PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

x8800
12-10-2011, 10:13
ارومچی پینگت خوبه که . فقط فکر نمیکنی با نداشتن برست دیگه مخابرات مقرون به صرفه نیست ؟ الان سرویس من و شما از لحاظ پینگ و دانلود برابرن ! من ماهیانه 10 تومان میدم !

urumchi
12-10-2011, 17:00
ارومچی پینگت خوبه که . فقط فکر نمیکنی با نداشتن برست دیگه مخابرات مقرون به صرفه نیست ؟ الان سرویس من و شما از لحاظ پینگ و دانلود برابرن ! من ماهیانه 10 تومان میدم !

ممنون ناصر

بله حق با شماست، ولي من از كجا بايد ميدونستم كه مخابرات از اول مهر برست سرويسهاش رو حذف ميكنه، تا آخر شهريور سرويسهارو دوبل ميبستن، من به هواي همين دوبل بستن دوباره تمديد كردم ولي بعدش ضد حال زدن

جاي شكرش باقيه كه اولا 1 ماهه تمديد كردم دوما همين 512 رو هم واقعا بدون كوچكترين كمفروشي دارن تامين ميكنن چيزي كه اصلا نميشد انتظارشو داشت

در مورد پينگ هم بايد بگم كه وضعيتم ميتونست خيلي بهتر از اينا باشه، بطرز وحشتناكي مشكل نويز دارم كه هم از خط تلفن خونه س هم از مخابرات، يعني نور علي نور شده وضعيت نويز، اگه نويز نداشتم فكر كنم كه پينگم حداقل 20ms واسه سرورهاي خارجي پايينتر ميومد (البته با اسپيدتست)

وضعيت نويز و پينگ گوگل - ساعت 17 امروز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pinging google.com [209.85.148.147] with 32 bytes of data:

Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=336ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=337ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=316ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=335ms TTL=47

Ping statistics for 209.85.148.147:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 316ms, Maximum = 337ms, Average = 331ms

قبلا كه نويز نداشتم تست كرده بودم، گوگل روزها خيلي كم احتمال داشت بالاي 200 پينگ بده بجز چند ساعت (حدود 4 ساعت) كه ترافيك شبكه زياد ميشد اكثرا بين ساعات 5 تا 9 شب كه در اين حالت هم پينگ حدود 220ms ميشد نه بيشتر

وضعيت نويز و پينگ گوگل - 3 ماه پيش

exreme
12-10-2011, 20:54
ممنون ناصر

بله حق با شماست، ولي من از كجا بايد ميدونستم كه مخابرات از اول مهر برست سرويسهاش رو حذف ميكنه، تا آخر شهريور سرويسهارو دوبل ميبستن، من به هواي همين دوبل بستن دوباره تمديد كردم ولي بعدش ضد حال زدن

جاي شكرش باقيه كه اولا 1 ماهه تمديد كردم دوما همين 512 رو هم واقعا بدون كوچكترين كمفروشي دارن تامين ميكنن چيزي كه اصلا نميشد انتظارشو داشت

در مورد پينگ هم بايد بگم كه وضعيتم ميتونست خيلي بهتر از اينا باشه، بطرز وحشتناكي مشكل نويز دارم كه هم از خط تلفن خونه س هم از مخابرات، يعني نور علي نور شده وضعيت نويز، اگه نويز نداشتم فكر كنم كه پينگم حداقل 20ms واسه سرورهاي خارجي پايينتر ميومد (البته با اسپيدتست)

وضعيت نويز و پينگ گوگل - ساعت 17 امروز

Pinging google.com [209.85.148.147] with 32 bytes of data:

Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=336ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=337ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=316ms TTL=47
Reply from 209.85.148.147: bytes=32 time=335ms TTL=47

Ping statistics for 209.85.148.147:
Minimum = 316ms, Maximum = 337ms, Average = 331ms

قبلا كه نويز نداشتم تست كرده بودم، گوگل روزها خيلي كم احتمال داشت بالاي 200 پينگ بده بجز چند ساعت (حدود 4 ساعت) كه ترافيك شبكه زياد ميشد اكثرا بين ساعات 5 تا 9 شب كه در اين حالت هم پينگ حدود 220ms ميشد نه بيشتر

وضعيت نويز و پينگ گوگل - 3 ماه پيش

شما تستاتو آرشیو میکنی؟!!؟

urumchi
12-10-2011, 23:47
شما تستاتو آرشیو میکنی؟!!؟

نه همينارو دارم به اضافه يكي دوتا ديگه

اينجور تستها به درد ميخورن، مثلا پست قبلي كه زدم اگه همينجوري حرف ميزدم و عكسهاي تست و تنظيمات مودم رو نشون نميدادم احتمال اينكه حرفهام قابل قبول نباشن خيلي زياد ميشد يعني يه جورايي مدرك هستن اينا

exreme
13-10-2011, 08:17
من دیروز مودم رو ساعت 11 روشن کردم و طبق تنظیمات idm ساعت شروع رو روی 2 و پنج دقیقه و اتمام رو روی 7 و 55 دقیقه تنظیم کرده بودم. امروز می بینم با کمال تعجب 100 مگ از حجمم رفته.
گراف پهنای باند رو از سایت مکس آوردم دیدم به از ساعت 11 تا 4 کامپیوتر با سرعت 30 تا آپلود کرده ( چه فایلی رو نمی دونم! ) برنامه هایی که شب باز بودن:
idm - acrobat reader - eset nod32
این آپلود به نظرتون کار کدوم یکی از اینا بوده؟

amir200812
13-10-2011, 19:20
دوستان در استفاده از گوگل دقت کنید! کمی مشکوک میزنه!:13:
بنظر میاد گوگلی ما میبینیم اونی نیست که باید باشه!:18:

urumchi
13-10-2011, 20:31
من دیروز مودم رو ساعت 11 روشن کردم و طبق تنظیمات idm ساعت شروع رو روی 2 و پنج دقیقه و اتمام رو روی 7 و 55 دقیقه تنظیم کرده بودم. امروز می بینم با کمال تعجب 100 مگ از حجمم رفته.
گراف پهنای باند رو از سایت مکس آوردم دیدم به از ساعت 11 تا 4 کامپیوتر با سرعت 30 تا آپلود کرده ( چه فایلی رو نمی دونم! ) برنامه هایی که شب باز بودن:
idm - acrobat reader - eset
این آپلود به نظرتون کار کدوم یکی از اینا بوده؟

آپلود!؟ مطمئني آپلود شده؟ آخه دانلود خودكار خيلي راحت ممكنه اتفاق بيفته ولي آپلود خيلي عجيبه كه خودكار انجام شده باشه، شما مطمئني سيستمت ويروس نداره آخه acrobat reader و nod32 هيچوقت همچين كاري نميكنن، من اكثر شبها موقع دانلود nod32 كه فعاله و از اونور هم PDF ميخونم ولي تو گراف پنل كاربريم و همينطور dumeter به جز يه مقدار كم مثلا 2 مگ براي هر ساعت، چيزي آپلود نميشه اونهم با سرعت 3KB

دوستان در استفاده از گوگل دقت کنید! کمی مشکوک میزنه!:13:
بنظر میاد گوگلی ما میبینیم اونی نیست که باید باشه!:18:

چطور؟ چي شده كه اينو ميگي؟

amir200812
13-10-2011, 22:03
چطور؟ چي شده كه اينو ميگي؟

اول اینکه نتیجه جستجو با چیز پی ان و بدون چیز پی ان متفاوت هست!
دوم بخش جستجو تصویر گوگل مشکل طراحی داره(نوشته ها بعضی وقت ها پشت بتوم سیرچ قرار میگیره)
سوم چند روز بود در گوگل وقتی دنبال عکسی میگشتم ستون دوم باز بود و باقی فیلتر بودن!
چهارم بخش تصاویر گوگل به طراحی قدیمی برگشته!
پنجم با چیز پی ان و بدن چیز پی ان IP سایت کاملا تغییر میکنه(کلا نتورک هم عوض میشه)
ششم حتمی دلیلی داره که تمام دامین های منطقه ای گوگل فی ل تره! اگه اطلاعات همشون یکسانه چرا دامین دات کام بازه ولی تمام دامین های منطقه ای رو مسدود کردند؟
و ...

خلاصه مشکوک میزنه!:19:

x8800
14-10-2011, 00:13
نه بابا عوض اینها به این خاطر هست که وقتی شما با ویپی میرین دی ان استون فرق میکنه و گوگل سرچ های زبان مثلا المانی رو میاره

exreme
14-10-2011, 00:23
آپلود!؟ مطمئني آپلود شده؟ آخه دانلود خودكار خيلي راحت ممكنه اتفاق بيفته ولي آپلود خيلي عجيبه كه خودكار انجام شده باشه، شما مطمئني سيستمت ويروس نداره آخه acrobat reader و nod32 هيچوقت همچين كاري نميكنن، من اكثر شبها موقع دانلود nod32 كه فعاله و از اونور هم PDF ميخونم ولي تو گراف پنل كاربريم و همينطور dumeter به جز يه مقدار كم مثلا 2 مگ براي هر ساعت، چيزي آپلود نميشه اونهم با سرعت 3KB

امروز با لینوکس دان می کنم ببینم کار کی ( یا چی!) بوده.

urumchi
14-10-2011, 00:25
دوم بخش جستجو تصویر گوگل مشکل طراحی داره(نوشته ها بعضی وقت ها پشت بتوم سیرچ قرار میگیره)
سوم چند روز بود در گوگل وقتی دنبال عکسی میگشتم ستون دوم باز بود و باقی فیلتر بودن!
پنجم با چیز پی ان و بدن چیز پی ان IP سایت کاملا تغییر میکنه(کلا نتورک هم عوض میشه)
ششم حتمی دلیلی داره که تمام دامین های منطقه ای گوگل فی ل تره! اگه اطلاعات همشون یکسانه چرا دامین دات کام بازه ولی تمام دامین های منطقه ای رو مسدود کردند؟
و ...
خلاصه مشکوک میزنه!

مورد اول تاييد ميشه، من از 3 تا وي پي ان هم استفاده كردم، من مطمئن نيستم اين مورد به وي پي ان بستگي داره يا به گوگل ولي اونطور كه دوستان ميگن به سرور وي پي ان مربوط ميشه نه به گوگل!

مورد دوم رو من با فايرفاكس،IE و كروم چند بار تست كردم ولي اصلا همچين موردي اتفاق نيفتاد

مورد سوم: نظري ندارم البته كامل متوجه اين قسمت هم نشدم هر چند لود شدن همون ستون دوم هم جاي شكر داره!!!

مورد چهارم فكر كنم به سرعتتون ربط داره، وقتي سرعتم پايين باشه براي من هم اينطوري مياره، البته بالا پيغام ميده كه بعلت كم بودن سرعت صفحه اينطوري شده

مورد پنجم: بدون وي پي ان: 209.85.148.104 با وي پي ان: 209.85.148.99

مورد ششم هم تائيد ميشه ، google.com.tr رو زدم فيل.تر بود، چرا اينطوريه واسه من سوال شد.

يه مشكل هم من با گوگل دارم:

شبها بعضي از سايتها باز نميشن و موقع لودينگ در آدرس زير گير ميكنه ولي وقتي با وي پي ان همون صفحه رو لود ميكنم آدرس زير رو كانكت نميكنه و بعبارتي اصلا سراغ آدرس زير نميره

firebird
14-10-2011, 08:13
و ...
خلاصه مشکوک میزنه!

مورد اول که کاملاً طبیعیه. با وی پی ان آی پی شما عوض میشه و گوگل چون واسه هر منطقه ای نتایج مختلفی رو آماده میکنه شما هم نتایج مختلفی میگیرید. این کلاً یکی از امکانات گوگله که باعث موفقیتش شده.

مورد دوم میتونه از مرورگر یا اکستنشهایی که نصب کردی باشه.

مورد سوم شانسی اینطوری بوده یا مشکل مرورگر داشتی یا ...

مورد چهارم گوگل بر اساس سرعت اتصال شما تشخیص میده که کدوم حالت (کلاسیک یا آژاکسی) واستون مناسبه. با وی پی ان گاهی به اشتباه میافته چون سرعت سروری که اطلاعات رو میگیره و واسه شما میفرسته خیلی بالاست.

مورد پنجم اصلآً اسم وی پی ان virtual private network هست یعنی نت ورک شما رو عوض میکنه. تو دنیا ازش استفاده های دیگه ای میکنن مثلاً دپارتمانهای یک شرکت که ممکنه تو شهرهای مختلف باشند برای اینکه تحت اینترنت بتونن به صورت امن و با خیال راحت اطلاعات رو بین خودشون رد و بدل کنند از وی پی ان استفاده میکنند که در ایران مثل خیلی چیزهای دیگه کاربری اش عوض شده.

مورد ششم هم شما یه کار با دلیل تو این زمینه پیدا کن تا واسه این کار هم دلیلی پیدا بشه.

کلاً مشکلی که چند وقت پیش با گوگل پیش اومد و اگه مرورگرتو به روز کنی رفع میشه در زمینه اعتبارنامه SSL بود یعنی وقتی گوگل رو با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میزنی (از همه مهمتر جیمیل). واسه رفع این مساله از آخرین نسخه کروم یا فایرفاکس استفاده کن و پسوردت رو هم عوض کن.

amir200812
14-10-2011, 08:14
در مورد مشکل طراحی این عکس رو ببینید:
با سه مرورگر متفاوت تست کردم! قسمتی از کلمه ایران پست بتوم Search میمونه! انگاری تو طراحی بتوم رو کمی جلوتر گذاشتن(و من فکر نمیکنم گوگل خودش همچین اشتباهی رو انجام بده!)
حالا جالبه کروم و IE حدود 105 میلیون عکس پیدا کرده ولی فایرفاکس 208 میلیون!!!

در مورد متفاوت بودن نتیجه جستجو، منظورم اطلاعات معمولی نبود!
یک سایتی بود که در تمام دامین های منطقه ای و دامین دات کام با چی پی ان، 17500 تا صفحه ایندکس شده داشت! ولی وقتی بدون چیز پی ان تست میکردم 6200 تا صفحه ایندکس شده نشون میداد، مثل اینکه غربال شده و اونایی که مورد داشتند ... اره دیگه!:31: یعنی کل دنیا یک نتیجه بود، ما ما یکی دیگه!

در مورد IP هم کلا تغییر میکرد! یکی با 209 شروع میشد یکی با 75 ! یعنی کلا شبکه هم متفاوت بود.

در مورد دامین های منطقه ای هم، فقط مال ترکیه نیست! مال آلمان/کانادا/ژاپن/... همشون هیتلره! خوب حتما دلیلی داره دیگه، اگه نتیجه جستجو همشون یکسان باشه این کار بی معنی هست! پس حتما نتیجه ها متفاوت هست که این کار رو انجام دادن!:41:

firebird
14-10-2011, 08:23
هاها. مال من هم همینطوری شد. مشکلی نیست. اونا فکر نکردن ممکنه کسی بخواد متن رو راست چین کنه. بفرست گوگل این باگ رو شاید یه حالی بهت دادن :)

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:21 AM ----------

من متن پست قبلیم رو هم ادیت کردم. خواستی یه دور دیگه بخون

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

اون متفاوت بودن نتایج هم از خود گوگل هست. خودش فکر میکنه علایق یه منطقه با علایق مناطق دیگه فرق میکنند. در مورد چین هم به یه توافقی رسیده که یه سری نتایج رو نشون نده. در مورد ایران نمیدونم.

amir200812
14-10-2011, 08:23
مورد اول که کاملاً طبیعیه. با وی پی ان آی پی شما عوض میشه و گوگل چون واسه هر منطقه ای نتایج مختلفی رو آماده میکنه شما هم نتایج مختلفی میگیرید. این کلاً یکی از امکانات گوگله که باعث موفقیتش شده.

مورد دوم میتونه از مرورگر یا اکستنشهایی که نصب کردی باشه.

مورد سوم شانسی اینطوری بوده یا مشکل مرورگر داشتی یا ...

مورد چهارم گوگل بر اساس سرعت اتصال شما تشخیص میده که کدوم حالت (کلاسیک یا آژاکسی) واستون مناسبه. با وی پی ان گاهی به اشتباه میافته.

مورد پنجم اصلآً اسم وی پی ان virtual private network هست یعنی نت ورک شما رو عوض میکنه. تو دنیا ازش استفاده های دیگه ای میکنن مثلاً دپارتمانهای یک شرکت که ممکنه تو شهرهای مختلف باشند برای اینکه تحت اینترنت بتونن به صورت امن و با خیال راحت اطلاعات رو بین خودشون رد و بدل کنند از وی پی ان استفاده میکنند که در ایران مثل خیلی چیزهای دیگه کاربری اش عوض شده.

مورد ششم هم شما یه کار با دلیل تو این زمینه پیدا کن تا واسه این کار هم دلیلی پیدا بشه.

عزیز لازم نیست معنی وی پی ان رو توضیح بدی! تو 3 سالی که فناوری اطلاعات خوندم این چیزارو یادم دادن!
و بهتره شما هم برید کمی اطلاعات خودتون رو اصلاح کنید! وی پی ان IP شما رو عوض میکنه نه IP سایت رو!

مشکل مرورگری ندارم چون با سه مرور گر تست کردم! تازه هم لپتاپ و هم دسکتاپ این مشکل رو داره!

سرعت اینترنت هم مطمعن باش بیشتر از خیلی ها هست!(پهنای باند 1.5Mbps و هر ساعت حدود 600 650 مگابایت دانلود میکنم!) درضمن گوگل وقتی تشخیص بده که سرعتم کمه و باید بصورت کلاسیک کار کنم، این اجازه رو میده که دستی از حالت کلاسیک خارجش کنم.

firebird
14-10-2011, 08:28
عزیز لازم نیست معنی وی پی ان رو توضیح بدی! تو 3 سالی که فناوری اطلاعات خوندم این چیزارو یادم دادن!
و بهتره شما هم برید کمی اطلاعات خودتون رو اصلاح کنید! وی پی ان IP شما رو عوض میکنه نه IP سایت رو!

مشکل مرورگری ندارم چون با سه مرور گر تست کردم! تازه هم لپتاپ و هم دسکتاپ این مشکل رو داره!

سرعت اینترنت هم مطمعن باش بیشتر از خیلی ها هست!(پهنای باند 1.5Mbps و هر ساعت حدود 600 650 مگابایت دانلود میکنم!) درضمن گوگل وقتی تشخیص بده که سرعتم کمه و باید بصورت کلاسیک کار کنم، این اجازه رو میده که دستی از حالت کلاسیک خارجش کنم.

تو 17 سالی که برنامه نویسی حرفه ای میکنم و 10 سالی که برنامه نویسی وب میکنم و چند تا سایت رو میچرخونم این رو میدونم که سایت های بزرگ یه سرور ندارن و بر حسب مکان شما یکی از سروهاشون به شما اطلاعات برمیگردونه. گوگل احتمالاً چندین هزار سرور تو سراسر جهان داره و و وقتی با وی پی ان وصل میشی مکان شما رو مکان وی پی ان تشخیص میده.

یه چیزای دیگه ای هم میخواستم بنویسم که بیخیال شدم. باز ادمین میاد پستامون رو پاک میکنه :)

amir200812
14-10-2011, 08:31
اون متفاوت بودن نتایج هم از خود گوگل هست. خودش فکر میکنه علایق یه منطقه با علایق مناطق دیگه فرق میکنند. در مورد چین هم به یه توافقی رسیده که یه سری نتایج رو نشون نده. در مورد ایران نمیدونم.

مرد حسابی، به نظر شما علایق به یک سایت فارسی زبان در کشوری مثل ژاپن/کانادا/ترکیه/... همشون یکسان هست! ولی در ایران، کشوری که زبانش فارسی هم یک سوم اونها بهش علاقه دارن!؟ بابا بیخیال!

شما چه کاره هستید؟!منظورم شغل شما هست! چون فکر کنم کمی وابسته هستی! و با بی اطلاعی کامل، ادعا میکنید که همه چیز رو میدونید!:19:

---------- Post added at 08:31 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

تو 17 سالی که برنامه نویسی حرفه ای میکنم و 10 سالی که برنامه نویسی وب میکنم و چند تا سایت رو میچرخونم این رو میدونم که سایت های بزرگ یه سرور ندارن و بر حسب مکان شما یکی از سروهاشون به شما اطلاعات برمیگردونه. گوگل احتمالاً چندین هزار سرور تو سراسر جهان داره و و وقتی با وی پی ان وصل میشی مکان شما رو مکان وی پی ان تشخیص میده.

یه چیزای دیگه ای هم میخواستم بنویسم که بیخیال شدم. باز ادمین میاد پستامون رو پاک میکنه :)
17 سال؟:31:
17 سال پیش تو ایران برای کی برنامه نویسی حرفه ای میکردی؟؟؟؟ اون زمان کلا تو ایران 10 تا کامپیوتر بود؟

urumchi
14-10-2011, 08:36

ينظر ميرسه خود گوگل هم براي ip ايران اطلاعات متفاوتي رو نشون ميده، يادمه چند ماه يه مطلب خوندم درباره اينكه دولت كدوم كشورها بيشترين تقاضا رو از گوگل براي عدم نمايش يكسري از اطلاعات به كاربراشون داشتن اگه اشتباه نكنم برزيل اول بود، كره جنوبي يا چين دوم بودن و ايران حدودا ششم يا هفتم بود

در مورد دامينهاي منطقه اي هم، من نگفتم كه فقط tr. فيل.تره، من ar. و چندتاي ديگه رو هم زدم همينطوري بودن ولي تو پست قبلي فقط به tr. اشاره كردم

تغيير ip هم براي من چندان فرقي نميكنه، همون رنج آي پي كه در پست قبلي گفتم فقط و فقط اونها براي من بدست مياد
با وي پي ان تست كردم و هم با aol، براي من آي پي با اينترنت فيل.تر شده 209.85.148.104 و با اينترنت بدون فيل.تر 209.85.148.99

ظاهرا اين موارد از isp‌ ي به isp ديگه تفاوت داره

exreme
14-10-2011, 08:48
با لینوکس مشکل نداشتم و چیزی اپلود نشد.
چه ویروسی آخه هست تو این ویندوز لعنتی؟!
با نود32 تست کردم هیچ ویروسی پیدا نشد.

firebird
14-10-2011, 09:00
مرد حسابی، به نظر شما علایق به یک سایت فارسی زبان در کشوری مثل ژاپن/کانادا/ترکیه/... همشون یکسان هست! ولی در ایران، کشوری که زبانش فارسی هم یک سوم اونها بهش علاقه دارن!؟ بابا بیخیال!

شما چه کاره هستید؟!منظورم شغل شما هست! چون فکر کنم کمی وابسته هستی! و با بی اطلاعی کامل، ادعا میکنید که همه چیز رو میدونید!:19:

---------- Post added at 08:31 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

17 سال؟:31:
17 سال پیش تو ایران برای کی برنامه نویسی حرفه ای میکردی؟؟؟؟ اون زمان کلا تو ایران 10 تا کامپیوتر بود؟
والله من حوصله بحث بیخودی و وقت تلف کردن رو ندارم به خصوص الان که سرم شلوغ هم هست، ولی این پست شما رو جواب میدم که حمل بر مساله دیگه ای نشه. گوگل یه معمای پیچیده است که به این راحتی ها شما نمیتونی سر از کارش دربیاری چون تمام روال کاریش محرمانه است. چرا محرمانه؟ به این دلیل که صاحبان سایت ها سعی میکنند با هر روشی سایت خودشون رو در نتابج بالا بیارن (اصطلاحاً بهش میگن seo یا search engine optimization). به همین خاطر گوگل سعی میکنه با روشهای مختلف نتایج بیخودی (اسپم) رو فیلتر کنه و اونایی که کلک میزنند رو بفرسته پایین یا کلاً حذف کنه. یه روالی هم داره اینه که بر اساس کلیک کاربران به سایتهای مختلف امتیاز میده. کاربران هر منطفه ای کلمات (keyword) های مختلفی رو سرچ میکنند و بر نتایج مختلفی کلیک میکنند (حتی نتایج مختلفی رو کلیک نمیکنند یا به عنوان اسپم گزارش میدن). مساله دیگه همون تفاوت سرورها هست. با چندین هزار سرور امکان یکسان بودن اطلاعات (sync بودن) عملاً غیر ممکن هست و گوگل اون جاهایی سعی میکنه دیتای بیشتر و به روز تری رو ذخیره کنه که واسش اهمیت بیشتری داره. (خوب ایران عملاً جزء کم اهمیت ترین هاست).

در مورد 17 سال هم متاسفانه درست هست. آشنایی من با کامپیوتر حدود 20 سال پیش هست. در واقع در اون زمان ایران پر بود از کامپیوترهای کمودر 64 و برخلاف گفته شما 10 تا هم نبود. پولدارها آمیگا داشتند و برادر من هم یه سینکلر اسپکتروم سیاه رنگ داشت که اون موقع من بیسیک و زبان ماشینش رو یاد گرفتم. چند سال بعد یه 386 خرید و بعد از اینکه زبان C رو یاد گرفتم در شرکتی با 30 هزار تومان حقوق استخدام شدم و اولین برنامه ای که واسشون نوشتم یه فایل منیجر فارسی بود به اسم فرمانده که به صورت رایگان ضمیمه نرم افزارهاشون میکردند تا کابران بتونند در سیستم عامل DOS با فایلهایی با اسامی فارسی کار کنند (یه چیزی شبیه نورتون کوماندر اگه دیده باشی) و تا همین الان دارم برنامه نویسی میکنم. (الان با CodeIgniter و jQuery کار میکنم). دو تا کتاب هم در زمینه برنامه نویسی ترجمه کرده ام که دومی رو جهاد دانشگاهی چاپ کرده. با جایی هم رابطه ندارم و نون بازوم رو میخورم. در حال حاضر واسه یک موسسه اسلامی کار میکنم و چند تا از سایتهایی که برنامه نویسی فرانت اند و بک اندش رو کردم ایناست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا یکی از دوستانم هم دو تا سایت داریم که یکیش تو امضام هست. کارهای زیاد دیگه ای هم کردم که تو حوصله این پست نیست.

در هر حال دوست عزیز و گرامی و هم نژاد من (البته متاسفانه هم زبان نیستیم)، واقعاً دلیلی نداشت که بخوای تعجب کنی (طرف مقابل رو دروغگو جلوه بدی) تا من هم مجبور نباشم سر صبحی تو اوج کار و گرفتاری این همه وقت بذارم و تایپ کنم.

firebird
14-10-2011, 09:02
با توجه به تأیید شدن پست بالا دیگه نیازی به این پست نیست. جذف شد.

firebird
14-10-2011, 09:32

یه اسنیفر مثل HTTP Debugger Pro نصب کن. اگه دیتا با پروتکل HTTP فرستاده بشه میتونی تشخیص بدی.

urumchi
14-10-2011, 09:47

چند وقت پيش يه مشكل عجيب واسم پيش اومده بطوري كه به تنظيمات مودم و خيلي از سايتها دسترسي نداشتم
و بجاي اين صفحات يه صفحه كه آدرسش zinkwink.com بود برام باز ميشد

با node و avast آپديت شده اسكن كردم چيزي پيدا نكرد، بطور اتفاقي متوجه شدم فايرفاكس داراي يك افزونه ست كه من نصبش نكرده بودم، با پاك كردن اون افزونه همه چي درست شد؛ جالب اينجاست كه اون افزونه آلوده به ويروس و تروژان و... نبود براي همين آنتي ويروس بهش گير نميداد

اگه آنتي ويروس شما آپديت هست و چيزي پيدا نميكنه احتمالا مثل مشكل من يكي از نرم افزارهاتون يه همچين فايلي داره كه اطلاعات رو آپلود ميكنه و چون آلوده به ويروس نيست آنتي ويروس نميتونه كمكتون كنه و فقط بايد غيرفعال بشه

تو ويندوز در برگه startup دستور msconfig ببينيد چه برنامه هايي با شروع ويندوز خودكار شروع بكار ميكنن شايد چيزي دستگيرتون بشه

خلاصه بخوام بگم احتمال 99% كار ويروس و ... نيست

آف تاپيك (با عرض معذرت از همه دوستان)

حالم از هر چي بچه ننه بهم ميخوره !!!

ittools
14-10-2011, 18:19
باز از اینا تعریف کردیم :2:
تازه من این تست رو با سرور تهران تهیه کردم ! خاک عالم تو سرشون :27:

ittools
14-10-2011, 18:49
گروه آدربایجان غربی رو با اجازه همه بزرگواران ایجاد کردم و برای عزیزانی که میشناحتم برای عضو شدن دعوتنامه ارسال کردم :40:

fanoostalaei
14-10-2011, 19:55
سلام بر دوستان گل و بلبل آ.غ

x8800
14-10-2011, 21:11
به به سلام حسین جان . خوش اومدی اقا . امیدوارم از اقامتت اینجا لذت ببری ! هرچند با این وضع وخیمی که ما تو استان داریم بعید میدونم !

fanoostalaei
14-10-2011, 22:58
به به سلام حسین جان . خوش اومدی اقا . امیدوارم از اقامتت اینجا لذت ببری ! هرچند با این وضع وخیمی که ما تو استان داریم بعید میدونم !

ای کاش نمیرفتی تا اینو هم نشونت بدم
اون موقع دیگه هر جا خواستی میتونی بری

urumchi
15-10-2011, 00:33
جديدترين ، مضحكترين و نااميد كننده ترين سخنان جناب دكتر تقي پور وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات :

1- اینترنتی که وجود دارد بر مبنا و اساس تئوریهای اومانیستی و لیبرالیستی است

2 - اینترنت غربی ها ابزاری است آسیب زا و خطرناک

3 - اینترنت پاک را به جامعه جهانی ارائه می کنیم

متن كامل خبر به نقل از سايت تابناك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اين موضوع تازگي نداره و پيشتر وزير سابق جناب سليماني هم جملات قصاري رو ادا فرموده بودن كه معروفترين و ماندگارترين اونها اين است:

کاربران خانگي به پهناي باند بيشتر از 128 کیلوبیت نياز ندارند و اين پهناي باند براي آنان کافيست !!!

يعني كاربر خانگي بغير از متن و نوشته نبايد طرف چيز ديگه اي بره، يعني مالتي مديا خطرناكه حسن!!!

" اللهم اجعل عاقبتنا خيرا "

IVAN
15-10-2011, 16:31
دوستان ماکس نتی یه خبر خوب
شرایط سرویس های شرکت ماکس نت در ارومیه با تبریز یکسان شد!

=CYBER=
15-10-2011, 18:01
مکس نت شب ها سرعت خریداری شده رو ارائه میده ؟

پارس آنلاین نصف می کنه ، من با اینترنت مثلا 1 مگابیت 800 مگابایت شبی دانلود می کنم !!! هرچند از نصف هم بیشتره !!

exreme
15-10-2011, 20:12

میگم ایوان خان من با مکس کلاسیک (128-512) روز و شب تقریبا با 60 تا دان می کنم.
به نظرت برای ماه بعدی Max Turbo)512K~1024K( بگیرم یا ( Discovery (1024K~2048K بگیرم؟

IVAN
15-10-2011, 20:33
میگم ایوان خان من با مکس کلاسیک (128-512) روز و شب تقریبا با 60 تا دان می کنم.
به نظرت برای ماه بعدی Max Turbo)512K~1024K( بگیرم یا ( Discovery (1024K~2048K بگیرم؟
به نظرم برای این سری Max Turbo انتخاب مناسبی باشه. اگر راضی بودین که شارژ بعدی میتونید پلن بالاتر رو سفارش بدین در غیراینصورت حداقلش اینه که زیاد متضرر نشدین!
البته ماکس در تبریز سرعتهاش رو در بعضی سرویسها تعدیل کرده و احتمالا شرایطش روبه بهبودی بره!

Pi_Ro
15-10-2011, 21:09
سلام دوستان
اینترنت من ماله مخابراته
میخواستم بدونم واسه تمدید جتما باید برم مخابرات ؟ نمیشه آنلاین تمدید کرد ؟
اینترنت من 256 هست هر شب باهاش 1 گیگ دی ال میکنم

x8800
15-10-2011, 22:03

وای ایوان جان دمت گرم . همیشه خوش خبر باشی . این یکی از چیزایی بود که شدید عذابم میداد . الحمدلله اینم اوکی شد. ممنون.

حیف که تازه 3 مته تمدید کردم . دوره بعدی دیسکاوری رو میگیرم :20:

urumchi
15-10-2011, 22:44
سلام دوستان
اینترنت من ماله مخابراته
میخواستم بدونم واسه تمدید جتما باید برم مخابرات ؟ نمیشه آنلاین تمدید کرد ؟
اینترنت من 256 هست هر شب باهاش 1 گیگ دی ال میکنم

هفته قبل از طرف امور مشترکین زنگ زدن و بصورت تلفنی نظر سنجی کردن، منم نامردی نکردم کل شرکت مخابرات رو شستم گذاشتم یه کنار! هر چی میتونستم ازشون ایراد گرفتم و حسابی خجالتشون دادم (نزدیک بود باهاشون دعوا هم بکنم) بهشون گفتم خجالت نمی کشید برید از مخابرات تبریز یاد بگیرید، نه سایت آبرومندی دارید،نه میشه کارهای مربوط به ADSL رو اینترنتی انجام داد نه پهنای درست و حسابی میدید و خیلی چیزهای دیگه که الان یادم نمیاد ولی مثل اینکه نتیجه داده چون هم پهنای باندم شده 1مگ هم اینکه از طریق آدرس زیر میشه کارهای مربوط به ADSL رو آنلاین انجام داد

انصافا امکانات خوبی داره مثل ثبت نام، تمدید، ارتقاء سرویس با پرداخت مابه التفاوت

خدا رو شکر، بنظر میرسه تازه یه اتفاقاتی داره میفته، اون از مکس اینم از مخابرات

x8800
15-10-2011, 23:52
هفته قبل از طرف امور مشترکین زنگ زدن و بصورت تلفنی نظر سنجی کردن، منم نامردی نکردم کل شرکت مخابرات رو شستم گذاشتم یه کنار! هر چی میتونستم ازشون ایراد گرفتم و حسابی خجالتشون دادم (نزدیک بود باهاشون دعوا هم بکنم) بهشون گفتم خجالت نمی کشید برید از مخابرات تبریز یاد بگیرید، نه سایت آبرومندی دارید،نه میشه کارهای مربوط به ADSL رو اینترنتی انجام داد نه پهنای درست و حسابی میدید و خیلی چیزهای دیگه که الان یادم نمیاد ولی مثل اینکه نتیجه داده چون هم پهنای باندم شده 1مگ هم اینکه از طریق آدرس زیر میشه کارهای مربوط به ADSL رو آنلاین انجام داد

انصافا امکانات خوبی داره مثل ثبت نام، تمدید، ارتقاء سرویس با پرداخت مابه التفاوت

چقدر گرون حساب میکنه ! یه 512 (60 کیلودانلود) با 3 گیگ ماهانه میزنه 21ت ! مکس نت که خیلی به این شرف داره !

ماهیانه 10ت !

firebird
16-10-2011, 00:02
قیمتاش کجاست؟

Pi_Ro
16-10-2011, 00:21

مرسی داداش خیلی کمکم کردی
راستی آی پی استاتیک چیه که تو قسمت تمدید هست ؟

PrinceEmir
16-10-2011, 00:23
من امروز که سرعت دانلودم رو دیدم خشکم زد، فکر کردم مسئولین مخابرات دیوانه شدن یا اینکه اشتباهی از طرف کارمنداش شده یا مشکلی تو سیستمشون هست، سرعتم امروز چند برابر شده، صحبتای ارومچی رو که خوندم دیدم نه انگار تنها مال من اینطور نیست :31:
امیدوارم فقط یه روز نباشه.
اما جدای مسائل سرعت انصافا قیمتهای مخابرات الان خیلی بهتر از جاهای دیگست. مثلا من 2 ماهه 256 رو گرفتم 15 تومن. هیچ جای دیگه همچین قیمتی نداره.
الان سرعتو حال کنید :27:
البته این مال شبه،‌روزا پینگم معمولا بین 110-130 هستش.

IVAN
16-10-2011, 00:34
من امروز که سرعت دانلودم رو دیدم خشکم زد، فکر کردم مسئولین مخابرات دیوانه شدن یا اینکه اشتباهی از طرف کارمنداش شده یا مشکلی تو سیستمشون هست، سرعتم امروز چند برابر شده، صحبتای ارومچی رو که خوندم دیدم نه انگار تنها مال من اینطور نیست :31:
اما جدای مسائل سرعت انصافا قیمتهای مخابرات الان خیلی بهتر از جاهای دیگست. مثلا من 2 ماهه 256 رو گرفتم 15 تومن. هیچ جای دیگه همچین قیمتی نداره.
احتمالا دوباره حالت برست رو فعال کردن
دوستان مخابراتی، لطفا یه اسکرین شات از پنل جدید بذارین ببینیم چه امکاناتی داره :)

Pi_Ro
16-10-2011, 01:17
راستی سرعت دانلود 512 مال مخابرات تا چند میره ؟

urumchi
16-10-2011, 01:19
چقدر گرون حساب میکنه ! یه 512 (60 کیلودانلود) با 3 گیگ ماهانه میزنه 21ت ! مکس نت که خیلی به این شرف داره !

ماهیانه 10ت !

شرف رو خوب اومدی! خیلی هم خوب اومدی، چه زود پینگ 800 یادت رفت !!!

قیمتاش کجاست؟

در لینک شارژ ماهیانه

مرسی داداش خیلی کمکم کردی
راستی آی پی استاتیک چیه که تو قسمت تمدید هست ؟

خواهش میشه، آی پی استاتیک، یعنی آی پی ثابت که هر وقت کانکت شدی آی پی شما تغییر نکنه و در تمام طول دوره با یه آی پی مشخص وصل بشید

روزا پینگم معمولا بین 110-130 هستش

میخوای منو سکته بدی؟

130 با سرور باکو؟ :18:

راستی سرعت دانلود 512 مال مخابرات تا چند میره ؟

از اول مهر شده بود60 ولی از امروز صبح شده 100 کیلوبایت

جالبترین نکته هم اینجاست که هر فایلی از هر سروری که برای دانلود میذارم مثل روز با حداکثر سرعت دانلود میشه

IVAN
16-10-2011, 01:45
شرف رو خوب اومدی! خیلی هم خوب اومدی، چه زود پینگ 800 یادت رفت !!!
:biggrin:

از اول مهر شده بود60 ولی از امروز صبح شده 100 کیلوبایت

جالبترین نکته هم اینجاست که هر فایلی از هر سروری که برای دانلود میذارم مثل روز با حداکثر سرعت دانلود میشه

پرداخت آنلاینش فعاله؟ با این حساب میشه رو این مورد هم فکر کرد!

urumchi
16-10-2011, 01:55
پرداخت آنلاینش فعاله؟ با این حساب میشه رو این مورد هم فکر کرد!

آدام الوبلار :31: دروازه پرداخت آنلاین از بانک ملت دارن، خدا کنه فقط تر نزنن مثلا ملت پول بریزن به حسابشون و خبری از سرویس نشه !!!

هنوز باورم نمیشه مخابرات از این غلطا کرده،بس که عقب ماندگی و آبروریزی از این مخابرات دیدم من

firebird
16-10-2011, 07:58
در لینک شارژ ماهیانهممنون از جواب ولی یوزرنیم، پسورد میخواد. حالا مهم نیست از امام که رد میشم ازشون میگیرم.

x8800
16-10-2011, 09:38

یعنی شما با 256 مخابرات سرعتتون بالای 60 و پینگتون 130 هست ؟ ارومیه هستید دیگه ؟

urumchi
16-10-2011, 11:29
ممنون از جواب ولی یوزرنیم، پسورد میخواد. حالا مهم نیست از امام که رد میشم ازشون میگیرم.

دوست عزیز ببخشید اشتباه از من بود شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید

یه شماره تلفن هم میخواد که من 4412223536 رو میزنم و وارد میشم

hp980
16-10-2011, 12:00
دوست عزیز ببخشید اشتباه از من بود شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید

یه شماره تلفن هم میخواد که من 4412223536 رو میزنم و وارد میشم

اينجوري وارد صفحه ميشه اما وقتي لينك شارژ ماهيانه رو ميزني دوباره نام كاربري و رمز ميخواد!!!

اگه ميشه يك عكس از قيمتهاش بذاريد!!!

Pi_Ro
16-10-2011, 12:37
من کارت ملت ندارم چطوری آنلاین پرداخت کنم ؟
راه دیگه ای نداره ؟

hp980
16-10-2011, 12:43
من کارت ملت ندارم چطوری آنلاین پرداخت کنم ؟
راه دیگه ای نداره ؟

با كليه كارتهاي متصل به شبكه شتاب ميتونيد پرداخت كنيد!!!

SALAR45
16-10-2011, 15:11
با سلام خدمت همه بچه های مخابراتی
امروز روز خوبیه
سرعت دانلود افزایش پیدا کرده پینگ خوب شده و سامانه شارژ و پرداخت اینترنت افتتاح شده
کاش همین جوری ادامه بدن
دمن اوسته
اینم result:

urumchi
16-10-2011, 15:36
اينجوري وارد صفحه ميشه اما وقتي لينك شارژ ماهيانه رو ميزني دوباره نام كاربري و رمز ميخواد!!!

اگه ميشه يك عكس از قيمتهاش بذاريد!!!

دوست عزیز تعرفه ها رو بصورت عکس نزدن بلکه از طریق خود سایت محاسبه مبلغ میکنه

اون شماره تلفن هم من نمیدونم مال کیه، شانسی زدم، شما اول شماره خودتون رو بزنید اگه وارد شد که چه بهتر اگر هم وارد نشد یه شماره دیگه رو شانسی بزنید تا الااقل وارد سیستم بشه

mehr20
16-10-2011, 15:36
من 2.5 ماهه از مخابرات اشتراک 512 دارم .... برای من از همون اول سرعتم 52 بوده و نه زیاد شد و نه کم در حالی که دوستم اون موقع با 150 دان میکرد ....
حالا من بهشون زنگ بزنم بگم سرعتم چرا 50 تاست ناثیری داره؟؟ نامردا بگن سرعت قانونی همینه!!!!!!
من هر شب 1300 دان رایگان دارم

اینم 2 تا تست که الان گرفتم!!! چرا تو تست سرعتم اینقدر پایینه با idm سرعتم دوروبر 52 تا هست البته با نوسان شدید !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urumchi
16-10-2011, 15:46
من 2.5 ماهه از مخابرات اشتراک 512 دارم .... برای من از همون اول سرعتم 52 بوده و نه زیاد شد و نه کم در حالی که دوستم اون موقع با 150 دان میکرد ....
حالا من بهشون زنگ بزنم بگم سرعتم چرا 50 تاست ناثیری داره؟؟ نامردا بگن سرعت قانونی همینه!!!!!!

شما به 90 91 222 0441 زنگ بزن ببین چی میگن

البته فکر کنم برست سرویسها فقط برای اورمیه باشه نه برای شهرستانها

ساعت 15:47

hadi.EST
16-10-2011, 18:51

سلام خیلی ممنون از خبرتون .از دوستان کسی اینجا مکس 128 نامحدود خانگی داره آیا درسته که پهنای باند مثل 256 میده؟ سرویس رو تمدید کنیم یا اینکه به پارس منتقل کنیم؟

با سپاس:11:

PrinceEmir
16-10-2011, 20:12
میخوای منو سکته بدی؟

130 با سرور باکو؟ :18:

مگه پینگ به سرور هم ربط داره؟
این یه نمونه از تست روزمه:

یعنی شما با 256 مخابرات سرعتتون بالای 60 و پینگتون 130 هست ؟ ارومیه هستید دیگه ؟

آره، حتی بعضی وقتها سرعت تا 170 هم بلند میشه، البته زیاد اونجا نمیمونه ولی سرعت متوسطم همین حدود 65-70 دانلود میکنم، البته میگم الان یکی دو روزه اینطور زیاد شده، همانطور که دوستمون گفت ظاهرا دوباره برست رو فعال کردن. بله ارومیه هستم.
فقط از دوستان کسی میدونه ساعت رایگان مخابرات از چند تا چنده،‌ مگه از 12 شب شروع نمیشه؟
من دیشب از 12 شروع به دانلود کردم بعد دیدم کلی حجم کم کرده!!! فقط خواستم قبل از اینکه زنگ بزنم سویوش کنم بپرسم مطمئن شم بعد :31:
یکیم کسی تو ارومیه سرویس وی ... ان ارزون و مناسب سراغ نداره، من ماهی حدود 5 تومن میخرم که فکر کنم ارزونترشم باید باشه. اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم پی ام بده.

Pi_Ro
16-10-2011, 20:33
با كليه كارتهاي متصل به شبكه شتاب ميتونيد پرداخت كنيد!!!

کارت من ماله صادراته ( سپهر )
وقتی میخوام پرداخت اینترنتی کنم یه راست میره سایت بانک ملت
اگه میشه راهنماییم کنید

hp980
16-10-2011, 20:36
کارت من ماله صادراته ( سپهر )
وقتی میخوام پرداخت اینترنتی کنم یه راست میره سایت بانک ملت
اگه میشه راهنماییم کنید

اون دروازه پرداخته بانك ملته
همونجا شماره كارت و مشخصات كارت صادرات رو ميديد و پرداختتون رو انجام ميديد ، لازم نيست كه كارت بانك ملت رو حتما داشته باشيد.

Pi_Ro
16-10-2011, 20:48
اون دروازه پرداخته بانك ملته
همونجا شماره كارت و مشخصات كارت صادرات رو ميديد و پرداختتون رو انجام ميديد ، لازم نيست كه كارت بانك ملت رو حتما داشته باشيد.

اینکارو کردم ولی گفت کارت اشتباه هست
و هم اینکه رمز دوم من 5 رقمی هست ولی تو کادر باید رمز 4 رقمی باشه
جور در نمیاد

تو خودپردازم 4 رقمی زدم ولی گفت باید 5 رقمی باشه

IVAN
16-10-2011, 21:14
اینکارو کردم ولی گفت کارت اشتباه هست
و هم اینکه رمز دوم من 5 رقمی هست ولی تو کادر باید رمز 4 رقمی باشه
جور در نمیاد

تو خودپردازم 4 رقمی زدم ولی گفت باید 5 رقمی باشه
اون کد CVV2 هست! رمز رو که اصلا باید بیشتر از 5 رقم باشه و هیچ gateway شما رو محدود به وارد کردن تعداد رقم مشخصی نمیکنه!
شما این راهنما رو مطالعه کن:

ittools
16-10-2011, 21:37
سلام خیلی ممنون از خبرتون .از دوستان کسی اینجا مکس 128 نامحدود خانگی داره آیا درسته که پهنای باند مثل 256 میده؟ سرویس رو تمدید کنیم یا اینکه به پارس منتقل کنیم؟
هادی جان پهنای باند که نامحدوده ولی اگر منظورت سرعت دانلود هست که تازگی ها خیلی خوب شده من هر موقع با idm میزنم دانلود حتی تا 50 هم میره و در حدود 6 ساعت 400 مگ دانلود داره که به نظرم خوبه ولی باز چیزی رو نمیشه یقین گفت همین یه مدت پیش وضعیت خیلی خراب بود :40:

exreme
16-10-2011, 23:13

من یه دو هفته پیش 128 نامحدود داشتم، سرعت تقربا روی 22-28 بود. که اینجوری پهنا میشه تقریبا 170 تا.
اینکه رو 128 بیان 256 ببندن احتمالا کار جدیدشون باید باشه.

urumchi
16-10-2011, 23:36
مگه پینگ به سرور هم ربط داره؟
این یه نمونه از تست روزمه:

آره، حتی بعضی وقتها سرعت تا 170 هم بلند میشه، البته زیاد اونجا نمیمونه ولی سرعت متوسطم همین حدود 65-70 دانلود میکنم، البته میگم الان یکی دو روزه اینطور زیاد شده، همانطور که دوستمون گفت ظاهرا دوباره برست رو فعال کردن. بله ارومیه هستم.
فقط از دوستان کسی میدونه ساعت رایگان مخابرات از چند تا چنده،‌ مگه از 12 شب شروع نمیشه؟
من دیشب از 12 شروع به دانلود کردم بعد دیدم کلی حجم کم کرده!!! فقط خواستم قبل از اینکه زنگ بزنم سویوش کنم بپرسم مطمئن شم بعد :31:
یکیم کسی تو ارومیه سرویس وی ... ان ارزون و مناسب سراغ نداره، من ماهی حدود 5 تومن میخرم که فکر کنم ارزونترشم باید باشه. اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم پی ام بده.

بله پینگ به سرور ربط داره

ساعات رایگان از 1 شروع میشه ولی ظاهرا برای بعضی ها مثل من تا 8 صبح و برای اکثر کاربرا تا 7 صبح هستش
البته دیشب من 1 تا 8 دانلود کردم و 64 مگ از حجمم پرید ولی اگه برای من هم تا 7 صبح باشه اونوقت باید بالای 300 مگ کسر میکرد نه 64 مگ، ولی من تا حالا بغیر از خودم کسی رو ندیدم تا 8 دانلود کنه!

در مورد وی پی ان هم باید بگم از هر کسی یا هر جایی که میخری بد جوری داره بهت میندازه! اکثر سایتها ماهیانه 2 تومن یا 3 تومن میگیرن البته اکانت اختصاصی گرونتره و تا 7 تومن هم دیدم برای یکماه

بهترین سایتی که سراغ دارم اینه ولی بعد از ماجرای بسته شدن پورتها نمیدونم کار میکنه یا نه ولی قبل از اون ماجرا اکانتهای بسیار عالی داشت

site.mixvpn.com

mehr20
17-10-2011, 01:23
من الان 2 ماهه از 1 تا 8 داونلود میکنم(مخابرات) و تا حالا هیچی حجمم کم نشده به جز یه شب که 150 مگم رفت

urumchi
17-10-2011, 01:42
من الان 2 ماهه از 1 تا 8 داونلود میکنم(مخابرات) و تا حالا هیچی حجمم کم نشده به جز یه شب که 150 مگم رفت

پس شدیم 2 نفر

جالب شد، پشتیبانی میگه 1 تا 7، بعضی از دوستان هم 1تا7 دانلود میکنن

من هم شنبه 1 تا 8 دانلود کردم پس چرا 64 مگ کم کرد؟؟؟ لابد خمس و زکات اون 2/5 گیگ رو گرفته !!!

Pi_Ro
17-10-2011, 07:55
اون کد CVV2 هست! رمز رو که اصلا باید بیشتر از 5 رقم باشه و هیچ gateway شما رو محدود به وارد کردن تعداد رقم مشخصی نمیکنه!
شما این راهنما رو مطالعه کن:

داداش دمت گرم
اشتباه من اونجا بود که باید رمز دوم رو وارد میکردم نه رمز اول :31:
مشکلم حل شد
ولی واقعا خیلی عالیه که آنلاین پرداخت کنیم
چون همین که آنلاین پرداخت کردم تو عرض چند ثانیه اکانتم فعال شد :31:
دیگه مجبور نیستم چند ساعت خودمو علاف کنم

milad_heartsick
17-10-2011, 11:51
سلام دوستان خوبم
کسی از وضعیت discovery مکس خبری داره؟ من نزدیک به یه ساله که مکس توربو دارم 10 12 روز دیگه از اکانتم مونده می خواستم دوره ی بعدی رو discovery ببندم
روز و شبم یکیه معمولا با 100 110 دان میکنم
سرور باکو

IVAN
17-10-2011, 12:39
سلام دوستان خوبم
کسی از وضعیت discovery مکس خبری داره؟ من نزدیک به یه ساله که مکس توربو دارم 10 12 روز دیگه از اکانتم مونده می خواستم دوره ی بعدی رو discovery ببندم
روز و شبم یکیه معمولا با 100 110 دان میکنم
سرور باکو
با این وضعیت شما؛ احتمالا دیسکاوری هم بالای 200 بهتون ترنسفر میده!
من فکر نمیکردم ماکس نت پهنای بالا هم بده ولی مثل اینکه شرایط فرق کرده

hadi.EST
17-10-2011, 13:19
تست سرویس 128 نا محدود سوپر ویژه مکس نت امروز ظهر البته سرویس 256 آنا هم داشتیم با همین یکی بود با پینگ بالاتر .دوستان ما تمدید کردیم رفت امیدوارم بدتر نشه که بهتر بشه . :11:

با سپاس

Pi_Ro
17-10-2011, 13:36
الان که داشتم دانلود میکردم سرعت دانلودم 150 شده بود
سرعت مخابرات رفته بالا انگاری
راستی چرا مخابرات سرعت بالای 512 نمیده ؟

SALAR45
17-10-2011, 18:25
سلام دوستان نظرتون راجع به این چیه؟؟؟؟
سرویس 512 مخابرات ارومیه:
عجب کارکنان زحمتکشی دارن ...ایول....

urumchi
17-10-2011, 19:37
سرعت دانلودم با idm بالاتر از 110 نمیره!

دوستانی که 512 مخابرات دارن، هر شب چقدر دانلود میکنن؟

=CYBER=
17-10-2011, 22:06
برادران عزیز شماره پارس آنلاین ساختمان بانک پاسارگاد رو کی داره ؟
با این شماره : ٢٢٤٧٧٢٤ تماس میگیرم 3 رو میزنم وصل میشه به تهران.
خودشون ساپورت ندارن ؟

IVAN
17-10-2011, 22:34
برادران عزیز شماره پارس آنلاین ساختمان بانک پاسارگاد رو کی داره ؟
با این شماره : ٢٢٤٧٧٢٤ تماس میگیرم 3 رو میزنم وصل میشه به تهران.
خودشون ساپورت ندارن ؟

SALAR45
19-10-2011, 13:19
سلام خدمت همه دوستان مخابراتی:20:
اینم حجم دانلود من در 7 ساعت دانلود شبانه::5:

و این هم سرعت دانلود من:

با تشکر از ارومچی:8:

poolpool
19-10-2011, 15:31
پارس آنلاین 512
ساعت 3 بعد از ظهر

تازه از پارس آنلاین گرفتم ، واسه روزا خوبه ولی چند روزه که گرفتم شبا بیشتر از 200 مگ نتونستم دانلود کنم :19::19::19::19::19::19:

دوستان کسایی که از پارس آنلاین گرفتن ، شبا چقدر دانلود میکنن ؟

من که الان سرعت دانلود شبانه اینقدر پایینه ، چیکار کنم ؟ برم باهاشون دعوا کنم ؟

چاره چیه ؟

:19::19::19::19: تورو خدا کمک کنین :19::19::19::19:

ARAM44
19-10-2011, 16:05
سرعت دانلود شبانه مخابرات 4 روزه که در خوی خیلی خوب شده . پستهای دوستان رو که میخوندم مثل اینکه همه جا بهتر شده خدا کنه ادامه داشته باشه. بهتر شده خدا کنه ادامه داشته باشه.

hp980
19-10-2011, 17:31
سرعت دانلود شبانه مخابرات 4 روزه که در خوی خیلی خوب شده . پستهای دوستان رو که میخوندم مثل اینکه همه جا بهتر شده خدا کنه ادامه داشته باشه. بهتر شده خدا کنه ادامه داشته باشه.

منظور از سرعت خوب همين سرعتيه كه تستشو گذاشتيد ؟:31:

urumchi
19-10-2011, 18:12
از ساعت 18 پهنای باندم شده 4 مگ و چیزی هم از حجمم کم نمیکنه

:8::8::8:

اینم از فیلمش با حجم 189KB

mediafire.com/?l2limycvdzwvlfl

poolpool
19-10-2011, 19:16
دوستان کمک کنین آخه :19: :19:
کسی اینجا از پارس آنلاین اشتراک نداره ؟

fanoostalaei
19-10-2011, 19:28
از ساعت 18 پهنای باندم شده 4 مگ و چیزی هم از حجمم کم نمیکنه

:8::8::8:

اینم از فیلمش با حجم 189KB

mediafire.com/?l2limycvdzwvlfl

مارو یادت نره ها تو این حال کردنت شریک بکنی هاااااااا
من اخرین سرعتی رو که داشتم 380 بود:41::41:

urumchi
19-10-2011, 19:35
سرعت به جهنم! از حجمم کم نمیکنه!!! این مورد داره اساسی بهم حال میده

mahdivet
19-10-2011, 20:02
سلام دوستان ،ازتون به راهنمایی می خوام
من adsl پارس آنلاین دارم ، چند وقتیه سرعتش کم شده و ترافیکشم زیاد کم می شه !!! می خوام عوضش کنم شما چی پیشنهاد می دین !؟ اونایی که مخابرات دارن راضی هستن و سرعت 256 هزینش چقدره ؟
ممنون

x8800
19-10-2011, 20:03
وای ارومچی من جیگرم کباب شد . آقا دمار از روزگارشون دربیار !

حال میده نه ؟:31:

fanoostalaei
19-10-2011, 20:17
وای ارومچی من جیگرم کباب شد . آقا دمار از روزگارشون دربیار !

حال میده نه ؟:31:

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::thumb sup::thumbsup::thumbsup::blink:
:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:: blink::blink::blink:

برای اسپم نشدن :

حالتون خوبه؟؟؟:blink::blink:

hp980
19-10-2011, 20:23

خوش به حالتون !!!!!:31:

mahdivet
19-10-2011, 20:44
سلام دوستان ،ازتون به راهنمایی می خوام
من adsl پارس آنلاین دارم ، چند وقتیه سرعتش کم شده و ترافیکشم زیاد کم می شه !!! می خوام عوضش کنم شما چی پیشنهاد می دین !؟ اونایی که مخابرات دارن راضی هستن و سرعت 256 هزینش چقدره ؟
ممنون

تو رو خدا جواب بدین

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

نوش جون !!!!! :20::31::8:

ARAM44
19-10-2011, 20:58
تو رو خدا جواب بدین

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

نوش جون !!!!! :20::31::8:

اقا mahdivet سرویسهای مخابرات نسبت به سایر پروایدرها بهتره قیمت سرویس 256 3ماهه 3گیگ 25هزارتومان

هست 6گیگ 6ماهه 46400 تومان

AliBaMaram.13
19-10-2011, 21:14
دوستان کمک کنین آخه
کسی اینجا از پارس آنلاین اشتراک نداره ؟

اینجا به جز من اکثر دوستان از دانلود شبانه پارس آنلاین ناراضی هستند... فکر کنم به مرکز مخابراتی ربط داره مال من فجر ... الان شبانه 2000 تا 2500 مگ می گیرم... هر چند هر روز داره بدتر می شه

AliBaMaram.13
19-10-2011, 21:25

تصور کن تو می تونی بشی تعبیر این رویا!

poolpool
19-10-2011, 23:06
اینجا به جز من اکثر دوستان از دانلود شبانه پارس آنلاین ناراضی هستند... فکر کنم به مرکز مخابراتی ربط داره مال من فجر ... الان شبانه 2000 تا 2500 مگ می گیرم... هر چند هر روز داره بدتر می شه

یه سوال ، تنظیمات مودم رو خودتون انجام دادین ؟
الان تنظیمات مودمتون رو بریدج هست ؟
mtu تون چنده ؟

مرسی که جواب دادین

AliBaMaram.13
20-10-2011, 00:50
یه سوال ، تنظیمات مودم رو خودتون انجام دادین ؟
نه..

الان تنظیمات مودمتون رو بریدج هست ؟
بله

mtu تون چنده ؟
1500

مرسی که جواب دادین
خواهش می کنم عزیز

amir200812
20-10-2011, 06:15
دوستان همین حالا متوجه شدم در بخش تصاویر گوگل تصاویر هیتلر نشده!:8:

IVAN
20-10-2011, 12:03
دانلودر دیشب از ساعت حدودا سه و نیم به بعد دیگه دانلود نکرده!! ماکس نت

x8800
20-10-2011, 14:33
دانلودر دیشب از ساعت حدودا سه و نیم به بعد دیگه دانلود نکرده!! ماکس نت

آره اتفاقا منم برام سوال بود. مال منو یه 50-60 مگ دانلود کرده بود

urumchi
20-10-2011, 17:31
اینترنت از دیشب قطع شده !!! نه به اون سوتی دادن که پهنای 4 مگ میدن نه به این قطع شدن، الان دارم از کافی نت پست میدم

دانلود نشدن فایلهاتون دیشب احتمالا تقصیر حضرات مخابرات بوده

این عکس بیشتر از اون 4 مگ منو شگفت زده کرده

سایت مخابرات یه طویله س که هیچ نظارتی بهش نمیشه ، هر کسی هر چی که دلش بخواد میتونه توش بنویسه !

PrinceEmir
20-10-2011, 18:49
خب فکر کنم علت این تغییراتی که انجام میشه مشخص شد، ظاهرا عده ای از کارکنان سرگرم یه چیز دیگه هستن :31:

آخرین اطلاعات از وضعیت اینترنت:
256 مخابرات:
Yessssssssssss :27:

البته همیشه اینطور نیست، اینو فقط به این خاطر زدم پز بدم :31:

fanoostalaei
20-10-2011, 20:10
اینترنت از دیشب قطع شده !!! نه به اون سوتی دادن که پهنای 4 مگ میدن نه به این قطع شدن، الان دارم از کافی نت پست میدم

دانلود نشدن فایلهاتون دیشب احتمالا تقصیر حضرات مخابرات بوده

این عکس بیشتر از اون 4 مگ منو شگفت زده کرده

سایت مخابرات یه طویله س که هیچ نظارتی بهش نمیشه ، هر کسی هر چی که دلش بخواد میتونه توش بنویسه !

اینترنت من و خیلی ها از تاپیک تبریز از 3.5 قطع بوده

urumchi
21-10-2011, 19:45
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

اینترنتم قطع شده اومدم کافی نت :41:

دوستانی که اکانت مخابرات دارن این آدرس رو بزنن تو IE (فقط IE) ببینن لود میشه یا نه، اگه لود شد یا نشد لطفا اطلاع بدن (آدرس رو کامل کپی کنید)

firebird
21-10-2011, 20:09
کسی میدونه شهرک شهریار ADSL یا Wimax میشه گرفت یا نه؟

hp980
22-10-2011, 08:32
کسی میدونه شهرک شهریار ADSL یا Wimax میشه گرفت یا نه؟

adsl كه ميتونيد بگيريد حداقل از مخابرات.
وايمكس هم ميشه ولي نميدونم تو قسمت پوشش داخلي هستيد يا خارجي با يكي از نمايندگيهاي فروش وايمكس تماس بگيريد!

firebird
22-10-2011, 09:36
adsl كه ميتونيد بگيريد حداقل از مخابرات.
وايمكس هم ميشه ولي نميدونم تو قسمت پوشش داخلي هستيد يا خارجي با يكي از نمايندگيهاي فروش وايمكس تماس بگيريد!
ممنون. من این سوال رو دیشب پرسیدم. از صبح یه سری تماس گرفتم.

شرکتا میگن که اون منطقه ADSL نمیدن. حالا با مخابرات تماس میگیرم ببینم چی میشه. (این شماره ای که دارم کلاً اشغاله)

وایمکس هم با مودم خارجی (outdoor) میشه گرفت ولی ظاهراً اینطوری نیست بری مودم رو بگیری و بشینی خونه استفاده کنی. دنگ و فنگ زیادی داره.

Pi_Ro
22-10-2011, 14:54
اینم نت من 512 مخابرات

این تست واسه نوبت روز ساعت 4 هست

اینم واسه نوبت شب ساعت 12

IVAN
22-10-2011, 20:48
:biggrin:

x8800
22-10-2011, 21:18
مکس 2 روزه پینگش خراب شده . دانلود هم کمتر شده. نمیدونم جریان چیه

fanoostalaei
22-10-2011, 23:16
مکس 2 روزه پینگش خراب شده . دانلود هم کمتر شده. نمیدونم جریان چیه
اره پینگ من هم حدود 50 تایی بالا رفته
البته با بعضی ها هم مثل یاهو حدود 50 تا کم شده

x8800
22-10-2011, 23:24
واسه ما که فقط بدیش معلمومه

fanoostalaei
23-10-2011, 00:47
Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.
C:\Users\GOD>ping google.com
Pinging google.com [74.125.230.114] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=273ms TTL=51
Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=272ms TTL=51
Ping statistics for 74.125.230.114:
Minimum = 272ms, Maximum = 273ms, Average = 272ms
C:\Users\GOD>ping yahoo.com
Pinging yahoo.com [98.137.149.56] with 32 bytes of data:
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=333ms TTL=51
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=334ms TTL=51
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=339ms TTL=51
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=333ms TTL=51
Ping statistics for 98.137.149.56:
Minimum = 333ms, Maximum = 339ms, Average = 334ms
C:\Users\GOD>ping 4.2.2.4
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=341ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=226ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=149ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=147ms TTL=244
Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 147ms, Maximum = 341ms, Average = 215ms
C:\Users\GOD>ping 8.8.8.8
Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=269ms TTL=48
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=271ms TTL=48
Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 269ms, Maximum = 271ms, Average = 269ms
C:\Users\GOD>ping maxnet.ir
Pinging maxnet.ir [217.219.137.3] with 32 bytes of data:
Reply from 217.219.137.3: bytes=32 time=9ms TTL=125
Reply from 217.219.137.3: bytes=32 time=8ms TTL=125
Ping statistics for 217.219.137.3:
Minimum = 8ms, Maximum = 9ms, Average = 8ms
C:\Users\GOD>ping forum.p30world.com
Pinging forum.p30world.com [72.55.140.181] with 32 bytes of data:
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=244ms TTL=47
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=242ms TTL=47
Ping statistics for 72.55.140.181:
Minimum = 242ms, Maximum = 244ms, Average = 243ms
C:\Users\GOD>

IVAN
23-10-2011, 00:57
پینگ گوگل رو توجه کنین:

exreme
23-10-2011, 08:17
امشب 2.32 گیگ دانلود کردم. ایولللللللللللل

fanoostalaei
23-10-2011, 09:21
چرا اپلودت از دانلود بیشتره
من هم از ساعت 4 تا 8 حدود 850 مگ دان کردم

IVAN
23-10-2011, 12:19
امشب 2.32 گیگ دانلود کردم. ایولللللللللللل

برای من که مثل همیشه بود

exreme
23-10-2011, 14:50
چرا اپلودت از دانلود بیشتره
من هم از ساعت 4 تا 8 حدود 850 مگ دان کردم

به این میگن نت موازی! سرعت آپ از دان بیشتره!!

برای من که مثل همیشه بود
نمی دونم چی شده بود که اینجوری زیاد شده بود ولی خیلی حال داد.

urumchi
23-10-2011, 15:29

18 دقیقه تو فروم چرخیدم 7 مگ کم کرد، برای شما چقدر کم میکنه؟ بنظر میرسه مخابرات دوبل محاسبه میکنه!!!

x8800
23-10-2011, 15:49
و باز هم مان آش و همان کاسه

C:\Users\NA3R\Desktop>c:\windows\system32\ping "4.2.2.4" -t

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=380ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=346ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=348ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=364ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=332ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=356ms TTL=237

urumchi
23-10-2011, 19:04
از دوستان کسی سیم کشی تلفن از ورودی منزل تا مودم رو انجام داده؟ نتیجه چی شده؟ دقیقا چه مقدار میزان نویز تغییر میکنه؟

فکر کنم قبلا جناب IVAN اینکار رو انجام دادن

نویز زیاد بدجوری اذیتم میکنه، پینگم با تابناک از 48 رسیده به 75

با 4.2.2.4 پینگم در بدترین شرایط به 220 میرسید ولی حالا پایینتر از 250 نمیاد

IVAN
23-10-2011, 21:01
از دوستان کسی سیم کشی تلفن از ورودی منزل تا مودم رو انجام داده؟ نتیجه چی شده؟ دقیقا چه مقدار میزان نویز تغییر میکنه؟
...

تغییر چندانی نکرد در حد 1 db
قبل سیم کشی:

و بعدش:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

در مورد پینگ هم از دیروز وضع بدتر شده!

fanoostalaei
23-10-2011, 21:46

فکر کنم قبلا جناب IVAN اینکار رو انجام دادن

نویز زیاد بدجوری اذیتم میکنه، پینگم با تابناک از 48 رسیده به 75

با 4.2.2.4 پینگم در بدترین شرایط به 220 میرسید ولی حالا پایینتر از 250 نمیاد

هر چی در این زمینه میگن همش کشکه
من همش فقط از سیم ورودی میارم به مودم ولی نویزم فقط تو صبا حدود 23 بود
تو شاتل 16
تو همارا 5
تو همین مکس هم حدود 10
همشون یه مشت چرت و پرت میگن که نویز داخلی دارید
همین الان نویز رو ببین

fanoostalaei
23-10-2011, 21:51
و باز هم مان آش و همان کاسه

C:\Users\NA3R\Desktop>c:\windows\system32\ping "4.2.2.4" -t

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=380ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=346ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=348ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=364ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=332ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=356ms TTL=237

اینم مال من البته الان زیاد بهم رنج 46 میده ولی بعد چندبار دیس کردن 109 میده که اینم پینگم تو 109

x8800
23-10-2011, 23:20
حسین پینگ تو هم دیگه چنگی به دل نمیزنه . اولاش یادت بود ؟

fanoostalaei
23-10-2011, 23:28
حسین پینگ تو هم دیگه چنگی به دل نمیزنه . اولاش یادت بود ؟

ولی من باز هم ازش راضیم چون تو گیم انلاین یه ضره هم اذیتم نمیکنه
بابا کجای این پینگ بده
اون خاک تو سر همارا تو بهترین موقعش همچین پینگی نمیداد

اینم یه تست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها چیز مکس سرعت دانلود واقعا چرتشه
اگه صبا ترافیکش ارزونتر بود همون صبارو میگرفتم
هر شب 3.5 گیگ کجا و این 1.2 کجا
حتی شاتل خاک بر سر 1.6 گیگ میزد
گرچه هردوشون مفت نمیارزه
چون بیخودی سیستم رو 9 ساعت روشن میزاری اخرش 1 گیگ میزنه ولی تو صیا تو 4 ساعت 3.5 گیگ راحت و بدون دردسر دان مکیرد

تو اون یکی خطم که همارا وصله تو حدود 50 روز 14 گیگ ترافیک مصرف داشتم
ترافیک پدر ادمو در میاره
اگه صبا ارزون کنه عالی میشه
البته همشون حجم رو زود میخورن ولی این مکس برای من ترافیک بیخودی نمیزنه حتی با اینکه دان میکنم روزها

urumchi
23-10-2011, 23:54
تغییر چندانی نکرد در حد 1 db
قبل سیم کشی:

و بعدش:

جالبه وضعیت نویز قبل از سیم کشی بهتر بوده

هر چی در این زمینه میگن همش کشکه
من همش فقط از سیم ورودی میارم به مودم ولی نویزم فقط تو صبا حدود 23 بود
تو شاتل 16
تو همارا 5
تو همین مکس هم حدود 10
همشون یه مشت چرت و پرت میگن که نویز داخلی دارید
همین الان نویز رو ببین

این تفاوت نویز از یه شرکت نسبت به یه شرکت دیگه بخاطر پورتهاست، یه جا پورت با پهنای کم میدن در نتیجه میزان نویزش هم کمتره، اما وقتی پورتهارو با پهنای باند زیاد ست میکنن نویز هم زیاد میشه، قبلا پورت خط من 2 مگ بود snr margin میشد حدود 34 ولی حالا که پورت رو 8 مگ بستن snr margin نهایتا میاد روی 15

IVAN
24-10-2011, 00:22
...
اون برمیگرده به مودم و مدلش که چطور وضعیت رو محاسبه میکنه. قبلیه D-Link بود ولی الان Zyxel هست
اون موقع خاطرم هست چون تغییرات جزئی بود کمی حرص هم خورم :biggrin: شما اول مودم رو ببر سر خط تست کن اگه شرایط بهتر شد اونکارو انجام بده

fanoostalaei
24-10-2011, 09:19

این تفاوت نویز از یه شرکت نسبت به یه شرکت دیگه بخاطر پورتهاست، یه جا پورت با پهنای کم میدن در نتیجه میزان نویزش هم کمتره، اما وقتی پورتهارو با پهنای باند زیاد ست میکنن نویز هم زیاد میشه، قبلا پورت خط من 2 مگ بود snr margin میشد حدود 34 ولی حالا که پورت رو 8 مگ بستن snr margin نهایتا میاد روی 15

تو صبا که دان استریم 2 مگ بود و اس ان ار 24
تو همارا شد 4 مگ و اس ان ار 2 که مودم دیگه وصل نمیشد
الان هم که این وضعه:13:

firebird
24-10-2011, 11:23
من دیروز رفتم مخابرات ثبت نام کردم با اینکه گفته بودند ممکنه دو روز طول بکشه امروز وصل شد. 512 گرفتم ولی سرعت یک مگ هست.

hp980
24-10-2011, 11:48
من دیروز رفتم مخابرات ثبت نام کردم با اینکه گفته بودند ممکنه دو روز طول بکشه امروز وصل شد. 512 گرفتم ولی سرعت یک مگ هست.

قيمتش چند شد ؟

firebird
24-10-2011, 12:05
قيمتش چند شد ؟
یک ماهه 17 تومن

hp980
24-10-2011, 12:24
یک ماهه 17 تومن

اين واسه 3 گيگ ترافيكه ؟
قيمت ترافيك اضافي را چند حساب ميكنن؟

ممنون

urumchi
24-10-2011, 12:41

مبارکتون باشه، جمعیت مخابراتی ها روز به روز داره بیشتر میشه، دیروز منم امور مشترکین بودم چند نفر رو دیدم که برای ثبت نام اومده بودن

در مورد پهنا هم فکر کنم دقیقش 0.8 مگابیت باشه (100KB) چون برای من 100 - 105 کیلوبایت سرعت دانلود میده

دیشب 1550 مگ دانلود کردم، البته از 3 تا 8 ،احتمالا اگه از 1 دانلود میکردم حدود 2300 مگ میگرفتم

کنترل پنل

شماره های پشتیبانی

90 91 222 0441
99 18

صفحه شارژ آنلاین

اين واسه 3 گيگ ترافيكه ؟
قيمت ترافيك اضافي را چند حساب ميكنن؟

ممنون

1 تا 3 گیگ 5 تومن

4 تا 7 4600

7 به بالا 3700

البته فکر کنم 200 - 100 تومن اینور اونور گفتم ولی حدودا همینقدره

=CYBER=
24-10-2011, 13:12
قیمت سرویس 1 مگابیت مخابرات چنده ؟
چند گیگ حجم ؟

firebird
24-10-2011, 15:32
مبارکتون باشه، جمعیت مخابراتی ها روز به روز داره بیشتر میشه، دیروز منم امور مشترکین بودم چند نفر رو دیدم که برای ثبت نام اومده بودنخیلی ممنون. البته واسه من که توفیق اجباری بود چون این منطقه فقط میشه از مخابرات گرفت منتهی فکر نمیکردم زمان وصل شدن سرویس و سرعت اینقدر خوب باشه.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

قیمت سرویس 1 مگابیت مخابرات چنده ؟
چند گیگ حجم ؟

یک مگ نداره. 512 که من گرفتم سه گیگ ترافیک میده.

fanoostalaei
24-10-2011, 15:33

مخابرات ارومیه نامحدود میده
یا مثل تبریز محدوه

IVAN
24-10-2011, 15:43
مخابرات ارومیه نامحدود میده
یا مثل تبریز محدوه
محدود. واسه تهران نامحدوده

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

خیلی ممنون. البته واسه من که توفیق اجباری بود چون این منطقه فقط میشه از مخابرات گرفت منتهی فکر نمیکردم زمان وصل شدن سرویس و سرعت اینقدر خوب باشه.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

یک مگ نداره. 512 که من گرفتم سه گیگ ترافیک میده.
لطفا از چندتا سایت پینگ بگیر و نتیجه رو بذار

firebird
24-10-2011, 15:51
لطفا از چندتا سایت پینگ بگیر و نتیجه رو بذار

سایت دیگه ای هم مد نظرت هست بگو.

urumchi
24-10-2011, 18:16
سایت دیگه ای هم مد نظرت هست بگو.

دوست عزیز منم مثل شما 512 دارم ولی پینگ من به مراتب بهتر از پینگ شماست، بهتره یه دستی به سر و گوش خط تلفنتون بکشید

C:\Users\SMN>ping google.com

Pinging google.com [209.85.229.103] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.229.103: bytes=32 time=223ms TTL=48
Reply from 209.85.229.103: bytes=32 time=225ms TTL=48
Reply from 209.85.229.103: bytes=32 time=225ms TTL=48
Reply from 209.85.229.103: bytes=32 time=227ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.229.103:
Minimum = 223ms, Maximum = 227ms, Average = 225ms

C:\Users\SMN>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [87.107.68.98] with 32 bytes of data:
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=48ms TTL=54

Ping statistics for 87.107.68.98:
Minimum = 48ms, Maximum = 48ms, Average = 48ms

C:\Users\SMN>ping forum.p30world.com

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=274ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=276ms TTL=46

Minimum = 274ms, Maximum = 276ms, Average = 274ms

C:\Users\SMN>ping iptorrents.com

Pinging iptorrents.com [95.128.245.233] with 32 bytes of data:
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=182ms TTL=52
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=182ms TTL=52
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=183ms TTL=52
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=179ms TTL=52

Ping statistics for 95.128.245.233:
Minimum = 179ms, Maximum = 183ms, Average = 181ms

C:\Users\SMN>ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [67.195.160.76] with 32 bytes of data:
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=291ms TTL=47
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=292ms TTL=47

Ping statistics for 67.195.160.76:
Minimum = 291ms, Maximum = 292ms, Average = 291ms

C:\Users\SMN>ping reviews.cnet.com

Pinging phx1-rb-gtm1-tron-xw-lb.cnet.com [64.30.224.103] with 32 bytes of data:
Reply from 64.30.224.103: bytes=32 time=348ms TTL=231
Reply from 64.30.224.103: bytes=32 time=347ms TTL=231

Ping statistics for 64.30.224.103:
Minimum = 347ms, Maximum = 348ms, Average = 347ms

x8800
24-10-2011, 20:13
ارومچی همش اسمتو نخواستی بگی فکر کنم آخرش سوتی دادی :27: . اسمت سامان ؟

برای اینکه سپم نشه :

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]

C:\Users\NA3R>ping iptorrents.com

Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=220ms TTL=54
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=217ms TTL=54
Request timed out.
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=215ms TTL=54

Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 215ms, Maximum = 220ms, Average = 217ms

C:\Users\NA3R>ping google.com

Pinging google.com [74.125.39.103] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.39.103: bytes=32 time=249ms TTL=51
Reply from 74.125.39.103: bytes=32 time=245ms TTL=51
Reply from 74.125.39.103: bytes=32 time=247ms TTL=51
Reply from 74.125.39.103: bytes=32 time=246ms TTL=51

Ping statistics for 74.125.39.103:
Minimum = 245ms, Maximum = 249ms, Average = 246ms

C:\Users\NA3R>ping tabnak.ir

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=64ms TTL=55
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=157ms TTL=55
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=62ms TTL=55
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=65ms TTL=55

Minimum = 62ms, Maximum = 157ms, Average = 87ms

C:\Users\NA3R>

fanoostalaei
24-10-2011, 21:17
Pinging yahoo.com [67.195.160.76] with 32 bytes of data:
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=260ms TTL=50
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=261ms TTL=50
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=261ms TTL=50
Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=260ms TTL=50
Ping statistics for 67.195.160.76:
Minimum = 260ms, Maximum = 261ms, Average = 260ms
C:\Users\GOD>ping tabnak.ir
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=28ms TTL=54
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=27ms TTL=54
Minimum = 27ms, Maximum = 28ms, Average = 27ms

C:\Users\GOD>ping iptorrents.com
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=174ms TTL=53
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=155ms TTL=53
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=156ms TTL=53
Reply from 95.128.245.233: bytes=32 time=153ms TTL=53
Minimum = 153ms, Maximum = 174ms, Average = 159ms
C:\Users\GOD>ping reviews.cnet.com
Pinging phx1-rb-gtm1-tron-xw-lb.cnet.com [64.30.224.103] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 64.30.224.103: bytes=32 time=293ms TTL=228
Reply from 64.30.224.103: bytes=32 time=292ms TTL=228
Reply from 64.30.224.103: bytes=32 time=291ms TTL=228
Ping statistics for 64.30.224.103:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 291ms, Maximum = 293ms, Average = 292ms

x8800
24-10-2011, 23:01
حسین الان برای من به هیچ وجه 109 نمیده ! تو چطور میاری کلک ؟ :41:

urumchi
25-10-2011, 00:56
ارومچی همش اسمتو نخواستی بگی فکر کنم آخرش سوتی دادی :27: . اسمت سامان ؟

ناصر یه ربع به این جمله ت خندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوتی چیه دیگه! شما اسمم رو پرسیدی و من نگفتم؟ نخیر اسمم سامان نیست

قبلا تو همین تاپیک گفته بودم که اسمم ســعــیــد هستش

----------------------

برای اسپم نشدن هم حال نداشتم تست بگیرم بذارم اینجا، ایندفعه رو دوستان ببخشند :11:

fanoostalaei
25-10-2011, 00:57
حسین الان برای من به هیچ وجه 109 نمیده ! تو چطور میاری کلک ؟ :41:
تو اینترنتو چجوری دیس میکنی که بهت 109 بده؟؟؟
من چون pppoeتنظیم کردم از داخل مودم فقط یه بار دیس رو میزنم بعدش یه 109 بهم میده به همین راحتی(2 ثانیه میشه همش)

x8800
25-10-2011, 10:29
ناصر یه ربع به این جمله ت خندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوتی چیه دیگه! شما اسمم رو پرسیدی و من نگفتم؟ نخیر اسمم سامان نیست

قبلا تو همین تاپیک گفته بودم که اسمم ســعــیــد هستش

----------------------

برای اسپم نشدن هم حال نداشتم تست بگیرم بذارم اینجا، ایندفعه رو دوستان ببخشند :11:

خوشحالم سعید جان . ای کاش اسمتو نمیگفتی من بازم حدس میزدم تو میخندیدی :27:

---------- Post added at 10:29 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

تو اینترنتو چجوری دیس میکنی که بهت 109 بده؟؟؟
من چون pppoeتنظیم کردم از داخل مودم فقط یه بار دیس رو میزنم بعدش یه 109 بهم میده به همین راحتی(2 ثانیه میشه همش)

منظورتو دقیق نفهمیدم . کانکشن من PPPoE هست . ولی هر بار مودم رو خاموش میکنم و بعد 5 دقیقه آی پی میده . اینی که تو میگی چطوریه ؟

fanoostalaei
25-10-2011, 18:27
منظورتو دقیق نفهمیدم . کانکشن من PPPoE هست . ولی هر بار مودم رو خاموش میکنم و بعد 5 دقیقه آی پی میده . اینی که تو میگی چطوریه ؟

x8800
25-10-2011, 19:10
جالبه . چون مودم من این آپشن رو نداره . از صبح 30-40 بار مودمو با فاصله 5دقیقه خاموش روشن کردم . یک بار هم 109 نداد :41:

fanoostalaei
25-10-2011, 20:06
جالبه . چون مودم من این آپشن رو نداره . از صبح 30-40 بار مودمو با فاصله 5دقیقه خاموش روشن کردم . یک بار هم 109 نداد :41:

من وقتی دیس میکنم 1ثانیه بعدش دوباره وصل میشه واکثراااااااااا 109 میده ولی وقتی که وین رو روشن میکنم 49 میده واسه همین برای گیم یه بار دیس میکنم ولی برای وبگردی تاثیر چندانی نداره

urumchi
25-10-2011, 20:18

میتونم بگم غیر ممکنه مودمت دکمه disconnect نداشته باشه مگه اینکه مدل خاصی باشه، چون تا حالا نزدیک به 15 - 10 تا مودم استفاده کردم حتی برای چند دقیقه هم که شده باشه همه شون از داخل قسمت wan دکمه disconnect داشتن از dlink و tplink تا billion و buffalo air station

مودم شما چیه؟

x8800
25-10-2011, 20:25
مودم من TD-8811 هست

TP-Link

ولی حسابی گشتم . همچین چیزی نیست . حسین الان کانکشن تو اتوماتیکه دیگه ؟

میشه من کانکشنمو بکنم دستی و دیس کنم ؟

fanoostalaei
25-10-2011, 20:36
مودم من TD-8811 هست

TP-Link

ولی حسابی گشتم . همچین چیزی نیست . حسین الان کانکشن تو اتوماتیکه دیگه ؟

میشه من کانکشنمو بکنم دستی و دیس کنم ؟
اره چرا نشه ولی من تو مکس تو اوتومات راحتم
من برای این تو همارا گفتم بکنن دستی که نامرد وقتی سیستم خاموش بود منو ان نشون میداد
رفته بودم پشتیبانی همارا میگفت انی وداری با 13 کیلو دان میکنی(تو خونه هیشکی نبود همه رفته بودن مهمونی ) من هم برا همین گفتم بکنن بریج
نامردای اشغال
حجم دزدی اینجوری میشه میبینید
میگن داری دان میکنی نمیان یهمو از حجمت کم کنن:2::2:

x8800
25-10-2011, 21:02
شما مطمئنید من کانکشن رو بکنم بریج آی پی عوض میشه . فکر نکنم ها !!!

راستش من برای وی پی اس پینگم باید خیلی خوب باشه . وگرنه اعصاب خورد کنه .

ittools
25-10-2011, 23:20
سلام به همه همشهری های گل :11:
من میخوام یه مودم وایرلس بخرم تو بین مدل های مختلف مدل TD-W8901G‎ تی پی لینک رو انتخاب کردم به نظرتون خوبه ؟ تو این رنج قیمت بهتر از این میتونم انتخاب داشته باشم ؟

IVAN
26-10-2011, 00:04
سلام به همه همشهری های گل :11:
من میخوام یه مودم وایرلس بخرم تو بین مدل های مختلف مدل TD-W8901G‎ تی پی لینک رو انتخاب کردم به نظرتون خوبه ؟ تو این رنج قیمت بهتر از این میتونم انتخاب داشته باشم ؟
مودم خوبیه ولی وایرلسش سری g هست . بهتر از این، D-Link 2730U هست که وایرلسش آخرین استاندارده (n ) قیمتشون هم تقریبا یکی هست (حدودا 3-4 تومن شاید بیشتر بشه)

urumchi
26-10-2011, 00:04
سلام به همه همشهری های گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من asus بهتر از tplink ــه ولی چون گرونتره نمیدونم بودجه ت اجازه میده تهیه ش کنی یا نه، مثل مدلهای N11 یا N10

اگر هم نمیخوای بیشتر هزینه کنی SMC7904 و Asus AM604G هم گزینه های مناسبی هستند

مشحصات فنی SMC7904 :

سازگاری با تکتولوژی های ADSL و +ADSL2
802.11b/g Access Point
4 پورت شبکه
مشحصه های تنظیماتی : NAT , Firewall , ACL , VPN
پشتیبانی از : WPA2 , 802.1 x
Dual SSID
8 VLAN

ساعت 12 شب

C:\Users\SMN>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=239

Minimum = 202ms, Maximum = 203ms, Average = 202ms

Pinging google.com [209.85.147.105] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.147.105: bytes=32 time=223ms TTL=48
Reply from 209.85.147.105: bytes=32 time=222ms TTL=48
Reply from 209.85.147.105: bytes=32 time=223ms TTL=48
Reply from 209.85.147.105: bytes=32 time=222ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.147.105:
Minimum = 222ms, Maximum = 223ms, Average = 222ms

Minimum = 48ms, Maximum = 48ms, Average = 48ms

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=261ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=261ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=259ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=260ms TTL=46

Minimum = 259ms, Maximum = 261ms, Average = 260ms

Pinging yahoo.com [209.191.122.70] with 32 bytes of data:
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=324ms TTL=46
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=324ms TTL=46
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=326ms TTL=45
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=326ms TTL=45

Ping statistics for 209.191.122.70:
Minimum = 324ms, Maximum = 326ms, Average = 325ms

C:\Users\SMN>ping hipfile.com

Pinging hipfile.com [46.105.156.242] with 32 bytes of data:
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=189ms TTL=52
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=188ms TTL=52

Ping statistics for 46.105.156.242:
Minimum = 188ms, Maximum = 189ms, Average = 188ms

ittools
26-10-2011, 00:21
ممنون از دوستان اطلاعاتتون خیلی به روزه . فردا برم ببینم میتونم این مودم ها رو پیدا کنم :11:

fanoostalaei
26-10-2011, 09:40

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

C:\Users\GOD>ping 4.2.2.4
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=123ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=125ms TTL=242
Minimum = 123ms, Maximum = 125ms, Average = 123ms
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=259ms TTL=51
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=261ms TTL=51
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=260ms TTL=51
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=261ms TTL=51
Minimum = 259ms, Maximum = 261ms, Average = 260ms
C:\Users\GOD>ping google.com
Pinging google.com [173.194.35.212] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.35.212: bytes=32 time=164ms TTL=53
Reply from 173.194.35.212: bytes=32 time=165ms TTL=53
Ping statistics for 173.194.35.212:
Minimum = 164ms, Maximum = 165ms, Average = 164ms
C:\Users\GOD>ping hipfile.com
Pinging hipfile.com [46.105.156.242] with 32 bytes of data:
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=277ms TTL=52
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=277ms TTL=52
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=276ms TTL=52
Reply from 46.105.156.242: bytes=32 time=278ms TTL=52
Ping statistics for 46.105.156.242:
Minimum = 276ms, Maximum = 278ms, Average = 277ms
C:\Users\GOD>ping forum.p30world.com
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=223ms TTL=47
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=225ms TTL=47
Minimum = 223ms, Maximum = 225ms, Average = 223ms
C:\Users\GOD>ping tabnak.ir
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=51ms TTL=51
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=48ms TTL=51
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=47ms TTL=51
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=47ms TTL=51
Minimum = 47ms, Maximum = 51ms, Average = 48ms

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

بابا سعید حوصله داری ها 2 ساعت میای پینگ تست هاتو مرتب میکنی
من هم خواستم این کارو بکنم حوصلم نکشید:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31:

x8800
26-10-2011, 09:59
حسین الان کانکشنمو کردم دستی . 1000 بار من دیس کردم ولی باز 46 داد :ohno:

انگار باید با پینگ زیر 200 وداع گفت :41:

fanoostalaei
26-10-2011, 19:23
راستی ناصر الان چک کردم دیدم پینگ تو 49 با گوگل 145 و با 109 170 هست در ضمن فرقشون خیلی کم شده

حداکثر باهم 50 تا تفاوت دارن نمیدونم برای تو هم اینجوریه یا نه

x8800
26-10-2011, 19:37
مال من با 46 گوگل و 4224 بالای 300 میده !

fanoostalaei
26-10-2011, 19:54

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

x8800
26-10-2011, 20:42
وضعیت نویزمم خوبه . خدا لعنت کنه مدیر این مکس نتو . تو استان ما بدجور داره کلاه برداری میکنه !

fanoostalaei
26-10-2011, 20:53

x8800
27-10-2011, 21:26
عجب اینترنتی داریم ما !!!!

urumchi
27-10-2011, 23:51
عجب اینترنتی داریم ما !!!!

هزینه فیل.ترینگ رو از خودمون میگیرن، بعد ما یه هزینه دیگه می کنیم وی پی ان میخریم تا فیل.ترینگ رو دور بزنیم !!! :41:

در مورد کاهش پینگ با وی پی ان: فکر کنم طبیعیه چون وی پی ان تعدادی از سرورهایِ مسیر فیل.تر شده رو دور میزنه و از مسیر کوتاهتری به سرور مورد نظر وصل میشه

شما با استفاده از دستور tracert 4.2.2.4 ببین چند تا سرور رو رد میکنی،یکبار با وی پی ان یکبار هم بدون وی پی ان

AliBaMaram.13
28-10-2011, 20:53
gmail برای من باز نمی شه چه با vpn چه بی vpn ... برای شما چطور ؟ ؟
دیروزم یک گیگ کمتر از شب های گذشته دان داشتم و الانم به شدت پینگ بالاست :2: بازم خبریه؟

x8800
28-10-2011, 23:03
جیمیل برای من راحت باز میشه ولی پینگ و سرعت باز هم خراب شدن و دیتا لاس دارم !

ARAM44
28-10-2011, 23:17
دوستان مثل اینکه سرعتها باز از 2روزپیش کم شده ((خوی))

urumchi
28-10-2011, 23:19
gmail برای من باز نمی شه چه با vpn چه بی vpn ... برای شما چطور ؟ ؟
دیروزم یک گیگ کمتر از شب های گذشته دان داشتم و الانم به شدت پینگ بالاست :2: بازم خبریه؟

نخیر برادر جیمل برای من سریع بازمیشه، در کل همه چیز آرومه! فقط پینگ در حد 50ms بالا رفته، احتمالا تجهیزات مخابرات بخاطر بارون خیس شدن :31:

fsh_num7
29-10-2011, 14:57
سلام بر همشهری های خودم
اقا این adsl مخابرات ارومیه شبها فری هست دانلود ؟یا از حجم کم میکنه
پینگش در چه حدده؟
راضی هستین ؟
خیلی وقته adsl استفاده نکردم وضعیت isp دیگه در چه حدده
با تشکر

IVAN
29-10-2011, 15:09
سلام بر همشهری های خودم
اقا این adsl مخابرات ارومیه شبها فری هست دانلود ؟یا از حجم کم میکنه
پینگش در چه حدده؟
راضی هستین ؟
خیلی وقته adsl استفاده نکردم وضعیت isp دیگه در چه حدده
با تشکر
وضعیت مخابرات الان خوبه. تمامی سرویس ها هم بورست فعال هستن (دو برابر سرعت اسمی) پینگم که ارومچی میگه مناسبه
در کل به نسبت بقیه شرکتها وضعش بهتر نباشه، بدتر هم نیست
بصورت انلاین هم میشه ثبت نام کرد و هم پرداخت هزینه (پییشرفت کردن :) )

ARAM44
29-10-2011, 15:38
وضعیت مخابرات الان خوبه. تمامی سرویس ها هم بورست فعال هستن (دو برابر سرعت اسمی) پینگم که ارومچی میگه مناسبه
در کل به نسبت بقیه شرکتها وضعش بهتر نباشه، بدتر هم نیست
بصورت انلاین هم میشه ثبت نام کرد و هم پرداخت هزینه (پییشرفت کردن :) )

اقا ivan اگر یک نفر 3 گیگ 3 ماهه بگیره 10 روز مونده به تاریخ انقضا میتونه دوباره 3گیگ 3ماه از طریق سایت شارژ کنه یا باید بازم برای تمدید به مخابرات بره ؟ چون اون دفعه که 5گیگ از سایت شارژ کردم فقط حجمم اضافه شد تاریخ انقضا تمدید نشد . مرصی

fsh_num7
29-10-2011, 17:06
رفتم به سایتش شماره دادم اینو میگه
مشترک گرامی. این شماره تلفن، در حال حاضر امکانات لازم برای دریافت سرویس اینترنت پرسرعت را دارا نمی باشد!
اگر مایلید پس از برقراری امکان ارائه سرویس، با شما تماس گرفته شود، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

صبح هم رفتم مخابرات....پیش شماره من 348 طرف گلشهر گفتن پورت خالی نداریم هنوذ تا یک هفته
اینم از شانس lما

راستی نگفتی شبها فری میده یا نه؟

fanoostalaei
29-10-2011, 20:49
اه بابا ای پی 109 بدجوری ریده واسه من
اصلا نمیشه باهاش با سرور های خارجی انلاین زد
با گوگل 350 میده
مجبورم 46 استفاده کنم
با 46 برای گوگل 170 میده:2:

poolpool
29-10-2011, 23:15
سلام به همه ی برو بچ همشهری :10:
راستش میخوام قرار دادم رو با پارس آنلاین فسخ کنم و از یه شرکت دیگه بگیرم، آخه شبا خیلی سرعتش میاد پایین و کل شب رو فقط 700 مگ دانلود دارم !!!!!!!!!!!!!
قبلنا با مکس نت شبا 1.3 دانلود میکردم !!!:41:
از کدوم شرکت بگیرم دانلود شبانه ش بهتره ؟ و حدودا شبا چقد دانلود دارین ؟
مرکز مخابرات ایثار هستم
لطفا راهنماییم کنین که دیگه از دست این پارس آفلاین کلافه شدم :2: :2:

haniehjan
29-10-2011, 23:25
ماهم گفتیم اینجا یه سلامی به همشهریهای عزیزم بکنیم .
من از انا که راضی هستم 512. محدود دارم. تقریبا کل شرکتها در شبها وضعیت یکسانی دارن چون شبها دانلود مفتی میشه (lol). البته من به شخصه صبح 5:30 شروع به دانلود میکم تا 8:30 و حدود 900مک دریافت میکنم که خدا بده برکت. ما که راضی هستیم

poolpool
30-10-2011, 00:28
من از انا که راضی هستم 512. محدود دارم. تقریبا کل شرکتها در شبها وضعیت یکسانی دارن چون شبها دانلود مفتی میشه (lol). البته من به شخصه صبح 5:30 شروع به دانلود میکم تا 8:30 و حدود 900مک دریافت میکنم که خدا بده برکت. ما که راضی هستیم

علیک سلام همشهری :10:
ساعات رایگان آنا از چند تا چنده ؟ و از اون مهمتر کدوم مرکز مخابراتی هستین ؟

لطفا مرکز مخابراتی تون رو هم بگید :20:

urumchi
30-10-2011, 03:41
اقا ivan اگر یک نفر 3 گیگ 3 ماهه بگیره 10 روز مونده به تاریخ انقضا میتونه دوباره 3گیگ 3ماه از طریق سایت شارژ کنه یا باید بازم برای تمدید به مخابرات بره ؟ چون اون دفعه که 5گیگ از سایت شارژ کردم فقط حجمم اضافه شد تاریخ انقضا تمدید نشد . مرصی

شما اگه از قسمت شارژ ماهیانه اقدام میکردید، میتونستید علاوه بر حجم، زمان سرویس رو هم تمدید کنید

راستی نگفتی شبها فری میده یا نه؟

1 تا 8 رایگان، من با سرویس 512 هر شب حدود 2300 مگ میگیرم (مرکز مخابراتی ایثار)

ARAM44
30-10-2011, 08:21
مرصی ارومچی جان دستت درد نکنه اقایی کردی

urumchi
30-10-2011, 14:02
دوستان برای شما هم پینگ رفته بالا؟

ساعت 13:55

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=349ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=362ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=365ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=363ms TTL=239

Minimum = 349ms, Maximum = 365ms, Average = 359ms

Pinging google.com [209.85.227.104] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.227.104: bytes=32 time=346ms TTL=48
Reply from 209.85.227.104: bytes=32 time=345ms TTL=48
Reply from 209.85.227.104: bytes=32 time=350ms TTL=48
Reply from 209.85.227.104: bytes=32 time=344ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.227.104:
Minimum = 344ms, Maximum = 350ms, Average = 346ms

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=50ms TTL=54
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=47ms TTL=54

Minimum = 47ms, Maximum = 50ms, Average = 48ms

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=406ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=405ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=407ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=407ms TTL=46

Minimum = 405ms, Maximum = 407ms, Average = 406ms

amir200812
30-10-2011, 14:08

ببخشیدا ولی فکر نمیکنید اطلاعات نادرست دارید میدید!؟
اگه شما در 3 ساعت 900 مگ دانلود کنید باید میانگید با سرعت 85 کیلوبایت در ثانیه دانلود کنید! در حالی که سرویس شما 512 هست و حداکثر سرعت شما 64 خواهد بود!

و اینم بگم که آنا دقیقا اون پهنا رو میده که خریدید(یعنی مثل شرکت های دیگه نیست که 512 میخرید روی 2 مگ میبندن! از انا 512 بخرید، در بهترین شرایط حداکثر همون 512 میده!!!!!!!!)

IVAN
30-10-2011, 14:16
دوستان برای شما هم پینگ رفته بالا؟

...

برای من که تفاوت چندانی نکرده:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=317ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=313ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=321ms TTL=237
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=312ms TTL=237

Minimum = 312ms, Maximum = 321ms, Average = 315ms

Pinging google.com [74.125.232.112] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.232.112: bytes=32 time=221ms TTL=49
Reply from 74.125.232.112: bytes=32 time=226ms TTL=49
Reply from 74.125.232.112: bytes=32 time=222ms TTL=49
Reply from 74.125.232.112: bytes=32 time=222ms TTL=49

Ping statistics for 74.125.232.112:
Minimum = 221ms, Maximum = 226ms, Average = 222ms

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=74ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=75ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=73ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=74ms TTL=52

Minimum = 73ms, Maximum = 75ms, Average = 74ms

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=299ms TTL=45
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=300ms TTL=45

Minimum = 299ms, Maximum = 300ms, Average = 299ms

urumchi
30-10-2011, 19:45
برای من که تفاوت چندانی نکرده

پینگ کلا رفته بالا، نمیدونم قضیه چیه چون تا پریروز برای من با 4.2.2.4 اکثر مواقع حتی 12-11 شب که پینگ میگرفتم، پینگ زیر 200 بود و اگه بالا میرفت نهایتا میرسید به حدود 230-220 ، جالبترین قسمتش اینجاست که الان که پینگ رفته بالا به هیچوجه در لود کردن صفحات با کندی و مشکل مواجه نیستم و مثل سابق صفحات لود میشن ولی در cmd پینگ خیلی زیاد نشون داده میشه، احتمالا DNS Server مخابرات باعث این قضیه ست چون امروز بعدازظهر روی آیکن شبکه یه مثلث زرد رنگ اومده بود که وقتی روش کلیک کردم تا ایرادیابی بشه، اروری که داد مرتبط با DNS Server بود

دوستان مخابراتی لطف کنن پینگشون با 4.2.2.4 رو اعلام کنن

haniehjan
30-10-2011, 20:31
علیک سلام همشهری :10:
ساعات رایگان آنا از چند تا چنده ؟ و از اون مهمتر کدوم مرکز مخابراتی هستین ؟

لطفا مرکز مخابراتی تون رو هم بگید :20:

2 الی 8:30
شهید قندی

urumchi
30-10-2011, 23:06
حالا که پینگ درست شده،اینترنت به فاصله هر 3-2 دقیقه یکبار قطع میشه

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=239

Minimum = 187ms, Maximum = 188ms, Average = 187ms

fanoostalaei
30-10-2011, 23:14
ناصر از دیروز چون وضعیت ip 109 بد بود داره به جاش بهم 95 میده که با گوگل 170 میده در کل از 46 50 تا کمتره دیگه بهم 109 نمیده به تو چی؟

x8800
30-10-2011, 23:47
جالبه حسین ! همه اصلاحاتشون مال شماست !

برای من همون 46 میده . پینگ 4224 حدود 350 !

fanoostalaei
31-10-2011, 00:48

fanoostalaei
31-10-2011, 00:56
اینم با 109:

urumchi
31-10-2011, 00:57

amir200812
31-10-2011, 07:34
سیستم آنا سکته کرده!:19::19::19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp980
31-10-2011, 15:23
سیستم آنا سکته کرده!:19::19::19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از صبح چند بار هم قطعي داشته !!!

exreme
31-10-2011, 16:14
من مکس کلاسیک دارم 128-512
سرعت دانلودم روی 60 تاست شبا و هر شب 1.2 تا 1.4 دانلود می کنم.
به نظرتون برم مخابرات (512 بگیرم ) یا بمونم مکس سرویس 512-1024 رو 49500 بخرم ( با 6 گیگ حجم )

urumchi
31-10-2011, 16:38
من مکس کلاسیک دارم 128-512
سرعت دانلودم روی 60 تاست شبا و هر شب 1.2 تا 1.4 دانلود می کنم.
به نظرتون برم مخابرات (512 بگیرم ) یا بمونم مکس سرویس 512-1024 رو 49500 بخرم ( با 6 گیگ حجم )

سرعتش چقدره این مکس توربو؟ نوسان سرعت در شب و روز داره یا نه؟

512 مخابرات که یکنواخت شب و روز 100 کیلوبایت ترانسفر میده، پینگ هم که بد نیست و میشه وبگردی کرد، هر شب از ساعت 1 تا 8 حدود 2200 مگ میگیرم

512مخابرات سه ماهه 6 گیگ میشه 50 تومن

بنظر من شما یه لیست مقایسه ای از خوبی ها و بدی ها مکس و مخابرات بنویس ببین کدومش بهتره

ittools
31-10-2011, 16:57
امروز صبح مکس نت کلا قطع بود ولی تو مودم کانکت نوشته بود سایت خودش هم باز میشد . پرسیدم گفتن تو مسیر تهران تبریز مشکل وجود داره ! مال شماها هم قطع بود ؟

hp980
31-10-2011, 17:39
امروز صبح مکس نت کلا قطع بود ولی تو مودم کانکت نوشته بود سایت خودش هم باز میشد . پرسیدم گفتن تو مسیر تهران تبریز مشکل وجود داره ! مال شماها هم قطع بود ؟

آنا اينترنت هم قطعي داشت و همين حرفا رو ميزدن !!!!

IVAN
31-10-2011, 18:41

512 مخابرات که یکنواخت شب و روز 100 کیلوبایت ترانسفر میده، پینگ هم که بد نیست و میشه وبگردی کرد، هر شب از ساعت 1 تا 8 حدود 2200 مگ میگیرم

بنظر من شما یه لیست مقایسه ای از خوبی ها و بدی ها مکس و مخابرات بنویس ببین کدومش بهتره
مخابرات 512 یک ماهه که 17 تومن میده مگه 3 گیگ حجم نیست؟

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

بله قطع بود

AmirSAMSUNG
31-10-2011, 20:12
دوستان نظرتون راجب این چیه:
ترکانت 256 برست 512
چرا یه مدتیه اینطوری شده!!!

urumchi
01-11-2011, 01:16
مخابرات 512 یک ماهه که 17 تومن میده مگه 3 گیگ حجم نیست؟

بله، اون 17 تومن با 20% تخفیف محاسبه میشه(21 تومن رو 17 تومن میگیرن)، قضیه اینه که هر سرویسی که میخرید فقط برای حداقل و حداکثر حجمی که برای اون سرویس تعیین کردن 20% تخفیف میدن ولی برای حجمهای مابین این دوتا تخفیف نمیدن

حداقل حجم واسه 512 سه ماهه 3 گیگ هستش و حداکثر 30 گیگ، حالا اگه کسی 6 گیگ برای 3 ماه بخواد بدون تخفیف محاسبه میشه ولی برای حداقل (3 گیگ) و حداکثر (30 گیگ) 20% تخفیف میدن

hp980
01-11-2011, 08:34
بله، اون 17 تومن با 20% تخفیف محاسبه میشه(21 تومن رو 17 تومن میگیرن)، قضیه اینه که هر سرویسی که میخرید فقط برای حداقل و حداکثر حجمی که برای اون سرویس تعیین کردن 20% تخفیف میدن ولی برای حجمهای مابین این دوتا تخفیف نمیدن

حداقل حجم واسه 512 سه ماهه 3 گیگ هستش و حداکثر 30 گیگ، حالا اگه کسی 6 گیگ برای 3 ماه بخواد بدون تخفیف محاسبه میشه ولی برای حداقل (3 گیگ) و حداکثر (30 گیگ) 20% تخفیف میدن

512 با ترافيك 30 گيگ چند ميشه ؟

AmirSAMSUNG
01-11-2011, 11:03
امروز خیلی بهتر شده!

hp980
01-11-2011, 12:22
امروز خیلی بهتر شده!

آنا اينترنت كه تا اين ساعت دوباره يك بار قطعي داشته ، اما الان سرعتش خوبه !!!

urumchi
01-11-2011, 15:26
512 با ترافيك 30 گيگ چند ميشه ؟

تو صفحه شارژ آنلاین زدم شد 129 تومن ولی فکر کنم این مبلغ بدون تخفیف باشه و موقع پرداخت اگه 20% از اون 129 تومن کسر بشه میمونه 103 تومن. همین 512 یکماهه که میشه 17 تومن موقع محاسبه مینویسه 21 تومن اما موقع پرداخت آنلاین 17 تومن می گیرن

شما میتونی به امور مشترکین زنگ بزنی و بپرسی، شاید من دارم اشتباه می کنم

88 58 345

03 84 345

exreme
01-11-2011, 17:25

بین 512 تا 1024 متغیره. نوسان کمی داره ( در حد 3-4 کیلوبایت )
من درسای یونی زیاد اجازه نمیده وب گردی کنم ولی خوب همچین هم بی اهمیت نیست برام که پینگ کم باشه. شاید مخابرات کمی پایین تر باشه پینگش ولی فکر نکنم زیاد اون مسئله باشه.

الان 128-512 هست که می تونم هر شب 1.26 گیگ دان کنم ( با سرعت 60 تا ) اگر مکس سرعت 110 رو بهم بده تو 6 ساعت می تونم 2.3 گیگ دان کنم که برابر همون مقدار شما دانلود شما از مخابرات میشه.

شرایط یکسان هست، شاید یه مقدار لازم هست که بهتر به قضیه نگاه بشه، نمی دونم!!

urumchi
01-11-2011, 20:41
بین 512 تا 1024 متغیره. نوسان کمی داره ( در حد 3-4 کیلوبایت )
من درسای یونی زیاد اجازه نمیده وب گردی کنم ولی خوب همچین هم بی اهمیت نیست برام که پینگ کم باشه. شاید مخابرات کمی پایین تر باشه پینگش ولی فکر نکنم زیاد اون مسئله باشه.

الان 128-512 هست که می تونم هر شب 1.26 گیگ دان کنم ( با سرعت 60 تا ) اگر مکس سرعت 110 رو بهم بده تو 6 ساعت می تونم 2.3 گیگ دان کنم که برابر همون مقدار شما دانلود شما از مخابرات میشه.

شرایط یکسان هست، شاید یه مقدار لازم هست که بهتر به قضیه نگاه بشه، نمی دونم!!

دوتا مساله هست:

1- شما یه بار هزینه راه اندازی به مکس نت دادی، الان هر سرویسی بخری همون هزینه سرویس رو میدی نه بیشتر، اگه تخلیه کنی بیای مخابرات و پشیمون بشی دوباره بخوای برگردی مکس یا یه isp دیگه هزینه راه اندازی باید بدی، هر چند این مبلغ زیاد نیست

2- ساعات رایگان مخابرات از 1 شروع میشه ولی مکس از 2، این 1 ساعت حداقل واسه من یه صرفه ست،شما رو نمیدونم

ساعت 20:30

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=175ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=176ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=175ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=178ms TTL=239

Minimum = 175ms, Maximum = 178ms, Average = 176ms

__________________________________________________ _________________________________________

پ ن: (قابل توجه جناب exreme)

512 مخابرات 3 ماهه 9 گیگ حجم میشه 51 تومن

در صورتی که مکس توربو 3 ماهه 6 گیگ میشه 50 تومن و اگه 3 گیگ حجم ابتدای دوره خریده بشه میشه 10 تومن که با اون 50 تومن میشه 60 تومن، یعنی مکس توربو 3 ماهه 9 گیگ میشه 60 تومن

سرعت دانلود هر دوتا سرویس تقریبا برابره،البته اگه سرعت دانلود مکس توربو 120 باشه حدود 10 تا بیشتر میشه

x8800
02-11-2011, 12:17
مکس توربو عمرا 120 نیست. یکی از بچه های همشهری داره . نهایت 110 میده . فکر کنم توی تاپیک تبریز هم دیدم . 109 کیلوبایت بود

IVAN
02-11-2011, 12:39
من چند روز دیگه نوبت شارژ بعدی میرسه. در فکر کوچ کردن به مخابرات هستم
این از پینگ ما:

C:\>ping google.com & ping 4.2.2.4 & ping yahoo.com & ping tabnak.ir

Pinging google.com [74.125.232.116] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.232.116: bytes=32 time=659ms TTL=48
Reply from 74.125.232.116: bytes=32 time=657ms TTL=48
Reply from 74.125.232.116: bytes=32 time=664ms TTL=48
Reply from 74.125.232.116: bytes=32 time=665ms TTL=48

Ping statistics for 74.125.232.116:
Minimum = 657ms, Maximum = 665ms, Average = 661ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=645ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=635ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=645ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=654ms TTL=242

Minimum = 635ms, Maximum = 654ms, Average = 644ms

Pinging yahoo.com [98.137.149.56] with 32 bytes of data:

Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=799ms TTL=50
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=863ms TTL=50
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=764ms TTL=50
Reply from 98.137.149.56: bytes=32 time=750ms TTL=50

Ping statistics for 98.137.149.56:
Minimum = 750ms, Maximum = 863ms, Average = 794ms

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=64ms TTL=53
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=56ms TTL=53
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=56ms TTL=53
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=55ms TTL=53

Minimum = 55ms, Maximum = 64ms, Average = 57ms

اروچی لطفا یه مرتبه دیگه مدارک لازم برای اینترنت مخابرات رو لطف کن بگو. راستی خیابان امام جنب کوی آگاهی مخابرات مثل اینکه یه دفتر داره. اونجا هم میشه ثبت نام کرد یا حتما باید بریم م مخابرات؟
[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

512 مخابرات 3 ماهه 9 گیگ حجم میشه 51 تومن

در صورتی که مکس توربو 3 ماهه 6 گیگ میشه 50 تومن و اگه 3 گیگ حجم ابتدای دوره خریده بشه میشه 10 تومن که با اون 50 تومن میشه 60 تومن، یعنی مکس توربو 3 ماهه 9 گیگ میشه 60 تومن

سرعت دانلود هر دوتا سرویس تقریبا برابره،البته اگه سرعت دانلود مکس توربو 120 باشه حدود 10 تا بیشتر میشه

؟؟؟
مشترک گرامی، سرویس انتخابی شما به شرح ذیل می باشد:
نوع ترافیک : محدود IP استاتیک : ندارد
پهنای باند : 512 Kb/s نوع کاربر : هیات علمی
مدت سرویس : 3 ماه حجم ترافیک : 9 GB
مبلغ سرویس : 601,000 ریال

x8800
02-11-2011, 13:45
هیئت علمی ؟!! :18:

خوب واسه همین 10ت زیاد زدن برات . بزن دانشجو دلش برات بسوزه :31:

IVAN
02-11-2011, 14:44
هیئت علمی ؟!! :18:

خوب واسه همین 10ت زیاد زدن برات . بزن دانشجو دلش برات بسوزه :31:
فرقی نکرد:

مشترک گرامی، سرویس انتخابی شما به شرح ذیل می باشد:
نوع ترافیک : محدود IP استاتیک : ندارد
پهنای باند : 512 Kb/s نوع کاربر : دانشجو
مدت سرویس : 3 ماه حجم ترافیک : 9 GB
مبلغ سرویس : 601,000 ریال

hp980
02-11-2011, 15:31
با اينترنت مخابرات نرم افزارهايي مثل ا و ل ت ر ا س ر ف الان كار نميكنه !!؟

urumchi
02-11-2011, 20:16
ساعت 19:57

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=212ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=211ms TTL=239

Minimum = 211ms, Maximum = 212ms, Average = 211ms

Pinging google.com [209.85.169.147] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.169.147: bytes=32 time=227ms TTL=48
Reply from 209.85.169.147: bytes=32 time=225ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.169.147:
Minimum = 225ms, Maximum = 227ms, Average = 225ms

Pinging yahoo.com [98.139.180.149] with 32 bytes of data:
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=434ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=418ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=387ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=445ms TTL=43

Ping statistics for 98.139.180.149:
Minimum = 387ms, Maximum = 445ms, Average = 421ms

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=49ms TTL=54

Minimum = 47ms, Maximum = 49ms, Average = 48ms

__________________________________________________ _

من اول ماه امور مشترکین بودم، واسه تمدید سرویسم 17 تومن دادم ولی از داخل سایت 21200 محاسبه میکنه
فکر کنم از داخل سایت تخفیف نمیده ولی اگه حضوری مراجعه کنید 20% تخفیف میدن

من 512 دوماهه 6 گیگ رو پرسیدم 34 تومن میشه پس حتما 512 سه ماهه 9 گیگ هم میشه 51 تومن(3 تا 17 تومن) ولی نه از داخل سایت

مدارک هم هیچی نمیخواد، فکر کنم همون دفتر رو واسه همین راه انداختن دیگه،نه!؟

در مورد usurf هم باید بگم از من از زمان دایال آپ از وی پی ان استفاده میکنم و 3-2 سالی میشه usurf استفاده نمیکنم
ولی با Aol و وی پی ان مخابرات هیچ مشکلی نداره

خودتون حتما یه سر به امور مشترکین بزنید و هر سوالی دارید از اونجا بپرسید، ممکنه اطلاعات من ضد و نقیض بشه،اونوقت سوء تفاهم پیش میاد

IVAN
02-11-2011, 20:29
... فکر کنم همون دفتر رو واسه همین راه انداختن دیگه،نه!؟

کنایه بود؟

ittools
02-11-2011, 21:37
بچه ها وقت کردید تو این تاپیک بهم کمک کنید مشکلم در ارتباط با وصل نشدن مودم به اینترنت هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:40:

poolpool
03-11-2011, 01:13
ساعت 19:57

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=211ms TTL=239

Minimum = 211ms, Maximum = 212ms, Average = 211ms

Pinging google.com [209.85.169.147] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.169.147: bytes=32 time=227ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.169.147:
Minimum = 225ms, Maximum = 227ms, Average = 225ms

Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=434ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=418ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=387ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=445ms TTL=43

Minimum = 387ms, Maximum = 445ms, Average = 421ms

من اول ماه امور مشترکین بودم، واسه تمدید سرویسم 17 تومن دادم ولی از داخل سایت 21200 محاسبه میکنه
فکر کنم از داخل سایت تخفیف نمیده ولی اگه حضوری مراجعه کنید 20% تخفیف میدن

من 512 دوماهه 6 گیگ رو پرسیدم 34 تومن میشه پس حتما 512 سه ماهه 9 گیگ هم میشه 51 تومن(3 تا 17 تومن) ولی نه از داخل سایت

مدارک هم هیچی نمیخواد، فکر کنم همون دفتر رو واسه همین راه انداختن دیگه،نه!؟

در مورد usurf هم باید بگم از من از زمان دایال آپ از وی پی ان استفاده میکنم و 3-2 سالی میشه usurf استفاده نمیکنم
ولی با Aol و وی پی ان مخابرات هیچ مشکلی نداره

خودتون حتما یه سر به امور مشترکین بزنید و هر سوالی دارید از اونجا بپرسید، ممکنه اطلاعات من ضد و نقیض بشه،اونوقت سوء تفاهم پیش میاد

urumchi جان میشه لیست تعرفه های adsl مخابرات رو واسم بذاری یا لینکی ازش بدی
قیمت 256 رو هم میخواستم بدونم
سایت مخابرات استان داون شده !!!
انگار منم باید بیام مخابرات!!!
فک کنم adsl مخابرات واسه مرکز مخابراتی ایثار از همشون بهتر باشه ، واسه من دانلود شبانه و زمان رایگان دانلود شبانه مخصوصا ساعت شروعش مهمه

راستی ، من الان بخوام قراردادم رو با پارس آفلاین فسخ کنم ، چقدر از پولی که دادم رو برمیگردونن ؟ به حجم مصرفی بستگی داره یا مدت زمان مصرفم؟
6 ماهه 512 گرفته بودم که الان مصرفم 17 روز و 800mg هست

IVAN
03-11-2011, 01:47
urumchi جان میشه لیست تعرفه های adsl مخابرات رو واسم بذاری یا لینکی ازش بدی
قیمت 256 رو هم میخواستم بدونم
سایت مخابرات استان داون شده !!!
انگار منم باید بیام مخابرات!!!
فک کنم adsl مخابرات واسه مرکز مخابراتی ایثار از همشون بهتر باشه ، واسه من دانلود شبانه و زمان رایگان دانلود شبانه مخصوصا ساعت شروعش مهمه

راستی ، من الان بخوام قراردادم رو با پارس آفلاین فسخ کنم ، چقدر از پولی که دادم رو برمیگردونن ؟ به حجم مصرفی بستگی داره یا مدت زمان مصرفم؟
6 ماهه 512 گرفته بودم که الان مصرفم 17 روز و 800mg هست
شما از اینجا میتونی قیمت رو خودت بگیری:

در ارتباط با فسخ قرارداد، پارس آنلاین هیچ پولی برنمیگردونه! فکر کنم باید ترافیکتون رو تموم کنید و تقاضای تخلیه خط کنید

urumchi
03-11-2011, 09:22
کنایه بود؟

نه

در ارتباط با فسخ قرارداد، پارس آنلاین هیچ پولی برنمیگردونه! فکر کنم باید ترافیکتون رو تموم کنید و تقاضای تخلیه خط کنید

واقعا زحمت میکشن!

ساعت 9 صبح

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=194ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=239

Minimum = 194ms, Maximum = 195ms, Average = 194ms

Pinging google.com [209.85.169.104] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.169.104: bytes=32 time=221ms TTL=48
Reply from 209.85.169.104: bytes=32 time=220ms TTL=48
Reply from 209.85.169.104: bytes=32 time=221ms TTL=48
Reply from 209.85.169.104: bytes=32 time=220ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.169.104:
Minimum = 220ms, Maximum = 221ms, Average = 220ms

Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=361ms TTL=44
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=305ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=295ms TTL=43
Reply from 98.139.180.149: bytes=32 time=310ms TTL=44

Minimum = 295ms, Maximum = 361ms, Average = 317ms

x8800
03-11-2011, 14:50
سعید خان پینگ خارج زیاد تعرفی نداره ولی خدا رو شکر کن که پینگت واسه ایران خیلی خوبه !
منم یه غلطی کردم این مکس رو تمدید کردم . انشالله دوره دیگه میام مخابرات

urumchi
03-11-2011, 15:59
سعید خان پینگ خارج زیاد تعرفی نداره ولی خدا رو شکر کن که پینگت واسه ایران خیلی خوبه !
منم یه غلطی کردم این مکس رو تمدید کردم . انشالله دوره دیگه میام مخابرات

دلیلت چیه که اینو میگی؟ با پینگ کی یا پینگ کدوم isp در آ.غ مقایسه میکنی؟

x8800
03-11-2011, 19:33
دلیلت چیه که اینو میگی؟ با پینگ کی یا پینگ کدوم isp در آ.غ مقایسه میکنی؟

مثلا مکس نت ! تقریبا همه آی اس پی های آ.غ پینگ داخلی حدود 100 میدن . همین مکس تو بهترین حالت 70 میده . مال تو 40 !

urumchi
03-11-2011, 22:34
پینگ خارج زیاد تعرفی نداره

منظورم اين جمله بود

x8800
04-11-2011, 00:27
گوگل 220 میده خوب . زیاده . تا یک هفته پیش من با مکس زیر 200 میگرفتم

urumchi
04-11-2011, 10:09
گوگل 220 میده خوب . زیاده . تا یک هفته پیش من با مکس زیر 200 میگرفتم

قبلا كه نويز نداشتم وضعيتم اين بود با 20-10 ميلي ثانيه بالاتر

حالا كه نويز دارم وضعم اينه

Pinging google.com [209.85.147.104] with 32 bytes of data

Reply from 209.85.147.104: bytes=32 time=197ms TTL=48
Reply from 209.85.147.104: bytes=32 time=196ms TTL=48
Reply from 209.85.147.104: bytes=32 time=197ms TTL=48
Reply from 209.85.147.104: bytes=32 time=195ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.147.104:
Minimum = 195ms, Maximum = 197ms, Average = 196ms

hp980
04-11-2011, 12:01
اين هم تست 512 آنا اينترنت

Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

I:\Documents and Settings\Test>ping gmail.com

Pinging gmail.com [74.125.232.118] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.232.118: bytes=32 time=176ms TTL=47
Reply from 74.125.232.118: bytes=32 time=174ms TTL=47
Reply from 74.125.232.118: bytes=32 time=174ms TTL=47
Reply from 74.125.232.118: bytes=32 time=175ms TTL=47

Ping statistics for 74.125.232.118:
Minimum = 174ms, Maximum = 176ms, Average = 174ms

I:\Documents and Settings\Test>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=127ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=126ms TTL=242

Minimum = 126ms, Maximum = 127ms, Average = 126ms

I:\Documents and Settings\Test>ping maxnet.ir

Pinging maxnet.ir [217.219.137.3] with 32 bytes of data:

Reply from 217.219.137.3: bytes=32 time=36ms TTL=119
Reply from 217.219.137.3: bytes=32 time=35ms TTL=119

Ping statistics for 217.219.137.3:
Minimum = 35ms, Maximum = 36ms, Average = 35ms

I:\Documents and Settings\Test>ping tabnak.com

Pinging tabnak.com [87.107.68.98] with 32 bytes of data:

Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=40ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=43ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=41ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=40ms TTL=52

Minimum = 40ms, Maximum = 43ms, Average = 41ms

I:\Documents and Settings\Test>ping google.com

Pinging google.com [74.125.232.114] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.232.114: bytes=32 time=177ms TTL=47
Reply from 74.125.232.114: bytes=32 time=176ms TTL=47
Reply from 74.125.232.114: bytes=32 time=176ms TTL=47
Reply from 74.125.232.114: bytes=32 time=175ms TTL=47

Ping statistics for 74.125.232.114:
Minimum = 175ms, Maximum = 177ms, Average = 176ms

I:\Documents and Settings\Test>ping yahoo.com

Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=318ms TTL=44
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=321ms TTL=44
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=315ms TTL=44
Reply from 209.191.122.70: bytes=32 time=322ms TTL=45

Minimum = 315ms, Maximum = 322ms, Average = 319ms

x8800
04-11-2011, 13:21
آنا اینترنت چه خوب شده :18: تا جایی که من یادمه همه گلایه داشتن . الان پینگو نگا !

AliBaMaram.13
04-11-2011, 20:50
آنا اینترنت چه خوب شده تا جایی که من یادمه همه گلایه داشتن . الان پینگو نگا !

منم تعجب کردم فک کنم همه تخلیه کردن واسه همین وضعشون خوب شده

راستی در مورد اینکه چند روز پیش گفتم gmail برای من باز نمی شه اشکال از من بود ... برای اینکه بازی gears of war رو بخوام بازی کنم باید زمان سیستم رو به عقب بر می گردوندم که باعث این مشکل می شد

poolpool
05-11-2011, 03:16
سلام بچه ها
امور مشترکین مخابرات کجاس ؟
باید به مراکز مخابراتی محلمون بریم یا همشون همون فلکه مخابراتن ؟ ویا امام حنب کوچه آگاهی ؟
برای خرید ADSL باید حتما به امور مشترکین برم یا دفاتر پستی ( پست بانک ) هم همین کار رو میتونن انجام بدن ؟

مرکز مخابراتیم هم ایثاره

IVAN
05-11-2011, 09:25
سلام بچه ها
امور مشترکین مخابرات کجاس ؟
باید به مراکز مخابراتی محلمون بریم یا همشون همون فلکه مخابراتن ؟ ویا امام حنب کوچه آگاهی ؟
برای خرید ADSL باید حتما به امور مشترکین برم یا دفاتر پستی ( پست بانک ) هم همین کار رو میتونن انجام بدن ؟

مرکز مخابراتیم هم ایثاره
شما از هر منطقه باشین میتونین به امور مشترکین شرکت مخابرات (خ ارتش) برین و ثبت نام کنین. فقط بحث قبلی برا این بود که ببینیم آیا میشه از جاهای نزدیک تر که در مسیرمون هست هم این مورد رو انجام بدیم یا نه
شما هم که درست تو مسیرته به همون امور مشترکین برو. فقط خاطرت باشه تا از پارس تخلیه نکنی خود مخابرات اینکارو انجام نمیده!

ittools
06-11-2011, 00:36
امروز چقدر قطعی داشتیم ! فکر کنم امروز یه 5 الی 6 ساعتی قطعی داشتیم من نمیدونم چرا هر موقع دو قطره بارون میاد اینترنت قطع میشه کلا برام سوال شده :27:

mehransmart
06-11-2011, 03:00
سلام همشهریان
من max net توربو دارم فقط نمیدونممشکل مکس نت یا همه ISP ها شبها میخوام دانلود کنم از سرویرهای خارجی مانند hotfile, fileserve, rapidashreو ... با سرعت 20 حداکثر 30 دانلود میکنه و تا صبح 900 مگ زیاد نمیتونه ولی از سرورهای ایرانی با سرعت 110 تا 120 دانلود میکنه!
آیا مکس نت این بلا رو آورده یا مخابرات؟ همه این مشکلو دارن؟

urumchi
06-11-2011, 03:17
اون سرورها در حالت عادي همينقدر بهتون پهناي باند ميدن چون لينك غير مستقيمه و ربطي به مكس و مخابرات نداره

شما از طريق يه ليچر لينكهاتون رو مستقيم كنيد تا بتونيد با حداكثر سرعت دانلود كنيد

rapidfriend.info/index.php

exrapidleech.info

SALAR45
06-11-2011, 12:59
با سلام به همه دوستان مخابراتی:20:
تو ایران یه چیز پی ان خوب پیدا میشه؟؟
همه اینا وقتی دانلود شبانه می کنی سرعت دانلود نصف میشه..
مال شماها هم اینجوری یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
در ضمن من از سایت mixvpn اشتراک میخرم>>>>>
لطفا راهنماییم کنید>>>>

x8800
06-11-2011, 13:09
سعید خان اطلاع داری 128 یا 256 مخابرات چقدر دانلود میده ؟

urumchi
06-11-2011, 19:40
در ضمن من از سایت mixvpn اشتراک میخرم

دوست عزيز اين سايت رو چه كسي به شما معرفي كرده؟

سعید خان اطلاع داری 128 یا 256 مخابرات چقدر دانلود میده ؟

ناصر خان سرويسه تقريبا دوبل بسته شدن 128 حدود 30 ميده و 256 حدود 55

SALAR45
06-11-2011, 19:48
[QUOTE=urumchi;6608909]دوست عزيز اين سايت رو چه كسي به شما معرفي كرده؟

این سایت رو فکر کنم شما نوشته بودین .....

milad_heartsick
06-11-2011, 21:05
سلام و درود بر همه ی دوستان عزیز
دوستان مکس نتی سرعت نت این اواخر این جوری شده؟ من 2 هفته ی نبودم قبلا با مکس توربو 100 110 تا دان میکردم الان خیر سرم دیسکاوری گرفتم اینم وضعیتشه :41:

urumchi
06-11-2011, 23:45
این سایت رو فکر کنم شما نوشته بودین .....

خب پس، واسه اين پرسيدم چون يه بار يه نفر تو مخابرات گير داده بود بهم از كدوم سايت وي پي ان بخرم، يه لحظه فكر كردم نكنه شما همون شخص هستيد

دوستان شما هم قطعي داريد؟

IVAN
07-11-2011, 00:51
ماکس نت (به مناسبت عید قربان) 1 گیگ ترافیک اضافی به سرویس های محدود اضافه کرد!

mehransmart
07-11-2011, 02:39
اون سرورها در حالت عادي همينقدر بهتون پهناي باند ميدن چون لينك غير مستقيمه و ربطي به مكس و مخابرات نداره

شما از طريق يه ليچر لينكهاتون رو مستقيم كنيد تا بتونيد با حداكثر سرعت دانلود كنيد

rapidfriend.info/index.php

exrapidleech.info

نه بابا من اکانت fileserve رو خریداری کردم و روزها با سرعت 110 تا 120 دانلود میکنم شب که میشه سرعت میاد بین 20 تا 30 ولی از سایتهای ایرانی که دانلود میکنم شب و روز سرعت 110 رو راحت میده!

ittools
07-11-2011, 11:58
ماکس نت (به مناسبت عید قربان) 1 گیگ ترافیک اضافی به سرویس های محدود اضافه کرد!
آره برای منم 7 روز اضافه کرده الان به کنترل پنل نگاه میکردم دیدم فقط این یه بار رو اضافه کردن یادمه قبلا هم یه بار 3 یا 4 روز اضافه کرده بودن که برای من اعمال نکردن ! حالا اینا به جهنم این اواخر خیلی قطع و وصل میشه . ایوان جان مال شما هم همینطوریه یا فقط مال من اینجوریه ؟ میبینی نیم ساعته قطعه یا حتی یه بار به دو ساعت کشید :41:

IVAN
07-11-2011, 12:58
... این اواخر خیلی قطع و وصل میشه . ایوان جان مال شما هم همینطوریه یا فقط مال من اینجوریه ؟ میبینی نیم ساعته قطعه یا حتی یه بار به دو ساعت کشید :41:

کلا باز منطقه شمالغرب دچار مشکل شده! برای من هم قطعی اتفاق می افته و مدتشون هم زیاده (پریشب دو ساعت قطع بود یا امروز صبح هم حدودا 50 دقیقه! اونطور شد)

civil1
07-11-2011, 19:23
سلام
دوستان من چند روزیه از ماکس تخلیه و از مخابرات اشتراک گرفتم فقط یک مشکلی دارم اونم اینه که قطع و وصلی زیاد دارم و پورت error میندازه که تصویرشو پایین قرار میدم تماس گرفتم گفتن روی pppoe قرار بده و دستی کانکشن بساز
اول از همه میخواستم ببینم واقعا مشکل از اینه یا نه ( سرکاریم!) ؟
دوم مودم من zyxel p660-ru هست و هر چی تلاش کردم نتونستم روی اون چیزی که میگن تنظیم کنم اپر واقعا مشکل از اونیه که میگن لطفا راهنماییم کنید چطور میشه تنظیک گرد

IVAN
07-11-2011, 20:04
این حالت PPPOE هست. شما رو این حالت بذار اگه درست نشد ADSL Mode رو هم روی G.dmt بذار (از قسمت Advanced Setup > ADSL ) به احتمال زیاد مشکل رفع میشه:

civil1
07-11-2011, 21:00
خیلی ممنون از پاسختون
الان که نگاه میکنم میبینم رو همون تنظیماتیه که فرمودین ( البته g.dmt رو پیدا نکردم)
بنظرتون تنظیمات مشکلی داره یانه ؟ ( راستی port error که رخ میده و اصلا چیه )

urumchi
07-11-2011, 21:27
بنظرتون تنظیمات مشکلی داره یانه ؟ ( راستی port error که رخ میده و اصلا چیه )

port error مربوط به مخابرات ميشه و مشكل از شما نيست،شما با پشتيباني صحبت كردين؟ اگه هنوز اينكارو نكردين حتما با شماره 2229190 تماس بگيرين و ازشون توضيح بخواهيد كه چرا پشت سر هم dc ميشيد و هر چي كه گفتن شما به هيچوجه گردن نگيريد مثلا اگه راجع به سيم كشي تلفن سوال كردن شما بگيد سيم كشي كاملا نو و سالمه و اصلا مشكلي نداره، يا بگيد كه با 2 تا مودم ديگه هم تست كرديد و همين مشكل وجود داره و اصرار كنيد كه 100% مشكل از مخابراتِ

EngineeR EhsaN
07-11-2011, 21:54
بچه‌ها شاتل ارومیه وضعیتش چطوره؟ ارزش داره از ترکانت کوچ کنم به شاتل؟ الان 256 محدود ترکانت دارم با 60 کیلوبایت دانلود :41:

urumchi
07-11-2011, 23:41
بچه‌ها شاتل ارومیه وضعیتش چطوره؟ ارزش داره از ترکانت کوچ کنم به شاتل؟ الان 256 محدود ترکانت دارم با 60 کیلوبایت دانلود :41:

تا جايي كه من اطلاع دارم در اكثر شهرهايي كه شاتل سرويس ميده پينگش بالاست و از طرفي شبها نبايد با پهناي كامل و يكسره دانلود كني چون بعد ار مدتي بشدت سرعت دانلودت محدود ميشه (Fair use policy) تنها شهري كه وضعيت شاتل فوق العاده س، مشهدِ كه سرويس 128 رو 2 مگ بستن البته همچنان Fair use policy پابرجاست

تا حالا در اين تاپيك كسي رو نديدم از شاتل سرويس داشته باشه از همه isp ها اينجا هستن بجز شاتل

firebird
08-11-2011, 11:08
وقتی رفتم مخابرات ثبت نام خانمی که اونجا بود گفت که داونلود شبانه از ساعت 2 تا 8 صبح هست و جمعه ها تا 2 ظهر. من هم ابتدا همینطوری داونلود کردم تا سر یک هفته ترافیک سه گیگ تموم شد. فکر کردم که سرعت خوب بوده و زیاده روی کردم. یک گیگ شارژ کردم که اونم دو سه روزه تموم شد. از اونجایی که صبح جمعه این اتفاق افتاد زنگ زدم پشتیبانی و گفتم اگر صبح جمعه رایگان هست چطور من تو ساعات رایگان ترافیکم تموم شده. جواب داد که داونلود رایگان به طور کلی 1 تا 7 هست و جمعه ساعت رایگانی (به جز همون 1 تا 7) نداریم. در واقع من تو این مدت روزی یک ساعت و جمعه ها چند ساعت از اکانتم داونلود میکردم که ماشالله سرعتش هم خوب هست و همه ترافیک رو می بلعیده. تنها چیزی که تونستم بهش بگم این بود که با بخش فروششون صحبت کنه که دیگران رو مثل من به اشتباه نندازن.

exreme
08-11-2011, 14:53

مکس توربو 512-1024

urumchi
08-11-2011, 16:54
وقتی رفتم مخابرات ثبت نام خانمی که اونجا بود گفت که داونلود شبانه از ساعت 2 تا 8 صبح هست و جمعه ها تا 2 ظهر. من هم ابتدا همینطوری داونلود کردم تا سر یک هفته ترافیک سه گیگ تموم شد. فکر کردم که سرعت خوب بوده و زیاده روی کردم. یک گیگ شارژ کردم که اونم دو سه روزه تموم شد. از اونجایی که صبح جمعه این اتفاق افتاد زنگ زدم پشتیبانی و گفتم اگر صبح جمعه رایگان هست چطور من تو ساعات رایگان ترافیکم تموم شده. جواب داد که داونلود رایگان به طور کلی 1 تا 7 هست و جمعه ساعت رایگانی (به جز همون 1 تا 7) نداریم. در واقع من تو این مدت روزی یک ساعت و جمعه ها چند ساعت از اکانتم داونلود میکردم که ماشالله سرعتش هم خوب هست و همه ترافیک رو می بلعیده. تنها چیزی که تونستم بهش بگم این بود که با بخش فروششون صحبت کنه که دیگران رو مثل من به اشتباه نندازن.

من خيلي بعيد ميدونم به اشتباه انداختن شما عمدي نباشه،مگه ميشه يه نفر در امور مشتركين كار كنه و ندونه ساعات رايگان از چند تا چنده؟؟؟
همه اون خانوما از پارسال كه من براي اولين بار رفتم امور مشتركين اونجا كار ميكنن،مطمئنم هيچكدوم تازه كار نيستن و خيلي خوب ميدونن ساعات رايگان از چند تا چنده، شايد اگه 1 ساعت اينور اونور ميگفتن مشكلي نبود ولي اينكه بگن جمعه ها تا 2 رايگانِ جاي سوال و تامل داره

ضمنا ساعات رايگان از 1 تا 8 هست نه 1 تا 7

x8800
08-11-2011, 18:48
من خيلي بعيد ميدونم به اشتباه انداختن شما عمدي نباشه،مگه ميشه يه نفر در امور مشتركين كار كنه و ندونه ساعات رايگان از چند تا چنده؟؟؟
همه اون خانوما از پارسال كه من براي اولين بار رفتم امور مشتركين اونجا كار ميكنن،مطمئنم هيچكدوم تازه كار نيستن و خيلي خوب ميدونن ساعات رايگان از چند تا چنده، شايد اگه 1 ساعت اينور اونور ميگفتن مشكلي نبود ولي اينكه بگن جمعه ها تا 2 رايگانِ جاي سوال و تامل داره

ضمنا ساعات رايگان از 1 تا 8 هست نه 1 تا 7

تجربه من میگه تو این مملکت هیچکی هیچی بلد نیست . همه ما میدونیم کیا الان سر کارن ! اون خانومی که این رو به این دوستمون گفته حتی بلد نیست کامپیوتر روشن خاموش کنه :27:

IVAN
08-11-2011, 19:20
تجربه من میگه تو این مملکت هیچکی هیچی بلد نیست . همه ما میدونیم کیا الان سر کارن ! اون خانومی که این رو به این دوستمون گفته حتی بلد نیست کامپیوتر روشن خاموش کنه :27:
من که پارسال مخابرات تازه داشت سرویس دهی میکرد تماس گرفتم گفتم چه پلن هایی دارید دیدم که موند گفتم چه سرویس هایی دارین! :biggrin: بعد که متوجه شد گفت سرویس 128 مگابایت!!! من بزور خودمو کنترل کردم (که نخندم)
خانمهایی که در امور مشترکین مخابرات هستن بسیار کم سواد، بی مسئولیت ، بداخلاق (و چندتا صفت دیگه هم هست که بیان نمیکنم!) هستن. دقیقا مثل بالا دستیهایی که اینارو آوردن اونجا و پول مفت بهشون میدن!

urumchi
08-11-2011, 21:00

من دكتري رو ميشناسم واسه نسخه نوشتن به يه كتابچه نگاه ميكرد تا اسم دارو رو با املاي صحيح بنويسه، از حفظ بلد نبود

من که پارسال مخابرات تازه داشت سرویس دهی میکرد تماس گرفتم گفتم چه پلن هایی دارید دیدم که موند گفتم چه سرویس هایی دارین! :biggrin: بعد که متوجه شد گفت سرویس 128 مگابایت!!! من بزور خودمو کنترل کردم (که نخندم)
خانمهایی که در امور مشترکین مخابرات هستن بسیار کم سواد، بی مسئولیت ، بداخلاق (و چندتا صفت دیگه هم هست که بیان نمیکنم!) هستن. دقیقا مثل بالا دستیهایی که اینارو آوردن اونجا و پول مفت بهشون میدن!

اگه من بودم كه تا 1 ساعت از پشت تلفن اسگلش ميكردم با اون 128 مگابایت !

در مورد اخلاق هم بايد بگم اتفاقا خيلي هم خوش اخلاقن فقط بايد كمي اهل لاس زدن باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرف تا فردا صبح هم كه شده هر چي بپرسي بهت با شور و اشتياق فراوان بهت جواب ميده

milad_heartsick
08-11-2011, 21:33
سلام دوستان
من یه اشتباهی کردم دیسکاوری تمدید کردم قبلش توربو داشتم اینم مقایسه ی دوتاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیسکاوری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مکس توربو
میگن چون لاین ریتت رفته بالا نویز و.... زیادتر تاثیر میزاره رو کیفیت خط !!!!!