PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

AliBaMaram.13
14-09-2011, 18:21
عزیزان من موقعی متوجه این قضیه شدم که از قضا IDM رو برا دانلود نگذاشته بودم و فقط با utorront گرفتم ...utorront هم جمع چه قد دانلود کرده رو نشون می ده و از اون جایی که با برنامه ی دیگه دانلود نکردم باید جمع دانلودی که utorront نشون می داد با حجم ای که پارس آنلاین انداخته بود یکی باشه! ولی اختلاف فاحش بود! یوتارنت 1.3 گیگ نشون می داد ولی پارس آنلاین 2 . خورده ای !!! آیا این طبیعیه؟ می شه ثابت کرد که دارن بیشتر کم می کنن ؟

AliBaMaram.13
14-09-2011, 18:27
پارس آنلاین 128 ساعت 7.30 بعدازظهر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MASOUD_MW2
14-09-2011, 19:25
مسعود خان شما همون نیستی که توی بازیسنتر کلا تو تاپیکای ISP و اینترنت ملی میچرخی ؟ :31: یه زمانی هم هی بلاگ ویندوز 8 میزدی ؟ :31::11: درسته ؟!؟ :20:

خدا کنه درست شه ! تابستون کوفتمون شد !

البته علاوه بر این وضع افتضاح پینگ و سرعت بوی ماه مدرسه بیشتر حالمون رو میگیره :19:
سلام بله خودمم. :46:

ittools
14-09-2011, 19:39
بعد از کلی حرف زدن و اعتراض درست کردن خداییش اگه همین طوری بمونه عالی میشه ما بیشتر از این انتظار نداریم

MASOUD_MW2
14-09-2011, 20:16
ساعت 8 الی 10 یا 11 وضعیت پینگ خوبه! اما بعدش...

x8800
14-09-2011, 21:22
پارس آنلاین 128 ساعت 7.30 بعدازظهر

شما پینگتون واسه سرورهای داخلی چطوره ؟

urumchi
14-09-2011, 21:40
يا خدا باز چه خبر شده؟ اينترنت من چپ و راست قطع ميشه و وضعيت پينگ هم خيلي جالب نيست

SNR Margin Downstreamكه مودمم نشون ميده از 15 رسيده به 7!

من حتي به كنترل پنل اكانتم هم دسترسي ندارم

مشخصا ايراد از مخابراتِ چون وضعيت اينترنت منم اصلا جالب نيست واسه فروم پينگ 270 ميده ولي عملا خيلي طول ميكشه تا لود كنه، با يه مرورگر ديگه و يه سيستم ديگه هم تست كردم اونها هم همينطور بودن

احتمالا بخاطر اون چند روز كه اومديم تو خيابون حق مون رو خواستيم داريم تنبيه ميشيم !!!

چون تو سری خور هستیم

خداییش این وضعیت تو تبریز امکان داره به وجود بیاد ؟ من میگم نه . چون فوری شکایت میکنن و پی قضیه رو میگیرن

بعدش همگی با هم متحد میشن تا وضعیت رو بهتر کنن . ما ارومیه ای ها اینطوری نیستیم بیشتر سرمون به کار خودمون هست

جانا سخن از زبان ما ميگويي ...

خيلي وقت بود منم ميخواستم همينو بگم ولي راستش ترسيدم به بعضي از دوستان بر بخوره و ناراحت بشن و فكرهاي آنچناني در مورد آدم بكنن

من خودم از سال 85 تا بهمن پارسال در تبريز زندگي ميكردم، خوب ميفهمم اعتراض و تهديد دسته جمعي تبريزي ها يعني چي، خوب ميفهمم تبريزي جماعت اگه يه نفر كمفروشي يا گرانفروشي كنه چه جوري شلوارشو در ملاء عام در ميارن!!! با هيشكي هم تعارف ندارن، متاسفانه ما اورميه اي ها نسبت به تبريزي ها خجالتي تر و ماخوذ به حياءتر هستيم و همين كمرو بودن ما باعث ميشه خواسته يا ناخواسته مورد سوءاستفاده مالي قرار بگيريم، يه روز همه دوستاني كه از مثلا از مكس سرويس دارن يه ميتينگ بذارن و با هم صحبت كنن و يه تصميم مشترك بگيرن بعد همگي با هم به دفتر مكس نت برن و خيلي رك و صريح گله و شكايت كنن و مسئول اونجا رو محترمانه تهديد به تخليه و تبليغات منفي عليه شركت بكنن، مطمئنا جواب ميده. من فكر كنم اينكار كلا 2 ساعت هم از وقتتون رو نگيره

حتي اگه اينكار ظاهرا فايده اي هم نداشته باشه حداقلش اينه كه مسئول اونجا ميفهمه 4 تا آدم هستن كه انقدر شاكي هستن كه اومدن دفتر شركت تا حضوري اعتراض كنن و پيش خودش فكر نميكنه كه كاربراي ما هر بلايي هم كه سرشون بياريم صداشون در نمياد و فوقش زنگ ميزنن كه اونم الكي يه چيزي پشت تلفن ميگيم و تمام!!!

كسايي كه مديريت خوندن مخصوصا مديريت بازرگاني ميدونن مفهوم اينكار(اعتراض حضوري به مدير فروش يه شركت) واسه مدير فروش اون isp از صدتا فحش ناموس هم بدتره و باعث ميشه اعتبار و پرستيژ كاري اون شخص زير سوال بره

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پنــد گیر خواه ملال ...

AliBaMaram.13
14-09-2011, 22:36

ساعت 11:30 شب

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

عزیزان من موقعی متوجه این قضیه شدم که از قضا IDM رو برا دانلود نگذاشته بودم و فقط با utorront گرفتم ...utorront هم جمع چه قد دانلود کرده رو نشون می ده و از اون جایی که با برنامه ی دیگه دانلود نکردم باید جمع دانلودی که utorront نشون می داد با حجم ای که پارس آنلاین انداخته بود یکی باشه! ولی اختلاف فاحش بود! یوتارنت 1.3 گیگ نشون می داد ولی پارس آنلاین 2 . خورده ای !!! آیا این طبیعیه؟ می شه ثابت کرد که دارن بیشتر کم می کنن ؟

آیا دوستان تو سرویس هاشون با چنین موردی مواجه شدند؟

exreme
14-09-2011, 22:49

مکس آدم شده!

ittools
15-09-2011, 10:04
بچه ها کی اینجا مبین نت داره لطفا یه توضیحاتی در مورد سرویسش بده احتمالا از مکس نت فسخ کنم برم مبین نت .

IVAN
15-09-2011, 11:54

دوست عزیز امکانش هست که در پنل کاربریتون از مقدار مصرفی که در تاریخ 6/18 (البته بعد زمان دانلود رایگان) داشتین اسکرین شات بذارید؟

ittools
15-09-2011, 12:13
باز هم قضیه پینگ مکس نت

اینم مال ساعت 2 بعد از ظهر :2:

x8800
15-09-2011, 14:14
دوست عزیز امکانش هست که در پنل کاربریتون از مقدار مصرفی که در تاریخ 6/18 (البته بعد زمان دانلود رایگان) داشتین اسکرین شات بذارید؟

بفرمائید

IVAN
15-09-2011, 14:37
البته باید یه چندتا بک میزدین تا به تاریخ 18 میرسیدین ;)

x8800
15-09-2011, 16:55
البته باید یه چندتا بک میزدین تا به تاریخ 18 میرسیدین ;)

شرمنده سیستم مکس قاط زده . با تاریخ نمیاره ! شما اگه اطلاعات خاصی مدنظرت بهست بگو من بهت بگم

IVAN
15-09-2011, 17:43
ممنونم. مورد خاصی نبود :)

urumchi
15-09-2011, 18:43
ساعت 19:40

512مخابرات

در مورد كسر شدن حجم بايد بگم هيچ isp نميتونه به مخابرات برسه، مخصوصا اگه با وي پي ان كانكت باشم رسما دوبل محاسبه ميكنه

x8800
15-09-2011, 20:40
ارومچی حسابی وسوسوم کردی با این تستت ! خیلی عالیه . فقط همونطور که میدونی به هیچ آی اس پی نمیشه اعتماد کرد . همین 512 که دست تو هست و 170 کیلو دانلود میده شاید واسه همسایه بغلیت 50 کیلوبایت بده ! ولی نکته مثبتش اینجاست که مخابرات رانژه نمیگیره و میتونم 1 ماه تست استفاده کنم :8:

mehr20
15-09-2011, 23:13
واسه من که 512 مخابرات نهایت 55 میشه

اقا راستی این ساعت رایگان از چه ساعتیه؟؟؟ ما اخرش نفهمیدیم؟؟؟هر کی یه ساعتی میگه .... چند روز پیش 250 مگم پرید .. من از 1 تا 8 گذاشتم واسه دان ولی تو پنلم نوشته 1 تا و7!!!!!!!!!! بعدش 250 تا پرید!!

urumchi
16-09-2011, 12:04
بنا به دلايلي حذف شد ...

exreme
16-09-2011, 13:00
نکته مثبتش اینجاست که مخابرات رانژه نمیگیره و میتونم 1 ماه تست استفاده کنم :8:
من متوجه نشدم، منظورتون اون 15 تومن هست؟

x8800
16-09-2011, 13:40
من متوجه نشدم، منظورتون اون 15 تومن هست؟

رانژه پولیه که شرکتا بابات راه اندازی پورت میگیرن . از 5 تا 20 تومان بسته به شرکت فرق میکنه . که مخابرات این هزینه رو نمیگیره

exreme
16-09-2011, 16:43
رانژه پولیه که شرکتا بابات راه اندازی پورت میگیرن . از 5 تا 20 تومان بسته به شرکت فرق میکنه . که مخابرات این هزینه رو نمیگیره

ایول. پس منم مکس تموم شد میام مخابرات
فقط یه سوال. مکس نت چقدر طول می کشه برگه تخلیه رو بهمون بده؟

IVAN
16-09-2011, 17:31
شما وقتی رفتی دفتر شرکت به احتمال خیلی زیاد سعی میکنن که نظرتو عوض میکنن و میگن که شرایط خیلی بهتر میشه و ...
ولی وقتی مصر بشی یه فرمی میدن که پر میکنی و همونجا هم نامه (تخلیه ) رو می نویسن. اگه نامه رو ازشون بگیری و خودت ببری حداکثر ظرف ۲ روز خطت رو تخلیه میکنه مخابرات. ولی اگه اونا بفرستن شاید چند روز بیشتر هم طول بکشه!

x8800
16-09-2011, 20:24
ایول. پس منم مکس تموم شد میام مخابرات
فقط یه سوال. مکس نت چقدر طول می کشه برگه تخلیه رو بهمون بده؟

اینو دیگه نمیدونم. چون از مهر ماه سال قبل تا الان همین مکس آشغال رو دارم (البته از سر ناچاری) .

شما وقتی رفتی دفتر شرکت به احتمال خیلی زیاد سعی میکنن که نظرتو عوض میکنن و میگن که شرایط خیلی بهتر میشه و ...
ولی وقتی مصر بشی یه فرمی میدن که پر میکنی و همونجا هم نامه (تخلیه ) رو می نویسن. اگه نامه رو ازشون بگیری و خودت ببری حداکثر ظرف ۲ روز خطت رو تخلیه میکنه مخابرات. ولی اگه اونا بفرستن شاید چند روز بیشتر هم طول بکشه!

اتفاقا تجربه من میگه مخابراتیا همیشه کارای آی اس پی دارا رو زودتر را میندازن تا مردم عادی

IVAN
16-09-2011, 23:10
اتفاقا تجربه من میگه مخابراتیا همیشه کارای آی اس پی دارا رو زودتر را میندازن تا مردم عادی
شما فکر کردی که نامه تخلیه رو با پیک ویژه میفرستن!؟ نه عزیز من نامه ها رو جمع میکنن و هفته ای یک یا دوبار میفرستن مراکز مخابراتی. از این نظر میگم تاخیر ایجاد میشه

x8800
16-09-2011, 23:16
شما فکر کردی که نامه تخلیه رو با پیک ویژه میفرستن!؟ نه عزیز من نامه ها رو جمع میکنن و هفته ای یک یا دوبار میفرستن مراکز مخابراتی. از این نظر میگم تاخیر ایجاد میشه

نه شرکتای بزرگ تر این کارو میکنن ولی نماینده های کوچیک همون روز میفرستن ! کار خیلی سختی هم نیست . اگه تو مخابرات آشنا داشته باشی که 3 سوته جمع میکنن

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

1 ماهه پینگ واسه داخل ایران اینطوریه ! واقعا آی اس پی آشغالیه

urumchi
16-09-2011, 23:24
مخابرات و دفتر مكس نت حدودا 100 متر با هم فاصله دارن ولي من مطمئنم چند روزي تخليه خط رو طولش ميدن به 2 دليل:

1- شركت به اين فكر ميكنه كه شايد يه اتفاقي بيفته ، نظر كاربر عوض بشه و از خير تخليه بگذره

2- اينطور نامه هاي اداري رو يه نفر هفته اي 1 روز يا 2 روز مياد شركت پيگيري ميكنه و ميره، مثل خيلي از حسابدارها يا سرويسكارهاي يه شركت كه دائما در شركت نيستن و هر وقت كارشون داشتن بهشون زنگ ميزنن يا يه روز مشخصي در ماه ميان شركت كارشون رو انجام ميدن و همونجا هم دستمزدشون رو ميگيرن وبعد ميرن. ممكنه بغير از اون شركت براي 10 تا شركت ديگه هم همينطوري كار كنن

باز هم نميدونم چه خبر شده! مثل اينكه مسئولين مخابرات اينبار هم در يك ابتكار بي نظير تصميم گرفتن دانلود رايگان رو حذف كنن، همين كه ساعت 1 ميشه اينترنت منم قطع ميشه و هر كاري ميكنم كانكت نميشه اگر هم كانكت بشه فوقش 3 دقيقه دوام مياره و دوباره قطع ميشه!!!

اينطوري بايد فاتحه دانلود رايگان رو خوند!

TurkSevan
17-09-2011, 11:25
آقای ارومچی شما این تست رو با چه برنامه ای میگیری؟

پستهای قبلیتونو که نگاه میکردم یه دونه هم از پهنای باند گزارش گذاشته بودید؟ اون رو با چه نرم افزاری میشه دید؟
من اصلا متوجه اون صحبتتون که گفته بودید چند تا دانلود رو با هم میذارید تا پهنای باندتون پر بشه نشدم، وقتی من چند تا دانلود میذارم سرعت میاد پایین فرقی هم نمیکنه روز باشه یا شب، بیشتر از یک دانلود بکنم سرعتم پایین میاد حتی با دو دانلود میتونم بگم سرعت بین 1/2 و 1/3 کم میشه، برای شما چطور فرقی نمیکنه و میگید پهنای باندتون رو پر میکنه؟! میشه یکم توضیح بدید.

hp980
17-09-2011, 11:42
آنا اينترنت از صبح مشكل داره .
سايت گوگل رو بزور باز ميكنه.
بقيه دوستان هم اين مشكل رو دارن ؟
ديگه واقعا داره رو اعصاب من راه ميره !!!!!

exreme
17-09-2011, 13:02
[/COLOR]1 ماهه پینگ واسه داخل ایران اینطوریه ! واقعا آی اس پی آشغالیه

من با شما مخالفم. دلیل نیست که پینگ شما بالاس پس آی اس پی از کل ایراد داره. بستگی به منطقه هم داره یه چیزایی تو مایه های هنودنست، ممکنه خوب باشه و ممکنه بد.

مثلا پینگ من برای دو سرور داخلی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urumchi
17-09-2011, 13:36
آقای ارومچی شما این تست رو با چه برنامه ای میگیری؟

پستهای قبلیتونو که نگاه میکردم یه دونه هم از پهنای باند گزارش گذاشته بودید؟ اون رو با چه نرم افزاری میشه دید؟
من اصلا متوجه اون صحبتتون که گفته بودید چند تا دانلود رو با هم میذارید تا پهنای باندتون پر بشه نشدم، وقتی من چند تا دانلود میذارم سرعت میاد پایین فرقی هم نمیکنه روز باشه یا شب، بیشتر از یک دانلود بکنم سرعتم پایین میاد حتی با دو دانلود میتونم بگم سرعت بین 1/2 و 1/3 کم میشه، برای شما چطور فرقی نمیکنه و میگید پهنای باندتون رو پر میکنه؟! میشه یکم توضیح بدید.

1- اون عكس مربوط به قسمت ريزمصرف كنترل پنل مخابرات ميشه

2- براي پهناي باند هم از برنامه DU Meter استفاده ميكنم

3- دوست عزيز من 1مگ پهناي باند دارم كه واسه دانلود ميشه 128KB . روزها وقتي يه فايل رو دانلود ميكنم كل پهناي باندم براي دانلود اون 1 فايل پر ميشه يعني با سرعت 128KB دانلود ميكنم ولي شبها همون فايل رو بخوام دانلود كنم نهايتا با سرعت 50KB دانلود ميكنم يعني از كل اون 128KB كه در اختيار دارم 50KB پر شده حالا ميمونه 78KB كه براي پر كردن اون 78KB بايد چند تا فايل ديگه هم بايد بذارم براي دانلود

اينكه وقتي چند تا فايل رو همزمان ميزاريد براي دانلود و سرعتتون پايين مياد بخاطر اينه كه پهناي باند بين اون چند تا فايل تقسيم ميشه تا idm بتونه دانلود كنه، اين مورد براي همه كاربرا يكسانه

باز هم اگه سوالي بود در خدمتم

x8800
17-09-2011, 15:53
من با شما مخالفم. دلیل نیست که پینگ شما بالاس پس آی اس پی از کل ایراد داره. بستگی به منطقه هم داره یه چیزایی تو مایه های هنودنست، ممکنه خوب باشه و ممکنه بد.

مثلا پینگ من برای دو سرور داخلی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما یا خیلی تازه کاری یا کاره ی مکس نتی !

اولا این عکسی که شما دادی مال 2 سرور نیست ! یه سرور رو با آی پی و دامین پینگ کردی :27:

دوما این سرور همون مکس نت هست و طبیعیه که پینگش پایین باشه . شما اگه 17 میگیری تو تبریز 7 میگیرن

در ضمن پینگ مکس نوسان داره . همین 10 دقیقه پیش پینگ من واسه ایران 50 بود . الان 200 شده.

شما اگه میخوای چیزیو قابت کنی اینارو پینگ کن

tabnak.ir
sabanet.ir
parsonline.com
aparat.com

IVAN
17-09-2011, 16:54

البته در طول هفته شاید یکی دوبار اینطور بشه اونم برای چند دقیقه ;) مظلوم نمایی هست دیگه :biggrin:

urumchi
17-09-2011, 17:13

لابد اينم تقصير آمريكا و انگليس هستش؟

يه isp وقتي نميتونه وضعيت پينگ نسبتا پايداري داشته باشه و مشكل تامين پهناي باند داره غلط ميكنه اكانت ميفروشه! قبلا هم گفتم مكس نت واسه تامين هزينه هاي مكس تبريز و چاپيدن جيب ملت در آ.غ نمايندگي زده و لا غير!!! به عبارتي مكس نت واسه دزدي اومده اينجا نمايندگي زده و اصلا هم بحثهايي كه ميشه كه مخابرات اورميه پهنا نميده يا همكاري نميكنه بنظر من حرفهاي غيرواقعي هستن. كِرم از خود مكس نته نه جاي ديگه

hadi.EST
17-09-2011, 17:49
سلام به همه. از دیروز اینترنت مدام قطع و وصل میشه . مثلا" 10 ثانیه هست ولی 15 ثانیه قطعه. کار ما هم جوری هست که نباید قطعی داشته باشیم کلا" اعصاب ما رو خورد کرده . آیا دوستان هم این وضعیت رو دارند؟ :23:

آی اس پی هم مکس نت هست. با سپاس

IVAN
17-09-2011, 18:13
سلام به همه. از دیروز اینترنت مدام قطع و وصل میشه . مثلا" 10 ثانیه هست ولی 15 ثانیه قطعه. کار ما هم جوری هست که نباید قطعی داشته باشیم کلا" اعصاب ما رو خورد کرده . آیا دوستان هم این وضعیت رو دارند؟ :23:

آقا هادی ببین رنج آی پیت با 46 شروع میشه. چون دقیقا پریروز من همچین مشکلی داشتم. یکی نیست بگه وقتی بلد نیستید کانفیگ کنین برای چی این کارارو انجام میدین

hadi.EST
17-09-2011, 18:48
آقا هادی ببین رنج آی پیت با 46 شروع میشه. چون دقیقا پریروز من همچین مشکلی داشتم. یکی نیست بگه وقتی بلد نیستید کانفیگ کنین برای چی این کارارو انجام میدین

بله رنج روی همینه الان 1 ماهی هست که رنج تغییر کرده . 2 روزه که اینطوریه و بدون چیز پی ان عملا" نمیشه از نت استفاده کرد . ولی روی DNS های گوگل امتحان نکردم هنوز !

با سپاس

TurkSevan
17-09-2011, 19:32
آنا اينترنت از صبح مشكل داره .
سايت گوگل رو بزور باز ميكنه.
بقيه دوستان هم اين مشكل رو دارن ؟
ديگه واقعا داره رو اعصاب من راه ميره !!!!!
آره مال منم اینطوریه،‌ قودوخها شورشو در آوردن :)

1- اون عكس مربوط به قسمت ريزمصرف كنترل پنل مخابرات ميشه

2- براي پهناي باند هم از برنامه DU Meter استفاده ميكنم

3- دوست عزيز من 1مگ پهناي باند دارم كه واسه دانلود ميشه 128KB . روزها وقتي يه فايل رو دانلود ميكنم كل پهناي باندم براي دانلود اون 1 فايل پر ميشه يعني با سرعت 128KB دانلود ميكنم ولي شبها همون فايل رو بخوام دانلود كنم نهايتا با سرعت 50KB دانلود ميكنم يعني از كل اون 128KB كه در اختيار دارم 50KB پر شده حالا ميمونه 78KB كه براي پر كردن اون 78KB بايد چند تا فايل ديگه هم بايد بذارم براي دانلود

اينكه وقتي چند تا فايل رو همزمان ميزاريد براي دانلود و سرعتتون پايين مياد بخاطر اينه كه پهناي باند بين اون چند تا فايل تقسيم ميشه تا idm بتونه دانلود كنه، اين مورد براي همه كاربرا يكسانه

باز هم اگه سوالي بود در خدمتم
یعنی شبا واسه همه اینطوره؟ یعنی واسه منم شبا باید پهنای باندم با چند تا فایل پر بشه؟ و در این حالت (دانلود چند فایل) سرعت هم با دانلود یک فایل فرقی نباید بکنه درسته؟
من قبلا سرعت دانلودم حدود 38 بود الان یکی دو هفتست خود به خود اومده پایین شده 12 !! واسه همه اینطور شده؟ اگه نه کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟ (سرویسم رو جدیدا عوض یا تمدید نکردم،‌ ثابته)

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

DU Meter دانلودش تو اینترنت زیاده ولی اکثرا لایسنز ندارن، با لایسنزش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
Yaşa

IVAN
17-09-2011, 19:33
البته تغییر نکرده و این سری رو اضافه کردن.به نظرم اشکال از همینه! نمیدونم چطور کانفیگ کردن که این رنج از همون اولش مشکل داشت. من که شانس آوردم و فعلا از 109 استفاده میکنم که مشکلی ندارم.

ittools
17-09-2011, 19:59

بله رنج روی همینه الان 1 ماهی هست که رنج تغییر کرده . 2 روزه که اینطوریه و بدون چیز پی ان عملا" نمیشه از نت استفاده کرد . ولی روی DNS های گوگل امتحان نکردم هنوز !
با سپاس

والله این طوری هم که نمیشه مال منم با 46 شروع میشه و کلا مشکل داره ولی هر موقع میره روی 109 مشکل برطرف میشه ! مگه ما رایگان این سرویس رو خریدیم که چیزی نمیگیم ! بیایید یه اعتراضی بکنیم والله من فردا باهاشون اتمام حجت میکنم اگر مال منو درست کردن همون قرارداد باقی میمونه واگرنه میرم فسخ میکنم والله برای من اعصاب نمونده الان دو روزه میخوام یه فایل 10 مگی بدون رسیوم رو دانلود کنم به خدا نمیتونم ! یعنی چی هی قطع و وصل میشه . میزنی دانلود اول خیلی خوب شروع میکنه حتی تا 50 هم میره ولی بعد از چند لحظه صفر بایت میشه .

urumchi
17-09-2011, 20:26
از دیروز اینترنت مدام قطع و وصل میشه مثلا" 10 ثانیه هست ولی 15 ثانیه قطعه

الان چند شبه كه منم دقيقا همين مشكل رو دارم، به زور ميتونم كانكت بشم ولي چه فايده كه 3 - 2 دقيقه بعد DC ميشم. منم هر وقت ipيم با 46 شروع ميشه بشدت به مشكل ميخورم حتي اگه روز باشه.لوكيشن اين رنج ip هم هميشه اصفهان هستش

یعنی شبا واسه همه اینطوره؟ یعنی واسه منم شبا باید پهنای باندم با چند تا فایل پر بشه؟ و در این حالت (دانلود چند فایل) سرعت هم با دانلود یک فایل فرقی نباید بکنه درسته؟
من قبلا سرعت دانلودم حدود 38 بود الان یکی دو هفتست خود به خود اومده پایین شده 12 !! واسه همه اینطور شده؟ اگه نه کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟ (سرویسم رو جدیدا عوض یا تمدید نکردم،‌ ثابته)

DU Meter دانلودش تو اینترنت زیاده ولی اکثرا لایسنز ندارن، با لایسنزش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
Yaşa

شما 3 تا فايل با لينك مستقيم از سرورهاي قدرتمند نه از اين سرورهاي آشغال ايراني بذار براي دانلود. اينطوري پهناي باندت كامل پر ميشه

اينو دانلود كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
والله این طوری هم که نمیشه مال منم با 46 شروع میشه و کلا مشکل داره ولی هر موقع میره روی 109 مشکل برطرف میشه ! مگه ما رایگان این سرویس رو خریدیم که چیزی نمیگیم ! بیایید یه اعتراضی بکنیم والله من فردا باهاشون اتمام حجت میکنم اگر مال منو درست کردن همون قرارداد باقی میمونه واگرنه میرم فسخ میکنم والله برای من اعصاب نمونده الان دو روزه میخوام یه فایل 10 مگی بدون رسیوم رو دانلود کنم به خدا نمیتونم ! یعنی چی هی قطع و وصل میشه . میزنی دانلود اول خیلی خوب شروع میکنه حتی تا 50 هم میره ولی بعد از چند لحظه صفر بایت میشه .

وقتي با 46 شروع ميشه براي شما هم لوكيشن رو در سايت whatismyipaddress.com اصفهان نشون ميده؟ من فكر كنم اين مشكل بخاطر شلوغي و ترافيك زياد در لحظه اتصال به اينترنت باشه كه سرور مخابرات درست نميتونه ip بده

در مورد اعتراض به مكس هم اينو ميتونم بگم همين الان هم دير كردين و بنظر من خيلي وقت پيش بايد ميرفتين واسه اعتراض، ولي اشكالي نداره از هر كجاي ضرر كه برگردي منفعته!

IVAN
17-09-2011, 20:37
الان چند شبه كه منم دقيقا همين مشكل رو دارم، به زور ميتونم كانكت بشم ولي چه فايده كه 3 - 2 دقيقه بعد DC ميشم. منم هر وقت ipيم با 46 شروع ميشه بشدت به مشكل ميخورم حتي اگه روز باشه.لوكيشن اين رنج ip هم هميشه اصفهان هستش

وقتي با 46 شروع ميشه براي شما هم لوكيشن رو در سايت whatismyipaddress.com اصفهان نشون ميده؟
این رنجی که ماکس نت استفاده می کنه بنام خود شرکت بزرگ نت آریا هست. محل ip رو State/Region: Hormozgan City: Bozorg نشون میده!

urumchi
17-09-2011, 20:45
این رنجی که ماکس نت استفاده می کنه بنام خود شرکت بزرگ نت آریا هست. محل ip رو State/Region: Hormozgan City: Bozorg نشون میده!

باز خوبه براي مكس يه شهر و جاي مشخصي رو نشون ميده ولي درباره موقعيت اين رنج آي پي مخابرات چي ميشه گفت! من موندم وسط بيابان و كوير واقعا سرور كار گذاشته شده يا قضيه چيز ديگه ايه! آخه بغل باتلاق گاوخوني هم شد جا :2:

TurkSevan
17-09-2011, 23:40
اينو دانلود كن:

پسوردش چیه؟

IVAN
17-09-2011, 23:56
پسوردش چیه؟

chaparman
18-09-2011, 13:45
دقیقا مشکل من با مکس نت !

الان ای پی من از 46 هست قبلا آی پی 109 میدادن . از وقتی ای پی 46 میدن قطع و وصل ! مدام ! یعنی یه فایل یه مگی که می خوام دانلود کنم مثلا تا 10 کیلوبایت میره بعد میشه 0 بایت یه دقیقه ای روی همین 0 بایت می مونه بعد دوباره 10 الی 15 کیلوبایت میشه . این وضعیت نت منه می تونم از روند دانلود این فایل یه مگی فیلم بگیرم بزارم تا همه کیفیت افتضاح مکس نت رو ببینید

شما 3 تا فايل با لينك مستقيم از سرورهاي قدرتمند نه از اين سرورهاي آشغال ايراني بذار براي دانلود. اينطوري پهناي باندت كامل پر ميشه

اينو دانلود كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتي با 46 شروع ميشه براي شما هم لوكيشن رو در سايت whatismyipaddress.com اصفهان نشون ميده؟ من فكر كنم اين مشكل بخاطر شلوغي و ترافيك زياد در لحظه اتصال به اينترنت باشه كه سرور مخابرات درست نميتونه ip بده

در مورد اعتراض به مكس هم اينو ميتونم بگم همين الان هم دير كردين و بنظر من خيلي وقت پيش بايد ميرفتين واسه اعتراض، ولي اشكالي نداره از هر كجاي ضرر كه برگردي منفعته!

IVAN
18-09-2011, 15:08
بله من چند روز پیش هم گفته بودم که ماکس نت این مشکل رو داره. زنگ بزنید و اعتراض کنید

ittools
18-09-2011, 19:28
بله من چند روز پیش هم گفته بودم که ماکس نت این مشکل رو داره. زنگ بزنید و اعتراض کنید
IVAN جان آی پی شما با 109 شروع میشه ؟ برای من خیلی عجیبه اینا چرا روی آی پی 46 اینقدر مانور میدن شاید اینترنت ملی هست چون الان آی پی مخابرات هم با 46 شروع میشه به نظرم به هم مربوط میشن شرکت های دیگه رو نمیدونم آی پی شون با چی شروع میشه ولی برای من خیلی عجیبه با این کارشون مشتری های بیشتری رو از دست میدن ولی برای چی ؟

IVAN
18-09-2011, 20:11
بله فعلا یک ip از رنج 109 گرفتم و ناچارا مودم رو خاموش نمی کنم (البته حداکثر مصرف مودمم 5 وات هست و زیاد نیست :) )
ارومچی رو بفرستیم صبانت ببینیم وضعش چطوره :biggrin: دوره بعد از ماکس خارج میشم. واقعا مسخره ترین اتفاقی هست که تابحال پیش اومده بود! شبانه که با رنج 46 نمیشه اصلا دانلود کرد. روزها هم که میبینید 3 ثانیه دانلود میکنه 10 ثانیه قطع!!! کاری کردن که بغیر وبگردی نشه هیچ فایلی گرفت

amir200812
18-09-2011, 20:53
کسی از دوستان از سرویس های نا محدود پارس آنلاین خبری داره؟
تو سایتش قیمت های جدید رو زده:
512 نا محدود 24 تومن!
اینا چطورن؟ تا حالا کسی استفاده کرده؟

urumchi
19-09-2011, 00:23
الان آی پی مخابرات هم با 46 شروع میشه

دوست عزيز آي پي مخابرات 95% مواقع با 2.187 شروع ميشه، بعضي وقتها كه قاطي ميكنه با 46 شروع ميشه

ارومچی رو بفرستیم صبانت ببینیم وضعش چطوره :biggrin:

فردا زنگ ميزنم اگه با يه قيمت معقول پهناي 2مگ بده ميگيرم ولي اگه قيميتش زياد باشه يا پهناي باند 2مگ ندن اونوقت مخابرات رو تمديد ميكنم

يه نكته اي كه بشدت منو دلسرد ميكنه اينه كه يادم مياد قبلا صبانت شبانه ش از ساعت 3 شروع ميشد حالا هم اگه همينطور باشه بايد كلا بي خيالش شد

hp980
19-09-2011, 08:23
کسی از دوستان از سرویس های نا محدود پارس آنلاین خبری داره؟
تو سایتش قیمت های جدید رو زده:
512 نا محدود 24 تومن!
اینا چطورن؟ تا حالا کسی استفاده کرده؟

من ديروز با نمايندگيش تماس گرفتم اصلا نميدونست كه قيمتهاي جديد رو زدن بعد كه نگاه كرد گفت كه فعلا اين پلنها رو نميفروشيم.:31:

hadi.EST
19-09-2011, 10:40
جزئیات رنج آی پی 46 و موقعیت جغرافیایی در گاه خروجی مکس نت:

ittools
19-09-2011, 12:39
وضعیت امروز مکس نت ! :2:
با این وضعیت صد در صد باهاشون فسخ میکنم و بقیه پول رو میگیرم . امروز فردا میرم فسخ میکنم فقط مسئله ای که میمونه اینه که کجا برم . وضعیت مخابرات و آنا :2: و ترکانت و پارس آنلاین رو میدونم که چندان خوب نیست فقط از مبین نت خبر ندارم . کسی از مبین نت اینترنت گرفته یا ازش خبر داره که کیفیتش در چه حد هست ؟

ittools
19-09-2011, 12:49
واقعا آدم چی بگه ؟ الان زنگ زدم میگم که پینگتون خیلی بالاست و سرعت در حد دیل آپ هست میگه مشکل از شماست برو سیم تلفنتون رو نگاه کن ! میگم تنها من مشکل ندارم میگه مشکل از ما نیست :27:

128 مکس نت
!

PrinceEmir
19-09-2011, 12:59
کاری کردن که بغیر وبگردی نشه هیچ فایلی گرفت
تمام آی اس پی ها همین کارو میکنن، کلا این قانونشونه که سرویس باید طوری داده بشه که مشترک به جز وبگردی کار دیگه ای نتونه بکنه. :13:

واقعا آدم چی بگه ؟ الان زنگ زدم میگم که پینگتون خیلی بالاست و سرعت در حد دیل آپ هست میگه مشکل از شماست برو سیم تلفنتون رو نگاه کن ! میگم تنها من مشکل ندارم میگه مشکل از ما نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

128 مکس نت
!

دوست عزیز اینا همشون همینطورین،‌ این جمله، تکیه کلامشون واسه اعتراض مشترکاست. منم هر وقت زنگ میزنم به مخابرات و میگم سرعتم اینقدر شده و دانلود و پینگم اینقدره میگن اشکال از ما نیست احتمالا سیمکشیتون مشکل داره !!!

IVAN
19-09-2011, 13:09
بله ماکس نت گند زده. خواستم تا خود سایتش تست مسیریابی بگیرم؛ نتیجه اش این شد واقعا آدم مایوس میشه:

urumchi
19-09-2011, 13:15
جزئیات رنج آی پی 46 و موقعیت جغرافیایی در گاه خروجی مکس نت

دوست عزيز اين اطلاعات رو از كدوم سايت گرفتين؟

hadi.EST
19-09-2011, 13:38
سلام سایتهای مختلفی هست از جمله:

با سپاس

hadi.EST
19-09-2011, 14:01
بدون شرح!

urumchi
20-09-2011, 01:02
سلام به همه دوستان

امروز تو تاكسي داشتم با دوستم راجع به اينترنت استان و وضعيت بد اون حرف ميزدم نگو يه نفر ديگه كه بغل دستم نشسته خودش كارمند مخابراتِ و وارد صحبتهاي من و دوستم شد

در مورد وضعيت adsl ازش سوال كردم كه چرا آ.غ انقدر عقب مانده س گفت كه اولا حجم سرمايه گذاري در بخش اينترنت اورميه نسبت به خيلي از شهرها كمتره مثلا شركت شبديز كرج پارسال حجم سرمايه خودش رو به 3/8ميليارد تومن رسونده ولي سرمايه كل همه ي شركتهاي خصوصي آ.غ به اندازه همين يه شركت هم شايد نباشه! اين يعني يه شركتي مثل شبديز كرج پول زيادي رو وارد كار ميكنه پهناي زيادي ميخره و در اختيار كاربراش ميذاره و در مقابل شركتي كه پول نداشته باشه طبيعتا نميتونه پهناي باند مورد نياز رو خريداري كنه و موجب نارضايتي كاربرا ميشه مثل بعضي از isp هاي شخصي اورميه

علت دوم به مسير ترانسفر پهناي باند به آ.غ برميگرده كه ظاهرا اين مسير داراي ترافيك بسيار بالايي هست و همين باعث ميشه هم پينگ هم تامين پهناي مورد نياز با كمي مشكل مواجه باشه البته اين مورد خيلي مشكل بزرگي نيست

علت سوم به زيرساختهاي آ.غ برميگرده كه خيلي از شبكه هاي انتقال ديتا و صوت در استان هم فرسوده هستن هم اينكه تكنولوژي اونها ديگه قديمي شده. بوشهر رو مثال زد گفت كه در كل استان بوشهر به اندازه كل استانهاي آ.غ و زنجان شبكه فيبر نوري وجود داره در حالي از نظر مساحت شايد به اندازه نصف آ.غ هم نباشه و قرار فاز اول اينترنت ملي در بوشهر راه اندازي بشه
همچنين مسئولين استاني بوشهر توجه ويژه اي به بحث گسترش شبكه فيبر نوري و افزايش پهناي باند دارن و بودجه ي عمراني كه توسط وزارت كشور تحويلِ استانداري ميشه رو خرج اين جور كارها هم ميكنن

ولي در آ.غ از اين خبرا نيست و اصلا مسئولان خبر ندارن كه چيزي به اسم اينترنت هم وجود داره و نياز به توسعه و سرمايه گذاري داره يعني همه چي به مسئولاي استان ارتباط پيدا ميكنه بنظر ميرسه در جلساتي كه واسه تعيين نحوه هزينه كرد بودجه عمراني و توسعه استان تشكيل ميشه اصلا رديف بودجه اي واسه توسعه زيرساختها و افزايش ظرفيت پهناي باند استان در نظر گرفته نميشه و اگه تا الان هم كاري صورت گرفته مسئولين نمايندگي شركت زير ساخت و مخابرات كارهايي انجام دادن ولي باتوجه به بودجه محدودي كه در اختيار دارن كار زيادي از دستشون بر نمياد

من كه به اين نتيجه رسيدم:

مشكلات اصلي اينترنت استان، اول حجم كم سرمايه گذاري بخش خصوصي و دوم، عدم توسعه زيرساختها توسط مسئولين استاني هست

IVAN
20-09-2011, 11:24
خب تقصیر کاربرا چی هست؟ میگفتی ما هم ترکیم تبریزیا هم! حالا وضع اون شهر و ببینید و وضعیت اینجارو!!!
من اینطور نتیجه گیری کردم که از علل اصلی این مشکلات؛ بی لیاقتی و بی کفایتی مدیران بخشهای دخیل در این امور هست که باعث دلسرد شدن بخش خصوصی از سرمایه گذاری در این امر میشه.
شرکتها از کمبود امکانات شکایت میکنن اونوقت این کارمند مخابرات میگه حجم سرمایه گذاری کمه!!! این وظیفه شرکت زیرساخت هست که اینترنت رو در هر شهر تحویل بده. از اینطرف وضع مراکز مخابراتی هم از نظر قطعات سخت افزاری و هم فضا مشکل داره دیگه شرکت خصوصی که نباید بیاد برای مخابرات فضاسازی کنه یا سخت افزار بهشون بده!! اینها شرایط اولیه ای هست که جهت تحویل اینترنت به شرکتهای خصوصی باید مدنظر گرفته میشد. اگه زیرساخت نمیتونه اینکارو بکنه بجای اینکه قیمت اینترنت رو ده ها برابر به شرکتها تحویل بده بیاد قیمتهارو تعدیل کنه تا شرکتها هم عوض پرداخت هزینه های سنگین؛ در این امر سرمایه گذاری کنن.

----
دوستان دیشب وضع سرعت تقریبا مثل سابق شده بود و تونستم بدون نوسان دانلودکنم البته با رنج ای پی 46
مشکل شما هم حل شده ؟!

ittools
20-09-2011, 13:08
دوستان دیشب وضع سرعت تقریبا مثل سابق شده بود و تونستم بدون نوسان دانلودکنم البته با رنج ای پی 46
مشکل شما هم حل شده ؟!
آره ivan جان کمی مشکل حل شده بود ولی صبح کلا قطع شده بود مال من حدودا تا ساعت 7 دانلود کرده بود بعد از اون نه ارور داده بود .

IVAN
20-09-2011, 13:23
خدا بگم چیکارشون نکنه، دلمونو شاد کردن :biggrin:

29 شهریور 1390 :

مشترکین گرامی،

ضمن عرض پوزش از بابت مشکلات پیش آمده در اینترنت و کاهش سرعت آن به استحضار می رساند که طبق بررسی های انجام شده، به دلیل انجام برخی تغییرات در شبکه اینترنت کشور، استفاده از برخی سرویس های اینترنت دچار محدودیت هایی شده یا با اختلالاتی همراه گردیده است. با توجه به این که این مشکلات مربوط به زیرساخت شبکه اینترنت کشور و خارج از کنترل ماکس نت و دیگر شرکت های سرویس دهنده ی خدمات اینترنت است، اما با این حال، کارشناسان فنی ما در حال پی گیری، کسب اطلاعات بیشتر و برطرف ساختن آنها با دوستان و کارشناسان گرامی شرکت ارتباطات زیرساخت هستند.

از توجه، صبر و حوصله شما کاربران گرامی سپاس گزاریم.

واحد فنی ماکس نت

اینا مثل اینکه تازه متوجه شدن که یه مشکلاتی بوده :biggrin:

x8800
20-09-2011, 18:52

ای بابا . آقا مشکل مکس نت اختلال نیست . این شرکت عرضه نداره پهنای باند بالا بده . من 1 سال هست که مکس دارم .6 ماه هست که این وضعیت ادامه داره . یعنی اختلال 6 ماه ؟

hadi.EST
20-09-2011, 19:12
سلام

مشکل ما هم گویا فعلا" حل شده چون دیروز قبل از تمدید این مشکل رو بهشون گفتیم و گفتند که دارند روش کار میکنند. ولی دیگه الان یک هفته هست که دیگه از محاسبه ترافیک (حسن خاللی) خبری نیست چون هزینه هر بیت رو هم محاسبه میکنند چه وب باشه چه چت ویپ .... در عرض 2 روز الان 200 مگ از ترافیک ما کم شده در حالی که معمولا" فقط از یاهو و وب استفاده میکنیم . ولی من باز به این هم راضی هستم به شرطی که همین کیفیت سرویس حفظ بشه . :13:

با سپاس

urumchi
20-09-2011, 19:22
مراکز مخابراتی هم از نظر قطعات سخت افزاری و هم فضا مشکل داره

استاندار قبلي يادتونه؟ جناب رحيم قرباني (ليسانس زبان و ادبيات فارسي)
يكي از بزرگترين خود شيريني هاي ايشون براي رئيس جمهور اين بود كه در سال 87 حدود يك پنجم بودجه عمراني استان رو در پايان سال به وزارت كشور عودت داد به اسم اينكه بودجه تخصيص يافته بيشتر از مقدار نياز استان بوده!و در مقابل سال بعد ايشون در سفر به نيويورك همراه رئيس جمهور تشريف بردند و بعد از برگشتن شدند دكتر قرباني!!!

وقتي مسئولايي داريم كه به شدت براي ديگران ...مالي ميكنن و مردم خودشون براشون اهميتي ندارن اونوقت انتظار دارين اينترنت درست و حسابي داشته باشيم، اينترنت پيشكش يه مجتمع تفريحي يا نمايشگاه درست و حسابي در اورميه داريم؟

خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است

ittools
20-09-2011, 19:33

دارن دروغ میگن چرا وقتی آی پی 109 میشه کیفیت میره بالا من صفحه قبل عکس گذاشتم و گفتم که الان راضی هستم چون بهشون شکایت کردم و دستی آی پی منو به 109 تغییر دادن چون تهدیدشون کرده بودم تخلیه میکنم اما بعد از قطع شدن اینترنت دوباره رفت رو 46 و وضعیت خراب شد ! الا در حال حاضر مکس نت میتونه کیفیت رو ببره بالا ولی نمیخواد چرا معلوم نیست

استاندار قبلي يادتونه؟ جناب رحيم قرباني
يكي از بزرگترين خود شيريني هاي ايشون براي رئيس جمهور اين بود كه در سال 87 حدود يك پنجم بودجه عمراني استان رو در پايان سال به وزارت كشور عودت داد به اسم اينكه بودجه تخصيص يافته بيشتر از مقدار نياز استان بوده!و در مقابل سال بعد ايشون در سفر به نيويورك همراه رئيس جمهور تشريف بردند!!!!

وقتي مسئولايي داريم كه به شدت براي ديگران ...مالي ميكنن و مردم خودشون براشون اهميتي ندارن اونوقت انتظار دارين اينترنت درست و حسابي داشته باشيم، اينترنت پيشكش يه مجتمع تفريحي يا نمايشگاهدرست و حسابي در اورميه داريم؟
خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است

:2: آدم چی بگه بودجه تبریز کم میاد اینا اضافه هم میارن !

IVAN
20-09-2011, 19:53
دارن دروغ میگن چرا وقتی آی پی 109 میشه کیفیت میره بالا من صفحه قبل عکس گذاشتم و گفتم که الان راضی هستم چون بهشون شکایت کردم و دستی آی پی منو به 109 تغییر دادن چون تهدیدشون کرده بودم تخلیه میکنم اما بعد از قطع شدن اینترنت دوباره رفت رو 46 و وضعیت خراب شد ! الا در حال حاضر مکس نت میتونه کیفیت رو ببره بالا ولی نمیخواد چرا معلوم نیست

:2: آدم چی بگه بودجه تبریز کم میاد اینا اضافه هم میارن !
آره این قربانی ...
البته آف تاپیکه ولی:
یک بار که قطعی گاز تو زمستون پیش اومد؛ شبکه سه یه برنامه گذاشت که هر روز با دو یا سه استاندار تماس تصویری داشتن تا استاندارها از مشکلات شهر و استانشون بگن. من چند برنامه شو خودم دیدم تمام استاندارها از وضع موجود راضی نبودن و درخواست کمک رسانی داشتن. باور کنید تنها استانداری که گفت "ما در استانمون مشکل خاصی نداریم و ..." همین قربانی خائن بود. خود مجری برنامه که اتفاقا تهرانی بود و ظاهرا آشنایی زیادی با استانمون نداشت حرف اینو قطع کرد و گفت "حتی اگه برحسب منطقه جغرافیایی هم حساب کنیم اتفاقا اونجا باید مشکلات زیادی وجود داشته باشه و شما چطور این حرفارو میگید و..." من همونجا به ذات کثیف این ... پی بردم. فکر کنم در دوره ایشون کل استان عقب گرد زیادی کرد متاسفانه!

سلام

مشکل ما هم گویا فعلا" حل شده چون دیروز قبل از تمدید این مشکل رو بهشون گفتیم و گفتند که دارند روش کار میکنند. ولی دیگه الان یک هفته هست که دیگه از محاسبه ترافیک (حسن خاللی) خبری نیست چون هزینه هر بیت رو هم محاسبه میکنند چه وب باشه چه چت ویپ .... در عرض 2 روز الان 200 مگ از ترافیک ما کم شده در حالی که معمولا" فقط از یاهو و وب استفاده میکنیم . ولی من باز به این هم راضی هستم به شرطی که همین کیفیت سرویس حفظ بشه . :13:

با سپاس

بله من هم قبلا اشاره کردم که دیگه بیت به بیت مصرف رو حساب میکنن

ittools
20-09-2011, 22:37
بچه ها صبانت از کی قراره تو ارومیه خدمات بده چون الان به سایتش نگاه میکردم هنوز تو نمایندگی ها چیزی از آذربایجان غربی ننوشته در ضمن به نظرتون اگر تو ارومیه فعال بشه کیفیتش با سایر شرکت های حاضر در آذربایجان غربی تفاوتی میکنه ؟ ارزش حساب باز کردن داره

IVAN
21-09-2011, 00:24
بچه ها صبانت از کی قراره تو ارومیه خدمات بده چون الان به سایتش نگاه میکردم هنوز تو نمایندگی ها چیزی از آذربایجان غربی ننوشته در ضمن به نظرتون اگر تو ارومیه فعال بشه کیفیتش با سایر شرکت های حاضر در آذربایجان غربی تفاوتی میکنه ؟ ارزش حساب باز کردن داره
توی سایتش که نزده ولی نمایشگاه که رفته بودم یه غرفه مربوط به نمایندگی صبانت بود. از برگه تبلیغاتیش هم اسکن گرفتم ندیدین؟

ittools
21-09-2011, 09:24
توی سایتش که نزده ولی نمایشگاه که رفته بودم یه غرفه مربوط به نمایندگی صبانت بود. از برگه تبلیغاتیش هم اسکن گرفتم ندیدین؟
الان نگاه کردم دستت درد نکنه قیمتهاش بد نیست ولی هنوز مثل اینکه غیر رسمی کار میکنه حتی سایتش هم کار نمیکنه من صبر میکنم ببینم طی به طور رسمی کار میکنه بعد تصمیم بگیرم احتمالا ازشون سرویس بگیرم کار مکس نت تمومه :13:
یه چیز جالب هم اضافه کنم هنوز دومینشون رو ثبت نکردن و آزاده ولی تو تبلیغات دومین رو نوشتن ! یعنی 10 تومن خرج نکردن :31:

urumchi
21-09-2011, 18:42
همين چيزهاشون منو كمي هم مشكوك كرده، نه تو سايت صبانت اشاره اي به افتتاح نمايندگي در اورميه شده نه خود نمايندگي سايت داره

ضمنا در مورد سرويسهاي نامحدود يه بنده خدايي تو تلويزيون داشت حرف ميزد و صريحا اشاره كرد كه هيچگونه وجهي خارج از تعرفه اي كه واسه سرويس گرفته ميشه نبايد شركتها باسم حق رانژه، هزينه راه اندازي و ... بگيرن

اين خبر منو هم خوشحال كرد هم ناراحت، خوشحال شدم بخاطر اينكه هم قراره پهناي باند نامحدود به كاربرا بدن هم اينكه هزينه جانبي ديگه اي نداره، ناراحتيم هم بخاطر اينه كه چرا چند ساله دهنشون رو بستن و اجازه دادن شركتها حسابي سوءاستفاده كنن و به اسامي مختلف از كاربرا از 10 تومن تا 20 تومن پول اضافي بگيرن، يكي نيست به اينا بگه اگه هزينه راه اندازي غير قانونيه چرا از 5 سال پيش صداتون در نيومده؟؟؟؟ و حالا يهويي يادتون افتاده؟؟؟؟

hp980
21-09-2011, 19:37
الان نگاه کردم دستت درد نکنه قیمتهاش بد نیست ولی هنوز مثل اینکه غیر رسمی کار میکنه حتی سایتش هم کار نمیکنه من صبر میکنم ببینم طی به طور رسمی کار میکنه بعد تصمیم بگیرم احتمالا ازشون سرویس بگیرم کار مکس نت تمومه :13:
یه چیز جالب هم اضافه کنم هنوز دومینشون رو ثبت نکردن و آزاده ولی تو تبلیغات دومین رو نوشتن ! یعنی 10 تومن خرج نکردن :31:

منظورت اگه اين سايته كه مشكلي نداره واون 10 تومنه رو داشتن!!:31:

ARAM44
21-09-2011, 20:26
وضعیت سرعت adsl مخابرات خوی

urumchi
21-09-2011, 22:11

نخير دوست عزيز ديگه اينقدرها هم تعطيل نيستيم:31: منظور دوستمون اين سايته: orumsabanet.net

وضعیت سرعت adsl مخابرات خوی

خدا بهتون صبر بده

ittools
21-09-2011, 22:25

نه بابا منظورم نمایندگی صبانت ارومیه هست urumchi عزیز هم سایت رو عنوان کرد . من میگم یکیمون ثبتش کنه بعد زورگیری کنیم :21: چون الان کلی تبلیغات پخش کردن و همه فکر میکنن سایت زدن و قیمت ها رو گفتن :31:

ittools
21-09-2011, 22:33
راستی امروز صبح با اینکه برای اولین بار طی این مدت پینگ مکس نت اومده بود روی 200 و سرعت هم خوب بود ولی بیشتر سایت ها کامل لود نمیشدن تو بعضی از فروم ها هم دیدم تهرانی ها هم همین مشکل رو داشتن نمیدونم دارن چه بلایی سر اینترنت میارن :19: یکی از بچه ها میگفت کلا تو شمال غرب مشکل وجود داره ولی کسی مشکل رو عنوان نمیکنه شاید هم مربوط به درگیری های اخیر مرزی با اون گروهک باشه

وضعیت الان مکس نت

urumchi
21-09-2011, 22:44
نه بابا منظورم نمایندگی صبانت ارومیه هست urumchi عزیز هم سایت رو عنوان کرد . من میگم یکیمون ثبتش کنه بعد زورگیری کنیم :21: چون الان کلی تبلیغات پخش کردن و همه فکر میکنن سایت زدن و قیمت ها رو گفتن :31:

بله من منظور شما رو از پست قبلي فهميدم، اون دوستمون فكر كرده بودن منظور شما سايت رسمي شركته نه نمايندگي

راستي زورگيري چيه مومن!(پناه بر خدا) :31: فوقش اينه ميرن urumsaba.net يا urumsaba.ir رو ثبت ميكنن يا اصلا مثل مخابرات بدون هيچ سايتي در عرصه اينترنت فعاليت ميكنن!!!

کلا تو شمال غرب مشکل وجود داره

شاید هم مربوط به درگیری های اخیر مرزی با اون گروهک باشه

جمله اول رو يكي از دوستاي من هم ميگفت، تبريز هم همين مشكل هست و نمايندگي پارس آنلاين تبريز هم همينو گفته

در مورد جمله دوم بايد بگم بعنوان جك آخرِ شب جك خوبي بود :31:

IVAN
21-09-2011, 22:55
من همون روز چک کردم دامین رو و با کمال تعجب هم دیدم که اصلا چنین چیزی ثبت نشده! نمیدونم اینها آیا اطلاع داشتن قبل از چاپ دامنه روی برگه های تبلیغاتی باید اون رو رجیستر میکردن! اگه یکی اون رو بگیره چیکارمیکنن؟!!
آف؛ هرکسی دامین یا هاست خواست میتونم از دایرکتی بهش بدم :biggrin:

urumchi
21-09-2011, 23:43
من همون روز چک کردم دامین رو و با کمال تعجب هم دیدم که اصلا چنین چیزی ثبت نشده! نمیدونم اینها آیا اطلاع داشتن قبل از چاپ دامنه روی برگه های تبلیغاتی باید اون رو رجیستر میکردن! اگه یکی اون رو بگیره چیکارمیکنن؟!!
آف؛ هرکسی دامین یا هاست خواست میتونم از دایرکتی بهش بدم :biggrin:

نيكي و پرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند ماه پيش دنبال هاست درست و حسابي بودم، چند تا سايت هم پيدا كردم كه بهترينشون واسه يه شركت انگليسي بود كه بعدا منصرف شدم

راستي دايركتي مقرش در هنده؟

x8800
22-09-2011, 11:57
دوستانی که مکس نت دارن ، شمام الان بهتون دو رینج آی پی میده ؟ بعضی وقتا که 46. میده و به ندرت هم 109. . با 46 پینگم 700 هست !!! چطور ممکنه ؟

ittools
22-09-2011, 12:08
بله من منظور شما رو از پست قبلي فهميدم، اون دوستمون فكر كرده بودن منظور شما سايت رسمي شركته نه نمايندگي

راستي زورگيري چيه مومن!(پناه بر خدا) :31: فوقش اينه ميرن urumsaba.net يا urumsaba.ir رو ثبت ميكنن يا اصلا مثل مخابرات بدون هيچ سايتي در عرصه اينترنت فعاليت ميكنن!!!

جمله اول رو يكي از دوستاي من هم ميگفت، تبريز هم همين مشكل هست و نمايندگي پارس آنلاين تبريز هم همينو گفته
در مورد جمله دوم بايد بگم بعنوان جك آخرِ شب جك خوبي بود :31:
نمیدونم چرا تو ارومیه یه کار درست حسابی انجام نمیدن مثلا دومینشون رو ثبت نکردن ولی تو تبلیغات ذکر کردن ! من امروز میرم صبانت ببینم وضعیت چطوریه دومینشون رو هم میگم تا آب بشن :31:

دوستانی که مکس نت دارن ، شمام الان بهتون دو رینج آی پی میده ؟ بعضی وقتا که 46. میده و به ندرت هم 109. . با 46 پینگم 700 هست !!! چطور ممکنه ؟
آره دقیقا وضعیت پینگ خرابه . شب گذشته مال من شده بود 800

urumchi
22-09-2011, 12:31
با يه نفر از مسئولين پشتيباني صبانت در تاپيك صبانت ( Sabanet - Support ) موضوع صبانت اورميه رو در ميان گذاشتم كه چرا تو سايت رسمي شركت اسمشون نيست اين جواب رو بهم دادن:

اسامی نمایندگان صبانت فقط در سایت اصلی صبانت و در قسمت نمایندگان درج میشود. اگر اسمی دیدین که آنجا نیست یا طرف کلاه برداری کرده یا اینکه خودش نماینده دیگر نماینده های صبانت هست.

لطفا از نمایندگانی که اسم آنها در سایت صبانت درج نشده به هیچ وجه خرید نکنید زیرا صبانت هیچ مسئولیتی در قبال نمایندگان قلابی ندارد

البته بنظر من يه احتمال هم هست كه نمايندگي اورميه فقط يه موافقتنامه از شركت گرفته و قراره مثلا 3 - 2 ماه ديگه رسما شروع بكار كنه و از الان داره مشتري ميگيره!

hp980
22-09-2011, 12:40
نمیدونم چرا تو ارومیه یه کار درست حسابی انجام نمیدن مثلا دومینشون رو ثبت نکردن ولی تو تبلیغات ذکر کردن ! من امروز میرم صبانت ببینم وضعیت چطوریه دومینشون رو هم میگم تا آب بشن :31:

آره دقیقا وضعیت پینگ خرابه . شب گذشته مال من شده بود 800

آب كه نميشن اينا حتما دوره پررويي رو قبلا ديدن !!! :31:
فردا پس فردا كه ازشون سرويس خريديد مثل بقيه شركتها با پررويي جواب ميدن !:27:

alex_love
22-09-2011, 14:26
سلام خدمت دوستان
الان بهترین خدمات رو کدوم شرکت میده ؟ منظورم اینه که سرعت دانلود و اپلودش خوب باشه
قبلا مخابرات گرفته بودم پشتیبانیش افتظاح بود ! کلا چیزی بارشون نبود !
مبین نت هم فکر کنم نرخ اشتراکش 1 به 8 هست ، اونم بیخیال شدم ...
ممنون از دوستان

IVAN
22-09-2011, 15:30
سلام خدمت دوستان
الان بهترین خدمات رو کدوم شرکت میده ؟ منظورم اینه که سرعت دانلود و اپلودش خوب باشه
قبلا مخابرات گرفته بودم پشتیبانیش افتظاح بود ! کلا چیزی بارشون نبود !
مبین نت هم فکر کنم نرخ اشتراکش 1 به 8 هست ، اونم بیخیال شدم ...
ممنون از دوستان
در شرایط فعلی مخابرات و پارس آنلاین ترنسفرهای بالای 100 کیلوبایت میدن. مابقی در حد 60-70 کیلوبایت!

IVAN
22-09-2011, 15:42
نيكي و پرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند ماه پيش دنبال هاست درست و حسابي بودم، چند تا سايت هم پيدا كردم كه بهترينشون واسه يه شركت انگليسي بود كه بعدا منصرف شدم

راستي دايركتي مقرش در هنده؟
دایرکتی شرکت اصلیش بله در هند هست و سیاستگذاری ها و ... در اونجا اتفاق میافته ولی خب دفتر فروش در امریکا هم دارن که براحتی با تمامی کاربران در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنن. سرویس های هاستینگ فعلی این شرکت فقط قادر به سرویس دهی به یک دامین هستن (addon domain غیرفعال هست). البته مدتی هست که روی Multi domain کار میکنن و اتفاقا دیروز ایمیل اومد که:

We are excited to announce that our all new Multi Domain Hosting is ready to go live on the 26th of September, 2011 and will be offered to you...

از 26 September این سرویس هم فعال میشه. کمی صبر کنید اطلاع میدم :)

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

بله همینطوره. پینگش متغیره

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

با يه نفر از مسئولين پشتيباني صبانت در تاپيك صبانت ( Sabanet - Support ) موضوع صبانت اورميه رو در ميان گذاشتم كه چرا تو سايت رسمي شركت اسمشون نيست اين جواب رو بهم دادن:

اسامی نمایندگان صبانت فقط در سایت اصلی صبانت و در قسمت نمایندگان درج میشود. اگر اسمی دیدین که آنجا نیست یا طرف کلاه برداری کرده یا اینکه خودش نماینده دیگر نماینده های صبانت هست.

لطفا از نمایندگانی که اسم آنها در سایت صبانت درج نشده به هیچ وجه خرید نکنید زیرا صبانت هیچ مسئولیتی در قبال نمایندگان قلابی ندارد

البته بنظر من يه احتمال هم هست كه نمايندگي اورميه فقط يه موافقتنامه از شركت گرفته و قراره مثلا 3 - 2 ماه ديگه رسما شروع بكار كنه و از الان داره مشتري ميگيره!

بنظر من این خودش هم از مسائل زیاد خبر نداره. مگه خیلی سخته که از همکاراش در این مورد سوال کنه که ارجاع میده به سایت صبا !؟

exreme
22-09-2011, 16:04
دوستانی که از ماکس دارید سعی کنید رنج آی پی تون بره رو 109. اینجوری پینگتون حداقل نصف میشه

alex_love
22-09-2011, 16:46
در شرایط فعلی مخابرات و پارس آنلاین ترنسفرهای بالای 100 کیلوبایت میدن. مابقی در حد 60-70 کیلوبایت!

ممنون دوست من ، فقط پارس انلاین هم قیمت سرویس های نامحدودش پایینه ! مثلا 1 مگ رو 45 قیمت زده ! به نظرتون اینها هم ضریب اشتراک بالایی ندارن ؟ ای پی رو هم دینامیک زده ..
ممنون

urumchi
22-09-2011, 17:05
512 مخابرات

hiztesti.ttnet.com.tr

alex_love
23-09-2011, 12:20
ممنون دوست من ، فقط پارس انلاین هم قیمت سرویس های نامحدودش پایینه ! مثلا 1 مگ رو 45 قیمت زده ! به نظرتون اینها هم ضریب اشتراک بالایی ندارن ؟ ای پی رو هم دینامیک زده ..
ممنون

دوستان کسی از این سروریس های نامحدود پارس انلاین استفاده کرده ؟ میخوام بدونم سرعت دانلودش چنده ؟ ضریب اشتراکش 1 به 10 نباشه با 10 کیلوبایت دانلود کنم !
دو تا سرویس 512 رو عکسشو میزارم لطفا نظر بدید ...ممنون

x8800
23-09-2011, 14:22
دوستان کسی از این سروریس های نامحدود پارس انلاین استفاده کرده ؟ میخوام بدونم سرعت دانلودش چنده ؟ ضریب اشتراکش 1 به 10 نباشه با 10 کیلوبایت دانلود کنم !
دو تا سرویس 512 رو عکسشو میزارم لطفا نظر بدید ...ممنون

تعرفه اول همونطور که میبینید محدود هست و 30 گیگ دانلود داره . تعرفه دونی جزو تعرفه های جدید هست و نامحدود

قطعا سرعت اولی بیشتره . تا 200 کیلوبایت میده . ولی دومی نهایتا 60 !

ittools
23-09-2011, 21:11
وضعیت خیلی بهتر شده

exreme
24-09-2011, 15:12
وضعیت خیلی بهتر شده

ای پی شما هم با 109 شروع میشه؟

Ahmad_742009
24-09-2011, 18:56
اسپیدتست کار نمیکرد از سایت بغل دستیش تست گرفتیم :31:سرور منچستر
ساعت 7 عصر

شب و روز پینگم همینه تازه کمتر هم میشه که خیلی خوبه ! کاش همینجوری بمونه ! :27:

ittools
24-09-2011, 20:44
ای پی شما هم با 109 شروع میشه؟
نه اتفاقا با 46 شروع میشه برای همین هم تعجب کردم چون این بهترین پینگی هست که تو این مدت داشتم
اینم مال الان با آی پی 46 انصافا خیلی بهتر شده و سرعت و پینگ تقریبا در طول روز ثابت می مونه

x8800
24-09-2011, 22:37
مال من با 46 پینگ 800 با 109 پینگ 130

ittools
25-09-2011, 09:54
مال من با 46 پینگ 800 با 109 پینگ 130
من هر کاری میکنم آی پی 109 نمیاد هی مودم رو خاموش روشن میکنم فایده ای نداره
اینم از افتضاح امروز احتمالا شنیدن تعریفشون رو کردیم . با آی پی 46

خاک بر سرشون آخه 1300 هم پینگ میشه من با این پینگ چیکار کنم خداییش کار واجبی هم داشتم

x8800
25-09-2011, 11:56
من هر کاری میکنم آی پی 109 نمیاد هی مودم رو خاموش روشن میکنم فایده ای نداره
اینم از افتضاح امروز احتمالا شنیدن تعریفشون رو کردیم . با آی پی 46

خاک بر سرشون آخه 1300 هم پینگ میشه من با این پینگ چیکار کنم خداییش کار واجبی هم داشتم

واقعا دردسر سازه . شما مودمتو 10 دقیقه خاموش کن بعد روشن کن اگه 46 دد باز هم 10 دقیقه ...

الان من با 109 پینگ خیلی خوبی میگیرم . فقط میترسم تمدید کنم دیگه اینم خراب بشه ! نمیدونم ریسک کنم یا نه :41:

ittools
25-09-2011, 12:08
واقعا دردسر سازه . شما مودمتو 10 دقیقه خاموش کن بعد روشن کن اگه 46 دد باز هم 10 دقیقه ...

الان من با 109 پینگ خیلی خوبی میگیرم . فقط میترسم تمدید کنم دیگه اینم خراب بشه ! نمیدونم ریسک کنم یا نه :41:

کاکو جان هر کاری میکنم به آی پی 109 نمیره واقعا تاسف باره فقط از من میشنوی تمدید نکن خداییش از مخابرات بگیری بهتره فکر کنم تو مهاباد مخابرات خودشون اینترنت میده خداییش از مکس نت بهتره منم تا 17 این ماه صبر میکنم تا 5 ماه کامل بشه بعد برم باهاشون تصفیه کنم به یارو میگم آی پی 46 مشکل داره منو روی آی پی 109 ست کن کلی پول دادم میگه نمیشه ! آخه کی پینگ 1300 دیده ! خداییش پینگ رو نگاه کنید :2: مال همین الانه سرعت رو نگاه کنید
1427 !
آخه بریم به کی شکایت کنیم بعدش هم من رفتم از اینا تخلیه گرفتم کجا برم

IVAN
25-09-2011, 13:10
شما که دیروز گفتی پینگت با ای پی 46 خوبه من تعجب کردم چون دیروز پینگ بالای 500 بود! دیشب هم چندبار اینترنت قطع شد
امروزم که خواستم به یه سایت برم دیدم خیلی دیر لود میکنه از گوگل پینگ گرفتم حدودا 1500 پینگ داد!
الان البته وضعیت به نسبت صبح بهتر شده

Ahmad_742009
25-09-2011, 14:37
فقط 4 روز تونستن اینترنت درست حسابی بدن :41:
چشم زدیم رفت :19:
پینگ الان زیر 1200 نمیاد ! :2:

ittools
25-09-2011, 14:44
شما که دیروز گفتی پینگت با ای پی 46 خوبه من تعجب کردم چون دیروز پینگ بالای 500 بود! دیشب هم چندبار اینترنت قطع شد
امروزم که خواستم به یه سایت برم دیدم خیلی دیر لود میکنه از گوگل پینگ گرفتم حدودا 1500 پینگ داد!
الان البته وضعیت به نسبت صبح بهتر شده

والله ایوان جان دیروز و پریروز مال من خیلی عالی بود عکس هاش هم هست و تاریخ تست هم مشخصه نمیدونم چرا مال شما خراب بوده البته همون طوری که گفتم دیگه به من آی پی 109 نمیده هر چه قدر ریستارت میکنم باز با آی پی 46 شروع میشه

اینم مال امروز که پینگ رکورد زده بود

اینم مال الان که کلی رفلش کردم تا تست گرفت

x8800
25-09-2011, 17:54
کاکو جان هر کاری میکنم به آی پی 109 نمیره واقعا تاسف باره فقط از من میشنوی تمدید نکن خداییش از مخابرات بگیری بهتره فکر کنم تو مهاباد مخابرات خودشون اینترنت میده خداییش از مکس نت بهتره منم تا 17 این ماه صبر میکنم تا 5 ماه کامل بشه بعد برم باهاشون تصفیه کنم به یارو میگم آی پی 46 مشکل داره منو روی آی پی 109 ست کن کلی پول دادم میگه نمیشه ! آخه کی پینگ 1300 دیده ! خداییش پینگ رو نگاه کنید :2: مال همین الانه سرعت رو نگاه کنید
1427 !
آخه بریم به کی شکایت کنیم بعدش هم من رفتم از اینا تخلیه گرفتم کجا برم

آره منم دیروز زنگ زدم درباره آی پی . میگم آی پی 109 میخوام میگه به ما ربطی نداره . پس بی*ش*رف به کی ربط داره ؟

x8800
25-09-2011, 21:10
آقا تموم شد . من هم امروز یه بار دی سی شدم . از ساعت 2 تا الان هزار بار ریست کردم همش 46 میده

ittools
25-09-2011, 21:18
آقا تموم شد . من هم امروز یه بار دی سی شدم . از ساعت 2 تا الان هزار بار ریست کردم همش 46 میده
الان هم بیشتر سایت ها باز نمیشه و timed out میده

x8800
25-09-2011, 22:39
و بالاخره بعد از بارها تلاش و صرف 9 ساعت وقت :

ولی بعد در کمال تعجب دیدم که پینگ مثل همون رینج 46 دوربر 700 هست !

ittools
26-09-2011, 10:52
با آی پی 109 تست همین الان

IVAN
26-09-2011, 11:57
پینگ خیلی نوسان داره. یه بار زیر 200ms میشه. بار دیگه میره تا 1000ms !
مشکل هم ظاهرا سراسریه. معلوم نیست چه خبره

exreme
27-09-2011, 13:59
پینگ خیلی نوسان داره. یه بار زیر 200ms میشه. بار دیگه میره تا 1000ms !
مشکل هم ظاهرا سراسریه. معلوم نیست چه خبره

سلام
من آی پی رو با کلی تلاش بردم رو 109
نوسان رو که میگید دارم ولی نسبت به 46 کی هی تایم اوت می داد بهتر هستش.

urumchi
28-09-2011, 11:12
عجـــــب روزگاري شده، همه در تكاپو هستن واسه پــــيـــــنـــــگ كمتر ولي ...

مكس دزد اگه كارش درست بود هيچوقت به كاربرش نميگفت به ما ربطي نداره

من در تعجبم چرا خودتون رو از شرُ اين دزد سرگردنه خلاص نميكنيد؟

حيف پول تون نيست ميريزيد تو جيب اين راهزن؟؟؟؟

پ ن:

با CMD كه پينگ ميگيرم خيلي از سايتها پينگشون پايينه ولي در عمل خيلي طول ميكشه تا لود بشن شما هم همچين مشكلي دارين؟

x8800
28-09-2011, 14:44
پ ن:

با CMD كه پينگ ميگيرم خيلي از سايتها پينگشون پايينه ولي در عمل خيلي طول ميكشه تا لود بشن شما هم همچين مشكلي دارين؟

عجیبه . منم چند روزیه همین مشکل رو دارم !

exreme
28-09-2011, 16:46
همش لاست میشه. چیکار کنم واقعا؟!؟

urumchi
28-09-2011, 17:16
عجیبه . منم چند روزیه همین مشکل رو دارم !

از ديروز بعدازظهر هيچ سايتي واسم لود نميشد

امروز صبح زنگ زدم پشتيباني گفت مشكل از DNS هستش يه آي پي داد گفت اينو ست كن و بعدش همه چي درست شد البته با وضعيتي كه توضيح دادم

217.218.127.127 جالب اينجاست كه الان DNS خودكار عوض شده و ست شده روي 217.218.155.155

ittools
28-09-2011, 21:29
عجب وضعی پیدا کرده اینترنت بیشتر سایت ها باز نمیشن باید برای رفتن به یه سایت از وی پـــــی ان استفاده کنی ! ولی پینگ و سرعت خیلی خوبه نمیدونم چرا اینطوریه

من در تعجبم چرا خودتون رو از شرُ اين دزد سرگردنه خلاص نميكنيد؟
حيف پول تون نيست ميريزيد تو جيب اين راهزن؟؟؟؟
آخه میدونی قضیه چیه مثلا خود من پول رو یه جا دادم :13: بعد منتظرم ببینم قضیه نمایندگی صبانت به کجا میرسه تلفنی باهاشون صحبت کردم میگن که ما نمایندگی رسمی صبانت هستیم ولی در جواب اینکه چرا اسمتون رو تو قسمت نمایندگی ها ننوشته ساکت میمونه و بحث رو عوض میکنه کلا آدم های مشکوکی هستن . دیگه دارم از پیشرفت اینرنت تو ارومیه ناامید میشم یدونه شرکت درست و حسابی که کارش رو با دروغ پیش نبره وجود نداره همین مکس نت وقتی میخواستم سرویس بگیرم میگفتن تا ساعت 6 عصر تو دفتر هستیم ولی الان هر موقع زنگ میزنی به مکس نت تبریز وصل میکنن یا میگن بعد ساعت 2 بعد از ظهر کار نمیکنیم .

urumchi
28-09-2011, 21:50
وضعيت سرويس من كلا ريخته بهم، سرعت دانلود شديدا بالا پايين ميشه، پينگم كه ماشاالله داره مثلا واسه تابناك 240ms ميده و واسه 4.2.2.4 حدود 350ms

صبح هم كه پينگ خيلي پايينتره ولي در عمل لود شدن هر سايتي چه ايراني چه خارجي خيلي طول ميكشه

urumchi
29-09-2011, 01:37
پنجــشنبـه 7مـــهر 1390 / ســاعــت 1 شـب

وضعيت اينترنت بسيار آشفته ست! مدام به فاصله هر 2 دقيقه يكبار اينترنت قطع ميشه و باز كردن گوگل حدود 20ثانيه طول ميكشه

پينگ سر به فلك ميكشه و هيچ چيز ثابت نيست حتي دانلود منيجر هم ارور ميده و نميتونه فايلهارو دانلود كنه

از همه جالبتر و البته تاسف بارتر اينكه حتي به كنترل پنل اكانت خودم هم دسترسي ندارم و فايرفاكس بيچاره بيخود داره تقلا ميكنه!

از سايت اسپيد تست اصلا نميشه تست گرفت چون از همون اول Failure to load ميشه

دارم با اين فكر ميكنم كه فردا وقتي به پشتيباني كه انصافا سر قضيه DNS سرور خيلي كمكم كرد زنگ زدم قراره چي بهم بگن، لابد ميگن شما مودمتون رو يكبار رست كنيد يا با يك مودم ديگه خط رو چك كنيد كه صد در صد TPlink رو پيشنهاد خواهند داد يا خواهند پرسيد ويندوزتون چيه؟ كه انتظار دارن منم بگم سون يا ايكس پي ولي من ميپيچونم و ميگم من با لينوكس كار ميكنم! اونوقته كه مثل خر در گِل ميمونن و اينطوري ترفندشون خنثي ميشه! و در نهايت از جمله ي " ما خودمون هم براي اولين بار هست كه با همچين موردي مواحه ميشيم! " استفاده ميكنن و لابد باز هم ميخوان كه مودم رو رست كنم! يعني برميگرديم سر خونه ي اول ...

=CYBER=
29-09-2011, 10:06
دوستان عزیز لطفا به هیچ وجه دنبال شرکت بی شعور آنا اینترنت نرید .
واقعا که خیلی بی شعور و بی ادب هستن .
دیشب برای شارژ اکانت رفته بودم شرکت که یک آقایی پشت میز بود که فکر کنم اکثرا می شناسید .
همه جا هم ایشون خودشون رو نشون میدن .
تو نمایشگاه هم بودن .
زمان اکانت من 27 ام ماه قبل تموم شده بود که چون مسافرت بودم نتونستم شارژ کنم .
دیشب رفتم میگم شارژ کنید میگه من از 27 شارژ می کنم یا اگر می خواید از امروز باشه باید جریمه بدید .
گفتم چرا ؟!! گفت پورت شما خالی نشده و باید جریمه بدید !!
گفتم به من چه خالی می کردید میگه قانون هست 13 روز بعد باید خالی کنیم !!!
یک تعرفه زده بودن که مثل همیشه دنبال کلاه برداری بودن .
تعرفه های سازمان تنظیم مقررات :
تعرفه سرویس 1 مگابیت 42 هزار تومان و 512 کیلوبیت هم فکر کنم 25 هزار تومان بود با پهنای نامحدود .
طرف فکر کرده خیلی مخ هست هرچی میگم این خیلی خوب هست از این می تونیم شارژ کنیم میگه نه این کیلوبیت هست مال ما کیلوبایت هست !!!!!!!!
میگم خوب مال شما هم کیلوبیت هست که تقسیم بر 8 میشه میگه نه مال ما فقط تقسیم بر 8 میشه این تقسیم بر 8 بعد تقسیم بر 10 میشه .
یعنی همون مصوبه جدید سازمان که اینا دارن با کلاه برداری میندازن به مللت که حتما شکایت می کنم به سازمان .
ارائه اینترنت به این صورت هست که یک ISP یک خط 10 مگابیت میگیره و این رو به 10 نفر با سرعت 1 مگابیت برای هر نفر می فروشه .
اینا فکر کردن زرنگ هستن یک خط 1 مگابیت میگیرن به 10 نفر می فروشن با همون قیمت خود پهنای باند بعد سرعت تقسیم بر 10 !!!!!

لطفا سراغ این دزدها نرید من هم پورتم رو خالی کردم .

الان در حال حاضر کدوم ISP خوب هست بریم سراغ اونا ؟؟؟
پینگ برام مهم هست . تا 300 خوبه . ثابت باشه .

ittools
29-09-2011, 10:14
دارم با اين فكر ميكنم كه فردا وقتي به پشتيباني كه انصافا سر قضيه DNS سرور خيلي كمكم كرد زنگ زدم قراره چي بهم بگن، لابد ميگن شما مودمتون رو يكبار رست كنيد يا با يك مودم ديگه خط رو چك كنيد كه صد در صد TPlink رو پيشنهاد خواهند داد يا خواهند پرسيد ويندوزتون چيه؟ كه انتظار دارن منم بگم سون يا ايكس پي ولي من ميپيچونم و ميگم من با لينوكس كار ميكنم! اونوقته كه مثل خر در گِل ميمونن و اينطوري ترفندشون خنثي ميشه! و در نهايت از جمله ي " ما خودمون هم براي اولين بار هست كه با همچين موردي مواحه ميشيم! " استفاده ميكنن و لابد باز هم ميخوان كه مودم رو رست كنم! يعني برميگرديم سر خونه ي اول ...

قضیه خیلی جالب شده دیروز پینگ حدود 250 بود و بیشتر سایت ها باز نمیشد ولی الان پینگ بالای 650 هست و سایت ها باز میشه البته دیروز بیشتر وی پــــی ان ها کانکت نمیشد ولی الان درسته یکی از بچه ها میگفت به دلیل اینکه بانک ها و ادارات صبح باز میشن اینا نمیتونن صبح اقدامی انجام بدن چون اون پورت رو ادارات و بانک ها استفاده میکنن برای همین بیشتر اوقات شاهد بسته شدن این پورت عصر و شب ها هستیم ! در مورد پیچوندن و حرف های نامربوط آی اس پی ها هم من یه بار زنگ زدم مکس نت و گفتم وصل کن به مدیر فنی من هر چی میگفتم که پینگ بالاست و سرعت خیلی کمه و بیشتر سایت ها هم باز نمیشه ایشون هر بار یه چیزی میگفت یه بار می گفت اشکال از سیم کشی شماست بعد یه لحظه میگفت اشکال از مودمته , اشکال از ویندوزه ! آخر سر هم میگفت من اصلا در جریان نیستم و تا حالا کسی شکایتی نکرده و شما باید زودتر منو در جریان میزاشتید ! و چون من سه سال با آنا برام سابقه شده بود همه این ترفند ها رو میدونستم و فریبش رو نمیخوردم !
اینم وضعیت الان :

ittools
29-09-2011, 10:21
دیشب برای شارژ اکانت رفته بودم شرکت که یک آقایی پشت میز بود که فکر کنم اکثرا می شناسید .
تو نمایشگاه هم بودن .
دیشب رفتم میگم شارژ کنید میگه من از 27 شارژ می کنم یا اگر می خواید از امروز باشه باید جریمه بدید .
تعرفه سرویس 1 مگابیت 42 هزار تومان و 512 کیلوبیت هم فکر کنم 25 هزار تومان بود با پهنای نامحدود .
طرف فکر کرده خیلی مخ هست هرچی میگم این خیلی خوب هست از این می تونیم شارژ کنیم میگه نه این کیلوبیت هست مال ما کیلوبایت هست !!!!!!!!
میگم خوب مال شما هم کیلوبیت هست که تقسیم بر 8 میشه میگه نه مال ما فقط تقسیم بر 8 میشه این تقسیم بر 8 بعد تقسیم بر 10 میشه .
یعنی همون مصوبه جدید سازمان که اینا دارن با کلاه برداری میندازن به مللت که حتما شکایت می کنم به سازمان .
ارائه اینترنت به این صورت هست که یک ISP یک خط 10 مگابیت میگیره و این رو به 10 نفر با سرعت 1 مگابیت برای هر نفر می فروشه .
اینا فکر کردن زرنگ هستن یک خط 1 مگابیت میگیرن به 10 نفر می فروشن با همون قیمت خود پهنای باند بعد سرعت تقسیم بر 10 !!!!!

CYBER جان الان تو ارومیه فکر نمیکنم اینترنتی رو پیدا کنی که پینگ و سرعتش ثابت باشه من خود سه سال آنا بودم و میدونم کدوم فرد بی ادبی رو میگی که فکر میکنه خیلی زرنگ تشریف داره ! پینگ مکس نت دیروز 250 بود امروز شده 650 حالا این 650 پینگ هم در بهترین روز هست گاهی تا 1500 هم پیش میره . شما به نظرم برو سراغ وایمکس یا از ایرانسل بگیر یا از مبین نت . البته این دو تا هم مشکلات خاص خودشون رو دارن

urumchi
29-09-2011, 11:20
دوستاني كه از مخابرات اكانت دارن وضعيت سرعت دانلودشون چطوره؟

ساعت 11:21

=CYBER=
29-09-2011, 11:27
CYBER جان الان تو ارومیه فکر نمیکنم اینترنتی رو پیدا کنی که پینگ و سرعتش ثابت باشه من خود سه سال آنا بودم و میدونم کدوم فرد بی ادبی رو میگی که فکر میکنه خیلی زرنگ تشریف داره ! پینگ مکس نت دیروز 250 بود امروز شده 650 حالا این 650 پینگ هم در بهترین روز هست گاهی تا 1500 هم پیش میره . شما به نظرم برو سراغ وایمکس یا از ایرانسل بگیر یا از مبین نت . البته این دو تا هم مشکلات خاص خودشون رو دارن

ایرانسل که تو ارومیه وایمکس نمیده فعلا .
مبین نت پینگش بین 300 تا 400 ثابت هست و تغییری نمی کنه فقط مودمش گرون هست .

urumchi
29-09-2011, 11:30
تو نمایشگاه هم بودن .

آينه عبرت!!! ( نامحدود پارس آفلاين )

hp980
29-09-2011, 11:36
تو نمایشگاه هم بودن .

فرمايشات شما 100 درصد تاييد ميشه !!!
حتما هم محمدي رو ميگي !!!
چند وقت پيش رفتم در مورد پينگ وايمكس پرسيدم ، با اينكه مودم وايمكس رو ميزش وصل به لپ تاپ بود به خودش زحمت نداد يه تست بگيره و جواب سربالا داد من هم بيخيال شدم .
من هم دنبال يه شركت واسه وايمكس هستم.

=CYBER=
29-09-2011, 11:37
آينه عبرت!!! ( نامحدود پارس آفلاين )

سرویس های نامحدود Burst ندارن .

urumchi
29-09-2011, 11:53
سرویس های نامحدود Burst ندارن .

بله، از طرفي وقتي با ضريب اشتراك 1 به 10 ارائه بشه همچين گندي بالا مياد!

قانون اين عوضيا اينطوريه كه هر پورتي رو بين 10 نفر شير ميكنن چه پورت 1مگ چه پورت 128كيلوبيت و به اسم اينترنت نامحدود ميخوان سر ملت رو كلاه بذارن اونهم از نوع مكزيكي! البته همين الان هم سرمون داره كلاه ميره ولي نه به اين بزرگي!!!

SALAR45
29-09-2011, 12:08
با سلام خدمت همه دوستان:46:
من هم از مخابرات سرويس مي گيرم الان 6 ماه ميشه
ولي يكي دو ماهه سرعت دانلود از 20 بالا نميره
سرويس هم 256 يه ماه 3 گيگ هست كه با 20 درصد تخفيف 10 هزار تومن ميشه!!:19:
الام يه هفته ميشه وقتي مي خام يه سايت مثلا گوگل رو باز كنم 30 ثانيه طول ميكشه
از دوستان مي خام راهنماييم كنم تا برم وايمكس بگيرم
فقط نمي دونم منطقه ما تحت ژوشش هست يا نه!!
در ضمن من آخر رودكي خ آبشناسان هستم
لطفا راهنماييم كنيد تا از دست مخابرات لامسب راحت شم!!:13:

=CYBER=
29-09-2011, 12:08
من توصیه می کنم اگر پول مودم دارید حتما مبین نت بگیرید .

اگر به صورت کشوری اینترنت مشکلی نداشته باشه خودش مشکلی نداره .

urumchi
29-09-2011, 12:23
الان زنگ زدم مخابرات در مورد سرعت دانلودم كه پايين اومده سوال كردم

گفت كه بعلت زياد شدن تعداد مشتركان مجبور شديم Burst سرويسهارو حذف كنيم !!!

يعني من كه در بدترين شرايط با 122كيلوبايت دانلود ميكردم الان بزور با 60 كيلوبايت ميتونم دانلود كنم

ديشب هم كه كلا 400مگ دانلود كردم!!! 3 گيگ كجا 400 مگ كجا :2:

hp980
29-09-2011, 12:45
ظاهراً و ي پ ا ن ها رو هم بستن امروز !!!
ارور 619 ميده!!!

urumchi
29-09-2011, 13:14
ظاهراً و ي پ ا ن ها رو هم بستن امروز !!!
ارور 619 ميده!!!

منو بگو كه فكر ميكردم فقط مخابرات اينطوريه و كلي فحش ريز ، درشت و خيلي درشت بارشون كردم!

چوخ گوزل ده وور ده چيچك ده آچدي ... :41:

x8800
29-09-2011, 14:40
دوستان انگار اوضاع وخیمه . مخابرات هم الان با توجه به صحبت های ارومچی نمیشه گرفت . راستی یکی از دوستان (فکر کنم IVAN) که مکس کلاسیک گرفته بود میگفت 6 گیگ حجم گرفتم . من امروز زنگ زدم میگه به غربی 5 گیگ میدیم به شرقی 6 گیگ !!!!

urumchi
29-09-2011, 16:26
دوستان انگار اوضاع وخیمه . مخابرات هم الان با توجه به صحبت های ارومچی نمیشه گرفت . راستی یکی از دوستان (فکر کنم IVAN) که مکس کلاسیک گرفته بود میگفت 6 گیگ حجم گرفتم . من امروز زنگ زدم میگه به غربی 5 گیگ میدیم به شرقی 6 گیگ !!!!

ناصر وضعيت از وخيم گذشته، اتفاقات جالبي داره ميفته مثلا وارد سايت گوگل ميشم ولي با cmd پينگ نميگيره و timed out ميده

وي پي ان ها كاملا از كار افتادن

پينگ با cmd خيلي خوب و مناسبه ولي لود شدن سايتها خيلي طول ميكشه

به فاصله هر 2 دقيقه يكبار DC ميشم

مخابرات دانلود رايگان رو ظاهرا جمع كرده و عملا شبها هيچي نميشه دانلود كرد مثلا ديشب idm ظرف 5 ساعت 400 مگ دانلود كرده بود!

يه كلام بخوام بگم مخابرات فاتحه اينترنت رو خونده،مخابرات زده همه چي رو تركونده! حتي به سرويسهاي خودش هم رحم نكرده!

alex_love
29-09-2011, 18:39
ایجور که بوش میاد مثل اینکه دوباره جواز امنیتی سایت ها دزدیده شده !
امروز هم گوگل هم فیسبوک ازم خواستن پسوورد رو عوض کنم چون یه نفر دیگه سعی کرده بود واردشون بشه ! چند روز دیگه صداش در میاد !
در مورد ارور 619 که وی ---پی ها میدن هم جالبه مربوط به بسته شدن پورت ها نیست !!! و غالبا این مشکل از طریق روتر سخت افزاری بوجوود میاد !!! یعنی روتر سخت افزاری رو فیلتر گذاری کردن !!!
دوستان فقط sstp و وی پی های ویندوز و لینوکس کار میکنه و میکرو فعلا تعطیله !
کم کم بوی اینترنت میلی فضای نت رو پر کرده !

راستی برادر x8800 دمت گرم ، امروز نتم وصل شد ( پارس انلاین) ...512 30 گیگ رو گرفتم ... سرعتش تا 160-170 میره...پینگشم خوبه ... امیدوارم خراب نشه !

x8800
29-09-2011, 21:44
ایجور که بوش میاد مثل اینکه دوباره جواز امنیتی سایت ها دزدیده شده !
امروز هم گوگل هم فیسبوک ازم خواستن پسوورد رو عوض کنم چون یه نفر دیگه سعی کرده بود واردشون بشه ! چند روز دیگه صداش در میاد !
در مورد ارور 619 که وی ---پی ها میدن هم جالبه مربوط به بسته شدن پورت ها نیست !!! و غالبا این مشکل از طریق روتر سخت افزاری بوجوود میاد !!! یعنی روتر سخت افزاری رو فیلتر گذاری کردن !!!
دوستان فقط sstp و وی پی های ویندوز و لینوکس کار میکنه و میکرو فعلا تعطیله !
کم کم بوی اینترنت میلی فضای نت رو پر کرده !

راستی برادر x8800 دمت گرم ، امروز نتم وصل شد ( پارس انلاین) ...512 30 گیگ رو گرفتم ... سرعتش تا 160-170 میره...پینگشم خوبه ... امیدوارم خراب نشه !

ظاهرا که چیز خوبیه . منم فردا برم اگه پورت بدن میگیرم . فقط خدا کنه دوباره گیر مکس نت نیوفتم !

مثل ارومچی : تایم آوت ، دانلود خراب ، پینگ خراب ، سایت باز نمیکنه ....

exreme
29-09-2011, 23:39
ورود همگی مون رو به دنیای اینترنت ملی تبریک میگم!

urumchi
30-09-2011, 00:41
امروز نتم وصل شد ( پارس انلاین) ...512 30 گیگ رو گرفتم ... سرعتش تا 160-170 میره...پینگشم خوبه ... امیدوارم خراب نشه !

دوست عزيز مباركتون باشه :11: اميدوارم حسابي حالشو ببري

لطف كنيد در مورد سرعت دانلود و پينگ شبانه اطلاع رساني كنيد تا اگه خوب بود منم كوچ كنم، عجب اشتباهي كردم مخابرات رو تمديد كردم!!!

در ضمن كلا چقدر هزينه كردين و چقدر طول كشيد تا سرويستون راه اندازي بشه؟

Destination net unreachable يعني چي؟

Pinging google.com [74.125.39.103] with 32 bytes of data:

Reply from 80.191.215.233: Destination net unreachable.

Ping statistics for 74.125.39.103:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms

urumchi
30-09-2011, 00:48
ظاهرا که چیز خوبیه . منم فردا برم اگه پورت بدن میگیرم . فقط خدا کنه دوباره گیر مکس نت نیوفتم !

مثل ارومچی : تایم آوت ، دانلود خراب ، پینگ خراب ، سایت باز نمیکنه ....

از قراره معلوم مخابرات و مكس دارن مسابقه ميدن تا ثابت كنن كدومشون عوضي تر هستن

amir200812
30-09-2011, 07:20

دقیقا اینطور هست!
2 3 روز پیش آنا به من SMS زد که بدلیل افزایش پورت در مرکز فجر ممکنه مشکلاتی برای اینترنت پیش بیاد! بعد اون روز چیز پی ان ها :18:!

آره دیگه کم کم داریم میریم سمت اینترنتی که فقط 4 5 تا سایت بیشتر نداره!:2:

alex_love
30-09-2011, 09:49
شب گذاشته بودم برا دانلود مثل اینکه افتضاح بوده ! بیشتر از 700 مگ نزده بود !
اینم تست الان
راستی دوستان الان sstp خیلی راحت وصل میشه فقط مشکلی که داره باعث بالا رفتن پینگ میشه !
این همین الان با اس اس تی پی !
البته پینگ تا 1300 هم میره ! بدبختیه ها !

urumchi
30-09-2011, 10:55
شب گذاشته بودم برا دانلود مثل اینکه افتضاح بوده ! بیشتر از 700 مگ نزده بود !

سرعت دانلود و پينگ شبانه ت چقدره؟

alex_love
30-09-2011, 12:25
سرعت دانلود و پينگ شبانه ت چقدره؟
امشب میتستم !

urumchi
30-09-2011, 12:54
امشب میتستم !

دوست عزيز ببخشيد بخاطر اينكه بهتون زحمت ميدم :11:

شما اگه ميخواي كمك كني لطف كن كارهايي كه در زير نوشتم رو انجام بده (البته جسارت بنده رو ببخشيد) تا دقيقا همه چي براي يكبار معلوم بشه چون متاسفانه قبلا پيش اومده كه بعضي از دوستان ضدونقيض اطلاعات دادن و بيشتر موجب سردرگمي شدن

1- پينگ اين آي پي ها رو بگير و نتيجه رو اعلام كن البته با دستور مقابل: Ping IP -n 10

4.2.2.4

8.8.8.8

72.55.140.181

72.30.2.43

87.107.68.98

46.4.57.151

2- چهار تا فايل رو همزمان بزاريد براي دانلود با لينك مستقيم با idm ( از سرورهاي غير ايراني)،برنامه DU Meter رو باز كنيد و هر وقت كه پهناي باندتون كامل پر شد لطف كنيد يه عكس مثل عكس زير بزاريد

AliBaMaram.13
30-09-2011, 16:01
پارس انلاین 128 محدود ... ساعت 4 بعدازظهر .... با توضیح اینکه دیشب 2.5 گیگ دانلود رایگان داشتم و اینکه کلا وضع پارس بهتر شده البته نسبت به چند هفته پیش ولی 7 .. 8 ماه پیش خیلی بهتر بود ...

alex_love
01-10-2011, 11:48

شما اگه ميخواي كمك كني لطف كن كارهايي كه در زير نوشتم رو انجام بده (البته جسارت بنده رو ببخشيد) تا دقيقا همه چي براي يكبار معلوم بشه چون متاسفانه قبلا پيش اومده كه بعضي از دوستان ضدونقيض اطلاعات دادن و بيشتر موجب سردرگمي شدن

1- پينگ اين آي پي ها رو بگير و نتيجه رو اعلام كن البته با دستور مقابل: Ping IP -n 10

4.2.2.4

8.8.8.8

72.55.140.181

72.30.2.43

87.107.68.98

46.4.57.151

2- چهار تا فايل رو همزمان بزاريد براي دانلود با لينك مستقيم با idm ( از سرورهاي غير ايراني)،برنامه DU Meter رو باز كنيد و هر وقت كه پهناي باندتون كامل پر شد لطف كنيد يه عكس مثل عكس زير بزاريد

چشم عزیزم ..امشب بتونم بیدار بمونم حتما تستش میکنم و همینجا قرار میدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp980
01-10-2011, 12:41
آنا اينترنت هم تعرفه هاي جديد نامحدود رو گذاشته:

=CYBER=
01-10-2011, 15:00
آنا اينترنت هم تعرفه هاي جديد نامحدود رو گذاشته:

تو صفحه قبل گفتم ، این سرعت ها و تعرفه هایی که اینجا درج شده اشتباه هست .
شرکت کلاه بردار آنا انترنت به این صورت عمل می کنه که :
یک پورت 1 مگابیت رو به 10 نفر به اسم سرویس 1 مگابیت میده که به هر نفر 128 کیلوبیت میرسه .
ارائه سرویس 1 مگابیت باید به این صورت باشه که یک پورت 10 مگابیت رو به 10 نفر بدن و برای هرکی 1 مگابیت برسه .

من خودم که مراجعه کردم برای خرید یک فرد بی مخ از اون شرکت به من گفت که سرویس های ما کیلوبایت هست و سرویس های سازمان کیلوبیت هست و سرویس های ما تقسیم بر 8 میشه سرعت واقعی شما به دست میاد ولی سرویس های سازمان اول تقسیم بر 8 بعد تقسیم بر 10 .

منم گفتم برید ******** و پورتم رو خالی کردم .:27:

hp980
01-10-2011, 18:46
تو صفحه قبل گفتم ، این سرعت ها و تعرفه هایی که اینجا درج شده اشتباه هست .
شرکت کلاه بردار آنا انترنت به این صورت عمل می کنه که :
یک پورت 1 مگابیت رو به 10 نفر به اسم سرویس 1 مگابیت میده که به هر نفر 128 کیلوبیت میرسه .
ارائه سرویس 1 مگابیت باید به این صورت باشه که یک پورت 10 مگابیت رو به 10 نفر بدن و برای هرکی 1 مگابیت برسه .

من خودم که مراجعه کردم برای خرید یک فرد بی مخ از اون شرکت به من گفت که سرویس های ما کیلوبایت هست و سرویس های سازمان کیلوبیت هست و سرویس های ما تقسیم بر 8 میشه سرعت واقعی شما به دست میاد ولی سرویس های سازمان اول تقسیم بر 8 بعد تقسیم بر 10 .

منم گفتم برید ******** و پورتم رو خالی کردم .:27:

زنگ زدم آنا ميگه اين سرويس 1 مگ جديد دانلودش ميشه حدود 15 :31:

ittools
01-10-2011, 21:06
زنگ زدم آنا ميگه اين سرويس 1 مگ جديد دانلودش ميشه حدود 15 :31:
خسته نباشن اون وقت چرا پول یک مگ رو میگیرن ! به خدا این کار دزدیه :13:

urumchi
01-10-2011, 23:30
كوروش جان!

از دزد انتظار ديگه اي داري؟ اسمش روشه دزد! يعني كارش چاپيدن جيب من و شماست

انتظار داري دزدي نكنن و خيرات روح اجدادشون پهناي باند 1مگابيت نامحدود با همون قيمت به من و تو بدن؟

تو مملكتي كه 3 ميليارد دلار رو هپولي ميكنن و كسي هم جوابگو نيست انتظار داري واسه اين رقما كسي كاري بكنه؟ خيلي راحت تو روز روشن با تبليغات فراگير بساط كلاهبرداري شون رو تبليغ ميكنن اونوقت معلومه كه كارشون وجهه خوب و مثبتي هم پيدا ميكنه و خيلي ها فكر ميكنن اين قضيه ارائه پهناي باند نامحدود با ضريب اشتراك 1 به 10 گامي بسوي پيشرفت هستش در صورتي كه اون دزدها خيلي خيلي كمتر از سرويسهاي محدود پهناي باند مصرف خواهند كرد و همون هزينه سابق رو خواهند گرفت يعني اين قضيه اينترنت نامحدود يه بازيِ 2 سر باخت براي كاربر هستش

x8800
02-10-2011, 20:26
آقا این IVAN کجا غیبش زد ؟ کارش دارم :19:

IVAN
02-10-2011, 22:39
؟..........

x8800
02-10-2011, 23:07
آها ایوان جان آقا یادته گفتی سرویسای توربو و کلاس مکس نت 1 گیگ کم دارن ؟ و گفتی که اونا متقاعد شدن و اون یک گیگ رو بهت دادن ؟ میخواستم بدونم راهش چطوریه ؟ :21:

IVAN
02-10-2011, 23:42
گفته بودم که هرکسی اینکارو انجام نمیده! شما باید با اصل کاری صحبت میکردی

x8800
03-10-2011, 00:28
گفته بودم که هرکسی اینکارو انجام نمیده! شما باید با اصل کاری صحبت میکردی

جالبه . دقیقا با همون شماره صحبت کردم . ولی خیلی قاطع و خشن صحبت کرد :13:

alex_love
03-10-2011, 01:59

4.2.2.4

8.8.8.8

72.55.140.181

72.30.2.43

87.107.68.98

46.4.57.151

سلام دوباره شرمنده یکم دیر شد ! کار و زندگی اجازه جولاندهی نمیداد !
پینگ رو حدودای ساعت 1.15 تا 1.20 گرفتم
دان هم ساعت 1.35 منتظرش بودم تا 1.45 ! اما پهنای باندی که نشون داده بودی اصلا کامل نشد ! اون برنامه بالایی هم منیجر idm هستش که حداکثر سرعت رو زده ! مجموع سرعت چهار فایل با هم !
من میگم چرا شب ها خیلی کم فایل میگیرم ! در حدود 700-800 مگ ! نگو سرعت بالاتر از 40 نمیره !
اما روزا واقعا راضیم سرعت تا 230 هم میره گاها ... باز موردی بود در خدمتم

urumchi
03-10-2011, 02:01
جالبه . دقیقا با همون شماره صحبت کردم . ولی خیلی قاطع و خشن صحبت کرد :13:

اگه قرار باشه به هر كي كه زنگ ميزنه 1 گيگ حجم بدن كه كار و كاسبي شون ميخوابه !

راستي پارس آفلاين شما در چه حاله؟ از مكس ميري يا ميموني؟

urumchi
03-10-2011, 02:20
سلام دوباره شرمنده یکم دیر شد ! کار و زندگی اجازه جولاندهی نمیداد !
پینگ رو حدودای ساعت 1.15 تا 1.20 گرفتم
دان هم ساعت 1.35 منتظرش بودم تا 1.45 ! اما پهنای باندی که نشون داده بودی اصلا کامل نشد ! اون برنامه بالایی هم منیجر idm هستش که حداکثر سرعت رو زده ! مجموع سرعت چهار فایل با هم !
من میگم چرا شب ها خیلی کم فایل میگیرم ! در حدود 700-800 مگ ! نگو سرعت بالاتر از 40 نمیره !
اما روزا واقعا راضیم سرعت تا 230 هم میره گاها ... باز موردی بود در خدمتم

من شرمنده شما شدم كه بهتون زحمت دادم و باعث شدم بخاطر اينكار تا ساعت 2 بيدار بمونيد

اگه واقعا سرعت بالاتر از 40 نره خيلي نااميد كننده ست اونهم براي سرويس 512 در صورتي كه يكي از دوستان 128 داره و چند شب پيش 2/5 گيگ دانلود كرده بود، همين چيز هاست كه باعث سردرگمي ميشه

باز هم خيلي ممنونم از شما :11:

hp980
03-10-2011, 08:21
من ديروز وايمكس 1مگ گرفتم اما از شانس من پينگش چرا اينقدر بالاست:41:
براي گوگل زير 350 نمياد در صورتي كه الان با آنا اينترنت كه 512 دارم تست كردم زير 200 پينگ دارم اما سرعت دانلودش تا 130 هم بالا ميره
از دوستان كسي مبين نت داره ؟

ittools
03-10-2011, 10:07
من ديروز وايمكس 1مگ گرفتم اما از شانس من پينگش چرا اينقدر بالاست:41:
براي گوگل زير 350 نمياد در صورتي كه الان با آنا اينترنت كه 512 دارم تست كردم زير 200 پينگ دارم اما سرعت دانلودش تا 130 هم بالا ميره
از دوستان كسي مبين نت داره ؟

از قضا من میخواستم 17 همین ماه از مکس نت تخلیه کنم برم از مبین نت سرویس بخرم ! عجب قضیه ای شده پس با این حساب وضعیت مکس نت بهتره البته خیلی نوسان داره

x8800
03-10-2011, 10:12
اگه قرار باشه به هر كي كه زنگ ميزنه 1 گيگ حجم بدن كه كار و كاسبي شون ميخوابه !

راستي پارس آفلاين شما در چه حاله؟ از مكس ميري يا ميموني؟

نه آقا اونم انگار سرکاری از آب دراومد . من همین دیروز مکس تمدید کردم . حداقل پینگش خوبه . البته میخوام یه جا دیگه هم وصل کنم اونو فعلا منتظرم ببینم پارس چی میشه !

hp980
03-10-2011, 11:40
از قضا من میخواستم 17 همین ماه از مکس نت تخلیه کنم برم از مبین نت سرویس بخرم ! عجب قضیه ای شده پس با این حساب وضعیت مکس نت بهتره البته خیلی نوسان داره

اگه پينگ براتون زياد مهم نباشه دانلودش خوبه!!!

نميدونم منطقه اي كه هستيم چقدر رو مبين نت تاثير داره !!؟

alex_love
03-10-2011, 13:10
من شرمنده شما شدم كه بهتون زحمت دادم و باعث شدم بخاطر اينكار تا ساعت 2 بيدار بمونيد

اگه واقعا سرعت بالاتر از 40 نره خيلي نااميد كننده ست اونهم براي سرويس 512 در صورتي كه يكي از دوستان 128 داره و چند شب پيش 2/5 گيگ دانلود كرده بود، همين چيز هاست كه باعث سردرگمي ميشه

باز هم خيلي ممنونم از شما :11:

خواهش میکنم
منم تو کف همینم که رفیقمون چطوری 2 گیگ به بالا دان دارن ، من که حداکثر 800 مگ بتونم شبانه دان کنم بیشتر نمیشه !

exreme
03-10-2011, 13:14
من 4 روز دیگه نتم تموم میشه.
به نظرتون کجا برم؟ وضع فعلی 128 نامحدود ماکس نت هست که روزی 2 گیگ می تونم بگیرم
این ار می خوام محدود بگیرم. کجا رو پیشنهاد می کنید؟

IVAN
03-10-2011, 13:30
128 نامحدود ماکس نت هست که روزی 2 گیگ می تونم بگیرم

شما 24 ساعته دانلود میکنید؟!!!! :18:

exreme
03-10-2011, 14:21
شما 24 ساعته دانلود میکنید؟!!!! :18:

یه فن اضافه بستم مشکل نیست.
سه ماهه پشت سر هم روشنه.
نامحدود لازم داشتم چون فایلهایی با حجمای کم باید تند تند دان می کردم و اون هم کار شب نبود واسه همین نامحدود داشتم.
الان می خوام محدود بخرم.
سرویس 128-512 یک ماهه مکس چطوره؟ یا برم مخابرات؟ یا پارس آنلاین؟ کجا برم به نظرتون؟
وب گردی هام به خاطر دانشگاه خیلی خیلی کم میشه. فقط می خوام شبا دانلود داشته باشم.

x8800
03-10-2011, 15:28
یه فن اضافه بستم مشکل نیست.
سه ماهه پشت سر هم روشنه.
نامحدود لازم داشتم چون فایلهایی با حجمای کم باید تند تند دان می کردم و اون هم کار شب نبود واسه همین نامحدود داشتم.
الان می خوام محدود بخرم.
سرویس 128-512 یک ماهه مکس چطوره؟ یا برم مخابرات؟ یا پارس آنلاین؟ کجا برم به نظرتون؟
وب گردی هام به خاطر دانشگاه خیلی خیلی کم میشه. فقط می خوام شبا دانلود داشته باشم.

مکس 128 512 نهایتا 1 گیگ شبا میتونی دانلود کنی . ولی پارس آنلاین شبا تا 3 گیگ میتونی دانلود کنی

IVAN
03-10-2011, 15:30
الان که از ماکس نت سرویس داری بهتره از این شرکت تهیه کنی (که پول رانژه نداده باشی) اما در مورد سرعتش نظری ندارم.
البته یه سری به صبانت بزن. تا حالا که کسی ازش سرویس نگرفته و اگه پهنای باند رو مثل شهرهای دیگه ببنده مطمئنا سرعتت بالا خواهد بود. این رو ازشون بپرس

exreme
03-10-2011, 16:10
نت ارومچی افت کرده به نظرتون مخابرات برم یا نه؟

=CYBER=
03-10-2011, 16:20
از پارس آنلاین سرویس 1 مگابیت خریدم ماهی 2 گیگابایت .
ببینیم کی وصل میشه .
4 شنبه هفته پیش از آنا درخواست تخلیه دادم تا دیروز تخیله نکرده بودن ، فکر کنم اون طرف با من لج کرده .
امروزم تخلیه نکرده باشن فردا حالشون رو می گیریم :5:

urumchi
03-10-2011, 17:45

الان 3 - 2 روزه كه همه چي درست شده همون موقع كه قضيه وي پي ان حل شد، البته نميدونم چرا وي پي ان من كانكت ميشه ولي تو فيسبوك لاگين نميشه!

پينگ كه مثل هميشه س نه پايينه نه بالا ولي راضي كننده س، نسبت به وضعيت كلي در استان ميشه گفت پينگ مخابرات بد نيست مثلا الان كه ساعت 5/5 ـه پينگ فروم 260 و پينگ 4.2.2.4 300 هستش علتش اينه كه الان كمي شلوغه و 1 بار هم نت قطع شد ظاهرا يه مشكلي پيش اومده چون مخابرات اصلا قطعي نداره ولي صبح و آخر شب كه خلوت تره پينگ حدود 50 تا پايينتر مياد

دانلود هم كه متاسفانه بورست سرويسها حذف شد و من كه 512 دارم با idm حدود 65 - 60 دانلود ميكنم، شبها حدود 1/3 گيگ ميگيرم

PrinceEmir
03-10-2011, 18:50
مخابرات پینگش از مکس نت بهتره ولی سرعت دانلود/آپلودش کمتره
امروز پینگ من رکورد شکست:

آقای ارومچی این نرم افزار DU Meter که تو صحبتاتون استفاده میکنید، من در مورد صحت کارکردش شک دارم،‌ آخه من همیشه از cFos استفاده میکنم این DU Meter رو هم نصب کردم امتحانش کنم،‌ ولی به نظرم غیرواقعی نشون میده، مثلا سرعت دانلود متوسط رو cFos وقتی 40-35 نشون میده تو همون زمان DU Meter دوروبر 250kb نشونش میده که با توجه به سرعت دریافتیم و همینطور سرعتی که دانلودرم نشون میده به نظرم مال cFos دقیقتره،‌ به هر حال من متوجه علت اینقدر اختلاف بین این دو نمیشم،‌ آیا خط نارنجی DU Meter سرعت دریافت رو نشون نمیده؟

AliBaMaram.13
03-10-2011, 19:49
منم تو کف همینم که رفیقمون چطوری 2 گیگ به بالا دان دارن ، من که حداکثر 800 مگ بتونم شبانه دان کنم بیشتر نمیشه !

تو بدترین شرایط وضعیت من بهتر از این تصویری هست که شما گذاشتی ... الان هم دانلود شبانم معمولا از 1.5 تا 2.5 گیگ نوسان دراه ولی حداقل 1.5 هست البته خیلی وقت پیش ها دور بر 3.5 4 بود (یادش به خیر )

شبا پهنای باند من هم با du meter که نشون می ده کامل پر نمی شه ...! و خیلی هم نوسان داره

داخل پرانتز آقا ارومچی سریال این du meter رو داری ؟

IVAN
03-10-2011, 19:51
در DU Meter بایستی ابتدا کارت شبکه رو (Local Area) انتخاب کنید. مقدار اندازه گیری به صورت دیفالت کیلوبیت هست که میتونید کیلوبایتش کنید
همینطور باید تنظیم کنید که فقط ترافیک اینترنت رو محاسبه کنه! در کل تنظیمات اولیه ای نیاز داره که باید انجام بدین تا نتیجه مانیتورینگ دقیق باشه

AliBaMaram.13
03-10-2011, 19:54
از پارس آنلاین سرویس 1 مگابیت خریدم ماهی 2 گیگابایت .
ببینیم کی وصل میشه .

عزیز هر وقت گرفتین ممنون می شم اطلاع رسانی کنید

IVAN
03-10-2011, 23:08

البته با رنج ای پی 109 هست.

ittools
03-10-2011, 23:25
بچه ها خبر دارید یه سرور جدید به لیست پینگ اضافه شده ؟ سرور جدید در تهران هست و در دانشگاه ipm نصب شده به نام iranet برای همین پینگ اینقدر خوبه !

IVAN
03-10-2011, 23:29
با ای پی ایران سایت اسپیدتست رو لود کنید طبیعتا همین سرور ایران رو انتخاب میکنه. فقط کمی برام عجیب بود که در شرایط هاست شدن سایت اسپیدتست آورده که سرور باید کانکشن 100 مگابیت داشته باشه.
تو ایران یکم نادره ولی وقتی سایت iranet رو نگاه کردم متوجه شدم که این شرکت پهنای باند دانشگاه ها رو تامین میکنه و احتمالا باید اینچنین کانکشنهایی داشته باشه!

urumchi
04-10-2011, 00:09

موقعي كه سايت لود ميشه تهران رو انتخاب نميكنه و سرور اربيل عراق رو نشون ميده!

جالب اينجاست كه فاصله از سرور زده 400 مايل، براي مكس نتي ها زده 200 مايل و براي PrinceEmir زده 300 مايل!!!

فايل رجيستري dumeter براي عليرضا خان!

pic.iran-forum.ir/images/aygx696pf9rbzf9iwzt2.rar

جناب PrinceEmir

اولا پينگ شما با سرور تهران چرا انقدر زياده؟ منم مثل شما از مخابرات اكانت دارم ولي پينگ من كجا پينگ شما كجا!

دوما دوست خوبمون هم توضيح دادن كه شما بايد بعضي از تنظيمات پيش فرض DU Meter رو تغيير بدين تا همه چيز درست نشون بده

در مورد خط نارنجي هم بايد بگم هر چقدر اون خط صافتر باشه نشان دهنده اينه كه سرعت دانلود شما نوسان كمتري داره

و اون خط نارنجي در نمودار هر چقدر بالاتر باشه نشان دهنده اينه كه فايلهايي كه دانلود ميكنيد تمام پهناي باند سرويس شما رو اشغال كردن

همونطور كه ميبيند سمت چپ نوشته 128K يعني پهناي باندم 1 مگابيت هست

122K كه در پايين با رنگ قرمز نوشته يعني سرعت دانلود در اون لحظه

1- خط قرمز تقريبا به بالاي اون مستطيل سفيد رسيده يعني پهناي باندم تقريبا پر شده، اينو از روي اون 2 تا عدد (128 و 122) هم ميشه فهميد يعني به اندازه 122K از كل اون 128K پر شده

2- خط قرمز تقريبا صافه و خيلي شكسته نشده يعني سرعت دانلودم نوسان زيادي نداره مثلا بين 118 تا 122 در نوسان بوده

x8800
04-10-2011, 00:51
البته اگه به فاصله باشه که ما تا اربیل 100 کیلومتریم ! ولی برای تهران پینگ خیلی بهتره

IVAN
04-10-2011, 01:11

موقعي كه سايت لود ميشه تهران رو انتخاب نميكنه و سرور اربيل عراق رو نشون ميده!

بستگی به isp هم داره. اگه میخوایین تهران رو انتخاب کنه از این لینک تست بگیرین :)

فاصله ها در ایران درست نیست. مثلا ما رو که همیشه یا جنوب نشون میده یا اطراف کویر :biggrin:

hp980
04-10-2011, 08:36
512 آنا اينترنت

1 مگ مبين نت

urumchi
04-10-2011, 14:14
512 آنا اينترنت

1 مگ مبين نت

ميگم شما يه سرويس نامحدود ارزان قيمت بگير واسه وبگردي و دانلودهات رو هم با وايمكس انجام بده

PrinceEmir
04-10-2011, 20:52
اولا پينگ شما با سرور تهران چرا انقدر زياده؟ منم مثل شما از مخابرات اكانت دارم ولي پينگ من كجا پينگ شما كجا!

نمیدونم کلا خیلی نوسان داره، مثلا این یه تسته:
اینم یه تست دیگست که با اختلاف زمانی دو سه دقیقه ای با تست قبل گرفته شده:
البته پینگم در حالت کلی الان خیلی بهتر شده و اکثرا دوروبر همون 130-140 هستش.
مال من 256 هست، شما 512 میگیرید یا 1M ؟

مرسی از توضیحاتتون، فقط این قسمت که نوشتید:

همونطور كه ميبيند سمت چپ نوشته 128K يعني پهناي باندم 1 مگابيت هست
اینکه میگید 128k نوشته یعنی پهنای باندتون 1 مگابیت هست، به خاطر اشتراک 1/8 اینطوره دیگه درسته؟

amir200812
04-10-2011, 21:30
اینکه میگید 128k نوشته یعنی پهنای باندتون 1 مگابیت هست، به خاطر اشتراک 1/8 اینطوره دیگه درسته؟

ریطی به اشتراک نداره، 128KB بر اساس بایت هست، وقتی به خوای به بیت تبدیل کنی باید در 8 ضرب کنی!
چون هر بایت، 8 بیت هست!

urumchi
04-10-2011, 22:29
مال من 256 هست، شما 512 میگیرید یا 1M ؟

مرسی از توضیحاتتون، فقط این قسمت که نوشتید:

من 2 ماه هست كه 512 دارم

در مورد سوال دوم دوست خوبمون amir200812 هم دقيق توضيح دادن

پهناي باند تقسيم بر 8 ميشه سرعت دانلود

پهناي باند رو با بيت و سرعت دانلود رو با بايت بيان ميكنن چون هر 1 بایت 8 بیت هست پس براي تبديل 1 مگابيت (1024كيلوبيت) بايد تقسيم بر 8 بشه كه ميشه 128 كيلوبايت

=CYBER=
05-10-2011, 22:36
سرویس پارس آنلاین من بعد از 20 دقیق منتظر موندن پشت خط برای حرف زدن با پشتیبانی برای فعال سازی اکانت وصل شد !!!

فعلا که همه چی خوبه .
بعد از آنا اینترنت الان دارم احساس می کنم ADSL خریدم !!

exreme
05-10-2011, 23:12
سرویس پارس آنلاین من بعد از 20 دقیق منتظر موندن پشت خط برای حرف زدن با پشتیبانی برای فعال سازی اکانت وصل شد !!!

فعلا که همه چی خوبه .

سلام - مبارک باشه
دیگه همه چیزو تشریح نکنم مقدار دانلود شبانه و سرعتت. پینگت تو روز و شب.
خلاصه یه ای دی اس ال گرافی بهمون بده. :31:

hp980
06-10-2011, 08:31

فعلا که همه چی خوبه .

مباركتون باشه!!!
از اين سرويسهاي نامحدود جديد گرفتيد !؟

=CYBER=
06-10-2011, 08:53
سلام - مبارک باشه
دیگه همه چیزو تشریح نکنم مقدار دانلود شبانه و سرعتت. پینگت تو روز و شب.
خلاصه یه ای دی اس ال گرافی بهمون بده. :31:

پینگ که نسبت به آنا و مبین نت خوب بود .
یاهو 260-270 شب ساعت 10 تا 12 که من تست می کردم همین بود .
دانلود دیشب 1350 مگابایت گرفته که حدود 1 گیگابایت کم هست نسبت به سرویسی که خریداری کردم . ( 1 مگابیت )
با سرعت 1 مگابیت هر شب باید حدود 2400 مگابایت دانلود کنم .

سرویس های نامحدود جدید با این روشی که ISP ها ارائه میدن به درد *** شون می خوره !!!
قوانین سازمان به این صورت هست که یک پورت 10 مگابیت رو با اشتراک 1 به 10 بفروشند و هزینه سرویس 1 مگابیت رو از مشتری دریافت و سرویس 1 مگابیت به مشتری عرضه کنند .
اما در حال حاضر تمامی ISP ها پورت 1 مگابیت رو به 10 نفر میدن با سرعت 128 کیلوبیت برای هر نفر ولی با پول 1 مگابیت !!!

AliBaMaram.13
06-10-2011, 12:08
یاهو 260-270 شب ساعت 10 تا 12 که من تست می کردم همین بود .
دانلود دیشب 1350 مگابایت گرفته که حدود 1 گیگابایت کم هست نسبت به سرویسی که خریداری کردم . ( 1 مگابیت )
با سرعت 1 مگابیت هر شب باید حدود 2400 مگابایت دانلود کنم .

شما 1 مگ پارس آنلاین محدود گرفتین و دیشب فقط 1 گیگ دانلود کردین درسته ؟ می شه بپرسم از ساعت چند تا چند برای دانلود شبانه تنظیم کردین ؟

=CYBER=
06-10-2011, 12:47
شما 1 مگ پارس آنلاین محدود گرفتین و دیشب فقط 1 گیگ دانلود کردین درسته ؟ می شه بپرسم از ساعت چند تا چند برای دانلود شبانه تنظیم کردین ؟

بله . از ساعت 1 تا 6 .
دقیقا 1350 مگابایت .

AliBaMaram.13
06-10-2011, 13:05
بله . از ساعت 1 تا 6 .
دقیقا 1350 مگابایت .

شما ساعت رو از 12:35 تا 6:59 تنظیم کن .... البته مواظب باش ساعت رایانه ات با ساعت پارس آنلاین اختلاف نداشته باشه چون یه مین هم این ور اون ور بشه 200 ... 300 مگ از پهنای باندت کم می شه نکته دوم اینکه وقتی 12:35 آنلاین شدی دیگه نباید دیس بشی حداقل تا 3 .. 4 اگه دیس بشی اون نیم ساعت رو از پهنای باندت کم می کنه ... مثلا اگه 12:35 آن بشی بعد 1:05 دیس بشی اون نیم ساعت رو کم می کنه .... مشکلی بود بگو .... یه روز امتحان کن فرداش حتما چک کن ببین از پهنای باندت کم شده یا نه ...

راستی شما تو کدوم منطقه هستی ؟

=CYBER=
06-10-2011, 13:08
شما ساعت رو از 12:35 تا 6:59 تنظیم کن .... البته مواظب باش ساعت رایانه ات با ساعت پارس آنلاین اختلاف نداشته باشه چون یه مین هم این ور اون ور بشه 200 ... 300 مگ از پهنای باندت کم می شه نکته دوم اینکه وقتی 12:35 آنلاین شدی دیگه نباید دیس بشی حداقل تا 3 .. 4 اگه دیس بشی اون نیم ساعت رو از پهنای باندت کم می کنه ... مثلا اگه 12:35 آن بشی بعد 1:05 دیس بشی اون نیم ساعت رو کم می کنه .... مشکلی بود بگو .... یه روز امتحان کن فرداش حتما چک کن ببین از پهنای باندت کم شده یا نه ...

راستی شما تو کدوم منطقه هستی ؟
یعنی چی ؟!!
من که نفهمیدم چی شد ؟ :دی

AliBaMaram.13
06-10-2011, 13:38
یعنی چی ؟!!
من که نفهمیدم چی شد ؟

یه چند باری پهنای باندت یهو کم بشه صبح قیافت این شکلی بشه :18::18: اونقت دیگه ما رو سر کار نمی ذاری :27:

alex_love
06-10-2011, 13:58
یه چند باری پهنای باندت یهو کم بشه صبح قیافت این شکلی بشه :18::18: اونقت دیگه ما رو سر کار نمی ذاری :27:

داداش دمت گرم ، مارو هم یه راهنمایی بکن ... منم پارس دارم 512 محدود ، منطقه هم پیام
اما شبا بیشتر از 700-800 نمیتونم بگیرم ، البته غالبا 600 !
سرور هم سرورهای مختلف رو تست کردم از رپیدپارس بگیر تا الدبرید ...
من هم از ساعت 1-6 میزام ..یعنی اگه 12.35 بزارم ، خودبخود دیس بشه ،مثلا ساعت 2 ، حجم رو کم میکنه ؟
ممنون ..

urumchi
06-10-2011, 14:13
یعنی چی ؟!!
من که نفهمیدم چی شد ؟ :دی

ساعات رايگان پارس از 1 تا 6 هستش اما سيستم اكانتينگ پارس باگ داره به اينصورت كه اگه از 12:31 تا 6:59 يكسره دانلود كني از حجمت كم نميكنه

اينطوري ميتوني 6:28 رايگان دانلود كني بجاي 5 ساعت

صفحه اول تاپيك پارس اينارو نوشتن:

ترفند دانلود شبانه

چنانچه ساعت 12:31 نیمه شب کانکت کنید تا ساعت 6:59 رایگان حساب میشود.

نکته1
بدلیل احتمال وجود اختلاف زمانی بین سیستم شما و سرور پارس آنلاین سعی کنید دیرتر از ساعت 12:31 کانکت کنید و زودتر از ساعت 6:58 دیسکانکت کنید .(مثلا 12:35 تا 6:55)

نکته2
بین ساعت 12:31 تا 1 دیسکانکت نشوید در غیر این صورت تمامی دانلودی که بین ساعت 12:31 تا 1 انجام دادید از حجم شما کسر خواهد شد.

نکته 3
زودتر از ساعت 12:31 کانکت نکنید زیرا در این صورت بین ساعت 12:31 تا 1 رایگان نخواهد بود واز حجم شما کسر خواهد شد.

نکته4
دیرتر از ساعت 6:59 دیسکانکت نکنید زیرا دراینصورت بین ساعت 6 تا 6:59 رایگان نخواهد بود واز حجم شما کسر خواهد شد.

نکته5
چنانچه قبل از ساعت 6 (مثلا ساعت 5:58) دیسکانکت شوید و دوباره کانکت کنید مشکلی ایجاد نمیشود و تا ساعت 6:59 رایگان حساب میشود.

توجه
گزارش دوستان حاکی از آن است که ساعات ترفند در بعضی از مناطق کشور رایگان نیست ولی در بسیاری از مناطق توسط کاربران تست شده و هیچ گونه مشکلی پیش نیامده به هرحال توصیه میشود درصورت استفاده از ترفند حتما به سایت پارس آنلاین مراجعه نمایید و گزارش دانلود شبانه ی خود را چک کنید.

AliBaMaram.13
06-10-2011, 15:47
داداش دمت گرم ، مارو هم یه راهنمایی بکن ... منم پارس دارم 512 محدود ، منطقه هم پیام
اما شبا بیشتر از 700-800 نمیتونم بگیرم ، البته غالبا 600 !
سرور هم سرورهای مختلف رو تست کردم از رپیدپارس بگیر تا الدبرید ...
من هم از ساعت 1-6 میزام ..یعنی اگه 12.35 بزارم ، خودبخود دیس بشه ،مثلا ساعت 2 ، حجم رو کم میکنه ؟
ممنون ..

در مورد ساعت ها که آقای ارومچی مبسوط توضیح دادن که مثل همیشه ای ول داره کارشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم همشو نمی دونستم

در مورد اینکه از حداکثر پهنای باندتون استفاده کنید تو پست های قبلی هم دوستان توضیح دادن بهتره لینک های دانلود منجیر رو طوری تنظیم کنید که هر کدوم از یک سرور باشه مثلا یکی از میهن دانلود بگیره یکی از وطن دانلود یکی دو تا هم از سرور های خارجی ...البته به شخصه همیشه در کنار دانلود منیجر از تارنت هم استفاده کردم ... از هر دو باهم استفاده می کنم این شالله از این به بعد بیشتر دان می کنید با توجه به اینکه تو اون ساعت هایی که اشاره شد ( 12:31 تا 1 .... 6 تا 6:59 )سرعت دانلود واقعا مناسبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urumchi
06-10-2011, 16:12
در مورد ساعت ها که آقای ارومچی مبسوط توضیح دادن که مثل همیشه ای ول داره کارشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم همشو نمی دونستم

در مورد اینکه از حداکثر پهنای باندتون استفاده کنید تو پست های قبلی هم دوستان توضیح دادن بهتره لینک های دانلود منجیر رو طوری تنظیم کنید که هر کدوم از یک سرور باشه مثلا یکی از میهن دانلود بگیره یکی از وطن دانلود یکی دو تا هم از سرور های خارجی ...البته به شخصه همیشه در کنار دانلود منیجر از تارنت هم استفاده کردم ... از هر دو باهم استفاده می کنم این شالله از این به بعد بیشتر دان می کنید با توجه به اینکه تو اون ساعت هایی که اشاره شد ( 12:31 تا 1 .... 6 تا 6:59 )سرعت دانلود واقعا مناسبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرورهاي آشغال ايراني رو ول كنيد بريد سراغ سرورهاي خارجي مثل مديافاير و رپيدشير و سرورهاي مشابه

hadi.EST
06-10-2011, 19:12
تست سرعت از سرور تهران امروز عصر:

تست پینگ از روسیه :

=CYBER=
06-10-2011, 20:10

IVAN
06-10-2011, 20:18
روزا که سرعت خوبه. شما امشب با تورنت تست کن شاید سرعتت بیشتر شد

AliBaMaram.13
06-10-2011, 22:57
سرورهاي آشغال ايراني رو ول كنيد بريد سراغ سرورهاي خارجي مثل مديافاير و رپيدشير و سرورهاي مشابه

منظورت لیچ کردن یا اینکه اکانت پریموم این آپلودسنتر ها رو داری یا اینکه باز چه حقه ای پیدا کردی؟؟ :5:

urumchi
07-10-2011, 00:00
منظورت لیچ کردن یا اینکه اکانت پریموم این آپلودسنتر ها رو داری یا اینکه باز چه حقه ای پیدا کردی؟؟ :5:

حقه چيه؟ پس اسمم بد در رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با خريد اكانت پرميوم يكي از آپلودسنتر ها ميتوني به اطلاعات خيلي زيادي با لينك مستقيم و پرسرعت دسترسي داشته باشي بدون كوچكترين دردسر و معطلي مثلا مديافاير واسه 100گيگ در ماه 9000 تومن ميگيره متاسفانه چون پهناي باندم رو مخابرات كاهش داده از خريد اين اكانت منصرف شدم چون هر شب بيشتر از 1500 مگ نميتونم بگيرم، كلا ديگه از دانلود كردن كمي زده شدم و مثل ماه قبل دل و روده سايتها رو بهم نميريزم!

سايتهايي هستن كه ميتوني با پرداخت يه مبلغ مشخصي اكانت پرميوم چندتا آپلودسنتر معتبر و مشهور رو همزمان داشته باشي و ديگه مجبور نيستي جداجدا بخري و هزينه زيادي رو تقبل كني يا منتظر ريموت آپلود شدن فايلها بموني و... . بنظر من بهترين روش براي دانلود استفاده از آپلودسنتر هستش

اصلا من چرا اينهمه تايپ كردم خودت كه همه اينارو ميدوني !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ARAM44
07-10-2011, 08:37
تست در ساعت 8:30 صبح روز جمعه 90.7.15 خوی

=CYBER=
07-10-2011, 11:00
پارس آنلاین دیشب کلا 700 مگابایت دانلود کرده با سرویس 1 مگابیت !!!

urumchi
07-10-2011, 11:14

با عرض معذرت دوست عزيز! :2::2::2:

صد رحمت به مخابرات! شب و روز اصلا سرعت رو كم و زياد نميكنن و هر پهنايي خريدي همون رو 24 ساعته بدون 1كيلوبيت نوسان تامين ميكنن. مثلا ديشب با سرويس 512 دقيقا 1502مگ دانلود كردم. چه فايده روزها سرعت دانلود به 1مگابايت بر ثانيه برسه ولي شبها نشه 1 گيگ هم دانلود كرد!!!

ساعت 11:18 جمعه 7/15

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=184ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=183ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=184ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=183ms TTL=239

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 183ms, Maximum = 184ms, Average = 183ms

Pinging google.com [209.85.227.106] with 32 bytes of data:

Reply from 209.85.227.106: bytes=32 time=205ms TTL=48
Reply from 209.85.227.106: bytes=32 time=201ms TTL=48
Reply from 209.85.227.106: bytes=32 time=185ms TTL=48
Reply from 209.85.227.106: bytes=32 time=190ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.227.106:
Minimum = 185ms, Maximum = 205ms, Average = 195ms

Pinging forum.p30world.com [72.55.140.181] with 32 bytes of data:

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=257ms TTL=46
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=256ms TTL=46

Ping statistics for 72.55.140.181:
Minimum = 256ms, Maximum = 257ms, Average = 256ms

Pinging speedtest.net [74.209.160.12] with 32 bytes of data:

Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=364ms TTL=48
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=379ms TTL=48
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=370ms TTL=48
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=370ms TTL=48

Ping statistics for 74.209.160.12:
Minimum = 364ms, Maximum = 379ms, Average = 370ms

Pinging yahoo.com [67.195.160.76] with 32 bytes of data:

Reply from 67.195.160.76: bytes=32 time=245ms TTL=48
Request timed out.

Ping statistics for 67.195.160.76:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 245ms, Maximum = 245ms, Average = 245ms

=CYBER=
07-10-2011, 12:26
تعرفه های مخابرات رو کسی داره ؟

ittools
07-10-2011, 13:46
مال من که 128 مکس نت هست در عرض 6 ساعت حدودا از ساعت 3 شب تا 9 صبح حدود 450 مگ رو دانلود میکنه

IVAN
07-10-2011, 23:38

ARAM44
08-10-2011, 05:42
تست در ساعت 5:37 صبح خوی

urumchi
08-10-2011, 10:12
تعرفه های مخابرات رو کسی داره ؟

من دارم ولي هنوز اسكن نكردم، سوالي هست بفرمائيد

نميدونم گوش مخابرات رو كي پيچونده كه اينطور دقيق و بدون ذره اي كمفروشي پهناي باند ميده ! همين كه دزدي نميكنن خودش يه دنيا ارزش داره! شب و روز هم فيكس با 60KBps دانلود ميكنم

=CYBER=
08-10-2011, 10:15
تعرفه 1 مگابیت رو می خواستم .

x8800
08-10-2011, 10:24
وای ارومچی 150 کیلوبایتت شد 60 ؟!! عجب بدبختیه ! پس مخابرات دیگه برست نمیده ؟

urumchi
08-10-2011, 10:45
تعرفه 1 مگابیت رو می خواستم .

تو ليست تعرفه ها قيمتها رو زياد زدن ولي تا جايي كه يادم مياد با 20% تخفيف سرويسها رو ميفروشن

در ليست، 1 ماهه 3 گيگ 39800 تومان زده كه با 20% تخفيف ميشه حدود 32000 تومن

البته حجم هر چقدر بخواي بهت ميدن

3 ماهه 3 گيگ هم ميشه 72400

توصيه ميكنم حنما خودتون يه سر به مخابرات بزنيد چون حساب و كتاب دقيق رو اونا ميتونن بهتون بگن، اينايي كه من نوشتم از روي همون ليست تعرفه ها بود. يه سري ريزه كاري ها داره كه من اطلاع ندارم

وای ارومچی 150 کیلوبایتت شد 60 ؟!! عجب بدبختیه ! پس مخابرات دیگه برست نمیده ؟

بلـــــــــه ! الان ميفهمي؟ من كه چند صفحه پيش اطلاع داده بودم!

برست رو تعطيل فرمودن حضرات ولي باز جاي شكرش باقيه دزدي نميكنن و پهنا باند رو انصافا خيلي خوب دارن تقسيم ميكنن، حتي شبها هم سرعت دانلودم پايين نمياد دقيقا مثل روز دانلود ميكنم، بد نيست هر شب 1/5 گيگ ميگيرم

پ ن:

نظرتون راجع به اين چيه؟

256 نامحدود

x8800
08-10-2011, 15:06
تو ليست تعرفه ها قيمتها رو زياد زدن ولي تا جايي كه يادم مياد با 20% تخفيف سرويسها رو ميفروشن

در ليست، 1 ماهه 3 گيگ 39800 تومان زده كه با 20% تخفيف ميشه حدود 32000 تومن

البته حجم هر چقدر بخواي بهت ميدن

3 ماهه 3 گيگ هم ميشه 72400

توصيه ميكنم حنما خودتون يه سر به مخابرات بزنيد چون حساب و كتاب دقيق رو اونا ميتونن بهتون بگن، اينايي كه من نوشتم از روي همون ليست تعرفه ها بود. يه سري ريزه كاري ها داره كه من اطلاع ندارم

بلـــــــــه ! الان ميفهمي؟ من كه چند صفحه پيش اطلاع داده بودم!

برست رو تعطيل فرمودن حضرات ولي باز جاي شكرش باقيه دزدي نميكنن و پهنا باند رو انصافا خيلي خوب دارن تقسيم ميكنن، حتي شبها هم سرعت دانلودم پايين نمياد دقيقا مثل روز دانلود ميكنم، بد نيست هر شب 1/5 گيگ ميگيرم

پ ن:

نظرتون راجع به اين چيه؟

256 نامحدود

جیگرم کباب شد ! تو این مملکت هیچ چیزی درست بشو نیست . بدبختیم ما

exreme
08-10-2011, 20:10
مکس کلاسیک 128-512 محدود / ارومیه
تست ساعت 8 شب

-------
پ. ن: بچه ها یه سوال داشتم. با سرویس محدود که شرکت ها می فروشن دانلودش محدوده ولی اپلودش نامحدود؟

hp980
08-10-2011, 20:29
مکس کلاسیک 128-512 محدود / ارومیه
تست ساعت 8 شب

-------
پ. ن: بچه ها یه سوال داشتم. با سرویس محدود که شرکت ها می فروشن دانلودش محدوده ولی اپلودش نامحدود؟

هر دوتاش محدوده!!!

exreme
08-10-2011, 20:32
هر دوتاش محدوده!!!

دانلود کنتور می ندازه مشخصه. ولی کنتور آپلود رو از کجا میشه چک کرد؟

IVAN
08-10-2011, 20:58
دانلود کنتور می ندازه مشخصه. ولی کنتور آپلود رو از کجا میشه چک کرد؟
در کنترل پنل سایت ماکس نت قسمت Bytes out مقدار آپلود شما رو نشون میده

x8800
08-10-2011, 23:17
فکر کنم مقدار آپلود نصف مقدار دانلود اعتبار کم میکنه ! مثل 2 مگ آپلود 1 مگ اعتبار کم میکنه

urumchi
08-10-2011, 23:48
فکر کنم مقدار آپلود نصف مقدار دانلود اعتبار کم میکنه ! مثل 2 مگ آپلود 1 مگ اعتبار کم میکنه

نه اصلا هم اينطوري نيست، من چند روز پيش يه فايل 7 مگي رو آپلود كردم و همون مقدار از حجمم كم شد

ترافيكي كه به سرويس ميدن مثلا 3 گيگ در ماه مجموع كل سند و ريسايو رو در نظر ميگيرن و هر چقدر دانلود كني يا آپلود كني همون مقدار حجم از اون 3 گيگ كم ميشه

exreme
09-10-2011, 07:32
سلام.
دانلود شبانه مکس از 2 تا 8 هست.
تست زیر رو ساعت 6 و نیم صبج گرفتم.

پینگ هم شب و روز فرقی نداره و ثابت هست. مقدارش هم مثل ماهای گذشته. وضعیت پینگ مکس زیاد تغییر نکرده.
فقط یه چیز جدید رو امروز دیدم و اون هم این که رنج 46 هم خوب شده.
-----
امشب تو 6 ساعت 1100 مگ دانلود کردم.

=CYBER=
09-10-2011, 08:33
دانلود رایگان سرویس 1 مگابیت پارس آنلاین 950 مگابایت !!!

ittools
09-10-2011, 11:48

exreme
09-10-2011, 14:11
دانلود رایگان سرویس 1 مگابیت پارس آنلاین 950 مگابایت !!!

مثل هندونه شده اینترنت گرفتن از این شرکتا! شرکت سرویس دهنده تو منطقه اگه پورت خالی زیاد داشته باشه وضع خوبه، اگر نه هم که نه!
به نظرم من بهتره از تکنیک آزمون و خطا استفاده بکنیم!! بد بختیه به خدا . . .

urumchi
09-10-2011, 15:01
مثل هندونه شده اینترنت گرفتن از این شرکتا! شرکت سرویس دهنده تو منطقه اگه پورت خالی زیاد داشته باشه وضع خوبه، اگر نه هم که نه!
به نظرم من بهتره از تکنیک آزمون و خطا استفاده بکنیم!! بد بختیه به خدا . . .

همين آزمون و خطا كلي هزينه داره، البته تخليه كردن و چند روز بدون اينترنت موندن پيشكش !

بنظر من فعلا راحتترين و بهترين راه واسه داشتن يه اينترنت خوب و با كيفيت بدون دغدغه نويز و نوسان پينگ و سرعت دانلود وايمكس مبين نت هستش، حيف كه گرونه، حيف ... ! :19:

hp980
09-10-2011, 15:51
همين آزمون و خطا كلي هزينه داره، البته تخليه كردن و چند روز بدون اينترنت موندن پيشكش !

بنظر من فعلا راحتترين و بهترين راه واسه داشتن يه اينترنت خوب و با كيفيت بدون دغدغه نويز و نوسان پينگ و سرعت دانلود وايمكس مبين نت هستش، حيف كه گرونه، حيف ... ! :19:

من كه هفته قبل مبين نت گرفتم :
ديروز طرف صبح بزور سايت باز ميكرد ،اسپيد تست رو هم كلا باز نميكرد
جمعه صبح هم كلا سرعتش داغون بود
پينگش هم كه از اين آنا اينترنت خيلي بالاتره(اينو هر روز چك ميكنم كلا پينگش بالاتره):31:
تنها خوبيش اينه كه به قول شما راحت ميشه خريد و سرعت دانلود هم وقتي چند تا لينك بذاري دانلود بد نيست
البته بزنم به تخته الان سرعتش خوب شده!:31:
نسبت به اي دي اس ال هم قطعي كمتري داره
اينم 1مگ وايمكس

اينم512 آنا اينترنت

AliBaMaram.13
09-10-2011, 16:04
حقه چيه؟ پس اسمم بد در رفته
اسمت کجا در رفته ؟ این که همین بغله ... زیرش هم نوشته پروفشنال:46:

با خريد اكانت پرميوم يكي از آپلودسنتر ها ميتوني به اطلاعات خيلي زيادي با لينك مستقيم و پرسرعت دسترسي داشته باشي بدون كوچكترين دردسر و معطلي مثلا مديافاير واسه 100گيگ در ماه 9000 تومن ميگيره متاسفانه چون پهناي باندم رو مخابرات كاهش داده از خريد اين اكانت منصرف شدم چون هر شب بيشتر از 1500 مگ نميتونم بگيرم، كلا ديگه از دانلود كردن كمي زده شدم و مثل ماه قبل دل و روده سايتها رو بهم نميريزم!

سايتهايي هستن كه ميتوني با پرداخت يه مبلغ مشخصي اكانت پرميوم چندتا آپلودسنتر معتبر و مشهور رو همزمان داشته باشي و ديگه مجبور نيستي جداجدا بخري و هزينه زيادي رو تقبل كني يا منتظر ريموت آپلود شدن فايلها بموني و... . بنظر من بهترين روش براي دانلود استفاده از آپلودسنتر هستش

آقا اگه موافق باشین یه کاری بکنیم ؟ من تصمیم گرفتم اکانت پریمیوم hipfile.com رو بگیرم ولی منم مشکل شما رو دارم این که با این پهنای باند نمی تونم از تمام امکاناتش استفاده کنم واسه همین می خوام پیشنهاد کنم یه اکانت بگیریم و جند نفری استفاده کنیم:10: .. ماه اول هم من پرداخت می کنم :11:

همانطور که می بینید 15 گیگ فضا داره و روزانه می شه 15 گیگ لیچ کرد یعنی تا 5 نفر هم راحت می تونیم با هم استفاده کنیم ... چون اکثر دوستان مثل من دیگه خیلی بترکونن روزی 3 گیگ که بیشتر دان نمی کنند؟؟ اگه دوستان موافقت خودشون رو اعلام کنن اکانت رو شارژ می کنم و یوزر و پس رو برای دوستان می فرستم
این هم تاپیک هیپ فایل در پی سی ورد که البته قفل شده

البته اگه دوستان با سایت های دیگه ای کار کردند و پیشنهاد دیگه ای دارند لطفا بگن برای من فرق نمی کنه از هیپ فایل بگیرم یا رپید باز و یا ....

اصلا من چرا اينهمه تايپ كردم خودت كه همه اينارو ميدوني !!!
اگه شما نگی ما از کجا بدونیم ؟:41:

IVAN
09-10-2011, 17:54
فکر خوبیه. فقط سهم هر نفر رو مشخص کنید و یه شماره حساب هم برام پی ام کنید :)

urumchi
09-10-2011, 23:42
اسمت کجا در رفته ؟ این که همین بغله ... زیرش هم نوشته پروفشنال:46:

آقا اگه موافق باشین یه کاری بکنیم ؟ من تصمیم گرفتم اکانت پریمیوم hipfile.com رو بگیرم ولی منم مشکل شما رو دارم این که با این پهنای باند نمی تونم از تمام امکاناتش استفاده کنم واسه همین می خوام پیشنهاد کنم یه اکانت بگیریم و جند نفری استفاده کنیم:10: .. ماه اول هم من پرداخت می کنم :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمانطور که می بینید 15 گیگ فضا داره و روزانه می شه 15 گیگ لیچ کرد یعنی تا 5 نفر هم راحت می تونیم با هم استفاده کنیم ... چون اکثر دوستان مثل من دیگه خیلی بترکونن روزی 3 گیگ که بیشتر دان نمی کنند؟؟ اگه دوستان موافقت خودشون رو اعلام کنن اکانت رو شارژ می کنم و یوزر و پس رو برای دوستان می فرستم
این هم تاپیک هیپ فایل در پی سی ورد که البته قفل شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اگه دوستان با سایت های دیگه ای کار کردند و پیشنهاد دیگه ای دارند لطفا بگن برای من فرق نمی کنه از هیپ فایل بگیرم یا رپید باز و یا ....
اگه شما نگی ما از کجا بدونیم ؟:41:

كشته ي همين مرامتم :10: انقدر هم منو خجالت نده :43:
----------------

پيشنهادت خيلي خوبه ولي بايد بقيه دوستان هم اعلام آمادگي كنن و بقيه سايتها هم بررسي بشن

مثلا پارسا اسپيس هم امكانات خوبي داره ولي در مقايسه با hipfile گرونتره

بنظر من چيزي كه خيلي مهمه اينه كه اشتراك سايتي تهيه بشه كه اسم و رسم مشخصي داشته باشه و فردا يهو تعطيل نشه ملت رو سر كار بذاره يا فردا مديراي اون سايت نگن سرور فلان شده همه چيز پريد و ...

خلاصه بگم، اشتراكي سايتي بايد خريداري بشه كه كاملا قابل اعتماد باشه

AliBaMaram.13
10-10-2011, 08:33
همونطور که گفتم اگه دوستان با سایت های دیگه ای کار کردند و پیشنهاد دیگه ای دارند لطفا بگن برای من فرق نمی کنه از هیپ فایل بگیرم یا رپید باز و یا ....
اون طوری که تحقیق کردم فعلا کاربرای پریمیوم هیپ فایل ازش راضی هستند ولی کاربرای فری جدیدا یکم ناراضی شدند و هیپ فایل هر روز داره محدودیت های جدیدی برای کاربرای فری ایجاد می کنه من خودم از کابرای فری بودم که اوایل واقعا خوب بود ولی الان دیگه رایگانش خیلی اذیت می کنه واسه همین می خوام اکانت بگیرم (شاید واسه اینکه کاربرایی مثل من اکانت پریمیوم بگیرن دارن فری ها رو اذیت می کنن) با ویستا آپلود هم کار کردم اونم اوایل خوب بود ولی جدیدا اونم به فری ها دیگه حال نمی ده باز هم اگه دوستان تجربه ای دارن بگن ... شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

وقتی می گم تا شما نگی ما از کجا بدونیم واسه همین می گم من اصلا پارسا اسپیس رو نمی شناختم!

فکر خوبیه. فقط سهم هر نفر رو مشخص کنید و یه شماره حساب هم برام پی ام کنید
چون رقم پایین هست به نظرم هر ماه یکی پرداخت کنه بهتره ...:11:

پس تا الان شدیم سه نفر درسته ؟؟ urumchi .... IVAN ... و من .... نبود .. رفتیما .... ؟؟:8:

urumchi
10-10-2011, 11:32
شما بگين اينم وضعيتِ من دارم!؟ با اين وضعيت من بايد كلا قيد دانلود رو بزنم

از اول آبان اون يكي خط تلفن رو راه ميندازم، شايد وضعيت بهتر بشه

ظرف 6/5 ساعت كلا 571 مگ دانلود كرده،بعد كه قطع و وصل شده بمدت حدود 2/5 ساعت حتي 1 مگ هم دانلود نكرده!!!

يه سوال:

چند نفري قرار چطوري از يه اكانت استفاده كنيم؟

ittools
10-10-2011, 12:19
والله وضعیت مکس نت خیلی بهتر شده فقط در حال حاضر بعضی سایت ها باز نمیشه از جمله speedtest.net و یه سری سایت دیگه که با وی پــی ان باز میشن ! دیشب هم گذاشته بودم دانلود حدود 350 مگ دانلود کرده بود که قبل ها 450 دانلود میکرد که حدودا 6 ساعته دانلود کرده .
پ.ن : دوستان کسی تا به حالا بازارچه مرزی پیرانشهر رفته میخوام برم یه دوچرخه خوب بخرم قیمت ها به چه صورته اصلا دوچرخه خوب برای خرید پیدا میشه ؟ شنیدم دو تا بازار داره یکی تو مسیر جاده هست و یکی دیگه بازارچه مرزی

x8800
10-10-2011, 12:54
من آپلودباز دارم . قدیما خوب بود . الان افتضاح کاملا ! نه لیچ میشه کرد نه دانلود نه آپلود. هیپ فایل رو نمیدونم ولی سرویس ترین بیت پارساسپیس فوق العادست . البته فقط میشه لیچ کرد و دانلود ! ولی سرعتش خیلی عالیه

AliBaMaram.13
10-10-2011, 15:22
من آپلودباز دارم . قدیما خوب بود . الان افتضاح کاملا ! نه لیچ میشه کرد نه دانلود نه آپلود. هیپ فایل رو نمیدونم ولی سرویس ترین بیت پارساسپیس فوق العادست . البته فقط میشه لیچ کرد و دانلود ! ولی سرعتش خیلی عالیه
آپلود باز رو خبرش رو داشتم که وضعش بد شده ... پارسااسپیس هم گرونه هم محدودیت هاش واسه اکانت پریمیوم اصلا جالب نیست روزی یک گیگ فقط می شه دان کرد ... downloads.ir هم هست که مدیر میهن دانلود پشتشه ...از اکانت فری اش استفاده می کنم واقعا خوبه ولی حجمی می فروشه که بازم به گمانم به صرفه نیست

تا دوست چه خواهد میل اش به چه باشد ؟؟:46:

IVAN
10-10-2011, 16:05
به خبر جالب
همین الان سیستم fـیلترینـg بصورت کامل غیرفعال شده. اینترنت آزاد چه لذتی داره :biggrin:

hp980
10-10-2011, 17:01
به خبر جالب
همین الان سیستم fـیلترینـg بصورت کامل غیرفعال شده. اینترنت آزاد چه لذتی داره :biggrin:

بله حدود 1 ساعته بازه :31:

AliBaMaram.13
10-10-2011, 17:53
واسه من که هنو فیل تتره که ....:41:

راستی امروز متوجه شدم که یکی از کاربرای اینجا (=CYBER=) با irleech رابطه نزدیکی داره ...

hp980
10-10-2011, 17:59

راستی امروز متوجه شدم که یکی از کاربرای اینجا (=CYBER=) با irleech رابطه نزدیکی داره ...

بسته شد !!!

urumchi
10-10-2011, 22:21
به خبر جالب

از شانس بد من امروز بعدازظهر خوابيده بودم، فكر كنم تمام طول زندگيم 3-2 بار بيشتر بعدازظهرها نخوابيدم! امروز كه سيستمشون تعطيل بوده منو خواب گرفته بود

وقتي اين خبر رو از 20:30 شنيدم آنچنان آهي كشيدم كه دل پدرم برام سوخت، بنده خدا فكر كرد چي شده كه من اينطوري دارم آه ميكشم!:31:

=CYBER=
11-10-2011, 00:06

سلام ،
من قبلا مدیر ایران لیچ بودم که حدود چند ماهی هست وبسایت رو واگذار کردم .
در حال حاضر پشتیبانی از وبسایت رو بر عهده دارم .

من می تونم یک اکانت تست بدم به شما 3 نفر تا تست کنید .
یکی بین خودتون انتخاب کنید تا اکانت رو بدم به اون هر مدلی می خواید استفاده کنید .

x8800
11-10-2011, 16:30
به نظر من سیستم Rapidleech برای استفاده های عمومی به درد نمیخوره ! چون اکثرا سرورا رو دچار Overload میکنه و سرعت پایین میاد . فکر کنم همون Xfilesharing (هیپ فایل ، اپلودباز ) بهتر باشه

x8800
11-10-2011, 17:21

hadi.EST
11-10-2011, 18:57
والله وضعیت مکس نت خیلی بهتر شده فقط در حال حاضر بعضی سایت ها باز نمیشه از جمله speedtest.net و یه سری سایت دیگه که با وی پــی ان باز میشن ! دیشب هم گذاشته بودم دانلود حدود 350 مگ دانلود کرده بود که قبل ها 450 دانلود میکرد که حدودا 6 ساعته دانلود کرده .
پ.ن : دوستان کسی تا به حالا بازارچه مرزی پیرانشهر رفته میخوام برم یه دوچرخه خوب بخرم قیمت ها به چه صورته اصلا دوچرخه خوب برای خرید پیدا میشه ؟ شنیدم دو تا بازار داره یکی تو مسیر جاده هست و یکی دیگه بازارچه مرزی

بله وضشون بهتر شده ولی الان قشنگ قشنگ ترافیک کم میکنن! من که کارم دانلود نیست برام خیلی محسوسه چه برسه به شما ها که کارتون...

چند بار تا حالا که رفتم تا حالا دوچرخه ندیدم یا به گذرم نخورده . بازارچه مرزی هم منو شما رو راه نمیدن باید کارت داشته باشید.:20:

x8800
11-10-2011, 21:31
بله وضشون بهتر شده ولی الان قشنگ قشنگ ترافیک کم میکنن! من که کارم دانلود نیست برام خیلی محسوسه چه برسه به شما ها که کارتون...

چند بار تا حالا که رفتم تا حالا دوچرخه ندیدم یا به گذرم نخورده . بازارچه مرزی هم منو شما رو راه نمیدن باید کارت داشته باشید.:20:

بازارچه رو بیخیال شو . نمونش همین بانه ! جنساش از مهاباد به نسبت گرون تره ! فقط اسمش اینطور در رفته . برو ارومیه 2 دور بزن حتما قیمت مناسب پیدا میکنی.

=CYBER=
11-10-2011, 23:50
سلام ،
من قبلا مدیر ایران لیچ بودم که حدود چند ماهی هست وبسایت رو واگذار کردم .
در حال حاضر پشتیبانی از وبسایت رو بر عهده دارم .

من می تونم یک اکانت تست بدم به شما 3 نفر تا تست کنید .
یکی بین خودتون انتخاب کنید تا اکانت رو بدم به اون هر مدلی می خواید استفاده کنید .

اکانت تست رو ارسال کردم به ارومچی . از اون بگیرید .
یا علی .

urumchi
12-10-2011, 09:46
ساعت 9:38 الي 9:55