PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح تفکیک بحث آنتی ویروس ها و فایروال ها

Spy
18-11-2005, 23:32
دوستان بدیلی پر حجم شدن تاپیک های مخصوص طبق تصمیم گیری های به عمل آمده بحث های آنتی ویروس های مختلف از هم تفکیک میشن و همچنین فایر وال ها .
من تاپیک هایی که بنظرم مهم میومد رو ایجاد کردم .دوستان اگه موردی رو که من فراموش کردم رو خودشون با تیتر تاپیک مناسب بسازند .
تاپیک مخصوص آنتی ویروس و فایر وال ها هم برای آرشیو میمونه .
این تاپیک ها تا فردا شنبه شب برای پایان کار باز میمونن و بعد بسته میشن

با تشکر ...

sAsAn.K
18-11-2005, 23:40
فکر و ایده ای بسیار جالب و به درد بخور!

Cracki
19-11-2005, 03:31
Spy جان سلا عزیز.

واقعا کار خیلی خوبیه که تایپکها از هم جدا باشند .

به نظر من هم چون بعضی از دوستان واقعا در این مدت زحمات زیادی کشیدند و بعضی از آموزشها رو نوشتند
اگر همین افراد یا فرد دیگه ای فقط مطالب اموزشی رو در تایک خودش کپی کنه بهتر میشه و دیگه مراجعه کننده ها نیازی
به مرور همه صفحات رو ندارند.

مثلا اگر کسی اومده و یک قسمت فایروال کریو رو توضیح داده بهتره اون مطلبش در تایپک جدید مخصوص کریو کپی
بشه تا بموقش استفاده بشه. البته همونطور که گفتم منظور من فقط مطالب آموزشی هست نه بقیه.

حالا تا نظر شما و بقیه چی باشه.
موفق باشید.

ebilove
19-11-2005, 10:34
دست شما درد نكنه
حالا براي پيداكردن يك پست اموزشي از يك انتي يا فاير
مصيبت نميكشيم
تازه بحث ها هم جهت و نظم خيلي عاليي ميگيره

خسته نباشيد
بدرود.

Spy
19-11-2005, 12:28
Spy جان سلا عزیز.

واقعا کار خیلی خوبیه که تایپکها از هم جدا باشند .

به نظر من هم چون بعضی از دوستان واقعا در این مدت زحمات زیادی کشیدند و بعضی از آموزشها رو نوشتند
اگر همین افراد یا فرد دیگه ای فقط مطالب اموزشی رو در تایک خودش کپی کنه بهتر میشه و دیگه مراجعه کننده ها نیازی
به مرور همه صفحات رو ندارند.

مثلا اگر کسی اومده و یک قسمت فایروال کریو رو توضیح داده بهتره اون مطلبش در تایپک جدید مخصوص کریو کپی
بشه تا بموقش استفاده بشه. البته همونطور که گفتم منظور من فقط مطالب آموزشی هست نه بقیه.

حالا تا نظر شما و بقیه چی باشه.
موفق باشید.

کرکی جان منم موافقم . با اینکه تاپیک های مرجع باقی میموننند ولی خوب استخراج اطلاعات بدردبخور درباره هر آنتی ویروس یا فایروال بسیار سخته . خوب دوستات میتونن در این امر شرکت کنن و مطالب بدردبخور دو تاپیک مرجع رو استخراج و در تاپیک های اختصاصی هر آنتی یا فایروال بذارن .

borzou_one
19-11-2005, 18:32
ممنون Spy جان فکر خیلی خوبی بود
یه سئوال دارم میشه چکیده مطالب مرتبط قبلی را توی این تایپیکها جمع اوری کنید؟ البته منظورم مطالب مهم وبدرد بخور مثل پستهای اموزشی دوستان هست
میدونم کار سختیه
ممنونم