PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین uranme

motionall
02-05-2008, 15:43
سلام!
حتما تا حالا به بعضی از بازی های آنلاین معتاد شدید! و هم سرگرم شدید هم آخر ماه که پول تلفن اومده برق از کله تون پریده ولی چیکارش میشه کرد دیگه اعتیاده:41::27:
خوب بگذریم توی یکی از این گشت های ! اینترنتیم به یک بازی آنلاین برخورد کردم به اسم uranme این بازی به سبک بازی های civilization هست اما نه 3 بعدی بلکه به صورت text! یعنی شما باید تمدنی رو که ساختید پیشرفت بدید و با خودتونه که با کشور های دیگه چه رفتاری داشته باشید!شما رییس جمهور کشوری هستید که ملیتشو خودتون انتخاب کردید!!!!!!!!!!!!
منو ببخشید چون خودم تازه بازی رو پیدا کردم زیاد نمیتونم توضیحش بدم اما اگه خواستید بیشتر بدونید بعد از اینکه عضو شدید میتونید از قسمت فوروم آموزش رو پیدا کنید موفق باشید .
راستی ملیت کشور من تو این بازی persians هست.
اگه عضو شدید بگید تا به alliance پرسپولیس دعوتتون کنم.

without_all
02-05-2008, 15:57
کو کجا بایید عضو شد من url نمیبینم

I3 E L O \/ E D
02-05-2008, 18:03
سلام به همگی دوستان عزیز.:46::46::46::46::46:
خوب این بازی یک بازی جنگ مدرن هست که شما باید ابتدا در اون عضو شده و به وسیله ی ایمیل فرستاده شده براتون وارد بازی بشید.:27::27::27::27::27:
از این لینک استفاده کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :11::11::11::11::11:
متشکرم.:40::40::40::40::40:

motionall
02-05-2008, 18:18
آخ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ !!!!!!!!!
شرمنده اصلا حواسم نبود لینکش یادم رفت که البته A.M.H تکمیلش کرد ممنون عزیز!:46:
راستی بچه هایی که میان اینجا لطفا مشخصات خودشونو تو این بازی اینجا بنویسن.
خودم:
user: motionall
nation: persians
Alliance: persepolis

I3 E L O \/ E D
02-05-2008, 18:18
یه سوال.
برای من ایمیل اومد اما تو ایمیل هیچی نوشته بود!!!!!!!!
حتی لینک اکتیو هم نداشت!!!!!!!!!
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

I3 E L O \/ E D
02-05-2008, 18:30
یه سوال.
برای من ایمیل اومد اما تو ایمیل هیچی نوشته بود!!!!!!!!
حتی لینک اکتیو هم نداشت!!!!!!!!!
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک!!!!!:19::19::19::19::19::2::2::2::2::2:

motionall
02-05-2008, 19:07
نمیشه برای من که اومد یه لینک اومد که همون زدم تموم شد بعد باید بری قسمت login با یوزری که دادی وارد شی همین!:5:

V A H I D
02-05-2008, 20:10
سرم گیج رفت.....
یه ذره توضیح میدی؟؟؟

amin2000
03-05-2008, 08:09
از کجا عضو شم؟

motionall
03-05-2008, 11:10
بعد از وارد شدن به سایت از منو سمت چپ register رو انتخاب میکنید بعد عضو میشید بعد بلافاصله یک e-mail براتون میاد که حاوی یک لینکه! روی همون لینک که کلیک کنید شما فعال میشید! همین بعد با یوزری که ساختید لوگین میشید.
البته جالب شد من الان خواست همین کارا رو بکنم که گفت پرشده!!!!! و باید صبر کنید ورلد جدید ساخته شه.
وقتی وارد شدید از منو سمت چپ فوروم رو انتخاب کنید بعد یکی از تاپیک ها راهنمای بازی هست که البته به انگلیسیه اما چیز خاصی نداره فقط برای تازه واردا نوشته شده که تنظیمات بازی مثل بهترین درصد واردات / صادرات رو مشخص کرده .یکی دو روز که کار کنید کاملا دستتون میاد .حالا اگه ایرونیا بیشتر شدن هماهنگ میکنیم یه pdf بریم!!:5:

motionall
03-05-2008, 11:19
اصلا میزارمش همین جا خوبه؟
This guide will show you how to get the most money coming in and how to get "Sky Scraper" building unlocked as soon as possible in the game.

1.
Go to the "Domestic Information" and then "Growth Rate" screen put
20% on empty housing
5% growth on full housing
50% on tax collection
0% on land growth
25% on recourse growth

It should look like this:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2.
Go to "Technological Information" And "Tech Level" Upgrade this but dont spend more than 30% of your total money on it.
Then go to " Tech Advancements" and the first thing you should go for is "11.0 - Consumer Luxuries" since it enables you to tax your population multiple times.
Then go it "Faster Tech" but keep in mind the requirements for "11.0 - Consumer Luxuries" when you level it up so i suggest you have the " Tech Advancements" open in another tab to look at the requirements.

3.
Go to "Diplomatic Information"
Spend about 20% of your money on import&export skill.

4.
Go to "Domestic Information" and "Land" What you are looking at right now is what this game is all about, you want land! So money and "2.0 - Land Development
2" Tech is very important. To grow as fast as possible you want to do stage 2. asap meaning you will make more money for land. Buy as much of this as you can but leave some money left fore bills, buying houses e.c.

5.
Go to "Domestic Information" and then "Housing" now all you see is "Class 1" housing but what you don't know is that there's a "Class 2" that will be visible to you as your population grows, reach 2million population and you will have a Sky Scraper which you want your nation filled with. My build up method is quite annoying but it works. I always buy loads of "Condos" I mean like 150, let my population grow and unlock "Suites" and delete all the "Condos" and buy 150 suites and unlock "Apartments" You can skip deleting and re-buying this one but next one you unlock "High Rise" you cant skip, since its a 80k population capacity difference so buy loads of "High Rise" but remember to delete your "Suites" now all that's left are "Towers" and when you reach a 2million pop you will see the "Sky Scraper" and you delete all other housing and buy only "Sky scrapers" from now on

6. Go to "Industrial Information" and click "Manuf Skill" This will enable you to buy factories and factories increase your "Economic Strength" meaning you will get more money from the tax collection. You will need to level this later on. Just remember to not spent too much money on the skill. Now click "Factories" and buy about 5 Factories to begin with.

What is not really important at the starting stage:
National Security:
- You can spent some money on the skills but don't be going overboard cause this isn't really important at the starting stage

Military Information:
- If you are in an alliance you should not have to worry about having to buy an army but more about building up as fast as you can

Resource Information:
-You can increase these skills "Gathering skill" and "Efficiency" but the tech skill "12.0 Automobiles" is much much more important and effective meaning you should be leveling that up.

This is what the full tech tree looks like:

motionall
03-05-2008, 11:31
راستی هر قسمتی رو که توی بازی انتخاب میکنید به انگلیس توضیح داده به چه دردی میخوره:46:

S a f a 6 4
04-05-2008, 19:40
اگه میتونی چند تا عکس از محیط بازی بزار

motionall
05-05-2008, 23:09
صفا جان آخه من نمیدونم چطوری باید عکس گرفت با این نرم افزار های عکس از زمینه؟ یا با خود opera هم میشه؟

alizshah
06-05-2008, 16:57
صفا جان آخه من نمیدونم چطوری باید عکس گرفت با این نرم افزار های عکس از زمینه؟ یا با خود opera هم میشه؟

شما اول صفحه ای که میخوای عکس بگیری رو بیار
پس از اوردن روی کلید (رو کیبورد )print screen sysRq کلیک کن
خوب
حالا
نرافزار Paint رو اجرا کن و ctrl +c رو بزن و بعد save کن
و اپلود کن بزار اینجا (هنگام save کردن از یک پسوند مناسب و کم حجم استفاده کن تا کسانی که دایال اپ دارند
اذیت نشوند

motionall
06-05-2008, 19:22
جالبه !!!
اما حالا من این کار ها رو کردم ولی نمیدونم چطری اینجا آپلود کنم !!!!! ببخشید چون من به این انجمن های p30world زیاد وارد نیستم.:20:

amin2000
08-05-2008, 07:27
بیا برو اینجا و آپ کن:

motionall
08-05-2008, 17:22
خوب ممنون
اینم عکس هایی از محیط بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4