PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیباترین خودرو در ایران از نظر نمای ظاهری کدام است؟

صفحه ها : [1] 2

stam
28-04-2008, 17:13
سلام
میخواستم یه سوال بذارم تا تمام بچه های فروم توش شرکت کنند
سوالمم اینه که به نظر شما از بین خودروهای داخلی(مونتاژ و...فرقی نمیکنه)کدوم خودرو زیباترین(خوبترین) ظاهر رو داره.
اگر نظر سنجی نذاشتم به خاطر این بود که تعدادشون زیاد بود خواستم از قلم نیفته.
ممنونم

rami_hemi
28-04-2008, 17:41
از نظر طراحی بدنه من میگم مزدا 3

corey
28-04-2008, 17:57
تو ماشین های تولید داخل منم میگم مزدا 3
ولی تو ماشین های وارداتی ب ام و سری 6 و البته بنز s کلاس

Havbb
29-04-2008, 13:27
از نظر داشبورد هيچكدوم به پاي سمند نميرسه
در كل نظر من سمند هست.

rami_hemi
29-04-2008, 13:54
خوب طراحی داخلی ماشین هم سمند به نظرم طرح جالبی داره .ساده و قشنگ .

mseddighi
29-04-2008, 14:18
بنز S350 با تيونيگ بدنه Amg واقعا ديدن داره
چند روز پيش تو يزد ديدم . اتفاقا ازش عکس هم گرفتم .

SAEED_BARCELONA
29-04-2008, 15:21
دیشب یه بی ام و دیدم اگه اشتباه نکنم مدلش 365i بود. خیلی ماشینه ردیفی بود. بسی کف کردیم

rami_hemi
29-04-2008, 15:56
365 والا این مدل نمیتونه باشه .330 یا335 داریم که اونم تو ایران فقط 330 وجود داره اصلا پسوند 65 توی بی ام و وجود نداره .حداکثر 50 وجود داره .حالا بگذریم مسله این نیست که

HOOSEIN 105
29-04-2008, 15:59
از نظر داشبورد هيچكدوم به پاي سمند نميرسه
در كل نظر من سمند هست.

با سلام
شما میگی هیچ کدوم به پای داشبورد سمند نمی رسه یعنی داشبورد سمند از مزدا 3 بهتره ؟؟؟

nader2
29-04-2008, 18:06
تو ماشینای وارداتی لامبورگینی از همه خوراکتره و البته گرونتر هم هست!!!!!!!

امير موسر
29-04-2008, 18:21
از نظر داشبورد بخوای بگی هیچی گل نمیشه !!

آرسـام
29-04-2008, 18:25
در كل نظر من سمند هست.

موافقم. ماشین فقط سمند

Bracket
29-04-2008, 19:01
هههه چقدر طرفدار سمند اینجا هست , عجب ماشین مزخرفیم هست , خیلیم ازش بدم میاد .
من از BMW کوپه هایه کروک 2008 خیلی خوشم میاد با ورود Lexus هم دیگه Lexus IS خداست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
29-04-2008, 20:03
مزدا 3 و پروتون gen-2

eshgh_rap
29-04-2008, 20:21
فكر كنم اين هيوندا كوپه ها

pandemonium
29-04-2008, 20:52
به نظر من سمند از لحاظ طرح بدنه(زیبایی) و طراحی صنعتی واقعا افتضاحه !
حالا سمند دوستان بدشون نیاد !

اتفاقا یک بار از یک ایرانی متخصص در طراحی صنعتی اتومبیل در ایتالیا(مهد طراحی صنعتی مخصوصا در زمینه اتومبیل)
-اگه یادم باشه از کمپانی پنین فارینابود- نظرش رو در مورد طرح بدنه سمند پرسیدند ...و ایشون که در مقابل خبرنگار ایرانی تو رو درواسی مونده بود گفت : والا خوبه ! ولی خب طرحش در ردیف طرحهای 25-30 سال پیش خودروهای اروپاست !!

طرح باید "مدرن" باشه .

البته من از لحاظ زیبایی بحث کردم مسائل فنی رو کاری ندارم .

samanajan
29-04-2008, 20:59
واقعا براي همه متاسف هستم بهترين ماشين از نظر همه چيز

فقط ژيان و پيكان بيرد حالاش ببريد يعني الان 20 ساله دارند كار مي كنند

rami_hemi
29-04-2008, 22:42
اون آقایی طراحی که میفرمایید یه طراح ایرانی مقیم فرانسه هستش .اسمش یادم نیست
خوب من از نظر سادگی میگم طراحی داخلی خوبی داره .ولی طراحی رو اینقده هم نبریم عقب این ماشین میتونه از میانه دهه نو به بعد باشه تقریبا هم زمان با طرحایی مثل ائودی یا اشکودا .

Bracket
29-04-2008, 23:03
به نظر من سمند از لحاظ طرح بدنه(زیبایی) و طراحی صنعتی واقعا افتضاحه !
حالا سمند دوستان بدشون نیاد !

اتفاقا یک بار از یک ایرانی متخصص در طراحی صنعتی اتومبیل در ایتالیا(مهد طراحی صنعتی مخصوصا در زمینه اتومبیل)
-اگه یادم باشه از کمپانی پنین فارینابود- نظرش رو در مورد طرح بدنه سمند پرسیدند ...و ایشون که در مقابل خبرنگار ایرانی تو رو درواسی مونده بود گفت : والا خوبه ! ولی خب طرحش در ردیف طرحهای 25-30 سال پیش خودروهای اروپاست !!

طرح باید "مدرن" باشه .

البته من از لحاظ زیبایی بحث کردم مسائل فنی رو کاری ندارم .
بله منم دیدم اون برنامه رو یادمه , ایشون میگفت مثل طرح های دهه 80 میمونه . داخل سمند هم با اینکه از بیرونش به نظر به روز تر میاد ولی واقعا طراحی داخلشم اصلا خوب نیست , و اصلا هیچ چیز خوب و برجسته ای نداره . من مثال میزنم :
این ماشین Audi رو ببنید خدایی بنظرتون سمند چقدر طرحش از این ماشین بروز تره بدون تعصب بگید خدایی.

این ماشین برای سال 1987 هست .

یا این ماشین برای سال 1990 هست .

pandemonium
29-04-2008, 23:08
اون آقایی طراحی که میفرمایید یه طراح ایرانی مقیم فرانسه هستش .اسمش یادم نیست
خوب من از نظر سادگی میگم طراحی داخلی خوبی داره .ولی طراحی رو اینقده هم نبریم عقب این ماشین میتونه از میانه دهه نو به بعد باشه تقریبا هم زمان با طرحایی مثل ائودی یا اشکودا .

نه اینی که من میگم مطمئنم ایتالیا کار میکرد .
اگه یادم باشه پنین فارینا کار میکرد .که ایتالیایی هست .درست گفتم ؟

اینم دقیقا حرف همون متخصص ایرانی بود که گفت طرحش در حد طرح های 15-20 سال پیش اروپاست.

دقیقا یادم نیست گفت 15 یا 25 !

فکرکنم 15 گفت .

rami_hemi
29-04-2008, 23:09
البته ایجا هم بیشتر مسایل طراحی هستش .من به نظرم طراحی دهه 80 افتضاح تر از این حرفا بود .تمام طرحا قوطی شکل بودن .ولی سمند طرحش خیلی به طرحای آلمانی نیمه دهه نود نزدیک هستش .شباهت شدیدش به اشکودا فابیا خیلی جالب هستش .یعنی حتی تو طراحی داخلی(البته نسل قبلیش)
من ندیدم چون تی وی کم نگا میکنم .اگه پینین فایرنا باشه نمیدونم چی بگم .چون همین 405 رو که میبینید همین شرکت تقریبا تو میانه دهه هشتاد طراحی شد ه .پینین فایرنا یه شرکت خیلی پیشرفته از نظر طراحی هستش .یعنی خیلی جلوتر از زمانش میتونه طراحی کنه .
شاید .ولی این سبک طراحی رو میشه تو اتومبیلهای میانه دهه نود بیشتر دید.

AriA jOhaRi
29-04-2008, 23:19
هیوندا azera از همه باحالتره !

Bracket
29-04-2008, 23:42
البته ایجا هم بیشتر مسایل طراحی هستش .من به نظرم طراحی دهه 80 افتضاح تر از این حرفا بود .تمام طرحا قوطی شکل بودن .ولی سمند طرحش خیلی به طرحای آلمانی نیمه دهه نود نزدیک هستش .شباهت شدیدش به اشکودا فابیا خیلی جالب هستش .یعنی حتی تو طراحی داخلی(البته نسل قبلیش)
من ندیدم چون تی وی کم نگا میکنم .اگه پینین فایرنا باشه نمیدونم چی بگم .چون همین 405 رو که میبینید همین شرکت تقریبا تو میانه دهه هشتاد طراحی شد ه .پینین فایرنا یه شرکت خیلی پیشرفته از نظر طراحی هستش .یعنی خیلی جلوتر از زمانش میتونه طراحی کنه .
خدایی شما ماشینهای مطرح نیمه ده نود رو ببین چیش شبیه سمنده (بنز, BMW , ائودی و... که بعضا تو خیابونهای خودمون هم پیدا میشن) ولی شاید بشه با ماشینهای اواسط ده نود کمپانیهای کره ای مقایسه کرد .

Rjoun
30-04-2008, 00:06
هیوندا azera از همه باحالتره !
اتفاقا به نظره من آزرا نه تنها زيبا نيست بلكه بي ريخت هم هست!
مخصوصا وقتي كنار نيوكمري باشه!
حالا سوناتا يه حرفي.

amir2011
30-04-2008, 00:46
به نظر من مرسدس Cls350 ...

rami_hemi
30-04-2008, 04:44
راستی از کی لامبورگینی هم واردات میشه عجب حرفی ها آدم بعضی وقتا چیزایی میشنوه.
همون عکسایی که گذاشتی رو خوب نگا کن تا سال 95 تقریبا طراحی بیشترشون به اون وضع بودش .

vahid_vaezinia
30-04-2008, 07:18
از نظر من هم مزدا 3

dArViShKhAn_86
30-04-2008, 07:39
اااا بی مرفتا پیکانو ول کردن چسبیدن به این ماشینای اجنبی

stam
30-04-2008, 09:00

دوستان ممنون از اینکه نظر میدید.
به نظر خود من gen2 البته سمند هم بدک نیست.
این ماشینی که میگی سمند شبیه اون هست(شباهت شدیدش به اشکودا فاب) رو میتونی ازش عکس بذاری؟

mseddighi
30-04-2008, 13:17
بنز S350 با تيونيگ بدنه Amg واقعا ديدن داره
چند روز پيش تو يزد ديدم . اتفاقا ازش عکس هم گرفتم .
اينم عکساش واسه اونا که تا حالا نديدن

rami_hemi
30-04-2008, 13:21
این مدل استیشن اون هستش

SAEED_BARCELONA
30-04-2008, 13:26
365 والا این مدل نمیتونه باشه .330 یا335 داریم که اونم تو ایران فقط 330 وجود داره اصلا پسوند 65 توی بی ام و وجود نداره .حداکثر 50 وجود داره .حالا بگذریم مسله این نیست که
مدلشو مطمئن نیستم. آخه از دور دیدم. حتما اشتب کردم. 2تا عکس ازش گرفتم ولی چون راننده توش بود نتونستم ضایع بازی در بیارم:دی!

نيلو
30-04-2008, 13:50
به نظر من زيبا ترين BMW

azorbet
30-04-2008, 14:01
به نظر من وارداتی فقط Mercedes-Benz McLaren SLR و غیر وارداتی،فقط گل.

amir2011
30-04-2008, 14:34
اینم مرسدس Cls350 البته از بغل خیلی شیکتره...

mhaf
30-04-2008, 18:18

عجب ماشین نازیه
چه کیفی میده رانندگی باهاش تو خیابونهای فرانکفورت

rami_hemi
30-04-2008, 19:07
اینو تو خیابون ببینی.چسبیده به زمین.پک و پهن .

T.K
30-04-2008, 20:36

آره خیلی توپه
منم یه مشکی تو شهرمون(کرمان)دیدم
خیلی سالاره:27:

تو وارداتی ها
اول گالاردو:5:
بعد هم ب.ام.و(همشون!!!):46:
تو داخلی ها سمند هرکی هم میگه ماشین مسخره ای هست باید بهش بگم از کجا میخوای پول بیاری بالای ب.ام.و و بنز و مازراتی بدی
پول ، داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه داری که خوش به حالت :8:
اگه نداری پس چرا ادعای الکی میکنی؟!؟! هــــــــــــــــــــــــ ــــان !!:19:

Lofty
30-04-2008, 21:26
ماشینهای زیبا که تو ایران میشه با قیمت مناسب گرفت جدید و قدیم مهم نیست

هوندا آکورد
هیوندا النترا
بی ام و 2002
شورلت کاپریس
گلف

rami_hemi
30-04-2008, 22:36
بابا این گالاردو از کی واردات میشه .جون من این عبور موقتا هم شدن واسه ما درد سر .
با این لیست آخری یه تعدادیش موافقم

rami_hemi
01-05-2008, 09:58
مدلشو مطمئن نیستم. آخه از دور دیدم. حتما اشتب کردم. 2تا عکس ازش گرفتم ولی چون راننده توش بود نتونستم ضایع بازی در بیارم:دی!

این کوپه سری 3 بی ام و هستش .یکی از اینا به احتمال قوی 320-325-330 و شاید هم کوپه کابریولت این مدل.

SAEED_BARCELONA
01-05-2008, 10:32
به احتمال قوی 320-325-330
خودم 99% احتمال میدم 325 بوده چون 3عدد متفاوت کنار هم بود. (عدد وسطشو اشتب دیده بودم)

musketeer
01-05-2008, 13:19
آقا سوال غلطه!!!!!!
مگه میشه از نظر دیگه ای (غیر از قیافه) هم قشنگ باشه؟! که شما میگی قشنگترین ماشین از نظر قیافه!
نکنه انتظار داری از نظر قدرت یا سرعت یا وزن قشنگ باشه!!!!!!!!!!!!!

Rjoun
02-05-2008, 14:30
آقا سوال غلطه!!!!!!
مگه میشه از نظر دیگه ای (غیر از قیافه) هم قشنگ باشه؟! که شما میگی قشنگترین ماشین از نظر قیافه!
شما كوتاه بيا.:27:

corey
02-05-2008, 18:41
البته سری 3کوپه با موتور 3لیتری توئین توربو تولید میشه که 335 هستش نه 330 که این مدل فعلا به طور رسمی وارد نشده و بیشتر مدل 325 و 320 موجوده

dokhtaroneh
03-05-2008, 14:34
واقعا با خوندن مطالب دوستانی که از سمند تعریف کرده بودن خندم گرفتم،شدیدا...!!این که خیلی روشنه.اسم سمند رو در کنار بنز و بی ام و اوردن مثل مقایسه تیم پگاه می مونه با منچستر یا چلسی!!!!!!سمند اگه یادتون باشه دو هفته پیش توی گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 بحثش بود یه دکتر دانشگاه بود(دکتر خاکسار)می گفتم سمند طراحی اصلیش مال فولکس واگن آلمان بوده و به دلایلی از رده خارج شد و ایران با مجوز اونا داره مونتاژ می کنه. وقتی اینو گفت دهن منطقی(مدیر عامل ایران خودرو) دیگه بسته شد.!!!!
سمند هم بدنه زشتی داره و بخصوص جلو داشبوردش که حالم رو بهم می زنه از امکانات فنیش بحث نمیکنم چون ممکنه سکته کنید.!!خودتون توی همین بحث عکس های آئودی رو دیدی چقدر تفاوت هست بین اونا و ما حداقل ما 50 سال عقبیم. شما به این سایت مراجعه کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عکس تمام ماشین ها هست بدنه ها و جلو داشبورد های مدل های جدید ماشین ها رو ببینید حداقل برای یا گرفتن دکمه هاشون باید یک سال دوره دید.اون وقت شما دم از سمند می زنی!!!!
به نظر من از نظر زیبایی (بدنه و جلو داشبورد)هیچ ماشینی تو ایران به پای بنز و بی ام و نمی رسه و از تولیدات مونتاژی داخل توی قیمت های پایین 206 خیلی نازه و قیمت های بالا مگان و بخصوص مزدا3.

azorbet
03-05-2008, 14:44
واقعا با خوندن مطالب دوستانی که از سمند تعریف کرده بودن خندم گرفتم این که خیلی روشنه.اسم سمند رو در کنار بنز و بی ام و اوردن مثل مقایسه تیم پگاه می مونه با منچستر یا چلسی!!!!!!سمند اگه یادتون باشه دو هفته پیش توی گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 بحثش بود یه دکتر دانشگاه بو می گفتم سمند طراحی اصلیش مال فولکس بوده و به دلایلی از رده خارج شد و ایران با مجوز اونا داره مونتاژ می کنه وقتی اینو گفت دهن منطقی(مدیر عامل ایران خودرو) دیگه بسته شد.!!!!
با نظر من از نظر زیبایی هیچ ماشینی تو ایران به پای بنز و بی ام و نمی رسه و از تولیدات مونتاژی داخل توی قیمت های پایین 206 خیلی نازه و قیمت های بالا مگان و بخصوص مزدا3.

چند سال پیش من عکس همین فولکس واگنی که میگی رو دیدم.اولش فکر کردم سمنده.ولی وقتی مار کش رو دیدم ،پشمام ریخت.آخه کپی سمند بود. اصلا مو نمیزد.

stam
03-05-2008, 18:05
آقا سوال غلطه!!!!!!

زیبایی فقط محدود به ظاهر نیست دوست عزیز

dokhtaroneh
03-05-2008, 23:38
زیبایی فقط محدود به ظاهر نیست دوست عزیز
حرف شما درسته اما برای ماشین وقتی بحث از زیبایی می شه منظور زیبایی بدنه و جلو داشبورده. کسی قدرت موتور و مصرف سوخت و... رو جزو زیبایی ماشین به حساب نمی یاره.

stam
04-05-2008, 01:21
حرف شما درسته اما برای ماشین وقتی بحث از زیبایی می شه منظور زیبایی بدنه و جلو داشبورده. کسی قدرت موتور و مصرف سوخت و... رو جزو زیبایی ماشین به حساب نمی یاره.

دوست عزیز قصد من از اینکه این سوالو به این شکل پرسیدم به این خاطر بود که کسی سراغ چیزهای دیگه ماشین نره یه جورایی حالت تاکیدی داشت

stam
04-05-2008, 01:22
در ضمن برای اینکه بحث به بیراحه کشیده نشه.دیگه بریم سر اصل سوال

Balrog
04-05-2008, 02:21
مثل اينكه اول يكى بايد بياد معنى كنه خودروى وارداتى يعنى چه!

dokhtaroneh
04-05-2008, 11:19
دوست عزیز قصد من از اینکه این سوالو به این شکل پرسیدم به این خاطر بود که کسی سراغ چیزهای دیگه ماشین نره یه جورایی حالت تاکیدی داشت

دوست عزیز من ایرادی به سوال شما نگرفتم بلکه شما در جواب اون دوستی که به سوال شما اعتراض کرده بود گفته بودید( زیبایی فقط محدود به ظاهر نیست دوست عزیز)من هم جواب این حرف شما رو دادم.البته اون دوستمون هم یه خورده سخت می گیره سوال از لحاظ نگارشی ممکنه کمی ایراد داشته باشه اما از نظر عامیانه درسته.در هر صورت موفق باشید.

rami_hemi
04-05-2008, 13:02
خوب درست که نمیشه زیبایی سمند رو با طراحی مدرن و پیشرفته قرن 21 مقایسه کرد .طراحی سمن مطعلق به اوایل دهه 90 هستش ولی به نظر من طرح قابل ملاحظه ای هستش .
ببخشی من نمیدونم اون استاد دانشگاه از کجا این حرف رو زده .وقتی پلتفرم 405 پژو پایه این طرح بود (از اول طراحی)و موتور مورد استفاده هم مال پژو سیتروئن هستش اونم زمانی که پژو سیتروئن و فلوکس واگن هیچ طرح مشترکی با هم نداشتن .چطور ممکنه طرح مال فولکس واگن باشه.بله نمیشه انکار کرد که شباهت خیلی زیادی از نظر ظاهر به محصولات فولکس واگن آئودی داره ولی هیچ ربطی به این کمپانی نداره(اصولا من به خاطر همین کم اطلاع بودن اساتید گلمون از دانشگاه انصراف دادم)
خوب هر کس نظری داره.من تازگی ا یه چند تا عکس از پروژه سمند p2 دیدم باز شبیه نسل اول هستش ولی کمی کوچیکتر .بازم بتونم عکساش رو میزارم .ولی بحث جالبی شده من خوشم اومد

dokhtaroneh
04-05-2008, 13:51
خوب درست که نمیشه زیبایی سمند رو با طراحی مدرن و پیشرفته قرن 21 مقایسه کرد .طراحی سمن مطعلق به اوایل دهه 90 هستش ولی به نظر من طرح قابل ملاحظه ای هستش .
ببخشی من نمیدونم اون استاد دانشگاه از کجا این حرف رو زده .وقتی پلتفرم 405 پژو پایه این طرح بود (از اول طراحی)و موتور مورد استفاده هم مال پژو سیتروئن هستش اونم زمانی که پژو سیتروئن و فلوکس واگن هیچ طرح مشترکی با هم نداشتن .چطور ممکنه طرح مال فولکس واگن باشه.بله نمیشه انکار کرد که شباهت خیلی زیادی از نظر ظاهر به محصولات فولکس واگن آئودی داره ولی هیچ ربطی به این کمپانی نداره(اصولا من به خاطر همین کم اطلاع بودن اساتید گلمون از دانشگاه انصراف دادم)
خوب هر کس نظری داره.من تازگی ا یه چند تا عکس از پروژه سمند p2 دیدم باز شبیه نسل اول هستش ولی کمی کوچیکتر .بازم بتونم عکساش رو میزارم .ولی بحث جالبی شده من خوشم اومد

شما بدون اطلاعات کافی نظر دادی . اولا اون استاد دانشگاه توی گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 این حرف رو زد و اگه بی سواد بود دعوتش نمی کردن دوما در حضور مدیر عامل ایران خودرو این حرف رو زد و اگه جوابی داشت حتما اون دفاع می کرد. این استاد دانشگاه در جواب این سوال این رو گفت که خودروی سمند خودرویی ملی هست یا نه؟ و ایشون گفت خودرویی که موتورش رو از پژوی فرانسه گرفتیم و بدنه اش مال فولکس واگنه دیگه ملی نیست . مدیر عامل ایران خودرو جوابی برای گفتن نداشت.

rami_hemi
04-05-2008, 14:19
من هیچ وقت عادت ندارم در مورد چیزی که نمیدونم نظر بدم.
من چیز دیگه ای خوندم و قبلا هم توضیح دادم .یعنی این طرح از کجا اومده و چه جوری به دست ایرانخودرو افتاده .

khoshgelafi
04-05-2008, 22:25
بی ام و تکـــــه

stam
04-05-2008, 22:28
بی ام و تکـــــه

دوستان اگه مسی واسه نظری که میده عکس هم بذاره خیلی خوب میشه
ممنونم

stam
04-05-2008, 22:33
اینم نظر خودم اینبار با عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
05-05-2008, 05:37
به نظر من فقط پیکان و شولت !
2 تاشون آخر ماشین هستن .

Havbb
06-05-2008, 13:22
به نظر من فقط پیکان و شولت !
2 تاشون آخر ماشین هستن .
الان تيكه پروندي يا فعل معكوس بكار بردي؟

stam
06-05-2008, 19:06
فکر کنم هردوشو انجام داد

nedamohamady
06-05-2008, 21:40
به نظر من 206 از همه قشنگتره

dokhtaroneh
07-05-2008, 14:21
به نظر من 206 از همه قشنگتره

منم به شدت تایید می کنم.

milad10
07-05-2008, 14:27
اگه اهل اسپرت كردن هستي 206 از همه ماه تره.

milad10
07-05-2008, 14:53
نميدونم به غير از خودم كسي تو ايران اينو داره يا نه.ديگه از اين ماشين قشنكتر نيست به نظر من.
بنز مك لارن

™Enter_The_Love
07-05-2008, 15:06
تکراری..........

™Enter_The_Love
07-05-2008, 15:08
نميدونم به غير از خودم كسي تو ايران اينو داره يا نه.ديگه از اين ماشين قشنكتر نيست به نظر من.
بنز مك لارن

شما بنز مکلارن داری؟

milad10
07-05-2008, 15:41
شما بنز مکلارن داری؟
پس چي فكر كردي!!!:31::10:

azorbet
07-05-2008, 17:09
بنز مك لارن

به این میگن سلیقه!!!
منم اینو انتخاب کردم. 6 ماه پیش توی شیراز، یه دونه از اینا دیدم. نکنه مال تو بود، کلک؟

Julian
07-05-2008, 18:17
هیچ ماشینی مثل این بنز های چراغ مستطیلی نیستش.
یا مثلا اینی که عکسش رو گذاشتم.

Kasra 91
07-05-2008, 19:10
شورلت و بیوک

stam
08-05-2008, 11:28
هیچ ماشینی مثل این بنز های چراغ مستطیلی نیستش.
یا مثلا اینی که عکسش رو گذاشتم.

نه خداییش قشنگه

stam
08-05-2008, 11:29
شورلت و بیوک

منظورت اینه که هرچی شورلت تا حالا ساخته شده همه مدلاش زیباست!!!

rami_hemi
08-05-2008, 16:49
منظور دوستمون حتما نوا و بیویک های ایران هستش .

kasra_khan2003
09-05-2008, 09:39
BMW M3
Hyundai Coupe
خوب البته، بهتر هست يه سقف قيمت هم اتخاب كنيم! وگرنه، ما تو ايران لامبورگيني هم داريم :31:

من از مردا 3 هم خيلي خوشم مياد

rami_hemi
09-05-2008, 09:59
حالا یه خبر جالب و عجیب.مدیر شرکت لامبورگینی اعلا کرده حاظریم از ایران سفرش قبول کنیم
راستی یه چیز دیگه قبل از انقلاب ایران یکی از بهترین بازارهای لامبرگینی بوده.و شاه سابق چندین دستگاه لامبورگینی داشته که الان تعدادی از اونا توی موزه بنیادو کاخ سعد آباد هستن .و تعدادی هم دست کلکسیونر های خارجی.پس منتظر افسردگیهای حاد رو به شدید و وخیم خودوتون باشید با دیدین این گاوهای وحشی

corey
09-05-2008, 10:30
آره شاه دو دستگاه لامبورگینی میورا داشته که فکر کنم یکی از اونها دست نیکولاس کیج باشه و یکی دیگش دست کلکسیونر انگلیسی
البته شاه سفارش ساخت ماشین به مازراتی هم میده که اونها به احترام شاه نام gibli (قبله) برای این ماشین میزارن که یکی از شاهکارهای طراحی تاریخه

corey
09-05-2008, 10:36
راستی دوستان چند وقت پیش تو تهران یک مرسدس sl تیون شده وارد شده بود که خیلی شبیه slr بود و نمره شده هم بود
اما دیروز من تو نمایشگاه ماشین تو تهران(سید خندان) شاید باورتون نشه slr نمره شده دیدم البته با دقت ندیدم و پشت ماشین هم معلوم نبود من هنوز شک دارم که این ماشین slr بود یا sl تیون شده

rami_hemi
09-05-2008, 12:18
والا خبر ندارم با این خبری هم که مدیر عمال لامبورگینی داده فکذ کنم واردات ماشینای سوپر اسپورت هم آزاد شده البته با هزینه بیشتر

bijiman
09-05-2008, 13:17
به نظر من کمری SE

Sharim
10-05-2008, 16:52
من میگم BMW M5 نه تنها تو ایران بهترینه بلکه توی دنیا هم یکی از بهترین هاست

rami_hemi
10-05-2008, 18:44
این m3 هستش

Sharim
11-05-2008, 21:30
این m3 هستش
نه m5 هستش ...

BMW M3

Sharim
11-05-2008, 21:44
حق با شماست من اشتباه کردم
اون یکی از مدل های M3 هست

این M5 هست :

rami_hemi
12-05-2008, 07:16
دوست عزیز اون نسل جدید m3 هستش و اونی هم که بعدا گذاشتین اونم نسل قبلی بود .به نظر ممن که نسل قبلی m3 قشنگتر از نسل جدید اونه .البته سری 5 جدید واقعا محشره .راستی من تا حالا سری 6 رو از نزدیک ندیده بودم واقعا ماشین اونه .طرح کوسه ماهی شکل دماغه پهن .عجب طرحی داره.

Sharim
12-05-2008, 16:06
M6 که آخرشه ولی هنوز تو ایران نیمده
کی میشه خدا یک پول بی حد و حساب به ما هم بده تا بتونیم از این ماشین ها سوار شیم !

Sharim
12-05-2008, 16:12

این هم چند تا عکس برای کسانی که تا حالا ندیدنش !

با کمی دست کاری :

Bracket
12-05-2008, 16:27
چرای سری 6 با بادی کیت M6 هست تو تهران , اتفاقا پشتشون هم اکثرا مینویسن M6 ولی 630 معمولی هستن که روشون بادی کیت M6 بسته شده . کلا به ماشین هایی با اون قدرت اصلا اجازه ورود نمیدن . اون M3 جدید هم واقعا یه ماشین فوق العادست خدایه ماشینه , میشه گفت این نسل جدید M3 بهترین ماشین اسپرت در رنج خودشه و رقیبی نداره .

choory
12-05-2008, 22:20
چرا اینجا کسی حرفی از لامبورگینی نزد!!!!!!!!!!!!!!

dokhtaroneh
12-05-2008, 23:05
با این BMW X6 حال کنید.:11:

dokhtaroneh
12-05-2008, 23:38
اینم از لامبورگینی گالاردو!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rami_hemi
13-05-2008, 07:56
چرا از لامبو حرف نمیزنیم .چون ما بی پولیم

dokhtaroneh
13-05-2008, 13:33
چرا از لامبو حرف نمیزنیم .چون ما بی پولیم

من که از لامبو عکس گذاشتم

Sharim
13-05-2008, 18:26
آخه عنوان تاپیک هست در ایران !!!

دیدن لامبورگینی توی ایران مثل دیدن یدونه مورچه از کره ماهه !! والا من خودم عاشق لامبورگینی ام ( یه روز به بابام گفتم اگه تا آخر عمرم یدونه لامبورگینی مورسیه لگو زیر پام نبود آدم نیستم !!!! هنوز هم میگم !!! )

stam
13-05-2008, 19:55
با این BMW X6 حال کنید.:11:

این ماشین توی ایران هست؟
وارداتیه؟

rami_hemi
14-05-2008, 08:51
x6 هنوز به بازار عرضه نشده و مثل اینکه به صورت عمده نمشه آورد به ایران چون خط تولیدش توی آمریکا هستش.

pandemonium
15-05-2008, 10:15
دوست عزیز اون نسل جدید m3 هستش و اونی هم که بعدا گذاشتین اونم نسل قبلی بود .به نظر ممن که نسل قبلی m3 قشنگتر از نسل جدید اونه .البته سری 5 جدید واقعا محشره .راستی من تا حالا سری 6 رو از نزدیک ندیده بودم واقعا ماشین اونه .طرح کوسه ماهی شکل دماغه پهن .عجب طرحی داره.

دقیقا منم همین نظر رو دارم

نسل قبلی M3 به مراتب زیباتر بود .
از زیباترین ماشین ها...

----------------------
سری 6 رو فکر کنم دیدم .
محشره . ...

جادوگر جوان
15-05-2008, 10:30
فقط آزرا
وارد کردنش ممنوع شده چون الگانس بهش نمی رسه

Bracket
15-05-2008, 14:46
فقط آزرا
اینم از اون حرفا بودا ماشینهای سریع تر و قویتر از آزارایه 25 هزار دلاری هم خیلی تو بازار خیلی زیادن همین ماکسیما با اینکه قدیمیه ولی قدرت موتورش 10 اسب همش کمتر از ازارای 3.3 لیتریه . انواع ماشینهای 6 سیلندر و حتی جدیدا 8 سیلندر در بازار یافت میشن که قدرتی به مراتب بیشتر از ازارا دارن . در ضمن موتور مدلهای 6 سیلندر سوناتا هم دقیقا همون موتوره ازارا هست که خیلی هم موتور قوی حتی تو اون رنج به حساب نمیاد چون هم تویوتا و هم نیسان تو اون رنج موتورهای قویتره 3.5 لیتری دارن .

rami_hemi
15-05-2008, 18:06
این حرفا مذخرفه که نمیدونم چون ماشینای پلیس نمیرسه نمیارن.خوبشم میاد همشون واسه قیمت بالا بردن هستش .وقتی ماشینای 8 سیلندر میاد چه برسه به یه6+ سیلندر 3.3 لیتری.پس چجوری میشه بنز با موتور3.5 لیتری وارد میشه ؟حالا اونم 6 سیلندر هستش.

dokhtaroneh
16-05-2008, 04:55
فقط آزرا

راست می گن چه ربطی به پلیس داره.یه سر به این سایت بزن می بینی که لگسز وارد می کنن با موتور 4800 سی سی 8 سیلندر و قیمتش هم 163 میلیونه با کلی امکانات خفن تحویل 29 روزه.

امکاناتش: 8دنده اتوماتیک با قابلیت تبدیل به 8 دنده دستی(اولین درجهان)-فرمان برقی حساس به سرعت-صفحه نمایش 8 اینچ با DVD -فویگیشن GSP -دوربین عقب ماشین-راهنمای صوتی عربی انگلیسی-رینگ 19 اینچ-4ناحیه تهویه هوا-اتاق خودرو آکوستیک شده-رادیو و MP3 به همراه 19 عدد بلندگو و 6 عدد DVD چنجر-16 حافظه تنظیم صندلیهای جلو و 3 حافظه تنظیم صندلیهای عقب -صندلی چرم-تهویه هوا عقب و جلو-فرمان برقی با حافظه-فرمان چرمی 4 پره-آفتاب گیر برقی برای جلو و عقب-کروز کنترل-سیستم نگهدارنده ترمز-12 عدد ایربگ-پیشرفته ترین سیستم ترمز(TRC,VSC,BAS,ABS,EBD) -برف پاکن های برقی حساس به باران-هشدار دهنده باد لاستیک ها-Infrared ...
DVD مخصوص صندلی عقب با صفحه نمایش 9 اینچ - طول خودرو 12 سانت بزرگتر از مدل ساده - سیستم ورود به خودرو با کارت هوشمند.
صندلی راحتی با 45 درجه زاویه چرخش - روکش صندلی چرم مخصوص -DVD مستقل برای صندلی های عقب - سیستم ریلکسیشن مخصوص لگسوز - کیسه ایمنی هوای متکایی سرنشینان عقب - میز تزئینی تاشو

اینم آدرس سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samanajan
16-05-2008, 11:39
لکسوس ماشین لوکس و مال آدم های پولدار است

البته بنز هم خوبه

omid.k
18-05-2008, 15:56
تو ماشینایی که به ما بخورن من مزدا 3 دوست دارم

جذابه راحته جدید ه خوشکله و از لحاظ موتوری هم ماشین بی نیست

corey
18-05-2008, 18:43
سلام دوستان اول فرشته یک تبلیغ دیدم کف کردم و هنوز تو شک اون تبلیغم!!!!!!!!!!
نوریانی میخواد پورشه وارد کنه کففففففففف می کنیم

corey
18-05-2008, 18:48
این حرفا مذخرفه که نمیدونم چون ماشینای پلیس نمیرسه نمیارن.خوبشم میاد همشون واسه قیمت بالا بردن هستش .وقتی ماشینای 8 سیلندر میاد چه برسه به یه6+ سیلندر 3.3 لیتری.پس چجوری میشه بنز با موتور3.5 لیتری وارد میشه ؟حالا اونم 6 سیلندر هستش.
آره کار های اینا معلوم نیست چی به چیه ب ام و 760 پلاک می کنن بعد 750 پلاک نمی کنن:18:
تویوتا کمری 6سیلندر نسل قدیمش وارد شد اما نسل جدید هنوز مجوز برای تردد نگرفته

rami_hemi
19-05-2008, 09:00
سلام دوستان اول فرشته یک تبلیغ دیدم کف کردم و هنوز تو شک اون تبلیغم!!!!!!!!!!
نوریانی میخواد پورشه وارد کنه کففففففففف می کنیم
والا اگه بیاره که جالب میشه .

آره کار های اینا معلوم نیست چی به چیه ب ام و 760 پلاک می کنن بعد 750 پلاک نمی کنن:18:
تویوتا کمری 6سیلندر نسل قدیمش وارد شد اما نسل جدید هنوز مجوز برای تردد نگرفته

اینا کدوم کارشون رو حساب هستش که .کامیونا و ماشینای چینی با آلایندگی بالا رو وارد میکنن ولی ماشینای موتور بزرگ رو به خاطر مصرف بال نمیزارن .یکی به اینا بگه مصرف و توان رو باهم مقایسه کنید.

rozy_1500
20-05-2008, 00:58
ببخشید قیمت این m3 سری جدید و 630 چنده

padjacent
20-05-2008, 01:16
به نظر من از نظر خوشگلی چند تا ماشینن بنوه-لکسوس و آئودی البته فقط تو ایران.:5:

rami_hemi
20-05-2008, 08:19
m3 تو ایران موجود نیست .به خاطر تغییرات در موتورش .و 630 بالای 180 میلیون تومان .

WaTeRsTyLeR
20-05-2008, 14:48
x6 هنوز به بازار عرضه نشده و مثل اینکه به صورت عمده نمشه آورد به ایران چون خط تولیدش توی آمریکا هستش.

چتو تولید نشده یه سر بیا دبی میبینی که اومده

sina1100
20-05-2008, 15:19
مزدا 3
هيوندا آزرا

corey
20-05-2008, 21:29
چتو تولید نشده یه سر بیا دبی میبینی که اومده
دوست عزیز x6 قرار بود که اوایل 2009 به بازار بیاد اما به خاطر اتقبال زیاد از این sav قرار شد این مدل تابستون امسال به بازار بیاد و بعید میدونم الان برای فروش آماده باشه و فکر کنم اونی که شما دیدی برای تست های فنی بوده

Ship Storm
20-05-2008, 23:53
سوناتا البته نه همینطوری اسپورتش کنی رینگ و لاستیک بندازی زیرش شیشه ها رو دودی کنی یکم هم ارتفاع بزنی

لوگان
08-06-2008, 10:44
لوگان خیلی قشنگه.هم توش هم روش ولی مطمنا قشنگترین نیست ولی من از فرمونش خیلی خوشم میاد.

Arian Mehr Afra
08-06-2008, 20:07
دستاورد جدید خودرو سازی معظم ایران خودرو

سمند نقره ای با رنگ داخلی بژ

داستان از این قراره که ما در مهر ماه سال 86 با هزار تا آرزو یک خودرو سمند 2 گانه سوز نقره ای ثبت نام کردیم که در اواخر اردیبهشت 87زنگ زدن آقا خودرو سمند نقره ای شما اومده بیا تحویل بگیر.

ما هم خوشحال رفتیم خودرو رو تحویل گرفتیم.

آقا همه چیز میزان بود وما هم برگه تحویل رو امضا کردیم .

( البته ظاهرا میزان بود )

خلاصه سرت درد نیارم یک روز بعد تحویل خودرو گفتم برم کپسول رو نگاه کنم چه شکلیه کجا گذاشتن .

چشت روز بد نبینه سمند نقره ای ما یک دفعه تو زرد آخ ببخشید تو بژ در اومد .

آقا ما رفتیم فرداییش نمایندگی گفتیم اینجوریا… حالا چیکار کنیم گفتند هیچ چی این یک چیز عادی که خودرو ها دو رنگ باشن خودرو های خارجی همشون اینجورین.

اینم عکساش

ما هنوز پیگیریم .

اگه میخواین مطمئن بشین این داستان راسته اطلاعات خودرو در اختیار شما

8f700010

شماره شاسی

12487006806

شماره موتور

سید عزیز موسوی لالمی

مالک

این مطلبم من که پسرشم تهیه کردم اینم

Email mosechat_1@yahoo.com (mosechat_1@yahoo.com)

مصطفی

dokhtaroneh
08-06-2008, 20:48
برو خدا رو شکر کن.این چیزا که توی ایران خودرو کاملا عادی تازه شانس آوردی به جای سمند بهت روآ ندادن.

لوگان
08-06-2008, 21:01
این که خوبه ایران گاری یه تندر ساخته یه درش شیشه بالابر داره یکی نداره یه درش آیینه برقی داره یکی نداره.موندم کی اینارو کنترل میکنه!!!!!!!!!!

torpedo
10-06-2008, 23:12
پروتون هم قشنگه

baran_1000
11-06-2008, 00:28
فقط زانتیا

Ultimator
11-06-2008, 02:07
بوی لامبورگینی میاد !!
کسی هست که تا حالا تو خیابون گالاردو دیده باشه که حرفشو میزنین ؟
واقعا End ماشینه
اما تو همین ماشین کوچولوها مزدا 3 چیز با حالیه
ضمنا مدل های بنز و BMW و لکسوز و ... رو قاتیه زانتیا و سمند و اینا نکنید !

rozy_1500
11-06-2008, 03:23
چرا ماشین ماشینه
من که از تیپ آزرا بیشتر خوشم میاد تا یه ماشینی مثل لامبور گینی
البته دلیل داره(مثلا طراحی خشک و بی روح لامبور و...)

MYM
13-06-2008, 10:16
Mercedes - Benz CLS . البته در سطح جهانی زیباتر از این هم هست. ولی زیباترین ماشینی که تو ایران دیدم. همین مرسدسه.

diyukis
10-07-2008, 16:29
زیباترین و نازترین تو قیمت پایین ها گل،متوسط ها آزرا،قیمت بالا ها کل یوم

diyukis
10-07-2008, 16:33
تازترین ها:قیمت پایینگ ل،قیمت متوسط،آزرا،قیمت بالا کل یوم(:31:)ماشینای بنز و بی ام و ،و رویایی هاش هم لامبر:8:
ایییییییییییییییییییییییی یییی خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا تا کی از لامبر باشیم جدااااااااااااااااااااااا اااااا:19:

diyukis
10-07-2008, 16:34
نازترین ها:قیمت پایین گل،قیمت متوسط،آزرا،قیمت بالا کل یوم(:31:)ماشینای بنز و بی ام و ،و رویایی شم هم لامبر:8:
ایییییییییییییییییییییییی یییی خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا تا کی از لامبر باشیم جدااااااااااااااااااااااا اااااا:19:

Öracle
10-07-2008, 16:47
فقط Chevrolet Camaro SS و Lamborghini Reventon .

eblis2007
12-07-2008, 12:45
مزدا 3 و مرسدس cls و سمند lx

eblis2007
12-07-2008, 12:47

گفتن تو ایران اگه می گفتن در سطح دنیا که ماشین زیاده مثل همه لامبورگینی ها و بوگاتی ویرونو.......:5::20::20:

@R3Z
12-07-2008, 13:01
من gen2 رو از قیافش خیلی خوشم میاد

unartig
12-07-2008, 13:26
منم مزدا3 راخیلی می پسندم

s_0o0
12-07-2008, 14:10
منم ميگم مزدا 3 ، خيلي قشنگه .

pedramch
12-07-2008, 15:35
فقط و فقط مزدا 3 و بعد از اون هیوندای اسپورت!!

Benygh
12-07-2008, 15:57
Mazda 3 خیلی قشنگه طراحیش البته تنگ به نظر میرسه مخصوص باریا افراد قد بلند عین خودم ...

mostafa.m
12-07-2008, 16:22
BMW 318 , elegance

saman65
15-07-2008, 08:39
Only Audi Q.7 :X

eblis2007
15-07-2008, 13:10
BMW 318 , elegance

elegance یکی از سه تیپ مرسدس هست . لطفا کلاس مرسدس رو بگین:5::5:

mazdakaa
15-07-2008, 13:51
Bmw سری 5 مدل 2007 به بالا

NONE
15-07-2008, 14:29
bmw li 730

danial_848
19-07-2008, 07:56
مزدا3 و Lx سال

franch
19-07-2008, 11:04
بدون شك مزدا 3 قشنگترين ماشين تو ايرانه.

Mehdi.KinG
19-07-2008, 11:15
آره مزدا 3 واقعا زيباست ولي زيبايي اون به bmw m5 نميرسه .

HOOSEIN 105
20-07-2008, 23:32
بی ام و 530
مگان
مزدا 3

S@nti@go_s&k
22-07-2008, 16:22
1_herbi
2_مگان

Havbb
23-07-2008, 00:41
مزدا 3 خیلی قشنگه

Farshadd
24-07-2008, 00:20
چرا ماشین ماشینه
من که از تیپ آزرا بیشتر خوشم میاد تا یه ماشینی مثل لامبور گینی
البته دلیل داره(مثلا طراحی خشک و بی روح لامبور و...)

طراحی سلیقه ای هست. ولی باور کنید لامبو خشک نیست. لامبو بی روح نیست.

لامبو روح خودروسازی ایتالیا رو به رخ بسیاری از بزرگان این کار میکشه.

ایتالیا از بهترین طراحان بدنه اتومبیل جهان هست

اینایی که گفتی توی ایران که هیچ، ایتالیایی ها و آمریکایی ها هم حالا ندیدن.:46::11::10:
شوخی کردم ولی رونتون که توی ایران نیست.

آره مزدا 3 واقعا زيباست ولي زيبايي اون به bmw m5 نميرسه .

بله، با اینکه به سری 5 BMW نمیرسه موافقم.

اما از بین خودروهایی که دیدم هیوندای کوپه مشکی و تویوتا کمری مشکی تیپ زیبایی داره.

corey
28-07-2008, 14:38
همیشه فکر می کردم زیباترین سدان لوکس تو بازار ایرران دنیا ب ام و سری5 و بنز ای کلاس هستش اما الان که لکسس gs وارد شده نظرم کاملا عوض شد و این ماشین واقعا زیباست هم لوسه و هم چهره اسپرت و خشنی داره

mohammad19094423
02-08-2008, 21:49
فقط لکسس اونم سری Ls

mohammad19094423
02-08-2008, 21:54
Lexus LS600hl

sentimental
02-08-2008, 22:20
لکسوس rx350 و هیوندا کوپه.

shutdown
03-08-2008, 10:15
سمند خیلی آشغاله....اه اه اه....بی سلیقه ها....وقتی ماشینی مثل زانتیا تو ایرانه کی سمند سوار میشه...

franch
03-08-2008, 21:22
سمند خیلی آشغاله....اه اه اه....بی سلیقه ها....وقتی ماشینی مثل زانتیا تو ایرانه کی سمند سوار میشه...
اين همه گفتي كه اخر بگي زانتيا قشنگه . زانتيا كه از همه زشت تره!

eblis2007
05-08-2008, 14:21
اين همه گفتي كه اخر بگي زانتيا قشنگه . زانتيا كه از همه زشت تره!

موافقم:10:

unartig
05-08-2008, 16:11
یادروزهای اولی افتادم که زانتیا اومده بود یکی ازهمسایه ها یک زانتیا پیش خریدکرده بودوهمه منتظردیدن یک ماشین شیک وقشنگ بودنداما وقتی دیدند کلی خندیدند به قیافه وتیپیش اما واقعا کارایی بالایی داره من ازلحاظ قیافه سوناتاومزدا3راترجیح میدم

mohrd
05-08-2008, 16:12
به نظر من کل ماشین های Mazda !!!!

jjvahid
06-08-2008, 13:49
Tnx all - ممنون

jjvahid
06-08-2008, 13:49
عالیه ... تاپیک ادامه بدین ...

Armin 2008
06-08-2008, 16:25
بهترین ماشین از نظر ظاهر camry است و بس.

prance666
09-08-2008, 22:27
به نظره من فقط پیکان مدل 55 از همه ماشین ها طراحیش خشگل تر و باشتاب تره

Great Kurosh
09-08-2008, 23:15
mazda 3
hyundai coupe

Ali_BlueBoy
10-08-2008, 10:23
just Hyundai FX

البته سیناد هم باحاله.........:5::46:

hosein-a7
10-08-2008, 15:48
اولا من نفهمیدم که تو ایران منظورتون ساخت داخله؟
اگه ساخته داخل باشه من 206 و 206 اس دی رو و بعدش مزدا 3 رو ترجیح میدم
اما خب اگه وارداتی ها هم مد نظر با شه bmwسریه 6 و 7

s-a-l-i-m
10-08-2008, 23:41
من bmw x6 رو که تازه 4 ماه هست معرفی شده تو مازندران دیدم..........ساخت داخل رو نمیدونم چی بگم فقط تو ایران دیدمش

سباستین
11-08-2008, 16:12
زیبایی یه امره سلیقه ای و شخصیه. اما چیزی که مسلمه اینه که سمند فاجعه ست.:2: اگه خرج نگهداری رو بذاریم کنار, من به آزرا رای می دم.

delusion
11-08-2008, 19:01
من از سوناتا و مزدا3 خیلی خوشم میاد:5:

NONE
18-08-2008, 09:11
سوناتا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

The Black Dahlia
20-08-2008, 20:21
تولید داخل سورن وخارجیش هم bmw x6

avecina.ir
20-08-2008, 21:31
بنز E کلاس خیلی طراحی قشنگی داره کیفیت و دوام و ایمنی و امکانات و... که دیگه نگم بهتره

avecina.ir
20-08-2008, 21:34
تولید داخل سورن وخارجیش هم bmw x6

این عکسی که گذاشتی مال شورولت کوروت که سمبل خودروسازی و غرور آمریکایی ها هستش.چه ربطی داره به X6 یا سورن؟!!!

avecina.ir
20-08-2008, 21:43
زیبایی یه امره سلیقه ای و شخصیه. اما چیزی که مسلمه اینه که سمند فاجعه ست.:2: اگه خرج نگهداری رو بذاریم کنار, من به آزرا رای می دم.
سلیقه تابعی هستش از تجربیات و اطلاعات آدم مثلا اگه یک کسی فقط توی یک مکان کوچیک مثلا یک دهات بزرگ شده باشه و فقط پیکان و تراکتورای دور و برش رو توی عمرش دیده باشه وقتی بیاد شهر کوچیک نزدیک ده شون با دیدن سمند که چه عرض کنم! سپندسایپا:2::2: رو هم که ببینه صد دل عاشقش میشه.پس سلیقه داریم تا سلیقه

rami_hemi
20-08-2008, 21:59
به نظر منم سلیقه افراد با افزایش آگاهی تغییر میکنه.

Alireza Taji
21-08-2008, 00:55
تو ایران هرچی فکر میکنم ماشین خوشگل به یاد نمیارم!
اما در کل مزدا3 بد نیست(تکرار میشه بد نیست)

این عکسی که گذاشتی مال شورولت کوروت که سمبل خودروسازی و غرور آمریکایی ها هستش.چه ربطی داره به X6 یا سورن؟!!!
اینجا بحث ماشینهای داخلی هست تو خارج که اونها هر روز یک مدل ماشین طراح می کنند و تو بازار می ریزند!

avecina.ir
21-08-2008, 11:51
اینجا بحث ماشینهای داخلی هست تو خارج که اونها هر روز یک مدل ماشین طراح می کنند و تو بازار می ریزند!
شما خودت هم فهمیدي چي گفتي؟:13:
پست قبلي من رو که نقل قول کردي درست نگاه کن بعدش نظریه بده!:27:
من به اوشون گفتم عکس رو اشتباه گذاشته بعدش شما پست من رو نخونده اومدي جواب میدي!!

The Black Dahlia
21-08-2008, 12:54
تو ایران هرچی فکر میکنم ماشین خوشگل به یاد نمیارم!
اما در کل مزدا3 بد نیست(تکرار میشه بد نیست)

دوست من
خوب به آرم جلو نگاه کن
اصلا کوروت شاسی بلند داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::1 8::18::18::18::18:

The Black Dahlia
21-08-2008, 12:56
شما حتا فرق bmw , کوروت رو هم نمی دونید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

avecina.ir
21-08-2008, 16:50
شما حتا فرق bmw , کوروت رو هم نمی دونید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به به
واقعا که به به:31:
عجب کاربراي باسواتي:27: اینجا داریم که میان و تند و تند کامنتهاي فوق تخصصي میذارن!!!!!
عزیز دل برادر!
ازت خواهش میکنم اول برو یکم در زمینه ي ماشین شناسي مطالعه کن بعد بیا گیر بده آخه وقتي برند کوروت رو تشخیص ندادي.بعدشم حتي بخودت زحمت نمیدي قبل اظهار نظر اشتباه اقلا توي اینترنت یک جستجو کني.... چطور انتظار داري دیگران به نظراتت توجه کنن؟!!
عکسهاي زیر رو تماشا کن

The Black Dahlia
21-08-2008, 17:07
ببین عزیزم اون عکسی که من گذاشتم توی همین سایت نت کارشو که عکس اولتو ازش گذاشتی با نام bmw x6 uk version عکس سوم است.درضمن bmw داد میزنه bmw است.
د آخه از جلو پنجره کلیوی شکلش میشه فهمید.

avecina.ir
21-08-2008, 17:33
ببین عزیزم اون عکسی که من گذاشتم توی همین سایت نت کارشو که عکس اولتو ازش گذاشتی با نام bmw x6 uk version عکس سوم است.درضمن bmw داد میزنه bmw است.
د آخه از جلو پنجره کلیوی شکلش میشه فهمید.
پسر خوب! میشه بگي توي پست زیر که لینکش رو گذاشتم٫ عکس چي رو میبیني؟:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عجبا!
عجبا!
من اونجا چي نوشتم واست؟؟
نوشتم این عکس کوروته
و بعدش خودت بحث رو بیدلیل کشوندي به ب ام و
تو اومدي و بمن میگي فرق کوروت و ب ام و رو نمیفهمم!!!!!!!:19:
تاپیک رو منحرف کردي بیدلیل:13:
End of discussion
? OK

The Black Dahlia
21-08-2008, 19:47
ببخشید عزیزم من اصلا قصد توهین به شما ویا منحرف کردن
تاپیک رو ندارم.
فقط گفتم عکسی رو که شما میگه کوروته من میگم bmwاست.
و واقعا هم bmwاست.
حالا اصلا بی خیال کوروت و بی ام و.

Benygh
21-08-2008, 22:08
به نظر من مزدا 3 !
البته از اینایی که موجوده !

Alireza Taji
22-08-2008, 00:58
پیکان جوانان
:18:

شما خودت هم فهمیدي چي گفتي؟:13:
پست قبلي من رو که نقل قول کردي درست نگاه کن بعدش نظریه بده!:27:
من به اوشون گفتم عکس رو اشتباه گذاشته بعدش شما پست من رو نخونده اومدي جواب میدي!!
حالا چرا می زنی!
من باید پست اونی که در مورد bmw حرف زد را می ذاشتم که اشتپ شد...
بحث هم به بی راهه کشیده شد خوبه باز در در عنوان تاپیک زده داخل ایران!
البته حرفتون در مورد ماشین هم درسته :46:

arte
25-08-2008, 01:22
من از ماشینهای اس یو وی از سان تافه خوشم میاد:20:

hamedor
25-08-2008, 17:29
اينم عکساش واسه اونا که تا حالا نديدن

ماشین زیبایی هست .

franch
26-08-2008, 20:34
شكل بنز علي دايي هست!!

Reza_994
27-08-2008, 19:28
توليد داخل مزدا 3

وارداتي هم bmw m6 & hyundai Tiburon

NONE
27-08-2008, 19:59
hyundai Tiburon
این چیزه تاپیه...

maaars
30-08-2008, 02:13
toyota_camry_2008ضمنا 206 ایران (SD) واقعاً زشته.

alioxv
31-08-2008, 16:01
فقط مزدا 3

Atefe_72
05-09-2008, 17:46
منم میگم مزدا3

hamsah
05-09-2008, 19:45
ماشین پژو 407 که قرار بیاد خیلی خوشگله!!

mehdi_360
05-09-2008, 21:05
به نظر من پروتون جن2 واقعا خوشگله.نظرتون چیه؟

rw280s
07-09-2008, 03:20
البته بنز S class

montazermandeh
07-09-2008, 05:42
ماکسیما ...
حتی اگر قدیمی ترین ماشین دنیا بشه !!!

R.P.G
07-09-2008, 07:46
به نظر من که مزدا 3 از همه خوش تیپ تره.

AC Schnitzer
07-09-2008, 08:56
به نظر من داخلی : مگان Hatchback
و وارداتی : BMW M5 هیچ شکی هم توش نیست. (کلا سری 5 منظورم بود به خصوص M5)

Mary.Diff
07-09-2008, 09:08
به نظر من داخلی : مگان Hatchback
و وارداتی : BMW M5 هیچ شکی هم توش نیست. (کلا سری 5 منظورم بود به خصوص M5)

Bmw serie 5

اینو هستم

2299
07-09-2008, 11:55
داخليها مزدا سه از همه خوشگل تره:31:

AC Schnitzer
07-09-2008, 14:12
دوست دارم نظر دوستان رو درباره Megane هاچبک بدونم :::
ممنون

:11:

avecina.ir
07-09-2008, 14:28
AC Schnitzer با اسمت خیلی حال میکنم.نکنه راستی راستی رییس تیونیگر آلمانی AC Schnitzer هستی و ما خبر نداریم:21:
دست ما رو هم بگیر جووون:10:

sps
07-09-2008, 15:13
1.BMW 318i یا همون M3
2. Hyundai Azera
3. Mazda 3

R.P.G
07-09-2008, 17:12
اینم از نظر قیافه خشنگه:

alborz_k
07-09-2008, 22:53
1.BMW 318i یا همون M3
2. Hyundai Azera
3. Mazda 3
bmw 318 همون m3 هست؟؟:18::18:
چی می گی؟:19::19:

sps
08-09-2008, 00:16
bmw 318 همون m3 هست؟؟:18::18:
چی می گی؟:19::19:

منظورم از نظر اتاقشون هست!
318i و M3-2 خیلی خیلی شبیه هم هستند!

Reza_994
08-09-2008, 02:50
دوست دارم نظر دوستان رو درباره Megane هاچبک بدونم :::
ممنون

:11:
سلام عقبش بد نيست
مگه تو ايرانم هست؟

Ramtin_La
08-09-2008, 03:16
سلام عقبش بد نيست
مگه تو ايرانم هست؟

بله این اتومبیل در ایران وجود دارد..

خودم به شخصه چند بار دیدم

این همان مگان هاچ بک یا همان بی صندوق هست

sina1415
08-09-2008, 07:41
benz فک کنم

AC Schnitzer
08-09-2008, 08:57
دوست گرامی !!!
کدوم بنز؟
همون بنز؟

mehdi_360
08-09-2008, 11:06
مگان هاچ بک
توی ایران هست مگه حالا قیمتش چنده؟:18:

Rude Boy
08-09-2008, 15:35
Only Camry full option

راستی کسی می دونه شیشه جلو فابریکیه این چقدره ؟ اصلا تو ایران می تونم پیدا کنم؟ ضروری هست لطفا جواب بدین...

biya2azizam
08-09-2008, 16:54
ماکسیما با اینکه چند سال هست از تولیدش میگذره بازهم شیک به نظر میرسه و از تویوتا کمری چیزی کم نداره اما...
بی ام دبلیو ظاهرش واقا مهشره وقتی از جلو نگاش میکنی اونو شبیه به یه افعی خشمگن طراحی کردن که هر لحظه ممکنه بطرفتون حمله ور بشه.

sina1415
08-09-2008, 17:17
همون بنز دیگه

ارمغان جنون
08-09-2008, 20:11
بنز cls,بی ام و 740li

pooyahacker
08-09-2008, 20:53
جنتو هم خوشگله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sina1415
08-09-2008, 22:45
جنتو هم خوشگله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره البته واسه خانو ما:10:

AC Schnitzer
09-09-2008, 10:08
همون بنز دیگه

دوست عزیز بنز داریم که وقتی نگاهش کنی حالت به پذیرایی ت میخوره !!!!
بنز هم داریم مثل CLS.

حالا منظور شما کدوم بنز بود؟؟

mohamad23
09-09-2008, 17:48
دوست عزیز بنز داریم که وقتی نگاهش کنی حالت به پذیرایی ت میخوره !!!!
بنز هم داریم مثل CLS.

حالا منظور شما کدوم بنز بود؟؟

فکر نکنم هیچ کدوم از مدل های بنز حال به هم زن باشه,همه مدل هاش قشنگه.

AC Schnitzer
09-09-2008, 18:01
توهین حسابش نکنید.

ولی انصافا در بخش ظاهر هیچ خودرو ساز که هیچ

هیچ دندون ساز و شکلات ساز و .... به پای گرد پای BMW هم نمیرسه

mohamad23
09-09-2008, 18:15
ولی من ماشین خفن تر از مرسدس slr ندیدم که البته فکر نکنم تو ایران باشه یا اگه باشه یکی دو تا بیشتر نیست.

AC Schnitzer
09-09-2008, 22:22
شما Lamborghini Reventon یا مثلا BUGATTI VEYRON 16.4 یا BMW M-Zero یا همین Murcielago LP640 یا Gallardo LP560 یا ....

رو ندیدی ؟

واسه این این ها رو نام بردم که شما گفتی

ولی من ماشین خفن تر از مرسدس slr ندیدم که البته فکر نکنم تو ایران باشه یا اگه باشه یکی دو تا بیشتر نیست.

وگر نه فکر نمیکنم چشم ما تا آخر عمر بتونه یه VEYRON رو از نزدیک تو ایران اسلامی ببینه.
(مملکتی که TOYOTA YARIS رو که 13،000 دلار هست میدن 26،000،000 تومان)
منظورم اینه که شما گفتی غیر از ایران هم ماشینی خفن تر از SLR ندیدی.

mohamad23
10-09-2008, 00:54
شما Lamborghini Reventon یا مثلا BUGATTI VEYRON 16.4 یا BMW M-Zero یا همین Murcielago LP640 یا Gallardo LP560 یا ....

رو ندیدی ؟

واسه این این ها رو نام بردم که شما گفتی

وگر نه فکر نمیکنم چشم ما تا آخر عمر بتونه یه VEYRON رو از نزدیک تو ایران اسلامی ببینه.
(مملکتی که TOYOTA YARIS رو که 13،000 دلار هست میدن 26،000،000 تومان)
منظورم اینه که شما گفتی غیر از ایران هم ماشینی خفن تر از SLR ندیدی.

معلومه که خفن تر از اون ندیدم در همه جا منظورمه.اون ماشیناییم که گفتی همرو دیدم اطلاعاتشونم می دونم.یه جوری میگی انگار slr در حده پراید یا سمند و پژو هست بهتره بدونی که 495000 دلار قیمت داره و البته از همون گالاردو و مورسیه لگو هم که گفتی گرونتره و بهتره و این حرفت مثل اینه که یه نفر بگه من پرشیا دوست دارم بگن مگه سمند ندیدی که پرشیا دوست داری در حالی که پرشیا از سمند بهتره.البته این قیاس هم درست نیست که چون مثلا مورسیه لگو یک سوپر اسپرت هست و لی slr یک سوپر اسپرت شهری و جزو 10 ماشین گرانقیمت جهانه و من میونه این 10 تا اینو از همه بیشتر دوست دارم و تا حدودی سلیقه ای گفتم البته به همراه رونتون. یا همین رونتون همش 20 تا ازش ساخته میشه در کل جهان به صورت دست ساز و قیمت 1.4 میلیون دلار و سفارشی و معلومه که نباید توقع داشته باشیم در ایران اسلامیه ما دیده بشه و در کل جهان هم دیده نمیشه یا نکنه فکر کردی مثل پیکان همینجوری تولید می کنن میدن بیرون ولی تو ایران نیست آره!!!؟

AC Schnitzer
10-09-2008, 08:50
نه دوست عزیز.
میدونم که تولید Reventon یا Veyron محدود هست وفکر کنم از Reventon فقط 24تا تولید میشه و Veyron هم فقط 300 تا (تازه این ورژن آخری Grand Sport که گویا فقط 150تا اون هم اواویت با صاحبان فعلی Veyron هست) ولی خب شما میگی بهتر از SLR ندیدم. بنده هم گفتم که Veyron یا بفیه ماشین هایی که نام بردم از SLR بهترن. همین
حالا چرا میزنی؟
مگه گرون تر بودن دلیل بر بهتر بودن میشه؟ یه مقایسه کن NISSAN GTR رو با مثلا MURCIELAGO اولی 85،000 دلار ، دومی فکر کنم 350،000 دلار.
اگر GTR بهتر نباشه هم سطح هستن.// شتاب 100-0 فقط 3.4 ثانیه ، 0.1 ثانیه از همین Reventon که 1،400،000 دلار قیمت داره کمتر.//
اصلا من دیگه حرف نمیزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyahacker
10-09-2008, 09:08
اره البته واسه خانو ما:10:

چرا واسه خانوما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] \ من خوشم مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad23
10-09-2008, 18:23
نه دوست عزیز.
میدونم که تولید Reventon یا Veyron محدود هست وفکر کنم از Reventon فقط 24تا تولید میشه و Veyron هم فقط 300 تا (تازه این ورژن آخری Grand Sport که گویا فقط 150تا اون هم اواویت با صاحبان فعلی Veyron هست) ولی خب شما میگی بهتر از SLR ندیدم. بنده هم گفتم که Veyron یا بفیه ماشین هایی که نام بردم از SLR بهترن. همین
حالا چرا میزنی؟
مگه گرون تر بودن دلیل بر بهتر بودن میشه؟ یه مقایسه کن NISSAN GTR رو با مثلا MURCIELAGO اولی 85،000 دلار ، دومی فکر کنم 350،000 دلار.
اگر GTR بهتر نباشه هم سطح هستن.// شتاب 100-0 فقط 3.4 ثانیه ، 0.1 ثانیه از همین Reventon که 1،400،000 دلار قیمت داره کمتر.//
اصلا من دیگه حرف نمیزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اینجا تاپیک قشنگترین ماشین از نظر قیافست,نه اینکه شتاب 0 تا 100 کدوم ماشین بیشتره (در ضمن گفتم که slr یک نیمه سوپر اسپرت هست).ومن هم از نظر ظاهر از این خفن تر ندیدم و البته جزو برترین ماشین های دنیا هم هست . هفتمین ماشین گرانقیمت جهان.من هم نزدم شما رو ,شما تو پست قبلی عصبانی شدی.

franch
10-09-2008, 18:57
اصلا قشنگترين ماشين تو ايران پيكانه:31:

corey
10-09-2008, 20:04
درسته که slr فوق العادست ولی من به شخصه یک همچین فکری می کنم که تا زمانی که کسی عاشق این ماشین نشه سراغش نمیره چون سوپر اسپرت های بهتر با قیمت معقولانه تر وجود دارن
البته فروش slr هم طبق پیش بینی های شرکت نبود و کلا فکر کنم تیراژ 1500 دستگاه برای slr معقولانه بود دقیقا مثل کاررا gt

shutdown
10-09-2008, 20:33
من تو bmw ام5 رو خیلی دوست دارم بخاطر قیافه ی خشنی که داره و تو شاسی بلند هم x6 رو خیلی دوست دارم.......و تو بنز هم slr722 خوشم میاد و بس

AC Schnitzer
10-09-2008, 22:51
چه خوش اشتها
هر چی ماشین خفن و اسپرت و باحال بود اسم برده
بعد هم میگه بس

AC Schnitzer
10-09-2008, 22:55
دوست عزیز اینجا تاپیک قشنگترین ماشین از نظر قیافست,نه اینکه شتاب 0 تا 100 کدوم ماشین بیشتره (در ضمن گفتم که slr یک نیمه سوپر اسپرت هست).ومن هم از نظر ظاهر از این خفن تر ندیدم و البته جزو برترین ماشین های دنیا هم هست . هفتمین ماشین گرانقیمت جهان.من هم نزدم شما رو ,شما تو پست قبلی عصبانی شدی.

شما معتقدی که SLR از Reventon قشنگ تره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کی عصبانی شدم.؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad23
11-09-2008, 00:00
شما معتقدی که SLR از Reventon قشنگ تره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کی عصبانی شدم.؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که گفتم slr و reventon رو دوست دارم البته اول slr.خوب این سلیقست دیگه.

XMAN9
12-09-2008, 19:46
قشنگ ترين ماشين تو ايران و تو جهان بنزه.

PlayStation3
13-09-2008, 13:26
Toyota camry se 2009

NONE
17-09-2008, 13:26
هیوندای کوپه

mershio
17-09-2008, 19:54
فقط پیکان نظیرش هیجا نست

Farshadd
17-09-2008, 20:24
اواتار منم قشنگه

YOUCOM
18-09-2008, 13:14
پيكان زوانان گوزه اي 58 اسپرت. (درست بخونيد).

kasra_khan2003
18-09-2008, 19:32
من چند وقتي هست خيلي با هيونداي كوپه حال ميكنم!

Turok-71
22-09-2008, 23:31
Mazda 3 فقط.

AC Schnitzer
22-09-2008, 23:48
ها ای بنز شما کدوم بنز بود؟
میشه مدلش رو هم بگید

Backstreetboys
23-09-2008, 00:00
عشق است فقط قفط MAZDA 3

ARASH BAHAL
23-09-2008, 12:43
pars elx
با یکم دست کاری.

ماتريكس
25-09-2008, 12:41
Gen 2 قرمز رنگ واقعاً ديدنش به آدم لذت مي بخشه

Giorgio Armani
25-09-2008, 13:16
Mazda3 رو خییییییییییییییییییییییلی دوست دارم!:46:

mershio
25-09-2008, 20:19
Mazda3 رو خییییییییییییییییییییییلی دوست دارم!:46:

عکس نمیزاشتی هم میفهمیدیم ها::20:

casper66m
25-09-2008, 23:48
تویوتا کمری طراحی خوبی داره
فقط مشکلش موتورش که 2400 یک خورده براش ضعیف

mershio
26-09-2008, 00:20
Bmw Mr3 Gtr
تو ایران نیست ولی خیلی خداست

sina1415
26-09-2008, 11:59
از ماشینهای که تو ایران رایج هستن

ماکسیما زیباست

1000_alkapone
26-09-2008, 14:35
میشه یه عکسی از Gen 2 بذارین ما هم ببینیم .

mershio
26-09-2008, 17:44
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عقبش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جلوش

Farshadd
26-09-2008, 17:49
میشه یه عکسی از Gen 2 بذارین ما هم ببینیم .

بله.

بفرمایید

البته مدل توی ایرانش یکم فرق داره.

چون فرمونش سمت چپ هست تو ایران. و یکم تفاوت های دیگه.

اگه دقیقا ایرانی میخوایی بگو تا یا خودم یا خودت توی تاپیک درخواست عکس در قسمت فتوشاپ پیگیر بشیم.

Turok-71
26-09-2008, 22:15
اتومبیل رو نیگا کف می کنی. انگار از قبل اسپرتش کردن::18::18: