PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو >>> تاپیک محصولات McAfee در اینجا

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Wonderboy
06-03-2005, 00:17
تاريخ بروز رساني ضد ويروس مك آفي: 23/05/1386

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :P
به نظر میرسه، به چند دلیل این برنامه ارزش دانلود کردن رو داره: :wink:
1- شرکت مک آفی اجازه بروز رسانی رو به کاربران ایرانی نمیده و تنها راه چاره استفاده از پروکسیه، ضمنا باید به عنوان یک کاربر مک آفی رجیستر بشین. برنامه من این دو مشکل رو حل کرده. :!:
2- بعد از دانلود کردن این برنامه می تونین ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستمهای زیادی رو بروز رسانی کنین (بدون اتصال به اینترنت) در صورتی که بدون این برنامه برای بروز رسانی هر ضد ویروس مک آفی نصب شده روی یه سیستم باید به اینترنت وصل بشین. :!:
قبل از مرحله پایانی عملیات بروز رسانی، حتما به توضیحات ارائه شده در قسمت توافقنامه (License) برنامه نصب توجه کنین.
همزمان با به روز رساني شرکت مک آفي، نسخه به روز شده اين برنامه هم عرضه میشه. :P

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------------

اين قسمت رو هم بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني AntiSpyware مک آفی

تاريخ آخرين بروز رساني AntiSpyware مک آفی: 23/05/1386

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران AntiSpyware مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، AntiSpyware مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :wink:

آدرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------------

اين قسمت رو هم بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني موتور ضد ويروس مك آفي

آخرين بروز رساني موتور ضد ويروس مك آفي به نگارش: 5.1.0.0

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، موتور ضد ویروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :wink:

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عنوان: نرم افزار بروز رساني نگارش ضد ويروس مک آفی

آخرين بروز رساني ضد ويروس مک آفی به نگارش: 10.0.27

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، نگارش ضد ويروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :wink:

اين قسمت رو بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي

نگارش آخرين بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي: 7.1.113

بوسيله اين برنامه مي تونين بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در ليست کاربران ديوار آتش مک آفي و بدون اتصال به اينترنت، ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي نصب شده بر روي سيستم خودتون رو بروز رساني کنين. :wink:

اين قسمت رو بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني نگارش AntiSpyware مک آفي

نگارش آخرين بروز رساني AntiSpyware مک آفي: 2.1.0.112

بوسيله اين برنامه مي تونين بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در ليست کاربران AntiSpyware مک آفي و بدون اتصال به اينترنت، AntiSpyware مک آفي نصب شده بر روي سيستم خودتون رو بروز رساني کنين. :wink:

Wonderboy
06-03-2005, 08:18
بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :D
اگر نگارش موتور ضد ویروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم شما پایین تر از 4.4.0.0 هست، حتما برنامه بروز رسانی موتور ضد ویروس مک آفی رو نصب کنین. :idea:
به نظر میرسه، به چند دلیل این برنامه ارزش دانلود کردن رو داره:
1- شرکت مک آفی اجازه بروز رسانی رو به کاربران ایرانی نمیده و تنها راه چاره استفاده از پروکسیه، ضمنا باید به عنوان یک کاربر مک آفی رجیستر بشین. برنامه من این دو مشکل رو حل کرده. :wink:
2- بعد از دانلود کردن این برنامه می تونین ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستمهای زیادی رو بروز رسانی کنین (بدون اتصال به اینترنت) در صورتی که بدون این برنامه برای بروز رسانی هر ضد ویروس مک آفی نصب شده روی یه سیستم باید به اینترنت وصل بشین. :wink:
قبل از مرحله پایانی عملیات بروز رسانی، حتما به توضیحات ارائه شده در قسمت توافقنامه (License) برنامه نصب توجه کنین.
همزمان با به روز رساني شرکت مک آفي، نسخه به روز شده اين برنامه هم عرضه میشه. :!:

لينك صفحه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
09-03-2005, 13:50
اقا دستت درد نکنه..
راستی یه سوال شما خودت چه جوری برنامه ساخته شده را اپدیت می کنی 8)

Ali_k
09-03-2005, 19:48
راست می گه.
منم خواهانم که بفهمم چه جوری اپدیت میشه.
ولی مال من اپدیت میشه به صورت اتوماتیک ..ولی ویروس کش نمیشه یهنی هر وقت اتوماتیک اپدیت میشه مثلا spam killer را اپدیت می کنه نه ویروس کشا

:mrgreen:

Wonderboy
09-03-2005, 22:14
Ali_k عزير از نظري كه در مورد برنامه دادي متشكرم. :wink:

در مورد اينكه چرا ضد ويروس شما اتوماتيك آپديت نميشه چند تا احتمال وجود داره كه شايد هیچکدوم درست نباشه:
1- شما به عنوان یکی از کاربران مک آفی ثبت نشدین یعنی فرم Register مک آفی رو ارسال نکردین. (البته با توجه به اینکه spam killer شما آپدیت میشه احتمالا این قضیه منتفیه)
2- مک آفی متوجه میشه که شما از ایران ارتباط برقرار کردین و عملیات آپدیت رو انجام نمیده، چاره این کارم استفاده از پرکسیه.

اما در مورد اینکه من خودم چه طوری این برنامه رو آپدیت می کنم؛
نمی خوام زود قضاوت کنم ولی شاید فکر کنی که "ای بابا حالا یه برنامه درست کرده ها" یا فکر کنی از اون آدم هايي هستم كه تا يه چيز ياد ميگيرن فكر ميكنن چه خبره و به هيچكس ياد نميدن.
اما برعكس من خيلي دوست دارم ياد بگيرم و اگر هم چيزي ميدونم به ديگران ياد بدم، شعار هم نمیدم. :roll:
با این وجود باور کن نمیتونم بگم که چه جوری این برنامه رو آپدیت میکنم. :(

باز هم از اینکه نمیتونم چیزی در این مورد بگم معذرت می خوام امیدوارم دلگیر نشده باشی. :wink:

MortezaPro
10-03-2005, 00:40
با اجازه Wonderboy :
Ali_k جون منم یه احتمال دیگه برای آپدیت نشدن مک آفیت میدم و اونم اینه که ایمیلی که برای رجیستر شدن مک آفی وارد کردی نباید از سرورهای ایرانی باشه. البته با فرض اینکه رجیستر کرده باشی. من خودم یه مدتی با اینکه موقع نصب کشور رو آمریکا گذاشته بودم بازم آپدیت نمیشد چون ایمیل نوآور داشتم ولی به محض اینکه ایمیل یاهوی انگلستان رو وارد کردم مرتبا و بدون هیچ مشکلی آپدیت میشه.
با این حال ببین کدوم یکی از این احتمالاتی که من و Wonderboy دادیم درسته. به ما هم خبر بده. منتظریم.

Ali.crack
15-03-2005, 02:36
سلام
آقا Wonderboy, من به مشكل بر خوردم
وقتي قسمت اول رو باز ميكنم نميتونه بقيه قسمتها رو باز كنه
ميگه some installation files are corrupt
Please download a fresh copy and retry the installation
من چهار بار دانلود كردم

Wonderboy
16-03-2005, 10:02
قابل توجه همه عزيزان بخصوص Ali.crack عزير:

سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه برنامه بروز رساني مك آفي در اون قرار داشت بعلت برخي تغييرات در سرور (Server) خدمات دهنده تا اطلاع ثانوي دچار مشكله. :cry:

به محض برطرف شدن مشكل حتما خبر ميدم.

afsorde
17-03-2005, 05:51
سلام.ميتونيد با لينك هاي زير فايل هاي آپديت رو بگيريد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wonderboy
17-03-2005, 07:24
Ali.crack عزيز متشكرم وظيفم بود. :wink:

با تشكر از afsorde به خاطر دادن لينك جديد. :wink:

راستش مي خواستم بعد از پيگيري خرابي بعضي از قسمتهاي سايت اين لينك رو بذارم تو همين تاپيك ولي بدليل اينكه مشكلي برام پيش اومده بود و بيرون از شهرستان بودم موفق نشدم اينكار انجام بدم. :(

به هر حال از afsorde تشكر ميكنم كه زحمتو متحمل شد. :oops:

Wonderboy
17-03-2005, 10:05
:idea: توجه توجه :idea:

مشكل سايت حل شد. :P

آدرس سايت به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغيير كرده يعني فقط عبارت www از ابتداي آدرس حذف شده! :wink:

با توجه به تغييراتي كه خدمات دهنده سايت من انجام داده آدرسي كه با عبارت www شروع ميشه هنوز فعاله ولي از اين تاريخ ديگه قابل آپديت نيست و از اين به بعد بايد از آدرس بدون www استفاده بشه (اينم از مشكلات فضاي رايگانه ديگه ولي الحق كه ارزش اين تغيير رو داشت چون فضايي كه در اختيار من قرار گرفته بود از 50M به نامحدود تغيير كرده!:shock: )

يه بار ديگه هم تاكيد ميكنم كه آدرس سايت به شكل زير تغيير كرده:

masih65
19-03-2005, 13:03
لطفآ به من كمك كن چون نتوانستم 4 فايل گرفته شده را اجرا كنم
من مك آفي ورژن 7 دارم
باوين رر هم نشد چون ارور مي دهد
خيلي ممنونم :D

masih65
19-03-2005, 19:18
خيلي عالي بود مشكل حل شد

Wonderboy
19-03-2005, 23:18
:idea: توجه توجه :idea:

آدرس سايت به حالت اول برگشت. :P

چند روز پيش مجبور شدم به خاطر بروز مشكل توي سرور خدمات دهنده آدرس سايت رو كمي تغيير بدم (عبارت www رو حذف كنم). اما بالاخره اين مشكلات به پايان رسيد و حالا ميتونين از همون آدرس قبلي استفاده كنين يعني: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه بار ديگه هم تاكيد ميكنم كه آدرس سايت همون آدرس قبلي شده:

Haj-Mahdi
21-03-2005, 02:16
به نام خدا
با عرض سلام
من چگونه بفهمم كه ويروس كش Mcafee من ورژن چند است؟
باتشكر.

Wonderboy
21-03-2005, 08:38
سلام

lion8499 سال نوي شما مبارك. انشاء الله سال خوبي داشته باشي. :wink:

در مورد سوالي كه پرسيدي اي كاش دقيق ميگفتي كه منظورت خود نرم افزار مك آفيه يا فايل تعريف ويروسش به هر حال من هر دو رو توضيح ميدم:

روي آيكون مك آفي داخل Try bar كليك راست كن حالا روي گزينه VirusScan برو و از منوي باز شده About رو انتخاب كن پنجره اي باز ميشه كه شامل 5 عنوانه كه به ترتيب عبارتند از:

1- عبارت جلوي Version نشان دهنده نسخه اصلي نرم افزار ضد ويروس مك آفيه.
2- عبارت جلوي Build ميشه در ساده ترين جمله گفت نشان دهنده نسخه فرعي ضد ويروس مك آفيه.
3- عبارت جلوي Version Engine نشان دهنده نسخه موتور ضد ويروس مك آفيه.
4- عبارت جلوي DAT Version نشان دهنده نسخه فايل تعريف ويروس ضد ويروس مك آفيه.
5- عبارت جلوي DAT File Created نشان دهنده تاريخ آخرين بروز رساني ضد ويروس مك آفيه.

موفق باشي. :wink:

Haj-Mahdi
25-03-2005, 06:11
جناب Wonderboy من برنامه را نصب كردم حالا بفرماييد چگونه update كنم؟ چون من مبتدي هستم.البته در سايت مكافي هم ثبت نام كردم.

afsorde
26-03-2005, 12:12
سلام .میشه زودتر آپدیت ها رو بروز رسانی کنی؟ممنون

afsorde
26-03-2005, 23:52
ویروس کش من پیغام میده باید آپدیت بشه :( :(
ممنون.موفق باشی.

Ali.crack
27-03-2005, 00:45
با اجازه استاد Wonderboy
سلام afsorde,
دوست عزيز سايت McAfee هنوز آپديت جديدي قرار نداده است
اين رو از اين جهت مي گم
چون McAfee من كه خودش آپديت ميشه
آپديتي جلو تر از اين آپديت نگرفته است
پس شما همين رو بگير انشا الله موفق ميشي :wink:

دوتا سوال:1 چرا afsorde :?: :roll:
2:آقا يا خانوم

Wonderboy
28-03-2005, 07:22
سلام

مك آفي آپديت شد! :wink:

با عرض معذرت از همه عزيزان از اينكه يه چند روزي نبودم و آپديت مك آفي رو 3 روز ديرتر آماده كردم. :oops:
راستش اين چند روز خيلي گرفتار بودم و بيشتر اين مشكلات هم بخاطر سايت BestSoft بود.
حالا بشنوين ماجرا از چه قرار بود: :roll:
راستش سرويس دهنده سايت من 500 مگابايت در ماه دانلود و آپلود براي سايت در نظر گرفته كه بخاطر استقبال خوب و نظر لطف دوستان 400 مگابايتش در مدت 20 روز فقط براي دانلود استفاده شد كه بيشترين سهم رو همين برنامه آپديت مك آفي داشت. از دومين روز سال نو بود كه ديدم از طرف سرويس دهنده سايت من يه ايميل اومده كه شما 80 درصد از فضاي مورد نظر رو استفاده كردين و بايد با مدير سايت تماس بگيرين من هم دنبال اين بودم كه با مدير سايت تماس بگيرم بعد به اين فكر افتادم كه يه مقدار هزينه بكنم و يه دومين با چند مگابايت فضا بگيرم (رايگان نباشه كه بعد اينقدر دردسر بكشم).
اينجوري بود كه چند روزي حسابي مشغول بودم و حالا هم دارم تحقيق ميكنم تا بهترين گزينه رو براي اينكار انتخاب كنم (البته با توجه به هزينه). :wink:

afsorde
28-03-2005, 12:53
سلام عزیز این آپدیت جدید رو کجا گذاشتی؟
راستی کسی که تازه مک آفی نصب کرده باید قبلی ها رو هم بگیره یا جدیده کافیه لطفا سریع جواب بدین . ممنون.

Wonderboy
28-03-2005, 20:15
سلام

afsorde جان جواب سوال اول اينه كه آپديت جديد رو از همون آدرسي كه اول تاپيك معرفي كردم ميتوني بگيري (در واقع اون آدرس هميشه جديدترين آپديته). :wink:

اما جواب سوال دوم: كسي كه تازه مك آفي رو نصب كرده باشه ديگه نيازي به آپديت هاي قبلي نداره و فقط كافيه آخرين آپديت رو نصب كنه (البته بايد به نگارش موتور ضد ويروس مك آفي هم توجه كنه. توضيحات بيشتر درباره آپديت موتور ضد ويروس مك آفي رو ميتوني از اول همين تاپيك يا روي همون سايت معرفي شده ببيني). :wink:

موفق باشي. :P

afsorde
29-03-2005, 13:33
سلام wonderboy عزیز آخرین آپدیت که من گرفتم مال 16/3/2005 که تو سایت شما هم هنوز همونه یعنی از 2 هفته پیش تغییری نکرده؟ :wink:

Wonderboy
30-03-2005, 16:01
سلام

همه دوستان توجه كنن. :idea:

afsorde جان شما هم توجه كن جواب مطلبي هم كه شما نوشتي رو ميتوني توي متن زير پيدا كني.

سايت Bestsoft از ديروز ديگه قابل دسترس نيست. :cry:
علتش هم اينه كه تمام پهناي باند قرار داده شده در اختيار اين سايت كه قرار بود ظرف 30 روز استفاده بشه در مدت 25 روز استفاده شد و اين سايت تا حدود 5 روز ديگه يعني تا آخر اين ماه ميلادي در دسترس نيست.
اگه هم بعضي از دوستان هنوز ميتونن سايت رو ببينن بخاطر اينه كه دارن از كش ISP خودشون سايت رو مي بينن. (afsorde جان علت اين كه شما تاريخ آپديت رو قديمي مي بينين همينه وگرنه من آپديت جديد رو روي سايت گذاشتم).

البته من قصد دارم يه فضاي پولي اجاره كنم كه ديگه اين مشكلات رو نداشته باشم ولي قيمتها بالاست.

باز هم از شما دوستان معذرت ميخام.

Zaloo
31-03-2005, 10:33
آدرسي كه داديد با اين خطا مواجه است :
Bandwidth Limit Exceeded

Wonderboy
31-03-2005, 17:47
سلام

Zaloo جان جواب اين مطلب رو درست توي توضيحي كه قبل از نظر شما نوشتم ميتوني پيدا كني. :wink:
انشاء الله اين مشكل فردا (جمعه) حل ميشه. :P

baby
01-04-2005, 14:46
سلام
لطفا نسخه مناسب براي كاربر خانگي از ويروس كش مكافي معرفي كنيد
داداش كوچيكه :P

Wonderboy
01-04-2005, 15:24
سلام

baby جان آخرين نسخه خانگي McAfee VirusScan Home Edition v9.0 است.

ولي چرا از نسخه حرفه اي استفاده نميكني فكر ميكنم بهتر باشه! :wink:

afsorde
01-04-2005, 16:32
لطفا آپدیت ها رو بفرست به میلم.اگر برات مقدوره؟! ممنون.

Wonderboy
01-04-2005, 19:03
سلام

afsorde جان متاسفم به علت زياد بودن حجم فايلها نميتونم فايلها رو برات ميل بزنم. :wink:

واقعا شرمنده! :oops:

Wonderboy
03-04-2005, 23:16
سلام

دوستان مك آفي آپديت شده. :lol:
متاسفانه بدليل شلوغ بودن خطوط موفق نشدم فايلها رو بطور كامل امشب آپلود كنم. :(
انشاء الله فردا صبح زود اينكار رو ميكنم. :P

Wonderboy
05-04-2005, 12:11
سلام

مك آفي آپديت شد (تازه اونم سه تا آپديت) :lol:

اول از همه معذرت ميخوام كه نتونستم اين آپديت رو به موقع روي سايت بذارم چون به علت بارندگي شديد حدود 2 روز خطهاي تلفن به حدي مشكل پيدا كرده بود كه حداكثر بعد از 5 دقيقه ارتباط قطع ميشد. :cry:

3 تا آپديتي كه نوشتم اينا هستن:

1- مرکز امنیت (Security Center) مک آفی
2- موتور ضد ويروس مك آفي
3- ضد ويروس مك آفي

آدرس لينكهاي اين 3 تا آپديت رو ميتونين توي صفحه اول اين تاپيك پيدا كنين. (اضافه شده) :wink:

baby
05-04-2005, 21:59
ممنون خيلي خوب بود ولي در اكس پي با فونت خوب نمايش داده نمي شود :(

Wonderboy
06-04-2005, 06:50
سلام

baby جان اصلا اين برنامه براي XP درست شده و توي 98 فونتها خوب نشون داده نميشه. :roll:

اگه توي XP مشكل داري فكر ميكنم يه قسمتي از مراحل فارسي كردن ويندوز خوب انجام نشده باشه. (البته فقد يه احتماله) :wink:

اين مطلبي هم كه شما گفتين تا حالا در مورد اين برنامه پيش نيومده به همين دليل من نميتونم نظر قطعي بدم. :wink:

Wonderboy
08-04-2005, 06:18
سلام

مك آفي آپديت شد (اين بار دو تا آپديت) :lol:

2 تا آپديتي كه نوشتم اينا هستن:

1- مرکز امنيت (Security Center) مک آفي (البته مركز امنيت يه تغيير خيلي كوچيك كرده ولي خب بالاخره تغييره ديگه) :wink:
2- ضد ويروس مك آفي

moslem63
08-04-2005, 08:06
چطور میشه بدون گرفتن آپدیت های قدیمی فقط آپدیت های
جدید رو گرفت؟
با تشکر :o

Wonderboy
08-04-2005, 13:04
سلام

moslem63 عزيز با مراجعه به لينكهايي كه توي اين تاپيك داده شده شما هميشه به آخرين آپديت ها دسترسي دارين و در واقع با اومدن آپديت جديد، آپديت قبلي وجود نداره چون ديگه به آپديت قبلي نيازي نيست. :P

baby
09-04-2005, 20:36
ميشه بگيد چند بار تا حالا آپديت گزاشتين :wink:

Wonderboy
09-04-2005, 22:42
سلام

baby جان راستش دقيقا حساب نكردم كه چند تا آپديت رو تا حالا گذاشتم ولي اينو بگم كه تقريبا هر 10 روز يه بار اين آپديت ها بروز ميشن. :wink:

Mehdi_Best
10-04-2005, 12:18
من قبلا كه از مك آفي استفاده مي كردم خيلي به آپديت هاش حساس بودم
چهارشنبه شب هر هفته آپديت مي شه و به غير از اون هم اگه مورد مهمي باشه ممكنه تا 3 بار در هفته هم آپديت بشه
اما فكر مي كنم ايني كه شما زحمتشو مي كشيد فقط براي ورژن اينترپرايس مك آفي باشه. چون من يه بار امتحان كردم روي مك آفي پروفشنال 9 جواب نداد. شايد من اشتباه كردم. نمي دونم.

Wonderboy
11-04-2005, 06:34
سلام

يكي از دوستان محبت كرده بود ديروز با شماره تلفني كه داخل برنامه نصب بروز رساني مك آفي گذاشته بودم تماس گرفت متاسفانه من نبودم. :oops:

ظاهرا دوست عزيزم از اصفهان تماس گرفته بودن.
دوست عزيز مي خواستم از اينكه لطف كردين، تماس گرفتين و نظرات خودتون گفتين تشكر كنم. پيغام شما به من رسيد. اگه لطف كني و يه پيغام به ميل من يا اگه دوست داري به صندوق پيغام هاي خصوصي من بفرستي و درباره برنامه اي كه گفته بودي براي دانلود بذارم بيشتر توضيح بدي متشكر ميشم.

باز هم از لطفت متشكرم. :oops:
موفق باشي.

Wonderboy
11-04-2005, 06:35
سلام

mehdi_best عزيز در مورد تاريخ آپديت مك آفي حق با شماست. (هر چهارشنبه شب)

اين آپديت ها هر دو نسخه خانگي و حرفه اي ضد ويروس مك آفي رو آپديت مي كنه. :wink:
ولي در مورد نسخه ويژه (Enterprise) ضد ويروس مك آفي كه آخرين نگارشش هم v8.0i هست مطمئن نيستم. چون نسخه ويژه يه نسخه تجاري و كاربران كمتري از اون استفاده مي كنن من اون نسخه رو تست نكردم.

Mehdi_Best
11-04-2005, 09:06
wonderboy جان من از نسخه enterprise روي سيستمم استفاده مي كردم كه خيلي هم عالي بود. اين آپديت ها روي اون كار مي كرد. البته من براي آپديت كردن اون از همين آپديت ها استفاده مي كردم و كار مي كرد. البته از اين آدرس تا مدتها استفاده مي كردم كه چند وقت پيش ديدم ديگه اجازه آپديت نمي ده

و اين پيغام رو مي ده:
We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.
و بعد از اون به اين آدرس مي رفتم:
كه خيلي راحت مي شه آپديت كرد. همين الان هم كه امتحان كردم ديدم هنوز كار مي كنه.
اما همين آپديت ها رو براي مك آفي پروفشنال 9 كه امتحان كردم ديدم قبول نمي كنه نمي شه با اين آپديت ها اون رو آپديت كرد. اگه بتوني در اين مورد توضيح بدي ممنون مي شم.

Wonderboy
11-04-2005, 10:11
سلام

mehdi_best عزيز در مورد پيغامي كه نوشتي مك آفي ميده و مجبور شدي آدرست رو عوض كني بايد بگم چون ايران جزء كشورهاي تحت تحريم آمريكاست اين پيغام رو نشون ميده و اجازه آپديت نميده. :(
در مورد آدرس جديد هم حتما تا حالا متوجه ايراني بودنت نشده (مثلا از طريق شماره IP) يا اجازه آپديت رو به كشورهايي مثل ايران ميده. :wink:

در مورد جمله "اما همين آپديت ها رو براي مك آفي پروفشنال 9 كه امتحان كردم ديدم قبول نمي كنه نمي شه با اين آپديت ها اون رو آپديت كرد." منظورت از همين آپديت ها كدوم آپديتهاست؟ آپديت هايي كه خودت از اون آدرسي كه گفتي، گرفتي يا آپديت هايي كه من روي سايت گذاشتم. :roll:
اگه منظورت آپديت هايي كه من روي سايت گذاشتم بايد بگم كه من اون آپديت ها رو روي هر دو تا نسخه خانگي و حرفه اي ضد ويروس مك آفي نصب كردم و جواب داد. اما اگه منظورت آپديت هايي كه از آخرين آدرسي كه گفتي از اونجا دانلود مي كني، گرفتي، چون خودم تا حالا تست نكردم نمي تونم نظر قطعي بدم ولي با توجه به آدرس، اينجور به نظر مياد كه آدرس جديد فقط شامل آپديت هاي نگارش Enterprise باشه.

اميدوارم كه تونسته باشم جواب سوالت رو بدم.

Mehdi_Best
12-04-2005, 08:43
من فكر مي كردم آپديت هايي كه شما مي گذاري همون آپديت هايي هست كه من دانلود مي كردم براي نسخه اينترپرايس .
البته الان چون الان حدود 2-3 ماهه كه از آنتي ويروس كاسپرسكي استفاده مي كنم و مك آفي نصب نيست روي سيستمم نمي تونم آپديت هاي شما رو تست كنم كه ببينم كار مي كنه يا نه. اما احتمالا همون حرف شما درسته و آپديت هاي شما با اون آپديت هايي كه من دانلود كردم براي اون نسخه فرق داره. به هر حال ممنون

Wonderboy
15-04-2005, 16:43
سلام

baby جان واقعا معذرت ميخوام. :oops:

من خداي نكرده قصد بي احترامي نداشتم باور كن مشكلي پيش اومد كه من نتونستم جواب شما رو بدم.

مشكل اول اينكه پيغام شما دير به من رسيد.
مشكل دوم هم اينكه سيستم من چند روزي بود كه دچار مشكل شده بود و حالا كه دارم اين مطلب رو مي نويسم فقط چند ساعتيه كه ويندوز نصب كردم و تازه اومدم توي فروم كه ببينم چه خبره.

شما هم يه لطفي بكن پيغامت رو يه بار ديگه بصورت خصوصي توي همين فروم P30world يا به آدرس ايميل داخل برنامه آپديت ارسال كن.

باور كن بخاطر اينكه نتونستم بموقع باهات تماس بگيرم شرمندم. :oops:

منتظرت هستم. :wink:

Wonderboy
15-04-2005, 17:12
سلام

دوستان عزيزم در انجمن هاي P30world اين مطلبي رو كه ميخوام بگم حرف دل منه و باور كنين حقيقت محضه.

روزي كه سايت خودم رو راه انداختم اولين جايي كه به ذهنم رسيد تا مطالبم رو در مورد برنامه هاي مختلف بخصوص آپديت هاي مك آفي بنويسم انجمن هاي P30world بود. دوستان هم تو اين مدت واقعا منو شرمنده كردن و اين يه حقيقته كه اگه من هنوز دارم بروز رساني آپديت هاي مك آفي رو ادامه ميدم فقط بخاطر لطف و محبت و دلگرمي دوستان P30world ي خودمه.

اين مطالب رو گفتم كه اگه ديدين توي جواب دادن به پيغام هاي شما تاخير شد يقين كنين كه يه مشكلي پيش اومده.

راستي اگه پيغامي دارين سعي كنين به من ايميل بزنين يا همينجا توي اين تاپيك يا بصورت خصوصي پيغام بذارين.
اين مطلب بالا رو هم براي اين گفتم كه بعضي از دوستان با تلفني كه داخل برنامه نوشته تماس گرفتن و من چون يه مدتيه بخاطر اينكه مشغول درس خوندنم كمتر به اونجا سر ميزنم ممكنه پيغام دوستان دير به من برسه يا اصلا به خاطر مرور زمان فراموش كنن و پيغام شما رو به من نرسونن.

از همه شما دوستان به خاطر لطف و محبتتون متشكرم.

Wonderboy
16-04-2005, 13:43
سلام

ضد ويروس مك آفي آپديت شد. :P

تاريخ بروز رساني: 24/01/1384 برابر با 13/04/2005

W9
21-04-2005, 18:19
اقا سلام من به سايتت رفتم و اون 4 بخش رو دانلود كردم همچنين موتور ضد ویروس مک آفی([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مرکز امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا برا اينكه مك افي ام اپديت بشه چيكار بايد بكنم
تورو خدا يه توضيح ساده و كامل بده تا ما مبتدي ها متوجه بشيم :cry:

Wonderboy
22-04-2005, 06:53
سلام

با تشكر از Ali.crack عزيز.

W9 عزيز به روي چشم توضيح ميدم ولي اين توضيح به اين معني نيست كه تو مبتدي هستي شكست نفسي ميكني. :wink:

اين مطالبي رو كه مي نويسم مي توني توي ليسانس اون برنامه ها پيدا كني.

--------------------------------------------------------------------------------------------
توضيح:

ضد ويروس مک آفي را غير فعال کرده (Disable) و سپس از نوار وظيفه خارج کنيد (Exit)، سپس کليدهاي Ctrl+Alt+Del را بفشاريد تا پنجره Windows Task Manager ظاهر شود، سربرگ Processes را انتخاب کنيد سپس عبارت McUpdate.exe را انتخاب کرده و با فشردن کليد End Process آن را از ليست خارج کنيد. فايل McVSEscn.exe را نيز مانند فايل McUpdate.exe از ليست خارج كنيد.

اولين فايل از 4 فايل دانلود شده براي آپديت كردن ضد ويروس را اجرا كرده تا 3 فايل ديگر كه با پسوند rar هستند با اين فايل تشكيل فايل McAfee Updater.exe را بدهند.

فايل McAfee SC Updater.exe را اجرا كنيد و مراحل نصب را كامل كنيد.
فايل McAfee Engine Updater.exe را اجرا كنيد و مراحل نصب را كامل كنيد.
فايل McAfee Updater.exe را اجرا كنيد و مراحل نصب را كامل كنيد.

حالا سيستم خود را Restart كنيد.
--------------------------------------------------------------------------------------------

اميدوارم تونسته باشم توضيح خوبي بدم. اگه بازم مشكلي بود مطرح كن. :wink:

موفق باشي.

Wonderboy
22-04-2005, 08:54
سلام

تاريخ بروز رساني: 01/02/1384 برابر با 21/04/2005

Ali.crack
23-04-2005, 01:06
سلام استاد
دوباره مشكل قبلي:

سلام
آقا Wonderboy, من به مشكل بر خوردم
وقتي قسمت اول رو باز ميكنم نميتونه بقيه قسمتها رو باز كنه
ميگه some installation files are corrupt
Please download a fresh copy and retry the installation

Wonderboy
23-04-2005, 12:44
سلام

Ali.crack عزيز متشكرم از اينكه خبر دادي. همين الان پيگيري ميكنم.
منتظر جواب باش.

Wonderboy
23-04-2005, 13:30
سلام

Ali.crack عزيز و همه دوستاني كه ممكنه با اين مشكل برخورد كرده باشين.

بخاطر اين مشكلي كه پيش اومد واقعا شرمندم. :oops:

مثل اينكه يك روز بعد از قرار دادن فايلها قسمت دوم دچار مشكل شده بود بنابراين

توجه توجه

براي حل اين مشكل نيازي به دانلود دوباره همه قسمتها نيست كافيه فقط قسمت دوم رو دوباره دانلود كنين.

توجه كنين اگه باز هم موقع دانلود حجم قسمت دوم كمتر از 1 مگابايت بود مشكل از كش آي اس پي شماست و معمولا چند روزي طول ميكشه تا كش آي اس پي آپديت بشه (بستگي به آي اس پي داره) پس تا آپديت شدن كش آي اس پي ميتونين قسمت دوم رو از آدرس زير بگيرين.

آدرس موقت براي دانلود قسمت دوم از چهار فايل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Updater.part2.rar

W9
24-04-2005, 16:45
ببخشيد من يه سوال داشتم
اينكه هر دفعه شما زحمت ميكشيد و فايلهاي اپديت رو تو سايت قرار ميدهي دوباره ما بايد هر 4 فايل رو دانلود كنيم؟

Wonderboy
25-04-2005, 06:25
سلام

دوست عزيز W9
بله شما بايد هر 4 فايل رو دانلود كنين چون اين 4 فايل در واقع از تقسيم شدن 1 فايل به وجود اومدن و علتش هم اينه كه چون من براي قرار دادن فايلهاي بزرگتر از 2 مگابايت روي سايت مشكل داشتم و براي اينكه بتونم راحت تر اين فايلها رو روي سايت بذارم اون 1 فايل رو به 4 قسمت تقسيم كردم. پس شما براي تشكليل فايل آپديت به آخرين نسخه از هر 4 فايل نياز دارين. :wink:

W9
25-04-2005, 09:31
سلام

دوست عزيز W9
بله شما بايد هر 4 فايل رو دانلود كنين چون اين 4 فايل در واقع از تقسيم شدن 1 فايل به وجود اومدن و علتش هم اينه كه چون من براي قرار دادن فايلهاي بزرگتر از 2 مگابايت روي سايت مشكل داشتم و براي اينكه بتونم راحت تر اين فايلها رو روي سايت بذارم اون 1 فايل رو به 4 قسمت تقسيم كردم. پس شما براي تشكليل فايل آپديت به آخرين نسخه از هر 4 فايل نياز دارين. :wink:

ايا براي موتور ضد ویروس و مرکز امنیت (Security Center)
هم هر دفعه بايد دانلود كرد؟منظورم اين است كه اينها هم اپديت ميشوند؟
ممنون

Wonderboy
25-04-2005, 17:44
سلام

W9 عزيز در جواب اين سوالت هم بايد بگم بله ولي بايد به تفاوت آپديت ضد ويروس با موتور ضد ويروس و مركز امنيت هم توجه كني تفاوت هم در اينه كه: :!:

با هر بار آپديت شدن ضد ويروس (تقريبا هر 8 الي 10 روز يكبار) تو نياز به آپديت موتور ضد ويروس و مركز امنيت مك آفي نداري چون ممكنه موتور ضد ويروس و مركز امنيت چند ماه به چند ماه آپديت بشن.

پس قبل از دانلود كردن هر كدوم از سه تا برنامه آپديت ضد ويروس، آپديت موتور ضد ويروس و آپديت مركز امنيت مك آفي به تاريخ آپديت اين برنامه ها توجه كن و ببين كه تاريخ آخرين برنامه اي كه آپديت كردي (منظورم تاريخي كه به عنوان تاريخ آپديت داخل برنامه نوشته شده) از تاريخ نوشته شده روي صفحه وب قديمي تره يا نه! اگه قديمي تره پس طبيعتا نياز به دانلود فايلهاي جديد داري وگرنه نيازي به دانلود نيست. :wink:

Wonderboy
30-04-2005, 09:07
سلام

تاريخ بروز رساني: 07/02/1384 برابر با 27/04/2005

Wonderboy
01-05-2005, 07:48
سلام

Ali.crack، king7 و baby ، دوستان عزيزم

از نظر لطفي كه به من دارين متشكرم. :oops:

انشاءالله اگه خدا بخواد بزودي آپديت Personal Firewall Plus رو هم روي سايت ميذارم. :wink:

vistac
02-05-2005, 15:17
سلام اين لينك ها نميتونن ورژن 7 مك آفي رو آپديت كنن
لطفاْ راهنماپيم كنيد كه چكار كنم

Wonderboy
03-05-2005, 05:54
سلام

vistac جان تو بايد نگارش 9.0 ضد ويروس مك آفي رو نصب كني و بعد از اين آپديت ها استفاده كني. :wink:
نگارش 9.0 ضد ويروس مك آفي رو هم ميتوني از بازار تهيه كني. سي دي هاش تو بازار هست. :wink:

afsorde
03-05-2005, 07:16
سلام به همه.آقا امروز مک آفی من خودش شروع کرده به آپدیت شدن؟ نکنه باز مثله بعضی برنامه ها بعد از اپدیت شدن به ریجستر کردنش گیر بده :( ؟ آیا کسی دیکه هم مثله من مک افیش اپدیت میشه؟

afsorde
04-05-2005, 10:53
انتی ویروس من خودش دیروز اپدیت شد. :D
اسپم کیلرش هم که همیشه اپدیت میشه . حالا موضوع چیه من خودمم نمیدونم.؟ :shock:

Wonderboy
04-05-2005, 14:33
سلام

afsorde جون خوشحالم كه مشكل آپديت ضد ويروست حل شده. :P

Wonderboy
04-05-2005, 15:29
سلام

:idea: بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفی :idea:

بالاخره بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفی هم به اين مجموعه اضافه شد. :wink:

اين برنامه ديوار آتش مك آفي شما رو به نگارش 6.1.6014 بروز رساني ميكنه.

آدرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک صفحه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Personal Firewall+ Updater.html

Wonderboy
05-05-2005, 06:59
سلام

Ali.crack عزيز ديگه حسابي منو شرمنده كردي. :oops: :oops: :oops:

3aeed
05-05-2005, 07:38
بابا تو دیگه کی هستی هر که هستی دمت گرم
اگه تو چنتت به روز کردن پی سی سیلین رو هم داری رو کن تا حال کنیم :P :D

baby
05-05-2005, 08:17
سلام مهندس
يه لينك براي دانلود خود فاير وال مي خواهم لطفا كرك نباشه

hamilton
05-05-2005, 18:58
مرسي .فايروال را دانلود كردم.دو تا مشكل وجود داره.
1) حروف به صورت ناخانا و درهمو برهم نشون داده ميشه.
2)موقع نصب يه پيغام نامفهوم ميده و نصب نميشه.
راهنمايي ميفرماييد.
ويندوز من xp است.فارسي ساز هم ندارم.

Wonderboy
05-05-2005, 20:47
سلام

3aeed جون حسابي منو شرمنده كردي. :oops:
من كه كسي نيستم بدون تعارف ميگم اگه چيزي هم بلدم بخاطر افرادي كه عقيده دارن اگه چيزي به كسي ياد بدن نه تنها چيزي رو از دست نميدن بلكه چيزهاي زيادي هم ياد ميگيرن. :wink:
فعلا در مورد بروز كردن پی سی سیلین چيزي ندارم ولي اگه امكان داشته باشه بروي چشم. :wink:

Wonderboy
05-05-2005, 21:12
سلام

baby جون اي بابا مهندس كدومه بازم خجالتم دادي ببين صورتم گل انداخته! :oops: من هنوز مهندس نشدم ولي اميدوارم كه بشم. :wink:

در مورد خود فايروال هم تا حالا به لينك بدون كرك برخورد نكردم. اگه پيدا كردم حتما ميذارم.
راستي ميتوني آخرين نسخه فايروال كه به بازار اومده رو از فروشگاه هاي نرم افزاري تهيه كني تازه كرك شده هم نيستن. مثلا تو مجموعه McAfee Internet Security Suite 2005 ميتوني پيداش كني.

Wonderboy
05-05-2005, 21:15
سلام

hamilton عزيز در مورد دو تا مشكلي كه گفتي:

1) مشكل حروف ناخوانا بخاطر اضافه نكردن زبان فارسي به ليست زبان هاي مورد استفاده XP يه. چون فونتي كه براي ساختن اين برنامه نصب استفاده شده فونت Tahoma خود XP يه كه وقتي زبان فارسي رو نصب كني ميتوني بدون مشكل نوشته ها رو بخوني.

2) اگه امكان داره اون پيغام رو برام بنويس تا ببينم مشكل از كجاست!

منتظر جوابت هستم. :wink:

Ali_k
06-05-2005, 05:27
فکر کنم این تاپیک با این همه بیننده نیاز به استیکی بودن داره

baby
06-05-2005, 06:57
انشا الله

pejman johari
07-05-2005, 10:10
سلام
پژمان هستم كه برايت ايميل فرستادم
ممنون كه جواب دادي و راهنمايي كردي
ولي الان سايتت بالا نمي آيد 11:08 روز شنبه 17/2/84 :D

Wonderboy
07-05-2005, 23:46
سلام

pejman johari عزيز خوشحالم كه به جمع ما پيوستي. :P

در مورد مشكل داشتن سايت حق داري ولي مشكل از سرويس دهندست منم اميدوارم كه تا فردا صبح مشكل حل بشه. :(

Wonderboy
08-05-2005, 21:13
سلام

hyriand عزيز از اينكه اين تاپيك رو بصورت Sticky درست كردي واقعا متشكرم. :oops:

با آرزوي موفقيت براي شما.

Wonderboy

naghebeh
08-05-2005, 22:08
با سلام
آقا مثل اين كه اين سايتتون فيلتريه
حالا چي كار كنم. :roll:

Ali_k
09-05-2005, 05:41
اقا دستتون درد نکنه که این تاپیک را استیکی کردید واقعن می ارزید. :wink: :arrow:

Wonderboy
09-05-2005, 09:44
سلام

دوستان سايت من ----- نشده بلكه سرويس دهنده سايت من يعني سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تعطيل شده (واقعا كه خيلي حالم گرفته شد. :cry: )

از دوستان خواهش مي كنم اگه سايتي كه كنترل پنل و امكانات خوبي در ازاي حداقل 50 مگابايت در نظر دارين معرفي كنين.

نگران نباشين زياد طول نميكشه بالاخره هر جوري هست سايت رو دوباره راه ميندازم.

masih65
10-05-2005, 06:31
آقا خيلي ناراحت شدم كه سايتتون تعطيل شده :(

Wonderboy
10-05-2005, 07:56
سلام

masih65 عزيز از احساس همدرديت متشكرم. :(

قول ميدم ظرف 1 يا 2 هفته آينده سايت جديدي رو باز كنم كه ديگه دچار اين مشكلات هم نشم.

baby
15-05-2005, 13:42
مهندس دوري تا كي :?: :cry:

Wonderboy
16-05-2005, 04:50
سلام

baby جون باور كن من هم از اينكه تقريبا يك هفته ايه سايتم تعطيل شده خيلي گرفته و ناراحتم ولي اينجوري كه از يه سايت مجاني فضا بگيرم و بعد از يه چند ماهي هم تعطيل بشه نميشه. :roll:

دنبال كارهاي جور كردن يه سايت پولي هستم هرچند برام هزينه برداره ولي خدا بزرگه. :wink:
پس يه چند وقت ديگه صبر كن. البته من هر روز به p30world سر ميزنم.
به اميد ديدار.

baby
16-05-2005, 20:40
يا علي

Ali_k
28-05-2005, 07:56
Wonderboy, جان عزيز كجايي؟
پس اين آپديت مكافي ها را چي كار كنيم؟(يك ماه گذشت)

Wonderboy
28-05-2005, 22:28
سلام

دوست خوبم Ali_k عزيز.

واقعا از تو و همه دوستان شرمنده ام. :oops:

راستش براي اجاره كردن يه فضا و دامنه (تا ديگه با مشكلاتي مثل تعطيلي ناگهوني خدمات دهنده مواجه نشم) از نظر مالي يه مقدار مشكل دارم البته اميدوارم اين مشكل تا 2 هفته ديگه حل بشه يعني حدود 20 خرداد ماه. :(

اما تو اين مدت هم كه سايتم تعطيل شده بود بيكار ننشسته بودم (بخصوص هفته گذشته) و دنبال يه فضايي مي گشتم كه بتونم حداقل فايلهاي آپديت مك آفي رو بطور موقت اونجا بذارم ولي بدبختانه اكثر اين خدمات دهنده ها يا از فايلهاي اجرايي و فشرده پشتيباني نميكنن و يا اجازه گذاشتن فايلهاي بزرگتر از 1 مگابايت رو روي سرورشون نميدن.

بهر حال من همچنان دنبال پيدا كردن يه فضا حتي بطور موقت هستم.

Wonderboy
30-05-2005, 09:03
سلام

سايت جديد راه اندازي شد. :lol:

امروز خيلي خوشحالم چون بالاخره يه سايتي پيدا كردم كه فضاي خوب با امكانات خوب ميداد و موفق شدم بعد از حدود يك ماه تعطيلي (واقعا كه اين 1 ماه خيلي برام سخت گذشت) سايت قبلي يه سايت جديد رو راه اندازي كنم (البته اميدوارم كه اين سايت ديگه تعطيل نشه). :wink:

بهرحال ميتونين از اين به بعد از آدرس زير استفاده كنين:

راستي آخرين آپديت مك آفي رو هم گذاشتم.

تاريخ آخرين آپديت: 04/03/1384

فربد
30-05-2005, 17:24
آقا من download کردم ولی همش هی eror داد!!!
مشکل از منه؟

baby
30-05-2005, 21:00
سلام :P مهندس رسيدن بخير :wink: سايت نو مبارك :) آپديت تازه رسيده دستت درد نكه :P دمت هميشه گرم
من دانلود كردم ارور نداد ولي هنوز نصب نكردم
يا علي

Mohammad1360
30-05-2005, 22:19
آقا دمت گرم

Wonderboy
30-05-2005, 23:47
سلام

فربد عزيز ميشه لطف كني و بنويسي كه اين مشكل تو چه مرحله اي بوجود مياد (موقع دانلود يا موقع نصب). متن Error رو هم بنويس.

Wonderboy
30-05-2005, 23:47
سلام

baby و Mohammad1360 از نظر لطفتون متشكرم. :oops:

baby جون بازم مثل هميشه منو حسابي شرمنده كردي. :oops:

Ali.crack
31-05-2005, 00:53
سلام
:P دوست عزيز سايت جديدت مبارك :D
:P آخرين آپديت رو هم گذاشتي دستت درست :D
:P ميبينم كه بازم با اومدنت بچه ها رو خوشحال كردي :D
:P انشاالله خودت هم هميشه شاد باشي :P

:P اميدوارم ديگه اسباب دوريت فراهم نشه :wink: انشاالله

Ali.crack
31-05-2005, 00:59
سلام
استاد مشكلفربد,همون مشكل هميشگي هستش
قسمت چهارم باز نميشه حجمش 108kb هستش.

baby
31-05-2005, 05:20
Wonderboy, سلام موقع اجرا قسمت اول براي ساخت فايل آپديت اصلي اشكال ميگيره :oops: :cry:

Mohammad1360
31-05-2005, 10:44
اين اشكال كه ‌‌baby گفت براي من هم پيش مياد

Wonderboy
31-05-2005, 13:34
سلام

Ali.crack عزيز از اظهار لطفت متشكرم. انشاء الله توي تمام مراحل زندگيت موفق باشي. :wink:

دوستان عزيز مشكلي كه گفته بودين حل شد حجم فايل چهارم بايد حدود 669.4 كيلوبايت باشه اگه هنوز اين تغيير رو نمي بينين مشكل از كش ISP شماست چند ساعت صبر كنين تا كش ISP آپديت بشه.
از لينك زير هم مي تونين استفاده كنين اگه باز هم مشكل حل نشد متاسفانه بايد اون چند ساعت رو تحمل كنين.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Updater.part4.rar

Mohammad1360
31-05-2005, 17:21
مشكل حل شد آقا دستت درد نكنه قبل اينكه اين كار عالي رو انجام بدي من مونده بودم و يه mcafee که برای عصر حجر بود . :mrgreen: ان شاالله همیشه موفق باشی :P

فربد
31-05-2005, 18:54
آقا Wonderboy !
ببخشید که انقدر جوابتو دیر دادم که دیگه مشکل حل شده!!!
من این یکی 2 روزه نبودم یه کم....برا همین...
ممنون که مشکلو حل کردی!
موفق باشی

فربد
31-05-2005, 18:55
آقا Wonderboy !
ببخشید که انقدر جوابتو دیر دادم که دیگه مشکل حل شده!!!
من این یکی 2 روزه نبودم یه کم....برا همین...
ممنون که مشکلو حل کردی!
موفق باشی

Ali_k
01-06-2005, 05:08
دست همگيتون درد نكنه :mrgreen:

Wonderboy
01-06-2005, 07:23
سلام

خوشحالم كه مشكلتون حل شد. :P
اگه باز هم مشكلي پيش اومد منو در جريان بذارين. :wink:

baby
01-06-2005, 12:54
سلام ممنون

sayedreza
02-06-2005, 00:49
سلام
ارتقا فايروال مك آفي هم پريده رو اون سايت قبليه؟ الان تو اين جديدس ديگه نه؟
ممنون

Wonderboy
02-06-2005, 05:12
سلام

آره sayedreza عزيز آپديت فايروال هم روي سايت جديد هست. :wink:

sayedreza
02-06-2005, 14:34
سلام
ممنون از زحماتتون
آپديت فايروال رو بگرفتم ok
ببين يه قسمت از smiley ها رو هم دانلود كردم جطوري كار ميكنه؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wonderboy
02-06-2005, 21:24
سلام

sayedreza ي عزيز من خودم از اين Smiley ها داخل نرم افزار Outlook استفاده مي كنم تو ميتوني از اون داخل برنامه هاي ديگه هم كه امكان اضافه كردن تصوير رو دارن استفاده كني مثل Word. :wink:

sayedreza
03-06-2005, 03:05
سلام -----درمورد آپديت فايروال مك آفي
آقا نميشه كه قسمت اول رو كه اجرا ميكنم موقع نصب مسير قسمت دوم رو ميخاد اما هر چي بهش آدرس رو ميدم ارور ميده كه فلان چيزش كمه در ضمن قسمت دوم unzip هم نميشه نيمه كار ارور ميده
ممنون[/quote]

Wonderboy
03-06-2005, 11:16
سلام

sayedreza جون من فايلها رو دوباره نگاه كردم مشكلي نداشتن اگه پيغام خطا قبل از تشكيل فايل McAfee PFP Updater (6.1.6014).exe مياد احتمالا يكي از فايلها موقع دانلود مشكل پيدا كردن اگه هم خطا موقع اجراي فايل McAfee PFP Updater (6.1.6014).exe ظاهر ميشه اطمينان پيدا كن كه دستورات ليسانس رو درست انجام دادي يا نه. :wink:

بهر حال اگه پيغام خطا رو بنويسي بهتر ميتونم نظر بدم پس خواهش ميكنم پيغام خطا رو برام بنويس. :wink:

sayedreza
03-06-2005, 12:46
سلام

sayedreza جون من فايلها رو دوباره نگاه كردم مشكلي نداشتن اگه پيغام خطا قبل از تشكيل فايل McAfee PFP Updater (6.1.6014).exe مياد احتمالا يكي از فايلها موقع دانلود مشكل پيدا كردن اگه هم خطا موقع اجراي فايل McAfee PFP Updater (6.1.6014).exe ظاهر ميشه اطمينان پيدا كن كه دستورات ليسانس رو درست انجام دادي يا نه. :wink:

بهر حال اگه پيغام خطا رو بنويسي بهتر ميتونم نظر بدم پس خواهش ميكنم پيغام خطا رو برام بنويس. :wink:some installation files are currupt.
please download a fresh copy and retry the installation..

اين پيغامو هنگام اجراي قسمت اول ميده نهايتا يعني وقتي آدرس رو بهش دادم
آقا خيلي سپاسگذارم :wink:

Wonderboy
03-06-2005, 13:31
سلام

ضد ويروس مک آفی آپدیت شد :P

تاریخ آخرین بروز رسانی: 31/05/2005 برابر با 10/03/1384

Wonderboy
03-06-2005, 13:38
سلام

sayedreza عزيز نمي دونم منظورت از جمله
آقا خيلي سپاسگذارم اين بود كه مشكلت حل شده يا نه؟ :roll:

بهرحال همونطور كه از پيغام خطا مشخصه فايل دانلود شده دچار مشكله و تو بايد فايل خراب رو دوباره دانلود كني (البته اگه تا حالا فايل رو دانلود نكرده باشي و مشكلت حل نشده باشه). :wink:

sayedreza
03-06-2005, 16:27
سلام
مرسي هنوز حل نشده ولي منظورم اينه كه در هر صورتش خيلي آقايي چه درست بشه چه نشه :wink:
پس مجددا دانلود ميكنم ممنون

Wonderboy
04-06-2005, 00:43
سلام

sayedreza دوست عزيز.

از اين كه نسبت به من نظر لطف داري متشكرم. :oops:

بعد از دانلود مجدد من رو در جريان مشكلت بذار (كه حل شد يا نه؟). :wink:

Wonderboy
04-06-2005, 09:43
سلام

McAfee VirusScan Enterprise v8.0i with Patch 10

چون چند نفر از دوستان درخواست McAfee VirusScan Enterprise v8.0i رو كرده بودن واسه همين لينك دانلود اين ضد ويروس و آپديت هاش رو اينجا ميذارم. :P

اين نسخه از نرم افزار كه ميخوام معرفي كنم آخرين نگارش نرم افزاره يعني به همراه Patch 10 ارائه شده و اگه از اين نسخه استفاده مي كنين يا قصد دارين استفاده كنين ديگه نيازي به دانلود آخرين نگارش موتور اين ضد ويروس كه پايين لينكش رو ميارم ندارين (البته تا اين لحظه كه دارم اين مطالب رو مي نويسم چون ممكنه همين فردا آپديت بشه بهرحال شما رو بي خبر نميذارم). :wink:

لينك دانلود McAfee VirusScan Enterprise v8.0i with Patch 10:

لينك دانلود موتور ضد ويروس نگارش 4400:

لينك دانلود آپديت ضد ويروس (تاريخ بروز رساني 03/06/2005 برابر با 13/03/1384):

براي Windows-Intel: (دوستاني كه از سيستم عاملهاي ويندوز استفاده ميكنن همين آپديت رو دانلود كن.)

براي Windows & Netware:

براي Unix:

lahij_web
04-06-2005, 10:12
خواهش مي كنم نظر خودتون درباره برنامه معرفي شده بگين. :oops:
چون ميخوام اگه خوب بود آپديت اين برنامه رو ادامه بدم.

من دارم تازه فايل ها رو دانلود مي كنم .. اميدوارم كار كنه

پژمان 2000
07-06-2005, 06:15
سلام
بعد چند وقت كه نبوديم حالا كه آمديم به گنج مك آفي خورديم
از شما خيلي متشكرم
سايت جديد و اوضاع و احوال جديد را بهت تبريك ميگم
بابت لينك McAfee VirusScan Enterprise v8.0i with Patch 10 دستت درد نكنه
خلاصه خيلي با حالي آقا Wonderboy
با تشكر :P :P :P :D :D :D

Wonderboy
07-06-2005, 08:40
سلام

پژمان 2000 از نظر لطفت متشكرم. :oops:

خوشحالم كه بالاخره تونستم كاري بكنم (هرچند كوچك) كه باعث خوشحاليت بشه و تو به نرم افزار مورد نظرت برسي. :wink:

Mohammad1360
07-06-2005, 15:10
آقا اين لينكهاي mcafee بهم خورده :cry:

Wonderboy
07-06-2005, 23:08
سلام

Mohammad1360 عزيز ميشه لطف كني و بنويسي كه منظورت از بهم خوردن دقيقا چه جور مشكليه! :roll:

چون بمحض اينكه پيغامت رو ديدم رفتم روي سايتم و شروع به دانلود كردن هر 4 قسمت آپديت مك آفي كردم ولي موقع دانلود به پيغام خطايي برخورد نكردم. :wink:

منتظر جوابت هستم.

Mohammad1360
08-06-2005, 12:00
شايد براي من اينجوريه اما بجاي دكمه هاي دانلود قسمت اول و دوم و ... اين كد نمايش داده ميشه
p class="MsoNormal" dir="RTL" style="text-align:justify;text-justify:kashida; text-kashida:0%;text-ind

اگه آدرسه فايلهاي آپلود شده رو بدي مستقيم با dap دانلود ميكنم . بازم ممنون :)

Mohammad1360
08-06-2005, 12:05
آقا آدرس رو تو صفحه 12 پيدا كردم . مشكل حل شد. :wink:

Wonderboy
08-06-2005, 13:56
سلام

Mohammad1360 عزيز از اينكه مشكلت حل شد خوشحالم. :P
اگه باز هم مشكلي بود منو در جريان بذار.

Mohammad1360
09-06-2005, 14:38
ممنمونم . :P

مهدی معاذی
09-06-2005, 15:23
سلام.من يه مشكل دارم.
بعد از اپديت مك افي موقع باز كردن security center اين خطا رو ميده: :cry:
:McAfee SecurityCenter cannot perform the requested operation successfully.
Msg: Objective doesn't support this property or method: 'g_localObjOS.GetlocaleInfo'
Url:mcp://C:\PROGRA~!\mcafee.com\agent\scui.dll::mys.htm
Line No:708

لطفا منو راهنمايي كنيد :oops:

baby
09-06-2005, 17:20
با اجازه استاد
فكر كنم مكاف رو موقع نصب غير فعال نكردي

Wonderboy
09-06-2005, 22:32
سلام

مهدی عزيز براي اينكه بتونم جواب دقيقتري بدم بايد زحمت بكشي و به چند تا سوال جواب بدي. :wink:

1- از كدوم ويندوز و چه نگارشي استفاده ميكني؟
2- نگارش مك آفي كه استفاده ميكني چنده؟

منتظر جوابت هستم.

s-saeid
10-06-2005, 11:01
آقا جون بكارت ادامه بده

Wonderboy
10-06-2005, 20:15
سلام

s-saeid عزيز مشكرم. :oops:
نظرات شما دوستان باعث دلگرمي من ميشه و منو در ادامه دادن اينكار مصمم تر ميكنه. :wink:

sAsAn.K
12-06-2005, 11:43
لینک پارت 2 آپدیتش خرابه اه

Wonderboy
12-06-2005, 13:48
سلام

sasan.k عزيز من الان كه ساعت 2:33 بعد از ظهر يكشنبه 22/3/1384 هست قسمت دوم فايل رو دانلود كردم و حجمش هم بوسيله نرم افزار DAP دقيقا 1.39 مگابايت نشون داده ميشه.

ميشه لطف كني و بنويسي كه تو چه مرحله اي به مشكل بر ميخوري (موقع دانلود يا موقع اتصال براي تشكيل فايل اصلي) اگه پيغام خطايي هم مياد بنويس. :wink:

منتظرم.

Wonderboy
12-06-2005, 14:51
ضد ويروس مك آفي آپديت شد

سلام

دوستان عزيز ضد ويروس مك آفي آپديت شد.
تاريخ بروز رساني: 18/03/1384 برابر با 08/06/2005

از اينكه نتونستم اين آپديت رو بموقع روي سايت بذارم واقعا شرمندم. :oops:
اين چند روز مشغله كاري خيلي زياد بود بهمين دليل توي گذاشتن آپديت روي سايت تأخير پيش اومد.

راستي يه خبر مهم:

ضد ويروس مك آفي از نگارش 9.0.11 به نگارش 9.1.08 آپديت شد.
مي خواستم براي اين آپديت هم يه برنامه درست كنم ولي تا حالا موفق نشدم. اگه بتونم اين آپديت رو درست كنم در اولين فرصت روي سايت ميذارم. البته مي تونين فايل نصب نگارش اخير رو از اينترنت دانلود كنين ولي هم حجمش زياده (حدود 8 مگابايت) و هم نگارش خانگيه نه حرفه اي.

baby
21-06-2005, 21:31
اقا هم سلام هم خسته نباشيد به استاد وهمين طور اداره كنندگان سايت

Armageddon
22-06-2005, 17:23
سلام.من يه مشكل دارم.
بعد از اپديت مك افي موقع باز كردن security center اين خطا رو ميده:
:McAfee SecurityCenter cannot perform the requested operation successfully.
Msg: Objective doesn't support this property or method: 'g_localObjOS.GetlocaleInfo'
Url:mcp://C:\PROGRA~!\mcafee.com\agent\scui.dll::mys.htm
Line No:708

منم همين مشكل رو پيدا كردم.
ويندوز:xp 2005 media center
ورژن مكافي: 8
ممنون
باي

لطفا منو راهنمايي كنيد

Wonderboy
22-06-2005, 21:56
سلام

Armageddon عزيز لطفا قبل از آپديت از مك آفي 9 استفاده كن. :wink:

sAsAn.K
23-06-2005, 14:56
آقای Wonderbody من روی 4 مدل کارت اینترنت امتحان کردم روی پارت 2 ارور Gateway میده
:evil:

sAsAn.K
24-06-2005, 14:57
اقا دستت درد نکنه پارت دو هم دانلود شد :wink:

baby
24-06-2005, 17:37
اقا دفعه بعد كه اين ارور رو ديديدctrl+f5 رو بزنيد درست ميه

Wonderboy
28-06-2005, 00:22
سلام

دوستان عزيز حتما ميگين كه اين Wonderboy خيلي بي نظم شده، بجاي اينكه هر چهارشنبه آپديت هاي مك آفي رو بذاره رو سايت، رفته و چند هفته ايه كه پيداش نيست.

راستش چند روز كه انجمن ها تعطيل بود، بعدش هم كه من توي يه فروشگاه كامپيوتر مشغول شدم و سرم حسابي شلوغه (بخصوص توي اين هفته انگار همه سيستمهاي شهر با هم يكدفعه مشكل پيدا كرده بودن) و ... :shock:

خلاصه همه اينها دست به دست هم دادن تا من يه چند هفته اي غيبت داشته باشم. :oops:

اما مهمترين چيزي كه باعث شد تا من براي آماده كردن آپديت مك آفي تأخير كنم اين بود كه توي اين چند مدت مشغول كار روي برنامه اي بودم تا برنامه آپديت مك آفي راحت تر بشه مثلا ديگه نيازي به Disable كردن دستي مك آفي نباشه بلكه خود برنامه اينكار رو انجام بده. :wink:

يه موفقيت هايي داشتم ولي هنوز به اون چيزي كه ميخواستم نرسيدم. البته نتيجه تا قبل از چهارشنبه اين هفته مشخص ميشه. (موفقيت يا نه) :!:

بهرحال اگه موفق هم نشدم، آپديت ها رو بهمون صورت قبلي روي سايت ميذارم تا روي برنامه جديد بيشتر كار كنم.

راستي يه خبر جالب كه داشت يادم ميرفت.

حدود دو هفته پيش من عضو تيم بتاي موتور ضد ويرس مك آفي شدم تا جزو كساني باشم كه قبول كردن داوطلبانه موتور جديد ضد ويروس مك آفي رو امتحان كنن. همونطور كه ميدونين مك آفي ضد ويروسهاش رو با موتور نگارش 4.4 توزيع مي كنه ولي قراره از 3 الي 4 ماه ديگه موتور ضد ويروس جديدش كه نگارش 5 هست رو با ضد ويروسهاش توزيع كنه حالا من هم جزو تيمي شدم كه داوطلبانه از سرار دنيا دارن اين موتور جديد رو تست ميكنن. اينطور كه به نظر ميرسه با اين نگارش جديد بايد منتظر يه تحول جديد توي ضد ويروس هاي مك آفي باشيم. من نسخه جديد رو كه به همراه يه ضد ويروس خط فرماني عرضه شده، گرفتم و روي چند تا سيستم هم تست كردم به نظر خوب جواب ميده البته من صلاحيت اين رو ندارم كه بخوام در مورد محصولات مك آفي نظر بدم كه خوبه يا بده بلكه فقط ميتونم تجربه شخصي و نظر خودم رو بگم.

شايد از ديد بعضي ها عضو تيم بتاي مك آفي شدن اونم در حالي كه هزاران نفر هم مثل من عضو اين تيم هستن چيزي عادي باشه ولي من اين اتفاق رو به فال نيك گرفتم و اميدوارم اين اتفاق بهانه خوبي بشه براي پيشرفت بيشتر من در زمينه كامپيوتر.

ببخشين سرتون رو حسابي درد آوردم. :oops:

به اميد ديدار.

baby
29-06-2005, 14:01
تبريك ميگم انشاا.. در آينده جزو گروه اصلي مي شويد :P

mehdi3267
29-06-2005, 14:07
موفق باشي

Wonderboy
01-07-2005, 14:36
سلام

mehdi3267 عزيز متشكرم. :oops:

baby عزيز از تو هم متشكرم و برات آرزوي موفقيت مي كنم. :oops: :P

Wonderboy
04-07-2005, 06:42
سلام

مك آفي آپديت شد :P

تاريخ بروز رساني: 08/04/1384 برابر با 29/06/2005

mehdi3267
04-07-2005, 10:52
سلام دوست عزيزم من هم برات ارزوي موفقيت مي كنم و انشالله كه در همه عرصه هاي زندگيت موفق باشي

Wonderboy
04-07-2005, 22:21
سلام

mehdi3267 عزيز متشكرم. :oops:

mehdi3267
10-07-2005, 16:35
خواهش مي كنم عزيز

Wonderboy
12-07-2005, 23:28
سلام

تاريخ بروز رساني: 15/04/1384 برابر با 06/07/2005

راستش من اين آپديت رو 2 روز پيش روي سايت گذاشتم ولي تا الان موفق نشده بودم كه اينجا بنويسم. :oops:

navid1517
13-07-2005, 22:53
سلام نمیتوانم فونت برنامه را بخوانم به طور كلي سيستم من برنامه هاي با فونت فارسي را نشان نميدهد
لطفا كمك كنيد
ممنون

alirafaat
14-07-2005, 00:20
سلام

من از محصولات mcafee فقط از antispyware ان استفاده میکنم
یک سوال داشتم (اگه سوال تکراریه لطفا لینکش رو بگید چون من که پیدا نکردم )و
این محصول زود به زود مدت تریالش تمام میشه و پیغام می ده باید اپگرید کنید
ایا راه دیگه ای هم هست یا باید هر 2هفته 6 مکابایت دانلود کنیم
با تشکر

Wonderboy
14-07-2005, 15:05
سلام

navid1517 عزيز چون مشكلت رو چند نفر ديگه هم داشتن سعي ميكنم چند روز آينده برنامه نصب رو طوري تغيير بدم كه امكان انتخاب نوع زبان هم داشته باشين. (فارسي و انگليسي). :wink:

alirafaat عزيز در مورد سوالت هم تحقيق مي كنم و نتيجه رو به تو خبر ميدم. :wink:

afsorde
18-07-2005, 01:20
سلام من نمی تونم سایت شما رو باز کنم .بقیه مشکلی ندارن؟

Wonderboy
18-07-2005, 08:23
سلام

afsorde جان حق با شماست ولي مطمئن هستم كه سايتم هنوز بسته يا خراب نشده چون از طريق FTP در دسترسه. بررسي ميكنم. نتيجه رو خبر ميدم. :wink:

baby
18-07-2005, 17:37
سلام ببخشيد كه دير تشكر كردم Wonderboy, جان :oops: :P

Wonderboy
19-07-2005, 07:30
سلام

baby عزيز خواهش مي كنم. تشكر لازم نيست من از اينكه دوستاني مثل تو دارم خيلي خوشحالم. :P
موفق باشي.

afsorde جان مشكل بالا اومدن سايت هم حل شد. :wink:

EHSAN_J
20-07-2005, 11:29
Wonderboyسلام
خيلي برنامه جالبي بود فقط فونتهاي نصب برنامه براي من لود ميشه
در كل عاليه

Wonderboy
20-07-2005, 14:05
سلام

EHSAN_J عزيز متشكرم. :oops:

انشاء الله كه توي تمام مراحل زندگيت موفق باشي. :wink:

afsorde
25-07-2005, 03:56
سلام اقا چرا اپدیت نمیکنی؟ راستی موتور نسخه 5 هم اومده البته بتاش.

ENTEZAR
25-07-2005, 10:06
سلام

ببخشيد اين فايل چهارم وقتي دانلود ميشه از حالت زيپ خارج نمي شه

ممنون

Wonderboy
26-07-2005, 08:22
سلام

afsorde جان در مورد آپديت نكردن واقعا شرمندم. :oops: يه سري مشكلات شخصي برام پيش اومده بود كه باعث شد من نتونم كار آپديت رو درست انجام بدم. از 2 الي 3 روز آينده انشاء اله اوضاع به حالت عادي برميگرده.

در مورد نسخه 5 هم حرفت درسته. قبلا هم گفته بودم كه من بالاخره تونستم عضو تيم بتاي مك آفي براي تست نسخه 5 بشم و حالا هم نسخه 5 رو گرفتم و چند بار تستش كردم به نظر من كه خيلي عالي كار ميكنه. :wink:

Wonderboy
26-07-2005, 08:28
سلام

ENTEZAR عزيز در مورد فايل چهارم موضوع رو بررسي مي كنم. :wink:

afsorde
27-07-2005, 13:35
:(

Wonderboy
06-08-2005, 01:07

تاريخ بروز رساني: 12/05/1384

Wonderboy
06-08-2005, 01:21
سلام

دوستان خوب و عزيز.

به علت بعضي از مشكلات نتونسته بودم چند هفته اي بطور مرتب به سايت سر بزنم و آپديت هاي مك آفي رو روي سايت بذارم كه از اين لحاظ شرمندم. :oops:
اميدوارم كه از اين به بعد مرتب در خدمت شما عزيزان باشم. :wink:

البته آخرين آپديت مك آفي رو هم روي سايت گذاشتم. :wink:

پژمان جوهري ( p
07-08-2005, 10:20
اگه برات امكان داره ساير محصولات مك آفي روهم آپديت كن

Wonderboy
07-08-2005, 13:25
سلام

پژمان عزيز از پيشنهادت متشكرم. :wink:

براي ديوار آتش مك آفي اينكار رو كردم. براي ساير محصولات مك آفي هم اگه امكانش باشه اينكار رو ميكنم. :wink:

baby
07-08-2005, 21:19
Wonderboy, من هم ممنون :P

*عیسی*
08-08-2005, 06:39
اون لينكي كه صفحه اول گذاشتي مشكل داره

Wonderboy
08-08-2005, 07:12
سلام

baby عزيز از لطفت متشكرم. :oops:

Wonderboy
08-08-2005, 07:15
سلام

عيسي جان ميشه لطف كني و بنويسي كه منظورت كدوم لينكه! چون من لينك بروز رساني مك آفي رو كه روي صفحه اول سايت هست تست كردم درست بود. :wink:

Wonderboy
09-08-2005, 15:18
سلام

دوستان حتما ميدونين كه مك آفي 10 به بازار اومده. :lol: بزودي آپديتهاي اين نگارش از مك آفي رو درست ميكنم.

baby
09-08-2005, 21:02
Wonderboy, لينك ورژن 10 رو داري

Wonderboy
10-08-2005, 23:56
سلام

baby جون به روي چشم لينك مك آفي رو هم ميذارم.

متاسفانه لينكي كه من ازش دانلود كردم ديگه جواب نميده :cry: ولي بهت قول ميدم يه لينك سالم پيدا كنم و معرفي كنم.

sAsAn.K
11-08-2005, 10:21
اینم لینک ورژن 10 مک آفی :
Masood_khat زحمت آپلودش رو کشیدن :wink:

Wonderboy
11-08-2005, 15:48
سلام

sasan.k عزيز از اينكه اين لينك رو گذاشتي متشكرم. :wink:

afsorde
11-08-2005, 19:27
:wink:

Wonderboy
14-08-2005, 14:30
سلام

آپديت جديد مك آفي براي نگارش 9 و 10

اين برنامه خودش تشخيص ميده كه شما از كدوم نگارش (9 يا 10) مك آفي استفاده ميكنين و آپديت هاي مورد نياز همون نگارش رو انجام ميده. :wink:

ضمنا از اين به بعد همه آپديتها به همين صورت يعني قابل استفاده براي هر دو نگارش توزيع ميشن.

تاريخ بروز رساني: 21/5/1384 برابر با 12/8/2005

baby
14-08-2005, 21:42
Wonderboy, sasan.k, جان ممنون

Ali.crack
15-08-2005, 00:13
سلام
Wonderboyجان دست درد نكنه
ممنون

Wonderboy
15-08-2005, 07:50
سلام

Ali.crack و baby عزيز از لطفتون متشكرم. :oops:
اگه در مورد برنامه آپديت جديد مشكلي پيش اومد منو خبر كنين. :wink:

sAsAn.K
15-08-2005, 19:58
خواهش می کنم من متعلق به همه هستم 8)

Wonderboy
19-08-2005, 13:36
سلام

مك آفي آپديت شد. :P

تاريخ بروز رساني: 27/5/1384 برابر با 18/8/2005

baby
20-08-2005, 13:20
بازم مثل هميشه Wonderboy, گل ميكاره ممنون

Wonderboy
20-08-2005, 15:40
سلام

baby عزيز تو هم مثل هميشه منو شرمنده كردي. :oops:

Ali.crack
21-08-2005, 01:22
سلام
آقا Wonderboy خسته نباشي
ما بچه ها شرمنده شما هستيم
اميدوارم بتونيم جبران كنيم.

Wonderboy
22-08-2005, 00:25
سلام

Ali.crack جون اين حرفها كدومه! شرمندگي چيه!

من شرمنده شما هستم :oops: با اينكه خيلي وقتها نتونستم به موقع آپديتها رو روي سايت بذارم اما تو و دوستان ديگه هميشه به من لطف داشتين. :oops:

اينو از صميم قلب ميگم من خيلي خوشحالم كه با شما دوستان آشنا شدم چون معتقدم كه ميتونيم از همديگه خيلي چيزها ياد بگيريم و من واقعا و بدون تعارف خيلي چيزها از شما ياد گرفتم.

با تشكر.
موفق باشي.

پژمان كوچولو
24-08-2005, 06:56
دوستان مي خواستم ببينم آيا مي توان مك آدرس سيستم را در حالت دايالاپ با مودم عوض كرد زيرا با وجود فايروال مك آفي و حتي fdisk كردن سيستمم از شر چند تا هكر كه قبلا مرا هك كردن خلاص نشدم و دايما پورت هاي مرا چك مي كنند و ديسكانكت ها بالا رفته (خلاصه اعصاب خراب )
كمك كمك كمك :x :x :x

sAsAn.K
24-08-2005, 08:18
آقا من این آپدیتا رو هر 3 تا شو ریختم رو مکافی 10 اول مال دیتابیس رو ریختم دیدم بازش که میکنی ارور میده بعد اون دو تا آپدیت هم ریختم مکافی ریخت گل هم اینم آپدیت آخه :x :| :arrow:

Wonderboy
24-08-2005, 21:16
سلام

sasan.k عزيز از مك آفي 10 به بعد نبايد آپديت موتور ضد ويروس يا مركز امنيت رو نصب كني چون مك آفي ميريزه به هم.

البته تقصير منه بايد اين نكته رو براي مك آفي 10 توضيح ميدادم. واقعا شرمندم. :oops: :oops: :oops:

شما براي آپديت مك آفي فقط بايد فايل شناسايي ويروس رو نصب كني يعني هموني كه هر هفته آپديت ميشه (McAfee Updater).

اگه در اينصورت باز هم مشكلي بود منو خبر كنيد.

Wonderboy
24-08-2005, 21:23
سلام

پژمان كوچولو عزيز با وجود اينكه تو هاردت رو دوباره پارتيشن بندي كردي پس ديگه هكرها نميتونن از برنامه هاي نفوذگري كه قبلا ممكنه روي سيستمت گذاشته باشن استفاده كنن مگر اينكه با استفاده از يه مشخصه خاصي دوباره تو رو پيدا كرده باشن مثل ID.

من پيشنهاد مي كنم كه يه بار ديگه خوب فكر كني و ببيني كه چه جاهايي توي اينترنت ردي از خودت باقي گذاشتي (منظورم سايتهاي مشكوك و غير قابل اطمينانه).

از دوستان خوبم هم خواهش ميكنم كه اگه اطلاعاتي در اين زمينه دارن كه ميتونه به دوست عزيزمون كمك كنه. لطف كنن و بنويسن.

sAsAn.K
25-08-2005, 20:58
سلام

sasan.k عزيز از مك آفي 10 به بعد نبايد آپديت موتور ضد ويروس يا مركز امنيت رو نصب كني چون مك آفي ميريزه به هم.

البته تقصير منه بايد اين نكته رو براي مك آفي 10 توضيح ميدادم. واقعا شرمندم. :oops: :oops: :oops:

شما براي آپديت مك آفي فقط بايد فايل شناسايي ويروس رو نصب كني يعني هموني كه هر هفته آپديت ميشه (McAfee Updater).

اگه در اينصورت باز هم مشكلي بود منو خبر كنيد.
من اولش همون آپدیت اصلی رو نصب کردم که ارور میداد :x :x :x :x

Realamd
25-08-2005, 22:06
ببينم اخرين ورژن مكافي چيه؟

sAsAn.K
25-08-2005, 22:19
ورژن 10

Wonderboy
25-08-2005, 23:54
سلام

sasan.k عزيز من واقعا ميخوام اين برنامه اي كه درست كردم تا جايي كه ممكنه بدون نقص باشه و مشكلي براي كاربران پيش نياره. و اين رو هم ميدونم كه هيچ برنامه اي بدون نقص نيست. بهمين دليل از تو و همه دوستان خواهش كردم كه اگه مشكلي پيش اومد منو با خبر كنين.

لطف كن بنويس كه اين پيام خطايي كه ميگي كجا پيش مياد موقع آپديت يا بعد از آپديت و پيام خطا رو هم بنويس.

متشكرم.

پژمان كوچولو
26-08-2005, 06:49
از اين لينك آپديت هاي مك آفي رو بر داريد و بعد در مسير نصب مك آفي ( C:\Program Files\McAfee.com\VSO\Dat\4568) و در فولدر مربوطه بريزيد. البته قبلش حتماْ مك آفي رو غير فعال كنيد.
ضمناْ اگر دوستان زحمت مي كشند و در سايتشون كارهايي براي ايرانيان عزيز ارايه مي دهند از سر لطف و محبت هستش پس كمي ها وكاستي را اينقدر بهشون سخت نگيريد.ftp://ftp.nai.com

پژمان كوچولو
26-08-2005, 07:01
اگر لينك بالا كار نداد از اين برويد و فايل زيپ را دانلود كنيد و محتويات clean & names&scanرا كه در حال حاضر د ر فولدر dat وجود دارد به روز كنيد زحمت آپديت باقي محصولات مك آفي با Wonderboy جان ( شرمنده من بي سواد در كار استادان دخالت كردم ) 8)

پژمان كوچولو
26-08-2005, 07:05

sAsAn.K
26-08-2005, 07:49
Wonderboy, جان یه پیغام میداد درست یادم نیست فقط یه missing یادمه ازش :|

Wonderboy
26-08-2005, 16:01
سلام

sasan.k جان اي كاش پيغام خطا يادت بود. چون با اين وضعيت من نميدونم كه مشكل از كجاست. ولي من اين آپديت رو روي سيستم هاي زيادي تست كردم و با مشكلي مواجه نشدم. هر زمان كه پيغام خطا يادت اومد يا دوباره با اينجور مسائل برخورد كردي منو در جريان بذار.

lover
27-08-2005, 00:14
آقاجون من كي گفتم كه كاسه كوزتو جمع كن؟ :P تازه داري پهنش ميكني. نيومده ميخواي بري؟ من يكي كه به شدت! منتظر كاراي بعديت هستم. 8) ما رو بي خبر نذاربابا شما ديگه كي هستيد دمتون گرم ايولا

Wonderboy
27-08-2005, 14:54
سلام

lover عزيز از اينكه به جمع ما پيوستي خوشحالم. :wink:

sAsAn.K
27-08-2005, 16:59
حتما در جریانتون میزارم البته 999999999999999999999999 سال دیگه چون تا اون موقع از مک آفی استفاده نمی کنم :D :D :D

parham
28-08-2005, 10:48
سلام

واقعا دستتون درد نكنه
من كه ديگه از مك آفي نا اميد شده بودم و به دنبال يك آنتي ويروس ديگه مي گشتم
چون هر كار مي كردم آپ ديت نمي شد تا اينكه اين مطلب شما به دادم رسيد
تا حالا دو بار مك آفي خودم را آپ ديت كرده ام كه آخرين بار آن هفته پيش بود

واقعا دستتان درد نكند

به اين كارتان ادامه دهيد .........خدا يارتان باشد

Wonderboy
28-08-2005, 15:07
سلام

parham عزيز از محبتي كه به من داري متشكرم. :oops:

خوشحالم كه برنامه من بدردت خورد. اميدوارم با كمك دوستاني مثل تو بتونم به اين كار ادامه بدم.

Wonderboy
28-08-2005, 22:42
سلام

مك آفي آپديت شد. :P

تاريخ بروز رساني: 04/06/1384 برابر با 26/8/2005

Ali.crack
29-08-2005, 00:49
سلام
دوست عزيز ممنون
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

baby
29-08-2005, 09:28
مهندس عنوان تاپيك عوض نكردي (جمله خبريه) :roll:
ممنون از زحمتت :P

parham
29-08-2005, 09:45
سلام
ممنون از لطفتون

locked account
30-08-2005, 00:24
جناب Wonderboy جان و بقيه واقا خسته نباشيد
بالاخره يكي پيدا شد يه راه درست و حسابي بزاره. دمتون گرم
:wink:
راستي پژمان جان توي اون آدرس هايي كه دادي يه فايل به اسمه Update.ini هست اون براي چيه؟ اونم بايد دانلود كنم؟

locked account
30-08-2005, 00:39
راستي من يادم رفت بگم. من از personal firewall استفاده ميكنم. يه پيغام داد و گفت كه يه ويروس جديد اومده يه همچين اسمي هم داشت: W32/IRBOT . بعد گفته بود تو توي خطري و بايد آپديت بشي. اين موضوع رو به ايميلم هم فرستاده. يه چيزه ديگه : اين ويندوز من گير داده ميگه آپديت كن و هي اون شكلك زرد رنگ مياد و اجازه ميخواد تا شروع به دانلود كنه. در حالي كه توي توي McAfee SecurityCenter نوشته كه ما پيشنهاد ميكنيم كه ويندوز آپديت غير فعال باشه. حالا من چيكار كنم؟ به ويندوز گوش كنم يا به مك آفي؟ :roll:

Wonderboy
30-08-2005, 07:11
سلام

Ali.crack عزيز از لطفت ممنونم. :oops:

baby جان از اينكه عوض نكردن عنوان تاپيك رو تذكر دادي واقعا متشكرم. :oops:

parham عزيز از تو هم بخاطر لطفي كه داري متشكرم. :oops:

locked account عزيز از لطفي كه به من و بقيه دوستان داري متشكرم. :oops: در مورد آپديت ويندوز هم من پيشنهاد مي كنم كه اگه از SP1 استفاده مي كني آپديت نكن چون خيلي طول ميكشه ولي اگه از SP2 استفاده مي كني بهتره كه آپديت كني چون هم روش آپديت در اين نسخه از ويندوز فرق كرده و سريعتر شده و هم خيلي از Bug هاي ويندوز گرفته ميشه. :wink:
در مورد اين ويروسي هم كه اسمش رو نوشتي تحقيق مي كنم و نتيجه رو خبر ميدم.

Wonderboy
30-08-2005, 07:47
سلام

locked account عزيز فكر مي كنم كه تو يه حرف از اسم ويروس رو جا انداخته باشي چون تا اونجايي كه من تحقيق كردم ويروسي به اين نام وجود نداره (بهتر بگم اسم اصلي ويروس اين نيست) بلكه نام اين ويروس بايد اين باشه: W32/IRCbot (كه فكر مي كنم تو حرف C رو انداخته باشي). بهرحال اطلاعات زير در مورد اين ويروسه كه با آپديتي كه من از ضد ويروس مك آفي روي سايت گذاشتم قابل شناسايي و از بين رفتنه.

اطلاعات ويروس:

نام كامل ويروس: W32/IRCbot.worm!MS05-039
تاريخ انتشار: 16/08/2005
تاريخ آخرين تغيير و انتشار: 19/08/2005

اين ويروس در واقع يك نوع كرمه و بوسيله روبات (Internet Relay Chat (IRC سيستم رو آلوده ميكنه يعني بطور دقيقتر از طريق سيستمها و نرم افزارهاي چت انتشار پيدا مي كنه. يكي از علائم آلوده شدن به اين ويروس اينه كه سيستم آلوده ريستارت ميشه.
اين ويروس بوسيله پروتكل TFTP از طريق پورت 8594 سيستم رو آلوده ميكنه. اين پورت توسط McAfee Personal Firewall براي جلوگيري از آلودگي بلوك شده (به همين دليل فايروال نصب شده روي سيستم locked account عزيز هشدار ميده).

locked account عزيز با توجه به اينكه اين پورت بلوك شده فكر نمي كنم سيستمت آلوده شده باشه و فايروال فقط ميخواست خطر آلودگي رو گزارش بده ولي اگر هم فكر مي كني سيستمت آلوده شده ميتوني با آپديت كردن مك آفي اين ويروس رو پيدا كني و از بين ببري.

locked account
30-08-2005, 11:11
ايول آره همينه. فاير وال هم ميگه كه سيستمت ريست ميشه. اسمش هم همينه كه شما نوشتي چون دوباره پيغام داد متوجه شدم. الان هم دارم آپديت ها دانلود ميكنم.
ارزش شماها بيشتر از يه تشكر معموليه ولي از دست من همين برمياد اميدوارم قبول كنيد :wink:

locked account
30-08-2005, 11:13
راستي من SP2 هستم پس آپديت ميكنم

locked account
30-08-2005, 12:34

اين لينك رو دانلود كردم و بعد نصب كردم.wonderboy جون بيين توي اين عكس كه گزاشتم بعد از نصب كردن McAfee-Updater.exe اين ارور رو ميده. همه چي رو آپديت كردم حتي موتور برنامه رو ارور نداد ولي بعد از نصب كردن اين فايل وقتي روي Enable كليك مي كنم اون ارور كه توي عكس گزاشتم رو نشون ميده. حالا چيكار كنم؟

يه چيزه ديگه اين McAfee-Updater.exe فايل هاي DAT رو هم آپديت ميكنه يا نه؟ اگر نه پس من چجوري اونا رو آپديت كنم.

Wonderboy
30-08-2005, 23:47
سلام

locked account عزيز از لطفت متشكرم. تو محبت داري وگرنه كمك تو و دوستان باعث پيشرفت اين برنامه شده و اميدوارم كه كمك هاي شما دوستان ادامه داشته باشه. :oops:

Wonderboy
30-08-2005, 23:58
سلام

توجه توجه

بدليل مشكلاتي كه آپديت جديد ساخته شده نگارش 10 مك آفي روي ويندوزهاي XP SP2 و 98 بوجود آورده. از تمام دوستاني كه از نگارش 10 مك آفي روي ويندوزهايي بجز نگارش XP SP1 استفاده مي كنن خواهش مي كنم تا اطلاع ثانوي از اجراي اين آپديت روي سيستم خودشون پرهيز كنن. :oops:

دوستان واقعا شرمندم. مشكل پيدا شده و بزودي حل ميشه. :oops:

lover
31-08-2005, 01:27
راستي من يادم رفت بگم. من از personal firewall استفاده ميكنم. يه پيغام داد و گفت كه يه ويروس جديد اومده يه همچين اسمي هم داشت: W32/IRBOT . بعد گفته بود تو توي خطري و بايد آپديت بشي. اين موضوع رو به ايميلم هم فرستاده. يه چيزه ديگه : اين ويندوز من گير داده ميگه آپديت كن و هي اون شكلك زرد رنگ مياد و اجازه ميخواد تا شروع به دانلود كنه. در حالي كه توي توي McAfee SecurityCenter نوشته كه ما پيشنهاد ميكنيم كه ويندوز آپديت غير فعال باشه. حالا من چيكار كنم؟ به ويندوز گوش كنم يا به مك آفي؟ :roll:مرسي از همه شما عزيزان از اينكه اينقدر به من لطف داريد :)

locked account
31-08-2005, 10:25
wonderboy جون دشمنت شرمنده بابا. راستي اين عكس رو كه گزاشتم ببينيد همين الان اومد براي من ولي ديروز هم اومده بود. نگفتين فايل هاي DAT رو چه طوري آپديت كنم؟ :roll:

baby
31-08-2005, 12:05
سلام آقا كسي اين آپديتهايWonderboy, رو از روز اول جمع كرده الان تكميل داشته باشه اصلا كلا چنتا آپديت تا حالا دادن

Wonderboy
31-08-2005, 23:25
سلام

locked account عزيز فايل آپديتي رو كه من روي سايت گذاشتم در واقع براي آپديت كردن همون فايلهاي DAT هست.
در مورد عكسي هم كه زير نوشته خودت گذاشتي بايد بگم كه اين عكس نشون ميده كه مك آفي از شما درخواست رجيستر داره كه متاسفانه در مورد ما ايرانيا رجيستر نميشه (البته مثل اينكه بعضي از دوستان موفق به رجيستر كردن شدن).

albator
01-09-2005, 02:30
من تونستم رجيستر كنم مشكلي پيش نيومد ولي اجازه آپديت نميده در ضمن اگر لينك آپديت ضد جاسوس مكافي هم بذاري ممنون ميشم

locked account
01-09-2005, 17:27
Dat ها رو با يه فايل زيپ كه پژمان لينك داده بود آپديت كردم. حالا هم مونده خود virusscan ورژن ده. فاير وال و security center هم دو يا سه روز پيش آپديت ساخته شده براشون. كه من الان موندم ببينم شما يه كاري ميكني يا ... :roll:

Wonderboy
02-09-2005, 23:30
سلام

توجه توجه

مشكل فايل آپديت حل شد.

دوستان عزيز مشكل فايل آپديت مك آفي حل شد. فردا صبح فايل اطلاح شده رو روي سايت ميذارم و حتما توي همين تاپيك اين موضوع رو اطلاع ميدم. :wink:

ضمنا به احتمال 99٪ فردا آپديت McAfee AntiSpyware رو هم ميذارم. :wink:

Wonderboy
04-09-2005, 05:49
سلام

دوستان از تاخيري كه در گذاشتن آپديتها پيش اومده واقعا شرمندم. :oops:

راستش سروري كه سايت من روي اون قرار داره مشغول انجام تغييراتي هست و من هرچه تلاش مي كنم نميتونم فايلها رو روي سايت بذارم. :(

بمحض موفقيت اطلاع ميدم. :wink:

mohammad_h
04-09-2005, 06:50
سلام
مكافي من ورژنش 10 وقتي آپديت تاريخ 21/5/84 رو ريختم مكافي ديگه اجرا نشد و ارور ميداد
لطفا آپديت 10 بزارين

Wonderboy
04-09-2005, 07:34
سلام

mohammad_h عزيز همونطور كه قبلا توضيح دادم فايل آپديتي كه درست كردم براي هر دو مك آفي نگارش 9 و 10 قابل استفاده است اما متاسفانه فايل آپديت براي آپديت مك آفي 10 مشكلي داشت كه رفع شد ولي به دليل مشكلات خطوط ارتباطي هنوز نتونستم فايل اطلاح شده رو روي سايت بذارم بمحض گذاشتن فايل روي سايت اين موضوع رو توي همين تاپيك اطلاع ميدم.

Wonderboy
04-09-2005, 07:38
سلام

توجه -------------------------------------- توجه

لطفا تا اطلاع ثانوي از دانلود فايل آپديت خودداري كنيد:

متاسفانه فايل آپديت براي آپديت مك آفي 10 مشكلي داشت كه رفع شد ولي به دليل مشكلات خطوط ارتباطي هنوز نتونستم فايل اطلاح شده رو روي سايت بذارم بمحض گذاشتن فايل روي سايت اين موضوع رو توي همين تاپيك اطلاع ميدم.

باتشكر
Wonderboy

locked account
04-09-2005, 09:45
wonder جون ما منتظريم :wink:

sAsAn.K
04-09-2005, 10:14
Wonderboy, جون دیدی گفتم مشکل داره :)

rezasam1
04-09-2005, 21:15
با عرض سلام خدمت Wonderboy

با تشكر فراوان از اين برنامه عالي شما كه همه دوستداران مكافي را بين 50 تا 100 هزار تومان جلو انداخته است تا مجبور به خريد آن نشوند

ميخاستم سوال كنم كه ميشه آپديتهاي انتي اسپاي مكافي را هم بگذاريد؟

sAsAn.K
04-09-2005, 22:17
rezasam1, جون wonder جون قول داده بزاره مال آنتی اسپایور رو 8)

Wonderboy
05-09-2005, 13:52
سلام

توجه توجه

مشكل فايل آپديت حل شد.

مك آفي آپديت شد.

تاريخ بروز رساني: 11/06/1384 برابر با 02/09/2005

دوستان عزيز مشكل فايل آپديت حل شده ولي اگه باز هم مشكلي پيش اومد منو باخبر كنين.

متشكرم.

rezasam1
05-09-2005, 15:24
Wonderboy
از زحماتي كه ميكشي واقعا ممنونيم. دستت درد نكنه

baby
05-09-2005, 17:46
Wonderboy, جان خسته نباشي :P

parham
05-09-2005, 17:55
Wonderboyجان ممنون

albator
05-09-2005, 19:35
اقا ما من منظر اپديت مكاف انتي اسپاي وار هستيم
در ضمن دستت درد نكنه

rezasam1
05-09-2005, 23:27
مكافي اينترنت سيكوريتي 2006 - 80 دلاري + آپديتهاي wonderboy عزيز و خوبمان - واقعا مهندسي و به نظر من آقا سينا بايد به شما لقب مديرارشد مكافي را بدهد نه اگه نباشه ... . اينطور نيست بچه ها ؟

همه چيز ok

خيلي خيلي ممنون

Wonderboy
05-09-2005, 23:50
سلام

albator، parham، baby، rezasam1 دوستان عزيز من از اظهار لطف و محبت شما واقعا متشكرم. :oops:
albator جون به روي چشم در اولين فرصت آپديت آنتي اسپاي ور رو هم ميذارم.
rezasam1 عزيز ديگه داري حسابي منو خجالت ميدي :oops: پيگيري تو و بقيه دوستانه كه باعث ميشه من تو كارم بيشتر دقت كنم. :wink:

locked account
06-09-2005, 01:13
ديگه تعريف كردن نمي خواد كه همه چيز واضح هست. wonder دستت درد نكنه

Wonderboy
06-09-2005, 08:13
سلام

locked account عزيز از لطفت متشكرم. :oops:

Wonderboy
06-09-2005, 08:18
سلام

اينم لينك McAfee Personal Firewall Plus v7.0.150 آخرين نسخه ديوار آتش مك آفي. :lol:
اين لينك از Resume Service پشتيباني مي كنه. :P

آدرس سايت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك صفحه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

baby
06-09-2005, 09:27
مدير ارشد مكاف ضمن عرض تبريك بابت كسب اين مقام و تشكر از زحمات گذشته حال وآينده شما مخصوصا از بابت لينك بالا منتظر پيشرفتهاي روز افزون شما هستيم
موافق ها واسه سلامتيش صلوات :P

sAsAn.K
06-09-2005, 09:44
اللهم صل الا محمممممممممد وآلللللللل محمممممممممممد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ElmO
06-09-2005, 11:08
اقا اينكه ارور ميده
مرسي

baby
06-09-2005, 15:01
ELMO, جان لينك دانلود سالم بود من دانلود كرد نصب هم شد :P

albator
06-09-2005, 19:08
اقا من كه چيزي نگفتم فقط از زحمات شما تشكر كردم حالا هر موقع تونستي دستت درد نكنه

lover
06-09-2005, 23:43
بابا اپ ديت و رجيستر كردنش كاري نداره فقط موقع نصب كردنش انگيليس رو انتخاب كنيد و ديگه تمومه :mrgreen: