PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه امام صادق(ع)

mohsensoft
02-05-2008, 22:03
سلام
من امسال كنكور دارم
رشتم رياضيه
ميخوام رشته ي اقتصاد دانشگاه امام صادق رو انتخاب كنم
ميشه يكي لطف كنه و بگه با چه درصد هايي ميشه در اين رشته در اين دانشگاه قبول شد؟
ممنون

eng.mehrdad
03-05-2008, 15:00
دوست خوب فرمش رو پر کردی؟
اگر پر کردی رتبه دور و بر 10000 منطقه 1 کارت رو راه میندازه
ولی یادت باشه مه امام صادق دانشگاه فوق العاده اسلامی هست در خد این که واحد خواهران و برادران داره و این که اگر یه ترمی مشروط شی اون ترم تمام درس هات حذف میشن و همچنین گزینش سختی داره و به شدت عقیدتی هست

mohsensoft
03-05-2008, 18:01
مرسي دوست عزيز
ولي امام صادق فقط با دروس عمومي كار دارن
ميخواستم ببينم معمولا چه درصد هايي واسه اقتصاد خوبه؟
در مورد شرايط دانشگاه يه چيزايي ميدونم

faraz-hacker
31-05-2008, 10:50
جلوه خوبی تو جامعه نداهرهیه چیزی مثل دانشگاه جاسوسی و سپاه ایناست دوست من که رفت فقط سال ریش داشت.راستی مترمرکز ثبت نام میکنه و یه قبا از ثبت نام یه سری تحقیقات ازت میکنن من که حاظرم شوفر بشم این دانشگاه اسلامی درس نخونم.

p30time
16-07-2009, 09:42
سلام

كسي از دوستان مي تونه سوالات معمولي كه در مصاحبه ي اوليه مي پرسن رو مطرح كنه؟

با تشكر از دوستان

mohsensoft
16-07-2009, 10:13
سلام
این تاپیک رو من فکر کنم 1 سال و 2-3 ماه پیش زده بودم
سوالاتش رو دقیق نمیدونم
ولی یکی از دوستام رفته بود مثلا بهش گفته بودن شهید زین الدین کیه؟
و سوال هایی تو همین مایه ها!!

p30time
16-07-2009, 11:17
سلام
این تاپیک رو من فکر کنم 1 سال و 2-3 ماه پیش زده بودم
سوالاتش رو دقیق نمیدونم
ولی یکی از دوستام رفته بود مثلا بهش گفته بودن شهید زین الدین کیه؟
و سوال هایی تو همین مایه ها!!

سلام

مي دونم! گفتم ديگه تاپيك جديد ايجاد نكنم :31:

==================

:18: :18: :18: :18:

جدي؟! از اين سوالا مي پرسن؟ :41:

اگر كسي مي دونه، يه سري از سوالات اش كه بيشتر مي پرسن بگه!

( براي خودم نمي خوام، براي يكي از دوستام مي خوام!! )
==================

Mehran Malfoy
31-08-2009, 11:27
اساتید گرامی سلام :31:
تقریبا اوایل زمستونه 87 بود که رفتم واسه مصاحبه . اول میری توی یه اتاق جداگانه میشینی 2 - 3 تا فرم بهت میدن پر کنی که پر کردنش تقریبا 45 دقیقه طول میکشه . بعدش میری توی راهرو ، پشت در اتاق مصاحبه میشینی . بعد از 10 دقیقه صدات میکنن بری تو . تا میری تو میبینی 3 نفر روبروت نشستن زل زذن به تو :18:
بعدش سوال ها شروع میشه ...:41: از هر موضوعی حدودا 10 - 12 تا سوال میکنن و در ضمن تو خودت میتونی بحث رو به یه سمتی بکشونی . مثلا دوست من گفته بود مداحه ، آنقدر ازش سوال کردن راجع به مداحی ، که به غلط کردن افتاد .:31:
یادت باشه هر 3 تاشون آدم های روانشناسی هستن . اصلا خودتو نباز . باید بتونی خونسرد باشی . از سیاست می پرسن . کلی اسم میگن ، بعد بهت میگن بگو اینا کین . سوال های احکام هم می پرسن . اگه بلد نبودی بگو بلد نیستم . سعی نکن چرت و پرت جواب بدی .
موفق باشی ...:11:

batlagh
31-08-2009, 22:13
سلام دوستان
اقوام من هم استاد دانشگاه رشته اقتصاد هست و هم گزینش هم می کنه.(یکی از اقوام دورمون هست)
محیطش که فوق العاده شبیه حوزه هست و اگه مثلا بخوای حوزه درس بخونی می تونی اینجا 7 سال برای پسر ها دووم بیاری
اما اگه علاقه داری جای تووپی هست اصلا هم بچه هاش وارد سپاه و این جا ها نمی شم و با این مدرک به راحتی استخدام می شید
3 دسته سوال سیاسی اعتقادی و علمی می پرسن
و البته بستگی به معدل داره و بعد رتبه
و این نکته رو بگم اصلا قصد پیچوندن و دودره بازی نباشید حد اقل جلو اون طرف که خودشون ختم این کار ها هستند و مثل آب خوردن ردتون می کنند و مطمئن باشید انقدر آقا زاده ها هستند که شما رو رد کنند به نفعشون هست البته اگه این نکته رو در نظر نداشته باشید ولی اگه بچه مذهبی در حد متوسط باشید قبولید
بای

alisahaf70
06-09-2009, 04:41
حول وحوش 40 بشه میانگین درصدات قبولی

moha313
10-11-2009, 14:59
اينجا ميتونيد سوالاتون رو در مورد دانشگاه بپرسيد
خوب و کامل جواب ميدن
حتي در مورد مصاحبه هم راهنمايي هايي ميکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorosh 88
24-11-2009, 14:49
سلام
يكي از فاميلاي ما هم تو اين دانشگاه قبول شده
خودش ميگفت تو انساني زير 1000 و تو تجربي و رياضي زير 2000 ميگيرن
تازه گزينشش هم خيلي سخته
اگه كتابهاي مطهري رو بخوني ميتوني جواب بدي مثلا در مورد قاعده نفي في سبيل و ... هم ميپرسن
خلاصه مردم رو ميگان تا قبولشون كنن!!!!!!!!!!!!!!!

استاد سجاد
10-12-2009, 17:56
:41: میخواستم بدونم بعد از پایان تحصیل در دانشگاه امام صادق کجاها رات میدن برای کار ؟

kiyarash1001
10-12-2009, 21:09
دوست عزیز سلام تا اونجایی که من میدونم دانشگاه امام صادق جای هرکسی نیست یعنی هر کسی رو راه نمیدن ولی آینه ی شغلیش میگن فوق العادس.من شنیدم اکثر آقازاده ها اونجا درس می خونن.حداقلش اینه که معلم عربی میشن که اونم اگه کلاس کنکور بگیرن فوق العاده پر در آمده.

man7tomani
11-12-2009, 00:49
مهم نیست چه دانشگاهی شما درس میخونی !
هر جایی باشی اگه کارت رو خوب بلد باشی از همه جای دنیا میخوانت !

Macushla
11-12-2009, 01:17
مهم نیست چه دانشگاهی شما درس میخونی !

جسارت نباشه ،
ولي اگر ميخواي كارت رو خوب بلد باشي بايد تو يه دانشگاهي درس خونده باشي كه از نظر امكانات حداقل در سطح متوسط باشه ، مخصوصا در رشته هايي كه كارهاي عملي و ازمايشگاهي واحد هاي زيادي به خودش اختصاص داده .

man7tomani
11-12-2009, 10:09
جسارت نباشه ،
ولي اگر ميخواي كارت رو خوب بلد باشي بايد تو يه دانشگاهي درس خونده باشي كه از نظر امكانات حداقل در سطح متوسط باشه ، مخصوصا در رشته هايي كه كارهاي عملي و ازمايشگاهي واحد هاي زيادي به خودش اختصاص داده .
حرف شما کاملا درست است، اما در دانشگاه های ایران نشان داده شده که صدها ترم هم از این چیزها هم بگذرانند پس از فارغ التحصیلی اگر چیزی ازشون سئوال کنید .....
البته کار خوب بلد بودن کار و پشتکار و عشق میخواد که باید داشته باشی ، وگرنه به یه انشگاه خوب نمیشه بسنده کرد .

steps
11-12-2009, 11:15
با این جمله مخالفم چون دانشگاه امام صادق برای سپاه هست و بری اونجا تو کشورهای دیگه شاید یه بلایی سرت بیاد(شوخی)
اما تو ایران به احتمال 90% تو خود سپاه استخدام بشی که حقوق و مزایاش عالی هست

seyyedi
14-12-2009, 19:49
دوستان سلام
دانشگاه خوبیه
رتبه های خوبم میخواد
گزینشش حتی از امام حسین که فنی سپاه هست سخت تره
کارش هم خوبه
فقط هم سپاه نیست

علی علی

sus2
14-12-2009, 20:10
با این جمله مخالفم چون دانشگاه امام صادق برای سپاه هست و بری اونجا تو کشورهای دیگه شاید یه بلایی سرت بیاد(شوخی)
اما تو ایران به احتمال 90% تو خود سپاه استخدام بشی که حقوق و مزایاش عالی هست

سلام
نخیر مال سپاه نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinderela_s18
01-01-2010, 13:21
سلام

فكر نميكنم قبول شدن تو اين دانشگاه به اين را حتي هام باشه منظورم 40درصد ميانگينه اخه شنيدم 5مرحله مصاحبه داره ......................
خلاصه جون ادم بالا مياد تا ----- بشه اما من با بي صبري تمام منتظر كنكورم تا شايد بتونم با اين كه رشتم رياضيه فلسفه و منطق دانشگاه امام صادقو بخونم ................

راستي يه سواال بزرگ به نظر شما دانشگاه امام حسين و علوم قضايي فقط دانشجوي پسر ميگيره يعني من بايد بي خيال شم؟ممنون ميشم اگه كمكم كنيد و جوابمو برام بفرستيد ....
باي تا هاي...:46:

seyyedi
03-01-2010, 15:18
دوستان سلام
دانشتاه علوم قضایی رو نمی دونم
ولی دانشگاه امام حسین فقط از پسرا پذیرش میکنه
دانشگاه امام حسین فنی هست و وابسته به سپاه
دانشگاه افسری سپاه هم ازش جداست
دختر پذیرش نمی کنه که چند دلیلش رو من میدونم
1- یه ترم باید دانشجو بره خدمت مقدس سربازی
2- چون نیروی مهندسی مورد نیازشون رو اکثرا از این جا بر میدارن پس نیازه که نیرویی باشه که احیانا اگه مسئله ای پیش اومد بتونه در شرایط سخت کار کنه
علی علی

hapoogold
09-05-2014, 12:43
سلام
یکی از دوستای من رشته اقتصاد نفت و گاز دانشگاه امام صادق قبول شده. یه کم اطلاعات راجع به دانشگاه و دانشکده اقتصادش میخوام. لطفا