PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

asgar aga
03-02-2011, 21:06
از دوستان تو اروميه الان بهترين سرويسدهنده adsl كه سرعتش خوب باشه افتشم كم باشه كدومه؟ توضيح بدن ممنون ميشم چون ميخوام از تركانت در بيام واسم نظر شما خيلي مهمه

bahram.a
04-02-2011, 01:17
من هم تا چند روز پیش از آنا 1 مگ داشتم سرعتم اکثر مواقع 108 بود هرشب هم دانلود میکردم . مطمئن باش دستکاری نکردن زنگ بزن بهشون مشکل رو بگو . درضمن موقع دانلود حتمآ چند لینک از سایتای مختلف همزمان بذار دانلود . در این صورت ظرفیت واقعی دانلودت معلوم میشه ...

آقا من همین حالا زنگ زدم گفتن اصلا شبها محدودیت دانلود نداریم که بخواهیم کم یا زیاد کنیم گفت شاید پهنای باند کم میشه مشکل از اون میشه
من اکانت راپیدشر با هات فایل دارم بس مشکلی با لینک مستقیم ندارم یکی دوتا که میندازم تو دانلود راحت با 109 تا دانلود میکنه . یه تستی هم امشب میزنم ببینم مشکل حل شده یا نه
متشکرم از دوستان

asgar aga
04-02-2011, 19:12
دوستان اينجا كسي نيست جوابه ما رو بده

IVAN
04-02-2011, 19:56
از دوستان تو اروميه الان بهترين سرويسدهنده adsl كه سرعتش خوب باشه افتشم كم باشه كدومه؟ توضيح بدن ممنون ميشم چون ميخوام از تركانت در بيام واسم نظر شما خيلي مهمه
متاسفانه زمان بدی رو برای تغییر ISP انتخاب کردید. الان همگی مشکل سرعت دارن

=CYBER=
04-02-2011, 23:37
دوستان تعرفه های مخابرات رو دارید ؟
من می خوام فردا برم بگیرم !

IVAN
05-02-2011, 00:19
دوستان تعرفه های مخابرات رو دارید ؟
من می خوام فردا برم بگیرم !
چند صفحه قبل یکی از دوستان عکس گذاشته بودن. جستجو کنید

=CYBER=
05-02-2011, 09:16
چند صفحه قبل یکی از دوستان عکس گذاشته بودن. جستجو کنید
این لینک عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر شما عکسی دیدید ما رو هم خیر کنید .
تو پست درج شده بود که مال 2-3 ماه پیش هست .

=CYBER=
05-02-2011, 12:46
کسی لیست قیمت های مخابرات رو نداشت ؟
از آنا 1 مگ محدود بگیریم خوبه ؟

urumchi
05-02-2011, 23:40
سلام سرویس من وصل شد . بماند که چه بد بختیایی برای کانتک اتوماتیک کردن مودم کشیدم ! ... کلا سرویس مکس نت با این قضیه مشکل داره مثل اینکه .الانم جوریه که بعد از هربار خاموش روشن کردن مودم یه بار باید برم توی تنظیماتش تا بتونه وصل شه به اینترنت ! من با آنا هیچ کدوم این مشکلات رو توی این چند سال نداشتم ... پشتیبانی 24 ساعته هم که چی بگم برج زهرمار ! انگار دعوا داشت ! تو خواب جوابمو میداد D:
اینم تست بعد از ساعت 2 !!!

چند تا سوال داشتم:

1- چه سرويسي ازشون گرفتي؟
2-چقدر هزينه كردي؟
3-مودم داشتي يا از شركت خريدي؟
4-چه مداركي گرفتن؟

با تشكر

salazar.basiliska
06-02-2011, 19:11
چند تا سوال داشتم:

1- چه سرويسي ازشون گرفتي؟
2-چقدر هزينه كردي؟
3-مودم داشتي يا از شركت خريدي؟
4-چه مداركي گرفتن؟

با تشكر
128 محدود 1 ماهه 3 گیگ . حدود 35 تومن . 10 تومن راه اندازی 16 تومن اکانت 5 تومن 1 گیگ اضافی و 3 تومن هزینه آبونمان ! ...
مودم داشتم
فتوکپی کارت ملی دارنده خط که میتونی ایمیل هم بکنی . زیاد جدی نبودن راجبش .

urumchi
07-02-2011, 01:59
128 محدود 1 ماهه 3 گیگ . حدود 35 تومن . 10 تومن راه اندازی 16 تومن اکانت 5 تومن 1 گیگ اضافی و 3 تومن هزینه آبونمان ! ...
مودم داشتم
فتوکپی کارت ملی دارنده خط که میتونی ایمیل هم بکنی . زیاد جدی نبودن راجبش .

لطف كن يه تست بگير نتيجه رو اعلام كن تا ببينيم وضعيت ماكس چطوره؟
مرسي

bahram.a
07-02-2011, 05:09
سلام به همه بعد از این که من از هفته گذشته (سه شنبه) اینترنتم دچار مشکل شد و سرعت اینترنت من شبها از 1مگ به 512 تغییر کرده و همچنان همین مشکل برقراره من امروز رفتم شرکت ISP قسمت پشتیبانی و امـــــا !!!!
قبلا هم که تلفنی باهاشون راجب این موضوع صحبت کردم گفتن مشکلی نیستش ولی وقتی که حضوری رفتم اونجا گفتن که قرار اینترنت 1 مگ ها رو تبدیل به 512 کنن . اولش یه من ومن کردش که من نفهمم ولی بعدش گفتش و از هفته گذشته شروع به انجام این کار کردن البته شخصی که تو قسمت پشتیبانی بود به من گفتش که به دلیل افزایش پهنای باند داریم این کارو میکنیم !!! والا من نمیدونم این چطور افزایش پهنای باند هستش که اینترنت 1 مگ رو دارن 512 میکنن ..... اینم از اون حرفا بود خلاصه ماجرا اینه که ما بعد از 3 سال که مشتری آنا اینترنت بودیم تصمیم به کوچ کردن به شاتل یا پارس آنلاین گرفتیم
این سرعت دانلودم تو روزه که یه تست زدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم سرعت دانلود تو شبه

عوض این که روز به روز پیشرفت بشه تو این کار روز به روز داریم برمیگردیم عقب

=CYBER=
07-02-2011, 11:53
من هم امروز رفتم آنا 1 مگابیت بگیرم گفتند 1 مگابیت نداریم مجبوری 512 گرفتم.

salazar.basiliska
08-02-2011, 00:54
لطف كن يه تست بگير نتيجه رو اعلام كن تا ببينيم وضعيت ماكس چطوره؟
مرسي
هرشب حدود 1 گیگ دانلود داره . سرعتش نوسان داره . از نظر پینگ ازش راضیم . با سرورای ایرانی پینگ 100 الی 120 میده ...
قطعی های کوتاه داره مثلآ 2 دقیقه ای . در مجموع به مراتب از آنا بهتره . اما با اون چیزی که تعریف میکردن فاصله داره . شایدم به خاطر مشکلات کلی اخیر باشه .

urumchi
08-02-2011, 02:06
سلام به همه دوستان

خوش به حالتون كه از isp اكانت دارين. امروز رفتم ماكس نت اكانت بگيرم ولي وقتي استعلام گرفتن از مخابرات ايثار معلوم شد خط تلفنم رو فيبر قرار داره و ضد حال تاريخي بهم زده شد.:19: حالا مجبورم برم از مخابرات بگيرم.البته بهم گفتن ميتونم يك ماه از مخابرات اكانت بگيرم و چند روز مونده به اتمام يك ماه برم ماكس نت تا يه نامه بدن به مخابرات تا خط رو دوباره روي فيبر برنگردونن و از اونا اكانت بگيرم. بنظر شما راه حل ديگه اي هست؟ مثلا اگه صاحب خط تلفن خودش به مخابرات بره و ازشون بخاد كه خط رو روي كابل مسي قرار بدن قبول ميكنن؟ اگه شماها چيز ديگه اي ميدونيد خواهش ميكنم بگيد تا مطلع بشم. دارم دق ميكنم !!!

IVAN
08-02-2011, 02:33
سلام به همه دوستان

خوش به حالتون كه از isp اكانت دارين. امروز رفتم ماكس نت اكانت بگيرم ولي وقتي استعلام گرفتن از مخابرات ايثار معلوم شد خط تلفنم رو فيبر قرار داره و ضد حال تاريخي بهم زده شد.:19: حالا مجبورم برم از مخابرات بگيرم.البته بهم گفتن ميتونم يك ماه از مخابرات اكانت بگيرم و چند روز مونده به اتمام يك ماه برم ماكس نت تا يه نامه بدن به مخابرات تا خط رو دوباره روي فيبر برنگردونن و از اونا اكانت بگيرم. بنظر شما راه حل ديگه اي هست؟ مثلا اگه صاحب خط تلفن خودش به مخابرات بره و ازشون بخاد كه خط رو روي كابل مسي قرار بدن قبول ميكنن؟ اگه شماها چيز ديگه اي ميدونيد خواهش ميكنم بگيد تا مطلع بشم. دارم دق ميكنم !!!
بله اما بستگی به ظرفیت مرکز مخابراتی داره که متاسفانه مرکز مخابراتی ایثار از پرترافیک ترین مراکز مخابراتی ارومیه هست.
شما به مخابرات ایثار مراجعه کن اگه ظرفیتشو داشته باشن (احتمالش کمه) حدود 3-4 روزه خط رو برمیگردونن.
ماکس نت جدیدا قیمت سرویس 128 محدود 9 گیگ _ 3 ماهه رو هم افزایش داده مد نظر داشته باشید ;)

salazar.basiliska
08-02-2011, 14:25
سلام به همه دوستان

خیلی بعید میدونم برگردونن . حالا شما درخواستشو بده .
در مورد اینترنت مخابرات هم از خیرش بگذری بهتره ! Gprs شرافت داره به adsl مخابرات !

urumchi
08-02-2011, 17:33
بله اما بستگی به ظرفیت مرکز مخابراتی داره که متاسفانه مرکز مخابراتی ایثار از پرترافیک ترین مراکز مخابراتی ارومیه هست.
شما به مخابرات ایثار مراجعه کن اگه ظرفیتشو داشته باشن (احتمالش کمه) حدود 3-4 روزه خط رو برمیگردونن.
ماکس نت جدیدا قیمت سرویس 128 محدود 9 گیگ _ 3 ماهه رو هم افزایش داده مد نظر داشته باشید ;)

راستش من از ماكس نت پرسيدم اونا گفتن مركز ايثار كم ترافيك داره و مركز شهيد قندي پرترافيكترين مركزه.
حتي من روز 2 شنبه كه اونجا بودم بهم گفتن روز 3شنبه عصر يا حداكثر 4شنبه صبح وصل ميشه.ولي بعدش استعلام كردن و ... . در ثاني سرويسي كه شما گفتين همون 37 تومنه چون منم همونو مي خاستم بگيرم.
شما حتما به قيمتهاي تبريز نگاه كردين كه همين سرويس اونجا 43 تومنه.

خیلی بعید میدونم برگردونن . حالا شما درخواستشو بده .
در مورد اینترنت مخابرات هم از خیرش بگذری بهتره ! Gprs شرافت داره به adsl مخابرات !

هر چي باشه از دايال آپ خيلي بهتره. مجبورم بين بد و بدتر، بد رو انتخاب كنم! :41:

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

يه سوال هم داشتم:

از كجا ميتونم يه مودم خوب بخرم؟ (پاساژ فيليپس رو بي خيال شيد لطفا)
يا اگه خودتون يكي ديگه داريد اگه سالمه حاضرم بخرمش.

IVAN
08-02-2011, 18:03
راستش من از ماكس نت پرسيدم اونا گفتن مركز ايثار كم ترافيك داره و مركز شهيد قندي پرترافيكترين مركزه.
حتي من روز 2 شنبه كه اونجا بودم بهم گفتن روز 3شنبه عصر يا حداكثر 4شنبه صبح وصل ميشه.ولي بعدش استعلام كردن و ... . در ثاني سرويسي كه شما گفتين همون 37 تومنه چون منم همونو مي خاستم بگيرم.

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

يه سوال هم داشتم:

من از نظر بستر مخابراتی عرض کردم. حالا شاید وضع اون مرکز بهتر شده باشه. شما حتما مراجعه کن. یکی از دوستان چند وقت پیش همین مورد براش پیش اومده بود رفتن یه تقاضا نوشتن و حدودا 3 روزه خطشون تغییر پیدا کرد.
یعنی اگه امکانش باشه خیلی زمانبر نیست. به نظرم شما اول درخواست بدید اگه از اون طریق نشد پیشنهاد ماکس نت رو قبول کنید چون مثل اینکه رابطه ماکس با مخابرات خیلی بهتر از شرکت های دیگه هست ;)
مودم نو میخوایین یا کارکرده؟

Squall Leonhart
09-02-2011, 00:17

يه سوال هم داشتم:

از ماکس نت مودم Linksys WAG120N بگیر قیمتش 80 تومن هست. وایرلس هست چهار تا هم پورت شبکه داره.

urumchi
09-02-2011, 02:42
سلام به همه دوستان

مودم نو باشه بهتره ولي اگه كسي مودم دست دوم و كاملا سالم داشته باشه هم مشكلمو حل ميكنه.
tplink 8811وtplink8901 مودمهاي خيلي خوبي هستن.در ضمن تك پورت مي خام.4 پورت و وايرلس به دردم نميخوره.

با تشكر

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

جناب IVAN اون دوستتون كه گفتين خودش يا صاحب خط تلفن تقاضا داده؟ و اينكه به مخابرات مركزي رفتن يا مخابرات محليشون؟

IVAN
09-02-2011, 10:24
سلام به همه دوستان

مودم نو باشه بهتره ولي اگه كسي مودم دست دوم و كاملا سالم داشته باشه هم مشكلمو حل ميكنه.
tplink 8811وtplink8901 مودمهاي خيلي خوبي هستن.در ضمن تك پورت مي خام.4 پورت و وايرلس به دردم نميخوره.

با تشكر

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

جناب IVAN اون دوستتون كه گفتين خودش يا صاحب خط تلفن تقاضا داده؟ و اينكه به مخابرات مركزي رفتن يا مخابرات محليشون؟
برای مودم من یک مودم Huawei MT882 دارم. کارکرده هست ولی تمیزه
دوستم به مخابرت واقع در فلکه مخابرات رفتن ولی پیش شماره شون 223 بود. صاحب خط باید مراجعه کنه

urumchi
09-02-2011, 14:24
مشخصاتشو لطف كنيد بنويسيد.

و اينكه چند ميفروشيد؟

IVAN
09-02-2011, 14:40
مشخصاتشو لطف كنيد بنويسيد.

و اينكه چند ميفروشيد؟
گوگل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما اشتراک adsl رو بگیر. مودم موجوده و آماده تحویل. اول ببرید تست کنید اگه راضی بودید هزینه رو پرداخت کنید :)

farhad07
10-02-2011, 20:36
دوستان ایا سرعت شما هم نصف شده مال من که نصف شده !!!

urumchi
11-02-2011, 03:21
از كجا اكانت داري؟ زنگ زدي بهشون؟

farshid7f
11-02-2011, 14:55
سلام به همه دوستان

با تشكر

من یه tp-link مدل td8811 گرفتم.مودم خوبیه.خ خیام جنوبی-باختر رایانه-18 ماه هم گارانتی داره-تک پورت
20 تومن!شهرو زیرورو کنی ارزونتر از این مودم adsl گیرنمیاری فک کنم.

urumchi
11-02-2011, 16:56
يه كم دقيقتر آدرس ميدي؟ برندهاي ديگه هم داشتن مثل linksys يا asus ؟

farshid7f
12-02-2011, 18:03
يه كم دقيقتر آدرس ميدي؟ برندهاي ديگه هم داشتن مثل linksys يا asus ؟
مارک های دیگه هم داشت ولی دقیقا یادم نیست asus -Linksys هم بودن یا نه؟
آدرس :از فلکع خیام که بری سمت میدون جهاد(فاطمیه) سمت چپت میشه.بر خیابونه. تقریبا وسط فاصله 2تا فلکه میشه.بری حتما پیدا میکنی خیلی تابلوئه!
:20:

hadi.EST
16-02-2011, 13:32
سلام سرویس رو منتقل کردیم به شرکت بزرگ نت آریا نماینده رسمی آسیا تک :

تستهایی که روی شبکه انجام شد با پهنای باند 256 Kbps :

تا به امروز بسیار خوب بوده و امیدوارم که به همین خوبی ادامه بدهند. تستهای دیگری هم انجام شده که خارج از این بحث هست . میشه گفت کیفیت و پایداری شبکه خیلی بالاتر از سرویس دهنده های دیگر هست. دوستان بعد از چند سال در مورد لود شدن صفحات گوگل و یاهو و ... با امکانات کامل وب هیچ مشکلی نداشتیم. شاید این کمترین انتظاری هست که میشه از یک سرویس دهنده اینترنت داشت. :10:

sardar1189
16-02-2011, 20:44
با سلام من در آذربايجان غربيم اما نه در اروميه البته متولد اروميه
الان توي تكابم از اي دي اس ال استفاده ميكنم
از مخابرات خريدم
براي شش ماه 67 تومان دادم
در ضمن 512 هستش
اگه خواستين باسرعت پايين به قيمت ارزان دارن

salazar.basiliska
17-02-2011, 22:06
دوستان کسی از زمان تقریبی اومدن صبا نت به ارومیه خبر نداره ؟

urumchi
20-02-2011, 00:36
سلام لطفا در مورد گزینه هایی که تو این عکس می بینید برام یه کمی توضیح بدین.سر در نمیارم زیاد که اینا چی هستن.
فکر کنم وضعیت نویز خط تلفن خونه مون خوب نیست چون یه جایی خوندم که snr نباید کمتر از20 باشه.تو این عکس زده8.3 البته من تا 50کیلوبایت دانلود دارم.
در ضمن اکانتم رو از مخابرات گرفتم.
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

کنترل پنل اکانت شرکت مخابرات :

amir200812
28-02-2011, 14:06
سلام لطفا در مورد گزینه هایی که تو این عکس می بینید برام یه کمی توضیح بدین.سر در نمیارم زیاد که اینا چی هستن.
فکر کنم وضعیت نویز خط تلفن خونه مون خوب نیست چون یه جایی خوندم که snr نباید کمتر از20 باشه.تو این عکس زده8.3 البته من تا 50کیلوبایت دانلود دارم.
در ضمن اکانتم رو از مخابرات گرفتم.
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

کنترل پنل اکانت شرکت مخابرات :
احتمالا نویز خیلی خیلی زیاده، در شرایط عادی سرعت دانلود شما باید حدود 130 کیلوبایت در ثانیه باشه چون لینک دریافت شما 1056Kbps هست یعنی در شرایط تئوریک باید سرعت دانلود شما تا 132 کیلو بایت بالا بره.

naser_2006
02-03-2011, 14:31
دوستان این مشکل قابل حله یا نه:
کپی کارت ملی شرکت آی اس پی می خواد در حالی ک خط به نام من نیست و صاحب خط معلوم نیست کدوم گوری تشریف دارن (مغازه اجاره ای )
آیا آی اس پی هست که کپی کارت ملی صاحب خط رو نخواد
دوستان تازگی سرویس گرفتن که ازشون کارت ملی نخواد
در ضمن هزینه ی خط ثابت چقدری هست و چقدر طول می کشه فعال شه؟
پ.ن:قضیه کارت ملی مثل اینکه یه 6 ماهی هست توسط مخابرات اجرا میشه!

IVAN
03-03-2011, 00:00
دوستان این مشکل قابل حله یا نه:
کپی کارت ملی شرکت آی اس پی می خواد در حالی ک خط به نام من نیست و صاحب خط معلوم نیست کدوم گوری تشریف دارن (مغازه اجاره ای )
آیا آی اس پی هست که کپی کارت ملی صاحب خط رو نخواد
دوستان تازگی سرویس گرفتن که ازشون کارت ملی نخواد
در ضمن هزینه ی خط ثابت چقدری هست و چقدر طول می کشه فعال شه؟
پ.ن:قضیه کارت ملی مثل اینکه یه 6 ماهی هست توسط مخابرات اجرا میشه!
بله من قبلا که ثبت نام کردم کپی کارت نمیخواستن ولی از تابستون تمامی مراکز مخابراتی الزامی کردن.
طبعا تمامی شرکتها مجبور به رعایت این مورد هستن. خط ثابت زیر 60 هزار تومن هست و حدودا یک هفته ای وصل میکنن. ولی موقع ثبت باید بگین که برای adsl میخوایین چون شماره های جدید رو بستر فیبر نوری میدن که مشکل ایجاد میکنه براتون.

h106
04-03-2011, 00:46
من یک سوال داشتم من دوستم رو فرستادم از مکس نت اکانت بگیره اما مثل اینکه خط اونا فیبره بعد رفت از مخابرات اکانت گرفت یعنی الان مخابرات خط اون رو مسی کردن یعنی بعد اتمام اکانت میتونه از ای اس پی اکانت بگیره ؟

IVAN
04-03-2011, 02:02
من یک سوال داشتم من دوستم رو فرستادم از مکس نت اکانت بگیره اما مثل اینکه خط اونا فیبره بعد رفت از مخابرات اکانت گرفت یعنی الان مخابرات خط اون رو مسی کردن یعنی بعد اتمام اکانت میتونه از ای اس پی اکانت بگیره ؟
مخابرات بر روی خطوط فیبر adsl میده. الان هم همین طور هست و تغییری صورت نگرفته! برای تغییر بستر به خط مسی باید درخواست کتبی داده بشه والا چیزی عوض نمیشه

urumchi
06-03-2011, 02:16
سلام به همه دوستان

اصلا فيبري در كار نيست! چون خطها روي كابل مسي هستند براي انتقالشون بروي فيبر نوري لازمه كه اول برن روي لاين PCM4 يعني PCM4 يه واسطه س بين كابل مسي و فيبر چون مستقيم نميشه كابل رو تبديل كرد به فيبر.

در حال حاضر خطهاي تلفن در مرحله انتقال هستن و هنوز روي فيبر نرفتن.البته بعضي ادارات مثل دانشگاه علوم پزشكي خطهاشون روي فيبره ولي بخش خانگي هنوز روي فيبر قرار ندارن چون خط تلفني كه روي فيبر باشه اصلا نويز نبايد داشته باشه و صداي خش خش نبايد بده.

قراره از اوائل سال آينده خطها رو كاملا منتقل كنن روي فيبرنوري و اينترنت پرسرعت بدن در حد لاليگا! اينو معاون رئيس جمهور گفته!

PCM4 هم يه چيز چرته و مزخرفه خود مخابرات هم ميدونه مشكل سازه چون باعث ايجاد نويز و قطعي و يه سري مشكلات ديگه ميشه حتي تبديلشون هم مشكل سازه چون تنظيمات دستگاههاي مستقر در مخابرات رو هم بهم ميريزه ولي چاره اي ندارن چون براي گذر از كابل مسي به طرف فيبر استفاده از pcm4 اجتناب ناپذيره.

حالا چرا اينكارو ميكنن چون مخابرات مي خواد روي خط ثابت امكانات بده مثل ارسال sms يا تماس تصويري و پيغام صوتي و اينترنت پرسرعت واقعي! كه همه اينا نياز به فيبر داره براي همينه كه دارن همه خطهارو منتقل ميكنن روي فيبر.

urumchi
06-03-2011, 02:44

من هم دقيقا همين مشكل برام پيش اومد.مكس نت بهم گفتن كه برم 1ماهه از مخابرات اكانت بگيرم وقتي كه چند روز مونده به اتمام مدت اكانتم برم از مكس نت اكانت بگيرم و اونا نميذارن كه مخابرات خط رو دوباره روي pcm4 برگردونن.

urumchi
06-03-2011, 03:46
در مورد كپي كارت ملي صاحب خط بايد بگم كه خود مخابرات هيچي نميخواد فقط پول اكانتشو ميگيره ولي كسايي كه از isp اكانت ميگيرن بايد كپي كارت ملي صاحب خط رو هم بدن چون مخابرات ازشون مي خواد !!!

urumchi
11-03-2011, 20:09

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

قضاوتش با شما.

Squall Leonhart
11-03-2011, 23:17
بقیه رو نمیدونم ولی مخابرات داره اساسی به من حال میده! :31: سرعت 128 گرفتم سرعت دانلود 35 هست! دمش گرم

IVAN
11-03-2011, 23:23
بقیه رو نمیدونم ولی مخابرات داره اساسی به من حال میده! :31: سرعت 128 گرفتم سرعت دانلود 35 هست! دمش گرم
نامحدود هست؟ چون من یه بار که مراجعه کردم امور مشترکین گفت ۳ گیگ در ماه بدون شبانه و...

ANAMORPH
12-03-2011, 14:28
سلام
منم پارس آنلاین دارم ( مرکز رودکی - بهداری )

حدود یک سالی میشه استفاده میکنم ( 128 - 9gb -ماهه 3 - 35.700)

روزها سرعت دانلودش خوبه حتی چند باری 170kb هم دیدم متاسفانه ثابت نیست و کم و زیاد میشه ولی برعکس از اولشم شبها افتضاحه یعنی از 1 به بعد که رایگانه، ( از اولین روزی که دارم از پارس انلاین استفاده میکنم شبها اینجوری بوده ):13:
حتی اونقدر پایین میاد که گاهی یه صفحه رو به زور باز میکنه

حدود 1 ماهی میشه که کلا سرعت پایین اومده

کسی از دوستان منطقه بهداری هست که این مشکل رو داشته باشه ؟ ( شبها ، افت سرعت )

شبها سرعت دوستانی که از پارس آنلاین استفاده میکنن مخصوصا از مرکز رودکی سرویس میگیرن چقدره ؟

راه حلی پیشنهاد میشه :10:

Squall Leonhart
12-03-2011, 19:02
نامحدود هست؟ چون من یه بار که مراجعه کردم امور مشترکین گفت ۳ گیگ در ماه بدون شبانه و...

حجم سه گیگ هست شبانه 12 تا 8 صبح رایگان. خیلی جالب هم هست سرعت شبها بیشتر از روزها هست! تازه دارم مزه اینترنت رو میچشم. :31:

IVAN
12-03-2011, 20:19
حجم سه گیگ هست شبانه 12 تا 8 صبح رایگان. خیلی جالب هم هست سرعت شبها بیشتر از روزها هست! تازه دارم مزه اینترنت رو میچشم. :31:
شرایط و قیمتهاش هم اگه اطلاع داری ممنون میشم بگی ;) قبلا که مخابرات برای خطوط خاصی رو سرویس میداد ولی مثل اینکه الان تمامی مراکز رو سرویس میده (اگه یادم باشه قبلا از شرکت خصوصی اینترنت داشتی )و شبانه هم گذاشته که خوبه.خبر داری برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ شرایط خاصی دارن یا نه؟
مرسی

Squall Leonhart
12-03-2011, 21:14
شرایط و قیمتهاش هم اگه اطلاع داری ممنون میشم بگی ;) قبلا که مخابرات برای خطوط خاصی رو سرویس میداد ولی مثل اینکه الان تمامی مراکز رو سرویس میده (اگه یادم باشه قبلا از شرکت خصوصی اینترنت داشتی )و شبانه هم گذاشته که خوبه.خبر داری برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ شرایط خاصی دارن یا نه؟
مرسی

من 128 گرفتم حجم 3 گیگ یک ماله شب ها رایگان 10200 تومن.
خیابان رودکی هستم

تا یک مگ هم سرعت میده. یه نفر می گفت 2 مگ هم میده ولی باید کارت دانشجویی ارائه بدی! همه قیمتهاش مناسب هستن.

urumchi
13-03-2011, 00:20

ناراحت نشي ولي فكر كنم اون خانومه كه ازش سوال كردي اصلا از قيافه ت خوشش نيومده چون اساسي پيچوندتت!(فكر كنم رفتي از اون خانومه تو باجه ي شماره3 پرسيدي چون اون خانوم با توجه به قيافه ي آدما جواب ميداد! )

اكانت نامحدود فقط در تهران ارائه ميشه لابد چون تهرانيها خوشگلتر از شهرستانيها هستن! :31:
سرويس هاي محدود شبانه رايگان دارن از ساعت 12 الي 8 صبح.

حداقل حجم هاشون 3 گيگ در ماهه ولي هر چقدر بخواي بهت ميدن.(بشرط اينكه از مقدار حداكثري كه تعيين شده بيشتر نباشه)
مثلا اگه 3 ماهه 7 گيگ يا 11 گيگ بخاي اونجا با نرم افزار محاسبه ميكنن و بهت ميگن چقدر ميشه. كلا هر حجمي كه بخواي محاسبه ميكنن و
ميگن كه چقدر ميشه و بهت ميدن.اينم بگم كه موقع تمديد اگه از دوره قبل شارژتون مونده باشه ميتونين به دوره جديد منتقل كنين.

اكانت256 سه ماهه 9گيگ رو ميدن 33 تومن و همون اكانت رو با 12 گيگ ميدن 42 تومن يعني براي اون 3گيگ اضافي 9 تومن ميگيرن، هر گيگ 3 تومن كه بنظر من قيمت منصفانه ايه.

از نظر ping مخابرات به معناي واقعي فاجعه س ( گوگل=345ms) در خلوت ترين ساعات (ساعت4:20)

در مورد دانلود هم بايد بگم از ساعت 12 تا 3 سرعت تقريبا پايين مياد اما از 3 تا 8 ماكزيمم ميشه.با اكانت 256 راحت 50 دانلود دارم.

urumchi
13-03-2011, 00:26
من 128 گرفتم حجم 3 گیگ یک ماله شب ها رایگان 10200 تومن.
خیابان رودکی هستم

تا یک مگ هم سرعت میده. یه نفر می گفت 2 مگ هم میده ولی باید کارت دانشجویی ارائه بدی! همه قیمتهاش مناسب هستن.

نه دوست عزيز. 128 و 256 رو به همه ميدن. براي 512 كارت دانشجويي ميخاد.
از طرف مقامات بالا ! بهشون گفتن اول تا ميتونن 128 و 256 و 512 بفروشن و كسي اگه 1 مگ و 2مگ ميخاد بهش بگن كه فعلا نميديم(چون من خودم 1 مگ ميخواستم ندادن)!!! ولي با پر شدن ظرفيت هاي سرعتهاي زير 1مگ اونوقت 1و2 مگ رو ميفروشن.

urumchi
13-03-2011, 03:22
امروز تو سايت راسخون خوندم كه وزير ارتباطات گفته قرار از يه سيستم هوشمند اينترنتي رونمايي بكنن كه در كنار اين هم گفته قراره ظرف 18 ماه كل كشور رو تحت پوشش فيبر نوري قرار بدن و ظرفيت انتقال داده ها رو به 20 مگابيت بر ثانيه افزايش بدن.
اما در مورد جزئياتش هيچ چيز ننوشته بود.

من از اين سيستم هوشمند اينترنتي ميترسم چون فكر ميكنم قراره يه كاري بكنن كه با وي پي ان هم نشه از سد مدافعين گذشت!!!!:31:

shah abas
13-03-2011, 08:44
من از اينسيستم هوشمند اينترنتي ميترسم چون فكر ميكنم قراره يه كاري بكنن كه با وي پي ان هم نشه از سد مدافعين گذشت!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا هم میشه کاری کرد که از چیز پییn نشد استفاده کرد٬ خودشون اجازه می دهند.
در ضمن همین وزیر از اینترنت پاک خبر داده که اول قراره تو ایران شروع بشه و بع به کل جهان بدیم!:دی

ramin.qmax
13-03-2011, 13:35
من كه قبلاً پارس آنلاين بودم به خاطر نواسانات بدتر الان رفتم به شاتل سرعتش خوبه ولي پشتيبانيش وقت اداري هست غير اون زنگبزني كسي نيست جواب بده من اوايل از انا ميگرفتم به نظر من از همش بهتره
كساني كه از شاتل استفاده مي كنن احساس مي كنم يكم زيادي از حجم ترافيك كم ميشه كسي اطلاع داره در اين مورد

urumchi
14-03-2011, 05:41

256 مخابرات

urumchi
14-03-2011, 18:49
اونایی که از مخابرات اکانت دارن لطفا از speedtest تست بگیرن و نتیجه رو بذارن اینجا.

urumchi
15-03-2011, 10:38
اندر حکایت زلزله ژاپن و اینترنت این کشور

زلزله8.9 ریشتری اومد که قدرتش با 1700 بمب اتمی که در هیروشیما منفجر شد برابری میکرد ، سونامی 10 متری اومد ، 3 تا از رآکتورهای نیروگاه اتمی فوکوشیما منفجر شدن ، شهر فوکوشیما کاملا نخلیه شد ، محور کره زمین 10 درجه منحرف شد ، کشور ژاپن 2 متر از محل قبلیش تکون خورد ، سرعت گردش زمین 1 میلیونیوم ثانیه تندتر شد ولی اینترنت ژاپن دچار اختلال هم نشد !

واقعا چرا؟ چطور میشه یه کشوری با اینهمه مصیبت ارتباطش حفظ میشه اما ایران زیر سایه امام زمان! همینجوریشم اینترنتش دچار اختلاله و حال و روزمون اینه؟ جز اینه که هیچ کار اصولی و پایه ای برای اینترنت ایران انجام نشده؟
به این موضوع که خوب فکر میکنم میبینم چقدر ما از دنیا عقبیم. تخت گاز داریم رو به عقب میتازیم !!!!

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

urumchi
15-03-2011, 11:53

نمره ای که به کشورها در ارتباط با سانسور اینترنت داده شده.
هر چه این نمره کمتر باشه بهتره.

این عکسها نشون میدن در ایران فیلترنت وجود داره نه اینترنت !

urumchi
15-03-2011, 12:39
شاهراهای اینترنت کشور

Squall Leonhart
15-03-2011, 12:53
به نظر من این نقشه نشون میده که توی اکثر کشورهایی که کشور محسوب میشن!،… سانسور وجود داره پس بی خودی نق نزنین و به اینترنت پاک فکر کنین. هفته پیش یه اتفاق واسم افتاد که واقعا حال کردم :یه سایتی هست که در مورد الکترونیکه… من هم نیاز شدیدی به استفاده از مقاله ای که توش بود داشتم و از طرف دیگه سایت فیل بود و منم به ناچار از یه فیل شکن استفاده میکردم ولی دیدم که واقعا نمیشه و سرعتش خیلی کم هست. همین طور که ناامیدانه داشتم سایت رو بررسی میکردم چشمم به "فهرست مصادیق محتوای مجرمانه" افتاد. گفتم یه نگاه بهش بندازم ببینم آخه کجای این سایت با قوانین مشکل داره! دیدم تنها چیزی که به نظر میاد به مورد نزدیک تر باشه محتوای -- هست و این سایت الکترونیک هم به نوعی نحوه تغییر در قطعات الکترونیک رو میده که بازم از یه دیدگاهی -- محسوب میشه ولی از نوع خوبش نه بدش! خلاصه ناامیدانه برداشتم با استناد به این قوانین و آدرس سایت مربوطه یه ایمیل محترمانه زدم به رسیدگی به شکایات!اصلا فکرش رو هم نمیکردم که کسی این نامه رو بخونه ولی با کمال تعجب بعد از 24 ساعت سایت باز شد! تا حالا من ندیده بودم که یه سازمانی به ایمیل یه شخص معمولی جواب بده!خلاصه دمشون گرم. من که باهاشون هستم و نهایت سعیم رو میکنم که با کمک هم اینترنت رو به اینترنت پاک تبدیل بکنیم. این طوری دیگه لازم نیست وقتی پدر یا مادرم میاد توی اتاقم زود صفحه اینترنت رو ببندم و اصلا از این مورد ترس داشته باشم که مبادا اونا هم اینترنت یاد بگیرن و بعد بگن به به پسرمون این همه سال داشته توی اینترنت چی کار میکرده ما هم فکر میکردیم که داره درس میخونه!!!ولی اگه اینترنت پاک بشه دیگه جای هیچ نگرانی از این بابت نخواهد بود. دوستان یادتون باشه که هدف از اینترنت اشاعه اطلاعات هست ولی یه سری افراد احمق دارن از فضای اینترنت سو استفاده میکنن. شاید توی فرهنگ اونجا جا افتاده شده ولی توی فرهنگ ما ایرانی ها این جور مسائل هرگز جاافتاده نخواهد شد و نباید هم بشه چون که بنیان خانواده ها از هم میپاشه و به هیچ عنوان قابل تحمل نیست که مثلا پدر و پسر و مادر و خواهر بشینن پای چت و چت روم های یاهو رو رو با هم گشت بزنن… یا سایت های حتی خیلی معمولی که با چند تا کلیک بر روی تبلیغاتشون به کجاها که نمیرسن … به خاطر این جور مسائل هر بار که پدر یا مادرم ازم میخوان که بهشون اینترنت یاد بدم یه جوری از زیرش در میرم و میگم که برین توی کلاس های بیرون شرکت بکنین …پس پیش به سوی اینترنت پاک ... راستی اینم آدرس سایتی که قبلا فیل بود ولی الان دیگه نیست :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیز دیگه اینکه میدونم خیلی هاتون باهام مخالف هستین ولی اگه میخواهین مخالفت کنین لطفا با دلیل و منطق بحث کنین و راه کار ارائه بدین، نه اینکه بی احترامی بکنین …

urumchi
15-03-2011, 13:51
به نظر من این نقشه نشون میده که توی اکثر کشورهایی که کشور محسوب میشن!،… سانسور وجود داره پس بی خودی نق نزنین و به اینترنت پاک فکر کنین. هفته پیش یه اتفاق واسم افتاد که واقعا حال کردم :یه سایتی هست که در مورد الکترونیکه… من هم نیاز شدیدی به استفاده از مقاله ای که توش بود داشتم و از طرف دیگه سایت فیل بود و منم به ناچار از یه فیل شکن استفاده میکردم ولی دیدم که واقعا نمیشه و سرعتش خیلی کم هست. همین طور که ناامیدانه داشتم سایت رو بررسی میکردم چشمم به "فهرست مصادیق محتوای مجرمانه" افتاد. گفتم یه نگاه بهش بندازم ببینم آخه کجای این سایت با قوانین مشکل داره! دیدم تنها چیزی که به نظر میاد به مورد نزدیک تر باشه محتوای -- هست و این سایت الکترونیک هم به نوعی نحوه تغییر در قطعات الکترونیک رو میده که بازم از یه دیدگاهی -- محسوب میشه ولی از نوع خوبش نه بدش! خلاصه ناامیدانه برداشتم با استناد به این قوانین و آدرس سایت مربوطه یه ایمیل محترمانه زدم به رسیدگی به شکایات!اصلا فکرش رو هم نمیکردم که کسی این نامه رو بخونه ولی با کمال تعجب بعد از 24 ساعت سایت باز شد! تا حالا من ندیده بودم که یه سازمانی به ایمیل یه شخص معمولی جواب بده!خلاصه دمشون گرم. من که باهاشون هستم و نهایت سعیم رو میکنم که با کمک هم اینترنت رو به اینترنت پاک تبدیل بکنیم. این طوری دیگه لازم نیست وقتی پدر یا مادرم میاد توی اتاقم زود صفحه اینترنت رو ببندم و اصلا از این مورد ترس داشته باشم که مبادا اونا هم اینترنت یاد بگیرن و بعد بگن به به پسرمون این همه سال داشته توی اینترنت چی کار میکرده ما هم فکر میکردیم که داره درس میخونه!!!ولی اگه اینترنت پاک بشه دیگه جای هیچ نگرانی از این بابت نخواهد بود. دوستان یادتون باشه که هدف از اینترنت اشاعه اطلاعات هست ولی یه سری افراد احمق دارن از فضای اینترنت سو استفاده میکنن. شاید توی فرهنگ اونجا جا افتاده شده ولی توی فرهنگ ما ایرانی ها این جور مسائل هرگز جاافتاده نخواهد شد و نباید هم بشه چون که بنیان خانواده ها از هم میپاشه و به هیچ عنوان قابل تحمل نیست که مثلا پدر و پسر و مادر و خواهر بشینن پای چت و چت روم های یاهو رو رو با هم گشت بزنن… یا سایت های حتی خیلی معمولی که با چند تا کلیک بر روی تبلیغاتشون به کجاها که نمیرسن … به خاطر این جور مسائل هر بار که پدر یا مادرم ازم میخوان که بهشون اینترنت یاد بدم یه جوری از زیرش در میرم و میگم که برین توی کلاس های بیرون شرکت بکنین …پس پیش به سوی اینترنت پاک ... راستی اینم آدرس سایتی که قبلا فیل بود ولی الان دیگه نیست :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیز دیگه اینکه میدونم خیلی هاتون باهام مخالف هستین ولی اگه میخواهین مخالفت کنین لطفا با دلیل و منطق بحث کنین و راه کار ارائه بدین، نه اینکه بی احترامی بکنین …

منم با اینترنت پاک موافقم اما چرا سایتهای بدون محتوای مستهجن و مجرمانه مثل سایت دانلود موزیک رو فیل.تر میکنن؟

مشکل من سانسور مطالب مستهجن و مجرمانه نیست چون همه ما ها خانواده داریم و مطمئنا دوست نداریم بطور ناخواسته وارد اینگونه مسائل آلوده بشن و من خودم شدیدا موافق سانسور سایتهای مستهجن هستم.

اما چرا وقتی یه نفر بدنبال چیزی که مرتبط با مطالب مستهجن و مجرمانه نیست باید به بن بست بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل شما که دنبال مقاله در زمینه الکترونیک بودید و به بن بست خوردید.

سانسور باید منطقی باشه و دقیقا آنچه که کانون خانواده ها رو مورد هدف قرار میده و یا امنیت انسانهارو به خطر میندازه باید سانسور بشه اما چند تا سایت دانلود موزیک،سریال و فیلم و نرم افزار و سایتهای اجتماعی چه مصداق مجرمانه ای دارن که اینا با استناد به قانون میان سانسور میکنن؟؟؟؟؟؟؟

در این موارد باید دقت بشه تر و خشک با هم نسوزن.
سانسور شده یه چماق یه ابزار سیاسی تا کسی حرفی میزنه میزنن تو سرش !
مشکل من اینگونه سو استفاده هاست وگرنه هر کس مخالفتش به این دلیل باشه که چرا سایتهای مستهجن فیل .تر میشن قطعا اون آدم مشکل اخلاقی داره.

به قول معروف نه شوره شور نه بی نمکه بی نمک

نه کاملا آزاد بذارن( چون محیط برای خیلی ها میتونه مشکل ساز بشه مخصوصا اونایی که با مسائل جنسی و سیاسی آشنایی ندارن)
نه اینکه اونقدر کمربند سانسور رو سفت ببندن که نفس آدم در نیاد!

تو عکس اول نگاه کنین متوجه میشین همه کشورهای پیشرفته و جهان اولی سانسور خفیف دارن حتی استرالیا یه level هم بالاتر قرار داره(در تائید حرفهای شما) اما این سانسور شامل مواردی مثل تجاوز به کودکان،ترور،اختلاس،پولشوی ی،قتل و آدم ربایی میشه. بله این موارد باید سانسور بشن اما در ایران در کنار موارد بالا سایت دانلود موزیک و فیلم و کلیپ و... فیل.تر میشن

IVAN
15-03-2011, 15:03
دیروز خواستم ج-میلم رو بدون ـــ باز کنم. خیلی جالب بود صفحه پیوندها باز شد .خیلی وقت بود که بصورت ساده از اینترنت استفاده نمی کردم و دیروز هم چون از یه سیستم دیگه استفاده میکردم ابزار مورد نیاز رو نداشتم. یه چندتا سایت که لود کردم دو سوم سایتها صفحه پیوندها رو لود کرده بودن. محتوای سایتها هم نه مخالف دین بود نه امنیت ملی رو مخل میکرد و نه های دیگه.
هم چنان مایوس مرورگر رو بستم تا شب از سیستم خودم استفاده کنم!!! درکل عقیده اینها دقیقا هیتلری هست: تمام سایتها رو باید فیلتر کرد مگر اینکه ثابت بشه سایت مشکلی نداره. که با این حساب احتمالا در آخرالزمان به این مهم(این... پاک) دست پیدا خواهند کرد!
خلاصه Squall Leonhart عزیز، در عجبم از این نظر شما. وظیفه آزاد کردن سایتها که با کاربر نیست. یکی از مزیتهای اصلی اینترنت دسترسی سریع به مطلب مورد نظر هست. نه اینکه با صفحه پیوندها روبرو بشی؛ ایمیل بفرستی و بعد مدتی سایت رو از ----- دربیارن. شما یا آدم صبوری هستی یا وقت کش.

پ.ن: این رو بنویسم که مطلبم به مبحث مربوط بشه: ترکانت قیمتها رو کاهش داد. جهت اطلاع به این صفحه مراجعه کنید:

Squall Leonhart
15-03-2011, 17:54
منم با اینترنت پاک موافقم اما چرا سایتهای بدون محتوای مستهجن و مجرمانه مثل سایت دانلود موزیک رو فیل.تر میکنن؟

مشکل من سانسور مطالب مستهجن و مجرمانه نیست چون همه ما ها خانواده داریم و مطمئنا دوست نداریم بطور ناخواسته وارد اینگونه مسائل آلوده بشن و من خودم شدیدا موافق سانسور سایتهای مستهجن هستم.

اما چرا وقتی یه نفر بدنبال چیزی که مرتبط با مطالب مستهجن و مجرمانه نیست باید به بن بست بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل شما که دنبال مقاله در زمینه الکترونیک بودید و به بن بست خوردید.

سانسور باید منطقی باشه و دقیقا آنچه که کانون خانواده ها رو مورد هدف قرار میده و یا امنیت انسانهارو به خطر میندازه باید سانسور بشه اما چند تا سایت دانلود موزیک،سریال و فیلم و نرم افزار و سایتهای اجتماعی چه مصداق مجرمانه ای دارن که اینا با استناد به قانون میان سانسور میکنن؟؟؟؟؟؟؟

در این موارد باید دقت بشه تر و خشک با هم نسوزن.
سانسور شده یه چماق یه ابزار سیاسی تا کسی حرفی میزنه میزنن تو سرش !
مشکل من اینگونه سو استفاده هاست وگرنه هر کس مخالفتش به این دلیل باشه که چرا سایتهای مستهجن فیل .تر میشن قطعا اون آدم مشکل اخلاقی داره.

به قول معروف نه شوره شور نه بی نمکه بی نمک

نه کاملا آزاد بذارن( چون محیط برای خیلی ها میتونه مشکل ساز بشه مخصوصا اونایی که با مسائل جنسی و سیاسی آشنایی ندارن)
نه اینکه اونقدر کمربند سانسور رو سفت ببندن که نفس آدم در نیاد!

تو عکس اول نگاه کنین متوجه میشین همه کشورهای پیشرفته و جهان اولی سانسور خفیف دارن حتی استرالیا یه level هم بالاتر قرار داره(در تائید حرفهای شما) اما این سانسور شامل مواردی مثل تجاوز به کودکان،ترور،اختلاس،پولشوی ی،قتل و آدم ربایی میشه. بله این موارد باید سانسور بشن اما در ایران در کنار موارد بالا سایت دانلود موزیک و فیلم و کلیپ و... فیل.تر میشن

تو حاضری یه کاست تولید بکنی بعدش من بیام یکی از کاست هات رو بخرم و آپلود کنم یه جایی و لینک دانلودش رو بزارم توی وبلاگم؟
به نظر من فیلتر شدن سایت های فیلم و موزیک به دلایل حق مولف قابل قبوله. فوقش اگه از یه آهنگی خوشت میاد میتونی بری بیرون ۵۰۰ تومن ناقابل بدی و بخری.
تازه بعضی از جاها گلچین هم میزنن البته این کار هم نقض حق مولف هست و باید اورجینالش رو تهیه بکنی ولی مورد بحث ما اینترنت هست و با این مورد کاری ندارم.

اینم از قانونی که شامل این مورد میشه :
ز ) محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

urumchi
15-03-2011, 19:18
تو حاضری یه کاست تولید بکنی بعدش من بیام یکی از کاست هات رو بخرم و آپلود کنم یه جایی و لینک دانلودش رو بزارم توی وبلاگم؟
به نظر من فیلتر شدن سایت های فیلم و موزیک به دلایل حق مولف قابل قبوله. فوقش اگه از یه آهنگی خوشت میاد میتونی بری بیرون ۵۰۰ تومن ناقابل بدی و بخری.
تازه بعضی از جاها گلچین هم میزنن البته این کار هم نقض حق مولف هست و باید اورجینالش رو تهیه بکنی ولی مورد بحث ما اینترنت هست و با این مورد کاری ندارم.

اینم از قانونی که شامل این مورد میشه :
ز ) محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

کاست به کنار چرا سایتهایی که هیچ محتوای مورد داری ندارن فیل.تر میشن؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز تنها موردی که با شما موافقم اینه که سایتهای مستهجن رو فیل.تر کردن. شما مثل اینکه خیلی راضی هستی ازین وضعیت و کلا موافقی.

Squall Leonhart
15-03-2011, 20:59
اینترنت پاک فقط به دست افرادی مثل من و تو هست که میتونه تحقق پیدا بکنه درسته وظیفمون نیست ولی برای رسیدن به یه آرمان باید همگی تلاش بکنیم.

shah abas
15-03-2011, 23:15
راستش را بخواهید آقای Squall Leonhart فکر کنم شما زیاد اهل اینترنت نباشید.
ببینید٬ قسمت ویدئوی گوگل فیل۹۷تر است٬ قسمت اخبار یاهو همچنین٬ لایف هکر و freewarefiles و بسیار سایت های تکنولوژی هم همین طور٬ حتی سایت مراجع هم فیل۹۴تر است! مثل آیت الله بیات زنجانی:

این صفحه پیوندها ببیند در الکسا رتبه چندم دارد؟
بعد این که بعضی سایت های دانلود به خاطر حق مولف فیل۹۴تر است! چرا بقیه نیست؟ چرا پی سی دانلود و ... نه؟و ....
این اینترنت نیست٬ فیل۰تر نت است.

urumchi
16-03-2011, 07:07
سلام به همه دوستان

جناب Squall Leonhart چند تا سوال دارم از شما و خواهش میکنم خوب به این جملات فکر کنین اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید.

1- ایران بهتر و دقیقتر کپی رایت رو رعایت میکنه یا کشورهای خارجی؟ قطعا کشورهای خارجی. تو همین کشورهای خارجی چرا همچین سایتهایی که موسیقی کپی شده و نرم افزار کرک شده واسه دانلود دارن فیل.تر نمیشن؟ خودشون کپی رایت رو اختراع کردن پس خیلی خیلی بهتر از ما به اون عمل میکنن. حالا ما شدیم کاسه ی داغتر از آش !!!!

2-بنظر شما فیل.تر کردن سایتی که موسیقی کپی واسه دانلود گذاشته میتونه مصداق حمایت از قانون کپی رایت باشه؟
(یادم میاد استاد شجریان تو تلویزیون گفت صدا و سیما هرگز از بابت پخش حتی یکی از کارهای من از من اجازه نگرفته و حالا که اینجوریه منم دلم نمی خواد دیگه کارهای منو پخش بکنن که در همین راستا ایشون فیل.تر شدن و دیگه صدای دعای ملکوتی ربنای ایشون در ماه رمضان رو نشنیدیم)

3- تا جایی که من میدونم مراجع اعلام کردن موسیقی حرامه. حالا چطور میشه دولت ما برای حمایت از یه صنعت حرام (به قول مراجع) میاد اون سایتهارو فیل.تر میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اگه حرامه چطور مجوز میگیرن خواننده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من دیگه ادامه نمیدم چون نمی خوام وارد جزئیات و مسائل سیاسی بشم. تا همین جا واسه من کافیه. من حرفمو زدم. میدونم جوابی که بتونه قانعم کنه نخواهم گرفت ولی جناب Squall Leonhart بهتره سرتو از تو برف در بیاری و یه خورده واقع بین باشی.
فیل.تر کردن هر سایتی بغیر از سایتهای مستهجن و مجرمانه بنظر من کار بسیار اشتباهیه.

shah abas
16-03-2011, 09:18
1- ایران بهتر و دقیقتر کپی رایت رو رعایت میکنه یا کشورهای خارجی؟ قطعا کشورهای خارجی. تو همین کشورهای خارجی چرا همچین سایتهایی که موسیقی کپی شده و نرم افزار کرک شده واسه دانلود دارن فیل.تر نمیشن؟ خودشون کپی رایت رو اختراع کردن پس خیلی خیلی بهتر از ما به اون عمل میکنن. حالا ما شدیم کاسه ی داغتر از آش !!!!
در قوانین آن ها لینک دادن به فایل جرم نیست٬ فقط ذخیره کردن فایل ها مشکل دارد. یعنی warez-bb با بیش از ۱ میلیون عضو چون فقط لینک می دهد مشکل ندارد٬ ولی رپیدشیر اگر بفهمد فایلی warez است و حذف نکند مشکل دارد و مجرم است.
3
- تا جایی که من میدونم مراجع اعلام کردن موسیقی حرامه. حالا چطور میشه دولت ما برای حمایت از یه صنعت حرام (به قول مراجع) میاد اون سایتهارو فیل.تر میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اگه حرامه چطور مجوز میگیرن خواننده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب اشتباه می دونید:دی
بعضی انواع موسیقی حرامه٬ اونم عبضی وقت ها به عرف جامعه و تشخیص خود فرد ربط دارد.

البته من از آقای Squall Leonhart دفاع نمی کنم٬ ولی خب دیدم اطلاعات دارم بروز بدم.

Squall Leonhart
16-03-2011, 09:26
کپی رایت جنبه های مختلفی داره و هر کدوم از جنبه هاش ابعاد خیلی خیلی وسیعی داره.
در زمینه نرم افزار من یادم میاد که قبلا به راحتی نرم افزار ها رو کپی میکردن و میفروختن ولی الان خیلی بهتر هست و با قیمت پایین دیسک های اورجینال بیرون فروخته میشن.
توی اینترنت اگه دقت بکنی برای برنام های ایران هیچ گونه کرکی نمیتونی پیدا بکنی. در صورتی که برای نرم افزار های خارجی این طوری نیست و پر است از کرک واسه برنامه های مختلف.
کپی رایت رو کسی اختراع نکرده کپی رایت یه مسئله اخلاقی هست که در سال های اخیر بهش توجه بیشتر شده. هر کشوری که بتونه از سازنده های کشور خودش حداکثر حمایت رو بکنه پیشرفت خواهد کرد.
ایران عضو پیمان برن نیست و در نتیجه الزامی به حمایت از حقوق کشورهای خارجی نداره همون طور که کشورهای خارجی هم به صورت برعکس الزامی برای حمایت از آثار ایرانی توی کشورشون رو ندارن.

کشورهای خارجی مردمشون به حدی به رشد فکری و عقلی رسیدن که میدونن وقتی از یه نرم افزاری که استفاده تجاری میکنن باید پولش رو بدن ولی کسی که توی خونه استفاده غیر تجاری از یه نرم افزار میکنه نیازی به پرداخت پول بابتش نیست چون در آمدی از این راه نداره. در این مورد به بعضی از نرم افزار ها میتونی دقت بکنی که نسخه کامرشل و پرسونل برای این منظور دارن.
ولی در مورد ایران وضع فرق میکنه و به کرات میتوی افرادی رو ببینی که هر روز دارن از ویندوز به عنوان سیستم عامل و از نرم افزار های رایت برای کسب درآمد استفاده میکنن بدون اینکه حتی وجدانشون ناراحت بشه که من که دارم از این طریق پول در میارم چرا نباید سازنده این نرم افزار ها رو حمایت بکنم؟

در مورد مسائل شرعی موسیقی اطلاعی ندارم ولی در زمینه حقوق مادی و معنوی این آثار باید بگم که تقریبا شبیه به توضیحاتی هست که دادم. به اضافه این توضیحات :

هیچ وبسایتی نباید هیچ لینک دانلودی از یه موسیقی رو بزاره مگر اینکه سازنده خودش اعلام بکنه که توزیع این موسیقی آزاد هست و هر کس خواست میتونه دانلودش بکنه.

بعضی از سایت ها رو دیدم که فقط موسیقی رو میتونی پخش بکنی و نمیشه دانلود کرد اصولا نباید این گونه سایت ها (بدون در نظر گرفتن مسائل شرعی) فیل بشن. ولی ممکنه یه خواننده شکایت بکنه و بگه که راه هایی واسه دانلود از این گونه سایت ها هم وجود داره پس باید برداشته بشه.

این گونه سایت ها میتونن اول از خواننده اجازه بگیرن که در چه حدی (دانلود، پخش و ...) میتونن آهنگ یا ترانه یا موسیقی اونا رو بر روی سایتشون قرار بدن.

urumchi
16-03-2011, 14:32
هر گونه سانسور در جهت غرض ورزی و سرکوب، کار بسیار کثیف
و مذمومی بوده و هنوز معتقدم سانسور در ایران یک وسیله برای
کنترل و سرکوب میباشد نه در جهت اعتلای فرهنگ عمومی و تشویق
در جهت رعایت هرچه بیشتر قانون کپی رایت.

بهتر این بحث همینجا تموم بشه و پیگیری نشه.

h106
16-03-2011, 16:31
من که جای وی تی ان نباشه اصلا با اینترنت کار نمیکنم چون یک جای به بن بست میرسی من سایت های مرتبت با رشته خودم هم میرم فیلترش کردن تازگی ها هم کلان سیستم بلاگر رو فیلتر کردن من واقعا تعجب میکنم بعضی ها از این کار راضی هستن از یک طرف سایت های هستن که ایران رو تحریم کردن و از یک طرف اونهایی هم که تحریم نکردن ما خودمون جلوشو میگیریم

Squall Leonhart
16-03-2011, 17:29
همین طوری پیش بریم فکر میکنم که بعد از چند سال توی ایران فقط اسم اینترنت باقی خواهد ماند! :31:حالا ببینین من کی گفتم.

urumchi
16-03-2011, 20:01
از یک طرف اونهایی هم که تحریم نکردن ما خودمون جلوشو میگیریم

جانا سخن از دل ما میگویی

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

همین طوری پیش بریم فکر میکنم که بعد از چند سال توی ایران فقط اسم اینترنت باقی خواهد ماند! :31:حالا ببینین من کی گفتم.

مشکل من و تو دقیقا همینجاست که من معتقدم الانشم توی ایران اینترنت نداریم و تو معتقدی چند سال دیگه اینترنت در ایران ریشه کن خواهد شد. :31:

urumchi
21-03-2011, 08:56
سلام به همه دوستان

اول از همه سال نو همه تون مبارک باشه. من IE9 نصب کردم. تنها چیزی که میتونم بگم خیلی خیلی سریعه و واقعا سرعت لود کردن صفحاتش عالیه. سایتyahoo 2 ثانیه ای کامل لود شد.

اینم از اولین پست سال 90 :31:

urumchi
29-03-2011, 00:19
یه سوال مهم

برای استفاده از adsl مخابرات هزینه ی دیگه ای هم بغیر از اون پول اکانت که موقع ثبت نام میگیرن باید بدم یا فقط هزینه ی آبونمان رو میگیرن؟ منظورم اینه که روی قبض تلفن هزینه ی دیگه ای میاد یا فقط هزینه آبونمان میاد ؟

moderntalking123
29-03-2011, 03:47
در قوانین آن ها لینک دادن به فایل جرم نیست٬ فقط ذخیره کردن فایل ها مشکل دارد. یعنی warez-bb با بیش از ۱ میلیون عضو چون فقط لینک می دهد مشکل ندارد٬ ولی رپیدشیر اگر بفهمد فایلی warez است و حذف نکند مشکل دارد و مجرم است.
البته من از آقای Squall Leonhart دفاع نمی کنم٬ ولی خب دیدم اطلاعات دارم بروز بدم.
سلام من امروز متوجه این بحث داغ شدم. چیزی نمیگم فقط یک جواب برای این سخن گهربار.
خداییش اگه این 80 تا سایت آپلود (از رپیدشیر و مگاآپلود بگیر برو تا اون کوچیکاش) فایل های غیرقانونی رو حذف میکرد اصلاً درآمدی داشت؟؟؟ اصلاً کسی از این سایتها استفاده میکرد؟؟
والا تا جایی که من یادم میاد این سایت ها فقط شامل فیلم+بازی+نرم افزار های کرک شده+ آلبوم های کامل موسیقی+کتاب هست و چیزی غیر از اینها در اینترنت برای دانلود نیست. پس اگه قرار باشه این سایت ها از جمله رپیدشیر بفهمه فایل غیر قانونی دارد و پاکش کنه، باید کلاً درش رو تخته کنه بره پی کارش دیگه یا اصلاً دولتش فیل ترش کنه راحت شه.
همینش مونده که اونجا هم فقط اجازه پخش نوحه داشته باشه و بس :دی
پس اینترنت کلاً جرم است. بابا جمعش کنید اینقدر آلوده به گناه نشید فردا تو جهنم آقایون مسئول جواب دادن به گناهان شما خواهند بود.:27:
با تشکر:11:

farshid7f
29-03-2011, 18:19
یه سوال مهم

برای استفاده از adsl مخابرات هزینه ی دیگه ای هم بغیر از اون پول اکانت که موقع ثبت نام میگیرن باید بدم یا فقط هزینه ی آبونمان رو میگیرن؟ منظورم اینه که روی قبض تلفن هزینه ی دیگه ای میاد یا فقط هزینه آبونمان میاد ؟
نه..فقط هزینه adsl ..پول دیگه نمیگیرن..روقبض هم چیزی نمیاد

urumchi
29-03-2011, 21:54
یه سوال دیگه از اونایی که اکانت مخابرات دارن

من 3 ماهه گرفتم.بعد از این 3 ماه موقع تمدید میتونم سرعتمو بیشتر کنم؟ یعنی الان که 256 دارم بعد از این دوره میتونم 1مگ بگیرم؟

و آیا میتونم اون حجمی که از 3 ماه گذشته(256kb) مونده رو به دوره جدید با سرعت جدید(1mb) منتقل بکنم؟

Squall Leonhart
31-03-2011, 09:47
خب اینم از نتیجه تست من. تست رو ساعت 10 صبح گرفتم. فردا یه دونه هم نیمه شب میگیرم. پیشنهاد میکنم سرور YEREVAN رو انتخاب بکنین چون که به ارومیه نزدیک ترین سرور همین هست :

مشخصات اکانت من :
مخابرات
سرعت 128
حجم سه گیگ
یک ماهه
شب ها 12 تا 8 صبح رایگان
10200 تومن
خیابان رودکی

دوستان لطفا هر چند وقت یه بار یه تست بگیرید و بزارین.

با تشکر

urumchi
31-03-2011, 16:04

256 مخابرات - فرهنگیان در ضمن سرور Shuwaikh نزدیکتر از سرور ایروان هستش.

Squall Leonhart
31-03-2011, 17:38
بهترین سرور همون ایروان هست. حالا نمیدونم قضیه چی هست که سرورهای کویت رو پیشنهاد میکنه. شاید سورس اینترنت مخابرات به کویت نزدیک هست واسه همون ولی تست هایی که من گرفتم نشون میدن که سرور ایروان واسه ارومیه بهتر جواب میده. البته منطقی هم هست چون از روی نقشه کاملا مشخص هست فاصله بین ارومیه تا ایروان کمتر از فاصله بین ارومیه تا کویت هست :

تست با سرور ایروان :

تست با سرور شیوخ :

urumchi
01-04-2011, 00:25
منظور من اون فاصله ای هست که زیر هر تست میزنه. ایروان رو زده 1200km ولی سرور کویت رو زده 550km. واسه همین گفتم که سرور کویت فاصله کمتره.

Squall Leonhart
01-04-2011, 10:28
منظور من اون فاصله ای هست که زیر هر تست میزنه. ایروان رو زده 1200km ولی سرور کویت رو زده 550km. واسه همین گفتم که سرور کویت فاصله کمتره.

خودت از هر دوتاش بگیر بزار ببینم کدوم یکی پینگش بهتره تا مقایسه بکنیم.

میخوایین یه نامه هم واسه سایت speedtest بنویسیم بگیم مثل اینکه اشتباه کردی و باید اصلاحش بکنی. شاید بهمون یه جایزه ای هم تعلق بگیره :31:

ولی واقعا آخه چرا توی ایران به این پهناوری و با این قدمت تاریخی یه سرور مجانی برای تست کردن پینگ وجود نداره؟ کی مسئولش هست؟ شتونه میگه برم یه سرور بزنم عقده هام خالی بشن :13:

Squall Leonhart
04-04-2011, 12:19
شبها سرعت دانلود شما چقدره؟ کم میشه یا نه؟

من 256 دارم.تا قبل از ساعت24 حدود 50k دانلود دارم ولی بعد از این ساعت میرسه به 35-30

کسی از دوستان شما هست که 256 داشته باشه. اگه هست میشه ازش بپرسید که آیا اون هم مشکل منو داره یا نه؟

هر شب یادم میره که یه تست بگیرم بزارم :31: امشب حتما میزارم. ماله من سرعت شب و روز یکی هست و افت سرعت نداره. البته ماله من 128 هست.

urumchi
04-04-2011, 23:43
دوستان کسی خبر داره مخابرات 1مگ یا 2مگ واگذار میکنه یا نه؟

shah abas
05-04-2011, 11:53
این هم سرعت پارس آن لاین بعد چند روز اتمام ۱۳ روز طرح مزخرفشون. بدبخت اون ۱۷ درصد دیگه ایران که از من کم سرعت ترند!

دوستان مکس نتی رازی هستند؟
---------------------------------
این ۱۳ روز عید پارس آن لاین طرح دانلود رایگان داشت. سرعت رسیده بود به حدود ۵ تا ۱۰ .خیلی کم ۱۵ . بعد زنگ می زنم می گم حداقل یه چند گیگی ماه بعد اضافه بدید٬ تخفیف بدید برای ماه بعد٬ این ۱۳ روز که شده بود دیال آپ. هیجی! فقط ۶ دقیقه پول تلفن تهران نتیجه اش بود.
احتمالا برم٬ فقط دوستانی که به خودشون احترام قائلند٬ به فکر پارس آن لاین نباشند.همین.

urumchi
05-04-2011, 14:07
این هم سرعت پارس آن لاین بعد چند روز اتمام ۱۳ روز طرح مزخرفشون. بدبخت اون ۱۷ درصد دیگه ایران که از من کم سرعت ترند!

دوستان مکس نتی رازی هستند؟
---------------------------------
این ۱۳ روز عید پارس آن لاین طرح دانلود رایگان داشت. سرعت رسیده بود به حدود ۵ تا ۱۰ .خیلی کم ۱۵ . بعد زنگ می زنم می گم حداقل یه چند گیگی ماه بعد اضافه بدید٬ تخفیف بدید برای ماه بعد٬ این ۱۳ روز که شده بود دیال آپ. هیجی! فقط ۶ دقیقه پول تلفن تهران نتیجه اش بود.
احتمالا برم٬ فقط دوستانی که به خودشون احترام قائلند٬ به فکر پارس آن لاین نباشند.همین.

بسیار ناراحت کننده بود. منظورم نتیجه تست هستش. من قبل اینکه Adsl بخرم خیلی پرس و جو کردم. اکثر کسایی که پارس داشتن بهم گفتن که بی خیال پارس بشی بهتره. حالا کاملا درک میکنم که راست گفتن.

به قول یکی از دوستان که گفت: پارس آنلاین نه پارس آفلاین :27:

shah abas
05-04-2011, 18:23
این تست رو هم الآن گرفتم. مرکز رو به ایروان تغییر دادم. بازم وضعیت اسف باره!

urumchi
06-04-2011, 19:02
دوستان کسی خبر داره مخابرات 1مگ یا 2مگ واگذار میکنه یا نه؟

مرگ من یکی جواب بده!!!!

Squall Leonhart
06-04-2011, 23:21
دوست عزیز به اعصاب خودت مسلط باش :31:

خرجش یه زنگ به خود مخابرات هست دیگه! این طور نیست؟

یک مگ رو میدونم که میده ولی به دو مگ شک دارم. به نظرم میاد که توی نرخ های قیمت 2 مگ هم بود.

urumchi
07-04-2011, 10:00
زنگ !!! کسی اصلا گوشی رو بر نمیداره که بخواد جوابمو بده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخاطر کارم که از صبح تا عصره نمیتونم برم مخابرات. واسه همین نمیتونم به اعصابم مثلثات باشم !

بله 2 مگ دارن ولی نمیدونم چطوری میدن. فکز نکنم به افراد حقیقی بدن. واسه شرکتها فکر کنم واگذار کنن.

اگه بشه چی میشه به به !:5:

از رنج قیمتهای 1 مگ خبر دارین؟

Squall Leonhart
10-04-2011, 06:54
هر قدر خواستم از سایت اسپید تست یه تست بگیرم نشد! مثل اینکه بعد از ساعت ۱۲ این سایت خراب میشه. واسه همین گفتم بهتره که نمودار دانلود تورنت رو بزارم تا دقیقا متوجه بشین که اوضاع دانلود شبانه به چه شکلی هست :

اگه دقت بکنین اوایل شب تا اواسط شب سرعت و پینگ خراب هست بعد رفته رفته بهتر میشه تا به ۳۵ برسه. هر شب وضعم به همین شکل هست. دیشب هم با تورنت حدود ۵۰۰ مگ دانلود کردم و ۱۰۰ مگ هم آپلود کردم.

salazar.basiliska
10-04-2011, 20:12
اومدم بگم که اگه اعصاب قطعی های مکرر رو ندارین طرف مکس نت نرین ! هر روز سرویس من حداقل 5 بار قطع میشه . زنگ هم که میزنی میگن مشکل از سیم کشی شماست . برام جالبه بدونم چرا توی اون 3 سالی که مشترک آنا اینترنت بودم سیم کشی ساختمونمون درست بود و تا اومدم مکس نت خراب شد... !!

Squall Leonhart
10-04-2011, 21:48
به نظر میاد که مشکل سراسری هست. من چند روز بود که حی قطع میشدم. قطعیش هم ثانیه ای هست مثلا 30 ثانیه قطع میشه دوباره وصل میشه. من از مخابرات گرفتم. امروز قطعی نداشتم.

urumchi
13-04-2011, 23:48
اومدم بگم که اگه اعصاب قطعی های مکرر رو ندارین طرف مکس نت نرین ! هر روز سرویس من حداقل 5 بار قطع میشه . زنگ هم که میزنی میگن مشکل از سیم کشی شماست . برام جالبه بدونم چرا توی اون 3 سالی که مشترک آنا اینترنت بودم سیم کشی ساختمونمون درست بود و تا اومدم مکس نت خراب شد... !!

مكس نت تبريز فوق العاده س.نه قطعي نه افت سرعت هيچي نداره. دوستام كه تبريز هستن اساسي دارن حال ميكنن.حداقل 130k سرعت دانلود ثابت و مداوم دارن با سرويس 128

اما مكس نت اروميه بابت اكانت 37 تومن مي خواست.13 تومن واسه راه اندازي(اون 3 تومن اضافي را هم بده در راه خدا ميگرفت!!! واقعا نفهميدم واسه چي ميخواستن)

حساب كردم ديدم ميشه 50 تومن.تقريبا همون پولي كه در تبريز ميگيرن.اينجا تخفيف دادن ولي عملا كيفيت سرويسشون اصلا مثل تبريز نيست.

havzhen
14-04-2011, 18:46
سلام خدمت همه ي دوستان
نظر دوستان رو در مورد گرفتن نمايندگي اينترنت از اروميه براي ساير شهرهاي استان بدونم
آيا شرايط و نحوه گرفتن رو اگر مطلع هستيد من رو راهنمايي كنيد
در ضمن كدوم يك از اونا بهتر و مناسبتر هستند؟

=CYBER=
14-04-2011, 21:36
دوستان عزیز تنظیمات مودم D-Link DSL-2640T برای شرکت آنا اینترنت رو لطف می کنید ؟
هر چی ور میرم درست نمیشه :31:

urumchi
15-04-2011, 00:16
دوستان عزیز تنظیمات مودم D-Link DSL-2640T برای شرکت آنا اینترنت رو لطف می کنید ؟
هر چی ور میرم درست نمیشه :31:

ور رفتن لازم نيست. شما زنگ بزن آنا اينترنت vpi و vci رو بپرس+يوزرنيم و پسورد.

اما اگه مشكل ديگه اي داري بفرماييد تا حلش كنيم.

=CYBER=
15-04-2011, 00:54
ور رفتن لازم نيست. شما زنگ بزن آنا اينترنت vpi و vci رو بپرس+يوزرنيم و پسورد.

اما اگه مشكل ديگه اي داري بفرماييد تا حلش كنيم.
هرچی vci , vpi هست وارد کردم و تست کردم ولی کانکت نمیشه :13:
با مودم معمولی tp-link که با کانکشن وصل میشی مشکلی ندارم ، به راحتی وصل میشه ولی این وایرلس داره و لازمش دارم .
گفتم شاید تنظیم خاصی داره ! :19:

Squall Leonhart
15-04-2011, 07:38
من Linksys WAG120N دارم که هفته پیش خریدمش (87 تومن). اولش ادا در میاورد بعدش خودش درست شد و الان مثل ساعت کار میکنه!

فقط یه گزینه داشت که اون هم مهم بود و زنگ زدم از مخابرات پرسیدم که باید چی بزارم :

Multiplexing که دو تا گزینه داره LLC و VC که باید واسه مخابرات بر روی LLC باشه.

راستی تو چند خریدیش؟ دو آنتنه هست یا تک؟

=CYBER=
16-04-2011, 09:00
لطفا یکی تنظیمات رو بگه :|

firebird
16-04-2011, 13:07
من از آوانیک 512 دارم. تقریباً قطعی نداره و شبانه هم هر شب 1 گیگ میگیرم. منتهی طول روز سرعتش به شدت کاهش پیدا میکنه.

دوستان جایی رو نمیشناسن داونلود شبانه اش به همین خوبی باشه منتهی روزش اینقدر داغون نشه.

itshayan
16-04-2011, 13:42
فکر نمیکنم توی ارومیه وایرلس یا وایمکس داشته باشیم. داریم؟ :18:

نمایندگی اینترنت پرسرعت وایمکس در ارومیه شرکت شایان سیستم

تلفن 2243001 0441
2255036 0441

شایان سیستم خیابان خیام جنوبی (سنگفرش) نبش کوچه آگاهی ساختمان شیشه ای طبقه اول واحد 4

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

تلفن 2243001 0441
2255036 0441

شایان سیستم خیابان خیام جنوبی (سنگفرش) نبش کوچه آگاهی ساختمان شیشه ای طبقه اول واحد 4

Squall Leonhart
16-04-2011, 13:44
میشه مشخصات اکانتت رو کامل بنویسی؟
قیمت
حجم
سرعت

پینگت هم اصلا خوب نیست و واسه بازی آنلاین به درد نمیخوره :31:

نتایج اکانت تو برعکس بقیه هست! یعنی ماله همه روزها سرعتشون خوب هست و شبا داغون میشه! :18:

firebird
16-04-2011, 16:15
قیمت: 21 تومن. گیگ اضافی 5 تومن (البته به من تخفیف نسبتاً خوبی داد از این ارزونتر شد)
حجم: 3 گیگ ماهیانه (1 تا 7 آزاد)
سرعت: 512
و غیره: سال پیش اینقدر بد نبود و تا آخر تعطیلات خوب بود اما بعدش به شدت خراب شده

نمیخوام داونلود شبانه شو از دست بدم وگرنه یک روز هم رو این آی اس پی نمیموندم. ظاهراً کسی جواب سوال منو نداره.

firebird
16-04-2011, 16:37

هزینه اولیه وایمکس خیلی بالاست واسه همین یه جورایی واسه کسی که ای دی اس ال داره نمیصرفه. شما میشه یه سری اطلاعات مثل قیمت و مشخصات اکانتها بدید؟

morteza.m2n
16-04-2011, 18:14
سلام دوستان، بلاخره از دست این isp های مزخرف راحت شدم، مخصوصا آنا که خیلی آشغال بود !!!!

هر ماه 35 تومن برا سرویس 192 نا محدود میدادم، اونم با سرعت دانلود 20 ، که همیشه زیر 10 بود 2/3 روز تو هفته به ندرت میشد

ببینی داری با 20 کامل دانلود میکنی!!!! اینترنت آشغال سرعت افتضاح، پول هم که بدی براش حرومه

این ماه رفتم آنا خانوم محمدی اونجا بود مثل همیشه خندید گفت برا تمدید اومدین گفتم نخیر برا تخلیه اومدم،:27:

بنده خدا هنگ کرد یه لحظه، گفت چرا ناراضی هستین ؟ گفتم چرا داره؟ این همه قطعی با این سرعت دانلود کم !

با این قیمت زیاد !!! گفت حق دارین، ولی به زودی قیمتامونو کاهش میدین، گفتم هر چقدرم کاهش بدین بازم زیاده

گفتم تخلیه کن میخوام برم:31: 4سنبه درخواست دادم، 1 شنبه رفتم از مخابرات adsl گرفتم فرداش وصل شد :18:

128 سه ماه 15 گیگ، سرعت دانلود: 35/40 شبا از ساعت 12 تا 8 صبح هم رایگان، فقط 38 هزار تومن

یعنی پول 1 ماه 192 نا محدود آنا که هر ماه کلش 3 گیگ هم نمیشد دانلود کرد باهاش:2:

الان هرکی میخواد adsl بگیره فقط مخابرات، پول مفت ندین به شرکتای دیگه مخصوصا آنا اینترنت حروم خور آشغال

ببخشید اگه لحنش بد بود ولی باید، این حرفا رو بگم تا همه بشناسن...:46:

firebird
16-04-2011, 18:29
الان هرکی میخواد adsl بگیره فقط مخابرات، پول مفت ندین به شرکتای دیگه مخصوصا آنا اینترنت حروم خور آشغالاینجور که پیش میره شرکتهای خصوصی کم کم جمع میشن انحصار میافته دست مخابرات و اون موقغ است که باید نشست گریه کرد.

Squall Leonhart
16-04-2011, 18:37
به نظر من بهتره که این شرکت های خصوصی رو جمع بکنن و خود مخابرات همه چیز رو مدیریت بکنه. این طوری تعداد مشتری ها کاملا مشخص میشه و با توجه به این تعداد سرویس ارائه میشه.

البته یه بدی که داره این هست که دیگه رقابت از بین میره.

hadi.EST
16-04-2011, 18:38
سلام سال نوتون مبارک. مکس نت در حال حاضر خیلی دچار قطعی میشه نمیدونم بقیه آی اس پی ها هم این مشکل رو دارند یا نه! وضعیت شبکه هم در حال حاضر به این صورته:

ضمنا" امروز عصر از طرف آی اس پی دومی به ما حمله میشد تحت پورتهای 1192-1200-1195-1122 ولی خوشبختانه با وجود فایروال قوی بلاک شد.هدف هم کپی فایلی به نام A.EXE در پوشه ویندوز هست. دوستان مراقب این آی اس پی اوکراینی باشند .

مشخصات منبع حمله:

Hostname:195.14.112.138
ISP:PE Yastremskiy Leonid Stepanovich
Organization:PE Yastremskiy Leonid Stepanovich
Type:Broadband
Assignment:Static IP
Country: Ukraine
State/Region:Kharkivs'ka Oblast'
City:Kharkiv

morteza.m2n
16-04-2011, 18:38
اینجور که پیش میره شرکتهای خصوصی کم کم جمع میشن انحصار میافته دست مخابرات و اون موقغ است که باید نشست گریه کرد.

بله همینطوره بدون شک هیچکس از این وضعیتی که نه چندان دور اتفاق میفته راضی نیست، ولی شرکتها هم باید

به فکر راه چاره باشن، با این قیمتهای سرسام آور در مقابل adsl ای شبیه Dail Up تحویل ملت ندن:20:

فعلا که بهترین انتخاب به ناچار مخابرات هست !

firebird
16-04-2011, 22:13
ولی شرکتها هم باید به فکر راه چاره باشن، با این قیمتهای سرسام آور در مقابل adsl ای شبیه Dail Up تحویل ملت ندنیادت باشه که مخابرات داره چند برابر قیمت جهانی بهشون ترافیک میفروشه. در حالی که واسه خودش قیمت لب مرز درمیاد.

128
سه ماه 15 گیگ، سرعت دانلود: 35/40 شبا از ساعت 12 تا 8 صبح هم رایگان، فقط 38 هزار تومنشب (12 تا 8) هم سرعت 35 تا 40 هست یا افت میکنه؟ اگه همین باشه که خیلی عالیه ولی اگر برگرده رو 128 واقعی فوقش 450 مگ میشه گرفت که خیلی کمه.

urumchi
17-04-2011, 02:55
من از آوانیک 512 دارم. تقریباً قطعی نداره و شبانه هم هر شب 1 گیگ میگیرم. منتهی طول روز سرعتش به شدت کاهش پیدا میکنه.

دوستان جایی رو نمیشناسن داونلود شبانه اش به همین خوبی باشه منتهی روزش اینقدر داغون نشه.

جل الخالق! چطور دانلود شبانه شما از روزانه تون بیشتره؟ اونهم انقدر زیاد

شما بازهم تست بذار اینجا.چون من فکر میکنم یه اشتباهی شده.بجای 5 صبح یه تست قبل از ساعت2 شب بذارید.

در ثانی شما با سرعت 385 چطور فقط 1 گیگ دانلود دارید؟؟؟؟؟؟؟؟

Squall Leonhart
17-04-2011, 08:12
سلام سال نوتون مبارک. مکس نت در حال حاضر خیلی دچار قطعی میشه نمیدونم بقیه آی اس پی ها هم این مشکل رو دارند یا نه! وضعیت شبکه هم در حال حاضر به این صورته:

ضمنا" امروز عصر از طرف آی اس پی دومی به ما حمله میشد تحت پورتهای 1192-1200-1195-1122 ولی خوشبختانه با وجود فایروال قوی بلاک شد.هدف هم کپی فایلی به نام A.EXE در پوشه ویندوز هست. دوستان مراقب این آی اس پی اوکراینی باشند .

مشخصات منبع حمله:

Hostname:195.14.112.138
ISP:PE Yastremskiy Leonid Stepanovich
Organization:PE Yastremskiy Leonid Stepanovich
Type:Broadband
Assignment:Static IP
Country: Ukraine
State/Region:Kharkivs'ka Oblast'
City:Kharkiv

منظورت از آی اس پی دومی چی هست؟ باهاش قرارداد داری یا چی؟ شرکت داری یا اینرتنت رو توی منزل استفاده میکنی؟ اصلا چه سودی واسشون داره که بخوان به تو یا به یکی از ما حمله بکنن؟! مگه ما بانک هستیم؟! :18:

لطفا یه کم توضیح بده.

hadi.EST
17-04-2011, 15:16
نه دوست عزیز باهاشون قرار داد نداریم .:20: این آی اس پی واقع در یکی از شهرهای بزرگ اوکراین هست. منظور این بود که یکی از مشترکان آی اس پی که هکر تشریف دارند از دیروز شبکه ما رو مورد حمله قرار دادند. ما یه دفتر داریم با 5 تا سیستم که شبکه هستند . خوشبختانه با وجود فایروال جلوی صدمه بیشتر رو گرفتیم. ولی متوجه شدیم که ویروس واردسیستمها شده . هدف هم از کار انداختن فایروال ویندوز بوده که از صبح تا حالا خوشبختانه موفق شدیم سیستمهاروپاکسازی و به حالت اول برگردونیم.

کلا" انگار مکسنت نا امن شده . خیلی پورتها باز هست و مشخصه هیچ فایروال سخت افزاری مدیریت شده ای تو شبکشون وجود نداره . با وجود اینکه ما 2 تا فایروال تو شبکه داریم یکی روی روتر پیکر بندی شده و دیگری هم در هر یک از سیستمها به همراه آنتی ویروس بر روی درگاه شبکه نصب هست . ولی با این وجود به شبکمون نفوذ کردند.خیلی مواظب باشید !

morteza.m2n
17-04-2011, 17:05
128شب (12 تا 8) هم سرعت 35 تا 40 هست یا افت میکنه؟ اگه همین باشه که خیلی عالیه ولی اگر برگرده رو 128 واقعی فوقش 450 مگ میشه گرفت که خیلی کمه.[/QUOTE]

شبا هم سرعتش همینه، با کمی افت و خیز ولی معمولا بالای 30 هست.

firebird
18-04-2011, 11:49
جل الخالق! چطور دانلود شبانه شما از روزانه تون بیشتره؟ اونهم انقدر زیاد

شما بازهم تست بذار اینجا.چون من فکر میکنم یه اشتباهی شده.بجای 5 صبح یه تست قبل از ساعت2 شب بذارید.

در ثانی شما با سرعت 385 چطور فقط 1 گیگ دانلود دارید؟؟؟؟؟؟؟؟

همچین میگی جل الخالق انگار طرف داره دروغ میگه. اینم ساعت یک و نیم شب

دلیلش هم اینه که اونایی که تو پورت با من شریکن شبا میرن لالا صبحا کار میکنن. چون اداره هم هستن ترافیک برای کارمندی که نشسته پای اینترنت مفته میشینه صبح تا عصر داونلود میکنه.

سرعت هم مشخصه دیگه چرا بیشتر داونلود میکنم. این تست اسپید تست تک کانکشن هست. با داونلود منیجر که تعداد کانکشن ها زیادتره خوب خیلی بیشتر میگیره.

زنگ هم زدم بهشون خودشون قبول کردن. میگن مشکل از ترافیکیه که مخابرات بهشون میده. مخابرات بهشون قول داده سر یک هفته درست کنه. حالا صبر میکنم ببینم اگر درست نشد یه فکری میکنم.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

128شب (12 تا 8) هم سرعت 35 تا 40 هست یا افت میکنه؟ اگه همین باشه که خیلی عالیه ولی اگر برگرده رو 128 واقعی فوقش 450 مگ میشه گرفت که خیلی کمه.

شبا هم سرعتش همینه، با کمی افت و خیز ولی معمولا بالای 30 هست.

خوب اینکه خیلی خوبه. فقط از یکی پرسیدم میگه مخابرات ساپورتش خیلی بده اگه مشکلی واست پیش بیاد هیچ کس نیست جواب بده. به نظرت درست گفته؟

urumchi
18-04-2011, 17:19
همچین میگی جل الخالق انگار طرف داره دروغ میگه. اینم ساعت یک و نیم شب

دوست عزیز منظورم از جل الخالق واسه تعجب کردنم بود نه چیز دیگه ای. بیخودی به خودت تهمت نزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حق بده تعجب کنم چون همه شبها سرعتشون کم میشه اونوقت شما شبها حال اساسی میکنید.

به هر حال خوش به حالته.

ittools
18-04-2011, 20:20
سلام

میخواستم ببینم کدوم شرکت برای خرید اینترنت 128 سالیانه نامحدود بهتره البته من خودم چند سالی هست که از آنا سرویس میگیرم ولی سرویس راضی کننده ای ندارن قطعی هم زیاد دارن وقتی هم زنگ میزنی و اعتراض میکنی به آدم توهین میکنند من 128 گرفتم ولی هر بار که نگاه میکنم زیر 80 هست . چند تا شرکت رو نگاه کردم مثل ارتباطات یکتا آفرین و ترکانت و پارس آنلاین و مبین نت . از کدوم بخرم بهتره ؟

shah abas
18-04-2011, 21:01
ارتباطات یکتا آفرین
این شرکت تازه است؟ یا اسم دیگه یه شرکته؟
-------------------------------------------------------------
من یک دو صفحه قبل از سرعت پارس آن لاین شکایت کردم . می خواستم بگم پارس آن لاین برای افرادی نزدیکای عید و تو عید تمدید کردند ۳۰ روز اضافه داده. جای تشکر هم داره:دی

hawck
18-04-2011, 21:04
سلام دوستان... من 5-4 دورست که دارم از مخابرات میگیرم.. اوایل 128 بودم خیلی هم راضی قیمتش هم 10200 بود با 3gig

اما الان 256 هستم قیمتش 13000 ت .ولی سرعت در حد
dial up -15-16/s
تازه با
---

گفتم بگم..... راستی بنظر شما چرا اینطوری شده؟:41:
256 که باید حداقل 40-50 باشه ...چی کار کنم؟؟؟ یکی یه راهکار بده؟؟؟

قربانه شما

urumchi
18-04-2011, 21:19
سلام

میخواستم ببینم کدوم شرکت برای خرید اینترنت 128 سالیانه نامحدود بهتره البته من خودم چند سالی هست که از آنا سرویس میگیرم ولی سرویس راضی کننده ای ندارن قطعی هم زیاد دارن وقتی هم زنگ میزنی و اعتراض میکنی به آدم توهین میکنند من 128 گرفتم ولی هر بار که نگاه میکنم زیر 80 هست . چند تا شرکت رو نگاه کردم مثل ارتباطات یکتا آفرین و ترکانت و پارس آنلاین و مبین نت . از کدوم بخرم بهتره ؟

دوستانی که از شرکتهای بالا سرویس دارن لطف کنن جواب ایشون رو بدن و بگن که کلا در چه وضعیتی از نظر سرعت دانلود و سرعت بارگذاری صفحات هستن. چون من از مخابرات گرفتم.

دوست عزیز بنظر من دنبال نامحدود نری بهتره چون هم خیلی گرون درمیاد واست هم اینکه 128 نامحدود سرعت دانلودش خیلی شاهکار کنه 20kb بیشتر نخواهد شد. تنها مزیتش اینه که نامحدوده، همین. کلی پول میدی ولی عملا اینترنتی میگیری که سرعتش یه مقدار بیشتر از دایال آپه.

اگه adsl ارزون میخوای بیا از مخابرات بگیر اما اینم بگم سرعت بارگذاری صفحات مخابرات و همینطور سرعت دانلودش مثل isp های شخصی نیست و کمتره. مثلا 128 مخابرات سرعت دانلودش حداکثر به 35kb میرسه ولی با این وضعیت از 128 نامحدود هم سرعتش بیشتره !!!
isp های شخصی اکانتهای 128 سرعت دانلودشون چون محدودیت نداره میتونه به بالای 100kb هم برسه که سرعت خوبیه.

مبین نت که اصلا adsl نیست بلکه وایمکس هستش. وایمکس تنها مزیتش اینه که نیازی به خط تلفن نداره و تقریبا شبیه وایرلسه ولی هزینه راه اندازی و مودمش زیاده و دردسر های خاصی داره. مثلا ممکنه منطقه شما تحت پوشش نباشه و یا اینکه ضعف سیگنال داشته باشین که نیاز به مودم خارجی خواهد بود که این نوع مودم گرونه.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند ولی بعنوان یه دوست قویا پیشنهاد میکنم نامحدود نگیرید چون بعلت سرعت پایین خیلی زود خسته و دلزده خواهید شد در حالی که چند برابر بقیه پول دادید ولی عملا1/5 اونها سرعت دارین!!!

firebird
19-04-2011, 07:17
دوست عزیز منظورم از جل الخالق واسه تعجب کردنم بود نه چیز دیگه ای. بیخودی به خودت تهمت نزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حق بده تعجب کنم چون همه شبها سرعتشون کم میشه اونوقت شما شبها حال اساسی میکنید.

به هر حال خوش به حالته.

نه. تهمت نزدم. این مدتی که اومدم ارومیه اینقدر رفتارهای خاص دیدم که دیگه واسم عادی شده. بعد هم چه حالی؟ تو طول روز یه وب پیج بازکردن کلی طول میکشه. اینترنت واسه من وسیله تفریح نیست و باهاش کار میکنم. با این وضعیت سرعت بعضی وقتها کلاً از کار میافتم.

من چون به داونلود هم نیاز دارم اون اول که میخواستم ای دی اس ال بگیرم خوب تحقیق کردم و از شرکتی گرفتم که داونلود شبانه اش خوب باشه و چند ماهی هم راضی بودم. منتهی به تازگی روزش اینقدر خراب شده که اون هم میگن درست میشه. اگر درست شد که رو همین سرویس میمونم وگرنه باز هم تحقیق میکنم از یه شرکت دیگه میگیرم.

---------- Post added at 07:16 AM ---------- Previous post was at 07:14 AM ----------

میخواستم ببینم کدوم شرکت برای خرید اینترنت 128 سالیانه نامحدود بهتره سالیانه یعنی اینکه سرویس هر چقدر خراب شد مجبوری تا آخر سال تحمل کنی.

---------- Post added at 07:17 AM ---------- Previous post was at 07:16 AM ----------

این شرکت تازه است؟ یا اسم دیگه یه شرکته؟ شرکت ارتباطات یکتا آفرین، نماینده رسمی شاتل در ارومیه (گوگل)

urumchi
19-04-2011, 13:49
شما از آوانیک اکانت گرفتین درسته؟ کلا بابت اکانت و هزینه راه اندازی چقدر هزینه کردین؟

و اگه از قیمتهای 512 و 1مگ هم اطلاع دارین ممنون میشم اینجا بنویسید.

من برعکس شما هستم.روزها با اینترنت خیلی کم کار میکنم و شبها میزارم واسه دانلود. یعنی دانلود شبانه و عدم افت سرعت شبانه برام خیلی مهمتر از روزه.

firebird
19-04-2011, 14:37
شما از آوانیک اکانت گرفتین درسته؟ کلا بابت اکانت و هزینه راه اندازی چقدر هزینه کردین؟

و اگه از قیمتهای 512 و 1مگ هم اطلاع دارین ممنون میشم اینجا بنویسید.

من برعکس شما هستم.روزها با اینترنت خیلی کم کار میکنم و شبها میزارم واسه دانلود. یعنی دانلود شبانه و عدم افت سرعت شبانه برام خیلی مهمتر از روزه.

هزینه راه اندازی نمیگیره. یه مگ هم نداره.

IVAN
19-04-2011, 16:11
مخابرات هم مشکلاتی داره ولی درکل به دلیل قیمت پایینترش مشتریای خاص خودشو داره.
ببینید: ترکانت نمایندگی پیشگامان رو داره
آنا اینترنت از عصرتلکام نمایندگی گرفته
شانت از لایزر
ارتباطات یکتا از شاتل
ماکس نت از آسیاتک
پارس آنلاین زیرمجموعه تهران هست
اگر صبانت هم نمایندگی ایجاد کنه فکر کنم وضعیت بهتر خواهد شد چون معمولا کاربرای صبا ترنسفرهای بالای 100 کیلوبایت دارن
در کل منظور اینه که بالاخره یک رقابتی هرچند نامحسوس وجود داره ولی اگر این شرکتها کنار برن (منظورم کلی هست) دقیقا برمیگردیم به برهه زمانی که از ایرانسل خبری نبود و سیم کارت دولتی با کمترین خدمات جانبی قیمت میلیونی داشت. (مخابرات چه سودی که نمیکرد! )
ببینید اینجا ایران هست و اگه رقیبی وجود نداشته باشه دوباره وضع اسفناک میشه. من که امیدوارم مخابرات به جای کنار زدن شرکتهای خصوصی دیگه، کیفیت خدماتی که به خصوصیها میده رو بهبود بده (البته خیال واهی هست! )

shah abas
20-04-2011, 12:40
دوستان می گفتند صبانت قراره بیاد٬ این یکی دوستان این تاپیک نمی دونند کی میاد؟

urumchi
20-04-2011, 14:43
دوستان می گفتند صبانت قراره بیاد٬ این یکی دوستان این تاپیک نمی دونند کی میاد؟

سلام

یادم رفت بگم، ظاهرا صبانت بی خیال تاسیس نمایندگی در ارومیه شده.تا اواخر پارسال در سایت صبانت زده بود که قرار نمایندگیش در آ.غ افتتاح بشه ولی میبینیم که نشده و اون خبر هم از سایت حذف شده.در حالی که نمایندگیش در چند شهر مثل کاشان و شهرضا (اصفهان) جدیدا تاسیس شده ولی از ارومیه خبری نیست.

البته شاید هم نمایندگی گرفته شده ولی هنوز افتتاح نشده اما اگه اینطور بود لااقل اطلاع رسانی میکردن.

IVAN
20-04-2011, 16:26
سلام

یادم رفت بگم، ظاهرا صبانت بی خیال تاسیس نمایندگی در ارومیه شده.تا اواخر پارسال در سایت صبانت زده بود که قرار نمایندگیش در آ.غ افتتاح بشه ولی میبینیم که نشده و اون خبر هم از سایت حذف شده.در حالی که نمایندگیش در چند شهر مثل کاشان و شهرضا (اصفهان) جدیدا تاسیس شده ولی از ارومیه خبری نیست.

البته شاید هم نمایندگی گرفته شده ولی هنوز افتتاح نشده اما اگه اینطور بود لااقل اطلاع رسانی میکردن.

خبرش حذف نشده :

ولی هیچ حرکتی هم دیده نمیشه

urumchi
20-04-2011, 21:21
اون موقع تو صفحه اول زده بودن که الان نیست. تاریخ هم که زدن 24 آبان 89 از اون موقع هیچ خبری نشده تا حالا. بنظر میرسه اگه قرار به راه اندازی در ارومیه بود لااقل تو صفحه اول مینوشتن ولی تو این نقشه زدن بزودی فعال خواهد شد.

morteza.m2n
20-04-2011, 23:38
خوب اینکه خیلی خوبه. فقط از یکی پرسیدم میگه مخابرات ساپورتش خیلی بده اگه مشکلی واست پیش بیاد هیچ کس نیست جواب بده. به نظرت درست گفته؟

ساپورتش که کلا تعطیله!

دو روز پیش یهو پینگ خیلی رفت بالا رو 600 ، در حالی که همیشه زیر 200 هست،زنگ زدم به پشتیبانیش،گفتم پینگ خیلی زیاده، سرعت کم شده! طرف انگار اسم پینگ تا به گوشش نخورده بود! گفت از کجا فهمیدین، گفتم پینگ گرفتم
سرعت لود صفحات هم کمه، بعد گفت چند لحظه منتظر باشین، بعد از چند لحظه گفت چراغ مودم شما که روشنه
مشکل چی هست؟ منم دیدم یارو کلا پرت از قضیه:18:، گفتم آقا هیچی حله مشکلی نداره :31:
امروز هم سیستمشون هنگ کرده بود سرعت خیلی پایین بود! ولی کلا پینگ ثابته نوسان اش خیلی کمه، برای
اونایی که c.s آنلاین بازی میکنن مثل خودم، بهترین انتخاب تو ارومیه هست. :46:

neopersia
21-04-2011, 19:45
دوستان لطفاً فقط مطالبی رو ارسال کنید که با موضوع تاپیک هماهنگی داشته باشه
بحثهای اجتماعی چه توهین و چه تجزیه و تحلیل و... به این تاپیک مربوط نمیشه

urumchi
24-04-2011, 00:12
سوال مهم

من چند روز دیگه که این دور ه م تموم بشه میخوام برم افزایش سرعت بدم ولی یه مساله ای هست اونم اینه که یه مقدار از حجمم باقی مونده. می خواستم ببینم اگه افزایش سرعت بدم اون حجمی که مونده،سوخت میشه یا منتقل میشه؟ اصلا افزایش سرعت چه شرایطی داره؟

الان 256 دارم اگه بشه میخوام 1مگ بگیرم

rezanew
24-04-2011, 13:18
سرعت امروز چرا اینطور افتضاحه......؟!!!!! (آنا)

IVAN
24-04-2011, 14:37
سرعت امروز چرا اینطور افتضاحه......؟!!!!! (آنا)
بله سرعت بشدت کاهش پیدا کرده. من خیلی سخت میتونم یه صفحه باز کنم. از نزدیکای ظهر اینطور شده!

rezanew
24-04-2011, 15:12
بله سرعت بشدت کاهش پیدا کرده. من خیلی سخت میتونم یه صفحه باز کنم. از نزدیکای ظهر اینطور شده!

شما هم آنا سرویس دارین؟! یا کل ارومیه (شاید هم ایران) اینطوریه؟!

IVAN
24-04-2011, 15:47
شما هم آنا سرویس دارین؟! یا کل ارومیه (شاید هم ایران) اینطوریه؟!
نه من از ترکانت سرویس دارم. با این حساب مشکل مربوط به شرکت خاصی نیست و برمیگرده به مخابرات
----
پ.ن: این صفحه رو نگاه کنید که برای شرکت ماکس نته:

"ايراد در مسير ارتباطي ايران با شبکه جهاني مي باشد."

Squall Leonhart
24-04-2011, 18:13
من چند روزی هست که به شدت قطعیم زیاد هست. مثلا چند ثانیه قطع میشه دوباره وصل میشه. مثلا یاهو مسنجرم خود به خود آفلاین بعد آنلاین میشه!
من از مخابرات میگیرم. کس دیگه ای هم این طوری شده؟ یا مشکل از من هست؟

firebird
24-04-2011, 18:55

میتونی بگی سرعتش شبها خراب میشه یا نه و اگر خراب میشه تا چه حد هست؟

IVAN
24-04-2011, 19:16
میتونی بگی سرعتش شبها خراب میشه یا نه و اگر خراب میشه تا چه حد هست؟
ماکس نت سرعتش ثابت هست و شب و روز نداره.برای سرویس 128 محدودش 512 و برای 512 محدود هم 1024 کیلوبیت پهنا میده (شایدم بیشتر).

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:15 PM ----------

من چند روزی هست که به شدت قطعیم زیاد هست. مثلا چند ثانیه قطع میشه دوباره وصل میشه. مثلا یاهو مسنجرم خود به خود آفلاین بعد آنلاین میشه!
باید از کسی که از مخابرات گرفته جویا بشید. من که مشکلی مثل مورد شما نداشتم

rezanew
24-04-2011, 19:38
الان سرعت من برگشت به حالت عادی...!

urumchi
24-04-2011, 22:55
من از مخابرات دارم ولی اصلا قطعی نداشتم نه افت سرعت! تنها مشکلی که داشتم با وی پی ان بود که تقریبا زود زود dc میشدم.

firebird
27-04-2011, 20:40
نمیدونم خورشید از کدوم طرف دراومده ولی سرعت اینترنت از ظهر به این طرف خیلی خوب شده

hp980
28-04-2011, 09:45
ديروز عصر كه حدود 1 ساعت آنا اينترنت قطع بود ، نميدونم بقيه شركتها هم مشكل داشتن يا نه؟

hp980
28-04-2011, 10:00

من هم دقيقاً همين مشكل رو با آنا اينترنت دارم.
واسه چند ثانيه كل ديتا قطع ميشه ، چند بار هم با پشتيبانيش تماس گرفتم اما همچنان همين مشكل رو دارن و ميگن مشكل از مخابراته!!!!

urumchi
28-04-2011, 15:58
معلوم نیست چه خبره! شبا سرعت دانلودم بزور میرسه به 20k با پینگ بالای 2000ms !

اینترنت من خیلی زیاد نوسان داره. مثلا پینگم میرسه با 250 چند دقیقه بعد میشه 800! دانلودم میرسه به 60 چند دقیقه بعد میشه 20 و همینطور مرتب بالا پایین میشه و اصلا ثبات نداره.

موقعی که از speedtest.net تست میگیرم خیلی طول میکشه تا سرعت دانلودم رو نشون بده اما سرعت آپلودم و پینگم رو خیلی سریعتر نشون میده.

کسی میدونه علتش چیه؟

256 مخابرات
سرور ارمنستان ساعت 16:55

urumchi
03-05-2011, 02:33
سلام به همه دوستان

دوستان کدومتون از مخابرات اکانت دارین؟

کسی 256 مخابرات داره؟

Ahmad_742009
04-05-2011, 05:09
سلام به همه ی دوستان همشهری . حوصله نداشتم تاپیک رو زیر و رو کنم تا به جوابم برسم :46:

ما دیگه از این پارس آفلاین خسته شدیم و میخوایم تغییر ISP بدیم . شبا سرعت دانلودم با پارس آفلاین به 10 kb هم نمیرسه :18: من پینگ برام خیلی مهمه چون بازی آنلاین زیاد انجام میدم اما پارس آفلاین با این پینگ افتضاحش نمیزاره آدم یه دقیقه با دل خوش بازی کنه:2: . از بین همه ی اینا شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنین که پینگ زیر 200 بده ؟ آنا ؟ ترکا ؟ مخابرات ؟ . . . .

IVAN
04-05-2011, 10:29
سلام به همه ی دوستان همشهری . حوصله نداشتم تاپیک رو زیر و رو کنم تا به جوابم برسم :46:

ما دیگه از این پارس آفلاین خسته شدیم و میخوایم تغییر ISP بدیم . شبا سرعت دانلودم با پارس آفلاین به 10 kb هم نمیرسه :18: من پینگ برام خیلی مهمه چون بازی آنلاین زیاد انجام میدم اما پارس آفلاین با این پینگ افتضاحش نمیزاره آدم یه دقیقه با دل خوش بازی کنه:2: . از بین همه ی اینا شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنین که پینگ زیر 200 بده ؟ آنا ؟ ترکا ؟ مخابرات ؟ . . . .
شاتل رو اصلا بهش فکر نکن. در بهترین حالت پینگ 500-600 هست!!!
ترکانت بین 200 تا 300 هست. ماکس نت کمی بالاتر از اینه (فقط ماکس نت از بعد از ظهر تا نصفه شب سرعتا شدید کاهش پیدا میکنه و پینگم که اصلا time out میده ! )
مخابرات مراجعه بشه به دو پست بالاتر!
آنا اطلاع ندارم
و یه سوال کدوم منطقه هستین که پارس جواب نداده

Ahmad_742009
04-05-2011, 12:58
شاتل رو اصلا بهش فکر نکن. در بهترین حالت پینگ 500-600 هست!!!
ترکانت بین 200 تا 300 هست. ماکس نت کمی بالاتر از اینه (فقط ماکس نت از بعد از ظهر تا نصفه شب سرعتا شدید کاهش پیدا میکنه و پینگم که اصلا time out میده ! )
مخابرات مراجعه بشه به دو پست بالاتر!
آنا اطلاع ندارم
و یه سوال کدوم منطقه هستین که پارس جواب نداده

شاتل و ماکس نت رو که میدونم شاهکارن :31:
اما دیروز یکی از بچه ها که از ترکا خدمات میگیره قسم میخورد که بعد ظهر پینگش از 130-140 بالاتر نمیرفته ( راست و دروغشو نمیدونم :46: )

من مرکز ایثار ( آشغال ترین مرکز ارومیه که هیچ ارتقایی قرار نیس بدن ) هستم . اما برادرم شیخ تپه هست و اونم راضی نیست . یعنی توی ارومیه نمیشه اینترنت باحال گیر آوورد ؟ :19: مخابرات هم آشناها میگن پینگ جالبی نداره . آنا هم که میگن زیاد قطعی داره . کاش پارس آنلاین مثل قبل میشد . 2 سال پیش موقعی که تازه رفتم سراغ پارس آنلاین سرعتش واقعا عالی بود و واقعا آدم کیف میکرد اما حیف !:19:

salazar.basiliska
04-05-2011, 15:38
نظرتون راجع به ول کردن این شرکتهای adsl و قطعی های همیشگیشون و رفتن سراغ وایمکس چیه؟ کسی تست زده ؟!

urumchi
04-05-2011, 16:26
شاتل و ماکس نت رو که میدونم شاهکارن :31:
اما دیروز یکی از بچه ها که از ترکا خدمات میگیره قسم میخورد که بعد ظهر پینگش از 130-140 بالاتر نمیرفته ( راست و دروغشو نمیدونم :46: )

من مرکز ایثار ( آشغال ترین مرکز ارومیه که هیچ ارتقایی قرار نیس بدن ) هستم . اما برادرم شیخ تپه هست و اونم راضی نیست . یعنی توی ارومیه نمیشه اینترنت باحال گیر آوورد ؟ :19: مخابرات هم آشناها میگن پینگ جالبی نداره . آنا هم که میگن زیاد قطعی داره . کاش پارس آنلاین مثل قبل میشد . 2 سال پیش موقعی که تازه رفتم سراغ پارس آنلاین سرعتش واقعا عالی بود و واقعا آدم کیف میکرد اما حیف !:19:

من هم مرکز ایثار هستم (آخر شمالی) و از مخابرات گرفتم.تنها چیزی که هست اینه که مخابرات پینگش بالاست ولی میشه گفت که قطعی نداره. و اینکه شبها از ساعت 12/5 تا ساعت 3/5 سرعت دانلود عملا نصف میشه و بعدش میشه مثل سرعت دانلود در روز.
در کل مخابرات نوسان داره ولی من تا الان تقریبا راضی بودم و قصد دارم تمدید کنم

Ahmad_742009
04-05-2011, 19:40
من هم مرکز ایثار هستم (آخر شمالی) و از مخابرات گرفتم.تنها چیزی که هست اینه که مخابرات پینگش بالاست ولی میشه گفت که قطعی نداره. و اینکه شبها از ساعت 12/5 تا ساعت 3/5 سرعت دانلود عملا نصف میشه و بعدش میشه مثل سرعت دانلود در روز.
در کل مخابرات نوسان داره ولی من تا الان تقریبا راضی بودم و قصد دارم تمدید کنم

منم وسطای جنوبی هستم ,فقط چند متر فاصله داریم دیگه هم محله :31::46:

فکر کنم توی پینگ پارس از همه بهتره نه ؟ اما سرعتش زیاد جالب نیست . الان ساعت 20:40 دقیقس و پینگ عالیه اما سرعت دانلود و آپلود رو نگاه کنین :18: آدم روش نمیشه نگاه کنه :20:

urumchi
04-05-2011, 22:33
فدات هم محله ای!:11:

پینگت بد نیست، باید کمی بهتر از این هم باشه ولی کلا پینگ زیر 200 میشه گفت که راضی کننده س. هر چند از مال من خیلی بهتره ولی چون من اصلا گیم آنلاین بازی نمیکنم پینگ چندان مهم نیست برام.

speedtest.ir رو امتحان کن واسه فهمیدن سرعت واقعی ارتباطت و از idm هم واسه میزان دانلودت.

راستی مودمت چیه؟

urumchi
05-05-2011, 01:53
شاهکار مخابرات (بی رقیب و تکرار نشدنی)!!!

فکر کنم بتونم اسممو تو کتاب گینس ثبت کنم

جالب اینجاست که اصلا Time out نمیده

این پست رو زدم تا همه بفهمن کسایی که از مخابرات اکانت دارن چی میکشن

و اونهایی که از سرویسشون ناراضی هستن کمی به خودشون امیدوار بشن

urumchi
05-05-2011, 14:09
اینهم از ساعت 3 بعدازظهر

Ahmad_742009
05-05-2011, 14:24
فدات هم محله ای!:11:

پینگت بد نیست، باید کمی بهتر از این هم باشه ولی کلا پینگ زیر 200 میشه گفت که راضی کننده س. هر چند از مال من خیلی بهتره ولی چون من اصلا گیم آنلاین بازی نمیکنم پینگ چندان مهم نیست برام.

speedtest.ir رو امتحان کن واسه فهمیدن سرعت واقعی ارتباطت و از idm هم واسه میزان دانلودت.

راستی مودمت چیه؟

مودمم ASUS DSL-G31 ــه و واقعا عالیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 677x426.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا ـــــــــــــــــــــی من ! :18: صد هزار مرتبه شکر

urumchi
06-05-2011, 01:13
منم وسطای جنوبی هستم ,فقط چند متر فاصله داریم دیگه هم محله :31::46:

فکر کنم توی پینگ پارس از همه بهتره نه ؟ اما سرعتش زیاد جالب نیست . الان ساعت 20:40 دقیقس و پینگ عالیه اما سرعت دانلود و آپلود رو نگاه کنین :18: آدم روش نمیشه نگاه کنه :20:

دوست عزیز دانلودت درست شد یا نه؟ چون دانلود شما خیلی خیلی کمه و بنظر میرسه مشکل جدی وجود داره چون سرعت دانلود isp شخصی زیاده.

نامحدود که نگرفتی؟

urumchi
06-05-2011, 02:09
فیلم سرعت و وضعیت دانلود دیشب (256 مخابرات) از سرور سایت tebyan.net

حجم فیلم: 1265 کیلوبایت با لینک مستقیم

اینم از وضعیت نویز و فاصله از مخابرات که در حد قابل قبولی هست

morteza.m2n
07-05-2011, 10:13

این که کاملا طبیعی هست، بعضی وفتها اینطوری میشه، برای همه شرکتها، در کل من که راضیم پینگش

همیشه برای من -200 بوده ، حالا بعضی وقتا شاید یهو پینگ بره بالا... ولی کلی بخوای بگی نوسان پینگش

کمه...

برای منطقه های مختلف هم پینگ فرق داره، الان دو روزه پینگ من شده 290

فک کنم مخابرات هم داره خراب میشه، مثل همه ی isp هایی که اول کار خوبن، بعد که

کاربراشون زیاد میشه، افتضاح میشن...

Ahmad_742009
07-05-2011, 10:18
دوست عزیز دانلودت درست شد یا نه؟ چون دانلود شما خیلی خیلی کمه و بنظر میرسه مشکل جدی وجود داره چون سرعت دانلود isp شخصی زیاده.

نامحدود که نگرفتی؟

ببخشید دادا یکم تاخیر جواب دادم . نه 128 پارس آنلاین و ماهی 5 گیگ :46:

این از اسپید تست از سرور بیرمنگام

این از سرور منچستر

اینم از سرور ایروان :31: حال کنین سرعتو توروخدا . الان ساعت 11:15 صبح ــه :19::19::19:

amir200812
07-05-2011, 10:55
دوستان من از ISP آنا اینترنت استفاده میکنم، اینا دیگه شورش رو در اوردن!

آنا اینترنت نمایندگی فروش عصر تلکام هست!
جالبه بدونید که عصر تلکام ماهانه با قیمت 5600 تومن اینترنت 512 با دانلود شبانه رایگان میده و با 7500 تومن اینترنت 1Mb میده با دانلود شبانه رایگان!
ولی آنا اینترنت قیمت هاش چند برابر این هست + اینکه کلا 1Mb ندارن!!!!
شبکه هم هر روز از هر 24 ساعت 17 18 ساعت اختلال داره، اینم نتیجه تست ADSL 512Kbps:

نکته مهم اینه که برای اینکه ما از قیمت های واقعی باخبر نشیم دسترسی به سایت عصر تلکام غیر فعال کرده!(این کار رو قبلا با سایت شرکت لایزر هم کرده بودند)

من که دیگه آخرین ماه هست که از آنا اینترنت سرویس میگیرم و به همه میگم که آنا اینترنت شرکتی هست که کاربرانش رو ... فرض کرده!!

rezanew
07-05-2011, 18:46
من هم آنا میگیرم... 512 اخیراً افت داشته کیفیتش... فعلا که اینطوری هست برا من:

amir200812
07-05-2011, 19:31
اینم تست از ADSL آنا اینترنت از چند تا سرور دیگه(ساعت 8 شب)

حالا جالبه 512 هست، اگه 128 یا 256 بود احتمالا سرعتش از دیال آپ هم کمتر میشد!

urumchi
07-05-2011, 20:02
این که کاملا طبیعی هست، بعضی وفتها اینطوری میشه، برای همه شرکتها، در کل من که راضیم پینگش

همیشه برای من -200 بوده ، حالا بعضی وقتا شاید یهو پینگ بره بالا... ولی کلی بخوای بگی نوسان پینگش

کمه...

برای منطقه های مختلف هم پینگ فرق داره، الان دو روزه پینگ من شده 290

فک کنم مخابرات هم داره خراب میشه، مثل همه ی isp هایی که اول کار خوبن، بعد که

کاربراشون زیاد میشه، افتضاح میشن...

بهترین پینگ من صبح هاست که برای سایت گوگل هیچوقت کمتر از 300 نمیشه و رفته رفته که به شب نزدیک میشیم پینگ خرابتر میشه طوری که نصفه شب میرسه به بالای 1500 !!!

برای من همیشه اینطوریه و نوسان هم زیاده !!!

مخابرات از همون اول خراب بود.

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

ببخشید دادا یکم تاخیر جواب دادم . نه 128 پارس آنلاین و ماهی 5 گیگ :46:

این از اسپید تست از سرور بیرمنگام

این از سرور منچستر

اینم از سرور ایروان :31: حال کنین سرعتو توروخدا . الان ساعت 11:15 صبح ــه :19::19::19:

هزار رحمت به مخابرات! این چیه دیگه؟ چندان فرقی با دایال آپ نداره. ازشون سوال کردی چرا سرعتت انقدر پایینه؟

Ahmad_742009
07-05-2011, 20:14
بهترین پینگ من صبح هاست که برای سایت گوگل هیچوقت کمتر از 300 نمیشه و رفته رفته که به شب نزدیک میشیم پینگ خرابتر میشه طوری که نصفه شب میرسه به بالای 1500 !!!

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

هزار رحمت به مخابرات! این چیه دیگه؟ چندان فرقی با دایال آپ نداره. ازشون سوال کردی چرا سرعتت انقدر پایینه؟

عزیز واسه 80 % کاربرای پارس اینجوریه :19: اگه از دوست و رفیقات بپرسی همه اینجورین . پشتیبانی هم که معلومه چی میگه دیگه ! مشکل از مرکز ایثار ــه :2: اینم شده بهونه واسشون:27:

morteza.m2n
07-05-2011, 20:56
دوستان من از ISP آنا اینترنت استفاده میکنم، اینا دیگه شورش رو در اوردن!

آنا اینترنت نمایندگی فروش عصر تلکام هست!
جالبه بدونید که عصر تلکام ماهانه با قیمت 5600 تومن اینترنت 512 با دانلود شبانه رایگان میده و با 7500 تومن اینترنت 1Mb میده با دانلود شبانه رایگان!
ولی آنا اینترنت قیمت هاش چند برابر این هست + اینکه کلا 1Mb ندارن!!!!
شبکه هم هر روز از هر 24 ساعت 17 18 ساعت اختلال داره، اینم نتیجه تست ADSL 512Kbps:

نکته مهم اینه که برای اینکه ما از قیمت های واقعی باخبر نشیم دسترسی به سایت عصر تلکام غیر فعال کرده!(این کار رو قبلا با سایت شرکت لایزر هم کرده بودند)

من که دیگه آخرین ماه هست که از آنا اینترنت سرویس میگیرم و به همه میگم که آنا اینترنت شرکتی هست که کاربرانش رو ... فرض کرده!!

آنا خیلی وقنه، افتضاح شده، من که قبلا هم گفتم پولی که به این isp میدین حرومه والا !! :13:

morteza.m2n
07-05-2011, 21:12

برا من که خوبه مخابرات راضیم ازش، اینم پینگ از یاهو ساعت 22 :

تست speednet مخابرات 128 :

IVAN
07-05-2011, 21:25
برا من که خوبه مخابرات راضیم ازش، اینم پینگ از یاهو ساعت 22 :

تست speednet مخابرات 128 :

کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

morteza.m2n
07-05-2011, 22:06
کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

نمیدونم، خونمون تو حافظ 1 هست.

urumchi
07-05-2011, 23:28
پشتیبانی هم که معلومه چی میگه دیگه ! مشکل از مرکز ایثار ــه :2: اینم شده بهونه واسشون:27:

فکر کنم حق با اونا باشه. چون من با اینکه 256 مخابرات دارم ولی دانلود و پینگم در همون حد واندازه ی 128 هستش البته یه مقدار بیشتر.
خلاصه بگم من صبح تا حدود ساعت 2 بعدازظهر 256 هستم ولی بعد از ساعت 2 عملا میشم 128 !!!
چون تا ساعت 2 تقریبا همه چی خوبه ولی بعد آروم آروم همه چی شروع میکنه به بد شدن تا اینکه ساعت میشه 12/5 شب، اونوقت که میبینی
دایال آپ برگشته، دانلود میشه20k ، پینگ میره بالای 1000 و از اینجور فجایع!!!

بدبختی اینجاست که وقتی میری مخابرات هیشکی جوابگوی آدم نیست. وقتی یه سوال میپرسی میگن که به من مربوط نیست وقتی هم که میپرسی پس به کی ربط داره میگه من نمیدونم!!! (دور تسلسل به معنای واقعی)

فقط بلدن سیستم رو روشن کنن،شماره تلفنت رو وارد کنن،یه پرینت بدن بهت و بعد بگن برو به اتاق 204. سر ماهم 700 نومن پول میگیرن+بن خرید+یارانه ی کوفتی! و... مطمئن هستم خیلی از کارمندای مخابرات نه همه شون، وقتی میرن خونه شون هزار بار میگن وای مردم از خستگی از بس که کار کردم!!! در حالی که سنگینترین چیزی که بلند کرده خودکار و گهگاهی هم موس و کیبورد رو جا به جا کرده.
در حالی که گره از کار 30% مراجعانشون باز نکردن و هی به اینور و اونور یا فردا پس فردا حواله کردن

IVAN
08-05-2011, 01:06
فکر کنم حق با اونا باشه. چون من با اینکه 256 مخابرات دارم ولی دانلود و پینگم در همون حد واندازه ی 128 هستش البته یه مقدار بیشتر.
خلاصه بگم من صبح تا حدود ساعت 2 بعدازظهر 256 هستم ولی بعد از ساعت 2 عملا میشم 128 !!!
چون تا ساعت 2 تقریبا همه چی خوبه ولی بعد آروم آروم همه چی شروع میکنه به بد شدن تا اینکه ساعت میشه 12/5 شب، اونوقت که میبینی
دایال آپ برگشته، دانلود میشه20k ، پینگ میره بالای 1000 و از اینجور فجایع!!!

بدبختی اینجاست که وقتی میری مخابرات هیشکی جوابگوی آدم نیست. وقتی یه سوال میپرسی میگن که به من مربوط نیست وقتی هم که میپرسی پس به کی ربط داره میگه من نمیدونم!!! (دور تسلسل به معنای واقعی)

فقط بلدن سیستم رو روشن کنن،شماره تلفنت رو وارد کنن،یه پرینت بدن بهت و بعد بگن برو به اتاق 204. سر ماهم 700 نومن پول میگیرن+بن خرید+یارانه ی کوفتی! و... مطمئن هستم خیلی از کارمندای مخابرات نه همه شون، وقتی میرن خونه شون هزار بار میگن وای مردم از خستگی از بس که کار کردم!!! در حالی که سنگینترین چیزی که بلند کرده خودکار و گهگاهی هم موس و کیبورد رو جا به جا کرده.
در حالی که گره از کار 30% مراجعانشون باز نکردن و هی به اینور و اونور یا فردا پس فردا حواله کردن
نه خیلی هم به این مربوط نیست. ببینید این عکس به چند ماه قبل که سرعتا بالا رفته بود برمیگرده (مرکز مخابراتی ایثار) شب ساعت ۲ هست

هیچ نوسانی نداره. پس از این حرفای الکی که میشنوید زیاد باورتون نشه. در صورتی که شرکت ارائه دهنده پهنای باند مناسب در اختیار مشترک بذاره مثل عکس میشه. حتی زمان دانلود رایگان ولی بدون هیچ gap!

کارمندای مخابرات که دیگه هیچ. شما یادت میاد که یک حرفی به من گفتی در ارتباط با خوش تیپی و جواب دادن کارمندای امور مشترکین! نه عزیز دلم اینها وقتی حوصلشون سر میره پاچه آدمو گاز میگیرن فرقی نمی کنه براشون کی باشه!!!

morteza.m2n
08-05-2011, 11:42
چند دقیقه پیش، نتم قطع شد رو timed out بود، زنگ زدم پشتیبانی، میگم سلام ،میگه سلام بفرمایید، گفتم خسته نباشید، گفت مرسی بفرمایید، گفتم دیتا قطع ؟ گفت بله بفرمایید، بعد دوباره پرسیدم دیتا قطع؟ بازم گفت بله بفرمایید، اولش فک کردم صدا نمیاد، 4 بار همینو پرسیدم گفت بله بفرمایید، گفتم چیو بفرماییم؟:angry: انگار منتظر بود یه چیز دیگه بشنوه، 7/8 بار گفت بله بفرمایید :31: گفتم کی وصل میشه، ایندفه یه جواب متفاوت شنیدم، گفت نمیدونم، گفتم خسته نباشی :34:

اینا کین گذاشتن اونجا یه مشت خل و چل هیچی حالیشون نیست :39:

amir200812
08-05-2011, 13:20
اینم شاهکاری دیگر از شرکت بزرگ و با اعتبار آنا اینترنت!

IVAN
08-05-2011, 14:25
چند لحظه پیش گفتم به کنسول مودم یه سری بزنم. با کمال تعجب این رو دیدم:

حدود 30 واحد اضافه شده!! خبریه؟ احتمالا تو پست قبلیم یادم رفت بگم گوش شیطون کر :))

morteza.m2n
08-05-2011, 14:30
مخابرات هم امروز از این شاهکار بی نصیب نبود از صبح تا الان ساعت 3:15 همش رو timed oute هست،

پینگم که درست بشه اینطوری میشه :

بازم timed out :2:

urumchi
08-05-2011, 16:12
نه خیلی هم به این مربوط نیست. ببینید این عکس به چند ماه قبل که سرعتا بالا رفته بود برمیگرده (مرکز مخابراتی ایثار) شب ساعت ۲ هست

هیچ نوسانی نداره. پس از این حرفای الکی که میشنوید زیاد باورتون نشه. در صورتی که شرکت ارائه دهنده پهنای باند مناسب در اختیار مشترک بذاره مثل عکس میشه. حتی زمان دانلود رایگان ولی بدون هیچ gap!

کارمندای مخابرات که دیگه هیچ. شما یادت میاد که یک حرفی به من گفتی در ارتباط با خوش تیپی و جواب دادن کارمندای امور مشترکین! نه عزیز دلم اینها وقتی حوصلشون سر میره پاچه آدمو گاز میگیرن فرقی نمی کنه براشون کی باشه!!!

1- در مورد اون حرفم،شما اگه دقت کنید من گفتم که لابد از قیافه ت خوشش نیومده و شما رو پیچونده، در مورد فقط یک نفر گفتم ( همون خانومی که تو باجه شماره 3 امور مشترکین میشینه) و منظورم بقیه نبود اصلا. ( البته قصد جسارت به شما رو نداشتم ولی اگه ناراحت شدین من معذرت میخوام)

2- من چند نفرو پیدا کردم که خونه شون حوالی خیابان خاقانی و 8شهریور و خیابان شهید تمایل هست، کلا ناراضی بودن از وضعیتشون و میشه گفت وضعیت همه شون عین هم بود.البته از isp های مختلفی اکانت گرفته بودن ولی پینگ و دانلود همه شون ناراضی کننده بود. اما با این حرف شما هم کاملا موافقم که مقصر اصلی نوسانات سرعت و پینگ مخابرات مرکزیه ولی یه درصد قابل توجهی هم به مرکز ایثار برمیگرده.

urumchi
08-05-2011, 16:23
چند دقیقه پیش، نتم قطع شد رو timed out بود، زنگ زدم پشتیبانی، میگم سلام ،میگه سلام بفرمایید، گفتم خسته نباشید، گفت مرسی بفرمایید، گفتم دیتا قطع ؟ گفت بله بفرمایید، بعد دوباره پرسیدم دیتا قطع؟ بازم گفت بله بفرمایید، اولش فک کردم صدا نمیاد، 4 بار همینو پرسیدم گفت بله بفرمایید، گفتم چیو بفرماییم؟:angry: انگار منتظر بود یه چیز دیگه بشنوه، 7/8 بار گفت بله بفرمایید :31: گفتم کی وصل میشه، ایندفه یه جواب متفاوت شنیدم، گفت نمیدونم، گفتم خسته نباشی :34:

اینا کین گذاشتن اونجا یه مشت خل و چل هیچی حالیشون نیست :39:

همه جا همینطوره، تاپیک تهران یکی نوشته زنگ زده به پشتیبانی مخابرات و گفته 256 داره حالا سرعت دانلودش چقدر باید باشه؟ طرف برگشته گفته دقیقا 25.6kb یعنی طرف 256 رو تقسیم بر 10 کرده. احتمالا کشف جدیده که هر بایت میشه 10 بیت !!!

urumchi
09-05-2011, 00:46
"برگ زرینی بر افتخارات مخابرات افزوده شد"

شکسته شدن رکورد پینگ در دنیا بدست توانمند زحمتکشان مخابرات

morteza.m2n
09-05-2011, 14:29
امروز صبح، آنا اینترنت و مخابرات قطع بودن، هر نیم ساعت یه بار یه پینگ میدادن....

بقیه ی isp ها چطور؟

کلا 3 روزه آنا و مخابرات همش رو timed out هستن...

urumchi
09-05-2011, 14:56
من امروز از صبح تا ساعت 2 نتونستم کانکت بشم و ارور میداد چه برسه به تایم اوت

IVAN
09-05-2011, 15:37
برای من هر از گاهی تایم اوت میده. ولی دیسکانکت نشدم

Squall Leonhart
09-05-2011, 16:13
امروز صبح وضع مخابرات خیلی خراب بود. نه کلا قطع بود نه وصل! معلوم نیست دارن چی کار میکنن. حدس میزنم دارن سیستم هاشون رو عوض میکنن تا خدمات بهتری ارائه بدن. دمشون گرم :31:

Ahmad_742009
09-05-2011, 19:42
پارس آنلاین شاید سرعتش راضی کننده نباشه اما من هیچوقت ندیدم پینگم تایم اوت بده .

یه روز با سرعت 10 دانلود میکنم یه روز ( مثل امروز ) 70-80 تا راحت میگرم :27:

shah abas
09-05-2011, 22:38
پارس آن لاین صبح ۱۱:۱۰ تا ۱ فکر کنم قطع بود. من به طور مداوم چک نکردم. در ضمن در چند روز اخیر هم قطعی و نوسان زیاد داشت.

urumchi
10-05-2011, 02:06
امروز صبح وضع مخابرات خیلی خراب بود. نه کلا قطع بود نه وصل! معلوم نیست دارن چی کار میکنن. حدس میزنم دارن سیستم هاشون رو عوض میکنن تا خدمات بهتری ارائه بدن. دمشون گرم :31:

خوشم مياد كه آدم مثبتي هستي و سعي ميكني به جنبه مثبت اين موضوع نگاه كني.

خدا كنه همينطور باشه و يه دستي به سر و وضع سخت افزارها و نرم افزارهاشون بكشن تا شايد يه كمي وضعيت بهتر بشه. مايه آبروريزي شده اين مخابرات اروميه.

راستي يك نكته جالب امروز كه اينترنت نداشتم داشتم بالاجبار راديو گوش ميكردم با وزير ارتباطات آقا رضا تقي زاده! مصاحبه كردن،گفت كه قراره به يك كنسرسيوم وظيفه كشيدن كابل نوري به درب منازل واگذار بشه طي 3 ماه آينده و در صورت بهره برداري از اين طرح قراره كه پهناي باندي كه به مشتركين خانگي داده ميشه حداقل 100 برابر افزايش پيدا بكنه. اگه پهناي فعلي رو 128 كيلوبيت بر ثانيه در نظر بگيريم طبق صحبتهاي جناب وزير قراره بشه 5/12 مگابيت بر ثانيه. البته ايشون تو صحبتهاشون خيلي روي كلمه ي حداقل تاكيد ميكردن.

البته فكر كنم 3-2 سالي طول بكشه كه اين طرح به بهره برداري برسه ولي وزير ميگفت كه خيلي اميدواره كه قبل از اتمام دوره دولت دهم اين طرح به بهره برداري برسه. انشاالله

firebird
10-05-2011, 07:10
هیچ اتفاق خاصی نیافتاده. چند روز تعطیل بود کارمندای ادارات اینترنت خونشون اومده بود پایین. یادش به خیر سه ماه تو یه اداره ای کار میکردم همه کارشون رو ول کرده بودن چسبیده بودن به اینترنت. باند و ترافیک هم که مفت، تمام وقت در حال داونلود بودن. اونجا به این نتیجه رسیدم که یه اداره برای یک آی اس پی مساویه با صد تا کاربر خانگی، بنابراین هر چقدر هم کاربرای خانگی تو مضیقه بمونند از باند و ترافیک ادارات نمیان بزنن بدن به کاربرای خانگی.

IVAN
10-05-2011, 09:53
...وزير ارتباطات آقا رضا تقي زاده! مصاحبه كردن،گفت كه قراره به يك كنسرسيوم وظيفه كشيدن كابل نوري به درب منازل واگذار بشه طي 3 ماه آينده و در صورت بهره برداري از اين طرح قراره كه پهناي باندي كه به مشتركين خانگي داده ميشه حداقل 100 برابر افزايش پيدا بكنه. اگه پهناي فعلي رو 128 كيلوبيت بر ثانيه در نظر بگيريم طبق صحبتهاي جناب وزير قراره بشه 5/12 مگابيت بر ثانيه. البته ايشون تو صحبتهاشون خيلي روي كلمه ي حداقل تاكيد ميكردن.

البته فكر كنم 3-2 سالي طول بكشه كه اين طرح به بهره برداري برسه ولي وزير ميگفت كه خيلي اميدواره كه قبل از اتمام دوره دولت دهم اين طرح به بهره برداري برسه. انشاالله

این در واقع همون اینترانت هست که میخوان راه بندازن. ببینید اینا اول میان میگن فلان قدر پهنای باند بهتون میدیم، ملت هم خوشحال از اینکه به سرعت بالا دسترسی پیدا میکنن. بعد که استارت خورد و ملت میمونه با تبیان عزیز و مجموع لیست پیوندها ;)
من مطمئنم اینا با این کار میخوان درواقع ملت رو دور بزنن

amir200812
10-05-2011, 12:51
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین در واقع همون اینترانت هست که میخوان راه بندازن. ببینید اینا اول میان میگن فلان قدر پهنای باند بهتون میدیم، ملت هم خوشحال از اینکه به سرعت بالا دسترسی پیدا میکنن. بعد که استارت خورد و ملت میمونه با تبیان عزیز و مجموع لیست پیوندها ;)

عزیز اخه توی اخبار بود که پهنای باند اینترنت بین الملل رو افزایش میدن!

urumchi
10-05-2011, 13:15

این در واقع همون اینترانت هست که میخوان راه بندازن. ببینید اینا اول میان میگن فلان قدر پهنای باند بهتون میدیم، ملت هم خوشحال از اینکه به سرعت بالا دسترسی پیدا میکنن. بعد که استارت خورد و ملت میمونه با تبیان عزیز و مجموع لیست پیوندها ;)

بله، در راستاي ايجاد اينترنت ملي يا بقولي حلال! قراره كه اين اتفاق بيفته. يعني براي استفاده از اينترنت ملي هم هزينه بسيار كمي قراره بگيرن (طبق شنيده ها 5000 تومن در ماه) و هم اينكه پهناي بسيار خوبي ميدن
اما در مورد اينترنت بين المللي همين آش و همين كاسه خواهد بود. انتخاب با خودمونه. اگه اينترنت ارزون با پهناي باند بالا ميخوايم ناچاريم از اينترنت ملي استفاده كنيم اما اگه اينترنت بين المللي بخوايم بايد با همين قيمتهاي زياد و پهناي باند كم سر كنيم.

عزیز اخه توی اخبار بود که پهنای باند اینترنت بین الملل رو افزایش میدن!

بله قراره زياد بشه ولي نه در حدي كه قراره واسه اينترنت ملي زياد بشه. شايد پهناي 128 بشه نهايتا 512
اما در اينترنت ملي مثل اينكه ميخوان پهناي 12-10 مگابيتي بدن. ببين تفاوت از كجا تا كجاست!!!

morteza_m2n
10-05-2011, 20:11
عجب، ما هر نتی خریدیم تو زرد در اومده تا حالا ، اینم از مخابرات، حیف سه ماه تمدید کردم، اگه با همین وضعیت ادامه بده، 2 ماهش تموم نشده میرم تخلیه میکنم:13:

الان فقط دیگه ماکس نت مونده که تست نکرده باشم، اونم حتما خوبه، اگه من نت بگیرم ازش اونم وضعیتش میشه مثل بقیه :31:

ittools
10-05-2011, 21:40
از قضا من میخوام از آنا اینرنت برم ماکس نت . چند نفر از دوستام گفتن خوبه میخوام برم از آنا برگه تخلیه بگیرم احتمالا چند روزی اینترنتم قطع میشه

الان فقط دیگه ماکس نت مونده که تست نکرده باشم، اونم حتما خوبه، اگه من نت بگیرم ازش اونم وضعیتش میشه مثل بقیه :31:

نکن از این کارا :31:

amir200812
11-05-2011, 10:53
از قضا من میخوام از آنا اینرنت برم ماکس نت . چند نفر از دوستام گفتن خوبه میخوام برم از آنا برگه تخلیه بگیرم احتمالا چند روزی اینترنتم قطع میشه

نکن از این کارا :31:
منم این ماه که تموم بشه، میرم مکس نت!!!

کسی از دوستان اینجا از سرویس 1Mbps مکس نت استفاده میکنه؟
وضعیت اکسس تایم چطوره؟
شب ها افت سرعت داره؟ چقدر دانلود میده؟
قطعی داره؟
برخورد کارکنانش چطوره؟(وقتی به آنا اینترنت داری پول میدی باهات مثل شاهزاده برخورد میکنن، ولی وقتی زنگ میزنی بگی ADSL فلان مشکل رو داره، اگه بتونن از پشت تلفن آدم رو خفه میکنن!:2: )

morteza_m2n
11-05-2011, 14:01
منم این ماه که تموم بشه، میرم مکس نت!!!

کسی از دوستان اینجا از سرویس 1Mbps مکس نت استفاده میکنه؟
وضعیت اکسس تایم چطوره؟
شب ها افت سرعت داره؟ چقدر دانلود میده؟
قطعی داره؟
برخورد کارکنانش چطوره؟(وقتی به آنا اینترنت داری پول میدی باهات مثل شاهزاده برخورد میکنن، ولی وقتی زنگ میزنی بگی ADSL فلان مشکل رو داره، اگه بتونن از پشت تلفن آدم رو خفه میکنن!:2: )

یکی از دوستان 128 از ماکس نت داره، خیلی تعریف میکرد ازش...

اطلاعات تکمیلی رو به زودی اعلام میکنم.

آنا نخرید، نخرید آقاااا چند بار گفتم پول به این حروم خورا ندین.... مگه دایل آپ ندارین میرین آنا میخرین؟ :31:

مخابرات هم افتضاح شده ولی 1000 برابر بازم از آنا بهتره...

urumchi
11-05-2011, 16:25
گوش شيطون كر مثل اينكه مخابرات يه كمي وضعيتش بهتر شده.من كه هميشه مشكل پينگ بالا داشتم امروز پينگم نسبت به روزهاي قبل بهتر شده و سرعت لود صفحات واقعا زياد شده.فكر كنم مخابرات كم كم داره به ما حال ميده.البته اگه دوباره خراب نكنه كه احنمالش كم نيست. ولي همچنان نوسان زياد سرعت دانلود وجود داره.

amir200812
11-05-2011, 16:50
گوش شيطون كر مثل اينكه مخابرات يه كمي وضعيتش بهتر شده.من كه هميشه مشكل پينگ بالا داشتم امروز پينگم نسبت به روزهاي قبل بهتر شده و سرعت لود صفحات واقعا زياد شده.فكر كنم مخابرات كم كم داره به ما حال ميده.البته اگه دوباره خراب نكنه كه احنمالش كم نيست. ولي همچنان نوسان زياد سرعت دانلود وجود داره.
طبیعی هست که امروز و چند روز دیگه سرویس بهتری رو به مشترکان بدن!

یه سر بزنید به سایت بورس، یکی از شرکتهایی که بیشترین افت سهام رو داشت مخابرات بود.
دلیلش این بود که "شرکت ارتباطات زيرساخت" تحدید کرده اینترنت مخابرات رو قطع میکنه!
حالا مثلا میخواد با افزایش کیفیت سرویس هاش ارزش سهامش رو بالا ببره!

urumchi
11-05-2011, 19:23
بله خبرشو خوندم امروز ولي فكر نكنم بين افزايش سرعت و كيفيت و تهديدي كه رگولاتوري كرده رابطه اي وجود داشته باشه چون اولا مخابرات رگولاتوري رو پشم هم حساب نميكنه دوما اون تهديد بخاطر بدهي مخابرات به شركت زير ساخت بوده.
اگه رابطه اي بين اين 2 مقوله هست بفرمايين تا ما هم با خبر بشيم.

Ahmad_742009
11-05-2011, 19:47
2-3 روزه پارس آنلاین هم خیلی خفن شده :20: کلا سرعتم این چند روز زیر 70 نیومده .

شبا که سرعتم 5-10 بود دیشب 20-30 تا میگرفت خدا کنه همینجوری بمونه . ای کاش ! :19:

فکر کنم امتحانات هم نزدیکه و زیاد شلوغ نیست و سرعت خوبه و شاید غیرتی شدن و یه ارتقاهایی دادن . معلوم نیست !

firebird
12-05-2011, 06:17
آوانیک هم مشکلات سابق رو نداره. اینطوری بمونه آی اس پی رو عوض نمیکنم.

hp980
12-05-2011, 12:06
امروز كه از ساعت حدود 11 آنا اينترنت مشكل داره
من كه ديگه خسته شدم:2:

poolpool
12-05-2011, 13:18
من مکس نت سی کلاس دارم یعنی 512
اینم تست سرعتمه. ساعت 2 بعد از ظهر گرفتم

چطوره؟؟؟
میخواستم به جای مکس نت از یه شرکت دیگه بگیرم آخه زمان رایگان شبانه ش از ساعت 2 نصفه شب شروع میشه !!
واسه همین میخواستم بدونم دوستان که از شرکتای دیگه adsl گرفتن زمان رایگانشون شبا زا ساعت چند شروع میشه و شبا با سرعت چند دانلود میکنن؟
مرسی

amir200812
12-05-2011, 20:21

چطوره؟؟؟
میخواستم به جای مکس نت از یه شرکت دیگه بگیرم آخه زمان رایگان شبانه ش از ساعت 2 نصفه شب شروع میشه !!
واسه همین میخواستم بدونم دوستان که از شرکتای دیگه adsl گرفتن زمان رایگانشون شبا زا ساعت چند شروع میشه و شبا با سرعت چند دانلود میکنن؟
مرسی
انا اینترنت هم ساعت 2 شب شروع میشه!

اگه ممکنه در ساعات رایگان تست بگیرید.
در شب افت سرعت داره؟ با سرعت چند دانلود می کنید؟

poolpool
12-05-2011, 22:59
در شب افت سرعت داره؟ با سرعت چند دانلود می کنید؟

افت سرعت نداره و سرعت شب و روزش تقریبا یکیه و با 100kb/s ( با internet download manager)دانلود میکنه ، مال شما چقدره؟؟

اگه اشتباه نکرده باشم پارس آنلاین از ساعت 1 رایگان میشه. ولی سرعت دانلود شبانه اش رو نمیدونم

firebird
13-05-2011, 07:47
امروز كه از ساعت حدود 11 آنا اينترنت مشكل داره
من كه ديگه خسته شدم:2:

من هم چهارشنبه به شدت عصبی شده بودم. مرتب قطع و وصل میشد. زنگ زدم آوانیک میگه مشکل از مخابراته. میگم خوب میرم از خود مخابرات میگیرم که حداقل نتونن تقصیر رو بندازن گردن یکی دیگه. میخنده میگه از اول ماه دیگه از یه icp تهرانی میخواهیم ترافیک بخریم. وایستادم ببینم چی میشه.

---------- Post added at 07:47 AM ---------- Previous post was at 07:47 AM ----------

چطوره؟؟؟
مرسی

همون مکس نت رو بچسب ولش هم نکن. بقیه آی اس پی ها یکی از یکی دیگه افتضاح ترن.

firebird
13-05-2011, 07:48

چطوره؟؟؟
مرسی

همون مکس نت رو بچسب ولش هم نکن. بقیه آی اس پی ها یکی از یکی دیگه افتضاح ترن.

milad_heartsick
14-05-2011, 15:13

چطوره؟؟؟
مرسی

عجیبه!!!!!!!!!! :18::18:
منم از maxnet گرفتم ولی 1Mb=maxturbu اینم تست سرعتمه (ساعت 15:30 تست گرفتم)
بعضی وقتا با 100 معمولا بین 90~80 (تازه اونم با IDM) دانلود میکنم ولی شب و روزش یکیه اصلا افت نداره

milad_heartsick
14-05-2011, 15:56

چطوره؟؟؟
مرسی

عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
من از (1MB (maxturbo مکس نت استفاده میکنم اینم تست سرعتمه که ساعت 15:30 گرفتم معمولا با 90~80 دانلود میکنم (اونم با IDM) شب و روزشم یکیه یعنی شبا افت نداره

amir200812
14-05-2011, 16:59
عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
من از (1MB (maxturbo مکس نت استفاده میکنم اینم تست سرعتمه که ساعت 15:30 گرفتم معمولا با 90~80 دانلود میکنم (اونم با IDM) شب و روزشم یکیه یعنی شبا افت نداره
کدوم مرکز مخابراتی هستید شما؟ کدوم منطقه!؟

milad_heartsick
14-05-2011, 17:38
کدوم مرکز مخابراتی هستید شما؟ کدوم منطقه!؟

344 مرکز تلفنم شهید قندی

Unique 2626
14-05-2011, 20:45
سلام به تمام " اورمیه " ایها نه " ارومیه " ایها !!!

من میخوام ADSL بگیرم . . . منتها میخوام بدونم طرف ما فیبر نوری هست یا نه ؟

اگه فیبر نوری باشه که مجبورم فقط از مخابرات بگیرم !!

من تو شهرک بهداری ، خیابان 24 متری میردادماد میشینم . . .

و سوال دیگه اینکه :

کدوم ADSL رو بگیرم ؟؟

دوستام که Shatel رو بهتر از همشون میدونن !!

urumchi
15-05-2011, 12:27
سلام به همه دوستان

امروز براي تمديد رفتم مخابرات و چند نكته دستگيرم شد،گفتم بيام اينجا اطلاع رساني بكنم!!!

1- همه بنرهاي قيمت رو برداشته بودن،وقتي علت رو پرسيدم گفتن كه افزايش قيمت داريم و براي همين برداشتيم تا قيمتهاي جديد را اعمال كنيم. البته گفتن كه قيمتها خيلي كم در حد چند صد تومان گرون شده! (يعني بخاطر چندصد تومان بنر عوض كردن!)

2- در مورد افزايش سرعت پرسيدم گفتن كه از 512 بيشتر نميديم و ديگه مثل سابق كپي كارت دانشجويي و... نميخوان و به همه مثل نقل و نبات تا سقف 512kb اكانت ميدن و 1مگ و 2مگ هم ندارن! و اونايي كه ميخوان افزايش سرعت بدن اگه از حجمشون باقي مونده باشه منتقل ميشه و سوخت نميشه يعني اگه كسي 128 داره و 2 گيگ از حجمش مونده اگه 512 بگيره اون 2 گيگ حجم باقي مانده منتقل ميشه بروي اكانت 512.

3- مثل معروفي هست ميگه كوزه گر از كوزه شكسته آب ميخوره، خود مخابرات امروز اينترنتش قطع بود و كارمنداي امور مشتركين داشتن بيسكوئيت ميخوردن.

amir200812
15-05-2011, 22:45
من بنا به دلایلی یک ماه دیگه با آنا اینترنت تمدید کردم!

و اینکه ظاهرا داره سرورهاشو عوض میکنه و از شرکت عصر انتقال داده به شرکت فن آوا منتقل میکنه!
امیدوارم ماه بعد باز مجبور نشم برم به شرکت دیگه ای!

hadi.EST
16-05-2011, 10:37
وضعیت شبکه مکس نت امروز ظهر:

milad_heartsick
16-05-2011, 10:39
وضعیت شبکه مکس نت امروز ظهر:

با سلام
کدوم تعرفه؟

hadi.EST
16-05-2011, 10:47
درود بر شما تعرفه سرویسهای (مخابرات) مکس نت . دانلود شبانه هم در این سرویسها رایگان نیست .شبها رو تست نزدیم چون روزانه استفاده میکنیم و کیفیت برامون در اولویت هست.

موفق باشید

milad_heartsick
16-05-2011, 10:56
درود بر شما تعرفه سرویسهای (مخابرات) مکس نت . دانلود شبانه هم در این سرویسها رایگان نیست .شبها رو تست نزدیم چون روزانه استفاده میکنیم و کیفیت برامون در اولویت هست.

موفق باشید

maxnet تعرفه maxturbo=1Mb
اینم وضعیت من:18:

hp980
16-05-2011, 18:54
سلام به تمام " اورمیه " ایها نه " ارومیه " ایها !!!

من میخوام ADSL بگیرم . . . منتها میخوام بدونم طرف ما فیبر نوری هست یا نه ؟

اگه فیبر نوری باشه که مجبورم فقط از مخابرات بگیرم !!

من تو شهرک بهداری ، خیابان 24 متری میردادماد میشینم . . .

و سوال دیگه اینکه :

کدوم ADSL رو بگیرم ؟؟

دوستام که Shatel رو بهتر از همشون میدونن !!

سلام

تقريبا همشون مثل هم هستن

من كه از آنا اينترنت اكانت دارم و هر روز قطعي دارم و اگه هم قطعي نباشه نوسان شديد سرعت هست

فعلا اين ماه رو هم مجبوراً تمديد كردم ولي اگه بشه از ماه بعد تمديد نميكنم

urumchi
16-05-2011, 19:27
آدرس دقيق سرور تست سرعت قزوين ( تنها سرور تست سرعت در شمالغرب كشور)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته قبلش بايد Java SE runtime enviorement را نصب كنيد كه تو همون صفحه كه لينك دادم،لينك دانلود داره.

بعد كه نصب كرديد،تست شروع ميشه و يه چيزي مثل پاندول ساعت هي ميره مياد روي يه نوار سرعت و در نهايت سرعت دانلود و آپلود شما بسيار دقيقتر از speedtest نوشته ميشه.

اينهم از نتيجه اولين تست من كه با IE گرفتم چون هر كاري كردم با فايرفاكس نشد

دانلود: 55kb

آپلود:27kb

hp980
17-05-2011, 09:45
از دوستان كسي وايمكس داره ؟
ميخام بدونم وضعيت وايمكس مبين نت در اروميه چطوريه؟

amir200812
17-05-2011, 10:09
سلام به همه دوستان
میگما دانلود با اینترنت 2Mbps اونم نا محدود چه حالی میده!:8::8::5::5::8::8::5::5:

دیروز بعد کلی تلاش تونستم شبکه وارلس سرور سایت دانشگاه رو "H-A-C-K" کنم، حالا پهنای باندشون 2Mbps هست ولی مسئول شبکه میگفت برای سایت کمه و میخوان تا 5Mb بالا ببرن:18:!
*توضیح هم اینکه سایت دانشگاه ما روی سروری هست که توی خود دانشگاه هست و برای ارتباط با اینترنت این پهنای باند رو میگیرن و من هم :31: آره دیگه!!!!
توی 3 4 ساعت که توی دانشگاه بودم بیشتر از 2.5 گیگ دانلود کردم!

(درضمن اگه کسی میخواد شبکه های وارلس رو استاد کنه پیام خصوصی بده!!!)

milad_heartsick
17-05-2011, 11:47
سلام به همه دوستان
سرعت نت شما پایین اومده؟ مال من که به .... رفته حالا روز به روزم خراب تر میشه
اینم از وضعیت سرعت من

milad_heartsick
17-05-2011, 11:54
سلام به همه دوستان
سرعت نت شما پایین اومده؟ مال من که به .... رفته حالا روز به روزم خراب تر میشه
اینم از وضعیت سرعت من

به نقل از maxnet.ir

وضعیت سرویس زرد میباشد یعنی:
[ کاهش سرعت ، ايراد در سرويس هاي وب يا مسنجرها ، قطعي برخي از مسيرهاي اينترنتي ]
ايراد در مرکز مخابرات تهران مي باشد, زمان اصلاح : 12:59

امیدوارم زود اصلاح بشه سرعت من 1/8 شده:41:

urumchi
17-05-2011, 15:11
تو سايت مكس نت كه زده از 11 ارديبهشت به مدت 1 هفته كاهش شديد سرعت دارن ولي اونايي كه تبريز هستن نزديكه 12 روزه كه كاهش سرعت دارن.

معلوم نيست چه خبره، يه isp درست و حسابي تو اين اروميه پيدا نميشه. گل سر سبدشونم كه مخابراته با اون كارهاي عجيب و غريب و سرويسهاي مزخرفي كه ميده. جديدا isp ها پول اضافي ميگيرن تا سرعت دانلود خوب به مشترياشون بدن. اگه كسي اكانت ميگيره بهش ميگن پول اضافي بدي سرعت دانلودتت رو ميبريم بالاي 200k و اگه نده همون 110-100 بيشتر نميدن. يعني سفارش هم قبول ميكنن

poolpool
17-05-2011, 18:00
درسته تست سرعتش اومده پایین

ولی سرعت دانلود اونقدرا هم نیومده پایین

*توضیح هم اینکه سایت دانشگاه ما روی سروری هست که توی خود دانشگاه هست و برای ارتباط با اینترنت این پهنای باند رو میگیرن و من هم آره دیگه!!!!
توی 3 4 ساعت که توی دانشگاه بودم بیشتر از 2.5 گیگ دانلود کردم!

کدوم دانشگاهی؟

من که اون روز تو نازلو با سرعت 8.3Mb/s دانلود می کردم:5::5: :5: البته فقط اون روز :5: روزای دیگه معمولا با 4.5Mb/s دانلود میکنم:18::18:

shah abas
17-05-2011, 18:13
پارس آن لاین انگار تغییراتی در سرویسهاش داده. مقلا من ۱۲۸ برست ۱ مگ می خریدم ۴۲ و ۱۰۰ ولی این سرویس رو حذف کرده بودند٬ الآن ۲۵۶ برست ۱ مگ دارم با ۴۲ و ۵۰۰. (حجم این سرویس ۲۰ گیگ هست)

amir200812
17-05-2011, 18:27
کدوم دانشگاهی؟
من که اون روز تو نازلو با سرعت 8.3Mb/s دانلود می کردم:5::5: :5: البته فقط اون روز :5: روزای دیگه معمولا با 4.5Mb/s دانلود میکنم:18::18:
دانشگاه من تبریز هست!

تا حالا تو نازلو تست نکردم ولی خوب باید هم اینطوری باشه، نازلو 20 برابر از دانشگاه ما بزرگتره!

urumchi
17-05-2011, 18:52
پارس آن لاین انگار تغییراتی در سرویسهاش داده. مقلا من ۱۲۸ برست ۱ مگ می خریدم ۴۲ و ۱۰۰ ولی این سرویس رو حذف کرده بودند٬ الآن ۲۵۶ برست ۱ مگ دارم با ۴۲ و ۵۰۰. (حجم این سرویس ۲۰ گیگ هست)

دوست عزيز ميشه اطلاعات دقيقي از وضعيت اكانت خودتون بدين، مثل سرعت دانلود در شب و روز و اينكه آيا شبها افت سرعت دارين يا نه؟

128 3ماهه 8-7 گيگ حجم چقدر ميگيرن؟

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

دانشگاه من تبریز هست!

تا حالا تو نازلو تست نکردم ولی خوب باید هم اینطوری باشه، نازلو 20 برابر از دانشگاه ما بزرگتره!

ميشه اسم دانشگاهتونو بگين؟

urumchi
17-05-2011, 19:05
راستي شانت هنوز هستش؟ كجاست؟ كسي از وضعيتش خبر داره؟

amir200812
17-05-2011, 19:28
ميشه اسم دانشگاهتونو بگين؟
عزیزمیخوای چیکار؟
بیخیال، به گوش مسئولین دانشگاه میرسه برام شر میشه!

urumchi
17-05-2011, 19:37
عزیزمیخوای چیکار؟
بیخیال، به گوش مسئولین دانشگاه میرسه برام شر میشه!

در گوشم بگو به كسي نميگم:31:

ميدوني آخه من دانشگاه تبريز سرعت بيشتر از 4 مگ نديدم با اينكه مسئول سايت دوست صميمي خودمه ميخواستم بدونم كدوم دانشگاهه كه 20 برابر كوچكتر از دانشگاه نازلوئه و سرعتش انقدر بالاست؟
اگه دوست نداري بگي اصرار نميكنم.

راستي صلاح ميدوني از مخابرات بيشرف! كوچ كنم بيام آنا يا نه بزرگترين اشتباه زندگيم ميشه اين كوچ كردن؟

amir200812
17-05-2011, 20:37
در گوشم بگو به كسي نميگم:31:

ميدوني آخه من دانشگاه تبريز سرعت بيشتر از 4 مگ نديدم با اينكه مسئول سايت دوست صميمي خودمه ميخواستم بدونم كدوم دانشگاهه كه 20 برابر كوچكتر از دانشگاه نازلوئه و سرعتش انقدر بالاست؟
اگه دوست نداري بگي اصرار نميكنم.

راستي صلاح ميدوني از مخابرات بيشرف! كوچ كنم بيام آنا يا نه بزرگترين اشتباه زندگيم ميشه اين كوچ كردن؟
من که گفتم فعلا 2 مگ هست و قراره 5 مگ بگیرن!

مخابرات رو نمیدونم ولی آنا هم چندان تعریفی نداره×

shah abas
18-05-2011, 08:34
دوست عزيز ميشه اطلاعات دقيقي از وضعيت اكانت خودتون بدين، مثل سرعت دانلود در شب و روز و اينكه آيا شبها افت سرعت دارين يا نه؟

128 3ماهه 8-7 گيگ حجم چقدر ميگيرن؟

سرعت دانلود در روز که تا ۱۰۰ و نهایت ۱۱۰ می رسه. شب ها هم دانلود نمی کنم. دی و اسفند که چند باری دانلود کردم. شبی ۴۰۰ ۵۰۰ مگ دانلود می کرد. سرعتش کم میشه شب ها.
در مورد قیمت ۱۲۸ سه ماهه هم خبر دقیق ندارم چون قیمت هاش تفاوت کرده.
اگر کسی از دوستان پارس آن لاین خرید خوشحال میشم اسم من رو به عنوان معرف بزنند (البته بعد این که من راهنماییشون کردم:دی )

urumchi
18-05-2011, 23:22
پس شبانه سرعت كم ميشه،5ساعته 500 مگ ميشه 28kb كه اصلا خوب نيست،مخابرات با اين كه كلا خيلي داغونه ولي تا اين حد سرعت دانلود پايين نمياد. من 7 ساعته 1 گيگ دانلود ميكنم كه ميشه 42kb در حالي كه روزانه با 55kb دانلود ميكنم.

ittools
20-05-2011, 19:26
دوستان شما هم دیروز حدود های ساعت 10 الی 11:30 شب مشکل قطعی داشتید ؟ البته تو تنظیمات مودم می نویسه که وصله و آی پی هم میده ولی سایت ها بالا نمیان

amir200812
21-05-2011, 14:14
دوستان شما هم دیروز حدود های ساعت 10 الی 11:30 شب مشکل قطعی داشتید ؟ البته تو تنظیمات مودم می نویسه که وصله و آی پی هم میده ولی سایت ها بالا نمیان

از ماه بعد اینترنتت 128 میگیرم یا شاید اگه باشه 64!:41:

دانلود هام رو هم تو دانشگاه :41:انجام میدم، از وقتی پسورد وارلسش رو چیز کردم هر روز 2 3 گیگ دانلود میکنم، اونم توی 4 5 ساعت!

به شماها هم توصیه میکنم بجای اینترنت پسورد وارلس اینجور جاهارو چیز کنید، خیلی بهتر هست.(هرکس راهنمایی خواست در خدمتم!:5:)

poolpool
21-05-2011, 20:29
دانلود هام رو هم تو دانشگاه انجام میدم، از وقتی پسورد وارلسش رو چیز کردم هر روز 2 3 گیگ دانلود میکنم، اونم توی 4 5 ساعت!
به شماها هم توصیه میکنم بجای اینترنت پسورد وارلس اینجور جاهارو چیز کنید، خیلی بهتر هست.(هرکس راهنمایی خواست در خدمتم!)

میشه توضیح بدی پسورد چیو و چجوری پیدا کردی؟
ما که تو دانشگاه هر وقت میخوایم وصل شیم یوزر و پسوورد مونو میخواد که یوزرمون ش دانشجویی یه و .....

ittools
21-05-2011, 22:55

کسی اطلاعی نداره :41:

IVAN
21-05-2011, 23:32
کسی اطلاعی نداره :41:
من که از ترکانت سرویس دارم؛ وضع جالبی نداره. دیسکانکت میشه یا بعضی وقتا ترنسفر صفر میشه و ...
کلا امسال وضع اینترنت خوب نیست و البته همه اش هم بخاطر اینترانتی هست که قراره راه اندازی کنن. سال پیش خیلی اوضاع adsl بهتر بود.

urumchi
21-05-2011, 23:57
منم كه از مخابرات دارم مشكلم هميشه روزهاست معمولا بين ساعات 12 تا 4 بعدازظهر زياد پيش مياد كه سند و ريسايو ندارم و مجبور ميشم ريستارت كنم تا درست بشه،اوائل فكر ميكردم مشكل از سيستم خودمه ولي بعد كه از همسايه مون پرسيدم اونم گفت كه همين مشكلو داره.
اينم اضافه بكنم كه ديگه مثل چند ماه قبل مخصوصا فروردين ماه سرعت شبانه زياد افت نميكنه،نسبت به روز حدود 12-10 كيلوبايت دانلود افت داره.

Squall Leonhart
26-05-2011, 15:02
لطفا یه نفر از دوستان که از مخابرات اکانت داره نگاه بکنه ببینه اکثر قطعی هاش رو با چه عنوانی توی گزارش مینیویسه.

من از وقتی مودم Linksys WAG120N خریدم پدرم در اومده. به طور متوسط هر پنچ دقیقه یه بار قطع و وصل میشه! متاسفانه خریدم مصادف شد با مشکلات اینترنت که از جانب مخابرات بود و در نتیجه فکر میکردم که همش تقصیر اونا هست! ولی امروز زنگ زدم بهشون گفتم اونا هم چک کردن و گفتن که مشکل از طرف خودتون هست و در واقع اکثر قطعی ها به عنوان پورت ارور و یوزر ریکوئست هست. توی عکس زیر کاملا معلوم هست :

اینم از عکس تنظیمات داخل مودم هست :

فریم ورش رو هم آپگرید کردم ولی مشکل حل نشد. گارانتیش هم ماله شرکت ساخت سیستم هست. دوستان نظری دارین؟

IVAN
26-05-2011, 15:25
لطفا یه نفر از دوستان که از مخابرات اکانت داره نگاه بکنه ببینه اکثر قطعی هاش رو با چه عنوانی توی گزارش مینیویسه.

من از وقتی مودم Linksys WAG120N خریدم پدرم در اومده. به طور متوسط هر پنچ دقیقه یه بار قطع و وصل میشه! ....

فریم ورش رو هم آپگرید کردم ولی مشکل حل نشد. گارانتیش هم ماله شرکت ساخت سیستم هست. دوستان نظری دارین؟
این مودم خوبیه ولی...
من هم قبلا مشکل شبیه این رو داشتم.از یه طرف افتضاح مرکز ایثار که همیشه خدا نویز در حد بالاییه و از طرف دیگه هم dslam شرکتی که اینترنت میگیری باعث این گونه مشکلات میشن. شما حتما یه مودم از دوستانتون بگیرید و با اون هم تست کنید اگه مشکل برطرف شد که باید مودم رو تعویض کنید. در کل این مودم خوبیه ولی بعضی مواقع وضعیت آنچنان وخیم میشه که جواب نمیده. من اون موقع dlink داشتم و بعد جایگزینی مشکلم حل شد. این مدل اگه درست خاطرم مونده باشه نویز خط رو نشون نمیده!

urumchi
26-05-2011, 17:09
روز 4 شنبه بعدازظهر واسه من ارور 691 و 718 ميداد بعد از درست شدن در قسمت Detail Events اينها رو نوشته

فكر كنم اون هشداري كه شركت زير ساخت به مخابرات در ارتباط با بدهي هاش داده بود همچين الكي هم نبوده چون مخابرات رو Expire كردن!!!

من كلا با ارور Port-Error كم مواجه ميشم. هر وقت مودم رو ميذارم رو PPPoE به مشكل ميخورم ولي وقتي بريج ميكنم و كانكشن ميسازم نسبت به PPPoE خيلي كمتر واسم مشكل پيش مياد.

Squall Leonhart
26-05-2011, 18:14
مسئله جالب و پیچیده تر هم شد!

ارومچی جان تو هم دقیقا از همین مودم من داری و هم اینکه اکانتت از مخابرات هست و باز دقیقا هم مشکل من رو داری!

پس اصلا نمیشه گفت که مشکل از مودم لینک سیس هست یا از مخابرات! ولی حداقل خیالم از بابت نویز سیم کشی راحت شد. چون همون طور که ایوان جان بهش اشاره کردن این مودم Linksys WAG120N نویز خط رو نشون نمیده.

ارور یوزر ریکوئست یه کم مشکوک هست و خیلی احتمال داره که از نوع مودم باشه! با این حال چرا شب ها قطع نمیشه این هم یه مسئله دیگه هست!

لطفا یه نفر دیگه که از یه نوع مودم دیگه استفاده میکنه و از مخابرات اکانت داره یه عکس بزاره ببینیم مشکل ما از چی هست. پدرم رو در آورد!

urumchi
26-05-2011, 19:24
مسئله جالب و پیچیده تر هم شد!

ارومچی جان تو هم دقیقا از همین مودم من داری و هم اینکه اکانتت از مخابرات هست و باز دقیقا هم مشکل من رو داری!

پس اصلا نمیشه گفت که مشکل از مودم لینک سیس هست یا از مخابرات! ولی حداقل خیالم از بابت نویز سیم کشی راحت شد. چون همون طور که ایوان جان بهش اشاره کردن این مودم Linksys WAG120N نویز خط رو نشون نمیده.

ارور یوزر ریکوئست یه کم مشکوک هست و خیلی احتمال داره که از نوع مودم باشه! با این حال چرا شب ها قطع نمیشه این هم یه مسئله دیگه هست!

لطفا یه نفر دیگه که از یه نوع مودم دیگه استفاده میکنه و از مخابرات اکانت داره یه عکس بزاره ببینیم مشکل ما از چی هست. پدرم رو در آورد!

سلام دوست عزيز، سعيد هستم.

من مودمم لينك سيس نيست، pin Avid باسيم دارم و اين صفحه به نوع مودم ربط نداره و واسه همه يكيه.

چطور خيال شما از بابت نويز راحت شده؟ وقتي مودم شما ميزان نويز رو نشون نميده دليل بر نبودنش كه نميشه!

البته منظورم اين نيست كه خط شما حتما نويز داره چون در اينصورت شبانه هم دچار مشكل ميشدي.

من خودم اين برداشت رو از مخابرات دارم كه با تجهيزات ساده تر و قديمي سازگارتره تا با مودمهاي جديد، adsl ي كه مخابرات ميده تكنولوژي قديمي adsl هستش نه +adsl2 واسه همينه اگه دقت كرده باشي به ازاي 1 دقيقه كانكت شدن و باز كردن سايت گوگل بدون اينكه كاري كرده باشي حدود 1 مگ از ترافيكت كم ميشه. در صورتي كه مكس نت واسه همين كار يعني باز كردن گوگل بدون سرچ كردن چيزي از ترافيك كم نميكنه.

شما مودمتو رو بريج تنظيم كن ببين باز هم مشكل داري يا نه؟ اگه باز هم مشكل داشتي حاضرم مودمم رو بهت امانت بدم تا خطت رو با مودم من هم تست كني تا مطمئن بشي مشكل از مخابراته يا از مودمت.

IVAN
27-05-2011, 00:11
این اقا سعید یه موردی گفت و یه جرقه ای تو ذهن من زد :). شما برو قسمت تنظیمات مودم. گزینه ای بنام ADSL Mode بایستی باشه. اون رو از حالت Auto بذار روی G.dmt
بعد ذخیره کردن، مودم رو از طریق دکمه power یه بار خاموش روشن کن.

urumchi
27-05-2011, 00:51
این اقا سعید یه موردی گفت و یه جرقه ای تو ذهن من زد :). شما برو قسمت تنظیمات مودم. گزینه ای بنام ADSL Mode بایستی باشه. اون رو از حالت Auto بذار روی G.dmt
بعد ذخیره کردن، مودم رو از طریق دکمه power یه بار خاموش روشن کن.

جرقه نبوده،رعد و برق بوده كه از ذهنت گذشته!:31:

كاملا موافقم وضعيت خط بايد بصورت G.dmt باشه نه T 1.43 يا يه چيزي شبيه اين. وقتي كه نويز ميره بالا يا به هر دليلي دوره تناوب سيگنالها كه بايد منظم باشه دچار اختلال و آشفتگي ميشن مثل گرم شدن كابل تلفن يا نفوذ رطوبت به داخل كابل (چي گفتم!)وضعيت از G.dmt به T 1.43 تغيير ميكنه كه در اين حالت گوگل هم بزور باز ميشه.

Squall Leonhart
27-05-2011, 07:50
انجام شد :

اگه اطلاعات بیشتری در مورد این گزینه دارین لطفا ارائه بدین.

amir200812
27-05-2011, 08:20
ازاي 1 دقيقه كانكت شدن و باز كردن سايت گوگل بدون اينكه كاري كرده باشي حدود 1 مگ از ترافيكت كم ميشه. در صورتي كه مكس نت واسه همين كار يعني باز كردن گوگل بدون سرچ كردن چيزي از ترافيك كم نميكنه.

سلام عزیزان!

من فکر میکنم این مورد به کش سرور مربوط هست! احتمالا مکسنت کش سرور داره و همین باعث میشه وقتی وارد صفحه گوگل میشید ، چیزی از اینترنت دانلود نمیشه و اطلاعات مربوطه از شبکه داخلی مکسنت لود میشن!

درضمن ممکنه اون عزیزی که از مکس نت اکانت داشته از فایرفاکس 4 استفاده کرده باشه؟ چون فایرفاکس 4 صفحه خانگیش گوگل هست ولی نه سایت گوگل، بلکه یک صفحه مشابه اون طراحی شده و در داخل نرم افزار جاسازی شده و حتی اگه توی نت هم نباشید باز فورا صفحه گوگل رو میاره و هیچ ترافیکی هم کم نمیکنه!

Squall Leonhart
27-05-2011, 08:30
نه به طور کلی من هم متوجه این مسئله شدم که مخابرات با بی انصافی داره اعتبار رو گرد میکه به طرف بالا!

یک مگ مخابرات معال یک اعتبار محسوب میشه.

وقتی چند کیلوبایت استفاده بکنی و بعد قطع بکنی از اعتبارت یک دونه کم میشه یعنی چند کیلو بایت رو گرد میکه به یک مگ!

urumchi
27-05-2011, 11:51
سلام عزیزان!

من فکر میکنم این مورد به کش سرور مربوط هست! احتمالا مکسنت کش سرور داره و همین باعث میشه وقتی وارد صفحه گوگل میشید ، چیزی از اینترنت دانلود نمیشه و اطلاعات مربوطه از شبکه داخلی مکسنت لود میشن!

درضمن ممکنه اون عزیزی که از مکس نت اکانت داشته از فایرفاکس 4 استفاده کرده باشه؟ چون فایرفاکس 4 صفحه خانگیش گوگل هست ولی نه سایت گوگل، بلکه یک صفحه مشابه اون طراحی شده و در داخل نرم افزار جاسازی شده و حتی اگه توی نت هم نباشید باز فورا صفحه گوگل رو میاره و هیچ ترافیکی هم کم نمیکنه!

دقيقا همين موردي كه گفتين به Buffer تكنولوژي adsl بكار رفته مربوط ميشه، اگه يه نفر ويندوزشو عوض كنه و با IE خود ويندوز همين كار هارو انجام بده اگه از مخابرات اكانت داشته باشه 1 مگ حتما كم ميشه ولي از isp شخصي ها اگه اكانت داشته باشه كم نميشه چون اونها خدماتشونو بر بستر تكنولوژي +adsl2 ارائه ميدن، من خودم با مسئول فروش مكس نت حرف ميزدم بهم گفت كه حجمهاي ما طوريه كه زود تموم نميشه يعني براي هر چيزي حجم كم نميكنيم مثل سرچ وب تو گوگل

يادتون هست يه زماني ايرانسل تعرفه هاش بر اساس دقيقه بود نه ثانيه يعني اگه 1دقيقه صحبت ميكردين هزينه 1 دقيقه رو محاسبه ميكرد اما اگه 3 ثانيه صحبت ميكردين باز هم هزينه 1 دقيقه مكالمه رو براتون منظور ميكرد، مخابرات هم همينطوره اگه حتي 500 كيلوبايت مصرف كنيد تو كنترل پنل از حجمتون 1 مگ كم ميكنه و كلا رو به بالا گرد ميكنه.

amir200812
28-05-2011, 09:05
سلام
خیلی وقت بود همچین دانلود بدون نوسانی نداشتم!
مینیموم و ماکسیموم نرخ دانلود فقط 4 کیلوبایت اختلاف دارن!:8:

البته این مال یک ISP توی تبریز هست نه ارومیه!