PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت همراه اول تا پاییز امسال ارایه نمیشود !!!

Maziar_69
26-04-2008, 23:40
گروه خبری Gsm : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارایه سرویس Gprs( خدمات اینترنتی بر روی تلفن همراه) تا پاییز سال جاری برای مشترکان همراه اول خبرداد.

محمد سلیمانی در گفت‏وگو با فارس اظهار داشت: سرویس Gprs به دلیل برخی مشکلات از جمله بد قولی پیمانکار خارجی به تأخیر افتاده است.

وی با بیان اینکه پیش‏بینی وزارت ارتباطات برای ارایه این سرویس سال 86 بود، گفت: سعی خواهیم کرد تا شش ماهه نخست سال جاری Gprs را بر روی تلفن همراه مشترکان همراه اول ارایه کنیم.

وزیر ارتباطات همچنین در خصوص عدم ابلاغ آیین‏نامه ارایه سرویس Mms نیز تأکید کرد: آیین‏نامه مذکور در سال گذشته باحضور تمامی مسؤلان ذیربط به تصویب رسیده است و قطعا باید تا کنون ابلاغ می‏شد.

وی با بیان این مطلب که وزارت ارتباطات خواهان ابلاغ هرچه زودتر آیین‏نامه Mms است، تصریح کرد: وزارت ارتباطات ارایه این سرویس را ممنوع نکرده و سودی نیز از این بابت حاصل وزارت ارتباطات و دولت نمی‏شود. ضمن اینکه راه‏اندازی این سرویس نوین به نفع وزارت ارتباطات است.

سلیمانی گفت: نگرانی از بابت مسایل فرهنگی و امنیتی و سایر موارد در خصوص Mms وجود ندارد، زیرا راهکار و سازوکار پیش‏بینی شده برای ارایه این سرویس بسیار قدرتمند تدوین شده است

ali racer
26-04-2008, 23:48
بازم وعده و وعییید
بازم گلی به جمال ایرانسل هر چند که مردم رو داره می چاپه
ولی حداقل ام ام اس و جی پی ار اس داشت از اول!!

Reza82N
27-04-2008, 12:30
من كه به سلامتى خيلى وقته همراه اول دايمى ام رو انداختم دور الانم دارم با ايرانسل post ‎ميدم

خداوكيلى تصور كنين يه خارجى از شما يه مورد مرتبط با اينترنت درخواست كنه شما هم begi ‎‏ خط من هنوز امكانات اينترنت نداره
واقعا آبروريزيه

choory
27-04-2008, 18:03
من كه به سلامتى خيلى وقته همراه اول دايمى ام رو انداختم دور الانم دارم با ايرانسل post ‎ميدم

خداوكيلى تصور كنين يه خارجى از شما يه مورد مرتبط با اينترنت درخواست كنه شما هم begi ‎‏ خط من هنوز امكانات اينترنت نداره
واقعا آبروريزيه

شما هم وقتى اون خارجيه را مثلا براى باز کردن يک ايميل يا دانلود يک برنامه معطل کرديد بيشتر آبرو ريزى هست تا وقتى که کلا نداشته باشى.همه دنيا دارند با خدمات 3g حال مى کنن بعد اينا تازه مي خواهند gprs راه بندازند.اونم با سرعت و کيفيت افتضاح.

Reza82N
27-04-2008, 19:15
شما هم وقتى اون خارجيه را مثلا براى باز کردن يک ايميل يا دانلود يک برنامه معطل کرديد بيشتر آبرو ريزى هست تا وقتى که کلا نداشته باشى.همه دنيا دارند با خدمات 3g حال مى کنن بعد اينا تازه مي خواهند gprs راه بندازند.اونم با سرعت و کيفيت افتضاح.

اى داداش...
به قول شما نداشتنش با كلاس تر از داشتنشه
مثلا همين اينترنت pc
ولى تنها حسنش اينه كه كار آدمو بعضى جاها راه ميندازه و درسته كه سرعتش در حد شوخيه ولي وقتى آدم با 10 تومن ميره اون سيم رو ميخره بازم در حد خودش خوبه

ولى در كل حرف شما تاييد ميشه -

farsweb
30-04-2008, 12:51
از این انسانهای نالایق بیش از این هم انتظار نیست . دوستان خاطرتان هست قبل از عید چقدر وعده و وعید دادند که ما تضمین گرفتیم و چه و چه .... کجا رفت این اینترنت فکستنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farsweb
30-04-2008, 12:55

دوست عزیزم سلام- قصد فوضولی ندارم ولی جان هر کس دوستداری عکس یه آدم حسابی رو بزن تو امضات بابا این طرف خلافکاره ! بچه های مردم میزنن سرچ کنن , گناش می افته گردنت !!!

Saman-tci
30-04-2008, 13:02
بازم وعده و وعییید
بازم گلی به جمال ایرانسل هر چند که مردم رو داره می چاپه
ولی حداقل ام ام اس و جی پی ار اس داشت از اول!!

برای اولین بار با حرف علی موافقم ....
حداقل هر چقدر هم که پول اضافه میگیره ولی 1% وعده هایی رو که داده اجرا میکنه ....

arman4459
30-04-2008, 19:10
من كه چشم آب نميخوره مخابرات الان كه فقط مكالمه و اس ام اس داره تو ش زاييده اگر اينترنت بخاد راه بندازه قطعا ميتركه.

ضمنا يك بحث مهم ميزان هزينه اش است.به نظر شما مياد مثل ايرانسل مجاني جال بده

farsweb
30-04-2008, 19:38
اینترنت که مثل اس ام اس نیست تا اوج ترافیک شد بفرصتی به صندوق واسه فردا ! پهنای باند یکدست می خواد , استقبال می خواد ! اینا هنوز قدرت اینجور کارها رو ندارن . ایرانسل نمی اومد تا صد سال دیگه هم یادشون نمی افتاد یه اینترنت موبایلی هم وجود داره !

Maziar_69
30-04-2008, 23:42
حالا بذارید اگه به احتمال 1 درصد هم راه بیفته بهتون میگم سرعتش در چه حد افتضاحیه.
بازم دم ایرانسل گرم. اون موقع که مجانی بود با وجود ترافیک کلی سرعت داشت. (حداقل تو منطقه ما)

ehsssssan
01-05-2008, 14:37
اصلا بهش فكر نكنين كه ارزش او فسفري كه واسش مصرف ميشه رو نداره . . .

mostafaeshghi
03-05-2008, 21:43
بابا شماها چرا اینقدر تو آفسایدید (البته جسارتا) منظورم اینه که جوابش خیلی ساده است! ببینید الآن نسل تکنولوژی ارتباطات مخابراتی همراه اول خیلی باشه نسل 2.0 یا نهایتا 2.25 هست! و در نظر داشته باشید که دیتا فقط بر روی نسل 2.75 قابل دریافت است! و تری جی (3g) هم که اسمش روشه برای نسل سومه ! مخابرات برای رسیدن به این امکان باید نسل ارتقا بده که خب مسلما این کار بسیار هزینه و زمانبره زیرا به طور کلی باد زیرساخت ارتباطی تعویض بشه! که مطمئنا براشون خیلی هزینه بر میداره! و اونطور که من شنیدم برای تغییر نسل حداقل به 72 ساعت توقف هرگونه امکانات نیازه یعنی به مدت 3 روز باید تمامی خطها را عوض کرد تا بشه تعغغییرات را اعمال کرد! شما حساب کنید کمه این 3 روز قطعی چه خسارتی به مخابرات خواهد زد(که حالا بشینند حساب کنند میبینند که با فروش و ارائهی خدمات جدید تمام اون پول و بلکه چند برابر را به جیب خواهند زد ولی امان از دست عقل نادان....)

به هر حال قضیه اینه! و مطمئن باشید از این قول و وعیده ها زیاد میشنوید مگر این که تغییری در طرز تفکر بعضی مسئولان پیش بیاد!

قربانتان: مصطفی عشقی

hamed1297
03-05-2008, 22:33
مطمئن باشید وقتی میگن پاییز شما باید روی 30 آذر به بعد حساب کنید.

mhaf
04-05-2008, 18:07
برو بابا دلت خوشه پارسال هم گفتن پاییز
ولی کو؟

arman4459
04-05-2008, 21:29
انقدر تجهیزات مخابرات فرسوده و درب و داغون که تا بخاد کل کشور رو پوشش بده کلی زمان مبره.در حل حاضر به دلیل تحریم تجهیزات وارد ایران نشده. حرفهای مخابرات برابر با کشک

Julian
04-05-2008, 21:36
اقا ما که ایرانسل داریم و اینترنت هم داریم مگه استفاده می کنیم؟
تازه اینترنت موبایل مثل کامپیوتر نیست که باید گوشی رو ثابت نگه داری تا سند و رسیو قطع نشه.
صفحات دیر لود میشه و خیلی پیش میاد که صفحه رو رفرش کنی.
خلاصه پدرت در میاد.
فقط یه ترفند: اگه از مرورگر اپرا تحت موبایل استفاده کنین فیلترینگ بی فیلترینگ.

amini_bio
05-05-2008, 00:43
تازه اینترنت موبایل مثل کامپیوتر نیست که باید گوشی رو ثابت نگه داری تا سند و رسیو قطع نشه.
خلاصه پدرت در میاد.

به نظرم نکه اینترنت ایرانسل خیلیم خوبه.
من که به شخصه دیگه دایال آپ کامپیوترم را گذاشتم کنار.
همه پست هام را هم تو این سایت تاحالا با ایرانسل دادم.
سرعت دانلودشم که از دایال آپ بیشتره.
من تو ماشین هم چه تو شهر چه بین شهر همش باهاش کار میکنم و ازش لذت میبرم. نیازی به ثابت نگه داشتن هم نداره.
اتفاقاً با تکون دادن گوشی سند و ریسیو بیشتر میشه.
شما شما ایرانسلتون مشکل داره یا گوشیتون 1100 هست!

yahoda
05-05-2008, 14:29
حد اقل این حرفشون راست از کار درمیاد

.

Julian
05-05-2008, 18:10
به نظرم نکه اینترنت ایرانسل خیلیم خوبه.
من که به شخصه دیگه دایال آپ کامپیوترم را گذاشتم کنار.
همه پست هام را هم تو این سایت تاحالا با ایرانسل دادم.
سرعت دانلودشم که از دایال آپ بیشتره.
من تو ماشین هم چه تو شهر چه بین شهر همش باهاش کار میکنم و ازش لذت میبرم. نیازی به ثابت نگه داشتن هم نداره.
شما شما ایرانسلتون مشکل داره یا گوشیتون 1100 هست!

شما ممکنه به بی تی اس نزدیکی.

ehsssssan
05-05-2008, 18:59
بابا شماها چرا اینقدر تو آفسایدید (البته جسارتا) منظورم اینه که جوابش خیلی ساده است! ببینید الآن نسل تکنولوژی ارتباطات مخابراتی همراه اول خیلی باشه نسل 2.0 یا نهایتا 2.25 هست! و در نظر داشته باشید که دیتا فقط بر روی نسل 2.75 قابل دریافت است! و تری جی (3g) هم که اسمش روشه برای نسل سومه ! مخابرات برای رسیدن به این امکان باید نسل ارتقا بده که خب مسلما این کار بسیار هزینه و زمانبره زیرا به طور کلی باد زیرساخت ارتباطی تعویض بشه! که مطمئنا براشون خیلی هزینه بر میداره! و اونطور که من شنیدم برای تغییر نسل حداقل به 72 ساعت توقف هرگونه امکانات نیازه یعنی به مدت 3 روز باید تمامی خطها را عوض کرد تا بشه تعغغییرات را اعمال کرد! شما حساب کنید کمه این 3 روز قطعی چه خسارتی به مخابرات خواهد زد(که حالا بشینند حساب کنند میبینند که با فروش و ارائهی خدمات جدید تمام اون پول و بلکه چند برابر را به جیب خواهند زد ولی امان از دست عقل نادان....)

حرفاتون درستولی به همراه منبع بود خیلی عالی میشد.

mostafaeshghi
05-05-2008, 19:24
حرفاتون درستولی به همراه منبع بود خیلی عالی میشد.

سلام احسان جان! خوبی؟!

آقا این حرفارو همشو تحقیق کردم و از 3-4 تا منبع موثق شنیدم و مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم! حرفها همش از خودم و نتایج تحقیقات خودم بود! و اگر نه من خومو ملزم به رعایت کپی رایت میدونم! ولی این یکی دیگه خداییش از خودم بود! :دی:31:

mhaf
05-05-2008, 19:39
خلاصه پدرت در میاد.
اون ایرانسل عوضی هم که چند وقته فقط داره پول کم میکنه

hamed1297
05-05-2008, 23:16
این قسمت من تجربش رو دارم.جواب میده.

ehsssssan
07-05-2008, 00:17
اون ایرانسل عوضی هم که چند وقته فقط داره پول کم میکنه

معلومه كه خيلي عصباني هستي.مگه كجا پولتو خورده؟؟

این قسمت من تجربش رو دارم.جواب میده.

آره راه حلي هستش كه در نهايت همه بهش رو ميارن

mhaf
07-05-2008, 09:04
معلومه كه خيلي عصباني هستي.مگه كجا پولتو خورده؟؟

آره راه حلي هستش كه در نهايت همه بهش رو ميارن
بگو کجا پولمو نخورده؟

amini_bio
07-05-2008, 09:31
کجا پولتو نخورده؟؟!!

mostafaeshghi
07-05-2008, 14:19
بگو کجا پولمو نخورده؟

شما اول بگو که کجا پولتو خورده تا ما هم جواب بدیم!

خواهشا نگید که شنیدم و یه جا خوندم تو یه سایت دیدم و....

تجربه ی عملی خودتون را تعریف کنید!

mhaf
07-05-2008, 16:04
شما اول بگو که کجا پولتو خورده تا ما هم جواب بدیم!

خواهشا نگید که شنیدم و یه جا خوندم تو یه سایت دیدم و....

تجربه ی عملی خودتون را تعریف کنید!
همش داره از حسابم پول کم میکنه!
این مشکل برای همه سیم کارتهای اعتباری ایرانسل به وجود اومده
به خدا اگه مخابرات GPRS بزاره دیگه کسی از ایرانسل استفاده نمیکنه
من خودم به شخصه ایرانسلم رو میندازم تو چاه مسطراح

mhaf
07-05-2008, 16:07
راستی یادم رفت بگم اگه یه سر بری تو ام تی ان کلاب میفهمی که الکی حرف نمیزنم
همه جا نوشتن
البته خودم از پاهای ثابت اعتراضات هستم
اگه باشه از ایرانسل شکایت هم میکنیم

arman4459
07-05-2008, 19:24

دوست عزيز مخابرات گفته قراره تا پاييز شايد تهران تحت پوشش قرار بگيره كه همنش در حد حرف تا الان بارها اين كار عقب افتاده.

ضمنا بزاريد اول تير بشه اس ام اس هم 22 تومن اون موقع معلوم ميشه مي طرفدار همراه آخر

amini_bio
07-05-2008, 19:32

برای همه؟؟؟؟
من که اولین باره همچین چیزی میشنوم.
من خودم و دوستام همه داریم چرا تاحالا برا ما همچین چیزی پیش نیومده؟
شما لطفا اطلاعات دقیق بدید.
اولا! که طی 5 سال آینده راه نمیفته.
بعدشم بذار راه بیفته شرط میبندم قیمتش اینقدر غیر منصفانه باشه که کسی طرفش نره.
شما فعلا با اس ام اس 23 تومنی کنار بیاید تا بعد ببینیم gprs شون چقدر در میاد

ehsssssan
08-05-2008, 01:31
مشكل شما از سيم كارتت هست من قبلا هم توضيح دادم.

گوشي دوست من انطوري ميشد و همش از شارژش كم ميكرد در نهايت فهميديم كه اس ام اس خالي داري واسه يكي از كنتكت ها ميفرسته.شماره سرويس دهي پيامت رو يه جا يادداشت كن و بعد يه شماره غلط بده تا نتونه بفرسته.هر وقت خواستي پيام بدي شماره رو عوض كن يا اينكه يه سيم ديگه بخر اين شانس شما و دوست من بوده.

mhaf
08-05-2008, 11:01
خوب مثل اینکه شما نمی خواید قبول کنید
اشکالی نداره
اگه یه سر میرفتید mtnclub.ir همه چیز دستگیرتون میشد
در ضمن هیچ ربطی به SMS نداره
همش مربوط میشه به GPRS
چون اگه نگاه کنید میبینید مبلغی که کم میکنه ضریبی از 150 است

ehsssssan
09-05-2008, 03:29
خوب مثل اینکه شما نمی خواید قبول کنید

كسي نخواست نظرشو بهتون القا كنه.هر جور كه راحتي.

اگه فكر ميكني مشكل جي پي اس هستش چرادتنظيمات جي پيتو اشتباه وارد نميكني تا نتونه وصل بشه.
يا اصلا چرا يه سيم نو نميگيري؟؟؟شانس بدت بوده از 1000 نفر دست شما افتاده