PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41

eightskh
03-11-2015, 17:56
تست سرعت 3G ایرانسل در ساعت 3:10 ( بسته شبانه 10 گیگ از ساعت 2 تا 6 )

از شانس من IOS 9.0.2 با LTE ایرانسل مشکل داره وگرنه با 4G سرعت بالاتری میده :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرم 4g ایرانسل با ios 9.1 مشکلی ندارد و مشکل وصل نشدن حل شده است.

saeed774
03-11-2015, 21:26
دوستمون باور ندارن چنین سرعتی ایرانسل ارائه میده ! 2.57 مگابایت در ثانیه یعنی سرعت تقریبا یعنی 20 مگابیت ! در حالت 3G خودشم ، من با فورجی تا 25 مگابیت یعنی 3 مگ در ثانیه سرعت هم میگیرم ! البته دیشب برای من سرعت پایین بود و بیشتر از 1 مگابایت بالاتر نرفت :n21: ولی باز 10 گیگ رو دانلود کرده بود ! :n02:

k1ozil
03-11-2015, 21:37
دوستمون باور ندارن چنین سرعتی ایرانسل ارائه میده ! 2.57 مگابایت در ثانیه یعنی سرعت تقریبا یعنی 20 مگابیت ! در حالت 3G خودشم ، من با فورجی تا 25 مگابیت یعنی 3 مگ در ثانیه سرعت هم میگیرم ! البته دیشب برای من سرعت پایین بود و بیشتر از 1 مگابایت بالاتر نرفت :n21: ولی باز 10 گیگ رو دانلود کرده بود ! :n02:
برا من H+ روی 40 50 کیلو میچرخه
اوایل که تو شهرمون اومده بود تا 20 مگابیت = 2.5 مگابایت میرفت
من کرمانم البته صرفا جهت اطلاع گفتم

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Pi_Ro
03-11-2015, 21:57
همواره نگفتم 20 مگابیت هست گفتم حداکثرش به 20 مگ اونم لحظه ای میرسه و بعده ساعت 5:30 هست که اون موقع هم 10 گیگ دانلود هم تموم شده !! ولی میانگین اگه بخوام بگیرم سرعت بین ساعات 2-6 صبح 1-1.6 هست .در ضمن همش دانلود نمیکنم اشاره کردم همراه با وبگردی !یعنی یوتیوب :n02: امشب اگر بتونم بیدار بمونم یه تست میگیرم و عکسشو میذارم ، بارها در پست های قبلی تست سرعت گذاشتم که آخریش به 15 مگابیت در حالت 3G میرسید .

البته اشتباه تایپی شده :n02: چون واسه من در بهترین حالت با 3G سرعتم 3.5 مگابایت هست نه مگابیت
چون گفتید 20 مگابیت فکر کردم مگابایت رو میگید که کلا رفتم تو شوک گفتم چظور امکان داره همچین چیزی اونم تو ایران :mellow:
الان حس میکنم سرعتم نسبت به بقیه خیلی بهتره :n09:

arak88
03-11-2015, 22:34
به نظرم 4g ایرانسل با ios 9.1 مشکلی ندارد و مشکل وصل نشدن حل شده است.اره در ios 9.1 مشکل برطرف شده ولی چون هنوز جیلبریک نشده ناچارم از ios 9.0.2 استفاده کنم :n02:
فقط امیدوارم ایرانسل این بسته هارو بر نداره انصافا مفته :n02:
راحت میشه تو 2ساعت 10 گیگ دانلود کردجالب اینجاست برای من سرعت از سرور خارجی با داخلی هیچ فرقی نداشت :n19:یعنی دیشب عالی بود :n20:

وضعیت نت اسیاتک هم دو روزه بهتر شده و قطعی نداشتم فقط حیف در ساعات رایگان کاربرارو محدود کرده :n34:

saeed774
04-11-2015, 14:12
راحت میشه تو 2ساعت 10 گیگ دانلود کردجالب اینجاست برای من سرعت از سرور خارجی با داخلی هیچ فرقی نداشت یعنی دیشب عالی بود

به همین علته که عاشق ایرانسل شدم :n12::n11:

سرعت سرور خارجی و داخلی و مخصوصا تک کانکشن هم عاااالی هست . سرعت با فیتلرشکن ها هم عاالیه ، در یوتیوب فیلم ها رو میشه با کیفیت 4K دید . مخصوصا اینکه هزار تومن یعنی مفت اونم 10 گیـــــــگ ! فقط در این بین مساله خواب میمونه که اونم واسه چند شب مشکلی پیش نمیاد :n02: تا زمانیکه این طرح برقراره باید نهایت استفاده رو کرد ! چون مطمعن هستم امروز فردا برش میداره !! تو این یک هفته در اون ساعات معنای واقعی اینترنت برام تا حدودی تجلی شد ( چه شاعرانه :n02: )

** یه نکته ای رو هم بگم اکر بسته ای از ایرانسل مثلا 3 گیگ در ماه رو فعال کرده باشید میشه این بسته شبانه رو هم همزمان فعال کرد . یعنی در ساعت 2-6 صبح از بسته شبانه استفاده میشه و بقیه ساعات از بسته قبلی فعال شده ! از دوستان کسی خبر داره بسته های شبانه همراه اول هم این شرایط رو دارند ؟! بسته های مدت دارش که تا این بسته و حجمش تموم نشده بصورت رزرو شده باقی میمونه بسته جدید .

saeed774
04-11-2015, 14:37
وضعیت نت اسیاتک هم دو روزه بهتر شده و قطعی نداشتم فقط حیف در ساعات رایگان کاربرارو محدود کرده

این ایرانسل و بسته شبانش باعث شد خیلی راحت موضوع محدود کردن سرورهای داخلی آسیاتک رو فراموش کنیم :n21: خبر ندارید این قضیه کی میخواد رفع بشه ، اگر رفع نمیشه که دنبال یه ISP دیگه بگردیم .

Squall Leonhart
04-11-2015, 15:12
** یه نکته ای رو هم بگم اکر بسته ای از ایرانسل مثلا 3 گیگ در ماه رو فعال کرده باشید میشه این بسته شبانه رو هم همزمان فعال کرد . یعنی در ساعت 2-6 صبح از بسته شبانه استفاده میشه و بقیه ساعات از بسته قبلی فعال شده ! از دوستان کسی خبر داره بسته های شبانه همراه اول هم این شرایط رو دارند ؟! بسته های مدت دارش که تا این بسته و حجمش تموم نشده بصورت رزرو شده باقی میمونه بسته جدید .

یه نفر اینجا هم همین سوال رو کرده بود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fanoostalaei
04-11-2015, 19:46

سرعت سرور خارجی و داخلی و مخصوصا تک کانکشن هم عاااالی هست . سرعت با فیتلرشکن ها هم عاالیه ، در یوتیوب فیلم ها رو میشه با کیفیت 4K دید . مخصوصا اینکه هزار تومن یعنی مفت اونم 10 گیـــــــگ ! فقط در این بین مساله خواب میمونه که اونم واسه چند شب مشکلی پیش نمیاد :n02: تا زمانیکه این طرح برقراره باید نهایت استفاده رو کرد ! چون مطمعن هستم امروز فردا برش میداره !! تو این یک هفته در اون ساعات معنای واقعی اینترنت برام تا حدودی تجلی شد ( چه شاعرانه :n02: )

همراه اول خیلی سیستم ساده و عقب افتاده ای داره !! انتظار زیادی ازش نداشته باش :دی
همراه اول امکان فعال کردن چند بسته به صورت همزمان رو نداره و حتما هم باید صبر کنی تا زمان بسته ها تموم بشه تا یکی دیگه فعال کنی
ولی ایرانسل کلا سیستمش خیلی منعطفه

- - - Updated - - -

همراه اول خیلی سیستم ساده و عقب افتاده ای داره !! انتظار زیادی ازش نداشته باش :دی
همراه اول امکان فعال کردن چند بسته به صورت همزمان رو نداره و حتما هم باید صبر کنی تا زمان بسته ها تموم بشه تا یکی دیگه فعال کنی
ولی ایرانسل کلا سیستمش خیلی منعطفه

saeed774
05-11-2015, 01:08
دوستانی که آسیاتک دارند ، تو پنل کاربریشون برن ، به مناسبت دریافت مجوزشون ،‌آسیاتک به ازای خرید 4 گیگ حجم ، 4 گیگ هم هدیه میده !! :n29:
اول روی شکلی که در وسط در حال چرخشه کلیک کنین که هدیه نوشته بعد از طریق لینکی که داده اقدام به خرید 4 گیگ حجم بکنین . در ابتدا حجم اضافه شده رو 4 گیگ نشون میده ولی وقتی یکبار از اکانت خارج و دوباره وارد بشید 8 گیگ حجم اضافه میشه در مجموع !

android500
05-11-2015, 02:15
دوستانی که آسیاتک دارند ، تو پنل کاربریشون برن ، به مناسبت دریافت مجوزشون ،‌آسیاتک به ازای خرید 4 گیگ حجم ، 4 گیگ هم هدیه میده !! :n29:
اول روی شکلی که در وسط در حال چرخشه کلیک کنین که هدیه نوشته بعد از طریق لینکی که داده اقدام به خرید 4 گیگ حجم بکنین . در ابتدا حجم اضافه شده رو 4 گیگ نشون میده ولی وقتی یکبار از اکانت خارج و دوباره وارد بشید 8 گیگ حجم اضافه میشه در مجموع !
ممنون دوست خوبم :n12:
یه سوال: من میتونم از این چهار گیگ سه گیگشو از پین کد استفاده کنم؟؟

الآن دیدم پین هدیه ترافیکو برداشتن نامردا برن گم شن با این مسخره بازیاشون :n22:

android500
05-11-2015, 02:22
این 4g ایرانسل هم ماکس سرعتی که میده 500 هست گند بزنه این مملکتو :n34:

omidhk
05-11-2015, 12:23

شانس نداری :n02:
با نسل چهار من 10 گیگ رو تو 40 دقیقه تموم میکنم
البته لینک ها رو ، به vps انتقال میدم :n20:

android500
05-11-2015, 16:41
شما نسل چهارمممممممممممم رو با چی دریافت میکنی؟ با گوشی یا مودم؟

این vps چی چی هه؟

omidhk
05-11-2015, 17:52
شما نسل چهارمممممممممممم رو با چی دریافت میکنی؟ با گوشی یا مودم؟

این vps چی چی هه؟

همون سرور مجازی
با نوت 5

saeed774
05-11-2015, 21:09

دوست خوبم ، گوشیت هوآوی هست ؟! گوشی های هوآوی و پشتیبانی از باند فرکانس 1800 که ایرانسل روش مانور میده خیلی ضعیفه ، البته اونایی که چیپستشون Kirin که مربوط به خوده هوآی هست !! چیپ کوالکام مشکلی نداره

دوست منم این مشکل رو داشت ، و تصور میکردیم مشکل از ترافیک منطقه هست ! رفتم شب خونشون با موبایل من که نوت 4 هست امتحان کردیم دقیقا سرعتش مانند سرعت منطقه ما شد ! دوباره با گوشی خودش امتحان کردیم سرعت از 500 بالاتر نرفت !
اگر گوشیت هوآوی هست در قسمت تنظیمات Mobile Netwok گزینه Mobile Data always on رو روشن کن و در حالت 3G امتحان کن ببین جواب میگیری ؟! 3G ایرانسل روی باند 900 و 2100 هست که هوآوی فقط از این دو باند پشتیبانی میکنه ولی باز بصورت خیلی ضعیف !!

saeed774
05-11-2015, 21:13

دوست عزیز گوشیتون به احتمال زیاد آیفون هست درسته ؟؟
گوشی های آیفون از لحاظ ساپورت باندهای فرکانس تمام جهان بهترین هستند ! راستی میشه در مورد این VPS توضیح بدید که چطوری انجامش میدید ؟ یا لینکی چیزی معرفی کنین مرررسی

android500
06-11-2015, 00:25
گوشی های آیفون از لحاظ ساپورت باندهای فرکانس تمام جهان بهترین هستند ! راستی میشه در مورد این VPS توضیح بدید که چطوری انجامش میدید ؟ یا لینکی چیزی معرفی کنین مرررسی
نه گوشیم نوت 5 هست
آره این vps منم نفهمیدم چی چی هست

- - - Updated - - -

نه گوشیم نوت 5 هست

k1ozil
06-11-2015, 00:38
نه گوشیم نوت 5 هست

- - - Updated - - -

نه گوشیم نوت 5 هست
با اجازه دوستمون
در واقع یه سیستم عامله (ویندوز یا لینوکس) که روی سرور نصب شده
فک کنم دستمون فایل اول تو سرور مجازیش دانلود میکنه بعد از روی سرور خودش با 4g ایرانسل دانلودش میکنه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

android500
06-11-2015, 00:46
دکل های 4g ایرانسل کلا تو ارومیه کجاها هستن چندتا هستن کسی اطلاع داره؟

این بسته 10 گیگ ایرانسل رو میزنم میگه درخواست با تاخیر انجام میشه شبکه مشکل داره اینا. فقط چند دقیقه مونده به ساعت 2 چیکار کنم؟؟

IVAN
06-11-2015, 02:19
منطقه به منطقه فرق میکنه. اینجا ایرانسل سرعتش پایینه ولی همراه اول خوبه
vps یا سرور مجازی اگه با virtualbox یا vmware کار کرده باشین تقریبا یه سیستمی شبیه اون هست که به لینک اینترنت 100 مگ یا 1 گیگ وصله.البته باید دانش کار کردن با اونو کم و بیش داشته باشین و...

saeed774
06-11-2015, 02:29
این بسته 10 گیگ ایرانسل رو میزنم میگه درخواست با تاخیر انجام میشه شبکه مشکل داره اینا. فقط چند دقیقه مونده به ساعت 2 چیکار کنم؟؟

نیازی نیست حتما نزدیکای ساعت 2 فعال کنین ! من اکثرا ظهرا فعالش میکنم ! یعنی در حقیقت اگر 2-6 صبح امروز تموم شد شما میتونی مثلا ساعت 7 صبح دوباره بسته رو فعال کنی تا شب بتونی ازش استفاده کنی ! نزدیکای ساعت 2 چون درخواست زیاده به همین خاطر سرور ایرانسل جوابگو نیست شما سعی کن مثلا ساعت 10 شب فعالش کنی !
قبلا هم گفتم ایرانسل یه خوبی ای که داره اگر بسته مدت دار هم داشته باشی این بسته رو فعال کنی باز در ساعت 2-6 صبح از این بسته و ساعات دیگر از بسته مدت دار استفاده میکنه .

android500
06-11-2015, 02:34
نیازی نیست حتما نزدیکای ساعت 2 فعال کنین ! من اکثرا ظهرا فعالش میکنم ! یعنی در حقیقت اگر 2-6 صبح امروز تموم شد شما میتونی مثلا ساعت 7 صبح دوباره بسته رو فعال کنی تا شب بتونی ازش استفاده کنی ! نزدیکای ساعت 2 چون درخواست زیاده به همین خاطر سرور ایرانسل جوابگو نیست شما سعی کن مثلا ساعت 10 شب فعالش کنی !
قبلا هم گفتم ایرانسل یه خوبی ای که داره اگر بسته مدت دار هم داشته باشی این بسته رو فعال کنی باز در ساعت 2-6 صبح از این بسته و ساعات دیگر از بسته مدت دار استفاده میکنه .
من سیمکارتم جدیده و تا 5 ماه و هر ماه 100 مگ بهم اینترنت هدیه میده اگه بسته 10 گیگی بگیرم تا کی فعال میمونه یه روز یا چی؟؟؟

saeed774
06-11-2015, 14:43
من سیمکارتم جدیده و تا 5 ماه و هر ماه 100 مگ بهم اینترنت هدیه میده اگه بسته 10 گیگی بگیرم تا کی فعال میمونه یه روز یا چی؟؟؟

در مورد بسته هدیه اطلاعی ندارم ولی قاعدتا هیچ مشکلی نباید داشته باشه ، یعنی شما نباید تا 5 ماه هیچ بسته ای فعال کنین ؟!! اون هدیه هستش و تا 5 ماه باید بهتون تعلق بگیره ، شما اگر بسته ای فعال نکرده باشید مطمئنا از هدیه استفاده خواهید کرد و برعکسش اگر بسته فعال کرده باشید حجم هدیه هم باقی خواهد ماند قائدتا ! باز نظر دوستان رو جویا باشید .

saeed_136915
06-11-2015, 21:50
سلام
دوستان توی ارومیه شرکتی هست که اینترنت بدون قطع و وصل با سرعت خوب بده؟؟؟ شبانه مهم نیست
پدرمو درآورد مخابرات

urumchi
06-11-2015, 22:18
سلام
دوستان توی ارومیه شرکتی هست که اینترنت بدون قطع و وصل با سرعت خوب بده؟؟؟ شبانه مهم نیست
پدرمو درآورد مخابرات
مگه قطعی پی در پی دارید شما؟ اعلام خرابی کردید؟
من بعد از 1سال فکرکنم تو دهه اول محرم بود یه 2ساعتی قطعی داشتم فقط

saeed774
07-11-2015, 01:59
سلام
پدرمو درآورد مخابرات

اگه شبانه مهم نباشه ، آسیاتک بین بد و بدتر فک کنم بهتره ، حدود دو ماه میشه گرفتمش و در این دو ماه فقط یک بار اونم خودشون برای بهینه سازی اعلام کرده بودن قطعی داشتم ، من بجز دانلود شبانه که اخیرا براش برای سرورهای داخلی محدودیت ایجاد شد هیچگونه مشکلی ندارم . روزا سرعتش نسبت به مخابرات عالیه. پینگشم پایینه .

- - - Updated - - -

سلام
پدرمو درآورد مخابرات

اگه شبانه مهم نباشه ، آسیاتک بین بد و بدتر فک کنم بهتره ، حدود دو ماه میشه گرفتمش و در این دو ماه فقط یک بار اونم خودشون برای بهینه سازی اعلام کرده بودن قطعی داشتم ، من بجز دانلود شبانه که اخیرا براش برای سرورهای داخلی محدودیت ایجاد شد هیچگونه مشکلی ندارم . روزا سرعتش نسبت به مخابرات عالیه. پینگشم پایینه .

Squall Leonhart
07-11-2015, 09:02
واقعا دم ایرانسل گرم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت : ساعت 6 تا 12 / هزار تومن / 5 گیگ / 3G / حداکثر سرعت 600 کیلوبایت در ثانیه / رودکی

IVAN
07-11-2015, 14:23
چند روز پیش یه لحظه لینک پرید و وقتی رفتم پنل مودم اینو دیدم:

جالب بود. تا حالا خطم رو 14 مگ آپ نشده بود. یعنی ندیده بودم :biggrin:

android500
07-11-2015, 17:00
برای استفاده از این طرح 4+4 میشه 3 گیگ از پین استفاده کرد 1 گیگ هم خرید کرد و در آخر 8 گیگ صاحاب بشیم؟؟؟؟

یه مورد دیگه اگه من این تغییر سرعت رو انجام بدم حجمم میشه حدود منفی 2 گیگ بعدش چی میشه باید 2 گیگ حداقل حجم بخرم که بتونم از اینترنت استفاده کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](113).png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
07-11-2015, 22:51
خیلی جالبه ، ایرانسل هم برای اون ظرح 10 گیگ شبانه محدودیت داره :n21:
تقریبا یک هفته ای میشه هر شب ازش استفاده کردم ، الان خواستم فعالش کنم مینویسه " مشترک گرامی شما مجاز به استفاده از این طرح نمیباشید "

از دوستان کسی این پیغام رو دریافت نکرده ؟!

*** الان با دو سه سیم کارت دیگه امتحان کردم همین پیغام رو داد ، البته با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم که اگر IMEI رو هم بلاک کرده باشه نتیجه بگیرم ولی ظاهرا خوده سیستم ایرانسل و بسته مشکل داره ! از دوستان کسی تونسته امروز این بسته رو فعال کنه ؟

saeed774
07-11-2015, 23:19
برای استفاده از این طرح 4+4 میشه 3 گیگ از پین استفاده کرد 1 گیگ هم خرید کرد و در آخر 8 گیگ صاحاب بشیم؟؟؟؟

یه مورد دیگه اگه من این تغییر سرعت رو انجام بدم حجمم میشه حدود منفی 2 گیگ بعدش چی میشه باید 2 گیگ حداقل حجم بخرم که بتونم از اینترنت استفاده کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](113).png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز مدت استفاده از طرح سه روز بود فک کنم تموم نشده هنوز ؟ :n02: در مورد سوالتون هم اطلاعی ندارم

dDarkKnight_12
08-11-2015, 13:46
خیلی جالبه ، ایرانسل هم برای اون ظرح 10 گیگ شبانه محدودیت داره :n21:
تقریبا یک هفته ای میشه هر شب ازش استفاده کردم ، الان خواستم فعالش کنم مینویسه " مشترک گرامی شما مجاز به استفاده از این طرح نمیباشید "

از دوستان کسی این پیغام رو دریافت نکرده ؟!

*** الان با دو سه سیم کارت دیگه امتحان کردم همین پیغام رو داد ، البته با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم که اگر IMEI رو هم بلاک کرده باشه نتیجه بگیرم ولی ظاهرا خوده سیستم ایرانسل و بسته مشکل داره ! از دوستان کسی تونسته امروز این بسته رو فعال کنه ؟

من چند دقیقه قبل کد رو برای 10 گیگ 2 تا 6 زدم الان اس اومد که فعال شد. انجمن های دیگه هم نوشتن که تو شهرهای دیگه هم مشکل دارن برای فعال کردن طرح 10 گیگ اما 5 گیگ راحت فعال میشه.

سیم کارت من 4g هست ولی گوشی 3g بنظرتون مودم یا گوشی 4g بگیرم روی سرعت تاثیر میذاره ؟

الان موقع فعال کردن دیتا علامت H+ میاد بجای 4g یا LTE

سرعت هم بین 700 تا 1.5 متغییر نزدیکای فلکه بهداری

IVAN
08-11-2015, 14:29
من چند دقیقه قبل کد رو برای 10 گیگ 2 تا 6 زدم الان اس اومد که فعال شد. انجمن های دیگه هم نوشتن که تو شهرهای دیگه هم مشکل دارن برای فعال کردن طرح 10 گیگ اما 5 گیگ راحت فعال میشه.

سیم کارت من 4g هست ولی گوشی 3g بنظرتون مودم یا گوشی 4g بگیرم روی سرعت تاثیر میذاره ؟

الان چون 4g حالت تست داره و کامل راه اندازی نشده نمیشه دقیق گفت. بعضی جاها سرعت 3g بیشتره و بعضی هم 4g
باید تست کنید ببینید

Squall Leonhart
08-11-2015, 14:49

تا جایی که بررسی کردم مودم E3372 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مورد تایید هست و قیمتش هم حدود 200 تومن هست البته بدون سیم کارت هدیه ظاهرا تا نصف قیمت هم میشه از سایت های مختلف پیدا کرد :

روی نقشه هم میتونی پوشش 4G رو ببینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4)

اینم یه تست از سرعت 4G که یکی از بچه ها از شهر همدان توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته :

من خودمم فعلا دارم روی 4G بررسی میکنم لطفا اگه اطلاعات جدیدی کسب کردین به بقیه هم خبر بدین

metalika777_h_g
10-11-2015, 13:37
سلام دوستان ،میخواستم بدونم چه سایت های سرور داخلی آسیاتک هستن ؟

dDarkKnight_12
11-11-2015, 14:07

به درخواست تعدادی از دوستان سایتهایی که سرورشون روی دیتاسنر اسیاتکه به کمک همدیگه معرفی میکنیم:

سایتای دانلود فیلم: (فیلم و سریال خارجی)

1- سایت دانلود روز ---- 3downloadrooz.in
2- تاینی مووییز -- tinyz2.co
3- تهران مووی -- tehmovies.ir
4- سایت نکست فیلم --- nfilm1.ir
5- سایت downloado.ir
6- فارس مووی --- farsmovie.ir
6- دوستی ها ---- doostiha.ir

سایت دانلود فیلم ایرانی:
در این مورد دو سایت اپلود بزرگ uploadboy و uploadbaz هردو سروراشون رو اسیاتکه و چون اکثر سایتایی که فیلم و سریال ایرانی دارن از یکی از این دو سایت اپلود استفاده میکنند، پس برای فیلم ایرانی مشکلی نداریم.

سایتای دانلود مووزیک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی از سایتای دیگه با کمک تجربه شما میتونه به این لیست اضافه بشه و کمک بزرگی باشه برای استفاده کنندگان اسیاتک.

اینو از تاپیک آسیاتک گذاشتم.

dDarkKnight_12
11-11-2015, 14:39
دوستان مثل اینکه اینکه این طرح ایرانسل دائمی شده و نیمخوان حذف یا گرونترش کنن. فروشگاه معتبر اینترنتی میشناسین از این مودمهای 4g ایرانسل بفروشه یا نماینده معتبر تو ارومیه میشناسید موجود داشته باشه ؟ اصلا این مودمها خوبن یا بهتره یه مدل دیگه با چیپست برادکام و ... تهیه کرد ؟

من تو منطقه خودمون (بهداری) تست کردم با 3g سرعت بین 700 تا 1.5 هست ولی 4g تا 2.2 هم میرسه ، البته با گوشی تست کردم و میگن با مودم سرعت از گوشی بیشتره. حالا نمیدونم شانسی یه شب وضعیت اینطور بوده و تا 2.2 سرعت میده یا همیشه همینطوره....

arak88
11-11-2015, 15:17

ادرس سایت اینجا وارد کنید اطلاعات کامل بهتون میده
توجه داشته باشید که لینک سایت دانلود بدید مثلا تاینی مویز لینک دانلودش روی سایت آپلودینه

مثلا برای نمونه سایت upladin.net که تاینی مووی فیلمهارو روش آپلود میکنه امتحان کردم
در قسمت ip location اطلاعات مربوطه بهتون میده

IVAN
11-11-2015, 21:17
دوستان مثل اینکه اینکه این طرح ایرانسل دائمی شده و نیمخوان حذف یا گرونترش کنن. فروشگاه معتبر اینترنتی میشناسین از این مودمهای 4g ایرانسل بفروشه یا نماینده معتبر تو ارومیه میشناسید موجود داشته باشه ؟ اصلا این مودمها خوبن یا بهتره یه مدل دیگه با چیپست برادکام و ... تهیه کرد ؟

من تو منطقه خودمون (بهداری) تست کردم با 3g سرعت بین 700 تا 1.5 هست ولی 4g تا 2.2 هم میرسه ، البته با گوشی تست کردم و میگن با مودم سرعت از گوشی بیشتره. حالا نمیدونم شانسی یه شب وضعیت اینطور بوده و تا 2.2 سرعت میده یا همیشه همینطوره....

من که دوتا مودم 3g دارم ولی هیچ کدوم به کیفیت گوشی نمیرسه! ولی خب گوشیو نمیشه دائما به جای مودم استفاده کرد
همون 3372 حوش قیمته. با امکانات بیشتر بخوایین باید برین سمت مودم روترا

- - - Updated - - -

من که دوتا مودم 3g دارم ولی هیچ کدوم به کیفیت گوشی نمیرسه! ولی خب گوشیو نمیشه دائما به جای مودم استفاده کرد
همون 3372 حوش قیمته. با امکانات بیشتر بخوایین باید برین سمت مودم روترا

saeed774
12-11-2015, 02:41
دوستان دو شبه سرعت من بیشتر از این نمیشه نمیدونم چرا ؟ احتمالا به تعداد دانلود کنندگان افزوده شده

- - - Updated - - -

دوستان دو شبه سرعت من بیشتر از این نمیشه نمیدونم چرا ؟ احتمالا به تعداد دانلود کنندگان افزوده شده

dDarkKnight_12
12-11-2015, 12:54

نگنه ایرانسل هم داره بهینه سازی میکنه :n02:

برای من دیشب بین 900 تا 1.5 بود با 3g دوستانی که از این طرح ایرانسل استفاده میکنن ممنون میشم بیان بگن در چه حدودی سرعت میگیرن و با 3g یا 4g دانلود میکنن...

milad_heartsick
13-11-2015, 14:22
دوستان کسی چیزی شنیده در مورد مکس نت که میخوان از اسیاتک جدا بشن؟

dDarkKnight_12
13-11-2015, 17:34
دوستان کسی چیزی شنیده در مورد مکس نت که میخوان از اسیاتک جدا بشن؟

یکی از فامیلامون هنوز مکس نت داره کلا پنل کاربری تو سایت خود مکس نت رو براشون حذف کردن و مثل ما آسیاتکی ها از پنل 1544 به اکانت خودشون دسترسی دارن. فکر نکنم جدا بشن از آسیاتک چون تازه اینطوری ادغام شدن...

milad_heartsick
13-11-2015, 18:30
یکی از فامیلامون هنوز مکس نت داره کلا پنل کاربری تو سایت خود مکس نت رو براشون حذف کردن و مثل ما آسیاتکی ها از پنل 1544 به اکانت خودشون دسترسی دارن. فکر نکنم جدا بشن از آسیاتک چون تازه اینطوری ادغام شدن...
اره در جریانم سرویس مکس نت من تموم نشده ولی کنترل پنلم، محدودیت سرعتم،و........ اسیاتک هست.
از دو سه نفر شنیدم که وقتی رفتن واسه تخلیه مکس نت گفته از اسیاتک جدا میشیم(کامل نه مثل سابق انگار)
تا آذر صبر کنید.
ولی الان تو سایتش دیدم تبریزم مثل اینجا میشه یعنی کاملا میشه اسیاتک
نوشته که اختلال و فلان بدلیل همکاری با اسیاتک و بهبود کیفیت ........دقیقا مث یه ماه پیش اینجا که بعد بهبود شدیم اسیاتکی

arak88
13-11-2015, 20:03
وضعیت اینترنت اسیاتک یک هفته خوب شده
محدودیتش در ساعات رایگان برای من چه سرور داخلی چه خارجی بین 400 تا 600 متغییره قبلا از 250 بالاتر نمی رفت
--------
دیشب اینترنت ایرانسل تست کردم. سرعت دانلودش از 700 بالاتر نمی رفت در صورتی هفته قبل تا 2.8 هم رفته بود مثل اینکه محدود کردن :n34:
کلا این 4g ارومیه سرکاریه برای من هیچی تاثیری نداره :n35:

Squall Leonhart
14-11-2015, 11:29
خب ظاهرا این ایرانسل هم گندش در اومد!
خدا رو شکر که واسه خریدن تجهیزات 4 جی عجله نکردم.
ظاهرا ایرانسل قبلا طرح های بلند مدت رو با سرعت بالا و قیمت مناسب فروخته و الان بدون اینکه پهنای باندش رو افزایش بده اومده طرح های یک روزه و سرعت بالا با قیمت بسیار پایین میفروشه!
دقیقا مثل این هست که چیزی رو قبلا فروخته الان دوباره داره به یکی دیگه میفروشه! :n15:

android500
14-11-2015, 22:49
وضعیت اینترنت اسیاتک یک هفته خوب شده
محدودیتش در ساعات رایگان برای من چه سرور داخلی چه خارجی بین 400 تا 600 متغییره قبلا از 250 بالاتر نمی رفت
--------
دیشب اینترنت ایرانسل تست کردم. سرعت دانلودش از 700 بالاتر نمی رفت در صورتی هفته قبل تا 2.8 هم رفته بود مثل اینکه محدود کردن :n34:
کلا این 4g ارومیه سرکاریه برای من هیچی تاثیری نداره :n35:
قبل که 250 بالاتر نمیرفت رنج آی پی چند بود؟؟؟ الآن تغییر کرده؟؟ چه سرویسی دارین؟؟

arak88
15-11-2015, 00:47
قبل که 250 بالاتر نمیرفت رنج آی پی چند بود؟؟؟ الآن تغییر کرده؟؟ چه سرویسی دارین؟؟
سرویس شهاب 20 گیگ در ماه
قبلا یادم نمیاد دقیقا چی بود ولی الان 5.161

Immunology
16-11-2015, 11:38
دوستان بهترین سرویس آسیاتک چیه؟رایگان شبانه داشته باشه
در ضمن یه سری دوستان بار قبل منو نگران کردن گفتن حجم میدزده.واقعیت داره؟این مخابرات حرومی هیچی نیست بهتره بریم خصوصی ها...

IVAN
16-11-2015, 16:18
آسیاتک شانسیه. یکی با سرویس 4مگ میتونه شبی 20 گیگ از سرورهای داخلی دانلود کنه یکی هم با شهاب 10مگ سرعت دانلودش ممکنه کمتر باشه
در مورد حجم دزدی که تا الان برای من پیش نیومده. (شرکتی که خیلی علنی حجمو کم میکرد های وب بود! )
برای مقایسه سرویسا به سایت 1544.ir برین

Immunology
16-11-2015, 17:18
آسیاتک شانسیه. یکی با سرویس 4مگ میتونه شبی 20 گیگ از سرورهای داخلی دانلود کنه یکی هم با شهاب 10مگ سرعت دانلودش ممکنه کمتر باشه
در مورد حجم دزدی که تا الان برای من پیش نیومده. (شرکتی که خیلی علنی حجمو کم میکرد های وب بود! )
برای مقایسه سرویسا به سایت 1544.ir برین
دانلود از سرورای داخلی برای همه مشترکین رایگانه؟

IVAN
16-11-2015, 17:33
دانلود از سرورای داخلی برای همه مشترکین رایگانه؟

فقط آپلود تو آسیاتک رایگانه. دانلودو که تو روز رایگان نمیکنن :biggrin: ملت غیور کل ترافیکو پر میکنن!
تو آسیاتک دانلود از شبکه خود آسیاتک بدون محدودیت سرعته (یعنی بود) محدودیت حجم که همچنان هست. الانم برا بعضیا همچنان بدون محدودیته
منظورم تو ساعات رایگان بود که میشد مثلا با یه سرویس 512k با سرعت 1 مگ دانلود کنی
-------
تو این چند ماه پینگ مثل این ندیده بودم اونم تو این ساعت:
4g ایرانسل:

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=129ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=118ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=127ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=126ms TTL=44

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 118ms, Maximum = 129ms, Average = 125ms
Mon 11/16/2015 17: 34:19.79

dDarkKnight_12
16-11-2015, 18:37
دوستانی که از ایرانسل و طرحهای تشویقی اینترنتش استفاده میکنن یه سوال داشتم. من از طرح 10 گیگ 2 تا 6 استفاده میکنم که 1000 تومنه ، از اینترنت شارژ 1000 تومنی میخرم کد رو میزنم 900 خورده ای شارژ میشه بعد که #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *1*5*555* میزنم میگه اعتبار کافی نیست... دوباره شارژ 1000 تومنی میخرم طرح فعال میکنم اما شب موقع دانلود بعد از تموم شدن بسته اعتبار مونده رو هم دانلود میکنه تموم میکنه.

راهی نیست بشه دقیق 1000 تومن شارژ کرد و طرح رو فعال کرد و استفاده کرد ؟ یا دستوری داد که بعد از تموم شدن بسته از اعتبار باقی مونده برای دانلود استفاده نکنه.

من همراه اول داشتم و زیاد به این شارژ و شارژ شگفت انگیز و کدهای ایرانسل آشنا نیستم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

IVAN
16-11-2015, 19:16
دوستانی که از ایرانسل و طرحهای تشویقی اینترنتش استفاده میکنن یه سوال داشتم. من از طرح 10 گیگ 2 تا 6 استفاده میکنم که 1000 تومنه ، از اینترنت شارژ 1000 تومنی میخرم کد رو میزنم 900 خورده ای شارژ میشه بعد که #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *1*5*555* میزنم میگه اعتبار کافی نیست... دوباره شارژ 1000 تومنی میخرم طرح فعال میکنم اما شب موقع دانلود بعد از تموم شدن بسته اعتبار مونده رو هم دانلود میکنه تموم میکنه.

راهی نیست بشه دقیق 1000 تومن شارژ کرد و طرح رو فعال کرد و استفاده کرد ؟ یا دستوری داد که بعد از تموم شدن بسته از اعتبار باقی مونده برای دانلود استفاده نکنه.

من همراه اول داشتم و زیاد به این شارژ و شارژ شگفت انگیز و کدهای ایرانسل آشنا نیستم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

فکر کنم تنها شرکتی که برا این مورد راه حل داره همین ایرانسل هست.
با کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مصرف آزاد اینترنتو میشه غیر فعال کرد

Immunology
17-11-2015, 02:04
این طرح 60 گیگ یک سال 60 تومن واقعا وسوسه کنندست.کسی میدونه سرعت این طرح چیه؟

xxkamixx
17-11-2015, 09:41
این طرح 60 گیگ یک سال 60 تومن واقعا وسوسه کنندست.کسی میدونه سرعت این طرح چیه؟

من خریدم ولی هنوز رانژش برقرا نشده. سرعتش دو مگه

Immunology
17-11-2015, 10:38
من خریدم ولی هنوز رانژش برقرا نشده. سرعتش دو مگه

مبارکه.ینی چی رانژش فعال نشده؟

xxkamixx
17-11-2015, 13:02
مبارکه.ینی چی رانژش فعال نشده؟

چون قبلا از های وب میخریدم یکم طول میکشه که قبلی قطع کنن و جدیدرو وصل کنن. 5 هزار تومن هزینشه

Immunology
17-11-2015, 13:22
چون قبلا از های وب میخریدم یکم طول میکشه که قبلی قطع کنن و جدیدرو وصل کنن. 5 هزار تومن هزینشه

اگه وصل شد لطفا یه تست سرعت بگیر ببینیم چطوره.

urumchi
18-11-2015, 00:36

از خود سایت ایرانسل میتونید شارژ با مبلغ دلخواه بخرید
من خودم پیش اومده شارژ 1500تومنی هم خریدم فقط حواست به اون کسرمالیات باشه
فکرکنم بخوای هزارتومن شارژ داشته باشه سیمکارتت 1100 تومن اعتبار بخری درست دربیاد

dDarkKnight_12
19-11-2015, 17:18
حذف شود ........

dDarkKnight_12
19-11-2015, 17:21
دوستان برید تو سامانه شکایت 195 لیست رو ببینید ، قبلا فقط مخابرات بود الان درستش کردن و isp های اصلی مثل آسیاتک و پارس آنلاین و شاتل و ... هستن isp های منطقه ای هم اضافه شدن فکر کنم قبلا نبودن آنا اروم علم آور ، ترکانت ، ماکس نت ( برگ نت آریا ) ، لایزر و....

خیلی از شرکتها فکر کنم در ضمینه شبکه و دیتاسنتر فعالن چون فکر نکنم همشون isp باشن.

خوب شد من دارم انگاشتامو نرمش میدم دوباره یه شکایت حسابی برای این آسیاتک تنظیم کنم.

arak88
19-11-2015, 22:05
دوستان برید تو سامانه شکایت 195 لیست رو ببینید ، قبلا فقط مخابرات بود الان درستش کردن و isp های اصلی مثل آسیاتک و پارس آنلاین و شاتل و ... هستن isp های منطقه ای هم اضافه شدن فکر کنم قبلا نبودن آنا اروم علم آور ، ترکانت ، ماکس نت ( برگ نت آریا ) ، لایزر و....

خیلی از شرکتها فکر کنم در ضمینه شبکه و دیتاسنتر فعالن چون فکر نکنم همشون isp باشن.

خوب شد من دارم انگاشتامو نرمش میدم دوباره یه شکایت حسابی برای این آسیاتک تنظیم کنم.
اسياتك شبا خيلي بد ميشه
ولي در ساعت رايگان خيلي خوب ميشه
كلا وضعيت ثابتي نداره يه شب خوبه يه شب فاجعه
شكايت كن بره :n02:

=CYBER=
20-11-2015, 11:32
سلام

برادران عزیز سرویس ۱۰ مگ مخابرات ساعات رایگان نداره ؟

من از ۱ و نیم تا ۵ و نیم گذاشتم دانلود ۳.۵ گیگ دانلود کرده نصفش رایگان حساب شده نصف حجم هم کم کرده !:n04::n02:

مدل جدیده ؟‌ قبلا اینطوری نبود

urumchi
20-11-2015, 13:20
سلام

برادران عزیز سرویس ۱۰ مگ مخابرات ساعات رایگان نداره ؟

من از ۱ و نیم تا ۵ و نیم گذاشتم دانلود ۳.۵ گیگ دانلود کرده نصفش رایگان حساب شده نصف حجم هم کم کرده !:n04::n02:

مدل جدیده ؟‌ قبلا اینطوری نبود
حدود 2ماه میشه که شبانه مخابرات 50% رایگان شده یعنی هرچقد دانلود کنید نصف اون مقدار از حجمتون کسر میکنه

pouyasony
20-11-2015, 14:52
دوستان الان تو ارومیه بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت کدومه؟واسه منطقه گلشهر

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

urumchi
21-11-2015, 19:33
از پایان وقت اداری تا حدود 12 شب تک کانکشن مخابرات به 15کیلوبایت هم نمیرسه
ولی بعد از 12 یهو میره بالای 1.5 مگ

IVAN
21-11-2015, 22:50
دوستان الان تو ارومیه بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت کدومه؟واسه منطقه گلشهر

کلا هیچ کدوم. فعلا 4g ایرانسل خوبه وسرعت مناسبی داره (مسیر سوپرآنلاین ترکیه هست و پینگش پایینه)

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=113ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=121ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=119ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=117ms TTL=44

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Minimum = 113ms, Maximum = 121ms, Average = 117ms
Sat 11/21/2015 22:50:28.36

Pi_Ro
21-11-2015, 22:52
چندروزه سرعت مخابرات فاجعه بار شده جوری که یه سایت معمولی رو باید 5 دقیقه بشینی تا برات بالا بیاره
وقتشه دیگه بریم تو غار زندگی کنیم

xxkamixx
21-11-2015, 23:16
از خود سایت ایرانسل میتونید شارژ با مبلغ دلخواه بخرید
من خودم پیش اومده شارژ 1500تومنی هم خریدم فقط حواست به اون کسرمالیات باشه
فکرکنم بخوای هزارتومن شارژ داشته باشه سیمکارتت 1100 تومن اعتبار بخری درست دربیاد

این سایت رو پیشنهاد میکنم. عالیه. شارژ خط به خط تازه تخفیف هم میده بدون کسر مالیات

urumchi
22-11-2015, 12:34
چندروزه سرعت مخابرات فاجعه بار شده جوری که یه سایت معمولی رو باید 5 دقیقه بشینی تا برات بالا بیاره
وقتشه دیگه بریم تو غار زندگی کنیم
دقیقا همینطوریه. حالا امروز درست شده ولی مطمئنم بازم چندروز دیگه همین مصیبتو داریم

این سایت رو پیشنهاد میکنم. عالیه. شارژ خط به خط تازه تخفیف هم میده بدون کسر مالیاتکدوم سایت؟

xxkamixx
22-11-2015, 14:31
دقیقا همینطوریه. حالا امروز درست شده ولی مطمئنم بازم چندروز دیگه همین مصیبتو داریم
کدوم سایت؟

android500
23-11-2015, 11:16
آقا قرارمون اینه هر کی سرویسش تموم بشه باید باید باید تخلیه کنه
این وضعیت دیگه قابل تحمل نیست قیمتاشو یه جوری افزایش داده این آسیافا----- که دیگه نمیشه از اینترنت عذاب نکشید.

- - - Updated - - -

این وضعیت دیگه قابل تحمل نیست قیمتاشو یه جوری افزایش داده این آسیافا----- که دیگه نمیشه از اینترنت عذاب نکشید.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

dDarkKnight_12
23-11-2015, 12:04
خاک تو سر بیشعور و نفهم آسیاتک تمام جایزه هایی که گرفتن پشت سره هم بره تو .... مرتیکه های عوضی محدود کردن و "بهینه سازی" کردن براشون خرج برداشته دارن الان پولشو میگیرن کثافتای دزد

تو مرگز مخابراتی ما (فجر ) عمدا نویز خطها رو زیاد کردن تا خط هیچکس روی 10 مگ آپ نشه حتی تو بازه غیر رایگان ... سرعت رایگان هم که داخلی به زور میشه 250 خارجی هم اطراف 100

هفتمین شکایته دارم می نویسم اینقدر آدمو عصبانی میکنن شیطونه میگه تو متن شکایت فقط فحش بنویس براشون...

از سرویسم 20 روز مونده بعد 10 روز تخلیه میکنم چون میدونم اینا سر تخلیه کردن هم با اعصاب آدم بازی میکنن ....

بدبختی اینجاست آدم نمیدونه تخلیه کرد به کدوم شرکت بی پدر مادر بره که یکیشون از اونیکی بدتر .... تف تو این وضعیت.

dDarkKnight_12
23-11-2015, 12:19
زنگ زدم پشتیبانی بعد از 20 دقیقه خانومه برداشته میگم قیمتها رو چرا افزایش دادین ؟ سرویس هاتون رو که محدود کردید براتون خرج برداشته دارید الان پولشو میگیرید ؟ برگشته میگه دلار گرون شده بخاطر همون ....

یعنی بچه دو ساله بذارن بعنوان پشتیبان تو آسیاتک بهتر جوابگو میشه تا اینا ....

arak88
23-11-2015, 13:07
مگه سرويساش گرون شده؟
من سه روز پيش شارژ كردم قيمت فرقي نكرده بود ٠ الانم رفتم تو سايتش سرويس خودمو ديدم همون قيمت بود
شما كدوم سرويسو ميگيد؟
منم مي خواستم تخليه كنم اما هيچ شركتيو پيدا نكردم ، حداقل اسياتك رايگان داره ، اكثر شركتا رايگان برداشتن
شما الان روي چه سرعتي محدوديت؟ براي من روي ٦٠٠
فقط شبا بين ساعتهاي ١٩ تا ١ به شدت سرعتش مياد پايين و ميره رو اعصاب

dDarkKnight_12
23-11-2015, 19:17
مگه سرويساش گرون شده؟
من سه روز پيش شارژ كردم قيمت فرقي نكرده بود ٠ الانم رفتم تو سايتش سرويس خودمو ديدم همون قيمت بود
شما كدوم سرويسو ميگيد؟
منم مي خواستم تخليه كنم اما هيچ شركتيو پيدا نكردم ، حداقل اسياتك رايگان داره ، اكثر شركتا رايگان برداشتن
شما الان روي چه سرعتي محدوديت؟ براي من روي ٦٠٠
فقط شبا بين ساعتهاي ١٩ تا ١ به شدت سرعتش مياد پايين و ميره رو اعصاب

تو خود سایت آسیاتک بری قیمتها رو افزایش دادن شهاب 0.5 گیگ 1 ماهه حدود 17 تومن بود الان نوشته 27 تومن تازه از تو پانل 1544 که میخوام تمدید کنم با مالیات و سهم دزدی آقایون و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه میشه 35 تومن یعنی دو برار کردن قیمتا رو ...

Serial Killer
23-11-2015, 19:34
دوستان کسی از لایزر اینترنت نداره؟ حتی تو سایتشم تعرفه هاشو نزده! شرایطش چجوریاس؟

aref.kh
24-11-2015, 13:53
دوستان من میخواستم از آسیا نت بخرم ولی قیمتش رو نجومی افزایش داد الان میخوام از ایرانسل استفاده کنم سرعتش رو ترجی و فور جی تو ساعات رایگان چنده؟

xxkamixx
24-11-2015, 19:42

اینم از تست خط. سرویس یک ساله 60 گیگ 60 هزار تومن. خیلی ارزونتر از های وبه خون خواره کیفیت هم بهتر نباشه همونه البته بهتره چون این داون استریم رو برا سرویس دو مگ دادن. سرعتشو کم میکنم تا زود تموم نشه :n02:. واسه دانلود جاست بسته های ایرانسل

android500
25-11-2015, 00:15
دوستان من میخواستم از آسیا نت بخرم ولی قیمتش رو نجومی افزایش داد الان میخوام از ایرانسل استفاده کنم سرعتش رو ترجی و فور جی تو ساعات رایگان چنده؟
مال من با 4g گوشی نوت 5 سرعت تا 3 و خورده ای مکابایت در ثانیه هم میره ولی بعضی وقتا تا 700-800 افت میکنه ولی معمولا بالای 2 هست تو ساعات رایگان. تو کمتر از یه ساعت 10 گیگ دانلود میشه. :n09:

-------------------------------------------------

یعنی این اسیافاـــ اگه امکان تغییر سرعتش نبود من یه ثانیه هم ازش سرویس نمیگرفتم. :n35:

xxkamixx
26-11-2015, 10:23
خاک تو سر آسیاتک. سرعت سرور خارجی رو 12 کیلو بایت میده واسم :| شکایت زدم اگه درست نکنن استرداد میکنم هزینمو

android500
30-11-2015, 11:36
سیم کارت جدید که گرفتم از ایرانسل 100 مگ هر ماه به مدت 5 ماه اینترنت هدیه میده. ماه قبل 100 مگ رو استفاده کردم مهلتش تموم شد تاریخ اتمام هم درست بود ولی این ماه که 100 مگ فعال شده تاریخ اتمامشو ببینین چی زده؟؟ :n04::n04::n04: یعنی چجوریاست؟؟؟ :n13:

بسته اینترنت بلند مدت وفاداری: 90.8 مگ تا تاریخ 9378/10/12

مگه داریم مگه میشه؟؟ :n29:

Immunology
30-11-2015, 11:55
دوستان این بسته های DSLBOX آسیاتک دقیقا چیه؟بستههای تخفیفی هست یا خدمات خاصی رو میده؟

dDarkKnight_12
30-11-2015, 18:05
خبر فوری ::::::::::

دوستانی که از بسته های ایرانسل استفاده میکنن اون کد #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *1*5*555* رو یزنن براشون مینویسه :

20 گیگ 2000 تومن 2 تا 6 رایگان سرعت نامحدود

نمیدونم واقعا ایرانسل آتیش به مالش زده یا سیستمشون مشکل پیدا کرده..........

اگه این طرح واقعی باشه و دوام داشته باشه من دیگه ADSL رو بوسیدم گذاشتم کنار ....:n02:

omidhk
01-12-2015, 11:12

دوستانی که از بسته های ایرانسل استفاده میکنن اون کد #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *1*5*555* رو یزنن براشون مینویسه :

اگه این طرح واقعی باشه و دوام داشته باشه من دیگه ADSL رو بوسیدم گذاشتم کنار ....:n02:

از وقتی ایرانسل بسته های شبانه گذاشته ، ADSL رو دیگه تمدید نکردم
هم بسته های روزانش و هم شبانش قیمتاش حرف نداره
هر جا هم بری اینترنت داری

™ Hadi
01-12-2015, 13:28
سلام دوستان خسته نباشيد يه راهنمايي ميخواستم:

چند سال بود که ماکس نت داشتم ولي اخيراً خيلي خراب شده، به نظرتون کدوم ISP بهتره برم اشتراک بگيرم؟

ممنون :n12:

xxkamixx
01-12-2015, 14:10

میدونی مشکل این طرح چیه؟ نمیشه با این سرعت بیشتر از 3 گیگ تو این ساعت دانلود کرد. نگر اینکه سرعتشون بالا باشه. واسه من بسته 5 گیگ هفتگی دو تومنش خیلی بیشتر میچسبه چون زیادم دانلودی نیستم. ساعت 2 نصف شب تا دو بعد ظهر بعدشم اصلا اینترنت نمیخوام :دی

saeed774
02-12-2015, 02:08
میدونی مشکل این طرح چیه؟ نمیشه با این سرعت بیشتر از 3 گیگ تو این ساعت دانلود کرد. نگر اینکه سرعتشون بالا باشه. واسه من بسته 5 گیگ هفتگی دو تومنش خیلی بیشتر میچسبه چون زیادم دانلودی نیستم. ساعت 2 نصف شب تا دو بعد ظهر بعدشم اصلا اینترنت نمیخوام :دی

دوست عزیز من در عرض یک ساعت و نیم 10 گیگ رو دانلود میکنم ، با این اوصاف 20 گیگ در سه ساعت دانلود میشه ، که یک ساعت هم اضاف میاد :n02: دم ایرانسل گرم در عرض دو هفته ای که این طرح ها رو گذاشته تمام فایل هایی که تو لیست دانلودم بود رو دانلود کردم هیچ ، تازه چیزی نمونده دیگه دانلود کنم فعلا باید چند شب بیخیال دانلود بشم :n02: من وایرانسل :n12::n11:

xxkamixx
03-12-2015, 00:36
دوست عزیز من در عرض یک ساعت و نیم 10 گیگ رو دانلود میکنم ، با این اوصاف 20 گیگ در سه ساعت دانلود میشه ، که یک ساعت هم اضاف میاد :n02: دم ایرانسل گرم در عرض دو هفته ای که این طرح ها رو گذاشته تمام فایل هایی که تو لیست دانلودم بود رو دانلود کردم هیچ ، تازه چیزی نمونده دیگه دانلود کنم فعلا باید چند شب بیخیال دانلود بشم :n02: من وایرانسل :n12::n11:

سرعتتون چنده؟ 4جی؟ من با 3جی دانلود میکنم. میشه بپرسم منطقتون کجاست؟

pouyasony
03-12-2015, 14:35
مخابرات دانلود رایگان ۱تا ۸ رو برداشته؟

xxkamixx
03-12-2015, 15:54

بله. نیم بها شده

saeed774
03-12-2015, 21:59
سرعتتون چنده؟ 4جی؟ من با 3جی دانلود میکنم. میشه بپرسم منطقتون کجاست؟

طرف باکری هستیم الان ، بله دوست عزیز با 4G دانلود میکنم ، 4G در این منطقه چه شب و چه روز سرعتش بالاتر از 20 مگابیت هست !

saeed774
03-12-2015, 22:01

قبل اینکه از مخابرات کوچ کنم به آسیاتک ، هم نیم بها شد و هم اینکه به ساعت 1-7 تغییر کرد .

رز گولی
04-12-2015, 17:35
سلاممن خوی هستم و چند روزی هست که سرعت 3g پایین اومدهقبلا نزدیک 1 مگابایت دانلود میکردمالان از 100 کیلوبایت هم پاین اومدهکسی اطلاعی چیزی داره چر ا؟ اینطوری شده ؟

ARAM44
05-12-2015, 06:16
سلام

ثبت نام و شارژ اینترنت پر سرعت down :n27:

omidhk
05-12-2015, 10:17
سلام

ثبت نام و شارژ اینترنت پر سرعت down :n27:

شاید میخوان ارزون کنن !!!! :n02:

Pi_Ro
06-12-2015, 20:59
دیشب از ساعت 4:30 به بعد یه اتفاق عجیب و خوشحال کننده واسم رخ داد :n09:

حتی یکی دو بار ماکزیمم تا 10.5 مگابایت هم رفت
ولی متاسفانه تو این چن وقته اونقدر دانلود کردم که دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا دانلود کنم

android500
06-12-2015, 22:00
دیشب از ساعت 4:30 به بعد یه اتفاق عجیب و خوشحال کننده واسم رخ داد :n09:

حتی یکی دو بار ماکزیمم تا 10.5 مگابایت هم رفت
ولی متاسفانه تو این چن وقته اونقدر دانلود کردم که دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا دانلود کنم
با اسیا یا ایرانسل؟؟؟ :n35:

Pi_Ro
07-12-2015, 00:50
با اسیا یا ایرانسل؟؟؟ :n35:

با 3G ایرانسل :n02:

aref.kh
07-12-2015, 15:38
دوستان قیمت سیم 4g ]چه قدره یدونه بخرم؟

Immunology
07-12-2015, 21:59
امروز از ساعت 10 صبح تا 6 عصرکلا مخابرات قطع بود.نمیدونم داشتن چه غلطی میکردن.

IVAN
08-12-2015, 02:32
دوستان قیمت سیم 4g ]چه قدره یدونه بخرم؟

بین 9 تا 12 ت

ARAM44
08-12-2015, 22:55
همراه اول - ورود به محدوده نامحدود

android500
08-12-2015, 22:59

قیمتاش چجوریه چنده؟؟؟؟ :n15:

Immunology
09-12-2015, 19:24
دوستان کسی طرح آسیاتک 60 گیگ 60 هزار تومن رو فعال کرده؟سرعتش چجوریه؟

xxkamixx
10-12-2015, 09:06
دوستان کسی طرح آسیاتک 60 گیگ 60 هزار تومن رو فعال کرده؟سرعتش چجوریه؟

سرعتش خیلی نوسان داره. به درد دانلود نمیخوره. از هیچی بهتره واسه خونه گرفتم تا یه سال دغدغه نت نداشته باشن.

ARAM44
10-12-2015, 09:51

قیمت این بسته برای هر مشترک منحصر به فرد تعیین می‌شود :n06:

ARAM44
11-12-2015, 09:33
ارائه بسته اینترنت نامحدود شبانه توسط همراه اول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dDarkKnight_12
12-12-2015, 01:47
ارائه بسته اینترنت نامحدود شبانه توسط همراه اول

واقعا یه خسته نباشید مفصل باید به این همراه اول گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بسته شبانه اینترنت 3g با سرعت نامحدود یک روزه 6 گیگ به قیمت 10 هزار تومن ...................................

امتحان نکرده میگم وضعیت پینگ و سرعتش حتما خیلی عالی هست که اینقدر پولش شده :n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21:

urumchi
12-12-2015, 03:10
بسته شبانه همراه اول

سرعت دانلود از سرورهای خارجی و داخلی یکسان هست
پینگ سرورهای خارجی حدود 500ms و سرورهای داخلی حدود 70ms هست
سرعت باز کردن پیج هم میشه گفت مطلوب ِ

saeed774
13-12-2015, 02:57
بسته شبانه همراه اول

سرعت دانلود از سرورهای خارجی و داخلی یکسان هست
پینگ سرورهای خارجی حدود 500ms و سرورهای داخلی حدود 70ms هست
سرعت باز کردن پیج هم میشه گفت مطلوب ِ

سرعت بیشتر از یک مگابایت و اندی بالاتر نمیره برای من و میانگین همون یک مک هست.

بعد ظهر ساعت 7 اینا بسته رو با قیمت 1000 تومن که برام تعیین کرد فعال کردم و در پاسخ نوشت مابین 24 ساعت آینده طی بازه 2-7 بامداد میتوانید از بسته استفاده کنین . محض اطمینان ساعت 2:01 دقیقه چک کردم دیدم نوشته بسته نامحدود اینترنت شبانه برای شما فعال میباشد !
حدود 40 دقیقه دانلود کردم و تقریبا معادل 700 مگ دانلود کردم ! دوباره که آمار گرفتم دیدم از بسته قبلیم که 1+1 گیگ هم هدیه شبانه داره و 4 روز پیش فعالش کرده بودم ( 600 مگ حجم هدیه شبانه باقی مونده بود ) مصرف کرده و بسته شبانه صفــــــــــــــــــــر شذه که هیچ از حجم 1 گیگ روزانه هم 100 مگ مصرف کرده !

دوباره چک کردم دیدم نوشته بسته شبانه نامحدود برای شما فعال هست مینویسه !! البته اینم بگم تو سایتش نوشته : در صورتیکه مشترک همزمان بسته اینترنت با هدیه شبانه را فعال کرده باشد، اولویت با بسته ای است که زمان کمتری تا پایان آن باقیست. بسته های اینترنت نامحدود شبانه نیز مانند بسته مکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد.

با این اوصاف بسته قبلیم که هنوز 26 روز وقتش مونده و این بسته شبانه یکروزه هست و اولویت باید با بسته شبانه نامحدود یک روزه باشه که مصرف بشه !! درسته ؟! در ثانی فرضا هدیه شبانه اولویت داشته باشه ، 100 مگ از حجم معمولی هم استفاده کرده نامرد:n21:

dDarkKnight_12
13-12-2015, 18:34
دوستان مزده مممممممژژژژده

دانلود بدون محدودیت داخل شبکه برگشت..
پیش به سوی شبی 25 گیگ :n19:

دوستان آسیاتکی اونایی که هنوز تخلیه نکردن امشب تو بازه رایگانشون یه تست بکنن ببینن انگار محدودیت داخلی دوباره برداشته شده و از سرورهای داخلی تا جایی که خطتون کشش داره دانلود میکنه.....

من که چشمم آب نمیخوره ، دو روز دیگه دوباره محدود میکنن حتما اشتباهی سرعت رو آزاد کردن :n02:

saeed774
14-12-2015, 02:36
دوستان آسیاتکی اونایی که هنوز تخلیه نکردن امشب تو بازه رایگانشون یه تست بکنن ببینن انگار محدودیت داخلی دوباره برداشته شده و از سرورهای داخلی تا جایی که خطتون کشش داره دانلود میکنه.....

من که چشمم آب نمیخوره ، دو روز دیگه دوباره محدود میکنن حتما اشتباهی سرعت رو آزاد کردن :n02:

برا من که محدوده هنوز ! مرکز رودکی

android500
14-12-2015, 14:05

مرکز قندی هر روز محدودتر از دیروز :n27:

IVAN
14-12-2015, 18:12
ایثار هم محدوده

ARAM44
14-12-2015, 20:25
دانلود شبانه ADSL مخابرات تهران رایگان شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود رایگان شبانه اینترنت پرسرعت مخابرات محدود شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ARAM44
16-12-2015, 23:29
فاجعه

Pinging forum.p30world.com

Request timed out.
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=214ms TTL=42
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=212ms TTL=42
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=211ms TTL=42

Ping statistics for 5.9.124.229:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
:n15: Minimum = 211ms, Maximum = 214ms, Average = 212ms

becks
17-12-2015, 19:40
مخابرات افتضاح شده :n28:
:n27:

android500
18-12-2015, 23:16
طرح یلدای ایرانسل:
نامحدود
نیم ساعت 500 تومن
یک ساعت 900
دو 1700
سه 2500
:n14:

urumchi
20-12-2015, 13:29
شبانه مخابرات شده یکسوم رایگان؟؟؟!!!

عکس پایین برای ریزمصرف دیشب بوده از ساعت 2 تا 7

نصف 5236مگ میشه 2618 مگ درحالی که 3663 مگ کسر شده یعنی 1045مگ بیشتر
کلا اعداد پایین باهم نمی خونن
هرطور حساب می کنم یه اختلاف حسابی این وسط وجود داره

sinaking123456
20-12-2015, 15:33
زنگ بزن 2020 بگو ولی امکانش در حد صفره که زیر بار حجم دزدی برن

fsh_num7
20-12-2015, 20:51
:n03::n03::n03::n03::n03::n03:

android500
20-12-2015, 22:16
شبانه مخابرات شده یکسوم رایگان؟؟؟!!!

عکس پایین برای ریزمصرف دیشب بوده از ساعت 2 تا 7

نصف 5236مگ میشه 2618 مگ درحالی که 3663 مگ کسر شده یعنی 1045مگ بیشتر
کلا اعداد پایین باهم نمی خونن
هرطور حساب می کنم یه اختلاف حسابی این وسط وجود داره

چرا شما دودستی چسبیدی این مخابراتو ولش کنین بره مامانشو بیاره ببینم چه گوهی میخاد بخوره.

urumchi
21-12-2015, 15:11
چرا شما دودستی چسبیدی این مخابراتو ولش کنین بره مامانشو بیاره ببینم چه گوهی میخاد بخوره.شما خودت کجارو دو دستی چسبیدی؟!
بگو ما هم بریم همونجا

IVAN
21-12-2015, 17:17
شما خودت کجارو دو دستی چسبیدی؟!
بگو ما هم بریم همونجا

آسیاتک گرون فروش! برداشت یه دفعه سرویس 17 تومنی رو کرد 30 تومن!
عصرا هم که تا 1 شب اینترنت نابود میشه
به نظرم هر کس هر شرکتی هست همون جا بمونه. همشون مشکل دارن!!

saeed774
21-12-2015, 20:31
من که فعلا یک ماهه با همراه اول و ایرانسل میگذرونم ، انصافا هم تا بحال هیچ مشکلی نداشتن ، کل روز رو تا ساعت 2 بامداد با 4G ایرانسل سپری میکنم و ساعت 2 هم از بسته نامحدود همراه اول که 1000 تومن هزینش میشه در مواقعی که نیاز به دانلود دارم استفاده میکنم ( اونم بخاطر اینکه ایرانسل 20 گیگ رو 2 تومن کرد از همراه استفاده میکنم ! ) خیلی کم پیش اومده از آسیاتک استفاده کنم ! اگر ایرانسل و همراه اول و کیفیت اینترنتشون اینطوری باقی بمونه دیگه طرف ADSL نمیرم !
به احتمال زیاد پارس آنلاین کوچ میکنم . چون چندجا که از آشنایان و دوستان که داشتنش سرعت و کیفیت و پینگ خوبی ارائه میدادمخصوصا اینکه تا 16 مگابیت هم خط رو باز میکنن و دانلود شبانه هم 2 به 3 رایگانه و محدودیت سرورهای داخلی رو که اخیرا آسیاتک اعمال کرد رو نداره

android500
21-12-2015, 22:53
شما خودت کجارو دو دستی چسبیدی؟!
بگو ما هم بریم همونجا
گزینه بد از این همه بدتر.
باز اسیاتک یه چیزش خوبه امکان تغییر سرعت داره که خیلی به کار من میاد الآن من با 18 تومن هر ماه حدود 5.5 گیگ حجم دارم + سه روز اینترنت 10 مگ 4-10 صبح رایگان که هر چی دانلود دارم تو اون سه روز انجام میدم حداقل 30 گیگ میشه دانلود کرد
درضمن سرعت 128 میگیری تو روز سرعتت او چیزیه که خطت بکشه ولی مخابرات چی؟؟ نمیدونم خودت هر جا صلاح میدونی برو همونجا.

saeed774
21-12-2015, 23:47
گزینه بد از این همه بدتر.
باز اسیاتک یه چیزش خوبه امکان تغییر سرعت داره که خیلی به کار من میاد الآن من با 18 تومن هر ماه حدود 5.5 گیگ حجم دارم + سه روز اینترنت 10 مگ 4-10 صبح رایگان که هر چی دانلود دارم تو اون سه روز انجام میدم حداقل 30 گیگ میشه دانلود کرد
درضمن سرعت 128 میگیری تو روز سرعتت او چیزیه که خطت بکشه ولی مخابرات چی؟؟ نمیدونم خودت هر جا صلاح میدونی برو همونجا.

به تغییر سرعت و سرویس اشاره کردید یه سوال داشتم خوشحال میشم پاسخ بدید .
این گزینه تغییر سرویس یا همون بعبارتی تغییر سرعت که در پنل کاربری آسیاتک وجود داره چگونه عمل میکنه ؟ برای امتحان خواستم سرویس رو تغییر بدم که نوشت حجم فعلی سرویس شما صفر خواهد شد . حالا مثلا اگر من سرویس دیگه ای رو انتخاب کنم حجمی که تو این سرویسم مونده به سرویس جدیدم منتقل میشه یا بکل میسوزه ؟! وقتی تغییر سرویس رو زدم که با سرعت فعلیم فرق داره در همون لحظه حجم و سرویس جدید اعمال میشه یا باید از مرکز فروش اسیاتک تایید و بعد فعال بشه ؟! باز منظورم اینه که در این جابجایی و تغییر سرویس اینترنتم قطع میشه یا در همون لحظه تغییرات اعمال میشه ؟
مرررسی

android500
22-12-2015, 01:12
به تغییر سرعت و سرویس اشاره کردید یه سوال داشتم خوشحال میشم پاسخ بدید .
این گزینه تغییر سرویس یا همون بعبارتی تغییر سرعت که در پنل کاربری آسیاتک وجود داره چگونه عمل میکنه ؟ برای امتحان خواستم سرویس رو تغییر بدم که نوشت حجم فعلی سرویس شما صفر خواهد شد . حالا مثلا اگر من سرویس دیگه ای رو انتخاب کنم حجمی که تو این سرویسم مونده به سرویس جدیدم منتقل میشه یا بکل میسوزه ؟! وقتی تغییر سرویس رو زدم که با سرعت فعلیم فرق داره در همون لحظه حجم و سرویس جدید اعمال میشه یا باید از مرکز فروش اسیاتک تایید و بعد فعال بشه ؟! باز منظورم اینه که در این جابجایی و تغییر سرویس اینترنتم قطع میشه یا در همون لحظه تغییرات اعمال میشه ؟
مرررسی
همون لحظه اعمال میشه اگه نشه هم با ریست مودم حتما میشه.
اولا تاریخ هیچ تغییر نمیکنه یعنی سرویس قبلی هر تاریخی تموم بشه سرویس جدید هم همون روز تموم میشه.
ثانیا فقط میشه تغییر سرویس رو برای سرویس هایی که قیمتشون کمتر از سرویس جدید باشه اعمال کرد.
محاسبه حجم: حجم سرویس قبلی رو از حجم سرویس جدید کم میکنید تقسیم بر 30 میکنید تا حجم یک روز به دست بیاد بعد تو روز های باقیمونده تا اتمام سرویس ضرب میکنید.
مسلما اگه حجم سرویس جدید کمتر از سرویس قبلی باشه حجم جدید منفی میشه و اگه حجم ها برابر باشن صفر میشه و در غیر اینصورت با همین روشی که گفتم حساب میکنید. حجم سرویس فعلی هم معلومه به کل به فنا میره :n27:
محاسبه قیمت: قیمت بدون مالیات سرویس قبلی رو از قیمت بدون مالیات سرویس جدید کم میکنید تا اختلاف قیمت به دست بیاد بعد تقسیم بر 30 میکنید تا قیمت هر روز به دست بیاد و بعد ضربدر تعداد روزهای باقی مونده میکنید و در نهایت قیمت به دست اومده رو ضربدر 1.09 میکنید تا مالیات لحاظ بشه.
یه نکته ای که هست این روش هیچ تفاوتی با سرویس های معمولی نمیکنه فقط وقتی به نفع تموم میشه که سرویس جدید رو از سرویس های یکساله مثلا 120 گیگ 12 ماهه سرعت 512 انتخاب کنید دلیلش هم اینه که تاریخ اتمام سرویس فرقی نمیکنه. یه نفع دیگه که داره اینه که سرویسهای 10 مگ اونایی که شبانه دارن خیلی گرونن و با این روش میشه مثلا برای 3-4 روز مونده به اتمام سرویس از اون سرویس ها استفاده کرد و لذت برد :n31:
یه نکته دیگه اینه که اگه روزهای باقی مونده کمتر از 3 بشه امکان تغییر سرعت برداشته میشه.
امیدوارم مفید بوده باشه :n01:

urumchi
22-12-2015, 02:35
android500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای وبگردی و کارهای دم دستی تقریبا همه شرکتا لنگه همدیگن هیچ فرقی ندارن ( پینگ ، تک کانکشن و ... )
پس همین مخابرات رو نگه میدارم ، چه کاریه کلی هزینه کنم شرکت عوض کنم وضعیتم هیچ فرقی نکنه شاید بدترم بشه

دانلودحجیم هم با بسته شبانه همراه اول انجام میدم

با سرعت 1مگابایت از 2 تا 7 راحت 12گیگ می گیرم

از نظر هزینه هم وقتی با تعرفه های adsl و وضعیت شبانه شرکتها مقایسه کنیم کاملا به صرفه ست این بسته هزارتومنی

موفق باشید

saeed774
22-12-2015, 21:29
همون لحظه اعمال میشه اگه نشه هم با ریست مودم حتما میشه.
اولا تاریخ هیچ تغییر نمیکنه یعنی سرویس قبلی هر تاریخی تموم بشه سرویس جدید هم همون روز تموم میشه.
ثانیا فقط میشه تغییر سرویس رو برای سرویس هایی که قیمتشون کمتر از سرویس جدید باشه اعمال کرد.
محاسبه حجم: حجم سرویس قبلی رو از حجم سرویس جدید کم میکنید تقسیم بر 30 میکنید تا حجم یک روز به دست بیاد بعد تو روز های باقیمونده تا اتمام سرویس ضرب میکنید.
مسلما اگه حجم سرویس جدید کمتر از سرویس قبلی باشه حجم جدید منفی میشه و اگه حجم ها برابر باشن صفر میشه و در غیر اینصورت با همین روشی که گفتم حساب میکنید. حجم سرویس فعلی هم معلومه به کل به فنا میره :n27:
محاسبه قیمت: قیمت بدون مالیات سرویس قبلی رو از قیمت بدون مالیات سرویس جدید کم میکنید تا اختلاف قیمت به دست بیاد بعد تقسیم بر 30 میکنید تا قیمت هر روز به دست بیاد و بعد ضربدر تعداد روزهای باقی مونده میکنید و در نهایت قیمت به دست اومده رو ضربدر 1.09 میکنید تا مالیات لحاظ بشه.
یه نکته ای که هست این روش هیچ تفاوتی با سرویس های معمولی نمیکنه فقط وقتی به نفع تموم میشه که سرویس جدید رو از سرویس های یکساله مثلا 120 گیگ 12 ماهه سرعت 512 انتخاب کنید دلیلش هم اینه که تاریخ اتمام سرویس فرقی نمیکنه. یه نفع دیگه که داره اینه که سرویسهای 10 مگ اونایی که شبانه دارن خیلی گرونن و با این روش میشه مثلا برای 3-4 روز مونده به اتمام سرویس از اون سرویس ها استفاده کرد و لذت برد :n31:
یه نکته دیگه اینه که اگه روزهای باقی مونده کمتر از 3 بشه امکان تغییر سرعت برداشته میشه.
امیدوارم مفید بوده باشه :n01:

مرسی دوست عزیز که خیلی کامل و گویا توضیح دادید ولی من حوصله این همه محاسبات رو به علت پیری ندارم :n02:

خیلی مختصر : الان سرویسم سرویس عید تا عیده که 280 روز هم مونده تا تموم بشه ! و مثلا ساعت 1-6 هم 80 درصد تخفیف داره ، الان میتونم این سرویس رو به یکساله جدید که 60 گیگ حجم میده تغییر بدم ؟! یا به سرویس شهاب که نیم گیگ در ماه هست ؟ یا کلا به سرویس ماهیانه تغییر بدم ؟ مرررسی

android500
22-12-2015, 23:56
مرسی دوست عزیز که خیلی کامل و گویا توضیح دادید ولی من حوصله این همه محاسبات رو به علت پیری ندارم :n02:

خیلی مختصر : الان سرویسم سرویس عید تا عیده که 280 روز هم مونده تا تموم بشه ! و مثلا ساعت 1-6 هم 80 درصد تخفیف داره ، الان میتونم این سرویس رو به یکساله جدید که 60 گیگ حجم میده تغییر بدم ؟! یا به سرویس شهاب که نیم گیگ در ماه هست ؟ یا کلا به سرویس ماهیانه تغییر بدم ؟ مرررسی
داداش خلاصه تر دیگه نمیشه توضیح داد. :n21:
هر سرویسی که قیمت ماهیانش از سرویس فعلیت بیشتر باشه میتونی بهش تغییر سرویس بدی.
قیمت و حجم رو گفتم چجوری حساب کنی.
تاریخ اتمام هم فرقی نخواهد کرد همونی میشه که سرویس فعلیت داره.

IVAN
23-12-2015, 23:10
نت از 2 ساعت پیش نابود شده. صفحات یک در میون باز میشن!

sinaking123456
23-12-2015, 23:20
از کجا نت داری و از کدوم شهری؟
من خوی هستم اسیاتک عالی خیلی خوبه الان

android500
24-12-2015, 03:00
اسیاتک این دو روزه ماشالاه داره میترکونه کاش همینجوری بمونه قبلا میخاستی یه سرچ تو گوگل کنی پشیمون میشدی ولی الآن اینترو نزده صفحه لود میشه.

arak88
24-12-2015, 15:40
انصافا آسیاتک چند وقتت خیلی خوب شده
مخصوصا تو تایم رایگان
امیدوارم همینطوری بمونه
همسایمون از مخابرات گرفته میگه فاجعست ولی اسیاتک خوبه

IVAN
24-12-2015, 19:15
برا من از امروز بهتر شده. اما مطمئنا کار خاصی نکردن فقط مسیر خارجی عوض شده و احتمالا زیاد دووم نمیاره!

hp980
28-12-2015, 10:56
سلام
این اینترنت مخابرات برای شما هم چند روزه زیاد قطع و وصل میشه ؟

urumchi
28-12-2015, 14:45
سلام
این اینترنت مخابرات برای شما هم چند روزه زیاد قطع و وصل میشه ؟
روزا اصلا ولی شبا تقریبا به فاصله هر نیم ساعت یه بار قطع و وصل میشه
جالبه که وقتی وصل میشه آی پی اینترانت میده (رنج 172) دوباره قطع میشه و اینبار آی پی اینترنت میده معمولا رنج 5.2220

android500
29-12-2015, 19:39
آقا کسی میتونه سوال منو جواب بده؟؟ :n27:
تو طرح 4+4 فقط باید ترافیک 4 گیگ باشه که 4 گیگ هم هدیه بده یا مثلا میشه 100 گیگ خرید و در مجموع 200 گیگ بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hp980
30-12-2015, 10:09
روزا اصلا ولی شبا تقریبا به فاصله هر نیم ساعت یه بار قطع و وصل میشه
جالبه که وقتی وصل میشه آی پی اینترانت میده (رنج 172) دوباره قطع میشه و اینبار آی پی اینترنت میده معمولا رنج 5.2220

واسه من هر رور حداقل 10 باری قطعی داره ، شب نمیدونم استفاده نمیکنم

hadi.EST
30-12-2015, 21:17
سلام
از دوستان اینجا کسی سرور ایران در اختیارش هست؟ و یا قصد خریدش رو داره؟
لطفا" اطلاع بدید با تشکر

mechanicali
31-12-2015, 11:24
آقا اگه مایل باشید روز شنبه همه جمع بشیم مخابرات چهارراه مخابرات بریم پیشه رییس
الان مثلا سرویسم هست 2 مگ سرعت دانلود میگیرم 40 کیلو بایت میگیرم
سوای این سرعت کم هم هر رزو از ساعت 5 بعدازظهر به اون ور اینترنت میره و میاد
به 2020 هم زنگ میزنی ناله میکنن نویز داری نویز داری
ولی الان ک این مطالب رو خوندم دیدم نویزو مرض از خوده مخابراته

IVAN
02-01-2016, 23:01
فروش ویژه اینترنت + tv کابلی در روسیه. 100 مگابیت نامحدود بر روی بستر fttx فقط 399 روبل(کمتر از 6 دلار)

android500
03-01-2016, 14:03
فروش ویژه اینترنت + tv کابلی در روسیه. 100 مگابیت نامحدود بر روی بستر fttx فقط 399 روبل(کمتر از 6 دلار)

خدایااااااا :42:

Arashdn
03-01-2016, 15:49
سلام
فک کنم بازم ماهی ها کابل اینترنت رو جویدن

پارس و آسیاتک:
هر دو حدود 50 درصد پکت لاست
سرعت دانلود از سرور های ایران :
پارس 10-12 ، آسیاتک 5-6
پشتیبانی:
آسیاتک : همه چیز درسته نمیدونم چرا مشکل داری!
پارس : مشکل سراسری داریم...

livebot
03-01-2016, 16:24
تو تایید پست دوستمون Arashdn باید بگم که بله وضعیت درست مثل وقتایی هستش که کوسه ها هوس کابل میکنن. آنا فعلا توانایی رقابت با dial up ده سال قبل خودش رو هم نداره البته زیاد نباید بهشون ایراد گرفت. در کل isp ها تو ایران قشر مظلومی هستن. (البته این اصلا به این معنی نیست که همشون خوبن ولی مطمئن باشین هر کدومشون جای دیگه ای از کره سوم فعالیت میکردن این وضع برای سرویساشون پیش نمیومد.)

dDarkKnight_12
06-01-2016, 17:07
امروز یه اتفاق جالبی برام افتاد گفتم ایتجا بنویسم شاید اونایی که مشکل نویز دارن براشون مفید باشه...

مودم رو روشن کردم Snr خط در مدولاسیون adsl 2+ بدون sra و bitswap که معمولا روی 25 تا 30 بود اومده بود نزدیکای 14 تا 15 ، چندبار خاموش روشن کردم و مدولاسیون عوض کردم چیزی تغییر نکرد

اینبار مودم رو خاموش کردم و همینکه دوباره روشن کردم ، با موبایل به شماره خط زنگ زدم و گذاشتم همینطور زنگ بزنه ، لینک که آپ شد snr اومده بود روی 31 !!!

دیگه نمیدونم شانسی اینطور شد یا تجهیزات مخابرات اینطوری هست که نویز خط با زنگ زدن برطرف میشه....

urumchi
07-01-2016, 13:54
امروز یه اتفاق جالبی برام افتاد گفتم ایتجا بنویسم شاید اونایی که مشکل نویز دارن براشون مفید باشه...

مودم رو روشن کردم Snr خط در مدولاسیون adsl 2+ بدون sra و bitswap که معمولا روی 25 تا 30 بود اومده بود نزدیکای 14 تا 15 ، چندبار خاموش روشن کردم و مدولاسیون عوض کردم چیزی تغییر نکرد

اینبار مودم رو خاموش کردم و همینکه دوباره روشن کردم ، با موبایل به شماره خط زنگ زدم و گذاشتم همینطور زنگ بزنه ، لینک که آپ شد snr اومده بود روی 31 !!!

دیگه نمیدونم شانسی اینطور شد یا تجهیزات مخابرات اینطوری هست که نویز خط با زنگ زدن برطرف میشه....
روش جالبی بود ولی چندبار تست کردم برای من جواب نداد

omidhk
10-01-2016, 14:37
فروش سرویس اینترنت نامحدود مخابرات با سرعت های 1، 2 و 4 مگابیت/ خداحافظی با نامحدود 128 کیلوبیت

omidhk
10-01-2016, 14:39
کامران کاظمی معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب که فروش سرویس اینترنت نامحدود با سرعت 128 کلیوبیت در استان تهران متوقف شده است گفت: سرویس اینترنت نامحدود به دوصورت پیش پرداخت(Pre Paid) و پس پرداخت (Post Paid) به متقاضیان جدید قابل ارائه است.

معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن بیان این مطلب که واگذاری در حالت پیش پرداخت بصورت 3 ماهه و پس پرداخت بصورت 12 ماهه است تعرفه سرویس فوق را به شرح جدول زیر اعلام کرد:

becks
10-01-2016, 17:22
فروش سرویس اینترنت نامحدود مخابرات با سرعت های 1، 2 و 4 مگابیت/ خداحافظی با نامحدود 128 کیلوبیت

:n13::n37:

IVAN
11-01-2016, 01:34
اون برا تهرانه. ارومیه هم این سرویسا رو ارائه میدن؟!

android500
11-01-2016, 02:30
اگه ارایه بده ارومیه من اولین نفرم که میگیرم :n09:

اینترنت واقعی یعنی نامحدود :n05:

becks
13-01-2016, 16:46
:||||

kavehch
13-01-2016, 19:39
با سلام و احترام

بنده حدود 20 روزی یمشه روی 10 مگ مخابرات اومدم دانلود از سرورهای ایرانی روی 950 تا 1 مگ هستش ولی از سرورهای خارجی به زرو میشه 200 کیلوبایت

زنگم زدم 2020 میگه ثبت خرابی میگم آخه مرد مومن ثبت خرابری برای وقتی هستش خط من مشکل داشته باشه اگه داشت که سرور ایرانی هم باید همون 200 میشید خودتون محدود کردید !!

به نظرتونم چیکار کنم

IVAN
13-01-2016, 20:45
با سلام و احترام

بنده حدود 20 روزی یمشه روی 10 مگ مخابرات اومدم دانلود از سرورهای ایرانی روی 950 تا 1 مگ هستش ولی از سرورهای خارجی به زرو میشه 200 کیلوبایت

زنگم زدم 2020 میگه ثبت خرابی میگم آخه مرد مومن ثبت خرابری برای وقتی هستش خط من مشکل داشته باشه اگه داشت که سرور ایرانی هم باید همون 200 میشید خودتون محدود کردید !!

به نظرتونم چیکار کنم

اگه خطتون فیبر هست که هیچ کاری نمیشه کرد. من قبلا از مخابرات سرویس داشتم ده مگ گرفته بودم ولی بیشتر از 8 مگ آپ نمیشد. پیگیری کردم تا کارشناس فرستادن. اونم هر کاری کرد درست نشد که نشد
خودشم گفت که اشکال از سیستم های خود مخابراته. مثلا الان با آسیاتک خطم با 14 مگ هم آپ شد!
---
پ.ن: سرویس 38 مگابیت با قیمت 10پوند (تا یه سال):

kavehch
15-01-2016, 00:30
اگه خطتون فیبر هست که هیچ کاری نمیشه کرد. من قبلا از مخابرات سرویس داشتم ده مگ گرفته بودم ولی بیشتر از 8 مگ آپ نمیشد. پیگیری کردم تا کارشناس فرستادن. اونم هر کاری کرد درست نشد که نشد
خودشم گفت که اشکال از سیستم های خود مخابراته. مثلا الان با آسیاتک خطم با 14 مگ هم آپ شد!
---
پ.ن: سرویس 38 مگابیت با قیمت 10پوند (تا یه سال):

بسلام

تشکر از شما عرض کردم ، روی دانلود از سرور ایران مشکلی نیست و فقط دانلود از خارج کشور این مشکل هستش الان که دارم این رو می نویسم سرور ایران رو با 900 کیلوبایت دانلود میگیرم ، سرور خارج 70 کیلوبایت !!!!!!!!!!!! محدود کردن خودشون چون قبلا دو مگ داشتم سرور خارج هم با 270 ک دانلود میگرفتم

snj89000
15-01-2016, 17:27
سرعت دانلود شبانه آسیاتک سرویس شهاب 4 تا 10 رایگان از سایت youtube :

Immunology
15-01-2016, 17:35
یک ماهه آسیاتک ثبت نام کردم هنوز فعال نشده!میگن مشکل از مخابراته!چه میشه کرد؟

dDarkKnight_12
16-01-2016, 04:38
آقا محدودیت شبانه آسیاتک رفع شده ؟؟؟؟؟

من الان تو بازه رایگان دارم با سرعت 10 مگ دانلود میکنم :n04:

IVAN
16-01-2016, 22:37

برا من دیشب نوسان داشت. امشب باید ببینیم چطور میشه!

android500
18-01-2016, 00:56

رنج ای پی شما چنده؟؟؟ سرویستون چیه؟ فقط از سرور داخل سرعت نامحدوده یا خارج؟؟؟

dDarkKnight_12
18-01-2016, 01:33
رنج ای پی شما چنده؟؟؟ سرویستون چیه؟ فقط از سرور داخل سرعت نامحدوده یا خارج؟؟؟

آیپی استاتیک رنج 185

اون روز حتی خارجی هم نامحدود بود ولی دیشب دوباره محدود شد هر دو ، ببینیم امشب چی میشه...

saeed774
18-01-2016, 20:21
آقا از دیشب من یوتیوب رو بدون فیتلر باز میکنم تا الان :n02: چه سرعتی هم داره موقع پخش ، تا 1080 هم بدون لگ پخش میشه !
آسیاتکی هستم، اگر دیدید با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیتلرید با آدرس ssl وارد بشید ! یعنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

android500
18-01-2016, 23:38
آقا از دیشب من یوتیوب رو بدون فیتلر باز میکنم تا الان :n02: چه سرعتی هم داره موقع پخش ، تا 1080 هم بدون لگ پخش میشه !
آسیاتکی هستم، اگر دیدید با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فیتلرید با آدرس ssl وارد بشید ! یعنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مال منم اینطوریه عجب کیفیتی داره جون تو لذت میبریم :n31:

من سرویسم الآن رایگان نداره میگم نکنه نامحدود شدن سرعت شبانه هم مربوط به همینه؟؟ :n13:

arak88
19-01-2016, 02:07
برای من که محدوده روی 600

saeed774
19-01-2016, 13:39
مال منم اینطوریه عجب کیفیتی داره جون تو لذت میبریم :n31:

من سرویسم الآن رایگان نداره میگم نکنه نامحدود شدن سرعت شبانه هم مربوط به همینه؟؟ :n13:

مگه نامحدود شده ؟!!! من که سرعتم 4 مگابیته شبانه روی 120 قفلم ، چه خارجی چه داخلی

یوتیوب هم که امروز دیگه باز نمیکنه خخخ یعنی کلا صفحه سفیده نه اینکه پیوندها بیاد !

android500
19-01-2016, 18:07
مگه نامحدود شده ؟!!! من که سرعتم 4 مگابیته شبانه روی 120 قفلم ، چه خارجی چه داخلی

یوتیوب هم که امروز دیگه باز نمیکنه خخخ یعنی کلا صفحه سفیده نه اینکه پیوندها بیاد !
مال بعضی ها اینطوری شده مال من الآن یوتوپ بازه ولی چون سرویسم شبانش 1/2ه نمیدونم شبانه سرعت چجوری شده.

Immunology
20-01-2016, 10:43
بعد از 48 روز بالاخره آسیاتکم فعال شد
طرح 60 گیگ 1ساله 60 تومن
دوستان نظرشون چیه در مورد سرعتش؟

android500
21-01-2016, 14:56
خوب شد الآن :n02:

تمدید یک هفته ای سرویس آ مثل آسیاتک برای کاربران قدیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urumchi
23-01-2016, 03:23

Pi_Ro
28-01-2016, 14:12
بسته روزانه 20 گیگ ایرانسل حذف شد :|

mechanicali
29-01-2016, 20:42
درود به خدمت همه
از دوستانی که اینترنت دارن مال کدوم شرکتو تایید میکنن مخابراتم میخام تخلیه کنم برم شرکت دیگه ای
افت سرعتو قطعی و وصلی زرناااا مرناااا نداشته باشه.
:n16:

android500
30-01-2016, 21:19
درود به خدمت همه
از دوستانی که اینترنت دارن مال کدوم شرکتو تایید میکنن مخابراتم میخام تخلیه کنم برم شرکت دیگه ای
افت سرعتو قطعی و وصلی زرناااا مرناااا نداشته باشه.
:n16:

افت سرعتو قطعی و وصلی زرناااا مرناااا نداشته باشه :n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04:

saeid000
01-02-2016, 12:49
نظرتون در مورد صبانت چیه دوستان؟
من الان اسیاتک هستم ولی زیاد راضی نیستم روزی چندباری قطع میشه وبخاطر دانلود شبانه میخوام برم صبانت اون از 2تا 7صبح رایگان داره

saeid000
01-02-2016, 13:04
من الان اسیاتک هستم ولی زیاد راضی نیستم روزی چندباری قطع میشه وبخاطر دانلود شبانه میخوام برم صبانت اون از 2تا 7صبح رایگان داره

android500
02-02-2016, 00:14
تا اونجایی که من میدونم صبا طرح منصفانه داشت فک کنم اگه بیشتر از حجم روزانت شبا استفاده کنی سرعتو محدود میکنه. نمیدونم دقیقا یادم نیست

saeid000
03-02-2016, 18:36
دوستان اسیاتک الان کدوم سرویسش خوبه برای دانلود شبانه ممنون من طرحم تموم شده میخوام شاؤژ کنم کدوم خوبه

Pi_Ro
05-02-2016, 04:24
رو مودم من الان 8 تا مک آیدی هست
راهی هست که بشه حجم مصرفی هر کدوم از مک آیدی رو دید ؟ جوری که آدم بفهمه کدوم یکی زیادی مصرف میکنه ؟
دهنم سرویس شده :n23:

محمد7966
05-02-2016, 05:07
رو مودم من الان 8 تا مک آیدی هست
راهی هست که بشه حجم مصرفی هر کدوم از مک آیدی رو دید ؟ جوری که آدم بفهمه کدوم یکی زیادی مصرف میکنه ؟
دهنم سرویس شده :n23:

نه نمیشه دید

قابلیتی تا االان نشنیدم فقط مودم های گرون قیمتی هستند که قابلیت محدود کردن دارند یعنی به هر کدوم میتونید حجم محدود بدید

البته ip qos هم میتونه فایده داشته باشه
یه صفحه ای هست که برای یه مودم خاصی توضیح داده

چگونه سرعت و حجم اینترنت وایرلس مهمان را مخفیانه محدود کنیم - انزل وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_heartsick
05-02-2016, 19:57
سلام به همه ی دوستان
دوستان مکس نتی میشه از سرویسهای اسیا تک خرید
حجم که از اونجا میخریم ولی سرویس رو نمیدونم

Sent from my HTC EVA_UTL using Tapatalk

Pi_Ro
05-02-2016, 23:08
نه نمیشه دید

قابلیتی تا االان نشنیدم فقط مودم های گرون قیمتی هستند که قابلیت محدود کردن دارند یعنی به هر کدوم میتونید حجم محدود بدید

البته ip qos هم میتونه فایده داشته باشه
یه صفحه ای هست که برای یه مودم خاصی توضیح داده

چگونه سرعت و حجم اینترنت وایرلس مهمان را مخفیانه محدود کنیم - انزل وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با ip Qos زیاد تو محدود کردن سرعت تفاوتی ایجاد نمیکنه البته اینکارو انجام دادم ولی زیاد نمیشه بهش امیدوار بود
با گزینه ترانزیت پاور میشه محدود کرد سرعتو ولی بطور کلی محدود میکنه این قابلیت رو نداره که رو مک آیدی ها سلکت کنی

saeid000
07-02-2016, 15:01
دوستان من قبلا که مکس نت بودم الان اسیاتک شدم میتونم باز از پنل مکس نت اینترنتو دوباره یه طرح دیگه انتخاب کنم

saeedmj90
10-02-2016, 12:38
دوستان من قبلا که مکس نت بودم الان اسیاتک شدم میتونم باز از پنل مکس نت اینترنتو دوباره یه طرح دیگه انتخاب کنم

سلام دوست عزیز ...

نه نمیشه انتخاب کرد ...

هرکدوم به طور مجزا اشتراک میدن به مشترکاشون ...

دیگه شما از مکس نت تخلیه کردین ... الان فقط میشه از آسیا تک گرفت ...

فقط یه احتمال وجود داره که شما دوتا خط تلفن داشته باشین ... که با هر دو شرکت کار کنید .

موفق باشید .

saeedmj90
10-02-2016, 12:41
سلام دوستان عزیز ...

اینجا کسی هست از شرکت ترکانت سرویس بگیره ؟؟؟

AmirSAMSUNG
12-02-2016, 23:11
سلام دوستان عزیز ...

اینجا کسی هست از شرکت ترکانت سرویس بگیره ؟؟؟
سلام من از ترکانت اینترنت داشتم
دو هفته پیش خبر دار شدم قرار دادش با شرکت پیشگامان تموم شده یوزرارو فرستادن مکس نت

ittools
13-02-2016, 17:29
سلام دوستان :n12:
عجب وضعیتی شده ! :n15:
مکس نت اونجوری ! ترکانت اینجوری ! مخابرات هم که ماشاالله دیگه گفتن نداره !! اینم از وضعیت آسیاتک شبا میاد سرعت رو محدود میکنه
جالبیش اینجاست یه بار خودشون اعتراف کردن که عصرها پهنای باند تموم میکنن برای همین سرعت ها رو میارن پایین :n21: این همه هم پول مفت میدیم اینم از وضعمون :n23: آسیاتک فقط صبح ها خوبه عصر به بعد واقعا افتضاحه

IVAN
13-02-2016, 18:39
سلام من از ترکانت اینترنت داشتم
دو هفته پیش خبر دار شدم قرار دادش با شرکت پیشگامان تموم شده یوزرارو فرستادن مکس نت

خود ماکس نت که ول معطله :biggrin:

وضع آسیاتک بد نیست البته از لحاظ پینگ. چند روزیه اومده زیر 200

snj89000
17-02-2016, 18:48
دوستان کسی از صبانت سرویس داره وضعش چطوریاس؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_love
19-02-2016, 12:50
سلام
دوستان مخابرات خط، سرعت 2 مگ خودش رو، رو چند مگ میبنده ؟ من الان 10 مگ دارم ازش ولی دیگه استفاده ای برام نداره ! فقط برا گردش روزانه ازش استفاده میکنم ! دانلود شبانش که پریده، پس بیفایدست ، میخوام سرعتم رو کمتر کنم.
سپاس فراوان

IVAN
19-02-2016, 17:13
تا اوجایی که یادمه مخابرات با دیتاریت سرعتا رو محدود میکنه. 2 مگ معمولا رو 2300 بسته میشه (میشد!)

urumchi
21-02-2016, 10:41
مخابرات به درجه ای از عرفان رسیده که سایت های داخلی رو هم مجبورم با فـیلترشکن باز کنم :n27:

.................

یه سوالم داشتم

کسی میدونه این نقشه های پوشش ۳جی و ۴جی همراه اول و ایرانسل تو سایتشون تا چه حد قابل اعتماد هستن؟
یعنی میشه صرفا بر اساس اون نقشه ها نسبت به خرید گوشی با ساپورت ۴جی اقدام کرد؟؟؟

IVAN
22-02-2016, 01:39
مخابرات به درجه ای از عرفان رسیده که سایت های داخلی رو هم مجبورم با فـیلترشکن باز کنم :n27:

.................

یه سوالم داشتم

کسی میدونه این نقشه های پوشش ۳جی و ۴جی همراه اول و ایرانسل تو سایتشون تا چه حد قابل اعتماد هستن؟
یعنی میشه صرفا بر اساس اون نقشه ها نسبت به خرید گوشی با ساپورت ۴جی اقدام کرد؟؟؟

ایرانسل که تقریبا اکثر جاهای شهرو 4g کرده. همراه اول ولی نتونستم 4g رو پیدا کنم
یکیم شما که آخرش مجبوری 4g ساپورت بگیری اگه گوشی جدید میگیری حتما دقت کن
کیفیت دیتای 4g واقعا عالیه. اصلا با 3g قابل قیاس نیست

Pi_Ro
23-02-2016, 19:18
دوستان مخابراتی تو تعرفه های خرید گیگ اگه بالای 10 گیگ حجم بگیریم ( حضوری ) قیمت هر گیگ از 1600 حساب میشه یا اینکه این طرح رو حذف کردن ؟

Squall Leonhart
25-02-2016, 08:50
من از مخابرات اکانت دارم
دو سه روز هست که سایت گوگل واسم خیلی سخت باز میشه!
هر روز هم داره بدتر میشه!
واسه بقیه هم این طوری شده؟

urumchi
26-02-2016, 11:56
من از مخابرات اکانت دارم
دو سه روز هست که سایت گوگل واسم خیلی سخت باز میشه!
هر روز هم داره بدتر میشه!
واسه بقیه هم این طوری شده؟
دقیقا منم با گوگل همین مشکلو دارم
بعضی وقتام کلا با هر ipی که تست می کنم باز نمیشه
مجبورم فـیلترشکن کانکت کنم

milad_heartsick
27-02-2016, 17:08
دوستان خوبم جیمبوی مکس نت برقرار هست یا نه؟

Sent from my HTC EVA_UTL using Tapatalk

sinaking123456
27-02-2016, 20:11
نه داداش مکس نت کلا دیگه میشه گفت که وجود نداره
رفته رو اسیاتک

Arashdn
28-02-2016, 12:44
این آسیاتک دیگه واقعا داره رو اعصاب من رژه میره
بعد 5 روز قطعی کامل (کلا به مرکز link نمیشد) بعد کلی دعوا و این حرفا تازه بالاخره وصلش کردن
اون وقت نگاه میکنم سرعت آپلود رو بستن رو 70 :n04::n04::n04:

جالبه که روی یه خط دیگه از پارس هم سرویس دارم SNR ام راحت رو 20 هست...
پس فکر نمیکنم خیلی مشکل خط و سیم کشی و ... باشه، چون واسه مودمم درست ازورودی خونه یه سیم مستقیم کشیدم تا مودم ....

به سازمان تنظیم مقررات رادیویی هم شکایت کردم ولی هنوز خبری نشده. پیگیری میکنن؟

Squall Leonhart
29-02-2016, 07:58
خب بالاخره منم اینترنت 4G رو راه اندازی کردم.

فیلم های سایت مکتب خونه رو دارم با سرعت 1 مگابایت در ثانیه دانلود میکنم :

واقعا دست ایران سل درد نکنه عالی هست.

باید قبول بکنیم که دیگه دوره ADSL هم تموم شد.

saeedmj90
29-02-2016, 14:11
سلام به دوستان عزیز ...

منم پی صحبت های دوست عزیزمون آقا فرید عرض کنم که ...

واقعاً دیگه دور زمونه adsl ها داره به آخر میرسه ... و با ورود 4جی به تمامی شهر های ایران ، تحول اساسی در سرعت نت به وجود اومد ...

درسته من الان مودم یو اس بی رایتل از نوع 3جی دارم و خداروشکر ... تعرفه هاش خوبه و سرعت باز کردن یک صفحه هم صدوثانیه میکشه ...دیگه سرعت دانلود به 500 میرسه .

در نظر دارم که یه 4جی ایرانسل بخرم چون یکی از دوستانم خریده بود سرعتش به 3 مگ هم میرسید ... :n19:

امیدوارم بقیه دوستان هم بتونن از اینترنت هاشون نهایت استفاده رو ببرن ... ( با این شرکت های داغون و دزد )

موفق باشید .

navid_nasim
08-03-2016, 22:54
دوستان سلام تو استان از شاتل راضی هستین ؟ میخوام بگیرم؟

urumchi
14-03-2016, 12:35
یه هفته ست فقط با فیـلترشکن میتونم گوگل رو باز کنم

کسی نمیدونه چیکار کنم درست بشه این؟

چندتا هم DNS مختلف تنظیم کردم رو مودم ولی هیچ فایده ای نداشت

firebird
14-03-2016, 18:32
یه هفته ست فقط با فیـلترشکن میتونم گوگل رو باز کنم

کسی نمیدونه چیکار کنم درست بشه این؟

چندتا هم DNS مختلف تنظیم کردم رو مودم ولی هیچ فایده ای نداشت

شما باید پینگ و تریس روت کنی تا ببینی مشکل از کجاست. اینجا بذاری شاید بتونیم سرچ کنیم دلیلشو پیدا کنیم. ممکنه به خاطر SSL باشه. ممکنه هم بخشی از صغحه لود نمیشه. به جای دی ان اس هم میتونی فایل hosts رو ادیت کنی. مثلا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایلش تو ویندز فکر کنم تو شاخه system32 هست. سیستم عاملهای یونیکس بیس etc/hosts/

urumchi
14-03-2016, 20:43
شما باید پینگ و تریس روت کنی تا ببینی مشکل از کجاست. اینجا بذاری شاید بتونیم سرچ کنیم دلیلشو پیدا کنیم. ممکنه به خاطر SSL باشه. ممکنه هم بخشی از صغحه لود نمیشه. به جای دی ان اس هم میتونی فایل hosts رو ادیت کنی. مثلا

فایلش تو ویندز فکر کنم تو شاخه system32 هست. سیستم عاملهای یونیکس بیس etc/hosts/
بدون ssl هم لود نمیشه
فایل hosts هم تو پوشه system32 نبود!
قبلا دیده بودم این فایلو ولی الان نیستش :n13:

firebird
14-03-2016, 21:01

saeid000
17-03-2016, 17:45
من میخوام اسیاتک تخلیه کنم برم صبانت خوبه؟

navid_nasim
01-04-2016, 13:22
از شاتل گرفتم واقعا عالیه راضیم:n12:

IVAN
03-04-2016, 01:12
اینترنت در روسیه؛ 40مگابیت 11 دلار:

IVAN
03-04-2016, 01:24
اینترنت 4g مصطفی ججلی :biggrin:

04351
03-04-2016, 01:26
این آسیاتک دیگه واقعا داره رو اعصاب من رژه میره ...
به سازمان تنظیم مقررات رادیویی هم شکایت کردم ولی هنوز خبری نشده. پیگیری میکنن؟

سلام پست تکراریه کپی کردم دستگیرت بشه من یه بار شکایت کردم لالیگا 5 مگ 5 گیگ مخابرات گرفته بودم رفتم تعزیرات از اونجا فرستادنم تنظیم مقررات قانون اینه باید 5مگابیت *1024=5120 حالا اینو تقسیم میکنیم به 64 (قانون مضخرف اینه) 80 کیلو بایت حقه منه یعنی نمیتونی شکایت کنی که این چه سرعتی هستش حالا اونایی که با این فرمول زیر اون سرویسی که خریدن اومد مثلا 75میتونن برن شکایت کنن بهتره از تعزیرات باشه که ماست مالی نکنندشونباید از دسکتاب فیلم بگیرین چون مدرک میخواد با تست سرعت خود شرکت از سایت خودشو حالا برای اینکه سرتون کلاه نره سایت 195مال وزارت خونه هستش اونجا شکایت کنین براساس مصوبه 118 و125 سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (عکسارو آپلود کنیین) از تهران خود وزارت خونه زنگ میزنن اون وقت مثل بچه ادم میان مشکلو حل میکنن و قربون صدقتون میرن:n05::n24::n39:

این کل چیزی بود که من درمورد سرعت میدونم حالا بقیش به خودتون مربوطه

urumchi
06-04-2016, 11:03
دوستان سلام

یه مودم td-w8951nd داریم

لپ تاپ و گوشی راحت بهش وصل میشن و اینترنت می گیرن ولی یه تبلت لنوو داریم که تحت هیچ شرایطی از مودم نمی تونه اینترنت بگیره ، موقع اتصال مینویسه وصل شد ولی بعدش failure میده

تبلت رو هرجا که میبرم و با مودم های دیگه که تست می کنم فوری اینترنت می گیره و مطمئنم ایراد از تبلت نیست

کسی میتونه کمکم کنه؟

erfan.it
07-04-2016, 21:38
سلام ،

از کی مخابرات اینترنتش رو گرون کرده ؟
من قبلا با 17500 نت 1 مگ با حجم 5 گیگ میگرفتم ،
الان با 15 16 تومن 512 میشه گرفت اونم با 3گیگ حجم :n13:

urumchi
16-04-2016, 22:23
4G ایرانسل

urumchi
20-04-2016, 18:15
۱۲۸ آسیاتک

IVAN
21-04-2016, 12:51
۱۲۸ آسیاتک

سرویس جدید گرفتی؟

urumchi
22-04-2016, 11:11
سرویس جدید گرفتی؟
نه
داییم جشنواره یکساله گرفته
۶۰گیگ‌حجم ۷۰تومن
خطم ک ۸مگ‌بستن
شبانه رایگانم نداره فکرکنم

Saleh
27-04-2016, 20:28
سلام دوستان
شنیدم مشکل فیبر نوری حل شده و همه ISPها میتونن روش نت بدن درسته؟
الان کدوم ISP کیفیت خوبی نسبت به بقیه داره؟ شبانه رایگان چی؟ کدوم بهتره؟
مرسی

ittools
28-04-2016, 19:20
سلام دوستان

واقعا ؟ یعنی الان می تونیم از شر مخابرات راحت شیم ؟ :n31:

becks
29-04-2016, 09:21
سلام دوستان
الان کدوم ISP کیفیت خوبی نسبت به بقیه داره؟ شبانه رایگان چی؟ کدوم بهتره؟
مرسی
سلام
فعلا که خبری نیست.... از کجا شنیدین؟

dDarkKnight_12
02-05-2016, 09:24
سلام

فقط خواستم بگم چند روزیه مسیر آسیاتک رفته روی آذربایجان ، با سرویش شهاب 10 مگ از سرورهای داخلی و خارجی تو بازه رایگان با حداکثر سرعت 1mb/s دانلود میکنه !!!

پینگ خارجیش هم همیشه بین 100 تا 150

به عبارت دیگر ...... چند روزیه داریم راحت تنفس میکنیم XD

اگه تستی چیزی خواستید بگید بذارم

saeedmj90
04-05-2016, 09:03
سلام
چند روزیه که سرویس آسیاتکم رو به شهاب 10 مگ تغییر دادم ... ولی هیچ تفاوتی با 2 مگ برام نداره .

مثل قبل با سرعت 210 میتونم دانلود کنم.... حیف پولی که به این سرویس دادم ...

بچه ها به نظرتون از کابل تلفنمون هست یا اینکه شرکت از قصد این کارو میکنه !!!

dDarkKnight_12
05-05-2016, 03:01
سلام
چند روزیه که سرویس آسیاتکم رو به شهاب 10 مگ تغییر دادم ... ولی هیچ تفاوتی با 2 مگ برام نداره .

مثل قبل با سرعت 210 میتونم دانلود کنم.... حیف پولی که به این سرویس دادم ...

بچه ها به نظرتون از کابل تلفنمون هست یا اینکه شرکت از قصد این کارو میکنه !!!

از صفحه تنضیمات مودمتون عکس بذارین ببینم خطتون رو چند بسته شد و snr چقدره

saeedmj90
05-05-2016, 18:05
از صفحه تنضیمات مودمتون عکس بذارین ببینم خطتون رو چند بسته شد و snr چقدره

باتشکر از شما ... این صفحه تنظیمات مودم هست .

dDarkKnight_12
06-05-2016, 01:22

Downstream خط که روی 2047 یعنی 2 مگ بسته شده... زنگ بزنید به پشتیبانی 1544 بگید داون استریم خط رو براتون بالا ببرن ... البته اگه خطتون نویز داشته باشه ممکنه نتونن تا 10 مگ بالا ببرن

محمد7966
06-05-2016, 01:33

سلام

شما تو قسمت استاتوس مودم که هستی

یه قسمتی داره به اسم adsl driver

اونجا همه چی زده

هم snr یا همون نویزت

و میرایی یا attenutioan

از اونجا عکس بگیری بهتره

saeedmj90
06-05-2016, 15:21
سلام

شما تو قسمت استاتوس مودم که هستی

یه قسمتی داره به اسم adsl driver

اونجا همه چی زده

هم snr یا همون نویزت

و میرایی یا attenutioan

از اونجا عکس بگیری بهتره

سلام
dDarkKnight_12
خیلی ازت ممنونم .
آقا محمد عزیز .از شمام ممنونم .
اینم همون قسمت .

محمد7966
06-05-2016, 16:07
سلام
dDarkKnight_12
خیلی ازت ممنونم .
آقا محمد عزیز .از شمام ممنونم .
اینم همون قسمت .

شما خطتون بیشتر از اینا نمیکشه

از مرکز خیلی دورید با attenution down 62 همون 2 مگ بیشتر نمی کشید

به خاطر همین 10 مگ نبستند چون نمیکشه

saeedmj90
06-05-2016, 16:14
شما خطتون بیشتر از اینا نمیکشه

از مرکز خیلی دورید با attenution down 62 همون 2 مگ بیشتر نمی کشید

به خاطر همین 10 مگ نبستند چون نمیکشه

فهمیدم ... دستت درد نکنه ... پس باید بعداز تموم شدن مدت این سرویس همون 2 رو بگیرم .
صمیمانه از محبتی که کردی ممنونم .
در پناه حق شاد باشی .

Pi_Ro
13-05-2016, 18:29
از دوستان کسی اطلاع داره که مخابرات طرح نامحدود میده یا نه ؟

ittools
16-05-2016, 11:25
از دوستان کسی اطلاع داره که مخابرات طرح نامحدود میده یا نه ؟

نه عزیز نداره
قبلا داشت ولی برای سود بیشتر این طرح رو حذف کرد

hayejan
26-05-2016, 06:17
دوستان کسی اطلاع داره کدوم نواحی تحت پوشش اینترنت 4g همراه اول هستن؟

urumchi
12-06-2016, 14:19
چندروزیه فقط ip آسیاتک می گیرم
مخابرات پهنای باندشون از آسیاتک میخره یعنی؟؟؟:n13:

IVAN
14-06-2016, 01:49
..

فکر نکنم :biggrin: تو چه رنجی هست؟

erfan.it
15-06-2016, 11:48
مخابرات استان ما هم که ماستِ !
.
نه جشنواره ای نه چیزی ... :n21:

hadi.EST
15-06-2016, 17:03
چندروزیه فقط ip آسیاتک می گیرم
نه به پهنای باند مربوط نمیشه بخاطر کمبود آی پی این کار رو کرده و احتمالا" هنوز آپدیت نشده تازگی هم نداره یکسری رنجهای مخابرات هنوز رومانی نشون میده که عملیات عبور از تحریم در آنها براحتی انجام میشه!یکبار وی پی اس ایران گرفته بودیم آی پی عراق نشون میداد شبکه بس باکیفیتی بود.خرید آی پی بلاکهای دست دوم(استفاده شده توسط کشورهای دیگر و یا بلک لیست شده) توسط زیر ساخت باعث این مسئله هست.

urumchi
09-07-2016, 01:23
فکر نکنم :biggrin: تو چه رنجی هست؟
109.225
یه رنج دیگه هم بود یادم نمونده فکرکنم با 185 شروع میشد
رو هر2تا رنج کیفیت نت بشدت داغونه درحد دایال آپ \:

urumchi
13-07-2016, 15:15
فورجی ایرانسل - مشهد

البته بدون فـیلترشکن وصل نمیشد

erfan.it
23-07-2016, 09:27
چرا اینترنت ارزون نشد ؟
اجرا از 1 مرداد بود :n38:

IVAN
23-07-2016, 13:21
توی ایران گرونی حتی شده نصف شب اعمال بشه میشه، ولی ارزونی حالا حالاها زمان نیاز داره:biggrin:

erfan.it
23-07-2016, 13:34
توی ایران گرونی حتی شده نصف شب اعمال بشه میشه، ولی ارزونی حالا حالاها زمان نیاز داره:biggrin:
.
.
تو تاپیک مخابرات تهران دوستان میگن که اعمال شده ! :n02:

IVAN
23-07-2016, 13:56
.
.
تو تاپیک مخابرات تهران دوستان میگن که اعمال شده ! :n02:

مخابرات تهران هنوز سرویس نامحدود ارائه میده! اینجا شبانه رایگانم برداشتن

erfan.it
23-07-2016, 14:00
مخابرات تهران هنوز سرویس نامحدود ارائه میده! اینجا شبانه رایگانم برداشتن
.
.
خیلی عقب موندس مخابرات ما !

تو استان های دیگه کلی جشنواره میذارن ، اینجا هم فقط به فکر دزذی هستن !

ittools
27-07-2016, 13:59
من فکر میکنم یکم گرون هم شده !
قبلا 256 با 5 گیگ ماهانه میگرفتم حدود 13500 حالا این پلان رو برداشتن فقط پهنای باند 3 گیگ موجوده که بخوایی همون 5 گیگ رو بگیری میشه 15500 ! یعنی 2 تومن هم بیشتر :n08:
فقط این وسط پهنای باند از 3800 به 3300 کاهش پیدا کرده تازه تو اینترنت نوشته بود باید بشه 3000 که باز 300 تومن گرون میدن :n09:
نخواستیم آقا نخواستیم :n02:

erfan.it
27-07-2016, 17:08
دوستان اینترنت شما هم قطع بود ؟!؟
میگن به خاطره درگیری هایی که تو تبریز پیش اومده ، اینترنت رو قطع کردن تا کسی خبر دار نشه !
:n29:

erfan.it
27-07-2016, 17:09
من فکر میکنم یکم گرون هم شده !

فقط این وسط پهنای باند از 3800 به 3300 کاهش پیدا کرده تازه تو اینترنت نوشته بود باید بشه 3000 که باز 300 تومن گرون میدن :n09:
نخواستیم آقا نخواستیم :n02:
.
.
مالیات بر ارزش افزوده ، :n33::n09:

becks
28-07-2016, 09:31
رفته بودم تهران فامیلمون شاتل داشت ...نامسلمون از 3 شب تا 6 با گوشی 10 گیگ دانلود کرد :| تازه میگفت افتصاح شده سرعت :|
برگشته میگه تو چقد دانلود میکنی
گفتم قبلا که مخابرات شبانه داشت 3/5 گیگ الان همون شبانه رو به بهانه در راستای توصیه سازمان و رعایت حق مشتری(!) جمع کردن
============
اینو میدونم که کارکنای مخابرات اینجا سر میزننن .....امیدوارم یه ذره احترام برای مشتری های قائل بشید .کاری که شما می کنید دزدی هستش ، خودتونم میدونید
دست شما بود همین اینترنت رو هم میگرفتید
گفتن ارزون میشه ، گرون شد
1 مگ ، 5 گیگ رو هم برداشتن :n27:
کی از این اینجا میریم ؟ اون روز خوب برا ما نمیاد