PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي بستن پورت usb فوری

mahdi2005
20-11-2005, 08:33
با سلام به همه من تو یه شرکت کار میکنم و کامپیوتر ها در شبکه وجود داره ولی یه عده می خوان اطلاعات رو از طریق فلش کارت و مموری های متصل شونه به یو اس پی بدزدند به همین خاطر می خوام این پورت رو ببندم میشه منو راهنمایی کنید آیا برنامه ای برای این کار هست خیلی ضروریه
ممنون

رويا خانوم
20-11-2005, 13:40
سلام
لطف كنيد و توضيح بيشتري بديد. منظورم اينه كه چطوري با فلش مموري مي تونن از كامپيوتر شما اطلاعات بردارن؟
از طريق شبكه يا مستقيما از كامپيوتر خودتون بر مي دارن؟
اگر مستقيما از usb كامپيوتر شما برمي دارن مي تونيد در setup دستگاهتون پورت usb را غير فعال كنيد.در غير اينصورت بايد بينيم چطوري از شبكه برمي دارن؟ لطفا بيشتر توضيح دهيد

Sina
20-11-2005, 14:31
يه برنامه اي توي سايت معرفي شده بود كه اين چيز ها رو قفل ميكرد
حتي درايو سي دي و فلاپي رو هم محدود ميكرد
تو سايت سرچ كنيد :)

mahdi2005
21-11-2005, 15:46
يه برنامه اي توي سايت معرفي شده بود كه اين چيز ها رو قفل ميكرد
حتي درايو سي دي و فلاپي رو هم محدود ميكرد
تو سايت سرچ كنيد :)

میشه اسمش رو بگی آقا سینا ممنون از راهنمای شما ولی من چیزی پیدا نکردم

mahdi2005
21-11-2005, 15:51
سلام
لطف كنيد و توضيح بيشتري بديد. منظورم اينه كه چطوري با فلش مموري مي تونن از كامپيوتر شما اطلاعات بردارن؟
از طريق شبكه يا مستقيما از كامپيوتر خودتون بر مي دارن؟
اگر مستقيما از usb كامپيوتر شما برمي دارن مي تونيد در setup دستگاهتون پورت usb را غير فعال كنيد.در غير اينصورت بايد بينيم چطوري از شبكه برمي دارن؟ لطفا بيشتر توضيح دهيد

با تشکر از ارسال پاسخ شما
ابن راه setup رو بلدم ولی می خوام کسی متوجه نشه چون هر کسی میتونه از طریق setup مجددا پورت رو باز کنه
در مورد سوال شما بگم برداشتن اطلاعات نیز از طریق خود کامپیوتر استفاده کننده است و من می خواهم امکان دزدی اطلاعات رو به حداقل برسونم
برای اطلاع شما بگم که اینجا یه شبکه محلی با lan داریم و چیزی بعنوان سرور نداریم و به هزار مکافات تونستم برنامه ای پیدا کنم که بطور مخفیانه از صفحه دسکتاپ یوزر ها فیلم برداری کنه و متوجه شدم که کارهای دیگه ای هم انجام میگیره
باز هم ممنون

رويا خانوم
23-11-2005, 10:08
با سلام مجدد
متاسفانه نرم افزاري كه بتونه پورتهاي كامپيوتر را قفل كنه را نمي شناسم.بايد از بقيه دوستان كه در اين زمينه تبحر دارن كمك بگيريد. فقط می تونم خواهش کنم برنامه ای که گفته بودید می تونه از دستکتاپ يوزرها فيلم بگيره . لينكش را همين جا بزاريد.
ممنون مي شم.