PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

urumchi
29-06-2011, 10:43
عزیز یه چیزی که باید توجه کنید اینه که من گفتم 2 تا کابل نوری اصلی وجود داره! وگرنه کابل سوم که میگید از باکو تا تهران هست که هیچ، همین حالا بیشتر از 9 تا GATE WAY داریم! ولی یا فقط خروجی هستند، مثل کابلی که به افغانستان رفته! یا پهنای باند ناچیزی دارند!
مثلا با وجود اینکه بیشتر از 9 تا gate way داریم، ولی حدود 25 30% پهنای باند کشور رو کابلی تامین میکنه که از بندر جاسک به خلیج فارس رفته!
بطور کلی هر گردی گردو نیست، کابلی که به آذربایجان رفته در ادامه به گرجستان و بعد اون به روسیه رفته! ولی از اونجایی گه حجم زیادی از دیتای اینترنت در اروپا و امریکا هست این مسیر کابل نوری نمیتونه پینگ مناسبی تامین کنه!

درضمن قبلا شنیده بودم یک مسیر فیبر نوری با پهنای باند بسیار بسیار بالا قراره از پکن تا لندن کشیده بشه که در مسیر از ایران و ترکیه عبور میکنه! اگه این واقعیت داشته باشه میشه امیدوار بود که با اتمام این پروژه وضعیت پینگ بهتر بشه!

و اینم بگم که یک پروژه هست که در امارات قراره پیاده سازی بشه، اونم یک ماشین روت هست! اگه این ماشین روت راهندازی بشه مطمعن باشید خیلی خیلی در پینگ تاثیر گذار خواهد بود!(فرض کنید که فاصله ماشین روت چند برابر کمتر بشه!! اگه بشه چی میییییییییییییییشه:8::8::8:)

دوست عزيز چرا ميزني آخه؟:31: قبول آقا اون كابل سوم اصلا به درد نميخوره، بي خيال
2 تا سوال هم داشتم:

1- يه كم در مورد ماشين روت توضيح ميدين؟

2- نگفتين اون اطلاعات راجع به تامين پهناي باند در 2 پست قبلتر(پست986) كه داده بودين رو از كدوم سايت گرفتين؟

x8800
29-06-2011, 21:39
امروز مکس نت قاطی کرد. ببینم این قاط تا کی ادامه داره !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=CYBER=
29-06-2011, 23:47
آنا اینترنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

urumchi
30-06-2011, 01:15
امروز مکس نت قاطی کرد. ببینم این قاط تا کی ادامه داره !

چه احساسي داري؟:31:

انشاالله كه ديگه درست شده و از اين به راضي باشي هميشه :8:

x8800
30-06-2011, 09:45
نه دیشی باز خراب شد . انگار عمدا اینو تنظیم کردن . دقت کردم هر شب راس 11:45 پینگ از 200 میشه 800 ! ولی چند روزه بهتره . هرچند جی باور نیست چون اکثرا آخر هفته ها خوب بوده

ittools
30-06-2011, 21:07
آره یه چند روزی هست که مکس نت بهتر شده سرعتش هم خیلی بالا رفته ولی هنوز راه داره تا به اینترنت ایده آل برسه

x8800
30-06-2011, 22:05
aسرعتش کجا بالا رفته ؟! شما چه سرویسی داری ؟ اگه ممکنه یه سپید تست بزار

urumchi
01-07-2011, 13:11
خيلي جالبه نه؟ من از مخابرات اكانت دارم اونوقت شهر رو نوشته تهران ، استان رو نوشته اصفهان و موقعيت منو وقتي زوم كردم رو تصوير در بخش تيرانِ اصفهان نشون داد!!! چه خبره تو اين مخابرات؟

x8800
01-07-2011, 13:47
lمال منم اینطوری نشون میده

x8800
02-07-2011, 12:37
دوستان مکس نتی شمام امروز پینگتوی زیر 400 نیومده ؟ البته 400 واسه ایران !

urumchi
02-07-2011, 15:01

شما چرا تخلیه نمیکنی؟ مگه نمیگی پینگش افتضاحه ، نکنه از سر ناچاری موندی مکس نت؟

IVAN
02-07-2011, 23:44
من که از ماکس سرویس ندارم ولی به علت تفاوت زیاد پینگم با شما بد ندیدم که این رو قرار بدم:

IVAN
03-07-2011, 00:03
دوستان این عکسو چندوقت پیش گرفتم. جالب بود ، این سوپر مارکتها دارن به اصلیترین قطب اقتصادی تبدیل میشن :biggrin:

x8800
03-07-2011, 00:07
@ urumchi : به خدا از سر ناچارایه . هیچی دیگه نیست . فعلا داریم میسوزیم و میسازیم و غر میزنیم

@IVAN : شما که خوش به حالته . ما آی اس پی خودمونو پینگ میکنیم پینگ 1000 میده ! من که پاک موندم توش

urumchi
03-07-2011, 01:36
دوستان این عکسو چندوقت پیش گرفتم. جالب بود ، این سوپر مارکتها دارن به اصلیترین قطب اقتصادی تبدیل میشن :biggrin:

سولماز :2::2:

بعید نیست از چند وقت دیگه سوپر مارکتها adsl بدن با تعرفه ی کیلویی و isp ها شیر و تخم مرغ بفروشن با تعرفه گیگابایتی!

ورودی ترمینال از طرف کمربندی دست راست، یه سوپر مارکت هست که 2 تا تابلوی بزرگ از مکس نت زده اونم 2 نبش!!! یکی از تابلوها فکر میکنم اتوبوس بهش گیر کرده و له شده ولی بازم همونجاست!

isp ها تبلیغات واسه خودشون رو خیلی خوب بلدن ولی خدمات رسانی و طرز برخورد با مشتری رو نه ظاهرا پرچمدار برخورد با ارباب رجوع در استان آنا اینترنت هستش (به نقل از دوستان) :31:

---------- Post added at 02:36 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

ما آی اس پی خودمونو پینگ میکنیم پینگ 1000 میده

قضیه کمی مشکوکه، واسه چی پینگ شما باید بالای 1000 باشه ولی برای ما زیر 100؟

بدون وی پی ان

با وی پی ان

IVAN
03-07-2011, 09:10
@ urumchi : به خدا از سر ناچارایه . هیچی دیگه نیست . فعلا داریم میسوزیم و میسازیم و غر میزنیم

@IVAN : شما که خوش به حالته . ما آی اس پی خودمونو پینگ میکنیم پینگ 1000 میده ! من که پاک موندم توش

من هم پینگم معمولا زیاده (برای سایتهای خارجی) ولی برای داخلیها و بخصوص ماکس نت که تبریزه اصولا نباید پینگ زیاد بشه

x8800
03-07-2011, 09:13
اگه یه جایی رقابت نبود نتیجش همین میشه . الان اگه مهاباد شاتل یا پارس داشت مکس نت اینجوری با وقت و پول ملت بازی نمیکرد . دهنش ...یس بود . مثل تبریز . اونجا مکس نت زیر 200 کیلو بده ملت راحت تخلیه میکنن میرن یه جا دیگه !

AliBaMaram.13
03-07-2011, 11:04
سلام دوستان همشهری من چند تا سوال در مورد V...p...nداشتم که اگه اجازه بدین همینجا می پرسم.... 1.شنیدم V.. با بعضی ISP ها مشکل داره درسته؟؟ کسی با مخابرات v.. استفاده کرده؟؟ 2. جریان این پروتکل ها چیه؟ مثلا می گن مخابرات این پروتکل ها رو بسته و دیگه V... کار نمی کنه؟؟ کلا موقع خرید V..به چی ها باید توجه بشه؟ با مخابرات و پارس آنلاین استفاده خواهد شد.

shah abas
03-07-2011, 12:23
من با پارس آن لاین که از نوع pptp مشکلی ندارم.

AliBaMaram.13
03-07-2011, 13:20
من با پارس آن لاین که از نوع pptp مشکلی ندارم

ممنون دوست عزیز من هم قبلا با پارس آنلاین استفاده کردم و مشکلی نداشتم البته نوعش رو نمی دونم چی بود؟ اصلا از کجا می شه فهمید؟ الان بیشتر سوال ام اینکه برای مخابرات کدوم نوع اش رو باید گرفت؟؟ که کار کنه؟؟

x8800
03-07-2011, 13:25
مخابرات هم من شندیم هیچ مشکلی نداره با وی

mehr20
03-07-2011, 14:42
اقا سرعت داونلود شبانه /پارس انلاین چطوره ؟
سرعت چنده شبا از ساعت 1 تا 6؟

AliBaMaram.13
03-07-2011, 21:39
قا سرعت داونلود شبانه /پارس انلاین چطوره ؟
سرعت چنده شبا از ساعت 1 تا 6؟

برای من که متغیره بستگی به شب اش داره بعضی شب ها دو بعضی شب ها حتی تا بیش از 4 گیگ هم گرفتم اما شما 3 در نظر بگیر البته من اکثر فایل هام تارنت می گیرم

مخابرات هم من شندیم هیچ مشکلی نداره با وی

ممنون دوست عزیز ...اما کسی هست که مطمئن باشه؟ اینجا کسی با مخابرات V...p....n استفاده کرده؟

=CYBER=
03-07-2011, 23:32
آنا اینترنت :

shah abas
03-07-2011, 23:52
برای من که متغیره بستگی به شب اش داره بعضی شب ها دو بعضی شب ها حتی تا بیش از 4 گیگ هم گرفتم اما شما 3 در نظر بگیر البته من اکثر فایل هام تارنت می گیرم
:دی من نهایت تا ۱.۵ گیگ گرفتم. اگر منطقه مخابراتی و نویز و ... خیلی مطرح نباشه معلومه نرم افزار هم موثره گرچه من با یوتورنت چیزی نگرفتم با این پارس

urumchi
04-07-2011, 00:30

ممنون دوست عزیز ...اما کسی هست که مطمئن باشه؟ اینجا کسی با مخابرات V...p....n استفاده کرده؟

سلام دوست عزیز، من از مخابرات اکانت دارم و تا الان مشکلی با وی پی ان نداشتم

این سایت اکانتهای خیلی خوبی داره ولی دروازه پرداخت اینترنتی نداره، یا باید از سایت بانکی که واست عابر بانک صادر کرده یا بوسیله ATM انتقال وجه بدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایت هم خوبه ولی اکانتهای مشترکش(Share) چندان خوب نیستن، یزرگترین مزیتش اینه که دروازه پرداخت اینترنتی داره و خرید خیلی راحت تره

بعضی شب ها حتی تا بیش از 4 گیگ هم گرفتم اما شما 3 در نظر بگیر

چه اکانتی گرفتین و شبانه با چه سرعتی دانلود میکنید؟

اگه ظرف 5 ساعت 3 گیگ دانلود میکنید، سرعت دانلود شبانه شما میشه حدود 165 الی 170 کلیوبایت بر ثانیه، درسته؟

urumchi
04-07-2011, 01:58
مثل اینکه به این زودی ها از صبانت خبری نخواهد شد

mehr20
04-07-2011, 09:28

دوست عزیز از چه اکانتی استفاده می کنید؟

AliBaMaram.13
04-07-2011, 11:45
من از سرویس FP1-3x سه ماهه پارس آنلاین استفاده می کنم

این عکسام فقط فقط به خاطر پچه های گل ارومیه گرفتم
دانلود این روزای من یه کم سرعت اش اومده پایین

دانلود چند روز پیش آآ

اینم فقط خیلی خدا دوسمون داره این جوری می شه ولی تا نزدیک های 5000 رفتم که حس گشت و پیدا کردن اش نبود

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

چه اکانتی گرفتین و شبانه با چه سرعتی دانلود میکنید؟

اگه ظرف 5 ساعت 3 گیگ دانلود میکنید، سرعت دانلود شبانه شما میشه حدود 165 الی 170 کلیوبایت بر ثانیه، درسته؟

این رو در نظر بگیرین که قبل اینکه با تارنت آشنا بشم 1.5 نهایت 2 گیگ می گرفتم

amir200812
04-07-2011, 12:18
دوست عزيز چرا ميزني آخه؟:31: قبول آقا اون كابل سوم اصلا به درد نميخوره، بي خيال
2 تا سوال هم داشتم:

1- يه كم در مورد ماشين روت توضيح ميدين؟

2- نگفتين اون اطلاعات راجع به تامين پهناي باند در 2 پست قبلتر(پست986) كه داده بودين رو از كدوم سايت گرفتين؟
ماشین روت سطح بالاتر DNS ها هست! یعنی سرویس دهنده های نام زیر مجموعه ای از ماشین روت هست!
اینم مثالی برای روش کار روت و چگونگی پیدا کردن ادرس IP یک سرور در اینترنت!
و هر چقدر نزدیکتر باشه زمان از دست رفته کمتر خواهد بود!
اون اطلاعات رو هم از یک سایت گرفته بودم ولی ادرسش رو گم کردم، اگه پیدا کردم همینجا مینویسم!

خيلي جالبه نه؟ من از مخابرات اكانت دارم اونوقت شهر رو نوشته تهران ، استان رو نوشته اصفهان و موقعيت منو وقتي زوم كردم رو تصوير در بخش تيرانِ اصفهان نشون داد!!! چه خبره تو اين مخابرات؟

دلیل اینکه بجای ارومیه شهر های دیگه رو نشون میده این هست که این روش ها مکان شمارو نشون نمیده، مکان صاحب IP رو نشون میده!
وقتی مثلا من این کارو رو با آنااینترنت انجام بدم اصفهان رو نشون میده، چون عصر انتقال داده پهنای باند منو تامین میکنه و IP که من استفاده میکنم هم مال عصرانتقال داده هست و ادرس عصر انتقال داده در اصفهان هست!

x8800
04-07-2011, 13:51
آقا تارنت همنظورتون همون Torrent هست ؟ تورنت که زیاد سرعتش خوب نیست ؟!

AliBaMaram.13
04-07-2011, 15:21
آقا تارنت همنظورتون همون Torrent هست ؟ تورنت که زیاد سرعتش خوب نیست ؟!

اگه چند تا نکته رو نظر بگیری سرعت ات خیلی خوب می شه! مثلا اون تارنت چند تا seed یا lech داره؟ هر چی سید بیشتر بهتر! یعنی تعداد افرادی که اون فایل رو دارن برای دیگران دانلود می کنند بیشتره! و هر چی بیشتر باشه طبعا سرعت دانلود شما بیشتر می شه! دوما شما هم باید برای دیگرون آپلود کنی یعنی هر چی بیشتر آپلود کنی بیشتر می تونی دانلود کنی .و ... ای شالله یه مقاله کامل در این مورد خواهم نوشت

IVAN
04-07-2011, 16:17
اگه چند تا نکته رو نظر بگیری سرعت ات خیلی خوب می شه! مثلا اون تارنت چند تا seed یا lech داره؟ هر چی سید بیشتر بهتر! یعنی تعداد افرادی که اون فایل رو دارن برای دیگران دانلود می کنند بیشتره! و هر چی بیشتر باشه طبعا سرعت دانلود شما بیشتر می شه! دوما شما هم باید برای دیگرون آپلود کنی یعنی هر چی بیشتر آپلود کنی بیشتر می تونی دانلود کنی .و ... ای شالله یه مقاله کامل در این مورد خواهم نوشت
شما کدوم منطقه هستین؟

x8800
04-07-2011, 17:24
دوست عزیز اینایی که شما گفتی همه رو میدونم . فقط متعجم که شما میگی "تا وقتی با تارنت آشنا نشده بودم دانلودم 1 گیگ بود " معمولا سرعت دانلود از تورنت در بهترین شرایط 80% سرعت دانلود با IDM هست . چطور شما با لینک مستقیم شبانه 1 گیگ دانلود میکنی و با تورنت 4 گیگ !!!!

AliBaMaram.13
04-07-2011, 18:18
شما کدوم منطقه هستین؟
البرز

دوست عزیز اینایی که شما گفتی همه رو میدونم . فقط متعجم که شما میگی "تا وقتی با تارنت آشنا نشده بودم دانلودم 1 گیگ بود " معمولا سرعت دانلود از تورنت در بهترین شرایط 80% سرعت دانلود با IDM هست . چطور شما با لینک مستقیم شبانه 1 گیگ دانلود میکنی و با تورنت 4 گیگ !!!!

:31:خوب اومدیم یه کلاس بزاریم:31: خودمم هم دنبال دلیل اش بودم یعنی تا جایی که عقل من می رسه وقتی یه اکانت share هست بالاخره یه پهنای بندی به هر یوزری می رسه ولی چرا وقتی با دانلود منیجر دان می کردم حداکثر 2 گیگ می گرفتم با تارنت تا 4 گیگ؟ (یعنی با هر دو تاش) البته اینم بگم وقتی نسبت ratio تارنتم بالا می رفت به 4 گیگ می رسیدم... فک کنم جوابشو کسایی که شبکه می دونن بتونن بگن البته به ذهن ناقص من می رسه که یه محدودیت هایی از طرف ISP اعمال می شه که شامل سیستم p2p نمی شه

urumchi
04-07-2011, 18:36
من از سرویس FP1-3x سه ماهه پارس آنلاین استفاده می کنم

این رو در نظر بگیرین که قبل اینکه با تارنت آشنا بشم 1.5 نهایت 2 گیگ می گرفتم

سرویس FP1-3x میشه 128 3ماهه 3 گیگ؟ چون تو سایت پارس آنلاین سرویسهارو یه جور دیگه زده

و اینکه نگفتین دقیقا شبها با IDM با چه سرعتی دانلود میکنید؟ چون من اصلا با تورنت کار نمیکنم.

x8800
04-07-2011, 20:01
اصلا با عقل جور در نمیاد .شما IDM بلدی ست کنی برای دانلود شبانه ؟ تورنت که زمان بندیو اینام نداره

AliBaMaram.13
04-07-2011, 20:26
سرویس FP1-3x میشه 128 3ماهه 3 گیگ؟ چون تو سایت پارس آنلاین سرویسهارو یه جور دیگه زده
بله

و اینکه نگفتین دقیقا شبها با IDM با چه سرعتی دانلود میکنید؟ چون من اصلا با تورنت کار نمیکنم.
وقتی utorront دان نمی کنه با IDM در حدود 30 40 50 طرفای صبح بیشتر 60 70 ولی وقتی هر دو تاش فعاله یه 20 30 تا از IDM کم می شه ولی utorront حداقل 90 تا برو 150 دان می کنه! یعنی 20 30 تا کم می شه در عوض 90 تا 150!! دوست خوبم بهتره با تارنت کار کنی مزیت های فوق العاده ای داره به نسبت ....

اصلا با عقل جور در نمیاد .شما IDM بلدی ست کنی برای دانلود شبانه ؟ تورنت که زمان بندیو اینام نداره
بله دوست عزیز بلدم ولی سوالت چه ربطی داشت؟ در ضمن تارنت هم خاصیت scheduler داره utorront>option>preferences>scheduler

urumchi
04-07-2011, 20:48
بله منم میدونم که تورنت چیه و چه مزایایی نسبت به idm داره ولی چون وی پی انی که دارم با تورنت مشکل داره و در صورت استفاده از تورنت اکانت بلوکه میشه سمت تورنت نمیرم، ضمن اینکه من خیلی از فایلهامو از سرورهای اشتراکی پیدا میکنم بعد میزارم تو رپیدرر و لینک رو مستقیم میکنه و با حداکثر سرعت دانلود میکنم

اما واسم خیلی عجیبه تورنت سرعتش به 150 میرسه حتی 90 هم زیاده. به هر حال ممنون از جوابتون

پ ن: عجب سرعتی داره گوگل کروم 14

IVAN
04-07-2011, 20:54
urumchi شما بیا از پارس بگیر اگه سرعت مناسب بود منم میگیرم :biggrin:
حساب مخابرات ایثار با بقیه جاها فرق میکنه و ریسک بالایی داره!

AliBaMaram.13
04-07-2011, 22:02
بله منم میدونم که تورنت چیه و چه مزایایی نسبت به idm داره ولی چون وی پی انی که دارم با تورنت مشکل داره و در صورت استفاده از تورنت اکانت بلوکه میشه سمت تورنت نمیرم، ضمن اینکه من خیلی از فایلهامو از سرورهای اشتراکی پیدا میکنم بعد میزارم تو رپیدرر و لینک رو مستقیم میکنه و با حداکثر سرعت دانلود میکنم

اما واسم خیلی عجیبه تورنت سرعتش به 150 میرسه حتی 90 هم زیاده. به هر حال ممنون از جوابتون

جسارت نکردم که بگم نمی دونین پیشنهاد کردم که بیشتر امتحان کنین:20: در مورد V ... p n هم کاملا حق با شماست یکی از نکات منفی که تارنت داره همینه... دومین مسئله اینه که من جمع سرعتم اینقدره ها؟ یعنی فرض کن بالای 20 تا فایل رو تارنت دارم می گیریم که جمع سرعتی که همه ی فایل هارو دان می کنه این می شه جالب اینه که روز و شب اش زیاد تفاوت نمی کنه برای من! یعنی اگه روزم بخوام بگیرم سرعت اش کمی بیشتر از شبه که رایگانه! در مورد روش خودتون بیشتر توضیح می دین دقیقا با کدوم سایت ها کار می کنین؟؟ ممنون می شم

=CYBER=
04-07-2011, 22:42
الان کجای سرعت این بالاس ؟ :31:

IDM 60 میده راحت .

urumchi
04-07-2011, 23:23
جسارت نکردم که بگم نمی دونین پیشنهاد کردم که بیشتر امتحان کنین:20: در مورد V ... p n هم کاملا حق با شماست یکی از نکات منفی که تارنت داره همینه... دومین مسئله اینه که من جمع سرعتم اینقدره ها؟ یعنی فرض کن بالای 20 تا فایل رو تارنت دارم می گیریم که جمع سرعتی که همه ی فایل هارو دان می کنه این می شه جالب اینه که روز و شب اش زیاد تفاوت نمی کنه برای من! یعنی اگه روزم بخوام بگیرم سرعت اش کمی بیشتر از شبه که رایگانه! در مورد روش خودتون بیشتر توضیح می دین دقیقا با کدوم سایت ها کار می کنین؟؟ ممنون می شم

لینک غیر مستقیم رو از طریق این سایت تبدیل به مستقیم میکنم هر بار که استفاده کردم خوب جواب داده البته به محدودیتهایی که داره توجه کنید.

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

urumchi شما بیا از پارس بگیر اگه سرعت مناسب بود منم میگیرم :biggrin:
حساب مخابرات ایثار با بقیه جاها فرق میکنه و ریسک بالایی داره!

نوشابه هم میخوای؟ تعارف نکن!!! :31:

مشکلی نیست شایدم گرفتم ولی اینو بدون همینطور الکی بهت اطلاعات نمیدم :31: اونوقت میمونی سر دوراهی :21:

راستی کسی از گوگل کروم 14 استفاده میکنه اینجا؟ به طرز وحشتناکی سریعه

amir200812
05-07-2011, 00:09
راستی کسی از گوگل کروم 14 استفاده میکنه اینجا؟ به طرز وحشتناکی سریعه

14 ؟؟؟؟ من تازه 2 روز پیش از سایت خود گوگل 12 رو دانلود کردم، کی داد بیرون 14 رو؟

urumchi
05-07-2011, 00:33
14 ؟؟؟؟ من تازه 2 روز پیش از سایت خود گوگل 12 رو دانلود کردم، کی داد بیرون 14 رو؟

زیاد مطمئن نیستم ولی فکر میکنم که 12 خیلی وقته اومده، همون موقع که فایرفاکس 4 اومد بیرون
هفته پیش که فایرفاکس 5 اومد بیرون نتونستم تو سایت موزیلا لینک دانلودش رو پیدا کنم و از سایت p30world دانلودش کردم یعنی اگه تو خود سایت گوگل 14 نبود تعجب نکن. اینم اضافه بکنم که گوگل زود به زود کروم رو آپدیت میکنه

14 رو از این سایت دانلود کردم حالا راست و دروغ ورژن پای خودشون

همه اینا به کنار من که دارم با کروم14 رسما پرواز میکنم، خیلی سریعه خیلی...

AliBaMaram.13
05-07-2011, 07:03
اینو امشب براتون گرفتم:5:

---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

لان کجای سرعت این بالاس ؟
این که سرعت اش خوبه!:31:

=CYBER=
05-07-2011, 09:32
اینو امشب براتون گرفتم:5:

---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

این که سرعت اش خوبه!:31:
گرفتم ، یعنی باید 10-20 تا تورنت باهم بزنیم که مجموعش بشه 120 KB ? :دی

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

بازم نشد ! شاید فقط ISP شما اینطوری هست . آنا که سرعت نمیده !

x8800
05-07-2011, 09:51
AliBaMaram.13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما خطتون روی چند بسته شده ؟ اگه ممکنه یه SPeedtest بزارید . یه عکس هم از صفحه ستاتس مودمتون. راستی این برنامه تورنتتون چی هست ؟

AliBaMaram.13
05-07-2011, 11:49

AliBaMaram.13
05-07-2011, 11:57
utorront ....در مورد صفحه ستاتس مودم هم متوجه نشدم از کجا باید عکس بگیرم؟؟؟:41:

x8800
05-07-2011, 12:10
192.168.1.1 رو در مرورگر بزنید معمولا اولین صفحه شامل اطلاعات خط هست و یا دنبال یه چیزی مثل Statistics > ADSL بگردید

AliBaMaram.13
05-07-2011, 12:21
خوب حالا از تو این چی چی ها متوجه می شین؟ بگین لااقل ندونسته از دنیا نریم:46:

x8800
05-07-2011, 14:48
دانلودتون رو روی 2 مگ بستن ولی گویا شیر هست . نویز خطتونم خوبه فقط فاصلتون از مرکز مخابراتی خیلی زیاده

amir200812
05-07-2011, 15:47
دوستان چی روی Line Attenuation تاثیر + یا - میزاره؟
مال من حدود 34 هست!

همین سوال رو در مورد SNR Margin هم دارم!
مال من حدود 39 تا 42 نوسان داره!

x8800
05-07-2011, 16:31
من وارد نیستم ولی SNR باید حد اقل 30 باشه ! خوبه
Line Attenuation فاصله از مرکز مخابراتی هست که زیر 15 باشه خوبه

IVAN
05-07-2011, 17:48
دوستان چی روی Line Attenuation تاثیر + یا - میزاره؟
مال من حدود 34 هست!

همین سوال رو در مورد SNR Margin هم دارم!
مال من حدود 39 تا 42 نوسان داره!
فقط سیم کشی جدید به مودتون! دیگه کاری از دست شما برنمیاد و برمیگرده به کیفیت مرکز مخابراتی و فاصله تون تا مرکز
وضعیت منم تقریبا مثل شماست

urumchi
05-07-2011, 18:51
واسه دانلود نویز زیاد مهم نیست ولی فاصله از مرکز مخابراتی و کیفیت مرکز مخابراتی خیلی مهم هستن. اگه کسی نویزش در حد صفر باشه ولی فاصله ش زیاد باشه یا از مرکز مخابراتی فوق پیشرفته ای مثل ایثار سیگنال دریافت کنه، در سرعت دانلودش تاثیر میذاره

اما در مورد پینگ نویز خیلی موثره و هرچقدر نویز بیشتر بشه به همون میزان پینگ هم میره بالا

افت سیگنال مودم من از مرکز مخابراتی برابر 34db هستش که باعث شده بجای 64 با 55 کیلوبایت دانلود کنم
اما چون نویز روی خط تلفنم خیلی کمه واسه همین پینگم برای سایتهای ایرانی در حدود 200 و کمتر و برای سایتهای خارجی با سرور قدرتمند مثل گوگل و یاهو حدود 300 میلی ثانیه س.

x8800
05-07-2011, 18:54
ارومچی عزیز در اصل پینگ برای سایت های داخل ایران باید زیر 50 باشه ! مکس نت هم اولاش اینطوری بود . ولی الان 500-600 !

urumchi
05-07-2011, 19:01
ارومچی عزیز در اصل پینگ برای سایت های داخل ایران باید زیر 50 باشه ! مکس نت هم اولاش اینطوری بود . ولی الان 500-600 !

بله وقتی با cmd پینگ میگیری میزنه 50 یا 60 ولی با مرورگر در بهترین شرایط واسه همون سایتی که 50 زده بود، 180 میزنه و ظرف همون مدت لود میکنه مثل سایت تابناک

شما به اون قسمتش توجه کن من از مرکز مخابراتی ایثار اورمیه سیگنال میگیرم که الان 32 سال درگیری ایران و آمریکا بر سر همین مرکز فوق پیشرفته س و کلا تمام کشورهای جهان تو کف این مرکز دارن خودشون رو میکشن! :31: :31: :31:

amir200812
06-07-2011, 10:30
بنظر دوستان سیمکشی داخل ساختمان چقدر در Line Attenuation تاثیر داره؟ مثلا حالا که مال من 34 هست، چقدرش ممکنه به سیم کشی داخل ساختمال مربوط باشه؟

IVAN
06-07-2011, 11:03
بنظر دوستان سیمکشی داخل ساختمان چقدر در Line Attenuation تاثیر داره؟ مثلا حالا که مال من 34 هست، چقدرش ممکنه به سیم کشی داخل ساختمال مربوط باشه؟

بستگی داره. ولی در بیشتر موارد خیلی کم تاثیر داره. من که اینکارو کردم زیاد فرقی نداشت و فقط زحمتش برام موند ;)
شما مودم رو از سر خط وصل کنید و وضعیت خط رو چک کنید. اگه زیاد فرق داشتن و بصرفه بود سیم مستقیم بکشید.

IVAN
06-07-2011, 11:03

بستگی داره. ولی در بیشتر موارد خیلی کم تاثیر داره. من که اینکارو کردم زیاد فرقی نداشت و فقط زحمتش برام موند ;)
شما مودم رو از سر خط وصل کنید و وضعیت خط رو چک کنید. اگه زیاد فرق داشتن و بصرفه بود سیم مستقیم بکشید.

urumchi
06-07-2011, 14:54

Line Attenuation یعنی میزان افت سیگنال از مرکز مخابراتی تا مودم شما، قطعا این افت سیگنال از سیم تلفن در خونه تون تا مودم اتفاق نمیفته پس سیم کشی جدید تاثیری رو این مولفه نداره، اما روی نویز میتونه تاثیری قابل ملاحظه ای داشته باشه. اگه نویز ندارید یا خیلی کمه سیم کشی جدید نکنید بهتره چون هزینه و زحمت بیخودی رو متحمل میشید

mehr20
06-07-2011, 14:56
کسی ادرس دفتر ترکانت رو میدونه؟ لطفا بگید

با توجه به کیفیت و قیمیت دیگر شرکت ها فعلا تصمیم دارم از این شرکت اینترنت بگیرم

amir200812
06-07-2011, 15:04
Line Attenuation یعنی میزان افت سیگنال از مرکز مخابراتی تا مودم شما، قطعا این افت سیگنال از سیم تلفن در خونه تون تا مودم اتفاق نمیفته پس سیم کشی جدید تاثیری رو این مولفه نداره، اما روی نویز میتونه تاثیری قابل ملاحظه ای داشته باشه. اگه نویز ندارید یا خیلی کمه سیم کشی جدید نکنید بهتره چون هزینه و زحمت بیخودی رو متحمل میشید

Line Attenuation مگه همون نویز نیست؟ :19:
من از این کلمات هیچی نمیفهمم!(تو هیچکدوم از درس های دانشگاهمون همچین چیزی نیست:31:)

وقتی از اتاقم وصل میشه مودم، Line Attenuation حدود 34.5 هست ولی وقتی در ورودی وصل هست حدود 33.5 هست! این چقدر تاثیر داره؟
درضمن دوستان لطف کنید کمی واضخ تر در مورد هر کدوم ار این گزینه ها توضیح بدید!

و یک گزینه دیگه ای هم هست به نام پاور در قسمتDownstream نوشته 18.5 و در قسمت Upstream نوشته 12، این چیه دیگه؟

POWER: 18.5 12.0 dbm

IVAN
06-07-2011, 15:35
Line Attenuation یعنی میزان افت سیگنال مخابراتی برحسب فاصله که با افزایش فاصله این مقدار هم افزایش پیدا میکنه (یعنی به تجهیزات مخابراتی مربوطه)
SNR یعنی نسبت سیگنال مخابراتی به نویز که درواقع کیفیت سرویس شما رو نشون میده و با افزایش این مقدار شما قطعی و خطای کمتری خواهید داشت. نسبت snr ممکنه بخاطر کیفیت بد مرکز مخابراتی محلی و در داخل خونه به خاطر وجود سیگنالهای مزاحم و عوامل دیگه کاهش پیدا کنه (یعنی با افزایش نویز؛ کیفیت سیگنال کاسته بشه). این مورد رو کاربر میتونه در بالا یا پایین بردنش دخیل باشه
مقدار 1 هم مقدار خاصی نیست و تفاوتی بوجود نمیاد. شما چک کن ببین snr افزایش پیدا میکنه یا نه

x8800
06-07-2011, 16:51
واقعا من تعجب میکنم . این مکس نت چطور روش میشه ؟! با تمام ظلم های که در حقمون میکنن حد اقل این پیگ رو دیگه بیخیال نمیشدن . هیچ کسی هیچی نمیگی و درنتیجه شرکت هم عین خیالش نیست ! حدود2 ماه هست این پینگ ماست . در حالی که یه استان اونورتر ما یعنی تبریز با همین مکس نت پینگ زیر 200 میگیره . همین جا باید بگم لعنت به تمام مدیران مکس نت . خدا ذلیلتون کنه :2: . بی خاصیتا

amir200812
06-07-2011, 17:35
دوستان ادرس DNS زیر رو تست کنید، بنظر خوب میاد:

156.154.70.1

میانگین پینگ آنا از این سرور 164 میلی ثانیه شد!:18:

x8800
06-07-2011, 18:39
ما ISP خودمونو پینگ میکنیم 500 میده ! دیگه چه انتظاری از سایتای دیگه باید داشته باشیم !

IVAN
07-07-2011, 11:40
پینگ ترکانت چند لحظه پیش گرفتم:

mehr20
07-07-2011, 12:57
پینگ ترکانت چند لحظه پیش گرفتم:

با سلام
شما از ترکانت چه سرویسی گرفتین؟
سرعت داونلودتون از ساعت 1 تا 8 صبح چند کیلو بایت هست؟(داونلود رایگان)
ادرس شرکتشونو میشه بگید می خوام ازشون اینترنت بگیرم

IVAN
07-07-2011, 14:36
خیام جنوبی - نرسیده به فلکه خیام - روبروی بانک پاسارگاد - ت: 2242928

تعرفه ها رو میتونید از سایتشون بگیرید:

سرعت روزانه و شبانه فرق نمیکنه ولی پینگش افتضاح شده! تست قبلی مثلا از سرور داخل ایران بود و اصلا نباید بالای 50 پینگ میداد!!

urumchi
07-07-2011, 16:36
مخابرات از لحاظ پینگ خیلی بهتر از ترکانتِ

x8800
07-07-2011, 21:57
نگا الان مکس نت پینگش اینطوریه . حدود 1 ساعت اینطوریه . ساعت 11:45 هم یه پینگ میزارم براتون تعجب کنید !

saeid000
07-07-2011, 22:41
دوستان یه سوال من از نقده (سولدوز) هستم
دوستان این چراغ adsl ما که روی مودم هست الان دو روزه هی قطع وصل میشه
یعنی یه ساعت میرم اینترنت بعد چراغ روی مودم قطع میشه 10 20 دقیقه چشمک میزنه بعد باز ثابت میشه
کلا از دستش دیوونه شدم چیکار کنم از مخابراته یا کجا به کی بگم چجوری درستش کنم؟
اشکال از مودم هم نیست چون امروز با مودم دوستم هم تست کردم همون آش همون کاسه
میشه راهنمایی کنین؟خواهشن
یاشاسین

IVAN
07-07-2011, 23:16
دوستان یه سوال من از نقده (سولدوز) هستم
دوستان این چراغ adsl ما که روی مودم هست الان دو روزه هی قطع وصل میشه
یعنی یه ساعت میرم اینترنت بعد چراغ روی مودم قطع میشه 10 20 دقیقه چشمک میزنه بعد باز ثابت میشه
کلا از دستش دیوونه شدم چیکار کنم از مخابراته یا کجا به کی بگم چجوری درستش کنم؟
اشکال از مودم هم نیست چون امروز با مودم دوستم هم تست کردم همون آش همون کاسه
میشه راهنمایی کنین؟خواهشن
یاشاسین
دلایل زیادی هست:
- شاید امواج مزاحم در خونه داشته باشید (یا جدیدا اضافه شدن)
- اگه تغییر خاصی به نسبت قبل انجام ندادید (منظور از نظر دستگاهها و مسائل مربوط به تلفن خونه هست) به احتمال زیاد مشکل از سمت مخابرات یا isp هست!
- از طریق کنسول مودم گزارش قسمت status رو بذارید شاید بشه فهمید مشکل از کجاست

x8800
07-07-2011, 23:46
دوستان همون طور که قول داده بودم ، این هم پینگ از همون سرور ! :

x8800
08-07-2011, 00:11
خدایا گناه ما چیه که تو آ.غربی زندگی میکنیم ؟!

بفرما ... گویا مدیر مکس نت عصبانی شد ! . 3 پست پیشتر پینگ 60 ! بعد شد 500 الانم 800 ! حدودای 2 1000 به بالا میشه. به نظر من الان اگه به یه افغانی بگی پینگم واسه کشور خودم 800 هست مسخرت میکنه !

saeid000
08-07-2011, 09:05
دلایل زیادی هست:
- شاید امواج مزاحم در خونه داشته باشید (یا جدیدا اضافه شدن)
- اگه تغییر خاصی به نسبت قبل انجام ندادید (منظور از نظر دستگاهها و مسائل مربوط به تلفن خونه هست) به احتمال زیاد مشکل از سمت مخابرات یا isp هست!
- از طریق کنسول مودم گزارش قسمت status رو بذارید شاید بشه فهمید مشکل از کجاست

سلام داداش اینجا میگی
مشکلش چی میتونه باشه

civil1
08-07-2011, 21:14
دوستان بنده 1 ماهی میشه وضع سرعت ایترنتی که از ماکس گرفتم خرابه با 512 نمیتونم سرعت 128 رو بگیرم ما تو میرداماد هستیم ( فکر کنم رو شهید قندی باشه) آیا دوستای دیگه هم این مشکلو دارند؟ کدوم isp وضعش خوبه

IVAN
08-07-2011, 22:24
سلام داداش اینجا میگی
مشکلش چی میتونه باشه

متاسفانه مدل 120N اطلاعات کافی رو نمیده. ولی اونطور که گفتین مشکل از ماکس نت هست!

دوستان بنده 1 ماهی میشه وضع سرعت ایترنتی که از ماکس گرفتم خرابه با 512 نمیتونم سرعت 128 رو بگیرم ما تو میرداماد هستیم ( فکر کنم رو شهید قندی باشه) آیا دوستای دیگه هم این مشکلو دارند؟ کدوم isp وضعش خوبه

ماکس نت تو آذربایجان غربی کلا گند زده!!! ترکانت گزینه بدی نیست سرعتی که میده مناسبه. مخابرات هم همینطور بعلاوه اینکه قیمت کمتری هم داره

x8800
08-07-2011, 23:06

دوست عزیز اگه به پستای قبلی دقت کنی میبینی که مام داریم ناله شبگیر میکنیم . کلا وضعیت مکس نت 2 ماه میشه تو آذربایجان غربی همینه . این بی عرضه ها درست هم نمیکنن ! در حالی که برای شرقی فقط 1 هفته مشکل داشت

urumchi
10-07-2011, 00:19
دوستان یه نگاه به عکس وضعیت نویز خط من بندازید، واسه داون استریم نویز ندارم ولی واسه آپ استریم شدیدا نویز دارم. میخواستم بدونم قضیه چیه؟بالاخره خط تلفن من نویز داره یا نه؟

IVAN
10-07-2011, 01:15
اون مربوطه به مخابرات. اگه خط شما نویز زیادی داشت که SNR 34 برای downstream نداشتی. معمولا نویز بیشترین تاثیر رو روی downstream میذاره! upstrream رو چند بستن؟
مثلا الان مودم رو چک کردم snr 40 برای دانلود و 20 برای آپلود داشت. کلا از شاهکارهای مخابرات ایثار هست

urumchi
10-07-2011, 01:21
اون مربوطه به مخابرات. اگه خط شما نویز زیادی داشت که SNR 34 برای downstream نداشتی. معمولا نویز بیشترین تاثیر رو روی downstream میذاره! upstrream رو چند بستن؟
مثلا الان مودم رو چک کردم snr 40 برای دانلود و 20 برای آپلود داشت. کلا از شاهکارهای مخابرات ایثار هست

Downstream: 2304

Upstream: 768

بین SNR Margin Downstream و SNR Margin Upstream چه فرقی وجود داره؟

کی میدونه این چه اروریه؟ هر وقت این ارور داده میشه اینترنتم عملا تعطیل میشه اینم بگم که من فقط یه دونه pc دارم و مودمم وایرلس نیست

saeid000
10-07-2011, 19:37
[QUOTE=IVAN;6246656]متاسفانه مدل 120N اطلاعات کافی رو نمیده. ولی اونطور که گفتین مشکل از ماکس نت هست!

داداش من متوجه نشدم منظورت از مدل 120N چی بود شرمنده ها داداش؟
اگه مدل مودل را بگین که اونم linksys wag54g2

مشکل نویزم از مخابرات بود که پورتم را عوض کردن درست شد
ولیی این قضیه 120N چی بود میشه بگی ؟
راستی من چیکار کنم که این upstream و downstream منو مثلا رو 2 مگ ببندن باید 2 مگ بخرم یا چی آخه یکی از دوستای من 128 گرفته 13 تومان downstream رو 2مگ بستن 2048 ؟

IVAN
10-07-2011, 20:08
[QUOTE=IVAN;6246656]متاسفانه مدل 120N اطلاعات کافی رو نمیده. ولی اونطور که گفتین مشکل از ماکس نت هست!

داداش من متوجه نشدم منظورت از مدل 120N چی بود شرمنده ها داداش؟
اگه مدل مودل را بگین که اونم linksys wag54g2

مشکل نویزم از مخابرات بود که پورتم را عوض کردن درست شد
ولیی این قضیه 120N چی بود میشه بگی ؟
راستی من چیکار کنم که این upstream و downstream منو مثلا رو 2 مگ ببندن باید 2 مگ بخرم یا چی آخه یکی از دوستای من 128 گرفته 13 تومان downstream رو 2مگ بستن 2048 ؟
بله 120N مدل بروزتر مودم شما هست ;)
اعمال پهنای باند با مقدار بیشتر به isp مربوطه و شما باید درخواست سرعت بالاتر کنید ولی این مورد زیاد مهم نیست.
شما باید ببینید آیا پهنایی که به شما میدن رو اجازه دارید که کامل استفاده کنید یا محدود هستین!؟
مثلا امکان داره که ۲ مگ بسته بشه ولی ترنسفر شما بیشتر از 100 کیلوبایت نباشه!! اینم مد نظر داشته باشید

ittools
10-07-2011, 20:10
دوستان یه نگاه به وضعیت نویز خط من هم بندازید :
ADSL 128 - مرکز وحدت

ممنون :40:

IVAN
10-07-2011, 20:16
Downstream: 2304

Upstream: 768

بین SNR Margin Downstream و SNR Margin Upstream چه فرقی وجود داره؟

کی میدونه این چه اروریه؟ هر وقت این ارور داده میشه اینترنتم عملا تعطیل میشه اینم بگم که من فقط یه دونه pc دارم و مودمم وایرلس نیست

احتمالا به Adsl Mode هم مربوط بشه! معمولا در حالت adsl2+ مقدار snr تون برای آپلود بیشتر میشه
اون ارور هم نشون میده که شما nat هستین . مخابرات از این روش برای کاهش هزینه استفاده می کنه وقتی تداخل آی پی در داخل شبکه ایجاد بشه این ارور برگردونده میشه
مربوطه به مخابرات با کیفیت و تکنولوژی بالای ارومیه !!

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

دوستان یه نگاه به وضعیت نویز خط من هم بندازید :
ADSL 128 - مرکز وحدت

ممنون :40:
برای شما مقادیر مناسبه. فقط کمی افت سیگنال دارین که مربوطه به مخابرات و کاری نمیشه کرد! چون مقدار snr به این دلیل پایین نیست پس در کل خوبه نگران نباشید

exreme
10-07-2011, 23:48
سلام دوستان

من تازگی 128 نامحدود از مکس نت گرفتم، من مرکز ولی عصر هستم، اینم تست سرعتم ساعت 12 شب

x8800
11-07-2011, 09:28
بدنیست فقط شما چرا با IDM دانلود نمیکنی ؟ شاید تا 30 هم بده

exreme
11-07-2011, 09:54
بدنیست فقط شما چرا با IDM دانلود نمیکنی ؟ شاید تا 30 هم بده

با منی؟! خواستم سرعت ثابت وایسته تا ازش عکس بگیرم، آی دی ام یه جا نمی ایسته

urumchi
11-07-2011, 19:00
با منی؟! خواستم سرعت ثابت وایسته تا ازش عکس بگیرم، آی دی ام یه جا نمی ایسته

شما اگه میتونی از دانلودت با idm فیلم بذار اگر هم نمیتونی فیلم بذاری عکس بذار و حساب کن ببین مثلا ظرف 3 دقیقه چقدر دانلود میکنی؟

و اما سوال بسیار مهم پینگ سرویستون چقدره؟

toorajjj
12-07-2011, 11:30
سلام دوستان اگه میشه منو در انتخاب سرویس اینترنت پرسرعت راهنمایی کنید . فقط میخام ارزونترین اشتراک ماهانه باشه . وبگردی میکنم زیاد دانلود اینا نمیکنم . آدرسمون هم نزدیک دروازه مهاباده . ممنون از راهنماییتون

urumchi
12-07-2011, 13:08
سلام دوستان اگه میشه منو در انتخاب سرویس اینترنت پرسرعت راهنمایی کنید . فقط میخام ارزونترین اشتراک ماهانه باشه . وبگردی میکنم زیاد دانلود اینا نمیکنم . آدرسمون هم نزدیک دروازه مهاباده . ممنون از راهنماییتون

اگه فقط وبگردی میکنی بنظر من مخابرات واسه وبگردی خوبه چون پینگش در 90% مواقع واسه سایتهای ایرانی با مرورگر زیر 200 و واسه سایتهایی با سرور خارجی مثل گوگل حدود 300ms است فقط شبها پینگ یه مقدار میره بالا البته نه خیلی زیاد، البته اگه وی پی ان خوب و درست و حسابی داشته باشین وضعیت خیلی بهتر میشه

از نظر قیمت هم که فکر کنم مناسبه مثلا 256 1ماهه با 3 گیگ حجم با متوسط سرعت دانلود 50 هم در روز هم در شب 13 تومن و هزینه راه اندازی هم نداره البته در کل مخابرات واسه کسایی که از اینترنت استفاده ی حرفه ای نمیکنن و کاربر معمولی هستن خوبه

به هیچوجه طرف مکس نت نرو که پینگش خیلی خیلی بده

ساعت 3 بعدازظهر

x8800
12-07-2011, 14:05
ارومچی من آخرش منظورتو از این پینگ نفهمیدم ! یعنی چی با مرورگر فلان با سی ام دی فلان !!! یکیه دیگه

urumchi
14-07-2011, 02:05
دوستاني كه از مخابرات اكانت دارن شما اين روزها دچار مشكل نشدين؟

اين مخابرات اشكمو داره در مياره معلوم نيست چيكار دارن ميكنن، خط من يهو 3 برابر قبل نويز پيدا كرده و خيلي سخت ميتونم كانكت بشم و پينگم خيلي بد شده

آپلودم از دانلودم بيشتره

ittools
14-07-2011, 19:29
دوستاني كه از مخابرات اكانت دارن شما اين روزها دچار مشكل نشدين؟

اين مخابرات اشكمو داره در مياره معلوم نيست چيكار دارن ميكنن، خط من يهو 3 برابر قبل نويز پيدا كرده و خيلي سخت ميتونم كانكت بشم و پينگم خيلي بد شده

آپلودم از دانلودم بيشتره

آره سرعت آپلود منم از دانلودم بیشتر شده اینترنتم 128 مکس نت هست

urumchi
14-07-2011, 23:21
ساعت 12:19 پنجشنبه شب

AC_POP
14-07-2011, 23:54
سلام.کسی میدونه ساعت های شبانه رایگان مخابرات چند تا چنده ؟
من که قبلا گرفته بودم 12-8 بود که میگن شده 1-5 !!!!! راست میگن ؟

shah abas
15-07-2011, 08:37
یکی از دوستان اومد و در مورد تورنت و پارس آنلاین صحبت کرد٬ موقعیتش برای من هم پیش اومد که با تورنت دانلود کنم:

و
عدد آخر میزان دانلود و عدد ۵ ام میزان آپلود هست.
برای تاریخ ۴:۲۴ اگر آپلود و دانلود رو جمع کرده و تقسیم بر ۲۰۵ ضرب در ۶۰ کنیم٬ میاد ۱۹۰.۳۶کیلوبایت بر ثانیه!:18:
برای ۴:۲۲ اگر آپلود و دانلود رو جمع کنیم و نقسیم بر ۳۵۲ ضرب در ۶۰ کنیم میاد ۱۸۸.۴۸ کیلوبایت بر ثانیه!:18:
البته فقط برای تورنت این طوریه٬ معمولی شبانه دور و بر ۵۰ و کمتر دانلود دارم.

urumchi
15-07-2011, 09:21
سلام.کسی میدونه ساعت های شبانه رایگان مخابرات چند تا چنده ؟
من که قبلا گرفته بودم 12-8 بود که میگن شده 1-5 !!!!! راست میگن ؟

بله متاسفانه حدودا 1 ماه هست كه وضعيت اينطوريه بدون كوچكترين تغييري در سرعت دانلود ، يا كاهش پينگ يا تعرفه ها

exreme
15-07-2011, 12:55
یکی از دوستان اومد و در مورد تورنت و پارس آنلاین صحبت کرد٬ موقعیتش برای من هم پیش اومد که با تورنت دانلود کنم:

و
برای تاریخ ۴:۲۴ اگر آپلود و دانلود رو جمع کرده و تقسیم بر ۲۰۵ ضرب در ۶۰ کنیم٬ میاد ۱۹۰.۳۶کیلوبایت بر ثانیه!:18:
برای ۴:۲۲ اگر آپلود و دانلود رو جمع کنیم و نقسیم بر ۳۵۲ ضرب در ۶۰ کنیم میاد ۱۸۸.۴۸ کیلوبایت بر ثانیه!:18:

سلام.
من از تورنت چیزی سر در نمی یارم، تاپیکی، مطلبی، مفاله ای ، یا توضیحی از خودتون می تونم در موردش داشته باشم؟

IVAN
15-07-2011, 12:57
ترکانت دیروز اس ام اس فرستاد:
15 درصد تخفیف فروش و تمدید اشتراک به مناسبت 15 شعبان؛ از 23 تیر به مدت یک هفته و تلفن تماس ...
ضمن اینکه این شرکت به غیر از هزینه ماهیانه پول اضافی نمیگیره. کسایی که میخوان isp رو عوض کنن فرصت خوبیه ولی بد و خوبش پای خودشون!
من موندم تمدیدم کنم یا برم پارس!؟

x8800
15-07-2011, 13:43
این تورنت پارس آنلاین چیز خیلی خفنیه . متاسفانه مکس اینطوری نیست . خوش به حال شما که پارس دارین

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

amir200812
15-07-2011, 14:07

و

1: عزیز عدد 205 و 352 چی هست؟

2: چرا آپلود رو با دانلود جمع میکنید؟

3: چرا تقسیم بر 205 و 352 کردید و ضرب در 60!

shah abas
15-07-2011, 17:15
من از تورنت چیزی سر در نمی یارم، تاپیکی، مطلبی، مفاله ای ، یا توضیحی از خودتون می تونم در موردش داشته باشم؟
شما وقتی فایلی رو از رپید شیر دانلود می کنید٬ از مجموعه کامپیوترهایی فایل رو میگیرید که شب و روز روشن هستند و کارشون همین ارائه فایل هست. اما خب چرا شما به یکی که فایل رو تو کامپیوترش داره وصل نمی شید و دانلود نمی کنید؟ چون ممکنه سرعت اون فرد زیاد نباشه یا همیشه که کامپیوترش روشن نیست یا اصلا نمی خواد فایلی رو به شما بده!
تورنت میاد یان قضیه رو حل می کنه. شما وقتی یک فایل تورنت می گیرید و میدید به برنامه ای مثل uTorrent اون وقت به رایانه افرادی وصل میشید که خودشون خواستند و دارند فایل رو به بقیه میدن. نکته مهم اینجاست که به مجموعه ای از افراد وصل میشید٬ قستی از فایل رو از یکی٬ قسمتیش رو از یکی دیگه و .... . حالا اگر افرادی که فایل رو به اشتراک گزاشتند بیشتر باشه سرعت شما هم بیشتر میشه٬ به این افراد Seed می گویند. حالا شمایی که دانلود می کنی Leech می کنی یعنی فایل رو میگیری.
یک توضیح نسبتا کوچیک بود. در ضمن تخصصی و علمی هم نبود. مثلا تورنت فایل شبکه بیت تورنت است یا ...
چون این طوری افراد به هم دیگر وصل می شن تعداد فایل های موجود خیلی بیشتر هستند و نسبتا فایل های جدید هم زودتر وارد شبکه می شوند. جالبه بدونید اول فیلم های جدید٬ نرم افزارهای جدید کرک شده و .... وارد شبکه تورنت میشوند بعد وارد رپیدشیر و ... .
برای دانلود تورنت هم باید بگردید و فایل تورنت نرم افزار یا فیلم موردنظرتون رو پیدا کنید و بعد بدید به یک نرم افزار دانلود تورنت. که سخت نیست و راحت هم پیدا میشه. خود فایل تورنت چند کیلوبایت هست.
================================================== =================

1: عزیز عدد 205 و 352 چی هست؟
دقیقه استفاده است. ۲۰۵ دقیقه و ۳۵۲ دقیقه

2: چرا آپلود رو با دانلود جمع میکنید؟
خب شما وقتی مثلا ۲۵۶ کیلوبیت می گیرید این سرعت هم برای دانلود هست برای آپلود. راستیتش خواستم هم زیاد به نظر بیاد هم کل سرعت انتقال داده (که آپلود و دانلود)‌ هست رو بگم.

3: چرا تقسیم بر 205 و 352 کردید و ضرب در 60!
تقسیم بر ۳۵۲ ضرب در ۶۰ که میشه تقسیم بر ۲۱۱۲۰ ثانیه. البته جمله ام ایهام داشت:)

shah abas
15-07-2011, 17:45
یک تبلیغ جدید جدید دیدم برای ISP آسمان!
گیگ بالا که ندارند و امکانات سرویس هاشون هم به نظرم خوب نیست٬ باید زنگ بزنم و بپرسم:
asemanisp.com

amir200812
15-07-2011, 18:06
دقیقه استفاده است. ۲۰۵ دقیقه و ۳۵۲ دقیقه

خب شما وقتی مثلا ۲۵۶ کیلوبیت می گیرید این سرعت هم برای دانلود هست برای آپلود. راستیتش خواستم هم زیاد به نظر بیاد هم کل سرعت انتقال داده (که آپلود و دانلود)‌ هست رو بگم.

تقسیم بر ۳۵۲ ضرب در ۶۰ که میشه تقسیم بر ۲۱۱۲۰ ثانیه. البته جمله ام ایهام داشت:)
1: پس اون 4 ساعت و 35 دقیقه و 6 ساعت و 48 دقیقه چی هست؟
2:این که گفتید 100% اشتباه هست! آپلود خط اختصاصی خودشو داره، دانلود هم خط اختصاصی خودشو داره!
درسته وقتی آپلود میکنید تا حدودی سرعت دانلود کم میشه، ولی این به این معنی نیست باید جمع ببندید! (این بدلیل ساختار پروتکل های ارتباطی هست که وقتی دانلود یا آپلود میکنید تا حدودی هر دو مسیر درگیر میشن ولی نباید اینارو جمع بست!)
مثلا یکی اینترنت 1Mbps داره ، آپلودش هم 256Kbps هست! حالا باید دانلودش رو 1.25Mbps حساب کنیم؟

3:من اشتباهی متوجه شده بودم(فکر کردم اول تقسیم بر 352 بعد ضرب در 60!)

shah abas
15-07-2011, 18:38
1: پس اون 4 ساعت و 35 دقیقه و 6 ساعت و 48 دقیقه چی هست؟
اونا زمان های قطع شدن ADSL هستند٬ مثلا یکیش ساعت ۴ و ۳۵ دقیقه قطع شده٬ چون گزاشته بودم بعد اتمام دانلود رایانه خاموش بشه.

مثلا یکی اینترنت 1Mbps داره ، آپلودش هم 256Kbps هست! حالا باید دانلودش رو 1.25Mbps حساب کنیم؟
یکی اینترنت ۱ مگابیت داشته باشه٬ همزمان می تونه ۲۵۶ آپلود و ۱ مگ دانلود داشته باشه؟‌ اگر آره که خب از اطلاعات کم منه:( ولی فکر نکنم نمی تونه! یعنی باید جمعشون ۱ مگ باشه.

amir200812
15-07-2011, 20:41
یکی اینترنت ۱ مگابیت داشته باشه٬ همزمان می تونه ۲۵۶ آپلود و ۱ مگ دانلود داشته باشه؟‌ اگر آره که خب از اطلاعات کم منه:( ولی فکر نکنم نمی تونه! یعنی باید جمعشون ۱ مگ باشه.
ببینید اینی که میبینید یک نفر نمیتونه همزمان 100% دانلود و آپلود رو پر کنه به دلیل روش کار کامپیوتر ها هست!
حتی وقتی سیستم در حال دانلود هست و هیچ کاری دیگه ای انجام نمیده ، اطلاعاتی رو ارسال میکنه! بدون اینکه شما با خبر باشید که چی داره ارسال میشه، اون اطلاعات مربوط به پروتکل ها هست که برای هر بسته ای که میرسه پیام تایید ارسال میکنه یا مثلا همیشه به سیستم مقابل اعلام میکنه که چقدر بافر خالی داره و ...
به این دلیل هیچ وقت آپلود و دانلود همزمان 100% نمیشه!
ولی شما باید فقط پهنای باند دانلود یا آپلود رو به تنهایی درنظر بگیرید وقتی محاسبه میکنید که سرعت خوب هست یا نه!

x8800
15-07-2011, 21:21
آقا اگه اونی که فایل رو در توررنت به شما میده پورت 1 گیگ هم داشته باشه باز هم شما به اندازه سرعتی که آی اس پی داده بهت دیتا میگیری ! این با عقل جور در نمیاد

amir200812
17-07-2011, 09:05
آقا اگه اونی که فایل رو در توررنت به شما میده پورت 1 گیگ هم داشته باشه باز هم شما به اندازه سرعتی که آی اس پی داده بهت دیتا میگیری ! این با عقل جور در نمیاد

عزیز اول اینو در نظر بگیر که این محدودیت یا limitation که ISP آیجاد میکنه مثل شیر فلکه آب نیست که مطلق باشه، یعنی نسبی هست و ممکنه بصورت لحظه ای به سرعت های بالاتری هم برسی!
مثلا من خودم با اینترنت 1Mbps که از آنا گرفته بودم، بعضی وقت ها در نمودار خود سایت آنا در 2 3 دقیقه سرعتم تا 170 180 هم بالا میرفت، در حال یکه نباید بیشتر از 128 باشه! ولی نه بصورت مداوم و طولانی مدت!
حداکثر ممکنه 2 3 دقیقه این اتفاق رخ بده و بعد limitation باعث افت سرعت میشه!

بنظر منم این که با تورنت بشه تا این حد بیشتر از limitation شرکت ISP دانلود داشته باشه غیر منطقی هست!

shah abas جان limitation روتر برای شما چند هست؟ (معمولا توی مودم مینویسه!)

دلیل این سوالم اینه که ISP ها دو نوع limitation ایجاد میکنند، یکی از طریق نرم افزار که روی سرور ISP هست و یکی هم از طریق روتری که در مرکز مخابراتی هست! ممکنه بدلیل اینکه limitation روتر در سطح بالاتری بسته شده باشه و نرم افزار ISP هم در مقابل تورنت باگ داشته باشه، فقط اینطوری میتونم این شرایط رو برای خودم توجیح کنم!

exreme
17-07-2011, 16:31
سلام دوباره
ببخشید دیر شد
اینم تست از اسپید.نت

در ضمن من یک عکس انداختم از هنگام دانلودم از تورنت گرفتم، اینکه سرعتش از دانلود منیجر فایرفاکس هم که کمتره!

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که تو عکس زیر اونطوری که میبینید دانلودم تموم شده، فایل رار هم باز میشه، ولی هنوز برنامه تموم شدن کار رو اعلام نکرده!

x8800
17-07-2011, 17:19
اگه دقت کنی در قسمت Status نوشته seeding . یعنی دانلود تموم شده . شما میتونی اینو پاک کنی و برنامه رو ببندی . مشکلی نیست

shah abas
17-07-2011, 19:00

دلیل این سوالم اینه که ISP ها دو نوع limitation ایجاد میکنند، یکی از طریق نرم افزار که روی سرور ISP هست و یکی هم از طریق روتری که در مرکز مخابراتی هست! ممکنه بدلیل اینکه limitation روتر در سطح بالاتری بسته شده باشه و نرم افزار ISP هم در مقابل تورنت باگ داشته باشه، فقط اینطوری میتونم این شرایط رو برای خودم توجیح کنم!
باید چک کنم که فعلا نمیشه:)
اما اون طور که من احتمال میدم سرویس من روی ۲ مگ بسته شده. برای ۲ مگ هم سرعت ۱۹۰ غیرعادی نیست!

AliBaMaram.13
17-07-2011, 19:49
خوب دوستان اومدم بگم که انگار روزهای طلایی ما هم با پارس آنلاین به سر رسید ... چش ات روز بد نبینه رفتیم قراردادمون رو تمدید کنیم گفتن دیگه اون اکانت قبلی رو نمی تونه استفاده کنی و باید از سرویس های جدیدمون استفاده کنی! یه جدید به نافمون یشتند با تقریبا با همون قیمت یه 3 .. 4 تومنی بیشتر البته 3 گیگم بیشتر ..pol-256 نم چی چی اسمشه! اینم یه تست سرعت ساعت 9 شب

خلاصه اینکه از اون روز هر کاری کردم نتونستم رکوردهام رو دانلود شبانه تکرار کنم ...

urumchi
17-07-2011, 19:53
یک تبلیغ جدید جدید دیدم برای ISP آسمان!
گیگ بالا که ندارند و امکانات سرویس هاشون هم به نظرم خوب نیست٬ باید زنگ بزنم و بپرسم:
asemanisp.com

سلام

قضيه ISP آسمان چيه؟ جديده؟

shah abas
17-07-2011, 19:57
pol 256 بیست گیگ من دارم. دانلود تورنت شبانه ۳.۷ گیگ داشتم دو سه روز پیش.
اینم مشخصات از مودم:

AliBaMaram.13
17-07-2011, 20:06
pol 256 بیست گیگ من دارم
من هم جدیدا از همین سرویس گرفتم پس چرا دانلود شبانم به زور 1.5 می شه؟؟ هیچی هم به نسبت قبل فرق نکرده به جز سرویسم که قبلا F بود

نقل قول:
نوشته شده توسط x8800
عزیز اول اینو در نظر بگیر که این محدودیت یا limitation که ISP آیجاد میکنه مثل شیر فلکه آب نیست که مطلق باشه، یعنی نسبی هست و ممکنه بصورت لحظه ای به سرعت های بالاتری هم برسی!
مثلا من خودم با اینترنت 1Mbps که از آنا گرفته بودم، بعضی وقت ها در نمودار خود سایت آنا در 2 3 دقیقه سرعتم تا 170 180 هم بالا میرفت، در حال یکه نباید بیشتر از 128 باشه! ولی نه بصورت مداوم و طولانی مدت!
حداکثر ممکنه 2 3 دقیقه این اتفاق رخ بده و بعد limitation باعث افت سرعت میشه!

بنظر منم این که با تورنت بشه تا این حد بیشتر از limitation شرکت ISP دانلود داشته باشه غیر منطقی هست!

یک مسئله ای که می خوام بهش اشاره کنم اینه که درسته ISP ها محدودیت ایجاد می کنند ولی اکثر سرورهایی که دوستان ازش دان می کنند چه داخلی چه خارجی هم محدودیت دارند! یعنی کاربری مثلا می یاد یه فایل رو از وطن دانلود بگیره که سه قسمته! هر سه قسمتم می ذاره واسه دانلود که هر کدوم رو مثلا با 10 کیلوبایت می گیره که می شه 30 ! خوب اگه این کاربر بیاد فقط یه فایل از وطن دانلود بگیره با 30 می گیره! بقیه فایل هام از جای دیگه ! این جوری از حداکثر سرعتی که می تونه دانلود کنه استفاده می کنه مثلا من خودم تو IDM طوری تنظیم می کنم که یه فایل رو از وطن .. بگیره یکی رو از میهن دانلود ... بین دانلود تا برو آخر چند تا سایت خارجی! از هر سرور فقط یکی!! در مورد تارنتم وقتی چند تا تارنت رو با هم می ذاری با و ترکر ها رو بهش اضافه می کنی peer بیشتری داره که مساوی می شه با سرعت دان بیشتر! یعنی اگه این کارهارو نکنی با سرعت کمتری دان می کنی که ربطی به محدودیت ISP نداره این خودتی که نمی تونه از حداکثر پهنای باندت استفاده کنی! البته اکثر اینایی که گفتم تجربیه و مثل بقیه دوستان درس ایم مطالب رو نخوندم و ممکنه اشکالاتی تو حرفام از لحاظ تئوری باشه ولی اونچه که دیدم گفتم

shah abas
17-07-2011, 20:09
سلام

قضيه ISP آسمان چيه؟ جديده؟
همین الآن زنگ زدم یک اطلاعاتی گرفتم!
از سایت میشه اطلاعاتی گرفت:
asemanisp.com
قیمت سرویس هاش رو گفت که همون قیمت های رو سایت هست. گفت که برستشون دو برابر سرعته٬ یعنی ۱۲۸ برست ۲۵۶ هست و تاکید کرد که مثل بقیه نیست و اگر میگیم برست ۲۵۶ اکثرا روی ۲۵۶ سرعتتون هست. انگار از ساعت ۱ تا ساعت ۸ صبح (شاید گفت ساعت ۲ :دی )
۸ گیگ اضافه هم ۳۲ تومن در میاد. سرویس گیگ بالا هم ندارند.
از روی سایت هم میشه فهمید که حرفه ای نیستند. ارور ۴۰۴ که میباره از سایت. نوشته های فارسی هم که راست چین نیستند!

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

shah abas جان شما از کدوم سرویس پارس آنلاین استفاده می کنی ؟ سری F ?
تو پست 1119 که گفتم٬ pol 256 20 gig

AliBaMaram.13
17-07-2011, 20:25
نقل قول:
shah abas جان شما از کدوم سرویس پارس آنلاین استفاده می کنی ؟ سری F ?
تو پست 1119 که گفتم٬ pol 256 20 gig

وقتی پستم رو سند کردم پست 1119 رو دیدم اومدم اصلاح اش کردم دیدم جواب هم دادین! جلل خالق! عجب سرعتی !! به هر حال ممنون

x8800
18-07-2011, 00:46
دوستان چند روز هست مکس نت پینگش خوب شده ! برای ایران 50 میده ! این هم تست برای ارومچی عزیز ! ولی مشکل سرعت دانلود داریم که اونم فردا زنگ میزنم ! اولی تست من هست با مکس نت 128-512 : دومی هم با همین سرویس هست منتها از تبریز ! شما فقط تبعیض رو کیف کنید

تست من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست دوستم با همین آی اس پی و همین سرویس و همین سرور ! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

این هم سکرین از IDM خودم :

urumchi
18-07-2011, 01:00
دوستان چند روز هست مکس نت پینگش خوب شده ! برای ایران 50 میده ! این هم تست برای ارومچی عزیز ! ولی مشکل سرعت دانلود داریم که اونم فردا زنگ میزنم ! اولی تست من هست با مکس نت 128-512 : دومی هم با همین سرویس هست منتها از تبریز ! شما فقط تبعیض رو کیف کنید

تست من :

تست دوستم با همین آی اس پی و همین سرویس و همین سرور ! :

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

این هم سکرین از IDM خودم :

دوست عزيز خيلي ممنون از پستِ مفيدتون و خيلي خوشحالم از اينكه حداقل پينگتون مناسب شده ولي دانلودتون كمتر از نصفِ سرعتِ تبريزه كه اميدوارم اين مورد هم بزودي حل بشه هر چند من فكر ميكنم 2-1 ماه طول بكشه :41:

urumchi
18-07-2011, 01:15
ترکانت دیروز اس ام اس فرستاد:
15 درصد تخفیف فروش و تمدید اشتراک به مناسبت 15 شعبان؛ از 23 تیر به مدت یک هفته و تلفن تماس ...
ضمن اینکه این شرکت به غیر از هزینه ماهیانه پول اضافی نمیگیره. کسایی که میخوان isp رو عوض کنن فرصت خوبیه ولی بد و خوبش پای خودشون!
من موندم تمدیدم کنم یا برم پارس!؟

سلام

ميشه اطلاعات كامل از وضعيت اكانت خودت مثل سرعت دانلود و پينگ در شب و روز در طي اين چند روز بذاري؟

AliBaMaram.13
18-07-2011, 18:44
آقا shah abas شما احیانا اطلاعی در مورد کانکت شدن 12:35 تا 6:55 شبانه پارس آنلاین داری ؟؟ قبلا هم شنیده بودم ولی تست کردم دیدم کم کرد ؟ آیا شما امتحان کردید؟ جواب می ده ؟

naser_2006
18-07-2011, 18:49
از دوستانی ک از مخابرات سرویس دارن بگن تنظیمات خاصی مودم نیاز داره یا مثل بقیه آی اس پی هاست (tp link 8811(

shah abas
18-07-2011, 19:02
می بینید که ۶:۴۸ قطع شده و حجمی کم نکرده. البته من روی حجم شب قبلش و فرداش دقت نکردم که از حجم کم کرده یا نه٬ ولی اینجا که میبینید چیزی ننوشته.
فعلا رو لیتل مور هستم٬ چند روز دیگه که رفتم رو سرویسم اصلی هری پاتر یادگاران مرگ قسمت ۱ رو ۹۹ سنت از آیتونز خریدم که میزارم برای دانلود و حجم رو چک می کنم. (فهمیدید که فیلم اصل می خرم دیگه؟:دی البته اینو اجاره کردم)

AliBaMaram.13
18-07-2011, 19:15
می بینید که ۶:۴۸ قطع شده و حجمی کم نکرده. البته من روی حجم شب قبلش و فرداش دقت نکردم که از حجم کم کرده یا نه٬ ولی اینجا که میبینید چیزی ننوشته.
فعلا رو لیتل مور هستم٬ چند روز دیگه که رفتم رو سرویسم اصلی هری پاتر یادگاران مرگ قسمت ۱ رو ۹۹ سنت از آیتونز خریدم که میزارم برای دانلود و حجم رو چک می کنم. (فهمیدید که فیلم اصل می خرم دیگه؟ البته اینو اجاره کردم)

شما کی وصل می شی؟ 12:35؟ اون طوری که من حساب کردم حدود 1 بوده ولی بچه های پارس آنلاین می گن 12:35 ؟؟!! تست کردین؟؟ منظورتون رو از آیتونز نگرفتم؟ توضیح می دین؟

IVAN
18-07-2011, 20:25
سلام

ميشه اطلاعات كامل از وضعيت اكانت خودت مثل سرعت دانلود و پينگ در شب و روز در طي اين چند روز بذاري؟
سرویس 256 ؛ سرعت دانلود فکیس 54.5 کیلوبایت هست. در مورد پینگ نظر خاصی نمیتونم بدم چون همیشه بالای 200 میگیرم (با همه شرکتها) ولی شما به مرکز مخابراتی نزدیکتری وضعت بهتر هست ;)
در کل شرکت خوب و باثباتی هست ولی من که ترافیک زود تموم میکنم. تصمیم گرفتم که سرویس رو کنسل کنم و یا از پارس بگیرم یا ماکس!

saeid000
18-07-2011, 21:57
[QUOTE=x8800;6273111]دوستان چند روز هست مکس نت پینگش خوب شده ! برای ایران 50 میده ! این هم تست برای ارومچی عزیز ! ولی مشکل سرعت دانلود داریم که اونم فردا زنگ میزنم ! اولی تست من هست با مکس نت 128-512 : دومی هم با همین سرویس هست منتها از تبریز ! شما فقط تبعیض رو کیف کن

دوستان با چی تست میگیرین این عکس هارو میزارین؟
من با سایت Speedtest.net تست میگیرم این شکلی نمیاره تا منم تو سایت بزارم
راستی یه سوال اون ping که نوشته باید زیاد باشه خوبه یا کم باشه خوبه؟
این برام خیلی سواله

AliBaMaram.13
18-07-2011, 22:10
ساعت 11:11 دقیقه دوشنبه شب اینجا ایران است سرعت ما رو از پارس آنلاین می بیند...سرعت آپلود بیش از دانلود ... اینترنت نامتقارن به معنای واقعی!!

آقا من به کی بگم من سرویس قبلیم رو می خوام؟ بگی بگم این چه وضعشه! هان؟ ای کاش حداقل تو بربره بودیم می رفتیم شیشه های خونه خودمون رو می شکستیم یکم تخلیه می شدیم !!

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

دوستان با چی تست میگیرین این عکس هارو میزارین؟
من با سایت Speedtest.net تست میگیرم این شکلی نمیاره تا منم تو سایت بزارم
راستی یه سوال اون ping که نوشته باید زیاد باشه خوبه یا کم باشه خوبه؟
این برام خیلی سواله

پینگ هر چی پایین تر باشه بهتره بعد اینکه تست تموم شد یه گزینه می یاره به نام share this .. اونو بزنید ...

shah abas
18-07-2011, 23:58
ساعت ۱۲:۵۳

فکر نکنم از ۱۲:۳۵ گزاشته باشم. باید چند روز دیگه تست کنم.

آیتونز هم نرم افزار شرکت اپل هست برای ارتباط دستگاه هاش با رایانه و اجاره و خرید فیلم و موزیک و نرم افزار و کتاب و ... کلا فروشگاه اپل هست. منم یه فیلم اجاره کردم ازش.(کلا ربطی به ADSL نداره٬ چون بحث کپی رایت شده بود٬ گفتم نمودش رو بگم!)

urumchi
19-07-2011, 00:25
سرویس 256 ؛ سرعت دانلود فکیس 54.5 کیلوبایت هست. در مورد پینگ نظر خاصی نمیتونم بدم چون همیشه بالای 200 میگیرم (با همه شرکتها) ولی شما به مرکز مخابراتی نزدیکتری وضعت بهتر هست ;)
در کل شرکت خوب و باثباتی هست ولی من که ترافیک زود تموم میکنم. تصمیم گرفتم که سرویس رو کنسل کنم و یا از پارس بگیرم یا ماکس!

كجا وضعم بهتره؟ :18:

الان 1 هفته س كه وضعيت خطم واقعا اعصاب خرد كن شده، وقتي سيم تلفن به مودم وصله نميتونم برم به كنسول مودم خودم ولي وقتي درش ميارم ميره. بعضي وقتها هم كه ميره داخل كنسول يه مودم ديگه! مدام كه ارور آي پي ميده هموني كه خودت گفتي نات شدم

ميزان SNR Margin از 34db شده 8db !!! زنگ زدم به پشتيباني ميگم نويزم زياد شده ميگه تو از كجا ميدوني نويزت چقدره؟ :18:
خواستم هر چي لايقشِ بهش بگم ولي بعد بهش توضيح دادم كه قضيه چيه و طرف الكي گفت كه آهان حالا فهميدم! در صورتي داشت عين ... دروغ ميگفت!

خلاصه ش كنم مخابرات آنچنان آفتابه برداشته به وضعيت پورتها كه فكر نكنم كسي بتونه اين وضعيت رو درست كنه. در عجبم چطور پينگ مكس درست شده؟

پ ن: بعد از نوشتن مطالب بالا متوجه يه مساله اي در تاپيك تبريز شدم و حدس ميزنم همه ي بلاهايي كه سر كاربراي مكس نت در آ.غ مياد همه ش تقصيره مكس نت تبريزه و هيچ ارتباطي به مخابرات اورميه نداره

urumchi
19-07-2011, 00:38
از دوستانی ک از مخابرات سرویس دارن بگن تنظیمات خاصی مودم نیاز داره یا مثل بقیه آی اس پی هاست (tp link 8811(

سلام

تنظيمات خاصي نداره

vpi=0

vci=35

Encapsulation=LLC

x8800
20-07-2011, 12:07
زنگ زدم مسئول فروش تبریز ... (مکس نت) میگم چرا کاربرای غربی سرعتشون یک سوم شرقی هست ؟ میگه دعا کن ... انشالله بهتون 150 کیلوبایت میدیم :grrr:

mehr20
20-07-2011, 13:16
من دیروز رفتم ترکانت اشتراک بگیرم طرف شماره خونمونو از مخابرات استعلام کرد گفت شما خط تون اکسس هست و امکان ارایه adsl روی خط شما نیست . گفت برو مخابرات بهشون بگو (اسمش یادم نیست) عوض کنن که احتمال اینکه براتون اینکا رو بکنند خیلی خیلی کمه!!!!
امروز رفتم مخابرات امور مشترک چک کرد گفت فقط میتونید از مخابرات adsl بگیرید و نمی تونید از شرکت های دیگه بگیرید
قیمت و مدت داونلود شبانه مخابرات نسبت به ترکانت خیلی بد بود ولی خوب ناچارا ازشون یه اشتراک 512 سه ماه گرفتم

راستی با توجه به اکسس بودن خط چرا مخابرات رو خط ما میتونه adsl بده ولی شرکت های دیگه نمیتونن؟؟

urumchi
20-07-2011, 13:31
من دیروز رفتم ترکانت اشتراک بگیرم طرف شماره خونمونو از مخابرات استعلام کرد گفت شما خط تون اکسس هست و امکان ارایه adsl روی خط شما نیست . گفت برو مخابرات بهشون بگو (اسمش یادم نیست) عوض کنن که احتمال اینکه براتون اینکا رو بکنند خیلی خیلی کمه!!!!
امروز رفتم مخابرات امور مشترک چک کرد گفت فقط میتونید از مخابرات adsl بگیرید و نمی تونید از شرکت های دیگه بگیرید
قیمت و مدت داونلود شبانه مخابرات نسبت به ترکانت خیلی بد بود ولی خوب ناچارا ازشون یه اشتراک 512 سه ماه گرفتم

راستی با توجه به اکسس بودن خط چرا مخابرات رو خط ما میتونه adsl بده ولی شرکت های دیگه نمیتونن؟؟

فكر كنم منظورتون از اكسس،PCM باشه كه يه واسطه بين فيبر نوري و كابل مسي هستش. وقتي خط تلفني PCM باشه فقط ميشه از مخابرات adsl گرفت ولي قابل تبديل به كابل مسي هست كه خود مخابرات اين كارو بايد بكنه

شما اصلا لازم نبود از مخابرات 3 ماهه بگيريد ميتونستيد 1 ماهه بگيريد و بعد از اتمام 1 ماه از ispهاي شخصي اكانت بگيريد مثلا ميتونستيد 128 1 ماهه به قيمت حدود 10 تومن بگيريد و بعد از 1 ماه از تركانت اكانت بگيريد

شما چرا قبل از اينكه اينكارها رو بكنيد با ما مشورت نكرديد؟

x8800
20-07-2011, 13:53
شما با 512 مخابرات دانلود چند میگیرین ؟ اگه ممکنه یه Speedtest.net بزارید

mehr20
20-07-2011, 18:40
فكر كنم منظورتون از اكسس،PCM باشه كه يه واسطه بين فيبر نوري و كابل مسي هستش. وقتي خط تلفني PCM باشه فقط ميشه از مخابرات adsl گرفت ولي قابل تبديل به كابل مسي هست كه خود مخابرات اين كارو بايد بكنه

شما اصلا لازم نبود از مخابرات 3 ماهه بگيريد ميتونستيد 1 ماهه بگيريد و بعد از اتمام 1 ماه از ispهاي شخصي اكانت بگيريد مثلا ميتونستيد 128 1 ماهه به قيمت حدود 10 تومن بگيريد و بعد از 1 ماه از تركانت اكانت بگيريد

شما چرا قبل از اينكه اينكارها رو بكنيد با ما مشورت نكرديد؟

واقعا!!!!
چرا همچین چیزی رو بهم نگفتن (نه مخابرات و نه ترکانت ) یعنی بعد این میشه رفت از یه شرکت دیگه اینترنت گرفت بازم جای شکرش باقیه ولی حیف سه ماهه گرفتم کاش 1 ماهه میگرفتم

در مورد سرعت هنوز وصل نشده گفتن فعلا پورت خالی ندارن شنبه(گفت هفته اینده) قراره باهام تماس بگیرن

shah abas
20-07-2011, 19:23
می تونستید وایمکس هم بگیرید! من می خواستم بگیرم ولی مودم پارس تموم شده بود:دی شاید ماه بعد بگیرم.

urumchi
20-07-2011, 21:10
می تونستید وایمکس هم بگیرید! من می خواستم بگیرم ولی مودم پارس تموم شده بود:دی شاید ماه بعد بگیرم.

براي اولين بار باهات موافقم :31:

وايمكس مبين نت اصلا كم فروشي نميكنه و هر سرويسي كه ميخري دقيقا همون رو هم ارائه ميده و پينگ خوبي هم داره اما مشكل اينجاست كه ممكنه منطقه بعضي از ماها تحت پوشش نباشه،ضمن اينكه مودم وايمكس نسبتا گرونه

shah abas
20-07-2011, 22:23
براي اولين بار باهات موافقم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وايمكس مبين نت اصلا كم فروشي نميكنه و هر سرويسي كه ميخري دقيقا همون رو هم ارائه ميده و پينگ خوبي هم داره اما مشكل اينجاست كه ممكنه منطقه بعضي از ماها تحت پوشش نباشه،ضمن اينكه مودم وايمكس نسبتا گرونه
ارتباطات همین طوری شکل میگیره! من اولین آشناییم با پارس آنلاین با یک دعوا و بحث بود تا تهران هم زنگ زدم٬ ولی خب الآن دارم برای یک سایت ساز که نمایندگیش رو گرفتند بازاریابی می کنم:دی (البته شاید به ذهن خواننده پست خطور کنه من ممکنه الکی از پارس دفاع کنم که می تونه پپست های قبلیم رو بخونه!)

در ضمن این پارس که تو تبلیغش نوشته بود مودم رایگان! حالا چون خودم نخریدم اطلاعات بیشتری ندارم!

=CYBER=
21-07-2011, 00:13
آنا اینترنت هر شب ساعت 1 به بعد :

urumchi
21-07-2011, 00:52
مشكل نویزم از مخابرات بود که پورتم را عوض کردن درست شد

چطوري درخواست دادي واسه تعويض پورت؟

من 4-3 روز به مخابرات ميگم پورتم مشكل داره و نويز داره خطم ميگه مهم نيست چون پورتها ايزوله نيستن طبيعيه:18: تازه برگشته ميگه w array پورت شما كاملا نرماله پس غير ممكنه نويز نداشته باشيد حتما مودمتون درست نشون نميده!!!

ساعت 2شب

خاك بر سر مخابرات:41::41::41:

tohid.a
21-07-2011, 10:19
این لیست کامل سرویس دهندگان ADSL در شهر ارومیه
1- آنا
2- ترکانت
3- آوانیک
4- پارس آنلاین
5- شانت (نماینده لایزرز)
والسلام
که انا که قیمتش خیلی بالاست و توسط بسیج هم کنترل میشه
تر کانت هم که من ازش دارم یه ماهه قطعه و نمیتدونه چیکار کنه
یه ماه از شانت داشتم سرعتش خوب بود و پشتیبانیش ضعیفه
از آوانیک نداشتم
دو روز با پارس انلاین قرداد بستم بزودی راه اندازی میشه میام نتیجه رو میگم
دوست عزیز
1- تمامی سرویس پرووایدر ها کنترل میشن اما نه توسط بسیج ، شما بر چه اساسی میگین آنا توسط بسیج کنترل میشه!!!!
2- مشکلات سرویس دهندگان اینترنت همه هم مربوط به خود شرکت نیست ، مثلا برای ارتباط بین مراکز مخابراتی باید زیرساخت وجود داشته باشه که خیلی گرون هست و برای اکثر شرکتها صرف نمیکنه ماهی 4-5 میلیون هزینه ارتباط بین مراکز بدن و کلی هزینه دیگه.
و شما اگر در PC مرکز پیام مستقیم لپ تاپتو وصل کنی به کاتالیست، پینگ تایمت زیر 230 نیست مگه اینکه ip مخابراتی داشته باشی، پس همه مشکلات مربوط به isp ها نیست .

همه شما دوستان راست میگین اما شرکتهای isp هم کلی مشکلات دارن که اگه بیان بشه گریه تون میگیره .

urumchi
21-07-2011, 11:20
مشکلات سرویس دهندگان اینترنت همه هم مربوط به خود شرکت نیست ، مثلا برای ارتباط بین مراکز مخابراتی باید زیرساخت وجود داشته باشه که خیلی گرون هست و برای اکثر شرکتها صرف نمیکنه ماهی 4-5 میلیون هزینه ارتباط بین مراکز بدن و کلی هزینه دیگه

با تشكر از جناب tohid.a مسئول فني يكي از isp ها :31:

جدول مشكلات isp ها با مخابرات

tohid.a
21-07-2011, 14:16
بله البته این فقط % 30 کل مشکلات مدیریتی هست جدای مشکلات فنی .
و من الان دیگه تو هیچ ISP مسئولیت ندارم.

برای تست سرعت اینترنت میتونین از لینک زیر استفاده کنین:
سرور سنجش سرعت مستقر در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال غرب (قزوين):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid000
22-07-2011, 12:52
چطوري درخواست دادي واسه تعويض پورت؟

من 4-3 روز به مخابرات ميگم پورتم مشكل داره و نويز داره خطم ميگه مهم نيست چون پورتها ايزوله نيستن طبيعيه:18: تازه برگشته ميگه w array پورت شما كاملا نرماله پس غير ممكنه نويز نداشته باشيد حتما مودمتون درست نشون نميده!!!

ساعت 2شب

خاك بر سر مخابرات:41::41::41:

سلام داداش هیچی زنگ زدم 117 خرابی تلفن گفتم خط خونمون همونی که اینرتنت خردم فقط خر خر میکنه اعصابمو بهم میزنه اونا هم گفتن نه سالمه من هی گفتم نه مشکل داره اخرش هم گفتن خططو انداختیم یه مسیر دیگه که اونم حل شد
باید راهشو بلد باشی هر چی اونا گفتن تو بر عکسشو بگو

urumchi
25-07-2011, 13:30
قبلا تو همين تاپيك گفته شده بود كه ساعات رايگان adsl مخابرات از 1 تا 5 هست كه بايد بگم اين ساعات اشتباهه و درستش از 1 تا 7 هست

mehr20
25-07-2011, 14:11
قبلا تو همين تاپيك گفته شده بود كه ساعات رايگان adsl مخابرات از 1 تا 5 هست كه بايد بگم اين ساعات اشتباهه و درستش از 1 تا 7 هست

شما مطمینی!!!!!
چون همین هفته پیش که رفتم مخابرات در خواست دادم بهم گفتن رایگان از 1 تا 5 هست

urumchi
25-07-2011, 18:51
شما مطمینی!!!!!
چون همین هفته پیش که رفتم مخابرات در خواست دادم بهم گفتن رایگان از 1 تا 5 هست

توصيه ميكنم به حرفهاي كارمندهاي امور مشتركين مخابرات زياد توجه نكنيد، بزرگترين هنرشون صدور فيش بانكي و بيسكوئيت خوردنِ ! دريغ از يه جو اطلاعات ، پارسال منم وقتي كه اكانت گرفتم به من گفتن ساعات رايگان از 12 تا 7 هستش كه بعدا معلوم شد از 12 تا 8 بوده

اگه سوال غير فني! داشتين به اين شماره زنگ بزنين: 2229190

و اگه مشكلي در زمينه فني مثل مشكلات شبكه و اينترنت داشتين به اين شماره زنگ بزنين: 1899

ديشب سيستم رو گذاشته بودم واسه دانلود يادم رفته بود idm رو ست كنم كه خودكار خاموش بشه، ساعت 6/5 صبح وارد كنترل پنل اكانتم شدم و ديدم هيچي كم نشده ، واسه همين امروز به پشتيباني زنگ زدم بهم گفتن از 1 تا 7 هستش نه 1 تا 5

واسه اينكه خيالت راحت بشه شما هم زنگ بزن بپرس

IVAN
25-07-2011, 19:51
شنبه ازطریق سایت ماکس نت سفارش دادم و اونطور که نوشته بود تا ۲۴ ساعت بایستی با من تماس میگرفتن که خبری نشد
امروز زنگ زدم و جویا شدم که گفتن پورت خالی ندارن! مثل اینکه قسمته برم پارس آنلاین؛ البته چند روزی نمیرسم برم دفتر ماکس و مبلغی که پرداخت کرده بودم رو بگیرم(بایستی دستی بریم بگیریم:biggrin: )

urumchi
26-07-2011, 01:47
شنبه ازطریق سایت ماکس نت سفارش دادم و اونطور که نوشته بود تا ۲۴ ساعت بایستی با من تماس میگرفتن که خبری نشد
امروز زنگ زدم و جویا شدم که گفتن پورت خالی ندارن! مثل اینکه قسمته برم پارس آنلاین؛ البته چند روزی نمیرسم برم دفتر ماکس و مبلغی که پرداخت کرده بودم رو بگیرم(بایستی دستی بریم بگیریم:biggrin: )

بنظر من خدا خيلي دوستت داره كه ماكس نت نصيبت نشده

خدا كنه يه وقت نگن برو پولتو از تبريز بگير چون از اين ماكس نت دزد هر چي بگي بر مياد

راستي اون ماجراي عدم ارائه سرويس 3 ماهه پارس به مركز ايثار هنوز پابرجاست؟ با پارس صحبت كردي؟

urumchi
26-07-2011, 04:27
سلام به همه دوستان

يه مشكل جدي واسم پيش اومده، كسي ميتونه كمكم كنه؟

مشكل من اينه:

حالت اول :

اگه سيم تلفن به مودم وصل نباشه و مودم خاموش، وقتي مودم رو روشن ميكنم و از خود مودم پينگ ميگيرم ميزنه 0 ميلي ثانيه و وارد تنظيمات مودم هم ميشه

حالت دوم :

حالا اگه بعدش سيم تلفن رو به مودم وصل بكنم وقتي مودم رو پينگ ميكنم ميزنه مثلا 80 ميلي ثانيه يا 60 ميلي ثانيه و وقتي در آدرسبار مرورگر تايپ ميكنم 192.168.1.1 وارد تنظيمات يه مودم ديگه ميشه مثل tplink يا dlink و با افت شديد سرعت مواجه ميشم، در واقع وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته من از طريق مودم يه كاربر ديگه به اينترنت وصل ميشم نه بوسيله مودم خودم و براي همين پينگ ميزنه 80 نه 0 !

حالا وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته، اگه سيم تلفن رو دربيارم پينگ بگيرم از مودم كه روشن هست تايم اوت ميده و وارد تنظيمات مودم هم نميشه

كلا اين مشكل وقتي كه سيم تلفن به مودم وصل هست بوجود مياد ولي وقتي سيم تلفن وصل به مودم نباشه همه چيز نرمالِ

لطفا راهنمايي كنيد چطور ميتونم از بروز حالت دوم جلوگيري كنم؟

پ ن:
از مخابرات اكانت دارم اما پشتيباني مخابرات نتونست كمكم كنه
از ويندوز xp سرويس پك 3 استفاده ميكنم
مودمم pin Avid سيمي هستش و وايرلس ندارم و كاملا هم سالمه
درايور كارت شبكه هم نصبه و كارت شبكه هم سالمه

IVAN
26-07-2011, 08:30
ارومچی توضیح دادم که. از مخابراته و کاری نمیشه کرد
در مورد پارس هم هنوز تماس نگرفتم. نتیجه رو خبر میدم

farhad07
26-07-2011, 10:57
سلام منم از محابرات گرفتم اما تو پینگ هر 4 تا پینگ یدونه تیم اوت میده زنگ زدم گفتن ماله ما هم اینجوریه از دوستمم که خریده بود ماله اونم اینجوری بود ماله شما هم اینجوریه ؟ درضمن از کجا بدونم که نویز خطم چقدره ؟؟

urumchi
27-07-2011, 11:11
سلام به همه دوستان

يه مشكل جدي واسم پيش اومده، كسي ميتونه كمكم كنه؟

مشكل من اينه:

حالت اول :

اگه سيم تلفن به مودم وصل نباشه و مودم خاموش، وقتي مودم رو روشن ميكنم و از خود مودم پينگ ميگيرم ميزنه 0 ميلي ثانيه و وارد تنظيمات مودم هم ميشه

حالت دوم :

حالا اگه بعدش سيم تلفن رو به مودم وصل بكنم وقتي مودم رو پينگ ميكنم ميزنه مثلا 80 ميلي ثانيه يا 60 ميلي ثانيه و وقتي در آدرسبار مرورگر تايپ ميكنم 192.168.1.1 وارد تنظيمات يه مودم ديگه ميشه مثل tplink يا dlink و با افت شديد سرعت مواجه ميشم، در واقع وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته من از طريق مودم يه كاربر ديگه به اينترنت وصل ميشم نه بوسيله مودم خودم و براي همين پينگ ميزنه 80 نه 0 !

حالا وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته، اگه سيم تلفن رو دربيارم پينگ بگيرم از مودم كه روشن هست تايم اوت ميده و وارد تنظيمات مودم هم نميشه

كلا اين مشكل وقتي كه سيم تلفن به مودم وصل هست بوجود مياد ولي وقتي سيم تلفن وصل به مودم نباشه همه چيز نرمالِ

لطفا راهنمايي كنيد چطور ميتونم از بروز حالت دوم جلوگيري كنم؟

پ ن:
از مخابرات اكانت دارم اما پشتيباني مخابرات نتونست كمكم كنه
از ويندوز xp سرويس پك 3 استفاده ميكنم
مودمم pin Avid سيمي هستش و وايرلس ندارم و كاملا هم سالمه
درايور كارت شبكه هم نصبه و كارت شبكه هم سالمه

سلام به همه دوستان

خودم اين مشكل رو حل كردم

تنها كاري كه كردم اين بود كه مودم رو بعد از رست دستي رو حالت PPPoE تنظيم كردم و حالا خودكار به اينرتنت وصل ميشم نه با كانكشن

ittools
27-07-2011, 22:20
بچه ها اینترنت شما هم از ساعت 8 تا 11 شب 5 مرداد قطع بود ؟

shah abas
27-07-2011, 23:28
کلا ۵ مرداد چند دفعه قطعی داشتم ولی کلا ۸ تا ۱۱ قطع نبود.

urumchi
28-07-2011, 00:13
ديشب گوگل كلا از دسترس خارج شده بود و همين فروم هم كامل لود نميشد و مثل عكس زير نصفه باقي ميموند، امروز صبح تو اخبار از وزير ارتباطات كه پرسيده بودن اختلالات ديروز براي چي بوده گفت كه داشتيم ايميل ها رو ساماندهي ميكرديم!!!
من كه از اين جمله اينو برداشت ميكنم كه داشتن Gmail ها رو بررسي ميكردن، به اضافه اينكه احتمالا داشتن كاري ميكردن كه سرويس گوگل پلاس به كل از ايران قابل دسترسي نباشه هرچند خود گوگل سرويس گوگل پلاس رو واسه ip هاي ايران مسدود كرده

shah abas
28-07-2011, 09:17
هرچند خود گوگل سرويس گوگل پلاس رو واسه ip هاي ايران مسدود كرده
البته اون اول که وارد می شدیم نیاز بود٬ بعد اولین بار اصلا مشکلی با ایران نداره. سخت هم بشه دسترسی به گوگل پلاس رو محدود کرد٬ اگر می خواستند یوتیوب رو با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیل۸۲تر می کردند!

hp980
28-07-2011, 09:45
از ديروز عصر تا همين الان اينترنت من مشكل داره، از آنا گرفتم
قطع و وصل ميشه و گوگل هم كلاً تعطيله!!!!

ittools
28-07-2011, 09:53
کلا ۵ مرداد چند دفعه قطعی داشتم ولی کلا ۸ تا ۱۱ قطع نبود.

اینترنت من از ماکس نت هست دیروز از ساعت 8 تا حدود 11 شب قطع بود الان که نگاه میکنم دیروز همه مشکل داشتن ولی امروز وضعیتش خیلی خوبه و تا حدی میشه گفت سرعت هم بالا رفته

urumchi
28-07-2011, 15:03
اگر می خواستند یوتیوب رو با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیل۸۲تر می کردند!

مگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ميشه فيل.تر كرد؟ اينطور كه كار همه بانكها ميخوابه

من خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فيس بوك رو فعال كردم و بدون وي پي ان وارد ميشم البته طول ميكشه تا بتونم وارد بشم

بطور كلي وضعيت منم بهتر شده

ساعت 16:35

hp980
28-07-2011, 17:16
مگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ميشه فيل.تر كرد؟ اينطور كه كار همه بانكها ميخوابه

من خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فيس بوك رو فعال كردم و بدون وي پي ان وارد ميشم البته طول ميكشه تا بتونم وارد بشم

بطور كلي وضعيت منم بهتر شده

ساعت 16:35

بله ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم براي سايتهاي خاصي مثل فيسبوك بست در ضمن اين روشي كه گفتيد رو من تست كردم حداقل رو اينترنت آنا كه جواب نداد.
در ضمن يعني شما امروز با سايت گوگل اصلاً مشكلي نداريد ؟

AliBaMaram.13
28-07-2011, 20:54
دیشب افتضاح بود فقط 1 گیگ گرفتم یادش بخیر قبلا تا 4 گیگ هم می رفتیم....اگه این جوری ادامه پیدا کنه مجبورم برم یه حالی به پارس آنلاین بدم:2:

x8800
28-07-2011, 22:37
من مکس نت دارم وضع پینگ بدجور خراب شده . واقعا مسئولین مخاربرات استان جزو بی انصاف ترین و آشغال ترین مسئولین این مملکت هستند . امیدوارم ببینیند و یه فکری بکنند !

urumchi
29-07-2011, 00:51
شما امروز با سايت گوگل اصلاً مشكلي نداريد ؟

نه با گوگل مشكلي ندارم. كلا الان وضعيت مخابرات طوري شده كه روزها پينگ نسبتا خوبه ولي شبها وضعيت خيلي بد ميشه و بعضي از سايتها اونقدر لود شدنشون طول ميكشه كه من از خيرشون ميگذرم مثل همين تاپيك كه 1 دقيقه لود شدنش طول ميكشه

دیشب افتضاح بود فقط 1 گیگ گرفتم یادش بخیر قبلا تا 4 گیگ هم می رفتیم....اگه این جوری ادامه پیدا کنه مجبورم برم یه حالی به پارس آنلاین بدم:2:

از خيلي وقت پيش بايد ميرفتي، از همون موقع كه سرويس جديد بهت دادن

يه موقع تنها نري! منم خبر كن تا باهم بريم حسابي نوازششون كنيم! :47:

من مکس نت دارم وضع پینگ بدجور خراب شده . واقعا مسئولین مخاربرات استان جزو بی انصاف ترین و آشغال ترین مسئولین این مملکت هستند . امیدوارم ببینیند و یه فکری بکنند !

خيلي مسخره س اين مكس نت تا يكي عطسه ميكنه پينگ مكس ميره بالا! اين كه نشد isp ، هر چي كه هست زير سر خودشونه

256 مخابرات اورميه

128 مخابرات تبريز

amir200812
29-07-2011, 08:11

بله ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم براي سايتهاي خاصي مثل فيسبوك بست در ضمن اين روشي كه گفتيد رو من تست كردم حداقل رو اينترنت آنا كه جواب نداد.
در ضمن يعني شما امروز با سايت گوگل اصلاً مشكلي نداريد ؟

عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نمیشه فیلتر کرد، ولی همانطور که دوستمون گفتن جوری میشه جلوی دسترسی رو گرفت!(کلا لود نشه)
و اینکه آنا همین کار رو با فیسبوک کرده ، قبلا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشد استفاده کرد ولی حالا کلا با این روش بالا نمیاد!

دلیل اینکه میگید کمی کند میشه، هم اینه که در پروتکل SSL یا همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیت و بایت ها رمز گذاری میشه و حجم اطلاعات چند برابر زیادتر! مثلا بجای یک صفحه 100 کیلو بایتی یک صفحه 2 مگابایتی رو باید لود کنید!

و اینم بدونید که بعضی ها فکر میکنند وقتی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و SSL استفاده می کنید کسی نمیتونه بفهمه چیکار میکنید! ولی اینطور نیست و تمام روش های رمز گذاری، قابل رمز گشایی هستند فقط زمان لازم هست با یک سیستم قوی!
"وی p ان" هم که معروف به اینترنت امن هست، فقط فیلتر رو رد میکنه و هیچ امنیتی از نظر حفاظت اطلاعات نداره! یعنی اگه ایمیلی یا مسیجی یا فیلمی یا عکسی یا هر چیز دیگه رو با "وی p ان" ارسال و دریافت کنید، فورا شناسایی میشید و قابل رد گیری هست!! از ما گفتن!:41:

saeid000
29-07-2011, 12:17
دوستان سلام
دوستان من یه مشکل خییلی بزرگ دارم تو این 1 ماه تقریبا 9 گیگ مصرف داستم با اینترنت 1024
نمیدونم مشکلم از چی هست ویروسه یا چیه میشه راهنمایی کنین از همین مکس نت دارم
به هیچ چیزی وصل نمیشم هیچ مرورگری باز نمیکنم تمام اپدیت های ویندوزز را هم بستم ولی سند و ریسیو بی خودی دارم وقتی نگاه میکنم میبینم سند ریسیو به سرعت بالا میره
همین دیروز هم 1 گیگ شارژ کردم الان 56 مگ مونده چیکار کنم ویندوز هم عوض کردم تو رو خدا کمک کنین

urumchi
29-07-2011, 14:04
عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نمیشه فیلتر کرد، ولی همانطور که دوستمون گفتن جوری میشه جلوی دسترسی رو گرفت!(کلا لود نشه)
و اینکه آنا همین کار رو با فیسبوک کرده ، قبلا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشد استفاده کرد ولی حالا کلا با این روش بالا نمیاد!

دلیل اینکه میگید کمی کند میشه، هم اینه که در پروتکل SSL یا همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیت و بایت ها رمز گذاری میشه و حجم اطلاعات چند برابر زیادتر! مثلا بجای یک صفحه 100 کیلو بایتی یک صفحه 2 مگابایتی رو باید لود کنید!

و اینم بدونید که بعضی ها فکر میکنند وقتی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و SSL استفاده می کنید کسی نمیتونه بفهمه چیکار میکنید! ولی اینطور نیست و تمام روش های رمز گذاری، قابل رمز گشایی هستند فقط زمان لازم هست با یک سیستم قوی!
"وی p ان" هم که معروف به اینترنت امن هست، فقط فیلتر رو رد میکنه و هیچ امنیتی از نظر حفاظت اطلاعات نداره! یعنی اگه ایمیلی یا مسیجی یا فیلمی یا عکسی یا هر چیز دیگه رو با "وی p ان" ارسال و دریافت کنید، فورا شناسایی میشید و قابل رد گیری هست!! از ما گفتن!:41:

بله تمام حرفهاي شما درسته، پروتكل SSL بخاطر اينكه از سيستم كدگذاري 256 بيتي استفاده ميكنه و بعنوان واسطه بين Http و TCP/IP قرار ميگيره بسيار امنه ولي باعث ميشه سرعت تبادل اطلاعات به علت سنگيني اطلاعات مورد پردازش به طرز كاملا محسوسي پايين بياد، ضمن اينكه مسدود كردن اين پروتكل براي 1 يا چند سايت امكانپذير هست ولي فيل.تر كردنش ممكن نيست چون اونوقت همه ي سايتهايي كه از اين پروتكل استفاده ميكنن مثل صفحه پرداخت وجه يا انتقال وجه بانكها و... فيل.تر ميشن

وي پي ان به شرط اينكه پروتكل SSL فعال باشه يه كمي امن تر ميشه ولي چون فعال كردن اين پروتكل واسه فروشندگان وي پي ان خيلي هزينه داره و اصلا نميصرفه و باعث ميشه سرعت كاربر به شدت پايين بياد واسه همين اين پروتكل فعال نميكنن و براحتي كسايي كه از وي پي ان استفاده ميكنن قابل شناسايي هستن، در صورتي كه خيلي از اين فروشندگان وي پي ان ادعاي اينو دارن كه كاربرها ميتونن از طريق SSL كانكت شده و قابل شناسايي نباشن

حتي اگه SSL وي پي ان فعال هم باشه باز هم امن نيست چون خود مسئولين سرور وي پي اني كه شما ازشون اكانت خريدين به اطلاعاتي كه شما در حال تبادلش هستيد مثل شماره كارت بانكي، رمز دوم، كد CCV2 دسترسي دارن و ميتونن راحت از جيب شما واسه خودشون خرج كنن!
چون خيلي از سرورهاي وي پي ان روي هاستهای Warez قرار دارن و احتمال اينكه اطلاعات كاربران بدست هكرها بيفته بسيار زياده
نظير اين اتفاق در چين اتفاق افتاد و در یک نوبت 50 هزار اکانت خرید برنامه و موسیقی اپل و آمازون که متعلق به کاربران چینی بود توسط يه شركت ارائه دهنده وي پي ان سرقت شد

كلي بخوام بگم وي پي ان اصلا و بهيچوجه امن نيست و در معرض ردگيري، شناسايي و سرقت اطلاعات قرار داره

saeed774
29-07-2011, 14:08
دوستان سلام
دوستان من یه مشکل خییلی بزرگ دارم تو این 1 ماه تقریبا 9 گیگ مصرف داستم با اینترنت 1024
به هیچ چیزی وصل نمیشم هیچ مرورگری باز نمیکنم تمام اپدیت های ویندوزز را هم بستم ولی سند و ریسیو بی خودی دارم وقتی نگاه میکنم میبینم سند ریسیو به سرعت بالا میره
همین دیروز هم 1 گیگ شارژ کردم الان 56 مگ مونده چیکار کنم ویندوز هم عوض کردم تو رو خدا کمک کنین

دوست عزیز همنام : شما صد البته ویروس دارید ، ویندوزتون چیه؟ آنتی ویروس ؟ آپدیت هست ؟
با برنامه زیر بعد از آپدیت حتما سیستم رو فول اسکن کن :

Malwarebytes' Anti-Malware 1.51.1.1800

انشاا... که مشکلت با اسکن کامل حل میشه . اگر حل نشد به تاپیک زیر برو :

urumchi
29-07-2011, 14:36
دوستان سلام

مصرفتون خيلي خيلي زياده، كاملا غير طبيعيه اين مقدار مصرف، 9 گيگ در 1 ماه!!!:18:

وايرلس داري؟ اگه داري روش پسورد گذاشتي؟

تو قسمت ريز مصرف اكانتت تو اون ساعاتي كه بيخود حجم كم شده ببين حجم مصرف چقدره؟ يعني حجم زيادي يكجا مصرف شده يا چند چند بار خرد خرد از حجمت كم شده؟ چون اگه يكجا حجم زيادي كم شده احتمالا يكي داره ازت دزدي ميكنه و اگه خردخرد كم شده احتمالا ويروسي چيزي داره سيستمت يا اينكه سرويسي رو سيستمت خودكار آپديت ميشه.

saeid000
29-07-2011, 22:23
دوست عزیز همنام : شما صد البته ویروس دارید ، ویندوزتون چیه؟ آنتی ویروس ؟ آپدیت هست ؟
با برنامه زیر بعد از آپدیت حتما سیستم رو فول اسکن کن :

Malwarebytes' Anti-Malware 1.51.1.1800

انشاا... که مشکلت با اسکن کامل حل میشه . اگر حل نشد به تاپیک زیر برو :

مصرفتون خيلي خيلي زياده، كاملا غير طبيعيه اين مقدار مصرف، 9 گيگ در 1 ماه!!!:18:

وايرلس داري؟ اگه داري روش پسورد گذاشتي؟

تو قسمت ريز مصرف اكانتت تو اون ساعاتي كه بيخود حجم كم شده ببين حجم مصرف چقدره؟ يعني حجم زيادي يكجا مصرف شده يا چند چند بار خرد خرد از حجمت كم شده؟ چون اگه يكجا حجم زيادي كم شده احتمالا يكي داره ازت دزدي ميكنه و اگه خردخرد كم شده احتمالا ويروسي چيزي داره سيستمت يا اينكه سرويسي رو سيستمت خودكار آپديت ميشه.

تشکر از دو دوست عزیز
آره وایرلس دارم پسورد هم دارم پسوردشم عوض کردم ولی باز همونه
آپدیت ویندوز را هم غیر فعال کردم
شاید ویروس داشته باشم من از ویروس یاب استفاده نمیکنم آخه برنامه آیفون و سیستم ارم برای جیلبریکش اونارو ویروس یاب حذف میکنه
نمیتونم استفاده کنم یا اگه راهی هست که بشه به ویروسیاب جوری تعیین کرد که اون فایل را پاک نکنه میشه راهنمایی کنین همین دیشب هم ویروس یاب کاسپر اسکای را با آپدیتش دانلود کردم ولی نصب نکردم اگه با کاسپر میشه راهنماییم کنین که چجوری اون چند تا فایلم که خودم میخوام را ویروس نشناسه پاک نکنه
ویندوز هم 7

urumchi
30-07-2011, 00:22
تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky

amir200812
30-07-2011, 08:15
تشکر از دو دوست عزیز
شاید ویروس داشته باشم من از ویروس یاب استفاده نمیکنم آخه برنامه آیفون و سیستم ارم برای جیلبریکش اونارو ویروس یاب حذف میکنه
نمیتونم استفاده کنم یا اگه راهی هست که بشه به ویروسیاب جوری تعیین کرد که اون فایل را پاک نکنه میشه راهنمایی کنین همین دیشب هم ویروس یاب کاسپر اسکای را با آپدیتش دانلود کردم ولی نصب نکردم اگه با کاسپر میشه راهنماییم کنین که چجوری اون چند تا فایلم که خودم میخوام را ویروس نشناسه پاک نکنه
ویندوز هم 7
من از nod32 Smart Security استفاده میکنم، وقتی فایلی رو میخواد پاک کنه پیام میده، دوبار که بگی پاک نکن، بار سوم دیگه سوال نمیکنه و با اون فایل دیگه کاری نداره!

IVAN
30-07-2011, 09:06
تشکر از دو دوست عزیز
ویندوز هم 7
شما برنامه NetLimiter رو نصب کنید و بسیار راحت ببینید که چه پروسه هایی مصرف دارن

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

خب دوستان چه خبر از وضع isp هاتون؟ فردا باید به یکی از isp ها برم و adsl بگیرم

amir200812
30-07-2011, 09:48
خب دوستان چه خبر از وضع isp هاتون؟ فردا باید به یکی از isp ها برم و adsl بگیرم
دور آنا اینترنت رو خط بکش که ...:2::2::2::2::2::2::2::2:

urumchi
30-07-2011, 10:39
سلام به همه دوستان

IVAN حتما از مخابرات adsl بگير، شديدا توصيه ميكنم

پ ن: از افعال معكوس استفاده كردم!

:31: :31: :31:

البته مخابرات روزها انصافا خوبه ولي شبها حال آدمو بهم ميزنه (اينو جدي گفتم)

hp980
30-07-2011, 19:06
دور آنا اینترنت رو خط بکش که ...:2::2::2::2::2::2::2::2:

100 درصد تاييد ميشه !!!
اكثر مواقع حتي وقتي كه سرعت خيلي خوبه تو سرچ گوگل ميمونه:41:

urumchi
30-07-2011, 22:37
نيمدونم چرا بعد از هر بار قطعي و اختلال وضعيت انقدر خوب ميشه، الان ساعت 23:30 است، خواستم جي ميل رو باز كنم ظرف 5 ثانيه همه چيز كامل لود شد

اين بهترين پينگي هست كه تا حالا با adsl مخابرات از اسپيدتست گرفتم

لطفا بقيه دوستان هم لطف كنن تست بگيرن و در تاپيك قرار بدن مخصوصا دوستان مكس نتي

amir200812
31-07-2011, 04:58
نيمدونم چرا بعد از هر بار قطعي و اختلال وضعيت انقدر خوب ميشه، الان ساعت 23:30 است، خواستم جي ميل رو باز كنم ظرف 5 ثانيه همه چيز كامل لود شد

اين بهترين پينگي هست كه تا حالا با adsl مخابرات از اسپيدتست گرفتم

لطفا بقيه دوستان هم لطف كنن تست بگيرن و در تاپيك قرار بدن مخصوصا دوستان مكس نتي

خوب ظبیعی هست! وقتی یم مدت اینترنت قطع باشه، ترافیک شبکه کم میشه، و وقتی که درست شد،کسی نیست که از پهنای باند استفاد ه کنه و همش مال شماست!

urumchi
31-07-2011, 12:48
منظور من از قطعي و اختلال همون باز نشدن گوگل،تاپيكهاي p30world و بعضي از سايتها در چند روز پيش بود، حالا از چند روز پيش تا امروز کسی نیست که از پهنای باند استفاده کنه و همه ش مال منه؟ ببخشيد ولي حرفتون در اين مورد اصلا منطقي و صحيح نيست.

amir200812
31-07-2011, 13:09
منظور من از قطعي و اختلال همون باز نشدن گوگل،تاپيكهاي p30world و بعضي از سايتها در چند روز پيش بود، حالا از چند روز پيش تا امروز کسی نیست که از پهنای باند استفاده کنه و همه ش مال منه؟ ببخشيد ولي حرفتون در اين مورد اصلا منطقي و صحيح نيست.

منظور من اینه که مثلا 3 4 ساعت اینترنت قطع هست یا خیلی افت سرعت داره که هیچ کس نمیتونه استفاده کنه، در چنین شرایطی وقتی یهو مشکل برطرف بشه و به حال عادی برگرده کسایی که در حال استفاده هستند میتونن از حداکثر پهنای باندی که بهشون داده شده رو استفاده کنن تا زمانی که دوباره ترافیک شبکه بالا بره!

در مورد باز نشدن فروم هایی مثل P30world و persiantools در شب، فکر کنم به خود سرور سایت ها بستگی داره! چون من تو شهر های دیگه هم اینو دیدم! درضمن بعضی وقت ها خود سرور سایت ارور هم میده!
شاید شبها سرور سایت ها درگیر کار های دیگه ای میشند، مثلا بک آپ گیری یا کاری که سرور رو خیلی درگیر میکنه!
شایدم برای اینکه هزینه سرور هارو کم کنن، شبها آپلود و دانلود میکنن:31:! شایدم VPS و VPN شبانه میفروشن:27:! اینجا ایرانه، هیچ کاری نشد نداره:46:!
در مورد گوگل و یاهو هم یکی دو بار برای من پیش اومده که باز نشده، ولی با "چیز میز شکن" باز شده! فکر کنم تعریف جدید داره شکل میگیره به اسم"فیلترینگ نا محسوس":18::18:!!!!!
(البته نه فقط در ساعات شب)

urumchi
31-07-2011, 13:52
در مورد گوگل و یاهو هم یکی دو بار برای من پیش اومده که باز نشده، ولی با "چیز میز شکن" باز شده! فکر کنم تعریف جدید داره شکل میگیره به اسم"فیلترینگ نا محسوس":18::18:!!!!!
(البته نه فقط در ساعات شب)

دمت گرم! دقيقا اين همون چيزي كه من هي ميخوام بگم ولي نميدونستم چه اسمي بزارم روش

چند شبه وي پي ان از كار افتاده و مدام ارور 691 ميده. اول فكر كردم يا يوزرنيم پسورد اشتباهه يا اعتبارم تموم شده ولي وقتي چك كردم ديدم نه هيچكدوم از اينا نيست. رفتم داخل سايتي از وي پي ان خريدم ديدم زده ارور 691 اگه از 2مورد بالا كه گفتم نباشه بعلت بسته شدن پورت هستش يعني مخابرات چند شبه كه پورتهاي وي پي ان رو ميبنده ولي روزها باز هستن

ضمن اينكه شبها بعضي سايتها كه ميرم يهو وسط وبگردي صفحه پيوندها ظاهر ميشه و ديگه نميتونم ادامه وبگردي بدم ، خودم كه احساس ميكنم شبها تحت نظرم و همه فعاليتهام زير نظر مخابراته دقيقا انگار كه دارن مانيتورينگ ميكنن. چند شبه كه شبها ساعت 2 سيستم رو خاموش ميكنم و اصلا دانلود هم نميكنم

shah abas
31-07-2011, 17:32
ضمن اينكه شبها بعضي سايتها كه ميرم يهو وسط وبگردي صفحه پيوندها ظاهر ميشه و ديگه نميتونم ادامه وبگردي بدم ، خودم كه احساس ميكنم شبها تحت نظرم و همه فعاليتهام زير نظر مخابراته دقيقا انگار كه دارن مانيتورينگ ميكنن. چند شبه كه شبها ساعت 2 سيستم رو خاموش ميكنم و اصلا دانلود هم نميكنم
پس این حس مشترکه؟:دی
چون منم یک اوقاتی شده سایت هایی که رفتم بعدش زود فی۳لتر شدند. انگار که منتظرند ببینید من به چه سایتی میرم!

hp980
31-07-2011, 19:07
سرعت 512 از آنا دارم اما الان در حد دايال آپ شده !!!!!
همه دوستان مشكل دارند يا اينكه فقط مشكل انا اينترنته !!؟

shah abas
31-07-2011, 20:05
من هم مشکل دارم. احتمالا مشکل کل ایران باشه

urumchi
01-08-2011, 01:27
بالاخره تونستم بعد از حدود 7 ساعت، ساعت 2:15 شب كانكت بشم

خيلي مشتاقم بدونم اينبار چه بهانه اي واسه اين قطعي ميارن! لابد اينبار هم ميخوان بگن اون پيرزنه بود كابل نوري رو با بيل قطع كرده بود، حالا نوه ش رفته براي گراميداشت ياد مادربزرگش با كلنگ زده رو فيبر بين ايران و ارمنستان! يا يه بچه كوسه پدرسوخته از مامانش قهر كرده رفته هر چي كابل كف دريا بوده گاز زده!

هر چند بطور غير رسمي علت قطعي و كاهش شديد سرعت رو افت پهناي باند شرکت ارتباطات زيرساخت اعلام كردن

amir200812
01-08-2011, 05:59
دیشب آنا کلا :2::2::2:!
زنگ زدم میگن از دیتا هست، زنگ بزم از مخابرات سوال کن!:18::18::18::18::18::18:

ittools
01-08-2011, 09:00
مال منم از ساعت 8 تا حدود های 12 مشکل داشت یا بهتر بگم قطع بود 128 از مکس نت دارم . اینطوری دیگه نمیشه ادامه داد هر روز همین وضعه . هر روز داره قطع میشه کل ایران هم نیست فقط آذربایجان غربی اینطوریه . مثل اینکه ما آدم نیستیم :41:

hadi.EST
01-08-2011, 09:44

با استفاده از فناوری Deep packet inspection براحتی میشه بدون بستن پورت 443 ترافیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بست در این حالت کاربر تصور میکنه که سرور سایت دچار مشکل شده!:13:در ضمن این فیلترینگ مربوط به آی اس پس خاصی نمیشه و از مخابرات اعمال میشه.

SSL انواع مختلقف داره و نوع 128-256 bit AES به بالا هم اکنون در بسیاری از سرورها و سایتها بکار میره و توسط هر شخص و یا سازمانی قابل رمز گشایی نیست.شما تصور کنید تصمیم گرفته بشه ترافیک جیمیل 10000 کابر دیکد بشه فکر میکنید چقدر هزینه و زمان برای این کار لازم هست؟:28: به همین دلیل شرکتهای بزرگ از این گواهی دیجیتال رمزنگاری جهت برقراری امنیت استفاده میکنند.

در چیز پی ان معمولا" اگر حفاظتی اعمال بشه از استاندارد مایکروسافت 56 bit MPPE استفاده میشه که کلا" با مقوله SSL فرق میکنه . در فناوری جدید وی پی ان از کدینگ SSL 256-2048 bit به بالا استفاده میشه که در این صورت امنیت اطلاعات مبادله شده بسیار بالا میره . ولی به دلیل هزینه بردار بودن و کاهش سرعت سرویس دهندگان معدودی از این قابلیت استفاده میکنند. حالا بماند که در بسیاری از شرکتهایی که در ایران چیز پی ان ارائه میکنند اصلا" حفاظتی صورت نمیگیره.

hp980
01-08-2011, 09:54
همين الان هم اينترنت آنا تقريبا قطعه !!!

x8800
01-08-2011, 11:40
مکس نت :

ولی گویا پینگ مخابرات خوب شده؟! ارومچی شما در چه حالی؟

urumchi
01-08-2011, 13:28
ماشاالله پينگ، ايول مكس نت دزد، چرا تخليه نميكني شما؟

اگه ايراد و اشكالي در كل شبكه بوجود بياد اولين جايي كه درست ميشه و به وضعيت قبليش برميگرده مخابراته، يعني تا مخابرات وضعيتش نرمال نشه بقيه isp ها مشكلشون حل نميشه

من كه تقريبا وضعيت پينگم مثل هميشه س يعني از ديشب كه تونستم وصل بشم تا الان همه چيز خوبه البته يه مقدار كم پينگ هنوز بالاست

x8800
01-08-2011, 13:50
مخابرات 512 میده ؟ دانلودش 1 تا 7 دیگه؟ از دوره دیگه تخلیه میکنم . مکس نت کثافت دزد :2:

urumchi
01-08-2011, 15:05
مخابرات 512 میده ؟ دانلودش 1 تا 7 دیگه؟ از دوره دیگه تخلیه میکنم . مکس نت کثافت دزد :2:

اورميه كه مثل نقل و نبات ميدن، بدون هيچ مدركي

دانلود هم از 1 تا 7

دردسرها و مصائب خاص خودش رو داره ولي از مكس دزد خيلي خيلي بهتره

بزرگترين ايرادش اينه كه ثبات پينگ نداره يعني 5-4 شب از 7شبِ هفته پينگ ميره بالا ولي بعد از ساعت 3 همه چي ميشه مثل روزها+سرعت دانلود سرويس 512 احتمالا حداكثر 100 بشه

در كل همچين آش دهنسوزي نيست و خيلي وقتها اعصاب آدم رو خرد ميكنه ولي بازم ميگم نسبت به مكس دزد خيلي بهتره

512 3 ماهه با 3گيگ حجم ميشه 40100 تومن!

از 1 تا 3 گيگ هر گيگ ميشه 5200

3 تا 10 گيگ هر گيگ ميشه 4680

بالاي 10 گيگ هر گيگ 3640

بطور كلي مخابرات آخرين راه چاره ست يعني اول برو سراغ isp هاي شخصي اگه نشد بيا از مخابرات بگير

x8800
01-08-2011, 16:17
512 سرعت دانلودش 100 باشه خوبه . فقط من حداقل 7 گیگ برای 3 ماه لازم دارم . باید 4-5 گیگ ترافیک اضافی هم بگیرم ! حدود 60 تومان میشه . با مکس نت برابر میشه قیمت و دانلودش

urumchi
01-08-2011, 19:51
512 سرعت دانلودش 100 باشه خوبه . فقط من حداقل 7 گیگ برای 3 ماه لازم دارم . باید 4-5 گیگ ترافیک اضافی هم بگیرم ! حدود 60 تومان میشه . با مکس نت برابر میشه قیمت و دانلودش

من كه 256 دارم دانلودم 50 هست حالا 512 100 تا بده يا نه من نميدونم ولي منطقا بايد 100 بده

ولي پينگ مكس كه خيلي بده و بنظر من اصلا ارزش نداره تمديد كني

راستي مهاباد isp ديگه اي مثل شاتل و پارس نداره؟ يا يه isp محلي خوب

2229190 0441 شماره پشتيباني مخابراته زنگ بزن شايد بتونه اطلاعات دقيقتري بهت بده

روزها كه اينطوري پينگ ميده ولي شبها پينگ فروم ميرسه به 300

x8800
01-08-2011, 23:13
نه گویا پینگ مخابرات خوبه . باید برم دنبال مخابرات. اینجا یه آی اس پس داریم فقط وایرلس میده. خیلی تعریفشو میکنن . فقط من حوصله وایرلس ندارم
مخابرات اگه 512 بگیرم بالای 80-90 کیلو سرعت بده خوب میشه . پینگشم که ظاهرا بد نیست

این مکس نت پینگش داغونه !

urumchi
02-08-2011, 02:05
نه گویا پینگ مخابرات خوبه . باید برم دنبال مخابرات. اینجا یه آی اس پس داریم فقط وایرلس میده. خیلی تعریفشو میکنن . فقط من حوصله وایرلس ندارم
مخابرات اگه 512 بگیرم بالای 80-90 کیلو سرعت بده خوب میشه . پینگشم که ظاهرا بد نیست

این مکس نت پینگش داغونه !

از من ميپرسي اصلا عجله نكن، از كسايي كه در مهاباد سرويس مخابرات دارن پرس و جو كن شايد وضعيت مخابرات در مهاباد بدتر از مكس دزد باشه

mehr20
02-08-2011, 10:39
اینم سرعت من 512 مخابرات

من و دوستم با هم گرفتیم هر دومون هم 512 ولی اون روزا سرعتش 120 هست ماله من دو رو بر 52 هست(البته منطقه ها مون فرق میکنه) اینم از شانس ما
در ضمن از وقتی خط تلفنم رانژه شده و گوشی تلفن رو بردارم صدای خرخر از گوشی میاد و همچنین بعضی وقتا صدای دو نفر که با هم حرف میزنن میاد(دو تا خانم که هر دفه 1 ساعت با هم حرف میزنن!!!!:18:)

x8800
02-08-2011, 13:48
منطقه مخابراتی ما هم داغونه . یکی از بچه ها همین مکس نت گرفته ولی پینگش 200 تا کمتره ! فکر کنم مخابات هم بگیرم مثل این دوستمون باز هم همون آش و همون کاسه میشه!

hadi.EST
02-08-2011, 17:58
دوستان پینگ ما هم از 2 روز قبل بالا رفته بود ولی نه بالاتر از 700 ms و اینکه بر خلاف گفته بعضی دوستان قطعی کامل نداشتیم مگر به فاصله 2-3 دقیقه. از امروز صبح شبکه به حالت اول برگشته میشه گفت به ما تشویقی دادن برای این چند روز :20:ببینید:

پهنای 256 کیلو محدود مکس نت امروز عصر:

x8800
02-08-2011, 19:08
مکس کلاسیک :

x8800
02-08-2011, 19:14

urumchi
03-08-2011, 01:02
دوستان اومدم بگم adsl مخابرات فقط روزها روش حساب باز كنيد. 3 شبِ كه پينگ به طرز وحشتناكي ميره بالا طوري كه روي پينگ مكس دزد رو هم كم كرده :41:

شبها سرعت دانلود كم نميشه ولي پينگ خيلي ميره بالا يعني وبگردي و كارهايي كه پينگ خوب لازم دارن كلا تعطيل ميشن

يه نكته خيلي حال بهم زن هم اضافه شده اينكه كلا سرعت آپلود عملا 5-4 كيلوبايت بيشتر نيست

احتمالا مسئولين مخابرات پيش خودشون اينطور فكر كردن كه كاربرا آپلود ميخوان چيكار و كسي اصلا آپلود نميكنه! پينگ هم كه واسه وبگردي و گيم انلاين خيلي مهمه، كسي شبها وبگردي نميكنه و واسه همين پينگ رو انگولك ميكنن!

خدا يه عذاب خفن سر اين مسئولين بي انصاف و بي دين و ايمان مخابرات اورميه نازل كنه تا شايد آدم بشن و دست از اين كمفروشي بردارن

خودتون ببينيد و مقايسه كنيد كه اختلاف از كجا تا به كجاست! فقط آپلود رو نگاه كنيد كه چه وضعيت وحشتناكي داره

128 مخابرات تبریز

256 مخابرات اورميه

4شنبه شب ساعت 2:38

hp980
04-08-2011, 18:51
امروز از ساعت 2.30 هم كه به سلامتي اينترنت مشكل داشت اما الان سرعتش خيلي خوب شده!!!

urumchi
04-08-2011, 21:03
امشب اخبار استان يه مصاحبه پخش كرد از معاون شركت زيرساخت استان كه راجع به قطعي هاي اخير و افت كيفيت شبكه ازش سوال كردن و ايشون در جواب علت وضعيت 10 روز اخير رو ارتقاء كيفي و سخت افزاري تجهبيزات مخابرات استان ذكر كردن و گفتن كه تا چند وقت ديگه ظرفيت پهناي باند استان به ترابايت خواهد رسيد و تاثير كاملا محسوسي روي سيستمهاي مخابراتي كل استان خواهد گذاشت. از اونجايي كه اين خبر در اخبار و بطور رسمي توسط شركت اعلام شد ميشه اميدوار بود وضعيت اينترنت استان بالاخره بعد از خون دل خوردنهاي ما بهتر خواهد شد، مگه اينكه انقدر پست باشن كه با وجود ارتقاء پهناي باند و تجهيزات سخت افزاري باز هم كمفروشي كنن

وضعيت باز هم خوب شده ولي چه فايده كه پايدار نيست و موقتيه

ساعت 22

ittools
04-08-2011, 21:05
قضیه این قطعی ها چیه ؟ تا ساعت 8 عصر میشه میبینی قطع شد . مال من از ساعت 8 قطع بود تا حدود های 9 و نیم . الانم که سرعت فکر نمیکنم در حد دیل آپ هم باشه . 128 مکس نت

x8800
04-08-2011, 22:50
مکس غربی به شدت قاط زده

Ahmad_742009
05-08-2011, 02:00
امروز از صبح پارس آنلاین کلا قطع بود تا 8 عصر

واقعا چیزی نمیشه گفت , دوستان من خیلی نگران هستم که نکنه بخوان بحث اینترنت ملی رو بیارن وسط :41:

ittools
05-08-2011, 09:55

واقعا چیزی نمیشه گفت , دوستان من خیلی نگران هستم که نکنه بخوان بحث اینترنت ملی رو بیارن وسط :41:

یعنی اینترنت شما از صبح پنجشنبه تا عصر ساعت 8 قطع بود ؟! باز برم خدا رو شکر کنم کلا مال من از ساعت 8 عصر تا نزدیکای 10 شب قطع بود !

rezanew
05-08-2011, 10:02

من هم پارسم ها! مال ما قطع نبود ولی!

shah abas
05-08-2011, 10:23
کلا من ۴قطعی چند ساعته نداشتم٬ ولی شده بود که سرعت خیلی کم باشه اونم در حد ۳ ۴ ساعت

Ahmad_742009
05-08-2011, 10:48
یعنی اینترنت شما از صبح پنجشنبه تا عصر ساعت 8 قطع بود ؟! باز برم خدا رو شکر کنم کلا مال من از ساعت 8 عصر تا نزدیکای 10 شب قطع بود !

آره دوست عزیز چیز عجیبی نیست , پینگ میگرفتم همش Request Timed Out بود حتی گوگل رو بعد 20-30 ثانیه میاورد و از صبح هم اینجوری بود اما حدود ساعت 8 درست شد و پینگ رفت رو 150 و کلی گیم آنلاین زدیم :27:

urumchi
06-08-2011, 00:14

سلام هم محله اي، چطوري؟ پيدات نيست :46:

نه هنوز هيچ خبري نيست چون واسه اينكار لازمه كه تا در خونه ها فيبر نوري كشيده بشه كه پيمانكار اين كار شركت پيشگامان كوير يزد بود كه شروع نكرده انصراف داد و بجاش مسئوليت تامين پهناي باند از جنوب كشور رو به همراه يه شركت ايراني ديگه قبول كرده و فعلا فعالترين شركت خصوصي در تامين پهناي باند از مسير فجيره - جاسك هستش، فعلا كه وزارت ارتباطات پيمانكار جديد معرفي نكرده و با عضويت در يك كنسرسيوم بين المللي واسه تامين پهناي باند از اروپا و چين فكر كنم فعلا سر وزارت خيلي شلوغه و حالا حالا ها وقت نكنن اينترنت ملي رو راه اندازي كنن.

IVAN
06-08-2011, 00:37
جدیدا چند مرتبه ای بین تبلیغات صدا و سیمای ارومیه از شرکت ارتباطات زیرساخت هم یه چند ثانیه ای پخش میکنه! تقریبا از زمانی که این قطعیها پیش اومده تبلیغات دادن ;)

urumchi
06-08-2011, 00:56
جدیدا چند مرتبه ای بین تبلیغات صدا و سیمای ارومیه از شرکت ارتباطات زیرساخت هم یه چند ثانیه ای پخش میکنه! تقریبا از زمانی که این قطعیها پیش اومده تبلیغات دادن ;)

پدر تهاجم فرهنگي و دست دشمن كه از آستين درآمده! بسوزه كه نميذاره كسي تلويزيون ايران رو تماشا كنه :31: حالا تو اين چند ثانيه چي ميگن؟

من هم چند پست پيشتر اشاره كردم به پخش مصاحبه معاون نمايندگي شركت زير ساخت در استان از شبكه وزين و بسيار پر بيننده استاني! كه هم در مورد قطعي ها توضيح داد و هم اينكه مژده افزايش پهناي باند استان رو داد

ولي با اين حال بطور كلي آ.غ اين وسط كاره اي نيست، ترانسفر ديتا و صوت در منطقه غرب به همدان داده شده و در شمالغرب به آ.ش :41:

نادر قاضي پور راست ميگفت: آذربايجان غربي نه، آذربايجان غريب!!!

Squall Leonhart
06-08-2011, 12:08
وضعیت ترکانت به لحاظ قطعی و پینگ و سرعت چطور هست؟

ویرایش :
خودم یه تست زدم. اکانت 64 نامحدود یک ماهه 15 تومن هست. خدا به دادم برسه :

amir200812
06-08-2011, 17:30
وضعیت ترکانت به لحاظ قطعی و پینگ و سرعت چطور هست؟

ویرایش :
خودم یه تست زدم. اکانت 64 نامحدود یک ماهه 15 تومن هست. خدا به دادم برسه :

برای 64 زیاد هم ناجور نیست! فقط پینگ کمی...:31:!

ولی سوال من اینه که هدفت ار اینکه 64 گرفتی چی بوده؟ با همون قیمت یه 512 یا اگه بدن 1024 محدود بگیر خیلی بهتر هست!

x8800
06-08-2011, 21:01
دوستان من تعرفه های مخابرات استان رو میخواستم . 512 یا 1024 ؟!!!! اگه یه سایتی چیزی میدادید که تعرفه هارو داشت خیلی خوب میشد

Squall Leonhart
06-08-2011, 21:39
برای 64 زیاد هم ناجور نیست! فقط پینگ کمی...:31:!

ولی سوال من اینه که هدفت ار اینکه 64 گرفتی چی بوده؟ با همون قیمت یه 512 یا اگه بدن 1024 محدود بگیر خیلی بهتر هست!

چند وقتی هست که دیگه بازی آنلاین نمیکنم واسه همین فعلا پینگ واسم مهم نیست.

از محدود زیاد خوشم نمیاد همش باید حجم رو چک بکنم که تموم نشه! ولی انصافا با 15 تومن بهترین اکانت واسم 128 مخابرات یک ماهه 6 گیگ بود ولی قطعی های مکررش دیگه امونم رو برید! هر دو دقیقه یک بار سه دقیقه قطع بودم! :31:

urumchi
07-08-2011, 00:39
دوستان من تعرفه های مخابرات استان رو میخواستم . 512 یا 1024 ؟!!!! اگه یه سایتی چیزی میدادید که تعرفه هارو داشت خیلی خوب میشد

512 يك ماهه 3گيگ 21200
512 3ماهه 3گيگ 40100

تعرفه حجم مازاد:

از 1 تا 3 گيگ به ازاي هر گيگ 5200 تومان
از 3 تا 10 گيگ به ازاي هر گيگ با 4680 تومان
از 10 گيگ به بالا به ازاي هر گيگ 3640 تومان

تا جايي كه من ميدونم 1مگ و 2مگ به كاربراي خانگي نميدن، 512 گزينه خوبيه چون هم خيلي زياد گرون نيست هم اينكه يه نفر از دوستان همين تاپيك با سرويس 512 مخابرات با 120 دانلود ميكنه

وقتي صحبت از مخابرات ميشه توجه داشته باشيد كه اين شركت با بقيه شركتها تفاوت داره و كلا چيزي به اسم اطلاع رساني نداره

شما يه سر به دفاتر خدمات ارتباطي بزن فكر كنم اونا ليست كامل تعرفه ها رو داشته باشن

x8800
07-08-2011, 01:39
واقعا اگه 512 دوروبر 120 بده که خیلی خوبه . 3ماه میشه 40 + 3 گیگ اضافه = 55. بد نیست. ترافیک اضافش گرونه . پول رانژه هم نمیگیرن ؟

برای کسانی که میخوان مکس نت بگیرن !
اینم از دانلود شبانه ما با مکس کلاسیک . نامرد باشم اگه یه دوره دیگه پول بدیم به این کثافتا :13:

firebird
07-08-2011, 03:53
آوانیک. ساعت 5 صبح:

با این وضعیتش هر روز تو آگهی نامه تبلیغ هم میکنه.

ittools
07-08-2011, 09:29
قضیه اینترنت من خیلی عجیب شده تا ساعت 8 عصر میشه کلا اینترنت قطع میشه بعد از 2 ساعت وصل میشه تازه سرعت در حد دیل آپ میشه . نمیدونم شما هم این مشکل رو دارید ؟

hp980
07-08-2011, 18:43
قضیه اینترنت من خیلی عجیب شده تا ساعت 8 عصر میشه کلا اینترنت قطع میشه بعد از 2 ساعت وصل میشه تازه سرعت در حد دیل آپ میشه . نمیدونم شما هم این مشکل رو دارید ؟

من كه از آنا گرفتم ، فعلا مشكلي نيست

از كجا گرفتيد ؟ تا حالا تماس گرفتيد باهاشون بابت اين مشكل !؟

ittools
07-08-2011, 19:37
من كه از آنا گرفتم ، فعلا مشكلي نيست

از كجا گرفتيد ؟ تا حالا تماس گرفتيد باهاشون بابت اين مشكل !؟
از مکس نت دارم . آره تماس گرفتم ولی میگن مشکل از مودمم هست که آی پی نمیتونه بگیره . آخه جای خنده دارش اینه که مودم من ساعت داره و اینقدر باهوشه که سر ساعت 8 هی قطع و وصل میشه ! ممکنه چنین چیزی ؟

ittools
07-08-2011, 23:24
وضعیت یه مقداری بهتر شد

urumchi
08-08-2011, 01:33
دوستان من يه هفته ديگه از شر مخابرات خلاص ميشم و ميخوام تخليه كنم، از الان دارم دنبال يه اكانت خوب (نسبت به مخابرات) ميگردم

بنظر شما از كدوم شركت اكانت بگيرم؟ isp هايي كه مد نظرم هستن :

1-پارس
2-شاتل
3-تركا

دوستاني كه از isp هاي بالا سرويس دارن لطف كنن راجع به اكانت خودشون اطلاعات بدن مخصوصا از وضعيت شبانه

چيزي كه برام مهمه اول سرعت دانلود شبانه س و دوم مشكل نداشتن با وي پي ان، چون مخابرات پورت بعضي از سرويس دهنده هاي وي پي ان رو شبها ميبنده. همچين چيزي رو در مورد پارس هم شنيدم دوستاني كه اكانت پارس انلاين دارن شبها با وي پي ان مشكل دارن يا نه؟

با تشكر

hp980
08-08-2011, 08:02
از مکس نت دارم . آره تماس گرفتم ولی میگن مشکل از مودمم هست که آی پی نمیتونه بگیره . آخه جای خنده دارش اینه که مودم من ساعت داره و اینقدر باهوشه که سر ساعت 8 هی قطع و وصل میشه ! ممکنه چنین چیزی ؟

به احتمال زياد مشكل از خودشونه !!!!

ittools
08-08-2011, 08:49
به احتمال زياد مشكل از خودشونه !!!!
آره صد در صد مشکل از خودشونه . چون سر ساعت 8 عصر اینترنت مختل میشه :13: یکی از دوستان هم می گفت پارس آنلاین ارومیه قبل از ساعت 8 عصر مختل میشه . اگر اینطوری باشه احتمالا پهنای باند اینترنت آی اس پی ها نوبتی شده . ارومچی هم میگفت دارن تجهیزات رو عوض میکنن .

urumchi
09-08-2011, 00:08
آره صد در صد مشکل از خودشونه . چون سر ساعت 8 عصر اینترنت مختل میشه :13: یکی از دوستان هم می گفت پارس آنلاین ارومیه قبل از ساعت 8 عصر مختل میشه . اگر اینطوری باشه احتمالا پهنای باند اینترنت آی اس پی ها نوبتی شده . ارومچی هم میگفت دارن تجهیزات رو عوض میکنن .

بله مشكل كه كلا در مخابرات وجود داره هم در آ.غ هم در آ.ش

مخابرات تبريز حتي روزها هم كلي قطعي و افت داره ولي مخابرات اورميه حداقل روزها شديدا آبروداري ميكنه و هيچ خبري از پينگ بالا و قطعي نيست و همه چيز عاليه

ولي شبها پينگ 10-9 برابر روز ميشه و چند بار هم شايد قطعي پيش بياد و از همه بدتر اينكه من 3 تا اكانت وي پي ان دارم كه شبها پورت 2 تاش بسته ميشه و كانكت نميشن ولي همونا روزها كه حجم كم ميشه بسيار سريع و خوب كانكت ميشن !!!

يه مورد هست كه چند وقتي هست كه متوجهش شدم، شايد عجيب بنظر بياد ولي عملا براي من ثابت شده كه درسته.

هر وقت كانكت ميشم به آي پي كه مخابرات بهم ميده نگاه ميكنم مثلا به اين شكله: 2.187.46.123

اون دوتا عددي كه با رنگ قرمز نوشتم ثابت هستن و هيچوقت تغيير نميكنن ولي 2 تا عدد بعدي متغير هستن، حالا اون عدد سوم (آبي رنگ) هر چقدر مقدارش بيشتر باشه وضعيت اينترنت من بهتره مثلا اگه آي پي من باشه 2.187.63.189 وضع پينگ خيلي خيلي بهتر از موقعي هست كه آي پي من 2.187.40.237 هست

فكر ميكنم كه مخابرات به كاربرهاش به ترتيب و پشت سر هم آي پي ميده و بصورت تصادفي و رندوم اينكار انجام نميشه، در واقع تا زماني كه يه پورت ظرفيتش تكميل نشده باشه كاربري كه اخيرا وصل شده به پورت ديگه اي هدايت نميشه

مثلا اگه مخابرات 3 تا پورت داره و ظرفيت هر پورت هم 10 نفره، حالا اگه 21 نفر بخوان وصل بشن 20نفر اول از طريق 2 تا پورت اولي وصل ميشن و كاربر بيست و يكم به تنهايي از طريق پورت 3 وصل ميشه و همين خلوت بودن پورت باعث ميشه پينگ نره بالا

شما چي فكر ميكنيد؟

amir200812
09-08-2011, 00:52
آنا اینترنت با افتخار تقدیم میکند، اینترنت 1.5 مگابیت!

Squall Leonhart
09-08-2011, 07:59

این رو چه ساعتی تست کردی؟

amir200812
09-08-2011, 08:03
این رو چه ساعتی تست کردی؟
حدود ساعت یک شب

hp980
09-08-2011, 08:12

مگه آنا اينترنت 1.5 مگ هم ميده ؟
قيمتش چنده ؟

---------- Post added at 08:12 AM ---------- Previous post was at 08:08 AM ----------

آنا اينترنت سرعت 512 همين الان تست زدم:

amir200812
09-08-2011, 08:12
مگه آنا اينترنت 1.5 مگ هم ميده ؟
قيمتش چنده ؟

یکی از دوستان کارش CD/DVD فروشی هست، برای دانلود های خودش نا محدود گرفته! فکر کنم حدود 300 تومن(دقیق نمیدونم)! ولی بنظر من 300 تومن رو آتیش میزد بهتر بود!

ittools
09-08-2011, 09:47

وای چه سرعتی ! :18: منم سه سالی آنا بودم پوستم رو کندن هر موقع هم زنگ میزدم خانمی با بی احترامی جواب میداد انگار من بهشون بدهکارم گاهی هم آبدارچی جواب میداد و پشتیبانی میداد :31: خداییش حرومه به اینا اینقدر پول بدی
128 مکس نت :

firebird
09-08-2011, 17:20
آوانیک - مثلاً 512

=CYBER=
09-08-2011, 18:39
برادران عزیز این آیپی رو لطفا پینگ می کنید نتیجه رو بگید .

نام ISP هم ذکر کنید لطفا .

amir200812
09-08-2011, 18:44

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنام ISP هم ذکر کنید لطفا .
میانگین 550 میلی ثانیه، آنا پینترنت!

=CYBER=
09-08-2011, 18:47
مکس غربی به شدت قاط زده

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
منم می خوام !

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

میانگین 550 میلی ثانیه، آنا پینترنت!
خودم آنا دارم ، دیوانم کرده با این پینگ مسخرش . :2:

urumchi
09-08-2011, 19:05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنام ISP هم ذکر کنید لطفا .

با مخابرات 470ms پينگ داد

من يادمه از بهمن پارسال شما از دست پينگ آنا ناراحت بودي، واسم كمي عجيبه چرا هنوز تخليه نكردين

=CYBER=
09-08-2011, 19:20
با مخابرات 470ms پينگ داد

من يادمه از بهمن پارسال شما از دست پينگ آنا ناراحت بودي، واسم كمي عجيبه چرا هنوز تخليه نكردين

فعلا پیدا نکردم وضعیت کدوم خوبه :31:

می خوام از مبین نت بگیرم ولی اونم پینگش بستگی داره به ترافیک آنتن که نمی دونم آنتن منطقه ما وضعیتش چطوری هست .

milad_heartsick
09-08-2011, 22:53
سلام دوستان
قضییه بسته شدن پورت چیز پی ان چیه؟:41:
من نمی تونم با هیچ چیز پی ان کانکت شم البته میشم ولی send reseived ندارم (ISP:maxnet)

urumchi
10-08-2011, 00:29
سلام دوستان
من نمی تونم با هیچ چیز پی ان کانکت شم البته میشم ولی send reseived ندارم (ISP:maxnet)

بعضي از شركتها پورت وي پي ان رو ميبندن، به همين سادگي

اگه پورت بسته باشه ارور 691 ميده و اصلا كانكت نميشه، ولي شما كانكت ميشي، حالا اينكه سند و ريسايو نداري مشكل از سرعت وي پي ان هست نه چيز ديگه اي

اما يه نكته جالب

تو يه سايت خارجي بودم كه يهو وسط وبگردي صفحه پيوندها مثل چي نازل شد!!! خنده م گرفت به خدا! خيلي باحال بود كه يهو همه چي سفيد شد و بعدش لينكهاي پاك و مقدس رو صفحه نمايان شدن! احتمالا خدا خواسته منو در اين ماه به صراط مستقيم هدايت كنه البته بواسطه مخابرات! جالب اينجاست كه اون سايت اصلا محتواي غير اخلاقي يا سياسي هم نداشت ولي چطور شد يهو اين اتقاق افتاد خودهم موندم

ديگه شبها ساعت 1/5 به بعد سيستم رو خاموش ميكنم و حتي دانلود هم نميكنم. همه چيز شديدا مشكوك ميزنه در حد بارسلونا!

ittools
10-08-2011, 08:10
سلام دوستان

اشکال اط سرعت وی پی ان هست واگرنه منم از مکس نت دارم و این مشکل به وجود نمیاد