PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : آموزش Director mx

reza2pars
18-11-2005, 15:49
درخواست آموزش Director mx

Elfin-D
28-12-2005, 21:08
سلام
اگر بگيد براي چه استفاده اي ميخوايد از دايركتور استفاده كنيد من كمكتون ميكنم!

hami soft
24-01-2006, 21:30
من ميخوام باهاش اتوران و يه سري بتزي هاي كودكانه مثل پازل و ... درست كنم

Elfin-D
24-01-2006, 23:54
سلام
جب با برنامه هاي ساخت autorunهم ميتونيد به سادگي اتوران بسازيد.البته با فلش هم ميشه.اگر در برنامه فلش مشكلي بود در خدمتم!
در مورد پازل هم خود برنامه فلش sampleهاي آماده اي از اونها رو داره و ميتونيد به راحتي از اونها استفاده كنيد!

rap_20005
03-04-2007, 12:41
سلام
من می خوام با دایرکتور سی دی اموزشی درست کنم ولی نمی دانم از کجا باید شروع کنم

mahsoft
03-04-2007, 16:57
همونطور که رضا گفتن میتونید از فلش برای ساخت خیلی از برنامه ها کمک بگیرید برنامه خیلی شباهت به برنامه فلش داره با کمی فرق که از زبان دیگه استفاده میکنه

بهتره با کتاب و سی دی اموزشی شروع کنید

Director MX (شاخه کاردانش)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نويسنده : مهندس شهلا واحد، مهندس کتایون کمانگر و مهندس گیتی اسدالهی

ازاین سایت هم میتونید کمک بگیرید فیلمهای اموزشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mina_mo
30-09-2007, 01:05
سلام . من یک سری اطلاعات در مورد این نرم افزار دارم . در واقع با این نرم افزار یه چند تایی نرم افزار آموزشی درست کردم . الان دارم روش کار می کنم تا بیشتر یاد بگیرم . ولی می تونم بگم خیلی مفصله . ولی به هر حال تا یه جاهایی جلو رفتم و به نتیجه رسیدم .
حالا اگه دوست دارید برام پیغام بذارید تا شروع کنم .

hosein0251
30-09-2007, 20:47
زبان برنامه نویسی دایرکتور که lingo نام داره . اونقدر قوی هست که حتی کارهای مخرب در ویندوز رو هم میشه انجام داد . در واقع یک زبان همه کاره هست .هر کی بتونه یاد بگیره به راحتی می تونه هر کاری که با نرم افزارهای ساخت مولتی مدیا نمی شه انجام داد و با این زبان انجام داد .

nimadb54
05-12-2007, 14:43
با سلام به دوستان عزیز
نرم افزار Macromedia Director یک نرم افزار بسیار قوی و قدرتمند در ساخت و تولید نرم افزارهای چند رسانه ای است. شرکت انیاک تولید کننده محصولات آموزشی تعاملی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اکثر تمامی نرم افزارهای آموزشی خودشو با Director درست کرده
ولی کار با Director چندتا مشکل داره! چون برنامه نویسی با Director نه EventDriven هست نه بصورت خط به خط از اول تا آخر کد رو مینویسن اولین چیز حرکت در زمان است با توجه به حرکت در زمان رویدادهایی رخ میده که توی رویداد کدها خط به خط اجرا میشن.
در Director از یک زبان به نام Lingo استفاده میشه که خیلی قوی است و کار با آن هم ساده! ولی به هیچ زبونی شبیه نیست!
در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزارهای آموزشی بصورت آن لاین اموزش داده میشن برنامه ای که player این نرم افزارهای آموزشی است و تمامی برنامه های آموزشی توسط Director تولیده شده است.
در آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونین آموزش Director رو بصورت مجانی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینین در این سایت نرم افزارهای زیر هم آموزش داده میشن!
آموزش Access 2007
آموزش ADO.Net & CrystalReports
آموزش ASP 3
آموزش ASP.Net
آموزش C
آموزش CorelDRAW X3
آموزش Director MX 2004
آموزش Dreamweaver 8
آموزش Excel 2007
آموزش JavaScript، HTML و CSS
آموزش Linux Redhat
آموزش Matlab
آموزش Microsoft Project 2007
آموزش Outlook 2007
آموزش PageMaker
آموزش Pascal
آموزش PowerPoint 2007
آموزش Photoshop CS3
آموزش PHP 5
آموزش SPSS 15
آموزش SQL Server 2005
آموزش SQL Server 2000
آموزش UML Rational Rose
آموزش Visual Basic .Net 2005
آموزش مقدماتی Visual Basic 6
آموزش پیشرفته Visual Basic 6
آموزش Visual C# .Net 2005
آموزش Visual C++ 6
آموزش Word 2007
آموزش Windows Vista
آموزش Visual FoxPro 8
آموزش مقدمات برنامه نویسی در Visual Studio .Net 2002
آموزش مقدمات برنامه نویسی در Visual Studio 98
آموزش XML
آموزش شبکه
آموزش Windows Vista
آموزش کار با اینترنت Internet Explorer 7)
آشنایی با کامپیوتر و نرم افزارهای سودمند
آموزش کار با اینترنت (Multimedia)
آموزش ---- و روشهای مقابله با ----

موفق باشین
در صورتی که در مورد دایرکتور سوالی دارین اگه بتونم کمک میکنم nima@learninweb.com

sp2
03-08-2008, 08:34
دوستان عزیز سلام . من در دایرکتور و با استفاده از اکسترای Budapi دستور تغیر اندازه صفحه نمایش رو نوشتم . همه چیز درست کار میکنه . اما موقع خروج این پیغام رو میده : you have exceeded the number of licensed functions .

این چی هست و چکار کنم که نمایش داده نشه ؟

flashman
04-08-2008, 23:00
سلام دوسته من

با تشکر از همه دوستان و همکاران انجمن

only Flash

موفق باشی

tabtab1
08-12-2009, 10:51
با سلام

ميخواستم اگه بشه كرك آموزش شبكه شركت انياك رو برام ارسال كنين.

بنده داشجوي كامپيوتر هستم و به اين آموزش شديدا نيازدارم.

اگه اين لطف برام بكنين ممنون ميشم.

ايميل من : rasolshamsi@gmai.com

:10:باتشكر