PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ضروری در مورد ریکاوری گرفتن از لپ تاپ ؟؟؟؟

docki_joon
29-04-2008, 16:18
سلام...
من یه لپ تاپ سونی دارم...
یه بار نشستم با پارتیشن مجیک چند تا درایومو سایزشنون جابجا کردم و درایو جدید ساختم...
بعد از مدتی اومدم ویندوز نصب کردم...همه چیز خوب بود...وقتی که ویندوز نصب میکنم بلافاصله دی وی دی های مخصوص رو میزارم و بعد ریست مینم تا ریکاوری بگیره..
امــــــــــــــــــا
بعد از ریکاوری گرفتن همه درایوام پاک میشه فقط یه درایو ویندوز میمونه....که همیشه باید با پارتیشن مجیک بشینم درایو درست کنم...
.............
بعدش که درست میکنم..دوباره میام وندوز نصب کنم...پس از نصب ویندوز مشکلی نیست همه ی درایوام سرجاشن...ولی بعد از ریکاوری گرفتن همه درایوهام میپرن....به جر درایو ویندوز که میمونه..
...............
خواهاش بگین می چکار کنم...
.................

یه سوال دیگه...
وقتی که ریکاوری میگیرم...خیلی از برنامه ها خود به خود نصب میشن...اونو باید چیکار کنم....

afghantoday
29-04-2008, 22:12
درود
وقتی شما ریکاوری میگیری بر میگرده به همون حالتی که در ابتدا دی وی دی های ریکاوری تهیه شده و با گزاشتن اونا سیستم به شکل اولیه در میاد (یعنی یک پارتیشن به همراه سایر برنامه ها). این به خاطر اینه که هر موقع سیستم مشکل پیدا کرد به حالت اول برش گردونی.

docki_joon
29-04-2008, 23:17
درود
وقتی شما ریکاوری میگیری بر میگرده به همون حالتی که در ابتدا دی وی دی های ریکاوری تهیه شده و با گزاشتن اونا سیستم به شکل اولیه در میاد (یعنی یک پارتیشن به همراه سایر برنامه ها). این به خاطر اینه که هر موقع سیستم مشکل پیدا کرد به حالت اول برش گردونی.
سلام عزیزم...
مرسی که جواب دادی...
یعنی این مشکل برای همه سیستم ها هستش؟؟ که با گرفتن ریکاوری همه چیز بپره؟؟؟
من اگه توی درایوای دیگم اطلاعات دارم که بعد از نصب هر وینودوزی میپره..؟؟/
پس من باید چکار کنم..مگه نباید هر موقع که ویندوز نصب میکنم از سیستم ریکاوری بگیرم..؟؟؟؟
پس شماها چیکار میکنید؟؟؟
خواهشا راهنمایی کنید؟؟؟

REGISTERED USER
29-04-2008, 23:51
خیر ... شما فقط باید windows را ریکاوری کنی نه کل هارد یا دستگاه را به حالت factory برگردونی چون تمام اطلاعات و درایورها پاک میشن

مثلا اچ پی یه دکمه F11 میزنی و تمام ... فقط ویندوز و درایور C رو فرمت و اطلاعات رو بر میگردونه

اما متاسفانه سونی اینطوری نیست و کل هاردت رو در صورت استفاده از DVD ها پاک میکنه

بهتره از کنسولش استفاده کنی یعنی موقع بوت F10 رو بزنی و از اون استفاده کنی

docki_joon
01-05-2008, 02:37
سلامی دوباره..
مرسی عزیزم...گمونم کارمو راه انداختی..همونجوری برای امتحان f10 رو زدم د ودیدم یه گزینه برای ریکاوری درایو c داره..خیلی ممنونم
.......................

یه سوا دیگه....این لپ تا پ ها میگن درایر مخفی دارن برای همین ریکاوری گرفتن...راسته؟؟
آخه من این مشکلمو قبلا از تعمیراتیا لپتاپی پرسیدم میگفتم که چون با پارتیشن مجیک کار کردی اون درایو مخفیت پاک شده....میخواستم بدون همیچین چیزی صحت داره یا نه؟؟؟؟؟..اگه میشه توضیح بدین ممنونم..

REGISTERED USER
01-05-2008, 09:48
یه سوا دیگه....این لپ تا پ ها میگن درایر مخفی دارن برای همین ریکاوری گرفتن...راسته؟؟
آخه من این مشکلمو قبلا از تعمیراتیا لپتاپی پرسیدم میگفتم که چون با پارتیشن مجیک کار کردی اون درایو مخفیت پاک شده....میخواستم بدون همیچین چیزی صحت داره یا نه؟؟؟؟؟..اگه میشه توضیح بدین ممنونم..

اینجا توضیح دادم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

neda5
14-02-2009, 10:33
سلام . من یه لپ تاپ به تازگی خریدم . اسمش sony pcg-7141l است . بزرگترین اشتباهی که کردم این بود که بدون بک آپ گرفتن ویندوز را پاک کردم و با سی دی ویندوز ویستا دوباره پارتیشن بندی کردم . الان توی divice manager جلوی اکثرشون علامت سوال اومده . چطور میتونم یک فایل رستور که همه رو بتونه دوباره نصب کنه از اینترنت یا شما بگیرم . ممنونم اگر شما بتونید کمکم کنید . از سایت زیباتون ممنونم

reza1078
15-04-2009, 01:41
با سلام
بنا به توصیه دوستان fw 373 خریدم
اما هیچ سی دی همراهش نبود
برای backup گرفتنبه قسمت backup and restore center رفتم
و درایور d رو برای back up انتخاب کردم اما متاسفانه erori به صورت زیر می ده
please write the following label on a black disk and insert in into d:
حالا باید چیکار کنم؟
چه مراحلی رو اشتباه رفتم ؟یعنی برای بک آپ گیری چیکار کنم؟
در ضمن با disk بک آب گرفتم اما با موفقیت تنها 1.8g رو روی دیسک زد
با تشکر

mo.mo
15-04-2009, 13:31
خیر ... شما فقط باید windows را ریکاوری کنی نه کل هارد یا دستگاه را به حالت factory برگردونی چون تمام اطلاعات و درایورها پاک میشن

مثلا اچ پی یه دکمه F11 میزنی و تمام ... فقط ویندوز و درایور C رو فرمت و اطلاعات رو بر میگردونه

اما متاسفانه سونی اینطوری نیست و کل هاردت رو در صورت استفاده از DVD ها پاک میکنه

بهتره از کنسولش استفاده کنی یعنی موقع بوت F10 رو بزنی و از اون استفاده کنی
ببخشید مدیر عزیز ولی باید بگم که با سونی هم میشه فقط درایو c رو ریکاوری کرد.
و حتی میشه با استفاده از این dvd ها پارتیشن بندی هم کرد. :10:

reza1078
15-04-2009, 18:00
کسی نمی تونه طریقه ریکاوری گرفتن از لپ تاپ fw 373 j رو توضیح بده

salar66
07-09-2010, 13:43
سلام
نحوه ریکاوری کردن ویندوز سون چه جوریه .یعنی به حالت اولیه برگردوندنش
لطفا" راهنماییم منید
راستش من اماتورم :41:یه جور بگید ک بگیرم
ممنون:11:

joji.2012
16-08-2011, 21:45
سلام من یه لپ تاپ سونی دارم که هاردش 500گیگ هست ولی بعداز ریکاوری میزنه 450گیگ فضای خالی داری این 50گیگ کجارفته؟یه ویندوزمگه چقدجا میگیره؟ چطورمیتونم برگردونمش؟