PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمكم كنين سيستمم خراب شده

ehsan-totti
29-04-2008, 10:52
سلام به همه ي دوستانه مهندس خودم
اين سيستم من نمي دونم چش شده
اين دادشه ما اومده بود يه مشت بازيه زاغارت از سايت تبيان گرفته بود و همه اش با اين سيستم زغالي ما بازي ميكرد
بعد يه مدت ديدم ديگه موقعه بالا اومدن ويندوز از اين اررور ها ميده كه 10 ثانيه بايد صبر كني و بعد...
خلاصه اينم هيچ موقعي كه مي خواد welcome بزنه هم 4 تا مستطيل دراز مياد كه وقتي ميزنم 3 تا زنگ از تو كيس زده ميشه (جل الخالق )
بعد من اومدم ويندوزشو عوض كنم ديدم اونم نميشه و باز هم اررور ميده
file \i386\biosinfo.inf could not be loaded
the error code is 8192
من يه back up هم دارم از ويندوزم
اومدم اون رو هم بزارم تو سي دي رام بازم نشد وقتي مي اومد بالا بعد چند ثانيه كامپيوتر خاموش ميشد و اينم صفحه آبي ميشد
حالا من نمي دونم چيكارش كنمممممممممم
دوستان كمك كنيننننننننن
در ضمن من از kasper sky 6 استفاده مي كنم
راستي USB دستگاه هم 1-2 ماهي ميشه خراب شده

ehsanak
29-04-2008, 16:29
سلام دوست من .نميدونم چيه ولي من هم مشكل دارم .با اجازه مشكلمو اينجا ميذارم .ايشاالله درست .مال هر2

سلام به همگي

به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
اگه پاك شده باشند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])