PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vostro 1500

Mohandes_mansour
26-04-2008, 22:56
سلام

یه ووسترو 1500 دارم ،مشکل توی بک آب گیری دارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
با خود ویندوز ویستا یه چند تا گرفتم...ولی چرا 17 گیگ فضا تقریبا یک دی وی دی شد ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
درسته ؟؟؟؟
قضیه ی دی وی دی دل ریگاوری چیه ؟ که توی جعبه هست...همیم کارمو راه میندازه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
تو رو خدا کمک کنید...لازکخ گه بتزک به غیر از بک آبه ویستا بت برنتمه ای دیگه هم بگیرم ؟
اینو خریدم،خوبه ؟ Acronis 2008
لطفا کامل توضیح بدید.....
هر روز به اینترنت وصل میشم و ویندوز رو به روز میکنم،اشکالی که نداره ؟؟

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

REGISTERED USER
27-04-2008, 23:05
میگم اینو یادته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohandes_mansour
28-04-2008, 00:32
میگم اینو یادته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بله یادم هست... .
ولی گفتم که شاید به خاطر اینکه خودم برای پست قبلیم نقل و قول زده بودم...کسی دیگه نبینش و بگه که حتما کسی جوابشو داده که بک جواب اوده...!!!!:41:
ولی کسی جواب نداد:41:
منم یه تاپیک دیگه برای جلب توجه بیشتر افتتاح کردم:41:!!
شرمنده...حالا میشه جوابمو بدین ؟؟
:11:

REGISTERED USER
28-04-2008, 11:43
17 گیگ فضا میشه یک دی وی دی چون اون دی وی دی فشرده است و برای ویستا و درایور ها کافیه ...

دی وی دی توی جعبه هم ویندوز و درایور ها و app ها روش هستند ... نیازی نیست یک بک آپ کلی بگیری اما با ghost یا acronis trueImage میتونی یک بک اپ کلی از C بگیری که دیگه نیازی به نصب طولانی مدت ریکاوریها نداشته باشی

Mohandes_mansour
29-04-2008, 16:56
17 گیگ فضا میشه یک دی وی دی چون اون دی وی دی فشرده است و برای ویستا و درایور ها کافیه ...

دی وی دی توی جعبه هم ویندوز و درایور ها و app ها روش هستند ... نیازی نیست یک بک آپ کلی بگیری اما با ghost یا acronis trueImage میتونی یک بک اپ کلی از C بگیری که دیگه نیازی به نصب طولانی مدت ریکاوریها نداشته باشی

دستتون درد نکنه...!
فقط این دی وی دی ریکاوری رو که گذاشتم همه چیز به حالت اولش بر می گرده ؟
مثلا فایل هام پاک میشه ؟

Mohandes_mansour
29-04-2008, 16:59

من با برنامه Accronis True Image 111 2008
بک آپ گرفتم و 6 تا دی وی دی شد !!!
درسته دیگه ؟

REGISTERED USER
29-04-2008, 23:33
دستتون درد نکنه...!
فقط این دی وی دی ریکاوری رو که گذاشتم همه چیز به حالت اولش بر می گرده ؟
مثلا فایل هام پاک میشه ؟

دست خودت هست که Recovery به دو حالت اجرا بشه :

windows recovery : ریکاوری ویندوز و برنامه ها و درایورها که فقط پارتیشن C پاک میشه

factory reset : که کل پارتیشن ها پاک میشه و یکی میشه و اطلاعاتت از بین میره

در هر حال درایو C فرمت میشه

من با برنامه Accronis True Image 111 2008
بک آپ گرفتم و 6 تا دی وی دی شد !!!
درسته دیگه ؟

تا حالا نکردم و اطلاع ندارم ... شاید بشه 100 دی وی دی به حجم اطلاعاتت بستگی داره که نصب کردی !!!

Mohandes_mansour
30-04-2008, 15:01
دست خودت هست که Recovery به دو حالت اجرا بشه :

windows recovery : ریکاوری ویندوز و برنامه ها و درایورها که فقط پارتیشن C پاک میشه

factory reset : که کل پارتیشن ها پاک میشه و یکی میشه و اطلاعاتت از بین میره

در هر حال درایو C فرمت میشه

تا حالا نکردم و اطلاع ندارم ... شاید بشه 100 دی وی دی به حجم اطلاعاتت بستگی داره که نصب کردی !!!

نه،سیستم رو که گرفتم.فقط خودش 17 گیگ فظا رو اشغال کرده بود!!
هر چی نرم افزار هست رو نصب کردن روی ابن بنده خدا...!!:31: