PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوپرایز: ایرانسل در شهر شما دقیقا چندتا آنتن نصب کرده؟

mehdi_vsgh
24-04-2008, 06:02
با سلام

این فایل را دریافت کنید که زحمتش را دوست خوبمون آقا شاهین از کلوپ ایرانسل کشیدن.....

دلتون میخواد که بدونید در شهر شما دقیقا چندتا BTS نصب شده؟؟

این فایل را دریاف کنید که زحمتش را دوست خوبم جناب آقا شاهین کشیدن..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از باز کردن روی دکمه Read Only کلیک کنید

mehdi_vsgh
24-04-2008, 06:02
حسین جان میتونی این فایل منو تو خود انجمن ضمیمه کنی تا همیشه در دسترس باشه؟!

Mohammad Hosseyn
24-04-2008, 12:22
این فایل با چه نرم افزاری باز می شه؟ !!!

این از فایل ضمیمه

mehdi_vsgh
24-04-2008, 14:16
این فایل با چه نرم افزاری باز می شه؟ !!!

این از فایل ضمیمه
با اکسل!!!

excel

mohammad hamed
26-04-2008, 17:50
اطلاعاتش اشتباهه
توی دو تا شهر که من کاملا اطلاع دارم اشتباهه

H M R 0 0 7
27-04-2008, 12:35
حسین جان میتونی این فایل منو تو خود انجمن ضمیمه کنی تا همیشه در دسترس باشه؟!

دیر ریسدم محمد حسین جان زحمتشو کشید. ولی چرا فایل اکسل هستش.حالا من آفیس از کجا بیارم که اکسل نصب کنم:13:

banel87
27-04-2008, 14:20
دیر ریسدم محمد حسین جان زحمتشو کشید. ولی چرا فایل اکسل هستش.حالا من آفیس از کجا بیارم که اکسل نصب کنم:13:
اینم به صورت htm و pdf برای عزیزانی که احیانا آفیس ندارن: :10:

دقت کنید فقط فرمت اکسل، قابلیت آپدیت داره.
شاید همین الان یه آنتن نصب شده باشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
27-04-2008, 16:19
اینم به صورت htm و pdf برای عزیزانی که احیانا آفیس ندارن: :10:

این یکی همون اکسل بالایی، البته بدون پسوورد:

دقت کنید فقط فرمت اکسل، قابلیت آپدیت داره.
شاید همین الان یه آنتن نصب شده باشه ! :27:

ممنون دوست عزيز

hamkar1981
27-04-2008, 17:27
جالب بود.
ولي چه فايده ...............گند زدند با اين خط شون
تشكر از زحمتي كه كشيديد
موفق باشي

choory
27-04-2008, 17:51

حسين جان شما ديگه چرا؟خوب با گوشيت بازش کن.
اگه زحمت آپلود اون لينک pdf را هم بکشى عالى هست..

H M R 0 0 7
28-04-2008, 08:02
حسين جان شما ديگه چرا؟خوب با گوشيت بازش کن.
اگه زحمت آپلود اون لينک pdf را هم بکشى عالى هست..

ااا اصلا حواسم نبود گوشيم آفيس داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم از ضميمه فايل PDF

edison2005
28-04-2008, 12:18
ميخواستم بدونم در مشهد چن انتن ايرانسل داره الان و تا آخره تابستون چنتا ميخواد اضافه کنه؟

A.MATEUR U S E R
30-04-2008, 19:58
آقا این فایل اکسل که آپدیت نمیشه، میگه تحت محافظت امنیتی و از این حرفها ...:41:

mehdi_vsgh
30-04-2008, 20:24
ميخواستم بدونم در مشهد چن انتن ايرانسل داره الان و تا آخره تابستون چنتا ميخواد اضافه کنه؟

اون فایل را دانلود کن میبینی چندتا انتن نصبه

آقا این فایل اکسل که آپدیت نمیشه، میگه تحت محافظت امنیتی و از این حرفها ...:41:

توضیحات رو نخوندی؟؟؟
بعد از باز کردن فایل روی دکمه

Read Only

کلیک کن

A.MATEUR U S E R
30-04-2008, 20:38
توضیحات رو نخوندی؟؟؟
بعد از باز کردن فایل روی دکمه

Read Only

کلیک کن
مهدی جان توضیحاتو خوندم، میگم وقتی اکسل باز میکنی یه گزینه آپدیت داره ولی آپتودیت نمیشه؟!! :20:

mehdi_vsgh
01-05-2008, 07:16
مهدی جان توضیحاتو خوندم، میگم وقتی اکسل باز میکنی یه گزینه آپدیت داره ولی آپتودیت نمیشه؟!! :20:
اونو ولش کن
چیزی نیست!!!!

Royce
05-05-2008, 13:49
جالب بود داش
مرسی

arvin_tanha2001
09-05-2008, 11:50
سلام
امروز مي خوام يه مطلب در مورد ايرانسل بگذارم درباره يه شركت سواستفاده گر كه از اعتماد مشتركاش سواستفاده ميكنه روز به روز هم انتن دهيش و خدمات دادن به مشتركاش رو كم ميكنه بدون اينكه با اعتراضي مواجه بشه اگه هم اعتراضي كسي بكنه جوابي نميشنوه . من خودم بارها با 130 تماس گرفتم يا به ايران سل ايميل دادم و اعتراض كردم ولي جوابي به من داده نشد
اين شركت فقط به فكر اينه كه تعداد مشتركاش رو زياد كنه ديگه به فكر كم شدن پهناي باند و كاهش خدمات مشتركاي قبليش كه وديه بيشتريهم دادن نيست.اخه اين درسته؟
اخه اين درست كه يه شركت فقط به فكر كميت باشه نه به فكركيفيت.
تو تبليغات كه خودش رو خيلي مشتري مدار نشون ميده و انقدر تبليغ اپراتورش رو ميكنه كه همه گول حرفهاشو ميخورن. اين شركت حتي پايين ترين استانداردهاي يه اپراتور رو از نظر انتن دهي نداره
اگه اين شركت به جاي اين همه تبليغات بياد و به مشكلات شبكش رسيدگي كنه مشكلاتش كمتر ميشه
اشكالات شبكه هم يكي دوتا نيست اينايي كه من تجربه كردم 1-انتن دهي بد 2-كيفيت صداي پايين طوري كه انتن پره ولي نه صدا مياد و نه صدا ميره 3-نرفتن اس ام اس در يه سري ساعت هاي خاص 4-شلوغ بودن شبكه (براي گرفتن يه شماره بايد 10 بار يا شايد بيشتر بايد شماره بگيري) 2-4 گاهي اوقات با شما تماس گرفته ميشه گوشي شما بوغ اشغال ميزنه در صورتي كه گوشي شما ازاده (شبگه شلوغ هستش) 5-خدمات و پهناي باند مشتركين داعمي و اعتباري با هم هيچ تفاوتي نداره حتي پهناي باندشون هم يكيه اخه اين درسته كسي كه 150.000 پول داده با اون كه 10.000پول داده(15 برابر) بايد پهناي باند و خدمات يكساني داشته باشن. تو اپراتور اول سيمكارت داعمي و اعتباري پهناي باندشون خيلي باهم فرق داره (حتي كسايي كه اول سيمكارت خريدن 1.200.000 به سيم كارت هاي ويژه معروف هستن و به صورتي كه وقتي شما با سيمكارت كد 1 تماس ميگيريد به هيچ عنوان با پيغامهاي مختلف مثل در دسترس نبودن مشترك و بوغ اشغالي و .... مواجح نميشيد) 6-در ساعات شلوغي اصلآ نميشه تماس بر قرار كرد اگه هم برقرار كنيد در مدت كوتاهي (حدودآ چند ثانيه قطع ميشه) 7-گران بودن تعرفه هاي اين شركت براي داعمي63 تومان و براي اعتباري 92 تومان دقيقه اي 8-شفاف نبودن تبليغات 8-كم كردن وديه سيم كارتها بدون اينكه به مشتركاي قبلي توجهي بشه. اين اصلا درست نيست كه 150.000 بشه 75000تومان بعد به مشتريهاي قبلي هيچ مبلغي به عنوان بستان كاري داده نشه يا از پهناي باند بيشتري برخوردار نباشن9-بازار نداشتن سيمكارتها(اگه سيمكارت ايرانسل بخري و بخواي اپراتورت رو عوض كني سيم كارتت رو هيچ كس نميخره مخصوصآ اگه داعمي رو)10-گاهي اوقات تماس ميگيريد طرف مقابل جواب ميده ولي براي شما بوغ خرابي پخش ميشه(واقآ يه حركت جديد تو اپراتورهاست درواقع يه نو اوري هستش)
اوايل اين شركت واقآ خوب بود از موقعي كه قيمت سيمكارتهاي خودش رو كاهش داد و اعتباري رو وارد بازار كرد هم بازار خريد سيمكارتاش رو از دست داد و هم كيفيت شبكش رو.الان تو اپراتورها از نظر انتن دهي و شلوغ تبودن شبكه و كيفيت صدا 1- تاليا 2-اپراتور اول 3-ايرانسل
راستي اگه اعتراضي داريد از ايرانسل ميتونيد با 130 از گوشي خودتون و 09351300000 با تلفن ثابت ويا از طريق يه ايميل بزنيد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتراض خودتون رو عنوان كنيد اميد وارم كه حداقل با اعتراضها اين شركت به خودش بياد و كمي اپراتورش رو قويتر كنه
اگه كسي هم باز به مشكلي برخورد كه من يادم رفته بنويسم بگه اضافه كنم

amir_sa
12-05-2008, 08:12
سلام
امروز مي خوام يه مطلب در مورد ايرانسل بگذارم درباره يه شركت سواستفاده گر كه از اعتماد مشتركاش سواستفاده ميكنه روز به روز هم انتن دهيش و خدمات دادن به مشتركاش رو كم ميكنه بدون اينكه با اعتراضي مواجه بشه اگه هم اعتراضي كسي بكنه جوابي نميشنوه . من خودم بارها با 130 تماس گرفتم يا به ايران سل ايميل دادم و اعتراض كردم ولي جوابي به من داده نشد
اين شركت فقط به فكر اينه كه تعداد مشتركاش رو زياد كنه ديگه به فكر كم شدن پهناي باند و كاهش خدمات مشتركاي قبليش كه وديه بيشتريهم دادن نيست.اخه اين درسته؟
تو تبليغات كه خودش رو خيلي مشتري مدار نشون ميده و انقدر تبليغ اپراتورش رو ميكنه كه همه گول حرفهاشو ميخورن. اين شركت حتي پايين ترين استانداردهاي يه اپراتور رو از نظر انتن دهي نداره
اگه اين شركت به جاي اين همه تبليغات بياد و به مشكلات شبكش رسيدگي كنه مشكلاتش كمتر ميشه
اشكالات شبكه هم يكي دوتا نيست اينايي كه من تجربه كردم 1-انتن دهي بد 2-كيفيت صداي پايين طوري كه انتن پره ولي نه صدا مياد و نه صدا ميره 3-نرفتن اس ام اس در يه سري ساعت هاي خاص 4-شلوغ بودن شبكه (براي گرفتن يه شماره بايد 10 بار يا شايد بيشتر بايد شماره بگيري) 2-4 گاهي اوقات با شما تماس گرفته ميشه گوشي شما بوغ اشغال ميزنه در صورتي كه گوشي شما ازاده (شبگه شلوغ هستش) 5-خدمات و پهناي باند مشتركين داعمي و اعتباري با هم هيچ تفاوتي نداره حتي پهناي باندشون هم يكيه اخه اين درسته كسي كه 150.000 پول داده با اون كه 10.000پول داده(15 برابر) بايد پهناي باند و خدمات يكساني داشته باشن. تو اپراتور اول سيمكارت داعمي و اعتباري پهناي باندشون خيلي باهم فرق داره (حتي كسايي كه اول سيمكارت خريدن 1.200.000 به سيم كارت هاي ويژه معروف هستن و به صورتي كه وقتي شما با سيمكارت كد 1 تماس ميگيريد به هيچ عنوان با پيغامهاي مختلف مثل در دسترس نبودن مشترك و بوغ اشغالي و .... مواجح نميشيد) 6-در ساعات شلوغي اصلآ نميشه تماس بر قرار كرد اگه هم برقرار كنيد در مدت كوتاهي (حدودآ چند ثانيه قطع ميشه) 7-گران بودن تعرفه هاي اين شركت براي داعمي63 تومان و براي اعتباري 92 تومان دقيقه اي 8-شفاف نبودن تبليغات 8-كم كردن وديه سيم كارتها بدون اينكه به مشتركاي قبلي توجهي بشه. اين اصلا درست نيست كه 150.000 بشه 75000تومان بعد به مشتريهاي قبلي هيچ مبلغي به عنوان بستان كاري داده نشه يا از پهناي باند بيشتري برخوردار نباشن9-بازار نداشتن سيمكارتها(اگه سيمكارت ايرانسل بخري و بخواي اپراتورت رو عوض كني سيم كارتت رو هيچ كس نميخره مخصوصآ اگه داعمي رو)10-گاهي اوقات تماس ميگيريد طرف مقابل جواب ميده ولي براي شما بوغ خرابي پخش ميشه(واقآ يه حركت جديد تو اپراتورهاست درواقع يه نو اوري هستش)
اوايل اين شركت واقآ خوب بود از موقعي كه قيمت سيمكارتهاي خودش رو كاهش داد و اعتباري رو وارد بازار كرد هم بازار خريد سيمكارتاش رو از دست داد و هم كيفيت شبكش رو.الان تو اپراتورها از نظر انتن دهي و شلوغ تبودن شبكه و كيفيت صدا 1- تاليا 2-اپراتور اول 3-ايرانسل
راستي اگه اعتراضي داريد از ايرانسل ميتونيد با 130 از گوشي خودتون و 09351300000 با تلفن ثابت ويا از طريق يه ايميل بزنيد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و اعتراض خودتون رو عنوان كنيد اميد وارم كه حداقل با اعتراضها اين شركت به خودش بياد و كمي اپراتورش رو قويتر كنه
كاملا موافقم . منم تمام اين اشكال ها رو با چشم خودم ديدم. يه اشكال ديگه اضافه كنم كه وقتي كسي از سيم كارته دولتي يه اس ام اس ميده به جايه 1 بار بين 5 تا 10 بار اون اس ام اس مياد. اينا رو ما ميگيم كيه كه بشنوه؟

Royce
14-05-2008, 11:57
سلام

آره والا منم موافقم
خاک تو سر این مملکت کنن که یه دونه اپراتور درست نداره
ایرانسل هم هم از من کلی پول خورد هم از خیلی از دوستام .کلی هم زنگ زدیم بهش اطلاع دادیم هیچ فایده ای هم نداشت.تازه کلی هم پول تلفن دادیم
در کل همشون دزدن
یا حق

amir_sa
15-05-2008, 15:39
من يه نظر ديگه هم دارم . الا دور و برم ميبينم هر كي ايرانسل داشته گذاشته كنار ايرانسلشو و يه خط دائمي دولتي هم خريده . اي به نفع اپراتور اوله كه ايرانسلو ضعيف جلوه بده و كاري بكنه كه مردم سيم كارته ايرانسلشونو بزارن كنار و يه خطه دولتي بگيرن. نميدونم مخابرات نميذاره ايرانسل كار كنه ؛ يا ايرانسل و مخابرات دستشون تو يه كاسس يعني ايرانسل و مخابرات جفتشون يكين .

mehdi_vsgh
16-05-2008, 08:29
راستش مشکل اصلی ایرانسل نبودن پوشش کافی شبکس....

تا زمانی که پوشش کامل نشه این مشکلات وجود داره (و طبیعی هم هست)

خوب وقتی میخواد شبکه را پوشش بده شهرداری مانع اینکار میشه (به خصوص شهرای تهران، اصفهان، شیراز) البته تو شهرهای دیگه هم مشکل هست ولی شهرداری‌های این سه شهر بیشتر اذیت میکنن و اجازه نصب آنتن نمیدن.....
(یادمه یکی از بچه‌های اصفهانی میگفت که یه بار شب خوابیده و صبح پاشده دیده که 2-3 دکل ایرانسل را شهرداری جمع کرده!!!)
ایرانسل ناچار میشه آنتن‌های خودشو روی پشت بام‌ها نصب کنه....در اون حالت هم مانع این کارش میشه.....(حیف که خبرشو الان داریم وگرنه براتون میزاشتم)

اینا رو گفتم ولی اینم قبول دارم که هیچکدوم از اینا دلیل بر این نمیشه که پوشش متوقف بشه.....
باید ادامه پیدا کنه
منظور اصلیم اینه که این مشکلات باعث شده که سرعت پوشش خیلی کم بشه و چون تعداد مشترکین داره به سرعت بالا میره و شبکه جوابگو نیست این اتفاقات میوفته.....

ولی مطمئن باشین تا یکی دو سال دیگه که شبکه پوشش کامل شد.....دیگه چنین مشکلاتی به وجود نخواهد اومد

amir_sa
16-05-2008, 12:12
همش كه به پوششه شبكه مربوط نميشه ! به پهناي بانده ايرانسل هم مربوط ميشه .
خلاصه اگه ايرانسل بخواد مثل قبل خط بفروشه و سود كنه بايد كاري بكنه كه مردم راضي باشن با 3 ساعت تبليغ تو تلويزيون در شبانه روز درست نميشه

Mahiar0
16-05-2008, 12:27
رشت رو نزده كه!!!!!!