PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان غربی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

fanoostalaei
04-01-2012, 08:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xpan
04-01-2012, 09:34
حاجی خوبی ترکانت اینه که اصلا قطعی نداره!

شاید سالی یکی یا دوبار اونم شاید. من اصلا قطعی نداشتم ولی برخی اوقات افت سرعت داشتم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا دانلودش چطوره ؟
شبا افت سرعت داره یا روزا؟

AliBaMaram.13
04-01-2012, 09:47
به طور متوسط سرعت رو 210 کیلو هستش ، سرویسم هم pol-512-2g

دفتر فروشو وللش !!! چند شب که تا 4 اینا بیدار بودم ، ندیدم سرعت تغییر خاصی پیدا کنه !

سرعت دانلود شبانه ام ، متوسطش 175 کیلو هستش
ولی دیشب چون یکم آپلود داشتم سرعتم یه کم پایین تر بوده و 3.5 گیگ دانلود داشتم

پس تا 1 رو 210 بعد رو 175 وا می ایسته چه جالب! برا من تا 1 رو 100 بعد می ره رو 50! شما پیش شماره ات چنده؟ در کل فک کنم وضع مرکز مخابراتی من خراب باشه چون رفته بودم که پارس آنلاین گفت تو اون مرکز مشکل پهنای باند داریم و احتمالا هم منظورش از این که یوزر نمی گیریم تو مرکز مخابراتی ما بود نه سایر مراکز... البته اینم گفت که تا هفته آینده احتمالا حل بشه ..گوش شیطون کر یه دو روزی هست که وضع بهتر شده و 300 .. 400 مگی بیشتر می گیرم... فک کنم صحبت ها اثر خودش رو گذاشته :5:

ittools
04-01-2012, 11:14

x8800
04-01-2012, 12:22
دوستان مخابراتی یه سوال ؟

این دوستم که تازگی مخابرات گرفته مشکل Ip Conflict داره و مرتب قطع و وصل میشه . راه حلی داره این ؟

urumchi
04-01-2012, 12:41
دوستان مخابراتی یه سوال ؟

این دوستم که تازگی مخابرات گرفته مشکل Ip Conflict داره و مرتب قطع و وصل میشه . راه حلی داره این ؟

بله مودم رو بذاره رو حالت pppoe هم پینگش پایین میاد هم اینکه ارور نمیده.

SALAR45
04-01-2012, 12:55
آقا شما میگی رو pppoe تنظیم کن
به نظر من bridge بهتره
تو pppoeبعضی سایت ها رو ارور میده باید یه بار refresh کنی تا لود بشه
نظر شما چیه؟؟:20:

urumchi
04-01-2012, 14:59
آقا شما میگی رو pppoe تنظیم کن
به نظر من bridge بهتره
تو pppoeبعضی سایت ها رو ارور میده باید یه بار refresh کنی تا لود بشه
نظر شما چیه؟؟:20:

رو یریج هم پینگ من میره بالا هم زود زود dc میشم و ارور آی پی کانفلیکت هم که پدر آدمو در میاره.

من خودم با پشتیبانی که حرف زدم تاکید داشت مودم رو حتما pppoe تنظیم کنم

از وقتی اینکار رو کردم هیچکدوم از مشکلات بالا رو ندارم

یه بار محض اطمینان تست میکنم و اطلاع میدم که وضعیت چه فرقی میکنه

x8800
04-01-2012, 15:22

مشکل اینجاست که همین الانشم روی pppoe هست !

ARAM44
04-01-2012, 17:17

urumchi
04-01-2012, 17:31
:thumbsdow :thumbsdow :thumbsdow

ARAM44
04-01-2012, 20:43

اینم لینک خبر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ARAM44
04-01-2012, 20:56
دوستان میبینید که تاییدها و تکذیب ها ماشاالله ادامه دارد :33:

الان ما حق داریم اینجوری :wac: بشیم

AmirSAMSUNG
04-01-2012, 21:29

آقا دانلودش چطوره ؟
شبا افت سرعت داره یا روزا؟

من 256 برست 512 هست
دانلودش بین 50 تا 65 ایناست
شبا معمولا افت نداره مگه مواقعی که کل شهر افت داره! روزا هم عالیه اصلا افت نداره

fanoostalaei
04-01-2012, 22:07
:31:
دوستان میبینید که تاییدها و تکذیب ها ماشاالله ادامه دارد :33:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Ftype%3Dnews%26id%3D16960)

الان ما حق داریم اینجوری :wac: بشیم
وزیر ارتباط میگفت که کشتی خورده و لینکها قطع شده
تو ترکیه دارن یه گهی میخورن اینترنت ما کم شده
اییییییییییییییییی خاک بر سرتون با رد شدن یه کشتی اینترنت قطع شده
حتما میگم تو رزمایش یه زیر دریایی زده کل سیمهارو قطع کرده بعد با خودش گفته جل الله اینا دیگه چیه
اینجا هم سیم کشی کردن حتما سیم آشغال بوده و انداختن اینجا بیخیال و به راهش ادامه میده
وخلاصه سرتونو درد نیارم که اینجوری میشه کل اینترنت رو گند میکشن

:31::31::31:

poolpool
04-01-2012, 23:29
پس تا 1 رو 210 بعد رو 175 وا می ایسته چه جالب! برا من تا 1 رو 100 بعد می ره رو 50! شما پیش شماره ات چنده؟ در کل فک کنم وضع مرکز مخابراتی من خراب باشه چون رفته بودم که پارس آنلاین گفت تو اون مرکز مشکل پهنای باند داریم و احتمالا هم منظورش از این که یوزر نمی گیریم تو مرکز مخابراتی ما بود نه سایر مراکز... البته اینم گفت که تا هفته آینده احتمالا حل بشه ..گوش شیطون کر یه دو روزی هست که وضع بهتر شده و 300 .. 400 مگی بیشتر می گیرم... فک کنم صحبت ها اثر خودش رو گذاشته :5:

مرکز مخابراتیم ایثاره ، سرویس شما چیه ؟ 512 ؟ روزا با چند دانلود می کنین ؟ کدوم مرکز مخابراتی هستین ؟

ساعت 12.30 تا 1 و 6 تا 7 که باید سرعتتون عین روزانه تون باشه !!!

اینم بگم که سرعت شبانتون بستگی زیادی به سروری که ازش فایل رو می گیرین داره !!! و ...

SALAR45
05-01-2012, 00:58
همشهری های عزیز:

این مطلب رو تو ف ی س من گذاشتن:

"" اینترنت ملی چیست ؟ ایران کره شمالی جدید ! ""

اینترنت کشور تا 14 روز دیگه به کل قطع میشه و دسترسی ما به 90% سایت ها مسدود میشه شاید بعضیها نمیدونند اینترنت ملی یعنی چی یا پیش خودشون فکر میکنند که باز هم میشه با فیلتر شکن یا موردهای مشابه به سایتها دسترسی پیدا کرد باید بگم نه در این طرح اصلا ارتباطی با اینترنت جهانی در کار نیست که کسی بخواد از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده کنه و تنها کاری که از دست ما بر میاد این مطلب رو در فضای مجازی پخش کنیم از دوستان هم خواهش میکنم که این مطلب رو در پیجهاشون بزارن این فرصت 14روزه رو غنیمت بشمریم بلکه بتوانیم با کمک هم کاری کنیم که یک بار دیگر به شعورمان توهین نشه ما اینبار چیز زیادی نمیخوایم فقط همین اینترنت سکته ای رو از ما نگیرید..

###########خواهش میکنم شوخی نگیرید.##############

لطفــــــــــــــــــــــ ـا شیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــر کنیدTO(-)!D

:18:

Gune Baxan
05-01-2012, 10:04
همشهری های عزیز:

اینترنت کشور تا 14 روز دیگه به کل قطع میشه و دسترسی ما به 90% سایت ها مسدود میشه شاید بعضیها نمیدونند اینترنت ملی یعنی چی یا پیش خودشون فکر میکنند که باز هم میشه با فیلتر شکن یا موردهای مشابه به سایتها دسترسی پیدا کرد باید بگم نه در این طرح اصلا ارتباطی با اینترنت جهانی در کار نیست که کسی بخواد از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده کنه و تنها کاری که از دست ما بر میاد این مطلب رو در فضای مجازی پخش کنیم از دوستان هم خواهش میکنم که این مطلب رو در پیجهاشون بزارن این فرصت 14روزه رو غنیمت بشمریم بلکه بتوانیم با کمک هم کاری کنیم که یک بار دیگر به شعورمان توهین نشه ما اینبار چیز زیادی نمیخوایم فقط همین اینترنت سکته ای رو از ما نگیرید..

لطفــــــــــــــــــــــ ـا شیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــر کنیدTO(-)!D

هر چند خیلی بعید به نظر میرسه چنین کاری رو انجام بدن، ولی تو این مملکت هیچ چیزی بعید نیست. اگر این کار رو بخوان انجام بدن اقبال از اینترنت به شدت کاهش پیدا میکنه و این کار به ضرر مخابرات هست که میشه گفت بزرگترین واگذار کننده اینترنت هست. در این میون هم کلی isp خصوصی هست که با این کار نفرات زیادی بیکار میشن. حال باید صبر کرد و دید چه خواهد شد.

milad_heartsick
05-01-2012, 11:13
امیدوارم اینجوری نشه به قول دوستمون میدونی چند نفر از نون خوردن میوفتن ولی اگه بخوان همچین کاری بکنن تو دنیای مجازی سهله پلاکارد کنی بزنی به کوچه رای اینا برنمیگرده به قول خودشون پس از چند سال تحقیق و انالیز به این نتیجه:27: رسیدن حالا بیان به خاطر منو تو بیخیال بشن

x8800
05-01-2012, 11:54
milad_heartsick اقا الان اوضاع دیسکاوری بهتر نشده ؟! من یکی از دوستان داره با 160 باهاش دانلود میکنه ؟!

milad_heartsick
05-01-2012, 12:15

نه زیاد فرقی نکرده ولی اونروزی که تو فروم گفتی سرعت ها مثل تبریز شده 130 تا دان میکردم البته به طور میانگین وگرنه تا 250 میره زود برمیگرده به 90 100 از اونروزی که دیسکاوری گرفتم سرعتم اصلا ثبات نداره
فقط پینگم شده 49 این اولین باره که زیر 50 میشم و در پوست خود نمیگنجم :8:
راستی دوست شما اولا چقدر دان میکرد؟ به من تو مرکز فروش وعده 250 داده بودن ولی من به 200 راضی بودم

urumchi
05-01-2012, 12:18
همشهری های عزیز:

بطور کلی مطلب بالا فاقد کوچکترین استدلال منطقی و فنی هست. مطلب بالا بیشتر به یک شایعه شبیه تا خبر موثق، هیچ دلیلی برای گفته های بالا آورده نشده.

جمله اول اساسا ایراد داره، اول گفته قطع کامل (یعنی 100%) بعد در ادامه گفته 90% سایتها مسدود میشه!!! این چطور قطع کاملی هست که 10% سایتها قطع نمیشه؟؟؟

بحث من اینه که نگارنده این مطلب بسیار شتابزده و بدون آگاهی کامل و دقیق از وضعیت فعلی و وضعیت پیش رو دست به انتشار این مطلب زده و انقدر عجله کرده که دو تا جمله کاملا متناقض رو پشت سر هم نوشته.

اساسا قطع اینترنت بین المللی غیر ممکنه، خود اینترنت ملی هم بر پایه اینترنت بین المللی قراره کار کنه، از نظر من تنها اتفاقی که خواهد افتاد قطع کامل دسترسی به فیسبوک،توییتر،یوتیوب، بالاترین و سایتهای مستهجن خواهد بود.(همین سایتها هم یعنی عمده فعالیتهای اکثر کاربرا)

حتما بخاطر دارید وی پی ان ها رو برای چند روز قطع کردند و یا سرعتشون بشدت پایین اومد؟ دولت کریمه و خدوم ! در به در به دنبال اینه که راهی پیدا کنه تا دسترسی به سایتهایی که در بالا بهشون اشاره کردم کاملا قطع بشه. با قطع وی پی ان و کند کردن اون نتونستن حالا میخوان اینطوری دسترسی به سایتها رو مسدود کنن.

معدود شركتهاي تامين كننده خدمات هاستينگ معتبر در ايران عمدتاً نماینده فروش هاستهاي خارجي هستند و در واقع سرورهاشون اجاره اي و در خارج از ايران واقع هستن و بلوكه كردن اینترنت بین المللی يعني از دسترس خارج شدن تقريباً هشتاد درصد سایتهای داخلی، من جمله سایتهای نهادها و ارگانهای دولتی

سخن آخر ...

جرقه انقلابهایی که در کشورهای عربی رخ داد مخصوصا مصر از فیسبوک زده شد! قطعا دولت و حکومت ایران هم به دلیل نگرانی از وقوع مورد مشابه سعی بر این داره تا هر طور که شده جلوی دسترسی به این سایت و سایت بالاترین رو بگیره.

البته در کنار اینا یه سری کارهای دیگه هم قراره انجام بشه، مثل نظارت بیشتر بر فعالیتهای کاربران، امکان ردیابی خیلی راحت تر کاربرها در مواقع لزوم و ...

کلا قراره فضای مجازی در ایران امنیتی تر بشه طوری که انگار بالای سر کاربر اینترنت یه نفر مامور امنیتی ایستاده و گرنه قطع اینترنت بین المللی مثل بستن تنگه هرمز یه بلوف سیاسی و جنگ روانی هست.

ARAM44
05-01-2012, 15:28
اينترنت ملي جايگزين اينترنت جهاني نخواهد شد

آمریکا و نقض صریح حریم شخصی در اینترنت؛ انتقال میزبانی سایت ها به داخل

اینم فیس بوک ایرانی (کاملا سکیور )

اینم ایمیل ایرانی

urumchi
05-01-2012, 18:28
اینم فیس بوک ایرانی (کاملا سکیور )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)

دوستانی که دستی در طراحی سایت دارن به این چی میگن؟ :27:

شاهکاره سربازان گمنام ارتش سایبری ایران که هر ساعت 7هزار تومن هم حقوق میگیرن ! :2:

AliBaMaram.13
05-01-2012, 20:39
مرکز مخابراتیم ایثاره ، سرویس شما چیه ؟ 512 ؟ روزا با چند دانلود می کنین ؟ کدوم مرکز مخابراتی هستین ؟

ساعت 12.30 تا 1 و 6 تا 7 که باید سرعتتون عین روزانه تون باشه !!!

اینم بگم که سرعت شبانتون بستگی زیادی به سروری که ازش فایل رو می گیرین داره !!! و ...

پیش شماره ام 336 ... مرکز مخابراتی ایثار می شه نه ؟ سرعت تو روزام افت و خیز داره از 150 تا 120 بعضی وقت ها بیشتر! ولی 12:30 تا 1 حدود 100 و 6 تا 7 از 50 تا 70... از 1 تا 6 هم 40 حداکثر 50 دان می کنم البته یه دو سه روزی گوش شیطون کر وضع بهتر شده و 1400 مگ رو می گیرم شبا... ولی پینگ بدتر شده:2: سرویس هم 128 هست قدیما سری F بود عالی بود ولی از وقتی به زور pol گرفتم بدبختیام شروع شد ... چون براست مخابرات رو برداشتن و وضع دانلود شبانه ام کمی بهتره احتمالا این بار 512 بگیرم و بمونم شاید بازم دوران 3 ..4 گیگ دانلود شبانه برگرده :19:
سرورهایی که می گرفتم هم تغیری نکرده معمولا طوری تنظیم می کنم که از هر سرور یک لینک واسه دانلود تو IDm داشته باشم + تارنت ولی نمی دونم چرا هر کاری می کنم تو این Du meter دیگه پهنای باندم کامل پر نمی شه و خیلی هم نوسان داره عینوهو نوار قلب می ره بالا پایین:31: آخر سری سکتمون می ده :31:

milad_heartsick
05-01-2012, 22:19
پیش شماره ام 336 ... مرکز مخابراتی ایثار می شه نه ؟
نه مال شما فجر هست

پیام......... ..222 - 223 - 224 - 225
قندی......... 344 - 345 - 346 - 347 - 348
ایثار........... 382 - 383 - 384 - 385 - 386
فجر........... 336 - 337 - 338
رودکی....... 365 - 366 - 367
وحدت ........233 - 234 - 235 - 236 - 237

ARAM44
05-01-2012, 22:25
سلام

اگه دوستان موافق باشند تو یکی از روزهای هفته یه تست از speed test و یه تست ping 4.2.2.4 در اینجا قرار بدیم تا یه مقایسه کلی از کیفیت نت بکنیم (هر روز که باشه مساله ای نیست اگه موافق باشین هر جمعه صبح همه یه تست بزاریم اگه دوستان زمان دیگه ای مد نظرشون هست اعلام کنند) اگه دوستانی هم از شهرهای دیگه استان مثل ماکو خوی سلماس مهاباد وغیره اگه بیان تست بزارن که دیگه خیلی عالی میشه ممنون

x8800
05-01-2012, 22:56
سلام

اگه دوستان موافق باشند تو یکی از روزهای هفته یه تست از speed test و یه تست ping 4.2.2.4 در اینجا قرار بدیم تا یه مقایسه کلی از کیفیت نت بکنیم (هر روز که باشه مساله ای نیست اگه موافق باشین هر جمعه صبح همه یه تست بزاریم اگه دوستان زمان دیگه ای مد نظرشون هست اعلام کنند) اگه دوستانی هم از شهرهای دیگه استان مثل ماکو خوی سلماس مهاباد وغیره اگه بیان تست بزارن که دیگه خیلی عالی میشه ممنون

نه ما هم خوب برامون مهمه . من خودم پایم . منتها جمعه یکی از بهترسن روزها برای اینترنت هست و حساب نیست :31:

شنبه بزاریم :31:

AliBaMaram.13
05-01-2012, 23:08
هر جمعه صبح همه یه تست بزاریم
عزیز جمعه صبح ها من شیفتم نمی تونم ...چه کنیم مجردیم ما رو می نویسن .. متاهل ها 5 شنبه شب ها دیر می خوابن:46: نمی تونن جمعه صبح بیان:27:

urumchi
05-01-2012, 23:11
سلام

اولا همه جای آ.غ آسمون یه رنگه، طرف تو قزوین و کرمانشاه نامحدود داره اونوقت ما باید 3 گیگ حجم رو مرتب چک کنیم تموم نشه :2: اینترنت دانلودش 10 باشه ولی نامحدود باشه.

اما اگه میخواین این کارو انجام بدیم بنظر من هر کس 4 تا تست بذاره

صبح اول وقت حدود 8

عصر حدود 5

شب حدود 10

اوائل شروع ساعات دانلود رایگان

عزیز جمعه صبح ها من شیفتم نمی تونم ...چه کنیم مجردیم ما رو می نویسن

امیدوارم تو هم بزودی از لیست شیفت صبح جمعه خارج بشی ! :46:

x8800
06-01-2012, 00:14
سعید جان همه جای دنیا آسمون یه رنگه . در ضمن قزوین و کرمانشاه هر دو شهرای بزرگی هستن !

راستی اگه تو اینقدر از نامحدود خوشت میاد چرا مکس ویژه نامحدود 3 ماهه نمیگیری ؟! من الان فیکس با 30 دانلود میکنم !

خودتم هم که میدونی این قضیه اینترنت نامحدود چی شد !

Squall Leonhart
06-01-2012, 08:57
این تست رو همین الان گرفتم :

مشخصات اکانت :
مخابرات
یک ساله
سرعت 128
حجم 12 گیگ
هزینه 50 هزار تومن
مرکز رودکی

قبلا این اکانت تا 35 دانلود داشت. از کی سرعت ها رو واقعی کردن؟ منم به هوای سرعت دانلود 35 و ارزون تر شدن قیمت هاشون رفتم یک ساله گرفتم! آه

urumchi
06-01-2012, 11:11
در ضمن قزوین و کرمانشاه هر دو شهرای بزرگی هستن !

بله کرمانشاه که بزرگتره ولی قزوین نه! حتی همدان که چهاردهمین شهر بزرگ کشور هست اینترنت مخابراتشون نامحدوده!

موضوع بزرگی و کوچیکی شهر نیست، موضوع عرضه و شرف مخابرات هست که متاسفانه مسئولای مخابرات استان بویی از این موضع نبردن

- بر اساس سرشماری نفوس و مسکن در سال 1385

راستی اگه تو اینقدر از نامحدود خوشت میاد چرا مکس ویژه نامحدود 3 ماهه نمیگیری ؟! من الان فیکس با 30 دانلود میکنم !

خودتم هم که میدونی این قضیه اینترنت نامحدود چی شد !

بله می دونم چه بلایی سر نامحدود آوردن با اون ضریب اشتراکشون :2:

راستش من چون قراره تا آخر بهمن اورمیه باشم و بعد اون دیگه نیستم واسه همین نگرفتم چون اگه میخواستم بگیرم باید از اول دی میگرفتم که اون موقع ترجیح دادم طرف مکس دزد نرم.

مشخصات اکانت :

یک ساله

قبلا این اکانت تا 35 دانلود داشت. از کی سرعت ها رو واقعی کردن؟ منم به هوای سرعت دانلود 35 و ارزون تر شدن قیمت هاشون رفتم یک ساله گرفتم! آه

1- دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی چرا 1 ساله قرار داد بستین؟ من 3 ماهه رو با هزار شک و تردید بستم، از بس که نوسان داره اینترنت این مملکت !

2- متاسفانه حدود 10 روز میشه که Burst سرویس ها غیرفعال شده و ظاهرا هنوز قصد فعال کردنش رو هم ندارن.

ARAM44
06-01-2012, 15:29
دوستانی که میخوان تست خط بذارن خواهشا هر کس 4 دفعه تست بذاره ( یه تست از speed test و یه تست ping 4.2.2.4)

صبح اول وقت حدود 8

عصر حدود 5

شب حدود 10

تست همراه با تاریخ و ساعت مشخص، مشخصات اکانت مثل سرعت دانلود،سرعت آپلود + هزینه و مقدار دانلود شبانه رو هم دوستان ذکر کنن خیلی عالی میشه

x8800
06-01-2012, 15:34
من که خیلی وقته میگم مسئولین استان ما از بی عرضه ترین های کشور هستن ! البته مسئول با عرضه به ندرت پیدا میشه ولی دیگه مسئولین استان ما رو دست همه مسئولین زدن !

اینترنت هم فعلا امروز که جمعست آرومه.

16 آبان - ساعت 3 ب.ظهر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اطلاعات اکانت :
128 نامحدود 3 ماهه مکس نت
40 تومان 3 ماه !
سرعت دانلود فیکس شب و روز 30 - آپلود 35
ازونجایی که نامحدوده دیگه شب و روز نمیشناسه این سیستم ما :27: همش مشغول دانلود هست . روزانه حدود 1.5 گیگ باهاش دان میکنم.

urumchi
06-01-2012, 15:48
دوستانی که میخوان تست خط بذارن خواهشا هر کس 4 دفعه تست بذاره ( یه تست از speed test و یه تست ping 4.2.2.4)

صبح اول وقت حدود 8

عصر حدود 5

شب حدود 10

تست همراه با تاریخ و ساعت مشخص، مشخصات اکانت مثل سرعت دانلود،سرعت آپلود + هزینه و مقدار دانلود شبانه رو هم دوستان ذکر کنن خیلی عالی میشه

فور اگزمپل :31:

جمعه - 16 دی - ساعت 15:35

C:\Users\SMN>ping 4.2.2.4
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=204ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=201ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=240
Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 201ms, Maximum = 204ms, Average = 202ms

512 مخابرات
دانلود 60
آپلود30
هزینه ماهیانه:17000 برای 3 گیگ
مقدار دانلود هر شب: 1/5 گیگ

لطفا از نوشتن جزئیات و توضیحات متفرقه خودداری فرمائید
با تشکر از همه دوستان :11:

ARAM44
06-01-2012, 20:29
اکانت از مخابرات 128 3گیگ 3 ماهه دانلود 20 اپلود 10 هزینه 3 ماهه: 19800 تومان مقدار دانلود شبانه الان 350 مگابایت (تست ساعت 8 شب مورخه 90.10.16)

fanoostalaei
06-01-2012, 20:57
irancell service:

یه چیز عجیبه تو تست سرعت دانلود رو 26 زده بود ولی موقع تست اومد رو 20
تو تست پینگ پینگ با واشنگتن 460 بود موقع تموم شدن زد 611
کلا دنیا شیر تو شیره ها!!!!!!

fanoostalaei
06-01-2012, 21:06

بذارید از اوبونتو هم تست بگیرم ببینم فرقی میکنه یا نه

ARAM44
06-01-2012, 21:56

بذارید از اوبونتو هم تست بگیرم ببینم فرقی میکنه یا نه

دستت درد نکنه امشب بالاخره اخر شب با همکاری شما یه جمع بندی می کنیم :20:

Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Computer 2000>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=235ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=234ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=234ms TTL=240
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=406ms TTL=240

Minimum = 234ms, Maximum = 406ms, Average = 277ms

C:\Documents and Settings\Computer 2000>

فعلا که داره پینگ بالا میره

milad_heartsick
06-01-2012, 22:30

C:\Users\milad>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=214ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=214ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=213ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=211ms TTL=244

Minimum = 211ms, Maximum = 214ms, Average = 213ms

دانلود رایگان ساعت AM 2:00 تا 10:00 AM (جمعه)......... 3.77 Gig

سرویس دیسکاوری 69000 تومان سه ماهه 6 گیگ ترافیک

fsh_num7
06-01-2012, 22:56
[I512
محدود
شبها 1.4 گیگ تو زمان فری دانلود داررم پینگ بدک نیست
C:\Users\f>ping google.com

Pinging google.com [173.194.69.106] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=187ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=186ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=190ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=189ms TTL=44

Ping statistics for 173.194.69.106:
Minimum = 186ms, Maximum = 190ms, Average = 188ms

تو فروم ارومیه از بین بچه ها پینگم به نسبت بهتره بدون ترفند
ولی سرعت اوردن پایین شبها 105 میداد الان 70

EngineeR EhsaN
06-01-2012, 23:01

256 یه ماه 3 گیگ ترافیک - ترکانت :5:

urumchi
06-01-2012, 23:18
ماشاالله تست همه نوشته Slower than :2:

هیچکدوم اینترنت درست و حسابی نداریم به خدا !

این از وضعیت 512 مخابرات اورمیه

اینم از وضعیت مخابرات قزوین !!!

256 - نامحدود - سرعت دانلود شب و روز فیکس80

3 ماهه 42 تومن

AmirSAMSUNG
06-01-2012, 23:28

256 یه ماه 3 گیگ ترافیک - ترکانت :5:

شما کدوم مرکز تلفن هستی؟

منم همین سرویس شمارو دارم ولی اینطوریه:

:41:

ARAM44
07-01-2012, 01:23
ماشالله پینگ امشب دوپینگ کرده داره همچنان بالا میره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ARAM44
07-01-2012, 08:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[LMicrosoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Computer 2000>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=311ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=317ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=309ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=308ms TTL=235

Minimum = 308ms, Maximum = 317ms, Average = 311ms

C:\Users\Computer 2000>ping google.com

Pinging google.com [173.194.69.99] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.69.99: bytes=32 time=217ms TTL=41
Reply from 173.194.69.99: bytes=32 time=217ms TTL=40
Reply from 173.194.69.99: bytes=32 time=216ms TTL=40
Reply from 173.194.69.99: bytes=32 time=216ms TTL=41

Ping statistics for 173.194.69.99:
Minimum = 216ms, Maximum = 217ms, Average = 216ms

راستی تو مرورگر شما هم در حالت عادی جای عکسها خالی میمونه ؟من وقتی با قند شکن میرم عکسهارو میبینم مثل اینکه تست عکسها هم ف ی ل ت ر شده :16:

fanoostalaei
07-01-2012, 09:34
9.30 صبح ایرانسل:

x8800
07-01-2012, 10:40
اینم تست امروز صبح ( 17 دی - 10:33)

milad_heartsick
07-01-2012, 11:25

exreme
07-01-2012, 12:08
ساعت 11 و 45 دقیقه صبح شنبه.
مکس توربو. 2.2 تا 1.8 گیگ دانلود شبانه

fanoostalaei
07-01-2012, 13:58
دوستان یه سوال در مورد اوبونتو
اونایی که میدونن لطفا کمک کنن
کی نرم افزار wine رو نصب کرده؟؟
من نسخه 1.3 بتا رو نصب کردم تو نصب بعضی از .exe ها ارور میده
نسخه 1.2 فول رو هم که نصب میکنم اون ارور رو هم اصلا نمیده!!!!!!!!
لطفا کمک کنید

Xpan
07-01-2012, 17:12
دوستان یه سوال در مورد اوبونتو
اونایی که میدونن لطفا کمک کنن
کی نرم افزار wine رو نصب کرده؟؟
من نسخه 1.3 بتا رو نصب کردم تو نصب بعضی از .exe ها ارور میده
نسخه 1.2 فول رو هم که نصب میکنم اون ارور رو هم اصلا نمیده!!!!!!!!
لطفا کمک کنید

============================================
برادر سوالتون ربطی به اینترنتو ، ADSL و ارومیه و ... نداره هاا. در فروم های مربوطه به اندازه کافی در موردش بحث شده.
============================================
خب با نسخه 1.2 کار کنید و صبر کنید 1.3 نسخه stabel اش بیاد !!!!! .
در ضمن من با 1.3 مشکلی نداشتم .

Xpan
07-01-2012, 17:18
ساعت 11 و 45 دقیقه صبح شنبه.
مکس توربو. 2.2 تا 1.8 گیگ دانلود شبانه

================================================== =====

میشه لطفا همه دوستان علاوه بر ping یه trace از 4.2.2.4 بزارن که مشخص بشه از کجا افت سرعت شروع میشه؟
tracert 4.2.2.4
بسیار بسیار بسیار ممنون

ARAM44
08-01-2012, 00:20
Microsoft Windows [Version 6.1.7600]

C:\Users\Computer 2000>tracert 4.2.2.4

Tracing route to 4.2.2.4 over a maximum of 30 hops

1 90 ms 97 ms 57 ms 80.191.215.228
2 54 ms 52 ms 56 ms 80.191.215.225
3 55 ms 97 ms 58 ms 80.191.215.237
4 53 ms 54 ms 54 ms 10.114.62.179
5 730 ms 718 ms * 78.38.245.222
6 69 ms 74 ms 72 ms 217.218.158.42
7 71 ms 74 ms 74 ms 195.146.33.30
8 72 ms 72 ms 69 ms 10.10.53.26
9 111 ms 117 ms 128 ms 95.167.14.197
10 171 ms 168 ms 185 ms 188.254.44.81
11 166 ms 207 ms 166 ms 213.242.110.37
12 192 ms 200 ms 213 ms ae-2-7.bar1.Copenhagen2.Level3.net [4.69.140.202
]
13 211 ms 205 ms 206 ms ae-0-10.bar1.Copenhagen1.Level3.net [4.69.137.15
3]
14 193 ms 200 ms 197 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170
]
15 213 ms 191 ms 193 ms ae-47-47.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.17
4]
16 206 ms 208 ms 205 ms ae-62-62.csw1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.18
]
17 229 ms 218 ms 251 ms ae-11-60.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.3]

18 232 ms 204 ms 211 ms 4.2.2.4

Trace complete.

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=201ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=212ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=241

Minimum = 201ms, Maximum = 212ms, Average = 204ms

Pinging google.com [173.194.69.105] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.69.105: bytes=32 time=900ms TTL=44
Reply from 173.194.69.105: bytes=32 time=797ms TTL=44
Reply from 173.194.69.105: bytes=32 time=695ms TTL=44
Reply from 173.194.69.105: bytes=32 time=682ms TTL=44

Ping statistics for 173.194.69.105:
Minimum = 682ms, Maximum = 900ms, Average = 768ms

C:\Users\Computer 2000>

برای رسیدن به 4.2.2.4 از 18 تا کامپیوتر عبور میکنه

ittools
08-01-2012, 00:35
برای رسیدن به 4.2.2.4 از 18 تا کامپیوتر عبور میکنه

اینو از کجا فهمیدی ؟
18 تا :18: ماشالله چه رقم کوچیکی هم هست همین 18 تا سرعتمون رو تا حد صفر پایین میارن :13:

urumchi
08-01-2012, 00:41
ساعت 12:30 شب

C:\Users\SMN>ping google.com

Pinging google.com [173.194.69.103] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.69.103: bytes=32 time=201ms TTL=42
Reply from 173.194.69.103: bytes=32 time=200ms TTL=42

Ping statistics for 173.194.69.103:
Minimum = 200ms, Maximum = 201ms, Average = 200ms

اساتید لطفا تحلیل بفرمایند ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ittools
08-01-2012, 00:50
اینم از تست tracert 4.2.2.4 مال من :

(مکس نت )

----------------------

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.1
2 11 ms 6 ms 7 ms 192.168.255.253
3 33 ms 34 ms 33 ms tun0.transit.router.tabriz.maxnet.ir [128.140.0.
65]
4 35 ms 40 ms 40 ms gig1-0-2.core.switch.tabriz.maxnet.ir [128.140.0
.5]
5 33 ms 33 ms 35 ms gig0-2.border.router.tabriz.maxnet.ir [128.140.0
.2]
6 34 ms 35 ms 32 ms 78.38.245.129
7 145 ms 48 ms 46 ms 217.218.155.246
8 47 ms 46 ms 55 ms 78.38.245.118
9 131 ms 132 ms 136 ms 79.133.75.161
10 * * 131 ms xe-1-2-0.stkm-ar1.intl.ip.rostelecom.ru [87.226.
139.57]
11 132 ms 131 ms 135 ms 213.242.110.37
12 174 ms 191 ms 181 ms ae-2-7.bar1.Copenhagen2.Level3.net [4.69.140.202
]
13 * 191 ms 190 ms ae-0-10.bar1.Copenhagen1.Level3.net [4.69.137.15
3]
14 180 ms 181 ms 179 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170
]
15 212 ms 194 ms 197 ms ae-48-48.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.17
8]
16 186 ms 192 ms 186 ms ae-62-62.csw1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.18
]
17 187 ms 188 ms 187 ms ae-11-60.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.3]

18 192 ms 191 ms 195 ms 4.2.2.4

Trace complete.

---------------------

ARAM44
08-01-2012, 07:56
اینو از کجا فهمیدی ؟
18 تا :18: ماشالله چه رقم کوچیکی هم هست همین 18 تا سرعتمون رو تا حد صفر پایین میارن :13:

از اینجا : 18 232 ms 204 ms 211 ms 4.2.2.4

همیشه خط بالای Trace complete رو نگاه کنید ببینید شماره اش چنده

amir200812
08-01-2012, 08:06
اینم از مال من:

milad_heartsick
08-01-2012, 09:39

1 1 ms <1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 * * * Request timed out.
3 * * * Request timed out.
4 * * * Request timed out.
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
7 * * * Request timed out.
8 45 ms 45 ms 46 ms 78.38.245.118
9 * * * Request timed out.
10 * * * Request timed out.
11 * * * Request timed out.
12 * * * Request timed out.
13 * * * Request timed out.
14 * * * Request timed out.
15 * * * Request timed out.
16 * * * Request timed out.
17 * * * Request timed out.
18 169 ms 171 ms 169 ms 4.2.2.4

چرا ماله من همیشه تایم اوتش زیاده؟ هر بار تریسینگ میکنم اینجوریه

x8800
08-01-2012, 13:22
18 دی . ساعت 13:15 ( 128 نامحدود مکس نت)

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=245ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=238ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=248ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=246ms TTL=244

saeid000
08-01-2012, 15:06
سلام دوستان یه سوال این 1536 دیسکاوری مکس نت که هست با چه سرعتی دانلود میکنه؟
این دیسکاوری یعنی چی؟با توربو چه فرقی میکنه؟
راستی رایگان شبانه داره من اینو میخوام فعال کنم؟

obalit88
08-01-2012, 15:25
سلام
از بچه های ارومیه کسی هست که از وایمکس موبین نت یا adsl ماکس نت استفاده کرده باشه؟ راضی هستین؟
راستش موندم نمیدونم کودوم یکی رو انتخاب کنم؟

civil1
08-01-2012, 15:42
من فقط اینو میتونم بگم وضع ماکس نت چندان خوب نیست خیلی زود پشیمون میشی

IVAN
08-01-2012, 16:28
ولی وضع مبین نت خوبه :)

ittools
08-01-2012, 23:30
ولی وضع مبین نت خوبه :)
اونم قیمتش گرونه من میخواستم اول مبین نت بگیرم منصرف شدم :19:

x8800
08-01-2012, 23:53
باو مودم وایمکس 200 تومان ! ارزش نداره اصلا. تعرفه هاش هم همه 5-6 ماه به بالان که ریسک بزرگیه با این وضعیت.

urumchi
09-01-2012, 00:12
سلام
از بچه های ارومیه کسی هست که از وایمکس موبین نت یا adsl ماکس نت استفاده کرده باشه؟ راضی هستین؟

از هر کجا می گیری بگیر فقط طرف این مخابرات ِِ ... نیا !!!

نه سرعت دانلودش به درد میخوره نه پینگش، قطعی هم که امان منو بریده، هر وقت کار دارم قطعه، زنگ هم که میزنم فقط اراجیف تحویلم میدن.

مخابرات تا شهریور فوق العاده بود، 1 ثانیه قطعی نداشت، پینگ 4.2.2.4 همیشه زیر 200 بود و از همه مهمتر سرعت دانلود شب و روز فیکس روی 120 بود ، اما دقیقا از 1 مهر وضعیتش خیلی بد شد و تا الان هم ادامه داره.

باو مودم وایمکس 200 تومان ! ارزش نداره اصلا. تعرفه هاش هم همه 5-6 ماه به بالان که ریسک بزرگیه با این وضعیت.

ناصر دنبال یه جایگزین برای کلمه " ریسک بزرگ "باش چون با این وضعیت اینترنت استان، وایمکس از ریسک بزرگ هم خیلی خیلی اونورتره

milad_heartsick
09-01-2012, 00:14
سلام دوستان یه سوال این 1536 دیسکاوری مکس نت که هست با چه سرعتی دانلود میکنه؟
این دیسکاوری یعنی چی؟با توربو چه فرقی میکنه؟
راستی رایگان شبانه داره من اینو میخوام فعال کنم؟

دیسکاوری یعنی 1024 تا 2048
مکس توربو یعنی 512 تا 1024
واسه من که دو تاشم داشتم ابدا فرقی نداشت ولی دو سه روزه با دیسکاوری با سرعت 140 150 دان میکنم

poolpool
09-01-2012, 02:19
ساعت 2.05 دقیقه
دانلودم از 1.04 تا 2.04 در ساعات افت سرعت :27:

سرویسم هم 512 سه ماهه فک کنم حدود 35
رکورد دانلود شبانم 4 گیگ :8:

C:\Windows\System32>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=325ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=364ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=347ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=345ms TTL=46

Minimum = 325ms, Maximum = 364ms, Average = 345ms

C:\Windows\System32>

ARAM44
09-01-2012, 04:43

C:\Users\Computer 2000>tracert 4.2.2.4

1 57 ms 55 ms 55 ms 80.191.215.228
2 67 ms 59 ms 57 ms 80.191.215.225
3 57 ms 55 ms 52 ms 80.191.215.237
4 58 ms 54 ms 58 ms 10.114.62.179
5 66 ms 72 ms 68 ms 78.38.245.222
6 70 ms 68 ms 70 ms 217.218.158.42
7 75 ms 149 ms 73 ms 195.146.33.30
8 74 ms 73 ms 70 ms 10.10.53.30
9 193 ms 204 ms 181 ms 79.133.75.161
10 166 ms 177 ms 162 ms xe-1-2-0.stkm-ar1.intl.ip.rostelecom.ru [87.226.
139.57]
11 224 ms * 225 ms 213.242.110.37
12 214 ms 215 ms 297 ms ae-2-7.bar1.Copenhagen2.Level3.net [4.69.140.202
]
13 222 ms 222 ms * ae-0-10.bar1.Copenhagen1.Level3.net [4.69.137.15
3]
14 226 ms 225 ms 231 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170
]
15 216 ms 213 ms 219 ms ae-45-45.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.16
6]
16 217 ms 216 ms 223 ms ae-82-82.csw3.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.26
]
17 231 ms 224 ms 225 ms ae-31-80.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.13
1]
18 213 ms * 215 ms 4.2.2.4

Trace complete.

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=215ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=221ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=215ms TTL=239

Minimum = 215ms, Maximum = 221ms, Average = 217ms

Pinging google.com [173.194.69.106] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=188ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=184ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=186ms TTL=44
Reply from 173.194.69.106: bytes=32 time=183ms TTL=44

Ping statistics for 173.194.69.106:
Minimum = 183ms, Maximum = 188ms, Average = 185ms

C:\Users\Computer 2000>
سرعت دانلود هم اکنون 12 کیلوبایت بر ثانیه (very very hi)

exreme
09-01-2012, 08:03
اینم ته توجیه!
دلایل 6گانه گرانی و بی‌کیفتی اینترنت در کشور:

milad_heartsick
09-01-2012, 10:49
ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=170ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=170ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=171ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=172ms TTL=243

Minimum = 170ms, Maximum = 172ms, Average = 170ms

1 <1 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
4 * * * Request timed out.
6 * 34 ms 33 ms 78.38.245.129
8 * * * Request timed out.
14 170 ms 170 ms 169 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170
]
16 170 ms 172 ms 172 ms ae-92-92.csw4.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.30
]
18 170 ms 171 ms 171 ms 4.2.2.4

Trace complete.

obalit88
09-01-2012, 11:18

یعنی اینهمه ضدحال هستش...؟
1تعرفه 128 نامحدود 3ماهه با قیمت 39تومن داره که بدجوری چشممو گرفته بود!
یعنی بیخیالش بشم, برم سراغ مبین نت یا هم مخابرات....؟

morteza_m2n
09-01-2012, 12:05
پارس آنلاین برا همه لینک نمیشه؟ تا چند روز پیش که همش قطع و وصل میشد، الانم لینک نمیشه. زنگم میزنی. مثل 2/3 روز پیش میگه اینترنت دچار اختلال است...

x8800
09-01-2012, 12:10
یعنی اینهمه ضدحال هستش...؟
1تعرفه 128 نامحدود 3ماهه با قیمت 39تومن داره که بدجوری چشممو گرفته بود!
یعنی بیخیالش بشم, برم سراغ مبین نت یا هم مخابرات....؟

من الان همین سرویس رو دارم و تقریبا راضیم . مخصوصا که جای برای نامحدود این سرعت (30 کیلوبایت) رو نمیده . فقط پینگش دیگه اصلا تضمین نداره

hp980
09-01-2012, 13:05
سلام

مبین نت که تعریفی نداره ، نوسان شدید سرعت داره :41:

fsh_num7
09-01-2012, 15:22
.................................................

fanoostalaei
09-01-2012, 15:28
من لایزر گرفتم تو تبریز به نظرتون اون چجوریه
تقریبا کسی رو نمیشناسم که ازش استفاده کرده باشه:31:

x8800
09-01-2012, 17:26

آها ..... پینگ تست ، سپید تست و ... به صورت کامل فراموش نشود :27:

urumchi
09-01-2012, 19:44

شرکتی مونده که تو ازش سرویس نداشته باشی؟؟؟

همارا
شاتل
مکس
ایرانسل
صبا
الانم لایزر

پارس ؟؟؟ ( این یکی رو فکر کنم نداشتی )

fanoostalaei
09-01-2012, 20:22
شرکتی مونده که تو ازش سرویس نداشته باشی؟؟؟

همارا
شاتل
مکس
ایرانسل
صبا
الانم لایزر

پارس ؟؟؟ ( این یکی رو فکر کنم نداشتی )

پارس و رسانت رو خودم نگرفتم ولی معرفی کردم
که رسانت سرعت نداشت ولی پینگش عالی بود
پارس رو هم که به اسی دادیم گرفت :31::31::31:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

البته میخواستم فن آوا هم بگیرم ولی یه بار رفتم تو یه کافینت از سرویسش استفاده کردم ولی خوشم نیومد
البته این لایزر رو من که تحقیق کردم سرعت دانلود 2 مگ و سرویس براست هست
128 3 ماهه 5 گیگ 25 تومن با دانلود روزانه رایگان از 7 تا 12 صبح
پینگ هم مثل همین صبانت
البته اگه خراب نشه خوبه
اون جریان رایگانش رو که تو تاپیک تبریز خوندید؟؟؟؟(اایچیمجن گویندی:31::31::31::31:)

urumchi
09-01-2012, 20:26
پارس و رسانت رو خودم نگرفتم ولی معرفی کردم
که رسانت سرعت نداشت ولی پینگش عالی بود
پارس رو هم که به اسی دادیم گرفت :31::31::31:

رسانت که همون مکس نته، پس فقط میمونه پارس !

راستی خجالت نمی کشی این همه شرکت عوض کردی ؟ چه خبرته؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
انشاالله لایزر برات مثل ساعت کار کنه و اساسی حالشو ببری :10:

پ ن:

قضیه رو خوندم

الان برو آبو بریز اونجایی که میسوزه ! :16::16:

fsh_num7
09-01-2012, 21:02
سعید سلام اقا این مخابرات نمیخاد به نظرت سرعت ببره بالا قبلا 100 تا میداد الان 60 میده :41:

x8800
09-01-2012, 22:22
میگم انصافا خوش به حالتون حسین . چون تبریزی همه شرکتا نماینده دارن . ارومیه هم از ما بهتر هست و آپشنای بیشتری داره . فقط حس میکنم آدم آپشن زیاد داشته باشه خیلی حال میده :8:

fanoostalaei
09-01-2012, 22:42
میگم انصافا خوش به حالتون حسین . چون تبریزی همه شرکتا نماینده دارن . ارومیه هم از ما بهتر هست و آپشنای بیشتری داره . فقط حس میکنم آدم آپشن زیاد داشته باشه خیلی حال میده :8:

نه بابا کجا حال میده الان فکر میکنی این همه شرکت رو برای چی عوض کردم مرض داشتم؟؟؟
همشون یکی از یکی گه تر
لااقل تو میدونی که دوتا شرکت هست و مجبوری با اون بسازی ولی من به امید اینکه اون یکی خوب باشه میرم از اون میگیرم کلی هم هزینه میکنم ولی چی نصیبم میشه؟؟؟
من تو همارا تو 2 ماه 14 گیگ مصرف ترافیکم بود و برای 2 ماه حدود 75 تومن هزینه کرده بودم که بعد اون مکس گرفتم و 20 تومن اولش دادم بعد 7 گیگ هم برای مکس ترافیک خریدم
ببین چقدر برای این حرام خورها پول خرج کردم؟؟

urumchi
09-01-2012, 23:15
سعید سلام اقا این مخابرات نمیخاد به نظرت سرعت ببره بالا قبلا 100 تا میداد الان 60 میده :41:

سلام فرشاد جان

چی بگم داداش! منم از این موضوع ناراحتم، الان 1 هفته ست شبا اصلا دانلود نمی کنم چون ارزش نداره سیستم برای 1/5 گیگ تا صبح روشن بمونه

متاسفانه یادم میره زنگ بزنم بپرسم قراره دوباره Burst فعال بشه یا نه!

شما اگه یادت موند فردا لطف کن تماس بگیر ببین چی میگن.

یه سوال من هر شب بلا استثناء ساعت 10/5 تا 11 قطعی دارم، شما چطور؟ قطعی های شما چه ساعاتیه؟

حس میکنم آدم آپشن زیاد داشته باشه خیلی حال میده :8:

حالش به اینه که راحت می تونی تخلیه کنی و بری از یه جای دیگه سرویس بخری

وقتی آپشن زیاد باشه رقابت هم بین شرکتها زیاد میشه و این موضوع در نهایت کاملا به نفعه کاربره

ittools
10-01-2012, 00:09
خیلی عجیبه وضعیت مکس نت بهتر شده الان حدود یه هفته ای میشه اصلا قطعی ندارم حتی یه بار ! :21:

از قضا الان به دو تا از شبکه های وایرلس همسایه ها دزدکی وصل شدم :27: یکیش پارس آنلاین یا همون آفلاین خودمون بود و یکیش مخابرات چندان کیفیت خوبی نداشتن معلوم بود هی قطع و وصل میشد وقت نشد تست سرعت بگیرم :31: موند برای روزهای آینده

fsh_num7
10-01-2012, 00:12
قطعی من خیلی کم شده اون تایمی که اشاره کردی نه قطعی نداشتم یه صفحه قبل یکی از بچه ها شب ها از پارس انلاین 4 گیگ دانلود داره ولی مثلا یه دوستی دارم از پارس انلاین اکانت داره که میگه شبها به کل نت تعطیله والا موندم چی بگم

fanoostalaei
10-01-2012, 00:29
ساعت 12.30 شب چه بلایی سر نت اومده
اصلا نمیتونم حتی یه سایت خارجی باز کنم:2:

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

خدایا یا اینارو بکش
یا بازهم بکششون که یه ایران ازت تشکر کنن

دوستان چک کنید ببینید این سایت برای شما باز میشه؟؟!!

urumchi
10-01-2012, 00:37
از قضا الان به دو تا از شبکه های وایرلس همسایه ها دزدکی وصل شدم :27: یکیش پارس آنلاین یا همون آفلاین خودمون بود و یکیش مخابرات چندان کیفیت خوبی نداشتن معلوم بود هی قطع و وصل میشد وقت نشد تست سرعت بگیرم :31: موند برای روزهای آینده

متاسفانه خیلی ها هنوز یوزر پسورد مودمشون ادمین هست و بدتر از اون سیستم کدگذاری وایرلس مودم رو هم میذارن رو wep و به خیال خودشون همه چیز آرومه !!!

یکی از بچه ها شب ها از پارس انلاین 4 گیگ دانلود داره ولی مثلا یه دوستی دارم از پارس انلاین اکانت داره که میگه شبها به کل نت تعطیله والا موندم چی بگم

ظاهرا برای هر مرکز مخابراتی یه isp جواب مبده. اون دوستمون که 4 گیگ زدن مثل من از مرکز ایثار هستن
اگه برنامه هام ردیف بشه احتمالا منم از پارس بگیرم حداقل روی دانلود رو ببینیم

گور پدر مسبب این وضعیت! وقتی قراره همه چیز ملی بشه این چیزا مهم نیست دیگه

:34::34:

fanoostalaei
10-01-2012, 00:42
حالش به اینه که راحت می تونی تخلیه کنی و بری از یه جای دیگه سرویس بخری

وقتی آپشن زیاد باشه رقابت هم بین شرکتها زیاد میشه و این موضوع در نهایت کاملا به نفعه کاربره

نه بابا تو ایران همچین چیزی نیس
من این همه سرکت عوض کردم که فقط مونده مبین نت و فن اوا
الان کدوم یکیشون کیفیتشون بهتر شده
والا همشون رفته رفته مفتزه تر شدن
والا:27::27::27::27::31:

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

ساعت 12.35.44
اینم وضع من
از سایت اپرا سرعت رو ببین :2:

ARAM44
10-01-2012, 08:13

کدومشو باور کنیم؟ :16:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1001ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=896ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=793ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=1049ms TTL=239

Minimum = 793ms, Maximum = 1049ms, Average =934ms

بدون شرح

ARAM44
10-01-2012, 09:12
ساعت 12.30 شب چه بلایی سر نت اومده
اصلا نمیتونم حتی یه سایت خارجی باز کنم:2:

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

خدایا یا اینارو بکش
یا بازهم بکششون که یه ایران ازت تشکر کنن

دوستان چک کنید ببینید این سایت برای شما باز میشه؟؟!!

عرض کنم خدمتت از ساعت 12 شب اینترنت ملی راه میوفته فقط میتونی سایت ثبت احوال رو باز کنی :31:

این سایتی که گفتی با قند شکن به سختی باز میشه پینگش 324 میلی ثانیه است

x8800
10-01-2012, 10:33
دوستان انصافا یه چیز آف تاپیک بزارم حال کنید :27: (الان این دوستمون Xpan بیاد میزنه . میگه ربطی به اینترنت نداره )

دیشب یه نقشه آمریکا از گوگل مپس دانلود کردم یه فایل BMP بود با حجم 500 مگابایت :5: . اصلا تو کف مونده بودم . سایزش 22000 در 11000 :18: ولی یک زومی داره که نگو.

حالا ازون جالب تر اینه که با یه برنامه ای اومدم کامپرس کردم تصویرو ! حجمش شد 34 مگ ! بدون افت کیفیت :31:

fanoostalaei
10-01-2012, 10:52

کدومشو باور کنیم؟ :16:

بدون شرح

اینا هر شب یه خواب میبینن
14 فروردین اومدن گفتن که اینترنت ملی بهتره باید اینو جایگزین کنیم
بعد 15 فروردین که دوشنبه میشه گفتن آغا چه کاریه همینو استفاده میکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

ولش کن اونو بابا با 18 پست:31::31::31:

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:48 AM ----------

پینگش 324 میلی ثانیه است
داداش شما اینترنتت چیه؟؟؟
من هم که با ایرانسل همین پینگو با اون سایت دارم!!!!!!!!!!!!!:18:

milad_heartsick
10-01-2012, 11:52

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=184ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=190ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=190ms TTL=243

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss)
Minimum = 184ms, Maximum = 190ms, Average = 187ms

ARAM44
10-01-2012, 13:58
داداش شما اینترنتت چیه؟؟؟
من هم که با ایرانسل همین پینگو با اون سایت دارم!!!!!!!!!!!!!:18:

اینترنت من 128 مخابرات هست (1به 10) جالبیش اینجاست که ما سری اول که اگهی کردند گرفتیم الان هر کس میره سرویس جدیدمیگیره اکثرا میگن خیلی دیر کانکت میشه ولی قدیمی ها نسبت به جدیدها باز بهتره الان اگه یه نفر مخابراتی بخواد تخلیه کنه فوری میرن پیشش بهش میگن اقا سرویست رو به من انتقال بده اصلا موندم اینها دو جور سخت افزار دارن یا قضیه چیز دیگه است از یکی دو نفر پرسیدم میگن قضیه جنبه روانی داره ولی من خودم میبینم سرویس گیرنده های قدیمی کمتر شکایت میکنن حالا واقعا علت چیه خدا میدونه :20:

x8800
10-01-2012, 13:58
امروز صبح مکس همش قطع بود . از 6 صبح تا الان یعنی 2 ظهر مجموعه 1 ساعت وصل بوده

fsh_num7
10-01-2012, 14:31
وضعیت نت امروز ظهر خراب قطعه کلا
512 مخابرات

ARAM44
10-01-2012, 14:59
وضعیت نت امروز ظهر خراب قطعه کلا
512 مخابرات

جالبه امروز من اینجا از هر کی میپرسیدم میگفتن از دیشب مخابرات بهتر شده الان که دارم کار میکنم نسبت به دیروز خیلی بهتره (دیروز کاملا دیال اپ بود) پس نتیجه میگیریم که شیر دیتای شمال استان رو زیاد باز کردن و ماله جنوب استان رو یه کم در جهت عقربه های ساعت پیچوندن :31:

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

fsh_num7
10-01-2012, 15:00
جالبه امروز من اینجا از هر کی میپرسیدم میگفتن از دیشب مخابرات بهتر شده الان که دارم کار میکنم نسبت به دیروز خیلی بهتره (دیروز کاملا دیال اپ بود) پس نتیجه میگیریم که شیر دیتای شمال استان رو زیاد باز کردن و ماله جنوب استان رو یه کم در جهت عقربه های ساعت پیچوندن :31:

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

AliBaMaram.13
10-01-2012, 17:43
پارس آنلاین هم چند روزی هست پر از قطعی وصلیه ...از امروز صبح هم که دیگه 5 دقیقه وصل می شه نیم ساعت قطعه!:2:
از امروز 512 پارس دارم فردا تست هاش رو می زارم البته اگه مثل امروز قطع نباشه!

x8800
10-01-2012, 17:59
من آخرش اینقدر سپید تستای خفن میزارن میگن این پسره عقده ای شده ! (شدم :31:)

اینو با وی پی اس جدیدمون که تو کانادا هست گرفتم . فقط حال کنید.

ARAM44
10-01-2012, 20:21

:cool::cool::cool:

۸۶ درصد مردم ایران حتی سالی یک‌بار هم به اینترنت وصل نمی‌شوند :

fanoostalaei
10-01-2012, 20:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2Fnewstext.aspx%3Fnewsnum%3D100801147251)

:cool::cool::cool:

۸۶ درصد مردم ایران حتی سالی یک‌بار هم به اینترنت وصل نمی‌شوند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fdetail%2F192911%2Fict%2Finternet)
نه اینکه اون 14 درصد بقیه دارن میمیرن از استفاده از این اینترنت خیلی عالیه ایران:18::18:
اون 86 درصد هم مگه خرن بیان استفاده کنن:2::2:
باید متن خبر اینجوری میشد که 14 درصد مردم اعصاب دارن ،86 درصد اعصاب دارن ولی نمیخوان خوردش کنن هر دقیقه:27::27:

fanoostalaei
10-01-2012, 21:00
راستی الان چک کردم لایزر تو ارومیه هم سرویس میده چرا اونو تست نمیکنید
در ضمن این سرویس بهترا ویپ مکس نیست؟؟؟؟

در ضمن فکر میکنید این سرویس چند مگ سرعت داره که این همه قیمتش فضاییه؟؟؟؟؟

اینهم پینگهای من با ایرانسل

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping google.com
Pinging google.com [209.85.147.99] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.147.99: bytes=32 time=393ms TTL=42
Reply from 209.85.147.99: bytes=32 time=375ms TTL=42
Reply from 209.85.147.99: bytes=32 time=354ms TTL=42
Ping statistics for 209.85.147.99:
Minimum = 354ms, Maximum = 393ms, Average = 369ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping 4.2.2.4
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=530ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=491ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=466ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=485ms TTL=235
Minimum = 466ms, Maximum = 530ms, Average = 493ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping forum.p30world.com
Pinging forum.p30world.com [72.55.140.181] with 32 bytes of data:
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=464ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=461ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=463ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=501ms TTL=41
Ping statistics for 72.55.140.181:
Minimum = 461ms, Maximum = 501ms, Average = 472ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping maxnet.ir
Pinging maxnet.ir [128.140.1.12] with 32 bytes of data:
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=237ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=233ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=252ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=234ms TTL=111
Ping statistics for 128.140.1.12:
Minimum = 233ms, Maximum = 252ms, Average = 239ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping speedtest.net
Pinging speedtest.net [74.209.160.12] with 32 bytes of data:
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=596ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=554ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=532ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=533ms TTL=43
Ping statistics for 74.209.160.12:
Minimum = 532ms, Maximum = 596ms, Average = 553ms
G:\Documents and Settings\Gold grass>

fanoostalaei
10-01-2012, 21:09
G:\Documents and Settings\Gold grass>tracert google.com
Tracing route to google.com [173.194.65.103]
over a maximum of 30 hops:
1 * * * Request timed out.
2 226 ms 299 ms 257 ms 10.132.198.33
3 253 ms 281 ms 281 ms 10.132.198.17
4 239 ms 263 ms 257 ms 10.131.198.249
5 298 ms 276 ms 281 ms 10.131.198.250
6 258 ms 257 ms 263 ms 10.131.4.238
16 * * * Request timed out.
18 * * * Request timed out.
19 * * * Request timed out.
20 * * * Request timed out.
21 383 ms 400 ms 419 ms ee-in-f103.1e100.net [173.194.65.103]
Trace complete.

آدم خجالت میکشه اینو میبینه

milad_heartsick
10-01-2012, 21:46

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=281ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=204ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=248ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=240ms TTL=243

Minimum = 204ms, Maximum = 281ms, Average = 243ms

4 40 ms * 40 ms gig1-0-2.core.switch.tabriz.maxnet.ir [128.140.0
.5]
16 209 ms 209 ms 208 ms ae-92-92.csw4.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.30
]
18 194 ms 197 ms 200 ms 4.2.2.4

Trace complete.

fanoostalaei
10-01-2012, 21:57

4 40 ms * 40 ms gig1-0-2.core.switch.tabriz.maxnet.ir [128.140.0
.5]
16 209 ms 209 ms 208 ms ae-92-92.csw4.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.30
]
18 194 ms 197 ms 200 ms 4.2.2.4

Trace complete.

چرا مال من و شما همش تایم اوت میده؟؟؟
با اینکه برای من با گوگل این همه تایم اوت میده ولی خیلی سریع برام لود میشه

ARAM44
10-01-2012, 22:10

tracert 4.2.2.4 همین الان گرفتم

C:\Documents and Settings\Computer 2000>tracert 4.2.2.4

1 60 ms 57 ms 61 ms 80.191.215.228
2 122 ms 140 ms 56 ms 80.191.215.225
3 153 ms 57 ms 54 ms 80.191.215.237
4 58 ms 67 ms 56 ms 217.219.148.161
5 76 ms 68 ms 71 ms 78.38.245.222
6 75 ms 118 ms 72 ms 217.218.158.42
7 78 ms 78 ms 78 ms 195.146.33.30
8 93 ms 124 ms 78 ms 10.10.53.30
9 248 ms 207 ms 209 ms ldn-b1-link.telia.net [213.248.76.1]
10 220 ms 240 ms 251 ms ldn-bb1-link.telia.net [80.91.248.90]
11 242 ms 256 ms 285 ms ldn-b5-link.telia.net [80.91.246.145]
12 350 ms 324 ms 340 ms xe-4-2-2.edge3.london1.level3.net [4.68.111.181]

13 339 ms 343 ms 390 ms ae-52-52.csw2.London1.Level3.net [4.69.139.120]

14 327 ms 330 ms 358 ms ae-58-223.ebr2.London1.Level3.net [4.69.153.137]

15 352 ms 335 ms 341 ms ae-22-22.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.148.19
0]
16 355 ms 345 ms 335 ms ae-92-92.csw4.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.30
]
17 267 ms 288 ms 242 ms ae-41-90.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.19
5]
18 365 ms 341 ms 343 ms 4.2.2.4

Trace complete.

x8800
10-01-2012, 23:44
تا قبل ظهر که مکس کلا قطع بود . الانم Loss بیداد میکنه ! توی VPS دارم فایل آپلود مینکنم . از هر 3 تا کلیکی که میزنم 2 تاش لاس میشه :))

اینم تست الان . 11:35 - 10 10 کیلوبایت افت سرعت ! 30 شده 20

ittools
11-01-2012, 00:51
تا قبل ظهر که مکس کلا قطع بود . الانم Loss بیداد میکنه ! توی VPS دارم فایل آپلود مینکنم . از هر 3 تا کلیکی که میزنم 2 تاش لاس میشه :))

اینم تست الان . 11:35 - 10 10 کیلوبایت افت سرعت ! 30 شده 20

آره امروز ظهر کلا مشکل داشت یه لحظه وصل میشد باقیش قطع بود

AliBaMaram.13
11-01-2012, 08:54
سرویس 512 پارس آنلاین مرکز مخابراتی فجر صبح ساعت 8:45

دانلود شبانه ام دیشب 1320 مگ بوده که با شب های گذشته که 256 داشتم هیچ تفاوتی نکرده. تقریبا همین مقدار می گرفتم بعضا هم بیشتر!

milad_heartsick
11-01-2012, 09:58
چرا مال من و شما همش تایم اوت میده؟؟؟
با اینکه برای من با گوگل این همه تایم اوت میده ولی خیلی سریع برام لود میشه

نمیدونم منم از بچه ها پرسیدم ظاهرا دلیله اینو کسی نمیدونه ماله من همیشه خدا اینجوریه
فکر کنم میانبر میزنه:31:

fanoostalaei
11-01-2012, 12:17
فکر کنم میانبر میزنه:31:

:16::16::38::38::39::39::39::39::39:

fanoostalaei
11-01-2012, 16:29
از دوستان تقتاضا میکنم هر کس ریکاور خیلی قوی سراغ داره و ازش استفاده کرده و به درد میخوره لطفا معرفی کنه
هاردمو رو به دلایلی فرمت کردم (اشتباهی)
شدیدا محتاج کمکم

x8800
11-01-2012, 16:49
از دوستان تقتاضا میکنم هر کس ریکاور خیلی قوی سراغ داره و ازش استفاده کرده و به درد میخوره لطفا معرفی کنه
هاردمو رو به دلایلی فرمت کردم (اشتباهی)
شدیدا محتاج کمکم

من یه بار کل درایو D که مهمترین درایوم بود رو فرمت کردم . ولی با نرم افزار Recover My Files تونستم 90% به دست بیارم

fanoostalaei
11-01-2012, 19:03
ببينيد من چقدر خيرم
رفته بودم كافي نت دوستم اينترنت مكس قطع بود
يكي اومد گفت جون من برام كارت ورود به جلسه در بيار فردا امتحان دارم
اونم ميگفت كه نت قطعه نميشه
بهش گفتم بيا من در بيارم فوري گيشمو كه هميشه بلوتوث همراهم هست وصل كردم سيستم و كارتشو براش در آوردم :8::31:

fanoostalaei
11-01-2012, 20:00
مكس نت اروميه هم قطعه؟؟؟؟
يا فقط تبريز؟؟

C:\Users\mohammad>ping google.com
Pinging google.com [209.85.147.106] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.147.106: bytes=32 time=450ms TTL=44
Reply from 209.85.147.106: bytes=32 time=365ms TTL=44
Reply from 209.85.147.106: bytes=32 time=359ms TTL=44
Reply from 209.85.147.106: bytes=32 time=358ms TTL=44
Ping statistics for 209.85.147.106:
Minimum = 358ms, Maximum = 450ms, Average = 383ms

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

توضيح اينكه تمامي تستها و پينگهايي كه من تا حالا با ايرانسل دادم با بلوتوث بوده پس با كابل ديتا از اين بيشتر خواهد بود و پينگ كمتر!!!!

urumchi
11-01-2012, 21:25
نمی دونم قضیه چیه، پینگم برای تمام سرورهای خارجی بالای 250 ــه ولی صفحه ها با سرعت بسیار خوب لود میشن !

سرور دوم تهران متعلق به شرکت " فن آوا " راه اندازی شد

fsh_num7
11-01-2012, 22:03

C:\Users\fsh>ping google.com

Pinging google.com [209.85.147.103] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.147.103: bytes=32 time=200ms TTL=48
Reply from 209.85.147.103: bytes=32 time=199ms TTL=48
Reply from 209.85.147.103: bytes=32 time=198ms TTL=48
Reply from 209.85.147.103: bytes=32 time=197ms TTL=48

Ping statistics for 209.85.147.103:
Minimum = 197ms, Maximum = 200ms, Average = 198ms

x8800
11-01-2012, 22:22
اینم از سرور فناوا . نمیدونم چرا تو تبریز یه سرور نمیزنن . 2 تا آی اس پی بزرگ داره خوب.

Pinging google.com [209.85.229.99] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.229.99: bytes=32 time=230ms TTL=53
Reply from 209.85.229.99: bytes=32 time=219ms TTL=53
Reply from 209.85.229.99: bytes=32 time=219ms TTL=53
Reply from 209.85.229.99: bytes=32 time=216ms TTL=53

AliBaMaram.13
11-01-2012, 22:23
نمی دونم قضیه چیه، پینگم برای تمام سرورهای خارجی بالای 250 ــه ولی صفحه ها با سرعت بسیار خوب لود میشن !

والله منم همچین احساسی دارم با اینکه پینگ ام همونه ولی صفحات زودتر لود می شن گفتم شاید چون پنل ام رو ارتقا دادم به اون ربط داشته باشه ولی دوستان گفته بودن سرعت لود صفحات به پهنای باند ربط نداره داره ؟ شایدم خبری در راه است ؟

milad_heartsick
11-01-2012, 23:01

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=206ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=243

Minimum = 206ms, Maximum = 208ms, Average = 206ms
------------------------------------------------------------------------------------------
ping google.com

Pinging google.com [209.85.143.104] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.143.104: bytes=32 time=224ms TTL=51
Reply from 209.85.143.104: bytes=32 time=233ms TTL=51

Ping statistics for 209.85.143.104:
Minimum = 224ms, Maximum = 233ms, Average = 226ms
-----------------------------------------------------------------------------------
ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [87.107.68.98] with 32 bytes of data:
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=55ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=60ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=61ms TTL=52
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=52ms TTL=52

Ping statistics for 87.107.68.98:
Minimum = 52ms, Maximum = 61ms, Average = 57ms
------------------------------------------------------------------------
ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [72.30.2.43] with 32 bytes of data:
Reply from 72.30.2.43: bytes=32 time=360ms TTL=53
Reply from 72.30.2.43: bytes=32 time=363ms TTL=53
Reply from 72.30.2.43: bytes=32 time=362ms TTL=53
Reply from 72.30.2.43: bytes=32 time=359ms TTL=53

Ping statistics for 72.30.2.43:
Minimum = 359ms, Maximum = 363ms, Average = 361ms

x8800
11-01-2012, 23:05
باز ما جوگیر شدیم :27:

تو وی پی اس داشتم از فایل سونیک پرمیوم دانلود میکردم . گفتم بزارم شمام یکم ازیت شید :5:

urumchi
11-01-2012, 23:54
بهش گفتم بيا من در بيارم فوري گيشمو كه هميشه بلوتوث همراهم هست وصل كردم سيستم و كارتشو براش در آوردم

انقدر با اسماعیل نچرخ، بد آموزی داره! میگی نه بفرما این اثباتش:

1- بيا من در بيارم !!! :27:

2- گيشمو !!! :16:

یادم باشه به اسماعیل خبر بدم بیاد شاهکارت رو ببینه دیگه انقدر بهش گیر الکی ندی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanoostalaei
12-01-2012, 01:02

:16::16::16::16::16::16::16::16:

بميري مردم از خنده:16::16::16::16::16::16:

Xpan
12-01-2012, 09:09
والله منم همچین احساسی دارم با اینکه پینگ ام همونه ولی صفحات زودتر لود می شن گفتم شاید چون پنل ام رو ارتقا دادم به اون ربط داشته باشه ولی دوستان گفته بودن سرعت لود صفحات به پهنای باند ربط نداره داره ؟ شایدم خبری در راه است ؟
--------------------------------------------------------------------------
بله بله خبر در راه است ،
چشمها را باید شست ،
بیدار باید بود
مودمها را از نو کانفیگ نمود
نویز را زدود
سکیسکو رفت تو دود
ادمین ها را بدرود
خبری در راه است!!
بزودی خبر خودش میاد دم خونه

---------------------------------------------------------------------------------------
دوستان ، زین پس به جای سایت فیس بوک ، با فیس بوک ایرانی حال کنید :

بزودی به جای یاهوو و گوگل از یا حق ( موتور جستجوی ملی ) استفاده بنمودیه.

حیف که کیبوردم بسته اس نمیشه خیلی حرفا رو نوشت!

Xpan
12-01-2012, 09:14
انقدر با اسماعیل نچرخ، بد آموزی داره! میگی نه بفرما این اثباتش:

1- بيا من در بيارم !!! :27:

یادم باشه به اسماعیل خبر بدم بیاد شاهکارت رو ببینه دیگه انقدر بهش گیر الکی ندی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

================================================== ====
goroam kiii bara goyogsoooz

Xpan
12-01-2012, 09:22
راستی الان چک کردم لایزر تو ارومیه هم سرویس میده چرا اونو تست نمیکنید
در ضمن این سرویس بهترا ویپ مکس نیست؟؟؟؟

در ضمن فکر میکنید این سرویس چند مگ سرعت داره که این همه قیمتش فضاییه؟؟؟؟؟

اینهم پینگهای من با ایرانسل

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping google.com
Pinging google.com [209.85.147.99] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.147.99: bytes=32 time=393ms TTL=42
Reply from 209.85.147.99: bytes=32 time=375ms TTL=42
Ping statistics for 209.85.147.99:
Minimum = 354ms, Maximum = 393ms, Average = 369ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping 4.2.2.4
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=530ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=491ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=466ms TTL=235
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=485ms TTL=235
Minimum = 466ms, Maximum = 530ms, Average = 493ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping forum.p30world.com
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=464ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=461ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=463ms TTL=41
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=501ms TTL=41
Minimum = 461ms, Maximum = 501ms, Average = 472ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping maxnet.ir
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=237ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=233ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=252ms TTL=111
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=234ms TTL=111
Minimum = 233ms, Maximum = 252ms, Average = 239ms

G:\Documents and Settings\Gold grass>ping speedtest.net
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=596ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=554ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=532ms TTL=43
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=533ms TTL=43
Minimum = 532ms, Maximum = 596ms, Average = 553ms
G:\Documents and Settings\Gold grass>
================================================== =======
اوه اوه
من تابه حال نه شرکتی رو تعریف کردم نه تائیید و نه رد ولی لایزر واقعا pap جالبی نیست .
مشتری مداری و اخلاق حرفه ایش زیر خط فقر هست .
نماینده اش نمیدونم کیه ، شاید اونا آدم خوبی باشن.

firebird
12-01-2012, 10:48
از صبح اینترنتم قطعه. 512 مخابرات. یقیه دوستان هم مثل من مشکل دارند ؟

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

باز ما جوگیر شدیم :27:

تو وی پی اس داشتم از فایل سونیک پرمیوم دانلود میکردم . گفتم بزارم شمام یکم ازیت شید :5:

داونلود تک کانکشن و سرعت آپلودت چقدر هست؟ تورنت هم میگیری؟

AliBaMaram.13
12-01-2012, 11:22
اینم از پینگ پارس آنلاین ساعت 2.30 شب

دیشب دانلود شبانه ام خوب بود 1950 مگ! :8:من و این همه خوشبختی محاله!:8:
می گن شکر نعمت نعمت ات افزون کند! خدا یا شکرت دمت گرم حال دادی! بیشتر و بیشتراش کن!

firebird
12-01-2012, 11:31
دوستان کسی اینترنت مخابراتش از صبح مشکل دار هست؟

چرا من هر چی پست میزنم پاک میشه؟

milad_heartsick
12-01-2012, 13:08

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=207ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=198ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=209ms TTL=243
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=212ms TTL=243

Minimum = 198ms, Maximum = 212ms, Average = 206ms

firebird
12-01-2012, 15:25
از صبح اینترنت مشکل داره. زنگ میزدم مخابرات هر دفعه یه چیزی تحویل میداد. آخرش یه بار گفت سیستمت ویروس داره بهش میگم خانم چراغ مودمم قرمزه. مگه مودم هم ویروس میگیره؟ بعد کلی ور رفتن با مودم و چند بار ساختن کاکشن و چک کردن خطوط و حتی برق خونه ... دفعه آخر ساعت حدود دو زنگ زدم میگه مرکز شهریار مشکل داره. میگم خوب همینو صبح میگفتین اینقدر وقت من تلف نشه. میگه ما هم الان فهمیدیم، اینقدر مشترک ها زنگ زدن متوجه شدیم اون منطقه مشکل هست! الان ساعت سه و بیست دقیقه هنوز قطعه.

urumchi
12-01-2012, 18:14
C:\Users\SMN>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=186ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=239
Minimum = 186ms, Maximum = 187ms, Average = 186ms

C:\Users\SMN>ping google.com

Pinging google.com [209.85.229.147] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=187ms TTL=48
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=188ms TTL=48
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=187ms TTL=48
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=192ms TTL=48
Ping statistics for 209.85.229.147:
Minimum = 187ms, Maximum = 192ms, Average = 188ms

ساعت 18:06

fsh_num7
12-01-2012, 18:25
سلام
اقایون اینجا کسی هست خطش فیبر نوری باشه و از مخابرات سرویس نگرفته باشه
مثلا همین پارس انلاین یا شرکت دیگه سرویس داشته باشه
من فیبر نوریم گلشهر..مخابرات burst غیر فعال کرده اسپید جالب نیست

x8800
12-01-2012, 23:02
از صبح اینترنتم قطعه. 512 مخابرات. یقیه دوستان هم مثل من مشکل دارند ؟

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

داونلود تک کانکشن و سرعت آپلودت چقدر هست؟ تورنت هم میگیری؟

والا دانلود تا 30 مگ و آپلود تا 50 مگ.

یه سپید تست هم همین چند صفحه پیش از وی پی اس گذاشتم

urumchi
12-01-2012, 23:02
واقعا برام سوال شده چطور میشه با پینگ بالای 300 برای 4.2.2.4 همه سایتها با سرعت خیلی خوبی لود میشن؟؟؟

blogers.ir/cod/js-games/tamarkoz/game.htm

AmirSAMSUNG
12-01-2012, 23:22
ترکانت

ittools
12-01-2012, 23:34
واقعا برام سوال شده چطور میشه با پینگ بالای 300 برای 4.2.2.4 همه سایتها با سرعت خیلی خوبی لود میشن؟؟؟

blogers.ir/cod/js-games/tamarkoz/game.htm

سعید جان حالا نمیشه مبنای نابغه بودن رو 26 ثانیه حساب کنیم :27: من تو بار پنجم تونستم 26 بزنم ثانیه ها رو کم بگیرید بزارید مشتری شیم :31: خیال کنیم ما هم نابغه ایم :39:
این مدرک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

urumchi
12-01-2012, 23:51
سعید جان حالا نمیشه مبنای نابغه بودن رو 26 ثانیه حساب کنیم :27: من تو بار پنجم تونستم 26 بزنم ثانیه ها رو کم بگیرید بزارید مشتری شیم :31: خیال کنیم ما هم نابغه ایم :39:
این مدرک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

ایول ! خداییش از تو یکی انتظار داشتم که رکورد خوبی بزنی:11:

یه نفر هست بدجوری منتظرم ببینم اون چند میزنه. فقط خدا کنه خودش عکس بذاره اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من خودم بیشتر از 22 نتونستم بزنم. هر چند ماوس من یه نمه ضربه مغزی شده و ایراد داره :31:

ittools
12-01-2012, 23:57
ایول ! خداییش از تو یکی انتظار داشتم که رکورد خوبی بزنی:11:

یه نفر هست بدجوری منتظرم ببینم اون چند میزنه. فقط خدا کنه خودش عکس بذاره اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من خودم بیشتر از 22 نتونستم بزنم. هر چند ماوس من یه نمه ضربه مغزی شده و ایراد داره :31:
باید دوپینگ کنی من قبل رکورد شکنی یه چایی مشتی زدم به بدن :3:
حالا فردا 30 ثانیه رو هم میزنم
چاکریم :10:

urumchi
13-01-2012, 00:13
اینا بازم دارن جی میل رو انگولک میکنن، حواستون باشه

fanoostalaei
13-01-2012, 00:16
god@hossein:~$ ping google.com
PING google.com (173.194.66.147) 56(84) bytes of data.
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=1 ttl=40 time=4663 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=2 ttl=40 time=4833 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=3 ttl=40 time=4763 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=4 ttl=40 time=4678 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=5 ttl=40 time=5010 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=6 ttl=40 time=940 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=8 ttl=40 time=910 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=9 ttl=40 time=935 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=10 ttl=40 time=981 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=11 ttl=40 time=960 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=12 ttl=40 time=917 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=13 ttl=40 time=958 ms
64 bytes from we-in-f147.1e100.net (173.194.66.147): icmp_req=14 ttl=40 time=958 ms

در تصدیق حرفهای جناب سعید آقا
گوگل خیلی خیلی فوری برام لود میشه ولی چرا این پینگ؟؟؟!!!!

:31::31::31::31::31::31::31::31::31:

urumchi
13-01-2012, 00:21
حسین نمی دونم چرا وقتی این عکس رو دیدم یاد تو افتادم :31:

یادته یه سیستم تهویه ابتکاری درست کرده بودی؟

x8800
13-01-2012, 00:21
ای بابا . خوب امروز یه امتحان خیلی سخت داشتیم . همینم زیاده :37:

fanoostalaei
13-01-2012, 00:31

128 لایزر:8:

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

حسین نمی دونم چرا وقتی این عکس رو دیدم یاد تو افتادم :31:

یادته یه سیستم تهویه ابتکاری درست کرده بودی؟

منیم گابما سالیسان؟؟؟
مگه سیستم من چش بود دمای سی پی پو بالای 42 رو با اون روش میاوردم زیر 35

:31::31::31::22::22::16::16::16:

urumchi
13-01-2012, 04:41
128 لایزر:8:

مبارکت باشه، سرعتت خیلی خوبه، یه تست هم از وضعیت پینگ بذار

exreme
13-01-2012, 13:49

128 لایزر:8:[COLOR="Silver"]

این رو از تبریز گرفتی یا از ارومیه؟
راستی دو مدل سرویس داره. یکیش اشتراک 1 به 10 است یکی دیگه هم معمولی. شما از کدوم گرفتی؟

fanoostalaei
13-01-2012, 15:54
اون عکس که مال من نیست!!!!
فقط اون رو به عنوان نمونه گذاشتم که سرعتش همین حدوداست
مال من نمیدونم هنوز چرا وصل نشده
فردا پیگیر میشم

ARAM44
13-01-2012, 21:24
سلام

قبل از هر چیز از همکاری صمیمانه همه دوستان که در این مدت 10 روز تستهاشون رو قرار دادند تشکر می کنم .

اقایان:

urumchi : سعید خان در این مدت پینگ شما تقریبا ثابت بوده( دوروبر 49) و دانلودتون هم تقریبا 66 کیلوبایت(بدون تغییر) (512 مخابرات)

x8800 :ناصر خان شما هم پینگت یه مقدار افزایش داشت (تقریبا 64) و دانلودتون هم تقریبا 32 کیلوبایت بود(بدون تغییر) (128 مکس نت)

milad_heartsick :جناب میلاد پینگ خطتتون جزئی زیاد شده(54) ولی دانلودتون بهتر شده تقریبا 160 کیلو بایت.(افزایش)

fsh_num7: شما هم پینگتون تقریبا کاهش پیدا کرده( 39 ) و دانلودتون این اواخر بهتر شده تقریبا 70 کیلوبایت(افزایش)
(مخابرات)

AliBaMaram.13 :علیرضا خان شما هم پینگ گوگلتون افزایش یافته بود (پارس انلاین)

poolpool :جناب حامد پینگ شما ثابت اما بالاست (97) ولی دانلودتون خیلی خوبه تقریبا 170 کیلوبایت درشب و تقریبا 200 کیلوبایت در روز (512 پارس انلاین)

exreme:پینگ شما ثابت و نسبتا خوب بود (59 ) دانلودتون خوب دوروبر 110کیلوبایت بود(مکس نت توربو)

ARAM44: بنده حقیر که پینگم تقریبا ثابت اما نسبتا بالا بود( 76) و دانلودم تقریبا افزایش داشته اما در کل خیلی پایین بود (16 کیلوبایت) پایینترین دانلود بین مخابراتی ها

ittools : پینگ شما کاهش داشت (68) اما نسبتا بالا بود و دانلودتون هم ثابت اما پایین بودحدود35 کیلوبایت اما از دانلود من خیلی بهتر بود ( 128 مکس نت )

fanoostalaei :جناب حسین اقا. پینگتون خیلی بالا بود (240) دانلودتون هم تقریبا پایین بود(28 کیلوبایت) حالا که لایزر گرفتین ببینیم چی میشه .

من (رضا) که از اخر اول شدم من فقط موندم چرا بین مشخصات جناب سعید و جناب poolpool اینقدر تفاوت هست؟

به نظر من که جناب میلاد وضعیتشون بهتر از بقیه بوده نظر شما چیه ؟ اگه نظر اصلاحی داشتید حتما بگید اصلاح کنم

با تشکر از همتون

fsh_num7
13-01-2012, 22:03
داداش ایول داری دستت درد نکنه

urumchi
13-01-2012, 22:19
بنظر من فعلا بهترین سرویس رو میلاد داره چون هم پینگ داخلی مناسبی داره هم سرعت دانلودش خوبه

حامد جان هم بیشترین سرعت دانلود رو دارن ولی پینگشون اصلا خوب نیست، کلا پارس وضعش همینه

البته همین پینگی که ایشون دارن برای وبگردی مناسبه ولی برای گیم و یوتیوب فکر نکنم بدرد بخوره

برای خود من شخصا پینگ خیلی مهمتر از سرعت دانلوده، چون کلا چیز خاصی دانلود نمی کنم نهایتا یه فیلم 720p معمولی با حجم 700 مگ ولی چون 90% کارهای من مربوط به وبگردی و استفاده از مسنجر میشه پینگ پایین برام خیلی مهمه

تا الان هم از مخابرات کوچ نکردم بخاطر اینه که حداقل پینگ داخلیش خیلی خوبه

حدود 50ms برای سرورهای داخلی و 220ms برای 4.2.2.4 در ساعات اوج ترافیک، هر چند حدود 3 - 2 روز میشه که با وجود بالا بودن پینگ براحتی و با سرعت خوبی وبگردی می کنم

آخر این ماه هم موقع تمدید 128 می گیرم چون واقعا حیف هست بخاطر 60 کیلوبایت دانلود ماهانه 17 تومن پول بدم

من فقط موندم چرا بین مشخصات جناب سعید و جناب poolpool اینقدر تفاوت هست؟

رضا جان متوجه این قسمت نشدم

fsh_num7
13-01-2012, 22:36
مخابرات خوب بود burst بستش حیف شد سعید من زنگ زدم اصلا حالیش نبود چی میگفت ولی پذیروفت مشکل دارن این چند روزه در مورد افزایش سرعت گفت فعلا...........!:41:

urumchi
13-01-2012, 23:05
مخابرات خوب بود burst بستش حیف شد سعید من زنگ زدم اصلا حالیش نبود چی میگفت ولی پذیروفت مشکل دارن این چند روزه در مورد افزایش سرعت گفت فعلا...........!:41:

مرسی

پس من آخر این ماه یک ماهه 128 می گیرم 8250 تومن

حداقل وبگردی رو داشته باشم

دانلود ایستمدیم دیسین باشلارینان :sad:

poolpool
13-01-2012, 23:22
رضا جان جمع بندیت عالی بود :10:

ولی متوسط سرعت 170 کیلو واسه دانلود شبانه م هستش ، دانلود روزانه م بین 200 تا 220 میچرخه :8:

راستی حامد هستم :46:

AliBaMaram.13
14-01-2012, 00:11
عزیزان اینجا کسی از شاتل سرویس داره ؟ پیرو صحبت دوستان که واسه هر مرکز مخابراتی یه ISP جواب می ده یکی از هم محله هامون می گفت من شاتل داشتم ازش راضی بودم ؟

شرمنده ARAM44 عزیز وقت نشد من زیاد نتونستم همکاری کنم

ARAM44
14-01-2012, 00:19
رضا جان متوجه این قسمت نشدم

سعید جان شما و حامد عزیز هر دو الان 512 دارید شما از مخابرات و ایشون از پارس انلاین چرا پینگ و دانلودتون اینقدر متفاوته ؟

urumchi : سعید خان در این مدت پینگ شما تقریبا ثابت بوده( دوروبر 49) و دانلودتون هم تقریبا 66 کیلوبایت(بدون تغییر) (512 مخابرات)

poolpool :جناب حامد پینگ شما ثابت اما بالاست (97) ولی دانلودتون خیلی خوبه تقریبا 170 کیلوبایت درشب و تقریبا 200 کیلوبایت در روز (512 پارس انلاین)

urumchi
14-01-2012, 00:23
عزیزان اینجا کسی از شاتل سرویس داره ؟ پیرو صحبت دوستان که واسه هر مرکز مخابراتی یه ISP جواب می ده یکی از هم محله هامون می گفت من شاتل داشتم ازش راضی بودم ؟

دریغ از حتی 1 نفر !

از دوستان تاپیک هیچکس رو من ندیدم از شاتل اکانت داشته باشه ولی علیرضا جان مطلع باش که شاتل به دانلود شبانه بدجوری گیر میده

urumchi
14-01-2012, 00:33
سعید جان شما و حامد عزیز هر دو الان 512 دارید شما از مخابرات و ایشون از پارس انلاین چرا پینگ و دانلودتون اینقدر متفاوته ؟

خب کاملا معلومه

پارس آنلاین خط ایشون رو 2 مگ بسته ولی مخابرات خط من رو همون 512 کیلوبیت بسته

در واقع سرویس ایشون اسما 512 ــه ولی در عمل 2 مگه

ممکنه یه نفر 128 بخره ولی شرکت Burst سرویس رو 3 مگ ببنده و کاربر با 384 دانلود کنه مثل سرویس هایی که یه زمانی شرکت شبدیز کرج میداد و سرعت روزانه تا 360 هم می رسید.

در مورد پینگ هم باز هم موضوع به شرکت برمیگرده و پهنای باندی که شرکت داره و میزان مصرف اون

هر چقدر یه isp فول پاور کار کنه مثلا 90% از پهنای باندش مشغول باشه طبیعتا پینگ کاربرا هم میره بالا

اگر من هم مثل ایشون از پارس سرویس 512 داشتم و تفاوتی زیادی بین سرویس ها بود اونوقت جای تعجب داشت نه الان که isp ها فرق دارن

ARAM44
14-01-2012, 00:46

ای بابا علیرضا جان ما مخلصتیم رضا یه ندا داد که هر کس بتونه تست بزاره من که موقعیت شما رو میدونم :20:. اصلا مساله ای نیست این فقط یه تست همگانی بود برای اینکه بدونیم شرکتها در بدترین وضعیت چه تفاوتهایی باهم دارند که اون هم مشخص شد شما چه اینجا باشی یا نتونی بیای در دل ما جای داری علیرضاخان بامرام :10:

ARAM44
14-01-2012, 01:05
خب کاملا معلومه

پارس آنلاین خط ایشون رو 2 مگ بسته ولی مخابرات خط من رو همون 512 کیلوبیت بسته

در واقع سرویس ایشون اسما 512 ــه ولی در عمل 2 مگه

ممکنه یه نفر 128 بخره ولی شرکت Burst سرویس رو 3 مگ ببنده و کاربر با 384 دانلود کنه مثل سرویس هایی که یه زمانی شرکت شبدیز کرج میداد و سرعت روزانه تا 360 هم می رسید.

در مورد پینگ هم باز هم موضوع به شرکت برمیگرده و پهنای باندی که شرکت داره و میزان مصرف اون

هر چقدر یه isp فول پاور کار کنه مثلا 90% از پهنای باندش مشغول باشه طبیعتا پینگ کاربرا هم میره بالا

اگر من هم مثل ایشون از پارس سرویس 512 داشتم و تفاوتی زیادی بین سرویس ها بود اونوقت جای تعجب داشت نه الان که isp ها فرق دارن

مرصی پس درواقع سرویس حامد 2 مگ هست ! حالا ایشون رفته شرکت گفته من سرویس 2 مگ میخام یا همون 512 رو درخواست کرده که burst اون فعال بوده ؟ یکی دیگه اینکه بعضی وقتها میگی burst شرکت مخابرات غیر فعال شد از پنل متوجه میشی یا از سرعت دانلود بهش پی میبری؟ این سوال رو از دوستم پرسیدم گفت اگه سرعت دانلودت نسبت به شب قبل نصف و کمتر بشه برستت غیر فعاله .

urumchi
14-01-2012, 01:31
مرصی پس درواقع سرویس حامد 2 مگ هست ! حالا ایشون رفته شرکت گفته من سرویس 2 مگ میخام یا همون 512 رو درخواست کرده که burst اون فعال بوده ؟ یکی دیگه اینکه بعضی وقتها میگی burst شرکت مخابرات غیر فعال شد از پنل متوجه میشی یا از سرعت دانلود بهش پی میبری؟ این سوال رو از دوستم پرسیدم گفت اگه سرعت دانلودت نسبت به شب قبل نصف و کمتر بشه برستت غیر فعاله .

نه سرویسی که حامد خریده 512 ــه، شرکت برای اینکه سریعتر حجمش تموم بشه و برای حذب مشتری بیشتر خودشون خط رو 2 مگ بستن هرچند اوائل شروع کار پارس در اورمیه سفارش هم قبول میکردن به این شکل که مثلا یه نفر میتونست در ازای پرداخت مبلغ بیشتری ازشون بخواد که پهنای باند سرویسش رو زیادتر ببندن ولی الان دیگه اینکار رو نمی کنن

سرویس 512 که من دارم قانونا سرعتش نباید کمتر از 64 بشه (64=512/8) حالا وقتی که من دارم با 120 دانلود میکنم معلومه که برست سرویس فعاله و رو 1 مگ قرار داره و وقتی همون سرعت قانونی رو داره معلومه که برست غیر فعاله

fsh_num7
14-01-2012, 01:31

512=64کیلوبایت
اگه دیدی بهت 100 تا میده یعنی بورست فعال شده:11:

ARAM44
14-01-2012, 01:54
نه سرویسی که حامد خریده 512 ــه، شرکت برای اینکه سریعتر حجمش تموم بشه و برای حذب مشتری بیشتر خودشون خط رو 2 مگ بستن هرچند اوائل شروع کار پارس در اورمیه سفارش هم قبول میکردن به این شکل که مثلا یه نفر میتونست در ازای پرداخت مبلغ بیشتری ازشون بخواد که پهنای باند سرویسش رو زیادتر ببندن ولی الان دیگه اینکار رو نمی کنن

سرویس 512 که من دارم قانونا سرعتش نباید کمتر از 64 بشه (64=512/8) حالا وقتی که من دارم با 120 دانلود میکنم معلومه که برست سرویس فعاله و رو 1 مگ قرار داره و وقتی همون سرعت قانونی رو داره معلومه که برست غیر فعاله

پس با این حساب این مساله مثل شمشیر دولبه میمونه اگه کاربر اهل وب گردی و دانلود در روز هست به زیانشه چون حجمش زود تموم میشه اگه شب کار باشه به نفعشه (البته اگه سرعت دانلود پایین نیاد)

راستی زکات این که الان یاد دادی چقدر میشه ؟ :31:

urumchi
14-01-2012, 02:56
پس با این حساب این مساله مثل شمشیر دولبه میمونه اگه کاربر اهل وب گردی و دانلود در روز هست به زیانشه چون حجمش زود تموم میشه اگه شب کار باشه به نفعشه (البته اگه سرعت دانلود پایین نیاد)

راستی زکات این که الان یاد دادی چقدر میشه ؟ :31:

دقیقا درست متوجه شدی

البته بالا بودن پهنای باند تاثیر مستقیمی بر سرعت لود صفحات هم میذاره چون باعث میشه اجزای صفحات سریع بارگذاری شده و نمایش داده بشن

همین نرم افزار net bill که مخابرات ازش استفاده میکنه از این روش استفاده میکنه یعنی بعضی مواقع بصورت آنی و لحظه ای پهنای باند کاربر رو تا 2 مگ افزایش میده تا صفحات سریع لود بشن و بعد از چند ثانیه دوباره پهنای باند رو به همون میزان تعریف شده در سیستم برمیگردونه

fsh_num7
14-01-2012, 03:57
C:\Users\fsh>ping google.com

Pinging google.com [173.194.67.103] with 32 bytes of data
Reply from 173.194.67.103: bytes=32 time=171ms TTL=43
Reply from 173.194.67.103: bytes=32 time=168ms TTL=43
Reply from 173.194.67.103: bytes=32 time=172ms TTL=43
Reply from 173.194.67.103: bytes=32 time=174ms TTL=43

Ping statistics for 173.194.67.103:
Minimum = 168ms, Maximum = 174ms, Average = 171ms

C:\Users\fsh>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=181ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=239

Minimum = 181ms, Maximum = 186ms, Average = 184ms

C:\Users\fsh>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [87.107.68.98] with 32 bytes of data:
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=51ms TTL=50
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=50ms TTL=50
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=51ms TTL=50
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=49ms TTL=50

Ping statistics for 87.107.68.98:
Minimum = 49ms, Maximum = 51ms, Average = 50ms

سعید میخوای بری خدمت؟من خودم الان تو خدمتم کجا میخوای بیوفتی

ARAM44
14-01-2012, 13:47
ارتباط ایران با دهکده جهانی اینترنت چگونه برقرار می شود ؟؟

قیمت‌های خطوط اختصاصی اینترنت اعلام شد

قیمت پهنای باند با سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه به‌صورت اختصاصی و برای یک نفر به قیمت 260 هزار و 400 تومان است که می‌توان از طریق آن 83 گیگابایت بر ثانیه در ماه دانلود کرد که البته این قیمت‌ها برای خطوط اختصاصی است.
علیرضا اصغریان - مدیر کل دفتر نظارت بر سرویس‌های فن‌آوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - در گفت‌و‌گو با خبرنگار فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: قیمت یک خط اختصاصی 128 کیلوبیت بر ثانیه و بدون به اشتراک‌گذاری 173هزار و 600 تومان است که کاربران می‌توانند با آن 41 گیگ در ماه دانلود داشته باشند.

وی افزود: یک خط 64 کیلوبیت بر ثانیه به‌صورت اختصاصی به قیمت 86 هزار و 800 تومان است که کاربران می‌توانند 20 گیگ در ماه دانلود داشته باشند.

اصغریان ابراز کرد: در صورتی که قیمت خط 64 کیلوبیتی با اشتراک بین 10 نفر به قیمت 5 هزار و 920 تومان و 128 کیلوبیتی با همین نرخ اشتراک به قیمت 9 هزار و 920 تومان است.

مدیر کل دفتر نظارت بر سرویس‌های فن‌آوری اطلاعات اظهار کرد: شرکت‌های خصوصی ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت می‌توانند نقطه‌نظرات خود را در جهت کاهش قیمت و افزایش تنوع در سرویس‌های قابل ارایه به رگولاتوری ارایه کنند.

وی برداشته ‌شدن میزان حجم و ترافیک خدمات اینترنت پرسرعت را محدودیتی برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ADSL ندانست و تاکید کرد: این‌که میزان ترافیک را برای شرکت‌های ارائه‌ی خدمات ADSL نامحدود گذاشته‌ایم، محدودیت نیست و اگر محدودیتی را در این راستا متصور شویم، اشتراک معمولی یک به 10 خطوط است.

x8800
14-01-2012, 16:42
وضعیت مکس امروز صبح اصلا خوب نیود . ولی از بعد از ظهر دیگه به حالت عادی برگشت و الان خوبه.

اینم از تست الان 16:36

urumchi
14-01-2012, 17:20
وضعیت مکس امروز صبح اصلا خوب نیود . ولی از بعد از ظهر دیگه به حالت عادی برگشت و الان خوبه

ناصر سرعت دانلود و آپلود این سرویس تو اورمیه هم همینطوریه؟

پینگ اورمیه نسبت به مهاباد چطوره؟ بنظر یه مقدار پینگت بالاست

x8800
14-01-2012, 18:55
آره این سرویس دقیقا همین مقدار رو میده . منتها تو ارومیه پینگ یه 5-6 میل کمتر میشه

ittools
14-01-2012, 23:41
امروز صبح رو نمیدونم چون آنلاین نبودم ولی الان وضعیت خوبه یه چند وقتی هست کیفیت خیلی خوب شده چون بار آخر با پشتیبانی مکس نت خیلی محکم حرف زدم شاید به اون دلیل سرعت منو افزایش دادن چون بیشتر اوقات سرعت دانلود روی 22 تا 25 هست و شب ها هم حدود 600 مگ دانلود مکنم که قبلا ها 400 بود

obalit88
15-01-2012, 22:00
سلام
رایگان شبانه مخابرات از ساعت چند تا چند هست؟

navid_nasim
15-01-2012, 22:03
سلام دوستان

شاید سوال سختی باشه برای جواب دادن در کل در ارومیه از کدم شرکت راضی هستین

1-شاتل
2-صبانت
3-لایزر
4-مکس نت یا همون آسیا تک
5-پارس آنلاین
6-فن آوا
7-داتک تلکام
8-لایزر

x8800
15-01-2012, 23:10
سلام دوستان

شاید سوال سختی باشه برای جواب دادن در کل در ارومیه از کدم شرکت راضی هستین

1-شاتل
2-صبانت
3-لایزر
4-مکس نت یا همون آسیا تک
5-پارس آنلاین
6-فن آوا
7-داتک تلکام
8-لایزر

من از لایز شماره 8 راضیم :31: لایز دومی کیفیت نداره :27:

راستی داتک تو ارومیه هم مگه سرویس میده ؟ تعریف پینگ داتک رو زیاد شنیدم. البته صبانت هم همینطور

fanoostalaei
15-01-2012, 23:18
من از لایز شماره 8 راضیم :31: لایز دومی کیفیت نداره :27:

راستی داتک تو ارومیه هم مگه سرویس میده ؟ تعریف پینگ داتک رو زیاد شنیدم. البته صبانت هم همینطور

داتک و پینگ خوب محاله
من که تو این همه تستس که تو فروم گذاشتن همچین چیزی ندیدم:31:

fanoostalaei
15-01-2012, 23:47
تقدیم به طرفداران AOL
ورژن 10.1 این بروزر پر سرعت و قدرتمند
من که راضیم بدجور

موقع دانلود اون خط فاصله رو از سافت 98 بردارید بعد دانلود کنید

fsh_num7
16-01-2012, 00:15
سلام
رایگان شبانه مخابرات از ساعت چند تا چند هست؟

1تا 8 صبح عزیزم

EngineeR EhsaN
16-01-2012, 13:48
همین الان یه زلزله اورمیه رو تکون داد :18:
واسه اینکه اسپم نشه ، شبانه ترکانت از یک تا هشته یا هشت و نیم؟:31:

EngineeR EhsaN
16-01-2012, 13:48
---------------

ittools
16-01-2012, 13:59
بله بله اینجا ارومیه هست و ما همچنان آنلاین زلزله شدیدی بود میز کلا یه 4 ثانیه ای حرکت میکرد کم مونده بود مونیتور بیافته :19: خیلی ترسیدم :27:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

واسه اینکه اسپم نشه ، شبانه ترکانت از یک تا هشته یا هشت و نیم؟
نترس طوری نمیشه فکر کنم یه 5 ریشتری بود کم مونده بود مونیتور نازنینم بیافته و من رو داغدار کنه :31: لوستر هم کلا تکون میخورد حتی زمین زیر پام هم حرکت میکرد یه لحظه فکر کردم پاهام ایراد پیدا کرده :27: من برم یه آبی بخورم :34:

AmirSAMSUNG
16-01-2012, 14:02
واسه اینکه اسپم نشه ، شبانه ترکانت از یک تا هشته یا هشت و نیم؟

عجب زلزله ای بوووود :19:

کاتالوگ نوشته 8:30 ولی من محض احتیاط میزارم تا 8 :31:

fsh_num7
16-01-2012, 14:23
قوشچي، آذربايجان غربي به بزرگی 4.1

x8800
16-01-2012, 16:10
به به . الان تا یه ماه می***نن به نت بعئ میگن تقصیر زلزله بود :31:

همگی خوبین که ؟ یه تست بزارین بفهمیم زنده این یا نه :27:

ولی خوبیه این مهاباد اینه که چون دورتادورش کوهه تو تاریخش زلزله به خودش ندیده

urumchi
16-01-2012, 16:26
من که خونه نبودم، هیچی نفهمیدم. اه! حیف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیر نویس شبکه خبر دیدم نوشته بود قوشچی
از 1 ماه پیش زلزله داره بصورت کاتدار کل ایران رو میچرخه :31: هفته قبل هم مازندران رو لرزونده بود
خدا کنه دیگه زلزله نشه چون خیلی وحشتناکِ

کم مونده بود مونیتور نازنینم بیافته و من رو داغدار کنه

کورش جان این جمله ت منو یاد یه خاطره انداخت:

سال 87 تبریز زلزله شدیدی اومد. من و دوستم خونه بودیم. من زود فرار کردم حیاط. دیدم از دوستم خبری نشد، یه لحظه نگران شدم که این دیوونه چرا نمیاد بیرون پس، 10 ثانیه بعد از تموم شدن زلزله دیدم همخونه م مانیتورش رو بغل کرد و با خودش داره میاره حیاط ( سپید فام ال جی ) و زیر لب هی فحش میده فلان فلان شده پیچش باز نمی شد !!!( دو تا پیچ سر کابل گرافیک رو میگفت ) :16::16:

تا این صحنه رو دیدم زدم زیر خنده اونقدر بهش خندیدم که داشتم می مُردم

به به . الان تا یه ماه می***نن به نت بعئ میگن تقصیر زلزله بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همگی خوبین که ؟ یه تست بزارین بفهمیم زنده این یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوبیه این مهاباد اینه که چون دورتادورش کوهه تو تاریخش زلزله به خودش ندیده

آی گفتی ، از امشب اینترنت رو تعطیل میکنن دلیلش رو هم وقوع زلزله 4 ریشتری در قوشچی اعلام میکنن که باعث شده کابلهای مسیر جاسک - فجیره قطع بشن و 1 ساعت بعد عکسهاش هم از TV پخش خواهد شد !!! :31:

کلا جنوب استان از نظر زلزله خیز بودن جز کم خطرترین نقاط ایران محسوب میشن

ittools
16-01-2012, 17:25
من که خونه نبودم، هیچی نفهمیدم. اه! حیف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیر نویس شبکه خبر دیدم نوشته بود قوشچی
از 1 ماه پیش زلزله داره بصورت کاتدار کل ایران رو میچرخه :31: هفته قبل هم مازندران رو لرزونده بود
خدا کنه دیگه زلزله نشه چون خیلی وحشتناکِ

کورش جان این جمله ت منو یاد یه خاطره انداخت:

سال 87 تبریز زلزله شدیدی اومد. من و دوستم خونه بودیم. من زود فرار کردم حیاط. دیدم از دوستم خبری نشد، یه لحظه نگران شدم که این دیوونه چرا نمیاد بیرون پس، 10 ثانیه بعد از تموم شدن زلزله دیدم همخونه م مانیتورش رو بغل کرد و با خودش داره میاره حیاط ( سپید فام ال جی ) و زیر لب هی فحش میده فلان فلان شده پیچش باز نمی شد !!!( دو تا پیچ سر کابل گرافیک رو میگفت ) :16::16:

تا این صحنه رو دیدم زدم زیر خنده اونقدر بهش خندیدم که داشتم می مُردم

آی گفتی ، از امشب اینترنت رو تعطیل میکنن دلیلش رو هم وقوع زلزله 4 ریشتری در قوشچی اعلام میکنن که باعث شده کابلهای مسیر جاسک - فجیره قطع بشن و 1 ساعت بعد عکسهاش هم از TV پخش خواهد شد !!! :31:

کلا جنوب استان از نظر زلزله خیز بودن جز کم خطرترین نقاط ایران محسوب میشن

پس کلا صحنه رو از دست دادی :27:
یه وضعی بود :31: من فقط مراقب مانیتور بودم نمیدونم چرا پایش لق شده نمیگرفتم سرنگون میشد و خسارات مالی به بار میاورد :21:
ولی خودمونیم ها چه کیفی کردیم کلا حالت روحیمون عوض شد تا باشه از این زلزله های 4 ریشتری بی خطر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanoostalaei
16-01-2012, 17:42
فلان فلان شده پیچش باز نمی شد !!!( دو تا پیچ سر کابل گرافیک رو میگفت ) :16::16:

:16::16::16::16::16::16::16::16::16::16::16:

وای مردم از خنده خدا

من اولین بار که تو عمرم زلزله اومده بود تو تبریز تو حیاط خونمون خواب بودم که ساعت حدود 8.30 یا 9 صبح بود فکر کنم

ولی دومین بار که شدیدتر ، طولانی تر بود بیرون بودم دیدم همه دارن میخورن به هم
عجب صحنه ای شده بود:13::13:

Ahmad_742009
16-01-2012, 19:22
داشتم ناهار کوفت میکردم :31: نمیدونم چرا به اون صورت شدید حس نکردم شاید چون خونمون بلنده
یا من حواس 5 گانم درست کار نمیکنه :31:
گوگل - یاهو - بینگ - گیم اسپات ورزش 3 و 70 % سایتا برام بالا نمیاد ! امیدوارم این شرایط پیدا نکنه وگرنه من یکی شرمنده همشون میشم :21:

fanoostalaei
16-01-2012, 19:29
دوستان من به عنوان یک شهروند ایرانی دیگه دارم بالا میارم از این اینترنت
این همه شرکت عوض کردم والا دیگه داره حالم به هم میخوره از این زیر ساخت و مخابرات و وزیر و هر کوفت و زهر ماری که مربوط به اینترنت میشه:41:

بامبول جدید مخابرات رو تو تاپیک تبریز گفتم دوستانی که حال دارن برن بخونن
ایرانسلمم تموم شد
موندم چیکار کنم!!!!!!!!

دیگه دارم سفهلیرم:31::31::31::31::31::31:

urumchi
16-01-2012, 20:05
ولی خودمونیم ها چه کیفی کردیم کلا حالت روحیمون عوض شد تا باشه از این زلزله های 4 ریشتری بی خطر

لامصب ترشح ناگهانی آدرنالین بدجوری فاز میده :31: کاملا موافقم حال روحی خیلی تغییر میکنه البته اگه بقول خودت بی خطر باشه

F1 Please

گوگل تاک و جی میل برای من کلا تعطیل شده، ------ هم کانکت نمیشه فیسبوک هم نمیشه رفت

AliBaMaram.13
16-01-2012, 20:59
من که از شیفت شب اومده بودم خواب خواب بودم از صدای کمد کتاب ها که درست بالا کلم بود داشت ویبره می زد چشامو وا کردم بعد 3 ثانیه که مغرم کار کرد و فهمیدم زلزله بوده با خودم گفتم اوه نکنه پیش زلزله باشه! :18:الانه که همه چی شپلخ بشه!:18: باید فرار کنیم بیرون! ولی خداییش انقد خوابم می اومد که گفتم ولش کن هممون یه روزی می میریم بگیر بخواب! خوابیدم:31:....

fsh_num7
16-01-2012, 21:37
سعید مشکلی نیست (f1)
okeye:27:

fsh_num7
16-01-2012, 21:54
یه چند روزه موقع وب گردی بعضی سایتها بالا نمیاد باید رفلش کنی تا بلکه........
dns گذاشتم 8.8.8.8 درست شد!!!!!!!!!!

ittools
16-01-2012, 22:02
برام جای تعجبه وقتی زلزله میاد لااقل باید شبکه استانی اطلاع رسانی کنه یه زیر نویسی لااقل بنویسه که به جاهای امن برید شاید اصلا این پیش زلزله باشه شاید خدای نکرده زلزله شدیدتری تو راهه من درست بعد از زلزله شبکه استانی رو نگاه کردم دیدم یه فیلم داره میده اصلا هشداری هم نداد ! بعد میان مانور زلزله هم میزارن به خیال خودشون :2:

لامصب ترشح ناگهانی آدرنالین بدجوری فاز میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا موافقم حال روحی خیلی تغییر میکنه البته اگه بقول خودت بی خطر باشه
آره یه بحث جدید داغ تو خونه ها باز شد با هر کی حرف میزدم از لحظه زلزله میگفت و گاف هایی که داده بود عجب چیز باحالیه این زلزله بی خطر :31:

اینم جهت اسپم شناخته نشدن پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

poolpool
16-01-2012, 22:43
یه چند روزه موقع وب گردی بعضی سایتها بالا نمیاد باید رفلش کنی تا بلکه........
dns گذاشتم 8.8.8.8 درست شد!!!!!!!!!!

چطوری ؟ منم همین مشکل رو دارم

لطفا بیشتر توضیح بدین :10:

fsh_num7
16-01-2012, 23:56
چطوری ؟ منم همین مشکل رو دارم

لطفا بیشتر توضیح بدین :10:

یا 8.8.8.8 و یا 8.8.4.4 وارد کن

fanoostalaei
17-01-2012, 00:12
دوستان میشه از 3G ترکسل تو تبریز استفاده کرد
میخوام یه ترکسل بخرم استفاده کنم
با استفاده از نسل 3 رایتل میشه استفاده کرد یا نه؟؟؟؟
سرعت دانلود ترکسل 47 مگه
با آپلود 6 مگ

لطفا زود نظرتونو بگید

fsh_num7
17-01-2012, 00:26
سرعت دانلود ترکسل 47 مگه
با آپلود 6 مگ

لطفا زود نظرتونو بگید

داداش سن بیدنه isp آش اوزوین:31:

fanoostalaei
17-01-2012, 00:32
اینم یه نظره برای خودش:31:

ولی بی شوخی
تا دو روز دیگه میخوام یکی بخرم

Xpan
17-01-2012, 09:07
سرعت دانلود ترکسل 47 مگه
با آپلود 6 مگ

لطفا زود نظرتونو بگید

================================================== ====
Xpan:
چون تبریز تا ترکیه یکم فاصله داره ، شما چند تا کار میتونی انجام بدی:
1- کل قضیه رو بیخیال شی.
2- لب مرز ، تو سرو یا بازرگان یه زمین بگیری و توش ساختمون بسازی و به اونجا نقل مکان کنی تا از ترک سل آنتن داشته باشی (البته با اون میزان سیگنال لب مرز 48 مگ نمیده) .
3-صبر کنی تا اپراتورهای کشور خودمون 3g را بندازن (عمر نوح داشته باشی).
4-در ماه مبلغ 26 میلیون تومان بزاری کنار تا از یکی از isdp ها 48 مگ پهنای باند بگیری.

در ضمن الان دارن تو سویس روی یه پروژه کار میکنن که تا آخر 2013 اینترنت gig رو بستر موبایل بدن . یعنی 1024 مگابیت در ثانیه با موبایل .ظرف 8 ثانیه فیلم با کیفیت dvd دانلود میکنه.شاید اون موقع انگیزت بیشتر شه که کوچ کنی لب مرز.

---------- Post added at 05:37 AM ---------- Previous post was at 05:33 AM ----------
================================================== ========
[QUOTE=fanoostalaei;6777838]:16::16::16::16::16::16::16::16::16::16::16:

فلان فلان شده پیچش باز نمی شد !!!( دو تا پیچ سر کابل گرافیک رو میگفت
================================================== ========
xpan:

aga chokh batarideeee
:16::16::16::16::16::16::16::16::16::16::16

exreme
17-01-2012, 09:11
سرعت دانلود ترکسل 47 مگه
با آپلود 6 مگ

لطفا زود نظرتونو بگید

یکی می گفت سلماس آنتن میده، البته از 46 مگی که شما میگید یه کم کمتره...

fanoostalaei
17-01-2012, 10:49
در جواب جناب ایکس پن
چون اینجا رایتل تجهیزات نسل سه رو نصب میکنه نیازی به کوچ کردن به لب مرز نیست و همینجا هم میشه از نسل سه ترکسل استفاده کرد
در ضمن اصلا 47 مگ نباشه برای من 2-3 مگش کافیه من که ندید بَدیدم همینم برام کافیه به خدا

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

دوستان دیگه نظرشون چیه؟؟؟؟
من که جونم به لبم اومده از بس به این آشغالا این همه پول بابت این اینترنت مزخرف دادم دیگه نمیخوام پولمو دور بریزم

IVAN
17-01-2012, 12:27
در جواب جناب ایکس پن
چون اینجا رایتل تجهیزات نسل سه رو نصب میکنه نیازی به کوچ کردن به لب مرز نیست و همینجا هم میشه از نسل سه ترکسل استفاده کرد
در ضمن اصلا 47 مگ نباشه برای من 2-3 مگش کافیه من که ندید بَدیدم همینم برام کافیه به خدا

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

دوستان دیگه نظرشون چیه؟؟؟؟
من که جونم به لبم اومده از بس به این آشغالا این همه پول بابت این اینترنت مزخرف دادم دیگه نمیخوام پولمو دور بریزم
خب نسل سه ای که اینها میگن هم واقعی نیست! دقیقا مثال بارزش مثل این هست که خط adsl شما رو روی 8 مگ میبندن ولی ترنسفر شما بیشتر از 120 کیلوبایت نمیشه! سیم کارت ترکسل در بستر پیشرفته کشور ترکیه که برای هر bts یک گیگابیت (برفرض مثال) یا بیشتر اختصاص میدن با سرعت بالا کار میکنه نه اینجا که شاید 4-5 مگ برای هر آنتن تعلق میگیره!

fanoostalaei
17-01-2012, 12:32
با این اوصاف یعنی بیخیال بشم؟
راستی از هزینه هاش کسی اطلاع نداره؟
دیروز من یه نگاهی تو سایتش انداختم متوسط بود

fanoostalaei
17-01-2012, 12:53
خیلی ممنوننم
تو تاپیک تبریز هم راهنمایی خواستم هر کدوم اومده یه چرت و پرت گفته
ولی اینجا خوب راهنمایی کردید ممنونم از همتون

ARAM44
17-01-2012, 15:13
کنترل‌های امنیتی عامل اختلالات اینترنت

شما" نام جدید اینترنت ملی

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه هم‌اکنون پهنای باند اینترنت بین‌الملل کشور 270 stm1 (معادل 270 ضربدر 155 مگابیت بر ثانیه) است از آزادسازی پهنای باند داخلی و افزوده شدن آن به اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

رضا تقی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا در شبکه ملی اطلاعات دسترسی به سایت‌های خارجی مسدود خواهد شد، اظهار داشت: سرویس اینترنت کماکان به عنوان یک سرویس در شبکه ملی اطلاعات خواهد بود، اما نه به عنوان اسکلت و شاکله اصلی این شبکه. :13:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: دسترسی به اینترنت کماکان ادامه خواهد یافت؛ اما برای دسترسی‌های داخلی، این شبکه همچنان از ویژگی‌هایی برخوردار است.
تقی‌پور گفت: مدنظر ما بیشتر مزیت‌های شبکه ملی اطلاعات، از جمله کاهش هزینه، افزایش سرعت و افزایش امنیت است و بیشتر روی جنبه اثباتی این طرح در حال سرمایه‌گذاری هستیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: ضمن اینکه مشوق‌هایی نیز پیش‌بینی کرده‌ایم تا کسب و کارهای زیادی بتوانند در داخل کشور فعال شوند؛ از جمله کسب و کارهای فروش الکترونیکی.
خبرنگار فارس پرسید: پهنای باند فعلی اینترنت کشور چقدر است و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات از منظر آمار و ارقام، چه تاثیری بر هزینه‌های مصرفی در بخش اینترنت خواهد داشت؟
تقی‌پور در این خصوص، گفت: هم‌اکنون پهنای باند داخل کشور 470 گیگابیت بر ثانیه و پهنای باند اینترنت بین‌الملل 270 stm1، (معادل 270 ضربدر 155 مگابیت بر ثانیه) است که برای پهنای باند بین‌الملل به خارجی‌ها اجاره می‌دهیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات بخش زیادی از پهنای باند اینترنت بین‌الملل که درگیر دسترسی های داخلی است، آزاد می‌شود و بنابراین این ظرفیت، با هزینه قبلی، در اختیار کاربرانی که نیاز به اینترنت (پهنای باند بین‌الملل) دارند، قرار می‌گیرد.
خبرنگار فارس گفت: نامی که برای شبکه ملی اطلاعات انتخاب شده، از نگاه کاربران عادی تا حدی امنیتی و اطلاعاتی است و شاید همین نام است که دیدگاه ها را نسبت به این پروژه، حساس کرده است.
تقی‌پور در این خصوص گفت: واژه‌ های اطلاعات و سرویس های اطلاعاتی، متفاوت هستند و بهتر است از رسانه‌ها بخواهیم که در این زمینه فرهنگ‌سازی کنند تا بین Information (اطلاعات) و Inteligence (سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی) تفاوت قائل شوند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: ضمن این که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیش از 90 کشور، به همین نام است.
وی ادامه داد: ان‌شاءالله با توجه به اینکه نام شبکه ملی اطلاعات، در قانون برنامه پنجم نیز آمده است، مختصر نام شبکه ملی اطلاعات، "شما" یک برند خواهد شد و جا خواهد افتاد.
خبرنگار فارس پرسید: وعده افزایش سرعت اینترنت کاربران خانگی به کجا رسید؟
تقی‌پور در این خصوص، گفت: افزایش پهنای باند تا حدود 10 تا 12 برابر در شبکه ملی اطلاعات اتفاق خواهد افتاد.
وی گفت: با راه‌اندازی این شبکه، پهنای باند در اختیار کاربر خانگی افزایش خواهد افتاد؛ اما هنوز زمان تحقق این وعده فرا نرسیده است.

x8800
17-01-2012, 16:19
اوضاع مکس اصلا خوب نیست :41:

نگا سرعت آپلود 2 برابر دانلود ! من نمیدونم مهندسای این شرکت مکس چه غلطی میکنن اونجا :27:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=312ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=328ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=329ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=281ms TTL=244

x8800
17-01-2012, 16:19

نگا سرعت آپلود 2 برابر دانلود ! من نمیدونم مهندسای این شرکت مکس چه غلطی میکنن اونجا :27:

Xpan
17-01-2012, 19:25

================================================== =================
من منظورتون رو از مهندس نفهمیدم ؟ کودوم مهندس ها؟ یا اصولا مهندس کیست؟چه بود مهندس؟ چه شد مهندس؟
اگر منظورتون مهندسین شبکه هست که عزیز دل برادر، به کسی که زیاد بدونه که قدرت و پست و مقام و ارزش نمیدن .
چه شرکت خصوصی چه سازمان دولتی.قدرت بدن که بعدن کلفت میشه و نمیشه کنترلش کرد.
همه رئیس روئسا برادرزاده و خواهر زاده و داداششونو میارن سر کار تا کسی دورشون نزنه!!!
مهندسم کجا بود بابا گرفتی مارو.Kefin saz di haaa
کسی که کار بلده نباید بیاد سر کار.
میخوای خیلی از این شرکتهای خصوصی که بعضا PAP های تهران هم هستن اسم ببرم که کسانی که اهل فن هستن و متخصص و اهل کار شدن سرپرست شبکه ، بقه شدن مدیر و جالبه مدیران از سرپرستان راهنمایی میگیرن.
اگه مهندس سر کار بود که اوضا این نبود.

x8800
17-01-2012, 20:20
منظورم همین بود :41:

اون روزم به بچه ها گفتم این آقای Xpan همش دعوامون میکنه . باو خوب همه میدونیم مملکت اینطوریه ! وقتی اینا با بیحیایی تمام یه خوونواده رو میارن میکنن رایس دستگاه قضا ، مجلس و اونم دیگم یادم نیست ! ، دیگه مشخصه که تو سزحای پایین تر اوضاچ چطوریه.

urumchi
17-01-2012, 22:11
دوستان یه سوال کمی عجیب و غریب !

ISP ی هست که هزینه رانژه، راه اندازی و از این حرفا رو نگیره؟ منظورم اون 15 - 10 تومنی هست که اول میگیرن رو نگیره

IVAN
17-01-2012, 22:24

ISP ی هست که هزینه رانژه، راه اندازی و از این حرفا رو نگیره؟ منظورم اون 15 - 10 تومنی هست که اول میگیرن رو نگیره
بله ترکانت

ittools
17-01-2012, 23:48

سعید جان مکس نت هم از من چیزی نگرفت

fsh_num7
18-01-2012, 00:25
انا هم نمیگرفت
الانو خبر ندارم

AliBaMaram.13
18-01-2012, 09:10

پارس هم یکی از نمایندگی هاش (اون اصلیه نه اونی که الان سر خ خیام بالای بانکه کنار کتابخونه انزلی) یه پسره بود که مخش زدم گفتم خودم نصب می کنم گفت پس 5 تومن می گیریم به جا 10 تومن .... ولی نمایندگی اصلی اش هر کاری کردم گفت نمی شه که نمی شه!

urumchi
18-01-2012, 09:28
پارس هم یکی از نمایندگی هاش (اون اصلیه نه اونی که الان سر خ خیام بالای بانکه کنار کتابخونه انزلی) یه پسره بود که مخش زدم گفتم خودم نصب می کنم گفت پس 5 تومن می گیریم به جا 10 تومن .... ولی نمایندگی اصلی اش هر کاری کردم گفت نمی شه که نمی شه!

نمایندگی اصلی که به من گفتن اولا پورت خالی نداریم - دوما چون مرکز ایثار مرکز مخابراتی منتخب نیست طرح ستاره دار نمی تونم انتخاب کنم - سوما هزینه راه اندازی هم 15 تومنه که از همه گرفتیم و خواهیم گرفت!!!

الان میفهمم که مورد اول و دوم زر اضافی زدن ولی سومی رو نه

خاک بر سرشون کنم یکی نیست به اینا بگه از سر شکم سیری کلاس گذاشتنتون چیه آخه!

بی خود و بی جهت واسه آدم افه میان که بله مثلا ما پورتهامون پره و ...

همین موضوع باعث شد من کاملا پشیمون بشم چون بهم گفتن 1 هفته طول میکشه سرویستون وصل بشه

منم که طاقت 1 هفته بدون نت موندن رو نداشتم با همین مخابرات ... تمدید کردم

x8800
18-01-2012, 10:21
سعید جان مکس نت هم از من چیزی نگرفت

امکان نداره ! بار اول که هیچ 10ت ازم گرفت ! بار دوم که فقط پورت رو انتقال دادم بازم 10 گرفت !

ittools
18-01-2012, 11:20
امکان نداره ! بار اول که هیچ 10ت ازم گرفت ! بار دوم که فقط پورت رو انتقال دادم بازم 10 گرفت !
امکان داره کاکو :11: اون روز خانومه ( مسئول فروش ) کلا گیج میزد حتی یه بار منو با یکی از همکاراش اشتباه گرفت :27:

x8800
18-01-2012, 11:31
امکان داره کاکو :11: اون روز خانومه ( مسئول فروش ) کلا گیج میزد حتی یه بار منو با یکی از همکاراش اشتباه گرفت :27:

پس شانست گل کرده بوده اون روز ! واسه ما که یارو حسابی حواسش جمع بود :31:

آها راستی باو ما که شیرازی نیستیم میگی کاکو :27: ما کاکه هستیم :31:

ittools
18-01-2012, 12:50
پس شانست گل کرده بوده اون روز ! واسه ما که یارو حسابی حواسش جمع بود :31:

آها راستی باو ما که شیرازی نیستیم میگی کاکو :27: ما کاکه هستیم :31:

ها کاکه چطوری :11: اسم های شبیه به هم رو قاطی میکنم :27:

اینم از وضع فجیع الان تازه اینم به زور تونستم تست بگیرم :

x8800
18-01-2012, 13:33
دوستان واقعا من دیگه دیوونه شدم . اصلا هر وقت حرف شبکه میاد اعصابم خورد میشه !

الان این مودم من خودش سویچ هست و 4 تا پورت لن داره . یکیش به پی سی وصله . الان میخوام لپ تاپ رو با این مودم با پی سی شبکه کنم ! پی سی لپ تاپو میشناسه و پینگ میکنه ولی فایلاشو نمیاره ! در حالی که با وایرلس لن راحت شیر میشن. کاملا قاط زدم. چیزی به ذهنتون نمیاد ؟

x8800
18-01-2012, 13:51
الان این Ip هست که سویچ به لپ تاپ داده . ولی وقتی با پی سی اینو پینگ میکنم Destination Unreachable میده !

Pinging 192.168.1.10 with 32 bytes of data:
Reply from 192.168.255.253: Destination net unreachable.

saeid000
18-01-2012, 15:49
سلام دوستان این 1536 دیسکاوری مکس نت رایگان شبانه داره یا نه؟
آخه روی تعرفه هاش نوشته 2 مگ نداره این دیسکاوری هم که یکی از دوستان معرفی کردن یعنی بین 1024 تا 2048 میره واسه دانلود
حالا داره یا نه این رایگان شبانه؟
سرعتش روی چنده همیشه؟
میشه این دو سوالمو بدین که قرمز کردم
قبلا هم پرسیدم ولی جواب که گرفتم کامل نبود حالا میخوام یه سرویس که 128 را بگم حذف کنن اینو فعال کنم

fanoostalaei
18-01-2012, 16:57

C:\Documents and Settings\GOD>ping google.com

Pinging google.com [209.85.229.105] with 32 bytes of data:

Reply from 209.85.229.105: bytes=32 time=471ms TTL=53
Reply from 209.85.229.105: bytes=32 time=341ms TTL=53
Reply from 209.85.229.105: bytes=32 time=333ms TTL=53
Reply from 209.85.229.105: bytes=32 time=468ms TTL=53

Ping statistics for 209.85.229.105:
Minimum = 333ms, Maximum = 471ms, Average = 403ms

C:\Documents and Settings\GOD>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=423ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=335ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=415ms TTL=244
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=318ms TTL=244

Minimum = 318ms, Maximum = 423ms, Average = 372ms

C:\Documents and Settings\GOD>ping forum.p30world.com

Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=463ms TTL=51
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=429ms TTL=51
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=436ms TTL=51
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=427ms TTL=51

Minimum = 427ms, Maximum = 463ms, Average = 438ms

C:\Documents and Settings\GOD>ping speedtest.net

Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=527ms TTL=50
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=511ms TTL=50
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=645ms TTL=50
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=533ms TTL=50

Minimum = 511ms, Maximum = 645ms, Average = 554ms

C:\Documents and Settings\GOD>ping maxnet.ir

Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=166ms TTL=123
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=157ms TTL=123
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=300ms TTL=123
Reply from 128.140.1.12: bytes=32 time=171ms TTL=123

Minimum = 157ms, Maximum = 300ms, Average = 198ms

C:\Documents and Settings\GOD>

پینگهای دایل اپ
باورتون میشه
اخه تا چند روز پیش که من به غیر از تایم اوت چیزی ندیده بودم
چک کنید ببینید برای شما هم همینجوریه؟؟؟
در ضمن حس میکنم سرعتش بهتر شده
یا من خیالاتی شدم:31:

fanoostalaei
18-01-2012, 17:05
:18::18::18::18::18::18::18:

added:

added:

poolpool
18-01-2012, 17:31
سرعت چرا اینقد اومده پایین ؟ !! :2:

urumchi
18-01-2012, 21:54
itvision.ir/technology/news/186-stop-sopa-dark-wednesday.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] technology%2Fnews%2F186-stop-sopa-dark-wednesday.html)

AliBaMaram.13
18-01-2012, 22:14
نمایندگی اصلی که به من گفتن اولا پورت خالی نداریم - دوما چون مرکز ایثار مرکز مخابراتی منتخب نیست طرح ستاره دار نمی تونم انتخاب کنم - سوما هزینه راه اندازی هم 15 تومنه که از همه گرفتیم و خواهیم گرفت!!!

الان میفهمم که مورد اول و دوم زر اضافی زدن ولی سومی رو نه

خاک بر سرشون کنم یکی نیست به اینا بگه از سر شکم سیری کلاس گذاشتنتون چیه آخه!

بی خود و بی جهت واسه آدم افه میان که بله مثلا ما پورتهامون پره و ...

همین موضوع باعث شد من کاملا پشیمون بشم چون بهم گفتن 1 هفته طول میکشه سرویستون وصل بشه

منم که طاقت 1 هفته بدون نت موندن رو نداشتم با همین مخابرات ... تمدید کردم

کلاً واسه نقل مکان انگیزه قوی می خواد یعنی جایی که می ره انقدی تفاوت کنه که بیارزه به رفتنش فعلا که به جز ناله شبگیر چاره دیگه ای نداریم... طرح ستاره دار دیگه چی چیه؟ ... کاش می رفتی اون نمایندگی که گفتم یه پسره اونجاست که خوبه چون یادمه منم که می خواستم برم پارس اون نمایندگی اصلی گفت پورت نداریم! شانسی رفتم از اینم بپرسم گفت بهت زنگ می زنم .. یه دور روز بعد زنگ زد ... فقط یادت باشه اگه می ری سر ظهر نری چون من یه بار سر ظهر رفتم خانم منشی و آقا پسره تیس کیندیلر!:46:

poolpool
18-01-2012, 22:40
علیرضا خان و پارس آنلاینی ها به گوش !!! :19:

نیم چه ترفند برای افزایش دانلود شبانه :5:

بچه ها اگه میخواین شبی بیش از 3 گیگ دانلود کنین :8: ، باید تورنت بگیرین ( به خاطر تعداد کانکشن های زیادی که واسه دانلود تورنت ساخته میشه ) که باعث میشه شبا افت سرعت نداشته باشین و با همون سرعت روزانتون دانلود کنین و از بورست سرویستون به طور کامل استفاده کنین

من خودم با این روش شبی 4 گیگ دانلود دارم ولی اگه با idm دانلود کنم میشه 2.2 گیگ

درضمن تشکر یادتون نره :46:

ARAM44
18-01-2012, 23:00

C:\Documents and Settings\Computer 2000>ping google.com

Pinging google.com [74.125.232.84] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.232.84: bytes=32 time=172ms TTL=52
Reply from 74.125.232.84: bytes=32 time=157ms TTL=52
Reply from 74.125.232.84: bytes=32 time=160ms TTL=52
Reply from 74.125.232.84: bytes=32 time=164ms TTL=52

Ping statistics for 74.125.232.84:
Minimum = 157ms, Maximum = 172ms, Average = 163ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=247ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=330ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=264ms TTL=239
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=247ms TTL=239

Minimum = 247ms, Maximum = 330ms, Average = 272ms

C:\Documents and Settings\Computer 2000>ping p30world.com

Pinging p30world.com [67.205.111.105] with 32 bytes of data:

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=340ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=339ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=338ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=336ms TTL=48

Ping statistics for 67.205.111.105:
Minimum = 336ms, Maximum = 340ms, Average = 338ms

12 کیلوبایت دانلود 6 کیلوبایت اپلود خدا اخر و عاقبت مارو به خیر کنه :13:

AliBaMaram.13
18-01-2012, 23:05
من خودم با این روش شبی 4 گیگ دانلود دارم ولی اگه با idm دانلود کنم میشه 2.2 گیگ

دوستان اینجا یادشونه که من با این روشی که شما می گی چه قدر پز دانلود شبانه ام رو می دادم!:19: ولی خوب دیگه تارنت برای من اونجوری حال نمی ده کلاً الان دارم به این نتیجه می رسم که بدون تارنت بیشتر دان می کنم!
ما که فعلا تو تست و آزمایشیم یه روز با تارنت به روز بدون تارنت یه روز از این سرور یه روز از اون سرور یه روز از اون یکی سرور یه روز تارنت بدون آپلود!! ببینم بالاخره کدوم بهتر جواب می ده! البته چند روز پیش 3.5 دان کردم! نمی دونم شانسی بود یا اینکه .... ولی جوینده یابنده است!:8:

ARAM44
18-01-2012, 23:41
اقایان :

fanoostalaei :(حسین اقای گل )حسین جان دانلودت از 26 به 5 کاهش پیدا کرده اما اپلودت از 12 به 19 افزایش پیدا کرده اما پینگ از 245 به214 کاهش پیدا کرده !
(تو سال 2012 همه چی معکوس خواهد شد سرعت اپلود از دانلود سبقت گرفته :18:) وضعیت: :41:

poolpool : جناب حامد عزیز شما دانلودت از 170 کیلوبایت درشب و تقریبا 200 کیلوبایت در روز به 50 کیلوبایت کاهش پیدا کرده (یک چهارم شده !!!) اپلودت از 35 به 30کیلوبایت کاهش پیدا کرده و پینگ هم از96 به 112 افزایش پیدا کرده

وضعیت بسیار اشفته :41:

ittools :شما هم دانلودتون از 35 به 13 کیلوبایت کاهش یافته و پینگ هم از 68 به 71 افزایش یافته . وضعیت :41:

خیلی متاسفم

urumchi
18-01-2012, 23:56
من یه بار سر ظهر رفتم خانم منشی و آقا پسره تیس کیندیلر!:46:

بنابر استفتائات آیات عظام :

دو نفر که امکانات فضانوردی دارن نباید مزاحمشون شد

:15: :15: :15:

fanoostalaei
19-01-2012, 00:10
از اونجایی که پینگ اینترنت همارای پسر داییم که بهمون تقربیا نزیده خیلی خیلی خوب شده
میخوام دوباره همارا بگیرم
که از این بی اینترنتی در بیام
احتمالا یک شنبه سرعتم از 5 به 140 افزایش پیدا کنه:31:

poolpool
19-01-2012, 00:26
اقایان :

fanoostalaei :(حسین اقای گل )حسین جان دانلودت از 26 به 5 کاهش پیدا کرده اما اپلودت از 12 به 19 افزایش پیدا کرده اما پینگ از 245 به214 کاهش پیدا کرده !
(تو سال 2012 همه چی معکوس خواهد شد سرعت اپلود از دانلود سبقت گرفته :18:) وضعیت: :41:

poolpool : جناب حامد عزیز شما دانلودت از 170 کیلوبایت درشب و تقریبا 200 کیلوبایت در روز به 50 کیلوبایت کاهش پیدا کرده (یک چهارم شده !!!) اپلودت از 35 به 30کیلوبایت کاهش پیدا کرده و پینگ هم از96 به 112 افزایش پیدا کرده

وضعیت بسیار اشفته :41:

ittools :شما هم دانلودتون از 35 به 13 کیلوبایت کاهش یافته و پینگ هم از 68 به 71 افزایش یافته . وضعیت :41:

خیلی متاسفم

یه بوهایی داره میاد :41:

ایشالا که خیره :41:

Xpan
19-01-2012, 00:38
بنابر استفتائات آیات عظام :

دو نفر که امکانات فضانوردی دارن نباید مراحمشون شد

:15: :15: :15:
==================================
باحال بود
likeeeeeeeeee
yashasin fazanavardiiiiii

ARAM44
19-01-2012, 05:10
طنز - حسام الدّین مقامی کیا (khabaronline )

- پیرمرد: آقای راننده، اون رادیوتو بزن ببینیم بستن یا نه بالاخره...
- راننده: تنگه هرمزو؟
- جوانک: اینترنتو می گن لابد.
- پیرمرد: بودجه سال نود و یکو می گم آقاجان!
- راننده: بلکه توی این بودجه قضیه بیمه فراگیرم حل بشه.
- جوانک: ای آقا! الآن اینترنت کند شده سه هفته اس کلّا بی خبریم.
- پیرمرد: خب اخبار از رادیو گوش کن.
- جوانک: اخبار می خوام چی کار، از "فرندز"هام بی خبرم.
- راننده: این که گفتی در حدّ ایدزه یا زود معالجه می شه؟
- جوانک: "فرندز" یعنی دوستام. اینترنتی.
- پیرمرد: از اینجا می خوای موج بفرستی تا فضا، برسه به ماهواره، ماهواره دوباره بفرستدش یه جا دیگه... خب دو قدم پا شو برو پارک رفیقتو ببین. خود منم همین کارو می کنم.
- راننده: آخرش این اینترنت مرکزش کجاس؟ تو آمریکاس؟
- جوانک: مرکز نداره که، بین المللیه.
- پیرمرد: زرشک! ملّیه پسرجان!
- جوانک: عوضش هم حاله هم تماشا، ملّی بشه هر بار بخوایم ای میل چک کنیم یه سر تا ترکیه می ریم و بر می گردیم. یه جورایی بهترم هه...
- راننده: ای ناقلا! می خوای به اسم ای میل چک کردن بری ارز مسافرتی بگیری آزاد بفروشی؟
- پیرمرد: نمی شه که ملّت فرت و فرت پا شن برن ترکیه ای میل چک کنن که.
- جوانک: درسته خب، همه نباید برن، بعضیام باید برن دوبی و افغانستان و... یه جوری باید تقسیم بشیم. بهترم هه...
- راننده: یعنی دوبی با اون همه تکنولوژی هنوز یه اینترنت ملّی نداره؟
- پیرمرد: اون یه چیز دیگه اس در واقع. اینترنت اسمش روشه، ملّی نمیشه که.
- راننده: کردن شد که!
- جوانک: تازه قراره بشه. فقط دوست دارم نشه با اینترنت ملّی چت کرد... فقط دوست دارم نشه...
- راننده: چی می شه اونوقت؟
- جوانک: با بچّه ها... آی بخندیم!
- پیرمرد: آقا بزن اون رادیوتو بببینیم بودجه رو کی می بندن بالاخره.
- راننده: پدرجان! ضبطمو دزد زده، این که شما هی می زنی روش جاسیگاریه!

ARAM44
19-01-2012, 08:18

SALAR45
19-01-2012, 09:30
این هم 128 یک ماهه 3GB مخابرات :20::

چطوره!من که راضیم.....
خدا بده برکت...:13:

exreme
19-01-2012, 10:11
29 دی ماه
افت سرعت کمی مشاهده می شود!

AmirSAMSUNG
19-01-2012, 10:46
دوستان کی قبلا از ترکانت داشته و تخلیه کرده؟ طولش که نمیدن موقع تخلیه؟

برای یک مگ بالاتر برای دانلود شبانه کدوم شرکتو توصیه میکنید؟ پارس انلاین خوبه؟

مرکز تلفنمون هم فجر هست.

IVAN
19-01-2012, 11:08
دوستان کی قبلا از ترکانت داشته و تخلیه کرده؟ طولش که نمیدن موقع تخلیه؟

مرکز تلفنمون هم فجر هست.
جواب سوال اولتون که: نه ترکانت اذیت نمیکنه و یکی دو روزه تخلیه می کنن خطتتونو
مابقی با دوستان ;)

AliBaMaram.13
19-01-2012, 14:06

مرکز تلفنمون هم فجر هست

من 128 پارس داشتم این دفعه 512 گرفتم دانلود شبانم تفاوتی نکرد یه 100 مگ بیشتر می گیرم همین...

IVAN
19-01-2012, 14:56
دوستان به این صفحه نیم نگاهی داشته باشید ;)

fanoostalaei
19-01-2012, 15:15
دوستان به این صفحه نیم نگاهی داشته باشید ;)

آدرس وارد شده وجود ندارد ، در صورتی که فکر میکنید آدرس وارد شده صحیح است مدیریت سایت را در جریان بگذارید

:31::31:

IVAN
19-01-2012, 15:19
آدرس وارد شده وجود ندارد ، در صورتی که فکر میکنید آدرس وارد شده صحیح است مدیریت سایت را در جریان بگذارید

:31::31:
تو گروه عضو نیستی

fsh_num7
19-01-2012, 15:50
DNS جدید مخابرات:80.75.0.2