PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جراحی بینی

nader1303
29-04-2008, 12:20
من جراحی بینی داشتم و اکنون در انتهای بینی در قسمت گوشه چشمها احساس میکنم که در زیر ورم استخوانی بیرون زده جراح من می گوید چیزی نیست و یک ماه از عمل گذشت بیایم تا با فشار بر طرف کند البته الان هم کمی فشار داد ولی جا نرفت حال می خواهم سوال کنم آیا امکان جراحی مجدد در من وجود دارد و بعد اگر زمان بگذرد آیا مشکلی پیش نخواهد آمد و در ضمن الان حدود دو هفته از جراحی من می گذرد و هنوز هر دو سوراخ بینی من باز نشده و نفس کشیدنم سخت است اگر راهنمایی بفرمایید که من چگونه جراح خودم را راضی کنم که دماغ استخوانهای دماغ من را درست کند ممنون می شوم در ضمن جراحی من خیلی سخت بود طوری که چشمهایم کاملا کبود و ورم داشته و اصلا باز نمی شد و خونریزی زیاد هم داشتم چون دماغ من را شکسته و بعد ترمیم کردند در آخر دکتر من اصلا چسب روی بینی بعد از جراحی نمی زند و بعد از برداشتن پانسمان می گوید احتیاجی به زدن چسب نیست آیا صحیح است یا خیرباتشکر طاهرزاده از مشهد

hossein2006
29-04-2008, 23:40
سلام دوست عزیز
شما به دکتر مراجعه کردید که مشکل شما را حل بکنه نه این که به مشکلات اضافه بکنه این دکتر باید رضایت شما را جلب بکنه اگه این کار را نکرد می تونی ازش شکایت کنی یعنی این حق شما است نیازی به راضی کردن دکتر نیست وظیفه اش است اگه نکرد خیلی راحت ازش شکایت کن این جور که شما تعریف کردی من فکر می کنم زیاد به کارش وارد نیست
در پایان من شماره یه دکتر خوب را به شما می دهم می تونی باهش مشورت کنی
دکتر برزنجی 22222680
22224731 کد 021
امیدوارم که مشکل شما به زودی حل بشه

tekno2006
30-04-2008, 20:53
سلام
گرفتگی سوراخ ها به خاطر ورم مخاط های درونیه که باید تا 10 روز برطرف بشه که برای شما ادامه داشته
در ضمن مشکل شما بیشتر موقعی ایجاد میشه که به علت کم آوردن غضروف در جراحی ازجای دیگه نمونه برداشته میشه و پیوند زده میشه و این احساس در شما به وجود میاد البته همین هم حالا نباید در شما وجود داشته باشه
ضمنا همه جراحان پلاستیک زبردست نیستند

deadboy
19-08-2013, 10:36
سلام.
بچه ها کسی که جراحی بینی انجام داده میتونه فارماتون مصرف کنه؟مشکلی نداره؟
دماغه گنده نشه دوباره !!!؟