PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

hp980
30-06-2014, 18:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با يوزنيم و پسوردم وارد قسمت شارژ مجدد نميشه و ميگه رمز يا نام كاربري مشكل داره .
واسه شما هم اينجوريه الان ؟

urumchi
30-06-2014, 18:19

با يوزنيم و پسوردم وارد قسمت شارژ مجدد نميشه و ميگه رمز يا نام كاربري مشكل داره .
واسه شما هم اينجوريه الان ؟
بله وارد نمیشه!!!

Colton
30-06-2014, 18:57
دو مگ هزینه رو نقدی پرداخت‌کردم... اینترنتی.... ظاهرا سرعتشم درس شده... ۲۶۰ تا میزنه...

خود به خود درست شد یا کار خاصی انجام دادید؟ وضعیت سرویس من که هیچ فرقی نکرده با اینکه به پشتیبانی هم اطلاع دادم.

milad341
30-06-2014, 21:21
والا شانسی درس شد.... فقط ی بار کلن مودمو ریست کردم و تنضیمات رو از نو وارد کردم... یکی هم اینکه ADSL Mode رو تغییر دادمو و ADSL 2+ رو انتخاب کردم... آخریشو از ی فروم خارجی خوندم :-)

firebird
01-07-2014, 10:56
دو ماه پیش واسه ده مگ فرم پر کردم و یک هفته سرعتم رو واسه تست ده مگ کردند. آخر ماه رفتم درخواست دادم و بعد از کلی دوندگی و .سر و کله زدن با روسای مخابرات ... آخرش با محبت یکی از کارمندان مخابرات ده مگ رو گرفتم. اما حتی یک ثانیه هم از اون موقع سرعتم از دو مگ سابق بالا نرفته. دو بار حضوری رفتم و چند بار تلفنی و ... ولی همونطوری مونده. مودم رو هم صد بار ریست کردم. الان شنیدم که این منطقه میتونم از یکی دو تا شرکت بگیرم واسه همین دیگه پیگیری نمیکنم.

این وضعیت مودم در حال حاضر :

این هم یه عکس از سرعتم تو اون یه هفته ای که تستی ۱۰ مگ داده بودند:

IVAN
01-07-2014, 11:18
... الان شنیدم که این منطقه میتونم از یکی دو تا شرکت بگیرم واسه همین دیگه پیگیری نمیکنم.

مطمئنی؟ چون نویز خطت که پایینه و معلومه فیبر هست. کدوم شرکتا سرویس میدن؟

firebird
01-07-2014, 11:50
مطمئنی؟ چون نویز خطت که پایینه و معلومه فیبر هست. کدوم شرکتا سرویس میدن؟نه. مطمئن نیستم. تو سایت فن آوا شماره رو که میزنم میگه قابل سرویس دهی هست. یک سایتی هم قراره iptv راه بندازه گفت میتونند سرویس اینترانت + اینرنت بدن ولی خوب نمیشه صددرصد روشون حساب کرد. فعلا منتظرم اون سرویس iptv راه بیافته اگه شد که بهتر، نشد همین مخابرات رو دوباره پیگیر میشم.

Colton
01-07-2014, 17:32
سلام دوستان

من واقعا دیگه خسته شدم. صبح ها نوبت خانم هاست و بعد ظهرها نوبت آقایون. ماشاالله تعدادشون هم اینقدر زیاده که تا به حال نشده یک نفر دوبار به تلفن من جواب بده با اینکه زیاد هم زنگ می زنم. طرف گوشی رو بر می داره و می گه برو فلان کار رو بکن و دوباره زنگ بزن. دوباره زنگ می زنم یکی دیگه گوشی رو بر می داره و آش همان و کاسه همان (جریان هیستوری و آنتی ویروس و الی آخر ....). می گم خانم محترم من چند لحظه پیش زنگ زدم با یکی دیگه صحبت کردم. الان چطور باید مکالمه قبلیم رو ادامه بدم؟ خودش هم می مونه چی بگه؟ نخود سیاه که می گن همینه دیگه.

هی خرابی ثبت می کنن و هی اتفاقی نمی افته. دیگه حالیش نیست بابا چیزی خراب نیست. فقط اونی نیست که باید باشه.

جای دیگه ای نیست که به مشکل ما رسیدگی کنه؟

urumchi
01-07-2014, 18:46
سلام دوستان

من واقعا دیگه خسته شدم. صبح ها نوبت خانم هاست و بعد ظهرها نوبت آقایون. ماشاالله تعدادشون هم اینقدر زیاده که تا به حال نشده یک نفر دوبار به تلفن من جواب بده با اینکه زیاد هم زنگ می زنم. طرف گوشی رو بر می داره و می گه برو فلان کار رو بکن و دوباره زنگ بزن. دوباره زنگ می زنم یکی دیگه گوشی رو بر می داره و آش همان و کاسه همان (جریان هیستوری و آنتی ویروس و الی آخر ....). می گم خانم محترم من چند لحظه پیش زنگ زدم با یکی دیگه صحبت کردم. الان چطور باید مکالمه قبلیم رو ادامه بدم؟ خودش هم می مونه چی بگه؟ نخود سیاه که می گن همینه دیگه.

هی خرابی ثبت می کنن و هی اتفاقی نمی افته. دیگه حالیش نیست بابا چیزی خراب نیست. فقط اونی نیست که باید باشه.

جای دیگه ای نیست که به مشکل ما رسیدگی کنه؟

اگه اورمیه هستی چرا حضوری نمیری دفتر خیابان امام؟

Colton
01-07-2014, 20:44
اگه اورمیه هستی چرا حضوری نمیری دفتر خیابان امام؟

من نقده هستم. البته گاهی اوقات اورمیه میام ولی تو این یک هفته ای که سرویسم رو عوض کردم موقعیتش پیش نیومده. صرفا به خاطر این کار هم واقعیتش سختمه 80 کلیلومتر راه رو بیام و برگردم.:n03:

x8800
01-07-2014, 22:41
مخابرات مثل تخم مرغ شانسی میمونه. اگه گرفتی و خوب از آب در اومد که هیچ ولی اگه بد بود اصلا راه اصلاح نداره. جدی می گم، امکان گرفتن نتجه از پشتیبانی مخابرات صفر هست!

urumchi
01-07-2014, 23:23
مخابرات مثل تخم مرغ شانسی میمونه. اگه گرفتی و خوب از آب در اومد که هیچ ولی اگه بد بود اصلا راه اصلاح نداره. جدی می گم، امکان گرفتن نتجه از پشتیبانی مخابرات صفر هست!
مثل جنس چینی بدون گارانتی ... :n02:
خداروشکر که ما گرفتیم خوب بوده
...........
راستی این مخابرات خیلی خسیسِ ! لامصب 1ساله هم تمدید کنی، 1ریال هم تخفیف حالیش نیست ...:n27:

ir.warez
02-07-2014, 08:30
بنده بلخره بعد از روز دعوا و دعوا کشی تونستم 2 مگ واقعی رو بگیرم.

توی سایت مخابرات اغ میتونید از قسمت شکایات توی سایت تلکام شکایت بزارید.باید بیان دم در ازتون امضا رضایت بگیرن.این طوری میفتن دنبال کارتون.البته این سری کار به اینجا نرسید.
دوستان توجه داشته باشین که این قسمت دیتا ریت توی تنظیمات مودمتون خیلی مهمه.کلا ری.. به الک با این تنظیمات کلاسون.
در صورتی که بخواید پورت پرسرعت داشته باشین واحد رایانه مرکز تلفنی که هستین باید یه نامه بنویسه به مرکز اصلی استان.خلاصه بعد از 4 روز بنده موفق شدم.الان 2 مگ مخابرات 260 تا 300 رو راحت میده.یه جیز دیگه.اول از در خواهش وارد بشین نشد از در شکایت و بازرسی.شمارهاشونم توی سایت مخابرات هست.
نکته مهم اینه که توی وضعیت اشتراک ها مینویسه مثلا 2 مگ.ولی تا نامه ندن به استان سرعتتون بیشتر از 110 تا نمیشه.

urumchi
02-07-2014, 14:16
من براحتی از توی سامانه شارژ هر اکانتی که میخوام ، میخرم و استفاده می کنم ...
تا دیشب 2مگ داشتم، وقت اکانتم که تموم شد زدم 128 و الان 128 شده پهنای باند ...

دیتاریت مودم هم 24 ساعته روی 2304 و 704 فیکس شده رو مدولاسیون G.dmt
روی اونیکی مدولاسیونها که میذارم هربار که مودم رو خاموش روشن میکنم دیتاریت
فرق میکنه ...

ir.warez
02-07-2014, 18:24
دیتاریت مودم هم 24 ساعته روی 2304 و 704 فیکس شده رو مدولاسیون G.dmt
روی اونیکی مدولاسیونها که میذارم هربار که مودم رو خاموش روشن میکنم دیتاریت
فرق میکنه ...

مشه بفرماببد مدولاسیون ها رو از کجا باید تعویض کرد ؟

urumchi
02-07-2014, 18:56
مشه بفرماببد مدولاسیون ها رو از کجا باید تعویض کرد ؟

x8800
03-07-2014, 21:35
سلام دوستان.

آقا من برا خونه داداشم یه پورت از مخابرات گزفتم امروز. همه چیز اوکیه و اس ان آر هم خوبه و چراغ ای دی اس ال سبزه منتها دیتا نمی گیره اصلا. امکانش هست مشکل از پورت باشه ؟

hp980
04-07-2014, 11:15
سلام دوستان.

آقا من برا خونه داداشم یه پورت از مخابرات گزفتم امروز. همه چیز اوکیه و اس ان آر هم خوبه و چراغ ای دی اس ال سبزه منتها دیتا نمی گیره اصلا. امکانش هست مشکل از پورت باشه ؟

سلام
احتمال زياد هنوز اكانتتون فعال نيست!

x8800
04-07-2014, 11:55
سلام
احتمال زياد هنوز اكانتتون فعال نيست!

فکر نکنم. چون تو اکانتینگ چک کردم و وارد اکانت میشه و مشکلی نداره اما کماکان زده "not used" . توی پنل هم هیچ تلاشی برای اتصال ضبط نشده.

IVAN
05-07-2014, 17:54
دوستان مخابراتی این آدرسو پینگ می کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

urumchi
05-07-2014, 18:48

متوسط 164 میلی ثانیه ...

=CYBER=
05-07-2014, 21:42
بالاخره یکی جلوی مخابرات ارومیه رو گرفت ٬‌ مثل آب داشتن ADSL میفروختن با مودم رایگان !

توقف ارائه سرويس از سوي برخي شركتهاي مخابرات استاني
​معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از تخلف در فروش پهناي باند بيش از حد مجاز از سوي شركت مخابرات ايران در ده استان آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، بوشهر، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي، فارس، كردستان، گيلان و مازندران خبر داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، حسن رضواني با اشاره به نظارت مستمر رگولاتوري بر عملكرد و كيفيت سرويس ارائه شده از سوي اپراتورها گفت: بررسي و ارزيابي هاي انجام شده از وضعيت و تناسب پهناي باند تامين و عرضه شده از سوي شركتهاي مخابرات استاني نشان مي دهد در اين ده استان فروش پهناي باند اينترنت شركت مخابرات ايران بيش از حد مجاز بوده و اين موضوع كاهش كيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان را در اين استانها در پي داشته است.
وي در تشريح اقدامات رگولاتوري در اين خصوص اظهار كرد: در اين زمينه تذكر و اخطارهاي لازم براي افزايش پهناي باند و توقف فروش سرويس به مشتريان جديد تا زمان ارتقاء پهناي باند شركت هاي مخابرات استاني داده شده است و اين شركت ها به منظور جلوگيري از ضرر و زيان به مشتريان، در حال پيگيري ارتقاء پهناي باند و بهبود كيفيت سرويس خود مي باشند.
رضواني افزود: شركت هاي مخابرات استاني موظفند ضمن ارتقاء پهناي باند و كيفيت سرويس ارائه شده، خسارت ايجاد شده براي مشتركين فعلي را مطابق توافقنامه سطح خدمات (SLA) پرداخت كنند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري در باره پاسخگويي به نياز متقاضيان سرويس هاي اينترنت پرسرعت در اين استانها تاكيد كرد: با توجه به وضعيت فعلي پهناي باند شركت مخابرات ايران در استانهاي نام برده شده، به متقاضيان توصيه مي شود تا زمان رفع مشكلات موجود و افزايش كيفيت سرويس از سوي شركت مخابرات ايران و اعلام رسمي رفع مشكل از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از خدمات ساير دارندگان پروانه در اين استانها استفاده كنند.

​وي خاطر نشان كرد: نامناسب بودن شرايط، دراختيار نداشتن امكانات لازم جهت ارائه خدمات به متقاضيان جديد و ادامه فروش خدمات به بهانه عدم همكاري ساير شركتها با شركت مخابرات ايران قابل قبول نبوده و شركتهاي مخابرات استاني مي بايست پس از رفع مشكلات و ايجاد شرايط مطلوب نسبت به توسعه خدمات خود و جذب مشتري جديد اقدام كنند.

fanoostalaei
05-07-2014, 22:58
بالاخره یکی جلوی مخابرات ارومیه رو گرفت ٬‌ مثل آب داشتن ADSL میفروختن با مودم رایگان !

عجب !!!:n02:
پس اینا داشتن سر ما هم کلاه میزاشتن !! :n24::دی

من امروز میخواستم برای اون یکی خطم مخابرات بگیرم دیدم که نوشته پورت نداریم !! ببین چقدر فروختن که تو مرکز ما هم پورت ندارن :n04::دی:دی:دی
======================

صرفا جهت اطلاع :n02:

C:\Users\Golden>ping yukutak.com

Pinging yukutak.com [37.247.54.186] with 32 bytes of data:
Reply from 37.247.54.186: bytes=32 time=111ms TTL=51
Reply from 37.247.54.186: bytes=32 time=110ms TTL=51
Reply from 37.247.54.186: bytes=32 time=110ms TTL=51
Reply from 37.247.54.186: bytes=32 time=109ms TTL=51

Ping statistics for 37.247.54.186:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 109ms, Maximum = 111ms, Average = 110ms

urumchi
06-07-2014, 02:27
متقاضيان توصيه مي شود تا زمان رفع مشكلات موجود و افزايش كيفيت سرويس از سوي شركت مخابرات ايران و اعلام رسمي رفع مشكل از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از خدمات ساير دارندگان پروانه در اين استانها استفاده كنند
پس تکلیف اونایی که روی فیبر هستن چی میشه؟؟؟
اینام فقط بلدن حرف بزنن!

Captain
07-07-2014, 00:49
دوستان وضعیت خط من چطوره؟
1 مگ مخابرات محدود

fanoostalaei
07-07-2014, 00:51
دوستان وضعیت خط من چطوره؟
1 مگ مخابرات محدود

عالیه !!! :n06:

x8800
07-07-2014, 12:50
اینم از 1 مگ مخابرات که تازه وصل شد

urumchi
07-07-2014, 16:43

x8800
07-07-2014, 16:53

سعید جریان چه که برای تو Iran Telecommunication میزنه و برای ما Gostareshe Ertebatat ?

رنج آی پی الان چنده ؟

urumchi
07-07-2014, 17:00
سعید جریان چه که برای تو Iran Telecommunication میزنه و برای ما Gostareshe Ertebatat ?

رنج آی پی الان چنده ؟
الان مودم از رنج 5.234.99 آی پی گرفته

IVAN
07-07-2014, 18:12
عجب شانسی! خواستم تو سایت 195.ir شکایت ثبت کنم ولی تو لیست سرویس دهنده ها از ترکانت خبری نیست
تو سایت پیشگامان نوشته که ترکانت نمایندگی اونهاست ولی وقتی trace میگیرم میبینم که از روتر asretelecom عبور می کنه! لیست نماینده های عصر انتقال داده رو چک کردم دیدم که فقط آنااینترنت نمایندگی داره تو ارومیه!
این ترکانت این وسط چیکاره هست آدم می مونه! اما پیگیر هستم ایم آخریا یه حالی ازشون بگیریم ;)

urumchi
07-07-2014, 18:25
عجب شانسی! خواستم تو سایت 195.ir شکایت ثبت کنم ولی تو لیست سرویس دهنده ها از ترکانت خبری نیست
تو سایت پیشگامان نوشته که ترکانت نمایندگی اونهاست ولی وقتی trace میگیرم میبینم که از روتر asretelecom عبور می کنه! لیست نماینده های عصر انتقال داده رو چک کردم دیدم که فقط آنااینترنت نمایندگی داره تو ارومیه!
این ترکانت این وسط چیکاره هست آدم می مونه! اما پیگیر هستم ایم آخریا یه حالی ازشون بگیریم ;)
لابد ترکانت خودش از آنا پهنا میخره!!! :wink::n02:

IVAN
07-07-2014, 18:44
لابد ترکانت خودش از آنا پهنا میخره!!! :wink::n02:

احتمالا باید همچین مسئله ای باشه یا در حالت بدتر آنا و ترکانت درواقع یه شرکت هستن و الی آخر..

Arashdn
08-07-2014, 12:21
سلام
مخابرات ارومیه که نامحدود هاشو جمع نکرده؟
مال من دیروز تموم شدم ، برم بازم تمدید میکنن؟

راستی به جز خیابون امام و فلکه مخابرات ، جای خلوت تری نیست واسه تمدید؟

AC_POP
08-07-2014, 14:30
دوستان امروز از طریق سایت 512 محدود خودم رو به 2 مگ محدود تغییر دادم و تنها فرقی که کرده سرعت دانلود از 100 شده 110 !!!! باید چیکار کنم ؟ دوستم دقیقا همین طرح رو گرفته و با 270 تا داره دانلود میکنه !!!

سلام
مخابرات ارومیه که نامحدود هاشو جمع نکرده؟
مال من دیروز تموم شدم ، برم بازم تمدید میکنن؟

راستی به جز خیابون امام و فلکه مخابرات ، جای خلوت تری نیست واسه تمدید؟

تا جایی که من میدونم الان 1-2 ماه میشه که نامحدود رو جمع کردن !

Arashdn
08-07-2014, 20:11
خب اگه مخابرات نامحدود نمیده ، بهترین جا برای گرفتن سرویس نامحدود کجاست؟

urumchi
09-07-2014, 19:15

1مگ

Squall Leonhart
09-07-2014, 21:52
اینم ماله من هست :
اکانت 2 مگ مخابرات 5 گیگ شبانه رایگان 22 تومن ولی قطعی زیاد هست

AC_POP
10-07-2014, 10:13
دوستان امروز از طریق سایت 512 محدود خودم رو به 2 مگ محدود تغییر دادم و تنها فرقی که کرده سرعت دانلود از 100 شده 110 !!!! باید چیکار کنم ؟ دوستم دقیقا همین طرح رو گرفته و با 270 تا داره دانلود میکنه !!!

تا جایی که من میدونم الان 1-2 ماه میشه که نامحدود رو جمع کردن !

1مگ

اینم ماله من هست :
اکانت 2 مگ مخابرات 5 گیگ شبانه رایگان 22 تومن ولی قطعی زیاد هست

دوستان لطفا جواب من رو هم بدید.من 3شنبه طرح 512 5 گیگ شبانه رایگانم رو به 2 مگ 5 گیگ شبانه رایگان تغییر دادم اما تنها تغییر در سرعت دانلودم نهایتا 15-20 تا بوده و از 100 نهایتا شده 120 و گاهی اوقات 115 در همین حد ! چیکار باید بکنم ؟
زنگ زدم 2020 چند تا چرت پرت تحویلم داد بعد که دید به اینا ربطی نداره گفت براتون یه خرابی ADSL ثبت میکنم بیان بررسی کنن اما الان شده 3 روز و هیچ خبری نیست ازشون !!!! واقعا موندم سرم رو به کدوم دیوار بکوبم :sq_4:

urumchi
10-07-2014, 11:18
دوستان لطفا جواب من رو هم بدید.من 3شنبه طرح 512 5 گیگ شبانه رایگانم رو به 2 مگ 5 گیگ شبانه رایگان تغییر دادم اما تنها تغییر در سرعت دانلودم نهایتا 15-20 تا بوده و از 100 نهایتا شده 120 و گاهی اوقات 115 در همین حد ! چیکار باید بکنم ؟
زنگ زدم 2020 چند تا چرت پرت تحویلم داد بعد که دید به اینا ربطی نداره گفت براتون یه خرابی ADSL ثبت میکنم بیان بررسی کنن اما الان شده 3 روز و هیچ خبری نیست ازشون !!!! واقعا موندم سرم رو به کدوم دیوار بکوبم :sq_4:
تعداد کسایی که مشکل دیتا ریت دارن همینطور داره زیاد میشه!

دان استریم مودم رو چند مگ هست؟ یه عکس بذارید از استاتوس مودم
تو نت بیل واستون سرویس 2مگ ثبت شده یا 512 ؟
یه بار مودم رو ریست کنید بذارید رو +adsl2 یه بارم رو G.Dmt ببینید درست میشه یا نه
اگه درست نشد حضوری به دفتر خ.امام برید

AC_POP
10-07-2014, 15:16
تعداد کسایی که مشکل دیتا ریت دارن همینطور داره زیاد میشه!

دان استریم مودم رو چند مگ هست؟ یه عکس بذارید از استاتوس مودم
تو نت بیل واستون سرویس 2مگ ثبت شده یا 512 ؟
یه بار مودم رو ریست کنید بذارید رو +adsl2 یه بارم رو G.Dmt ببینید درست میشه یا نه
اگه درست نشد حضوری به دفتر خ.امام برید

ببخشید ولی میشه اینایی که گفتین رو دونه دونه یاد بدین ؟
اگه منظورتون از اولی این هست بفرمایین
نت بیل لینکش رو ندارم و این فارسی مال خود مخابرات نوشته سرویس " پهنای 2048 با ترافیک 5 گیگ ماهانه پیش دریافت "
این سومی رو هم که گفتید اصلا بلد نیستم !!!

urumchi
10-07-2014, 22:27
AC_POP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

اولا کیفیت خطت بسیار خوبه، خوش به حالت :n02:
نویز و افت سیگنال کمی داره خطت
تا 22مگ رو هم راحت ساپورت میکنه!!!

دوم اینکه شما باید حضوری بری دفتر خیابون امام و مشکلتو بهشون بگی!
مودم شما رو +adsl2 آپ شده ولی دیتاریت روی 1مگ هست!!!

شما قبلا نامحدود داشتی؟

AC_POP
11-07-2014, 00:14
AC_POP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

اولا کیفیت خطت بسیار خوبه، خوش به حالت :n02:
نویز و افت سیگنال کمی داره خطت
تا 22مگ رو هم راحت ساپورت میکنه!!!

دوم اینکه شما باید حضوری بری دفتر خیابون امام و مشکلتو بهشون بگی!
مودم شما رو +adsl2 آپ شده ولی دیتاریت روی 1مگ هست!!!

شما قبلا نامحدود داشتی؟

بله چند ماه اخیر 512 نامحدود داشتم تا قبل از برنداشتن طرح نامحدود. چطور ؟ ( اگه بخوام بترتیب بگم خرید های این 4 ساله ام از مخابرات رو به این صورته : محدود ( بمدت طولانی) - نامحدود - دوباره محدود - نامحدود - و بعدش هم که نامحدود رو برداشتن فعلا محدود . . . )

لازم هست مودم رو ببرم به همون خیابون امام ؟
کدوم قسمت برم و چی بگم بهشون ؟

اگه این مشکلم حل بشه و سرعت دانلودم مثل دوستم 270 بشه یه شیرینی خوب پیشم داری :n03::n12:

urumchi
11-07-2014, 00:40
بله چند ماه اخیر 512 نامحدود داشتم تا قبل از برنداشتن طرح نامحدود. چطور ؟ ( اگه بخوام بترتیب بگم خرید های این 4 ساله ام از مخابرات رو به این صورته : محدود ( بمدت طولانی) - نامحدود - دوباره محدود - نامحدود - و بعدش هم که نامحدود رو برداشتن فعلا محدود . . . )

لازم هست مودم رو ببرم به همون خیابون امام ؟
کدوم قسمت برم و چی بگم بهشون ؟

اگه این مشکلم حل بشه و سرعت دانلودم مثل دوستم 270 بشه یه شیرینی خوب پیشم داری :n03::n12:
قبلا که نامحدود داشتید، اکانت شمارو روی 1مگ محدود کردن در نتیجه الان سرویس 10مگ هم بخرید سرعتتون نمیره بالا
چون از اکانتینگ مخابرات محدود هستید

لازم نیست مودم رو ببرید، برید دفتر خ.امام ، وارد که شدید سمت چپ ، اتاق اول ، با مسئولش صحبت کنید و بگید که دیتا ریت رو ببرن بالا
فقط قبل از رفتن، مودم رو روشن بذارید تا از اونجا بتونن ببین که مودم شما روی 1مگ آپ میشه!!!

شیرینی هم نمیخواد، 3تا صلوات بفرست:n16:

asma6666
11-07-2014, 02:28
سلام
ببخشید من یه سوال داشتم شما هم از حجم ترافیکتون بدون استفاده کم میشه؟من دیروز کلا استفاده نکردم 300 مگ از حجمش کم شده بود؟
خلاصه 5 گیگ همش 6 یا 7 روز ه تموم میشه.

firebird
11-07-2014, 14:07
سلام
ببخشید من یه سوال داشتم شما هم از حجم ترافیکتون بدون استفاده کم میشه؟من دیروز کلا استفاده نکردم 300 مگ از حجمش کم شده بود؟

اگه کامپیوتر ویندوزی یا موبایل یا تبلت اندرویدی داری که روشن میمونه ویروس یا تروجان داری یا یه چیزی داره خودش رو آپدیت میکنه. اگه خاموشه و وایرلس داری پسورد رو عوض کن یه چیز عجیب و غریب و طولانی بذار.

IVAN
11-07-2014, 18:00
سلام

شما های وب بگیر تا ببینی حجم کم شدن یعنی چی :biggrin:

________

امروز وضع نت بد نیست

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=108ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=108ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=103ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=104ms TTL=39

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 103ms, Maximum = 108ms, Average = 105ms
Fri 07/11/2014 07:00 PM

ir.warez
11-07-2014, 18:07
دوستان ادرس نت بیل مخابرات اغ رو میدین ؟

Captain
11-07-2014, 18:27
دوستان ادرس نت بیل مخابرات اغ رو میدین ؟

بفرمایید

:n16:

urumchi
11-07-2014, 18:38
سلام
پسورد مودم + پسورد اکانت + پسورد وایرلس را تغییر بدید
یه زالو داره از نت شما تغذیه می کنه!!!

Captain
11-07-2014, 18:50
پسورد مودم + پسورد اکانت + پسورد وایرلس را تغییر بدید
یه زالو داره از نت شما تغذیه می کنه!!!

زالو :دی
:n08:

ir.warez
11-07-2014, 19:34
دوستان برای شما هم از این ادرس وارد اشتراکتون نمیشه ؟

با توجه به هم کد سازی باید شماره جدید رو بزنم ؟
2020 هم که مشغوله/20 نفر در انتظار... . حالا خدا میدونه از این نفرا چند تاش جواب میگیرن از این متخصص ها !

urumchi
11-07-2014, 23:17
دوستان برای شما هم از این ادرس وارد اشتراکتون نمیشه ؟

با توجه به هم کد سازی باید شماره جدید رو بزنم ؟
2020 هم که مشغوله/20 نفر در انتظار... . حالا خدا میدونه از این نفرا چند تاش جواب میگیرن از این متخصص ها !
نخیر، برای adsl همون شماره های قبلی معتبر هستن
این سامانه هم که آدرسشو دادید، گاهی وقتا باز نمیشه ولی الان مشکلی نداره
2020 هم که کلا به هیچ دردی نمی خوره! بیخود وقت خودتونو پای تلفن هدر ندید!!!

AC_POP
12-07-2014, 10:53
قبلا که نامحدود داشتید، اکانت شمارو روی 1مگ محدود کردن در نتیجه الان سرویس 10مگ هم بخرید سرعتتون نمیره بالا
چون از اکانتینگ مخابرات محدود هستید

لازم نیست مودم رو ببرید، برید دفتر خ.امام ، وارد که شدید سمت چپ ، اتاق اول ، با مسئولش صحبت کنید و بگید که دیتا ریت رو ببرن بالا
فقط قبل از رفتن، مودم رو روشن بذارید تا از اونجا بتونن ببین که مودم شما روی 1مگ آپ میشه!!!

شیرینی هم نمیخواد، 3تا صلوات بفرست:n16:

رفتم و مطمئن هم بودم که طرف دست به سرم خواهد کرد ! لعنت به همشون ! لعنت !!!!
طرف میگه از این به بعد همینه سرعت بالا سرعت دانلود رو زیاد نمیکنه !!!! میگه بهت پیشنهاد میکنم که بری طرح ات رو همون 512 کنی !!!!! یعنی دوس داشتم خفه ش کنم اونجا بی سوادای . . . . خُب وقتی بلد نیستین وقتی عرضه ش رو ندارین چرا سرویس 1 مگ و 2 مگ رو میذارین تو نت برای خرید و پول مفت از مردم میگیرین ؟؟؟؟ لعنت به همتون لعنت به شما که با مشتری 4 سالهء مداومی مثل من اینطور برخورد میکنید !!!!

urumchi
12-07-2014, 12:14
رفتم و مطمئن هم بودم که طرف دست به سرم خواهد کرد ! لعنت به همشون ! لعنت !!!!
طرف میگه از این به بعد همینه سرعت بالا سرعت دانلود رو زیاد نمیکنه !!!! میگه بهت پیشنهاد میکنم که بری طرح ات رو همون 512 کنی !!!!! یعنی دوس داشتم خفه ش کنم اونجا بی سوادای . . . . خُب وقتی بلد نیستین وقتی عرضه ش رو ندارین چرا سرویس 1 مگ و 2 مگ رو میذارین تو نت برای خرید و پول مفت از مردم میگیرین ؟؟؟؟ لعنت به همتون لعنت به شما که با مشتری 4 سالهء مداومی مثل من اینطور برخورد میکنید !!!!
غلط زیادی کرده ازشون شکایت کن

AC_POP
12-07-2014, 16:00
غلط زیادی کرده ازشون شکایت کن

میگم من اینترنت خط ام رو از مخابرات تخلیه کنم بعد دوباره بخرم این data rate برام درست نمیشه ؟ مال پسرعمه م که خونشون تو همافر هست گفتم نگاه کنه میگه 2296 هست data rate اش. تخلیه کنم بعد دوباره بخرم درست میشه ؟

=CYBER=
12-07-2014, 17:49
این که خطوط ما رو فیبر نوری کردن و به بقیه اجازه نمیدن اینترنت بدن قانونی هست ؟ میشه شکایت کرد ؟

urumchi
12-07-2014, 18:05
میگم من اینترنت خط ام رو از مخابرات تخلیه کنم بعد دوباره بخرم این data rate برام درست نمیشه ؟ مال پسرعمه م که خونشون تو همافر هست گفتم نگاه کنه میگه 2296 هست data rate اش. تخلیه کنم بعد دوباره بخرم درست میشه ؟
میشه قضیه تخم مرغ شانسی ولی احتمالا اینطوری درست بشه ...

این که خطوط ما رو فیبر نوری کردن و به بقیه اجازه نمیدن اینترنت بدن قانونی هست ؟ میشه شکایت کرد ؟والا من یه بار پرسیدم گفتن شرکتها بیان تجهیزات واسه adsl روی فیبرنوری نصب کنن مشکلی نیست
یه نفرم بهم گفته الان تو مشهد آسیاتک روی فیبر سرویس میده

AC_POP
12-07-2014, 18:44
مرکز قندی کجاست ؟ برم اونجا نمیشه حلش کرد ؟ آخه گفت مال من به اونجا مربوطه

یکی هم اینکه یه طوری نشه تخلیه کنم برگردم بخرم بگن آقا نمیدونم پورت خالی نداریم و جا برای یوزر جدید نداریم و . . . :n04:

Arashdn
12-07-2014, 19:40
سلام
مخابرات ترافیک رایگانش چه ساعتیه؟
افت سرعت داره تو ترافیک رایگان؟

Captain
12-07-2014, 19:56
سلام
مخابرات ترافیک رایگانش چه ساعتیه؟
افت سرعت داره تو ترافیک رایگان؟

سلام
از ساعت 1 الی 8 صبح
مونده به مصرف کاربران و دانلودهای آنان. معمولا کمی نامحسوسه

=CYBER=
12-07-2014, 22:27
والا من یه بار پرسیدم گفتن شرکتها بیان تجهیزات واسه adsl روی فیبرنوری نصب کنن مشکلی نیست
یه نفرم بهم گفته الان تو مشهد آسیاتک روی فیبر سرویس میده
با مدیر فروش آنا اینترنت حضوری صحبت کردم گفت مخابرات اجازه نمیده کسی دستگاه نصب کنه ٬ فقط خودش میفروشه .

urumchi
13-07-2014, 03:50
با مدیر فروش آنا اینترنت حضوری صحبت کردم گفت مخابرات اجازه نمیده کسی دستگاه نصب کنه ٬ فقط خودش میفروشه .نپرسیدی قانونیه اینکار یا غیرقانونی؟
هرچند غیرقانونی هم باشه، خیالشون راحته، کی میخواد بهشون گیر بده؟

x8800
15-07-2014, 22:46
امروز از صبح تا طرفای شب کلا اینترنت مهاباد قطع بود. الانم که وصل شده وظعیتش اینطوریه

گیر عجب آدمایی افتادیم :n03:

AC_POP
15-07-2014, 23:30
مشکل Data Rate من از مخابرات همچنان برقرار هست ! یه بار 2020 ثبت کرده دو بار هم حضوری رفتم ولی به جایی نرسیده ! واقعا دیوونه م کردن اینا ! آقا من که بیشتر از حقم نمیخوام میخوام ؟؟؟ :n28:

x8800
16-07-2014, 00:21
مشکل Data Rate من از مخابرات همچنان برقرار هست ! یه بار 2020 ثبت کرده دو بار هم حضوری رفتم ولی به جایی نرسیده ! واقعا دیوونه م کردن اینا ! آقا من که بیشتر از حقم نمیخوام میخوام ؟؟؟ :n28:

داداش برو کلا درخواست جمع آوری بده بعد دوباره یه سرویس دیگه بگیر منتها از اول 2 مگ بگیر و تاکید کن که بالای 2 ببندن. من میدونم این کثافتای 2020 چه اسکلایی هستن

urumchi
16-07-2014, 01:49
داداش برو کلا درخواست جمع آوری بده بعد دوباره یه سرویس دیگه بگیر منتها از اول 2 مگ بگیر و تاکید کن که بالای 2 ببندن. من میدونم این کثافتای 2020 چه اسکلایی هستنبدبختی اینجاست که ممکنه جمع کنه، موقع ثبت نام بزنه پورت خالی وجود ندارد!!!
این احتمالم هست دوباره همون پروفایل قبلی رو واسش فعال کنن، درست مثل من که بعد از 4 ماه برگشتم مخابرات همون مقادیر قبلی مثل دیتا ریت و snr تو مودم نشون داده میشد

بهرحال، بنظر میرسه تنها راه چاره همینه و باید ریسک کنه

x8800
16-07-2014, 10:06
بدبختی اینجاست که ممکنه جمع کنه، موقع ثبت نام بزنه پورت خالی وجود ندارد!!!
این احتمالم هست دوباره همون پروفایل قبلی رو واسش فعال کنن، درست مثل من که بعد از 4 ماه برگشتم مخابرات همون مقادیر قبلی مثل دیتا ریت و snr تو مودم نشون داده میشد

بهرحال، بنظر میرسه تنها راه چاره همینه و باید ریسک کنه

برای من که اینطور نبود. قبلا ریت روی 20 مگ بود و شدیدا نویز داشت ! بعد 3-4 ماه گرفتم شده بود 2400 و مشکل کاملا حل شده بود.

Pi_Ro
16-07-2014, 10:58
بلاخره بعد دو روز کاملا نفسگیر مخابرات downstream خطمو روی 2 مگ گذاشت :n02:
الان سرعت دانلودم بین 230 تا 260 هست

رفتم اتاق کامپیوتر یا همون بخش پشتیبانی مشکلو به دختره گفتم اونم گفت دیتاریتو تغیر میدم بهت زنگ میزنم
رسیدم خونه 1 ساعت بعد زنگ زد گفت چکش کن چک کردم دیدم درست شده :n02:

navid_nasim
16-07-2014, 13:22
دوستان مخابارت استان شبا رایگانه یا نه ؟

میخوام از مخابرات نت بگیرم استان الان سرعتاش به چه صورته ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از ماکسنت دیگه زده شدم

urumchi
16-07-2014, 14:28

رفتم اتاق کامپیوتر یا همون بخش پشتیبانی مشکلو به دختره گفتم اونم گفت دیتاریتو تغیر میدم بهت زنگ میزنم
معلوم شد خوش تیپی :n02::n09:

دوستان مخابارت استان شبا رایگانه یا نه ؟

میخوام از مخابرات نت بگیرم استان الان سرعتاش به چه صورته ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از ماکسنت دیگه زده شدم
شبا از 1 تا 8 صبح رایگان ولی فقط به درد دانلود میخوره!!!

سرعتها هم تقریبا واقعی هستن

Colton
16-07-2014, 16:33
سلام دوستان

دلیل این پورت ارورها چیه؟ کلافه ام کردن. شما هم همچین مشکلی دارید؟ یا داشتید؟ البته اگه ۲۴ ساعته پشت سیستم باشم تعداد این خطاها به مراتبط بیشتر می شه. چون تا وقتی دستی کانکشن رو قطع و وصل نکنم تو سیستم مخابرات ثبت نمی شه ولی هیچ سایتی رو هم نمی شه باز کرد. چون در واقع ارتباط قطع هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urumchi
16-07-2014, 16:36
سلام دوستان

دلیل این پورت ارورها چیه؟ کلافه ام کردن. شما هم همچین مشکلی دارید؟ یا داشتید؟ البته اگه ۲۴ ساعته پشت سیستم باشم تعداد این خطاها به مراتبط بیشتر می شه. چون تا وقتی دستی کانکشن رو قطع و وصل نکنم تو سیستم مخابرات ثبت نمی شه ولی هیچ سایتی رو هم نمی شه باز کرد. چون در واقع ارتباط قطع هست.
زنگ بزنید 2020 و اعلام خرابی کنید و بگید که همش پورت ارور میزنه و اصلا نمی تونید استفاده کنید از اینترنت

Colton
16-07-2014, 17:05
زنگ بزنید 2020 و اعلام خرابی کنید و بگید که همش پورت ارور میزنه و اصلا نمی تونید استفاده کنید از اینترنت

ممنونم دوست عزیز. دلیل این خطا تنها مشکل پورت می تونه باشه؟ احتمالش هست ایراد از مودم یا جای دیگه باشه؟

urumchi
16-07-2014, 23:08
ممنونم دوست عزیز. دلیل این خطا تنها مشکل پورت می تونه باشه؟ احتمالش هست ایراد از مودم یا جای دیگه باشه؟خواهش می کنم
اگه وقتی که کانکت هستی یهو مودم رو خاموش کنی بدون اینکه از کانکشن ویندوز یا خود مودم dc کرده باشی این ارور رو هم میده
البته مشکل شما از پورت هست چون اگه به زمانهای اتصالتون نگاه کنید تقریبا هر چند دقیقه یه بار پورت ارور داده

من مودم رو بریج کردم رو مدولاسیون G.Dmt و هیچ مشکلی ندارم
شما هم حالتهای مختلف رو تست کنید شاید مشکلتون برطرف شد!!!

navid_nasim
17-07-2014, 11:55
دوستان کسی از صبانت استفاده میکنه وضعش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟

AC_POP
17-07-2014, 13:58

دوست عزیز میشه بگی اینجایی که گقتی کجاست ؟(کدوم مخابرات و کجای ساختمان) اسم خانوم رو نفهمیدی که من یک راست برم پیشش ؟ بخدا کلافه م کرده این مشکل ! به جایی رسیدم که اگه ببینم درست نمیشه شاید برم یه خط تازه بخرم و از اون فقط برای ADSL استفاده کنم !!!

من الان دقیقا 10 روز شد که این مشکل Data Rate رو دارم و کسی به دادم نرسیده ! 3 بار رفتم مخابرات و یه بار هم اعلام خرابی از 2020 :n03:

erfan.it
17-07-2014, 16:21
سلام دوستانیه چند تا سوال داشتم!!من یه چند روزی هستش که سرویس اینترنت مخابرات رو گرفتم!!2،3 روز اول که کلا مشکل داشتم یه بار چراغ DSL روشن نمی شد(که بعدا درست شد)بعد چراغ اینترنت قرمز بود(که اون هم الان درست شده)سرعت اینترنتم خیلی پایینه! فکر کنم از دایل آپ هم کمتر باشه!!!سرعت 1مگ با حجم 5 گیگrate:2304 / 766لـــطفــا اگه تونستید کمکی کنید!بــــــــــــــا تشکر

dDarkKnight_12
18-07-2014, 06:47
طرح jimbo ماکسنت :n27:

( Jimbo الهام گرفته شده از فکر کنم کارتون دوران کودکیمون " جیمبو و گوریل انگوری " .... :n08:)

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=182ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=181ms TTL=48

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=300ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=303ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=300ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=302ms TTL=36

Pinging skype.com [91.190.216.21] with 32 bytes of data:
Reply from 91.190.216.21: bytes=32 time=186ms TTL=237
Reply from 91.190.216.21: bytes=32 time=187ms TTL=237

erfan.it
18-07-2014, 11:40
ای بابا باز چراغ اینترنتم قرمز شد

ROOFA
18-07-2014, 15:15
من الان دو مگ دارم ولی سرعت دانلود از 130 بالاتر نمیره !
تنظیمات مودم هم اینطوری هست :

مشکل از کجاست ؟ چطوری درست میشه ؟

ir.warez
18-07-2014, 18:07
دوست عزیز تشریف ببر پیش مسئول رایانه مخابرات بخش خودتون

یه نامه به یه بخشی مینویسن که تعهد اخلاقی دادم که شمارشو نگم.بعد از این که دیتا ریتتون رو بالا بردن سرعتتون بین 230 تا 280 میشه.
2020 هم چیزی حالیش نیست.شما شخصا از طریق مراجعه حضوری پیگیر میشید.بهانه این که اسمش 2 مگ هست و سرعتش 130 خیلی هم خوبه رو قبول نمیکنی.
موفق باشی

ROOFA
18-07-2014, 19:41
حضوری رفتم کلا گفتند مشکل سراسری هست ، به 2020 زنگ می زنم میگه کش مروگرو پاک کن و از آسان دانلود دان کن :|

x8800
18-07-2014, 20:22
حضوری رفتم کلا گفتند مشکل سراسری هست ، به 2020 زنگ می زنم میگه کش مروگرو پاک کن و از آسان دانلود دان کن :|

همونطور که دوستمون گفت 2020 کلا وقت تلف کردنه. حتما حضوری مراجعه کن. هیچ ربطی هم به مشکل سراری نداره. باید قاطعانه بگی "دیتا ریت رو زیاد کنن".

navid_nasim
18-07-2014, 20:35
دوستان کسی جواب نداد صبانت رو کسی داره راضی هستن دوستان؟:n10:

x8800
18-07-2014, 20:50
دوستان کسی جواب نداد صبانت رو کسی داره راضی هستن دوستان؟:n10:

آخرین بار که داشتم افتضاح بود. واقعا بی مسئولیتن. پهنای باندشون کمه. پشتیبانی اصلا صفر هست.

چند روز پیش هم از بچه های تاپیک صبانت تست گرفتم داغون بود.

ROOFA
18-07-2014, 20:55
آخرین بار زنگ زدم 2020 هر چی از این چیزایی مسخره کش پاک کردن و اینها گفت یه جواب بهش دادم آخرش دیگه حرفی براش نبود شماره موبایلم رو خواست بهشون دادم بعدا گفتند خرابی گزارش شد بزودی همکارامون میان دم در مشکلتون رو رفع می کنند ، یـــعنی چی ؟ مشکل از منه مگه ؟

AC_POP
19-07-2014, 00:24

آخرین بار زنگ زدم 2020 هر چی از این چیزایی مسخره کش پاک کردن و اینها گفت یه جواب بهش دادم آخرش دیگه حرفی براش نبود شماره موبایلم رو خواست بهشون دادم بعدا گفتند خرابی

دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل شما رو از 3شنبه هفته پیش یعنی 10-11 روز پیش دارم و همون روز اول زنگ زدم به 2020 برام یه خرابی گزارش کردن که هنوز بعد 10 روز هیشکی نیومده دم در خونمون !!!(به زودی میفرستیم !!!!!)
یه بار شنبه رفتم مخابرات امام یه بار هم 2شنبه رفتم مخابرات امام.بار اول که بهم گفت مال همه اینطوریه و فقط به بعضیا 270 میدیم و برو همون 512 (طرح قبلی ) بکن ! بار دوم هم که طرف یکم تو سیستم به خطم نگاه کرد و گفت تو که خوب دانلود میکنی پس چی میخوای 2 گیگ هرشب خوبه دیگه ! بعد دید من حرفی نردم یه دفتر در آورد شماره م رو گرفت گفت میفرستم واسه اعلام خرابی (2شنبه این حرف رو زد) و هنوزم که هنوزه کسی نیومده ! 4شنبه هم رفتم مخابرات اصلی (فلکه مخابرات) که بهم گفتن اینجا فقط فروشه و پشتیبانی خیابان امام هست !

خلاصه اینکه دوست عزیز منم مثل شما دیتا ریت ام روی 1024 هست و فعلا که بعد از 10-11 روز هنوز درستش نکردن ! فقط یه سوال . شما هم مثل من قبلا از مخابرات طرح نامحدود گرفتید ؟

ROOFA
19-07-2014, 02:16
دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل شما رو از 3شنبه هفته پیش یعنی 10-11 روز پیش دارم و همون روز اول زنگ زدم به 2020 برام یه خرابی گزارش کردن که هنوز بعد 10 روز هیشکی نیومده دم در خونمون !!!(به زودی میفرستیم !!!!!)
یه بار شنبه رفتم مخابرات امام یه بار هم 2شنبه رفتم مخابرات امام.بار اول که بهم گفت مال همه اینطوریه و فقط به بعضیا 270 میدیم و برو همون 512 (طرح قبلی ) بکن ! بار دوم هم که طرف یکم تو سیستم به خطم نگاه کرد و گفت تو که خوب دانلود میکنی پس چی میخوای 2 گیگ هرشب خوبه دیگه ! بعد دید من حرفی نردم یه دفتر در آورد شماره م رو گرفت گفت میفرستم واسه اعلام خرابی (2شنبه این حرف رو زد) و هنوزم که هنوزه کسی نیومده ! 4شنبه هم رفتم مخابرات اصلی (فلکه مخابرات) که بهم گفتن اینجا فقط فروشه و پشتیبانی خیابان امام هست !

خلاصه اینکه دوست عزیز منم مثل شما دیتا ریت ام روی 1024 هست و فعلا که بعد از 10-11 روز هنوز درستش نکردن ! فقط یه سوال . شما هم مثل من قبلا از مخابرات طرح نامحدود گرفتید ؟

فک کنم کلا چیزی درست نمی کنن !
نه دو سه سال که گرفتم کلا محدود بوده و نامحدود نداشتم ، نمی دونم الان چیکار کنم !
فکر کنم باید بسوزیم و بسازیم راهی نداریم . . .

erfan.it
19-07-2014, 10:16
کسی نبود به من جواب بده؟؟؟!!!

چند روزه اینترنت گرفتم اما مصرف نکردم :| :n27:

firebird
19-07-2014, 13:33
من که زنگ زدم فن آوا گفت سرویس میده به خطم (پیش شماره ۲۲۲۲). تو چند روز دیگه حضوری میرم مطمئن بشم. اگر فن آوا نشد از مخابرات شکایت میکنم. منطقی نیست پول ۱۰ مگ رو بدم و اینترنت ۲ مگ داشته باشم.

Pi_Ro
19-07-2014, 15:47
دوست عزیز میشه بگی اینجایی که گقتی کجاست ؟(کدوم مخابرات و کجای ساختمان) اسم خانوم رو نفهمیدی که من یک راست برم پیشش ؟ بخدا کلافه م کرده این مشکل ! به جایی رسیدم که اگه ببینم درست نمیشه شاید برم یه خط تازه بخرم و از اون فقط برای ADSL استفاده کنم !!!

من الان دقیقا 10 روز شد که این مشکل Data Rate رو دارم و کسی به دادم نرسیده ! 3 بار رفتم مخابرات و یه بار هم اعلام خرابی از 2020 :n03:

من رفتم دفتر خ امام مشکلمو هم اونجا به بخش رایانه یا هون اتاق کامپیوتر گفتم، بهشون گفتم دیتاریت خطمو روی 1 مگ گذاشتید یه پسره اونجا بود برگشت دو تا کاغذ داد بهم گفت اینارو امتحان کن ببین مشکلت حل میشه یا نه _ رو کاغذو که نگا کردم دیدم کلی چرت و پرت نوشته راجب انتی ویروس،تست سرعت ، سایت دانلود و .....
منم برگشتم گفتم اینا ربطی به خط نداره و یکم توضیح دادم راجب دیتاریت تا بفهمه طرف مقابلش هالو نیست :n02:

خلاصه گفت مورد شمارو بررسی میکنیم بهتون اطلاع میدیم
منم یه روز گذشت دیدم خبری نشد روز دوم رفتم اونجا پسره نبود یه دختری بود که مشکلو بهش گفتم اونم گفت الان چکش میکنم ( البته شماره موبایلمو ندادم بهش کاش میدادم میگفتم دیتاریتو بذار رو 10مگ :n02: ) رسیدم خونه یه نیم ساعت بعد زنگ زد گفت چطوره گفتم حله دیگه :n02:

فقط توصیه میکنم رفتی اونجا جوری حرف بزن بفهمه داری با کی حرف میزنه و بعدش ساعت به ساعت پیگیرش باش اگه دیدی گفت نمیشه و چرت و پرت تحویلت داد سریعا شکایت کن ( البته من باشم میزنم همونجا دهنشو سرویس میکنم )
عوض کردن دیتاریت 1 دقیقه هم طول نمیکشه

AC_POP
20-07-2014, 09:36
من رفتم دفتر خ امام مشکلمو هم اونجا به بخش رایانه یا هون اتاق کامپیوتر گفتم، بهشون گفتم دیتاریت خطمو روی 1 مگ گذاشتید یه پسره اونجا بود برگشت دو تا کاغذ داد بهم گفت اینارو امتحان کن ببین مشکلت حل میشه یا نه _ رو کاغذو که نگا کردم دیدم کلی چرت و پرت نوشته راجب انتی ویروس،تست سرعت ، سایت دانلود و .....
منم برگشتم گفتم اینا ربطی به خط نداره و یکم توضیح دادم راجب دیتاریت تا بفهمه طرف مقابلش هالو نیست :n02:

خلاصه گفت مورد شمارو بررسی میکنیم بهتون اطلاع میدیم
منم یه روز گذشت دیدم خبری نشد روز دوم رفتم اونجا پسره نبود یه دختری بود که مشکلو بهش گفتم اونم گفت الان چکش میکنم ( البته شماره موبایلمو ندادم بهش کاش میدادم میگفتم دیتاریتو بذار رو 10مگ :n02: ) رسیدم خونه یه نیم ساعت بعد زنگ زد گفت چطوره گفتم حله دیگه :n02:

فقط توصیه میکنم رفتی اونجا جوری حرف بزن بفهمه داری با کی حرف میزنه و بعدش ساعت به ساعت پیگیرش باش اگه دیدی گفت نمیشه و چرت و پرت تحویلت داد سریعا شکایت کن ( البته من باشم میزنم همونجا دهنشو سرویس میکنم )
عوض کردن دیتاریت 1 دقیقه هم طول نمیکشه

رفتم یه دعوای قشنگ کردم برگشتم ! این شِیر 1 به 8 هم جدیدا ابداع شده !!!! برگشته میگه 2 مگ یعنی 2048 اونو تقسیم بر 8 کنی میشه 256 و ما اون 256 رو به شما نمیدیم ! بلکه اون ماکسیمم سرعتی هست که 2 مگ میتونه داشته باشه. میگه ما هر 2 مگ رو بین 8 نفر تقسیم میکنیم پس اگه سرعت دانلود شما بین 36 و 256 باشه از نظر ما خط اینترنت شما کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره !!!! آخرش هم 2 نفری با همکارش بهم خندیدن !!!!!!

یعنی تو این ایام . . .تو این ماه رمضان . . . اگه خدایی اون بالا هست . . . اگه خدا میبینه و صدامُ میشنوه . . . فقط میسپارمشون به همون خدا . . . .:n14:

Pi_Ro
20-07-2014, 11:13
رفتم یه دعوای قشنگ کردم برگشتم ! این شِیر 1 به 8 هم جدیدا ابداع شده !!!! برگشته میگه 2 مگ یعنی 2048 اونو تقسیم بر 8 کنی میشه 256 و ما اون 256 رو به شما نمیدیم ! بلکه اون ماکسیمم سرعتی هست که 2 مگ میتونه داشته باشه. میگه ما هر 2 مگ رو بین 8 نفر تقسیم میکنیم پس اگه سرعت دانلود شما بین 36 و 256 باشه از نظر ما خط اینترنت شما کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره !!!! آخرش هم 2 نفری با همکارش بهم خندیدن !!!!!!

یعنی تو این ایام . . .تو این ماه رمضان . . . اگه خدایی اون بالا هست . . . اگه خدا میبینه و صدامُ میشنوه . . . فقط میسپارمشون به همون خدا . . . .:n14:

همین دیوثا اینارو به منم گفتن
تو فقط همینو بگو بهش نه چیزه دیگه بگو " من پهنای 2 مگ خریدم باید دیتاریت من روی 2 مگ باشه اگه بلدی نیستی عوضش کنی غلط میکنی میای اینجا میشینیو چرتو پرت تحویل میدی "
دوباره برو اونجا هیمنارو بگو حل نشد باید شکایت کنی ازشون
عجب احمقایی تو این مملکت هست

ir.warez
20-07-2014, 14:04
اقا عوض کردن دیتا ریت 1 دقیقه کار داره.2 تا خانوم هستن که فقط این کار رو توی کل استان عوض میکنن.فردا شمارشونو از اداره بر میدارم میارم بزارم اینجا.ملت رو چی حساب کردن اینا.
من خودم 4 روز طول کشید و بلخزه به زور بازرسی شون تونستم کارم رو جلو ببرم.الان 2 مگ از 260 تا 280 سرعت دانلودش هست.شبا رایگان 5.5 گیگ دانلود میده.

firebird
20-07-2014, 16:17
اقا عوض کردن دیتا ریت 1 دقیقه کار داره.2 تا خانوم هستن که فقط این کار رو توی کل استان عوض میکنن.فردا شمارشونو از اداره بر میدارم میارم بزارم اینجا.ملت رو چی حساب کردن اینا.
من خودم 4 روز طول کشید و بلخزه به زور بازرسی شون تونستم کارم رو جلو ببرم.الان 2 مگ از 260 تا 280 سرعت دانلودش هست.شبا رایگان 5.5 گیگ دانلود میده.

یه عده بیمارند. طرف میخواد با آزاردادن دیگران خودش رو اثبات کنه.

urumchi
20-07-2014, 19:55
تازه من میخواستم برم ببینم می تونم دیتاریت رو از 2مگ هم ببرم بالاتر یا نه !!!:n02:
فکرکنم برم اینو بگم همونجا تیربارونم کنن :n02:

قبلا اینطوری دیتاریت رو محدود نمی کردن در نتیجه کاربر با تغییر مدولاسیون میتونست دیتاریت مناسب رو با snr مطلوب بگیره

ولی الان بالاتر از 2304کیلوبیت ، آپ نمیشه

IVAN
21-07-2014, 01:35
:

قبلا اینطوری دیتاریت رو محدود نمی کردن در نتیجه کاربر با تغییر مدولاسیون میتونست دیتاریت مناسب رو با snr مطلوب بگیره

ولی الان بالاتر از 2304کیلوبیت ، آپ نمیشه

البته به مرکز مخابراتیم مربوطه. تو پنجراه با 22 مگ آپ میشه!

urumchi
21-07-2014, 01:47
البته به مرکز مخابراتیم مربوطه. تو پنجراه با 22 مگ آپ میشه!
تا قبل از تخلیه کردن پارسالم، رو +adsl2 خط منم تا 15مگ آپ میشد

مخابرات سرویس 10مگ داره؟
شرایطش چطوره؟
اگه بخوام کیفیت خط رو تست کنم ممکنه قبول کن دیتاریت رو بذارن رو 10مگ یا نه؟

AC_POP
24-07-2014, 12:17
مخابراتی ها، دیشب نت شما هم قطع بود ؟

urumchi
24-07-2014, 13:57
مخابراتی ها، دیشب نت شما هم قطع بود ؟
مشكل از مخابرات ِ ، فكر كنم روتر اصلي رو عوض كردن

از ديشب تا حالا‌ هزار بار كانكت شدم IP ميداد ولي حتي نت بيل رو هم باز نمي كرد
الانم بعد از 20 بار قطع و وصل كردن كانكشن تونستم بيام فروم

متوجه شدم ديفالت گيتوي از 80.191.199.120 شده 80.191.199.121

تو نت بيل هم تو ستون NAS ، اسم روتر را قبلا مي نوشت BRAS10008-1 ولي الان شده BRAS10013-1

Pi_Ro
25-07-2014, 16:34
وقتی واقعا واقعا نیاز به اینترنت داری نت یا قطع میشه یا برق میره یا اکانت تموم میشه یا اینکه میخوای تمدید کنی همه جا تعطیله
بدتر از همه اینا میخوای آنلاین شارژ کنی میبینی سایت خرابه

این موقع آدم دلش میخواد بره خودکشی کنه

فــــــــــــــ === ک

H U
26-07-2014, 22:16

1مگ نامحدود مخابرات
با گوشي تست مي گيرم ، upload رو 0.81 ميزنه ولي با سيستم كمتره!:n13:

چطوره؟

Captain
26-07-2014, 23:46
سلام
مخابرات نامحدود ها رو باز اجرایی کرده؟

IVAN
27-07-2014, 02:45
سلام
مخابرات نامحدود ها رو باز اجرایی کرده؟

کلا با نامحدود مخابرات خداحافظی کنید

urumchi
28-07-2014, 01:18
باز اين مخابرات چه مرگش شده؟

سرعت باز كردن پيج در حد دايال آپ شايدم كمتر!!! :n21:

x8800
28-07-2014, 08:23
هیچی دیگه ، امروز که عیده ملت سرشون توی پی سی نیست سرعت خوبه!

peymanokia
29-07-2014, 16:22
سلام

من 2 سرویس 2 مگ دارم میگن میشه 5.5 گیگ دان کرد ولی من 2.5 میگیرم چیکار باید بکنم؟؟

omidhk
29-07-2014, 21:48
دوستان مخابرات ساعات دانلود رایگان رو برداشته ؟؟؟؟

من سرویس یه مگ ، 5 گیگ دارم تا 3 روز پیش هرچی دانلود کردم از حجمم کم کرده ؟؟؟؟

urumchi
29-07-2014, 23:02

شما يه عكس از ريزمصرف بذار
چون اگه بخواد كسر كنه از همه كسر ميكنه نه فقط شما

AC_POP
29-07-2014, 23:08
سلام

من 2 سرویس 2 مگ دارم میگن میشه 5.5 گیگ دان کرد ولی من 2.5 میگیرم چیکار باید بکنم؟؟
پسرعمه من هم اینطور هست و هر شب حدودا 2.5 دانلود میکنه. ظاهرا هم میگه سرعت دانلودش نوسان زیادی داره و از ساعت 3-3:30 به بعد فقط بالای 200 هست و قبل تر از اون اکثرا زیر 100.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم از 1 تا 7 صبح هست.

ROOFA
29-07-2014, 23:36
ساعات دانلود رایگان از ساعت 2 تا 7 صبح هست و حتما قبل از دانلود کانکت و دیس کانکت کنید .

Captain
30-07-2014, 11:03
سرعت 1 مگ ساعات دانلود رایگان از کی تا کی هست؟
به من گفتن از 1 تا 8

H U
30-07-2014, 19:48
من نامحدود دارم ولي يه دوستي دارم خونه شون آزادگان هست ، هرشب از ساعت 1 تا 8 صبح دان مي كنه

با سرويس 2مگ حجمي هرشب تا 5 گيگ مي گيره

omidhk
30-07-2014, 21:12
شما يه عكس از ريزمصرف بذار
چون اگه بخواد كسر كنه از همه كسر ميكنه نه فقط شما

دوستان قبلا وقتی به این آدرس میرفتم
به صورت اتوماتیک شمارمو تو قسمت یوزر نیم نشون میداد ولی الان نشون نمیده
ماله شما هم اینجوری شده ؟؟؟

urumchi
30-07-2014, 23:18
دوستان قبلا وقتی به این آدرس میرفتم
به صورت اتوماتیک شمارمو تو قسمت یوزر نیم نشون میداد ولی الان نشون نمیده
ماله شما هم اینجوری شده ؟؟؟
براي منم همينطوريه
...................
شما از ستون ترافيك كسر شده عكس نگرفتي چرا؟
بهتره از نت بيل از گزارش هموني شبي كه ازت حجم كم كرده عكس بگيري تا ببينيم دقيقا چه ساعتي دانلود كردي و چقد كسر شده!
مثل اين عكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hp980
01-08-2014, 10:26
سلام
از دوستان كسي 10 مگ مخابرات رو گرفته ؟
وضعيت سرعت و پينگش رو ميخواستم بدونم
من ديروز درخواست دادم تا خطم رو بررسي كنن تا در صورت امكان 10 مگ بدن.
ممنون

urumchi
01-08-2014, 14:09
سلام
ممنونهزينه و شرايطش چطوره؟
مدارك ميخواد؟
خ امام رفتيد يا فلكه مخابرات؟

Pi_Ro
01-08-2014, 23:40
یه سوال
اگه بخوام یه خط جدید از مخابرات بخرم امکانش هست رو فیبر نوری نباشه ؟
یا اینکه همشون روی فیبر نوریه ؟

hp980
02-08-2014, 09:47
هزينه و شرايطش چطوره؟
مدارك ميخواد؟
خ امام رفتيد يا فلكه مخابرات؟
بله مدارك هم ميخاد (اونجوري كه گفتن)
من قبلا مدارك داده بودم
فعلا پولي نگرفتن فقط يك فرم بررسي ميدن پر ميكنيد تا اگه رو خط شما امكانش باشه 10 مگ بدن
خ امام رفتم.

hp980
02-08-2014, 09:50
یه سوال
اگه بخوام یه خط جدید از مخابرات بخرم امکانش هست رو فیبر نوری نباشه ؟
یا اینکه همشون روی فیبر نوریه ؟

فكر ميكنم بستگي به منطقه شما داشته باشه ، چون اگه كلا فيبر نوري باشه كه مجبورا رو فيبر نوري ميدن.

urumchi
02-08-2014, 09:56
بله مدارك هم ميخاد (اونجوري كه گفتن)
من قبلا مدارك داده بودم
فعلا پولي نگرفتن فقط يك فرم بررسي ميدن پر ميكنيد تا اگه رو خط شما امكانش باشه 10 مگ بدن
خ امام رفتم.
تشكر
(محروم التشكر كردن منو:n02:)

مدارك دقيقا چي ميخوان؟
چند وقته مدارك داديد؟
با كارت كارمندي ميشه گرفت يا بايد مدارك شركت و اينا داد؟

hp980
02-08-2014, 12:40
تشكر
(محروم التشكر كردن منو:n02:)

مدارك دقيقا چي ميخوان؟
چند وقته مدارك داديد؟
با كارت كارمندي ميشه گرفت يا بايد مدارك شركت و اينا داد؟

مدارك شركت يا پروانه كسب و ...خواست
مدارك رو من اون موقعي كه 2 مگ ميخاستم بگيرم دادم(قبلا 2 مگ رو به همه نميداد مخابرات)
كارت كارمندي رو نميدونم بهتره از خودشون بپرسيد .

firebird
02-08-2014, 13:08
سلام
ممنون

کارت دراومده. من ۳ ماه پیش همون فرم رو پر کردم یک هقته تست سرعتم رفت روی ۱۰ مگ. بعد از کلی پیگیری و ... امروز سرعتم شده ۵ مگ. هنوز دارم پیگیری میکنم ببینم ۱۰ میشه یا نه. از من میشنوی همین که تستی سرعتت رو بردن بالا برو کاراشو انچام بده نذار بعد از اینکه سرعتت رو برگردوندن بری درخواست بدی.

hp980
02-08-2014, 15:18
کارت دراومده. من ۳ ماه پیش همون فرم رو پر کردم یک هقته تست سرعتم رفت روی ۱۰ مگ. بعد از کلی پیگیری و ... امروز سرعتم شده ۵ مگ. هنوز دارم پیگیری میکنم ببینم ۱۰ میشه یا نه. از من میشنوی همین که تستی سرعتت رو بردن بالا برو کاراشو انچام بده نذار بعد از اینکه سرعتت رو برگردوندن بری درخواست بدی.

چند روز طول كشيد تا يك هفته تستي سرعتتون رو ببرن بالا ؟
فعلا كه سرعت من تغييري نكرده:n27:
در ضمن واسه 5 مگ چند ميگيرن از شما ؟
ميشه تست هم بذاريد ؟
ممنون

=CYBER=
02-08-2014, 22:46

urumchi
03-08-2014, 00:02
شاهين وايرلس گرفتي؟
كجايي الان؟
فكر نكنم اروميه باشي!

=CYBER=
03-08-2014, 10:43
شاهين وايرلس گرفتي؟
كجايي الان؟
فكر نكنم اروميه باشي!
ارومیه کسی ظرفیت نداره همچین اینترنتی بده به ملت :n02:

اینترنت یکی از دوستان هست تو تهران 24Mbps وایرلس

urumchi
03-08-2014, 13:18
اين port error رسما بيچاره كرد منو! :n27:
از ديشب وضعيت دوباره بهم ريخته
هر 2دقيقه يه بار كانكشن قطع و وصل ميشه

كسي مشكل نداره با مخابرات؟

...
اينم از وضعيت عمده.نت!!!:n15:

xxkamixx
03-08-2014, 18:29

اینم از وضع امروز من بعد یک هفته بی نتی

دوستان کس دیگه اینجا از های وب گرفته؟ همین مشکلو داره؟
--------------------
درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

256 محدود

دمشون گرم

Captain
03-08-2014, 21:47

...

Me Too
کشت مارو مخابرات با این نت زغالیش

urumchi
03-08-2014, 22:06
محدوده مركز مخابراتي فجر ، كدوم خيابونا و محله ها ميشه؟!

Squall Leonhart
03-08-2014, 23:40
منم قطع و وصلیم خیلی زیاد هست
هر نیم ساعت یه بار چرا ای دی اس ال یا اینترنت خاموش میشه!
سرعت 2 مگ
شبها رایگان
حجم 5 گیگ
خ رودکی
SNR خطم هم 11 هست نمیدونم درخواست خرابی بکنم یا نه

hp980
04-08-2014, 08:01

...
چراغ اي دي اس ال قطع ميشه و بعد چند دقيقه دوباره وصل ميشه.
ديروز عصر هم كه كلا اينترنت مشكل داشت ، هم شاتل و هم مخابرات سرعتشون بشدت پايين بود.

hp980
04-08-2014, 08:03
منم قطع و وصلیم خیلی زیاد هست
هر نیم ساعت یه بار چرا ای دی اس ال یا اینترنت خاموش میشه!
سرعت 2 مگ
شبها رایگان
حجم 5 گیگ
خ رودکی
SNR خطم هم 11 هست نمیدونم درخواست خرابی بکنم یا نه
من هم از ديروز همين مشكل رو دارم.

IVAN
04-08-2014, 10:12
دیروز ترکانت هم مشکل داشت

Pi_Ro
04-08-2014, 22:44
واسه من هنوز همچین مشکلی پیش نیومده
تعرفه های مخابرات

نامحدود نیست اینا به دردی نمیخوره دوتا سایت باز میکنی شارژت تموم میشه :n23:

=CYBER=
05-08-2014, 22:17
کسی تونسته از مخابرات ارومیه ۵ یا ۱۰ مگ بگیره ؟

خسته شدم از این اینترنت ۲ مگابیت !

gaxter
06-08-2014, 13:30
من مکس نت 2 مگ دارم الان 3 روزه که ری.....حتی سایت هم باز نمیشه.بعضی ساعتا در روز شاید 2 3 ساعت بشه تحملش کرد.کسی مثل من این مشکل و داره؟

IVAN
06-08-2014, 14:35
مشکل ظاهرا از زیرساخت هست
ترکانت هم 2-3 روزه وضعیتش کاملا خرابه. بعضی وقتا هیچ آی پی رو نمیشه پینگ کرد حتی آی پی داخلی هم پکت لاست داره!

Squall Leonhart
06-08-2014, 23:15
ماله منم امروز وضعش خیلی خراب بود!
البته دیگه چیز تازه ای نیست و دیگه عادت کردم!
مخابرات 2 مگ رودکی

firebird
07-08-2014, 07:22
کسی تونسته از مخابرات ارومیه ۵ یا ۱۰ مگ بگیره ؟

خسته شدم از این اینترنت ۲ مگابیت !

بعد از سه ماه فرم پر کردن و دردسر و بالا پایین رفتن و ... که مثنوی هفتاد من میشه ۱۰ مگ گرفتم. با مجوز شغلی و مدرکی که نشون بده در همون محل مستقر هستم و یه سری چیزای دیگه.
به خودشون هم گفتم یک سال دیگه که عادی بشه به مردم عادی هم ۱۰ مگ خواهند داد. مثل سابق که ۱۲۸ بیشتر نمیدادن و الان ۲ مگ رو راحت میدن.
واسه من به شدت نوسان داره. یعنی هر تستی بذارم معلوم نیست دو دقه بعدش همون وضعیت باشه.

hp980
09-08-2014, 18:34
بعد حدود 10 روز پس از درخواست 10 مگ از مخابرات امروز بالاخره سرعتمون از 2مگ به 10 مگ ارتقا يافت.:n02:
سعي ميكنم فردا چند تا تست سرعت هم بذارم.

hp980
09-08-2014, 18:36
بعد از سه ماه فرم پر کردن و دردسر و بالا پایین رفتن و ... که مثنوی هفتاد من میشه ۱۰ مگ گرفتم. با مجوز شغلی و مدرکی که نشون بده در همون محل مستقر هستم و یه سری چیزای دیگه.
به خودشون هم گفتم یک سال دیگه که عادی بشه به مردم عادی هم ۱۰ مگ خواهند داد. مثل سابق که ۱۲۸ بیشتر نمیدادن و الان ۲ مگ رو راحت میدن.
واسه من به شدت نوسان داره. یعنی هر تستی بذارم معلوم نیست دو دقه بعدش همون وضعیت باشه.
نوسان سرعت 10 مگ تاييد ميشه ، واسه من هم تقريبا همينطوري هست.

=CYBER=
09-08-2014, 18:55
چند تا تست بزارید دیگه !

urumchi
09-08-2014, 19:40
سعي ميكنم فردا چند تا تست سرعت هم بذارم.ميدونم خيلي سخته ولي تو حتما سعي و تلاشتو بكن
شايدم ميخواي مارو عذاب بدي:n02:
.....
از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تست بذار

hp980
09-08-2014, 19:44

hp980
09-08-2014, 19:47
ميدونم خيلي سخته ولي تو حتما سعي و تلاشتو بكن
شايدم ميخواي مارو عذاب بدي:n02:
.....
از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تست بذار

نه آخه رو خط شاتل بودم نميتونستم خطو عوض كنم
تست هم گذاشتم

urumchi
09-08-2014, 20:38
از دوستان كسي تونسته با 3G ايرانسل تست بگيره؟

اينجا سيگنال ميده ولي تست نمي گيره

hp980
10-08-2014, 07:59
اين ها هم تست امروز صبح :

urumchi
10-08-2014, 14:14
كلا با گوشي نتايج تست بهتر از pc هست!

firebird
10-08-2014, 19:51
از دوستان كسي تونسته با 3G ايرانسل تست بگيره؟

اينجا سيگنال ميده ولي تست نمي گيره

آره. من 3g میگیرم. خیابان کاشانی و خیام. الان مشکل داره. درست شد تست میذارم اینجا.

firebird
10-08-2014, 20:16
تست سرعت مثلا ۱۰ مگ مخابرات:

urumchi
10-08-2014, 21:09
آره. من 3g میگیرم. خیابان کاشانی و خیام. الان مشکل داره. درست شد تست میذارم اینجا.
اينجا فقط از 1دكل حوالي بيمارستان اميد تونستم سيگنال 3G بگيرم كه اونم نت نداشت!!!
edge رو هم كه فعال مي كنم ديتا سند و ريسايو نداره! قبلا داشت ولي الان 4-3 روزي هست كه اونم قطع شده

x8800
11-08-2014, 11:08
چه روز خوبیه امروز !!!

جدیدا مسیر هم شده سوپرآنلاین ترکیه ولی گویا این های وب جون تو جونش کنی پینگ خوب نمیتونه بده.

بهرحال :

firebird
11-08-2014, 12:12
3G ایرانسل:

firebird
11-08-2014, 12:15
اینم 10 مگ مخابرات:

x8800
11-08-2014, 12:24
3G ایرانسل:

چه جالبه پینگش !!! چطور اربیل و تهران تو یه حدود هستن. میه از چند سرور دیگه هم پینگ بگیرید ؟

yesup.com
ecatel.net
ya.ru
8.8.8.8

hp980
11-08-2014, 12:38

ir.warez
11-08-2014, 13:48
اینم از تست سرعت من.2 مگ مخابرات.من که ازش راضی هستم.دوستان مدارک چی برای این 5 مگ میخواد ؟

firebird
11-08-2014, 15:24
چه جالبه پینگش !!! چطور اربیل و تهران تو یه حدود هستن. میه از چند سرور دیگه هم پینگ بگیرید ؟

yesup.com
ecatel.net
ya.ru
8.8.8.8

3G ایرانسل بعدازظهر به شدت کند شده. پینگ دومین هم نمیگیره. این پینگ آی پی:

اینم تست سرعت. با صبج مقایسه کنید چه نوسان عجیب و غریبی داره:

firebird
11-08-2014, 15:32
دوستان مدارک چی برای این 5 مگ میخواد ؟

واسه ۵ مگ نمیدونم ولی واسه ۱۰ مگ چند تا پست بالاتر نوشتم از من مدرک شغلی (مجوز یا جواز کسب و اینجور چیزها) خواستند به علاوه سند یا قولنامه محل که نشون بدم اون شغل در اون محل دایر هست. بعد از سه ماه با توسل به بازرسی سرعت رو گرفتم که بیشتر اوقات نصف هم نیست. شغل من فرهنگی محسوب میشه. نمیدونم مهم هست یا نه. بعد از ظهر ها بهتر میشه. این هم تست الان (صبح داونلود زیر ۴ بود):

IVAN
11-08-2014, 20:44
با اینکه مسیر superonline هست ولی حسابی کلافه م کرده! پینگ نمیده نمیده یه دفعه پینگ 100 میده! معلوم نیست اشکال از این طرفه یا از so ؟ مخابرات مسیرش از کجاست؟

urumchi
12-08-2014, 00:26
3G ایرانسلانگار تو استان ما، آپلود بالاي نيم مگ معنا و مفهوم نداره!
اين 3G‌ هم شده مايه عذاب واسه من! هر ثانيه آنتن كم و زياد ميشه
گوشي بدبخت انقد دنبال آنتن ميگرده كه باطري نمي مونه براش
پشتشم كه قشنگ گرم ميشه
يه sms رو بايد چند دفعه سند كنم تا ارسال بشه
جالبه واسه sms ي كه اصلا نميرسه دست طرف 105 ريال هم كم ميكنه
اين موبايل و اينترنت، نصف عمر مارو به باد داد بخدا

با اینکه مسیر superonline هست ولی حسابی کلافه م کرده! پینگ نمیده نمیده یه دفعه پینگ 100 میده! معلوم نیست اشکال از این طرفه یا از so ؟ مخابرات مسیرش از کجاست؟تركانت داري؟
دقيقا منم تو 3ماهي كه از آنا ، نت داشتم همين مشكل رو داشتم
هر ثانيه پينگ يه وضعيت داشت از 75 گرفته تا 700 ميرفت يهو!
زنگ هم ميزدم مي پيچوندن چون خودشونم ميدونستن مشكل دارن ولي حاشا ميكردن منم 45 روز اساسي بهشون ... زدم!!!:n23:

IVAN
12-08-2014, 09:21
...
تركانت داري؟
دقيقا منم تو 3ماهي كه از آنا ، نت داشتم همين مشكل رو داشتم
هر ثانيه پينگ يه وضعيت داشت از 75 گرفته تا 700 ميرفت يهو!
زنگ هم ميزدم مي پيچوندن چون خودشونم ميدونستن مشكل دارن ولي حاشا ميكردن منم 45 روز اساسي بهشون ... زدم!!!:n23:

بله ترکانته. مشکل نوسان پینگ نیست اینه که پینگ نمیده! یا به قول خودمون packet lost میشه. از وقتی اینطوری شده که مسیر رفته رو so .قبلا که از گرجستان بود وضعیت خیلی بهتر از الان بود و این همه دردسر نداشتم
فقط خدا کنه آدم کار ضروری با اینترنت نداشته باشه که بیچاره میشه! نگفتی مسیر مخابرات از کجاست؟ (برای اروپا yukutak.com )

urumchi
12-08-2014, 15:49
بله ترکانته. مشکل نوسان پینگ نیست اینه که پینگ نمیده! یا به قول خودمون packet lost میشه. از وقتی اینطوری شده که مسیر رفته رو so .قبلا که از گرجستان بود وضعیت خیلی بهتر از الان بود و این همه دردسر نداشتم
فقط خدا کنه آدم کار ضروری با اینترنت نداشته باشه که بیچاره میشه! نگفتی مسیر مخابرات از کجاست؟ (برای اروپا yukutak.com )
اون موقع پكت لاست هم داشتم ولي كم بود
اما نوسان پينگ ديوانه كننده بود
80 كجا و 700 كجا؟!!!

سرور: توركسل سوپرآنلاين

urumchi
12-08-2014, 21:27
والا با گوشی نتیجه تست ها خیلی بهتر از PC هست
با PC هیچوقت ندیدم آپلود بالاتر از ۰.۶ مگ بشه

x8800
12-08-2014, 22:32
والا با گوشی نتیجه تست ها خیلی بهتر از PC هست
با PC هیچوقت ندیدم آپلود بالاتر از ۰.۶ مگ بشه

سعید جان باگ خود نرم افزار سپید تست هست توی گوشی. من هم تست کردم.

urumchi
12-08-2014, 23:51
سعید جان باگ خود نرم افزار سپید تست هست توی گوشی. من هم تست کردم.

ولي در كل با گوشي وبگردي خيلي بيشتر فاز ميده

fanoostalaei
12-08-2014, 23:59
:n08::n08:

آخه ناصر برا چی میزنی تو ذوق بچه :دی گناه داره !! نمیدونی چه کیفی میکرد وقتی آپ بالای 60 کیلو گرفته بود :n08:

اینجوری خر کیف شده بود :دی

urumchi
13-08-2014, 07:47
سامانه سنجش سرعت و كيفيت اينترنت مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتيجه تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

x8800
13-08-2014, 10:19
:n08::n08:

آخه ناصر برا چی میزنی تو ذوق بچه :دی گناه داره !! نمیدونی چه کیفی میکرد وقتی آپ بالای 60 کیلو گرفته بود :n08:

اینجوری خر کیف شده بود :دی

به به داش حسین گل.

ازونجایی که واقعیت تلخ بهتر از توهم شیرینه گفتم به خودش بیاد :n02:

سامانه سنجش سرعت و كيفيت اينترنت مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتيجه تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سعید دوس داشتی الان سرعت آپلودت مثل من بالای 100 بود ؟ :n09:

hp980
13-08-2014, 12:20
ترافيك اضافي از مخابرات اگه بگيريم و استفاده نكنيم به ترافيك ماه بعدي اضافه ميشه ؟:n13:

firebird
13-08-2014, 15:54
ترافيك اضافي از مخابرات اگه بگيريم و استفاده نكنيم به ترافيك ماه بعدي اضافه ميشه ؟:n13:

فکر کنم ازت با قیمت پایین تر میخره. بستانکار میشی. دفعه بعد میخوای شارژ مبلغ قابل پرداختت کمتر میشه.

urumchi
13-08-2014, 16:13
اون 2نفر!!!
آپلودي نشونتون بدم صبر كنيد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..............

ترافيك اضافي از مخابرات اگه بگيريم و استفاده نكنيم به ترافيك ماه بعدي اضافه ميشه ؟
تا روزهاي باقيمانده از اكانت 0 نشده اگه تمديد كنيد بخاطر گيگ اضافه اي كه مونده يه مقدار بهتون تخفيف ميده
من رو اونيكي خط خونه 128 يكماهه 3گيگ خريده بودم 9700 تومن، اصلا ازش استفاده نكردم، 1روز مونده خواستم تمديدش كنم 2900 گرفت
تقريبا هرگيگ رو ازم 2300 خريد

IVAN
13-08-2014, 16:46
ترکانت:

firebird
13-08-2014, 18:50
به من میگن چون با کافی نت تو یک کافو هستی اینقدر سرعتت نوسان داره :n21: از کافو هم شانس نیاورده ام.

=CYBER=
14-08-2014, 14:26
به من میگن چون با کافی نت تو یک کافو هستی اینقدر سرعتت نوسان داره :n21: از کافو هم شانس نیاورده ام.

الان شما ناراضی هستی از این سرعت ؟‌‌ :|‌‌ :|

ما گیر کردیم رو ۲ مگابیت شما از ۵.۵ مگابیت ناراحتی ؟ :n27:

تازه این ۲ مگابیت ما هم رو ۱.۷ بستن :|

hp980
14-08-2014, 15:39

firebird
14-08-2014, 15:40
الان شما ناراضی هستی از این سرعت ؟‌‌ :|‌‌ :|

ما گیر کردیم رو ۲ مگابیت شما از ۵.۵ مگابیت ناراحتی ؟ :n27:

تازه این ۲ مگابیت ما هم رو ۱.۷ بستن :|

والله نمیدونم شوخی کردی یا جدی نوشتی ولی فکر میکنم انسان نباید به چیزی که داره قانع باشه و باید واسه بالاتر از اون تلاش کنه به خصوص اگه حقش باشه. من دارم پول ۱۰ مگ رو میدم و حقم هست که ۱۰ مگ داشته باشم. به خصوص که مصرف اینترنت در محل کارم خانگی نیست. در خانه مخابرات ۱ مگ داشتم که الان جابجا شدیم فعلا وایمکس ۵۱۲ دارم و اصلا به سرعتش فکر هم نمیکنم.

امروز که وضع بهتر شده:

موقعی که اداره رو بالا پایین میرفتم واسه ثبت نام ۱۰ مگ میگفتن قراره به همه بدن. اما فقط به اونایی که تازه ثبت نام کنند. یه کمپین تبلیغاتی راه میندازن که به افرادی که تازه اینترنت میگیرند ۱۰ مگ هم میدن.

bivafa.va.man
14-08-2014, 21:49
دوستان 2 مگ مخابرات مهاباد چه سرعتی میده تو ساعات رایگان مخابرات هم مثل ماکس نت نیازی به خاموش روشن کردن مودم نداره برای استفاده تو ساعات رایگان؟

ir.warez
14-08-2014, 22:37
2 مگ سرعت دانلود 260 هست میانگینش.5.5 گیگ هم دانلود شبانه هست.نیازی به خاموش و روشن کردن مودم نیست.

bivafa.va.man
15-08-2014, 06:14
2 مگ سرعت دانلود 260 هست میانگینش.5.5 گیگ هم دانلود شبانه هست.نیازی به خاموش و روشن کردن مودم نیست.
پس با این اوضاع برم از مخابرات بگیرم قیمت دو مگش 57 هزاره من الان دیسکاوری ماکس نت دارم سرعتم 190 هست با قیمت 84 هزار یعنی مخابرات هم ارزون تره و هم سرعت بالاتری داره؟قطعی زیاد نداره کلاً راضی هستید الان 4 ساله ماکس نت دارم ارزش داره بیام مخابرات؟

erfan.it
15-08-2014, 17:40

الان به نظرتون وضعیت من چطوره؟؟
چرا من دیتا ریت رو پیدا نمی کنم؟؟ :n03:

urumchi
15-08-2014, 18:10
الان به نظرتون وضعیت من چطوره؟؟
چرا من دیتا ریت رو پیدا نمی کنم؟؟
وضعيت خط شما خيلي خوبه ( نويز و افت سيگنال كم )
ديتاريت هم سمت راست نوشته 2304/766

peymanokia
15-08-2014, 18:20
وضعيت خط شما خيلي خوبه ( نويز و افت سيگنال كم )
ديتاريت هم سمت راست نوشته 2304/766

خیلی عجیبه دادم خطمو ریست کنم دیتاریتم شده 10384اولش 2304 بود!

Pi_Ro
15-08-2014, 21:14
پس با این اوضاع برم از مخابرات بگیرم قیمت دو مگش 57 هزاره من الان دیسکاوری ماکس نت دارم سرعتم 190 هست با قیمت 84 هزار یعنی مخابرات هم ارزون تره و هم سرعت بالاتری داره؟قطعی زیاد نداره کلاً راضی هستید الان 4 ساله ماکس نت دارم ارزش داره بیام مخابرات؟

پارسا تویی ؟ :n02:

من جات باشم سراغ مخابرات نمیرم
دوستم از صبانت 2 مگ خریده سرعت دانلودش 460 به بالا هست قشنگ حال میکنه باهاش

دوستان مخابراتی کسی تونسته نامحدود بگیره ؟

bivafa.va.man
15-08-2014, 21:29
پارسا تویی ؟ :n02:

من جات باشم سراغ مخابرات نمیرم
دوستم از صبانت 2 مگ خریده سرعت دانلودش 460 به بالا هست قشنگ حال میکنه باهاش

دوستان مخابراتی کسی تونسته نامحدود بگیره ؟
آره. صبا بعد یه مدت محدود میکنه بدرد نمیخوره داشتمش قبلاً.

erfan.it
15-08-2014, 23:49
خودمم همچین فکر میکردم اون سمت راستیه باشه :n02:
ولی سرعت داغوون و قطعی زیاده :n27: 1 مگ مخابرات

=CYBER=
18-08-2014, 14:22
تست بزارید لطفا از ۱۰ مگابیت

از testmy.net باشه بهتره

firebird
20-08-2014, 08:42
من چند بار سعی کردم. testmy.net اصلا سایتش باز نمیشه.

واقعا این اسمش ۱۰ مگ هست. خجالت آوره:

erfan.it
20-08-2014, 08:49

برای من هم باز نشد
1 مگ

hp980
20-08-2014, 09:17
واسه من كه باز ميشه ‌:

=CYBER=
20-08-2014, 10:37

از رنج ۵.* آیپی داده بهت . این رنج به درد هیچی نمی خوره . مودم رو چند بار ریستارت کن تا بهت آیپی از 2.187 بده بعد اینترنت میشه ۱۰ مگ :دی

erfan.it
20-08-2014, 11:04
از رنج ۵.* آیپی داده بهت . این رنج به درد هیچی نمی خوره . مودم رو چند بار ریستارت کن تا بهت آیپی از 2.187 بده بعد اینترنت میشه ۱۰ مگ :دی/

برای من هم رنج آی پیم 5 هستش...چند بار ریسیت کنم ؟ :n04: :n02:

hp980
20-08-2014, 11:07
/

برای من هم رنج آی پیم 5 هستش...چند بار ریسیت کنم ؟ :n04: :n02:
من هم رنج آي پيم 5 هست و مشكلي ندارم:n02:
ربطي به رنج آي پي نداره
اگه مشكلي داريد بايد از جاي ديگه اي باشه

erfan.it
20-08-2014, 11:13
من هم رنج آي پيم 5 هست و مشكلي ندارم:n02:
ربطي به رنج آي پي نداره
اگه مشكلي داريد بايد از جاي ديگه اي باشه

شما خوش شانسی :n22:
از اون اولش هم نتونستم یه سرعت خوب داشته باشم :(
اولش که مودم رو روشن می کنم سرعت خوبه،،،اما بعد چند دقیقه انگار یکی شیر رو میبنده :n27:

IVAN
20-08-2014, 12:58
خب سمت ما هم 3g ایرانسل راه افتاد. آنتن دهی نوسان داره و هیچ ارسال و دریافتی نمیشه کرد

urumchi
20-08-2014, 13:13
خب سمت ما هم 3g ایرانسل راه افتاد. آنتن دهی نوسان داره و هیچ ارسال و دریافتی نمیشه کرد
من خيلي وقته سيگنالشو مي گيرم ولي ديتا رد نميشه
امروز تو فلكه مخابرات خواستم تست بگيرم، همه شارژمو به فنا داد اين 3G !!!
بذار فقط راه بيفته اينجا ،دارم براش! :n23: :n24:
...

1مگ

IVAN
20-08-2014, 13:25
آره اون موقعی که گفتی من تست کردم اینجا هنوز فعال نشده بود. فکر کنم یکی دو روزه که راه افتاده ولی اصلا کانکت نمیشه
2g که اصلا سرعت نداره درحد 2-3 کیلوبایته. فعلا منتظریم...

urumchi
20-08-2014, 13:53
آره اون موقعی که گفتی من تست کردم اینجا هنوز فعال نشده بود. فکر کنم یکی دو روزه که راه افتاده ولی اصلا کانکت نمیشه
2g که اصلا سرعت نداره درحد 2-3 کیلوبایته. فعلا منتظریم...كدوم خيابون هستيد كه الان راه افتاده؟!
من تو خونه از يه دكل حوالي اون خيابون مدرسه ها سيگنال 3G مي گيرم كه اونم نت نداره
1شهريور رسما 3G شروع به كار ميكنه ولي فكركنم 1ماه طول بكشه اينطرفا نت داره بشه
...
2G هم فقط بدرد وايبر و چت كردن ميخوره، تكست رو منتقل كنه شاهكار كرده!

=CYBER=
20-08-2014, 14:31
تفاوت 5 با 2.187 خیلی زیاده :دی وقت توضیح مفصل ندارم ولی بدونید که فرق داره کافی هست :n02:

=CYBER=
20-08-2014, 14:32
البته اینم بگم که تو مخابرات ارومیه 2.187.1.1 با 2.187.1.2 هم فرق داره :دی

هیچ اصولی نیست تو کار همش شانسی هست که چه سرعتی بتونید بگیرید

erfan.it
20-08-2014, 15:42
تفاوت 5 با 2.187 خیلی زیاده :دی وقت توضیح مفصل ندارم ولی بدونید که فرق داره کافی هست :n02:

هروقت وقت کردی توضیح بده :n02:

urumchi
20-08-2014, 15:49
البته اینم بگم که تو مخابرات ارومیه 2.187.1.1 با 2.187.1.2 هم فرق داره :دی

هیچ اصولی نیست تو کار همش شانسی هست که چه سرعتی بتونید بگیرید
بدجوري تاييد ميشه!

من خيلي وقتا كه نتم مشكل پيدا ميكنه، dns ها رو 4.2.2.1 و 8.8.8.8 ست مي كنم ، راحت ميشم
هروقتم كه ديدم دوباره مشكل پيش مياد ميذارم رو ديفالت

خلاصه مدام dns عوض مي كنم وگرنه به اميد اينا باشيم فقط بايد بشينيم led هاي مودم رو تماشا كنيم!!!

erfan.it
20-08-2014, 15:53
بدجوري تاييد ميشه!

من خيلي وقتا كه نتم مشكل پيدا ميكنه، dns ها رو 4.2.2.1 و 8.8.8.8 ست مي كنم ، راحت ميشم
هروقتم كه ديدم دوباره مشكل پيش مياد ميذارم رو ديفالت

خلاصه مدام dns عوض مي كنم وگرنه به اميد اينا باشيم فقط بايد بشينيم led هاي مودم رو تماشا كنيم!!!

میشه بگی چطور dns رو میشه تغییر داد؟؟ :n16:

IVAN
20-08-2014, 16:47
كدوم خيابون هستيد كه الان راه افتاده؟!
من تو خونه از يه دكل حوالي اون خيابون مدرسه ها سيگنال 3G مي گيرم كه اونم نت نداره
1شهريور رسما 3G شروع به كار ميكنه ولي فكركنم 1ماه طول بكشه اينطرفا نت داره بشه
...
2G هم فقط بدرد وايبر و چت كردن ميخوره، تكست رو منتقل كنه شاهكار كرده!

سمت معلم - کشاورز

erfan.it
20-08-2014, 17:08
سمت معلم - کشاورز

ارومیه هستین؟

IVAN
20-08-2014, 17:11
ارومیه هستین؟

بله

erfan.it
20-08-2014, 17:17
بله

دیتا رد و بدل میشه؟/
اگه آره میشه یه تست بذارین

تو استان ما فقط ارومیه فعال شده دیگه اگه اشتباه نکنم!!

urumchi
20-08-2014, 17:50
میشه بگی چطور dns رو میشه تغییر داد؟
اگه با كانكشن وصل ميشي، برو به properties كانكشن ، تب networking و دوباره properties
پايين تيك گزينه " ...use the following " رو بزن تا كادر فعال بشه و dns ها رو وارد كن

اگر هم pppoe وصل شدي بگرد توي گزينه هاي مودم دنبال بخشي كه dns هارو ميشه وارد كرد

x8800
21-08-2014, 10:33
بیاید حال کنید با این تک کانکشن :n02:

اینم از این ماسماسک ایرانیه :

firebird
21-08-2014, 10:45
از رنج ۵.* آیپی داده بهت . این رنج به درد هیچی نمی خوره . مودم رو چند بار ریستارت کن تا بهت آیپی از 2.187 بده بعد اینترنت میشه ۱۰ مگ :دی

مرسی. من اصلا یادم نبود این مشکل رو. فکر میکردم بعد این همه مدت حتما درستش کردند.

از لحاظ آوردن سایتها درست شد ولی سرعت همچنان افتضاحه.

=CYBER=
21-08-2014, 20:03

مرگ بر فیبر نوری :| :n28:

firebird
21-08-2014, 20:17
دیتا رد و بدل میشه؟/
اگه آره میشه یه تست بذارین

تو استان ما فقط ارومیه فعال شده دیگه اگه اشتباه نکنم!!

چند تا تست یکی دو صفحه قبل گذاشتم. خیلی سریع شارژ پولی خالی میکنه. به ۷۰۰ هم زنگ زدم میگه برو کنترل حساب اینترنتی رو ببین که اون هم واسه اعتباری ها فعال نیست. نهایتا برگشتم به رایتل تا اشکالاتشو مرتفع کنند.

urumchi
21-08-2014, 20:45
چند تا تست یکی دو صفحه قبل گذاشتم. خیلی سریع شارژ پولی خالی میکنه. به ۷۰۰ هم زنگ زدم میگه برو کنترل حساب اینترنتی رو ببین که اون هم واسه اعتباری ها فعال نیست. نهایتا برگشتم به رایتل تا اشکالاتشو مرتفع کنند.
استفاده و حتي تست گرفتن با 3G بدون داشتن طرح، تقريبا غيرممكنه
اونروز شارژ منو تو مرحله پينگ گرفتن خالي كرد
...
الان 2 روزه سيگنال 3G ايرانسل تو خونه با قدرت 83dBm- و ريت 42% دريافت ميشه ولي همچنان نت نداره

IVAN
22-08-2014, 14:38
خب امروز اتفاقی تونستم به ایرانسل کانکت بشم. البته یه همچین سرعتی رو با رایتل هم تو عید داشتم ولی بعد محدود شد! (البته یه دلی از عزا درآوردیم تو این 2-3 ساعته :biggrin: )

=CYBER=
22-08-2014, 14:51
خب امروز اتفاقی تونستم به ایرانسل کانکت بشم. البته یه همچین سرعتی رو با رایتل هم تو عید داشتم ولی بعد محدود شد! (البته یه دلی از عزا درآوردیم تو این 2-3 ساعته :biggrin: )

اگر این سرعت ها رو به صورت بسته اینترنت بفروشه خوبه واگرنه فرقی با رایتل نداره !

IVAN
22-08-2014, 14:59
اگر این سرعت ها رو به صورت بسته اینترنت بفروشه خوبه واگرنه فرقی با رایتل نداره !

فعلا امروزو استفاده کنیم :biggrin:

navid_nasim
23-08-2014, 11:43

داداش از کجا گرفتی ؟ اینترنتتو مخابرات میده ؟

=CYBER=
23-08-2014, 12:11
داداش از کجا گرفتی ؟ اینترنتتو مخابرات میده ؟

هاي وب يا همون نوين نت

navid_nasim
23-08-2014, 12:25
هاي وب يا همون نوين نت

راضی هستی؟

انگار مخابرات آذربایجان غربی سرعت 5 تا 10 Mbps آورده ؟آیا به مصارف خانگی هم میده ؟ کسی استفاده کرده از دوستان؟جالبه امروز خوندم مخابرات برای اونایی که مودم و اکانت 1 سال میخرن تو طرحاشون تخفیف میدن پس اونای دیگه چی والا موندم:n28::n27::n22:

Immunology
23-08-2014, 12:41
دوستان مخابرات همون 1تا 8 رایگانه؟

Immunology
راضی هستی؟

انگار مخابرات آذربایجان غربی سرعت 5 تا 10 Mbps آورده ؟آیا به مصارف خانگی هم میده ؟ کسی استفاده کرده از دوستان؟جالبه امروز خوندم مخابرات برای اونایی که مودم و اکانت 1 سال میخرن تو طرحاشون تخفیف میدن پس اونای دیگه چی والا موندم:n28::n27::n22:
خیر من پرسیدم گفتن به شرکت میدیم.

=CYBER=
راضی هستی؟

خط من فيبر نوري هست از سرويس هاي سوپر پرسرعت مخابرات دارم استفاده مي كنم :دي

٥ و ١٠ فعلا براي شركت ها هست اونم فعلا پهنا كم دارن

navid_nasim
23-08-2014, 12:51
خط من فيبر نوري هست از سرويس هاي سوپر پرسرعت مخابرات دارم استفاده مي كنم :دي

٥ و ١٠ فعلا براي شركت ها هست اونم فعلا پهنا كم دارن

طرح سوپر چی چی هست؟ ممنون میشم یه توضیحی بدی آخه تو بروشوراشون ندیدم :دی : دی دی دی دی دی :دی:n02:

=CYBER=
23-08-2014, 18:54

erfan.it
23-08-2014, 19:51

x8800
23-08-2014, 20:46

داداش این 3g ایرانسل هست ؟ میشه درباره نواحی تحت پوشش و پینگ و قیمت و اینا یه سری توضیح بدی

pouyasony
24-08-2014, 09:46
دوستان من حجم اينترنتم تموم شده ميخوام برم از سايت حجم بخرم قسمت درگاه بانك واسه پرداخت اينترنتي اصلا باز نميشه شما هم يه امتحاني بكنيد ببينيد ماله شمام اينطوريه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Immunology
24-08-2014, 09:49
دوستان من حجم اينترنتم تموم شده ميخوام برم از سايت حجم بخرم قسمت درگاه بانك واسه پرداخت اينترنتي اصلا باز نميشه شما هم يه امتحاني بكنيد ببينيد ماله شمام اينطوريه

خوب چون حجمت تموم شده نمیتونی بری تو سایت بانک.با حجم صفر فقط میشه سایت مخابراتو باز کرد.این دانشمندای مخابرات استان فکر اینو نکردن.زنگ بزن 2020 بگو 50 مگابایت بزن تا بتونم وارد سایت بانک بشم و شارژ کنم.

firebird
24-08-2014, 11:35

چک کن پراکسی واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نذاشته باشی.

با هر چی اینجا اومدی با همون میتونی شارژ کنی. من خودم بیشتر اوقات با رایتل یا ایرانسل شارژ میکنم ولی با خودش هم سایت بانک بازه.

ir.warez
24-08-2014, 13:59
مخابرات توی ماه گذشته این امکان رو فراهم کرده که حتی اگر حجم 0 هم شده باشه و یا اینکه زمان اشتراک به پایان رسیده باشه میتونی وارد پنل بشی و شارژ کنی.بنده 2 روز پیش این طوری شده بود برایم.با این که زمانم به پایان رسیده بود.تونستم اکانت رو شارژ کنم.به درگاه هم متصل شد.گاها مشکل دار میشه درگاه که حتی با ایرانسل یا رایتل یا اینترنت جای دیگه هم نمی تونی وارد درگاه بشی.کلا الان حل شده این مشکل عدم اتصال با مواردی که گفتم.

یا علی.

=CYBER=
24-08-2014, 19:04
داداش این 3g ایرانسل هست ؟ میشه درباره نواحی تحت پوشش و پینگ و قیمت و اینا یه سری توضیح بدی
بله ٬‌ این تست رو تو استادان گرفتم . نواحی تحت پوشش فعلا اعلام نشده هرجا که دلش خواست آنتن میده :دی

بسته های اینترنت هم فعلا همون بسته های GPRS هست بدون محدودیت سرعت ٬‌ یعنی هرچی تونستی بگیری بگیر :دی

این پینگ هم که دارید میبینید سرور باکو هست ٬‌ پینگ دوبی ۵۴ بود :دی

Pi_Ro
24-08-2014, 19:24
دیروز حجم منم تموم شده بود که هر چی سعی کردم شارژ کنم نشد
درگاه پرداخت بانک از دیروز تا امروز وسطای ناهار خراب بود

من اون دفعه هم گفتم وقتی واقعا نیاز به اینترنت داری یا نت تموم میشه یا اینکه میخوای شارز کنی سایت خرابه
جالبه نصفه شب هم بود که نمیتونستم برم حضوری شارژ کنم :|

hooman prince
24-08-2014, 20:01
منم میخوام شارژ کنم درگاه پرداخت بانک خرابه:n15:

Serial Killer
24-08-2014, 21:53
Irancell 3G

2 مگ مخابرات

=CYBER=
27-08-2014, 22:55
کسی هست ۱۰ مگ خریده باشه تو مرکز قندی باشه ؟

x8800
28-08-2014, 13:19
رفتم مخابرات مهاباد برای عموم ADSL بگیرم ، همینطوری گفتم از خانومه یه سوالی هم بکنم ببینم 5 و 10 مگ میدن اینجا ؟ میگه نه ، منم گفتم شهرای دیگه میدن ، برگشته با یه لحن بدی به من میگه خوب برو از همونجا بگیر ! هرزه مگه اینجا بقالیه ؟ بیشعور احمق حیف عموم اونجا بود وگرنه یه همچین آشغال بی سوادی با من اینطور حرف بزنه پدرشو در میارم :n24:

اتفاقا یه مشتری هم کنار من وایستاده بود با این خانومه بحثش شده بود که چرا بعد تموم شدن ترافیک نمیشه تمدید کرد و این خانوم مثلا با سواد روحشم از درگاه بانک و اینا خبر نداشت و از زمین و زمان مشکل می گرفت :n09:

خلاصه ، یه همچین انسانایی تو مخابرات کار می کنن ، اگه مشکلی پیش اومد انتظار بیشتری از اینا نداشته باشید!

hp980
31-08-2014, 09:16
10 مگ مخابرات :

=CYBER=
31-08-2014, 09:17
10 مگ مخابرات :

كدوم مركز ؟

hp980
31-08-2014, 09:18
كدوم مركز ؟

مركز پيام:n27:

navid_nasim
31-08-2014, 12:40
با توجهه به اختلالی که در وصل کردن موبایل ها به علت بدهی پیش اومده بود انگار داشتن پهنای باند رو خدا رو شکر به خاطر 3G ایرانسل و همراه اول بالا میبردن و اینکه خوبه :n02::n02: گفتم که 5 مگ و 10 مگ رو به مشترکین نمیدن شرکت ها و موسسات، فقط نگران نباشید تحمل کنید یه مدت دیگه اونم میده ! حتی مشکل در پرداخت ها هم به خاطر اختلال در شبکه بوده که از قرار معلوم امروز حل شده :n26:

x8800
01-09-2014, 19:59
های وب 8 مگ - ساعت 9 شب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urumchi
01-09-2014, 21:24
های وب 8 مگ - ساعت 9 شب
ناصر دان استریم چنده؟
همیشه مقدار ثابتی آپ میشه یا با هربار خاموش روشن کردن مودم فرق میکنه؟

من مودممو خاموش روشن می کنم دان استریم بین 6000 تا 9000 نوسان میکنه!!!
مودم با مودم خیلی فرق داره
اونیکی مودم نهایتا 5مگ آپ میشه ولی اینی که الان وصله تا 9 مگ هم آپ میکنه

با مودم دیگه ای خطتو تست کردی؟

x8800
01-09-2014, 21:46
ناصر دان استریم چنده؟
همیشه مقدار ثابتی آپ میشه یا با هربار خاموش روشن کردن مودم فرق میکنه؟

من مودممو خاموش روشن می کنم دان استریم بین 6000 تا 9000 نوسان میکنه!!!
مودم با مودم خیلی فرق داره
اونیکی مودم نهایتا 5مگ آپ میشه ولی اینی که الان وصله تا 9 مگ هم آپ میکنه

با مودم دیگه ای خطتو تست کردی؟

8192

نه همیشه و با هرمودمی ثابته. البته میدونم چی میگی چون خط مخابرات قبلیمون اینطوری بود هربار یه چیزی آپ میشد.

urumchi
01-09-2014, 22:38
8192نه همیشه و با هرمودمی ثابته. البته میدونم چی میگی چون خط مخابرات قبلیمون اینطوری بود هربار یه چیزی آپ میشد.پس چرا همیشه تقریبا 6.5مگ پهنای باند داری؟!
بخاطر افت سیگنال هست یا از اکانتینگ های وب ِ ؟

x8800
01-09-2014, 22:46
پس چرا همیشه تقریبا 6.5مگ پهنای باند داری؟!
بخاطر افت سیگنال هست یا از اکانتینگ های وب ِ ؟

اکانتینگ. تو بهترین حالات هم من نتونستم 7 مگ بگیرم. نهایتا 6.8 بوده

erfan.it
02-09-2014, 12:03
سلام
یه سوالی داشتم!!!
من الان طرحِ 1 ساله دارم،از حجم این ماهم فقط 70 مگ مونده،در حالی که هنوز 14 روز فرصت دارم از حجمم استفاده کنم!!
می خواستم بدونم اگه این حجمم تموم بشه به صورت خودکار میتونم از 5 گیگ ماه آیندم استفاده کنم؟

IVAN
02-09-2014, 13:08
سلام
یه سوالی داشتم!!!
من الان طرحِ 1 ساله دارم،از حجم این ماهم فقط 70 مگ مونده،در حالی که هنوز 14 روز فرصت دارم از حجمم استفاده کنم!!
می خواستم بدونم اگه این حجمم تموم بشه به صورت خودکار میتونم از 5 گیگ ماه آیندم استفاده کنم؟

اگه مثل شرکت های خصوصی باشه شما میتونی تو یه ماه 20 گیگ هم استفاده کنی یعنی اینطور نیست که هر ماه تا سقف معینی بشه استفاده کرد و اگه استفاده نکنی ترافیک اون ماهت بسوزه
احتمالا پس پرداخته و خب ریسک داره. یه زنگ به 2020 بزن و بپرس