PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توزیع لینوکس Ubuntu 8.04 Final ارائه شد

keylogger-A
30-04-2008, 20:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توزیع محبوب لینوکس Ubuntu که یکی از توزیع‌های Debian است که به طور رایگان برای دانلود در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و در سال‌های اخیر گوی سبقت را از توزیع‌های تجاری Red Hat و نیز Suse کمپانی Novell ربوده است.

سیستم عامل Ubuntu نگارش "Final" نسخه Ubuntu 8.04 آخرین نسخه پایدار این سیستم عامل است.

سیستم عامل اوبونتو از سوی کمپانی Canonical تحت پشتیبانی مالی قرار می‌گیرد. گفتنی است که اوبونتو میان کاربران تجاری و خانگی هیچ محدودیتی را نمی پذیرد و این محصول برای همه کاربران بطور رایگان عرضه می شود.

سیستم عامل اوبونتو از محبوب ترین توزیع های کد-باز لینوکس است که محیطی مطمئن و امن را برای علاقه مندان به دنیای کد باز فراهم می آورد.
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_s
01-05-2008, 00:46
من هر وقت نسخه جدید تو سایت میاد سفارش میدم برام میفرستند. ولی آخرین نسخه قبل از اینکه شما معرفی کردی رو پست نگه داشته بهم نمیده میگه غیر قانونیه.

_LOVE_CODER_
01-05-2008, 08:18
من هر وقت نسخه جدید تو سایت میاد سفارش میدم برام میفرستند. ولی آخرین نسخه قبل از اینکه شما معرفی کردی رو پست نگه داشته بهم نمیده میگه غیر قانونیه.
واقعا کنه
زودتر به این اسپانیایها بگید این 1000 تا توالتی رو که می خواستن تو ایران بسازند بکنند 100000 تا
تا ایرانیان داخل کشور و ایرانیان خارج از کشور و جهانگرادن و توریستها محترم بیایند جیش کنند تو این مملکت بره !!

namx
01-05-2008, 14:52
بابا با این اوضا من تا حالا بیش از 20 هزار تومن ضرر کردم همین طوری