PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپراتور سوم موبايل ايران سال 87 شروع به كار مي‌كند...

amir2011
02-05-2008, 02:04
سعید مهدیون - مجری طرح اپراتور سوم تلفن همراه :
برای اپراتور سوم تلفن همراه 17 میلیون مشترک پیش‌بینی شده که شامل شش میلیون مشترک تلفن و 11 میلیون دیتا است که میزان دقیق آن به شرایط اپراتور در رقابت بستگی دارد و چنانچه سرعت اینترنت از 128 K بالاتر برود، تعداد مشترکان استفاده از دیتا بیش از این خواهد بود.
در خصوص مزایده‌ی اپراتور سوم اهداف صدور مجوز به این اپراتور را افزایش ضریب نفوذ، ارائه خدمات جدید، افزایش رقابت و به کارگیری حداکثر توان داخلی عنوان کرد
مدت اعطای پروانه به اپراتور سوم را 15 سال اعلام کرد که با تصویب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قابل تمدید برای دو دوره‌ی پنج ساله است افزود: این اپراتور همچون دیگر اپراتورها اجازه سهامداری اپراتورهای دیگر را ندارد. همچنانکه نهادهای دولتی حق سرمایه‌گذاری در این طرح را ندارند؛ برای این که نسل سوم بتواند در کشور به ضریب نفوذ مناسب برسد دو سال زمان انحصار درنظر گرفته شده است.
مهدیون در خصوص تعهدات این اپراتور گفت: اپراتور سوم برای پوشش شهرها در چهار سال، تعهد جمعیتی، پوشش جاده‌یی و از هشت سال به بعد تعهدات کیفیتی که باید انجام دهد متعهد شده است.

مجری طرح اپراتور سوم تلفن همراه با اعلام اینکه کارشناسان اتحادیه‌ی جهانی مخابرات هفته‌ی آینده برای اعلام نظر نهایی در ایران خواهند بود اظهار کرد: تیم مجری مزایده در حال تشکیل شدن است و بعد از تحویل اسناد مزایده مشاور انتخاب می‌شود.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedram_sad
02-05-2008, 12:07
خدا رحم كنه ...
تا حالا 2 اپراتوره بوديم وضعمون اين بود ....

حالا اين يكي معلوم نيست چه قدر صداي مشتركينش رو در بياره ...

samanajan
02-05-2008, 12:12
مطمئن باش تمام سيم كارت از اين كه هست خيلي ارزون تر مي شود

pedram_sad
02-05-2008, 16:28
مطمئن باش تمام سيم كارت از اين كه هست خيلي ارزون تر مي شود

من منظورم قيمت نبود
من در مورد كيفيت شبكه و خدمات گفتم

البته قيمت هم يكي از عوامل هست كه دوباره ملت بريزن بخرن و ظرفيت كمه شبكه
و هزار مشكل ديگه ....

H M R 0 0 7
02-05-2008, 17:14
دوستان یکمی به متن دقت کنن:

مهدیون در خصوص تعهدات این اپراتور گفت: اپراتور سوم برای پوشش شهرها در چهار سال، تعهد جمعیتی، پوشش جاده‌یی و از هشت سال به بعد تعهدات کیفیتی که باید انجام دهد متعهد شده است.
یعنی بعد از 8 سال دیگه افت کیفیت نداره.
کسی میدونه تعهدات کیفیتی ایرانسل چند ساله؟(قاعدتا 2 سال نیست چون تا الان که به کیفیت خوب نرسیده)
همراه اول چی؟

mostafaeshghi
03-05-2008, 21:42
دوستان یکمی به متن دقت کنن:

یعنی بعد از 8 سال دیگه افت کیفیت نداره.
کسی میدونه تعهدات کیفیتی ایرانسل چند ساله؟(قاعدتا 2 سال نیست چون تا الان که به کیفیت خوب نرسیده)
همراه اول چی؟

اینو خیلیباحال اومدی! منظورم همراه اول بود! :31: :31: :31: :27:

یعنی هنوز بعد از 13 سال به نتیجه ی مطلوبی از کیفیت و مطلوبیت خدمات نرسیده! :laughing::thumbsup::16:

choory
03-05-2008, 23:03
کسی می دونه این اپراتور می خواهد bts هاشا کجا نصب کنه؟
من که توی شهرمون هرجا را می بینم یک آنتن رفته توی آسمون دیگه برای این جایی نمونده.:31: