PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل غیر ویروسی ...

ootena
29-04-2008, 00:27
ببخشید یه مشکلی برای کامپیوتر من پیش اومده که با نصب هر نوع برنامه ی آنتی ویروس و آنتی اسپای ویر و ... نتونستم مشکلش رو برطرف کنم ، در واقع اصلا نمیفهمم چیه !!!
شاید یه جور برنامه ی جاسوسی باشه البته فقط شاید ..
یه تغییری ایجاد شده در قسمت Settings ئه Dial-up Connection هام ...
یعنی در قسمت Automatic configuration گزینه ی Use automatic configuration script فعال شده و آدرسی تو کادرش وارد شده ، که باعث شده کانکشن های یوزر و پسوورد دارم اصلا کانکت نشن و شبکه ی هوشمند هم ظاهرا کانکت میشه ولی هیچ هیچ آدرسی رو نمیره مثل اینکه اصلا کانکت نباشی ...
وقتی غیرفعالش می کنم و آدرس داخل کادر رو پاک ، باز برمی گردم می بینم هست ،
یکبار ویندوز رو هم عوض کردم به مدت یکی دو روز عادی بود بعد دوباره اینطوری شد .
حالا من عکسی از این حالت پیش اومده در Settings ئه Connection ام و آدرسی که تو کادرش ظاهر میشه رو گذاشتم .. امیدوارم با کمک دوستان مطلع این مشکل برطرف بشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متشکرم .

ootena
04-06-2008, 19:02
واقعا با گذشت این همه مدت من انتظار پاسخ داشتم !!!
متاسفم . .
(با اینکه حتی در پیغام های خصوصی از مدیران انجمن هم در خواست کمک و پاسخگویی کردم !)

mahdi7610
04-06-2008, 19:31
واقعا با گذشت این همه مدت من انتظار پاسخ داشتم !!!
متاسفم . .
(با اینکه حتی در پیغام های خصوصی از مدیران انجمن هم در خواست کمک و پاسخگویی کردم !)
سلام دوست خوبم

راستش من این تاپیک را ندیده بودم .

عکس باز نمی شه . اگه می شه یه عکس از اون قسمت بزار اگه بتونم کمک می کنم .

موفق باشی .

ootena
25-06-2008, 14:16
بله متوجه باز نشدن عکس شدم ، احتمالا مشکل از جائیه که عکس رو آپلود کردم

میشه آدرسی برای آپلود عکس بدید ...

این مشکلی که در این تاپیک عنوان کردم همچنان گریبان گیرئه من هست

مرسی از توجه تون ، دیگه از گرفتن پاسخ کاملا ناامید شده بودم

mahdi7610
25-06-2008, 17:52
بله متوجه باز نشدن عکس شدم ، احتمالا مشکل از جائیه که عکس رو آپلود کردم

میشه آدرسی برای آپلود عکس بدید ...

این مشکلی که در این تاپیک عنوان کردم همچنان گریبان گیرئه من هست

مرسی از توجه تون ، دیگه از گرفتن پاسخ کاملا ناامید شده بودم
سلام

گاهی اوقات این مشکل از نصب تولبار مربوط به google یا چیزی مشابه این به وجود میاد . که اگه هست باید پاک بشه .

گاهی اوقات هم مشکل از یک بدافزار هستش .
و گاهی هم مشکل از بعضی برنامه های مربوط به اینترنت هست که نصب می کنید . که ممکنه برنامه مشکل داشته باشه .

از برنامه های پروکـسی یا فیلـــتر شکن استفاده می کنید یا نه ؟ اگه استفاده می کنید برنامه را از روی سیستم پاک کنید .

اگه پروکـسی فعال هستش اونا غیر فعال کنید .

این دستور را هم توی run بزنید و بعد هم اینتر
regsvr32 /u ahiehelp.dll

برای گذاشتن عکس هم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tinypic.com مراجعه کنید .

ootena
26-06-2008, 15:49
این آدرس همون عکسی که باز نشد

این هم errorای که بعد از وارد کردن دستور در run ، ظاهر می شه

شما کاملا درست اشاره کردین ، من از برنامه ی فیلترشکن برای مواردی که سرچ میکنم و گاها با سایت های مسدود مواجه می شم استفاده می کنم

من نمیدونم این مشکل از چیه ، چون من سه ماه یک بار شاید بیشتر فیلترشکن لازمم نشه ...

با اینکه فقط نصب میکنم و بعد از استفاده برنامه رو پاک میکنم ، اما این مشکل باز هم پیش می یاد

می خوام بدونم چیکار کنم تا به حالت قبلی برگرده ، چون دچار یه به هم خوردگی ئه کلی میشه کامپیوترم و با وجود اینکه من 7 ماهه این فیلترشکن رو دارم و چنین مشکلی رو نداشته ، به تازگی و حدود 3 ماهه که با این مشکل مواجه شده که با هیچ برنامه ای قابل رفع نیست به جز برنامه ی Nod32 که اون هم موقت ئه

من چکار باید بکنم؟

amirtoty
26-06-2008, 15:58
شبکه ی هوشمند هم ظاهرا کانکت میشه ولی هیچ هیچ آدرسی رو نمیره مثل اینکه اصلا کانکت نباشی ...
وقتی به اینترنت وصل میشی با فیلـــتر شکن برئ ببین بازم این شکلیه که میگی

ootena
27-06-2008, 13:29
یه اتفاقی افتاد ، من قبلا ، بعد از اینکه کامپیوترم این مشکل رو پیدا کرد
اون برنامه ی فیلترشکن رو پاک کرده بودم

حالا بعد از حدود یک ماه به گفته ی آقای amir اون برنامه رو دوباره نصب کردم تا با شبکه ی هوشمند connect شم
موقع نصب برنامه لازمه که online باشه و من این کار رو با اتصال از طریق شبکه هوشمند انجام دادم ، که البته برنامه به همراه error نصب شد

چون با وجود error فیلترشکن کار نخواهد کرد، من برای نصب دوباره unistallاش کردم
پیش از اینکه دوباره نصب کنم ، یه سر به LAN settings و همچنین settingsئه connectionها زدم
دیگه اثری از اون آدرس در Use automatic configuration script نبود

حالا نمی دونم این موقت خواهد بود ؟
با نصب درست و عمل کردن فیلترشکن درباره این مشکل بوجود می یاد ؟
چطور می شه با داشتن فیلترشکن ( اینکه چند باره مجبور به پاک کردن و نصب دوباره نشم) این مشکل رو از سر راه برداشت...