PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Arashdn
25-04-2008, 13:58
سلام دوستان

من تو ارومیه سکونت دارم و پیش شماره تلفنم هم 365 است و میخوام یه ای دی اس ال بگیرم

سرعت که 64 بسمه
فقط نه محدودیت زمانی داشته باشه و نه حجمی

لطفا کمترین قیمت و بالا ترین سرعت را بگویید و بگید از کدوم Isp بگیرم

اگه ممکنه کمی هم در رابطه با ای دی اس ال و مزایای اون توضیح بدید

ممنون

hp980
25-04-2008, 16:47
سلام دوست عزیز
من الان از آنا اینترنت گرفتم (128)و راضی هستم
سرعت 64 ماهی 25 تومن بدون هزینه راه اندازی
محدودیت هم نداره
ترکانت هم خوبه
مزایا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arashdn
15-05-2008, 21:57
کسی ارزون ترشو سراغ نداره؟؟؟

یعنی هیچ کس ارزون تر شو سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

آقا تکلیف ما رو مشخص کنید و بگین کدومش بهتره و ارزوتره

فردا دارم می رم بگیرم لطفا آی اس پی پیشنهاد بدید

ممنون

کسی قیمت ترکانتو نمی دونه؟؟

ممنون

من حد اکثر بودجه ام ماهانه 15 تومنه چیزی میشناسین؟؟

ممنون

اصلا کسی تو سایت هست که ارومیه ای باشه؟؟؟؟؟؟؟"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه خورده غیرت داشته باشید تاپیک شهر های دیگه رو ببینید

Arashdn
16-05-2008, 12:06
مال ترکانت19 تومنه

کسی شرایط خود مخابرات رو نداره؟

MasterGeek
19-11-2009, 16:40
نمیدونم تاپیک ارومیه اینقدر بی رونق میمونه یا نه ولی دوستانی که اطلاعاتی دارن یه راهنمائی بکنن اینکه چه شرکتهای سرویس میدون و کدومیک بهتره من میخوام ADSL بخرم ولی اطلاعات زیادی از سرویسهای شهر ندارم....

قاهر - Gahir
19-11-2009, 16:53
سلام دوست عزیز .

یه خورده غیرت داشته باشید تاپیک شهر های دیگه رو ببینید
فک نکنم به غیرت مربوط باشه !

تا اونجایی که من اطلاع دارم آنا از همشون خوب تره ... یه سری به سایتش بزن همه ی اطلاعاترو بدست خواهی اورد .

این پایین هم لینک لیست تعرفه هایی که آنا برای ADSL میده :

فک کنم دیگه ، به پاسخ سوالتون راجع به آی اس پیه آنا و تعرفه ی Adslاش رسیده باشید .

من یه بار به ارومیه اومدم و به یکی از این کافی نت هاش هم رفتم ، سرعتش خیلی خوب نبود ، ولی بد هم نبود .

با تشکر .

MasterGeek
21-11-2009, 18:59
آره چک کردم همینطور ترکانت
کلا اینجا مثل اینکه اینترنتش گرونه
یکی هم میگفت عملا ۱/۸ سرعت رو بهت میدن!!!!

پی نوشت: ضمنا اون بحث غیرت مال دوستان بالائی بود :دی

moderntalking123
24-11-2009, 15:46
من از همشون گرفنم. به هیچ وجه آنا رو پیشنهاد نمی کنم. هر چند وقت یک بار قطعی داره شدیداً اعصاب خورد کن. بمیرم هم بر نمیگردم.
ترکانت عالیه اما شبانه رایگان نداره، میتونی نامحدود بگیری که اگه کامپیوترت با 24 ساعت روشن موندن نسوزه خودت میسوزی :31:
الان هم که دوره نمایشگاه پارس آنلاین گرفتم یکم اذیت کرد برای نصب چون 600 نفر با هم اومدن مخابرات پورت نمیداد اومد آیپی invalid داد بهمون. اما بازم بیشتر راضی هستم با اینکه محدودیتش کمه اما کیفیتش و سرعتش خیلی بهتره.
اگه با قیمت آنا اما بدون قطعی میخوای هم برو سراغ شانت.
دیگه غیر اینا چیزی نداریم تو این خراب شده.:46:

Arashdn
09-12-2009, 13:50
این لیست کامل سرویس دهندگان ADSL در شهر ارومیه
1- آنا
2- ترکانت
3- آوانیک
4- پارس آنلاین
5- شانت (نماینده لایزرز)
والسلام
که انا که قیمتش خیلی بالاست و توسط بسیج هم کنترل میشه
تر کانت هم که من ازش دارم یه ماهه قطعه و نمیتدونه چیکار کنه
یه ماه از شانت داشتم سرعتش خوب بود و پشتیبانیش ضعیفه
از آوانیک نداشتم
دو روز با پارس انلاین قرداد بستم بزودی راه اندازی میشه میام نتیجه رو میگم

moderntalking123
09-12-2009, 15:17
این لیست کامل سرویس دهندگان ADSL در شهر ارومیه
1- آنا
2- ترکانت
3- آوانیک
4- پارس آنلاین
5- شانت (نماینده لایزرز)
والسلام
که انا که قیمتش خیلی بالاست و توسط بسیج هم کنترل میشه
تر کانت هم که من ازش دارم یه ماهه قطعه و نمیتدونه چیکار کنه
یه ماه از شانت داشتم سرعتش خوب بود و پشتیبانیش ضعیفه
از آوانیک نداشتم
دو روز با پارس انلاین قرداد بستم بزودی راه اندازی میشه میام نتیجه رو میگم

1- اتفاقا به نظر من ارزونترین قیمت رو آنا داره و بی کیفیت ترین خط. همه مشتریاش فراری هستند.:19:

2- ترکانت به خاطر نامحدودیتش خوبه (تا ماه پیش داشتم):46:

3- آوانیک نگرفتم اما لیست قیمت دیدم افتضاح گرون بود.:18:

4- پارس آنلاین در حال حاضر بهترین بوده. 1ماهه دارمش و واقعا راضی بودم.:11:
هم قیمتش هم سرعتش، فقط اگه کاری داشتی نیم ساعت باید زنگ بزنی تا جواب بدن (معمولا اشغاله خطش):41:

5- شانت هم نداشتم اما قیمتش در حد آنا هستش اما قطعی نداره ولی پشتیباتی هم نداره :31: یعنی تا عصر کار داشتی زنگ بزن نزدی رفت تا فردا.

naakivar
15-12-2009, 08:57
اصلا آنا رو پیشنهاد نمیکنم فقط قطعه اعصابمو خورد کرده.متاسفانه من تا آخر دی یا آنا قرارداد دارم مجبورم تحملش کنم.ماله من سرعتش 64 که اونطوری هم که دوستم میگه نیس قیمتش 15 تومن.من که توصیه نمیکنم.فکر کنم پارس آنلاین خوب باشه19 تومن.من خودم میخواستم پارس آنلاین بگیرم ولی چون میخواستم به دستگاه وصل کنم جواب نداد.کسی از Dreambox استفاده میکنه

naakivar
15-12-2009, 09:18
من الان از آنا استفاده میکنم.به نظر شما ماه دی آنا نامحدود 128 بگیرم با قیمت 25 یا محدودشو با سرعت 256 ترافیک 6 گیگ با 29 تومن یا برم ترکانت بگیرم با سرعت 384 ترافیک 5 گیگ.من الان از آنا استفاده میکنم.َADSL رو فقط واسه دانلود میخوام

moderntalking123
15-12-2009, 14:20
من الان از آنا استفاده میکنم.به نظر شما ماه دی آنا نامحدود 128 بگیرم با قیمت 25 یا محدودشو با سرعت 256 ترافیک 6 گیگ با 29 تومن یا برم ترکانت بگیرم با سرعت 384 ترافیک 5 گیگ.من الان از آنا استفاده میکنم.َADSL رو فقط واسه دانلود میخوام

بستگی به کارت داره.
اگه دانلود داری شبانه رایگان بگیر.
اگه دانلود زیاد داری نامحدود.
اما اگه نامحدود میگیری از ترکانت بگیر هم قطعی نداره هم بهتر از آنا هستش.
ترکانت محدودش شبا رایگان نداره اما آنا داره.
اگه فقط دانلود میخوای 256 آنا بهتره. شبا 800 مگ میشه گرفت. اما ترکانت 128 نامحدود اگه 24 ساعت دانلود کنی 1.2 گیگ فوقش روزی میگیری.
حالا با خودت.
اما اگه کارت مهم نیست و یک اسباب بازی مثل ایرانسل میخوای آنا بگیر :31:

=CYBER=
30-12-2009, 13:16
دوستان من 1 ساله از آنا اینترنت ADSL دارم.از وقت انتخابات تا الان کلن داغون شده.1 روز نشده اینترنت من قطع نشه یا سرعتم نیاد پایین.من الان 384 نامحدود دارم مثلا
سرعت دانلود وقتی اینترنت در راه خدا باز باشه حدود 44 هست.
این وضع الان پینگ یاهوی منه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی هست از یه شرکت دیگه ADSL داشته باشه و ازش راضی باشه؟

ali...
06-01-2010, 23:53
سلام
من 3-4 سال هس که مشترک آنا هسم....فقط تو یه دوره که نزدیک انتخابات بود قاط زد
دیگه مشکلی نداشتم

moderntalking123
07-01-2010, 11:02
سلام
من 3-4 سال هس که مشترک آنا هسم....فقط تو یه دوره که نزدیک انتخابات بود قاط زد
دیگه مشکلی نداشتم
شما اولین کسی هستی که می شنوم همچین حرفی میزنی :18:
همه از آنا فرار کردن سراغ پارس آنلاین.
پارس آنلاین هم جدیدا سرعتش شده 1.5 مگ و مفت!!!
واقعا دیگه غیر پارس هیچ جایی به درد نمیخوره من 2 ساله با همه گرفتم.
سرعتم 1.5 تا 2 مگ آپلود هم 512 . شبانه 1 تا 6 رایگان.
هر شب فقط با رایگانش میشه 4گیگ گرفت.:18::18::18:
:10:

قاهر - Gahir
07-01-2010, 14:31
سلام ، منم خیلی از آنا راضی نیستم ، قبلنا چون تقریبا توی شهر یکی از اولین ها در رابطه با خدمات اینترنتی بود بیشتر از اون استفاده میکردم !

پارس آنلاین هم جدیدا سرعتش شده 1.5 مگ و مفت!!!
چی !!!! 1.5 مگابایت یا مگابیت !!! ؟؟؟ راستش ... اگه 1.5 مگابیت باشه که میشه حدود 18.311 کیلوبایت که اونم خیلی خوبه (یعنی بهتر از هیچی هست !) ! اگر هم مگابایت باشه ؛ که میدونم محاله !! میدونی چی میشه ؟؟؟ !!!! توی اینجا بخصوص توی ایران فکر نکنم مگابایت باشه ! :27:

تعرفه‌ها رو بگو ببینم چجوریاست (مال پارس رو میگم !) ؟

moderntalking123
07-01-2010, 15:12
سلام ، منم خیلی از آنا راضی نیستم ، قبلنا چون تقریبا توی شهر یکی از اولین ها در رابطه با خدمات اینترنتی بود بیشتر از اون استفاده میکردم !

چی !!!! 1.5 مگابایت یا مگابیت !!! ؟؟؟ راستش ... اگه 1.5 مگابیت باشه که میشه حدود 18.311 کیلوبایت که اونم خیلی خوبه (یعنی بهتر از هیچی هست !) ! اگر هم مگابایت باشه ؛ که میدونم محاله !! میدونی چی میشه ؟؟؟ !!!! توی اینجا بخصوص توی ایران فکر نکنم مگابایت باشه ! :27:

تعرفه‌ها رو بگو ببینم چجوریاست (مال پارس رو میگم !) ؟

این سرعت منه الان :
DOWNSTREAM : 1152 Kbps
UPSTREAM : 512 Kbps
البته ما چون دانشکده هستیم کابلها قدیمی هستند و کشش بیشتر از این نداره اما مناطق دیگه 2048 Kbps هم هستش. یعنی 2 مگابیت
من هر شب با 140KB/S راحت دانلود میکنم.:46: :8::8:
یعنی 2.5 گیگابایت هر شب :27:

قاهر - Gahir
07-01-2010, 16:05
این سرعت منه الان :
DOWNSTREAM : 1152 Kbps
UPSTREAM : 512 Kbps
البته ما چون دانشکده هستیم کابلها قدیمی هستند و کشش بیشتر از این نداره اما مناطق دیگه 2048 Kbps هم هستش. یعنی 2 مگابیت
من هر شب با 140KB/S راحت دانلود میکنم.:46: :8::8:
یعنی 2.5 گیگابایت هر شب :27:
درسته ! من که گفتم بیت هست نه بایت ... چون توی مملکت‌های صنعتی این جور سرعت ها رو به مردمش میدن ، نه توی مملکت ما !
خوبه ... فقط ببینم ، ترافیکش چنده ! ؟
قیمت هر ماهش ؟ !

راستی بهترین سرعت و بالاترینش الان توی شهر مال کدوم شرکت هست ؟ یعنی مثلا برای زدن کافی نت ، از خدمات کدوم ISP بگیرم ! ؟
بودجش رو هم بگو .

ممنون .

moderntalking123
07-01-2010, 18:07
درسته ! من که گفتم بیت هست نه بایت ... چون توی مملکت‌های صنعتی این جور سرعت ها رو به مردمش میدن ، نه توی مملکت ما !
خوبه ... فقط ببینم ، ترافیکش چنده ! ؟
قیمت هر ماهش ؟ !

راستی بهترین سرعت و بالاترینش الان توی شهر مال کدوم شرکت هست ؟ یعنی مثلا برای زدن کافی نت ، از خدمات کدوم ISP بگیرم ! ؟
بودجش رو هم بگو .

ممنون .
تازه اگه اون سرعت رو هم میدادن 90% اوقات قطع میشد مبادا ملت چیزی آپلود کنن :31:
به نظر من برای کافی نت ترکانت بهتره چون محدودیت نداره و قیمتش بهتره. لیست قیمت در سایتش

البته شانت هم خوبه اما یک ماه ببین استفاده در چه حدی میشه که فکر نکنم محدود جواب بده اصلا.

پارس هم من دوره نمایشگاه گرفتم الان همین سرعت با 4 گیگ برای 3ماه میشه کلا 32 تومن مفت :27:
اما با این سرعت باید حجمتو هم زیاد کنی اگه مصرف بالاست.

قاهر - Gahir
08-01-2010, 10:57
سلام .

ببنم moderntalking123 ، قیمت برای 3 ماه توی تعرفه‎های ترکانت 73 تومن هست نه 32 تومن که ! :27: حالا اگه راستش رو گفته باشی که 32 تومن برای 3 ماه میدی ، پس چطوری شده تو اینقدر پول میدی ! ؟

moderntalking123
08-01-2010, 11:12
سلام .

ببنم moderntalking123 ، قیمت برای 3 ماه توی تعرفه‎های ترکانت 73 تومن هست نه 32 تومن که ! :27: حالا اگه راستش رو گفته باشی که 32 تومن برای 3 ماه میدی ، پس چطوری شده تو اینقدر پول میدی ! ؟

شما توجه نکردی.
من گفتم الان پارس آنلاین 3 ماهه با 4گیگ حجم کلا با هم 32 تومن هستش.
در صورتی که ترکانت هر ماه 33 تومن هست، حالا اون هم 128 نه 2 مگ.

البته یک چیز هم بگم فردا شاکی نشید، امشب سرعت افت پیدا کرده بود با 40 دانلود میکرد اما روزهای تعطیل که بار کم باشه 140 رو پر میکنه (البته حجم هم میره روزا :31:).

قاهر - Gahir
08-01-2010, 14:30
آقا دستت درد نکنه ... ممنون بابت توضیحت ... راست میگی ... تو اول گفتی پارس آنلاین ، بعد من فکر کردم که ترکانت رو میگی ! ....

چیزی نیست ، این افت سرعت هم همیشه هست ، ولی بهتر از هیچی هست !

rezanew
19-01-2010, 23:55
آقا یه چیزی در مورد این پارس آنلاین! می خوام ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه!!؟

ما تو منطقه مخابراتی فجریم (شیخ تپه)، تا 2 هفته پیش سرعت عالی بود (همون 1.5 مگابیت) ولی یه دفعه اینترنت 2 3 ساعت قطع شد گفتن دارن مرکز مخابرات فجر رو گسترش میدن! بعد از اون دیگه سرعت افت که چه عرض کنم اعصاب خورد کن شد! صفحه ها رو با زور باز میکنه! معمولا هم سرعت دانلود رو 10KB می مونه (شاید هم کمتر)!!!

mehrdad38
20-01-2010, 00:50
آقا یه چیزی در مورد این پارس آنلاین! می خوام ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه!!؟

ما تو منطقه مخابراتی فجریم (شیخ تپه)، تا 2 هفته پیش سرعت عالی بود (همون 1.5 مگابیت) ولی یه دفعه اینترنت 2 3 ساعت قطع شد گفتن دارن مرکز مخابرات فجر رو گسترش میدن! بعد از اون دیگه سرعت افت که چه عرض کنم اعصاب خورد کن شد! صفحه ها رو با زور باز میکنه! معمولا هم سرعت دانلود رو 10KB می مونه (شاید هم کمتر)!!!

احتمالا مخابرات شما مثل مخابرات ما تو تهران ماست ميل كردن. احتمالا هنوز دارن كار مي كنن.ميگن به مدت 72 ساعت اختلال ولي خوب شما چند روزي بهش اضافه كنيد.

moderntalking123
20-01-2010, 01:06

اعصاب من از خورد هم گذشته.
منم مخابرات قندی هستم افتضاح شده. به جای اینترنت نویز میاد.
همین الان هم به اوجش رسیده و دائم قطع و وصل میکنن.
در حالی که دوستم که منطقه مافی هستش داره با 200 دانلود میکنه و هرشب 4 گیگابایت دانلود داره ما هم داریم نویز میخوریم.:41::41:
سرعت بالا نخواستیم، انگار به خر میگن باید با BMW مسابقه بدی :31: خوب تو که سیم کشی عهد بوق رو عوض نمیکنی انتظار داری 2 مگ از توی اینا رد بشه؟:13:

rezanew
20-01-2010, 15:27
من دیگه دارم کم کم قاط میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زنگ زدم بهشون میگه که خط شما الان رو 2mg گذاشته شده! شما الان باید حداقل 200k دانلود کنید! می گم بابا من نهایت میتونم 7k بگیرم! یا اگه خیلی مایه بزاره 14k ! میگه نمی دونم مشکل از طرف ما نیست!

پس به کی باید بگیم!؟؟؟ تازه طرف میگه منطقه فجر از همشون قویتره!!

راستی:
شما الان یاهو رو چطور ping میکنید؟ این زمان پینگ میتونه سرعت بین 7k و 200k رو تشخیص بده؟؟؟!!! (من که فکر نمی کنم) چون برای امتحان گفت یاهو رو پینگ کن سرعت پاسخ برای من هم 307 شد!!

moderntalking123
20-01-2010, 18:25
من دیگه دارم کم کم قاط میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زنگ زدم بهشون میگه که خط شما الان رو 2mg گذاشته شده! شما الان باید حداقل 200k دانلود کنید! می گم بابا من نهایت میتونم 7k بگیرم! یا اگه خیلی مایه بزاره 14k ! میگه نمی دونم مشکل از طرف ما نیست!

پس به کی باید بگیم!؟؟؟ تازه طرف میگه منطقه فجر از همشون قویتره!!

راستی:
شما الان یاهو رو چطور ping میکنید؟ این زمان پینگ میتونه سرعت بین 7k و 200k رو تشخیص بده؟؟؟!!! (من که فکر نمی کنم) چون برای امتحان گفت یاهو رو پینگ کن سرعت پاسخ برای من هم 307 شد!!
نه ربطی نداره.
پینگ من هم همون حوالی هستش.
یک بار دیگه بزنگ بهشون بگو خط من نویز داره لطفاً برگردونید به حالت اولش روی 512. احتمالا درست بشه لااقل 512 واقعی بهتر از 2 مگ مجازیه :27:
منم شاید همین کار رو کردم.

s4lish
22-01-2010, 22:58
سلام دوستان....الان من حدود 4 ماه از آنا استفاده می کنم و تا حالا هم قطعی برام پیش نیومده....نمی دونم برای شما چطوری این همه قطعی و اعصاب خورد کنی ببار آورده؟!؟
سرعتشم زیاد افت نمی کنه و خوبه....ولی اصلا مشکل قطعی نداشتم....فقط یبار بارندگی زیاد بود سیستماشون هنگ کرد و قطع شد همین 1 ماه پیش..

obalit88
23-01-2010, 20:44
سلام دوستان همشهری (البته اکثرا همشهری )

میخواستم بدونم کدوم یکی از سرویس دهنده های ADSL ، دانلود رایگان شبانه رو ساپورت میکنه ؟

در کل الان برای استفاده روزانه واسه خونه و گاها دانلود ( بیشتر دانلود شبانه ) از کجا سرویس بگیرم و چه سرعتی بگیرم ؟

البته میدونم هرچی پول بیشتر بدم سرعت میره بالا ولی کلا میخوام بدونم کودوم تعرفه به صرفه تره !
پس لطفا اگه پیشنهاد خاصی دارین قیمتشم بگین .

اگه لینک تعرفه ها و قیمت هاشون رو هم بهم بدین که دیگه نورالانور میشه :46:

مرسی :11:

قاهر - Gahir
24-01-2010, 16:04
سلام دوستان همشهری (البته اکثرا همشهری )

میخواستم بدونم کدوم یکی از سرویس دهنده های ADSL ، دانلود رایگان شبانه رو ساپورت میکنه ؟

در کل الان برای استفاده روزانه واسه خونه و گاها دانلود ( بیشتر دانلود شبانه ) از کجا سرویس بگیرم و چه سرعتی بگیرم ؟

البته میدونم هرچی پول بیشتر بدم سرعت میره بالا ولی کلا میخوام بدونم کودوم تعرفه به صرفه تره !
پس لطفا اگه پیشنهاد خاصی دارین قیمتشم بگین .

اگه لینک تعرفه ها و قیمت هاشون رو هم بهم بدین که دیگه نورالانور میشه :46:

مرسی :11:
لیست تعرفه‎های آنا :

لیست تعرفه‎های ترکانت :

Drzhivago
25-01-2010, 18:06
سلام

چند وقت پیش قصد داشتم ADSL بگیرم اتفاقی چشمم به این قسمت افتاد و بعد از خوندن مطالبی که اینجا نوشته شده از پارس آنلاین ADSL با سرعت 1024 و ترافیک 6 گیگ گرفتم. ولی متاسفانه اون انتظاری رو که ازش داشتم برآورده نکرد. توصیه من به دوستان اینه برن از سایر شرکتها سرویس نامحدود با سرعت کم و قیمت معقول بگیرن و گول سرعت 1024 و 2048 پارس آنلاین و نخورن چون اولا ساعت 1 تا 6 صبح سرعت افتضاحه و به قول خود کارکنان پارس آنلاین رو سرعت تو اون ساعتها اصلا حساب نکنین. من دیشب کلا تونستم 80 مگابایت تو 5 ساعت داونلود کنم. حالا ممکنه بگین سرعت تو ساعات عادی زیاده ( که اونم اصلا تعریف نداره) ولی آخه 60 هزار تومن هزینه کنی واسه 3 ماه با ترافیک 6 گیگ اصلا معنی نداره چون همش باید مواظب باشی که بیشتر از اندازه استفاده نکنی.
من که شدیدا پشیمونم از خریدم . ای کاش میرفتن از یه شرکت دیگه نامحدود میگرفتم.

ramindesign
27-01-2010, 23:35
با توجه به اینکه حدود بیشتر از 2ساله که از ADSL استفاده میکنم این تجربه رو کسب کردم که بهترین شرکت ارائه دهنده ADSL تو دارومیه همون آنا هستش

تجربه هام:
1- ترکانت
2- آنا اینترنت
3- بازگشت به ترکانت (به دلیل اینکه گول قیمتو خوردم)
4- شانت
5- بازگشت به آنا اینترنت

اگه میخواهید پشتیبانی بگیرید آنا رو توصیه میکنم، البته اینو در نظر بگیرید که تو هیچ کدوم از شرکت های ارومیه ای آدم با سواد پیدا نمیشه، با این وجود آنا بهتره!
ترکانت رو اصلا پیشنهاد نمیدم!
اولین باری که با ترکانت قرار داد بستم بعد از گذشت 10 روز نتونسته بودن خطم رو رانژه کنن با پیشنهاد من که گفتم ممکنه از فاصله من تا مخابرات باشه (چون دور بودیم از مرکز) رفتن و مشکل رو برطرف کردن!
دومین بار هم که به خاطر قیمت برگشتم به ترکانت بعد از گذشت 1ماه و حتی اینکه خطم رو رانژه کردن و ولی اینترنت کلا قطع بود

پارس آنلاین رو هم که دوستان من که تو تهران و کرج هستن ازش راضی نیستن، چه برسه به نمایندگی شهرستانیشون!!

Squall Leonhart
31-01-2010, 10:32
منم از آنا خيلي راضي هستم. ولي يواش يواش دارم گول پارس آنلاين رو ميخورم!
من الان از آنا 128 حجمي 3 گيگ 19 تومن گرفتم كه شب ها نامحدود هست.
از طرفي يه اطلاعيه به دستم رسيده از پارس آنلاين كه با همين پول ميتونم 1 مگ سرعت و به حجم 2 گيگ بگيرم كه شبها هم نامحدود هست!
خيلي وسوسه كننده هست!

moderntalking123
31-01-2010, 11:06
منم از آنا خيلي راضي هستم. ولي يواش يواش دارم گول پارس آنلاين رو ميخورم!
من الان از آنا 128 حجمي 3 گيگ 19 تومن گرفتم كه شب ها نامحدود هست.
از طرفي يه اطلاعيه به دستم رسيده از پارس آنلاين كه با همين پول ميتونم 1 مگ سرعت و به حجم 2 گيگ بگيرم كه شبها هم نامحدود هست!
خيلي وسوسه كننده هست!
من این 3 ماه رو پارس بودم و هفته بعد تموم میشم.
بهتون توصیه میکنم هیچوقت گول ظاهر رو نخورید.
قبلا سرویسش عالی بود اما این 1 2 ماه اخیر فقط مشتری جمع میکنه.
شبا که بیشتر از 10 11 KB/S دانلود نداریم (بهترین حالت). فقط روزا خوبه (حدود 70 80 KB/s) که اون هم برات حجم میندازه.
هر 2 3 ساعت هم قطع میشه. هر هفته هم یک بار 10 11 ساعت قطع کامل میشی از 10 11 شب میره تاااا فردا صبح برن شرکت درست کنن.
در حقیقت پشتیبانی صفر.
بیشتر جاها هم چون دیگه پورت ندارن بهت آی پی invalid میدن که مشکلات زیادی داره از جمله رپیدشیر اینا رایگان نمیشه و ...
من تصمیم دارم بیخیالش بشم اما فقط به خاطر هزینه و اینکه اگه عوض کنم یک هفته طول میکشه تا تخلیه کنن و حوصله انتظار ندارم مجبورم بر خلاف میلم تمدید کنم.

saeed774
31-01-2010, 12:27
شبا که بیشتر از 10 11 KB/S دانلود نداریم (بهترین حالت). فقط روزا خوبه (حدود 70 80 KB/s) که اون هم برات حجم میندازه.
هر 2 3 ساعت هم قطع میشه. هر هفته هم یک بار 10 11 ساعت قطع کامل میشی از 10 11 شب میره تاااا فردا صبح برن شرکت درست کنن.
در حقیقت پشتیبانی صفر.
بیشتر جاها هم چون دیگه پورت ندارن بهت آی پی invalid میدن که مشکلات زیادی داره از جمله رپیدشیر اینا رایگان نمیشه و ...
من تصمیم دارم بیخیالش بشم اما فقط به خاطر هزینه و اینکه اگه عوض کنم یک هفته طول میکشه تا تخلیه کنن و حوصله انتظار ندارم مجبورم بر خلاف میلم تمدید کنم.

اوضاع پارس آنلاين تهران هم از وضعيت شما بدتر ، اگه مركزش كه اينجا باشه وضعيتش اينطوري باشه واي به حال شماها!!
دوست عزيز اصلا پارس آنلاين رو پيشنهاد نميدم .

Squall Leonhart
31-01-2010, 13:09
در حقیقت پشتیبانی صفر.

ممنون از توضيحاتي كه دادي. :11:

فقط نگفتي سرعتت چند بوده و حجمت چقدر بوده؟ قيمت رو هم بده چند دادي.

rezanew
31-01-2010, 14:08
منم از پارس آنلاین گرفتم 128، روزها سرعت عالیه (البته هی قطع و وصل میشه) ولی سرعت دانلود در حالت وصل (:دی) به 120 اینا میرسه اما از ساعت 12 به بعد اینترنت کلا میخوابه!!!!!!! سرعت دانلود برای من میشه 8 (البته باز هم به شدت قطع و وصل میشه، میبینه 15 ثانیه با 8 میگیره، 10 ثانیه سرعت صفره) پس تو این ساعت ها در حقیقت اینترنت نداری که بخوای از دانلود رایگانش استفاده کنی! روزها هم از ترس اینکه محدودیت حجمیت تموم نشه، دانلود اینا رو کلا تعطیل میکنی!!!

البته من قبلا (تا وسطهای مهر) آنا داشتم و بعدا اومدم رو پارس آنلاین، اون موقع آنا چنگی به دل نمی زد و قطعی ایناش زیاد بود، الان بهتر شده؟!! یعنی ارزش داره پارس آنلاین رو تعطیل کنم برم رو آنا؟

moderntalking123
31-01-2010, 14:14
منم از پارس آنلاین گرفتم 128، روزها سرعت عالیه (البته هی قطع و وصل میشه) ولی سرعت دانلود در حالت وصل (:دی) به 120 اینا میرسه اما از ساعت 12 به بعد اینترنت کلا میخوابه!!!!!!! سرعت دانلود برای من میشه 8 (البته باز هم به شدت قطع و وصل میشه، میبینه 15 ثانیه با 8 میگیره، 10 ثانیه سرعت صفره) پس تو این ساعت ها در حقیقت اینترنت نداری که بخوای از دانلود رایگانش استفاده کنی! روزها هم از ترس اینکه محدودیت حجمیت تموم نشه، دانلود اینا رو کلا تعطیل میکنی!!!

البته من قبلا (تا وسطهای مهر) آنا داشتم و بعدا اومدم رو پارس آنلاین، اون موقع آنا چنگی به دل نمی زد و قطعی ایناش زیاد بود، الان بهتر شده؟!! یعنی ارزش داره پارس آنلاین رو تعطیل کنم برم رو آنا؟
نتیجه ای که من گرفتم اینه که هرجا مشتریش زیاد بشه خز میشه.
دوره نمایشگاه اکثریت مشتریان آنا از قطعی فرار کردن اومدن سراغ پارس، که الان پارس به این وضعیت افتاد و آنا هم درست شد :31:
الان دوباره همه برمیگردن سراغ آنا دوباره آنا خراب میشه، پارس هم تا حدی بهتر میشه (مثلا شبا 8 بود میشه 9 :31:)

moderntalking123
31-01-2010, 14:17
ممنون از توضيحاتي كه دادي. :11:

فقط نگفتي سرعتت چند بوده و حجمت چقدر بوده؟ قيمت رو هم بده چند دادي.
برای 3 ماه با حجم کلی 9 گیگ (یعنی هر ماه 3 گیگ) و سرعت 512 (البته اسمش 128 هست اما در حقیقت 512 هستش) شد حدود 40 تومن

قاهر - Gahir
31-01-2010, 18:23
سلام .

همین آوا نیک یا شا (شاه؟) نیک ؟ ... اینا ADSL شون چجوریاست ! ؟ ...
اگه آدرس سایت اینترنتی دارین قرار بدین ، اگر هم نیست ! آدرس محل شرکتا رو بگید .

ممنون .

rezanew
02-02-2010, 00:15
امروز رفتم آنا بهم پورت نداد، گفت تمام پرتامون پره! 1 ماه بعد بیا!! :دی

moderntalking123
02-02-2010, 00:31
امروز رفتم آنا بهم پورت نداد، گفت تمام پرتامون پره! 1 ماه بعد بیا!! :دی
معلومه دیگه گفتم که. همه برگشتن آنا، پارس هم درست شده الان :دی
البته سرعت شبانه هنوز 7 8 هست اما قطعی کم شده

deldare_ashegh30
02-02-2010, 18:52
سلام خدمت دوستان همشهري و عزيز
به نظر من ما اصلا در حدي نيستيم که بخواهيم در مورد اينترنت نظر بديم چون در واقع ما اصلا اينترنت نداريم!!!!!
رفيق من توي آلمان زندگي ميکنه تعريف ميکرد در مورد اينترنتش، ميگفت اينجا اينترنت رايگان که به همه خونه ها ميدن و يه جور حق شهرونديشونه 6 mb در حالي که اگه بخواي اينترنت پر سرعت بگيري با پول ماهيانه خيلي نا چيز سرعتت تا 32 mb قابل ارتقاست(ماهيانه 10-20 هزار تومان ما)....
اين در حاليه که ما داريم اينجا خودمونو به آب و آتيش ميکشيم که بله يه اينترنت با سرعت مثلا 512 بگيريم که اونم با اين هزينه ها و با اين کيفيت ..... واقعا جاي گريه داره ،يه مثال ديگه تو همين ترکيه بقل دستيمون اينترت ترکسل واسه موبايل 2 mb!!!!!!!!!!! :19: ولي ما چي؟ در عوض جناب ايرنسل ما اومده آهنگ پيشواز و طرحهاي رنگا رنگ گذاشته واسمون که خوش باشيم و سرمون به اين چيزا گرم باشه ، همشم به ضرر ملته و به نفع خودشون ....
اين وضعيت اينترنت تو کشور مون حالا بيايم شهر خودمون اروميه ....
من از وقتي اينترنت داشتم فقط با ترکانت بودم در کل بد نيست راضيم اما چند تا مشکل داره مثله قيمت بالا, افت سرعت در بعضي مواقع,و نا محدود نبودن اينترنت شبانه .....
آنا اينترنت که به نظر من مزرخفترين شرکت ايرانه،رفته بودم مغازه دوستم که نماينده آنا بود با سرعت 1 مگ که شرکت داده بود بهش سرعت دانلود 15 کيلو بايت بوود
بازم دمه تبريز گرم اينترنت 128 نا محدود واسه 3 ماه چقدر باشه خوبه؟تو اروميه يه چيز حول و حوشه 80 تومن در مياد در حالي که اونجا اين عرفه 40 تومن !!!!!!!!!!
واقعا ما بايد به کي بگيم اين مشکلاتمون رو ،اصلا کيه که گوش کنه ....:41:

moderntalking123
02-02-2010, 20:26
سلام خدمت دوستان همشهري و عزيز
به نظر من ما اصلا در حدي نيستيم که بخواهيم در مورد اينترنت نظر بديم چون در واقع ما اصلا اينترنت نداريم!!!!!
رفيق من توي آلمان زندگي ميکنه تعريف ميکرد در مورد اينترنتش، ميگفت اينجا اينترنت رايگان که به همه خونه ها ميدن و يه جور حق شهرونديشونه 6 mb در حالي که اگه بخواي اينترنت پر سرعت بگيري با پول ماهيانه خيلي نا چيز سرعتت تا 32 mb قابل ارتقاست(ماهيانه 10-20 هزار تومان ما)....
اين در حاليه که ما داريم اينجا خودمونو به آب و آتيش ميکشيم که بله يه اينترنت با سرعت مثلا 512 بگيريم که اونم با اين هزينه ها و با اين کيفيت ..... واقعا جاي گريه داره ،يه مثال ديگه تو همين ترکيه بقل دستيمون اينترت ترکسل واسه موبايل 2 mb!!!!!!!!!!! :19: ولي ما چي؟ در عوض جناب ايرنسل ما اومده آهنگ پيشواز و طرحهاي رنگا رنگ گذاشته واسمون که خوش باشيم و سرمون به اين چيزا گرم باشه ، همشم به ضرر ملته و به نفع خودشون ....
اين وضعيت اينترنت تو کشور مون حالا بيايم شهر خودمون اروميه ....
من از وقتي اينترنت داشتم فقط با ترکانت بودم در کل بد نيست راضيم اما چند تا مشکل داره مثله قيمت بالا, افت سرعت در بعضي مواقع,و نا محدود نبودن اينترنت شبانه .....
آنا اينترنت که به نظر من مزرخفترين شرکت ايرانه،رفته بودم مغازه دوستم که نماينده آنا بود با سرعت 1 مگ که شرکت داده بود بهش سرعت دانلود 15 کيلو بايت بوود
بازم دمه تبريز گرم اينترنت 128 نا محدود واسه 3 ماه چقدر باشه خوبه؟تو اروميه يه چيز حول و حوشه 80 تومن در مياد در حالي که اونجا اين عرفه 40 تومن !!!!!!!!!!
واقعا ما بايد به کي بگيم اين مشکلاتمون رو ،اصلا کيه که گوش کنه ....:41:
عزیز آخه اینترنت حرام هستش، اینجا هم ما خودکفا!!! هستیم و نیاز به جوامع غربی و اطلاعاتشون نداریم.
استفاده این مردم قحطی زده هم از اینترنت معلومه دیگه. کافیه توی گوگل یک کلمه فارسی تایپ کنی. حرف اول رو نزده نشون میده ملت دنبال چی میگرده.
برای همین هم دارن یواش یواش همینو هم جمع میکنن و به قول خودشون اینترنت دیال آپ برای مردم ایران که کارشون چت و عکسه کافیه.
برید خدا رو شکر کنید که لااقل میشه 4 تا صفحه گشت و گذار کرد تو اینترنت. این تنها سرگرمی جوانان ما!!:41:

deldare_ashegh30
02-02-2010, 22:50
عزیز آخه اینترنت حرام هستش، اینجا هم ما خودکفا!!! هستیم و نیاز به جوامع غربی و اطلاعاتشون نداریم.
استفاده این مردم قحطی زده هم از اینترنت معلومه دیگه. کافیه توی گوگل یک کلمه فارسی تایپ کنی. حرف اول رو نزده نشون میده ملت دنبال چی میگرده.
برای همین هم دارن یواش یواش همینو هم جمع میکنن و به قول خودشون اینترنت دیال آپ برای مردم ایران که کارشون چت و عکسه کافیه.
برید خدا رو شکر کنید که لااقل میشه 4 تا صفحه گشت و گذار کرد تو اینترنت. این تنها سرگرمی جوانان ما!!:41:

به نظر من این مشکل با کم کردن سرعت اینترنت و فیلتر کردن سایتها حل نمیشه یه مثل معروفی است که میگه انسان نسبت به هر چیزی که از آن منع شود حریصتر میگردد یعنی وقتی کسی که دنبال این مسائله اگه تو نت پیدا نکرد میره از جای دیگه گیر میاره پس این دلیل نمیشه که قانع باشیم به این سرعت و این وضعیت اینترنت .بهترین راه فرهنگ سازیه وقتی یه نفر واقعا نسبت به عواقب این مسائل آگاه باشه بهترین سرعت اینترنت و بزاری جلوش و فیلترینگم واسش حذف کنی بازم سراغ این جور مسائل نمیره ....

moderntalking123
02-02-2010, 23:53
به نظر من این مشکل با کم کردن سرعت اینترنت و فیلتر کردن سایتها حل نمیشه یه مثل معروفی است که میگه انسان نسبت به هر چیزی که از آن منع شود حریصتر میگردد یعنی وقتی کسی که دنبال این مسائله اگه تو نت پیدا نکرد میره از جای دیگه گیر میاره پس این دلیل نمیشه که قانع باشیم به این سرعت و این وضعیت اینترنت .بهترین راه فرهنگ سازیه وقتی یه نفر واقعا نسبت به عواقب این مسائل آگاه باشه بهترین سرعت اینترنت و بزاری جلوش و فیلترینگم واسش حذف کنی بازم سراغ این جور مسائل نمیره ....
دقیقاً!!
ولی این فرهنگ سازی زوری از بچگی زوری آموزش داده شده و سخت میشه عوضش کرد.
حالا از اینا بگذریم اینترانت ملی اومده برید حال کنید. با سرعت مافوق اینترنت جهان میتونید برید و از پایگاههای اسلامی استفاده کنید و کلی هم فیض ببرید. تازه باید پول هم بدید.
مارو هم دعا کنید. :46:

Squall Leonhart
03-02-2010, 01:02
توي يكي از سفرهام به مشهد با قطار با يه مهندس فني باسواد مخابرات همسفر شده بودم. بهش همين مشكلات سرعت و غيره كه دوستمون گفتن رو گفتم. ميدونين چي گفت؟
گفت ما اومديم دكل هاي پرسرعتي رو راه اندازي كرديم ولي چون تقاضا واسش نيومد ما هم بعد از ضرر كردن جمش كرديم. فلترينگ و استفاده يه طرف قضيه هست و طرف ديگه هم مسائل فني هست. اينترنت كه از هوا نمياد. از دو تا سيم مسي مياد! اينكه ميگي آلمان فلان جور هست ازش بپرس كه از چي استفاده ميكنن؟ اونا زيرساخت هاي فنيشون قوي هست. ما فعلا اون قدر تقاضا نداريم كه بخواهيم انتظار زيرساخت هاي فني قوي و سرمايه گزاري از طرف مخابرات باشيم!

moderntalking123
03-02-2010, 02:02
توي يكي از سفرهام به مشهد با قطار با يه مهندس فني باسواد مخابرات همسفر شده بودم. بهش همين مشكلات سرعت و غيره كه دوستمون گفتن رو گفتم. ميدونين چي گفت؟
گفت ما اومديم دكل هاي پرسرعتي رو راه اندازي كرديم ولي چون تقاضا واسش نيومد ما هم بعد از ضرر كردن جمش كرديم. فلترينگ و استفاده يه طرف قضيه هست و طرف ديگه هم مسائل فني هست. اينترنت كه از هوا نمياد. از دو تا سيم مسي مياد! اينكه ميگي آلمان فلان جور هست ازش بپرس كه از چي استفاده ميكنن؟ اونا زيرساخت هاي فنيشون قوي هست. ما فعلا اون قدر تقاضا نداريم كه بخواهيم انتظار زيرساخت هاي فني قوي و سرمايه گزاري از طرف مخابرات باشيم!
بعله درست. اما برای همچین چیزی خدا تومن پول میگیرن. خوب معلومه کسی اینقدر احمق نیست که از شکم و پول گوشتی که هر روز بالا میره بزنه بیاد اینترنت پر سرعت بگیره براش نون و آب نمیشه که.
باید اینترنت هم هزینه ای داشته باشه که تمام خانواده ها از هر خوشه ای !!!!! بتونن به صورت دائم داشته باشن.
قول میدم تقاضایی براش میاد که تو خواب هم نمیبینن.
ایرانسل دیدید که چطور اومد و بازار موبایل رو متحول کرد.... اما چون موبایل وسیله ای غیر شرعی نبود اجازه دادند.
ولی اینترنت و آگاهی مردم از دنیا به ضرر خودشون تموم میشه فقط برای خانواده های خوشه بزرگ میرسه.
قول میدم اینترنت پرسرعت هم مثل ماهواره جمع میشه به زودی. البته در حال حاضر این دو مشابه هم هستند به شرطی که استفاده کننده بلد باشه.

deldare_ashegh30
03-02-2010, 03:43
سلام دوست عزیز من
ببنید باعث عقب افتادن علمی ما همین قانع بودن و سازش با شرایط موجوده،اولا کی گفته تقاضای اینترنت تو کشور ما کمه؟تقاضای اینترنت تو این کشور به مراتب بیشتر از کشورای آلمان و سویس و فرانسه و... دیگر کشورهای پیشرفته است چون جمعیتش خیلی بیشتره، خوب با این حساب چرا کاربران ایترنت تو ایران کمتره؟ دلیلش خیلی واضحه واسه اینکه اینترنت توی ایران گرونه .... الان حساب کن چه در صد هنگفتی تو ایران زیر خط فقر زندگی میکنند زیر خط فقر یعنی به زور داره خوردو خوراکشو در میاره و زندگی رو می چرخونه خوب این خانواده معلومه جایی واسه هزینه کردن برای اینترنت نداره،و به غیر از این قشر تو ایران خیلی از خانواده ها واقعا توان پرداخت این هزینه (ظااهرا اضافی رو) ندارند.از این گذشته شما اگه در آمد این دو کشورم حساب بکنی میبنی در آمد ایران و به خصوص مخابرات چیزی از آلمان و کشور های بزرگ دیگه نداره پس مشکلات مالی و هزینه بالا هم دلیل نمیشه که اینترنت ایرن اینجوری بی سر و سامان بمونه،و یه مسئله دیگه اینکه اینرنت توی تعاریف بین المللی رنگ دیگه پیدا کرده و اینترنت پرسرعت هر خانواده باید ارزان و دسترس در خانه یا محل کارش فراهم باشه همونجوری که یه شهروند باید آب و برق و گاز و امنیت و رفاهش فراهم باشه یعنی الان دیگه اینترنت یه مزیت نیست یه حق و حقوق واسه همه اقشار جامعه اینا رو گفتم که بدونیم اگه حتی درصد تقاضا خیلی پاین باشه بازم دلیل نمیشه که بیایم از حقمون بگذریم مثله این میمونه که بگید خونواده هایی که مصرف تلفنشون پاینه نیازی به تلفن ندارند و تلفن به اونا تعلق نمیگیره ... مخابرات وظیفشه که بیاد زیر سازی بکنه و بستر اینترنت پر سرعت فراهم بکنه و قیمتها رو بیاره پایین (در حد قیمتهای جهانی اینترنت ) حتی اگه تقاضا نباشه (که البته مطمئن باش با ایجاد این تغییرات حتی بقالیها هم اینترنت میگیرن واسه مغازشون) ....

Squall Leonhart
03-02-2010, 15:29
هر چيزي يه مراحل و به قول معروف يه الگوريتمي داره. وقتي خون كمه بايد به مغز داد. الگوريتم كاهش قيمت اينترنت و افزايش سرعت اون به اين ترتيب هست :

1. شروع كن!
2. بقال احساس نياز بكنه واسه كامپيوتر!
3. بقال بره كامپيوتر ياد بگيره.
4. بقال بره كامپيوتر بخره.
5. بقال احساس نياز بكنه واسه اينترنت.
6. بقال بره اينترنت ياد بگيره.
7. بقال يه كمي با اينرنت كارتي و IN كار بكنه.
8. بقال احساس نياز بكنه به سرعت بيشتر.
9. بقال بره درخواست اينترت پرسرعت بكنه.
10. تقاضا بره بالا تا زيرساخت هاي فني جديد از طرف مخابرات پي ريزي بشه.
11. با افزايش تقاضاي بيشتر، هزينه ها بين بقالي‌ها سرشكن مي‌شن.
12. پايان!

البته اگه به طور واقعي كامپايل بشه ميبيني كه ايراد زياد داره! چون خيلي از مراحل ذكر نشده! پس به همين راحتي كه ميگين نيست و زمان بر هست. خيلي پر واضح هست كه ما توي اجرا اين برنامه عقبتر از آلمان باشيم و خيلي هم واضح هست كه افغانستان و عراق هم از ما عقبتر باشن!

moderntalking123
03-02-2010, 19:30
هر چيزي يه مراحل و به قول معروف يه الگوريتمي داره. وقتي خون كمه بايد به مغز داد. الگوريتم كاهش قيمت اينترنت و افزايش سرعت اون به اين ترتيب هست :

1. شروع كن!
2. بقال احساس نياز بكنه واسه كامپيوتر!
3. بقال بره كامپيوتر ياد بگيره.
4. بقال بره كامپيوتر بخره.
5. بقال احساس نياز بكنه واسه اينترنت.
6. بقال بره اينترنت ياد بگيره.
7. بقال يه كمي با اينرنت كارتي و IN كار بكنه.
8. بقال احساس نياز بكنه به سرعت بيشتر.
9. بقال بره درخواست اينترت پرسرعت بكنه.
10. تقاضا بره بالا تا زيرساخت هاي فني جديد از طرف مخابرات پي ريزي بشه.
11. با افزايش تقاضاي بيشتر، هزينه ها بين بقالي‌ها سرشكن مي‌شن.
12. پايان!

البته اگه به طور واقعي كامپايل بشه ميبيني كه ايراد زياد داره! چون خيلي از مراحل ذكر نشده! پس به همين راحتي كه ميگين نيست و زمان بر هست. خيلي پر واضح هست كه ما توي اجرا اين برنامه عقبتر از آلمان باشيم و خيلي هم واضح هست كه افغانستان و عراق هم از ما عقبتر باشن!
من دوستم تو پارس کار میکنه میگفت بعله همین بقال ها میان اینترنت میخرن و اینقدر تقاضا زیاد شده بود که مخابرات بهشون پورت نمیداد. اگه یادتون باشه دوره نمایشگاه که پارس ارزون میداد میگفت 10 روز دیگه وصل میکنیم که شد 16 17 روز. و در این مدت هر روز با مخابرات سر مشترکین زیاد دعوا بود و مخابرات میگفت ما جا نداریم و مشترک زیاده نمیشه. آخر یک پول گنده ای گذاشتن جیب مخابرات تا اینکه راضی شد به سبک ایرانی راه های اداری طی بشه :27:
مورد دوم هم اینکه منطقه ما در خیابان دانشکده خطم pcm بود (2سال پیش) رفتم پیش رئیس مخابرات گفتم من دانشجو هستم و نیاز به اینترنت دارم برای پروژه درسیم.
فکر میکنید چی جواب داد؟؟ گفت برو از صبح بشین دانشگاه اینترنت پر سرعت داره کار کن :2:
حالا یکی نیست به ایشون بفهمونه دانشگاه 10 تا کامپیوتر داره که 5000 نفر روزانه میخوان ازش استفاده کنن.
خلاصه آخر گفت تقاضا زیاده و به زودی قراره گسترش بدیم که الان بعد از 2 سال هنوز خبری نیست.:13:
من هم مجبور شدم با کلی منت از خط همسایه بگیرم.
این جواب رئیس مخابرات دانشجو ی مملکت باشه با بقال مملکت چطور برخورد میکنه؟؟؟:19:

deldare_ashegh30
03-02-2010, 23:59
من با صحبت شما موافقم و حرف من متضاد حرف شما نیست من فقط سوالم از شما و مسئولین اینه که ما چرا عقبیم؟؟؟ من فقط دنبال دلیلش میگردم ، همین...
در رابطه با سرعت اینترنت توی کشورهایی ذکر کردید شما را به دیدن این خبر و مقایسه ای که بین اینترنت کشورها عرضه شده دعوت میکنم.
تیتر و قسمتی از خبر :
رتبه ای که باعث خجالت ایرانیان است
سرویس اجتماعی ـ درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.

به گزارش خبرنگار "تابناک"، براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.

اینم لینک خبر که میتونید بقیه مطلب و بخونید :

واینم یه خبر موثق دیگه ( تابناک) :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که نشون میده اینترنت افغانستان الان روی فیبر نوریه ....

قاهر - Gahir
04-02-2010, 07:40
چرا عقبیم؟؟؟
این که جوابش خیلی مبرهن است دوست عزیز ! ...

چرا که ما عقبیم ! پس ما عقبیم × ! × دلیلش اینه که ما خودمون خواستیم ، باعث و بانیش هم خود ماییم ! ... وقتی که مسؤلین ما چنین اند این جور عقب افتادگی هم لایق ماست ! چه کسایی و کسانی چنین مسؤلین رو مسؤل قرار دادند ؟ ! ... خب اگه ما ادعا میکنیم که جامعه مثلا مردمیست !!!! و شاید محتملا (!) مردم اینجور افراد رو انتخاب کردند ؛ حالا که مردم ناراضی هستند ، پس چرا نمیتونن اونا رو از مسؤلیت عزلشون کنن !!!!!!! پس لطفا کلمه‌ی پر محتوی { حکومت مردمی رو بیخود تو حلق مردم فرو نکنید !!!! }

در مورد افغانستان و عراق :

افغانستان : بعد از حمله‌ی امریکا ، نیاز به اینترنت که خود آمریکایی ها درستش کردند ،نیازیست مفرط !!!! چون امریکایی ها با اینترنت به دنیا اومدند !!!! و نبودش آزارشون میده !!! (چه امنیتی چه لااقل مصارف مردمی ) لااقلش مردمش عقده‌ای نیستند از این بابت !!

در مورد عراق : عراق شانس اورد که ریاست جمهوری داره ! : یعنی داره حکومتش سر و سامان میگیره × و چون مستقیم با کشورهای اروپایی ( از جمله آلمان و ترکیه و ... ) ارتباط مستقیم داره و تبادل فرهنگ و کالای بیتی ! باید در دستور کار دولتش باشه !!!! و صد در صد این رو من به همه قول میدم ، اگه عراق با این وضع پیش بره ، یکی دو سه سال از خیلی خیلی جهات از ایران عزیزمون پیشی میگیره !!!

حالا اینا رو وللش ! برا اینکه مطالب مثلا سیاسی نباشه ( که سیاسی نیست و واقعا حقیقیست ! ) از حوزه‏ی این مطالب خارج میشم ! و میرم سر موضوع یکی دو روز پیش !

دوستان ، جواب اون سوالم چی شد ! ؟ .... همین سوال :

آوانیک و شا ( شاه؟) نیک سرعت و تعرفه‌ی ADSL هاش چطورن ! ؟ .... ( آدرس دقیق محلشون رو هم لطف کنید)

moderntalking123
04-02-2010, 09:41
این که جوابش خیلی مبرهن است دوست عزیز ! ...

چرا که ما عقبیم ! پس ما عقبیم × ! × دلیلش اینه که ما خودمون خواستیم ، باعث و بانیش هم خود ماییم ! ... وقتی که مسؤلین ما چنین اند این جور عقب افتادگی هم لایق ماست ! چه کسایی و کسانی چنین مسؤلین رو مسؤل قرار دادند ؟ ! ... خب اگه ما ادعا میکنیم که جامعه مثلا مردمیست !!!! و شاید محتملا (!) مردم اینجور افراد رو انتخاب کردند ؛ حالا که مردم ناراضی هستند ، پس چرا نمیتونن اونا رو از مسؤلیت عزلشون کنن !!!!!!! پس لطفا کلمه‌ی پر محتوی { حکومت مردمی رو بیخود تو حلق مردم فرو نکنید !!!! }

در مورد افغانستان و عراق :

افغانستان : بعد از حمله‌ی امریکا ، نیاز به اینترنت که خود آمریکایی ها درستش کردند ،نیازیست مفرط !!!! چون امریکایی ها با اینترنت به دنیا اومدند !!!! و نبودش آزارشون میده !!! (چه امنیتی چه لااقل مصارف مردمی ) لااقلش مردمش عقده‌ای نیستند از این بابت !!

در مورد عراق : عراق شانس اورد که ریاست جمهوری داره ! : یعنی داره حکومتش سر و سامان میگیره × و چون مستقیم با کشورهای اروپایی ( از جمله آلمان و ترکیه و ... ) ارتباط مستقیم داره و تبادل فرهنگ و کالای بیتی ! باید در دستور کار دولتش باشه !!!! و صد در صد این رو من به همه قول میدم ، اگه عراق با این وضع پیش بره ، یکی دو سه سال از خیلی خیلی جهات از ایران عزیزمون پیشی میگیره !!!

حالا اینا رو وللش ! برا اینکه مطالب مثلا سیاسی نباشه ( که سیاسی نیست و واقعا حقیقیست ! ) از حوزه‏ی این مطالب خارج میشم ! و میرم سر موضوع یکی دو روز پیش !

دوستان ، جواب اون سوالم چی شد ! ؟ .... همین سوال :

آوانیک و شا ( شاه؟) نیک سرعت و تعرفه‌ی ADSL هاش چطورن ! ؟ .... ( آدرس دقیق محلشون رو هم لطف کنید)
بهتره قاطی این بحثا نشیم فردا به عنوان اختشاشگر!!! میان میگیرنمون :31:
به نظر من آوانیک اینا رو بیخیال شو... من یک جا تعرفه هاشو دیدم گرونتر از ترکانت بود. در ضمن اگه این شرکت های بزرگ اینجور پشتیبانی داره، این شرکت های گمنام رو که دیگه باید فاتحش رو خوند :46:
همین بین 4 5 تا مقایسه کن و انتخاب کن.

haniehjan
04-02-2010, 13:06
سلام به دوستان و همشهریان عزیز

من سرعت 256 دارم و راضی هم هستم

ولی چند روزه که سرعت کم شده . بدین معنی که یه چیزی دائم در حالت دریافت از اینترنته ( توی کامپیوترم )
البته من همه نرم افزار ها که ممکنه آپدیت بشن رو قطع کردم. حتی آپدیت ویندوز . خلاصه وقتی که کانکت میشم چراغ مودمم شروع به چشمک زدن میکنه انکار که چیزی در حاله دانلوده .

من فکر کردم که ویروسه . ولی چند تا ویروس کش هم امتحان کردم درست نشد

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید یا پیشنهادی بدید

deldare_ashegh30
04-02-2010, 13:13
دوست عزیز (قاهر - Gahir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شما بهتر بود دقیقتر سوال میکردی که اینترنت و واسه چی میخوای؟ واسه تفریح و چت و وبگردی ...,واسه دانلود فیلم و گیم...,واسه کار و در آمد اینترنتی که نیازمند اینترنت بدون قطعیه ...
در کل اگه بخوای میانگین بگیری من ترکانت و پیشنهاد میدم قطعیش خیلی کمه سرعتشم به نسبت بد نیست , از اون دوتایی که گفتی چیزی نمیدونم,ولی فکر میکنم محبوبیت ندارن توی ارومیه :20:

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

سلام به دوستان و همشهریان عزیز

من سرعت 256 دارم و راضی هم هستم

ولی چند روزه که سرعت کم شده . بدین معنی که یه چیزی دائم در حالت دریافت از اینترنته ( توی کامپیوترم )
البته من همه نرم افزار ها که ممکنه آپدیت بشن رو قطع کردم. حتی آپدیت ویندوز . خلاصه وقتی که کانکت میشم چراغ مودمم شروع به چشمک زدن میکنه انکار که چیزی در حاله دانلوده .

من فکر کردم که ویروسه . ولی چند تا ویروس کش هم امتحان کردم درست نشد

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید یا پیشنهادی بدید
اینترنت در حالت کلی سرعتش کم شده ،از چه شرکتی گرفتی ؟کدوم منطقه هستی؟
پینگ بگیر تایمات و نگاه کن ببین زیاد نیست؟

قاهر - Gahir
05-02-2010, 12:06
دوست عزیز (قاهر - Gahir) شما بهتر بود دقیقتر سوال میکردی که اینترنت و واسه چی میخوای؟ واسه تفریح و چت و وبگردی ...,واسه دانلود فیلم و گیم...,واسه کار و در آمد اینترنتی که نیازمند اینترنت بدون قطعیه ...
در کل اگه بخوای میانگین بگیری من ترکانت و پیشنهاد میدم قطعیش خیلی کمه سرعتشم به نسبت بد نیست , از اون دوتایی که گفتی چیزی نمیدونم,ولی فکر میکنم محبوبیت ندارن توی ارومیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

سلام دوست عزیز .

خوب ، مسلما اگه منظورم برای دانلود بوده باشه که هست ، میتونم کارهای دیگه‌ای علاوه بر چتـِ چرت ! ، کار و درآمد اینترنتی رو هم انجام بدم چرا که اگه سرعت واسه‌ی دانلود رو داشته باشم کارهای دیگه سهل تره ! ...

آره ، منظورم فقط برای دانلود بود ! ... با کمترین قطعی و بیشترین سرعت و شاید ترافیک کمتر از سایر خدمات شرکت های دیگه ! ...

Squall Leonhart
08-02-2010, 18:52
بهترين شركت آنا هست و بس توي اين مسئله شك نكين. هم قيمت هم پشتيباني درجه يك هست. من به هواي يه تيكه كاغذ تبليغاتي گول خوردم روفتم از آنا كنسل كردم تا برم از پارس آنلاين بخرم. سه ماهه 128 با حجم كلي 3 گيگ و شبها رايگان 21 تومن! واسه هر ماه ميشه يك گيگ حجمي و قيمت 7 تومن! چشمام شدن 8 تا چون خودم چهار تا دارم! رفتم با هزار مكافات شركت پارس آنلاين رو بعد از ده بار طواف ميدان خيام بالاخره پيداش كردم! آگهي رو نشون دادم گفت نه اون واسه خط هاي 366 نيست واسه خط هاي ديگه هست، خواستم بگم آخه پس مرض دارين آگهي كلي ميدين ولي چون دختر بود بيخيال شدم! ليست قيمت جديد رو كه ديدم بازم چشام زياد شدن! اون قدر جور وا جور بودن كه يه ساعت فقط ليست قيمت رو مرور كردم تا بالاخره يكيش رو پيدا كردم كه به نظر خوب بود(كه بعدا فهميندم نبود) خواستم يه ماه امتحاني قرارداد ببندم كه ديدم مدارك ثبت نام مثل دانشگاه لازم داره! گفت برو بيار دو تا هم فرم داد آرودم خونه ديدم بابا عجب كلاهي داشت سرم ميرفت. ميخواستم سرعت 128 با حجم 2 گيگ در ماه رو بگيرم 14 تومن كه اين طوري كه ازشون پرسيده بودم تازه شب ها هم سرعت ممكنه از حداقل سرعت بياد پايين و ممكنه كه سرعت بالاتر از 128 هم بره البته اگه مشتري كم باشه! يعني درواقع مثل خريد لپ لپ (تخم مرغ شانسي هست ممكنه بگيره ممكنه نگيره) بيخيالش شدم رفتم از آنا دوباره درخواست دادم سرعت 64 نامحدود 15 تومن خدا بده بركت!

moderntalking123
09-02-2010, 21:37
بهترين شركت آنا هست و بس توي اين مسئله شك نكين. هم قيمت هم پشتيباني درجه يك هست. من به هواي يه تيكه كاغذ تبليغاتي گول خوردم روفتم از آنا كنسل كردم تا برم از پارس آنلاين بخرم. سه ماهه 128 با حجم كلي 3 گيگ و شبها رايگان 21 تومن! واسه هر ماه ميشه يك گيگ حجمي و قيمت 7 تومن! چشمام شدن 8 تا چون خودم چهار تا دارم! رفتم با هزار مكافات شركت پارس آنلاين رو بعد از ده بار طواف ميدان خيام بالاخره پيداش كردم! آگهي رو نشون دادم گفت نه اون واسه خط هاي 366 نيست واسه خط هاي ديگه هست، خواستم بگم آخه پس مرض دارين آگهي كلي ميدين ولي چون دختر بود بيخيال شدم! ليست قيمت جديد رو كه ديدم بازم چشام زياد شدن! اون قدر جور وا جور بودن كه يه ساعت فقط ليست قيمت رو مرور كردم تا بالاخره يكيش رو پيدا كردم كه به نظر خوب بود(كه بعدا فهميندم نبود) خواستم يه ماه امتحاني قرارداد ببندم كه ديدم مدارك ثبت نام مثل دانشگاه لازم داره! گفت برو بيار دو تا هم فرم داد آرودم خونه ديدم بابا عجب كلاهي داشت سرم ميرفت. ميخواستم سرعت 128 با حجم 2 گيگ در ماه رو بگيرم 14 تومن كه اين طوري كه ازشون پرسيده بودم تازه شب ها هم سرعت ممكنه از حداقل سرعت بياد پايين و ممكنه كه سرعت بالاتر از 128 هم بره البته اگه مشتري كم باشه! يعني درواقع مثل خريد لپ لپ (تخم مرغ شانسي هست ممكنه بگيره ممكنه نگيره) بيخيالش شدم رفتم از آنا دوباره درخواست دادم سرعت 64 نامحدود 15 تومن خدا بده بركت!
اینطور هم نیست. برات تضمین میکنم روزا بالای 180 کیلوبایت دانلود خواهی داشت اما هر ساعت یک بار قطعی خواهی داشت بعضی شب ها تا صبح قطع میمونی سرعتت هم شبا شانسی میشه یا 7 8 یا نهایت 50.
خلاصه من اگه مجبور نبودم اصلا تمدید نمیکردم چون سرعت بالای روزانه با قطعی بیشتر از آنا به دردم نمیخوره.

Saman.CLs
11-02-2010, 01:07
دوستان براي دانلود فيلم و موزيك و برنامه چه سرعتي با كدوم شركت رو پيشنهاد مي كنيد قيمت هم تا 50 60 تومان مشكلي نداره
ممنون

Squall Leonhart
11-02-2010, 09:55
دوستان براي دانلود فيلم و موزيك و برنامه چه سرعتي با كدوم شركت رو پيشنهاد مي كنيد قيمت هم تا 50 60 تومان مشكلي نداره
ممنون

براي دانلود فيلم و موزيك (+ بازي) با صرفه ترين راه دانلود آفلاين هست كه هزينه اي بابت اينترنت پرداخت نمي‌كني! برو در موردش تحقيق كن.

ولي براي خريد اي دي اس ال ميتوني يه سري به اينجا بزني قيمت هاي آنا هست :

به نظر من براي دانلود سرعت 384 با حجم 9 گيگ 39 تومن شبها راحت ميتوني دانلود كني و روزها به وبگرديت برسي.

Saman.CLs
11-02-2010, 13:47
ميشه بگين منظورتون ا ز دانلود آفلاين چي هست؟

Haftsin
11-02-2010, 14:54
ميشه بگين منظورتون ا ز دانلود آفلاين چي هست؟
سلام
احتمالاً منظورشون استفاده از کارت --- و دیش ماهواره ای برای دانلوده.:20:

rezanew
12-02-2010, 12:36
بالاخره این آنای ما وصل شد! :D چون آنا گفت یکم طول میکشه مجبور شدن پارس آنلاین رو هم تمدید کنم الان از هردوتاشون دارم، سرعت پارس آنلاین در روز بهتره ولی شبا افتضاحه بی برو برگرد (یعنی نه اینکه شانسی باشه ها، همیشه کم هست) روزها هم هی قطع میشه. اما آنا قطعی نداره فعلا و همون سرعتی رو که خریدم رو میده (حتی شبها)...
احتمالا دفعه بعد نامحدودش رو بگیرم و پارس آنلاین رو تمدید نکنم...

Squall Leonhart
12-02-2010, 15:09
تا اونجا كه ميتونين آنا رو به دوستاتون توصيه بكنين. آنا مثل پارس آنلاين نيست كه يه پهناي ثابتي رو از مخابرات گرفته باشه و بعدش بين يوزرهاش پخشش كنه! اين درست نيست. كار آنا درسته. هر چي مشتريش بيشتر بشه خدماتش رو هم افزايش ميده و قيمت ها رو مياره پايين من خيلي وقت هست كه از آنا اكانت يك ماهه ميگيرم حتي 5 سال پيش كه دايال آپ بود آنا اينترنت و علم آور بهتر از اون يكي اي اس پي ها بودن حتي پوريانت كه با اون همه دك و پوزش آخرش جمش كردن! حالا كه آنا با علم آور يكي شده ببينين ديگه چي ميشه.

rezanew
12-02-2010, 15:33
تا اونجا كه ميتونين آنا رو به دوستاتون توصيه بكنين. آنا مثل پارس آنلاين نيست كه يه پهناي ثابتي رو از مخابرات گرفته باشه و بعدش بين يوزرهاش پخشش كنه! اين درست نيست. كار آنا درسته. هر چي مشتريش بيشتر بشه خدماتش رو هم افزايش ميده و قيمت ها رو مياره پايين من خيلي وقت هست كه از آنا اكانت يك ماهه ميگيرم حتي 5 سال پيش كه دايال آپ بود آنا اينترنت و علم آور بهتر از اون يكي اي اس پي ها بودن حتي پوريانت كه با اون همه دك و پوزش آخرش جمش كردن! حالا كه آنا با علم آور يكي شده ببينين ديگه چي ميشه.

بله درسته

راستی، ازشون هم پرسیدم که قیمت ها رو کم می کنید یا نه، گفت اینشالا عید قیمت ها رو کاهش میدیم... (حالا الله اعلم)

hamed_9192
13-02-2010, 11:55
با سلام
دوستان بهترین و ارزانترین اکانت وایرلس رو کدوم شرکت میده
اگه لیست قیمت دارین لطفا بگین

Squall Leonhart
26-02-2010, 21:30
نمیدونم این آنا رو چشم زدم یا اشکال از طرف خودم هست!

کسی از آنا اکانت ای دی اس ال داره؟ ماله من الان سه روز هست که هر نیم ساعت یه بار قطع میشه. کس دیگه ای هم از آنا این مشکل رو داره؟

moderntalking123
26-02-2010, 23:59
نمیدونم این آنا رو چشم زدم یا اشکال از طرف خودم هست!

کسی از آنا اکانت ای دی اس ال داره؟ ماله من الان سه روز هست که هر نیم ساعت یه بار قطع میشه. کس دیگه ای هم از آنا این مشکل رو داره؟
گفتم که مشتری ها این دوره میرن سراغ آنا همون وضعیت قبل میشه. عوضش فعلا پارس داره مثل ساعت کار میکنه :31:
یک قضیه تکراری شده. نگران نباش ماه بعدی نوبت ماست :دی

fsh_num7
15-03-2010, 00:31
سلام داداشلار
اقا من از انا چند ماهی اکانت میگیرم
این ماه هم 512 محدود 2gig گرفتم
بهم گفتن شبهاشم رایگانه
مشکلم اینجاست که یکی میگه از ساعت 1 رایگانه بعضی ها از 2 میگن رایگانه
سایت انا هم کار نمیکنه
میشه راهنماییم کنید؟

Squall Leonhart
15-03-2010, 07:08
سلام داداشلار
بهم گفتن شبهاشم رایگانه
سایت انا هم کار نمیکنه
میشه راهنماییم کنید؟

یه زنگ بزن آنا از خودشون بپرس تا خیالت راحت بشه!

ramindesign
26-03-2010, 10:47
سلام داداشلار
بهم گفتن شبهاشم رایگانه
سایت انا هم کار نمیکنه
میشه راهنماییم کنید؟

نه دوست عزیز
تعرفه حجمی ویژه شبها رایگان نداره! (512 دو گیگابایت و 1mbps سه گیگابایت)

128 و 256 و 384 شبها رایگان هستن (تعرفه حجمی شبها نامحدود)

deldare_ashegh30
28-03-2010, 15:32
من که از ترکانت خیلی راضیم،رایگان نمیده اما قطع و وصلی و دردسرم نداره با 128 سرعت دانلودم 15 هستش

exreme
31-03-2010, 16:20
برای دانلود کردن ( بیشتر وقتا ) البته نامحدود ترجیحا کجا بهتره؟

Squall Leonhart
01-04-2010, 00:40
برای دانلود کردن ( بیشتر وقتا ) البته نامحدود ترجیحا کجا بهتره؟

به نظر من سرویس نامحدود 64 بهترین انتخاب واسه دانلود و کارهای معمولی و وب گردی هست. اگه واسه دانلود شدن بیشتر عجله داری 128 حجمی شبها نامحدود بگیر. اگه بیشتر عجله داری از سرعت های بالاتر میتونی استفاده کنی. این لیست تعرفه های آنا هست :

moderntalking123
01-04-2010, 00:48
با 64 که بخوای یه فیلم بزنی یا 2 صفحه باز کنی که 2 بار پیر میشی. :31:
کمتر از 128 برای adsl فایده نداره. من اولین بار 256 گرفتم نتونستم بسازم :41:
256 در حال حاضر مناسبه به نظرم

mhafshar68
01-04-2010, 17:29
نه دوست عزیز
تعرفه حجمی ویژه شبها رایگان نداره! (512 دو گیگابایت و 1mbps سه گیگابایت)

128 و 256 و 384 شبها رایگان هستن (تعرفه حجمی شبها نامحدود)

الان اکانت 512 شبانه رایگان شده. اما سرعت اپلودش شده 128
ولی ساعتش رو نمی دونم از ساعت چند هست

AliBaMaram.13
03-04-2010, 16:23
سلام دوستان
من می خوام از dail up ارتقاع پیدا کنم الان کدوم شرکت بهتره؟؟ برم سراغ آنا؟؟ تعرفه هاشو دیدم؟ واسه نصبم پول می گیرن؟ چند می گیرن؟ چقدر طول می کشه؟ کلا چه جوریاس؟؟
اللریز آغریماسین:31:

Squall Leonhart
03-04-2010, 19:19
سلام دوستان
من می خوام از dail up ارتقاع پیدا کنم الان کدوم شرکت بهتره؟؟ برم سراغ آنا؟؟ تعرفه هاشو دیدم؟ واسه نصبم پول می گیرن؟ چند می گیرن؟ چقدر طول می کشه؟ کلا چه جوریاس؟؟

من از آنا راضی هستم. ولی بهت پیشنهاد میکنم که واسه انتخاب ISP اول مورد استفادت رو مشخص کن. اگه دانلود زیاد داری برو سراغ آنا و یکی از سرویسهای نامحدودش رو بگیر ولی اگه وب گردی واست کار عمده هست حجمی بگیر از پارس آنلاین.

بقیه موارد رو هم خودشون میگن که باید چی کار کنی ولی در کل محض اطلاعات بیشتر به موارد زیر نیاز داری :

مودم ADSL
میکرو فیلتر یا ای دی اس ال اسپلیتر
اکانت از یکی از ISP ها

mhafshar68
03-04-2010, 20:03
سلام دوستان
دوست عزیز، Squall Leonhart راست میگه، اول شما مشخص کن از اینترنت چی میخوای ، اونوقت ما بیشتر می تونیم کمکت بکنیم. مثلا بگو پول واست مهمه یا نه، یا اینکه دانلود زیاد کنی یا نه ...

AliBaMaram.13
04-04-2010, 18:46
ممنون که جواب دادین
پول که واسه همه مهمه واسه من مهمتر!
فعلاً فقط وب گردی..
مودم و ... خودم باید تهیه کنم خودشون احیانا کرایه نمی دن؟
راستی عوض کردن isp خیلی دردسر داره؟
می خوام بدونم اگه پشیمون شدم از انتخابم خوب عوض می کنم؟
بازم دسستون درد نکنه:20:

exreme
04-04-2010, 19:05
ببینم 128 تورکانت چجوره؟
یه سوال دیگه اونم اینه که اینا ( مثلا آنا یا تورکانت 128 سرعت سرویسشه، با این سرعت هم دانلود میشه؟ یعنی سرعت دانلودم میشه 128 کیلوبایت بر ثانیه؟:20:

Squall Leonhart
04-04-2010, 20:31
ممنون که جواب دادین
پول که واسه همه مهمه واسه من مهمتر!
فعلاً فقط وب گردی..
مودم و ... خودم باید تهیه کنم خودشون احیانا کرایه نمی دن؟
راستی عوض کردن isp خیلی دردسر داره؟
می خوام بدونم اگه پشیمون شدم از انتخابم خوب عوض می کنم؟
بازم دسستون درد نکنه:20:

بهتره یه مودم خوب بخری. (دقت کن که بعضی از مودم ها رو بعضی از ISP ها قبول ندارن و ممکنه واسه عوض کردن ISP مجبور بشی یه مودم دیگه بخری واسه همین توی خرید مودم تحقیق کن)

یه اکانت سه ماهه حجمی از پارس آنلاین بگیر که جون میده واسه وب گردی که میشه واسه سه ماه تقریبا 20 تومن. ولی یادت باشه که دانلود زیاد نباید بکنی چون حجمت زود تموم میشه و الاف میمونی.

عوض کردن ISP زیاد سخت نیست و تقریبا همون مراحل تمدید رو داره که باید با مراجعه حضوری تمدید کنی و به علاوه اینکه پر کردن یه فرم چند صفحه ای لازم هست و کاغذ بازی و اینا.

در آخر پیشنهاد میکنم که از 118 شماره های چند تا شرکت (آنا اینترنت - پارس آنلاین - ترکانت) رو بگیری و کامل ازشون در مورد مراحل کار پرس و جو بکی.

mhafshar68
04-04-2010, 20:59
ببینم 128 تورکانت چجوره؟
یه سوال دیگه اونم اینه که اینا ( مثلا آنا یا تورکانت 128 سرعت سرویسشه، با این سرعت هم دانلود میشه؟ یعنی سرعت دانلودم میشه 128 کیلوبایت بر ثانیه؟:20:
نه 128 که نوشته، واسه پیدا کردن transfer rate باید یک هشتم بکنی سرعت رو. مثلا 128/8
که میاد 16. و معمولا 16 میزنه. تو ساعت پینگ میاد میشه 12 یا 14. و تو ساعت های خلوت تا 8 یا 20 حتی میتونه بره بالا.
ولی بعضی شرکت ها هستن، که نوشته مثلا 256 ولی 320 کانکت میشه و راخت با 36 تا 40 بهت سرعت دانلود میده.باید بری بپرسی که با پند کانکت میشه!واسه نمونه شرکت شانت هست که 256 میده ولی شما 320 کانکت میشید.

exreme
08-04-2010, 11:57
دوباره سلام
خیلی جالب شد!
چند تا سوال داشتم!!
1- این شرکت شانت سایتش رو میشه اینجا قرار بدید؟ ( اگه سایت نداره آدرسش )
2- به نظرتون بهترین انتخاب برای دانلود چیه؟ من جساب کردم اگه 128 نامحدود بگیرم با سرعت 16 اگه دان بشه تو 30 روز با 20 ساعت دانلود کردن تازه 35 گیگ میتونم بگیرم در حالی که چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته من پارس آنلاین 1 مگ گرفتم حجمی تو یه شب 4-5 گیگ دان کردم که تو 30 روز میشه 150 گیگ.
من تا حدودی گیج شدم! نظر شما چیه؟

AliBaMaram.13
08-04-2010, 15:29
بهتره یه مودم خوب بخری. (دقت کن که بعضی از مودم ها رو بعضی از ISP ها قبول ندارن و ممکنه واسه عوض کردن ISP مجبور بشی یه مودم دیگه بخری واسه همین توی خرید مودم تحقیق کن)

داداش خودت چی پیشنهاد می دی؟؟ الان تو بازار چی هست؟ خوبش کدومه؟ خبر داری؟

یه اکانت سه ماهه حجمی از پارس آنلاین بگیر که جون میده واسه وب گردی که میشه واسه سه ماه تقریبا 20 تومن. ولی یادت باشه که دانلود زیاد نباید بکنی چون حجمت زود تموم میشه و الاف میمونی.

پس رفتم تو کار پارس آنلاین دمت گرم که راهنمایی می کنی:20:

Squall Leonhart
08-04-2010, 19:25
من یه مودم سوزوکی دارم و ازش خیلی راضی هستم و روتر هم هست یعنی میشه چهار تا کامپیوتر رو به هم شبکه کرد واسه بازی تحت شبکه (مثل کال آف دیوتی). واسه خرید لوازم کامپیوتر فقط پاساژ فلیپس توی خیابون امام.

exreme
10-04-2010, 13:42
ممنون که جواب #86 رو دادی :41:ن

exreme
16-04-2010, 14:14
عجبا! خواهشن یکی جوابمو بده؟!

behruz_godrat
16-04-2010, 16:50
فقط وفقط پارس آنلاین
من خودمم با پارس آنلاین 256-128 کار میکنم که خیلی هم راضی ام شبها هم تا صبح میذارم واسه دانلود
ولی اگه این بار بگیرم 512-256 میگیرم

morteza.m2n
16-04-2010, 21:29
سلام

به نطرتون برا بازی آنلاین کدومشون بهترن؟

128 ترکا؟ 128 آنا؟ 128 شانل؟

پارس آنلاین 256 با 8 گیگ ترافیک داشتم،سرعت دانلودش خیلی خوبه،ولی تو بازیهای آنلاین مثلا کانتر همش پینگ بالاست، از

128 آنا هم کمتر!!!

hadi.EST
18-04-2010, 11:49
سلام

پارس آنلاین 256 با 8 گیگ ترافیک داشتم،سرعت دانلودش خیلی خوبه،ولی تو بازیهای آنلاین مثلا کانتر همش پینگ بالاست، از

128 آنا هم کمتر!!!

سلام. کلا" آنا اینترنت کیفیت قابل قبولی داره . اگه پهنای باند براتون مهمه از آنا بگیرید .به نظرم مشکلی پیش نمیاد.

hadi.EST
18-04-2010, 11:57
دو تا سوال داشتم از اونایی که میدونن.

یکی اینکه تعرفه های سال جدید برای آناا اینترنت کی معلوم میشه ؟:10:

بعدم اینکه آیا آنا اینترنت سرویس وی پی ان شهری یا نقطه به نقطه از طریق ای دی اس ال مخابرات داره ؟ و اگه داره آیا تعرفه های این سرویس با تعرفه های اینترنت شرکت فرقی هم میکنه یا نه ؟ چون ما دو دفتر داریم . و فقط ارتباط دیتا بین دو دفتر میخوایم و نیازی به اینترنت نداریم.

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی جامع بکنه.:46:

Squall Leonhart
18-04-2010, 12:29
سلام

128 آنا هم کمتر!!!

به نظر من آنا بهتره.

morteza.m2n
18-04-2010, 16:49
به نظر من آنا بهتره.

تعرفه هاشو از سایت دیدم 128 قیمتش 25 شده ؟ ؟ ؟ قبلا 19 تومن نبود مگه؟ چه خبرشه ؟ نوبرشو آورده اینم :18:

exreme
19-04-2010, 11:49
فقط وفقط پارس آنلاین
من خودمم با پارس آنلاین 256-128 کار میکنم که خیلی هم راضی ام شبها هم تا صبح میذارم واسه دانلود
ولی اگه این بار بگیرم 512-256 میگیرم

سرعت دانلودت چقدره؟

ممنون از کسایی که جواب میدن

یه سوال دیگه از اونایی که آنا دارن!! سرعت دانلود 64 یا 128 نامحدود همون 16 و 8 هست؟
آدرس شانت رو میشه بزارید اینجا؟

به نظرتون بهترین انتخاب برای دانلود چیه؟ من جساب کردم اگه 128 نامحدود بگیرم با سرعت 16 اگه دان بشه تو 30 روز با 20 ساعت دانلود کردن تازه 35 گیگ میتونم بگیرم در حالی که چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته من پارس آنلاین 1 مگ گرفتم حجمی تو یه شب 4-5 گیگ دان کردم که تو 30 روز میشه 150 گیگ.
من تا حدودی گیج شدم! نظر شما چیه؟

در کل دست گلتون درد نکنه :11:

morteza.m2n
19-04-2010, 18:11
سرعت دانلودت چقدره؟

ممنون از کسایی که جواب میدن

یه سوال دیگه از اونایی که آنا دارن!! سرعت دانلود 64 یا 128 نامحدود همون 16 و 8 هست؟
آدرس شانت رو میشه بزارید اینجا؟

:11:

سرعت دانلود 64 بیشتر از 7 نمیشه، سرعت دانلود 128 هم ندیدم بیشتراز 14.5 بشه!!!

البته من پارسال 128 آنا دشتم، همینطور بود، شاید الان بیشتر شده سرعت دانلودش...

exreme
19-04-2010, 19:10
سرعت دانلود 64 بیشتر از 7 نمیشه، سرعت دانلود 128 هم ندیدم بیشتراز 14.5 بشه!!!

البته من پارسال 128 آنا دشتم، همینطور بود، شاید الان بیشتر شده سرعت دانلودش...

پس چرا بعضی ها تست سرعت گرفتن زیادتر از اونی که شما میگید نشون دادن؟!

morteza.m2n
21-04-2010, 16:26
پس چرا بعضی ها تست سرعت گرفتن زیادتر از اونی که شما میگید نشون دادن؟!

اون سرعتهایی که گفتم برا سرویسهای نا محدود بود، ،شاید محدو ها سرعتشون زیاد تر باشه

گفتم که پارسال اینطوری بود، شاید امسال سرعتشون زیاد تر شده باشه.

exreme
22-04-2010, 08:53
اونایی که نامحدود از پارس آنلاین یا هر جایی دارن لطفا بگن هر شب چقدر می تونن بگیرن؟

hadi.EST
25-04-2010, 11:39
اونایی که نامحدود از پارس آنلاین یا هر جایی دارن لطفا بگن هر شب چقدر می تونن بگیرن؟

از 64 و 128 نا محدود آنا استفاده میکنم. با تنظیماتی که انجام دادم . روی شبکه و استفاده از TCP/IP optimizer ها

سرعتم برای 64 ، 7.5 و برای 128 ، 15 هست . البته بستگی به سرور هم داره که بالاتر از این هم میشه. :5:
این سرعتهایی که گفتم برای دانلود رایگان از رپیدشیره هنوز!!!:46:

salazar.basiliska
15-05-2010, 23:30
سلام . دوستان من مدتهاست از آنا اكانت ميگيرم اما دارم ميبينم كه آنا واقعآ ديگه قيمتهاش بالاس ! واسه همين ميخوام isp عوض كنم و سرعت بالاتري بگيرم (الان 256 هست)
سرعت بالا در شبها خيلي برام مهمه و نا محدود بودنش همينطور .
پيشنهادتون چيه ؟‌
ممنون

Squall Leonhart
16-05-2010, 07:53
سلام . دوستان من مدتهاست از آنا اكانت ميگيرم اما دارم ميبينم كه آنا واقعآ ديگه قيمتهاش بالاس ! واسه همين ميخوام isp عوض كنم و سرعت بالاتري بگيرم (الان 256 هست)
سرعت بالا در شبها خيلي برام مهمه و نا محدود بودنش همينطور .
پيشنهادتون چيه ؟‌
ممنون

منم مدت هاست که از آنا میگیرم و خیلی هم ازش راضی هستم. پشتیبانیش و قیمت هاش هم مناسبه و قطعیش هم خیلی کم هست.

قیمت های پارس آنلاین شاید کمتر باشه ولی چون قطعیش زیاده و پشتیبانیش ضعیفه به درد نمیخوره.

ترکانت نت هم از قرار معلوم بدک نیست ولی قیمت هاش با آنا چندان فرقی نداره.

behruz_godrat
16-05-2010, 11:01

والا من نامحدود ندارم ولی شبها از ساعت 1 تا 6 صبح با سرعت 128 1.5GB دانلود میکنم
و سرعتش هم با لینک دانلود مستقیم 120-150Kb هستش که میشه گفت سرعت 1mb هستش

Squall Leonhart
16-05-2010, 15:50
والا من نامحدود ندارم ولی شبها از ساعت 1 تا 6 صبح با سرعت 128 1.5GB دانلود میکنم
و سرعتش هم با لینک دانلود مستقیم 120-150Kb هستش که میشه گفت سرعت 1mb هستش

اگه بخوام پارس آنلاین رو با دو تا کلمه توصیف کنم میگم :

تخم مرغ شانسی!

میگن ما جلوی سرعت رو نمیگیریم و واسته هیچ کس محدودیت نمیزاریم و سرعت با توجه به تعداد استفاده کننده تقسیم میشه! اگه زیاد باشن سرعت میاد پایین و اگه شانس بیاریم بچه های یه شهر خواب باشن! اون وقت سرعت میره بالا! :13:

salazar.basiliska
16-05-2010, 18:45
من امروز رفتم پارس آنلاين ميگه براي منطقه شما اين خدمات مفتي رو نداريم ! فقط يكي از تعرفه هاش خوب بود اونم پايه 512 به قول خودشون Burst هم 1024 ترافيك 1 گيگ !!!
19 تومن . حالا ترافيكشو ميشه برد بالا اما سوال من اينه كسي از اين خدمات استفاده كرده ؟‌ سرعتش واقعآ چقدره شبا و روزا

كسي سايت شانت يا حداقل تعرفه هاشو نميدونه بذاره اينجا ؟

Squall Leonhart
17-05-2010, 15:07
من امروز رفتم پارس آنلاين ميگه براي منطقه شما اين خدمات مفتي رو نداريم ! فقط يكي از تعرفه هاش خوب بود اونم پايه 512 به قول خودشون Burst هم 1024 ترافيك 1 گيگ !!!
19 تومن . حالا ترافيكشو ميشه برد بالا اما سوال من اينه كسي از اين خدمات استفاده كرده ؟‌ سرعتش واقعآ چقدره شبا و روزا

كسي سايت شانت يا حداقل تعرفه هاشو نميدونه بذاره اينجا ؟

منم یه دفعه گول این تعرفه هاش رو خوردم! البته خدا رو شکر که زود بیدار شدم و فهمیدم که داره یه کلاه گشاد سرم میره! به ظاهر تعرفه هاش از آنا پایین تر هست ولی اگه یه کم دقیق تر محاسبات انجام بدی میبینی که دقیقا عکس مطلب درسته! البته ممکنه که استفادمون فرق داشته باشه. من اینترنت رو واسه استفاده خونگی میخوام از قبیل دانلود (نه زیاد حجیم، وب گردی، چت، فروم و غیره)

در مورد سرعتش این طور که میگن روز ها خیلی سرعت خوبه چون همه از ترس اینکه روز حجمشون تموم نشه اصلا دانلود نمیکنن و نگه میدارن واسته شب که نامحدود هست. اون وقت فکر کن که چه اتفاقی پیش میاد.

morteza.m2n
18-05-2010, 20:24
شانت هنوز هم هست ؟

تعرفه هاش خیلی خوب بود ، سرعتشم خوب بود، بهترین isp بود که دیده بودم تو ارومیه

من الان parsonline گرفتم، خیلی افتضاحه !!!!

اگه بخوام ماه بعد isp عوqض کنم، آنا بگیرم، بازم باید یه هفته معتل مخابرات شم؟

Squall Leonhart
20-05-2010, 11:28
شانت هنوز هم هست ؟

تعرفه هاش خیلی خوب بود ، سرعتشم خوب بود، بهترین isp بود که دیده بودم تو ارومیه

من الان parsonline گرفتم، خیلی افتضاحه !!!!

اگه بخوام ماه بعد isp عوqض کنم، آنا بگیرم، بازم باید یه هفته معتل مخابرات شم؟

اگه شانس بیاری تا ده روز بهت اینترنت میدن اگه نیاری باید یه 15 روزی صبر کنی! :31:

magic_mehdi
25-05-2010, 00:09
یکی از افتضاحترین سرویس دهی اینترنت ایران ارومیه هست همه شرکتهاش
خالی بندن همه و دزد
4 سال اینا پیش از آنا ای دی اس ال 256 نامحدود گرفتم دانلود 56 کیلوبیت میداد اما فقط یک ماه اینطوری بود :31: بعد 1 سال صبر کردم دیدم درست بشو نیست رفتم پارس آنلاین اونجا هم مثل همین 1 ماه خوب بعد گند زدن
دوباره برگشتم آنا حالا از آنا 1 مگابیت 6 گیگ گرفتم 44 تومن ماهی ولی آخر دزدی بخدا من دانلودم قانونن باید 128 کیلوبیت بر ثانیه باشه که حالا افت سرعت هم میشه تو خط ها نرماله میشه 110 112 کیلوبیت اما نه دیگه 60 70
این یک نمونه دزدی که برمیگرده به دروغ بزرگ آنا مبنا بر 50 مگابایت پهنای باند که 3 سال هست قول داده هم تو تبلیغات میگه هم تو سایتش زده قبلا که مودم سیمفونیه چیه ماله پارس آنلاین بود داشتم پهنای باند رو نشون میداد که ماله آنا همیشه 7 تا 8 مگابایت بود:41: اونم تو وضعیتی که حدود 1600 یوزر روی اون 8 مگ شییررر میکردن که حالا هم به همین روال هست :31:
پارس آنلاین هم گرونه داداشا برید سایت اصلی رو ببینید حداقل 10 تومن با شهرستان فرق داره یعنی تهران ارزونتره
خلاصه همشون دزدن بی انصافن کلاه بردارن ارومیه کلا هم نتش گرونه هم افتضاح هست
من 5 سال هست ارومیه هستم بچه تبریزم بخدا تبریز کجا اینجا کجا نت نگو جت بگو یه 256 صبانت داشتم نامحدود اصولا باید 32 دانلود میداد که 76 80 قاط میزد میرفت رو 100 :31: ارومیه اینترنتش هم پارتیبازیه برا آشناها جت میدن برا بقیه چراغ نفتی:31:
چندتا پیشنهاد یکی اینکه از هرجا نت میگیرین 3 ماهه 6 ماهه 1 ساله نگیرید 1 ماهه بگیرید که اگه گند زدن قدرت مانور داشته باشید اکثرا بالایه 1 ماه چون قرارداد دارن دزدی میکنن اذیت میکنن ولی یک ماهه چون میتونه بپره یکم بشتر توجه میکنن:31:
یکی دیگه اینکه بعضیا میگن مودم شرکت خودمون حتما باید باشه بیجا میکنن فقط میخوان مودم هودشون رو بفروشن :31:
بعدش اینکه نامحدود نگیرین سرعت افتضاح میدن به نامحدودا :31:
مشکل همه اینا پهنای بانده فقط پهنای باند که اونم عقدشو از سر مشتری در میارن هیچکدوم از شرکتای ارومیه از خود مخابرات پهنای باند نگرفتن مال آنا که از شرکت عصر ارتباطات تهران هست قطعی نت هم اینا پول نمیدن یارو از تهران کابل میکشه دیتا قطع میشه:31:
پارس آنلاین که قبلا اینجا همه یوزرا رو یک آیپی شیییررر بودن 217.219... بود آگه یادم نرفته باشه:31:اونم دیتا ماله تهران نبود یعنی مال خود پارس آنلاین نبود یه شرکت دره پیتی دیتا میداد بهش:31:
ارومیه نت خوب نداره نت مجبوریه همش دنبال نت خوب نباشید اینجا من هر ماه با آنا دعوام میشه :31: مثلا ماه قبل 2 گیگ ترافیک اضافه تلفنی خواستم زدن برام سر برج میگفت 4 گیگ ترافیک اضافی:18: بعد دیدن من از رو نمیرم قبول کردن که 2 گیگ بود :27:
بهترین راه برا دانلود دی وی بی دانلود آفلاین هست:31: یه دیویبی بگیرید 90 اینا سیم بنداز رو بشقاب حاشو ببر با 2 مگابیت دانلود کن آپلودتم از همین آی دی اس ال ذغالیا بگیر فرقی نداره کدون کلاه بردار باشه:46:
اگه دانشجو هستی یا هیت علمی اینا و یا کار پژوهشی داره که همه اینا رو شوت کن کنار:31: برو نت ماهواره 2 طرفه بگیر به قیمت همین آی دی اس ال ذغالی ولی باا چند تل تفاوت:31: یکس اسنکه ترافیکت تموم شد قطع نمیشه:31: سرعتت میاد رو دفالت یعنی 64 کیلوبیت:31: سرعت دانلود ثابت هست مثل اینا ریپ نمیزنیه عدد میشماره انگار 12 123 22 25 58 85 110 :31: اینطوری .شباشم که اکثرا رایگان با 2 مگ دانلود کن گور بابای ای دی اس ال:46: اونم مجوز داری به کسی ربطی نداره:31:
آگه بابات یا مامانت استاد دانشگاه هست یا ارشد یا پژوهشگر یا پایان نامه نویس یا خودت خواهرت داداشت یک سوژه باشه تو خونتون بپر بدو نت ماهواره بگیر :31:
آخرشم که مرگ بر نت ارومیه:8:

Squall Leonhart
25-05-2010, 09:04
باریکلا ای ول
عجب اطلاعات کاملی داری.
فقط من تا اونجایی که میدونستم سورس شرکت آنا لایزر هست.
یه مسئله دیگه اینکه من یه چند وقت پیش رفتم پیش رئیس مخابرات تا واسه دانلود یک طرفه مجوز بگیرم. اونم زنگ زد گفت فقط دو طرفه میدیم با پهنای باند 2 مگ ماهی 900 هزار تومن!

اگه مراحل دیگه ای داره اطلاعات بیشتری بده تا بتونیم از شر این ای دی اس ال زغالی خلاص بشیم و بریم به طرف دی وی بی!
من دانشجوی ارشد هستم و ترم بعد پایان نامه دارم! چی کار میتونم بکنم؟

magic_mehdi
25-05-2010, 11:17
آره اولا مال لایزر بود ولی حالا مال اینه Iran, Islamic Republic Of Asre Enteghal Dadeha - Broadband Services
اینم اثبات
در مورد ماهواره ای هم مخابراتی نه گرونه می دونم بهتر از شرکتهای خصوصی بگیری
اگه خواستی چندتا آدرس میدم بهت تو خصوصی
مجوز هم که میگن همین کارت ارشدت مجوز :46:

fsh_num7
27-05-2010, 10:27
دوستان سلام ا سوال
مگه واسه دی وی بی هم حتما باید مجوز گرفت
چه کاریه این همه دیش بالا پشتبومه دیگه گیر نمیدن به دیش

magic_mehdi
27-05-2010, 12:22
گیر دادن دادن دیگه پیشگیری بهتر از درمان هست:31:

magic_mehdi
27-05-2010, 12:27
Squall Leonhart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیام خصوصی شما رسید اما تا خواستم جواب بدم نشد باید 10 پست حداقل داشته باشم تا بتونم 10 پست شد آمار میدم بهت:31:

IVAN
30-05-2010, 01:01
شانت رو هیچ کدوم از دوستان نه آدرس دادن نه تلفن. من که اولین بار اسم این شرکت رو میبینم. هیچ جایی که تبلیغ نداره!
شرکت آنا اروم علم آور برای بار اول اگر شانس داشته باشید و پورت خالی موجود باشه هزینه نصب میگیرن. شرکت ترکانت رو اطلاع دارم که هیچ هزینه ای دریافت نمیکنه و شما اگر مودم رو موجود داشته باشید فقط هزینه ماهیانه رو پرداخت میکنید. خرید مودم هم از این شرکت اجباری نیست و من که با یکی از مسئولان فروشش صحبت میکردم خوشبختانه اصلا نگفتن که برند فلان رو بخرید فقط متذکر شدن که برند معتبری باشه که مشکلات معمول رو بشه براحتی حل کرد. کیفیت شبکه هم که آنااینترنت بزرگترین شرکت ISP استان هست. پس نباید زیاد مشکل داشته باشه.شرکت های دیگه بالطبع در رده های بعدی پس از این شرکت هستن. ترکانت از نظر هزینه شاید کمی بیشتر باشه ولی شبکه پایداری داره و ممکنه طی 2 یا 3 روز هم دیسکانکت نشید.
شانت رو ظاهرا کسی ازش سرویس نداره و هیچ اطلاعاتی هم ازش در دست نیست!

قاهر - Gahir
30-05-2010, 10:09
سلام .

بابا ای ول به تو Black Hat ؛ ...

خوب داری آماری میدی دستت درست :دی ...

من خودم میخواستم گول اینا رو بخورم ها ... باور کن قصد خرید یکی از سرویسهای این ISP ها رو داشتم . ولی گفتم --- رو عشقه ! ...

نمیدونم این " کافی‌نت چی‌ها"ی بیچاره چه مصیبتی رو تحمل میکنن ! ...

با تشکر ...

من فقط یه سوالی دارم : اونم اینه که آیا تعداد این ISP ها در ارومیه به قدری هست که بتونه به طور نسبی بیشتر یا کل مناطق ارومیه رو پوشش بده !؟ یا نه ؟ ...

قاهر - Gahir
30-05-2010, 10:57
دوستان سلام ا سوال
مگه واسه دی وی بی هم حتما باید مجوز گرفت
چه کاریه این همه دیش بالا پشتبومه دیگه گیر نمیدن به دیش
سلام دوست عزیز ...

مجوزه مجوز که نمیخوان ولی : ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه)

با توجه به قانون هایی که اینا دارن و گذاشتن ... دانلود ( بار گذاری اطلاعات مثل گیرنده‌های ماهواره‌ای ) تا زمانی که برای اطرافیانت مزاحمت ایجاد نشه ، ممانعتی نداره ! ...

ولی : آپلود اطلاعات به هر صورت ( حتی اگه عکس مذهبی هم آپلود کنی ) با تشخیص مکان فرستاده شده به جرم جاسوسی در نظام مقدس اسلامی ایرانی به حبس محکوم میشی ! ... البته شاید ابد ! .... !!! :دی ....

این گفته رو از خودم نمیگم ، ... توی بررسی های انجام شده تو نت فهمیدم ! ...

حالا خود دانی ! ... :دی ... ( حالا بازم کامل کامل من خودم مطمئن نیستم ! )

بخاطر همین ، ملت صد در صد از --- برای دانلود استفاده میکنن ! ...

=CYBER=
30-05-2010, 12:04
باریک !!!
آقا ما دانشجو و ... نیستیم ولی پارتی کلفت زیاد داریم :5:
از کجا میشه گرفت این --- رو ؟

fsh_num7
30-05-2010, 13:55
واسه دانلود کیو باکس بگیر
اقا بیخی مجوز لازم نیست
در ضمن واسه دانلود که شناسایی نمیکنن
خیلی وقت دیگه به ماهواره گیر نمیدن به لطف پارازیت ها

IVAN
30-05-2010, 14:52
من اول رفتم آنا ولی گفتن که پورت خالی ندارن. بعد هم خیلی راحت یه چند قدم پایینتر رفتیم ترکانت. پرسیدم که تو منطقه ما پورت خالی دارید گفتن تمامی مراکز رو معمولا پورت خالی داریم. من که انتظارم از آنا اینترنت بیشتر بود ولی خب ترکانت ساپورتمون کرد و ...
یه هفته برای عید به اکانتم اضافه کردن. دو روز هم به خاطر مشکلی که برای سرورهاشون پیش اومده بود و سرعت کمی متغیر بود اضافه شد. کلا به نظرم برای مشتری هاشون احترام قائلن. آنااینترنت چون یوزر زیادی داره شاید اینطور پشتیبانی نکنه!

=CYBER=
31-05-2010, 19:18
کیو باکس چیه ؟

Squall Leonhart
01-06-2010, 18:13
کیو باکس چیه ؟

یه مدل از کارت های --- هست ولی تا اونجایی که من تحقیقات کردم بهترین مارک واسه دانلود آفلاین Skystart S2 هست که کمترین قطعی و بیشترین بازدهی رو داره قیمتش هم در حدود 90 تومن هست. از لحاط نرم افزاری هم ساپورت خوبی داره و مارک معروف و مشخصی هم هست.

fsh_num7
01-06-2010, 23:57
اشتباه نکن دوست عزیز کیوباکس دی سی کمتری نسبت به اسکای استار داره
اسکای استار واسه تماشا عالی نه دانلود

Squall Leonhart
03-06-2010, 12:28
اشتباه نکن دوست عزیز کیوباکس دی سی کمتری نسبت به اسکای استار داره
اسکای استار واسه تماشا عالی نه دانلود

درسته در مورد کیوباکس تحقیقات زیادی انجام ندادم ولی در مورد اسکای استار به اندازه کافی تحقیقات انجام دادم که بفهمم حرفت در مورد این مارک اشتباه یا بهتر بگم ناقص هست ! :31:

مدل S2 اختصاصی برای دانلود آفلاین ساخته شده.

مدل های HD هم برای دریافت کانال ها با کیفیت بالا.

برای اطلاعات بیشتر میتونی به سایت رسمیش مراجعه کنی :

اگه سایت رسمی کیوباکس رو داری بده تا منم یه سری بهش بزنم شاید هم تو راس میگی :10:

EngineeR EhsaN
03-06-2010, 14:49
سلام

من ميخوام سرويس fp5-3x2 رو بگيرم . سرعت دانلودش چطوره؟
پارس پورت خالي داره؟
هزينه هر گيگ اضافي چقدر ميشه؟
اين طرح تا آخراي خرداد برقراره يهو نريم بگه تموم شده ضايه شيم؟:45:

IVAN
07-06-2010, 17:49
اشتباه نکنید. حجمهایی رو که میبینید نوشته شده برای هر ۳ ماه هست. شما در کل سه ماه فقط 5 گیگ ترافیک خواهید داشت ولی باپهنای باند 512 کیلوبیت. پورت خالی هم معمولا ندارن. من ۲ بار بهشون مراجعه کردم ولی هیچ فایده ای نداشت. شما با ترکانت یا آنا یه تماسی داشته باشید. قیمتهای ترکانت فقط ۲ هزار تومن بیشتر از آناست ولی هیچ هزینه نصبی دریافت نمیکنن (برخلاف بقیه شرکتها) و شما فقط مبلغ ماهیانه سرویس رو پرداخت میکنید (این برای بار اول خیلی بهتون کمک میکنه و هزینه زیادی تحمیل نمیشه)

magic_mehdi
09-06-2010, 20:28
مطلب جدبد داشتم تو آپی ها گشت میزدم دیدم اووهووووووووووو :31: این ترکانت هم از آنا اینترنت سرویس میگیره
از همون روشهای پیش پا افتاده رفتم تو مودم یکی از ترکانتیا دیدم آپی که زده مال آنا هست
اینم اثبات از اینجا ببینید

Status

:
Connected

Connection Type

:
PPPoE

IP Address

:
85.185.9.75

Subnet Mask

:
255.255.255.255

Default Gateway

:
78.38.21.2

DNS Server

:
85.185.9.4
NAT

:
Enabled

PPP connection time

:
0d:09h:00m:40s

magic_mehdi
09-06-2010, 20:42
یک مورد دیگه هم اینکه من یک گزارش رد کردم رفت به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در ارتباط با هزینه بالای اینترنت در ارومیه که علنا دارن مردم رو میچاپن به دوستای گلم هم پیشنهاد میکنم گزارش بدید شاید یک آدم با انصاف پیدا بشه که حقمون رو بگیره

magic_mehdi
09-06-2010, 20:55

اینم لینک رد کردن گزارش:5:

IVAN
17-06-2010, 17:25
مطلب جدبد داشتم تو آپی ها گشت میزدم دیدم اووهووووووووووو :31: این ترکانت هم از آنا اینترنت سرویس میگیره
از همون روشهای پیش پا افتاده رفتم تو مودم یکی از ترکانتیا دیدم آپی که زده مال آنا هست
اینم اثبات از اینجا ببینید

Status

:
Connected

Connection Type

:
PPPoE

IP Address

:
85.185.9.75

Subnet Mask

:
255.255.255.255

Default Gateway

:
78.38.21.2

DNS Server

:
85.185.9.4
NAT

:
Enabled

PPP connection time

:
0d:09h:00m:40s
شما چه آی پی پیدا کردید که نشون میده از آنااینترنت سرویس داره؟ شاید ip برای آنا بوده!

یک مورد دیگه هم اینکه من یک گزارش رد کردم رفت به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در ارتباط با هزینه بالای اینترنت در ارومیه که علنا دارن مردم رو میچاپن به دوستای گلم هم پیشنهاد میکنم گزارش بدید شاید یک آدم با انصاف پیدا بشه که حقمون رو بگیره

این مورد برای ADSL مخابرات هست که در تهران و بعضی شهرستانها ارائه میشه. والا الان در تهران هم شرکتی هست که پهنای 64 kb رو 18 تومن میده و ... کلا اینترنت شرکتهای خصوصی هزینه اش زیاده مگر اینکه خود مخابرات شروع به ارائه سرویس بکنه که در اینصورت هزینه ها بر طبق این جدول درنظر گرفته میشه.

Squall Leonhart
17-06-2010, 23:49
وقتی این تاپیک بالا میاد خیلی خوشحال میشم! شهر ما هم داره یواش یواش پیشرفته میکنه!

قاهر - Gahir
20-06-2010, 12:59
سلام .
خواهشا یکی از دوستان آمار بدن ببینیم که کجا (توی کجای شهر) میشه این --- ها رو گیر اوورد ... ؟
من دیگه از اینترنت اینجا بریدم ! ...

AliBaMaram.13
20-06-2010, 14:52
وقتی این تاپیک بالا میاد خیلی خوشحال میشم! شهر ما هم داره یواش یواش پیشرفته میکنه!

:10:

منم بالاخره پرسرعت گرفتم(پارس آنلاین) یادت باشه قبلش خیلی اینجا کمکم کرد....جای خوشحالیه...:20:

Squall Leonhart
20-06-2010, 17:56
سلام .
خواهشا یکی از دوستان آمار بدن ببینیم که کجا (توی کجای شهر) میشه این --- ها رو گیر اوورد ... ؟
من دیگه از اینترنت اینجا بریدم ! ...

واسه --- کارت برو پاساژ فلیپس. واسه دانلود آفلاین بهترین مارک Skystar S2 هست (HD نه ها! S2) قیمتش هم حدود 90 تومن هست.
من خودم --- ندارم و این اطلاعات هم که دادم مربوط میشه به تحقیقاتی که چند وقت پیش انجام دادم. بنابراین ممکنه که دوستان دیگه اطلاعات بهتری در این زمینه داشته باشن. من خودم تا مجوز نگیرم نمیرم سراغش. چون یکی میگفت که با دانلود آفلاین کاری ندارن ولی اگه شاکی شخصی داشته باشی (مثلا از همسایه هاتون) میان جمع میکنن! پس عاقلانه هست که قبلش دنبال مجوز بری.

EngineeR EhsaN
20-06-2010, 19:13
انصافا پارس سرعتش خيلي خوبه با 128 سرعت دانلودم تا 180 رفته بالا!:5:

Squall Leonhart
20-06-2010, 22:16
انصافا پارس سرعتش خيلي خوبه با 128 سرعت دانلودم تا 180 رفته بالا!:5:

لطف کن سرعتت رو شب ساعت 12 به بعد هم چک کن بگو! :31:

EngineeR EhsaN
21-06-2010, 12:23
لطف کن سرعتت رو شب ساعت 12 به بعد هم چک کن بگو! :31:

:31:

خُب بايد شرايط فرهنگي رو هم در نظر بگيري!:10:

ولي سرعت دانلودم شبا معمولا 30 يا 35ه

AliBaMaram.13
25-06-2010, 16:09
خُب بايد شرايط فرهنگي رو هم در نظر بگيري!

ولي سرعت دانلودم شبا معمولا 30 يا 35ه

می شه بگی از کدوم سرویس پارس آنلاین استفاده می کنی؟

fsh_num7
28-06-2010, 12:36
واسه --- کارت برو پاساژ فلیپس. واسه دانلود آفلاین بهترین مارک Skystar S2 هست (HD نه ها! S2) قیمتش هم حدود 90 تومن هست.
من خودم --- ندارم و این اطلاعات هم که دادم مربوط میشه به تحقیقاتی که چند وقت پیش انجام دادم. بنابراین ممکنه که دوستان دیگه اطلاعات بهتری در این زمینه داشته باشن. من خودم تا مجوز نگیرم نمیرم سراغش. چون یکی میگفت که با دانلود آفلاین کاری ندارن ولی اگه شاکی شخصی داشته باشی (مثلا از همسایه هاتون) میان جمع میکنن! پس عاقلانه هست که قبلش دنبال مجوز بری.

دوست عزیز اطفا اطلاعات غلط نفرمایید
کارت های s2 عمرشونو دادن به ننم
اگه دوستان علاقه دارن به دی وی بی
من میتونم کمکشون کنم که چه مارکی از کجا بخرن
این پاساژ فیلیپس ما انقدر عقب موندس که این چیزا توش یافت نمیشه
بیخودی خودتونو پای مجوز هم نمیخواد تلف کنید
مارک های خوب دی وی بی
WinTV-HVR-4400 (ساخت انگلیس)
qbox

EngineeR EhsaN
28-06-2010, 13:48
می شه بگی از کدوم سرویس پارس آنلاین استفاده می کنی؟

خیلی جالبه اسماً 128 گرفتم ولی میری سایت تا مشخصاتتو ببینی نوشته 256!:18:

Squall Leonhart
28-06-2010, 15:44
دوست عزیز اطفا اطلاعات غلط نفرمایید
کارت های s2 عمرشونو دادن به ننم
اگه دوستان علاقه دارن به دی وی بی
من میتونم کمکشون کنم که چه مارکی از کجا بخرن
این پاساژ فیلیپس ما انقدر عقب موندس که این چیزا توش یافت نمیشه
بیخودی خودتونو پای مجوز هم نمیخواد تلف کنید
مارک های خوب دی وی بی
WinTV-HVR-4400 (ساخت انگلیس)
qbox

مطمئنی S2 قدیمی شده؟! شاید منظورت 2.8 باشه. که قیمت هاشون در حدود 40 تومن با هم فرق دارن به علاوه اینکه 2.8 فرکانس های S2 رو ساپورت نمیکنه.

fsh_num7
01-07-2010, 13:17
اره عزیزم منظورم 2.8 بود
در ضمن کارت WinTV-HVR-4400 مدل چینی اومده بازار مراقب باشید

قاهر - Gahir
02-07-2010, 14:24
نوشته شده توسط Squall Leonhart [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و

اره عزیزم منظورم 2.8 بود
در ضمن کارت WinTV-HVR-4400 مدل چینی اومده بازار مراقب باشید

آقا دستتون درد نکنه ...

راستي من خودم رفتم به فيليپس ... ولي تقريبا از همشون پرسيدم و ميگن که نداريم ... جالبش اينجاست که از يکي از اون‌ها راجع به داشتن اين کارت پرسيدم ... طرف همين که فهميد منظورم کارت --- بود از ترس کم مونده بود ذهر تَرَک بشه ! بيچاره فک ميکرد که من اطلاعاتي و از اين جور افرادم ! :دي ...

خلاصه اينکه fsh_num7 ،‌ اگه اشکال نداره آدرس دقيق محل فروش اين کارت‌هاي --- رو برام بگو (چه به صورت P.M چه در اينجا ) تا اينکه اگه خدا بخواد يکيش رو بخريم ...

============

راستي دوستان،‌ با اينکه از قبل توي اين فروم ترکانت لو رفته ... برا احتياط رفتم که قيمت اين تعرفه‌هاشون به دستم بياد ...

براي 128 کيلو بيت نا محدود نوشته بود ماهيانه 17 هزار تومان و براي 3 گيگ ترافيک هم 19 هزار تومن !‌ فکر کنم کمي زيادي (گرون)‌ هست ؟ نه ؟ !

در مورد اين پارس آنلاين چي ... ؟‌... ميتونم گيرش بيارم ... اصلا خوبه ...

من علاوه بر کارت --- ميخوام از اينترنت ADSL شرکت‌هاي ISP ي اروميه هم با خبر شم و تجربه کسب کنم ...
لطفا بهم در اين مورد کمک کنيد (‌ با اينکه دوستان مطالب خوبي رو در پست‌هاي صفحات قبل نوشته‌اند )

مراحل ثبت نامش چجوريه ؟‌... (سوال احمقانه :دي)

اگه فاصله‌ي ISP از خونه بيش از 5 کيلومتر باشه ... اينترنت بي اينترنت !‌...

حالا ما توي ايثار هستيم ،‌بايد به کجا مراجعه کنيم !‌ ؟ ...

ممنون ميشم اگه جواب بدين ...

با تشکر
قاهر

fsh_num7
03-07-2010, 23:30
واسط پیام گذاشتم قاهر جان
باز سوالی داشتی....بگو:11:

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

من انا 2گیگ +شبها از 1تا 7 فری استفاده میکنم 19 تومن
سرعت 58kb

EngineeR EhsaN
04-07-2010, 09:08
واسط پیام گذاشتم قاهر جان
باز سوالی داشتی....بگو:11:

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

من انا 2گیگ +شبها از 1تا 7 فری استفاده میکنم 19 تومن
سرعت 58kb

خیلی زیاد میگیره:18:
چون من 3 گیگ سه ماه 128 پارس گرفتم بیست تومن سرعتش اینه

Squall Leonhart
04-07-2010, 10:19
برای غیر حرفه ای ها و کسانی که میخوان وبگردی بکنن پارس آنلاین خیلی خوب و ارزون هست. ولی واسه دانلود باید شب تا صبح صدای کامپیوتر رو تحمل کرد!

EngineeR EhsaN
04-07-2010, 10:26
صدای کامپیوتر چه ربطی به پارس داره؟:23:
اگه منظورت فری بودنش باشه که اونم بستگی به محدود بودنش داره که همه شرکتا همینو دارن و همه دارن صدای کامپیوترو تحمل میکنن:27:

fsh_num7
04-07-2010, 23:00
پارس انلاین بدترین شرکت تو ارومیه واسه خودش فیلتر داره
عزیز من شما واسه 3 گیگ اونم واسه 3ماه دادی 20 تومن.میانگین حساب کنی واسه هر ماه 1گیگ داری
شب ها سرعتت چطوره چقدر دیسی داری
اقا دوستام پارس داشتن شبها نمیتونستن یه وب باز کنن
در ضمن پارس عمدن سرعت رو طرف صبح میبره بالا تا اکانت مشتری زود تموم شه
یک شرکت نسنتا استاندارد باید خدماتش هم عقلانی باشه نه اینکه واسه 128 بیاد سرعت بده 100کیلوبایت.طرف هم بگه بابا پارس خیلی بتره
نه عزیز ما با انا خوشیم شب میزارم دانلود ماهی حدود کم کم 30 گیگابایت دانلود میکنم بی در دسر.صبح ها هم وب گردی
البته اینم بگم مونده به نیاز ادم از اینترنت
در ضمن پارس 10 تومن پول زور اولش میگیره واسه نصب

قاهر - Gahir
05-07-2010, 17:26
آره ... fsh_num7 جون باهات موافقم ... کمي تعرفه‌‎هاش گرونه ... رفتم ...

به نظرتون حالا من برم از کدوم يکيش بگيرم ...

با اينکه ميدونم که همه‌ي اين اينترنت ورن ها :31: گرون فروش و کم سرعت ده هستند ... ولي لطفا برام بين بد و بدتر ،‌ بد رو معرفي کنيد ... گرچه ميدونم اين بد هم بدترين هست !!!!!

ممنونم .

AliBaMaram.13
05-07-2010, 18:56
من تازه پارس (128) گرفتم شب ها از 300 تا 500 مگ فری می گیرم شکر خوبه...صبح هام وب گردی

fsh_num7
05-07-2010, 22:52
اقا دو انتخاب بیشتر نداری یا انا یا پارس...ترکانت در خواب...رقابت حالیش نیست
اقا مونده به خودت و شرایط ببین شب میتونی بیدار بمونی ..قبلا هم گفتم بستگی به نوع استفاده مونده
من هر شب 1گیگ دانلود دارم با سرویس 512 به قیمت 19 تومن 2گیگ ترافیک ماهانه

EngineeR EhsaN
24-07-2010, 10:00
ولی در کل هر چی میگیرید ازین سه ماهه ها نگیرید

قاهر - Gahir
31-07-2010, 10:32
راستی دوستان این Modem ای که این شرکت پارس آنلاین برای سرویس ADSL هاش میده کمی گرون نیست ... ! ؟ ...

قیمت WireLess نمیدونم چی چیش 95 هزار تومن بود ...

در ضمن بعد از اینکه این مودم رو خریدم ؛ دیگه لازم نیست که برای دفعه‎ی بعد که بخوام از یک شرکت دیگه‎ای (مثل آنا یا ...) سرویس بگیرم ، دوباره برم و یک Modem دیگه‌ای بخری ؟ ؟ (سوال کمی احمقانه == جوابش هم بلی است (یعنی لازم نیست) !)
شاید من خودم به این سوالم جواب دادم ... ولی واقعیتا میخوام که جواب رو از دهن دوستانی بشنوم که از چند تا شرکت تجربه دارن ×!×

Squall Leonhart
31-07-2010, 11:25
راستی دوستان این Modem ای که این شرکت پارس آنلاین برای سرویس ADSL هاش میده کمی گرون نیست ... ! ؟ ...

در ضمن بعد از اینکه این مودم رو خریدم ؛ دیگه لازم نیست که برای دفعه‎ی بعد که بخوام از یک شرکت دیگه‎ای (مثل آنا یا ...) سرویس بگیرم ، دوباره برم و یک Modem دیگه‌ای بخری ؟ ؟ (سوال کمی احمقانه == جوابش هم بلی است (یعنی لازم نیست) !)
شاید من خودم به این سوالم جواب دادم ... ولی واقعیتا میخوام که جواب رو از دهن دوستانی بشنوم که از چند تا شرکت تجربه دارن ×!×

یه چند وقت پیش پارس آنلاین میگفت که یه نوع مودم ای دی اس ال از نوع D-Link رو ساپورت نمیکنه.

قاهر - Gahir
01-08-2010, 21:19
یه چند وقت پیش پارس آنلاین میگفت که یه نوع مودم ای دی اس ال از نوع D-Link رو ساپورت نمیکنه.
نه دوست عزیز ، اتفاقا یکی دو هفته‌ای نیست که از خود شرکت پارس آنلاین ( در پاساژ پاسارگاد : خ خیام جنوبی ) از خود اون یارو متصدی‌هه یک برگه‌ی تبلیقات شرکتشون + تعرفه‌هاش رو گرفتم ! ! ! !

قیمت اون یکی مودم دیگش که نمیدونم اسمش چی بود هم 45 هزار تومان بود !!!

در کل به اضافه‌ی 10 هزار تومان !!!!! هزینه‌ی نصب !!!! هم از مشتری‌هاشون میگریرن !!!!

فکر کنم کمی گرونه ...

ولی ...

اگر هم سرعتش خوب باشه ، باز هم ارزششو داره !!! ولی اگه نداشته باشه که هیچ !!!! ... این رو باید افراد با تجربه بگن

لطفا دوستان با تجربه‌ی عزیز در این باره هم یه اطلاعاتی بدن ... ممنون .

moderntalking123
01-08-2010, 22:31
راستی تازگی ها شنیدم شاتل هم اومده اینجا.
از بچه هایی که هر ماه اشتراک عوض میکنن اگه کسی گرفته لطفا کمی توضیح بده پشتیبانی و کیفیت و قیمت هاش چطوره نسبت به بقیه.
من که دیگه خسته شدم نمیتونم عوض کنم...:41:

Exir
01-08-2010, 22:34

یه مودم tp-link 8901 از بازار بگیرید نهایت 50 هزار تومن 45 تومن بقیشم 3 4 ماه اکانت دیگه میتونید بخرید.
رو پارسم مثل ساعت کار میکنه.
همون مودم 95 تومنی اینها تو بازار 80 تومنه !

EngineeR EhsaN
01-08-2010, 23:06
اره من از پارس راضیم البته از سرعتش از مصرف حجم اصلا راصی نیستم چون داره دوبل حساب میکنه!

شرکت دیگه با کیفیت خوب ( از لحاظ مصرف حجم ) سراغ دارید؟

قاهر - Gahir
02-08-2010, 09:07
یه مودم tp-link 8901 از بازار بگیرید نهایت 50 هزار تومن 45 تومن بقیشم 3 4 ماه اکانت دیگه میتونید بخرید.
رو پارسم مثل ساعت کار میکنه.
همون مودم 95 تومنی اینها تو بازار 80 تومنه !
ممنون ...

حالا نحوه‌ی تشخیص چینی بودن و نبودنشون ( اصل یا بدل ، مسئله این است !!!) چجوریه ؟

گیریم اونی که گرونتره ، بهتره ... پس مسلما ارزش داره که اون گرونهرو بخرم ... و اگر هم این طور نیست ؛ یعنی در رابطه با اینکه فرقی هم نمیکنه هم یه اطلاعاتی بدین ! چرا که پول مفتی رو مفتی هدر ندیم ! :دی ...

moderntalking123
02-08-2010, 15:37
راستی تازگی ها شنیدم شاتل هم اومده اینجا.
از بچه هایی که هر ماه اشتراک عوض میکنن اگه کسی گرفته لطفا کمی توضیح بده پشتیبانی و کیفیت و قیمت هاش چطوره نسبت به بقیه.
من که دیگه خسته شدم نمیتونم عوض کنم...:41:

کسی شاتل نگرفته؟؟؟؟؟
من پارس دارم. پینگش وحشتناک بالاست. افتضاح شده.پهنای 2 مگ میده در حالی که سرعتش به 1 مگ هم نمیرسه و این پهنای بالا که زده فقط کیفیت رو پایین میاره و باعث نویز و قطعی میشه...
میخوام برم شاتل. کسی خبری داره از وضعیتش؟؟؟

hamed_9192
02-08-2010, 18:44
کسی شاتل نگرفته؟؟؟؟؟
من پارس دارم. پینگش وحشتناک بالاست. افتضاح شده.پهنای 2 مگ میده در حالی که سرعتش به 1 مگ هم نمیرسه و این پهنای بالا که زده فقط کیفیت رو پایین میاره و باعث نویز و قطعی میشه...

با سلام

دوستان شاتل هم نسبت به بقیه ISP های ارومیه زیاد فرقی نداره فقط تو تعرفه های حجمی نسبت به پارس انلاین بهتره و همچنین اینترنت شبانه (از ا تا 7 ) افت سرعت اش در مقایسه با پارس آنلاین خیلی کمتره
برای تعرفه های بالای 128 باید کارت دانشجویی داشته باشی یا پارتی که اینجاش بزرگ ترین ایراده
در ضمن اومدن کارت طلایی گذاشته که بیشتر واسه سر گرم کردن مشتریاشه
مثلااگه 21 نفر رو با کارت طلایی که شماره اون کارت به نام شما ثبت میشه یه شاتل معرفی کنین و مشتری شاتل بشن به شما یک ماه اینترنت رایگانی که گرفتین میدن برای معرفی 3 تا 5 نفر 10 درصد تخفیف تا ....
در ضمن موقعی که برای اولین بار مشترک میشین 5 هزار تومان هزینه نصب و ... میگیرن
در کل تو ارومیه انا اینترنت با 50 M بیشترین پهنا رو نسبت به سایر ISP ها داره و بهتره البته شاید به نظر من

hamed_9192
02-08-2010, 18:59
با سلام

بعضی از تعرفه های شاتل

128-1 یک ماهه ترافیک 3GB مبلغ 13900

128-2 سه ماهه ترافیک 6GB مبلغ 29000

256-1 یک ماهه ترافیک 3GB مبلغ 16900

256-2 سه ماهه ترافیک 6GB مبلغ 35900

512-1 یک ماهه ترافیک 3GB مبلغ 18900

512-2 سه ماهه ترافیک 6GB مبلغ 41900
مبلغ ترافیک اضافی برای یک گیگ 5 هزار تومان
مبلغ ترافیک اضافی برای جهار گیگ 14400
....

سرویس 64 نامحدود 19000

128 ترافیک 12GB مبلغ 28000

256 ترافیک 22 GB مبلغ 43000
512 نامحدود که فوق العاده گرونه 220000 (مثلا انا 95 هزار ) البته فقط جهت اطلاع

1024 نامحدود 400000

moderntalking123
02-08-2010, 19:06
با سلام

بعضی از تعرفه های شاتل

....

سرویس 64 نامحدود 19000

1024 نامحدود 400000

ممنون فقط 2 تا سوال
1- سه ماهه ترافیک هر ماه رو نوشته یا مجموع کل ترافیک برای 3 ماه؟؟ مثلا 256-2 منظور از 6 گیگ برای 3 ماه هست یا هرماه که مجموع میشه 16 گیگ؟
2- این هم مثل پارس به اسم 128 میده ولی پهنای باند رو باز میزاره؟؟ من پارس 128 گرفتم اما روزانه 100 دانلودشه شبا هم بین 10 تا 60 متغیره.

Squall Leonhart
02-08-2010, 19:11
کسی شاتل نگرفته؟؟؟؟؟

دیدی گفتم آنا بهتر از پارس هست ولی قبلا قبول نمیکردی.:31:

با سلام

دوستان شاتل هم نسبت به بقیه ISP های ارومیه زیاد فرقی نداره فقط تو تعرفه های حجمی نسبت به پارس انلاین بهتره و همچنین اینترنت شبانه (از ا تا 7 ) افت سرعت اش در مقایسه با پارس آنلاین خیلی کمتره
برای تعرفه های بالای 128 باید کارت دانشجویی داشته باشی یا پارتی که اینجاش بزرگ ترین ایراده
در ضمن اومدن کارت طلایی گذاشته که بیشتر واسه سر گرم کردن مشتریاشه
مثلااگه 21 نفر رو با کارت طلایی که شماره اون کارت به نام شما ثبت میشه یه شاتل معرفی کنین و مشتری شاتل بشن به شما یک ماه اینترنت رایگانی که گرفتین میدن برای معرفی 3 تا 5 نفر 10 درصد تخفیف تا ....
در ضمن موقعی که برای اولین بار مشترک میشین 5 هزار تومان هزینه نصب و ... میگیرن
در کل تو ارومیه انا اینترنت با 50 M بیشترین پهنا رو نسبت به سایر ISP ها داره و بهتره البته شاید به نظر من

با سلام

بعضی از تعرفه های شاتل

....

سرویس 64 نامحدود 19000

1024 نامحدود 400000

از اطلاعات جامعی که ارائه دادی ممنونم. واقعا استفاده کردم. :10:

moderntalking123
02-08-2010, 19:18
دیدی گفتم آنا بهتر از پارس هست ولی قبلا قبول نمیکردی.:31:

قبلا پارس خوب بود الان ترافیکش بالا رفته خراب شده.
آنا هم شاید در این 1 سال که سراغش نرفتم به خودش اومده و تغییراتی داده. :31:
به هر حال فعلا میخوام سراغ جدیدتر ها برم به جوون ها میدون بدیم :31: هر سرویسی میاد اولش خوبه استفاده کنیم.

bahram.a
03-08-2010, 05:57
تعرفه های آنا اینترنت عوض شده من 1Mb به 29 تومان می گرفتم حالا شده 19 تومان

hamed_9192
03-08-2010, 06:59
ممنون فقط 2 تا سوال
1- سه ماهه ترافیک هر ماه رو نوشته یا مجموع کل ترافیک برای 3 ماه؟؟ مثلا 256-2 منظور از 6 گیگ برای 3 ماه هست یا هرماه که مجموع میشه 16 گیگ؟
2- این هم مثل پارس به اسم 128 میده ولی پهنای باند رو باز میزاره؟؟ من پارس 128 گرفتم اما روزانه 100 دانلودشه شبا هم بین 10 تا 60 متغیره.

با سلام

1- واسه مجموع سه ماه ی6GB
2- دوست عزیز این که روزا این قدر سرعت بالاست به دلیل سیاست شرکت که به نحوی بتونن کاربر رو مجاب کنن تا با سرعت بالای بیشتر در روز از ترافیک مشخص بیشتر مصرف کنن و هزینه بیشتری هم بپردازن در ضمن به دلیل این که روزا افراد کمتری دانلود برمی بدارن و بیشتر وب گردی می کنن خوب طبیعتا پهنای کمتری استفاده میشه و سرعت بیشتره . سرعت دانلود شاتل شبها افت زیادی نداره مثلا 128 کمتر از 32 نمیشه من از چن تا دوستانم هم پرسیدم اونها هم با من موافق بودن که سرعت دانلود شبانه شاتل بیشتر از پارس هستش.
این نکته رو هم بگم که شاتل با ADSL 2+ واقعی که با حذف نویز و پارازیت ها و پهنای باند بیشتر سرعت دانلود شبانه اش افت کمتری داره و بهتره
البته باید قبول کرد که شاتل تو ارومیه تازه تو اول راهه و به نسبت دیگر ISP ها مشتری کمتری داره و می خواد با سرو صدای و تبلیغات مشتری جذب کنه

---------- Post added at 06:59 AM ---------- Previous post was at 06:55 AM ----------

دوستان اگه کابل مخابرات منطقه شما فیبر نوری هستش یه سری هم به اینترنت مخابرات بزنین
128 نامحدود رو 10 هزار تومن میده . جند تا از دوستان گرفتن .
من زنگ زدم مخابرات گفتن منطقه شما تحت پوشش فیبر نیست و نمیشه

Squall Leonhart
03-08-2010, 08:23
این دو تا سرویس آنا جون میده واسه دانلود فایل های حجمی مثل گیم و فیلم. البته اگه شبها نامحدود باشه که فکر میکنم باشه. لطفا اگه کسی از این دو تا سرویس استفاده کرده، توضیح بده ببینم شبها قطعی داره یا نه؟ افت سرعت چطور؟

moderntalking123
03-08-2010, 09:24
با سلام

دوستان اگه کابل مخابرات منطقه شما فیبر نوری هستش یه سری هم به اینترنت مخابرات بزنین
128 نامحدود رو 10 هزار تومن میده . جند تا از دوستان گرفتن .
من زنگ زدم مخابرات گفتن منطقه شما تحت پوشش فیبر نیست و نمیشه

ممنون پس میرم سراغ شاتل ایندفعه.

راستی تلفن مخابرات رو میشه بدید؟ بپرسم ببینم من منطقه دانشکده هستم شاید فیبر بود :13:
در ضمن مخابرات هم پهنای باند رو باز میزاره؟؟؟ این برای من مهمه چون گاهی یک فایل نیاز دارم بلافاصله باید دانلود کنم و اگه 128 واقعی باشه که :19:
ممنون از راهنمایی های بچه ها

EngineeR EhsaN
03-08-2010, 09:30
این دو تا سرویس آنا جون میده واسه دانلود فایل های حجمی مثل گیم و فیلم. البته اگه شبها نامحدود باشه که فکر میکنم باشه. لطفا اگه کسی از این دو تا سرویس استفاده کرده، توضیح بده ببینم شبها قطعی داره یا نه؟ افت سرعت چطور؟

هر گیگ اضافه چنده؟
128 نامحدود سرعت دانلودش چقدره؟256 چطور؟امگابایت (محدود ) چطور؟
این شهریور سرعت چند بگیرم یه حالی بده؟

hamed_9192
03-08-2010, 11:31
[QUOTE=baron.1992;5236154]هر گیگ اضافه چنده؟

با سلام
نمی دونم چرا تو برگه تعرفه هاشون هر GB ترافیک اضافه رو ننوشتن
دوست عزیز بهترین و راحت ترین کار اینکه زنگ بزنین انا ازشون بپرسین
تلفن 2240519

hamed_9192
03-08-2010, 11:47
با سلام

این هم از شاتل
همون طور که گفتم شاتل به کاربرانش کارت طلایی میده تا با جذب مشتری یه نوعی سر مردم رو هم گرم کنه . هر کس به صورت تصاعدی هرچه قدر با کارتاش مشتری به شاتل معرفی کنه میتونه حتی اینترنت رایگان هم بگیره
من کارت طلایی رو دادم به دوستم تا همون طور که تو تعرفه ها و تبلیغاتش نوشته 10 هزار تومان تخفیف بدن البته برای کسی که اولین بار مشترک شاتل میشه. شاتل هم در حالت معمولی بدون داشتن کارت طلایی تو دفعه اول 5 هزار تومان هزینه نصب و مالیات و ... رو به علاوه هزینه اکانت میگیره. حالا دوستم که کارت طلایی رو داده بهش گفتن 10 هزار تومان هزینه نصب و 5 هزار تومان هزینه مالیات و مخابرات و به علاوه هزینه اینترنت که از شما اون 10 هزار تومن اولیه رو به خاطر کارت طلایی تون نمیگریم. حالا این با بالایی که کارت طلایی نداشت چه فرقی تو هزینه میکنه ؟؟؟

hamed_9192
03-08-2010, 12:27
ممنون پس میرم سراغ شاتل ایندفعه.

راستی تلفن مخابرات رو میشه بدید؟ بپرسم ببینم من منطقه دانشکده هستم شاید فیبر بود :13:
در ضمن مخابرات هم پهنای باند رو باز میزاره؟؟؟ این برای من مهمه چون گاهی یک فایل نیاز دارم بلافاصله باید دانلود کنم و اگه 128 واقعی باشه که :19:
ممنون از راهنمایی های بچه ها

با سلام

اگه طزف های دانشگاه باشین که حتما فیبر هستش
تلفن 2229190

EngineeR EhsaN
03-08-2010, 12:42
من که وسوسه شدم یا برم یا برم شاتل! ولی آنا بیشتر چون حس میکنم با صرفه تره
اگه بگین ترافیک اضافه چنده خیالم راحت میشه

قاهر - Gahir
03-08-2010, 16:35
من که وسوسه شدم یا برم یا برم شاتل! ولی آنا بیشتر چون حس میکنم با صرفه تره
اگه بگین ترافیک اضافه چنده خیالم راحت میشه
سلام ...

ما که میخواستیم بریم سراغ پارس آنلاین که یهو تو وسط راه کلکشو کندید ... !

من واقعا قصد اینترنت رو دارم ! فقط یه جوری باشه که بتونم خوب دانلود کنم ... افت مفتی نداشته باشه ! ...

درباره‌ی آنا هم بگم که خیلی از اون وقت تا الان تجربه کسب کرده ... یعنی میشه گفت که تقریبا یک ISP ی پیر تر هست ! ( نسبت به بقیه !)

ولی چون من خودم درباره‎ی سرویس های ADSL ای که توی ارومیه میدن خبر و تجربه‎ای ندارم ، خواستم که با پرسش از با تجربه‌ها برم بهترین رو بگیرم ...

راستی آیا منطقه‌ی شهرک ایثار و اطرافاش هم فیبر نوریه ! ( چون خیلی جاهاش جدیدالاحداثن)

EngineeR EhsaN
03-08-2010, 16:48
سلام ...

ما که میخواستیم بریم سراغ پارس آنلاین که یهو تو وسط راه کلکشو کندید ... !

من واقعا قصد اینترنت رو دارم ! فقط یه جوری باشه که بتونم خوب دانلود کنم ... افت مفتی نداشته باشه ! ...

درباره‌ی آنا هم بگم که خیلی از اون وقت تا الان تجربه کسب کرده ... یعنی میشه گفت که تقریبا یک ISP ی پیر تر هست ! ( نسبت به بقیه !)

ولی چون من خودم درباره‎ی سرویس های ADSL ای که توی ارومیه میدن خبر و تجربه‎ای ندارم ، خواستم که با پرسش از با تجربه‌ها برم بهترین رو بگیرم ...

راستی آیا منطقه‌ی شهرک ایثار و اطرافاش هم فیبر نوریه ! ( چون خیلی جاهاش جدیدالاحداثن)

من الاآن از 128 پارس دارم استفاده میکنم این یکی دو روزه نوسانش خیلی بالا رفته و دو سه بارم یه مدت کوتاهی قطع شده!
به نظرم آنا بهتره قیمتاشم با صرفه تره ولی هنوز نمیدونم ترافیک اضافش چنده!؟:31:

rezanew
04-08-2010, 10:47
ترافیک اضافه آنا:

1= 5 تومن
2= 9/5 تومن
4= 18 تومن
8= 32 تومن
16= 60 تومن
32= 110 تومن

EngineeR EhsaN
04-08-2010, 10:55
ارزششو داره کوچ کنم آنا؟

hamed_9192
04-08-2010, 19:50
ارزششو داره کوچ کنم آنا؟

با سلام
تصمیم گیری و قضاوت با خودتونه ولی بهتر نیست شاتل و مخابرات رو هم بررسی کنین

EngineeR EhsaN
04-08-2010, 21:02
مخابرات مگه adsl میده؟

h106
05-08-2010, 00:02
من ترکانت دارم 256 1 ماهه 4 گیگ هر شب من 700 مگ دانلود دارم به نظرتون پارس آنلاین بگیرم بیشتر میتونم دانلود کنم در ضمن من اکانت رپیدشر درام من تا چند ماه پیش تو تبریز دانشجو بودم اونجا ای دی اس ال سه ماه صبا نت داشتم 40 تومن شب ها 3 گیگ دانلود مکردم شاید باورتون نشه ولی سرعتش 256 کیلوبایت در ثانیه بود واقعی و لی امان از ارومیه

hamed_9192
05-08-2010, 21:02
مخابرات مگه adsl میده؟

با سلام
دوست عزیز تو پست 169 و 175 iهم در بارش صحبت کردیم و هم شماره تماس مخابرات رو جهت بررسی منطقه تون از لحاظ فیبر اعلام کردیم
به عنوان مثال 128 نامحدود رو ماهی 10 هزار تومن میده
البته نمی دونم چرا ولی از 128 به بالاتر رو بنا به دلایلی که شاید خودشون هم ندونن به کاربر شخصی نمی دن

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

من ترکانت دارم 256 1 ماهه 4 گیگ هر شب من 700 مگ دانلود دارم به نظرتون پارس آنلاین بگیرم بیشتر میتونم دانلود کنم در ضمن من اکانت رپیدشر درام من تا چند ماه پیش تو تبریز دانشجو بودم اونجا ای دی اس ال سه ماه صبا نت داشتم 40 تومن شب ها 3 گیگ دانلود مکردم شاید باورتون نشه ولی سرعتش 256 کیلوبایت در ثانیه بود واقعی و لی امان از ارومیه

با سلام
دوست عزیز شما تعرفه های شاتل رو هم بررسی کنین
که بالای 1 گیگ می تونین تو ساعت رایگان شبانه دانلود کنین

EngineeR EhsaN
05-08-2010, 21:04
128 نامحدود سرعت دانلودش چنده؟

hamed_9192
05-08-2010, 21:30
128 نامحدود سرعت دانلودش چنده؟

منطقی و استاندارد 18 ، اما خوب متغیره یعنی بالا پایین داره

EngineeR EhsaN
05-08-2010, 22:58
لازم شد بریم یه سریم به مخابرات بزنیم ولی احتمالا 256 بگیرم

قیمت مخابرات ارومیه با مخابرات تهران یکیه؟

bahram.a
06-08-2010, 04:38
دوستان من از آنا اینترنت 1Mb دارم یه چند روزی هستش که شدید Timed out می خوره به مدت 1 دقیقه می خواستم بدونم که دوستانی که از آنا اکانت دارن واسه آنها هم این شکلی هستش ؟

h106
06-08-2010, 12:18
شاتل که تو ارومیه نمایندگی نداره منظورت شانت هست
تو یه شب که رایگان هست 1 گیگ می تونی بگیری یا تو 1 ساعت

Squall Leonhart
06-08-2010, 12:18
من دو روز هست که از آنا اکانت 1 مگ با حجم 2 مگ و شبها نامحدود گرفتم. شب اول 1.5 گیگ دانلود کردم ولی دیشب سرعت در حد دایال آپ شده بود!

EngineeR EhsaN
06-08-2010, 15:31

دو سه هفته نمیشه که شاتل نمایندگیشو تو ارومیه فعال کرده

Squall Leonhart
06-08-2010, 17:42

خیابون خیام جنوبی بین چهار راه دانش و فلکه باکری.

KontDl
07-08-2010, 03:40
دو سه هفته نمیشه که شاتل نمایندگیشو تو ارومیه فعال کرده

قیمتهای شاتل تو ارومیه چطوریه ؟ پشتیبانیش خوبه ؟ افت سرعت نداره که ؟ ارزش داره ما از آنا اینترنت کوج کنیم به شاتل یا نه ؟ :21:

KontDl
07-08-2010, 03:46
دوستان من از آنا اینترنت 1Mb دارم یه چند روزی هستش که شدید Timed out می خوره به مدت 1 دقیقه می خواستم بدونم که دوستانی که از آنا اکانت دارن واسه آنها هم این شکلی هستش ؟

آنا که تازگیها شبها افتضاح شده سرعت من از دیال آپ هم کمتر میشه :2:

IVAN
10-08-2010, 10:37
شاتل جدیدا در ارومیه نمایندگی ایجاد کرده:

و مراکزی که شاتل ارائه خدمات میکنه:

قیمتهاش در سایت موجوده.

Squall Leonhart
10-08-2010, 12:14

آنا که تازگیها شبها افتضاح شده سرعت من از دیال آپ هم کمتر میشه :2:

منم سه روز هست که از آنا اکانت یک مگ با حجم 2 گیگ یک ماهه 19 تومن گرفتم. شب اول سرعت خیلی عالی بود از ساعت 2 شب تا 8.5 صبح که نامحدود هست و از حجم کم نمیشه، 1.5 گیگ دانلود داشتم ولی سه شب هست که سرعت دانلودم به طور متوسط 2 کیلو بایت در ثانیه هست. داداشتم خیلی باهاشون حرف زد ولی فعلا به جایی نرسیدیم و فقط قول دادن که یه هفته ای مشکل رو حل میکنن. فقط سرعت از ساعت 8 تا 8.5 صبح بهتر میشه و میشه گفت که سرعت دانلود در حدود 70 کیلوبایت در ثانیه هست.

از قرار معلوم آنا هم راه کلاه برداری رو مثل پارس آنلاین یاد گرفت. :2:مثل این میمونه که واسه یه هواپیمایی که 50 تا صندلی داره 200 تا بلیت بفروشن. نتیجش بهتر از این نمیشه! :19:

h106
10-08-2010, 15:39
من مشترک ترکانت هستم 20 روز میشه از وقتی که گرفتم یک لحظه هم قطع نشده واقعا از این لحاظ کارشون درسته از ساعت 1 تا 8 صبح که رایگان هست سرعت اصلا افت نداره اشتراک من 256 هست من میخواستم از دوستانی که ترکانت دارن یا داشتن بپرسم که اکانت اونا قطع میشه یا نه چون بعضی از دوستام میگن منطقه به منطقه فرق میکنه خوب اگه تو همه شهر ارومیه ترکانت قطعی نداره که هیچی اما اگه داره پس منطقه ما خوب جواب میده پس من میتونم اکانت آنا بگیرم 1 مگ یا قول آنا رو نخورم همین ترکانت بمونم اگه میشه دوستان راهنمایی کنن . چون واقعا اونقدر پول مفت ندارم که یکی یکی ای اس پی های ارومیه رو تست کنم بهتر از تجربه دوستان استفاده کنم.

Squall Leonhart
10-08-2010, 21:07
من مشترک ترکانت هستم 20 روز میشه از وقتی که گرفتم یک لحظه هم قطع نشده واقعا از این لحاظ کارشون درسته از ساعت 1 تا 8 صبح که رایگان هست سرعت اصلا افت نداره اشتراک من 256 هست من میخواستم از دوستانی که ترکانت دارن یا داشتن بپرسم که اکانت اونا قطع میشه یا نه چون بعضی از دوستام میگن منطقه به منطقه فرق میکنه خوب اگه تو همه شهر ارومیه ترکانت قطعی نداره که هیچی اما اگه داره پس منطقه ما خوب جواب میده پس من میتونم اکانت آنا بگیرم 1 مگ یا قول آنا رو نخورم همین ترکانت بمونم اگه میشه دوستان راهنمایی کنن . چون واقعا اونقدر پول مفت ندارم که یکی یکی ای اس پی های ارومیه رو تست کنم بهتر از تجربه دوستان استفاده کنم.

کدوم منطقه هستی؟ احتمال داره که از منطقه تو یوزر کم باشه در نتیجه سرویس دهی به اون منتطقه بهتر میشه. البته اگه از یه ISP دیگه بگیری ممکنه یوزرش توی اون منطقه زیاد باشه و سرعتت فاجعه بشه!

من رودکی هستم و اصلا از سرویس یک مگ حجمی 19 تومنی آنا راضی نیستم.

این اکانتی که از ترکانت گرفتی میشه بگی شب ها با چه سرعتی دانلود میکنه؟ چقدر پول دادی؟ حجمش چقدر هست؟

rezanew
11-08-2010, 10:32
من هم یک مگی هستم، اما مشکل کاهش سرعت شبها رو ندارم (منطقه شیخ تپه)

EngineeR EhsaN
11-08-2010, 11:01
1 مگ آنا سرعت دانلودش در حالت عادی روزانه چقدره؟

h106
11-08-2010, 11:41
شما هر شب چقدر میتونید دانلود کنید قطعی زیاد نداره
من طرف ترمینال هستم اکانت 256 ترکانت با 4 گیگ حجم از ساعت 1 تا 8 صبح رایگان ماهیانه 25 هزار تومان در ضمن تا حالا من اصلا افت سرعت و قطعی نداشتم و هر شب 700 مگ دانلود دارم از رپیدشر بعد سرعت بین 30 و 45 متغییر هست در ضمن هزینه نصب مخابرات رو هم نمیگیره اگه خودت نصب رو بلدباشی همون 25 تومن رو فقط میگیره آنا هزینه نصب داره یانه چند روزه اکانت رو فعال میکنن ترکانت که مال من رو 2 روزه فعال کرد

rezanew
11-08-2010, 12:24
برا من از hotfile بین 110 تا 120 هست...

IVAN
11-08-2010, 12:41
برا من از hotfile بین 110 تا 120 هست...
آنا شبانه رایگان میده؟ چون در سایتش در این مورد چیزی ننوشته!

rezanew
11-08-2010, 15:31
آنا شبانه رایگان میده؟ چون در سایتش در این مورد چیزی ننوشته!

آره از 2 تا 8:30 رایگانه... (البته برای 1 مگ، اون یکی ها از 1 رایگان میشن)

Squall Leonhart
11-08-2010, 20:52

میشه بگی هر شب چقدر دانلود داری؟ چند تومن دادی؟ سرعت دانلود شب ها چقدر هست؟

rezanew
11-08-2010, 21:41
من با 4 گیگ اضافه کلاً 37 تومن می دم، البته اون طور که قول دادن ماه بعد تخفیف میدن، چون بیشتر از 2 ساله مشترک اونا هستم

شبها تقریبا تو هر ساعت متوسط 400 مگ میگیرم... (البته تو این 1 هفته اخیر تهران بودم، نزاشتم واسه دانلود، اون طور که دوستان میگفتن جدیداً شبا کم میشه...، و هم اینکه معمولاً هر شب احتیاج دانلودم بیشتر از 1.5 گیگ اینا نمیشه واسه همین کل 6 و نیم ساعت رو دانلود نزاشتم، ولی اگه بخوایین امشب کل 6 و نیم ساعت رو میزام ببینم چقدر میشه)

deldare_ashegh30
12-08-2010, 13:29
با سلام خدمت دوستان و همشهریای عزیزم:11:
از اینکه میبینم تایپیک مربوط به شهرمون اینجوری پر رونقه خیلی خوشحال هستم. :40:
بچه ها من یه دونه کارت دی وی بی خریدم که مدل s2 و اکسترنال هستش ( prof 7500 ) اما نمیتوتم این و راه بندازم :19: کسی از شما دوستان میتونه کمکم کنه ؛ والا خودتون بهتر میدونید شهر ما از لحاظ اینترنت ماهواره نسبت به شهرهای دیگه خیلی عقب افتادست.اصلا تو پاساژ فیلیپس وقتی از دی وی بی حرف میزنی انگار که رفتی از بقال اورانیوم میخوای :31: هیچی حالیشون نیست.
کل ارومیه رو گشتم کسی یا جایی رو پیدا نکردم که بتونه کمکم کنه هر جا میرفتم میپرسیدم از ترس میلرزدین ،فکر میکردن میخوام ببرم اعدامشون کنم.
یه جا رو پیدا کردم که یارو فکر میکرد از سر کوه اومدیم هیچی حالیمون نیست ، کارت 130 تومنی رو بهم 260 تومن قیمت میداد :18:
میخواست از کمبود اطلاعات تو شهر در رابطه با این موضوع ، نهایت استفاده رو کنه :21: اما نمیدونست که من تموم قیمتا رو از اینترنت در آوردم :27:
به هر حال اگه کسی در این رابطه بتونه کمکم کنه خیلی خوب میشه منم سعی میکنم از خجالتش در بیام :46:

Squall Leonhart
12-08-2010, 15:20
بچه ها من یه دونه کارت دی وی بی خریدم که مدل s2 و اکسترنال هستش ( prof 7500 ) اما نمیتوتم این و راه بندازم :19: کسی از شما دوستان میتونه کمکم کنه ؛ والا خودتون بهتر میدونید شهر ما از لحاظ اینترنت ماهواره نسبت به شهرهای دیگه خیلی عقب افتادست.اصلا تو پاساژ فیلیپس وقتی از دی وی بی حرف میزنی انگار که رفتی از بقال اورانیوم میخوای :31: هیچی حالیشون نیست.
کل ارومیه رو گشتم کسی یا جایی رو پیدا نکردم که بتونه کمکم کنه هر جا میرفتم میپرسیدم از ترس میلرزدین ،فکر میکردن میخوام ببرم اعدامشون کنم.
یه جا رو پیدا کردم که یارو فکر میکرد از سر کوه اومدیم هیچی حالیمون نیست ، کارت 130 تومنی رو بهم 260 تومن قیمت میداد :18:
میخواست از کمبود اطلاعات تو شهر در رابطه با این موضوع ، نهایت استفاده رو کنه :21: اما نمیدونست که من تموم قیمتا رو از اینترنت در آوردم :27:
به هر حال اگه کسی در این رابطه بتونه کمکم کنه خیلی خوب میشه منم سعی میکنم از خجالتش در بیام :46:

فقط باید از سایت زیر برای این کار استفاده بکنی :

h106
12-08-2010, 15:52
من سه سال پیش که رفتم کارت دی وی بی بگیرم رفتم فیلیپس از همون طبقه اول گرفتم یه 10 تومن گرونتر ار اونی که تو اینترنت قیمت زده بو یارو خودش هم بالا پاساژ دیش گذاشته بو و داشت دانلود آفلاین میکرد حالا خریدن اینجور چیزا یک کم به قیافه ربط داره ممکنه شما رو با یکی از برادرها اشتباه بگیرن بگن نداریم :31:
اما بهت توصیه میکنم اینترنت ماهواره ای نگیر خیلی گرونه

deldare_ashegh30
12-08-2010, 18:00
فقط باید از سایت زیر برای این کار استفاده بکنی :

این سایت اصلا نمیشه توش ثبت نام کرد ، 50 بار ثبت نام کردم همش میگفت یک قسمت را خالی گذاشته اید ; بدون ثبت نام هم هیج جا رو نمیشه دید.
در کل یکی و میخوام که از طریق یاهو و به صورت آنلاین یا با تلفن کمک کنه با سایت و اطلاعات تئوری مشکلم حل نمیشه:11:

Squall Leonhart
12-08-2010, 20:11
این سایت اصلا نمیشه توش ثبت نام کرد ، 50 بار ثبت نام کردم همش میگفت یک قسمت را خالی گذاشته اید ; بدون ثبت نام هم هیج جا رو نمیشه دید.
در کل یکی و میخوام که از طریق یاهو و به صورت آنلاین یا با تلفن کمک کنه با سایت و اطلاعات تئوری مشکلم حل نمیشه:11:

لازم نیست 50 بار ثبت نام کنی. یه بار ثبت نام میکنی و بعدش میری توی ایمیلت و اکانتت رو فعال میکنی. من یه اکانت واست باز کردم. ایمیل خودت رو بده تا واست یوزر و پس رو پ خ کنم.

hamed_9192
12-08-2010, 22:22

با سلام
دوست عزیز شما می تونین از آموزش زیر استفاده کنین امیدوارم به دردتون بخوره

fsh_num7
12-08-2010, 23:47
میشه بگی مشکلت چیه کمکت کنم
لابد لب تاب داری که 7500 گرفتی درسته

deldare_ashegh30
13-08-2010, 01:51
میشه بگی مشکلت چیه کمکت کنم
لابد لب تاب داری که 7500 گرفتی درسته
ذوست گلم مشکلم اینه که نمیتونم دیش رو تنظیم کنم ، یعنی خودم هیچ وقت تجربه اینکارو نداشتم ، وقتی با نصاب حرف میزنم میگم روی nss6 میخوام تنظیم کنی زل میزنه تو صورتم نمیفهمه چی میگم ....
لب تاپ ندارم عزیزم اما اکسترنال چندتا مزیت داره به خاطر همین خریدم.

با سلام
دوست عزیز شما می تونین از آموزش زیر استفاده کنین امیدوارم به دردتون بخوره

آموزش بسیار ارزنده ای بود ممنون از لطف شما( خیلی جالب بود انصافا مرسی :40:)

rezanew
14-08-2010, 01:22
نه آقا این آنا را چشش زدیم! گویا تو این 1 هفته که نبودم خیلی اتفاقا افتاده!
تا 1 هفته پیش سرعت شبانه عالی بود، الان که دارم دانلود می کنم 25k داره میده!!!!!!!!!!!

Squall Leonhart
14-08-2010, 07:36
نه آقا این آنا را چشش زدیم! گویا تو این 1 هفته که نبودم خیلی اتفاقا افتاده!
تا 1 هفته پیش سرعت شبانه عالی بود، الان که دارم دانلود می کنم 25k داره میده!!!!!!!!!!!

دیشب من از 2 تا 8.5 صبح در حدود 500 مگ دانلود کردم در صورتی که با سرعت 1 مگ روی کاغذ باید 2 گیگ باشه. یه چیز دیگه چک کن ببین مثل اینکه از ساعت 8 صبح تا 8.5 سرعت فول میده. ببین ماله تو هم این طوری هست؟

h106
14-08-2010, 10:01
با این حساب ما این ماه رو هم ترکانت بمونیم لااقل سرعتش ثابته باز اگه دوستان از شرکت های دیگه اکانت دارند بگن شبانه چند گیگ یا مگ یا کیلوبایت دانلود میکنن .
من همه پست های رو که دو این تاپیک هست خوندم ولی مثل اینکه هیچ شرکتی تو ارومیه مثل ترکانت با ثبات نیست من تا حالا یک بار قطعی و افت سرعت نداشتم .

IVAN
14-08-2010, 13:46
به خدمات شاتل ارومیه هم یه نگاهی بکنید:

قیمتهاشون تقریبا با آنا (البته تا سطح خاصی) یکیه فقط کیفیتش؟!!

fsh_num7
14-08-2010, 21:25
یادش بخیر اکانت انا داشتم 512 تایمر انقضا واصل نزده بودن تا 2ماه فری دانلود میکردم...همه رفتن سمت انا واسه همین افت کرده سرعتش و دی سی میشه

rezanew
25-08-2010, 01:50
دوستان چه خبر؟ آنا دارها؟

مال من همچنان شبها افت میکنه...! الان دارم با 20k دانلود میکنم (در حالی که باید 120 می بود)
امروز تماس گرفتم با شرکت قضیه رو گفتم، پرسید کدوم مرکزی؟ گفتم فجر گفت که آره فجر مشکل داره فعلا!!!!!!!!!!
گفت تو این ماه سعی می کنیم حلش کنیم، یعنی اون 1 ماه پول ما هوتوتو!!!!!!!!

Squall Leonhart
25-08-2010, 10:49
دوستان چه خبر؟ آنا دارها؟

مال من همچنان شبها افت میکنه...! الان دارم با 20k دانلود میکنم (در حالی که باید 120 می بود)
امروز تماس گرفتم با شرکت قضیه رو گفتم، پرسید کدوم مرکزی؟ گفتم فجر گفت که آره فجر مشکل داره فعلا!!!!!!!!!!
گفت تو این ماه سعی می کنیم حلش کنیم، یعنی اون 1 ماه پول ما هوتوتو!!!!!!!!

ای کاش همه پی گیر قضیه میشدن چون یک دست صدا نداره. داداش من هم هفته پیش خیلی باهاشون کل کل کرد آخرش هم فقط قول دادن تا یکی دو هفته ای درستش کنن ولی هنوز که خبری نیست. و شب ها با سرعت 20 تا دانلود میکنه.

یه چیزی رو هم متوجه شدم :

واسه من هر روز صبح از ساعت 8 تا 8.5 با سرعت 95 دانلود میکنه!
چهار شنبه ها کل شب تا صبح رو با سرعت 95 دانلود میکنه! دیشب 1700 مگ دانلود داشتم! مثل اینکه تقسیم بندی کردن تا در حق کسی اجهاف نشه! :31:

wwepersia
25-08-2010, 14:06
سلام دوستان ببخشيد من تو اروميه منطقه اي كه هستم فيبر نوري هستش و وقتي رفتم تركانت گفت كه نميتونم به علت فيبر نوري ازشون adsl بگيرم كسي ميدونه از كجا ميتونم بگيرم خودشون كه گفتن از مخابرات كسي ميدونه حداكثر سرعتي كه ميده مخابرات چقدره قيمتشم برام مهمه البته نا محدود ميخوام ممنون ميشم زودتر بگيد چون عجله دارم

wwepersia
25-08-2010, 14:16
سلام دوستان من تو اروميه تو منطقه ي فيبر نوري هستم و وقتي رفتم تركانت گفت كه بايد از خود مخابرات بگيرم كسي ميدونه مخابرات حداكثر چه سرعتي ميده و قيمتاش چنده و اگه سايتي چيزي داشته باشيم سرعت بيشتر نميده؟ اگه ممكنه زودتر جوابمو بديد عجله دارم

wwepersia
25-08-2010, 14:19
دوستان من تو اروميه منطقم فيبر نوري هستش تركا نت بهم گفت كه بايد از مخابرات بگيرم كسي ميدونه حد اكثر سرعت مخابرات چنده وقيمتش رو هم برام مهمه در رابطه با دوستاني هم كه پرسيدن بهترين كدومه بايد بگم تركانت از همش بهتره من دوستم ازشون نامحدود 1 ساله خريده و خيلي هم راضي هستش اصلا قطعي نداره جديدا هم سرويس دانلود شبانه رايگان رو هم راه انداخته اگه كسي هم جواب سوال منو بده ممنون ميشم

wwepersia
25-08-2010, 15:58
سلام دوستان من منطقم فيبر نوري هستش رفتم تركانت گفتش بايد از مخابرات بگيرم كسي از قيمت و سرعت مخابرات خبر داره

rezanew
25-08-2010, 18:10
سلام دوستان من منطقم فيبر نوري هستش رفتم تركانت گفتش بايد از مخابرات بگيرم كسي از قيمت و سرعت مخابرات خبر داره

چندتا می پرسی؟

مخابرات میده، حداکثر سرعتش هم 128 هست نا محدود، قیمتش هم تقریباً 10 تومن...

برای هیئت علمی ها شاید سرعت بیشتر بدن
برای سایت دارها فکر نکنم بیشتر بدن، چون الان همه یه جورایی سایت دارن! :دی

IVAN
25-08-2010, 18:36
ترکانت کیفیت شبکه بالایی داره. من شبا راحت بدون افت سرعت دانلود میکنم (متوسط دریافتیم بین 115 تا 120 کیلوبایت هست یعنی حدودا 3گیگ برای یک شب). برای یکی از دوستان من هم همین مشکل فیبر نوری بودن خط بود که رفتن مخابرات مرکزی (خیابان ارتش) و یه درخواست دادن.حدودا ۲ تا۳ روز طول کشید که خطشون از اون حالت خارج شد.
مخابرات فقط یه پلن 128 داره. کیفیتش رو اطلاعی ندارم

EngineeR EhsaN
25-08-2010, 18:47
رفیقم میگفت کیفیت اینترنت مخابرات حرف نداره - میگفت اینترنت 128 با سرعت 200 دانلود میکنه!؟!؟!

IVAN
25-08-2010, 20:15
رفیقم میگفت کیفیت اینترنت مخابرات حرف نداره - میگفت اینترنت 128 با سرعت 200 دانلود میکنه!؟!؟!
نخیر ایشون مزاح فرمودن. همچین چیزی در هیچ جای ایران دیده نشده (برای اینترنت 128kbمخابرات)

EngineeR EhsaN
25-08-2010, 21:58
نخیر ایشون مزاح فرمودن. همچین چیزی در هیچ جای ایران دیده نشده (برای اینترنت 128kbمخابرات)

البته اگه پهنای باند خالی باشه این امکان وجود داره ، چون به نظرم 99% مردم ارومیه نمیدونن مخابرات adsl میده:18:

wwepersia
25-08-2010, 23:23
چندتا می پرسی؟

مخابرات میده، حداکثر سرعتش هم 128 هست نا محدود، قیمتش هم تقریباً 10 تومن...

برای هیئت علمی ها شاید سرعت بیشتر بدن
برای سایت دارها فکر نکنم بیشتر بدن، چون الان همه یه جورایی سایت دارن! :دی
ببخشيد دوست عزيز نميومد پيغام ها واسه همين چند تا فرستادم اول نميدونستم بايد تاييد بشه ميگم خوب من شنيدم كه بايد بيان و بالا پشت بوم آنتن ببندن چون وايرلس هست هزينه ي آنتن و مودمي كه ميدن جداست يا اينكه كلا همه چيش 10 تومن ميشه و اين كه گفتيد ميتونيم بگيم مشكل فيبر رو برطرف كنن هزينه داره يا نه خيلي ممنون

wwepersia
25-08-2010, 23:31
ببخشيد كه پست تكراري ميدم چون اولين باري كه ميدمشون نمياد خوب شما ميگي 10 تومن قيمتش هست من شنيدم كه ميان آنتن وايرلس بالا پشتبون ميبندن ميخواستم بدونم اين 10 تومني كه ميگيد شامل مودمي كه ميدن با بستن آنتن ميشه يا فقط هزينه ي شارژش هست من ميخوام هزينه ي كليش رو با بستن آنتن و مودم بدونم و راستي گفتيد كه ميتونيم به مخابرات بگيم خطمون رو از فيبر در بياره اينم هزينه داره يا رايگان انجام ميده؟

rezanew
26-08-2010, 08:03
ببخشيد كه پست تكراري ميدم چون اولين باري كه ميدمشون نمياد خوب شما ميگي 10 تومن قيمتش هست من شنيدم كه ميان آنتن وايرلس بالا پشتبون ميبندن ميخواستم بدونم اين 10 تومني كه ميگيد شامل مودمي كه ميدن با بستن آنتن ميشه يا فقط هزينه ي شارژش هست من ميخوام هزينه ي كليش رو با بستن آنتن و مودم بدونم و راستي گفتيد كه ميتونيم به مخابرات بگيم خطمون رو از فيبر در بياره اينم هزينه داره يا رايگان انجام ميده؟

والا حقیقتش من از دوستام کسی تو ارومیه نگرفته از مخابرات، ولی یکی از دوستام که از تهران گرفته بود، همون 10 تومن رو ازش گرفتن وایرلس اینا هم نمی خواد، نصبش هم به عهده خود آدمه (فقط کافیه مودمت رو تنظیم)... ارومیه و تهران هم فکر نکنم سیستمش فرقی داشته باشه.

Squall Leonhart
26-08-2010, 08:38
بچها نظرتون در مورد مبین نت چیه؟ تبلیغاتش که میگه تنها اپراتور سراسری وایمکس هست ولی توی سایتش چیز به درد بخوری پیدا نمیشه! اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره لطف کنه بگه. مثلا اینکه از ارومیه کسی گرفته یا نه هزینش و سرعتش نسبت به ای دی اس ال چطوره؟

wwepersia
26-08-2010, 10:54
والا حقیقتش من از دوستام کسی تو ارومیه نگرفته از مخابرات، ولی یکی از دوستام که از تهران گرفته بود، همون 10 تومن رو ازش گرفتن وایرلس اینا هم نمی خواد، نصبش هم به عهده خود آدمه (فقط کافیه مودمت رو تنظیم)... ارومیه و تهران هم فکر نکنم سیستمش فرقی داشته باشه.
ولي به من گفتن كه با adsl معمولي نميتونم چون كلا منطقم فييبر نوري هست و بايد يه دونه آنتن وايرلس نصب كنم البته تركانت بهم گفت واسه نصب آنتن يه چيز حدود صد و بيست هزار واسم تموم ميشه و به جاش كيفيتش 4 برابر adsl معمولي خود مخابرات و جاها ي ديگس مثلا 128 شايد 512 شما بشه با اين روش

wwepersia
26-08-2010, 12:10
يه سوال مهم شركتي هستش به غير از مخابرات كه به مناطق فيبر نوري هم adsl بده من تركانت رفتم گفت مناطق فيبر نوري نميشه شما شركتي ميشناسيد تو اروميه؟

IVAN
26-08-2010, 13:02
يه سوال مهم شركتي هستش به غير از مخابرات كه به مناطق فيبر نوري هم adsl بده من تركانت رفتم گفت مناطق فيبر نوري نميشه شما شركتي ميشناسيد تو اروميه؟
شما نیومده کل تاپیک رو بهم ریختی!
یه بار پیغامتو بده صبر کن تا جواب داده بشه. شما اگه میخوای هزینه کنی که همون وایرلس شاید گزینه مناسبی باشه. بعد درخواست چرا نمیدی مخابرات که خططتون از حالت فیبر دربیارن؟ برای اینکار هزینه ای گرفته نمیشه فقط باید بری میدان مخابرات ساختمان اصلی.
هیچ شرکتی هم برای خطوط فیبر نوری سرویس نمیده اینو خاطرت باشه.حالا اینقدر زحمت میشکی یه وقت نری سرعت 128 بگیری که فایده نداره. برای 128 بهتره از مخابرات تهیه کنی که زیاد هزینه نکرده باشی.

wwepersia
26-08-2010, 13:23
خيلي ممنون از راهنمايي تون ببخشيد ديگه هم تكرار نميشه و پشت سر هم پيام نميدم من تو نظرم 256 بود اما اگه بخوام از مخابرات بگيرم كه يه دفعه اي همون 512 رو ميگيرم البته اگه بدن خودم بيشتر دوست داشتم از تركانت بگيرم حالا من ميرم مخابرات و ببينم اوضاعش چه جوري هست شما رو هم در جريان ميذارم فقط شما ميدوني با adsl 128 مخابرات يه فايل 200 مگابايتي تو چه مدت دانلود ميشه؟

IVAN
27-08-2010, 23:46
خيلي ممنون از راهنمايي تون ببخشيد ديگه هم تكرار نميشه و پشت سر هم پيام نميدم من تو نظرم 256 بود اما اگه بخوام از مخابرات بگيرم كه يه دفعه اي همون 512 رو ميگيرم البته اگه بدن خودم بيشتر دوست داشتم از تركانت بگيرم حالا من ميرم مخابرات و ببينم اوضاعش چه جوري هست شما رو هم در جريان ميذارم فقط شما ميدوني با adsl 128 مخابرات يه فايل 200 مگابايتي تو چه مدت دانلود ميشه؟
با سرعت 128 حدودا 4,5 تا 5 ساعت طول میکشه که یه فایل 200 مگی رو دانلود کنید. اگه از ترکانت پلن محدود رو تهیه کنید فکر کنم ماهی 19000 تومن هزینه اش هست (پلن 256 محدود با شبانه رایگان) هر شب هم حدودا 700 مگ میتونید بگیرید.

farhad07
27-08-2010, 23:50
دوستان منطقه ی ما adsl نمیدن به هر شرکتی رفتم گفتن امکانات نداریم منطقه ی شما مرکز مخابراتی نداره در حالی که یه مرکز مخابراتی الان 2 ساله ساختنش اما نمیدونم چرا افتتاحش نمیکنن به نظر شما من باید چیکار کنم ؟

IVAN
28-08-2010, 00:24
پیش شمارتون؟

wwepersia
28-08-2010, 18:30
خيلي ممنون جناب ivan ببخشيد شما ميدونيد اينترنت point to point چه طوري كار ميكنه و قيمتش چنده همراه با سرعتش

IVAN
28-08-2010, 19:01
خب دوستان امروز گذرم به سمت مخابرات افتاد و یه سر به امور مشترکین زدم. در مورد adsl پرسیدم که گفتن برای سیستمهای DLC این سرویس داده میشه و از همه مهمتر؛ فقط پهنای باند 128 ارائه میدن + محدودیت ترافیک 3 گیگ در ماه داره (بدون دانلود شبانه رایگان) پس نامحدود نیست . خب پس به همین خاطره که خیلی از کاربران از مخابرات سرویس نمیگیرن چون اصلا ارزش هزینه نداره فقط برای کسانی خوبه که روزی نیم ساعت به چندتا سایت سر میزنن و تمام!

farhad07
28-08-2010, 20:57
پیش شمارمون 372 هستش

h106
02-09-2010, 13:45
دوستان من چند روزی از شاتل اکانت گرفتم قبلا از ترکانت داشتم و قطعی نداشت اما چون شبانه کم دانلود میگرد رفتتم از شاتل گرفتم ماهیانه 18900 تومان 512 سه گیگ شبها هم 1.2 گیگ دانلود داره

wwepersia
02-09-2010, 16:24
آقا من رفتم يه 512 نامحدود راديويي از تركانت گرفتم همون point to point بعد اين سرعت دانلودش تو يه فايل 100 مگ يا 70 يا 80 و يا بيشتر از 100 مگ چيزي بين 60 و 64 كيلو بايت در ثانيه هست و يه دفعه توي 10 ثانيه چند مگ دانلود ميكنه ولي مثلا وقتي ميخوام يه فايله 36 مگ دانلود كنم واسه هر مگش 1 دقيقه ميكشه چه جوري ميشه درستش كرد نه به اونجا كه تو 10 ثانيه 4 يا 5 مگ دانلود ميكنه و نه به اين كه توي اين حجم كم هر مگ 1 دقيقه ميكشه كسي ميدونه بايد چي كار كنم

hadi.EST
03-09-2010, 14:29
سلام دوستان بخش اعظم ترافیک آنا از شرکت فن آوا هست. و آنا نماینده مستقیمشون هست. مشکلات سرعت هم در کل آی اس پی وجود داره که ظاهرا" سرعتهای بالای 256 دارای مشکل افت هستند. دوستان مشکلی داشتند میتونند مستقیم به جناب افشین بگن تا از خود فن آوا پیگیری کنن. :20:

اینم تاپیک:

در ضمن آنا از عصر انتقال داده هم نمایندگی داره . ولی در کل باید بپرسید از خودشون. مال من که از فن آوا هست.
موفق باشید.

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

کلا" کسانی که از نمایندگی ها سرویس میگیرن دارای افت و مشکلات سرعت هستند. ولی میتونید قیمتهای اصلی رو در سایت فن آوا ببینید . اگر چه ما نمیدونیم آنا کدوم سرویس فن آوا رو به ما میده.!!:13:

rezanew
04-09-2010, 00:49
برا من از عصر انتقال داده ها است! تست رو 1:45 گرفتم، یه نیم ساعت بعد اگه بشه یه تست می گیرم می زارم!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezanew
04-09-2010, 07:51
این هم نتیجه تست در ساعات شب! :دی اینترنت 1 مگه ها! شک نکنید! :دی

01:50

02:05

02:15

hadi.EST
04-09-2010, 11:06
سلام من امروز با آنا صحبت کردم. افت سرعت برای 512 و 1 مگ به خاطر ترافیک بالا در شب وجود خواهد داشت تا زمانی که تجهیزات جدید اضافه کنند. این عین حرفی هست که خودشون بهم زدند. پس رفتیم به سمت سرعت 256 تا ببینیم در آینده چی میشه . :10: