97 اورلاندو مجیك را از پیش رو برداشت ، فیلادلفیا سونی سیكسرز 108-99 بر نیوجرزی نتس غلبه كرد ، ‌‌دیترویت پبستونز 94 به 90 مینه سوتا تیمبروولوز را شكست داد ، ‌‌گلدن استیت وری یرز 92 به 116 مغلوب سن آنتونیو اسپرز شد و ساكرامنتو 99 - 98 هیوستون‌ را برد

Masoud King
05-04-2008, 17:12
مسابقات بسكتبال ان بی ای با پیروزی صدرنشین منطقه كنفرانس غرب همراه بود.

به گزارش شبكه خبر ، تیم نیواورلینز هورنتس پیشتازِ كنفرانس غرب با نتیجه 118 به 110 از سد نیویورك نیكس گذشت ، سن آنتونیو
اسپرز با حساب 64 به 90 مغلوب یوتا جاز شد ، ایندیانا 105 بر 101 میلواكی را برد ، مینه سوتا 88 به 117 از فنیكس شكست خورد ، گلدن استیت 117 بر 86 ممفیس را از پیش رو برداشت ، واشنگتن 109 بر 104 آتلانتا را شكست داد ،نیوجرزی 87 به 106 بازی را به دیترویت واگذار كرد ، شارلوت 105 بر 100 مقابلِ تورنتو به پیروزی رسید و هیوستون 79 به 66 بر سیاتل فائق آمد

1000_alkapone
03-05-2008, 15:57
با سلام
لطفا از این به بعد مطالب و سوال های خود را در این تاپیک مطرح کنید
انشاالله تاپیک خوبی بشه .

Antonio Andolini
06-06-2008, 12:19
درود بر شما باد
دوستان به نظر شما کدام تیم قهرمان Nba میشه؟ .... نا گفته نماند که بازی اول رو بوستون توی خونه ی خودش با نتیجه ی 88 بر 98 برده.

Antonio Andolini
06-06-2008, 12:34
من خودم دلم می خواد لس آنجلس ببره .... فکر کنم توی اتیپل سنتر کوبی برایانت روی پائول پیرس رو کم کنه

corey
06-06-2008, 13:21
بوستون امسال واقعا قویه و مطمئن باش که لیکرز و میبره

saeed_h1369
06-06-2008, 22:34
عشق به لیکرز از بچگی تو خونم بوده شک نکنید که قهرمانه

Antonio Andolini
07-06-2008, 12:13
بوستون امسال واقعا قویه و مطمئن باش که لیکرز و میبره
نچ.... بوستون همش روی کوین گارنت و پائول پیرس هستش..... توی لس آنجلس انتقام می گیریم اون شب کوبی خیلی روی دور نبوده و معمولا بعد از چندتا بازی روی دور میفته

Antonio Andolini
09-06-2008, 10:39
اااااااااااااااا
چرا لیکرز این جوری شده .... بازی دوم رو هم باخت .... امیدوارم توی لس آنجلس جبران کنه

corey
09-06-2008, 12:41
اااااااااااااااا
چرا لیکرز این جوری شده .... بازی دوم رو هم باخت .... امیدوارم توی لس آنجلس جبران کنه
لیکرز جوری نشده بوستون امسال خیلی قویه
شک نکنید که امسال بوستون قهرمانه

Antonio Andolini
09-06-2008, 17:57
لیکرز جوری نشده بوستون امسال خیلی قویه
شک نکنید که امسال بوستون قهرمانه
بوستون قویه ولی لیکرز امسال با وجود این که از لحاظ بازیکن از بوستون کم تره خیلی خوب بازی می کرد ...سن انتونیو رو هم شکست داده بود ولی بوستون با زور از کلیولند برد .... ولی مشکل نیست توی استیپلز سنتر جبران می کنیم.

corey
09-06-2008, 23:25
بوستون قویه ولی لیکرز امسال با وجود این که از لحاظ بازیکن از بوستون کم تره خیلی خوب بازی می کرد ...سن انتونیو رو هم شکست داده بود ولی بوستون با زور از کلیولند برد .... ولی مشکل نیست توی استیپلز سنتر جبران می کنیم.
ولی کلیولند هم امسال خوب بازی میکرد و جیمز برای کلیولند عالی بازی کرد
ولی بازم نظر من بوستونه:31::31:

MORINIO
10-06-2008, 00:32
به عشق لیکرز زدم لیکرز:40:

ولی فکر کنم بوستون اول بشه

Antonio Andolini
10-06-2008, 00:59
به عشق لیکرز زدم لیکرز:40:

ولی فکر کنم بوستون اول بشه

ولی کلیولند هم امسال خوب بازی میکرد و جیمز برای کلیولند عالی بازی کرد
ولی بازم نظر من بوستونه:31::31:

خودمم توی NBA LIVE 08 که بازی می کنم نمی تونم بوستون رو بزنم ... اونم به خاطر این که جلوی پیرس رو نمی تونم بگیرم ..... امیدوارم توی این فاصله ی چند هزار کیلومتری ماساچوست تا کالیفرنیا این پیرس یه مرزی بگیره و نتونه بازی کنه:31: ..... نامرد مثلا خودش توی لس آنجلس به دنیا اومده ..... ولی بازم در ناامیدی بسی امید است و لیکرز قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه (بقیشم خودتون بخونید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Antonio Andolini
11-06-2008, 10:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] asketball_catg123.jpg?x=180&y=207&q=85&sig=MtscwxWx_mZjSEk0SLS5Xw--

ایول ایول ایول
L.A Lakers 87-81 Boston Celtics
L.A Lakers 1-2 Boston Celtics
دم کوبی گرم ترکونده 36 امتیاز گرفت بعدش هم ساشا ویاچیچ 20 امتیاز

شعار دوران دبستانمون:
3 تا دیگه جا بندازه بوستونو گریه بنداز

corey
11-06-2008, 13:06
آره کوبی دیشب ترکوند و واقعا عالی بود
دیشب شب بوستون نبود و کلا زیاد خوب بازی نکرد

MORINIO
11-06-2008, 14:36
ایول امیدوار شدیم

ایشالله قهرمان میشه لیکرز

saeed_h1369
11-06-2008, 17:17
ما قهرمانیم می خواین اسم تاپیک بکنیم لیکرز

vahid_vaezinia
11-06-2008, 17:30
من از قدیم هر دو تا تیم لس آنجلسی رو دوست داشتم ولی یکم لیکرز بیشتر بود!

1000_alkapone
14-06-2008, 19:32
سلام
امسال نوبت boston دیگه
چون خیلی تیمش قویه.

1000_alkapone
14-06-2008, 19:41
اقا کسی درباره ی nba اطلاعات یا سوالی نداره ؟

1000_alkapone
14-06-2008, 20:38
نظرتون درباره ي بازي L.A.Lakers با Boston Celtics چيه ؟
اين هم ترکيب اصلي دو تيم :

L.A.Lakers : 1 - Derek Fisher
2 - Kobe Bryant
3 - Radmanovic
4 - Lamar Odom
5 - Pau Gasol

Boston Celtics : 1 - Rajon Rondo
2 - Ray Allen
3 - Paul Pierce
4 - Kevin Garnett
5 - Perkins

1000_alkapone
14-06-2008, 20:54
من خودم طرفدار تیم New Jersy هستم

Antonio Andolini
14-06-2008, 21:01
سلام
امسال نوبت boston دیگه
چون خیلی تیمش قویه.
بازی جهارم رو هم بوستون برد ...... 3-1 بوستون فکر کنم دیگه پنجمین قهرمانیشو جشن بگیره ... عیبی نداره با بازیکنای جوون تا همین جا هم اومدیم خوبه ... ولی از حق نگذریم بازی کنای بوستون همشون لیاقتAll Star رو دارند

Antonio Andolini
14-06-2008, 21:07
چرا دوتا انتخاب گذاشتید؟!! من هم طرفدار لیکرز هستم و هم فونیکس ..

1000_alkapone
14-06-2008, 21:16
بنده هم طرفدار چند تیم دیگر هستم ولی اگر چند انتخابی باشه
شلوغ میشه از شما هم میخواهم یکی رو انتخاب کنید
با تشکر

Antonio Andolini
14-06-2008, 23:43
بنده هم طرفدار چند تیم دیگر هستم ولی اگر چند انتخابی باشه
شلوغ میشه از شما هم میخواهم یکی رو انتخاب کنید
با تشکر
ببخشید ...منظورم این بود که چرا 2 تا انتخاب نگذاشتید ... بین این همه تیم سخته ..... راستی یه چیز دیگه ... بهتر به صاحب تاپیک زیر احترام بگزاریم و در این تاپیک بحث کنیم چون ایشون زودتر تاپیک رو زده اند

سپاسگذارم

Dunker
15-06-2008, 12:33
Celtics از همون اول معلوم بود قهرمان میشه. البته الان 3-1 هستن تو فینال!
طرفدارای تیمای دیگه باید به فصل آینده فکر کنن.

Dunker
15-06-2008, 12:42
آقای Mohammad-dj-kazin عکسهای Iverson رو به وفور میتونی از سایت NBA.COM یا سرچ در گوگل دانلود کنی.

Dunker
15-06-2008, 12:45
بابا بذارین سلتیکس بعد از 22 سال قهرمان بشه حقشه چون خیلی خرج کرده امسال. هرچند Ray Allen در حد خودش نبود ولی Paul Pierce و Kevin Garnett برای قهرمان کردن بوستون کافی بودن.
Garnett تا حالا رنگ قهرمانی رو ندیده تو هیچ تیمی!

Dunker
15-06-2008, 12:49
من خودم دلم می خواد لس آنجلس ببره .... فکر کنم توی اتیپل سنتر کوبی برایانت روی پائول پیرس رو کم کنه

دوست من Staples Center (استیپلس سنتر) درسته. ببخشید!

Antonio Andolini
15-06-2008, 18:02
دوست من Staples Center (استیپلس سنتر) درسته. ببخشید!
بله .... "س" رو جا انداختم

سپاسگذارم:11:

Julian
15-06-2008, 18:03
حالا این بازی ها رو کجا میشه دید؟

1000_alkapone
15-06-2008, 19:28
معذرت میخواهم
البته خب این تاپیک هم مخصوص Nba هست و ایشون هم اگر اینجا سوالشون رو مطرح میکردن بهتر بود.
با تشکر از نظرات شما

Dunker
15-06-2008, 23:51
حالا این بازی ها رو کجا میشه دید؟
بطور زنده میتونی از NBA.com ببینی البته سرعت بالا باید داشته باشی.
از ماهواره شبکه اختصاصی NBA TV ایران رو پوشش نمیده! ممکنه بعضی شبکه های دیگه پخش کنن باید بگردی پیدا کنی.
بطور غیر مستقیم شبکه 3 ایران صبحهای جمعه ساعت 6 و بعضی شبها (معمولا یکشنبه ها) ساعت 1.

Julian
16-06-2008, 12:30
من nba tv دارم ولی بسته هستش باز نمیشه.
کد میخواد.:(

saeed_h1369
16-06-2008, 13:41
من اینترنت پر سرعت دارم میشه زمان دقیق بازی رو بگید تا از سایت nba .com ببینم چجوری دیدنشم بگید

Julian
16-06-2008, 13:56
تو خود سایتش مگه نداره؟
تازه فکر کنم به وقت ایران یا خیلی زود باشه یا خیلی دیر.

Antonio Andolini
16-06-2008, 19:44
من اینترنت پر سرعت دارم میشه زمان دقیق بازی رو بگید تا از سایت nba .com ببینم چجوری دیدنشم بگید

توی خود سایت همه چیز رو نوشته
L.A LAKERS 103-98 BOSTON CELTICS

L.A LAKERS 2-3 BOSTON CELTICS
بچه ها لیکرز توی بوستون بوستون رو زد ...... ای خدا چی میشه بازی بعدی رو هم ببره ..... کوبی برایانت واسشون توی Stapels Center عروسی می گیره!
ولی تا حالا توی NBA سابقه نداشته که تیمی که 3-1 عقب بیفته فینال ها رو ببره ولی امیدوارم لیکرز این طلسم رو بشکنه

MORINIO
16-06-2008, 19:49
دمش گرم حسابی :40: فقط خدا کنه بازی بعد رو ببرن 3-3 مساوی بشه

بازی بعد تو زمین کی هست؟

Antonio Andolini
16-06-2008, 19:52
دمش گرم حسابی :40: فقط خدا کنه بازی بعد رو ببرن 3-3 مساوی بشه

بازی بعد تو زمین کی هست؟
بوستون
تاریخ بازی ها:
Gm. 6: Tuesday, June 17 (8:30 p.m. ET) - LAL at BOS
Gm. 7: *Thursday, June 19 (8:30 p.m. ET) - LAL at BOS

1000_alkapone
17-06-2008, 19:24
نتیجه ی بازی فعلا به نفع Boston Celtics هست : 2-3

Dunker
18-06-2008, 10:55
بوستون سلتیکس 4 - 2 لس آنجلس لیکرز
سبزپوشان ماساچوستی بالاخره در بازی ششم با حساب 131 بر 92 بر زردپوشان کالیفرنیایی پیروز شدن و هفذهمین قهرمانی خودشون رو بعد از 22 سال جشن گرفتن. تبریک به تمام طرفداران این تیم :7:

بقیه عکسهارو در سایت NBA حتما ببینید :thumbsup:

MORINIO
18-06-2008, 16:32
ای ضد حــــــــــــــــــــــــ ـــــــال :4:

تبریک به بوستونی ها....

saeed_h1369
18-06-2008, 17:33
اشکال نداره تا همین جاشم خیلی خوبه با این مهره ها

Antonio Andolini
18-06-2008, 19:40
خب منم تبریک می گم ..... طبیعی بود بوستون از 5تا بازیکنش 3تاشAll Star بودند

بردیا
19-06-2008, 05:17
بوستون قهرمان مگه نشد؟
اخبار گفت4-2 بوستون برد در مجموع.
میخواستم بدونم اسکاتی پیپن که یه زمانی با مایکل جوردن تو شیکاگو بولز غوغا میکرد الان کجاست و چیکار میکنه؟
کوبی برایانت هم شنیدم با اینا تو شیکاگو بوده درسته؟

corey
19-06-2008, 09:30
امسال واقعا بوستون قوی بود و بازیکناش عالی بودن و در کل تیم بدون رقیبی بود

Dunker
20-06-2008, 16:10
کاپبتان Paul Pierce هم به عنوان MVP Playoff انتخاب شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1000_alkapone
20-06-2008, 18:39
بله 4-2 به نفع boston بازی تموم شد و بعد از 22 سال توانست قهرمان بشه

Antonio Andolini
21-06-2008, 21:24
کاپبتان Paul Pierce هم به عنوان MVP Playoff انتخاب شد.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به نظر من حقش بود واقعا خوب بازی کرد

Antonio Andolini
21-06-2008, 21:26
بله 4-2 به نفع boston بازی تموم شد و بعد از 22 سال توانست قهرمان بشه
و کوین گارنت آرزو به دل نموند:27::27:

corey
21-06-2008, 21:41
آره پیرس عالی بود و در مجموع از برایانت هم بهتر کار کرد

Antonio Andolini
22-06-2008, 01:17
آره پیرس عالی بود و در مجموع از برایانت هم بهتر کار کرد
ا دیگه نشدا ..... هرچی باشه برایانت بازم برایانته

corey
22-06-2008, 10:08
آره برایانت بازم برایانته و رو دستش نیست ولی به نظر من امسال پییرس عامل قرمانی بوستون بود و تو فینال هم که عالی بود و در کل موثرترین بازیکن بود

Ali Pacino
23-06-2008, 15:22
من طرفدار لیکرزم بسکتبال فقط NBA که Tv ما هم زیاد بازی ازش نشون نمی ده
نیگا کردن زنده این مسابقات خیلی حال می ده اما به خاطر اختلاف ساعت زیادمون بازیا بد موقعی می افته

Ali Pacino
23-06-2008, 15:24
من هیچ کدوم از بازی ها رو ندیدم اما فکر کنم بوستون با شایستگی قهرمان شده اما من طرفدار لیکرزم دوست داشتم لس آنجلسی ها قهرمان بشن

Antonio Andolini
23-06-2008, 23:39
من طرفدار لیکرزم بسکتبال فقط NBA که Tv ما هم زیاد بازی ازش نشون نمی ده
نیگا کردن زنده این مسابقات خیلی حال می ده اما به خاطر اختلاف ساعت زیادمون بازیا بد موقعی می افته
ای کاش اینا زنده نشون میدادند 4 صبح می بود من یکی نگاه می کردم

1000_alkapone
24-06-2008, 11:45
بوستون قهرمان مگه نشد؟
اخبار گفت4-2 بوستون برد در مجموع.
میخواستم بدونم اسکاتی پیپن که یه زمانی با مایکل جوردن تو شیکاگو بولز غوغا میکرد الان کجاست و چیکار میکنه؟
کوبی برایانت هم شنیدم با اینا تو شیکاگو بوده درسته؟

اسکاتی پیپن که الان به قولی بیکار هست
همچنین کوبی برایانت هم اول تو تیم Indiana بود

1000_alkapone
24-06-2008, 11:49
ای کاش اینا زنده نشون میدادند 4 صبح می بود من یکی نگاه می کردم

اگه مایل هستید در کانال NTV و NTV SPOR ترکیه که از Turksat 1c نشون میده میتونید بعضی بازی ها رو به طور زنده نگاه کنید .:5:

Antonio Andolini
24-06-2008, 19:53
اگه مایل هستید در کانال NTV و NTV SPOR ترکیه که از Turksat 1c نشون میده میتونید بعضی بازی ها رو به طور زنده نگاه کنید .:5:
ممنونم ولی مشکل این جاست ماهواره لا موجود!
.
.
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] etball_ny150.jpg?x=180&y=216&q=85&sig=yUbMtdr08_570U4k0pDe.A--

همین الان توی یاهو خوندم برایانت و جیمز گفته اند که تیم ملی آمریکا رو در المپیک پکن همراهی می کنند ئ مربیشون گفته میریم برای کسب مدال طلا
متن خیلی طولانی بود و به حاطر همین حوصلم نشد تایپ کنم:31:
ترکیب اصلی رو که نوشته بود اینا بودن
Kobe Bryant, LeBrone Jmaes,Dwight Howard, Carmelo Anthony,Jason Kidd,Tayshaun Prince, Carlos Boozer, Chris Bosh, Chris Paul, Deron Williams, DwyaneWade
خدای من کدوم تیم می خواد جلوی اینال وایسه؟!! خودش یه پا All Star هست ..

لینک خود خبر:

1000_alkapone
25-06-2008, 17:35
فکر کنم دیگه قهرمانی از 100% هم گذشته باشه

1000_alkapone
25-06-2008, 17:40
همچنین برای کسانی که ماهواره ندارند این نرم افزار رو توصیه می کنم : sipru
البته برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارند.

1000_alkapone
29-06-2008, 11:14
با اين نرم افزار مي تونيد چند كانال خارجي و تركي مشاهده كنيد كه يكي از انها كانال Nba TV هست.

1000_alkapone
01-07-2008, 14:42
با سلام خدمت بسکتبال دوستان
خوشحالم که مسابقات بسکتبال بین کشورها نزدیک هست و تیم USA با بازیکنانی مثل Bryant و James خیلی مدعی قهرمانی است.

Antonio Andolini
04-07-2008, 19:45
یه خبر کوتاه
گیلبرت آریناسGilbert Arenas قرارداد خود را با واشنگتن ویزارد تا 6سال دیگر با مبلغ 111 میلیون دلار تمدید کرد.
جفرسون از تیم نیوجرسی نت به میلواکی باکس انتقال پیدا کرد.

1000_alkapone
06-07-2008, 20:19
اين هم بيو گرافي كوتاه درباره ي Kobe Bryant :
Position: G
Born: 08/23/1978
Height: 6-6 / 1,98
Weight: 205 lbs. / 93,0 kg.
High School: Lower Merion HS (PA

امير موسر
06-07-2008, 21:54
من لیکرز و سان انتنیو رو دوست دارم ولی لیکرز و ترجیح دادم (تو نظرسنجی)

بردیا
06-07-2008, 22:55
ولی خودمونیم عجب پولایی میگیرن
ستاره های فوتبال هم به گردشون نمیرسن.
ولی یه چیزی که برام سواله این درآمد سرسام آورو از کجا میارن؟آخه تبلیغات و بورس و فروش بلیت مگر چقدر درامدش میشه؟

1000_alkapone
07-07-2008, 06:35
اين هم leader board تيم san antonio spurs :
2-T.Duncan 19.3
3-T.Parker 18.8
4-M.Finley 10.1
5-B.Barry 7.1

Rebounds :
1-T.Duncan 11.3
2-K.Thomas 7.2
3-F.Obero 5.2
4-M.Ginobili 4.8
5-T.Parker 3.2

Assists :
1-T.Parker 6.0
2-M.Ginobili 4.5
3-T.Duncan 2.8
4-D.Stoudamire 2.8
5-J.Vaughn 2.1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1000_alkapone
16-07-2008, 12:13
با سلام
مسابقات مقدماتی شروع شده و دیروز کامرون به پورتو ریکو با نتیجه ی 72 -81 باخت و از گروه حذف شد.

1000_alkapone
18-07-2008, 14:42
امشب هم 4 مسابقه هست که فکر کنم مهمترین اونها بازی بین المان و بزیل باشه.

Antonio Andolini
18-07-2008, 22:38
امشب هم 4 مسابقه هست که فکر کنم مهمترین اونها بازی بین المان و بزیل باشه.
مسابقات چی؟ .... ببینیم این نویتسکی توی تیم ملیشون چی کار می کنه

1000_alkapone
22-07-2008, 18:12
مسابقات چی؟ .... ببینیم این نویتسکی توی تیم ملیشون چی کار می کنه
مسابقات مقدماتي المپيك
نويتسكي تو تيم ملي المان بازي مي كنه و متاسفانه در بازي المان و برزيل خوب بازي نكرد.

h_starboy
24-07-2008, 21:42
منم دالاس و لیکرز ولی از خیلی وقت پیش لیکرز و دوست داشتم.

1000_alkapone
26-07-2008, 18:42
واقعا ممنون از شما عزیزان که نظرات خودتون رو بیان می کنید.

1000_alkapone
27-07-2008, 20:21
سلام خدمت عزیزان
تا 10 - 12 روز دیگه مسابقات المپیک چین شروع میشه
امیدوارم که همگی بتونین مسابقات رو ببینید.

1000_alkapone
29-07-2008, 13:05
سلام به دوستان عزیز
این هم تیم های دو گروه اول مسابقات المپیک :
گروه اول : ارژانتین - استرالیا - کرواسی - ایران - لیتوانی - روسیه
گروه دوم : انگولا - چین - المان - یونان -اسپانیا - امریکا

1000_alkapone
01-08-2008, 19:53
دیروز مسابقه ی بین تیم های ترکیه و امریکا برگزار شد که امریکا با اختلاف حدودا 30 تا برد.
امروز هم قرار بود بازی بین لیتوانی و امریکا انجام بشه.

1000_alkapone
02-08-2008, 20:47
امروز هم بازی بین تیم های ترکیه و لیتوانی برگزار شد که لیتوانی با اختلاف حدود 10- 12 تا توانست غالب از میدان بیرون بیاد.

1000_alkapone
15-08-2008, 01:31
man ro bebekhshıd ke englısh daram type mıkonam chon dastresı be type farsı nadaram
mosabeghat olampıc shooroe shod va dıshab bazı beyne tımhaye arjantın va korovası bargozar shod ke arjantın ba ekhtelaf hoodoodan 20 ta bord

avax7
16-08-2008, 14:20
ایران هم تا الان تمامیه بازیهاشو با موفقیت باخته!!! البته نباید انتظاره زیادی از اونا داشت بهر حال ما که فکر میکردیم بهتر از این بازی کنه

avax7
16-08-2008, 14:22
ایران با 15 اختلاف به آرژانتین باخت ولی خیلی خوب بازی کرد مخصوصا حامد حدادی

avax7
16-08-2008, 14:24
من طرفداره میامی هیتم راستی نمیدونین شکیل از میامی رفت یا نه؟ اگه رفت الان تو چه تیمیه؟ویلیامز که رفت حیف شد

vahid_vaezinia
18-08-2008, 00:29
LA Lakers . . .

alioxv
23-08-2008, 11:53
كلا تيمهاي Nba قوي هستند.......

1000_alkapone
23-08-2008, 18:08
من طرفداره میامی هیتم راستی نمیدونین شکیل از میامی رفت یا نه؟ اگه رفت الان تو چه تیمیه؟ویلیامز که رفت حیف شد
Oneal raft be tım e phoenıx suns
bebakhshıd ke farsi type nemıkonam chon computer i ke daram estefade mıkonam ın ghabelıat ro nadare

1000_alkapone
01-09-2008, 12:17
va dar nahayat tim e USA saheb medal tala va Ispania saheb medal noghre shod

MORINIO
01-09-2008, 13:11
سلام

بازیهای ان بی ای از کی شروع میشه؟

نقل و انتقالات مهم رو هم بگید

ممنون:40:

avax7
03-09-2008, 17:15
میگن کوبی رفته هیوستون.راست میگن؟

1000_alkapone
09-09-2008, 14:20
میگن کوبی رفته هیوستون.راست میگن؟
نه اقا کاملا شایعه است

1000_alkapone
09-09-2008, 14:32
سلام

بازیهای ان بی ای از کی شروع میشه؟

نقل و انتقالات مهم رو هم بگید

ممنون:40:
بازی های NBA از 28 اکتبر شروع میشه .

1000_alkapone
09-09-2008, 14:35
اگه میخوای بگو روستر یا همون ترکیب هر تیمی رو که بخوای برای شما بذارم .

avax7
09-09-2008, 19:52
اگه میخوای بگو روستر یا همون ترکیب هر تیمی رو که بخوای برای شما بذارم .
اگه ممکنه ترکیب hoston , dallas , miami heat رو بزار, خیلی ممنون

1000_alkapone
13-09-2008, 13:36
این HoustonRockets

Number Player Post HT WT
12 Rafer Alston G 6-2 175
Ron Artest F 6-7 248
17 Brent Barry G 6-7 210
31 Shane Battier F 6-8 220
0 Aaron Brooks G 6-0 161
15 Joey Dorsey F 6-8 268
3 Steve Francis G 6-3 210
19 Mike Harris F 6-6 240
44 Chuck Hayes F 6-6 238
2 Luther Head G 6-3 185
14 Carl Landry F 6-9 248
10 Maarty Leunen F 6-9 220
1 Tracy McGrady G 6-8 223
55 Dikembe Mutombo C 7-2 260
4 Luis Scola F-C 6-9 245
D.J. Strawberry G 6-5 201
11 Yao Ming C 7-6 310

1000_alkapone
13-09-2008, 19:08
این HoustonRockets

Number Player Post HT WT
12 Rafer Alston G 6-2 175
Ron Artest F 6-7 248
17 Brent Barry G 6-7 210
31 Shane Battier F 6-8 220
0 Aaron Brooks G 6-0 161
15 Joey Dorsey F 6-8 268
3 Steve Francis G 6-3 210
19 Mike Harris F 6-6 240
44 Chuck Hayes F 6-6 238
2 Luther Head G 6-3 185
14 Carl Landry F 6-9 248
10 Maarty Leunen F 6-9 220
1 Tracy McGrady G 6-8 223
55 Dikembe Mutombo C 7-2 260
4 Luis Scola F-C 6-9 245
D.J. Strawberry G 6-5 201
11 Yao Ming C 7-6 310

1000_alkapone
15-09-2008, 12:48
این هم :
Dallas Mavericks

Number Player Post HT WT
11 Jose Barea G 6-0 175
32 Brandon Bass F 6-8 240
25 Erick Dampier C 6-11 265
DeSagana Diop C 7-0 280
Shan Foster G 6-6 205
40 Devean George F-G 6-8 235
Gerald Green G 6-8 200
5 Josh Howard F-G 6-5 210
55 Juwan Howard F 6-9 253
6 Eddie Jones G-F 6-6 200
2 Jason Kidd G 6-4 210
41 Dirk Nowitzki F 7-0 245
42 Jerry Stackhouse G-F 6-6 218
31 Jason Terry G 6-2 180
21 Antoine Wright G-F 6-7 215

1000_alkapone
18-09-2008, 13:07
این هم :
Miami Heat

Number Player Post HT WT
6 Blake Ahearn G 6-2 190
50 Joel Anthony C 6-9 245
5 Marcus Banks G 6-2 212
Michael Beasley F 6-10 235
15 Mark Blount C-F 7-0 250
Mario Chalmers G 6-1 190
14 Daeguan Cook G 6-5 205
Yakhouba Diawara F-G 6-7 225
40 Udonis Haslem F 6-8 235
James Jones F 6-8 220
21 Jamaal Magloire C 6-11 265
7 Shawn Marion F 6-7 230
33 Alonzo Mourning C 6-10 261
12 Kasib Powell F 6-7 215
11 Chris Quinn G 6-2 175
3 Dwyane Wade G 6-4 216
1 Dorell Wright F 6-9 210

1000_alkapone
28-09-2008, 23:04
اگه میشه اسم چند تا مجله ی بسکتبال رو نام ببرید.
به جز Slam

Kasra 91
28-09-2008, 23:19
سلام

کسی اینجا کلیپی از حرکات نمایشی بسکتبال نداره که ترجیا LeBron Jams و Michael Jordan هم توشون باشه

با حجم متوسط

1000_alkapone
04-10-2008, 16:45
به اقای حامد حدادی هم تبریک میگیم به عنوان اولین بسکتبالیست ایرانی Nba .

1000_alkapone
10-10-2008, 16:28
دیروز مسابقه ی بین تیم های New Jersy Nets و Miami Heats در پاریس برگزار شد که New Jersy با نتیجه ی 100-98 بازی را به نفع خود تمام کرد.

franch
11-10-2008, 17:03
/پيش فصل NBA/
نخستين برد ممفيس در حضور ‌٥ دقيقه‌اي "حدادي"

تيم بسكتبال ممفيس گريزليز نختسين پيروزي خود را در مسابقات پيش‌فصل ليگ حرفه‌يي آمريكا به دست آورد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ممفيس در حالي كه حامد حدادي، ملي‌پوش بسكتبال ايران را براي پنج دقيقه در اختيار داشت، توانست 79 بر 92 از سد "شارلوت باب كتس" عبور كند. در كارنامه حدادي در اين ديدار يك پاس منجر به گل ثبت شده است.
گاي و واريك از تيم ممنيس هر كدام به ترتيب 17 و 14 امتياز براي تيم‌شان كسب كردند.
تيم ممفيس در تمامي وقت‌هاي اول تا چهارم تيم برتر ميدان بود، اين تيم به ترتيب در كوارترهاي اول تا چهارم با نتايج ( 20 ـ 25 ) ( 19 ـ 23 ) ( 27 ـ 29 ) ( 13 ـ 15 ) به پيروزي رسيد و در نهايت با 13 اختلاف امتياز برد را از آن خود كرد.
اين نخستين برد تيم ممفيس پس از قبول شكست مقابل تيم‌هاي هوستون و واشنگتن است. حامد حدادي پيش از اين به ترتيب 17 و 8 دقيقه براي تيم‌اش به ميدان رفته بود.
در ساير ديدارها اين نتايج به دست آمد:
نيكس 110 ـ سونتي سيكسرز 104
پيستونز 73 ـ ويزارس 62
زسكا 66 ـ مجيك 94
شيكاگو95 ـ باكسرز102
كاواليرز 94 ـ سلتيكز 96
باب كتس 79 ـ گريزلير 92
هاكس 80 ـ بليزرز 102
موريكس 105 ـ بوكس 79
هورنتس 89 ـ اسپزر84
تيم برولوز 95 ـ ناگتس 118
تاندر 85 ـ كينگز 94

cj-afshin
11-10-2008, 21:19
آیا حامد در این بازی امتیازی بدست نیاورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

franch
12-10-2008, 12:58
آیا حامد در این بازی امتیازی بدست نیاورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
مثل اينكه فقط يه پاس گل داده!!!

cj-afshin
12-10-2008, 22:01
:37::grrr:عجیب و ناراحت کننده

cj-afshin
14-10-2008, 21:26
تبریک و تسلیت:
1-ممفیس برای دومین بار پیاپی برد وحامد 2 دقیقه بازی کرد.همچنین تیم دانشجویان بازی سومش رو هم با نتیجه 90-93 از چین تایپه میزبان مسابقات برد
2-اما باز مثل اینکه حامد امتیازی بدست نیاورده

1000_alkapone
14-10-2008, 22:47
کسی اینجا میتونه مسابقات Nba رو از تلویزیون ببینه ؟

cj-afshin
15-10-2008, 22:37
فکر نکنم.:41:

1000_alkapone
17-10-2008, 15:41
امشب بین تیم های New Orleans و Wizards بازی هست تو بارسلونا .
قابل توجه کسانی که م ا ه و ا ر ه دارن میتونن از کانال Ntv یا Ntv Spor ترکیه (Turksat) ببینن.
فکر کنم ساعت 11 ایران باشه

cj-afshin
17-10-2008, 21:38
امشب بین تیم های New Orleans و Wizards بازی هست تو بارسلونا .
قابل توجه کسانی که م ا ه و ا ر ه دارن میتونن از کانال Ntv یا Ntv Spor ترکیه (Turksat) ببینن.
فکر کنم ساعت 11 ایران باشه

آیا ntv ترکیه همه ی بازی هارو پخش مستقیم می کنه؟
می شه از روی اینترنت دید؟

Antonio Andolini
17-10-2008, 22:59
با تاخیر ... هفته ی پیش بازی فینیکس با سن آنتونیو رو نشون داد .... ولی عجب بازی ای بود ... بین دانکن و شکیل اونیل واقعا کل کلی ایجاد شده بود ..... یه تیکه بود شکیل شیرجه زد وسط تماشاچی ها:27: .. کلی خندیدیم .. یکی نبود بگه آخه مگه یک کیلو دو کیلو هستی که این کارو می کنی؟

1000_alkapone
21-10-2008, 18:47
آیا ntv ترکیه همه ی بازی هارو پخش مستقیم می کنه؟
می شه از روی اینترنت دید؟
نه همه ی بازی های Nba . فقط بازی های Nba Europe که در اروپا بود رو مستقیم نشون داد.

1000_alkapone
21-10-2008, 18:51
با تاخیر ... هفته ی پیش بازی فینیکس با سن آنتونیو رو نشون داد .... ولی عجب بازی ای بود ... بین دانکن و شکیل اونیل واقعا کل کلی ایجاد شده بود ..... یه تیکه بود شکیل شیرجه زد وسط تماشاچی ها:27: .. کلی خندیدیم .. یکی نبود بگه آخه مگه یک کیلو دو کیلو هستی که این کارو می کنی؟
چه جوری ؟ و از کدوم کانال تلویزیونی ؟

Bill Gates
21-10-2008, 18:51
الان از چه کانالی میشه بازی ها رو دید؟؟:31:

cj-afshin
23-10-2008, 18:45
آیا nbatv روی م_ا_ه_و_ا_ر_ه ترک_س_ت هست؟
اگه هست ف_ر_ک_ا_ن_س اون چنده

1000_alkapone
23-10-2008, 20:37
آیا nbatv روی م_ا_ه_و_ا_ر_ه ترک_س_ت هست؟
اگه هست ف_ر_ک_ا_ن_س اون چنده
اره هست ولی قفل . اگه میخوای برات فرکانس میدم.

cj-afshin
26-10-2008, 19:22
حتما حتما بده

محمد88
26-10-2008, 19:34
اونیل هنوز تو میامی بازی میکنه؟

Antonio Andolini
26-10-2008, 21:52
چه جوری ؟ و از کدوم کانال تلویزیونی ؟
از شبکه سه .. به طور مستمر نیست ولی معمولا یکشنبه شب ها .. یا بهتر بگم بامداد دوشنبه ها میزاره .. حدودای 1-1:30

اونیل هنوز تو میامی بازی میکنه؟
نه .. رفته فینیکس

Damian
29-10-2008, 17:11
به نظر من هیچ تیمی مثل فینیکس بازی نمیکنه
مخصوصا پاسهای طلایی استیو 13

Antonio Andolini
29-10-2008, 19:56
به نظر من هیچ تیمی مثل فینیکس بازی نمیکنه
مخصوصا پاسهای طلایی استیو 13
امسال فینیکس با استادمایر و شکیل توی دفاع خیلی قوی شده ..ولی از لحاظ سنی هم شکیل و هم استیو یکم دیگه دارن میرن بالا ...ولی به نظر میرسه امسال بازم لیکرز بترکونه .. باید ببینیم بوستونی ها چی کار می کنند

1000_alkapone
06-11-2008, 16:19
حتما حتما بده
بفرمایید :
NBA TV 11054 H 30000 5/6

1000_alkapone
18-11-2008, 21:57
کسی تونسته قفل کانال Nba Tv رو بشکنه ؟

franch
24-11-2008, 12:38
خداحافظي زود هنگام حامد حدادي از NBA

هورا اسپرت : حدادي پس از سپري کردن چند هفته ناکامي و سکو نشيني در مسابقات بسکتبال NBA از هفته آينده در قالب مسابقات "دي-ليگ" به ميدان مي رود.

ملي پوش ايراني ممفيس گريزليز از هفته آينده مي تواند اميد بيشتري براي بازي در ميادين بسکتبال آمريکا داشته باشد چرا که قرار است به تيم"داکوتا ويزاردز" بپيوندد تا در قالب اين تيم با 15 شرکت کننده ديگر در دي ليگ ( League-D ) به رقابت بپردازد.
انتقال حامد حدادي به مسابقات فصل 2009-2008 "دي-ليگ" بسکتبال آمريکا نيز بنا به نظر مسئولان باشگاه ممفيس گريزليز و به منظور حفظ آمادگي اين بازيکن انجام مي شود

1000_alkapone
01-12-2008, 18:55
یه خبر جالب و مهم :
مسابقات all star 2009 یعنی امسال در phoenix هست

Damian
01-12-2008, 23:09
خداحافظي زود هنگام حامد حدادي از nba

هورا اسپرت : حدادي پس از سپري کردن چند هفته ناکامي و سکو نشيني در مسابقات بسکتبال nba از هفته آينده در قالب مسابقات "دي-ليگ" به ميدان مي رود.

ملي پوش ايراني ممفيس گريزليز از هفته آينده مي تواند اميد بيشتري براي بازي در ميادين بسکتبال آمريکا داشته باشد چرا که قرار است به تيم"داکوتا ويزاردز" بپيوندد تا در قالب اين تيم با 15 شرکت کننده ديگر در دي ليگ ( league-d ) به رقابت بپردازد.
انتقال حامد حدادي به مسابقات فصل 2009-2008 "دي-ليگ" بسکتبال آمريکا نيز بنا به نظر مسئولان باشگاه ممفيس گريزليز و به منظور حفظ آمادگي اين بازيکن انجام مي شود
البته این خبر خوشحال کننده ایه
در نگاه اول شاید نگران کننده باشه ولی بازی کردن در این لیگ بسیار بهتر از بازی نکردن در ان بی ای است
انشالا سال آینده حدادی رو در ان بی ای میبینیم

1000_alkapone
10-12-2008, 21:14
نتایج اخرین مسابقات NBA در تاریخ 10 December (چهار شنبه ) :

Toronto @ Cleveland
94 - 114

Detroit @ Washington
94 - 107

Utah @ Minnesota
99 - 96

New York @ Chicago
100 - 105

San Antonio @ Dallas
133 - 126

Atlanta @ Houston
84 - 92

Milwaukee @ Phoenix
110 - 125

Orlando @ Portland
109 - 108

Lakers @ Sacramento
101 - 113

1000_alkapone
11-12-2008, 12:23
یک بازی تاریخی از Carmelo Anthony

Denver Nuggets در مقابل Minnesota با نتیجه 116-105 برنده از زمین بیرون امد.
Carmelo در این بازی 45 امتیاز بدست اورد که 33 امتیاز ان فقط در یک کوارتر بود
او با این کار در تاریخ NBA دومین بازیکن شد .

1000_alkapone
13-12-2008, 20:35
این بار Turkoglu هم که در بازی قبل با اخرین پرتاب 3 امتیازی خود نتیجه را به نفع تیم خود کرده بود نتوانست به داد تیمش برسد.
در سری مسابقات دیشب NBA تیم Orlando در برابر تیم Pheonix با نتیجه ی 113 - 112 بازنده از زمین بیرون امد .
این بازی که در خانه ی Pheonix Suns برگزار شد Dwight Howard در کوارتر سوم (3) مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد
هنگامی که 2.7 ثانیه به پایان بازی مانده بود تیم Pheonix با پرتاب 3 امتیازی Grant Hill , بازی را به نفع خود تمام کرد.

این هم دیگر نتایج مسابقات دیشب :

New Jersey - Toronto: 79 - 101
Cleveland – Philadelphia: 88 - 72
Miami - Atlanta: 73 - 87
Boston - New Orleans: 94 - 82
Minnesota - San Antonio: 86 - 98
Memphis - Chicago: 103 - 96
Detroit - Indiana: 114 - 110
Portland - La Clippers: 112 - 120
La Lakers - Sacramento: 112 - 103
Golden State - Houston: 108 - 119
Phoenix - Orlando: 113 - 112

1000_alkapone
14-12-2008, 17:12
نتایج سری مسابقات دیشب NBA :
Orlando – Utah: 103 – 94
Golden State – Denver: 105 – 123
Oklahoma City – Dallas: 99 – 103
Indiana – Milwaukee: 103 – 121
New Jersey – Chicago: 104 – 113
New York – Sacramento: 114 – 90
Houston - La Clippers: 82 – 95
Cleveland – Atlanta: 92 – 97
Detroit – Charlotte: 90 – 86
Washington – Philadelphia: 89 - 104

جالب است بدانید که Vince Carter در مسابقه ی دیشب در برابر Bulls در انتهای کوارتر 2 دوم از وسط زمین توپ را به طرف حلقه ی Bulls پرتاب کرد و 3 امتیاز در اخرین لحظه برای تیمش بدست اورد تا تیمش با اختلاف 10 امتیاز به رختکن برود.

1000_alkapone
16-12-2008, 15:11

Boston Celtics دیروز در خانه اش در مقابل Utah Jazz به پیروزی 100-91 دست یافت و به این ترتیب 15 برد پیاپی خود را بدست اورد .

Boston Celtics که از 25 بازی خود 23 بازی را برده است در بازی دیشب Rajon Rondo با 25 امتیاز ,9 ریباند ,8 اسیست و 3 استیل ستاره ی بازی شد .

Paul Millsap که در Utah Jazz در نبود Carlos Boozer به بازی امده بود 32 امتیاز و 10 ریباند برای تیمش بدست اورد
اما این امار برای برد تیمش کافی نبود .

نتایج دیگر مسابقات دیشب NBA :

New Jersey @ Toronto

78-90
Charlotte @ Atlanta

79 - 83
Indiana @ Washington

118 - 98
Utah @ Boston

91 - 100
Milwaukee @ Miami

98 - 83
Denver @ Dallas

98 - 86
New York @ Phoenix

103 - 111
Minnesota @ Sacramento

103 - 118
Orlando @ Golden State

109 - 98

1000_alkapone
17-12-2008, 19:07

در سری مسابقت دیشب NBA تیم Houston Rockets با ستاره ی خود یعنی Tracy McGrady که 20 امتیاز و 14 ریباند و 10 اسیست بازی کرد توانست در برابر Denver Nuggets با نتیجه ی 108-96 به پیروزی برسد.

اما دیگر نتایج بازی ها :

Chicago @ Charlotte

101 -110
New Orleans @ Memphis

91 - 84
Clippers @ Oklahoma

98 - 88
Denver @ Houston

96 - 108
Sacramento @ Portland

77 - 109
New York @ Lakers

114 -116

1000_alkapone
23-12-2008, 12:34

دیروز تیم Orlando Magic در برابر Golden State با نتیجه ی 113-81 به پیروزی رسید و به این ترتیب به پنجمین پیروزی پیاپی خور دست یافت.
دیگر نتایج مسابقات دیشب :
Orlando - Golden State: 113-81
New Jersey - Houston: 91-114
Memphis - La Lakers: 96-105
San Antonio - Sacramento: 101-85
Denver - Portland: 97-89
La Clippers - Toronto: 75-97

1000_alkapone
01-01-2009, 16:59

orlando magic با بازی فوق العاده نیمه ی اولش , توانست chicago را در خانه ی حریف با نتیجه ی 113-94 شکست دهد.
orlando یا این پیروزی به 8 پیروزی خود در 9 یازی اخیر دست یافت.

detroit هم در خانه خود توانست New Jersey را 83-75 شکست دهد و به 5 پیروزی پیاپی خود دست یابد .
در این بازی که در کوارتر دوم بازیکن ستاره ی nets , یعنی Vince Carter با انجام دومین فول فنی خود از ادامه ی بازی محروم شد اثر بزرگی در باخت تیم داشت.

دیگر نتایج بازی ها :

Milwaukee

Houston

81 - 85

Denver

Toronto

114 - 107

Golden State

Oklahoma

100 - 107

Philadelphia

Clippers

100 - 92

1000_alkapone
01-01-2009, 17:05

orlando magic با بازی فوق العاده نیمه ی اولش , توانست chicago را در خانه ی حریف با نتیجه ی 113-94 شکست دهد.
orlando یا این پیروزی به 8 پیروزی خود در 9 یازی اخیر دست یافت.

detroit هم در خانه خود توانست New Jersey را 83-75 شکست دهد و به 5 پیروزی پیاپی خود دست یابد .
در این بازی که در کوارتر دوم بازیکن ستاره ی nets , یعنی Vince Carter با انجام دومین فول فنی خود از ادامه ی بازی محروم شد اثر بزرگی در باخت تیم داشت.

دیگر نتایج بازی ها :

Milwaukee

Houston

81 - 85

Denver

Toronto

114 - 107

Golden State

Oklahoma

100 - 107

Philadelphia

Clippers

100 - 92

1000_alkapone
05-01-2009, 15:07

boston celtics در 6 بازی اخر خود 4 باخت خود را در زمین New york به دست اورد .

نتایج دیگر بازی های دیشب :

Orlando Toronto 102 - 108 Cleveland Washington 77 - 80 Detroit L.A. Clippers 88 - 87 Dallas Memphis 82 - 102 Boston New York 88 - 100 Portland L.A. Lakers 86 - 100

1000_alkapone
10-01-2009, 11:59

در سری مسابقات دیشب در بازی دو تیم Cleveland - Boston بازیکن ستاره ی تیم Cleveland یعنی LeBron James توانست با 38 امتیاز و 7 ریباند و 6 اسیست تیمش را در مقابل boston به پیروزی 98-83 برساند.

دیگر نتایج بازی های دیشب :
Atlanta Orlando 87-121
Charlotte Philadelphia 87-93
Memphis Toronto 82-103
Boston Cleveland 83-98
L.A. Clippers New Orleans 80-107
Houston Oklahoma City 98-96
Washington Chicago 86-98
New Jersey Milwaukee 102-104
Detroit Denver 93-90
Miami Sacramento 119-115
Indiana L.A. Lakers 119-121
Dallas Phoenix 100-128

1000_alkapone
12-01-2009, 11:11

Boston Celtics توسط Ray Allen که در بازی دیشب 36 امتیاز خود در برابر toronto به پیروزی 94-88 رسید

و به این ترتیب به 4 باخت پیاپی خود خاتمه داد.

1000_alkapone
12-01-2009, 16:44
نفرات اول تا دهم در نظر سنجی سایت رسمی NBA برای MVP :

LeBron James 1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kobe Bryant 2.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Chris Paul 3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dwyane Wade 4.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dwight Howard 5.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Chauncey Billups 6.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tim Duncan 7.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dirk Nowitzki 8.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Joe Johnson 9.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Brandon Roy 10.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0

نظر شما چیست ؟

1000_alkapone
15-01-2009, 20:48

San Antonio Spurs توانست L.A Lakers رو شکست دهد.
در کنفرانس غرب دو تیم مدعی در برابر هم قرار گرفتند . این بازی که در زمین San Antonio , AT&T Center برگزار شد تا اخر بازی رقابت تنگاتنگ بود و San Antonio در 10 ثانیه اخر با نتیجه 112-111 از زمین پیروز بیرون امد.

نتایج دیگر مسابقات دیشب :

Detroit Indiana 106 - 110
Portland Philadelphia 79 - 100
Chicago Toronto 102 - 98
New Jersey Boston 86 - 118
Washington New York 122 - 128
Miami Milwaukee 102 - 99
Utah Oklahoma City 93 - 114
New Orleans Dallas 104 - 97
L.A. Lakers San Antonio 111 - 112
Sacramento Golden State 135 - 133
Atlanta L.A. Clippers 97 - 80

1000_alkapone
16-01-2009, 16:43

ِDenver Nuggets توانست در وقت اضافه Phoenix Suns رو با نتیجه ی 119-113 مقلوب کنه.

1000_alkapone
17-01-2009, 20:03
این بار Kobe هم نتوانست به داد Lakers برسد !

نتایج مسابقات دیشب NBA :

Toronto Indiana 104-111
San Antonio Philadelphia 87-109
New York Washington 89-96
New Orleans Cleveland 78-92
Utah Memphis 101-91
Detroit Oklahoma City 79-89
Minnesota Phoenix 105-103
Milwaukee Sacramento 129-122
Atlanta Golden State 114-119
Orlando L.A. Lakers 109-103

franch
24-01-2009, 13:54
'سوپرمن' رکورد محبوبیت را شکست

هاوارد اینگونه "سوپرمن" شد

دوایت هاوارد، بازیکن پست سنتر تیم بسکتبال اورلاندو مجیک، باکسب آراء بی سابقه طرفداران بسکتبال، به عنوان محبوب ترین بازیکن لیگ برای بازی سالانه ستارگان بسکتبال آمریکا انتخاب شد.
این بازیکن که در حال حاضر در ریباند (کنترل توپ های سرگردان بر روی حلقه ها)، بلاک شات (سد کردن توپ های در حال حرکت به سمت سبد خودی) و دابل-دابل (کسب دو آمار دو رقمی در یک بازی) از دیگر بازیکنان شاغل در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (nba) برتر است، به اولین بازیکنی در تاریخ 58 ساله برگزاری این مسابقه سنتی بدل شد که توانسته بیش از سه میلیون رای طرفداران را کسب کند.
او سال گذشته در جریان مسابقه اسلم دانک با پوشیدن لباس و ردای "سوپرمن" آخرین حرکت خود را انجام داد که به قهرمانی او در این رقابت نیز منجر شد و پس از آن رسانه ها و محافل بسکتبال لقب "سوپرمن" را برای او بکار برده اند.
پنج بازیکن آغاز کننده دو تیم ستارگان منتخب کنفرانس های شرق و غرب آمریکا توسط رای مردمی انتخاب می شوند و تا پیش از این رکورد کسب حداکثر رای به یائو مینگ، ستاره چینی تیم هیوستون راکتز تعلق داشت که در سال 2005 دو میلیون و 558 هزار و 278 رای کسب کرد.
دوایت هاوارد موفق شد سه میلیون و 150 هزار و 181 رای کسب کند.
با این حال او تنها بازیکنی نبود که رکورد پیشین را شکست؛ لبرون جیمز ستاره تیم کلیولند، کوبی برایانت ارزشمندترین بازیکن فصل پیش لیگ nba، دوین وید، ستاره تیم میامی هیت و تیم دانکن فوروارد بلند قامت تیم سن آنتونیو اسپورز همگی موفق شدند بیش از رکورد سال 2005 یائو مینگ رای کسب کنند.
یائو مینگ که خود آراء کافی برای حضور در جمع پنج بازیکن اصلی تیم کنفرانس غرب را به دست آورد دو میلیون و 532 هزار و 958 رای کسب کرد.
10 بازیکنان اعلام شده همراه با 14 بازیکن دیگر که از سوی کادر مربی گری تیم های ستارگان شرق و غرب انتخاب می شوند، در روز پانزدهم فوریه مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.
تا کنون از کادر مربی گری دو تیم، تنها سر مربی تیم ستارگان غرب مشخص شده است.
بر اساس قوانین موجود مربوط به انتخاب کادر مربی گری تیم های ستارگان، هر مربی که تا دو هفته مانده به برگزاری مسابقه ستارگان بهترین رکورد برد و باخت را در کنفرانس خود (شرق یا غرب داشته باشد) به عنوان مربی تیم ستارگان آن کنفرانس انتخاب می شود که این قانون مربی گری فیل جکسون، سرمربی لس آنجلس لیکرز بر تیم ستارگان غرب را مسجل ساخته است.
بر اساس آمار اعلام شده از سوی سازمان لیگ اتحادیه ملی بسکتبال (nba) بازیکنان برتر دو تیم شرق و غرب به شرح زیر می باشند:
شرق:
1. دوایت هاوارد (سنتر - اورلاندو، 3.150.181 رای)
2. لبرون جیمز (گارد/فوروارد - کلیولند، 2.940.823 رای)
3. دوین وید (گارد - میامی، 2.741.413 رای)
4. کوین گارنت (فوروارد - بوستون، 2.066.833 رای)
5. آلن آیورسون (گارد - دیترویت، 1.804.649 رای)
غرب:
1. کوبی برایانت (گارد - لیکرز، 2.805.397 رای)
2. تیم دانکن (فوروارد/سنتر - سن آنتونیو، 2.578.168 رای)
3. یائو مینگ (سنتر - هیوستون، 2.532.958 رای)
4. کریس پال (گارد - نیو اورلئان، 2.134.798 رای)
5. آماره استودامایر (فوروارد/سنتر - فینیکس، 1.460.429 رای)

Masoud King
25-01-2009, 14:46
رقابتهای بسكتبال ان بی ای امروز پیگیری شد.

به گزارش شبكه خبر ، فیلادلفیا 116بر 110 نیویورك را شكست داد ، میامی 103بر 97 اورلاندو را برد ، نیوجرزی 99 بر 88 ممفیس را مغلوب خود ساخت ، میلواكی با نتیجه 106 بر 104 ساكرامنتو را برد ، كلیولند 102 بر 97 مقابل یوتا به برتری دست یافت و پورتلند 100 بر 87 واشنگتن را شكست داد .

1000_alkapone
06-02-2009, 17:36

به علت مصدومیت Nelson به جای او Ray Allen در تیم شرق (All Star Eastern) بازی خواهد کرد .

1000_alkapone
13-02-2009, 00:49
سلام به همه ی NBA دوستان
این شنبه و یکشنبه ی رویایی رو از دست ندید .
چون مسابقه ی ALL Star 2009 و ُSlam Dunk Contest و ... در کل این All Star Weekend رو از دست ندید که خیلی مهمه.
میتونید از کانال های NTV و NTV Spor ترکیه ( 3A Turksat) تماشا کنید .
تاریخ 26 و 27 بهمن - ساعت 5 صبح به وقت ایران

Damian
15-02-2009, 00:08
میگم بچه ها zdf ساعت 5 انگار میخواد مسابقه all stars رو پخش کنه اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بگه
اسلم دانک کانتست برگزار شده یا نه ؟

1000_alkapone
26-02-2009, 20:35
نتایج اخرین بازی های انجام شده در NBA :
Memphis Indiana 99 - 104
Philadelphia Washington 106 - 98
Chicago New Jersey 99 - 111
Orlando New York 114 - 109
Utah Minnesota 120 - 103
Detroit New Orleans 87 - 90
Milwaukee Dallas 96 - 116
Portland San Antonio 84 - 99
Atlanta Denver 109 - 110
Charlotte Sacramento 98 - 91
Boston L.A. Clippers 91 - 93

M O B I N
01-03-2009, 18:38
من طرفدار Dirk Nowitzki هستم و از جیمز متنفر...

C. Breezy
03-03-2009, 15:03
من طرفدار dirk nowitzki هستم و از جیمز متنفر...

اوا چرا ؟ بچه به این خوبی ... البته از اینا که بگذریم فقط و فقط آیورسون و والاس :31: + هاوارد و اونیل کوچک و جاش اسمیت :31:

1000_alkapone
03-03-2009, 22:38
اوا چرا ؟ بچه به این خوبی ... البته از اینا که بگذریم فقط و فقط آیورسون و والاس :31: + هاوارد و اونیل کوچک و جاش اسمیت :31:
آیورسون رو موافقم
اما کارتر و هریس و نباید فراموش کرد

C. Breezy
04-03-2009, 16:22
آیورسون رو موافقم
اما کارتر و هریس و نباید فراموش کرد
گفتی کارتر یاد خاطرات NBA live 07 اوفتادم ... خیلی باحال بود ...
خاک بر سر تلیویزیون ایران بکنن که مسابقات مهم All Stars رو نشون ندادن ... این همه فوتبال چرت و پرت نشون می دن ، دنقوز آباد کوبا با شونگولوستیاگو آنگولا ... یا مسابقات دسته 7 غنا ... بجای اینا مسابقات NBA رو نشون بدن خیلی خیلی بهتره ... بازی های 1 سال قبل رو ، اونم نصفه شب ، هفته ای دوبار نشون می دن ...

C. Breezy
05-03-2009, 16:41
راستی مبین ... من هایلایت مسابقات آل استارز امسال رو گرفتم ... خیلی باحاله ... 44 مگ بید ، شکیل اونیل و برایانت هر دوشون mvp شدن ... نتیجه بازیشون هم 134 - 119 به نفع وست تموم شد ... ولی من تا حالا ندیده بودم ، فکر می کردم جدی با هم بازی می کنن ، اونقدر ها هم جدی نبود ، اخراش دیگه جلوی حلقه رو باز می کردن و حریف میومد دانک های نمایشی میزد ... خیلی باحاله

بی باک بی بال
19-03-2009, 19:03
من عاشق این بازام

1000_alkapone
06-06-2009, 22:46
سلام به همگی بسکتبال دوستان
فینال ها هم شروع شد La Lakers - Orlando magic که هنوز 0-1 به نفع lakers هست .

MORINIO
09-06-2009, 13:52
لیکرز 2-0 جلو افتاد:40: البته این دو تا بازی اول رو لیکرز میزبان بود .